jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Mačs
Futbols
Nr.Notikums1X2Laiks
16471Club Brugge - Charleroi 1.623.755.3908.08 17:30
10482Standard Liege - Cercle Brugge 1.474.276.3408.08 20:00
17720Oostende - Genk 3.983.811.8008.08 20:00
2979Antwerpen - Mouscron 1.414.547.0108.08 20:00
2016Sint-Truiden - Anderlecht 4.404.041.6809.08 14:30
17885Sint-Truiden - Gent 4.254.011.7109.08 14:30
18238Zulte-Waregem - Mechelen 2.063.723.1809.08 17:00
34Zulte-Waregem - Genk 3.513.821.9109.08 17:00
18707Antwerpen - Gent 2.683.482.4409.08 19:15
3038Mechelen - Anderlecht 3.913.591.8709.08 19:15
109Kortrijk - Eupen 1.643.904.8709.08 21:45
5954Kortrijk - Waasland-Beveren 1.604.064.9909.08 21:45
14773Oud-Heverlee Leuven - Eupen 2.363.392.8510.08 20:00
14776Oostende - Kfco Beerschot Wilrijk 2.373.442.7910.08 20:00
4180Cercle Brugge - Zulte-Waregem 2.773.562.3314.08 20:00
136Mouscron - Mechelen 2.843.282.4214.08 20:00
207Genk - Antwerpen 2.193.622.9815.08 17:30
760Genk - Oud-Heverlee Leuven 1.344.988.2715.08 17:30
9662Charleroi - Kortrijk 1.743.874.2115.08 20:00
9669Gent - Sint-Truiden 1.265.879.2715.08 20:00
2474Charleroi - Oostende 1.454.296.7815.08 20:00
2478Gent - Kortrijk 1.424.706.6015.08 20:00
2783Mechelen - Club Brugge 6.374.911.4116.08 14:30
871Cercle Brugge - Antwerpen 4.063.761.7916.08 14:30
9684Eupen - Standard Liege 4.433.931.7016.08 17:00
1463Eupen - Club Brugge 8.104.541.3816.08 17:00
507Kfco Beerschot Wilrijk - Zulte-Waregem 2.633.232.6316.08 17:00
9690Anderlecht - Mouscron 1.295.428.9116.08 19:15
1567Anderlecht - Sint-Truiden 1.414.606.9016.08 19:15
325Waasland-Beveren - Standard Liege 5.294.001.5917.08 20:00
Nr.Notikums1X2Laiks
30091DF Gama - Real FC DF 2.073.383.2108.08 22:00
Nr.Notikums1X2Laiks
36684Al Sadd - Lekhwiya 2.553.672.3508.08 18:45
Nr.Notikums1X2Laiks
500Mieszko Gniezno - MKS Nielba Wagrowiec3.103.781.9908.08 18:00
537Gornik Konin - Gryf Wejherowo3.133.632.0208.08 18:00
2858Baltyk Koszalin - SKS Baltyk Gdynia2.533.562.4108.08 18:00
592Jarota Jarocin - MKP Kotwica Kolobrzeg2.153.542.9108.08 18:00
1698Foto-Higiena Gac - Ruch Chorzow4.364.131.6208.08 18:00
1975Rekord Bielsko Biala - Stal Brzeg2.043.523.1808.08 18:00
36772Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa 2.043.623.0908.08 18:00
38015KS Hetman Zamosc - Stal Krasnik 7.305.201.3108.08 18:00
3067Kszo Ssa Ostrowiec Sw. - Orleta Radzyn Podlaski 1.653.884.4108.08 18:00
667MKS Flota Swinoujscie - Pogon II Szczecin 2.453.612.4708.08 18:00
2328MKS Piast Zmigrod - LKS Goczalkowice Zdroj 2.713.512.2908.08 18:00
771Podlasie Biala Podlaska - Cracovia Krakow II 4.113.871.7008.08 18:00
37593Sokol Kleczew - KS Pomorzanin Torun 1.573.964.9608.08 18:00
38034Chelmianka Chelm - KS Wiazownica 1.653.844.4608.08 18:00
38084Lewart Lubartow - Siarka Tarnobrzeg 3.693.691.8308.08 18:00
38090KS Polonia Nysa - Energetyk ROW 2.633.552.3408.08 18:00
14435KS Blonianka Blonie - KS Ursus Warszawa 2.303.582.6608.08 18:00
2881KS Wisloka Debica - Wisla Sandomierz 2.163.632.8508.08 18:30
38093Warta Gorzow Wielkopolski - MKS Polonia Stal Swidnica 2.143.682.8508.08 18:30
38102Kluczbork - Gornik Zabrze II 1.983.703.1808.08 19:00
37488Pelikan Lowicz - Bron Radom 1.823.903.5109.08 12:15
5942Radunia Stezyca - OKS Swit Skolwin Szczecin 1.783.953.6409.08 16:00
146Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag 2.613.592.3409.08 17:00
37563RKS Radomsko - Legia II Warszawa 2.863.652.1509.08 18:00
37605Mlks Unia Janikowo - Polonia Sroda Wlkp 2.393.542.5709.08 18:00
Nr.Notikums1X2Laiks
3281Vaasa PS - AC Kajaani 2.153.622.9509.08 17:00
Nr.Notikums1X2Laiks
34885Young Boys - Sion 1.295.297.8709.08 17:00
Nr.Notikums1X2Laiks
27827HB Koege - Aalborg BK1.743.883.9009.08 15:00
E-Sports
Nr.Notikums12Laiks
228091win - Espada4.161.1908.08 18:00
Galda Teniss
Nr.Notikums12Laiks
19256Suraev-Korolev Pavel - Chernov Vjacheslav1.931.7408.08 17:30
22817Ambrosimov Fedor - Andreev Danila 1.901.7808.08 17:45
31612Ogay Sergey - Alexander Frolov 1.981.7108.08 17:45
8315Yakovlev Andrey - Belugin Oleg 1.562.2208.08 18:00
22818Vladislav Fedorov - Vladimirovich Vahnin Georgiy 1.711.9808.08 18:15
31613Lytko Andrey - Kobytov Roman 1.991.7008.08 18:15
8393Aleksey Ermilov - Dmitriy Balakin 1.134.8308.08 19:30
399Yanshaev Alexey - Vakar Sergey 2.681.4008.08 19:45
32734Monakov Alexander - Fedorov Dmitry 1.313.0408.08 19:45
22819Zemit Igor - Aleksey Vlasov 1.592.1808.08 20:00
22820Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor 1.592.1608.08 20:15
470Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly 2.201.5708.08 20:15
22821Dmitriy Balakin - Zemit Igor 1.791.8808.08 20:30
32735Fedorov Dmitry - Abramov Kirill 1.821.8508.08 20:45
534Vakar Sergey - Nikulin Sergey 2.541.4408.08 20:45
22822Aleksey Vlasov - Aleksey Ermilov 1.711.9808.08 21:00
22823Rakhmanov Viktor - Monakov Alexander 2.331.5108.08 21:15
547Bazilevsky Vitaly - Yanshaev Alexey 1.552.2608.08 21:15
22825Aleksey Ermilov - Zemit Igor 1.841.8308.08 21:30
677Yanshaev Alexey - Nikulin Sergey 2.081.6408.08 21:45
22812Monakov Alexander - Abramov Kirill 1.851.8208.08 21:45
22815Dmitriy Balakin - Aleksey Vlasov 1.652.0708.08 22:00
928Vakar Sergey - Bazilevsky Vitaly 1.711.9808.08 22:15
32736Fedorov Dmitry - Rakhmanov Viktor 2.081.6408.08 22:15
7464Ogay Sergey - Turabekov Tynchtyk 1.642.0808.08 23:30
1156Lavrinenko Dmitry - Tarasenkov Nikolay 4.431.1608.08 23:45
1162Evgeniy Masokin - Klavdenkov Alexander 5.781.0908.08 23:45
2099Lytko Andrey - Pravednov Andrey 1.831.8409.08 00:00
1165Stanislav Bychkov - Serebrennikov Alexandr 3.011.3209.08 00:15
1146Ivanov Valery - Ivanov Stanislavovic Viktor 1.981.7109.08 00:15
2101Turabekov Tynchtyk - Smirnov Igor 1.721.9709.08 00:30
1152Tarasenkov Nikolay - Churin Konstantin 1.831.8309.08 00:45
1841Evgeniy Masokin - Ivanov Valery 2.161.5909.08 01:15
1851Lavrinenko Dmitry - Stanislav Bychkov 3.241.2809.08 01:15
1830Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor 1.283.2409.08 01:45
1844Churin Konstantin - Serebrennikov Alexandr 2.431.4809.08 01:45
2108Turabekov Tynchtyk - Lytko Andrey 2.231.5609.08 02:00
1840Klavdenkov Alexander - Ivanov Valery 1.642.0709.08 02:15
1833Tarasenkov Nikolay - Stanislav Bychkov 1.831.8309.08 02:15
2115Pravednov Andrey - Ogay Sergey 1.342.8909.08 02:30
1864Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry 1.233.5709.08 02:45
1858Ivanov Stanislavovic Viktor - Evgeniy Masokin 1.392.7009.08 02:45
2118Lytko Andrey - Smirnov Igor 1.672.0409.08 03:00
1868Stanislav Bychkov - Churin Konstantin 1.791.8909.08 03:15
1872Ivanov Valery - Kolesnikov Dmitriy 3.571.2309.08 03:15
2021Pravednov Andrey - Turabekov Tynchtyk 1.233.5709.08 03:30
1879Ivanov Stanislavovic Viktor - Klavdenkov Alexander 3.821.2109.08 03:45
2089Smirnov Igor - Ogay Sergey 2.441.4709.08 04:00
1889Churin Konstantin - Lavrinenko Dmitry 1.512.3309.08 04:15
1892Kolesnikov Dmitriy - Evgeniy Masokin 1.313.0509.08 04:15
Nr.Notikums12Laiks
28121Droshchynskyi Andrii - Storchak Sergey 1.711.9808.08 17:30
28123Mytsyk Alexander - Solomko Serhii 1.652.0708.08 17:45
5323Rybalka Roman - Oleksandr Liushnia 2.891.3408.08 17:55
28095Zagriychuk Petro - Aliyev Anar 1.702.0008.08 18:00
30022Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr 1.652.0708.08 18:05
28097Yakymchuk Yevhen - Populovskyi Eduard 2.701.3908.08 18:15
37672Bondarenko Serhii - Tytskyi, Maksym 2.661.4008.08 18:25
28102Kolodiy Denis - Droshchynskyi Andrii 2.891.3408.08 18:30
28106Diachenko Ivan - Solomko Serhii 1.831.8408.08 18:45
37673Khakhamidi Pavlo - Gomilko Oleksandr 2.451.4708.08 18:55
28111Aliyev Anar - Muliukin Yevhen 1.432.5608.08 19:00
3342Kovalchuk Oleksandr - Shyndel Igor 1.981.7108.08 19:05
28115Mytsyk Alexander - Yakymchuk Yevhen 2.701.3908.08 19:15
1417Krasutskyi Adam - Bereza Viktor 1.831.8408.08 19:20
32545Rybalka Roman - Bondarenko Serhii 1.831.8408.08 19:25
28118Zagriychuk Petro - Storchak Sergey 1.482.4208.08 19:30
37674Moroz Kostiantyn - Dukhovenko Oleksandr 2.571.4308.08 19:35
28122Solomko Serhii - Populovskyi Eduard 1.652.0708.08 19:45
1881Kondratenko Vasiliy - Mrykh Maksym 2.421.4808.08 19:50
32542Gomilko Oleksandr - Oleksandr Liushnia 3.231.2808.08 19:55
28093Kolodiy Denis - Aliyev Anar 1.652.0708.08 20:00
18976Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr 1.791.8808.08 20:05
28096Mytsyk Alexander - Diachenko Ivan 2.891.3408.08 20:15
1037Havryliuk Bohdan - Bereza Viktor 2.421.4808.08 20:20
1897Khakhamidi Pavlo - Tytskyi, Maksym 2.201.5708.08 20:25
28101Zagriychuk Petro - Droshchynskyi Andrii 1.831.8408.08 20:30
38805Krasutskyi Adam - Kondratenko Vasiliy 1.711.9808.08 20:50
518Rybalka Roman - Gomilko Oleksandr 1.711.9808.08 20:55
28104Muliukin Yevhen - Storchak Sergey 2.071.6508.08 21:00
879Shyndel Igor - Dukhovenko Oleksandr 2.321.5208.08 21:05
39173Havryliuk Bohdan - Mrykh Maksym 2.421.4808.08 21:20
37675Khakhamidi Pavlo - Bondarenko Serhii 1.711.9808.08 21:25
28109Kolodiy Denis - Zagriychuk Petro 1.711.9808.08 21:30
30048Havrysh Daniil - Moroz Kostiantyn 2.161.5908.08 21:35
1007Kondratenko Vasiliy - Bereza Viktor 2.071.6508.08 21:50
32543Oleksandr Liushnia - Tytskyi, Maksym 1.392.6908.08 21:55
28114Aliyev Anar - Storchak Sergey 1.711.9808.08 22:00
29441Kovalchuk Oleksandr - Dukhovenko Oleksandr 2.161.5908.08 22:05
1029Krasutskyi Adam - Mrykh Maksym 1.981.7108.08 22:20
812Rybalka Roman - Khakhamidi Pavlo 1.562.2308.08 22:25
28119Droshchynskyi Andrii - Muliukin Yevhen 1.711.9808.08 22:30
995Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy 1.881.7908.08 22:50
32544Gomilko Oleksandr - Tytskyi, Maksym 1.602.1408.08 22:55
1124Mrykh Maksym - Bereza Viktor 1.652.0708.08 23:20
5970Bondarenko Serhii - Oleksandr Liushnia 1.831.8308.08 23:25
5057Krasutskyi Adam - Havryliuk Bohdan 1.881.7908.08 23:50
Nr.Notikums12Laiks
32728Demchuk Igor - Shevchuk Oleg 2.071.6508.08 17:30
37727Pidleteichuk Petro - Zenyuk Andrey 1.831.8308.08 17:35
31668Broyakovskiy Vsevolod - Lushnikov Volodymyr 1.372.7708.08 17:55
32721Gavrilyuk Oleg - Kotov Viktor 2.071.6408.08 18:05
18771Oprysk Mykhailo - Zharskiy Vitaliy 2.071.6408.08 18:10
827Yehorov Kyrylo - Kolos Maksym 2.901.3408.08 18:20
796Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry 2.561.4308.08 18:25
31673Lyevshyn Vitaliy - Limonov Anton 1.283.2408.08 18:30
32725Demchuk Igor - Malashevsky Vladimir 1.392.7008.08 18:40
37728Zenyuk Andrey - Piskorskyu Igor 1.482.4308.08 18:45
132Pokydko Sergey - Derevinskiy Dmitriy 3.321.2708.08 18:55
636Yehorov Kyrylo - Arzanov Dmitry 1.831.8308.08 19:00
32727Broyakovskiy Vsevolod - Lyevshyn Vitaliy 1.981.7108.08 19:05
32732Kotov Viktor - Shevchuk Oleg 1.342.9008.08 19:15
18522Oprysk Mykhailo - Zenyuk Andrey 1.592.1608.08 19:20
831Derevinskiy Dmitriy - Kolos Maksym 1.831.8408.08 19:30
806Zaitsev Andrii - Pokydko Sergey 1.831.8408.08 19:35
32733Tuzhylin Alexander - Lushnikov Volodymyr 1.432.5608.08 19:40
32729Demchuk Igor - Kotov Viktor 1.642.0708.08 19:50
18770Pidleteichuk Petro - Zharskiy Vitaliy 2.701.3908.08 19:55
142Yehorov Kyrylo - Derevinskiy Dmitriy 1.342.9008.08 20:05
757Pokydko Sergey - Arzanov Dmitry 2.061.6508.08 20:10
32730Broyakovskiy Vsevolod - Tuzhylin Alexander 2.431.4808.08 20:15
32722Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir 2.701.3908.08 20:25
76Oprysk Mykhailo - Pidleteichuk Petro 1.592.1608.08 20:30
865Zaitsev Andrii - Kolos Maksym 3.551.2408.08 20:40
810Yehorov Kyrylo - Pokydko Sergey 2.231.5608.08 20:45
32723Lushnikov Volodymyr - Limonov Anton 2.231.5608.08 20:50
32726Demchuk Igor - Gavrilyuk Oleg 1.562.2308.08 21:00
37730Zharskiy Vitaliy - Piskorskyu Igor 1.642.0708.08 21:05
172Zaitsev Andrii - Derevinskiy Dmitriy 1.602.1508.08 21:15
786Arzanov Dmitry - Kolos Maksym 2.151.6008.08 21:20
515Malashevsky Vladimir - Shevchuk Oleg 1.831.8308.08 21:35
868Yehorov Kyrylo - Zaitsev Andrii 2.161.5908.08 21:50
816Pokydko Sergey - Kolos Maksym 2.211.5708.08 21:55
208Derevinskiy Dmitriy - Arzanov Dmitry 1.971.7108.08 22:25
Telpu futbols