jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Mačs
Futbols
Nr.Notikums1X2Laiks
2116Swansea City - Blackburn Rovers 2.163.493.1311.12 21:45
1902Brentford - Cardiff 1.643.765.1211.12 21:45
2145Wigan Athletic - West Bromwich 5.964.261.5011.12 21:45
1809Barnsley - Reading 2.563.412.5911.12 21:45
2138Derby County - Sheffield Wednesday 3.043.222.3211.12 21:45
1829Birmingham City - Queens Park Rangers 2.313.382.9311.12 21:45
5451Charlton Athletic - Hull City 3.173.412.1713.12 21:45
5419Birmingham City - West Bromwich 3.913.551.8814.12 14:30
5428Bristol City - Blackburn Rovers 2.233.363.0914.12 17:00
5878Nottingham Forest - Sheffield Wednesday 2.453.182.8814.12 17:00
5480Barnsley - Queens Park Rangers 2.743.512.3814.12 17:00
6362Swansea City - Middlesbrough 1.883.503.9714.12 17:00
5434Derby County - Millwall 2.383.143.0214.12 17:00
5791Preston NE - Luton Town 1.723.804.4514.12 17:00
5440Brentford - Fulham FC 2.183.393.1514.12 17:00
6401Wigan Athletic - Huddersfield 2.513.122.8414.12 17:00
5773Leeds United - Cardiff 1.334.809.1214.12 17:00
6278Stoke City - Reading 2.043.343.5714.12 17:00
14329Middlesbrough - Stoke City 2.673.262.5720.12 21:45
5973Cardiff - Preston NE 2.183.273.2721.12 14:30
13909Huddersfield - Nottingham Forest 2.533.262.7221.12 17:00
13925Millwall - Barnsley 1.743.714.4421.12 17:00
14319Hull City - Birmingham City 1.983.453.6421.12 17:00
14363Queens Park Rangers - Charlton Athletic 1.783.544.4221.12 17:00
14312Fulham FC - Leeds United 2.433.272.8321.12 17:00
13931West Bromwich - Brentford 1.843.663.9521.12 17:00
13919Luton Town - Swansea City 2.833.272.4321.12 17:00
13928Reading - Derby County 2.143.273.3721.12 17:00
14525Sheffield Wednesday - Bristol City 2.293.372.9822.12 14:00
9714Blackburn Rovers - Wigan Athletic 1.843.663.9523.12 21:45
Nr.Notikums1X2Laiks
61038Chesterfield - Notts County2.623.362.4314.12 15:00
61027AFC Fylde - Curzon Ashton FC1.584.004.8214.12 17:00
61035Tonbridge Angels - Richmond Borough FC2.463.602.4614.12 17:00
61032Madstone United - Concord Rangers2.053.493.1714.12 17:00
61030Halifax Town FC - Wrexham2.293.452.7414.12 17:00
61051Yeovil - Welling Utd1.494.165.5414.12 17:00
61036Chelmsford City - Waterlooville2.543.472.4514.12 17:00
61037Royston Town FC - Boreham Wood4.393.821.6714.12 17:00
61026Harrogate Town - Hartlepool United1.773.614.0314.12 17:00
61034Matlock Town - Chorley4.253.671.7214.12 17:00
61043Carshalton Ath - Aveley1.594.104.6014.12 17:00
61041Maidenhead United - Hemel Hempstead1.693.764.3414.12 17:00
61047Barnet - Weymouth FC1.633.684.9114.12 17:00
61044Torquay United - Aldershot1.663.844.3914.12 17:00
61033Solihull Moors FC - Darlington1.574.074.8214.12 17:00
61042Telford - Leamington2.023.793.0214.12 17:00
980Hornchurch - Dulwich Hamlet2.773.492.2614.12 17:00
61048Enfield Town - Ebbsfleet United3.603.521.8914.12 17:00
61046FC United of Manchester - Kettering Town2.543.472.4514.12 17:00
61054Eastleigh - Yate Town1.295.078.6314.12 17:00
61052Sutton Utd - Redbridge2.113.403.1014.12 17:00
61049Hednesford - Chester City3.133.582.0414.12 17:00
61040Atherton Collieries - Barrow6.394.561.4014.12 17:00
61025Dorking Wanderers - Bromley3.293.531.9914.12 17:00
61045Bradford Park Avenue - Halesowen Town2.143.842.7614.12 17:00
61053Farsley AFC - Altrincham1.923.533.4814.12 17:00
61031Kings Lynn - Dover Athletic2.813.422.2714.12 17:00
61029Eastbourne Borough - Salisbury City1.803.603.8914.12 17:00
61039Stockport - Blyth Spartans1.424.466.2314.12 17:00
61050South Shields - Southport2.143.522.9514.12 17:00
61028Kingstonian - Woking5.393.991.5315.12 17:00
Nr.Notikums1X2Laiks
83458Hoffenheim - Augsburg 1.893.783.8813.12 21:30
83461Bayern Munich - Werder Bremen 1.168.3014.7414.12 16:30
83554Hertha Berlin - Freiburg 2.063.573.5214.12 16:30
835511. FC Koln - Bayer Leverkusen 4.073.931.8214.12 16:30
83557FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 4.784.321.6414.12 16:30
83573Paderborn - FC Union Berlin 2.823.592.4014.12 16:30
83576Dusseldorf Fortuna - RB Leipzig 6.434.821.4614.12 19:30
83582Wolfsburg - Borussia Monchengladbach 2.633.462.6215.12 16:30
83579Schalke 04 - Eintracht Frankfurt 1.993.733.5715.12 19:00
35380Werder Bremen - FSV Mainz 05 1.823.904.1117.12 19:30
35835FC Union Berlin - Hoffenheim 2.453.432.8617.12 21:30
35836Borussia Dortmund - RB Leipzig 2.173.703.1317.12 21:30
33628Augsburg - Dusseldorf Fortuna 2.013.703.5417.12 21:30
36092Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1.514.516.0018.12 19:30
33828Borussia Monchengladbach - Paderborn 1.266.359.8018.12 21:30
36070Freiburg - Bayern Munich 11.006.681.2418.12 21:30
35989Wolfsburg - Schalke 04 2.543.292.8418.12 21:30
33575Eintracht Frankfurt - 1. FC Koln 1.664.044.9918.12 21:30
7010Hoffenheim - Borussia Dortmund 4.093.811.8420.12 21:30
47678RB Leipzig - Augsburg 1.276.658.8621.12 16:30
46816FSV Mainz 05 - Bayer Leverkusen 3.403.852.0221.12 16:30
46810Schalke 04 - Freiburg 1.893.733.9621.12 16:30
47675Bayern Munich - Wolfsburg 1.178.0014.7221.12 16:30
468191. FC Koln - Werder Bremen 2.593.582.6021.12 16:30
46807Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach 2.723.592.4821.12 19:30
46813Dusseldorf Fortuna - FC Union Berlin 2.443.612.7522.12 16:30
46782Paderborn - Eintracht Frankfurt 3.283.772.0922.12 19:00
Nr.Notikums1X2Laiks
23583Brescia - Lecce 2.013.733.5214.12 16:00
23514Napoli - Parma 1.325.439.0814.12 19:00
23394Genoa - Sampdoria 2.743.282.6314.12 21:45
23460Hellas Verona - Torino 2.753.162.7015.12 13:30
23367AC Milan - Sassuolo 1.584.345.3415.12 16:00
23418Bologna - Atalanta 3.693.871.9215.12 16:00
23481Juventus - Udinese 1.285.5011.6915.12 16:00
23406AS Roma - Spal 1.305.4110.2815.12 19:00
23523Fiorentina - Inter Milan 3.453.502.1015.12 21:45
23351Cagliari - Lazio 3.943.961.8416.12 21:45
19195Sampdoria - Juventus 5.143.911.6718.12 19:55
23526Brescia - Sassuolo 2.513.502.7418.12 21:45
19740Fiorentina - AS Roma 2.933.442.3920.12 21:45
19443Udinese - Cagliari 2.483.352.8721.12 16:00
19520Inter Milan - Genoa 1.265.9111.4121.12 19:00
19045Torino - Spal 1.723.675.1321.12 21:45
19127Atalanta - AC Milan 1.953.663.7822.12 13:30
18938Parma - Brescia 2.083.453.6022.12 16:00
19603Lecce - Bologna 3.023.562.2822.12 16:00
19673Sassuolo - Napoli 5.104.421.5922.12 21:45
Nr.Notikums1X2Laiks
6667Siena - Ternana2.803.142.4111.12 19:30
Nr.Notikums1X2Laiks
22153Juventus - Lazio1.853.304.0722.12 18:45
Nr.Notikums1X2Laiks
36374Logrones - Marino Luanco 1.493.986.6911.12 20:00
Nr.Notikums1X2Laiks
51630Atletico Baleares - LAS Rozas1.484.036.0014.12 13:00
10490CD Ebro - CD Castellon2.862.902.5314.12 13:00
10404Ath Bilbao B - Barakaldo1.624.074.3914.12 16:30
16747Valladolid B - CF Salmantino2.023.423.3114.12 17:00
59841Osasuna B - CD Calahorra2.143.273.1714.12 17:00
59837Unionistas CF - Guijuelo2.463.402.5714.12 17:00
36613FC Andorra - Valencia CF Mestalla2.122.983.5314.12 17:00
59834Racing de Ferrol - Langreo1.663.784.4714.12 18:00
59977Llagostera - Olot2.252.883.3414.12 18:00
60043Orihuela CF - Espanyol B2.813.072.4414.12 18:00
60784Marbella - Algeciras CF1.753.334.5914.12 18:00
60708Villarrubia CF - CD Badajoz2.883.022.4314.12 18:30
54615Arenas Club De Getxo - Club Haro Deportivo2.513.332.5514.12 19:00
60108Villarreal B - SD Ejea1.753.214.7914.12 19:00
57237Cartagena - UCAM Murcia1.583.455.9614.12 19:00
60373Granada B - Sevilla B2.443.122.7914.12 19:30
60575Recreativo De Huelva - Cadiz B2.242.953.2814.12 19:30
51627Pontevedra - CF Rayo Majadahonda2.213.362.9414.12 20:00
55384Hercules - Badalona1.873.114.3014.12 20:00
59491Coruxo - Las Palmas B2.133.353.1015.12 12:00
62191Real Oviedo B - Melilla2.083.543.0515.12 12:30
59624Sporting Gijon B - SCR Pena Deportiva2.353.482.6515.12 13:00
54661Real Madrid Castilla - Getafe B1.643.974.4015.12 13:00
59558Atl Madrid B - Celta Vigo B1.634.134.2515.12 13:00
59759CF International de Madrid - de Los Rejes1.524.215.1015.12 13:00
59692UD Ibiza Eivissa - Marino Luanco1.573.805.2215.12 13:00
54806Logrones - Leioa1.534.125.1715.12 13:00
54805Tudelano - Cultural Leonesa3.293.362.0515.12 13:00
57234Real Murcia - Yeclano Deportivo2.633.012.6515.12 13:00
60856CD Don Benito - CF Talavera De La Reina1.853.214.2115.12 13:00
62195Linense - Cordoba2.452.992.8915.12 13:30
60460Atletico Sanluqueno CF - CD San Fernando2.242.953.2715.12 17:30
54618Burgos - CD Izarra1.743.524.3415.12 18:00
54500Real Union - Real Sociedad B2.533.352.5215.12 18:00
34595Sabadell - AE Prat1.623.305.8515.12 18:00
60288UD Levante B - Gimnastic Tarragona2.213.013.2615.12 18:00
60641Merida AD - CP Villarrobledo2.143.123.3215.12 18:00
60219FC Barcelona B - CF La Nucia1.992.944.0315.12 19:00
57178Cornella - Lleida2.272.883.3015.12 21:00
Nr.Notikums1X2Laiks
46705LDU Quito - Delfin SC1.703.654.3812.12 02:30
Nr.Notikums1X2Laiks
15276Lillestrom - Start 2.253.252.9511.12 20:00
Hokejs
Nr.Notikums1X2Laiks
16698HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 2.273.942.6617.12 13:30
1389Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk 1.474.665.7817.12 16:00
2Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 1.395.256.2517.12 16:00
1337Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk 1.664.294.2417.12 16:00
1131Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl 4.024.161.7217.12 18:10
3545SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec 1.345.427.0817.12 18:30
4148Spartak Moscow - HC Vityaz 2.403.842.5417.12 18:30
2395HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki 2.283.832.7017.12 18:30
3094Dinamo Rīga - CSKA Moscow 6.285.081.4017.12 19:30
10383HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 2.263.942.6818.12 13:30
3027Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan 2.343.832.6318.12 18:00
34293Dinamo Minsk - HC Sochi 2.573.892.3618.12 18:10
34159Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk 2.283.742.7419.12 16:00
34026Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk 1.664.294.2419.12 16:00
34520Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl 2.263.832.7319.12 18:30
34441AK Bars Kazan - Salavat Julaev 1.744.123.9519.12 18:30
8407HC Vityaz - Dinamo Rīga 1.644.394.3219.12 18:30
32445HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec 1.813.953.7819.12 18:30
34451Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.694.264.0819.12 18:30
8591SKA St. Petersburg - CSKA Moscow 2.493.722.5019.12 19:00
14064HC Vityaz - Barys Nur-Sultan 2.363.932.5520.12 18:30
12767Spartak Moscow - HC Sochi 1.834.033.6420.12 18:30
26711Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk 2.053.683.2321.12 09:00
23026HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod 2.473.602.5921.12 09:00
28180Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk 2.403.672.6321.12 14:00
13332Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga 1.454.616.1521.12 16:00
50918Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec 1.564.265.1521.12 16:00
26829Avangard Omsk - Salavat Julaev 1.933.693.5721.12 16:30
15700AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.514.425.4721.12 16:30
48925HC Dinamo Moscow - HC Sochi 1.793.844.0022.12 16:00
57232SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1.783.874.0322.12 16:00
63816HC Vityaz - CSKA Moscow 4.904.061.6122.12 16:00
52672Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan 2.223.632.9022.12 16:00
20286Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod 2.453.652.5723.12 11:00
25990Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 1.963.763.4123.12 11:00
14794HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg 2.743.502.3823.12 13:30
50044Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk 2.363.482.7923.12 18:00
54445Salavat Julaev - AK Bars Kazan 3.213.632.0723.12 20:30
48844CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1.484.346.1224.12 18:30
46888Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2.503.682.5125.12 11:00
35735Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg 2.773.542.3525.12 11:30
29925HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk 1.903.763.5925.12 13:30
45863Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 2.263.632.8425.12 14:30
37084Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg 3.613.771.9025.12 15:30
44477Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan 3.653.871.8625.12 18:00
30678Severstal Cherepovec - HC Sochi 2.563.452.5725.12 18:00
43572Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk 1.494.276.0625.12 18:30
37338CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow 1.494.266.0825.12 18:30
31196Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk 4.153.851.7626.12 17:00
43461Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki 2.353.632.7126.12 18:00
43365Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.983.532.2227.12 11:00
37440Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg 3.923.921.7927.12 14:30
43278Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow 2.363.572.7327.12 15:30
33685Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow 2.673.552.4227.12 16:00
42969Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun 1.963.713.4628.12 12:30
42636HC Sochi - Jokerit Helsinki 2.803.772.2428.12 16:00
42918Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk 3.093.602.1328.12 16:00
47854CSKA Moscow - HC Vityaz 1.354.947.9128.12 16:00
38204AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl 1.783.893.9628.12 16:00
35369Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga 1.574.284.9828.12 16:00
41836Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2.203.572.9829.12 09:00
47519Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg 2.423.552.6629.12 13:00
35481Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow 2.193.632.9629.12 14:00
42040HC Sochi - Spartak Moscow 2.513.622.5329.12 16:00
47271Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg 4.494.101.6629.12 16:30
47135Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun 1.773.844.1230.12 15:30
35597Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk 4.333.841.7330.12 16:00
47035Dinamo Minsk - Dinamo Rīga 1.923.803.4930.12 18:10
42568Jokerit Helsinki - HC Vityaz 1.883.863.5730.12 18:30
47084CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl 1.494.365.9330.12 18:30
Basketbols
Nr.Notikums12Laiks
66497BC Rahoveci - KB Peja1.164.7711.12 20:00
Nr.Notikums12Laiks
49052Unifacisa - Mogi das Cruzes1.372.9512.12 01:00
Nr.Notikums12Laiks
20799KCC Egis - LG Sakers1.273.5112.12 12:00
Nr.Notikums12Laiks
4617Gimle BK - Fyllingen3.021.3511.12 20:00
Nr.Notikums12Laiks
15114Krka - KK Primorska2.911.3811.12 19:45
Teniss
E-Sports
Nr.Notikums12Laiks
5949AGO Gaming - Wisla Krakow1.562.2914.12 13:30
Nr.Notikums12Laiks
48063OG - Mousesports 2.081.6712.12 20:00
48004Mousesports - Virtus Pro 1.622.1612.12 21:00
48008Virtus Pro - Mousesports 2.161.6212.12 22:00
48005Virtus Pro - Furia Esports 1.901.8012.12 23:00
48009Furia Esports - Virtus Pro 1.821.8913.12 00:00
48007G2 Esports - Furia Esports 1.362.9013.12 02:00
48019G2 Esports - MiBR 1.632.1413.12 03:00
48018MiBR - G2 Esports 2.211.5913.12 04:00
48059OG - Virtus Pro 1.582.2313.12 19:00
48141OG - G2 Esports 2.631.4313.12 21:00
48143Mousesports - G2 Esports 1.961.7513.12 23:00
48150Mousesports - MiBR 1.612.1814.12 01:00
48151MiBR - Mousesports 1.891.8214.12 02:00
48159MiBR - Furia Esports 1.492.4514.12 04:00
48185Virtus Pro - G2 Esports 2.711.4114.12 19:00
48186G2 Esports - Virtus Pro 1.402.7214.12 20:00
48196Virtus Pro - MiBR 2.751.4014.12 21:00
48194MiBR - Virtus Pro 1.382.8114.12 22:00
48199OG - MiBR 2.171.6214.12 23:00
48195MiBR - OG 1.622.1615.12 00:00
48202Furia Esports - Mousesports 2.361.5215.12 04:00
Nr.Notikums12Laiks
64055Sprout - Giants1.342.9712.12 20:00
Volejbols
Handbols
Nr.Notikums1X2Laiks
48028Hifk - Riihimaki Cocks 10.0016.741.0911.12 19:40
Badmintons
Galda Teniss
MMA