jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Dubultiespēja
Futbols
Nr.Notikums1X12X2Laiks
4232Guingamp - Troyes1.301.331.4816.12 21:45
Nr.Notikums1X12X2Laiks
44587Reggio Audace FC - Padova1.361.321.4216.12 22:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
22204Juventus - Lazio1.201.271.7222.12 18:45
Nr.Notikums1X12X2Laiks
18192Girona FC - Mirandes1.201.261.7522.12 21:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
54381FC Copenhagen - Odense1.151.211.9816.12 20:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
46365Dinamo Zagreb - HNK Rijeka1.101.202.1818.12 19:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
28960APOEL - Ethnikos Achna1.051.083.1116.12 19:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
2117FC San Pedro - AS Tanda1.151.301.7816.12 17:30
Nr.Notikums1X12X2Laiks
50166CFR Cluj - Astra Giurgiu1.131.222.0316.12 20:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
20116Gyirmot - Gyori ETO1.301.271.5416.12 20:00
Hokejs
Nr.Notikums1X12X2Laiks
17452HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.351.211.4617.12 13:30
1445Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.141.181.9117.12 16:00
1099Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.111.132.1717.12 16:00
18356Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.171.181.8417.12 16:00
1231Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl1.871.161.1717.12 18:10
4013SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.081.102.3817.12 18:30
4195Spartak Moscow - HC Vityaz1.341.211.4817.12 18:30
2849HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.341.211.4717.12 18:30
3503Dinamo Rīga - CSKA Moscow2.321.111.0917.12 19:30
33695HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.351.201.4718.12 13:30
10376Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.361.211.4518.12 18:00
34340Dinamo Minsk - HC Sochi1.441.211.3818.12 18:10
34263Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk1.341.221.4619.12 16:00
34031Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.181.171.8219.12 16:00
34497Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.341.211.4819.12 18:30
34431AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.191.181.7719.12 18:30
8487HC Vityaz - Dinamo Rīga1.171.161.8719.12 18:30
33645HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.201.191.7219.12 18:30
13497Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.181.171.8119.12 18:30
9058SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.401.221.4019.12 19:00
14183HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.381.201.4420.12 18:30
12775Spartak Moscow - HC Sochi1.221.191.6920.12 18:30
26798Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.261.221.5821.12 09:00
24466HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.381.231.4121.12 09:00
28188Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.371.221.4321.12 14:00
14033Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.101.142.1821.12 16:00
52643Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.131.171.9721.12 16:00
26860Avangard Omsk - Salavat Julaev1.231.221.6321.12 16:30
15742AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.121.152.0521.12 16:30
49788HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.191.201.7322.12 16:00
63479SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.191.201.7522.12 16:00
63842HC Vityaz - CSKA Moscow1.881.181.1522.12 16:00
54225Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.311.231.4922.12 16:30
22719Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.381.221.4123.12 11:00
26449Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.241.211.6323.12 11:00
15433HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.441.231.3423.12 13:30
50916Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk1.331.241.4423.12 18:00
56253Salavat Julaev - AK Bars Kazan1.561.211.2723.12 20:30
48872CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.111.162.0724.12 18:30
47017Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.401.221.4025.12 11:00
36300Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1.441.241.3425.12 11:30
29931HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.221.211.6625.12 13:30
46050Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.321.231.4725.12 14:30
37088Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg1.671.211.2225.12 15:30
44681Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1.671.201.2225.12 18:00
30682Severstal Cherepovec - HC Sochi1.381.241.3925.12 18:00
43726Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.101.162.0825.12 18:30
37341CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.101.162.0825.12 18:30
31199Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk1.771.201.1826.12 17:00
43554Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.351.231.4426.12 18:00
43404Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.491.241.3027.12 11:00
37442Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg1.741.191.1927.12 14:30
43341Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.351.231.4427.12 15:30
33687Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.421.231.3627.12 16:00
43146Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.241.221.6128.12 12:30
42898HC Sochi - Jokerit Helsinki1.481.211.3328.12 16:00
42951Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk1.521.231.2828.12 16:00
48140CSKA Moscow - HC Vityaz1.071.122.3928.12 16:00
38387AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.191.191.7528.12 16:00
35370Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.131.161.9728.12 16:00
42011Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.301.231.5029.12 09:00
47526Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.361.231.4229.12 13:00
35579Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.301.231.5029.12 14:00
42543HC Sochi - Spartak Moscow1.391.231.3929.12 16:00
47276Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg1.871.181.1629.12 16:30
47140Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.181.201.7730.12 15:30
35631Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk1.781.201.1730.12 16:00
47040Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.231.211.6330.12 18:10
42609Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.221.201.6730.12 18:30
47089CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.101.152.1030.12 18:30