jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Sestdiena, 01. Feb. 2020. gada
Basketbols
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 JS Manazeh - Stade Nabeulien83:8220:00
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DEN Helder Suns - Apollo Amsterdam77:7320:30
 ZZ Leiden - Donar Groningen81:7321:00
 Basketball Academie Limburg - Rotterdam Challengers77:6121:00
 SPM Shoeters Den Bosch - Landstede Zwolle71:5721:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BCM Pitesti - CSO Voluntari85:8518:00
 CSM Targu Jiu - CSM Miercurea Ciuc85:7718:30
 U-Mobitelco Cluj - CSU Atlassib Sibiu90:9819:00
 CSM Oradea - CS Dinamo Bucuresti73:6920:30
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capitol Montevideo - Club Goes77:6601:15
 Trouville - Defensor66:8501:15
 Capitol Montevideo - Goes77:6601:15
 Club Trouville - Defensor Sporting66:8501:15
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 Louvre Surabaya - Satya Wacana77:7408:00
 Amartha Hangtuah - Pelita Jaya Energi-MP65:8410:00
 Garuda Kukar - Satria Muda BritAma Jakarta65:6512:00
 Indonesia Patriots - NSH GMC Riau89:9314:00
 Indonesia Patriots - NSH Jakarta89:9314:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CAB Madeira - Galitos - Tley82:7218:00
 Forum Terceira Basket - Ovarenze79:11118:00
 Sporting CP - Sport Lisboa Benfika81:7518:00
 CAB Madeira - Galitos - Tley82:7218:00
 FC Barreirense - Vitoria Sport Clube72:7320:00
 Illiabum - Maia Basket93:6020:00
 FC Porto - SC Lusitania Expert85:6423:00
 UD Oliveirense - Esgueira / Oli88:8223:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - Apop Paphos63:5417:00
 Nikozijas Keravinos Strovolou - Omonia73:6119:45
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kormend - PVSK Pannonpower Pecs79:8015:44
 Jaszberenyi Kosarlabda SE - SZTE-Szedeak81:7519:00
 Soproni Sordogok - Kaposvari KK73:7319:00
 Alba Fehervar - Kte-Duna Aszfalt80:9019:00
 OSE Lions - Falco KC Szombathely87:8419:00
 Atomeromu - Debreceni Egyetem74:7520:00
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapfenberg Bulls - Chin Min Dragons St. Polten89:7118:00
 Vienna D.c. Timberwolves - Klosterneuburg60:8420:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Froja Ambassadors - Fyllingen91:8118:00
 Asker Aliens - Gimle BK73:8318:00
 Ammerud - Tromso Storm86:8918:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol Flyers - Cheshire Phoenix75:7521:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo FC - Paulistano Amil75:7400:59
 Flamengo Petrobras - Interforce Minas76:7602:10
 Vivo Franca - SC Corinthians Paulista94:8317:49
 Botafogo - Basquete Cearense86:7221:00
Pasaule - Dubai International Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 As De Sale - Hoops84:6315:59
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formosa Dreamers - Westports Malaysia Dragons85:7909:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vros Darda - Split Ko99:10314:00
 Zabok - KK Gorica82:6320:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Terme Olimia Podcetrtek - Zlatorog Lasko98:7520:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balkan Botevgrad - Spartak Pleven100:7518:00
 Academic Bultex 99 Plovdiv - Lukoil Levski81:10718:00
 Academic Sofia - Chernomorets Burgas99:9418:00
 Euroins Cherno More - Beroe Stara Zagora79:8918:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spirou Charleroi - Hubo Limburg United86:7621:30
 Okapi Aalstar - Leuven Bears82:5821:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Gumma Crane Thunders90:8007:00
 Tsukuba Robots - Fukushima Fire Bonds78:7407:00
 Oita Heat Devils - Rizing Fukuoka BB74:8607:00
 Sendai 89ers - Kumamoto Vorters89:6509:00
 Earthfriends Tokyo Z - Hiroshima Dragonflies67:7610:00
 Yamagata Wyverns - Koshigaya Alphas78:8811:00
 Bambitos Nara - Tokyo Excellence92:9611:00
 Kagawa Five Arrows - Hyogo Storks89:8411:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimane Susanoo Magic - Chiba Jets64:7906:30
 Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex BB83:5508:05
 Aisin Seahorses Mikawa - Shiga Lake Stars82:5708:05
 Yokohama B-Corsairs - Osaka Evessa75:7008:05
 Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex BB83:5508:05
 Aisin Seahorses Mikawa - Shiga Lake Stars82:5708:05
 Brave Thunders Kawasaki - Alvark Tokyo68:7209:04
 Sun Rockers Shibuya - Ryukyu Golden Kings75:7310:04
 Hamamatsu Phoenix - Link Tochigi Brex75:9411:05
 Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu70:7311:05
 Toyama Grouses - Levanga Hokkaido77:7211:05
 Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu70:7311:05
 Hamamatsu Phoenix - Link Tochigi Brex75:9411:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oita Heat Devils - Rizing Fukuoka BB74:8606:59
 Sendai 89ers - Kumamoto Vorters89:6509:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - San Lorenzo De Almagro70:8001:00
 Estudiantes - Comunicaciones74:8102:30
 Quimsa - Penarol107:10203:00
 La Union - Weber Bahia107:9303:00
 Quimsa - Penarol107:10203:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uu-Korihait Uusikaupunki - KTP Basket73:7317:00
 Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas84:10717:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan KT Sonicboom - Incheon ET Land Elephants73:8408:00
 Mobis Phoebus - Anyang KGC73:8009:59
 Seoul SK Knights - Dongbu Promy91:7409:59
 Mobis Phoebus - Anyang KGC73:8010:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Ramat Hasharon - Elityur Ironi Netanya85:8320:30
 Hapoel Galil Elion Safed - Maccabi Kiryat Motzkin85:8720:30
 Hapoel Afula - Elitzur Yavne66:6721:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - Maccabi Tel-Aviv86:8118:15
 Maccabi Ashdod - Hapoel Holon82:6920:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bullets - Melbourne Kmart Tigers87:8308:29
 Perth Wildcats - Sydney Kings110:10011:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wikana Start Lublin - Wilki Morskie Szczecin88:6518:30
 Gipsar Stal Ostrow - MKS Dabrowa Gornicza87:7720:30
Sievietes - Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honka - Catz Lappeenranta79:7112:59
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Flumen Sancti Viti - Sibenikas Jolli Jbs58:6517:00
 ZKK Pula - KK Zadar61:7218:00
 Zagrebas Zkk Medvešak - ZKK Tresnjevka55:6521:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beac-Ujbuda - Aluinvent Dvtk Miskolc77:8317:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Izmit Belediyespor - Homend Antakya Belediyesi79:6612:00
 Cankaya Universitesi - Besiktas JK84:7112:59
 Cankaya Universitesi - Besiktas84:7113:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pallacanestro Bologna - BK Rosa Empoli71:6216:30
 Geas S.s.giovanni - Transporti Ragusa92:8617:00
 Andros Basket Palermo - Fila San Martino84:8918:30
 Umana Reyer Venezia - OMC Cignoli Broni89:6620:00
 Techmania Battipaglia - Pallacanestro Vigarano63:7321:30
 Famila Wuber Schio - Gesam Gas Lucca82:5121:30
 ASD Basket Costa - Pallacanestro Torino72:5922:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universidad Del Pais Vasco - CDB Clarinos71:7219:00
 Al-Qazeres Extremadura - Cadi ICG Software68:7420:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Capitals - Adelaide Lightning73:7108:05
 Melbourn Boomers - Perth Lynx104:7510:00
 Southside Flyers - Sydney Flames78:6110:00
 Townsville Fire - Bendigo Spirit69:8910:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Uniwersytet Gdanski - AZS Umcs Lublin79:8318:00
 Artego Bydgoszcz - Inea Azs Poznan94:5618:00
 Widzew Lodz - Basket Gdynia72:8419:00
 Energa Torun - Sleza Wroclaw64:8119:10
 CCC Polkowice - Politechnika Gdanska100:6420:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk - Dinamo Kursk65:8213:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tofas Bursa - Rojal Hali Gbb108:8812:00
 Tofas Bursa - Gaziantep Bsb108:8812:00
 Pinar Karsiyaka - Bursaspor Durmazlar76:7114:14
 Besiktas JK - Galatasaray Medical Park74:6816:30
 Darussafaka Cooper Tires - ITU BK88:7418:59
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eleftheroupoli - Filippos Veroias86:7417:00
 AS Diagoras Driopideon - AO Triton74:8917:00
 Apollon Patron - Oiakas Nafpliou77:8217:00
 Amintas - ASA Koroivos Amaliadas81:8117:00
 Saak Anatolia - AO Pagkratiou79:7917:00
 AO Agriniou - GS Dafni Dafniou69:6817:00
 AS Karditsas - AE Psuchikou79:5517:00
 Olympiakos Pireus - GS Xarilaos Trikoupis72:7117:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Lavriou - Peristeri75:6115:44
 GS Ermis Agias - AO Ionikos Nikaias82:7215:44
 Panionios On Telecoms - Iraklis Thessaloniki60:7615:44
 GS Lavriou - Peristeri75:6115:45
 GS Ermis Agias - AO Ionikos Nikaias82:7215:45
 Panionios On Telecoms - Iraklis Thessaloniki60:7615:45
 ASP Promitheas - Gymnastikos Larisas Faros81:6117:44
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Kirchheim Knights - Panthers Schwenningen75:8320:00
 Phoenix Hagen - Nirnberger Basketball Club87:10020:00
 PS Karlsruhe Lions - BV TU Hemnic 9969:7520:30
 Finke Baskets Paderborn - MLP Academics Heidelberg94:9620:30
 Artland Dragons - Science City Jena77:6620:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MEG Gottingen - Mitteldeutscher BC107:9518:59
 BG Gottingen - Mitteldeutscher BC107:9519:00
 Crailsheim Merlins - Telekom Baskets Bonn85:6621:30
 MHP Riesen Ludwigsburg - Fehtas SC Rasta85:7821:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pieno Zvaigzdes - Zalgiris Kaunas74:7717:00
 Lietuvos Rytas - Siauliai96:7517:00
 BC Prienai - Neptunas Klaipeda85:9518:00
 Lietkabelis - BC Nevezis Kedainiai85:6918:15
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Kalev/TLU - BK Ventspils84:10517:00
 Tal Tech - Jūrmala76:7318:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stelmet Zielona Gora - Nizhniy Novgorod103:10818:59
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krka - Cibona69:7718:00
 FMP - Olimpija Ljubljana100:10520:00
 FMP - Union Olimpija90:9020:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aguas de Sousas Ourense - Oviedo Baloncesto65:7220:00
 Breogan Lugo - Chocolates Trapa Palencia75:7420:00
 Marin Peixegalego - CB Granada80:7221:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CAI Zaragoza - UCAM Murcia80:7018:59
 Rio Natura Monbus - Assignia Manresa97:8318:59
 Rio Natura Monbus - Manresa97:8319:00
 CAI Zaragoza - UCAM Murcia80:7019:00
 Baloncesto Fuenlabrada - Gran Canaria21:30
 Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria Gasteiz82:7221:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco - Boulazac86:7119:30
 Chalon/Saone - Le Mans84:8321:00
 Pau-Lacq-Orthez - Strasbourg IG74:7321:00
 Reims - ASVEL Lyon-Villeurbanne66:6821:00
 Nanterre - Roanne108:7921:00
 Orleans - Paris Levallois85:8421:00
 JSF Nanterre - Roanne108:7921:00
 Chalons-Reims - ASVEL Lyon-Villeurbanne65:6821:00
 Limoges - Gravelines-Dunkerque77:7121:30
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enel Brindisi - Emporio Armani Milano74:7721:30
 Canadian Solar Bologna - Scavolini Siviglia Pesaro106:8921:44
 Boloņas Granarolo - Scavolini Siviglia Pesaro106:8921:45
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pennsylvania Quakers - Harvard Crimson75:7200:00
 Rhode Island Rams - VCU Rams87:7502:00
 Cleveland State Vikings - Illinois Chicago Flames62:6421:59
 Fairleigh Dickinson Knights - Mount St Marys Mountaineers85:7522:30
 Seattle University - California Baptist Lancers65:7223:00
 Florida Atlantic Owls - Marshall Thundering Herd91:7323:00
 Northern Illinois Huskies - Miami Ohio Redhawks70:5523:00
 ST Francis NY Terriers - Sacred Heart Pioneers76:8323:00
 South Florida Bulls - Central Florida64:4823:00
 California Golden Bears - Oregon State Beavers69:6723:00
 Missouri State Bears - Indiana State Sycamores68:7823:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Toronto Raptors92:10502:00
 Houston Rockets - Dallas Mavericks128:12102:29
 Brooklyn Nets - Chicago Bulls133:11802:29
 Houston Rockets - Dallas Mavericks128:12102:30
 New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies139:11103:00
 Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder107:11103:59
 Milwaukee Bucks - Denver Nuggets115:12703:59
 Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder107:11104:00
 Milwaukee Bucks - Denver Nuggets115:12704:00
 Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers119:12705:29
 Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves118:10622:30
Futbols
Ekvadora - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Quito - Delfin SC1:123:00
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lynx FC - FCB Magpies3:119:15
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genk - Charleroi1:018:59
 Eupen - Cercle Brugge1:021:00
 Oostende - Sint-Truiden1:021:00
 Eupen - Cercle Brugge1:021:00
 Mechelen - Gent0:321:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokeren - Union St Gilloise0:218:00
 Oud-Heverlee Leuven - Roeselare2:121:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ispe FC - Chin United FC1:011:00
 Ayeyawady United FC - Shan United FC1:011:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uruguay de Coronado - Futbal Consultants Moravia3:103:00
 Municipal Liberia - AD Aserri3:403:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Namungo FC - Mbao FC3:015:00
 Kagera Sugar - Singida United3:015:00
 Biashara United Mara - Mwadui FC2:115:00
 Simba SC - Coastal Union2:015:00
 Ruvu Shooting - Lipuli FC3:115:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Police XI - Notwane2:315:30
 Prisons XI Gaborone - Tafic FC2:118:15
 Gilport Lions - Township Rollers2:119:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraji Wadi Al-Nes - Al Quwwat Al Falistinia3:015:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busoga United FC - Bul FC2:114:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forest Rangers - Buildcon4:315:00
 Mufulira Wanderers - Nkana0:015:00
 Kabwe Warriors - Kabwe Youth Soccer Acad0:115:00
 Green Buffaloes - Kansanshi Dynamos1:015:00
 Napsa Stars - Lusaka Dynamos0:015:00
 Nakambala Leopards - Green Eagles0:015:00
Sanmarīno - Sammarinese čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SS Folgore / Falciano - SS Murata5:016:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jigawa Golden Stars - Lobi Stars1:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SOL FC - Issia Wazi1:017:30
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elmina Sharks - Eleven Wonders FC1:117:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Generation Foot - US Goree0:118:00
 ASC Jaraaf - Teungueth0:018:30
 NGB Dakar - Stade De Mbour2:019:00
 Cneps - AS Douanes0:019:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhofar - Bahla1:115:35
 Saham - Fanja1:117:50
 Al Seeb - Mirbat SC3:017:50
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jocoro FC - AD Chalatenango4:123:14
 Jocoro FC - Chalatenango4:123:15
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Costa Del Este FC - Atletico Independiente0:002:00
 San Francisco - Plaza Amador6:303:59
 Chorrillo FC - Atletico Chiriqui2:022:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Posta Ranger FC - Bandari1:113:00
 Western Stima FC - Chemelil Sugar FC1:114:00
 ZOO Kericho - Kenya Commercial Bank1:214:00
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eulma - MC Saīda1:016:00
 Olympique Medea - USM Annaba2:016:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ain M'Lila - MC Alger1:016:00
 Constantine - Saoura2:217:00
 ASO Chlef - MC Magra0:018:45
 USM Bel Abbes - MC Oran1:219:45
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gallos Blancos Del Queretaro - Monterrey0:200:00
 Unam - Club America1:120:00
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haiti - Kostarika0:201:00
 Panama - ASV0:803:30
 Saint Kitts un Nevis - Meksika0:622:30
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad - RCD Espanyol Barcelona4:112:00
 FC Barcelona - Sevilla FC3:013:00
 Levante UD - UD Granadilla Tenerife6:214:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Adelaide United2:010:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPC Tavagnacco - Fiorentina Women FC0:113:00
Sievietes - Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Montpellier - Metz FC7:116:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Team Wellington0:103:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Naser - Yarmouk3:115:35
 Al Arabi - Al Shabab2:018:05
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serra ES - Vitoria ES0:220:00
 Atletico Itapemirim ES - Linhares FC ES3:120:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amazonas FC AM - Penarol AM1:021:30
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comercial MS - Aguia Negra MS1:221:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independente PA - Remo1:222:00
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maranhao MA - Sampaio Correa1:121:30
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo Crystal FC PB - Atletico Cajazeirense0:021:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madureira - Bangu0:021:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Junior SE - Lagarto SE1:020:30
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASA - Esportivo Olhodaguense2:122:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceilandia Esporte Clube DF - Real FC DF0:220:30
 Paranoa EC DF - Capital CF DF1:421:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 River PI - CSA AL3:121:00
 Sport Recife - Vitoria BA1:121:00
 Fortaleza - Ceara1:123:00
 Botafogo PB - Confianca1:123:00
 Fortaleza - Ceara1:123:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barbalha CE - Caucaia2:121:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 America MG - Uberlandia MG3:021:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anapolis GO - Ipora GO1:021:00
 Goiania GO - Goianesia0:121:00
 Jaragua EC GO - Atletico GO1:021:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afogados Ingazeira PE - Retro FC Brasil2:221:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oeste - Ferroviaria SP1:521:30
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osasco - Batatais0:020:00
 Capivariano SP - Atletico Linense SP3:220:00
 Paulista FC SP - EC SAO Bernardo SP0:321:00
 Rio Preto SP - EC Noroeste SP0:221:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Taubate SP - Penapolense1:020:00
 Sao Bernardo - Atibaia SP1:120:00
 Red Bull Brasil - Audax SP0:221:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Pelotas RS - Juventude3:121:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Khouribga - Moghreb Tetouan2:216:00
 Difaa El Jadidi - Athletic Youssoufia2:120:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliema Wanderers - Gzira United2:015:00
 Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows2:315:00
 Mosta FC - Senglea Athletic1:017:00
 ST Lucia FC - Gudja United2:117:15
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal - Siquinala FC3:123:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - The Strongest4:121:00
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Cerro Porteno - Sol de America4:101:15
 Club 12 de Octubre - Club Guarani Asuncion1:323:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zira - Sabah2:012:59
 Neftchi Baku - Sumqayit1:115:30
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Al Sailiya SC3:015:35
 Al Rayyan SC - Lekhwiya1:017:45
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanat Naft Abadan FC - Persepolis0:113:30
 Padideh Khorasan FC - Machine Sazi Tabriz3:113:45
 Esteghlal FC - Naft Masjed Soleyman2:115:30
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Llaneros FC - AD Union Magdalena4:003:05
 Expreso Rojo - Fortaleza1:221:00
 Depor Aguablanca - CD Uni de Popayan1:022:30
 Deportivo Rionegro - FC Bogota0:022:30
 Valledupar - Quindio0:022:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Bucaramanga CD - Deportes Tolima0:023:05
Velsa - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gap Connahs Quay - STM Sports FC3:019:15
Ziemeļīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queens University - Glentoran2:315:30
 Knockbreda - Ballinamallard Utd2:515:30
 Warrenpoint Town - Ballymena1:217:00
 Cliftonville - Rathfriland Rangers3:117:00
 Coleraine - Banbridge Town3:017:00
 Dungannon - Newry City2:217:00
 Ballyclare - Larne0:017:00
 Carrick Rangers - Crusaders1:517:00
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baniyas - Al Dhafra1:015:15
 Al Nasr - Ajman0:115:15
 Al Ain - Al Wasl5:018:00
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Tawon SC - Masafi2:215:10
 AL Bataeh (AAE) - AL Arabi5:115:15
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baniyas - Al Dhafra1:015:15
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Kings FC - Royal Eagles1:115:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Arrows - Supersport United1:015:30
 Lamontville Golden Arrows - Supersport United1:015:30
 Chippa United - Orlando Pirates1:218:00
 Highlands Park - Baroka FC1:020:15
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Adalh - Al Ahli1:114:25
 Al-Shabab - Al-Fath2:117:15
 Al Feiha - Al Faisaly2:119:15
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anorthosis - Doxa3:017:00
 Ethnikos Achna - Pafos FC0:317:00
 Olympiakos Nicosia - Omonia Nicosia0:219:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerala Blasters FC - Club Chennai3:616:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aizawl FC - Real Kashmir0:210:30
 East Bengal Club - Indian Arrows0:113:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Puebla1:217:00
 Morelia - Leon0:017:00
 Santos Laguna(U20) - Pumas(Jaun.)2:019:00
 America - FC Juarez(U20)2:019:00
 Pachuca - Tigres1:120:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real San Luis - Guadalajara Chivas2:203:00
 Mineros de Zacatecas - Venados FC4:003:00
 Real San Luis - Guadalajara Chivas2:203:00
 Atlas - Tijuana2:105:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Zacatecas - Venados FC4:003:00
 Atlante - Dorados2:103:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka2:116:00
 Slaven Belupo - Dinamo Zagreb0:218:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melgar - Universitario Deportes1:200:59
 Alianza Lima - Alianza Universidad De Huanuco2:303:30
 UTC Cajamarca - Sporting Cristal2:122:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - SC FC Voluntari SA1:212:59
 FC Hermanstadt - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe2:215:00
 Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu2:020:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puskas Academia - VSC Debreceni0:018:00
 Diosgyor VTK - Kaposvari Rakoczi2:018:00
 Honved - Mezokovesd-Zsory1:218:00
 Paksi SE - Zalaegerszeg2:018:00
 Varda - Ferencvaros1:218:00
 Ujpest FC - Videoton0:120:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Western United FC0:008:00
 Adelaide United - Melbourne City3:110:30
 Perth Glory - Melbourne Victory2:212:44
Izraēla - U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hadera(U19) - Hapoel Nir Ramat Hasharon (U19)1:111:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ashdod - Maccabi Netanya0:015:00
 Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba0:117:30
 Hapoel Hadera - Sectzya Nes Ziona1:018:30
 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa0:119:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI (U19) - AE Larissa FC (U19)2:010:45
 Apollon Smirnis (U19) - Apo Levadeiakos FC(U19)0:111:00
 Atromitos Athinon (U19) - AEK Athens (U19)1:012:00
 Olympiacos Piraeus (U19) - AO Xanthi FC (U19)3:012:00
 Aris (U19) - Panionios (U19)5:012:00
 Atromitos Athinon (U19) - AEK Athens (U19)1:012:00
 Aris (U19) - Panionios (U19)5:012:00
 Volos Nps (U19) - Lamia 1964(U19)2:012:30
 Asteras Tripolis(U19) - Panaitolikos (U19)3:115:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ialysos - Ionikos Nikea2:214:30
 AO Nea Kavala - Trikala0:015:00
 PO Triglias - Thesprotos0:115:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI Crete - Larissa0:017:15
 Volos Nps - Lamia1:017:15
 Olympiakos Piraeus - Skoda Xanthi3:119:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Turku - Honka1:013:00
 HIFK - HJK Helsinki1:213:30
 Seinajoen JK - Haka Valkeakoski1:314:00
 AC Oulu - AC Kajaani3:114:00
 Ilves Tampere - RoPS3:114:30
 KPV - Vaasa PS1:215:00
 KTP - EIF Ekenas2:115:30
 Gnistan - MP Mikkeli1:216:15
 OLS - Rops Farmi2:417:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Colegiales - Almirante Brown2:122:00
 Deportivo Armenio - Talleres De Remedios De Escalada0:322:00
 Tristan Suarez - UAI Urquiza3:022:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Unidos - Chaco For Ever2:002:00
 Douglas Haig - Crucero del Norte2:023:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Espanol - Club Lujan1:122:00
 Argentino De Merlo - Central Cordoba De Rosario1:022:00
 Victoriano Arenas - Real Pilar1:222:00
 Canuelas FC - Deportivo Merlo0:422:00
 General Lamadrid - CS Dock Sud3:022:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huracan - Gimnasia La Plata1:102:09
 Independiente - Rosario Central5:022:34
Pasaule - International Youth - CONMEBOL pirmsolimpiskais turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolīvija(Jaun.) - Peru(Jaun.)2:100:59
 Brazīlija(U23) - Paragvaja(Jaun.)2:103:30
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Praha - AGF Aarhus3:315:00
 Slavia Praha - Aarhus Fremad3:315:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Penarol - Belgrano0:002:15
 SK Lisen - Blansko1:111:00
 Vihren Sandanski - Kariana Erden0:211:00
 SC Herzogenburg - ASV Spratzern2:111:00
 Skeid - Kjelsas1:212:00
 Usti Nad Labem - 1.fc Karlovy Vary4:112:00
 FC Ufa - Cukaricki1:012:00
 Alashkert - Torpedo Armavir2:112:00
 Bronshoj - Vanlose0:013:00
 KFUM Oslo - Fredrikstad0:213:00
 Lokomotiv-2-m - Tekstilschik Ivanovo3:213:00
 Lokomotiv Moscow - Partizan Belgrad1:113:00
 Sarpsborg 08 - IFK Goteborg1:014:00
 F91 Dudelange - Zenit St Petersburg0:414:00
 Pogon Szczecin - Warta Poznan3:014:00
 Gefle - Sirius0:314:00
 Odra Opole - Miedz Legnica2:014:30
 Flora Tallinn - Hammarby1:114:45
 Red Bull Salzburg - Gornik Zabrze3:015:00
 LASK Linz - Viking1:015:00
 Varbergs BoIS FC - Halmstads1:215:00
 Opava - GKS Jastrzebie0:115:00
 FC Nitra - Banska Bystrica1:516:00
 Lillestrom - Tromso2:016:30
 Spartak Moscow - Rostov2:117:00
 CSKA Moscow - Wattens2:218:00
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca1:015:00
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mazembe - Zesco United FC3:115:00
 USM Alger - Petro Luanda2:215:00
 Primeiro De Agosto - El Zamalek0:015:00
 Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca1:015:00
 Primeiro De Agosto - Zamalek0:015:00
 JS Kabylie - Esperance Tunis1:018:00
 Raja Casablanca - AS Vita Club1:018:00
 JS Kabylie - Esperance Tunis1:018:00
 Etoile Sahel - Platinum2:021:00
 AL Hilal - Al Ahly Cairo1:121:00
Pasaule - Starptautiskās spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Kostarika1:022:55
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union La Calera - Union Espanola1:002:00
 Univ. Conception - Santiago Wanderers0:217:00
 Palestino - Huachipato1:022:30
 Universidad de Chile - Curico Unido5:122:30
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor AS(U19) - Atiker Konyaspor (U19)3:110:00
 Menemen Belediye Spor (U19) - Erokspor (U19)1:113:30
 Caykur Rizespor (U19) - Eskisehirspor (U19)1:313:30
 Aytemiz Alanyaspor (U19) - Yeni Malatyaspor (U19)1:113:30
 Istanbul Basaksehir AS(U19) - Altinordu(U19)1:113:30
 Trabzonspor (U19) - Fenerbahce (U19)3:213:30
 Galatasaray(U19) - Kayserispor (U19)1:113:30
 Istanbulspor AS (U19) - Umraniyespor (U19)2:013:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eyupspor - Karabukspor2:112:30
 Ankara Demirspor - Utas Usakspor A.s2:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara Adliyespor - Sile Yildizspor2:212:30
 Tire 1922 Spor - Anagold 24erzincanspor3:312:30
 Silivrispor - 68 Yeni Aksarayspor1:112:30
 Modafen FK - Osmaniyespor 20112:112:30
 Muglaspor - Somaspor1:012:30
 Halide Edip Adivarspor - Pazarspor0:112:30
 Turgutluspor - Kocaelispor2:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Adana Demirspor1:313:00
 Boluspor - Erzurum BB1:115:30
 Menemen Belediyespor - Karagumruk0:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor - Konyaspor0:012:59
 Antalyaspor - Torku Konyaspor0:013:00
 Rizespor - Besiktas1:215:59
 Trabzonspor - Fenerbahce2:118:59
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noordwijk - Spakenburg0:315:30
 Excelsior - Amsterdamsche FC2:315:30
 HHC - Kozakken Boys0:115:30
 GVVV - Scheveningen4:015:30
 Volendam(U23) - TEC3:116:00
 VV IJsselmervogels - ASWH4:116:00
 Quick Boys - Rijnsburgse Boys0:216:30
 De Treffers - Katwijk2:219:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Den Haag - Vitesse0:019:30
 Feyenoord - Emmen3:020:44
 Twente - Sparta Rotterdam2:020:44
 Feyenoord - Emmen3:020:45
 Zwolle - Groningen1:021:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Viera CF - CD Atletico Paso0:314:30
 Elche B - Paterna CF0:017:00
 Valle De Egues - CD Baztan2:117:15
 CD Numancia B - Becerril2:017:15
 CD Vera - UD Ibarra1:017:30
 Mirandes B - Real Burgos CF1:117:30
 FC Jove Espanol De San Vicente - Villarreal C4:217:30
 Tolosa CF - Club San Ignacio0:217:30
 CD Villegas - CD Arnedo2:518:00
 SD Beasain - CD Aurrera De Vitoria0:118:00
 UD Collerense - Binisalem0:018:15
 SD Balmaseda FC - SD Deusto2:218:30
 SCD Durango - CD Ariznabarra9:018:30
 Santa Catalina Atletico - CE Constancia1:018:30
 Urduliz FT - Club Portugalete1:219:00
 UD Las Palmas C - CD Tenerife B0:019:00
 Union Mutilvera - AD San Juan2:019:00
 Sestao River - Sodupe UC3:019:00
 CD Laredo - CD Barquereno1:119:00
 Betis B - Xerez3:019:00
 Igualada CF - UE Castelldefels0:319:00
 Real Sociedad C - Pasaia KE1:119:00
 Zamora - Jupiter Leones4:119:30
 UM Escobedo - SD Barreda Balompie2:119:30
 Crevillente Deportivo - Olimpic Xativa1:119:30
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad B - CD Izarra3:117:00
 Osasuna B - Amorebieta3:217:30
 CF Salmantino - Ath Bilbao B1:118:00
 Villarreal B - Llagostera4:118:00
 Espanyol B - Lleida2:220:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremadura - Lugo1:017:00
 Deportivo La Coruna - Las Palmas2:119:15
 Ponferradina - SD Huesca3:119:15
 Elche - Malaga2:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada - Espanyol2:114:00
 Real Madrid - Atletico Madrid1:017:00
 Mallorca - Valladolid0:119:30
 Valencia - Celta Vigo1:021:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Will - FC Stade LS Ouchy1:218:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luzern - Young Boys2:020:00
 Lugano - Neuchatel Xamax FC1:120:00
 Luzern - Young Boys2:020:00
 Lugano - Neuchatel Xamax FC1:120:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brechin City - Elgin City1:217:00
 Queens Park - Cowdenbeath1:017:00
 Annan Athletic - Stenhousemuir0:317:00
 Edinburgh City - Stirling Albion0:117:00
 Albion Rovers - Cove Rangers2:217:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airdrieonians - Raith0:117:00
 East Fife - Dumbarton4:217:00
 Montrose - Peterhead4:317:00
 Forfar - Clyde2:117:00
 Stranraer - Falkirk1:117:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queen of the South - Dunfermline2:317:00
 Inverness - Alloa Athletic1:117:00
 Greenock Morton - Dundee FC1:117:00
 Dundee United - Arbroath0:117:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hibernian - St. Mirren2:217:00
 St. Johnstone - Hearts3:317:00
 Glasgow Rangers - Aberdeen0:017:00
 Livingston - Motherwell1:017:00
 Kilmarnock - Ross County3:117:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Cova DA Piedade (U23) - CS Maritimo (U23)1:013:00
 CD Feirense (U23) - Leixoes SC (U23)4:213:00
 Estoril Praia (U23) - FC Famalicao (U23)2:113:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliveira Hospital - Uniao de Leiria3:216:45
 Berco SC - CDC Montalegre1:317:00
 Torreense - Vitoria Sernache0:017:30
 Real Massama - Olhanenses1:121:45
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pacos de Ferreira(U19) - Porto(U19)2:017:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farense - Estoril0:212:59
 Mafra - Chaves1:017:00
 Penafiel - Casa Pia Atletico1:119:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense - Tondela0:117:30
 Vitoria Setubal - Porto0:420:00
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ascoli - AC Pisa 1909(Jaun)1:012:00
 Livorno(Jaun) - Frosinone(Jaun)2:212:00
 US Lecce(Jaun) - Juve Stabia2:012:00
 Livorno(Jaun) - Frosinone(Jaun)2:212:00
 Trapani(Jaun) - Benevento Calcio(Jaun)1:012:30
 Spal 2013(Jaun) - Spezia(Jaun)1:016:00
 Virtus Entella(Jaun) - Venezia0:516:30
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma(Jaun) - Torino(Jaun)1:212:00
 Napoli(Jaun) - Bologna(Jaun)0:114:00
 Fiorentina(Jaun) - Inter Milan(Jaun)1:214:00
 Napoli(Jaun) - Bologna(Jaun)0:114:00
 Pescara(U20) - Lazio Roma (Jaun)2:415:30
 Pescara(Jaun) - Lazio Roma (Jaun)2:415:30
 Juventus(Jaun) - Atalanta Bergamo (Jaun)2:118:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paganese - SS Cavese0:021:45
 Imolese Calcio - Ravenna1:121:45
 Monza Brianza - Calcio Lecco 19124:021:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spezia - Pordenone1:016:00
 Trapani - Cittadella0:316:00
 Livorno - Ascoli0:316:00
 Frosinone - Virtus Entella1:016:00
 Empoli - Crotone3:119:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bologna - Brescia2:115:59
 Cagliari - Parma2:218:59
 Sassuolo - AS Roma4:221:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAU FC - AS Beziers7:021:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sochaux - Lorient0:416:30
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain - Montpellier5:018:30
 Nimes - Monaco3:121:00
 Racing Strasbourg - Lille1:221:00
 Amiens - Toulouse0:021:00
 Angers - Reims1:421:00
 Dijon - Brest3:021:00
 Olympique Nimes - Monaco3:121:00
 Amiens - Toulouse0:021:00
 Racing Strasbourg - Lille1:221:00
 Angers - Reims1:421:00
 Dijon - Brest3:021:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburger SV(U19) - Energie Cottbus4:112:00
 Bayern Munich(U19) - Kaiserslautern(U19)2:112:00
 Holstein Kiel(U19) - Hannover 96(U19)1:212:00
 Duisburg(U19) - Bayer Leverkusen(U19)3:112:00
 RB Leipzig(U19) - Chemnitzer FC7:013:00
 VfB Stuttgart(U19) - Offenbacher Kickers2:013:00
 VfL Bochum(U19) - TSV Alemannia Aachen3:014:00
 SpVgg Greuther Fürth(U19) - Augsburg(U19)1:114:00
 Freiburg(U19) - Karlsruher(U19)3:014:00
 Dynamo Dresden(U19) - 1. FC Magdeburg(U19)5:214:00
 Borussia Monchengladbach(U19) - Preussen Munster(U19)1:014:30
 Hertha Berlin(U19) - St. Pauli(U19)1:115:30
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotive Leipzig - Viktoria Berlin0:014:30
 VSG Altglienicke - FSV Optik Rathenow3:014:30
 Alemannia Aachen - Borussia Dortmund II3:315:00
 Rot-Weiss Essen - SV Rodinghausen0:215:00
 Fortuna Dusseldorf II - TUS Haltern15:00
 Wuppertaler - VfB Homberg3:115:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meppen - Chemnitzer1:215:00
 Preussen Munster - Duisburg1:415:00
 Ingolstadt 04 - Kaiserslautern2:115:00
 Eintracht Braunschweig - Carl Zeiss Jena1:115:00
 Bayern Munchen II - Hansa Rostock1:015:00
 Unterhaching - Uerdingen1:015:00
 Preussen Munster - Duisburg1:415:00
 Ingolstadt 04 - Kaiserslautern2:115:00
 Bayern Munchen II - Hansa Rostock1:015:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover 96 - Wehen Wiesbaden2:214:00
 Karlsruher - Holstein Kiel0:214:00
 St. Pauli - VfB Stuttgart1:114:00
 Karlsruher - Holstein Kiel0:214:00
 Hannover 96 - Wehen Wiesbaden2:214:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund - FC Union Berlin5:016:30
 Augsburg - Werder Bremen2:116:30
 Hoffenheim - Bayer Leverkusen2:116:30
 FSV Mainz 05 - Bayern Munich1:316:30
 Dusseldorf Fortuna - Eintracht Frankfurt1:116:30
 Hoffenheim - Bayer Leverkusen2:116:30
 Borussia Dortmund - FC Union Berlin5:016:30
 Augsburg - Werder Bremen2:116:30
 FSV Mainz 05 - Bayern Munich1:316:30
 RB Leipzig - Borussia Monchengladbach2:219:30
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hornchurch - Enfield Town4:017:00
 Brightlingsea Regent - Potters Bar Town0:017:00
 Bognor Regis - Kingstonian1:117:00
 Bishop Stortford - Frinchley0:117:00
 East Thurrock - Folkestone Invicta1:317:00
 Cray Wanderers - Horsham2:117:00
 Haringey Borough - Bowers Pitsea1:117:00
 Corinthian Casuals - Lewes1:017:00
 Carshalton Ath - Worthing FC1:217:00
 Cheshunt FC - Leatherhead1:317:00
 Merstham - Margate1:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braintree Town - Weymouth FC1:117:00
 Chippenham Town - Dartford1:517:00
 Dorking Wanderers - Bath City0:017:00
 Richmond Borough FC - Hungerford Town7:117:00
 Dulwich Hamlet - Chelmsford City5:317:00
 Concord Rangers - Waterlooville0:017:00
 St. Albans City - Welling Utd1:217:00
 Billericay Town - Madstone United17:00
 Tonbridge Angels - Wealdstone FC17:00
 Eastbourne Borough - Hemel Hempstead1:117:00
 Slough Town - Oxford City0:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walton Casuals - Wimborne Town0:217:00
 Truro City - Farnborough Town2:117:00
 Merthyr Town - Metropolitan Police1:217:00
 Taunton Town - Harrow Borough3:217:00
 Alvechurch - Leiston0:017:00
 Lowestoft Town - Nuneaton Town0:217:00
 Hartley Wintney - Dorchester Town2:017:00
 Coalville Town - ST Ives Town1:217:00
 Biggleswade Town - Stratford Town0:117:00
 Kings Langley - Barwell FC1:117:00
 Banbury United - Bromsgrove Rovers0:117:00
 Hayes & Yeading United - Gosport Borough2:117:00
 Tamworth - Hitchin Town1:017:00
 Poole Town - Swindon Supermarine2:017:00
 Diamonds - Redditch United3:017:00
 Rushall Olympic - Royston Town FC1:317:00
 Stourbridge - Peterborough Sports FC1:617:00
 Needham Market FC - Hednesford4:317:00
 Salisbury City - Tiverton Town2:217:00
 Langley - Chesham Utd0:217:00
 Beaconsfield Sycob FC - Weston-super-Mare2:217:00
 Hendon - Yate Town2:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Whitby Town - Atherton Collieries3:117:00
 Lancaster City - Warrington Town2:117:00
 Scarborough Athletic - Ashton Utd3:117:00
 Grantham Town - Buxton FC1:317:00
 FC United of Manchester - Mickleover Sports3:317:00
 Witton Albion - Stafford Rangers2:217:00
 Gainsborough - Basford United1:017:00
 Morpeth Town - Radcliffe Bor3:117:00
 Matlock Town - Hyde1:117:00
 Nantwich Town - Bamber Bridge3:217:00
 Stalybridge - South Shields2:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brackley Town - Farsley AFC0:117:00
 Gloucester City - Spennymoor Town1:217:00
 Kettering Town - Curzon Ashton FC0:017:00
 York City - Chester City4:217:00
 Blyth Spartans - Boston United0:117:00
 Kings Lynn - Kidderminster Harriers0:217:00
 Southport - Bradford Park Avenue3:317:00
 Darlington - Guiseley0:317:00
 Telford - Altrincham2:217:00
 Gateshead - Leamington4:217:00
 Alfreton Town - Hereford United2:017:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC(Jun.) - Arsenal FC(Jun.)3:015:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Town FC - Bromley2:117:00
 Barrow - Torquay United2:117:00
 AFC Fylde - Boreham Wood1:217:00
 Eastleigh - Woking2:017:00
 Yeovil - Chorley1:117:00
 Barnet - Hartlepool United2:117:00
 Aldershot - Harrogate Town1:117:00
 Stockport - Dover Athletic0:217:00
 Ebbsfleet United - Sutton Utd1:117:00
 Solihull Moors FC - Maidenhead United0:217:00
 Wrexham - Redbridge0:017:00
 Notts County - Chesterfield3:019:20
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oldham - Bradford City3:017:00
 Swindon - Exeter City2:117:00
 Mansfield Town - Carlisle United2:217:00
 Crawley Town - Scunthorpe3:117:00
 Stevenage Borough - Leyton Orient0:317:00
 Grimsby - Forest Green Rovers2:217:00
 Cheltenham - Morecambe2:117:00
 Plymouth - Newport County1:017:00
 Macclesfield - Northampton0:117:00
 Port Vale - Salford City1:117:00
 Walsall - Crewe1:217:00
 Cambridge United - Colchester2:117:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rotherham - Burton Albion3:217:00
 Rochdale - Shrewsbury1:017:00
 Accrington - AFC Wimbledon2:117:00
 Southend - Lincoln City2:117:00
 Portsmouth FC - Sunderland2:017:00
 Fleetwood Town - Doncaster2:117:00
 Bristol Rovers - Coventry City1:217:00
 Oxford United - Blackpool2:117:00
 Ipswich - Peterborough1:417:00
 MK Dons - Wycombe2:017:00
 Bolton Wanderers - Tranmere Rovers2:017:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hull City - Brentford1:514:29
 Preston NE - Swansea City1:117:00
 Fulham FC - Huddersfield3:217:00
 Leeds United - Wigan Athletic0:117:00
 West Bromwich - Luton Town2:017:00
 Middlesbrough - Blackburn Rovers1:117:00
 Sheffield Wednesday - Millwall0:017:00
 West Bromwich - Luton Town2:017:00
 Charlton Athletic - Barnsley2:117:00
 Preston NE - Swansea City1:117:00
 Queens Park Rangers - Bristol City0:117:00
 Birmingham City - Nottingham Forest2:117:00
 Middlesbrough - Blackburn Rovers1:117:00
 Leeds United - Wigan Athletic0:117:00
 Queens Park Rangers - Bristol City0:117:00
 Charlton Athletic - Barnsley1:017:00
 Fulham FC - Huddersfield3:217:00
 Birmingham City - Nottingham Forest2:117:00
 Sheffield Wednesday - Millwall0:017:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leicester City - Chelsea FC2:214:29
 Watford - Everton FC2:317:00
 Newcastle United - Norwich0:017:00
 Crystal Palace - Sheffield United0:117:00
 West Ham United - Brighton & Hove Albion3:317:00
 Liverpool FC - Southampton4:017:00
 Crystal Palace - Sheffield United0:117:00
 Bournemouth - Aston Villa2:117:00
 Liverpool FC - Southampton4:017:00
 West Ham United - Brighton & Hove Albion3:317:00
 Watford - Everton FC2:317:00
 Bournemouth - Aston Villa2:117:00
 Manchester United - Wolverhampton Wanderers0:019:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Mogo - HS Rīga6:113:30
 HK Zemgale LLU - HK Prizma1:216:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bobruisk - HK Vitebsk4:212:00
 Shakhtyor Solihorsk - Yunost Minsk0:212:00
 HC Bobruisk - HK Vitebsk4:212:00
 Dinamo Molodechno - Neman4:314:30
 Metalurg Zhlobin - HK Gomel3:317:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - Brynas2:514:30
 AIK Stockholm - Goteborg HC 12:016:30
 MoDo - Leksand6:117:00
 SDE Hockey - HV 710:418:10
Slovākija - U-20 Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banska Bystrica (U20) - HC Kosice (U20)1:315:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes4:201:00
 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titans6:401:00
 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres2:302:00
 Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix4:702:30
 Armada Blainville Boisbriand - Rouyn-Noranda Huskies3:502:30
 Sagueneens Chicoutimi - Saint John Sea Dogs4:402:30
 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs1:402:30
 Rimouski Oceanic - VAL Dor Foreurs4:002:30
 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders5:122:00
 Sagueneens Chicoutimi - Sherbrooke Phoenix8:623:00
 Rimouski Oceanic - VAL Dor Foreurs4:123:00
 Baie-Comeau Drakkar - Saint John Sea Dogs3:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Lethbridge Hurricanes4:103:00
 Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers1:403:00
 Regina Pats - Victoria Royals4:403:00
 Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades0:303:00
 Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings0:404:00
 Red Deer Rebels - Kootenay Ice6:504:00
 Prince George Cougars - Tri-City Americans5:105:00
 Kelowna Rockets - Spokane Chiefs3:705:05
 Vancouver Giants - Kamloops Blazers4:405:30
 Everett Silvertips - Portland Winter Hawks4:305:35
 Calgary Hitmen - Red Deer Rebels5:022:30
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mississauga Steelheads - North Bay Battalion6:202:00
 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67'S2:502:00
 Flint Firebirds - Erie Otters3:302:00
 Niagara Icedogs - Barrie Colts2:802:00
 Kingston Frontenacs - Sault Ste Marie Greyhounds2:502:00
 Sarnia Sting - Saginaw Spirit3:602:05
 Sudbury Wolves - Guelph Storm2:502:05
 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack2:102:30
 London Knights - Windsor Spitfires7:402:30
 Oshawa Generals - Peterborough Petes7:202:35
 Hamilton Bulldogs - Niagara Icedogs9:423:00
 Sarnia Sting - London Knights2:523:05
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Clan - Dundee Stars2:221:00
 Sheffield Steelers - Nottingham Panthers1:521:00
 Manchester Storm - Guildford Flames1:121:00
 Belfast Giants - Cardiff Devils1:021:00
 Fife Flyers - Coventry Blaze2:521:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Chomutov4:317:00
 HC RT Torax Poruba - Slavia Prague3:617:00
 Jestrabi Prostejov - HC Frydek Mistek3:318:00
 HC Banik Sokolov - HC Benatky Nad Jizerou1:118:00
 Zubr Prerov - Litomerice3:118:00
 SK Kadan - HC Slovan Ustecti Lvi4:218:00
 HC AZ Havirov 2010 - HC Slovnaft Vsetin4:118:00
 HC Dukla Jihlava - Horacka Trebic3:018:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Podhale Nowy Targ - Janow13:119:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Uchaly - Chelmet0:212:00
 Toros - HC Yugra1:314:00
 Humo Tashkent - MHK Dinamo St Petersburg2:514:00
 Molot Prikamje - Sokol Kr0:114:00
 Toros - HC Yugra1:314:00
 Humo Tashkent - MHK Dinamo St Petersburg2:514:00
 Molot Prikamje - Sokol Kr0:114:00
 Ijstal - Jermak Angarsk3:215:00
 Neftianik Al - Rubin Tyumen1:315:59
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvarosi TC - Corona Brasov2:219:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cortina - FBI Veu Feldkirch3:120:00
 HC Gherdeina - EC Red Bull Salzburg U201:420:00
 Ritten - Steel Wings Linz8:120:00
 HC Jesenice - EHC Bregenzerwald7:020:00
 Asiago - EC Die Adler Kitzbuhel14:320:00
 Vipiteno - EC Kac II4:320:00
 EK Zell AM See - HK Olimpija1:120:00
 EHC Lustenau - Fassa7:220:00
 HC Pustertal - Vienna Capitals II5:020:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk3:212:30
 Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk4:312:59
 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:314:00
 AK Bars Kazan - Dinamo Rīga2:015:59
 Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki5:015:59
 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec5:015:59
 AK Bars Kazan - Dinamo Rīga2:016:00
 HC Sochi - HC Vityaz5:416:00
 Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki5:016:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec5:016:00
 Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow0:416:30
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daemyung Killer Whales - Anyang Halla3:508:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beļģija(U20) - Horvātija (U20)5:806:00
 Ķīna (U20) - Korejas Republika(U20)0:109:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Rangers - Detroit Red Wings4:202:00
 Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers3:302:00
 New York Rangers - Detroit Red Wings4:202:00
 Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers3:302:00
 Ottawa Senators - Washington Capitals3:502:29
 Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights3:402:29
 Ottawa Senators - Washington Capitals3:502:30
 Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights3:402:30
 Winnipeg Jets - Boston Bruins1:203:00
 Edmonton Oilers - St. Louis Blues4:203:59
 Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning3:405:00
 New York Islanders - Vancouver Canucks3:320:00
 Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets1:120:00
 Montreal Canadiens - Florida Panthers4:021:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lake Erie Monsters - Utica Comets0:302:00
 Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears1:402:00
 Toronto Marlies - Charlotte Checkers6:202:00
 Albany Devils - Providence Bruins3:102:05
 Rochester Americans - Syracuse Crunch4:202:05
 Wilkes-Barre Penguins - Lehigh Valley Phantoms4:102:05
 Hartfordas Wolf Pack - Springfield Thunderbirds6:302:15
 Laval Rocket - Belleville Senators3:402:30
 Rockford IceHogs - Manitoba Moose3:303:00
 Iowa - Grand Rapids Griffins4:103:00
 San Antonio Rampage - Texas Stars3:203:00
 Chicago Wolves - Milwaukee Admirals3:703:00
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles3:404:05
 San Diego Gulls - San Jose Barracuda5:305:00
 Bakersfield Condors - Ontario Reign3:405:00
 Lake Erie Monsters - Utica Comets3:220:00
 Toronto Marlies - Charlotte Checkers3:423:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Furuset Ishockey IF6:318:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Sarpsbourg - Storhamar4:219:00
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Chaux de Fonds - HC Sierre-Anniviers4:217:30
 SC Langenthal - EHC Kloten Flyers1:818:30
 Olten EHC - Lions GCK4:418:30
 Hockey Academy Zug - EHC Winterthur6:420:45
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Biel - HC Lugano5:320:44
 HC Fribourg Gotteron - Servette HC0:320:45
 SC Bern - Langnau Tigers3:220:45
 EHC Biel - HC Lugano5:320:45
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hokki - Koo-Vee4:217:00
 Jokipojat Joensuu - SaPKo4:417:00
 TuTo - HT Keupa4:417:00
 Roki - Kettera1:417:00
 Peliitat - Iisalmen Peli-Karhut7:317:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SaiPa Lappeenranta - Assat Pori0:217:00
 Karpat Oulu - HPK Hameenlinna1:217:00
 HIFK - KalPa Kuopio3:417:00
 Tappara Tampere - JYP Jyvaskyla1:017:00
 KooKoo - Jukurit1:017:00
 Lukko Rauma - TPS Turku1:118:30
 Vaasan Sport - Ilves Tampere3:618:30
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Troja-Ljungby - IK Skovde4:116:00
 AIF Tranas - IK Grums5:217:00
 Mariestads Bois - Kallinge/Ronneby2:217:00
 HF Bodens - Vallentuna3:017:00
 Pitea - SK Tegs1:217:00
 Kiruna - Vasby0:417:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiruna Aif - HC Vannas3:112:00
 HC Boras - HC Dalen3:516:00
 Lindens Hockey - Surahammare7:217:00
 Hammarby IF - HK Enkopings1:319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Kristiastads - AIK Stockholm1:316:15
 Sodertalje - Karlskrona3:219:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malmo - Lulea1:316:15
 Leksand - Vastra Frolunda2:416:15
 Rogle - Oskarshamn5:316:15
 Skelleftea AIK - Linkoping3:216:15
 Leksand - Vastra Frolunda2:416:15
 Malmo - Lulea1:316:15
 Farjestad - Orebro3:118:59
 HV 71 - Vaxjo Lakers5:018:59
 Brynas - Djurgarden0:118:59
 Farjestad - Orebro3:119:00
 Brynas - Djurgarden0:119:00
 HV 71 - Vaxjo Lakers5:019:00
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nasica Nexe - RK Eurofarm Rabotnik23:2016:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selfoss - VS Ibv29:3618:00
 KA Akureyri - HK Kopavogs23:2620:00
 Stjarnan - IR Reykjavik26:3321:00
 FH Hafnarfjordur - Haukar31:2822:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spor Toto SK - Turbursa Nilüfer BK29:2612:00
 Beykoz Bld SK - Guneysu Spor Kulubu30:2913:30
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Doukas - Aesx Pylaias25:2514:00
 AEK Athens - Aris Nikaias31:2317:00
 Ionikos NF - PAOK26:2818:00
 GS Drama 86 - IEK Xyni Dikeas26:2818:00
 Aeropos Edessas - Filippos Verias36:1918:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - Delta Belenenses38:3117:00
 BOA Hora FC - SP C Horta25:3018:00
 ABC/UMinho - AM Madeira And Sad25:2419:30
 AA Avanca - AA Aguas Santas20:00
 ADA Maia-Ismai - FC Gaia30:3421:00
 Sporting CP - Vitoria FC36:2121:30
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Agro Topolcany - HC Start Nove Zamky28:2919:00
 MSK Povazska Bystrica - HC Sporta Hlohovec32:2319:00
 HKM Slovan Duslo Sala - Slovan Modra36:1719:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Celje Pivovarna Lasko - RK Maribor Branik30:1919:00
 RK Jeruzalem Ormoz - MRK Krka29:2820:00
 RD Ribnica Riko Hise - RD Izola30:2120:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Dubocica - RK Partizan22:2320:00
 Samot 65 - Zeleznicar 194932:3121:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - KS Gwardia Opole26:2014:00
 Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze27:3218:00
 Mmts Kwidzyn - Pogon Handball Szczecin35:2818:00
 MKS Kalisz - KS Vive Targi Kielce22:4219:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endingen - Kriens24:2919:00
 Kadetten - Wacker Thun30:2219:00
 Zurich - HSC Suhr Aarau14:2219:00
 RTV 1879 Basel - St. Gallen24:2919:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rkhm Dubrovnik - Varazdin27:2619:30
 Porec - Zamet26:2320:00
 MRK Sesvete - Umag27:2620:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komloi Bsk - FTC Budapest23:2219:00
 Mezokovesdi - Dabas30:3219:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk-46 - Aifk34:1816:00
 SIF - Dicken23:3717:15
 Riihimaki Cocks - Hifk27:2318:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aix - Nimes25:2519:30
 Tremblay - Chartres Metropole HB 2830:3320:00
 Montpellier - Selestat36:1520:00
 Saint Raphael - Dunkerque HB27:3121:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SHC Malomerice - Frydek-Mistek22:2012:00
 Dukla Prague - Lovosice26:2617:30
 Brno - Karvina26:2318:00
 Zubri - Koprivnice25:2919:00
 Jicin - Hranice18:1719:00
 Veseli - Plzen24:3019:10
Austrija - HLA 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten - Tecton Wat Atzgersdorf25:2819:00
 ATV Trofaiach - UHC Hollabrunn19:2319:30
 Voslauer HC - HC Bruck27:2620:00
 UHC Goldmann Druck Tulln - HBA Fivers Wat Margareten30:3720:30
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ULZ Sparkasse Schwaz - Ferlach25:1919:00
 HC Linz AG - HSG Graz27:2520:00
 HSG Barnbach/Koflach - Bregenz Handball29:2521:20
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haukar Hafnarfjördur - Fram22:2818:30
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Besancon Feminine - Nantes Loire Atlantique HB25:2521:00
 Merignac Handball - Cercle Dijon Bourgogne22:3021:30
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Britterm Veseli Nad Moravou - Slavia Prague24:3318:00
 DHK Zora Olomouc - MSK Dunajska Streda29:2718:30
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gran Canaria - Viveros21:2219:30
 BMC Mavi Nuevas Tecnologias - CB Salud Tenerife29:2420:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buxtehuder SV - Goppingena23:2017:00
 Blomberg-Lippe - HSG Bensheim/Auerbach40:3217:30
 Neckarsulmer SU - Bad Wildungen26:2319:00
 Dortmunde Borussija - TSG Ketšs33:1920:30
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haslum - Fyllingen38:2417:00
 Skrim - Larvik22:3117:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPR Ruch Chorzow - EKS Start Elblag33:3518:00
 KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb.30:2419:00
Sievietes - Challenge kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Rishon Letzion - RK Bjelovar21:3317:00
 CS Madeira - RK Zajecar 194937:1918:55
 SIR 1 Maio/ ADA CJ Barros - Lokomotiva Zagreb21:3319:00
 Sokol Poruba - BM Granollers19:3219:00
 Murpiraten Graz - HC Naisa Nis14:3019:30
 Mecalia Atletico Guardes - Acme-Zalgiris Kaunas30:2319:55
Sievietes - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lada Toljatti - Bietigheim30:2515:00
 Odense - ERD31:2416:00
 Dvsc - Kastamonu Belediyesi32:3416:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skuru - Kungalvs HK30:1615:00
 Vasteras - Skara HF29:2915:00
 Heid - Hoor27:3016:00
 Skovde - Onnereds HK30:2917:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufa-Alisa - Luch23:1909:00
 Stavropolye-Uor Stavropol - Agu-Adiif39:2613:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roskilde Handbold - DHG Odense36:3215:30
 Rodovre HK - Gudme HK26:3016:00
 Sonderjyske HK - Saeby HK41:2316:00
 IF Stjernen Odense - TMS Ringsted26:1916:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viborg - Aarhus United29:2015:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rostov-Don - Kristiansand33:2615:00
 Gyori Audi ETO - ZRK Buducnost26:2418:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKIF - Universitet Neva21:2914:30
 Sgau-Saratov - Ugntu-Vnzm33:3015:00
 Dinamo-Viktor - Fakel28:2516:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Follo HK25:2516:00
 Elverum - Naerbo34:2216:00
 ST Hallvard - Drammen HK30:3618:59
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alstermo IF - TyresoHF33:2616:00
 Torslanda HK - RP Linkoping32:2917:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Ystad - IFK Kristianstad27:2317:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HOJ - Otterup HK28:2216:00
 Roskilde Handbold - Skive FH27:2218:00
 HC Odense Herrer - TM Tonder Handbold27:3120:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 GOG Handbold - Ribe-Esbjerg36:2817:10
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kehra (EST) - HC Tallin25:2114:00
 Granitas/Kaunas (LTU) - Celtnieks/LSPA30:2617:00
 ZTR Zaporizhya - Polva Serviti (EST)24:2317:00
 VHC Sviesa Vilnius - Viljandi39:2318:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huttenberg - ThSV Eisenach29:2719:00
 HSC 2000 Coburg - EHV Aue24:2220:30
 DJK Rimpar Wolfe - HSG Krefeld27:2620:30
 SG BBM Bietigheim - HSG Konstanz28:2520:30
 TUS Ferndorf - TUSEM Essen26:2620:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetzlar - Bergischer27:2419:30
 Nordhorn - Die Eulen Ludwigshafen19:2121:30
 Burgdorf-Hannover - THW Kiel25:3221:45
Teniss
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rola Blazs - Žaziri Maleks2:111:30
 Baldi Filipo - Marcora Roberto0:211:30
 Karatcevs Aslans - Karlovskijs Jevgēnijs1:212:45
 Silva Frederiko Ferreira - Hāse Robins1:212:45
 Gulbis Ernests - Rosols Lukašs0:214:50
 Kuns Nikola - Troickis Viktors0:215:25
 Milojevic Nikola - Mineni Sakets2:016:05
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pavlašeks Adams - Pecotičs Matija0:205:00
 Maamoun Karim-Mohamed - Sultanovs Kumouns0:206:30
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pazs Juan Pablo - Shevchenko Alexander2:011:29
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiršhaimers Strongs - Kissells Čads2:016:30
 Kirkovs Vasils - Bojers Dastijs H1:216:30
ATP - ITF Future - Veigy-Foncenex
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heijmans Kristofers - Martineo Mateo2:016:05
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baezs Sebastians - Tepavičs Marko2:111:00
 Onklins Gutjers - Džonsons Luks2:111:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazarovs Aleksandrs - Alcaraz Garfia Carlos0:209:59
 Piros Zsombor - Galoppini Dāvids2:010:00
 Lazarovs Aleksandrs - Alcaraz Garfia Carlos0:210:00
ATP - ITF Future - ASV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pena Lopez Manuel - Kvinzi Džianluidži0:218:00
ATP - ITF Future - ASV - Weston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pena Lopez Manuel - Kvinzi Džianluidži0:218:00
ATP - Jauktās dubultspēles - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mattek-Sands B / Murray J - Mektic N / Krejcikova B1:212:55
ATP - Challenger - Punta del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cečinato Marko - Džianesi Alesandro2:000:00
 Klezars Gilerme - Monterio Tiago Moura0:202:00
ATP - Challenger - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kvjatkovskis Tai Son - Istomins Deniss2:000:40
 Džonsons Stīvs - Kvjatkovskis Tai Son1:221:24
 Krjugers Mičels - Galans Riveros Daniels Elahi0:221:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Ņūportbīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Behar A / Escobar G - Copil M / Eubanks C2:001:30
 Behar A / Escobar G - Sancic A / Weissborn T2:022:10
ATP - Challenger - Dubultspēles - Punta del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerundolo J M / Tirante T A - Hidalgo D / Meligeni Rodrigues Alves F2:001:15
 LUZ O / Matos R - Cerundolo J M / Tirante T A2:021:59
ATP - Challenger - Dubultspēles - Quimper
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radža P / Šamasdins A - Sabanov I / Sabanov M0:214:00
ATP - Challenger - Kempere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maksims Hanvjērs - Burgē Matias2:115:20
 Lacko Lukašs - Ilkels Cems1:217:49
ATP - Challenger - Bērnija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kublers Jasons - Hanfmans Janniks0:204:45
 Daniels Taro - Klarks Džejs2:006:20
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taberners Karloss - Žoao Dominges2:117:00
 Variljas Juan Pablo - Seyboth Wild Thiago2:017:00
 Kollarini Andrea - Horanskis Filips0:217:00
 Olivo Renzo - Martinez Portero Pedro1:218:50
 Sousa Pedro - Ficoviča Huana Pablo0:219:10
 Mena Fakundo - Gaio Federiko0:219:50
 Bagnis Fakundo - Vilella Martinezs Mario2:121:00
 Džianesi Alesandro - Diaz Acosta Facundo1:221:20
WTA - Dubultspēles - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mchale C / Savinykh V - Benoit M / Ponchet J0:200:09
 Carter H / Stefani L - Benoit M / Ponchet J2:021:00
WTA - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brengle Madisona - Podoroska Nadja2:020:00
 Vogele Stefanie - Tounsenda Teilora2:020:00
 Brengle Madisona - Podoroska Nadja2:020:00
 Vogele Stefanie - Taunsende Teilore2:020:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamarra Martins Ingrida - Noel Alexa2:116:30
 NG, Taylor - Vedder Eva2:116:30
 Gamarra Martins Ingrida - Noel Alexa2:116:30
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maleckova Jesika - Liauw A Fong Noa2:011:00
 Hatouka Jūlija - Ainitdinova Gozala2:011:00
WTA - ITF - Monakora (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ryser Valentina - Marfutina Marija2:011:29
 Jerolimos Margota - Hodzic Mina0:213:25
WTA - ITF - Burnie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Popoviča Ivana - Vikerija Sačija0:204:35
 Ingliša Medisone - Badosa Giberta Paula2:004:45
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kunga Leonija - Raina Ankita0:205:00
 Pakē Šloe - Wang Xin YU2:106:15
WTA - ITF - Andrezjē–Buteona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Govorcova Olga - Bonaventure Isaline1:216:20
 Govorcova Olga - Bonaventure Isalina1:216:39
 Natalija Vihļanceva - Ruse Arantksa0:219:30
WTA - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenin Sofia - Muguruza G. Blanko2:110:30
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elpozo Ciudad Murcia - UMA Antequera4:818:00
 CFS Bisontes Castellon - FC Barcelona B Alusport5:118:30
 Africa Ceuti - Rivas Futsal7:419:00
 Manzanares FS - Santiago Futsal1:319:15
 Colo Colo Zaragoza - Atletico Mengibar3:619:20
 Ciudad De Mostoles - Elche CF3:619:30
 Talavera FS - Noia Portus Apostoli6:119:30
 Alzira FS - Real Betis Fsn3:320:00
PČ Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Kolumbija3:021:00
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serbija - Ukraina5:217:29
 Slovākija - Azerbaidžāna3:318:00
 Krievija - Horvātija4:321:00
 Spānija - Francija3:121:30
Eiropa - Eiropas Čempionāts Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skotija - Armēnija2:215:30
 Sanmarīno - Andora2:017:00
 Grieķija - Zviedrija4:317:00
 Austrija - Vācija3:417:00
 Grieķija - Zviedrija4:317:00
 Sanmarīno - Andora2:017:00
 Ziemeļīrija - Turcija2:417:00
 Beļģija - Melnkalne5:118:30
 Moldova - Anglija3:020:00
 Lietuva - Ungārija1:420:00
 Latvija - Dānija2:220:00
 Bosnija un Hercogovina - Šveice5:420:00
 Bulgārija - Albānija1:420:00
 Gruzija - Kosova6:120:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mccomb Sean - Godoy Mauro Maximiliano1:019:00
 Joyce David Oliver - Haskins, Lee1:019:00
 Borrego Jose Miguel - Williams Julian23:05
Regbijs
Rugby Union - Sevens - Supersevens
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barbarians - ASM Clermont35:2811:22
 LOU Rugby - Racing 920:2611:44
 CA Brive Correze Limousin - Monaco Rugby12:1212:06
 Montpellier HR - Stade Francais Paris12:2112:28
 Stade Toulousain - SU Agen24:2612:50
 Section Paloise - Union Bordeaux Begles42:713:12
 Castres Olympique - RC Toulonnais12:1913:34
 Stade Rochelais - Aviron Bayonnais35:1413:56
 Barbarians - Racing 925:1916:31
 Monaco Rugby - Stade Francais Paris19:2616:53
 SU Agen - Section Paloise17:3317:15
 RC Toulonnais - Stade Rochelais31:1417:37
 Racing 92 - Stade Francais Paris19:1420:02
 Section Paloise - RC Toulonnais22:2120:24
 Stade Francais Paris - RC Toulonnais19:3322:34
 Racing 92 - Section Paloise28:1223:01
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Fidži14:1900:30
 Kanāda - Brazīlija33:1000:52
 Anglija - Krievija33:001:14
 Jaunzēlande - Japāna28:001:36
 Austrālija - Spānija33:001:58
 Francija - Īrija40:1402:20
 ASV - Brazīlija34:1906:08
 Kanāda - Fidži20:1406:30
 Anglija - Japāna26:506:52
 Jaunzēlande - Krievija22:1207:14
 Austrālija - Īrija34:007:36
 Francija - Spānija42:707:58
 Fidži - Brazīlija31:023:45
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Skotija32:1402:57
 Austrālija - Japāna33:703:19
 Argentīna - DĀR14:5203:41
 Francija - Samoa24:1704:03
 Kanāda - Īrija28:1904:25
 Anglija - Spānija47:004:47
 Kenija - Fidži14:2805:09
 Jaunzēlande - Velsa54:505:31
 ASV - Japāna45:708:24
 Austrālija - Skotija31:1408:46
 Argentīna - Samoa28:2109:08
 Francija - DĀR12:2409:30
 Kanāda - Spānija12:2810:05
 Anglija - Īrija19:1210:35
 Kenija - Velsa21:2611:05
 Jaunzēlande - Fidži5:2611:33
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Japan Sunwolves - Rebels36:2705:45
 Crusaders - Waratahs43:2508:05
 Stormers - Hurricanes27:015:05
Japāna - Top Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyota Verblitz - Honda Heat58:2907:00
Līdz 20 gadiem - Sešu Nāciju turnīrs(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija(U20) - Anglija(U20)24:2922:00
Eiropa - Eiropas Nāciju Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Spānija12:3113:00
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheetahs - Kings45:017:00
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doncaster Knights - London Scottish15:1316:30
 Ealing Trailfinders - Hartpury College59:517:00
 Coventry Rugby - Cornish Pirates28:2317:00
 Bedford - Jersey27:2517:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulouse Olympique Xiii - York City Knights22:1019:00
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catalans Dragons - Huddersfield Giants12:3219:00
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Velsa - Itālija42:016:15
 Īrija - Skotija19:1218:45
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 TVN - BK Tromso3:213:00
 Forde Vbk - TIF Viking1:314:30
 Randaberg IL - Oslo Volley3:014:30
 Kfum Volda - Koll1:315:00
Sievietes - Brazīlija - Copa do Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rexona SESC - Concilig/Volei Bauru3:000:30
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Duedingen - SM Aesch Pfeffingen3:218:30
 VBC Cheseaux - VFM Franches-Montagnes3:018:30
 Volley Lugano - Geneve Volley3:119:00
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vizura Beograd - OK Beograd3:018:45
 Zeleznicar Lajkovac - Crvena Zvezda Beograd3:220:00
 Tent Obrenovac - ZOK UB1:320:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Koge Wildcard - Gentofte Volley2:314:00
 Brondby VK - Fortuna Odense Volley3:015:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oriveden Ponnistus Orivesi - Vampula1:317:00
 Polkky Kuusamo - Liigaploki3:117:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 U Jolidon Cluj - Volei Alba Blaj1:312:30
 Dinamo Romprest Bucuresti - CSM Targoviste3:013:30
 CS Medgidia - Scmu Arges Pitesti1:317:00
 Rapid Aibo Bucuresti - CSU Galati1:318:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritsa Plovdiv - Kazanlak Volley3:018:00
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK Kastela DC - Jedinstvo Brcko0:318:00
 Mladost Zagreb - Calcit Kamnik3:019:30
 Hit Nova Gorica - University of Banja Luka2:320:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Springendal Set-up 65 - Sliedrecht Sport1:321:00
 Alterno Apeldoorn - Eurosped Almelo0:321:00
 Apollo 8 - TT Papendal/Arnhem3:021:00
 VC Sneek - Peelpush Meijel3:021:00
 Zwolle Volleyball - Fast DS 11:321:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 C V Sant Cugat Tma - CV Barcelona3:017:00
 CV Kiele Socuellamos - Juvasa Cajasol Volleyball3:119:00
 Feel Volley Alcobendas - Horo Rioja Volley1:320:00
 MAY Deco Voleibol Logrono - CV Madrid Chamberi3:020:00
 Avarca de Menorca - Ibsa CV Gran Canaria3:120:00
 CV Haris - AD Algar Surmenor3:020:00
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Tirol - UVC Holding Graz0:318:00
 TSV Sparkasse Hartberg - TI Volley1:320:00
 SG Prinz Brunnenbau - Askö Linz-Steg0:320:00
 Psvbg Salzburg - Sparkasse Klagenfurt1:320:30
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UKF Nitra - Slavia UK Bratislava3:218:00
 VK Kupele Brusno - VC Dobre ZO Slovenska Presov3:219:00
 Nove Mesto Nad Vahom - VTC Pezinok0:319:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 APS Navarchos Votsis - Vrilissia3:218:00
 AEK Athens - AON Amazones3:018:45
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - ASP Thetis2:315:30
 Ilioupoli GS - AO Markopoulou0:318:00
 AO Ilisiakos - PAOK0:319:00
 Aias Euosmou - AON Panaxiakos1:319:30
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkopings VC - Engelholms VS0:314:00
 Gislaveds Vbk - Lindesberg Volley BK3:015:00
 Lunds VK - Varnamo FK3:016:00
 Svedala Vbk - Örebro Vbs0:316:00
 Sollentuna VK - Hylte/Halmstad Volley0:318:00
Sievietes - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci3:018:59
 Conegliano - Savino Del Bene Scandicci3:019:00
 Busto Arsizio - Saugella Team Monza3:021:30
 Busto Arsizio - Monza3:021:30
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olomouc - Olymp Prague3:118:00
 Ostrava - Brno SG0:318:00
 Prostejov - Frydek-Mistek3:018:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Venelles3:018:00
 RC Cannes - Volley Club Marcq Baroeul3:120:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Venelles3:018:00
 AS Saint Raphael VB - Mulhouse2:320:00
 RC Cannes - Volley Club Marcq Baroeul3:120:00
 VBC Chamalieres - Institut Federal De Volley-Ball3:021:00
 Nancy - MO Mougins VB3:021:00
 Terville Florange Olympique - Le Cannet0:321:00
 Beziers - Paris3:121:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aachen - VC Wiesbaden3:019:00
 Swe Volley-Team - Dresdner0:319:00
 Thuringen - Nawaro Straubing2:320:00
 Stuttgart - Potsdam3:220:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eczacibasi - Ankara Karayollari3:018:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungkuk Pink Spiders - KGC Pro VC2:307:05
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo3:117:00
 Pila - Lodz0:319:00
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pila - Lodz0:318:59
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Avtodor-Metar3:215:59
 Dinamo Moskva - Yenisei Krasnoyarsk3:017:00
 Zarechje-Odintsovo - Lokomotiv Kaliningrad Region0:317:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randaberg Volleyball - Askim Vbk3:017:00
 Forde VBK - Vbk Nyborg Bergen 19812:317:00
 Koll - OSI Volleyball3:017:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliedrecht Sport - Abiant Lycurgus Groningen2:320:30
 Zaanstad - Draisma Dynamo Apeldoorn0:321:00
 Taurus - Bmc/Sss1:321:00
 Vocasa Volleybal Nijmegen - TT Papendal/Arnhem3:121:00
 Orion Doetinchem - ZVH Volleybal3:121:30
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Naefels - Volley Amriswil3:118:00
 Lausanne UC - Volley Top Luzern0:318:30
 VBC Lutry-Lavaux - Traktor Basel3:019:00
 Burgerstein Volley Jona - Chenois Geneve1:319:00
Vīrieši - Japāna - V League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyota Sunhawks - Tokyo Verdy 19693:006:59
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toray Arrows - Osaka Blazers Sakai0:306:00
 Wolfdogs Nagoya - JT Thunders1:306:00
 Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds3:008:29
 Oita Miyoshi Weisse Adler - VC Nagano Tridents2:309:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gigantes Del Sur - Monteros3:202:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Campia Turzii - C.s. Arcada Galati0:314:00
 Dinamo Bucuresti - Stiinta Explorari Baia Mare3:117:00
 CSU Uvt Timisoara - Craiova0:317:00
 Unirea Dej - SCM Gloria Buzau3:118:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MOK Rijeka - OKM Centrometal3:119:30
 OK Sisak - MOK Mursa Osijek2:320:00
 OK Zadar - OK Split2:320:00
 OK Varazdin Volley - OK Rovinj3:020:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knack Roeselare - Tectum Achel3:021:30
 Noliko Maaseik - VDK Gent Heren3:021:30
 Lindemans Aalst - Prefaxis Menen3:021:30
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trencin - Myjava0:318:00
 Presov - Zvolen2:318:00
 Prievidza - Svidnik3:119:00
 Komarno - Kosice3:019:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna - Hylte3:215:30
 RIG Falkoping - Orkelljunga1:315:30
 Linkopings - Saters IF Vbk3:017:00
 Lunds VK A - Sodertelge3:218:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jēkabpils Lūši - Saaremaa VK1:316:00
 Parnu VK - Biolars/Jelgava3:117:00
 Selver Tallin - RTU/Robezsardze3:119:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ach Volley Ljubljana - SK Posojilnica3:119:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria SC - Clube K1:317:00
 Castelo Maia GC - Sporting CP2:317:00
 Leixoes SC - Sporting de Espinho0:319:00
 AS Sao Mamede - Esmoriz GC20:00
 VC Viana - SC Caldas1:320:00
 CN Ginastica - SL Benfica0:320:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Wien - Weiz0:317:00
 VBK Klagenfurt - Hypo Niederosterreich Amstetten1:317:30
 Waldviertel - UVC Graz0:320:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Funvic - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao3:000:59
 Taubate/Funvic - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao3:001:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurrikaani - ETTA3:117:00
 Savo Volley - Lakkapaa3:017:00
 Karelian Hurmos - Vantaa Ducks0:318:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkas Izmir - Belediyesi I.3:014:00
 Maliye Piyango - Inegol3:014:29
 Sorgun Genclik - Arhavi Bld3:015:00
 Bursa B.sehir Bld - Tokat Belediye Plevne3:015:00
 Ziraat Bankasi - Halkbank Ankara3:216:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daejeon KGC - Seoul Woori Card Hansae0:309:00
 Samsung Blue Fangs - Seoul Woori Card Hansae0:309:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunav Ruse - Lukoil Neftohimik1:317:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rennes - Toulouse2:320:00
 Narbonne - Chaumont3:021:00
 Montpellier - Poitevin vb Poitiers3:221:00
 Paris Volley - Arago de Sete3:121:00
 Ajaccio - Tours1:321:00
 Paris Volley - Arago de Sete3:121:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pribram - Black Volley Beskydy3:118:00
 Kladno - Odolena Voda3:119:00
 Ceske Budejovice - Usti nad Labem3:020:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grau - CV Melilla3:018:00
 Emeve Lugo - Conectabalear CV Manacor3:018:30
 CDV Textil Santanderina - CV Almoradi3:019:00
 Palma Volley Mallorca - Vecindario ACE Gran Canaria2:320:00
 CAI Voleibol Teruel - Ushuaia Ibiza3:020:00
 Unicaja Almeria - Rio Deuro3:120:30
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan - Mladi Radnik3:218:00
 Jedinstvo Stara Pazova - Vojvodina1:320:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Czarni Radom3:015:45
 MKS Slepsk Suwalki - Jastrzebski Wegiel1:318:30
 MKS Cuprum Mundo Lubin - GKS Katowice3:121:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Pamvochaikos3:017:30
 Foinikas Syrou - Panathinaikos2:318:00
 GS Iraklis - Elpida Ampelokipon3:120:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SVG Luneburg - TSV Herrsching0:316:10
 Netzhoopers - TV Buhl3:119:00
 UV Rhein-Main - Friedrichshafen3:120:29
 Rottenburg - Berlin Recycling Volleys0:320:30
 UV Rhein-Main - Friedrichshafen3:120:30
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castellana Grotte - Peimar Vbc Calci PI3:121:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ravenna - Vero Volley Monza3:121:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Enisey Krasnoyarsk - Dinamo LO3:112:00
 Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk0:312:00
 VC Enisey Krasnoyarsk - Dinamo LO3:112:00
 Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk0:312:00
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - Ural Ufa3:214:00
 Zenit Kazan - Belogorye Belgorod3:015:30
 ASK Nizhegorodskaya Oblast - Dinamo Moscow0:317:00
Florbols
Pasaules Čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nīderlande - Austrija5:113:00
 Islande - Igaunija5:1315:00
 Slovākija - Norvēģija5:116:00
 Itālija - Ungārija2:819:00
 Čehija - Latvija5:319:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - Classic Tampere3:417:00
 Adalens IF - Lasb0:418:00
 Oilers Espoo - Happee Jyvaskyla7:718:00
 OLS Oulu - SB Welhot3:818:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gripen/Trollhattan - Tillberga TB Vasteras4:815:00
 Boltic/Gota - Nassjo6:615:00
 IFK Kungalv - Lidköpings Aik6:015:00
 IK Tellus - Falu BS/BK4:415:00
 Katrineholm Bandy - Örebro SK Bandy7:316:00
 Skutskärs If/Bk - IFK Rättvik1:416:00
 Borlange Bandy - Ljusdals BK1:516:00
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIFK - LRK Tornio5:215:00
 Veitera - JPS9:315:00
 Narukera - OLS13:316:00
 WP-35 - Botnia2:217:00
 Kampparit - Akilles3:217:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Enisey13:409:00
 Ur. Trubnik - Baikal-Energija1:010:00
 Stroitel Syktyvkar - Rodina6:311:00
 Volga - Vodnik3:1111:00
 Dinamo Kazan - Kuzbass5:312:00
 HK Murmansk - Sibseljmash7:212:00
 Dinamo Maskava - Start5:312:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladost - Primorac Kotor15:219:00
 Jadran Herceg Novi - Sabac17:920:00
 Mornar Split - Jug Dubrovnik9:1820:00
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rari Nantes Salerno - Savona10:1016:00
 Ortigia - Pro Recco12:1816:00
 Roma Nuoto - Lazio8:719:00
 Florentia - AN Brescia5:1819:00
 SM Verona - SC Quinto5:119:00
 Teli Mar - Posillipo6:919:00
 Pallanuoto Trieste - CC Napoli14:620:15
Snūkers
German Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dots Grems - Tramps Džuds4:615:00
 Mērfijs Šauns - Robertsons Nīls1:621:00
Šautriņas
The Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darils Garnijs - Deivs Čisnols8:1021:10
 Garijs Andersons - Īans Vaits10:822:15
 Pīters Raits - Džo Kalens10:723:15
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 XU X / Liu S - Mizutani J / Ito M3:114:20
Sievietes - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ito Mima - Dinga Ninga1:411:00
 Čena Menga - Wang Yidi4:111:49
 Chen Meng - Wang Yidi4:111:50
 Wang Manyu - Sun Yingsha4:317:29
 Žu Julinga - Lju Šivena4:018:20
Sievietes - Dubultspēles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen M / Wang M - Hirano M / Ishikawa K3:120:49
Vīrieši - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ma Longs - Čo Seungmins4:012:39
 Ovčarovs Dmitrijs - Fans Žendongs4:313:30
 Mizutani Jun - Lins Gaojuans3:419:10
 Ksju Ksins - Zhao Zihao4:020:00
Vīrieši - Dubultspēles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 CHO D / Jang W - LIN G / MA L3:221:30
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland Tuatara - Melbourne Aces2:608:00
 Adelaide Bite - Canberra Cavalry5:210:30
E-Sports
Starcraft 2 - Wardi TV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ragnarok - uThermal3:113:00
 Clem - Solar1:313:50
 Reynor - Cure1:315:05
 Trap - ShowTime1:316:35
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Jfshfh1781:217:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike - Team Spirit1:216:00
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Lightning - Future.club2:010:30
 Sun-Rise - Five Brothers2:012:15
 HOT Pot Brother - Team Rockets0:214:00
 Team Wolf - Team Aspirations2:016:00
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Knights - Flight22:50
 NRG Esports - Susquehanna Soniqs23:40
CS:GO - ESL One Rio - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dignitas - GamerLegion25:2118:00
 AGO Gaming - Sprout8:1618:00
 Complexity Gaming - SKADE16:1221:00
 BIG - Team Secret16:921:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Made in Brazil2:117:29
 Faze Clan - Liquid2:022:04
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ground Zero Gaming - Paradox Gaming3:102:15
CS:GO - Ice Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - Ence Esports2:012:00
 Virtus Pro - Heroic2:014:49
 Mousesports - MAD Lions E.c.2:017:29
 Natus Vincere - GODSENT2:120:05
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Counter Logic Gaming Academy - 100 Thieves Academy0:103:00
 Team Dignitas Academy - Team Liquid Academy1:003:00
 Cloud9 Academy - Flyquest Academy1:003:00
 Immortals Academy - Golden Guardians Academy1:003:00
 Evil Geniuses Academy - Team Solomid Academy1:003:50
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Bandits - Supermassive Esports0:113:00
 Dark Passage - HWA Gaming1:014:00
 1907 Fenerbahce Esports - Bursaspor Esports1:015:00
 Galakticos - Besiktas Esports Club1:016:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redemption Poa - Uppercut Esports0:118:00
 Kabum Esports - Intz E-Sports0:119:00
 Keyd Stars - Pain Gaming1:020:00
 Flamengo Esports - Progaming Esports1:021:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cube Adonis - Phong VU Buffalo2:112:00
 Lowkey Esports.vietnam - FTV Esports2:015:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Misfits - Excel Esports1:018:00
 Schalke 04 - MAD Lions0:018:59
 Team Vitality - Rogue0:120:09
 Fnatic - SK Gaming1:021:04
 G2 Esports - Origen1:022:04
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legacy eSports - Order1:007:00
 Gravitas - Mammoth1:008:00
 The Chiefs eSports Club - Avant Garde1:010:00
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Nobrauciens - Garmiša-Partenkirhene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muzatons Meksens - Karlo Janka0:112:30
 Bīts Fīcs - Kilde Aleksander Aamodt0:112:30
 Kriechmayr Vincent - Caviezel Mauro1:012:30
 Otmars Strīdingers - Walder Christian1:012:30
 Thomas Dressen - Kristofs Innerhofers1:012:30
 Stivens Naimans - Sander Andreas0:112:30
 Ferstls Josefs - Ganongs Travis0:112:30
 Jansruds Kjetils - Klarejs Johans0:112:30
 Danklmaier Daniel - Marsaglia Mateo1:012:30
 Cochran-Siegle Ryan - Frans Makss0:112:30
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto - CD Paco De Arcos8:317:00
 HC Braga Sad - HC OS Tigres3:520:00
 HC Turquel - Sanjoanense5:023:00
Skvošs
Sievietes - Cleveland Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tayeb Nour EL - Sobhi Sabrina3:200:00
 Ahmed Farida Mohamed - Ibrahim Salma Hani3:100:00
 Šanine Nadine - AU Annie0:300:45
 Perry Sarah-Jane - Hamed Menna3:001:30
 Hany Mayar - Waters Alison0:301:30
 Lusta Viktorija - Blatchford Olivia0:302:15
 Naughton Hollie - King Joelle0:302:15
 Tayeb Nour EL - Ahmed Farida Mohamed3:021:00
 Chinappa Joshna - AU Annie3:221:45
 Perry Sarah-Jane - Waters Alison3:122:30
 Blatchford Olivia - King Joelle0:323:15
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Sapporo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zila Pjotrs - Forfang Johann Andre1:008:30
 Geigers Karls - Kobayashi Ryoyu1:008:30
 Geigers Karls - Leihe Stefans0:108:30
 Kobayashi Ryoyu - Stohs Kamils1:008:30
 Schmid Constantin - Laniseks Anze1:008:30
 Krafts Stefans - Dāvids Kubackis1:008:30
 Haibeks Maikls - Prevc Domen0:108:30
 Prevcs Peters - Zajc Timi1:008:30
 Eisenbihlers Markus - Huber Daniel0:108:30
 Johansson Robert - Koudelka Romans0:108:30
 Zajc Timi - Sato Yukiya1:008:30
 Lindvik Marius - Tande Daniesl Andre0:108:30
 Lindvik Marius - Prevcs Peters0:108:30
 Tande Daniesl Andre - Forfang Johann Andre1:008:30
 Eisenbihlers Markus - Johansson Robert0:108:30
 Zila Pjotrs - Schmid Constantin1:008:30
 Stohs Kamils - Leihe Stefans0:108:30
 Huber Daniel - Koudelka Romans0:108:30