jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

2. perioda rezultāts
Hokejs
Nr.Notikums1X2Laiks
51427Detroit Red Wings - Winnipeg Jets3.653.082.0813.12 02:30
45299St. Louis Blues - Vegas Golden Knights2.672.902.7713.12 03:00
44820Minnesota Wild - Edmonton Oilers2.592.942.8313.12 03:00
45062Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks2.302.933.3013.12 04:00
45254Calgary Flames - Toronto Maple Leafs2.753.102.5413.12 04:00
45192Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes2.813.062.5113.12 05:00
44865Anaheim Ducks - Los Angeles Kings2.382.843.2613.12 05:00
45144San Jose Sharks - New York Rangers2.233.143.1813.12 05:30
25066Dallas Stars - Vegas Golden Knights2.492.883.0114.12 03:00
29221Colorado Avalanche - New Jersey Devils2.043.193.6114.12 04:00
15502Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets2.743.062.5714.12 20:00
16830New York Islanders - Buffalo Sabres2.302.883.3514.12 20:00
15930Anaheim Ducks - New York Rangers2.523.002.8614.12 23:00
16655Calgary Flames - Carolina Hurricanes2.463.082.8714.12 23:00
15648Nashville Predators - Dallas Stars2.502.843.0515.12 01:30
19986Minnesota Wild - Philadelphia Flyers2.473.042.9015.12 02:00
20068Florida Panthers - Boston Bruins2.803.162.4715.12 02:00
15408Montreal Canadiens - Detroit Red Wings2.103.123.5315.12 02:00
15818Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings2.123.153.4515.12 02:00
15958Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs2.843.182.4215.12 02:00
16720Tampa Bay Lightning - Washington Capitals2.463.182.7915.12 02:00
16495Arizona Coyotes - New Jersey Devils2.303.003.2015.12 03:00
18899St. Louis Blues - Chicago Blackhawks2.333.043.1115.12 03:00
18481San Jose Sharks - Vancouver Canucks2.423.122.9015.12 05:00
Nr.Notikums1X2Laiks
17355HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.642.722.9217.12 13:30
1413Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.962.664.9217.12 16:00
1005Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.803.084.7817.12 16:00
18352Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk2.142.693.9817.12 16:00
1202Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl3.772.762.1617.12 18:10
3971SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.753.095.1617.12 18:30
4167Spartak Moscow - HC Vityaz2.752.662.8617.12 18:30
2824HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki2.672.632.9817.12 18:30
3476Dinamo Rīga - CSKA Moscow4.823.021.8117.12 19:30
10428HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.632.722.9318.12 13:30
10363Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan2.702.662.9118.12 18:00
34329Dinamo Minsk - HC Sochi2.872.722.6718.12 18:10
34215Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2.712.543.0619.12 16:00
34082Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk2.122.763.9219.12 16:00
34486Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl2.632.653.0119.12 18:30
34421AK Bars Kazan - Salavat Julaev2.202.703.7819.12 18:30
8475HC Vityaz - Dinamo Rīga2.112.724.0219.12 18:30
33641HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec2.272.603.7619.12 18:30
34397Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk2.152.743.8419.12 18:30
8953SKA St. Petersburg - CSKA Moscow2.852.582.8519.12 19:00
14068HC Vityaz - Barys Nur-Sultan2.732.672.8720.12 18:30
14021Spartak Moscow - HC Sochi2.312.613.6520.12 18:30
26717Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk2.382.743.2721.12 09:00
23415HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod2.752.682.8421.12 09:00
28685Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk2.732.632.9121.12 14:00
13337Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.862.894.8921.12 16:00
51888Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec2.002.764.4121.12 16:00
27805Avangard Omsk - Salavat Julaev2.342.633.5521.12 16:30
16021AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.932.854.5321.12 16:30
49127HC Dinamo Moscow - HC Sochi2.212.673.7922.12 16:00
63030SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk2.192.703.8122.12 16:00
63831HC Vityaz - CSKA Moscow4.252.682.0722.12 16:00
53067Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan2.562.683.0622.12 16:30
22207Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod2.722.732.8123.12 11:00
26638Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk2.312.773.3823.12 11:00
15644HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg2.982.602.7123.12 13:30
50902Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk2.732.533.0523.12 18:00
56040Salavat Julaev - AK Bars Kazan3.332.582.4923.12 20:30
48861CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.952.674.9324.12 18:30
46974Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2.762.732.7725.12 11:00
37022Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg3.002.602.6925.12 11:30
30101HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk2.282.733.5125.12 13:30
46039Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow2.602.683.0225.12 14:30
37154Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg3.562.702.2825.12 15:30
44670Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan3.502.782.2525.12 18:00
31195Severstal Cherepovec - HC Sochi2.882.532.8825.12 18:00
43715Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.952.655.0025.12 18:30
37439CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.952.655.0325.12 18:30
33683Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk3.942.652.1826.12 17:00
43482Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.662.702.9126.12 18:00
43392Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg3.172.562.6127.12 11:00
38154Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg3.702.772.1827.12 14:30
43330Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow2.692.642.9627.12 15:30
35366Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow2.942.602.7527.12 16:00
42989Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun2.362.673.4328.12 12:30
42884HC Sochi - Jokerit Helsinki2.972.762.5628.12 16:00
42940Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk3.222.622.5228.12 16:00
48840CSKA Moscow - HC Vityaz1.782.805.8028.12 16:00
40996AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl2.202.743.7128.12 16:00
35477Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.982.854.2828.12 16:00
41976Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk2.582.603.1529.12 09:00
47715Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg2.752.612.9229.12 13:00
35560Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow2.552.663.1129.12 14:00
42059HC Sochi - Spartak Moscow2.772.702.7829.12 16:00
47497Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg4.042.802.0629.12 16:30
47258Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun2.182.663.9230.12 15:30
35620Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk4.072.572.2030.12 16:00
47078Dinamo Minsk - Dinamo Rīga2.312.753.4130.12 18:10
42598Jokerit Helsinki - HC Vityaz2.252.793.4930.12 18:30
47129CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.932.724.9230.12 18:30

2. perioda vairāk/mazāk
Hokejs
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
51445Detroit Red Wings - Winnipeg Jets1.58(1.5)2.2913.12 02:30
45274St. Louis Blues - Vegas Golden Knights1.67(1.5)2.1313.12 03:00
44850Minnesota Wild - Edmonton Oilers1.64(1.5)2.1813.12 03:00
45096Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks1.67(1.5)2.1213.12 04:00
45230Calgary Flames - Toronto Maple Leafs1.51(1.5)2.4413.12 04:00
45167Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes1.54(1.5)2.3713.12 05:00
44909Anaheim Ducks - Los Angeles Kings1.75(1.5)2.0113.12 05:00
45116San Jose Sharks - New York Rangers1.51(1.5)2.4613.12 05:30
25170Dallas Stars - Vegas Golden Knights1.69(1.5)2.0914.12 03:00
28366Colorado Avalanche - New Jersey Devils1.51(1.5)2.4614.12 04:00
15539Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets1.54(1.5)2.3814.12 20:00
17145New York Islanders - Buffalo Sabres1.71(1.5)2.0614.12 20:00
15888Anaheim Ducks - New York Rangers1.59(1.5)2.2714.12 23:00
16614Calgary Flames - Carolina Hurricanes1.53(1.5)2.4014.12 23:00
15612Nashville Predators - Dallas Stars1.73(1.5)2.0315.12 01:30
20022Minnesota Wild - Philadelphia Flyers1.56(1.5)2.3215.12 02:00
20097Florida Panthers - Boston Bruins1.48(1.5)2.5415.12 02:00
15471Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1.54(1.5)2.3815.12 02:00
15704Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings1.52(1.5)2.4315.12 02:00
16330Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs1.47(1.5)2.5815.12 02:00
16679Tampa Bay Lightning - Washington Capitals1.47(1.5)2.5815.12 02:00
16530Arizona Coyotes - New Jersey Devils1.61(1.5)2.2315.12 03:00
18860St. Louis Blues - Chicago Blackhawks1.57(1.5)2.3015.12 03:00
18714San Jose Sharks - Vancouver Canucks1.51(1.5)2.4615.12 05:00
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
11564Somija - Zviedrija1.69(1.5)1.9414.12 10:00
24913Krievija - Čehija1.57(1.5)2.1214.12 14:00
6625Zviedrija - Čehija1.62(1.5)2.0315.12 13:00
2254Krievija - Somija1.69(1.5)1.9315.12 15:00
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
18277HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.79(1.5)1.8817.12 13:30
1779Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk2.00(1.5)1.7017.12 16:00
138Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.62(1.5)2.1117.12 16:00
18316Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.89(1.5)1.7817.12 16:00
1306Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl1.80(1.5)1.8717.12 18:10
3755SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.65(1.5)2.0717.12 18:30
4253Spartak Moscow - HC Vityaz1.86(1.5)1.8117.12 18:30
2398HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.89(1.5)1.7817.12 18:30
3226Dinamo Rīga - CSKA Moscow1.67(1.5)2.0417.12 19:30
33707HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.79(1.5)1.8818.12 13:30
8627Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.85(1.5)1.8218.12 18:00
34352Dinamo Minsk - HC Sochi1.79(1.5)1.8818.12 18:10
34280Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2.01(1.5)1.6919.12 16:00
34044Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.81(1.5)1.8619.12 16:00
34509Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.87(1.5)1.8019.12 18:30
34447AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.86(1.5)1.8119.12 18:30
8518HC Vityaz - Dinamo Rīga1.86(1.5)1.8119.12 18:30
32644HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.97(1.5)1.7219.12 18:30
34456Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.82(1.5)1.8519.12 18:30
8642SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.96(1.5)1.7319.12 19:00
14200HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.84(1.5)1.8320.12 18:30
13474Spartak Moscow - HC Sochi1.95(1.5)1.7320.12 18:30
26768Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.78(1.5)1.8921.12 09:00
24314HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.84(1.5)1.8321.12 09:00
28182Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.89(1.5)1.7821.12 14:00
13736Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.78(1.5)1.9021.12 16:00
50952Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.86(1.5)1.8121.12 16:00
26853Avangard Omsk - Salavat Julaev1.92(1.5)1.7621.12 16:30
15737AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.78(1.5)1.8921.12 16:30
49102HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.89(1.5)1.7822.12 16:00
63805SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.86(1.5)1.8122.12 16:00
63854HC Vityaz - CSKA Moscow1.92(1.5)1.7622.12 16:00
52780Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.84(1.5)1.8322.12 16:30
22714Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.78(1.5)1.8923.12 11:00
25991Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.76(1.5)1.9223.12 11:00
15394HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.93(1.5)1.7523.12 13:30
50380Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk2.02(1.5)1.6823.12 18:00
57164Salavat Julaev - AK Bars Kazan1.97(1.5)1.7223.12 20:30
48884CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.99(1.5)1.7024.12 18:30
47029Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.78(1.5)1.8925.12 11:00
36969Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1.93(1.5)1.7525.12 11:30
29961HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.81(1.5)1.8625.12 13:30
46699Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.84(1.5)1.8325.12 14:30
37106Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg1.85(1.5)1.8325.12 15:30
44718Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1.76(1.5)1.9225.12 18:00
30958Severstal Cherepovec - HC Sochi2.02(1.5)1.6825.12 18:00
43738Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk2.02(1.5)1.6825.12 18:30
37405CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow2.02(1.5)1.6825.12 18:30
31850Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk1.93(1.5)1.7526.12 17:00
43566Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.81(1.5)1.8626.12 18:00
43455Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.99(1.5)1.7027.12 11:00
37460Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg1.78(1.5)1.8927.12 14:30
43359Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.88(1.5)1.7927.12 15:30
33876Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.93(1.5)1.7527.12 16:00
43259Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.86(1.5)1.8128.12 12:30
42912HC Sochi - Jokerit Helsinki1.75(1.5)1.9328.12 16:00
42963Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk1.92(1.5)1.7628.12 16:00
48273CSKA Moscow - HC Vityaz1.92(1.5)1.7628.12 16:00
38624AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.82(1.5)1.8528.12 16:00
35423Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.76(1.5)1.9228.12 16:00
42034Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.93(1.5)1.7529.12 09:00
47551Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.92(1.5)1.7629.12 13:00
35591Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.86(1.5)1.8129.12 14:00
42562HC Sochi - Spartak Moscow1.81(1.5)1.8629.12 16:00
47334Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg1.79(1.5)1.8929.12 16:30
47153Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.92(1.5)1.7630.12 15:30
35734Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk2.04(1.5)1.6730.12 16:00
47053Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.78(1.5)1.8930.12 18:10
42632Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.75(1.5)1.9330.12 18:30
47104CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.93(1.5)1.7530.12 18:30
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
3259KRS Heilongjiang - Kazcink-Torpedo1.67(1.5)2.0913.12 13:30
777Sariarka - HK Torpedo Gorkii2.03(1.5)1.7013.12 15:00
2882HC Lada Togliatti - Neftianik Al1.88(1.5)1.8313.12 17:00
3423CSK VVS Samara - Ijstal1.74(1.5)1.9813.12 17:00
2366Dizelj - Toros1.93(1.5)1.7813.12 18:00
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
31111Lukko Rauma - KalPa Kuopio1.65(1.5)2.0713.12 18:30
31478TPS Turku - JYP Jyvaskyla1.65(1.5)2.0613.12 18:30
30079Jukurit - SaiPa Lappeenranta1.66(1.5)2.0513.12 18:30
31039Vaasan Sport - Karpat Oulu1.85(1.5)1.8213.12 18:30
36786Assat Pori - HIFK1.74(1.5)1.9513.12 18:30
30901KooKoo - Pelicans Lahti1.59(1.5)2.1613.12 18:30
31200Tappara Tampere - Ilves Tampere1.71(1.5)1.9713.12 18:30
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
43998Bofors - AIF Tingsrids1.49(1.5)2.2813.12 20:00
44019Sodertalje - MoDo1.52(1.5)2.2213.12 20:00
44708Timra - Karlskrona1.66(1.5)1.9713.12 20:00
45464Vasterviks - IK Kristiastads1.76(1.5)1.8513.12 20:00
44251Mora - Vasteras1.72(1.5)1.9014.12 16:15
44402Bjorkloven - Almtuna1.69(1.5)1.9414.12 19:00
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
23029Lulea - Skelleftea AIK1.78(1.5)1.8917.12 20:00
21875Oskarshamn - Rogle1.66(1.5)2.0617.12 20:00
23313Djurgarden - Brynas1.66(1.5)2.0617.12 20:00
22173Orebro - Leksand1.63(1.5)2.1117.12 20:00
21824HV 71 - Malmo1.65(1.5)2.0717.12 20:00
22529Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda1.64(1.5)2.0817.12 20:00
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
65920Innsbruck - KAC Klagenfurt1.57(1.5)2.2113.12 20:15
65694Dornbirn - SAPA Fehervar AV191.49(1.5)2.4013.12 20:15
21749EC Vienna Capitals - EC Graz 99ers1.58(1.5)2.1913.12 20:15
65673Liwest Linz - HC Bolzano-Bozen Foxes1.49(1.5)2.3813.12 20:15
21727EC VSV - Red Bull Salzburg1.59(1.5)2.1613.12 20:15
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
18731Mlada Boleslav - Pardubice1.61(1.5)2.1317.12 18:30
8536Trinec - Kladno1.50(1.5)2.3718.12 18:00
7927Karlovy Vary - Zlin1.56(1.5)2.2318.12 18:30
8299Litvinov - Kometa Brno1.62(1.5)2.1218.12 18:30
8158Vitkovice - HC Olomouc1.78(1.5)1.9018.12 18:30
8650Mountfield HK - Liberec1.76(1.5)1.9218.12 19:00
8803Sparta Prague - Plzen1.59(1.5)2.1718.12 19:30
Nr.NotikumsVairāk MazākLaiks
54583Zurich - SC Bern1.55(1.5)2.2417.12 20:45
48777HC Ambri Piotta - HC Lugano1.67(1.5)2.0317.12 20:45
47887Lausanne HC - EV Zug1.55(1.5)2.2517.12 20:45
47798HC Fribourg Gotteron - EHC Biel1.78(1.5)1.8917.12 20:45
51531Langnau Tigers - Rapperswil Jona Lakers1.66(1.5)2.0517.12 20:45
54612Servette HC - HC Davos1.57(1.5)2.2017.12 20:45

2. perioda handikaps
Hokejs
Nr.Notikums12Laiks
51412Detroit Red Wings (+0.5) - Winnipeg Jets (-0.5)1.712.0613.12 02:30
45288St. Louis Blues (-0.5) - Vegas Golden Knights (+0.5)2.611.4613.12 03:00
44768Minnesota Wild (-0.5) - Edmonton Oilers (+0.5)2.531.4813.12 03:00
45105Arizona Coyotes (-0.5) - Chicago Blackhawks (+0.5)2.271.5913.12 04:00
7634Calgary Flames (+0.5) - Toronto Maple Leafs (-0.5)1.502.4913.12 04:00
747Vancouver Canucks (+0.5) - Carolina Hurricanes (-0.5)1.512.4713.12 05:00
44973Anaheim Ducks (-0.5) - Los Angeles Kings (+0.5)2.341.5613.12 05:00
45130San Jose Sharks (-0.5) - New York Rangers (+0.5)2.211.6213.12 05:30
25193Dallas Stars (-0.5) - Vegas Golden Knights (+0.5)2.451.5114.12 03:00
28381Colorado Avalanche (-0.5) - New Jersey Devils (+0.5)2.021.7414.12 04:00
23875Ottawa Senators (+0.5) - Columbus Blue Jackets (-0.5)1.492.5214.12 20:00
18403New York Islanders (-0.5) - Buffalo Sabres (+0.5)2.271.5914.12 20:00
15897Anaheim Ducks (-0.5) - New York Rangers (+0.5)2.471.5014.12 23:00
16632Calgary Flames (-0.5) - Carolina Hurricanes (+0.5)2.411.5314.12 23:00
15634Nashville Predators (-0.5) - Dallas Stars (+0.5)2.451.5115.12 01:30
20034Minnesota Wild (-0.5) - Philadelphia Flyers (+0.5)2.421.5215.12 02:00
20057Florida Panthers (+0.5) - Boston Bruins (-0.5)1.522.4215.12 02:00
15301Montreal Canadiens (-0.5) - Detroit Red Wings (+0.5)2.081.7015.12 02:00
15749Pittsburgh Penguins (-0.5) - Los Angeles Kings (+0.5)2.091.6915.12 02:00
16428Edmonton Oilers (+0.5) - Toronto Maple Leafs (-0.5)1.542.3815.12 02:00
16710Tampa Bay Lightning (-0.5) - Washington Capitals (+0.5)2.411.5315.12 02:00
16595Arizona Coyotes (-0.5) - New Jersey Devils (+0.5)2.271.5915.12 03:00
18889St. Louis Blues (-0.5) - Chicago Blackhawks (+0.5)2.291.5815.12 03:00
18813San Jose Sharks (-0.5) - Vancouver Canucks (+0.5)2.381.5415.12 05:00
Nr.Notikums12Laiks
18298HC Red Star Kunlun (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)2.531.4417.12 13:30
2022Salavat Julaev (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)1.921.7617.12 16:00
236Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Amur Khabarovsk (+0.5)1.771.9017.12 16:00
18330Metallurg Magnitogorsk (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)2.091.6417.12 16:00
1147Dinamo Minsk (+0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (-0.5)1.632.1117.12 18:10
3852SKA St. Petersburg (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)1.721.9617.12 18:30
4305Spartak Moscow (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)2.631.4117.12 18:30
2780HC Dinamo Moscow (-0.5) - Jokerit Helsinki (+0.5)2.561.4317.12 18:30
3403Dinamo Rīga (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.891.7917.12 19:30
10395HC Red Star Kunlun (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)2.521.4418.12 13:30
8852Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.581.4218.12 18:00
34318Dinamo Minsk (+0.5) - HC Sochi (-0.5)1.432.5618.12 18:10
34199Traktor Chelabinsk (-0.5) - Amur Khabarovsk (+0.5)2.591.4219.12 16:00
34058Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)2.071.6519.12 16:00
34469Jokerit Helsinki (-0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (+0.5)2.521.4419.12 18:30
34412AK Bars Kazan (-0.5) - Salavat Julaev (+0.5)2.141.6119.12 18:30
8554HC Vityaz (-0.5) - Dinamo Rīga (+0.5)2.061.6519.12 18:30
33623HC Dinamo Moscow (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.211.5719.12 18:30
34386Avangard Omsk (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)2.101.6319.12 18:30
8912SKA St. Petersburg (-0.5) - CSKA Moscow (+0.5)2.721.3919.12 19:00
14215HC Vityaz (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.611.4120.12 18:30
13845Spartak Moscow (-0.5) - HC Sochi (+0.5)2.241.5520.12 18:30
26821Admiral Vladivostok (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)2.311.5221.12 09:00
23043HC Red Star Kunlun (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)2.631.4121.12 09:00
28200Traktor Chelabinsk (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)2.621.4121.12 14:00
14776Jokerit Helsinki (-0.5) - Dinamo Rīga (+0.5)1.821.8521.12 16:00
51504Lokomotiv Jaroslavl (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)1.961.7321.12 16:00
27023Avangard Omsk (-0.5) - Salavat Julaev (+0.5)2.271.5421.12 16:30
15755AK Bars Kazan (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)1.891.7821.12 16:30
49116HC Dinamo Moscow (-0.5) - HC Sochi (+0.5)2.151.6022.12 16:00
61066SKA St. Petersburg (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)2.131.6122.12 16:00
63820HC Vityaz (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.682.0322.12 16:00
52794Spartak Moscow (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.471.4622.12 16:30
20352Admiral Vladivostok (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)2.611.4223.12 11:00
26522Amur Khabarovsk (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)2.241.5523.12 11:00
15583HC Red Star Kunlun (+0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5)1.422.6023.12 13:30
50388Severstal Cherepovec (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)2.611.4223.12 18:00
54633Salavat Julaev (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.482.4023.12 20:30
48850CSKA Moscow (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)1.921.7624.12 18:30
46897Amur Khabarovsk (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)2.641.4125.12 11:00
36991Admiral Vladivostok (+0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5)1.422.5825.12 11:30
29968HC Red Star Kunlun (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)2.211.5725.12 13:30
46028Sibir Novosibirsk (-0.5) - Spartak Moscow (+0.5)2.501.4525.12 14:30
37114Barys Nur-Sultan (+0.5) - SKA St. Petersburg (-0.5)1.572.2225.12 15:30
44657Neftehimik Niznekamsk (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.582.1925.12 18:00
31160Severstal Cherepovec (-0.5) - HC Sochi (+0.5)2.741.3825.12 18:00
43581Avangard Omsk (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)1.921.7625.12 18:30
37420CSKA Moscow (-0.5) - HC Dinamo Moscow (+0.5)1.911.7625.12 18:30
32572Dinamo Rīga (+0.5) - Metallurg Magnitogorsk (-0.5)1.612.1326.12 17:00
43471Lokomotiv Jaroslavl (-0.5) - Jokerit Helsinki (+0.5)2.551.4326.12 18:00
43378Amur Khabarovsk (+0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5)1.452.5127.12 11:00
37476Sibir Novosibirsk (+0.5) - SKA St. Petersburg (-0.5)1.622.1227.12 14:30
43296Barys Nur-Sultan (-0.5) - HC Dinamo Moscow (+0.5)2.581.4327.12 15:30
34940Traktor Chelabinsk (+0.5) - Spartak Moscow (-0.5)1.412.6327.12 16:00
42978Sibir Novosibirsk (-0.5) - HC Red Star Kunlun (+0.5)2.281.5328.12 12:30
42815HC Sochi (+0.5) - Jokerit Helsinki (-0.5)1.462.4628.12 16:00
42929Neftehimik Niznekamsk (+0.5) - Avangard Omsk (-0.5)1.482.4328.12 16:00
48766CSKA Moscow (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)1.761.9228.12 16:00
38788AK Bars Kazan (-0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (+0.5)2.141.6128.12 16:00
35442Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Dinamo Rīga (+0.5)1.941.7428.12 16:00
41955Admiral Vladivostok (-0.5) - Amur Khabarovsk (+0.5)2.481.4629.12 09:00
47693Barys Nur-Sultan (-0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (+0.5)2.631.4129.12 13:00
35507Metallurg Magnitogorsk (-0.5) - HC Dinamo Moscow (+0.5)2.461.4729.12 14:00
42049HC Sochi (-0.5) - Spartak Moscow (+0.5)2.651.4029.12 16:00
47373Severstal Cherepovec (+0.5) - SKA St. Petersburg (-0.5)1.682.0229.12 16:30
47167Barys Nur-Sultan (-0.5) - HC Red Star Kunlun (+0.5)2.121.6230.12 15:30
35605Traktor Chelabinsk (+0.5) - Avangard Omsk (-0.5)1.612.1430.12 16:00
47067Dinamo Minsk (-0.5) - Dinamo Rīga (+0.5)2.241.5630.12 18:10
42587Jokerit Helsinki (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)2.181.5830.12 18:30
47118CSKA Moscow (-0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (+0.5)1.891.7830.12 18:30

2. periods. Likme bez neizšķirta
Hokejs
Nr.Notikums12Laiks
15249Somija - Zviedrija1.851.7614.12 10:00
17882Krievija - Čehija1.532.2014.12 14:00
6384Zviedrija - Čehija1.821.7915.12 13:00
5732Krievija - Somija1.502.2515.12 15:00
Nr.Notikums12Laiks
16700HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.751.9317.12 13:30
2119Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.313.0917.12 16:00
424Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.283.2117.12 16:00
18336Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.432.5717.12 16:00
1182Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl2.471.4617.12 18:10
3885SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.253.4417.12 18:30
4155Spartak Moscow - HC Vityaz1.801.8717.12 18:30
2794HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.741.9417.12 18:30
3432Dinamo Rīga - CSKA Moscow3.211.2817.12 19:30
10407HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.741.9418.12 13:30
9777Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.771.9118.12 18:00
34322Dinamo Minsk - HC Sochi1.901.7818.12 18:10
34205Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk1.731.9519.12 16:00
34072Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.432.5619.12 16:00
34473Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.721.9619.12 18:30
34415AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.472.4519.12 18:30
8581HC Vityaz - Dinamo Rīga1.422.6019.12 18:30
33632HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.492.4019.12 18:30
34393Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.452.5119.12 18:30
8920SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.831.8419.12 19:00
14219HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.791.8820.12 18:30
13903Spartak Moscow - HC Sochi1.512.3420.12 18:30
26826Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.602.1621.12 09:00
23053HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.811.8621.12 09:00
28325Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.781.8921.12 14:00
14781Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.293.1921.12 16:00
51767Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.352.8521.12 16:00
27320Avangard Omsk - Salavat Julaev1.542.2821.12 16:30
15760AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.332.9721.12 16:30
49120HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.472.4422.12 16:00
62621SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.462.4722.12 16:00
63824HC Vityaz - CSKA Moscow2.731.3822.12 16:00
52808Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.692.0022.12 16:30
20490Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.811.8623.12 11:00
26579Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.562.2423.12 11:00
15615HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.921.7623.12 13:30
50393Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk1.741.9423.12 18:00
55216Salavat Julaev - AK Bars Kazan2.131.6123.12 20:30
48854CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.303.1024.12 18:30
46901Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.831.8425.12 11:00
36995Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1.941.7425.12 11:30
29986HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.532.3025.12 13:30
46032Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.711.9825.12 14:30
37120Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2.321.5225.12 15:30
44661Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan2.311.5225.12 18:00
31166Severstal Cherepovec - HC Sochi1.831.8425.12 18:00
43699Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.303.1325.12 18:30
37431CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.303.1525.12 18:30
33609Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk2.521.4426.12 17:00
43475Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.761.9226.12 18:00
43383Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.021.6827.12 11:00
37605Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg2.431.4727.12 14:30
43300Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.761.9227.12 15:30
35343Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.901.7827.12 16:00
42982Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.562.2328.12 12:30
42867HC Sochi - Jokerit Helsinki1.971.7228.12 16:00
42933Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2.081.6428.12 16:00
48829CSKA Moscow - HC Vityaz1.223.6628.12 16:00
40036AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.482.4328.12 16:00
35464Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.362.8228.12 16:00
41961Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.682.0329.12 09:00
47708Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.781.8929.12 13:00
35538Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.682.0329.12 14:00
42053HC Sochi - Spartak Moscow1.831.8429.12 16:00
47379Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg2.651.4029.12 16:30
47251Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.442.5230.12 15:30
35610Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk2.561.4330.12 16:00
47071Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.552.2530.12 18:10
42591Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.522.3130.12 18:30
47122CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.303.1330.12 18:30

2. periods. Dubultiespēja
Hokejs
Nr.Notikums1X12X2Laiks
43703Detroit Red Wings - Winnipeg Jets1.631.331.2613.12 02:30
45281St. Louis Blues - Vegas Golden Knights1.391.361.4113.12 03:00
44761Minnesota Wild - Edmonton Oilers1.381.361.4413.12 03:00
45101Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks1.301.361.5313.12 04:00
45237Calgary Flames - Toronto Maple Leafs1.451.331.3913.12 04:00
45174Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes1.461.341.3813.12 05:00
44971Anaheim Ducks - Los Angeles Kings1.311.381.5013.12 05:00
45123San Jose Sharks - New York Rangers1.321.321.5613.12 05:30
25185Dallas Stars - Vegas Golden Knights1.341.371.4614.12 03:00
28372Colorado Avalanche - New Jersey Devils1.261.311.6514.12 04:00
15547Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets1.441.341.4014.12 20:00
18340New York Islanders - Buffalo Sabres1.291.371.5314.12 20:00
15894Anaheim Ducks - New York Rangers1.371.351.4614.12 23:00
16622Calgary Flames - Carolina Hurricanes1.371.331.4714.12 23:00
15623Nashville Predators - Dallas Stars1.341.381.4615.12 01:30
20031Minnesota Wild - Philadelphia Flyers1.361.341.4715.12 02:00
20106Florida Panthers - Boston Bruins1.471.321.3815.12 02:00
15478Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1.271.321.6215.12 02:00
15720Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings1.281.321.6115.12 02:00
16410Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs1.491.321.3715.12 02:00
16686Tampa Bay Lightning - Washington Capitals1.391.321.4715.12 02:00
16548Arizona Coyotes - New Jersey Devils1.311.351.5315.12 03:00
18876St. Louis Blues - Chicago Blackhawks1.331.341.5215.12 03:00
18728San Jose Sharks - Vancouver Canucks1.361.331.4915.12 05:00
Nr.Notikums1X12X2Laiks
18290HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.341.381.4017.12 13:30
1905Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.161.391.6717.12 16:00
233Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.171.311.7917.12 16:00
18320Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.221.391.5717.12 16:00
1135Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl1.561.371.2417.12 18:10
3821SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.151.301.8417.12 18:30
4279Spartak Moscow - HC Vityaz1.361.401.3817.12 18:30
2720HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.331.401.4017.12 18:30
3336Dinamo Rīga - CSKA Moscow1.781.321.1717.12 19:30
33716HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.341.381.4118.12 13:30
8772Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.351.401.3918.12 18:00
34301Dinamo Minsk - HC Sochi1.391.381.3518.12 18:10
34163Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk1.321.431.3919.12 16:00
34051Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.221.371.5819.12 16:00
34515Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.331.401.4119.12 18:30
34448AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.241.381.5419.12 18:30
8526HC Vityaz - Dinamo Rīga1.221.381.5919.12 18:30
33584HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.241.411.5119.12 18:30
34458Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.231.371.5719.12 18:30
8838SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.361.421.3619.12 19:00
14207HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.351.401.3820.12 18:30
13485Spartak Moscow - HC Sochi1.251.411.5020.12 18:30
26800Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.291.381.4821.12 09:00
24520HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.361.391.3821.12 09:00
28190Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.351.401.3821.12 14:00
14034Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.161.341.7521.12 16:00
50986Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.191.371.6521.12 16:00
26864Avangard Omsk - Salavat Julaev1.261.401.4921.12 16:30
15743AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.181.351.6921.12 16:30
49109HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.231.391.5422.12 16:00
63812SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.231.381.5522.12 16:00
63861HC Vityaz - CSKA Moscow1.601.391.2022.12 16:00
52786Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.321.391.4222.12 16:30
22788Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.371.381.3823.12 11:00
26457Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.281.371.5023.12 11:00
15482HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.391.411.3323.12 13:30
50381Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk1.321.431.3823.12 18:00
57228Salavat Julaev - AK Bars Kazan1.441.421.2823.12 20:30
48923CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.161.391.6724.12 18:30
46890Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.371.381.3725.12 11:00
36984Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1.391.411.3325.12 11:30
29966HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.261.381.5125.12 13:30
45865Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.331.391.4125.12 14:30
37112Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg1.511.391.2625.12 15:30
44484Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1.521.371.2625.12 18:00
31157Severstal Cherepovec - HC Sochi1.351.431.3525.12 18:00
43574Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.161.391.6725.12 18:30
37418CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.161.391.6825.12 18:30
32324Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk1.551.401.2226.12 17:00
43463Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.341.391.4026.12 18:00
43367Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.411.421.3027.12 11:00
37466Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg1.551.371.2427.12 14:30
43280Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.341.401.3927.12 15:30
34183Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.381.411.3427.12 16:00
42971Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.271.391.4828.12 12:30
42659HC Sochi - Jokerit Helsinki1.421.371.3428.12 16:00
42920Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk1.431.411.3028.12 16:00
48759CSKA Moscow - HC Vityaz1.131.351.8028.12 16:00
38772AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.241.381.5528.12 16:00
35433Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.201.351.6628.12 16:00
41843Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.311.411.4229.12 09:00
47567Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.341.411.3829.12 13:00
35483Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.311.401.4329.12 14:00
42041HC Sochi - Spartak Moscow1.371.391.3729.12 16:00
47363Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg1.611.361.2129.12 16:30
47160Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.221.391.5530.12 15:30
35598Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk1.541.411.2130.12 16:00
47060Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.271.371.5030.12 18:10
42573Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.261.371.5330.12 18:30
47111CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.161.371.6930.12 18:30

2. periods. Pirmo vārtu guvējs
Hokejs
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
51423Detroit Red Wings - Winnipeg Jets2.626.721.8213.12 02:30
45293St. Louis Blues - Vegas Golden Knights2.175.982.2213.12 03:00
44814Minnesota Wild - Edmonton Oilers2.116.202.2413.12 03:00
45055Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks1.965.962.4913.12 04:00
45250Calgary Flames - Toronto Maple Leafs2.177.452.0613.12 04:00
45186Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes2.217.122.0613.12 05:00
44860Anaheim Ducks - Los Angeles Kings2.025.472.4913.12 05:00
45137San Jose Sharks - New York Rangers1.907.542.3813.12 05:30
25198Dallas Stars - Vegas Golden Knights2.075.812.3514.12 03:00
28694Colorado Avalanche - New Jersey Devils1.797.512.5814.12 04:00
15490Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets2.177.132.0914.12 20:00
16821New York Islanders - Buffalo Sabres1.975.662.5314.12 20:00
15914Anaheim Ducks - New York Rangers2.076.622.2514.12 23:00
16639Calgary Flames - Carolina Hurricanes2.027.262.2314.12 23:00
15636Nashville Predators - Dallas Stars2.085.562.3815.12 01:30
20047Minnesota Wild - Philadelphia Flyers2.036.872.2615.12 02:00
20064Florida Panthers - Boston Bruins2.187.932.0215.12 02:00
15389Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1.837.122.5515.12 02:00
15800Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings1.837.392.5015.12 02:00
16486Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs2.208.111.9915.12 02:00
16715Tampa Bay Lightning - Washington Capitals2.018.112.1815.12 02:00
16603Arizona Coyotes - New Jersey Devils1.956.452.4215.12 03:00
18894St. Louis Blues - Chicago Blackhawks1.966.772.3715.12 03:00
18822San Jose Sharks - Vancouver Canucks2.007.522.2415.12 05:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
15189Somija - Zviedrija2.215.282.1314.12 10:00
17908Krievija - Čehija1.886.112.4214.12 14:00
6394Zviedrija - Čehija2.155.722.1315.12 13:00
5937Krievija - Somija1.905.252.5415.12 15:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
16701HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.174.982.3317.12 13:30
2120Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.794.183.4417.12 16:00
440Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.655.983.1617.12 16:00
18337Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.904.552.9217.12 16:00
1186Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl2.784.951.9017.12 18:10
3867SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.625.803.3417.12 18:30
4158Spartak Moscow - HC Vityaz2.254.682.3117.12 18:30
2795HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki2.214.572.3917.12 18:30
3434Dinamo Rīga - CSKA Moscow3.215.651.6617.12 19:30
10408HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.174.982.3418.12 13:30
10340Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan2.224.712.3418.12 18:00
34323Dinamo Minsk - HC Sochi2.305.012.1918.12 18:10
34206Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2.264.152.4619.12 16:00
34075Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.874.872.8619.12 16:00
34475Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl2.184.642.4019.12 18:30
34416AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.934.672.8019.12 18:30
8583HC Vityaz - Dinamo Rīga1.874.672.9319.12 18:30
33624HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.994.272.8319.12 18:30
34394Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.894.842.8219.12 18:30
8921SKA St. Petersburg - CSKA Moscow2.334.322.3319.12 19:00
14220HC Vityaz - Barys Nur-Sultan2.244.752.3120.12 18:30
13937Spartak Moscow - HC Sochi2.014.342.7720.12 18:30
26827Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk2.035.042.5121.12 09:00
23054HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod2.254.792.3021.12 09:00
28326Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk2.254.572.3521.12 14:00
14782Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.705.023.3121.12 16:00
51776Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.804.673.1221.12 16:00
27622Avangard Omsk - Salavat Julaev2.024.462.7021.12 16:30
15775AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.755.023.1421.12 16:30
49121HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.944.552.8222.12 16:00
62667SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.924.662.8222.12 16:00
63825HC Vityaz - CSKA Moscow3.074.451.8622.12 16:00
52809Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan2.144.782.4222.12 16:30
20935Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod2.225.042.2723.12 11:00
26580Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.985.142.5623.12 11:00
15616HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg2.404.402.2523.12 13:30
50394Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk2.274.132.4623.12 18:00
55217Salavat Julaev - AK Bars Kazan2.604.272.1223.12 20:30
48855CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.784.183.4524.12 18:30
46902Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2.245.042.2425.12 11:00
36996Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg2.414.412.2325.12 11:30
29987HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.974.902.6425.12 13:30
46033Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow2.164.792.3925.12 14:30
37121Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2.684.741.9825.12 15:30
44662Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan2.625.141.9425.12 18:00
31168Severstal Cherepovec - HC Sochi2.364.142.3625.12 18:00
43700Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.794.103.5025.12 18:30
37426CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.784.093.5125.12 18:30
33574Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk2.914.401.9326.12 17:00
43476Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.194.912.3326.12 18:00
43385Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.524.212.1927.12 11:00
37635Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg2.735.031.9027.12 14:30
43303Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow2.224.592.3727.12 15:30
35344Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow2.374.412.2727.12 16:00
42983Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun2.024.662.6328.12 12:30
42868HC Sochi - Jokerit Helsinki2.345.212.1228.12 16:00
42934Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2.534.462.1328.12 16:00
48830CSKA Moscow - HC Vityaz1.664.413.8328.12 16:00
40039AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.924.862.7528.12 16:00
35465Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.785.123.0128.12 16:00
41962Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk2.174.412.4929.12 09:00
47709Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg2.264.462.3629.12 13:00
35544Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow2.144.672.4529.12 14:00
42054HC Sochi - Spartak Moscow2.254.912.2629.12 16:00
47459Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg2.904.991.8329.12 16:30
47252Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.924.452.9030.12 15:30
35611Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk3.024.071.9530.12 16:00
47072Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.985.042.5930.12 18:10
42592Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.945.192.6230.12 18:30
47123CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.764.383.4130.12 18:30
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
43963Bofors - AIF Tingsrids1.656.842.7813.12 20:00
44095Sodertalje - MoDo2.516.601.7913.12 20:00
44422Timra - Karlskrona1.835.422.6513.12 20:00
45496Vasterviks - IK Kristiastads2.124.892.3113.12 20:00
44264Mora - Vasteras2.465.091.9714.12 16:15
44373Bjorkloven - Almtuna1.625.223.3414.12 19:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
22744Lulea - Skelleftea AIK1.885.042.7817.12 20:00
21944Oskarshamn - Rogle2.675.771.8517.12 20:00
23221Djurgarden - Brynas1.895.792.5917.12 20:00
22306Orebro - Leksand1.816.002.7017.12 20:00
21838HV 71 - Malmo1.875.852.6017.12 20:00
22403Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda2.255.882.1017.12 20:00

2. periods. Pēdējo vārtu guvējs
Hokejs
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
51429Detroit Red Wings - Winnipeg Jets2.626.721.8213.12 02:30
45301St. Louis Blues - Vegas Golden Knights2.175.982.2213.12 03:00
44822Minnesota Wild - Edmonton Oilers2.116.202.2413.12 03:00
45064Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks1.965.962.4913.12 04:00
45256Calgary Flames - Toronto Maple Leafs2.177.452.0613.12 04:00
45194Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes2.217.122.0613.12 05:00
44867Anaheim Ducks - Los Angeles Kings2.025.472.4913.12 05:00
45146San Jose Sharks - New York Rangers1.907.542.3813.12 05:30
25096Dallas Stars - Vegas Golden Knights2.075.812.3514.12 03:00
29282Colorado Avalanche - New Jersey Devils1.797.512.5814.12 04:00
15499Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets2.177.132.0914.12 20:00
16834New York Islanders - Buffalo Sabres1.975.662.5314.12 20:00
15921Anaheim Ducks - New York Rangers2.076.622.2514.12 23:00
16657Calgary Flames - Carolina Hurricanes2.027.262.2314.12 23:00
15640Nashville Predators - Dallas Stars2.085.562.3815.12 01:30
19988Minnesota Wild - Philadelphia Flyers2.036.872.2615.12 02:00
20070Florida Panthers - Boston Bruins2.187.932.0215.12 02:00
15403Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1.837.122.5515.12 02:00
15813Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings1.837.392.5015.12 02:00
15962Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs2.208.111.9915.12 02:00
16775Tampa Bay Lightning - Washington Capitals2.018.112.1815.12 02:00
16544Arizona Coyotes - New Jersey Devils1.956.452.4215.12 03:00
18916St. Louis Blues - Chicago Blackhawks1.966.772.3715.12 03:00
18426San Jose Sharks - Vancouver Canucks2.007.522.2415.12 05:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
15412Somija - Zviedrija2.215.282.1314.12 10:00
18229Krievija - Čehija1.886.112.4214.12 14:00
6439Zviedrija - Čehija2.155.722.1315.12 13:00
1092Krievija - Somija1.905.252.5415.12 15:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
17357HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.174.982.3317.12 13:30
1416Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.794.183.4417.12 16:00
767Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.655.983.1617.12 16:00
18355Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.904.552.9217.12 16:00
1210Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl2.784.951.9017.12 18:10
3891SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.625.803.3417.12 18:30
4174Spartak Moscow - HC Vityaz2.254.682.3117.12 18:30
2832HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki2.214.572.3917.12 18:30
3446Dinamo Rīga - CSKA Moscow3.215.651.6617.12 19:30
10431HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.174.982.3418.12 13:30
10373Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan2.224.712.3418.12 18:00
34331Dinamo Minsk - HC Sochi2.305.012.1918.12 18:10
34220Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2.264.152.4619.12 16:00
34084Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.874.872.8619.12 16:00
34488Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl2.184.642.4019.12 18:30
34423AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.934.672.8019.12 18:30
8478HC Vityaz - Dinamo Rīga1.874.672.9319.12 18:30
33633HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.994.272.8319.12 18:30
34399Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.894.842.8219.12 18:30
8971SKA St. Petersburg - CSKA Moscow2.334.322.3319.12 19:00
14091HC Vityaz - Barys Nur-Sultan2.244.752.3120.12 18:30
14023Spartak Moscow - HC Sochi2.014.342.7720.12 18:30
26725Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk2.035.042.5121.12 09:00
23425HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod2.254.792.3021.12 09:00
28687Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk2.254.572.3521.12 14:00
13339Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.705.023.3121.12 16:00
51891Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.804.673.1221.12 16:00
27982Avangard Omsk - Salavat Julaev2.024.462.7021.12 16:30
16845AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.755.023.1421.12 16:30
49129HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.944.552.8222.12 16:00
63057SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.924.662.8222.12 16:00
63833HC Vityaz - CSKA Moscow3.074.451.8622.12 16:00
53071Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan2.144.782.4222.12 16:30
22688Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod2.225.042.2723.12 11:00
26645Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.985.142.5623.12 11:00
15691HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg2.404.402.2523.12 13:30
50904Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk2.274.132.4623.12 18:00
56042Salavat Julaev - AK Bars Kazan2.604.272.1223.12 20:30
48863CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.784.183.4524.12 18:30
46976Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2.245.042.2425.12 11:00
37024Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg2.414.412.2325.12 11:30
30161HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.974.902.6425.12 13:30
46041Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow2.164.792.3925.12 14:30
37200Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2.684.741.9825.12 15:30
44672Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan2.625.141.9425.12 18:00
31177Severstal Cherepovec - HC Sochi2.364.142.3625.12 18:00
43717Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.794.103.5025.12 18:30
37433CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.784.093.5125.12 18:30
33610Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk2.914.401.9326.12 17:00
43484Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.194.912.3326.12 18:00
43395Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.524.212.1927.12 11:00
37696Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg2.735.031.9027.12 14:30
43332Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow2.224.592.3727.12 15:30
35368Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow2.374.412.2727.12 16:00
42991Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun2.024.662.6328.12 12:30
42887HC Sochi - Jokerit Helsinki2.345.212.1228.12 16:00
42942Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2.534.462.1328.12 16:00
48842CSKA Moscow - HC Vityaz1.664.413.8328.12 16:00
41806AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.924.862.7528.12 16:00
35479Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.785.123.0128.12 16:00
41980Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk2.174.412.4929.12 09:00
47717Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg2.264.462.3629.12 13:00
35562Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow2.144.672.4529.12 14:00
42061HC Sochi - Spartak Moscow2.254.912.2629.12 16:00
47505Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg2.904.991.8329.12 16:30
47260Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.924.452.9030.12 15:30
35622Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk3.024.071.9530.12 16:00
47080Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.985.042.5930.12 18:10
42600Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.945.192.6230.12 18:30
47131CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.764.383.4130.12 18:30
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
43971Bofors - AIF Tingsrids1.656.842.7813.12 20:00
44220Sodertalje - MoDo2.516.601.7913.12 20:00
44430Timra - Karlskrona1.835.422.6513.12 20:00
45503Vasterviks - IK Kristiastads2.124.892.3113.12 20:00
44271Mora - Vasteras2.465.091.9714.12 16:15
44381Bjorkloven - Almtuna1.625.223.3414.12 19:00
Nr.Notikums1. komandaneviena2. komandaLaiks
22922Lulea - Skelleftea AIK1.885.042.7817.12 20:00
22059Oskarshamn - Rogle2.675.771.8517.12 20:00
23266Djurgarden - Brynas1.895.792.5917.12 20:00
22318Orebro - Leksand1.816.002.7017.12 20:00
21844HV 71 - Malmo1.875.852.6017.12 20:00
22412Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda2.255.882.1017.12 20:00

2. periods. Abas komandas gūs vārtus
Hokejs
Nr.NotikumsLaiks
12661Somija - Zviedrija2.441.4314.12 10:00
17262Krievija - Čehija2.271.4914.12 14:00
6065Zviedrija - Čehija2.321.4715.12 13:00
5063Krievija - Somija2.491.4115.12 15:00
Nr.NotikumsLaiks
18293HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.641.4117.12 13:30
1947Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk3.281.2717.12 16:00
195Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk2.581.4217.12 16:00
18322Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk2.921.3417.12 16:00
1138Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl2.741.3817.12 18:10
3823SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec2.691.3917.12 18:30
4293Spartak Moscow - HC Vityaz2.751.3817.12 18:30
2743HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki2.811.3617.12 18:30
3363Dinamo Rīga - CSKA Moscow2.681.4017.12 19:30
33718HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2.641.4118.12 13:30
8842Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan2.741.3818.12 18:00
34303Dinamo Minsk - HC Sochi2.631.4118.12 18:10
34175Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk3.011.3219.12 16:00
34053Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk2.791.3719.12 16:00
34517Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl2.781.3719.12 18:30
34408AK Bars Kazan - Salavat Julaev2.841.3619.12 18:30
8532HC Vityaz - Dinamo Rīga2.881.3519.12 18:30
33617HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec3.021.3219.12 18:30
34381Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk2.791.3719.12 18:30
8858SKA St. Petersburg - CSKA Moscow2.921.3419.12 19:00
14209HC Vityaz - Barys Nur-Sultan2.731.3820.12 18:30
13487Spartak Moscow - HC Sochi2.971.3320.12 18:30
26809Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk2.651.4021.12 09:00
24546HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod2.711.3921.12 09:00
28192Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk2.801.3621.12 14:00
14211Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga2.891.3521.12 16:00
50988Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec2.941.3321.12 16:00
26877Avangard Omsk - Salavat Julaev2.901.3421.12 16:30
15745AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk2.831.3621.12 16:30
49111HC Dinamo Moscow - HC Sochi2.891.3422.12 16:00
63814SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk2.851.3522.12 16:00
63863HC Vityaz - CSKA Moscow3.021.3222.12 16:00
52788Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan2.721.3822.12 16:30
23018Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod2.621.4123.12 11:00
26471Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk2.621.4123.12 11:00
15550HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg2.881.3523.12 13:30
50383Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk3.031.3223.12 18:00
57230Salavat Julaev - AK Bars Kazan2.971.3323.12 20:30
48845CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk3.271.2724.12 18:30
46892Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2.621.4125.12 11:00
36986Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg2.881.3525.12 11:30
29963HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk2.721.3925.12 13:30
45989Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow2.721.3925.12 14:30
37109Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2.791.3725.12 15:30
44498Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan2.641.4125.12 18:00
30968Severstal Cherepovec - HC Sochi3.011.3225.12 18:00
43576Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk3.341.2725.12 18:30
37408CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow3.351.2625.12 18:30
32326Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk2.991.3226.12 17:00
43465Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.671.4026.12 18:00
43369Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.991.3227.12 11:00
37470Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg2.701.3927.12 14:30
43282Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow2.801.3727.12 15:30
34193Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow2.881.3527.12 16:00
42973Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun2.801.3628.12 12:30
42703HC Sochi - Jokerit Helsinki2.571.4328.12 16:00
42922Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2.871.3528.12 16:00
48761CSKA Moscow - HC Vityaz3.321.2728.12 16:00
38782AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl2.761.3828.12 16:00
35436Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga2.751.3828.12 16:00
41845Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk2.891.3529.12 09:00
47583Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg2.851.3529.12 13:00
35488Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow2.771.3729.12 14:00
42043HC Sochi - Spartak Moscow2.661.4029.12 16:00
47365Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg2.761.3829.12 16:30
47162Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun2.961.3330.12 15:30
35600Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk3.181.2930.12 16:00
47062Dinamo Minsk - Dinamo Rīga2.661.4030.12 18:10
42570Jokerit Helsinki - HC Vityaz2.621.4130.12 18:30
47113CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl3.171.2930.12 18:30
Nr.NotikumsLaiks
23121Lulea - Skelleftea AIK2.711.3917.12 20:00
21883Oskarshamn - Rogle2.481.4617.12 20:00
23427Djurgarden - Brynas2.461.4717.12 20:00
22263Orebro - Leksand2.441.4717.12 20:00
21831HV 71 - Malmo2.441.4717.12 20:00
22592Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda2.381.4917.12 20:00

2. periods. Nepāra/Pāra
Hokejs
Nr.NotikumsNepāraPāraLaiks
15183Somija - Zviedrija1.851.7614.12 10:00
17833Krievija - Čehija1.831.7714.12 14:00
6246Zviedrija - Čehija1.841.7715.12 13:00
5133Krievija - Somija1.851.7615.12 15:00
Nr.NotikumsNepāraPāraLaiks
18297HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.891.7817.12 13:30
2004Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.921.7617.12 16:00
235Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.871.8017.12 16:00
18329Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.901.7717.12 16:00
1146Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl1.891.7817.12 18:10
3833SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.871.8017.12 18:30
4303Spartak Moscow - HC Vityaz1.901.7817.12 18:30
2771HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.901.7717.12 18:30
3402Dinamo Rīga - CSKA Moscow1.881.8017.12 19:30
10393HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.891.7818.12 13:30
8851Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.901.7818.12 18:00
34317Dinamo Minsk - HC Sochi1.891.7818.12 18:10
34198Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk1.921.7619.12 16:00
34057Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.891.7819.12 16:00
34468Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.901.7819.12 18:30
34411AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.901.7819.12 18:30
8552HC Vityaz - Dinamo Rīga1.901.7819.12 18:30
33622HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.911.7619.12 18:30
34384Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.891.7819.12 18:30
8910SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.911.7719.12 19:00
14214HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.901.7820.12 18:30
13843Spartak Moscow - HC Sochi1.911.7720.12 18:30
26820Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.891.7821.12 09:00
23042HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.901.7821.12 09:00
28199Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.901.7721.12 14:00
14772Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.891.7821.12 16:00
51360Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.901.7821.12 16:00
26904Avangard Omsk - Salavat Julaev1.911.7721.12 16:30
15754AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.891.7821.12 16:30
49115HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.901.7722.12 16:00
60760SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.901.7822.12 16:00
63819HC Vityaz - CSKA Moscow1.911.7722.12 16:00
52793Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.901.7822.12 16:30
20350Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.891.7823.12 11:00
26519Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.891.7923.12 11:00
15581HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.911.7723.12 13:30
50387Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk1.921.7623.12 18:00
54632Salavat Julaev - AK Bars Kazan1.911.7623.12 20:30
48849CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.921.7624.12 18:30
46896Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.891.7825.12 11:00
36990Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1.911.7725.12 11:30
29967HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.891.7825.12 13:30
46024Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.901.7825.12 14:30
37113Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg1.901.7825.12 15:30
44656Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1.891.7925.12 18:00
31165Severstal Cherepovec - HC Sochi1.921.7625.12 18:00
43580Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.921.7625.12 18:30
37425CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.921.7625.12 18:30
33486Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk1.911.7726.12 17:00
43470Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.891.7826.12 18:00
43374Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.911.7627.12 11:00
37475Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg1.891.7827.12 14:30
43295Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.901.7727.12 15:30
34864Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.911.7727.12 16:00
42977Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.901.7828.12 12:30
42814HC Sochi - Jokerit Helsinki1.891.7928.12 16:00
42926Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk1.911.7728.12 16:00
48765CSKA Moscow - HC Vityaz1.911.7728.12 16:00
38787AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.891.7828.12 16:00
35441Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.891.7928.12 16:00
41954Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.911.7729.12 09:00
47587Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.911.7729.12 13:00
35506Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.901.7829.12 14:00
42048HC Sochi - Spartak Moscow1.891.7829.12 16:00
47372Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg1.891.7829.12 16:30
47166Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.911.7730.12 15:30
35604Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk1.921.7630.12 16:00
47066Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.891.7830.12 18:10
42585Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.891.7930.12 18:30
47117CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.911.7730.12 18:30