jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Trešdiena, 12. Feb. 2020. gada
Basketbols
Ēģipte - Superleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ittehad el Sakandary - Al Ahly SC60:6417:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Ventspils - Parnu Sadam124:9118:59
 BK Ogre - Tartu Universitate91:6118:59
 BK Ventspils - Parnu Sadam124:9119:00
 BK Ogre - Tartu Universitate91:6119:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - KK Siroki86:7019:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yokohama B-Corsairs - Akita Northern Happinets75:9312:04
 Osaka Evessa - Ryukyu Golden Kings55:7312:04
 Yokohama B-Corsairs - Akita Northern Happinets75:9312:05
 Osaka Evessa - Ryukyu Golden Kings55:7312:05
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETHA Engomis - Omonia83:7119:00
 Apoel Nicosia - AEL Limassol96:6719:00
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 GMC Cirebon - Tomang Sakti Merpati Bali53:7209:30
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhty-URGPU - Dinamo Energiya Ivanovo74:7815:59
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 NKE Csata - PEAC Pecs79:7018:00
 NKE Csata - Peac-Pecs79:7018:00
 MTK Budapest - KSC Szekszard68:8819:00
 Uniqa Sopron - ZTE Nkk76:6219:00
 Beac-Ujbuda - UNI Gjor70:6820:00
 Pinkk Pecsi 424 - MKB Euroleasing Vasas81:8920:30
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Homend Antakya Belediyesi - Fenerbahce60:10117:00
Sievietes - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Rapid - CS Agronomia Bucuresti80:6114:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Transporti Ragusa - Andros Basket Palermo83:6121:00
 Virtus Pallacanestro Bologna - Geas S.s.giovanni70:7321:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asker Aliens - Centrum Tigers Oslo74:6520:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Lions - Cheshire Phoenix94:7821:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuerza Regia - Soles de Mexicali73:7304:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Corinthians Paulista - Rio Claro Basquete88:7900:59
 Interforce Minas - Mogi das Cruzes87:7101:00
 SC Corinthians Paulista - Rio Claro Basquete88:7901:00
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - GKK Sibenik106:9314:00
 KK Gorica - Hermes Analitica Zagreb101:8216:30
 Split Ko - Pula 1981107:6418:59
 Zadar - KK Sonik-Puntamika99:7321:30
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk Amager - Copenhagen Wolfpack80:9920:00
 Svendborg Rabbits - Team Fog Naestved82:7920:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westports Malaysia Dragons - Fubon Braves92:6014:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerp Giants - Liege BC92:4621:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - La Union81:8002:30
 Atenas - Gymnasia68:8102:30
 Argentino Junin - Ferro Carril Oeste62:8602:30
 Olimpico - Platense88:7003:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nokia - Kaarinan Ura Basket90:8218:30
 Salon Vilpas - Uu-Korihait Uusikaupunki115:6518:30
 Lapuan Korikobrat - Lahti Basketball77:9018:30
 Karhut Kauhajoen - Kouvot Kouvola94:8618:30
 Helsinki Seagulls - Pyrinto Tampere104:7218:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goyang Orions - Seoul SK Knights87:9112:00
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turk Telekom - Pinar Karsiyaka62:5618:00
 Fenerbahce Ulker - Banvitspor100:7020:00
 Fenerbahce Ulker - Banvit Bandirma100:7020:00
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kharkivski Sokoly - BC Dnipro90:9318:59
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes97:8518:00
 Zalgiris Kaunas - Siauliai105:6620:00
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASP Promitheas - Peristeri67:6117:00
 AS Diagoras Driopideon - AEK Athens71:8920:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mitteldeutscher BC - Fehtas SC Rasta88:8720:00
 S.Oliver Baskets - BBC Bayreuth66:8520:00
 Telekom Baskets Bonn - MHP Riesen Ludwigsburg77:8321:30
 Crailsheim Merlins - Lowen Braunschweig98:8121:30
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fort Wayne Mad Ants - Maine Red Claws116:11602:00
 Grand Rapids Drive - Westchester Knicks117:10502:00
 Erie Bayhawks - Capital City Go-Go111:11702:00
 Sioux Falls Skyforce - Delaware 87ers88:9802:30
 Oklahoma City Blue - Long Island Nets137:11803:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Pacific Falcons - St Martins Saints86:7505:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers110:10302:00
 Washington Wizards - Chicago Bulls126:11402:00
 Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs106:11403:00
 New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers138:11703:00
 Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs106:11403:00
 New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers138:11703:00
 Houston Rockets - Boston Celtics116:10504:30
Futbols
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yupanqui - Juventud Unida San Miguel1:222:00
Meksika - Copa MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos Laguna - Monterrey0:003:00
 Tijuana - Monarcas Morelia3:105:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waasland-Beveren - Kortrijk1:221:30
 Standard Liege - Club Brugge0:021:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westerlo - Lokeren3:221:30
Ruanda - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intare FC - Rayon Sports FC0:215:00
 Etoile De Lest - APR FC0:115:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KMC FC - Coastal Union0:015:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zanaco - Kansanshi Dynamos2:015:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akwa United FC - Akwa Starlets FC2:217:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bouake FC - FC San Pedro0:217:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthere Sportive - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé1:016:00
 Canon Sportif De Yaounde - Bamboutos FC De Mbouda0:019:30
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bandari - Kenya Commercial Bank2:112:59
 Western Stima FC - GOR Mahia FC1:114:00
Līdz 19 gadiem - UEFA Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Midtjylland (U19) - Lille OSC (U19)1:115:00
 Rangers(U19) - Athletico Madrid(U19)0:415:00
 Porto(U19) - FC Salzburg Youth (U19)1:117:00
 Dynamo Kiev(U19) - Dinamo Zagreb (U19)0:017:00
 Porto(U19) - FC Salzburg Youth (U19)1:117:00
 Dynamo Kiev(U19) - Dinamo Zagreb (U19)0:017:00
 Sheriff Tiraspol(U19) - FK Crvena Zvezda(U19)0:018:00
 Real Zaragoza(U19) - Olympique Lyonnais (U19)1:318:59
 Rennes Stade FC(U19) - Club Brugge (U19)1:118:59
 Real Zaragoza(U19) - Olympique Lyonnais (U19)1:319:00
Sievietes - Spānija - Copa de SM La Reina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cajasol Trigueros U. - FC Barcelona0:417:29
 Real Sociedad - Madrid Ccf0:019:00
 Real Betis Balompie - Atletico Madrid Feminas0:019:30
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria BA - SE Palmeiras SP0:420:00
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea LFC - Birmingham City LFC2:021:00
 Manchester City LFC - Bristol Academy LFC1:021:00
 Tottenham Hotspur LFC - Everton LFC2:221:30
 Reading - West Ham United Lfc2:021:30
 Hove Albion Lfc - Manchester United LFC1:121:45
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Far - Raja Casablanca1:018:00
 FAR Rabat - Raja Casablanca1:018:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Qadasiya - AL Nahdha1:314:25
 Al Jeel - Al Mojzel2:014:30
 AL Bukayriyah FC - Ansar Medina2:014:50
 Najran - Jeddah Club3:214:55
 AL Tai - Al Ain1:115:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Guastatoya1:023:00
 Deportivo Sanarate - Deportivo Iztapa1:223:29
 Siquinala FC - Malacateco0:023:30
 Deportivo Sanarate - Deportivo Iztapa1:223:30
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ADR Jicaral - Deportivo Saprissa0:323:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - Real Potosi4:121:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Uni de Popayan - CD Barranquilla1:200:59
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boyaca Chico - Nacional Medellin0:303:04
 Boyaca Chico - Atletico Nacional0:303:05
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 IA Akranes - KR Reykjavik2:422:00
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidvest Wist - Maritzburg United0:119:30
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - AEK Larnaca0:018:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Goa - Mumbai City FC5:215:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chennai City - Gokulam Kerala FC0:115:30
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dorogi FC - III Ker Tue Upe4:115:00
 Pecsi MFC - Paksi SE1:215:00
 Lipot SK - Zalaegerszeg3:115:00
 Pecs - Paksi SE1:215:00
 Lipot SK - Zalaegerszeg3:115:00
 MTK Budapest - Palhalma SE3:018:59
 Bekescsaba - Puskas Academia0:318:59
 Mezokovesd-Zsory - Kaposvari Rakoczi2:119:00
 MTK Budapest - Dunaujvaros3:019:00
 Bekescsaba - Puskas Academia0:319:00
 Honved - Szombathelyi Haladas1:020:29
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shan United FC - Kaya FC0:211:00
 Maziya Sports - Dhaka Abahani0:013:00
 Tampines Rovers - PSM Makassar2:113:45
 Bengaluru - Paro FC9:116:00
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jeonbuk Motors - Yokohama1:212:00
 Vissel Kobe - Johor FC5:112:00
 Jeonbuk Motors - Yokohama1:212:00
 Vissel Kobe - Johor FC5:112:00
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Piraeus - Lamia3:218:00
 Panathinaikos - PAOK Thessaloniki0:120:00
Brazīlija - Campeonato Tocantinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Conquista EC - Sparta TO1:121:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brasiliense DF - Ceilandia Esporte Clube DF5:020:30
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aparecidense - Crac0:021:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Cruz - Salgueiro2:100:59
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capivariano SP - Desportivo Brasil SP1:020:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Votuporanguense SP - Monte Azul SP1:320:00
 Juventus SP - Audax SP2:020:00
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imperatriz MA - Vitoria BA0:002:30
 Bragantino Clube Para PA - Ceara1:220:30
 Caucaia - Sao Jose RS1:221:00
 Bangu - Oeste1:121:00
 Frei Paulistano SE - Remo1:221:00
 Caucaia - Sao Jose RS1:221:00
 Bangu - Oeste1:121:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dijon - Paris Saint Germain1:619:30
 Olympique Lyon - Olympique Marseille1:022:04
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Alanyaspor3:119:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leones Negros - Atlanta United FC0:004:00
 Arsenal Tula - UTA Batrana Doamna0:209:59
 Bhayangkara FC - Persebaya Surabaya1:010:30
 Universitatea Cluj - Unirea Dej3:011:00
 Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz3:212:00
 Trinec - Banska Bystrica4:212:30
 GKS Jastrzebie - GKS Belchatow4:412:59
 Warta Poznan - Bytovia Bytow2:212:59
 Dukla Prague - Varnsdorf1:513:00
 Banik Sokolov - MFK Chrudim3:113:00
 GKS Jastrzebie - GKS Belchatow4:413:00
 SKS Baltyk Gdynia - Olimpia Elblag1:413:00
 Warta Poznan - Bytovia Bytow2:213:00
 KS Legionovia Legionowo - Gornik Leczna2:214:00
 Persik Kediri - Persepam Pamekasan Madura United0:114:00
 Flora Tallinn - FS Metta/LU0:115:00
 Arsenal Tula - Shakhtyor Soligorsk2:315:59
 Kongsvinger - Molde0:417:00
 Vysocina Jihlava - Znojmo4:117:00
 Chrobry Glogow - KS Polkowice1:118:00
 Farense - Hammarby3:218:00
 Schaffhausen - 1. FC Rielasingen-Arlen3:220:00
 Stenungsunds IF - Ljungskile SK2:020:00
 Heimstetten - SV Pullach1:220:00
 Hamburg II - FC Phonix Lubeck1:120:00
 Colorado Rapids - New England Revolution1:321:10
 Los Angeles FC - Toronto3:122:00
 FC Cincinnati - Philadelphia Union1:023:00
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Grau - River Plate Montevideo1:200:15
 Argentinos Juniors - Sport Huancayo1:100:15
 Atletico Grau - River Plate1:200:15
 Sol de America - Goias1:002:29
 Deportivo Cali - River Plate2:102:29
 Sol de America - Goias1:002:30
 Deportivo Cali - River Plate2:102:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Tachira - Independiente Medellin2:000:15
 Internacional SC - Universidad de Chile2:000:15
 Deportes Tolima - CSD Macara1:002:30
Nīderlande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZ Alkmaar - NAC Breda1:319:30
 Vitesse - Ajax Amsterdam0:321:44
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Athletic Bilbao - Granada1:021:59
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Johnstone - Motherwell2:121:45
 Livingston - St. Mirren2:121:45
 Hibernian - Ross County3:021:45
 Kilmarnock - Glasgow Rangers2:121:45
 Celtic Glasgow - Hearts5:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lewes - Hornchurch0:021:45
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huddersfield - Cardiff0:321:44
 Bristol City - Derby County3:221:44
 Millwall - Fulham FC1:121:44
 Luton Town - Sheffield Wednesday1:021:45
 Huddersfield - Cardiff0:321:45
 Bristol City - Derby County3:221:45
 Millwall - Fulham FC1:121:45
 Stoke City - Preston NE0:221:59
 Reading - West Bromwich1:222:00
Itālija - Coppa Italia Serie D
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Citta Di Fasano - US Tolentino4:016:30
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus (U23) - Feralpisalo2:015:59
 Inter Milan - Napoli0:121:44
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Clube Ideal - Sertanense0:118:00
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Porto - Academica Viseu3:022:45
Hokejs
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - HSC Csikszereda2:218:30
 DAB Docler - Ferencvarosi TC5:419:00
 Ujpest Budapest - Schiller-Vasas HC5:119:00
 Fehervari Titanok - Gyergyoi HK1:319:30
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kurbads - HK Dinaburga Daugapils8:119:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Baranovichi - HC Bobruisk3:218:00
 HK Vitebsk - Belarus U-183:618:00
 Himik-SKA - HC Lokomotiv Orsha18:00
 Pinskie Jastreby - HC Mogilev2:218:00
 HK Brest - HK Lida6:118:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furuset Ishockey IF - Comet Halden3:520:00
 Gjovik Mammuts - Lorenskog6:420:00
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Hasle/Loren Ishockey3:520:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes3:302:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victoria Royals - Red Deer Rebels3:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Knights - Guelph Storm1:302:00
 Kitchener Rangers - Erie Otters3:102:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kulager Petropavlsk - HC Astana7:115:00
 HC Aktobe - Gornyak Rudny1:315:59
 Humo Tashkent II - HC Temirtau1:615:59
 HC Aktobe - Gornyak Rudny1:316:00
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Donbass - Bilyi Bars6:018:30
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester Storm - Nottingham Panthers3:321:30
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Visbi-Roma - Mariestads Bois2:220:00
 HC Halmstad Hammers - IK Skovde4:120:00
 Troja-Ljungby - Huddinge5:320:00
 HC Hudiksvalls - Vasby4:520:00
 IK Ostersunds - Vallentuna5:220:00
 AIF Tranas - Kallinge/Ronneby5:320:00
 IK Grums - IF Nibro1:220:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malungs IF - IFK Kumla2:720:00
 Lindens Hockey - Koping HC4:520:00
 HC Boras - IK Morrums Gois3:320:00
 HK Enkopings - Stromsbro IF2:520:00
 Surahammare - Gripen HC Nykoping0:820:00
 Kalmar HC - HC Dalen6:420:00
 Hanhals IF - HC Vimmerbju1:420:00
 HC Arlanda - Sollentuna HC3:420:00
 HC Vannas - SK Lejons5:120:00
 Hammarby IF - Hanvikens SK6:420:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - Timra2:320:00
 Vita Hasten - Bjorkloven3:520:00
 Vasteras - Karlskrona3:220:00
 Almtuna - Sodertalje3:320:00
 IK Kristiastads - Mora9:220:00
 AIF Tingsrids - Vasterviks5:120:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mytish Atlanty - HK Riga4:218:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelmet - Molot Prikamje2:114:00
 Bars Kazan - Humo Tashkent3:014:00
 Chelmet - Molot Prikamje2:114:00
 Bars Kazan - Humo Tashkent3:014:00
 Gornyak Uchaly - Neftianik Al1:015:30
 Juznij Ural - Ijstal1:215:30
 Zauralje - Toros1:615:30
 KRS-BSU - CSK VVS3:617:00
 KRS-BSU - CSK VVS Samara3:617:00
 Ceng Tou - HC Lada Togliatti2:617:00
 Ceng Tou - Lada2:617:00
 HK Torpedo Gorkii - Khimik Vs2:017:29
 SKA-Neva - HC Tambov1:418:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Buran Voronezh2:018:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning1:102:00
 Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes2:202:00
 New York Islanders - Philadelphia Flyers5:302:00
 New Jersey Devils - Florida Panthers3:502:00
 New York Islanders - Philadelphia Flyers5:302:00
 New Jersey Devils - Florida Panthers3:502:00
 Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning1:102:00
 Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes2:202:00
 Buffalo Sabres - Detroit Red Wings3:202:00
 Minnesota Wild - Vegas Golden Knights4:003:00
 Winnipeg Jets - New York Rangers1:403:00
 Minnesota Wild - Vegas Golden Knights4:003:00
 Dallas Stars - Carolina Hurricanes4:103:30
 Colorado Avalanche - Ottawa Senators3:003:59
 Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks5:303:59
 Colorado Avalanche - Ottawa Senators3:004:00
 Anaheim Ducks - St. Louis Blues05:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lake Erie Monsters - Grand Rapids Griffins6:202:00
 Charlotte Checkers - Rochester Americans4:202:00
 Iowa - San Antonio Rampage2:103:00
 Colorado Eagles - Tucson Roadrunners5:204:05
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Twk Innsbruck Die Haie(U20) - Okanagan Hockey Club Europe(U20)3:319:15
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KAC Klagenfurt - EC Graz 99ers3:320:14
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Augsburger Panther1:020:29
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HC Bratislava2:518:00
 HK Spartak Dubnica - HC Topolcany1:419:00
 HK Levice - HK 95 Povazska Bystrica3:419:00
 MHK Martin - Spisska Nova Ves5:119:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - HKM Zvolen1:518:00
 Dukla Trencin - HC 07 Detva7:318:59
 Slovan Bratislava - Mac Budapest3:319:30
 DVTK Jegesmedvek - HC Kosice4:219:30
 Nove Zamky - Banska Bystrica0:219:30
 DVTK Jegesmedvek - HC Kosice4:219:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horacka Trebic - Jestrabi Prostejov5:218:30
 Litomerice - HC AZ Havirov 20101:518:30
 HC Slovnaft Vsetin - HC RT Torax Poruba5:118:30
 HC Benatky Nad Jizerou - HC Dukla Jihlava1:218:30
 Slavia Prague - Ceske Budejovice3:619:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - HC Banik Sokolov3:519:00
 Zubr Prerov - Chomutov2:019:00
 HC Frydek Mistek - SK Kadan5:319:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Mlada Boleslav4:618:00
 Kladno - Zlin2:318:20
 Kometa Brno - Vitkovice2:518:59
 Liberec - Litvinov4:418:59
 Kometa Brno - Vitkovice2:519:00
 Liberec - Litvinov4:419:00
 Sparta Prague - Mountfield HK2:319:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hermes - Iisalmen Peli-Karhut2:318:30
 SaPKo - HT Keupa4:218:30
 Roki - Jokipojat Joensuu5:318:30
 TuTo - Peliitat3:118:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JYP Jyvaskyla - Jukurit2:118:30
 Assat Pori - SaiPa Lappeenranta5:218:30
 JYP Jyvaskyla - Jukurit2:118:30
 HIFK - Ilves Tampere4:018:30
 Tappara Tampere - Lukko Rauma3:318:30
 Assat Pori - SaiPa Lappeenranta5:218:30
 Vaasan Sport - KalPa Kuopio3:518:30
 KooKoo - Pelicans Lahti4:118:30
 HIFK - Ilves Tampere4:018:30
 KooKoo - Pelicans Lahti4:118:30
Volejbols
Sievietes - Taizeme - TVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rangsit University - 3BB Nakornnont0:306:59
Sievietes - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Krasnodara - Yenisey-2 Krasnoyarsk0:309:00
 Dinamo Kazan - Sakhalin Yujno-Sakhalinsk3:210:45
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vampula - Salon Viesti3:018:30
 Nurmon Jymy - Oriveden Ponnistus Orivesi1:318:30
 Hameenlinna - LP Kangasala3:118:30
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Romprest Bucuresti - CSU Galati3:014:00
 Stiinta Bacau - CSM Lugoj3:017:00
 U Jolidon Cluj - CS Medgidia3:218:00
 Rapid Aibo Bucuresti - Scmu Arges Pitesti0:319:30
Sievietes - Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemik Police - LKS Commercecon Lodz3:018:30
 Developres Rzeszow - Bielsko-Biala3:021:30
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rexona Ades Rio - Volei Nestle Osasco3:100:00
 Sesi Volleyball Bauru - CR Flamengo3:200:30
 Banana Boat/Praia Cl. - Barueri3:000:30
 Curitiba Volei - CC Valinhos3:000:59
 Fluminense F.c - Minas0:301:00
 Pinheiros - Sao Caetano3:201:00
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Dukla Liberec - Brno SG0:319:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stuttgart - Nawaro Straubing3:020:00
 Dresdner - Vilsbiburg2:320:09
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenera Chieri - UBI Banca San Bernardo Cuneo3:121:30
 Cassalmagiore - Lardini Filottrano3:221:30
 Millenium Brescia - IL Bisonte Firenze3:121:30
 Busto Arsizio - Bartoccini Gioiellerie Perugia3:121:30
 Novara - Savino Del Bene Scandicci3:121:30
 Busto Arsizio - Bartoccini Gioiellerie Perugia3:121:30
 Bergamo - Conegliano0:321:30
 Saugella Team Monza - Volalto Caserta 2.03:021:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara PTT - Ankara Karayollari3:012:30
 Eczacibasi - Galatasaray3:212:59
 Aydin B.Sehir Bld. - Besiktas3:012:59
 Eczacibasi - Galatasaray3:213:00
 Aydin B.Sehir Bld. - Besiktas3:013:00
 Thy - Nilufer Belediye3:115:30
 Vakifbank Turk Telekom - Fenerbahce3:115:59
 Yesilyurt - Beylikduzu Voleybol Ihtisas3:017:29
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - KGC Pro VC0:312:00
 Hwaseong IBK Altos - Daejeon KGC0:312:00
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy (res.) - Berkuty Urala Ufa3:115:00
Vīrieši - Pasaule - Dienvidamerikas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taubate/Funivic - Regatas3:023:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ried - Waldviertel0:320:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - Sesi0:301:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiikerit - Hurrikaani1:318:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Seoul Woori Card Hansae2:312:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - Dunav Ruse3:218:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evivo Duren - Rottenburg2:320:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selver Tallin - TTU3:019:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - Aluron Warta Zawiercie3:117:00
 MMP Ankara - Aluron Warta Zawiercie3:117:00
 Volei Zalau - VK Karlovarsko1:318:00
 Abiant Lycurgus Groningen - Montpellier1:321:00
 Rennes - VK Ekonom Spu Nitra3:021:00
 Abiant Lycurgus Groningen - Montpellier1:321:00
 VC Haasrode Leuven - Penzugyor SE3:121:30
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 C.s. Arcada Galati - Galatasaray3:218:00
 Arkas Izmir - UV Rhein-Main3:018:00
 C.s. Arcada Galati - Galatasaray3:218:00
 Arkas Izmir - UV Rhein-Main3:018:00
 Ostrava - Modena1:318:59
 Mladost Brcko - Ajaccio3:220:00
 Lindemans Aalst - Haok Mladost3:121:30
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy - Kuzbass Kemerovo3:015:59
 Ach Volley Ljubljana - SCC Berlin2:318:59
 Jastrzebiski - Zenit Kazan3:118:59
 Ach Volley Ljubljana - Berlin Recycling Volleys2:319:00
 Jastrzebski Wegiel - Zenit Kazan3:119:00
 Tours - Politechnika Warszawska3:021:00
 Tours Volley-Ball - Politechnika Warszawska3:021:00
 Noliko Maaseik - Halkbank Ankara3:121:30
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamiltons Entonijs - Haotians Lu4:312:00
 Lee Chun Wai - Viljamss Robijs4:312:00
 Slesors Eliots - Volestons Bens2:412:00
 Lichtenberg Simon - Deils Dominiks2:412:00
 Valdens Rikijs - Junhujs Dings1:412:00
 Jiahui SI - Vahedi Soheil2:412:00
 Makgils Entonijs - Ksivens Meijs4:112:00
 Selbijs Marks - Zifans Čens4:112:00
 Hamiltons Entonijs - Haotians Lu4:312:00
 Makgils Entonijs - Ksivens Meijs4:112:00
 Jiahui SI - Vahedi Soheil2:412:00
 Selbijs Marks - Zifans Čens4:112:00
 Valdens Rikijs - Junhujs Dings1:412:00
 Kārtijs Ešlijs - Velss Daniels2:414:15
 Saengkhams Nopons - Ursenbačers Aleksandrs4:114:15
 Odonnell Martin - Fords Toms4:014:30
 Castle Billy Joe - Tramps Džuds0:415:00
 Stīvenss Metjū - Sargeant, Brandon4:015:00
 Castle Billy Joe - Tramps Džuds0:415:00
 Stīvenss Metjū - Sargeant, Brandon4:015:00
 Sijuns Juans - Robertson Džimmijs2:415:05
 Bingtao Jans - Mans Mičels4:015:30
 Žengijs Fans - Goudongs Ksjau0:416:00
 Estlijs Džons - Lisovskis Džeks3:416:10
 Pengfei Tians - Havkinss Berijs4:016:15
 Mērfijs Šauns - Burdens Alfijs4:316:19
 Viljamss Marks - Džordans Brauns4:216:30
 Viljamss Marks - Brauns Džordans4:216:30
 Berns Jans - Magvaiers Stīvens3:416:45
 Alens Marks - Vatana Džeimss4:018:55
 Figueiredo Igors - Deiviss Marks4:321:00
 Brecel Luca - Donaldsons Skots4:221:00
 Haighfilds Liams - Vilsons Kirens2:421:00
 Žao Ksintongs - Hetkots Luiss4:221:00
 Karingtons Stuarts - O'Salivans Ronijs2:421:00
 Kārters Ali - Grīns Džerards0:421:00
 Milkinss Roberts - Vilsons Gerijs4:121:00
 Dohertijs Kens - Higinss Džons1:421:00
 Karingtons Stuarts - O'Salivans Ronijs2:421:00
 Dohertijs Kens - Higinss Džons1:421:00
 Binghams Stjuarts - Feilongs Čens4:122:34
 Robertsons Nīls - Džoiss Marks4:222:39
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kornē Alīze - Ostapenko Jeļena2:012:00
 Tomļanoviča Ajla - Potapova Anastasija0:213:25
 Konta Johanna - Dodina Oseana0:215:15
 Benčiča Belinda - Kuznecova Svetlana2:017:29
 Ferro Fiona - Ribakina Jelena0:219:30
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kudryavtseva A / Srebotnik K - Kalashnikova O / Mitu A2:112:00
 Carter H / Fichman S - Alexandrova E / Zvonareva V2:012:00
 Kudryavtseva A / Srebotnik K - Kalashnikova O / Mitu A2:112:00
 Mishina D / Shalimova E - Christian K / Guarachi A0:213:39
 Carter H / Fichman S - Alexandrova E / Zvonareva V2:015:00
 Rosolska A / Tomljanovic A - Potapova A / Putintseva Y1:217:00
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina A / Van Der Hoek R - Krawczyk D / You X2:009:59
 Eikeri U / Hsieh Y-C - Haas B / Perez E0:209:59
 Raina A / Van Der Hoek R - Krawczyk D / You X2:010:00
 Eikeri U / Hsieh Y-C - Haas B / Perez E0:210:00
 Namigata J / Plipuech P - Peng S / Wang Y0:215:24
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lianga Ene Šuo - Čanga Saisai0:209:59
 Linette Magda - Bondarenko Katrīna2:011:05
 Plipueča Peangtana - Hibino Nao0:211:34
 Svitolina Elina - Schoofs Bibiane2:012:00
 Kunga Leonija - Žu Lina2:012:30
 Vanga Kvianga - Kava Katarzina2:013:34
 Vanga Kvianga - Kava Kataržina2:013:35
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šimizu Eri - Rutlifa Erina2:101:15
 Nakano Šona - Dikosavljevic Andrea0:201:30
 Burns Emily - Naoko Eto2:103:20
 Aulia Catherine - Chikaraishi Yui2:003:20
 Park Sohyun - Kempenaers-Pocz Charlotte2:123:55
 Vestburijs KaterineBes - Dikosavljevic Andrea2:023:55
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samudio Antonia - Naya Guillermina1:216:00
 Carle Maria Lourdes - Alvesa Karolina2:016:00
 Gamiza Andrea - Gamarra Martins Ingrida2:016:00
 Žonžeana Leolija - Ostlunda Fanija2:018:04
 Ivanova Daša - Malkin Misa2:018:35
 Jepifanova Alexandra - Tilbuerger Jantje2:018:40
 Ivanova Daša - Malkin Misa2:018:44
 Ong Vanessa - Dadaciu Sabina2:019:45
 Zugere Joanne - Ambrosio Silvia2:120:20
 Klosa Marija - Price Gabriella2:020:55
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bondarenko Maria - Gioroje Ilona Georgijana0:210:25
 Martins Destinee - Kenele Karina1:210:30
 Kalava Iikhitha - Schunk Nastasja Mariana0:212:20
 Timofeeva, Maria - Leonards Manons2:112:40
 Teilore Gabriela - Rusova Alisa2:013:25
 Noela Mallaurija - Skačkova Katsiarina2:014:50
 Kabaja Avāda Žaklīne - Aleksandre DA Rosa Karolaine2:015:05
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ogescu Simona - Klincov Bojana2:110:00
 Svatikova Laura - Amariei Ilinca Dalina1:210:00
 Šūla Čiara - Pellikano Helene0:210:00
 Spasova Beatris - Leikina Polina0:210:00
 Lindh Gallagher Emilie - Ioana Gaspar2:011:35
 Spiteri Dālija - Pavlou, Dimitra2:011:50
 Belgraver Julie - Jebavija Jasmine2:012:10
 Helmi Olga - Dema Viktoriia2:012:35
 Vlkovska Veronika - Dalakishvili Mariam2:114:00
 Kallistrou, Maria - Panfilov Lara0:214:00
 Ošnera Svenja - Gabriela Duka2:014:00
 Corneanu Oana Smaranda - Popescu Anna2:014:05
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perina Konija - Boultere Keitija1:211:00
 Desperjēra Galle - Mareja Samanta2:011:35
 Tena Harmonija - Gramatikopoulou Valentini2:112:25
 Muntīna Viktorija - Danilina Anna1:212:50
 Marfutina Marija - Pieri Tatjana2:114:30
 Miyazaki Yuriko - Albī Odrija2:014:30
 Cascino Estelle - Molinaro Eleonora0:216:15
 Salden Lara - Szostak Marine2:016:19
 Benuā Marī - Wargnier Lucie2:017:49
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Andreja Laura-Jana - Lansere Sofija1:211:00
 Korpatsča Tamara - Deja Herdzelas1:211:00
 Zelnickova Radka - Grabhere Jūlija0:211:00
 Mihalikova Tereza - Kana Viktorija0:212:55
 Miriama Kolodziejova - Kovala Vlada0:213:50
 Feta Jana - Siskova Anna2:114:15
 Kristiāna Žaklīna Adina - Kadantu Aleksandra2:014:50
 Juhaszova Viviena - Hradečka Lūsija0:215:10
 Khromačeva Irina - Feodorov Francesca Andrea2:016:25
 Bondara Anna - Ozgena Pemra2:116:35
 Galfi Dalma - Lukasa Tena1:217:35
 Samardzic Ayline Esina - Kostova Elitsa0:217:35
 Papamiheila Despina - Kubareva Anna0:218:40
 Rozatello Kamilla - Dorošina Olga1:219:15
 Dascalu Nikoleta - Jani Reka-Luka2:120:10
 Hatouka Jūlija - Johana Markova1:220:35
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorēns Janaiss - Žonkurs Ronans0:210:55
 Saharovs Glebs - Paulson Andrew2:111:00
 Beljers Antoine - Dubrivnijs Artjoms2:011:00
 Mertenss Janiks - Droguet Titouan1:213:45
 Parkers Stuarts - Staeheli Luca2:014:50
 Kornū-Šovēns Antuāns - Faivre Pierre2:015:59
 van Assche, Luca - Dous Karpenschif Joshua2:117:44
 Krepats Baptiste - Peyrot Alexandre0:220:09
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lao Daniele - Bartela Mona0:200:44
 Bouzkova Marija - Hibi Maijo2:001:00
 Zakaria Marsela - Makneilla Ketija0:218:44
 Savinjuha Valerija - Abanda Francoise1:218:50
 Cepede Roiga Veronika - Pončē Džesika2:018:50
 Govorcova Olga - Mina Greisa2:019:00
 Šarma Astra - Maria Mateas2:020:30
 Jaksiča Jovana - Pagula Džesika0:220:34
 Vikmaijera Janīna - Halbauere Elī2:121:00
 Hanna Čanga - Osorijo Serrano Marija Kamila2:121:35
 Andersone Robina - Žanga Juksuana2:122:00
 Lēba Džeimija - Kalinina Anhelina0:223:55
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodriguess-Pace Ricarko - Arguello Facundo0:218:00
 Zeballos Frederiko - Galdos Serdžio2:118:00
 Sorhi Žao Pedro - Žu Maikls2:018:00
 Huertas Del Pino Connor - Roncadelli Franco2:018:00
 Panta Ereross - Barrios Vera M.T.0:219:50
 Olivieri Genaro Alberto - Agamenone Franko2:120:35
 Malla Bastians - Iamačkine Pedro2:120:35
 Alvarezs Nikolas - Mendoza Alehandro2:021:40
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Picčers Dāvids - Džiakalone Omars1:209:55
 DEN Heijer Guy - Musialeks Aleksis0:210:00
 Dembeks Mičals - Cicipas Petross1:211:30
 Angels Džeimijs Floids - Harris Billy1:212:00
 Wong Chack Lam Coleman - Ginat Roi0:212:10
 Vehnelt Kai - Gīns Klements0:214:10
 Guenther Valentin - Alexander Erler1:215:10
 Skorilas Alexandros - Trinkers Jonass0:215:15
 Hegers Tims - Bellucci Mattia0:215:35
 Weststrate Lodewijk - Grejs Džonatans2:016:15
 Furlanetto Marco - Bergs Zizu0:217:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volfsons Davids - Brendons Valkins2:016:00
 Estavezs Maksimiliano - Spec Matič2:016:00
 Ribeiro Markondes Igors - Hernandez Serrano Juan Alejandro0:216:00
 Jamasita Fernando - Perez Alfredo0:217:55
 Ribeiro Eduardo - Langmo Kristians0:218:15
 Boyer Toby D - Petits Gabriels1:218:25
 Sarkisjans Aleksandrs - Roberts Džastins0:219:50
 Farrens Konors - Braimers Geidžs2:020:00
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Patten Henry - Džonatans Mridha2:011:55
 Niklass-Salminens Patriks - Marek Wojciech2:012:00
 Hands, Tom - Marks Vaithauss0:212:00
 Niklass-Salminens Patriks - Marek Wojciech2:012:00
 Hands, Tom - Marks Vaithauss0:212:00
 Mchugh Aidan - Gill Felix2:013:25
 Draper Jack - Zima Leopolds2:013:30
 Rosenkranz Mats - Heijmans Kristofers0:213:45
 Zuks Kacpers - Fery Arthur2:014:55
 Zielinskis Jans - Little Daniel2:015:05
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiumanovs Timurs - Liutarevičs Ivans2:106:55
 Noguči Rio - Karimovs Djurabeks2:007:00
 Virtanens Otto - Ivanovs Vladimirs2:108:30
 Habibulins Timurs - Jevsejevs Deniss0:208:35
 Kravčuks Konstantīns - Ratniuks Maksims2:009:40
 Manafovs Vladislavs - Civadze Džorže2:010:19
 Borisiouks Martins - Maggioli Emiliano2:011:35
 Šila Jaroslavs - Čungs Junseongs0:212:40
 Bulitskis Aliaksandrs - Noskins Jegors2:013:10
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itbareks Simons - Goveas Arjans2:110:00
 Papiks Tomass - Simone Ronkalli0:210:00
 Pablo Vivero Gonzales - Grinkovskis Pjotrs2:010:00
 Gavare Sahils - Gengels Mareks0:210:00
 Poļaks Dāvids - Malesevičs Nemaņa2:011:05
 Ovcharenko, Oleksandr - Džavakians Jurijs2:111:25
 Ivanovs Simons Antonijs - Boyer Tristan0:212:05
 Džanašia Šalva - Berrettini Jakopo0:213:15
 Kelsi Stevensons - Tessa Louis1:213:45
 Vidals Azorins Hosē - Agafonov Egor0:214:15
 Echeverria John - Bega Alessandro0:215:00
 Philippov Evgeny - Verners Pauls0:215:45
ATP - ITF Future - Palmanova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisseriks Džonatans - Ceppellini Alessandro2:010:55
 Perčiots Metjū - Bagnolini Daniel2:010:55
 Ojeda Lara Rikardo - Gimeno Valero Karloss1:211:00
 Baezs Sebastians - Madarasz Gergelis2:011:00
 Damas Miguel - Vaiss Aleksanders0:212:45
 Lopes Morillo Imanol - Passaro Francesco1:213:05
 Sančess Hovers Karloss - Mora Maksime2:013:30
 Giotis Rafael - Marti Pujolrass Alekss2:114:30
 Alcala Gurri Max - Helers Peters0:214:50
 Boukuets Lukass - Žurbins Aleksandrs0:214:55
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perezs Sanzs Deivids - Bertola Remijs1:210:30
 Glavcs Andrejs - Ouakaa Aziz0:210:30
 Bothvell Peters - Kijametovic Aziz0:210:30
 Vilardo Frančesko - Monteiro Žoao0:210:30
 Palosi, Stefan - Dambrosi Giacomo0:212:05
 Nemakal Ajay Pruthvi - Jianu Filip Cristian0:212:30
 Tomescu Dan Alexandru - RODRIGUEZ, LISANDRU1:213:00
 Dalla Valle Enriko - Pietri Benžamins0:213:30
 Winter Lopez Benjamin - Lozans Kristians2:113:45
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silva Dutra Daniels - Damm Martin2:016:45
 Dutra da Silva Daniels - Damm Martin2:016:45
 Slobodčikovs Rolands - Andrejevs Adrians2:017:00
 Braswell Micah - Žu Evanss1:217:00
 Toledo Bague Pol - Avidzba Alens0:217:00
 Gomezs Alehandro - Ribakovs Aleks2:018:35
 Hards Niks - Rodrigezs Kristians0:218:44
 Bernard John - Loks Bendžamins0:218:50
 Leite Vilsons - Bergevi Filips0:219:35
 Gonzaless Alehandro - Sinkleirs Kolins2:120:45
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lindstedt R / Sandgren T - Jackson S / Kovalenko O2:000:15
 Humbert U / Withrow J - Johnson S / Opelka R1:201:34
 Monro N ./ Soks Dž. - Bambridge L / Mclachlan B2:002:49
 Daniell M / Oswald P - Arevalo M / O'Mara J1:219:00
 Jebavy R / Nielsen F - Gonzalez S / Skupski K2:020:40
 Kecmanovic M / Pavic A - Cacic N / Nys H1:222:15
 Isner J / Paul T - Inglot D / Qureshi A-U-h0:222:25
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers M / Zeballos H - Behar A / Escobar G2:001:34
 Duran G / Londero J I - Caruso S / Sonego L2:020:00
 Demoliner M / Middelkoop M - Cecchinato M / Ramos-Vinolas A2:021:00
 Cuevas P / Dellien H - Mayer L / Molteni A2:021:50
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paire B / Pavic M - Erbērs P-H / Mahut N0:212:59
 Klaasen R / Marach O - Arends S / Pel D2:017:44
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horanskis Filips - Londero Huans Ignasio1:200:04
 Majers Leonardo - Ramoss Alberts1:202:29
 Kovaliks Džozefs - Sousa Pedro0:219:30
 Martinez Portero Pedro - Lajovičs Dušans0:221:59
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gunnesvarans Prajnašs - Fanselovs Sebastians2:107:30
 Žangs Žižens - Okleppo Julians0:207:30
 Gunnesvarans Prajnašs - Fanselovs Sebastians2:107:30
 Bonzi Benjamins - Milojevic Nikola2:008:40
 Safvats Mohameds - Ebdens Matju2:108:45
 Dakvorts Džeims - Sultanovs Kumouns2:009:50
 Silva Frederiko Ferreira - Kopejans Kimers2:110:05
 Ramanatans Ramkumars - Šanmugam Abinavs Saņevs2:011:34
 Rawat Sindharth - Reddy Rishi2:012:10
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevills L. / Smits Dž. - Harisons K./Harisons R.2:000:59
 Rodionovs Jurijs - Hopers Džeims2:000:59
 Sevills L. / Smits Dž. - Harrison C / Harrison R2:001:00
 Rodionovs Jurijs - Hopers Džeims2:001:00
 Mohs Maikls - Nakashima Brandon2:002:05
 Kovacevičs Aleksandars - Torpegārds Mikaels0:202:25
 Vatanuki Josuke - Rinderknečs Arturs2:017:00
 Eskobedo Ernesto - Klezars Gilerme2:017:00
 Dmitrijs Popko - Mansori Skanders0:218:35
 Popko Dmitrijs - Mansori Skanders0:218:35
 Dempster I / Lovett K - Novikov D / Oliveira G2:118:39
 Bangura Seku - Tabilo Alehandro0:220:05
 Kudla Deniss - Kvirozs Roberto2:020:20
 Bellučī Tomass - Roberto Sids2:021:20
 Glasspool L / Lawson A - Gonzales R / Roelofse R2:021:44
 Kamke Tobias - Blankaneo Žeofrejs0:222:50
 Kressi Maksims - Joao Menezes2:022:50
 Kamke Tobias - Blankaneo Žeofrejs0:222:50
 Kressi Maksims - Joao Menezes2:022:50
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Myneni S / Reid M - Ballekere Ravikumar N / Cheruku V2:007:30
 Begemann A / Masur D - Rosol L / Sugita Y0:212:35
 Gunneswaran P / Nagal S - Goransson A / Rungkat C0:212:35
 Arneodo R / Bonzi B - Erlich J / Vasilevski A1:213:30
 Ebden M / Paes L - Rola B / Zhang Z2:014:29
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bemelmans R / Brown D - De Schepper K / Gaston H2:116:10
 Golubev A / Nedovyesov A - Elgin M / Gabashvili T2:117:40
 Added D / Olivetti A - Halys Q / Lamasine T2:019:10
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Morija Hiroki - Musetti Lorenzo0:211:29
 Gabašvili Teimurazs - Kuns Nikola2:011:30
 De Grefs Arturs - Marcora Roberto0:212:59
 Marčenko Iļja - Haliss Kventins1:214:29
 Nedovesovs Oleksandrs - Zapata Miralles Bernabe0:214:40
 Hoangs Antonijs - Mayot Harold2:117:05
 Viola Mateo - Džuls Mari1:219:19
 Viola Mateo - Marī Žils1:219:20
 Zverevs Miša - Trungelliti Marko2:021:50
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shi Brian - Norijs Kamerons0:202:29
 Džangs Džeisons - Andersons Kevins2:004:10
 Kecmanovičs Miomirs - Lorenci Paolo2:018:59
 Seppi Andreas - Džonsons Stīvs2:020:34
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simons Žils - Kukuškins Mihails2:112:00
 Bautista-Aguts Roberto - Karreno-Busta Pablo1:215:00
 Hāse Robins - Goffins Davids1:215:04
 Monfilss Gaels - Sousa Džao(Por)2:017:44
 Evanss Daniels - Kačanovs Karens2:119:04
 Medvedevs Danils - Pospišils Vaseks0:220:29
 Dimitrovs Grigors - Augers Aliassime Fēliks0:221:59
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Eurofarm Rabotnik - Nasica Nexe24:2221:15
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucuresti - HC Vaslui32:2917:00
 HC Buzau - Steaua Bucharest28:2918:24
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ADA Maia-Ismai - FC Porto Vitalis22:3123:00
 SP C Horta - ABC/UMinho21:1723:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Celje Pivovarna Lasko - RD Koper28:2419:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljandi - Polva Serviti19:3019:00
 Arukula - Tapa23:3719:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze24:3018:59
 Mmts Kwidzyn - KS Gwardia Opole21:2419:00
 MKS Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze24:3019:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grifk - Aifk31:2719:00
 PIF - Hifk29:3819:00
 Bk-46 - Dicken29:2819:00
 SIF - Riihimaki Cocks21:2919:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Prague - Karvina27:2519:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metz Moselle - Merignac Handball39:2021:00
 Toulon Saint CYR VAR Handball - Brest Bretagne Handball18:3021:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thuringer - Fsv Mainca 0536:1920:30
 Bietigheim - Goppingena35:2021:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skara HF - Savehof20:2020:00
 GT Soder - Skovde22:2620:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Volgograd - Rostov-Don15:3116:00
 Lada Toljatti - Ufa-Alisa32:1817:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sola - Kristiansand28:3319:00
 Storhamar - Tertnes32:2819:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randers - EH Aalborg34:2319:30
 Viborg - Kobenhavn33:3019:30
 Horsens HK - Esbjerg26:2420:00
 Ajax Kobenhavn - Aarhus United23:2520:00
 Midtjylland - Holstebro35:2020:30
 Skanderborg Handbold - Odense19:3020:30
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viking Tif - Charlottenlund SKH Elite23:3119:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolstad - Fyllingen29:3219:00
 HK Halden - Arendal22:2419:30
 Elverum - Drammen HK33:3020:15
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier - Istres27:2821:30
 Tremblay - Dunkerque HB28:3021:30
 Creteil - Nimes28:3521:30
 Chartres Metropole HB 28 - Chambery26:2221:30
 Nantes - Ivry38:2421:30
 Aix - Paris Handball28:3821:45
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redbergslids - Skovde IFK25:2920:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arhus GF - Lemvig Handbold25:2619:30
 AaB Handbold - Tvis Holstebro23:2121:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Bidasoa Irun33:2520:00
 Globalcaja Ciudad Encantada - Angel Zimenez P. Genil30:2121:30
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ademar Leon - Magdeburg27:3121:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 THW Kiel - Veszprem29:2820:00
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Dalen - Pixbo Wallenstam2:219:30
 Vaxjo - Jonkopings4:419:30
 Warberg IC - Storvreta IBK7:1020:00
 Linkoping - Hollvikens Ibf5:420:00
 Visby Ibk - Mullsjo5:520:00
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ullevaal - Ullern4:620:00
Telpu futbols
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Burela3:316:30
 Real Betis Fsn - Peniscola2:121:00
 Jaen - Cartagena FS2:122:00
 Talavera FS - Marfil Santa Coloma1:122:00
Pludmales futbols
Pasaule - Mundialito de Clubes
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Braga - Flamengo6:416:00
 Antalya - Alanya BSC - Lokomotiv Moscow4:1419:30
E-Sports
Dota 2 - ESL One Los Angeles - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beastcoast - Furia Esports1:000:24
 Beastcoast - Infamous1:001:45
 Infamous - Furia Esports0:102:44
 Team Adroit - IO Dota22:008:00
 Virtus Pro - Cyber Legacy2:009:55
 Hellraisers - Na'Vi0:212:50
 Ninjas IN Pyjamas - Aggressive Mode2:015:00
 Hellraisers - Virtus Pro0:215:09
 Beastcoast - Pain Gaming2:116:04
 Thunder Predator - Furia Esports2:016:10
 Fighting Pepegas - Business Associates0:218:00
 Pain Gaming - Furia Esports0:220:20
 Evil Geniuses - Chaos Esports Club2:120:49
 Beastcoast - Thunder Predator0:222:45
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spacestation Gaming - Mibr2:002:00
 Team Solomid - Fnatic2:017:00
 Spacestation Gaming - Darkzero Esports2:019:40
 Ninjas IN Pyjamas - G2 Esports2:023:00
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phelan Gaming - Nvision Esports0:120:00
 Barrage Esports - Demise1:021:00
 Enclave Gaming - MNM Gaming0:122:05
 Excel UK - Fnatic Rising1:023:00
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samclan Esports Club - Cidade Curiosa Esports0:100:30
 GTZ Bulls - Geekcase Esports0:102:00
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Outplayed - YDN Devils0:119:00
 Team Qlash Forge - Samsung Morning Stars0:120:00
 Racoon - Moba Rog1:021:10
 Sparks Esports - Cyberground Gaming0:122:05
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - K1ck Esports Club1:018:30
 Piratesports - Pride1:019:30
 Avez - Devils.one0:120:30
 Diablo Chairs - Illuminar Gaming0:121:40
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Izidream - Solary0:121:00
 Gamersorigin - Team Mces1:022:00
 Gameward - Vitality Bee1:023:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 APK Prince - Afreeca Freecs1:209:59
 Griffin - Sandbox Gaming2:113:30
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Youngsters - Espada2:013:00
 Team Spirit - Pro1002:116:00
 Unique - Revolt2:020:15
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esper - Pc4190:111:10
 Airborne Esports Club - Skyfire0:111:10
 Avant Garde - MAD Like Wizards11:10
 Paradox Gaming - Esper1:012:10
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mythic - Eunited1:003:10
 Rugratz - Riot Squad0:104:00
 Monstars - Ex-Faint Gaming0:105:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - BIG0:116:00
 HellRaisers - Nordavind1:019:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hjort Anton - Trans Entonijs3:209:30
 Alto Gaston Diego - Shamruk Gleb3:210:10
 Kanamitsu Koyo - Kim Wancheol3:010:50
 Kviu Liangs - Cheaib Dauud0:311:30
 Hjort Anton - Alto Gaston Diego0:312:10
 Kanamitsu Koyo - Shamruk Gleb3:112:50
 Kviu Liangs - Kim Wancheol3:013:30
 Cheaib Dauud - Trans Entonijs3:114:10
 Hjort Anton - Kanamitsu Koyo1:314:50
 Alto Gaston Diego - Trans Entonijs2:315:30
 Kviu Liangs - Shamruk Gleb3:116:10
Skvošs
Vīrieši - Oregonas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Devred Elliott Morris - Douglas Andrew0:300:00
 Amjad Syed Azlan - Jenkins Miles0:301:00
 Binnie Christopher - Lovejoy Spencer03:00
 Lovejoy Spencer - Paz, Mauricio Sanchez De La3:005:00
 Broekman Mark - Mekbib Daniel1:306:00
 Gordon Christopher - Chileshe Lwamba3:007:00