jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Pirmdiena, 10. Feb. 2020. gada
Basketbols
Grieķija - Eska-Eskana A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Niki Amarousiou - ESKD Neas Ionias57:5521:00
 Ikaros Neas Smyrnis AO - Ae Kallitheas48:6821:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABA Ancud - Leones De Quilpue116:8800:00
 CD Las Animas - CD Puente Alto91:6800:00
 Club AB Temuco - CD Atletico Puerto Varas66:7200:00
 Deportes Castro - CD Universidad Catolica De Santiago81:7100:00
 CD Universidad De Concepcion - Deportivo Valdivia84:7000:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bea Chieri Ssdrl - Tam Tam Asd(U20)22:15
 ASD Ardita Juventus(U20) - ASD Scuola Basket Sarzana(U20)68:7322:15
 Bea Chieri Ssdrl - Tam Tam Asd(U20)69:5822:15
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palayesh Naft Abadan - Shahrdari Gorgan Municipality61:7014:29
 Padafand Raad Havaei Dezful - Mahram49:6314:29
 ZOB Ahan Esfahan - Shora Shahrdari Qazvin74:7114:29
 Avijeh Sanat Mashhad - MES Kerman81:5014:29
Sievietes - Ukraina - Vyscha Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Interkhim-2 Odessa - Hai Kharkov80:5111:00
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - AS Ramat Hasharon82:6618:59
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illiabum - Porto Ferpinta61:6622:30
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Bremerhaven - FC Schalke 04102:9420:29
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Sentjur - Helios Domzale60:6719:00
 Rogaska Crystal - KK Primorska62:8220:00
Izraēla - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nes - Ironi Nahariya86:9118:30
 Maccabi Rishon Lezion - Hapoel Jerusalem78:9021:00
 Maccabi Rishon Lezion - Hapoel M. Jerusalem78:9021:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quimsa - Platense102:7702:00
 Weber Bahia - Boca Juniors97:9502:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KTP Basket - Kataja Joensuu84:8018:30
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertalje Kings - Djurgarden Basket91:6220:04
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asco Slask Wroclaw - Polpharma Starogard Gdanski90:8320:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libāna - Bahreina17:00
 Jordānija - Sīrija18:59
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnoyarsk - BC Kalev/Cramo86:7314:29
 BC Astana - CSKA Moscow72:9515:30
 Lokomotiv Kuban - Zenit St Petersburg78:7018:30
 Khimki Moscow - Nizhniy Novgorod98:9418:30
 Lokomotiv Kuban - Zenit Petersburg78:7018:30
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar - Crvena Zvezda71:6318:59
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Portel - Gravelines-Dunkerque80:6121:44
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks - New York Knicks140:13500:59
 Philadelphia 76ers - Chicago Bulls118:11100:59
 Washington Wizards - Memphis Grizzlies99:10600:59
 Philadelphia 76ers - Chicago Bulls118:11101:00
 Washington Wizards - Memphis Grizzlies99:10601:00
 Atlanta Hawks - New York Knicks116:11601:00
 Houston Rockets - Utah Jazz113:11402:00
 Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers92:13302:29
 Portland Trail Blazers - Miami Heat115:10903:59
Futbols
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace(U23) - Coventry City(U23)0:015:00
 Leeds United(U23) - Bolton Wanderers(U23)4:115:00
 Ipswich Town(U23) - Watford FC2:215:00
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heart of Midlothian FC (Rez.) - Hamilton FC (Rez.)16:00
 Queen of The South (Rez.) - Motherwell FC (Rez.)4:216:00
 Ross County FC (Rez.) - Greenock Morton FC (Rez.)3:216:00
 Dunfermline Athletic FC (Rez.) - Kilmarnock FC (Rez.)16:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus Managua - Chinandega FC1:102:00
 Deportivo Walter Ferreti - Diriangen FC1:202:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Tadhmon - Malkiya0:517:00
Sievietes - Olimpiska Kvalifikacija - AFC Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīnas Taipeja - Ķīna0:507:30
 Taizeme - Austrālija0:610:30
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - ASV0:301:00
Sievietes - Argentīna - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villa San Carlos - Boca Juniors22:30
Pasaule - International Youth - CONMEBOL pirmsolimpiskais turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolumbija(U20) - Urugvaja(Jaun.)1:300:59
 Argentīna(Jaun.) - Brazīlija(Jaun.)0:303:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persebaya Surabaya - Persik Kediri3:110:30
 Obolon-Brovar - PFC Nyva Vinnytsia3:013:00
 FK Nikopol-NPGU - FC Hirnyk Kryvyi Rih3:313:00
 FC Ingulets - Hirnyk-Sport2:213:00
 FK Labunishta - FK Pobeda Junior0:113:00
 Ostersunds FK - AGF Aarhus1:113:30
 Ostersunds FK - Aarhus Fremad1:113:30
 Brondby - Sonderjyske1:314:00
 Los Angeles Galaxy - New England Revolution2:121:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Jamshedpur FC3:315:59
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Costa Del Este FC - Chorrillo FC2:300:59
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Platense - Lobos Upnfm0:000:00
 CD Motagua - CD Honduras5:000:00
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Cruz RN - Potiguar RN1:220:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novorizontino SP - Ituano0:000:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Luiz RS - EC Pelotas RS4:200:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wydad Casablanca - FUS Rabat1:118:00
 RSB Berkane - Olympique de Safi1:120:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sirens FC - Hamrun Spartans1:216:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Saprissa - Alajuelense1:100:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blooming - Oriente Petrolero3:101:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club 12 de Octubre - Club Cerro Porteno1:400:00
 General Diaz - Club Sportivo Luqueno1:323:29
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 12 De Octubre De Itaugua(Res.) - Cerro Porteno Asuncion (Res.)0:212:00
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reboceros de La Piedad - Canoneros Marina1:000:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queretaro - Club America1:202:00
 Juarez FC - Necaxa2:103:59
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ittihad - Dhamk1:219:19
Ēģipte - 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nasr Cairo - Suez Montakab3:114:29
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanta FC - Enppi0:014:29
 Vadi Degla - Al Masry0:317:00
 Al Ahly Cairo - Tala El Geish3:019:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nea Salamina - Doxa0:119:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erzurum BB - Keciorengucu Ankara1:012:59
 Akhisar Belediye - Menemen Belediyespor2:218:00
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carlos A Manucci - Alianza Lima1:100:15
 Deportivo Municipal - UTC Cajamarca0:002:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botosani FC - FC Hermanstadt2:117:29
 Steaua Bucharest - FC Academica Arges0:020:00
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Jaish - Manama0:016:39
 AL Jaish Syr - Manama0:016:40
 Al Kuwait - AL Ansar1:017:00
 Kuwait SC - Al Ansaar (Libya)1:017:00
 Al Faisaly - Al-Wathba SC0:018:00
 Al Faisaly (JOR) - Al-Wathba SC0:018:00
 Al Ahed FC - Hilal Al-Quds2:118:59
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pakhtakor - Al Ahli2:112:59
 Pakhtakor Tashkent - Shabab AL Ahli Dubai Club2:113:00
 Al Shorta - Esteghlal TEH1:116:30
 Al Shorta - Esteghlal1:116:30
 Al-Hilal - Padideh Khorasan FC2:016:39
 Al Hilal - Padideh Khorasan FC2:016:40
 Al-Wahda - Al-Ahli (AAE)1:117:34
 AL Wahda Scc (UAE) - Al Ahli1:117:35
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ironi Qiryat Atta - Hapoel Herzliya3:212:59
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Ashkelon0:318:59
 SC Kfar Qasem - Hapoel Bnei Lod2:018:59
 Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva2:118:59
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Ashkelon0:319:00
 SC Kfar Qasem - Hapoel Bnei Lod2:019:00
 Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva2:119:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa2:020:14
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panachaiki - Doxa Dramas0:116:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaitolikos - Volos Nps1:118:00
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Go Ahead Eagles(U23) - Heerenveen(U23)0:115:00
 Zwolle(U23) - Heracles(U23)1:015:00
 Go Ahead Eagles(U23) - Heerenveen(U23)0:115:00
 Dordrecht(U23) - Jong FC Eindhoven(U23)2:319:30
 Vitesse/Agovv(U23) - FC Den Bosch(U23)3:119:30
 VVV Venlo(U23) - Roda JC Kerkrade(U23)3:119:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZ Alkmaar(U23) - Volendam1:121:00
 Jong PSV - De Graafschap2:321:00
 Jong FC Utrecht - Jong Ajax7:221:00
 AZ Alkmaar(U23) - Volendam1:121:00
 Jong FC Utrecht - Jong Ajax7:221:00
 Jong PSV - De Graafschap2:321:00
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Ballester - Sportivo Barracas1:122:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union De Sunchales - Douglas Haig1:100:00
 Sportivo Belgrano - CD De Pronunciamiento1:201:30
 Villa Mitre De Bahia Blanca - Olimpo2:002:00
 CA Juventud Unida Universitario San Luis - SOL De Mayo1:002:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ituzaingo - Excursionistas2:122:00
 CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Dep Laferrere1:022:00
 Sportivo Italiano - Club Lujan2:022:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Fenix - Tristan Suarez0:121:59
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agropecuario Argentino - Alvarado1:000:00
 Instituto AC Cordoba - Villa Dalmine1:200:00
 Independiente Rivadavia - CA Atlanta01:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing Club - Independiente1:000:39
 Union Santa Fe - River Plate1:202:44
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Espanola - Palestino1:101:30
 OHiggin - Santiago Wanderers2:123:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reggio Calabria - Ternana1:021:44
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salernitana - Trapani1:021:59
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lens - Grenoble Foot0:021:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carl Zeiss Jena - FSV Zwickau2:120:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel - St. Pauli2:121:30
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odonnell Martin - Hicks Andy4:012:00
 Gilberts Deivids - Stīvenss Metjū2:412:00
 Robertson Džimmijs - Parsons Railijs4:012:00
 Sijuns Juans - Čuans Liongs Rorijs Tors4:012:00
 Velss Daniels - Pinčes Berijs4:212:00
 Miahs Hamads - Ursenbačers Aleksandrs2:412:00
 Perijs Džo - Kārtijs Ešlijs3:412:00
 Žangs Anda - Haighfilds Liams3:412:00
 Perijs Džo - Kārtijs Ešlijs3:412:00
 Robertson Džimmijs - Parsons Railijs4:012:00
 Jiahui SI - Peifan Lei4:113:30
 Valkers Lī - Estlijs Džons2:413:40
 Lisovskis Džeks - Hangs Li4:215:00
 Lewis Gavin - Morgans Darens0:415:00
 Viljamss Robijs - Veikelins Kriss4:115:00
 Viljamss Marks - Lainss Olivers4:115:00
 Fords Toms - Si Ksu4:315:00
 Viljamss Marks - Lainss Olivers4:115:00
 Ning Lu - Hetkots Luiss3:415:10
 Grīns Džerards - Venbo Liangs4:216:00
 Junhujs Dings - Fu Marko4:216:54
 Džordans Brauns - Borgs Alekss4:116:55
 Junhujs Dings - Fu Marko4:216:55
 Magvaiers Stīvens - Loulers Rods4:217:00
 Makgils Entonijs - Džounss Duane4:117:10
 Binghams Stjuarts - Golds Martins4:218:44
 Karingtons Stuarts - Dans Maiks4:321:00
 Hamiltons Entonijs - Vaits Maikls4:321:00
 Ksivens Meijs - Džordžiu Maikls4:221:00
 Selt Metjū - Lee Chun Wai2:421:00
 Dejs Raians - Lichtenberg Simon1:421:00
 Kings Marks - Dohertijs Kens1:421:00
 Haotians Lu - Kishan Hirani4:021:00
 Tramps Džuds - Keihils Džeimss4:121:39
 Kārters Ali - Stefanovs Adams4:222:45
 Selbijs Marks - Greiss Deivids4:223:14
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siniakova Katerina - Ribakina Jelena0:212:00
 Samsonova Ludmilla - Potapova Anastasija0:213:34
 Diačenko Vitālija - Sakkari Marija1:215:59
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garcia C / Konta J - Heisen V / Strakhova V2:114:00
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wang X / Zhu L - Peng S / Wang Y0:216:50
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ju Ksiadi - Pereza Elena2:009:59
 Kostiča Natālija - Čanga Saisai0:209:59
 Čeapchandeja Patčarina - Kunga Leonija0:209:59
 Kostiča Natālija - Čanga Saisai0:210:00
 Ju Ksiadi - Pereza Elena2:010:00
 Čeapchandeja Patčarina - Kunga Leonija0:210:00
 Eikeri Ulrike - Sandersa Storma0:211:05
 Rodionova Arina - Hibino Nao0:212:00
 Plipueča Peangtana - Pakē Šloe2:113:30
WTA - ITF - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gutjereza Mariarjena - Hanna Čanga21:59
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Graovac Angelina - Stojanovska Priscilla2:100:09
 Weekley Sarah - Mason Abby2:101:30
 Barclay Emma Jane - Burns Emily0:201:30
 Schumacher Grace - Eddy Gayleigh2:002:29
 Di Tommaso Chiara - Bajagic, Tamara2:123:00
 Sato Himari - Vestburijs KaterineBes0:223:00
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jacquemot Elsa - Terzijska Julija2:012:15
 Zimmermann Kimberley - Desperjēra Galle0:212:50
 Hartono Arianne - Kazionova Ekaterina2:013:15
 Gervais Julī - Marfutina Marija1:215:40
 Bruleau Lu - Arsanžioli Manona0:215:40
 Jerolimos Margota - Miyazaki Yuriko0:217:05
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monteiro T / Romboli F - Diaz Acosta F / Taberner C2:122:30
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auger-Aliassime F / Hurkacz H - Koolhof W / Mektic N2:012:00
 Khachanov K / Rublev A - Fognini F / Haase R0:212:59
 Krawietz K / Mies A - Kontinen H / Struff J-L0:215:09
 Rojers J-J. /Tekau H. - Tsitsipas S / Zimonjic N2:017:29
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Munars Klars Žaime Antonijs - Monterio Tiago Moura0:219:30
 Rūds Kaspers - Anduhars Pablo2:021:30
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zielinskis Jans - Modica Saša2:012:30
 Kanters Aleksis - Deiviss Džordžs2:112:30
 Marek Wojciech - Jones Adam2:012:30
 Foley Patrick - Zima Leopolds0:213:45
 Hodkin Sean - Gibbens Jack2:013:45
 Hersey Jake - Hands, Tom0:214:00
ATP - ITF Future - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šots Hugo - Droguet Titouan0:210:55
 Valšs Antoins - Jebens Hendrik2:111:00
 Parkers Stuarts - Martiness Mirko2:111:00
 Kopps Sandro - Lorēns Janaiss0:211:00
 Kornū-Šovēns Antuāns - Pontiko Hugo2:013:45
 Peyrot Alexandre - Dusins Luiss2:013:45
 Paul Jakub - Staeheli Luca1:214:50
 Boehlers Dominiks - Faivre Pierre0:215:30
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kavčičs Blazs - Sasi Kumar Mukund1:207:30
 Čandrasekars Anirudhs - Ballekere Ravikumar Nikshep2:007:30
 Šanmugam Abinavs Saņevs - Reddy Rishi2:007:30
 Safraneks Vaclavs - Ornago Fabrizio2:009:10
 Baldi Filipo - Karlovskijs Jevgēnijs2:009:15
 Kadhe Arjūns - Žaziri Maleks0:209:55
 Orlovs Vladislavs - R Pradobh Suraj2:010:45
 Lokoli Laurents - Pavlašeks Adams2:011:25
 Karatcevs Aslans - Mineni Sakets0:211:29
 Devs S.D. Pradžvals - Sultanovs Kumouns0:212:00
 Niki Kalijanda Ponači - Kaljanpurs Adils2:112:50
 Maamoun Karim-Mohamed - Silva Frederiko Ferreira1:213:15
 Ebdens Matju - Jangs Sungs Hua2:115:00
 Rawat Sindharth - Gojo Borna2:115:35
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chappell Nick - Mostardi Niko15:59
 Refloze Ruans - Lammons Nataniels2:015:59
 Chappell Nick - Mostardi Niko2:116:00
 Refloze Ruans - Lammons Nataniels2:016:00
 Vatanuki Josuke - Aleksandrs Vukičs2:017:29
 Klezars Gilerme - Smits Džons Patriks2:117:49
 Guinards Manuels - Kvirozs Roberto0:219:10
 Nakashima Brandon - Redlicki Martins2:020:05
 Brauns Aleksanders - Sarmiento Reimonds0:220:44
 Kings Kevins - Kovacevičs Aleksandars1:221:55
 Idalgo Djēgo - Aragone JC0:222:04
 Blanšs Ulisess - Kirkovs Vasils2:023:40
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Novikov D / Oliveira G0:200:30
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktors Durasovičs - Nino Serdarusičs0:212:00
 Marčenko Iļja - Moraings Mats2:012:00
 Viktors Durasovičs - Nino Serdarusičs0:212:00
 Marčenko Iļja - Moraings Mats2:012:00
 Zverevs Miša - Kopriva Vits2:013:15
 Lukas Kleins - Marī Žils0:213:45
 Lukas Kleins - Džuls Mari0:213:45
 Gaston Hugo - Marterers Maksimilians1:215:04
 Bemelmans Rubēns - Pellegrino Andrea2:015:15
 Grenjē Hugo - Addeds Dans2:016:25
 De Šepers Kenijs - Martineo Mateo1:217:29
 Nedovesovs Oleksandrs - Ignatiks Uladzimirs2:117:40
 Safiuļins Romāns - Brauns Dastins2:019:34
 De Grefs Arturs - Eriksons Markuss2:019:54
 Kotovs Pavels - Mayot Harold1:220:25
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Švarcmans Djego Sebastjans - Garins Kristians1:200:04
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klans Bredlijs - Arevalo Marselo2:100:55
 Džangs Džeisons - Krjugers Mičels2:018:59
 Lorenci Paolo - Rubins Noa2:018:59
 Džangs Džeisons - Krjugers Mičels2:019:00
 Lorenci Paolo - Rubins Noa2:019:00
 Soeda Go - Tomičs Bernards2:020:29
 Klans Bredlijs - Petrovic Danilo0:220:34
 Kecmanovičs Miomirs - Pauls Tommijs2:021:24
 Džumhurs Damirs - Seppi Andreas1:221:50
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manarīno Adrians - Karreno-Busta Pablo1:214:00
 Bautista-Aguts Roberto - Fuksovičs Martons2:117:05
 Šapovalovs Denis - Dimitrovs Grigors0:220:29
 Evanss Daniels - Kolšraibers Filips2:022:19
Hokejs
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok1:519:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunior Minsk - Shakhtar-22:415:59
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes4:601:00
 Vancouver Giants - Kamloops Blazers7:302:00
 Spokane Chiefs - Everett Silvertips5:303:05
 Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars2:103:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oshawa Generals - Flint Firebirds3:501:05
 Sudbury Wolves - Niagara Icedogs7:302:05
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - Almaty0:314:29
 Jertis Pavlodar - Arlan3:115:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banik Sokolov - HC Benatky Nad Jizerou5:518:59
 HC Banik Sokolov - HC Benatky Nad Jizerou5:519:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Halmstad Hammers - Troja-Ljungby3:520:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timra - Bofors4:020:00
 Sodertalje - Vasteras4:220:00
 AIK Stockholm - AIF Tingsrids1:020:00
 Timra - Bofors4:020:00
 AIK Stockholm - AIF Tingsrids1:020:00
 Sodertalje - Vasteras4:220:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sneznije Barsi - HC Altay Ust-Kamengorsk1:115:00
 MHK Spartak Moscow - HK Riga3:015:59
 Loko - MHK Krylia Sovetov6:117:00
 Russkije Vitiazi - MHK Dinamo St Petersburg0:117:00
 Almaz - Amurskie Tigry3:417:29
 Kapitan - Ska-Varyagi2:218:00
 MHC Dynamo Moscow - HC Taifun3:018:00
 SKA-1946 - Sahalinskie Akuly4:218:00
 Kapitan - Ska-Varyagi2:218:00
 MHC Dynamo Moscow - HC Taifun3:018:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Torpedo Gorkii - Humo Tashkent1:412:00
 Ceng Tou - CSK VVS Samara3:717:00
 Ceng Tou - CSK VVS3:717:00
 HC Rostov - Gornyak Uchaly0:518:30
 MHK Dinamo St Petersburg - HC Tambov1:118:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Rangers - Los Angeles Kings4:100:59
 Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks5:202:00
 Minnesota Wild - Colorado Avalanche2:302:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Diego Gulls - Bakersfield Condors4:203:00
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solberg - Mjondalen8:620:00
 Ullern - Ullevaal4:520:00
 Stabaek IF - Drammen Bandy11:420:00
 Ready - Sarpsborg10:120:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass - SKA-Neftjanik4:413:30
 Sibseljmash - Baikal-Energija10:814:00
 Enisey - Rodina11:214:00
 Volga - HK Murmansk8:216:30
 Start - Ur. Trubnik2:017:30
 Vodnik - Dinamo Kazan6:318:00
Volejbols
Sievietes - Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kartal BLD - Istanbul Bizimkent3:015:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bydgoszcz - Energa Mks Kalisz3:018:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bydgoszcz - Energa Mks Kalisz3:018:30
Sievietes - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Dinamo Kazan1:314:14
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Krasnodara - Dinamo Kazan0:317:29
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSM - Gigantes Del Sur0:302:00
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova-2 - Zvezda Yugri Surgut3:211:00
 Zenit-2 Saint Petersburg - Yaroslavskie Medvedi Yaroslavl3:112:59
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 JRU Bombers - CSJL Knights0:309:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesc-Rj - Vivo Minas1:301:00
Vīrieši - Turcija - 2. Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara Karsiyaka - Siram Akademi0:318:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belediyesi I. - Inegol2:317:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Nis - Spartak Subotica3:118:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszow3:021:30
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 IR Reykjavik - Fram24:2821:30
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silkeborg-Voel - Nykobing28:2321:00
Telpu futbols
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Visoke - Demoni Ceska Lipa2:420:30
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1 SC Woow Vitkovice - AC Sparta Praha4:118:00
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rojals Marks - Orejs Matī10:00
 Orejs Matī - Edvardss Skots11:00
 Edvardss Skots - Rojals Marks0:212:00
Regbijs
Sievietes - Six Nations
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skotija - Anglija0:5315:30
Dienvidāfrika - Varsity Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FNB Cut - FNB Tuks23:4019:00
 Wits University - FNB UJ7:619:00
 FNB Uct - FNB Nwu-Pukke31:2219:00
 FNB Shimlas - FNB Uwc28:2919:00
E-Sports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Noping E-Sports1:100:00
 Furia Esports - Infamous0:201:20
 Team Unknown - Egoboys2:002:15
 Vikin.GG - OG Seed0:213:00
 Team Singularity - OG0:213:00
 Team Liquid - Alliance2:014:45
 Team Secret - Nigma2:015:00
 Noping E-Sports - Thunder Predator0:217:00
 Vicious Gaming - Omega Gaming0:217:00
 Ninjas IN Pyjamas - Team Singularity2:017:00
 Aggressive Mode - Vikin.GG1:117:15
 Team Liquid - OG1:119:00
 Nigma - OG Seed2:019:10
 Beastcoast - Furia Esports0:219:15
 Pain Gaming - Team Unknown2:019:30
 Alliance - Ninjas IN Pyjamas0:221:05
 Team Secret - Aggressive Mode2:021:20
 Infamous - Vicious Gaming1:121:50
 Egoboys - Noping E-Sports0:221:55
Dota 2 - ESL One Los Angeles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Business Associates - Demon Slayers1:100:30
 Furia Esports - Infamous0:201:19
 Team Unknown - Egoboys2:002:14
 Fighting Pepegas - Ghoul2:002:15
 Chaos Esports Club - Team Xolotl2:003:04
 Neon Esports - IO Dota21:106:05
 Cignal Ultra - Lowkey Esports1:106:05
 TNC Pro Team - Team Adroit0:208:00
 Fnatic - Geek Fam1:108:15
 Reality Rift - Neon Esports2:009:59
 Boom ID - Cignal Ultra1:110:30
 Hellraisers - Extremum2:011:00
 Unique Nova - Modus Unity0:211:00
 Team Adroit - IO Dota21:111:40
 Geek Fam - Lowkey Esports2:012:25
 Gambit Esports - Cyber Legacy0:212:59
 Vikin.GG - OG Seed0:212:59
 Gambit Esports - Cyber Legacy0:213:00
 Na'Vi - Team Spirit2:013:00
 TNC Pro Team - Reality Rift1:113:30
 Fnatic - Boom ID1:114:00
 Team Secret - Nigma2:015:00
 Forze - Hellraisers2:015:10
 Virtus Pro - Unique Nova2:015:24
 Cyber Legacy - Modus Unity2:017:00
 Vicious Gaming - Omega Gaming0:217:00
 Team Spirit - Extremum1:117:25
 Gambit Esports - Virtus Pro0:219:04
 Nigma - OG Seed2:019:10
 Demon Slayers - Zoomies0:219:15
 Beastcoast - Furia Esports0:219:15
 Na'Vi - Forze2:019:20
 Business Associates - Fighting Pepegas2:021:20
 Evil Geniuses - Chaos Esports Club2:023:20
 Ghoul - Demon Slayers1:123:30
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mibr - Team Liquid2:001:50
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Titans - Los Angeles Valiant3:000:00
 Dallas Fuel - San Francisco Shock1:302:00
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTZ Bulls - Cidade Curiosa Esports1:022:00
 Boavista FC - Geekcase Esports1:023:00
LoL - Belgian League - Spring Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brussels Guardians - Sector One0:120:00
 KV Mechelen - Aethra Esports1:020:45
 Rsca Esports - Timeout Esports0:121:50
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ucam Esports Club - Giants Gaming Spain1:019:00
 G2 Arctic - Origen Bcn0:120:00
 MAD Lions Madrid - Team Queso1:021:00
 S2V Esports - Emonkeyz0:122:10
 Movistar Riders - X6tence1:023:15
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Solomid Academy - Team Dignitas Academy0:102:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Evil Geniuses0:100:50
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Evil Geniuses0:100:50
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seorabeol Gaming - OZ Gaming2:010:00
 Team Dynamics - Spear Gaming0:212:25
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warkidz E-Sports - Elementaries0:120:00
 Crvena Zvezda - Upper Echelon1:021:00
 Wild.coolermaster - Saim SE0:122:15
 Level UP - Energypot Wizards0:123:15
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Revolt - S-Gaming2:012:55
 Pro100 - Espada2:015:55
 Team Spirit - Gambit Youngsters2:119:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Trident Esports1:012:10
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Demolition Crew1:018:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kleprliks Jakubs - Petr David (CZE)2:309:30
 Kanamitsu Koyo - Szudi Adams3:010:50
 Kanamitsu Koyo - Cheaib Dauud0:312:50
 Lorentz Romain - Szudi Adams2:313:30
 Kleprliks Jakubs - Kanamitsu Koyo3:214:50
 Lorentz Romain - Cheaib Dauud2:317:40
 Szudi Adams - Petr David (CZE)3:019:00
 Kleprliks Jakubs - Lorentz Romain3:120:20
 Kanamitsu Koyo - Petr David (CZE)3:221:00
 Szudi Adams - Cheaib Dauud2:322:20
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elias Diego - Elsherbini Mohamed3:000:30