jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Mačs
Futbols
Nr.Notikums1X2Laiks
53HNK Rijeka - Osijek2.033.193.5031.05 21:15
Basketbols
E-Sports
Nr.Notikums12Laiks
6322HellRaisers - Espada2.121.6431.05 16:00
Nr.Notikums12Laiks
3988Nova - KHAN2.491.4731.05 13:55
Nr.Notikums1X2Laiks
4395Manchester United (ISHKING11) - Manchester City (YOSHI)4.585.561.4331.05 15:30
4951Liverpool FC (SUPERNOVA) - Arsenal FC (INDRA13_27)2.014.272.7231.05 15:30
4984Liverpool FC (SUPERNOVA) - Manchester City (YOSHI)3.074.881.7631.05 15:40
4403Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester United (ISHKING11)2.834.441.9231.05 15:40
4987Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Arsenal FC (INDRA13_27)2.274.592.2731.05 15:50
4406Liverpool FC (SUPERNOVA) - Manchester United (ISHKING11)1.924.252.9131.05 15:50
4443Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester City (YOSHI)4.826.231.3731.05 16:00
5016Arsenal FC (INDRA13_27) - Manchester United (ISHKING11)2.514.442.1031.05 16:00
4448Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2.815.041.8331.05 16:10
5029Arsenal FC (INDRA13_27) - Manchester City (YOSHI)4.635.511.4231.05 16:10
5032Manchester City (YOSHI) - Manchester United (ISHKING11)1.435.564.5831.05 16:20
4585Arsenal FC (INDRA13_27) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2.724.272.0131.05 16:20
5036Manchester City (YOSHI) - Liverpool FC (SUPERNOVA)1.764.883.0731.05 16:30
4641Manchester United (ISHKING11) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)1.924.442.8331.05 16:30
4646Arsenal FC (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)2.274.592.2731.05 16:40
5172Manchester United (ISHKING11) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2.914.251.9231.05 16:40
4660Manchester City (YOSHI) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)1.376.234.8231.05 16:50
5474Manchester United (ISHKING11) - Arsenal FC (INDRA13_27)2.104.442.5131.05 16:50
4916Manchester City (YOSHI) - Arsenal FC (INDRA13_27)1.425.514.6331.05 17:00
4848Liverpool FC (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)1.835.042.8131.05 17:00
Nr.Notikums1X2Laiks
1451Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (YOSHI)5.815.601.3331.05 13:00
585Sporting CP (SPURSMAX) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2.664.482.0031.05 13:10
8662Celtic Glasgow (MR.JEY) - Basaksehir (YOSHI)8.997.451.1731.05 13:10
8728Celtic Glasgow (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2.874.371.9131.05 13:20
8665Sporting CP (SPURSMAX) - Basaksehir (YOSHI)4.646.151.3931.05 13:30
8722Sporting CP (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (MR.JEY)1.904.882.7131.05 13:40
2162Basaksehir (YOSHI) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1.335.605.8131.05 13:50
8671Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Sporting CP (SPURSMAX)2.004.482.6631.05 14:00
8718Basaksehir (YOSHI) - Celtic Glasgow (MR.JEY)1.177.458.9931.05 14:00
8827Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic Glasgow (MR.JEY)1.914.372.8731.05 14:10
8668Basaksehir (YOSHI) - Sporting CP (SPURSMAX)1.396.154.6431.05 14:20
8715Celtic Glasgow (MR.JEY) - Sporting CP (SPURSMAX)2.714.881.9031.05 14:30
328Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Wolfsburg (WALKER)1.994.652.6231.05 17:00
2797Eintracht Frankfurt (QUAVO) - RCD Espanyol (SIMA)1.186.939.1731.05 17:10
2776Stade Rennais (JENKO) - Wolfsburg (WALKER)4.844.841.4631.05 17:20
3036Stade Rennais (JENKO) - RCD Espanyol (SIMA)2.574.252.1031.05 17:30
3047Wolfsburg (WALKER) - RCD Espanyol (SIMA)1.764.393.2931.05 17:40
3083Stade Rennais (JENKO) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)9.116.971.1831.05 17:40
2818Wolfsburg (WALKER) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)2.614.632.0031.05 17:50
2784RCD Espanyol (SIMA) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)8.936.771.1931.05 18:00
2821Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (JENKO)1.464.874.7731.05 18:10
3103RCD Espanyol (SIMA) - Stade Rennais (JENKO)2.104.252.5731.05 18:20
3060Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Stade Rennais (JENKO)1.177.099.4631.05 18:30
3128RCD Espanyol (SIMA) - Wolfsburg (WALKER)3.284.381.7631.05 18:30
Nr.Notikums1X2Laiks
3371OGC Nice (ISHKING11) - Saint Etienne (YOSHI) 5.185.261.4031.05 10:30
1476Stade Rennais (MR.JEY) - Saint Etienne (YOSHI) 8.997.451.1731.05 10:40
3618Montpellier (SPURSMAX) - OGC Nice (ISHKING11) 2.644.292.0531.05 10:40
3450Stade Rennais (MR.JEY) - OGC Nice (ISHKING11) 2.874.371.9131.05 10:50
174Montpellier (SPURSMAX) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 11.157.921.1331.05 10:50
3632Montpellier (SPURSMAX) - Saint Etienne (YOSHI) 4.385.531.4531.05 11:00
8939Girondins Bordeux (SPECIALIST) - OGC Nice (ISHKING11) 1.127.9312.3531.05 11:00
2582Montpellier (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY) 1.904.882.7131.05 11:10
8936Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Saint Etienne (YOSHI) 1.524.784.2931.05 11:10
3458Saint Etienne (YOSHI) - OGC Nice (ISHKING11) 1.405.265.1831.05 11:20
3200Saint Etienne (YOSHI) - Stade Rennais (MR.JEY) 1.177.458.9931.05 11:30
3621OGC Nice (ISHKING11) - Montpellier (SPURSMAX) 2.054.292.6431.05 11:30
3551OGC Nice (ISHKING11) - Stade Rennais (MR.JEY) 1.914.372.8731.05 11:40
1444Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Montpellier (SPURSMAX) 1.137.9211.1531.05 11:40
3359Saint Etienne (YOSHI) - Montpellier (SPURSMAX) 1.455.534.3831.05 11:50
1612OGC Nice (ISHKING11) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 12.357.931.1231.05 11:50
3578Stade Rennais (MR.JEY) - Montpellier (SPURSMAX) 2.714.881.9031.05 12:00
8942Saint Etienne (YOSHI) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 4.294.781.5231.05 12:00
6206Paris Saint Germain (SKMGERY) - Monaco (RYUK) 1.705.193.1231.05 20:00
8393Paris Saint Germain (SKMGERY) - Marseille (FLESHKA77) 1.995.252.4531.05 20:10
4169Monaco (RYUK) - Marseille (FLESHKA77) 4.555.281.4531.05 20:40
8390Monaco (RYUK) - Paris Saint Germain (SKMGERY) 3.125.191.7031.05 20:50
8397Marseille (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (SKMGERY) 2.455.251.9931.05 21:00
8841Marseille (FLESHKA77) - Monaco (RYUK) 1.455.284.5531.05 21:30
Nr.Notikums1X2Laiks
1516FC Bayern Munich (QUAVO) - Borussia Monchengladbach (WALKER)1.764.813.0931.05 11:00
8476Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - RB Leipzig (SIMA)1.844.323.0831.05 11:00
697Borussia Dortmund (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA)3.644.471.6631.05 11:10
6067FC Bayern Munich (QUAVO) - RB Leipzig (SIMA)1.186.4710.0731.05 11:10
1561Borussia Dortmund (JENKO) - Borussia Monchengladbach (WALKER) 3.644.471.6631.05 11:20
223FC Bayern Munich (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) 1.484.854.5931.05 11:20
1691Borussia Monchengladbach (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) 1.764.393.2931.05 11:30
681Borussia Dortmund (JENKO) - RB Leipzig (SIMA) 2.334.142.3331.05 11:30
1519Borussia Dortmund (JENKO) - FC Bayern Munich (QUAVO) 9.116.971.1831.05 11:40
8849Borussia Monchengladbach (WALKER) - RB Leipzig (SIMA) 1.814.343.1531.05 11:40
1565Borussia Monchengladbach (WALKER) - FC Bayern Munich (QUAVO) 3.074.731.7831.05 11:50
8693RB Leipzig (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) 3.034.331.8531.05 11:50
2710Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - Borussia Dortmund (JENKO) 1.674.473.5931.05 12:00
8973RB Leipzig (SIMA) - FC Bayern Munich (QUAVO) 9.086.391.2031.05 12:00
1558Borussia Monchengladbach (WALKER) - Borussia Dortmund (JENKO) 1.674.473.5931.05 12:10
357Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - FC Bayern Munich (QUAVO) 4.494.851.4931.05 12:10
6157Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - Borussia Monchengladbach (WALKER) 3.234.371.7831.05 12:20
1611FC Bayern Munich (QUAVO) - Borussia Dortmund (JENKO) 1.177.069.4431.05 12:30
Nr.Notikums1X2Laiks
2829France (QUAVO) - Germany (WALKER)1.834.742.9231.05 14:00
2862France (QUAVO) - Spain (SIMA)1.216.578.2531.05 14:10
2833Belgium (JENKO) - Germany (WALKER)5.004.901.4431.05 14:20
2865Belgium (JENKO) - Spain (SIMA)2.314.252.3131.05 14:30
2868Germany (WALKER) - Spain (SIMA)1.664.473.6431.05 14:40
2836Belgium (JENKO) - France (QUAVO)9.457.571.1631.05 14:40
2841Germany (WALKER) - France (QUAVO)2.884.701.8531.05 14:50
2871Spain (SIMA) - France (QUAVO)8.166.571.2131.05 15:00
2853Germany (WALKER) - Belgium (JENKO)1.454.904.9031.05 15:10
2876Spain (SIMA) - Belgium (JENKO)2.314.252.3131.05 15:20
2824Spain (SIMA) - Germany (WALKER)3.594.471.6731.05 15:30
2856France (QUAVO) - Belgium (JENKO)1.167.219.8631.05 15:30
2256Netherlands (ISHKING11) - Uruguay (YOSHI)4.585.561.4331.05 18:00
3629Portugal (SPURSMAX) - Netherlands (ISHKING11)2.554.362.0931.05 18:10
3638Portugal (SPURSMAX) - Argentina (INDRA13_27)2.054.592.5331.05 18:20
2918Portugal (SPURSMAX) - Uruguay (YOSHI)4.386.041.4231.05 18:30
753Argentina (INDRA13_27) - Netherlands (ISHKING11)2.514.442.1031.05 18:30
167Argentina (INDRA13_27) - Uruguay (YOSHI)4.635.511.4231.05 18:40
3796Uruguay (YOSHI) - Netherlands (ISHKING11)1.435.564.5831.05 18:50
3626Netherlands (ISHKING11) - Portugal (SPURSMAX)2.094.362.5531.05 19:00
3635Argentina (INDRA13_27) - Portugal (SPURSMAX)2.534.592.0531.05 19:10
4389Uruguay (YOSHI) - Portugal (SPURSMAX)1.426.044.3831.05 19:20
17Netherlands (ISHKING11) - Argentina (INDRA13_27)2.104.442.5131.05 19:20
4392Uruguay (YOSHI) - Argentina (INDRA13_27)1.425.514.6331.05 19:30
Nr.Notikums12Laiks
4599uThermal - Trap3.251.3131.05 16:00
4633Elazer - Soo2.221.6131.05 17:00
1596Innovation - Reynor2.191.6331.05 18:00
1597TY - Zest1.801.9531.05 20:00
Galda Teniss
Nr.Notikums12Laiks
662Babenko Pavlo - Kozachenko Anatoly 1.871.8731.05 10:00
633Mrykh Maksym - Kondratenko Vasiliy 1.522.4231.05 10:15
730Zhyrnov Oleksandr - Nadoporozhsky Alexey 1.871.8731.05 10:30
1129Kolesnykov Valeriy - Dulientsov Denys 1.821.9231.05 10:45
1349Sedin Volodymyr - Babenko Pavlo 1.821.9231.05 11:00
1364Tkachenko Yaroslav - Mrykh Maksym 1.582.2831.05 11:15
1490Nadoporozhsky Alexey - Vlasenko Valeriy 2.281.5831.05 11:30
1473Dulientsov Denys - Havryliuk Bohdan 1.871.8731.05 11:45
1594Zhyrnov Oleksandr - Kozachenko Anatoly 1.722.0531.05 12:00
1491Kolesnykov Valeriy - Kondratenko Vasiliy 1.672.1231.05 12:15
1492Sedin Volodymyr - Nadoporozhsky Alexey 1.722.0531.05 12:30
2374Tkachenko Yaroslav - Dulientsov Denys 1.672.1231.05 12:45
782Zhyrnov Oleksandr - Babenko Pavlo 1.871.8731.05 13:00
2564Kolesnykov Valeriy - Mrykh Maksym 2.491.5031.05 13:15
1368Vlasenko Valeriy - Kozachenko Anatoly 1.871.8731.05 13:30
2565Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy 4.221.2031.05 13:45
1374Sedin Volodymyr - Zhyrnov Oleksandr 1.871.8731.05 14:00
1609Tkachenko Yaroslav - Kolesnykov Valeriy 1.871.8731.05 14:15
1478Nadoporozhsky Alexey - Kozachenko Anatoly 1.871.8731.05 14:30
2580Dulientsov Denys - Kondratenko Vasiliy 1.921.8231.05 14:45
1465Babenko Pavlo - Vlasenko Valeriy 1.692.0931.05 15:00
2581Mrykh Maksym - Havryliuk Bohdan 1.672.1231.05 15:15
1466Hudushyn Ihor - Yakimenko Stefan 1.871.8731.05 15:30
1511Dynaburg Leonid - Gonchurak Alexander 2.121.6731.05 15:45
1470Yakubov Marat - Troian Andrii 1.871.8731.05 16:00
1544Vasko Vitaly - Solomko Serhii 1.871.8731.05 16:15
1501Pereguda Oleg - Semenets Sergey 1.742.0231.05 16:30
1410Udovenko Ivan - Populovskyi Eduard 1.871.8731.05 16:45
1502Hudushyn Ihor - Troian Andrii 1.502.4931.05 17:00
1592Dynaburg Leonid - Solomko Serhii 1.742.0231.05 17:15
1616Semenets Sergey - Yakimenko Stefan 2.281.5831.05 17:30
1406Populovskyi Eduard - Gonchurak Alexander 1.871.8731.05 17:45
1617Yakubov Marat - Pereguda Oleg 2.121.6731.05 18:00
1034Vasko Vitaly - Udovenko Ivan 1.672.1231.05 18:15
1618Hudushyn Ihor - Semenets Sergey 2.121.6731.05 18:30
1409Dynaburg Leonid - Populovskyi Eduard 1.672.1231.05 18:45
1702Pereguda Oleg - Troian Andrii 1.742.0231.05 19:00
1177Udovenko Ivan - Solomko Serhii 2.021.7431.05 19:15
451Yakubov Marat - Yakimenko Stefan 2.021.7431.05 19:30
1593Vasko Vitaly - Gonchurak Alexander 1.742.0231.05 19:45
1703Hudushyn Ihor - Pereguda Oleg 1.542.3931.05 20:00
996Dynaburg Leonid - Udovenko Ivan 1.821.9231.05 20:15
1713Yakubov Marat - Semenets Sergey 1.871.8731.05 20:30
1408Vasko Vitaly - Populovskyi Eduard 1.821.9231.05 20:45
2069Troian Andrii - Yakimenko Stefan 2.021.7431.05 21:00
1509Solomko Serhii - Gonchurak Alexander 1.871.8731.05 21:15
2073Hudushyn Ihor - Yakubov Marat 1.801.9531.05 21:30
1510Dynaburg Leonid - Vasko Vitaly 2.021.7431.05 21:45
2115Pereguda Oleg - Yakimenko Stefan 2.021.7431.05 22:00
1157Udovenko Ivan - Gonchurak Alexander 1.871.8731.05 22:15
2130Semenets Sergey - Troian Andrii 1.672.1231.05 22:30
1407Populovskyi Eduard - Solomko Serhii 1.871.8731.05 22:45
Nr.Notikums12Laiks
8387Kryvyi Ivan - Tovkach Mykola 2.451.5131.05 09:50
1976Presnyakov Mikhail - Vakarash Roman 2.081.6931.05 10:00
1477Timchenko Roman - Makarchuk Konstantin 2.101.6831.05 10:05
5771Artem Gubenko - Pismenniy Evgeniy 1.682.1031.05 10:10
2885Kinash Sergey - Zaitsev Andrii 2.131.6731.05 10:15
8439Pavlyuk Oleg - Zuber Roman 1.382.9031.05 10:15
3625Kurotich Anatoliy - Chyzh Pavlo 1.781.9731.05 10:25
1982Tkachuk Oleksii - Zenyuk Andrey 2.211.6231.05 10:35
234Reva Anatoliy - Zharko Igor 1.871.8731.05 10:40
5772Didukh Viktor - Gogenko Sergiy 2.011.7431.05 10:45
2091Kolos Maksym - Zaitsev Nikolai 1.871.8731.05 10:50
8400Kryvyi Ivan - Khvysiuk Andrii 2.021.7431.05 11:00
1983Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro 1.871.8731.05 11:10
262Timchenko Roman - Abanshyn Igor 2.121.6731.05 11:15
6010Pavlyuk Oleg - Glivenko Ilya 1.323.2031.05 11:18
2222Telnoy Nikolay - Artem Gubenko 1.672.1331.05 11:20
75Arzanov Dmitry - Kinash Sergey 2.021.7431.05 11:25
4990Chyzh Pavlo - Tovkach Mykola 1.861.8831.05 11:35
2254Zenyuk Andrey - Vakarash Roman 1.522.4231.05 11:45
8443Zuber Roman - Kovrikov Andrey 2.771.4131.05 11:45
3108Zharko Igor - Makarchuk Konstantin 1.682.1031.05 11:50
2469Gogenko Sergiy - May Ivan 2.121.6731.05 11:55
2904Zaitsev Nikolai - Yehorov Kyrylo 2.121.6731.05 12:00
8404Kryvyi Ivan - Chyzh Pavlo 1.452.6331.05 12:10
8419Kovrikov Andrey - Pavlyuk Oleg 2.481.5031.05 12:15
1494Presnyakov Mikhail - Zenyuk Andrey 1.452.6431.05 12:20
354Timchenko Roman - Zharko Igor 2.021.7431.05 12:25
4981Didukh Viktor - Pismenniy Evgeniy 1.672.1231.05 12:30
3124Kolos Maksym - Zaitsev Andrii 1.861.8831.05 12:35
4606Kurotich Anatoliy - Khvysiuk Andrii 2.611.4631.05 12:45
8426Zuber Roman - Glivenko Ilya 2.481.5031.05 12:45
465Tkachuk Oleksii - Pidleteichuk Petro 1.582.2831.05 12:55
490Reva Anatoliy - Abanshyn Igor 3.131.3331.05 13:00
5681Telnoy Nikolay - Gogenko Sergiy 1.452.6431.05 13:05
4982Arzanov Dmitry - Zaitsev Nikolai 1.871.8731.05 13:10
8430Zuber Roman - Pavlyuk Oleg 2.771.4131.05 13:15
8405Kryvyi Ivan - Kurotich Anatoliy 1.372.9431.05 13:20
169Presnyakov Mikhail - Tkachuk Oleksii 1.871.8731.05 13:30
590Timchenko Roman - Reva Anatoliy 2.281.5831.05 13:35
5715Didukh Viktor - Artem Gubenko 2.961.3731.05 13:40
2002Kolos Maksym - Kinash Sergey 2.101.6831.05 13:45
4067Kovrikov Andrey - Glivenko Ilya 1.632.2031.05 13:45
1881Khvysiuk Andrii - Tovkach Mykola 2.271.5931.05 13:55
1740Pidleteichuk Petro - Vakarash Roman 1.412.7831.05 14:05
2034Abanshyn Igor - Makarchuk Konstantin 1.552.3631.05 14:10
3590May Ivan - Pismenniy Evgeniy 1.452.6431.05 14:15
2196Glivenko Ilya - Pavlyuk Oleg 3.121.3431.05 14:15
5708Yehorov Kyrylo - Zaitsev Andrii 1.871.8731.05 14:20
8444Kovrikov Andrey - Zuber Roman 1.412.7731.05 14:45
4988Telnoy Nikolay - Didukh Viktor 1.542.3931.05 14:50
1879Arzanov Dmitry - Kolos Maksym 2.641.4531.05 14:55
4054Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy 1.672.1231.05 15:25
5766Artem Gubenko - May Ivan 2.641.4531.05 16:00
286Kinash Sergey - Yehorov Kyrylo 1.672.1331.05 16:05
21568Chaplyanka Anatoliy - Kryshtal Dmytro 1.353.0501.06 02:20
Snūkers
Nr.Notikums1X2Laiks
9011Karingtons Stuarts - Džounss Džaks2.352.563.7801.06 17:00
13661Tramps Džuds - Greiss Deivids1.333.9313.7301.06 17:00
165Velss Daniels - Slesors Eliots3.002.522.8601.06 18:00
176Gilberts Deivids - Page Jackson1.523.278.6301.06 18:00
600Gilberts Deivids - Džounss Džaks1.633.037.2601.06 19:00
724Velss Daniels - Greiss Deivids2.662.573.1801.06 19:00
668Karingtons Stuarts - Page Jackson2.132.644.3301.06 20:00
702Tramps Džuds - Slesors Eliots1.413.5910.8101.06 20:00
1351Gilberts Deivids - Karingtons Stuarts2.042.654.6901.06 21:00
1352Slesors Eliots - Greiss Deivids2.562.593.2901.06 21:00
1350Džounss Džaks - Page Jackson2.632.543.2801.06 22:00
1355Tramps Džuds - Velss Daniels1.393.7111.0901.06 22:00
2989Deiviss Marks - Džoiss Marks2.632.473.3802.06 17:00
2991Lisovskis Džeks - Lainss Olivers1.643.027.2602.06 17:00
4363Holts Maikls - Hetkots Luiss1.822.746.0202.06 18:00
4399Brecel Luca - Viljamss Robijs2.252.604.0002.06 18:00
8995Holts Maikls - Džoiss Marks2.452.513.6702.06 19:00
9003Brecel Luca - Lainss Olivers1.772.846.1802.06 19:00
4580Lisovskis Džeks - Viljamss Robijs2.072.614.6602.06 20:00
4873Deiviss Marks - Hetkots Luiss1.922.745.1802.06 20:00
4607Holts Maikls - Deiviss Marks2.722.513.1802.06 21:00
13741Viljamss Robijs - Lainss Olivers2.182.574.3002.06 21:00
13740Džoiss Marks - Hetkots Luiss2.102.654.4302.06 22:00
13743Lisovskis Džeks - Brecel Luca2.672.503.2802.06 22:00
6532Kings Marks - Bērds Sems2.312.543.9603.06 17:00
19730Vilsons Kirens - Feilongs Čens1.353.9411.8803.06 17:00
13749Dejs Raians - Burdens Alfijs2.032.724.5603.06 18:00
13757Perijs Džo - Chandler Harvey1.603.107.5903.06 18:00
13747Dejs Raians - Feilongs Čens1.603.097.5203.06 19:00
2392Perijs Džo - Bērds Sems1.802.825.9403.06 19:00
2393Kings Marks - Chandler Harvey2.032.724.5603.06 20:00
13765Vilsons Kirens - Burdens Alfijs1.603.077.6303.06 20:00
13748Burdens Alfijs - Feilongs Čens2.202.664.0103.06 21:00
13758Perijs Džo - Kings Marks2.222.614.0703.06 21:00
13744Bērds Sems - Chandler Harvey2.502.543.5003.06 22:00
13777Vilsons Kirens - Dejs Raians2.192.664.0403.06 22:00
19728Selbijs Marks - Valkers Lī1.473.389.8004.06 17:00
19734Stīvenss Metjū - Estlijs Džons2.032.704.6104.06 17:00
63Venbo Liangs - Okonors Džo2.182.544.4104.06 18:00
189Vilsons Gerijs - Mans Mičels1.593.058.1904.06 18:00
37Vilsons Gerijs - Estlijs Džons1.663.046.6204.06 19:00
140Venbo Liangs - Valkers Lī1.902.675.6304.06 19:00
19729Selbijs Marks - Okonors Džo1.573.187.7504.06 20:00
19732Stīvenss Metjū - Mans Mičels1.862.755.6404.06 20:00
233Vilsons Gerijs - Stīvenss Metjū2.332.583.8104.06 21:00
240Okonors Džo - Valkers Lī2.582.533.3504.06 21:00
19727Estlijs Džons - Mans Mičels2.652.513.2804.06 22:00
19733Selbijs Marks - Venbo Liangs2.072.644.5804.06 22:00
3707Milkinss Roberts - Dans Maiks2.082.694.4105.06 18:00
3709O'Salivans Ronijs - Kishan Hirani1.155.7727.5105.06 18:00
3699Fords Toms - Berns Jans2.032.704.6105.06 19:00
3710Veikelins Kriss - Džordžiu Maikls2.502.523.5305.06 19:00
3700Fords Toms - Dans Maiks1.852.925.0905.06 20:00
3711Veikelins Kriss - Kishan Hirani1.593.097.7805.06 20:00
3703Milkinss Roberts - Berns Jans2.232.594.0705.06 21:00
3706O'Salivans Ronijs - Džordžiu Maikls1.383.6012.4505.06 21:00
3704Fords Toms - Milkinss Roberts2.552.553.3805.06 22:00
3705Džordžiu Maikls - Kishan Hirani1.852.785.5905.06 22:00
2520Dans Maiks - Berns Jans3.052.542.7905.06 23:00
3708O'Salivans Ronijs - Veikelins Kriss1.523.189.3105.06 23:00
3714Binghams Stjuarts - Jamie Klarks Riss1.363.6913.4106.06 17:00
2522Volestons Bens - Haighfilds Liams2.842.543.0006.06 17:00
3723Robertson Džimmijs - Ursenbačers Aleksandrs2.332.543.8706.06 18:00
1794Valdens Rikijs - Džordans Brauns1.902.805.1206.06 18:00
3719Robertson Džimmijs - Haighfilds Liams2.672.543.2106.06 19:00
2076Valdens Rikijs - Jamie Klarks Riss1.673.016.6806.06 19:00
3713Binghams Stjuarts - Džordans Brauns1.553.218.2006.06 20:00
2494Volestons Bens - Ursenbačers Aleksandrs2.532.533.4506.06 20:00
3717Džordans Brauns - Jamie Klarks Riss2.432.533.6506.06 21:00
3724Robertson Džimmijs - Volestons Bens2.672.543.2106.06 21:00
3712Binghams Stjuarts - Valdens Rikijs2.132.604.4306.06 22:00
3718Haighfilds Liams - Ursenbačers Aleksandrs2.582.533.3506.06 22:00
2521Makgils Entonijs - Stedmans Kregs2.132.744.0807.06 17:00
3020Robertsons Nīls - Kārtijs Ešlijs1.314.1113.4607.06 17:00
2523Havkinss Berijs - Miahs Hamads1.463.479.2307.06 18:00
2525Maflins Kurt - Dohertijs Kens2.382.543.7607.06 18:00
2524Havkinss Berijs - Stedmans Kregs1.723.115.6307.06 19:00
2526Maflins Kurt - Kārtijs Ešlijs1.972.665.0907.06 19:00
83Makgils Entonijs - Miahs Hamads1.743.055.6207.06 20:00
2877Robertsons Nīls - Dohertijs Kens1.413.5611.2307.06 20:00
2888Havkinss Berijs - Makgils Entonijs2.332.543.8707.06 21:00
3726Dohertijs Kens - Kārtijs Ešlijs2.332.583.8107.06 21:00
3039Stedmans Kregs - Miahs Hamads2.292.603.8807.06 22:00
3695Robertsons Nīls - Maflins Kurt1.643.126.6807.06 22:00
3728Alens Marks - Bonds Naidžels1.513.368.1908.06 17:00
6556Selt Metjū - Craigie Sam2.842.543.0008.06 17:00
5984Kārters Ali - Deils Dominiks1.972.665.0908.06 18:00
6705Odonnell Martin - Vaits Maikls2.912.552.9108.06 18:00
3730Kārters Ali - Craigie Sam2.182.753.8808.06 19:00
6703Odonnell Martin - Bonds Naidžels2.382.593.6608.06 19:00
3729Alens Marks - Vaits Maikls1.743.055.6208.06 20:00
6461Selt Metjū - Deils Dominiks2.532.533.4508.06 20:00
5940Kārters Ali - Selt Metjū2.232.594.0808.06 21:00
6699Vaits Maikls - Bonds Naidžels2.332.543.8708.06 21:00
3727Alens Marks - Odonnell Martin1.743.055.6208.06 22:00
5934Craigie Sam - Deils Dominiks2.582.533.3508.06 22:00