jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Otrdiena, 11. Feb. 2020. gada
Basketbols
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AVIS/UTILITAS Rapla - VEF Rīga66:7318:59
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capitol Montevideo - Urunday Universitario77:8401:10
 Trouville - Club Nacional86:8901:10
 Malvin - Club Bigua De Villa Biarritz94:7801:10
 Capitol Montevideo - Urunday Universitario77:8401:10
 Malvin - Bigua94:7801:10
 Club Goes - Defensor79:9201:15
 CS Deportivo Sayago - Club Atletico Olimpia82:8902:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhty-URGPU - Dinamo Energiya Ivanovo58:6015:59
 Yunost Penzevskaya Oblast - Spartak-2 Noginsk68:7316:30
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerardiana Monza (U20) - Virtus Meda(U20)51:5622:30
 Ardor Bollate(U20) - Pall Carugate80:5622:30
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forex Time Apollon - Nikozijas Keravinos Strovolou58:7218:00
 Enosis Neon Paralimni - Apop Paphos70:7719:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Debreceni Egyetem - PVSK Pannonpower Pecs89:5919:00
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sencur - Union Olimpija77:8520:00
 Krka - Hopsi Polzela95:8320:00
Slovākija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levice - Svit89:7319:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unifacisa - Vivo Franca86:9200:30
 Paulistano Amil - Flamengo Petrobras70:8600:59
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Copenhagen Basketball - Vaerlose84:9620:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Sakers - Mobis Phoebus68:7712:00
 Changwon LG Sakers - Mobis Phoebus68:7712:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa BC - Maccabi Hod Hasharon92:10018:59
 AS Ramat Hasharon - Bnei Herzelia72:9918:59
 Hapoel Ramat Gan/Givataiym - Elitzur Kiryat Ata70:8519:00
 Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Galil Elion Safed83:7919:00
 Hapoel Haifa BC - Maccabi Hod Hasharon92:10019:00
 Elitzur Yavne - Elityur Ironi Netanya91:8019:00
 Hapoel Afula - Elizur Ashkelon82:9219:00
 AS Ramat Hasharon - Bnei Herzelia72:9919:00
 Maccabi Raanana - Maccabi Kiryat Motzkin72:7119:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Holon - Maccabi Haifa88:8219:19
 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Beer Sheva98:7421:04
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boras Basket - Koping Stars88:7720:04
 Wetterbygden Stars - LF Basket93:10320:04
 Jamtland Basket - Nassjo87:7620:04
 Norrkoping Dolphins - Kfum Umea78:6220:04
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darussafaka Cooper Tires - Anadolu Efes81:7118:00
 Galatasaray Medical Park - Tofas Bursa98:8120:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija73:7218:00
 Lietuvos Rytas - Juventus Utena103:9420:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratiopharm Ulm - Alba Berlin106:11220:00
 Brose Baskets - Hamburg Towers77:6620:00
 EWE Baskets Oldenburg - Skyliners Frankfurt71:7121:30
 MEG Gottingen - Bayern Munich90:8121:30
 BG Gottingen - Bayern Munich90:8121:30
Francija - Pro A Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levallois(Res.) - Strasbourg IG(Res.)74:8017:00
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint-Quentin - ADA Blois71:7121:00
 Poitiers Basket 86 - Lille Metropole61:8121:00
 Souffelweyersheim - JA Vichy Clermont77:8521:00
 Denain-Voltaire - BC Gries Oberhoffen65:6421:00
 Ujap Quimper - Nancy Sluc Basket75:6921:00
 Fos Ouest - Aix-Maurienne83:7821:00
 Nantes Atlantique - Rouen Spo91:9821:30
 Evreux Alm - Saint-Chamond77:9321:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco - Reims88:7419:30
 Chalon/Saone - ASVEL Lyon-Villeurbanne87:8721:00
 Orleans - Nanterre79:7821:00
 Limoges - Le Mans78:5521:00
 Boulazac - Roanne96:7721:00
 Pau-Lacq-Orthez - Dijon Bourgogne64:8121:00
 Bourg - Cholet Basket74:7221:00
 Paris Levallois - Strasbourg IG97:8921:44
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Windy City Bulls - Maine Red Claws83:12103:00
 Iowa Energy - Reno Bighorns133:12903:00
 Idaho Stampede - Texas Legends108:10804:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Texas Longhorns - Baylor Bears45:5203:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers - Brooklyn Nets105:10602:00
 Orlando Magic - Atlanta Hawks135:12602:00
 Indiana Pacers - Brooklyn Nets105:10602:00
 Detroit Pistons - Charlotte Hornets76:8702:00
 Orlando Magic - Atlanta Hawks135:12602:00
 Detroit Pistons - Charlotte Hornets76:8702:00
 Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves137:12602:29
 Milwaukee Bucks - Sacramento Kings123:11103:00
 Dallas Mavericks - Utah Jazz119:12303:30
 Denver Nuggets - San Antonio Spurs127:12003:59
 Los Angeles Lakers - Phoenix Suns125:10005:29
 Golden State Warriors - Miami Heat101:11305:29
 Los Angeles Lakers - Phoenix Suns125:10005:30
 Golden State Warriors - Miami Heat101:11305:30
Futbols
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taffs Well - Undy2:121:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Cafessa - Coyotes0:100:59
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charleroi - Mechelen2:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oud-Heverlee Leuven - Union St Gilloise0:021:30
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toluca - Puebla FC0:101:00
 Pachuca - Unam1:103:00
 Atletico San Luis - Monarcas Morelia1:304:00
 Santos Laguna - Guadalajara1:105:00
Sievietes - Spānija - Copa de SM La Reina
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Tacon - Rayo Vallecano1:017:00
 RCD Espanyol Barcelona - Cdef Logrono0:217:00
 Athletic Bilbao - UD Granadilla Tenerife0:020:00
 Sevilla FC - Levante UD3:020:29
 RC Deportivo La Coruna - Valencia Feminas CF7:221:00
Somija - U20 SM
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Espoo(U20) - FC Haka-J(U20)8:018:59
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Azam FC - Polisi Tanzania FC1:014:50
 Mtibwa Sugar - Simba SC0:315:00
 Lipuli FC - JKT Tanzania1:115:00
 Singida United - Namungo FC0:115:00
 Ruvu Shooting - Tanzania Prisons15:00
 Biashara United Mara - Mbao FC1:015:00
 Mwadui FC - Ndanda FC0:215:00
 Biashara United Mara - Mbao FC1:015:00
 Lipuli FC - JKT Tanzania1:115:00
 Young Africans - Mbeya City FC1:118:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab AL Khaleel - Ahli AL Khalil0:117:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ufa - Ararat-Armenia1:211:15
 Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk0:013:00
 Lyngby BK - Nykobing FC0:113:30
 Arema - Sabah2:013:30
 FC Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Armavir1:114:00
 Malmo FF - Varbergs BoIS FC1:314:29
 Tromso - Odd BK4:115:00
 Tromso - Odd Grenland4:115:00
 Hobro - Skive0:016:00
 Dynamo Kiev - BATE Borisov1:116:00
 Kalmar - Nordsjelland1:116:00
 Utsiktens - Orgryte0:117:30
 VfB Auerbach - Chemnitzer2:219:00
 Lindome - Norrby IF1:120:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zizwe United - Happy Wanderers0:119:30
 Polokwane City - Baroka FC0:119:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Fortuna - Avion FC DU Nkam1:014:00
 Colombe FC - Dragon FC Yaounde2:016:00
 Feutcheu FC - Young Sports Academy4:216:00
 Apejes De Mfou - Fovu De Baham2:016:00
 Sportive De Douala - Eding Sport FC3:016:00
 UMS De Loum - PWD Bamenda0:216:00
 Coton Sport FC de Garoua - Stade Renard1:116:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympic SC - Gold Coast City1:011:29
 Olympic FC - Gold Coast City1:011:30
Līdz 19 gadiem - UEFA Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Derby County (U19) - Dortmund(U19)3:115:00
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 General Diaz(Res.) - Sportivo Luqueno (Res.)0:112:59
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo PI - 4 De Julho PI0:301:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuiaba - Sinop MT4:001:30
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos - Botafogo SP2:000:59
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nautico - Afogados Ingazeira PE1:101:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Baten - Al-Jabalain0:014:40
 Al-Shoalah - Ohud Medina2:314:40
 AL Taqadom - Al Kawkab1:114:50
 Al Khaleej - AL Thoqbah Club0:117:09
 Hottain - AL Nojoom1:317:50
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Once Caldas - Aguilas Doradas1:102:40
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Mokawloon - Pyramids FC0:219:30
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - Indian Arrows0:010:30
 North Eastern RE Organising Cultural Association - Indian Arrows0:010:30
 Aizawl FC - Aciesta Trau Football Club2:015:30
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ujpest FC - Videoton0:020:29
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yangon United FC - HO Chi Minh City FC2:211:00
 Bali United - Than Quang Ninh4:113:30
 Ceres La Salle FC - Preah Khan Reach Svay Rieng FC4:013:30
 LAO FC - Hougang United1:313:30
 Bali United - Than Quang Ninh4:113:30
 LAO FC - Hougang United1:313:30
 Ceres La Salle FC - Preah Khan Reach Svay Rieng FC4:013:30
 Al-Riffa - Al-Qadsia1:217:00
 Al Riffa - Al-Qadsia1:217:00
 Dhofar - Al Jazeera1:017:29
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Victory - Chiangrai United1:010:34
 Ulsan Hyundai - FC Tokyo1:112:30
 Ulsan Hyundai Horang-i - FC Tokyo1:112:30
 Al-Ain - Sepahan0:416:50
 Al-Ain - Sepehan0:416:50
 Sharjah - Al-Taawon0:116:54
 AL Duhail SC (Lekhwiya) - Persepolis2:017:14
 Al-Nasr - Al-Sadd (Kat)2:217:14
 AL Duhail SC (Lekhwiya) - Persepolis2:017:15
 Al-Nasr - Al Sadd2:217:15
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaccio GFCO - Concarneau2:021:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASM Belfortaine - Rennes0:321:55
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Kirklarelispor1:019:30
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Lugano - Claypole1:022:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores De Belgrano De Villa Ramallo - Sportivo Las Parejas1:102:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Dock Sud - Ferrocarril Midland2:122:00
 El Porvenir - Central Cordoba De Rosario0:422:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santamarina - Sarmiento de Junin1:101:30
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC - Talleres1:100:00
 Godoy Cruz - Huracan2:102:09
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton Vina del Mar - Coquimbo1:001:30
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nec/Fc Oss(U23) - Groningen/Cambuur(U23)0:214:29
 Feyenoord Rotterdam(U23) - NAC Breda(U23)1:015:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emmen - Twente2:019:30
 Sparta Rotterdam - Den Haag4:221:44
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Mirren FC (Rez.) - Dundee United FC (Rez.)2:115:59
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Academica - Aberdeen1:321:44
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff City(U23) - Bristol City(U23)3:221:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bowers Pitsea - Haringey Borough3:221:45
 Leatherhead - Kingstonian1:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richmond Borough FC - Welling Utd1:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merthyr Town - Taunton Town4:221:45
 Poole Town - Salisbury City21:45
 Chesham Utd - Swindon Supermarine1:221:45
 Weston-super-Mare - Wimborne Town5:021:45
 Coalville Town - Needham Market FC0:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spennymoor Town - Altrincham3:221:45
 Farsley AFC - Kidderminster Harriers0:121:45
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastleigh - AFC Fylde2:221:45
 Solihull Moors FC - Barnet1:021:45
 Harrogate Town - Yeovil3:021:45
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salford City - Plymouth2:321:44
 Northampton - Swindon0:121:45
 Salford City - Plymouth2:321:45
 Carlisle United - Cheltenham0:121:45
 Scunthorpe - Cambridge United0:221:45
 Forest Green Rovers - Port Vale2:321:45
 Newport County - Walsall0:021:45
 Exeter City - Oldham5:121:45
 Morecambe - Macclesfield2:021:45
 Bradford City - Stevenage Borough3:121:45
 Crewe - Crawley Town2:121:45
 Leyton Orient - Mansfield Town2:121:45
 Colchester - Grimsby2:321:45
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wycombe - Fleetwood Town0:121:44
 Sunderland - Rochdale3:021:44
 Peterborough - Southend4:021:44
 Lincoln City - MK Dons1:121:45
 Wycombe - Fleetwood Town0:121:45
 Blackpool - Gillingham2:321:45
 Coventry City - Portsmouth FC1:021:45
 Tranmere Rovers - Bristol Rovers0:021:45
 Doncaster - Bolton Wanderers2:121:45
 Burton Albion - Oxford United2:221:45
 Peterborough - Southend4:021:45
 AFC Wimbledon - Ipswich0:021:45
 Sunderland - Rochdale3:021:45
 Shrewsbury - Accrington0:221:45
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Forest - Charlton Athletic0:121:44
 Wigan Athletic - Middlesbrough2:221:44
 Blackburn Rovers - Hull City3:021:44
 Barnsley - Birmingham City0:121:44
 Brentford - Leeds United1:121:44
 Swansea City - Queens Park Rangers0:021:44
 Nottingham Forest - Charlton Athletic0:121:45
 Brentford - Leeds United1:121:45
 Barnsley - Birmingham City0:121:45
 Blackburn Rovers - Hull City3:021:45
 Wigan Athletic - Middlesbrough2:221:45
 Swansea City - Queens Park Rangers0:021:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spezia - Cremonese3:221:59
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Famalicao - Benfica1:122:45
Hokejs
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acadie-Bathurst Titans - Sherbrooke Phoenix4:901:00
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Prizma - HK Liepāja/ Optibet3:619:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunost Minsk - HK Gomel1:117:00
 Neman - Shakhtyor Solihorsk3:318:00
 Dinamo Molodechno - Metalurg Zhlobin3:218:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - Djurgarden3:320:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - Almaty0:314:30
 HC Kulager Petropavlsk - HC Astana6:315:00
 Jertis Pavlodar - Arlan4:315:00
 HC Aktobe - Gornyak Rudny3:216:00
 Humo Tashkent II - HC Temirtau3:416:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montreal Canadiens - Arizona Coyotes2:302:00
 Washington Capitals - New York Islanders3:502:00
 Montreal Canadiens - Arizona Coyotes2:302:00
 Philadelphia Flyers - Florida Panthers4:102:00
 Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning1:102:29
 Vancouver Canucks - Nashville Predators6:205:00
 San Jose Sharks - Calgary Flames2:605:29
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frankfurt Lions - EK Bad Nauheim4:120:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russkije Vitiazi - MHK Dinamo St Petersburg2:212:00
 Sneznije Barsi - HC Altay Ust-Kamengorsk3:315:00
 Loko - MHK Krylia Sovetov7:017:00
 Almaz - Amurskie Tigry3:117:29
 Kapitan - Ska-Varyagi4:418:00
 SKA-1946 - Sahalinskie Akuly2:118:00
 MHC Dynamo Moscow - HC Taifun6:518:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jermak Angarsk - Sariarka0:612:59
 Sokol Kr - Nomad Nur-Sultan1:314:00
 Rubin Tyumen - Metallurg Novokuzneck2:515:59
 HC Yugra - Kazcink-Torpedo4:015:59
 Rubin Tyumen - Metallurg Novokuzneck2:516:00
 HC Yugra - Kazcink-Torpedo4:016:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Red Bull Salzburg U20 - Vienna Capitals II5:220:15
 FBI Veu Feldkirch - EHC Bregenzerwald3:020:30
 EK Zell AM See - Steel Wings Linz6:320:30
 EHC Lustenau - HC Gherdeina2:320:30
 Vipiteno - EC Kac II4:121:00
 Fassa - EC Die Adler Kitzbuhel6:221:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun0:314:29
 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2:415:59
 Salavat Julaev - Admiral Vladivostok3:015:59
 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2:416:00
 Neftehimik Niznekamsk - Lokomotiv Jaroslavl4:318:00
 SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk3:218:30
 Jokerit Helsinki - Traktor Chelabinsk3:218:30
 SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk3:218:30
 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk4:218:30
 Jokerit Helsinki - Traktor Chelabinsk3:218:30
 Avangard Omsk - AK Bars Kazan1:118:30
 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk4:218:30
 HC Vityaz - HC Sochi1:118:30
 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod4:118:30
 Dinamo Rīga - Dinamo Minsk1:219:30
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Briancon - Anglet Hormadi Elite1:221:00
 Mulhouse - Bordeaux6:221:00
 Rouen - Angers5:121:00
 Amiens - HC Nice1:421:15
 Chamonix-Morzine HC - Gap2:221:30
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liwest Linz - Orli Znojmo2:120:15
 Innsbruck - Dornbirn6:320:15
 EC VSV - SAPA Fehervar AV195:220:15
 HC Bolzano-Bozen Foxes - EC Vienna Capitals5:220:45
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Sierre-Anniviers - Hockey Academy Zug2:220:45
 HC Biasca - HC Thurgau6:320:45
 Lions GCK - SC Langenthal2:420:45
 EHC Winterthur - Olten EHC1:420:45
 HC Ajoie - La Chaux de Fonds5:120:45
 EHC Kloten Flyers - EHC Visp2:320:45
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lugano - HC Ambri Piotta5:120:44
 EHC Biel - HC Fribourg Gotteron5:520:45
 HC Davos - Servette HC2:120:45
 EV Zug - Lausanne HC3:020:45
 HC Lugano - HC Ambri Piotta5:120:45
 Rapperswil Jona Lakers - Langnau Tigers7:320:45
 SC Bern - Zurich3:320:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 AaB Ishockey - Herning Blue Fox5:420:00
 Frederikshavn White Hawks - Rodovre Mighty Bulls5:220:00
 Sonderjyske Ishockey - Esbjerg Energy5:320:00
 Rungsted - Odense Bulldogs5:520:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Dukla Michalovce - HKM Nitra4:518:45
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zubr Prerov - Chomutov3:119:00
 HC Frydek Mistek - SK Kadan9:019:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plzen - Karlovy Vary3:118:30
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgarden - Farjestad4:420:00
 Vastra Frolunda - Linkoping1:320:00
 Djurgarden - Farjestad4:420:00
 Vastra Frolunda - Linkoping1:320:00
 Leksand - Malmo2:320:00
 Brynas - HV 713:320:00
 Leksand - Malmo2:320:00
 Orebro - Oskarshamn4:220:00
 Skelleftea AIK - Lulea4:120:00
 Vaxjo Lakers - Rogle0:420:00
 Brynas - HV 713:320:00
 Vaxjo Lakers - Rogle0:420:00
Volejbols
Sievietes - Slovēnija - Pirmā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luka Koper - Calcit Ljubljana0:320:29
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puijo - Liigaploki2:318:00
Sievietes - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AON Panaxiakos - AOF Porfyras3:015:00
 Panathinaikos Athens - Olympiacos Piraeus2:316:30
 AS Iliopolis - AO Thiras0:318:59
Sievietes - Filipīnas - NCAA, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Sebastian Lady Stags - Lyceum Lady Pirates3:106:00
 SBCA Red Lionesses - MIT Cardinals3:008:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:012:00
 Suwon Hyundai - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:012:00
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo-Olimp Moscow - Fakel Noviy Urengoy (res.)3:217:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - Craiova0:318:00
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Beda Red Spikers - MIT Cardinals3:009:30
Vīrieši - Pasaule - Dienvidamerikas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - Regatas3:023:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Daejeon KGC3:212:00
 KB Stars - Samsung Blue Fangs3:212:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunav Ruse - Slaviya Sofia3:118:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP - Kladno2:321:59
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit ST Petersburg - Budvanska Rivijera3:018:30
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Barkom-Kazhany Lviv3:220:00
 Generali Haching - Barkom-Kazhany Lviv3:220:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojvodina - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:318:59
 Knack Roeselare - Friedrichshafen3:121:30
 Knack Roeselare - VfB Friedrichshafen3:121:30
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Donaldsons Skots - Songsermsavads Akani4:112:00
 Lainzs Pīters - Žengijs Fans1:412:00
 Pengfei Tians - Onīls Džeimijs4:212:00
 Feilongs Čens - Bērds Sems4:312:00
 Bingtao Jans - Holts Maikls4:012:00
 Alens Marks - Higinsons Endrjū4:112:00
 Lillī Davids - Deils Dominiks0:412:00
 Mans Mičels - Langnings Bai4:112:00
 Alens Marks - Higinsons Endrjū4:112:00
 Lillī Davids - Deils Dominiks0:412:00
 O Braiens Fergals - Džoiss Marks3:413:35
 Saengkhams Nopons - Makmanuss Alans4:313:45
 Bonds Naidžels - Valdens Rikijs0:413:45
 Maflins Kurt - Zifans Čens3:415:00
 Burdens Alfijs - Amiri Amine4:015:00
 O'Salivans Ronijs - Jiankang Zhang4:115:00
 Dots Grems - Žao Ksintongs0:415:00
 Vatana Džeimss - Vaits Džimijs4:215:00
 O'Salivans Ronijs - Jiankang Zhang4:115:00
 Dots Grems - Žao Ksintongs0:415:00
 Un-Nohs Tepčaija - Vahedi Soheil2:416:10
 Vilsons Kirens - Page Jackson4:316:35
 Goudongs Ksjau - Patrick Fraser4:116:35
 Yuelong Zhou - Slesors Eliots1:416:50
 Šaravs Edens - Volestons Bens1:417:00
 Havkinss Berijs - Craigie Sam4:218:59
 Robertsons Nīls - Jamie Klarks Riss4:221:00
 Deiviss Marks - Honghao Luo4:121:00
 Berns Jans - Chandler Harvey4:121:00
 Džounss Džaks - Milkinss Roberts0:421:00
 Vafaei, Hossein - Figueiredo Igors1:421:00
 Vilsons Gerijs - Bingyu Chang4:121:00
 Mērfijs Šauns - Morgans Darens4:021:00
 Stedmans Kregs - Castle Billy Joe2:421:10
 Brecel Luca - Filipiaks Kacpers4:122:30
 Higinss Džons - Okonors Džo4:123:40
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Van Uitvanka Alisone - Mladenoviča Kristina2:012:00
 Kuzmova Viktorija - Dodina Oseana0:212:00
 Van Uitvanka Alisone - Mladenoviča Kristina2:012:00
 Kuzmova Viktorija - Dodina Oseana0:212:00
 Vondroušova Marketa - Tomļanoviča Ajla1:213:25
 Kudermetova Veronika - Putintseva Juļja2:113:39
 Vekiča Donna - Ahna Kristija2:016:30
 Ferro Fiona - Garsija Karoline2:117:05
 Breidija Dženifera - Kuznecova Svetlana0:217:55
 Kasatkina Darja - Aleksandrova Jekaterina1:219:39
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamczak M / Sizikova Y - Diatchenko V / Dzalamise N2:015:50
 Lister C / Voracova R - Kičenoka L. / Kičenoka N.2:019:45
 Aoyama S / Shibahara E - Jurak D / Marozava L2:120:05
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hibino N / Kato M - XUN F Y / Zheng S0:213:50
 Grey S B / Silva E - Namigata J / Plipuech P1:214:09
 Rodionova A / Sanders S - Amanmuradova A / Kostic N2:015:09
 NG K Y / Svitolina E - HAN X / Schoofs B0:216:30
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hāsa Barbara - Muramatsu Čihiro2:109:59
 Kava Katarzina - Raina Ankita2:109:59
 Penga Šuai - Juana Jū2:009:59
 Hāsa Barbara - Muramatsu Čihiro2:110:00
 Kava Kataržina - Raina Ankita2:110:00
 Penga Šuai - Juana Jū2:010:00
 Vanga Kvianga - Hana Ksinjuna2:011:05
 Flink Varvara - Žu Lina0:212:09
 Vanga Džafana - Marija Tiga Patrisija1:212:20
 Wang Xin YU - Lianga Ene Šuo0:212:59
 Vana Hsju - Martiča Petra2:014:49
WTA - ITF - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mina Greisa - Glīsone Kvinna2:018:55
 Žanga Juksuana - Stearns Peyton2:119:00
 Abanda Francoise - Lēba Džeimija1:219:00
 Maria Mateas - Sančesa Marija2:120:05
 Volynets Katie - Halbauere Elī0:220:35
 Talaba Gabriela - Hanna Čanga1:221:10
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 NG Man Jing Megija - Peng Sukinga2:000:40
 Graovac Angelina - Sinha Aditi2:002:00
 Park Sohyun - Hosonuma Čisa2:004:10
 Akijama Minami - Tse Elyse2:123:55
 Schumacher Grace - Weekley Sarah2:023:55
 Kempenaers-Pocz Charlotte - Southwood Kelly2:023:55
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ganga Eugenia - Lavendera Elise2:116:00
 Collens Brittany - Nadel Nikola2:016:00
 Mcadoo Rasheeda - Sanz Llaneza Fernandez Almudena2:016:00
 Piai Eduarda - Kurata Natalija2:118:00
 Pedretti Taisa Grana - Fikē Tifānija2:018:10
 Koldobskis Korals - Aikawa Mayuka0:219:00
 Peresa Garsia Maria Paulina - Proktors laurens1:219:50
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hering Katharina - Wolff, Vivian1:210:30
 Vukoviča Draginja - Beatrise Lombardo2:110:30
 Ponomara Lisa - Tikhonova Anastasia0:210:30
 Vukoviča Draginja - Beatrise Lombardo2:110:30
 Ponomara Lisa - Tikhonova Anastasia0:210:30
 Bencheikh Loudmilla - Michalitsch Alina2:112:00
 Vedder Eva - Melonī Eliza0:212:00
 Kaltia Anhelina - Priibilova Anastasia2:013:00
 Ibo Inese - Shusharina Maria2:114:00
 Perssone Kajsa Rinaldo - Malmkvista Linnea2:014:00
 Rusiti Arlinda - Tkacheva Mariia0:214:40
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasilescu Arina Gabriela - Romy Koelzer0:210:00
 Colmegna Martina - Viviani Maria Vittoria2:110:00
 Pachkaleva Taisya - Divac Iva2:011:55
 Ukolova Anna - Spigarelli Martina1:212:24
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parrija Diane - Jacquemot Elsa0:210:55
 Hartono Arianne - Hesse Amandine0:211:00
 Fon Deihmana Katinka - Georgesa Mirtilla2:013:55
 Nimeijere Jule - Guerero Alvareza Eva1:215:15
 Satralova Denisa - Bandeči Susana0:215:50
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poulains Lukas - Rikls Patriks2:010:55
 Gueymard Wayenburg Sascha - Taburs Klemens1:211:00
 Valšs Antoins - Veldhīrs Mikss0:212:20
 Tčutakians Maksims - Devjatarovs Marats2:012:35
 Bertrand Robin - Satrals Jans0:213:05
 Arnaldi Matteo - Salvestre Damien2:014:30
 Roberts Kventins - Reimonds Artūrs0:214:30
 Oberts Adrians - Jacquet Kyrian0:218:30
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osuigve Vitnija - Sutjiadi Aldila2:022:40
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zukas Matias - Vilicich Bautista2:117:00
 Matos Rafaels - Kestelboims Mariano1:217:00
 Sakamoto Pedro - Pena Lopez Manuel2:017:00
 Kuevas Martins - LI Yuanfeng2:017:00
 Gutierrezs Oskars Hose - Arreče Nikolas Alberto1:218:30
 Bueno Gonzalo - Villanueva Gonzalo0:219:00
 Tirante Tiago Agustins - Ečeverijs Tomass Martins2:120:00
 UGO Karabelli Kamilo - Rodriguez Taverna Santiago FA2:120:15
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beopāns Simons - Noce Gabriele Maria1:211:30
 NG Hao Yuan - Kachmazov Alibek0:211:30
 Stamoulos Ioannis - Zeiferts Štefans1:211:30
 Kocevars-Desmans Toms - Massara Antonio0:211:30
 Stamoulos Ioannis - Zeiferts Štefans1:211:55
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thirouin Jean - Comesana Francisco2:016:00
 Kozbinovs Aleksandrs - Lipovseks Pučezs Tomass2:016:00
 Casso Alfredo - Echazu Maurisio0:216:00
 Ansari, Austin Ansari - Ortlip Joshua0:217:20
 Korvins Feliks - Soares Kliers Juniors Gilberts2:017:40
 Kiršhaimers Strongs - Verniers Mihels2:018:40
 Reis DA Silva Joao Lucas - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:019:15
 Pīrss Ārons - Tikhomirovs Maksims2:020:40
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foley Patrick - Patten Henry1:211:55
 Zuks Kacpers - Valentins Rojers2:012:00
 Draper Jack - Tamms Kristjans2:012:00
 Džonatans Mridha - Krisočos Petros2:013:10
 Marks Vaithauss - Penistons Raijens2:013:20
 Aleksandrs Donskis - Zima Leopolds1:213:30
 Little Daniel - Hojts Evans2:014:10
 Rosenkranz Mats - Gibbens Jack2:014:45
 Džonsons Luks - Hands, Tom0:215:09
 Gautiers Aleksis - Zielinskis Jans1:215:24
 Fery Arthur - Periss Džošua2:015:59
 Fery Arthur - Džošua Paris2:016:00
 Hersey Jake - Heijmans Kristofers0:216:15
 Matusevich Anton - Marek Wojciech0:216:20
 Hodkin Sean - Gill Felix1:218:15
 Niklass-Salminens Patriks - Kanters Aleksis2:018:20
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaps Sagadats - Balzerani Rikardo0:209:30
 Zakharov Alexey - Lomakins Grigorijs2:011:20
 Tašbulatovs Dostanbeks - Pokotilovs Boriss0:211:30
 Paks Rodions - Forti Francesco0:213:00
ATP - ITF Future - Palmanova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giotis Rafael - Uahabs Lamins11:00
 Dhoe Benjamin - Andrejs Čepelevs1:211:00
 Skatovs Timofejs - Boluda-Purkiss Karloss0:211:00
 Martins Tifons Pols - Lopezs San Martins Alvaro0:211:55
 Sanchez Gonzalez Alejandro Alex - Sanchez-Izquierdo Nikolas0:213:45
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nejedlijs Pavels - Echargui Moez1:210:30
 Pontjodikromo Sidane - Konečnijs Mihals1:210:30
 Argavals Rišabs - Prehtels Sebstjans2:010:30
 Ehrenschneider Nino - Moreno De Alborans Nikolass1:212:40
 Turčetti Nikolo - Moundir Adam1:213:10
 Kilani Majeds - Onklins Gutjers2:013:55
 Bovy, Arnaud - Folliots Kventins2:015:20
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žaume Pla Malfeito - Andrejevs Adrians0:217:00
 Dutra da Silva Daniels - Vittens Džesse2:017:00
 Gerčs Lukas - Baranko Kosano Havjers2:018:24
 Torebko Pīters - Arkonada Džordi2:118:44
 Nikles Johans - Mejia Nikolass2:018:50
 Hernandes-Fernandes Hose - Rune Holger Vitus Nodskov2:019:00
 Kaipsons Patrick - Esteve Lobato Eduard0:219:35
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krajicek A / Skugor F - Sharan D / Sitak A0:200:00
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Collarini A / Coria F - Gille S / Vliegen J1:221:59
 Bagnis F / Delbonis F - Munar J / Ruud C0:223:34
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Murray J / Skupski N - Melzer J / Roger-Vasselin E2:112:00
 Bopanna R / Shapovalov D - Peers J / Venus M2:117:29
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonego Lorenco - Kuevass Pablo0:200:00
 Del Bonis Federiko - Deljiens Hugo2:101:54
 Korentins Moutets - Kovaliks Džozefs0:219:30
 Cečinato Marko - Karballes Baena Roberto0:219:30
 Martins Andrejs - Bagnis Fakundo0:219:30
 Korentins Moutets - Kovaliks Džozefs0:219:30
 Cečinato Marko - Karballes Baena Roberto0:219:30
 Martins Andrejs - Bagnis Fakundo0:219:30
 Diaz Acosta Facundo - Sousa Pedro1:221:09
 Žoao Dominges - Martinez Portero Pedro0:221:24
 Djere Laslo - Serundolo Francisko2:123:20
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Masurs Daniels - Šanmugam Abinavs Saņevs0:207:30
 Čandrasekars Anirudhs - Okleppo Julians0:207:30
 Sureškumars Manišs - Bonzi Benjamins0:207:30
 Masurs Daniels - Šanmugam Abinavs Saņevs0:207:30
 Sureškumars Manišs - Bonzi Benjamins0:207:30
 Bobrovs Bogdans - Fanselovs Sebastians0:208:45
 Baldi Filipo - Travaglia Stefano0:208:49
 Safraneks Vaclavs - Sugita Juiči0:209:20
 Mineni Sakets - Donskojs Jevgēnijs2:009:55
 Orlovs Vladislavs - Rola Blazs0:210:15
 Rosols Lukašs - Niki Kalijanda Ponači1:210:39
 Fabiano Tomass - Lokoli Laurents2:112:35
 Nagals Sumits - Žaziri Maleks2:013:34
 Sasi Kumar Mukund - Ivaška Iļja0:215:04
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harisons Rajens - Altamirano Kolins2:000:59
 Saville Luks - Kressi Maksims0:200:59
 Harisons Rajens - Altamirano Kolins2:001:00
 Saville Luks - Kressi Maksims0:201:00
 Jangs Donalds - Ortega-Olmedo Roberto2:102:30
 Refloze Ruans - Bellučī Tomass0:215:59
 Chappell Nick - Bangura Seku0:215:59
 Refloze Ruans - Bellučī Tomass0:216:00
 Chappell Nick - Bangura Seku0:216:00
 Aragone JC - Okonnells Kristofers2:017:29
 Aragone JC - O'Konnels Kristofs2:017:30
 Blankaneo Žeofrejs - Mihaels Redlickis2:117:34
 Menendezs Maseirass Adrians - Blanšs Ulisess0:219:15
 Oliveira Gonsalo - Mansori Skanders0:219:45
 Popko D / Tabilo A - Huey T / Lammons N0:221:00
 Nam Ji Sung - Sarmiento Reimonds0:221:50
 Jangs Donalds - Korda Sebastjans0:222:30
 Ofner S / Quiroz R - Cerretani J / Cressy M0:222:54
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferreira Silva F / Milojevic N - Balaji N S / Nedunchezhiyan J2:111:29
 Hsieh C-P / Molchanov D - Prashanth N V S / Vardhan V2:012:00
 Raja P / Ramanathan R - DEV S D P / Kalyanpur A2:014:34
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ilkel C / Miedler L - Kolar Z / Trungelliti M0:218:44
 Vatutin A / Zapata Miralles B - Sabanov I / Sabanov M0:219:54
 Clayton S / Walkow S - Moraing M / Zverev M0:221:09
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brankačio Rauls - Gabašvili Teimurazs0:211:29
 Midlers Lukass - Musetti Lorenzo0:212:00
 Nino Serdarusičs - Kolars Zdeneks1:212:44
 Bahingers Matiass - Marterers Maksimilians2:113:25
 Ilkels Cems - Basičs Mirza1:215:20
 Maksims Hanvjērs - Grenjē Hugo2:115:39
 Arnaboldi Andrea - Vatutins Aleksejs2:016:54
 Lestjens Konstants - Martineo Mateo0:217:34
 Safiuļins Romāns - Burgē Matias2:119:30
 Lamazins Tristans - Bemelmans Rubēns1:221:55
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džonsons Stīvs - Sangrēns Tenijs2:102:29
 Soks Džeks - Žirons Markoss0:205:09
 Soeda Go - Kvon Soon Voo1:218:59
 Karlovičs Ivo - Tompsons Džordans0:218:59
 Soeda Go - Kvon Soon Voo1:219:00
 Karlovičs Ivo - Tompsons Džordans0:219:00
 Edmunds Kails - Učijama Jasutaka2:020:40
 Lorenci Paolo - Petrovic Danilo2:121:30
 Schnur Braiden - Koepfers Dominiks0:222:39
 Nišioka Jošihito - Lāksonens Henrijs2:123:44
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augers Aliassime Fēliks - Strufs Jans-Lennards2:112:00
 Bubliks Aleksandrs - Barrere Gregoire2:114:09
 Kačanovs Karens - Fognini Fabio2:014:14
 Basilašvili Nikolozs - Rubļevs Andrejs0:215:55
 Bedene Aljazs - Paire Benoī2:016:15
 Hurkaš Huberts - Tsitsipas Stefanos1:220:29
 Krajinovičs Filips - Griekspūrs Tallons2:022:54
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Pasaules līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruzija - Grieķija7:1917:00
 Horvātija - Nīderlande16:718:00
 Spānija - Melnkalne6:1120:00
 Francija - Ungārija15:1021:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Vojvodina - RK Metaloplastika26:2418:15
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AA Avanca - AA Aguas Santas32:2823:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wybrzeze Gdansk - KS Vive Targi Kielce17:2718:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pick Szeged - Cyeb Budakalasz41:1719:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agu-Adiif - CSKA Moscow14:3017:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alingsas - Savehof31:3120:00
 HK Varberg - IFK Kristianstad25:3320:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordsjalland - FHK Elite25:2521:00
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naturhause La Rioja - Puerto Sagunto38:3121:44
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBF Falun - FBC Kalmarsund4:420:15
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Classic Tampere - Oilers Espoo5:318:30
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cybertel Aniene - Signor Prestito Cmb Grassano4:420:30
 Real Futsal Arzignano - Todis Lido DI Ostia2:321:00
 ASD Sandro Abate - Colormax Pescara C55:521:00
 Latina Calcio - Italservice Pesarofano1:421:00
 Acqua Sapone - Came Dosson7:421:00
 Mantova Calcio A 5 - Feldi Eboli6:221:00
 CDM Futsal Genova - ASD Meta5:322:00
 Petrarca Padova - Real Rieti1:822:00
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Balticflora Teplice - Helas Brno7:421:00
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Whyers Matt - Džeksons Billijs1:210:00
 Džeksons Billijs - Ware Andrew2:111:00
 Ware Andrew - Whyers Matt1:212:00
E-Sports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Omega Gaming1:100:00
 Beastcoast - Infamous1:102:00
Dota 2 - ESL One Los Angeles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Pepegas - Zoomies2:001:40
 Chaos Esports Club - Team Team2:002:20
 Business Associates - Ghoul2:003:50
 Evil Geniuses - Team Xolotl2:004:05
Dota 2 - ESL One Los Angeles - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Adroit - Fnatic0:208:05
 Geek Fam - IO Dota22:009:59
 Forze - Hellraisers0:112:00
 Virtus Pro - Hellraisers0:213:04
 Ninjas IN Pyjamas - Team Liquid1:014:00
 Nigma - OG Seed1:014:05
 Team Secret - Ninjas IN Pyjamas2:015:35
 Na'Vi - Cyber Legacy2:116:04
 Beastcoast - Furia Esports0:116:10
 OG - Aggressive Mode2:017:14
 Infamous - Beastcoast0:117:15
 Furia Esports - Infamous0:118:55
 Evil Geniuses - Fighting Pepegas2:021:04
 Beastcoast - Infamous1:021:44
 Infamous - Furia Esports1:022:45
 Business Associates - Chaos Esports Club1:223:25
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darkzero Esports - BDS Esport2:117:00
 Ninjas IN Pyjamas - Team Solomid0:220:00
 G2 Esports - Fnatic1:223:00
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 MNM Gaming - Barrage Esports0:120:00
 Nvision Esports - Enclave Gaming1:021:00
 Fnatic Rising - Phelan Gaming1:022:00
 Demise - Excel UK0:122:50
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samclan Esports Club - For The Win Esports0:100:00
 Electronik Generation - Estoril Praia Esports1:001:00
 Estoril Praia Esports - Boavista FC1:022:00
 Electronik Generation - For The Win Esports0:123:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - Diablo Chairs1:018:30
 Devils.one - Piratesports0:119:20
 Illuminar Gaming - Pride1:020:30
 K1ck Esports Club - Avez1:021:30
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Counter Logic Gaming Academy - Immortals Academy0:100:00
 Flyquest Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
 Team Liquid Academy - Golden Guardians Academy1:002:00
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 V3 Esports - Sengoku Gaming0:106:00
 Burning Core - V3 Esports0:107:15
 Crest Gaming - Burning Core1:008:30
 Sengoku Gaming - Crest Gaming0:109:45
 Detonation Gaming - Axiz1:010:50
 Rascal Jester - Detonation Gaming0:112:15
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Rascal Jester1:013:15
 Axiz - Fukuoka Softbank Hawks Gaming0:114:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Golden Guardians0:103:30
 Counter Logic Gaming - Immortals0:104:25
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Golden Guardians0:103:30
 Counter Logic Gaming - Immortals0:104:25
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unique - Pro1000:212:55
 Extremum - Espada1:215:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incept - Chiefs Esports Club0:111:10
 Skyfire - Fury0:111:10
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mythic - Monstars1:004:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demolition Crew - HellRaisers17:00
 Wisla Krakow - Movistar Riders1:019:00
 Nemiga - Unicorns of Love1:020:10
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kleprliks Jakubs - Szudi Adams2:310:40
 Lorentz Romain - Petr David (CZE)1:311:20
 Gao Peng - Teodoro Guilherme3:012:00
 Cheaib Dauud - Petr David (CZE)1:312:40
 Kanamitsu Koyo - Lorentz Romain3:113:20
 Kleprliks Jakubs - Cheaib Dauud1:314:00
 Gao Peng - Szudi Adams0:314:40