jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Ceturdiena, 13. Feb. 2020. gada
Basketbols
Grieķija - ESKA-ESKANA A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Anagennisi Petralonon - Mes Marathonos69:6720:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda Telekom - BKK Radnicki107:6718:00
 BC Mega Leks - KK Sloboda Uzice82:7320:29
 Mega Vizura - KK Sloboda Uzice82:7320:30
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hopsi Polzela - Krka66:7520:00
 Union Olimpija - Sencur93:8320:30
Izraēla - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nahariya - Hapoel Jerusalem89:9221:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ammerud - Kongsberg Miners87:10520:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuerza Regia - Soles de Mexicali69:7504:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unifacisa - Itabom Bauru83:6400:30
 Pinheiros - Sao Jose Unimed83:9200:30
 Pato Basquete - Botafogo69:7500:59
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legia Warszawa - Rosasport Radom58:8518:59
 Wikana Start Lublin - Anwil Wloclawek81:8721:30
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - KK Gorica83:7319:00
 Zadar - Split Ko85:7521:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Basketball - Antibes Sharks71:7921:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakken Bears - Randers Cimbria127:8919:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras Sanitarias - Weber Bahia106:9800:59
 Obras Sanitaras - Weber Bahia87:8701:00
 Club Deportivo Hispano Americano - Penarol115:9702:00
 Regatas - San Mart Corrientes84:7802:30
 Estudiantes - Quimsa86:9702:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Samsung Thunders - Dongbu Promy73:9512:00
 Anyang KGC - KCC Egis80:7512:00
 Seoul Samsung Thunders - Dongbu Promy73:9512:00
 Anyang KGC - KCC Egis80:7512:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - BC Kalev/Cramo81:6718:30
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Himik - MBK Nikolaev73:7018:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Kmart Tigers - Cairns Taipans99:8310:30
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flying Wheel Makassar - Sahabat Wisma Sehati Semarang39:6809:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gesam Gas Lucca - Techmania Battipaglia68:5821:30
 Fila San Martino - Umana Reyer Venezia62:6421:30
 Pallacanestro Vigarano - Famila Wuber Schio70:7821:30
 BK Rosa Empoli - Pallacanestro Torino94:7221:30
 OMC Cignoli Broni - ASD Basket Costa83:5621:30
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basket Gdynia - AZS Gorzow Wielkopolski70:6221:10
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Noginsk - Dinamo-Guvd Novosibirsk76:8715:00
 MBA Moscow - Dinamo Kursk79:8115:00
 Nadezda Orenburg - UMMC Jekaterinburg42:8516:00
 Dinamo Moscow - Enisey Krasnojarsk58:7618:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sīrija - Bahreina81:6417:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soave Francavilla(U20) - Aurora Basket Brindisi (U20)52:8220:14
 ASD My Basket Genova A (U20) - Polisportiva San Nazario Varazze(U20)67:6121:00
 Athletic System San Giorgio(U20) - Virtus Scafati (U20)69:7821:59
Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Milano - Vanoli Cremona86:6218:59
 Emporio Armani Milano - Vanoli-Braga Cremona86:6219:00
 Canadian Solar Bologna - Umana Reyer Venezia81:8221:44
 Boloņas Granarolo - Umana Reyer Venezia68:6821:45
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Valencia BC78:8220:00
 Barca Lassa - Valencia BC78:8220:00
 Real Madrid - Bizkaia Bilbao Basket93:8322:30
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Temp Sumz Revda - Vostok 65 Yuzhno-Sakhalinsk78:7415:00
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raptors 905 - Reno Bighorns104:10702:30
 Los Angeles D-Fenders - Idaho Stampede142:12805:00
 Santa Cruz Warriors - Iowa Energy117:15205:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic - Detroit Pistons108:10802:00
 Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks127:10502:00
 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks118:11102:29
 New York Knicks - Washington Wizards96:11402:29
 Brooklyn Nets - Toronto Raptors101:9102:29
 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks118:11102:30
 New York Knicks - Washington Wizards96:11402:30
 Minnesota Timberwolves - Charlotte Hornets108:11503:00
 Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers111:10403:00
 Minnesota Timberwolves - Charlotte Hornets108:11503:00
 Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers111:10403:00
 Dallas Mavericks - Sacramento Kings130:11103:30
 Utah Jazz - Miami Heat116:10103:59
 Phoenix Suns - Golden State Warriors112:10603:59
 Utah Jazz - Miami Heat116:10104:00
 Phoenix Suns - Golden State Warriors112:10604:00
 Denver Nuggets - Los Angeles Lakers111:11105:00
Futbols
Paragvaja - U19 Minor League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guarani(U19) - Sportivo San Lorenzo(U19)1:114:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigan Athletic U21 - Sheffield United(U23)1:016:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerpen - Genk1:121:30
Meksika - Copa MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pachuca - Toluca2:203:00
 Dorados - Juarez FC0:005:00
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oakleigh Cannons - Avondale Heights SC3:110:45
Katara - Qatar Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wakra - Al Arabi0:115:44
 Al Ahli - Al Gharrafa1:018:44
Uganda - Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPDF FC - Busia Young2:115:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraji Wadi Al-Nes - Jabal EL Mokaber0:115:59
Alžīrija - U21 Algerian Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Constantine(U21) - MC Oran(U21)1:112:59
Alžīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASM Oran - USM Alger1:015:00
 WA Boufarik - MC Oran2:015:00
 Ain M'Lila - Bordj Bou Arreridj1:315:00
 A Bou Saada - Arba1:015:00
 Paradou AC - MC EL Bayadh5:015:59
 US Biskra - CR Belouizdad1:016:00
 Bel-Abbes - USM Annaba1:016:00
 Paradou AC - MC EL Bayadh5:016:00
 ES Setif - Constantine2:119:45
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Espana - Real De Minas3:003:00
 CD Olimpia - CD Honduras5:003:00
 Lobos Upnfm - CD Motagua1:303:00
 CD Platense - CDS Vida0:103:30
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Arabi - Kazma SC3:017:05
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Bogota - Atletico Huila0:402:40
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harbour View FC - Waterhouse1:102:00
Sievietes - Olimpiska Kvalifikacija - AFC Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Ķīna1:110:30
Sievietes - Izraēla - Ligat Al
 NotikumsRezultātsLaiks
 MS Kiryat Gat - Hapoel Raanana1:020:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo RJ - Ponte Preta SP3:000:00
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool LFC - Arsenal LFC2:321:00
 Liverpool FC - Arsenal LFC2:321:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Mixco - Coban Imperial1:103:00
 Comunicaciones - Antigua GFC1:203:59
 Xelaju - Municipal1:204:00
 Comunicaciones - Antigua GFC1:204:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herediano - Cartagines3:003:59
 San Carlos - Universidad de Costa Rica2:204:00
 Alajuelense - Guadalupe FC3:204:00
 Herediano - Cartagines3:004:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolivar - Clube Aurora3:002:00
 Royal Pari Sion - Guabira Montero2:102:30
 San Jose - Nacional Potosi1:102:30
 Club Atletico Palmaflor - Blooming2:121:00
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Shabab - Al Hadd0:215:55
 Al Hala Muharraq - East Riffa0:218:20
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Rishon Lezion4:020:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Ironi Rishon LeZion4:020:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Ettifaq - Al-Hazm2:314:29
 Al Feiha - Al Hilal0:117:29
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyderabad FC - Jamshedpur FC1:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Bengal Club - Minerva FC1:113:30
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atromitos - Aris Thessaloniki0:118:59
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estrela DO Norte ES - Vitoria ES1:201:15
 Serra ES - Linhares FC ES3:001:15
 Desportiva Ferroviaria ES - Rio Branco AC ES3:101:15
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense - Flamengo2:301:30
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forca E Luz RN - America RN1:401:00
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 CRB - ASA4:001:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barbalha CE - Ferroviario CE0:102:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villa Nova MG - America MG1:200:15
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petrolina PE - Decisao PE2:101:00
 Central PE - Vitoria1:001:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Preto SP - Olimpia SP2:300:00
 Osasco - Primavera SP1:000:00
 EC Noroeste SP - Batatais3:000:30
 Velo Clube SP - Barretos SP4:101:00
 Comercial SP - Paulista FC SP2:101:00
 Marilia - EC SAO Bernardo SP1:001:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Bull Brasil - Sao Caetano1:000:00
 Sertaozinho SP - Atibaia SP1:100:00
 Red Bull Brasil - Sao Caetano1:000:00
 Sertaozinho SP - Atibaia SP1:100:00
 EC Taubate SP - Sao Bento1:100:59
 Portuguesa Santista SP - Penapolense1:100:59
 Sao Bernardo - Portuguesa SP2:000:59
 XV de Piracicaba - Rio Claro2:100:59
 EC Taubate SP - Sao Bento1:101:00
 Portuguesa Santista SP - Penapolense1:101:00
 XV de Piracicaba - Rio Claro2:101:00
 Sao Bernardo - Portuguesa SP2:001:00
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brusque SC - Sport Recife2:100:15
 Alagoinhas AC BA - Botafogo PB0:001:30
 DF Gama - Brasil de Pelotas3:301:30
 DF Gama - Brasil RS3:301:30
 Aguia Negra MS - Sampaio Correa2:102:29
 Toledo Colonia Work PR - Nautico0:202:29
 Aguia Negra MS - Sampaio Correa2:102:30
 Altos PI - Vasco da Gama1:102:30
 Campinense PB - MG Atletico0:002:30
 Galvez AC - Vila Nova0:102:30
 Toledo Colonia Work PR - Nautico0:202:30
 Manaus Fc/Am - Coritiba1:003:30
 Ferroviaria SP - Avai2:021:30
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Epinal - Saint-Etienne1:221:59
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erzurum BB - Trabzonspor1:415:59
 Sivasspor - Antalyaspor1:118:15
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio FC - Dallas2:303:30
 Sabah - Persija Jakarta0:210:30
 Modbury Jets - Adelaide Olympic3:311:30
 Louletano - IFK Goteborg2:112:30
 Alcoyano - Saburtalo Tbilisi1:312:59
 Pogon Grodzisk Mazowiecki - Stomil Olsztyn1:313:00
 Alcoyano - Saburtalo Tbilisi1:313:00
 Arema - Persela Lamongan3:114:00
 Suduva - Banants1:015:00
 Ull/Kisa - Raufoss2:215:00
 Dinamo Moscow - Kairat Almaty1:115:59
 Middelfart - Kolding IF2:118:30
 Jammerbught FC - Thisted FC4:219:30
 MFK Ruzomberok B - Spisska Nova Ves3:019:30
 SK Maria Saal - ASKO Gurnitz6:319:30
 DJK Adler Union Frintrop - Erler Spielverein6:220:29
 Muleno CF - Otelul Galati1:321:30
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huachipato - Deportivo Pasto1:000:15
 Lanus - Universidad Catolica del Ecuador3:000:15
 Huachipato - Deportivo Pasto1:000:15
 Llaneros - Liverpool FC Montevideo0:202:29
 Bahia - Club Nacional Asuncion3:002:29
 Llaneros - Liverpool FC Montevideo0:202:30
 Bahia - Club Nacional Asuncion3:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Cerro Porteno - Universitario Deportes1:000:15
 Palestino - Cerro Largo5:100:15
 Atletico Tucuman - The Strongest2:002:30
 Corinthians - Club Guarani Asuncion2:102:30
Nīderlande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Go Ahead Eagles - Utrecht1:419:30
 Heerenveen - Feyenoord0:121:44
Spānija - Division de Honor Juvenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural CF - Racing De Ferrol(U19)1:018:59
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad - Mirandes2:121:59
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catania - Ternana0:015:59
 AC Milan - Juventus1:121:44
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunost Minsk - Metalurg Zhlobin2:318:00
 Neman - HK Gomel3:218:00
 HK Vitebsk - Belarus U-181:518:00
 Dinamo Molodechno - Shakhtyor Solihorsk3:318:00
 HC Baranovichi - HC Bobruisk3:418:00
 Neman - HK Gomel3:218:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daemyung Killer Whales - Sakhalin4:112:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs10:201:00
 VAL Dor Foreurs - Cape Breton Screaming Eagles2:402:00
 Armada Blainville Boisbriand - Gatineau Olympiques3:202:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Kootenay Ice3:803:00
 Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings1:503:00
 Calgary Hitmen - Regina Pats8:104:00
 Vancouver Giants - Red Deer Rebels4:105:00
 Spokane Chiefs - Moose Jaw Warriors1:105:05
 Kelowna Rockets - Tri-City Americans8:305:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Owen Sound Attack - Hamilton Bulldogs5:102:00
 Erie Otters - Barrie Colts3:302:00
 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs5:402:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Saginaw Spirit5:702:07
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebie JKH GKS - Torun3:219:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mytish Atlanty - HK Riga1:318:00
 ORG Junior - CSKA Red Army3:818:00
 Mytish Atlanty - HK Riga1:318:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Kr - Sariarka2:114:00
 Jermak Angarsk - Nomad Nur-Sultan3:915:00
 HC Yugra - Metallurg Novokuzneck3:215:59
 Rubin Tyumen - Kazcink-Torpedo3:215:59
 HC Yugra - Metallurg Novokuzneck3:216:00
 Rubin Tyumen - Kazcink-Torpedo3:216:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Debreceni Egyetem AC4:118:30
 Hokiklub Budapest - Gyergyoi HK1:119:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - Vipiteno6:020:00
 Steel Wings Linz - EC Die Adler Kitzbuhel3:820:00
 HK Olimpija - HC Jesenice2:320:15
 EK Zell AM See - FBI Veu Feldkirch0:320:30
 HC Pustertal - Cortina4:221:00
 Ritten - Asiago4:121:00
 EHC Bregenzerwald - Fassa3:421:15
 HC Gherdeina - EC Red Bull Salzburg U201:321:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - HC Sochi2:214:29
 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit Helsinki3:415:59
 Salavat Julaev - Spartak Moscow2:515:59
 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit Helsinki3:416:00
 Salavat Julaev - Spartak Moscow2:516:00
 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Minsk4:118:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg2:318:00
 Neftehimik Niznekamsk - Metallurg Magnitogorsk4:018:00
 Severstal Cherepovec - HC Red Star Kunlun2:118:00
 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Minsk4:118:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg2:318:00
 Neftehimik Niznekamsk - Metallurg Magnitogorsk4:018:00
 HC Vityaz - Amur Khabarovsk3:318:30
 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok5:218:30
 HC Vityaz - Amur Khabarovsk3:318:30
 CSKA Moscow - Barys Nur-Sultan2:318:30
 Dinamo Rīga - AK Bars Kazan1:219:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Bruins - Montreal Canadiens4:102:29
 Los Angeles Kings - Calgary Flames5:305:00
 Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks3:005:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utica Comets - Laval Rocket3:202:00
 Charlotte Checkers - Rochester Americans5:202:00
 Hartfordas Wolf Pack - Wilkes-Barre Penguins1:202:00
 Albany Devils - Syracuse Crunch0:102:05
 Milwaukee Admirals - Texas Stars2:103:00
 Manitoba Moose - Rockford IceHogs1:203:00
 Colorado Eagles - Tucson Roadrunners2:504:05
 San Jose Barracuda - Stockton Heat3:305:00
 Ontario Reign - Bakersfield Condors4:205:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Storhamar3:319:30
 Lillehammer - Manglerud Star4:019:30
 Sparta Sarpsbourg - Gruner Ishockey6:119:30
 Stjernen - Valerenga1:219:30
 Stavanger - Frisk-Asker3:120:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - HC Ambri Piotta2:220:44
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg Energy - Rodovre Mighty Bulls4:320:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adler Mannheim - Nurnberg Ice Tigers5:120:29
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiruna Aif - HF Kaliks7:220:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oskarshamn - Malmo3:320:00
 Vastra Frolunda - Orebro5:320:00
 HV 71 - Rogle3:520:00
 Djurgarden - Vaxjo Lakers4:120:00
 Brynas - Lulea5:120:00
 Oskarshamn - Malmo3:320:00
 Brynas - Lulea5:120:00
 Linkoping - Leksand2:120:00
Handbols
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estarreja AC - AM Madeira And Sad25:3622:30
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Adrian Petrea Resita - HC Potaissa Tudra21:2517:00
 Dobrogea Sud - CSM Focsani 200728:1417:00
 CSM Calarasi - Dinamo Bucuresti28:3318:00
 Politechnica Timisiora - CSM Fagaras32:2718:00
 Stiinta Municipal - HCM Baia Mare19:2318:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Jeruzalem Ormoz - RK Gorenje24:3420:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper - HC Tallin25:2419:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bern - Wacker Thun36:3321:15
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Dimona - A.H Ness Zioana27:3920:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ringkobing - Hadsten Sports Klub31:2520:00
 Gudme HK - TMS Ringsted31:2221:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitet - Zvezda Zvenigorod27:3516:00
 Kuban - CSKA Moscow24:2919:15
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow - Chehovskie Medvedi30:2518:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint Raphael - Toulouse20:1821:45
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro-Silkeborg - Ribe-Esbjerg26:2721:00
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuchse Berlin - Grundfos Tatabanya KC27:2720:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Erlangen - Balingen-Weilstetten32:2720:00
 Melsungen - TV Bittenfeld21:2620:00
 Goppingen - Bergischer28:2220:00
 Wetzlar - Rhein Neckar Lowen27:2720:00
 Goppingen - Bergischer28:2220:00
 Flensburg-Handewitt - Nordhorn29:2720:00
 Melsungen - TV Bittenfeld21:2620:00
Volejbols
Sievietes - Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fatum - Vasas Duna Auto Obuda1:320:29
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Caltex Kixx - Hungkuk Pink Spiders3:112:00
 GS Caltex Kixx - Incheon Hungkuk3:112:00
Vīrieši - Alžīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Bethioua - MB Bejaia0:317:00
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass-2 - Dinamo-2 Leningradskaya Oblast3:012:59
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahdab Yazd - Saipa Tehran VC2:314:30
 Paykan Tehran - Payam Mashhad3:014:30
 Shahrdari Arak - Kaleh Mazandaran1:314:30
 Shahrdari Gonbad - Foolad Sepahan0:314:30
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altas - CSJL Knights3:009:30
Vīrieši - Pasaule - Dienvidamerikas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Personal Bolivar3:000:59
 Personal Bolivar - Juan Ferreira3:023:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesc-Rj - Moda/Maringa3:000:30
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lakkapaa - Hurrikaani1:318:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers2:312:00
Vīrieši - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Piraeus - Panathinaikos2:318:59
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Revivre Milano - OK Mladost Marina Kastela3:021:00
 Unicaja Almeria - Saaremaa VK1:321:30
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Draisma Dynamo Apeldoorn - Lokomotiv Novosibirsk1:321:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Fenerbahce3:018:00
 Ceske Budejovice - Fenerbache3:018:00
 Trentino - Macerata1:321:30
 Trentino - Lube Macerata1:321:30
 SL Benfica - Perugia1:321:59
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertson Džimmijs - Junhujs Dings1:412:00
 Stīvenss Metjū - Žao Ksintongs1:412:00
 Vahedi Soheil - Lisovskis Džeks4:012:00
 Brecel Luca - Pengfei Tians4:312:00
 Grīns Džerards - Velss Daniels4:212:00
 Milkinss Roberts - Magvaiers Stīvens3:412:00
 Mērfijs Šauns - Volestons Bens4:112:00
 Alens Marks - Deils Dominiks2:412:00
 Grīns Džerards - Velss Daniels4:212:00
 Alens Marks - Deils Dominiks2:412:00
 Robertson Džimmijs - Junhujs Dings1:412:00
 Selbijs Marks - Lee Chun Wai4:215:00
 Hamiltons Entonijs - O'Salivans Ronijs2:415:00
 Viljamss Marks - Makgils Entonijs1:415:00
 Goudongs Ksjau - Higinss Džons2:415:00
 Odonnell Martin - Vilsons Kirens0:415:00
 Viljamss Marks - Makgils Entonijs1:415:00
 Goudongs Ksjau - Higinss Džons2:415:00
 Hamiltons Entonijs - O'Salivans Ronijs2:415:00
 Selbijs Marks - Lee Chun Wai4:215:00
 Binghams Stjuarts - Bingtao Jans3:417:09
 Figueiredo Igors - Tramps Džuds1:417:09
 Binghams Stjuarts - Bingtao Jans3:417:10
 Figueiredo Igors - Tramps Džuds1:417:10
 Robertsons Nīls - Saengkhams Nopons4:317:44
 Brecel Luca - Higinss Džons3:421:00
 Junhujs Dings - Vilsons Kirens2:421:00
 Selbijs Marks - Žao Ksintongs4:321:00
 Deils Dominiks - Mērfijs Šauns1:421:00
 Vahedi Soheil - O'Salivans Ronijs0:421:00
 Junhujs Dings - Vilsons Kirens2:421:00
 Brecel Luca - Higinss Džons3:421:00
 Deils Dominiks - Mērfijs Šauns1:421:00
 Vahedi Soheil - O'Salivans Ronijs0:421:00
 Magvaiers Stīvens - Tramps Džuds1:422:19
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kornē Alīze - Sakkari Marija0:212:00
 Van Uitvanka Alisone - Kvitova Petra1:213:45
 Vekiča Donna - Aleksandrova Jekaterina0:216:15
 Kudermetova Veronika - Bertensa Kiki0:217:55
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kudryavtseva A / Srebotnik K - Christian K / Guarachi A0:212:59
 Garcia C / Konta J - Lister C / Voracova R2:014:29
 Carter H / Fichman S - Adamczak M / Sizikova Y2:015:50
 Aoyama S / Shibahara E - Potapova A / Putintseva Y2:019:10
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 XUN F Y / Zheng S - Raina A / Van Der Hoek R0:209:59
 Bondarenko K / Tanasugarn T - Hozumi E / Ninomiya M2:015:00
 Rodionova A / Sanders S - HAN X / Schoofs B2:015:20
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hāsa Barbara - Vana Hsju0:209:59
 Marija Tiga Patrisija - Ju Ksiadi2:011:49
 Linette Magda - Penga Šuai2:011:55
 Svitolina Elina - Sandersa Storma2:013:50
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 NG Man Jing Megija - Di Tommaso Chiara2:000:00
 Leona Sabastiani - Schumacher Grace2:000:00
 Burns Emily - Šimizu Eri0:201:35
 Graovac Angelina - Barad Itzhaki Tamara0:201:40
 Akijama Minami - Fanning Emily0:204:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aikawa Mayuka - Naya Guillermina2:116:00
 Gamiza Andrea - Ong Vanessa0:216:00
 Mcadoo Rasheeda - Žonžeana Leolija0:216:00
 Ivanova Daša - Ganga Eugenia2:017:40
 Proktors laurens - Piai Eduarda1:218:35
 Pedretti Taisa Grana - Collens Brittany2:020:05
 Zugere Joanne - Jepifanova Alexandra0:221:04
 Klosa Marija - Carle Maria Lourdes0:221:35
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabaja Avāda Žaklīne - Tkacheva Mariia2:110:30
 Melonī Eliza - Vukoviča Draginja2:010:30
 Wolff, Vivian - Kenele Karina2:012:00
 Noela Mallaurija - Tikhonova Anastasia0:212:15
 Ibo Inese - Gioroje Ilona Georgijana0:212:25
 Bencheikh Loudmilla - Timofeeva, Maria0:213:00
 Teilore Gabriela - Schunk Nastasja Mariana2:013:10
 Perssone Kajsa Rinaldo - Kaltia Anhelina1:214:35
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panfilov Lara - Lindh Gallagher Emilie2:110:30
 Spiteri Dālija - Ošnera Svenja2:110:30
 Pachkaleva Taisya - Spigarelli Martina0:210:30
 Colmegna Martina - Amariei Ilinca Dalina2:010:30
 Spiteri Dālija - Ošnera Svenja2:110:30
 Colmegna Martina - Amariei Ilinca Dalina2:010:39
 Corneanu Oana Smaranda - Romy Koelzer0:212:09
 Pellikano Helene - Belgraver Julie2:012:15
 Ogescu Simona - Leikina Polina0:213:30
 Vlkovska Veronika - Helmi Olga1:213:40
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boultere Keitija - Miyazaki Yuriko2:011:00
 Marfutina Marija - Desperjēra Galle0:212:25
 Pieri Džesika - Hesse Amandine0:213:15
 Danilina Anna - Molinaro Eleonora0:214:29
 Benuā Marī - Burel Klara0:216:19
 Tena Harmonija - Salden Lara2:017:25
 Jacquemot Elsa - Guerero Alvareza Eva2:118:30
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lansere Sofija - Kovala Vlada2:012:00
 Feta Jana - Kubareva Anna2:012:00
 Kana Viktorija - Bondara Anna2:012:00
 Kristiāna Žaklīna Adina - Johana Markova2:113:20
 Khromačeva Irina - Kostova Elitsa2:013:35
 Lukasa Tena - Grabhere Jūlija0:215:15
 Deja Herdzelas - Dorošina Olga2:016:15
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reimonds Artūrs - Poulains Lukas2:111:00
 Droguet Titouan - Saharovs Glebs0:212:25
 Parkers Stuarts - Beljers Antoine0:214:29
 Tčutakians Maksims - Veldhīrs Mikss0:215:44
 Arnaldi Matteo - Satrals Jans0:215:45
 Kornū-Šovēns Antuāns - van Assche, Luca2:018:15
 Peyrot Alexandre - Žonkurs Ronans2:019:15
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lu Klaire - Dolehaide Karolīna2:001:55
 Bartela Mona - Pagula Džesika2:118:50
 Abanda Francoise - Makneilla Ketija2:018:50
 Šarma Astra - Govorcova Olga0:219:00
 Talaba Gabriela - Andersone Robina2:120:09
 Hanna Čanga - Brengle Madisona0:220:55
 Osuigve Vitnija - Vikmaijera Janīna0:221:50
 Bouzkova Marija - Cepede Roiga Veronika2:022:25
 Kalinina Anhelina - Lu Klaire0:223:25
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arreče Nikolas Alberto - Zukas Matias2:116:30
 Olivieri Genaro Alberto - Zeballos Frederiko0:216:30
 Sakamoto Pedro - UGO Karabelli Kamilo2:016:30
 Olivieri Genaro Alberto - Zeballos Frederiko0:216:30
 Sorhi Žao Pedro - Arguello Facundo0:218:00
 Huertas Del Pino Connor - Barrios Vera M.T.0:218:30
 Kestelboims Mariano - Tirante Tiago Agustins2:120:14
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Massara Antonio - Zeiferts Štefans2:010:30
 Musialeks Aleksis - Weststrate Lodewijk2:010:30
 Bellucci Mattia - Alexander Erler2:010:30
 Massara Antonio - Zeiferts Štefans2:010:30
 Trinkers Jonass - Bergs Zizu0:212:09
 Gīns Klements - Ginat Roi2:012:30
 Cicipas Petross - Noce Gabriele Maria2:012:44
 Harris Billy - Kachmazov Alibek2:113:40
 Džiakalone Omars - Velcz Zsombor2:014:55
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kozbinovs Aleksandrs - Farrens Konors0:216:00
 Perez Alfredo - Petits Gabriels1:216:00
 Volfsons Davids - Korvins Feliks0:216:00
 Ortlip Joshua - Echazu Maurisio2:118:10
 Kiršhaimers Strongs - Pīrss Ārons2:018:50
 Reis DA Silva Joao Lucas - Langmo Kristians2:119:20
 Roberts Džastins - Hernandez Serrano Juan Alejandro2:020:55
 Estavezs Maksimiliano - Thirouin Jean2:122:15
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Draper Jack - Heijmans Kristofers1:211:55
 Niklass-Salminens Patriks - Marks Vaithauss2:011:55
 Zuks Kacpers - Zielinskis Jans2:113:19
 Mchugh Aidan - Patten Henry2:114:10
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtanens Otto - Čungs Junseongs2:106:55
 Manafovs Vladislavs - Forti Francesco1:207:00
 Bulitskis Aliaksandrs - Jevsejevs Deniss0:209:25
 Noguči Rio - Balzerani Rikardo1:210:20
 Kravčuks Konstantīns - Kiumanovs Timurs2:110:55
 Zakharov Alexey - Pokotilovs Boriss2:012:35
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Simone Ronkalli2:009:59
 Ovcharenko, Oleksandr - Krutykh Oleksii1:210:00
 Poļaks Dāvids - Itbareks Simons0:210:00
 Pablo Vivero Gonzales - Simone Ronkalli2:010:00
 Tessa Louis - Bega Alessandro0:210:00
 Boyer Tristan - Gengels Mareks0:211:15
 Sačko Vitālijs - Verners Pauls2:011:40
 Agafonov Egor - Nordkvists Arvids2:111:45
ATP - ITF Future - Palmanova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vives Markos Pedro - Boluda-Purkiss Karloss2:011:00
 Passaro Francesco - Sanchez-Izquierdo Nikolas0:211:00
 Gimeno Valero Karloss - Sančess Hovers Karloss2:011:00
 Perčiots Metjū - Eisseriks Džonatans2:011:00
 Giotis Rafael - Lopezs San Martins Alvaro0:212:50
 Baezs Sebastians - Vaiss Aleksanders2:013:05
 Žurbins Aleksandrs - Helers Peters0:213:30
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pietri Benžamins - Kijametovic Aziz1:210:25
 Echargui Moez - Winter Lopez Benjamin2:010:30
 Bertola Remijs - RODRIGUEZ, LISANDRU2:010:30
 Monteiro Žoao - Moundir Adam2:010:30
 Bovy, Arnaud - Ouakaa Aziz2:012:30
 Argavals Rišabs - Konečnijs Mihals0:213:35
 Kilani Majeds - Moreno De Alborans Nikolass1:213:55
 Dambrosi Giacomo - Jianu Filip Cristian0:214:40
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esteve Lobato Eduard - Gerčs Lukas2:117:00
 Slobodčikovs Rolands - Avidzba Alens2:017:00
 Žaume Pla Malfeito - Gomezs Alehandro0:217:00
 Torebko Pīters - Rodrigezs Kristians0:217:00
 Silva Dutra Daniels - Mārtiņš Podžus2:018:35
 Dutra da Silva Daniels - Podžus Mārtiņš2:018:35
 Loks Bendžamins - Bergevi Filips1:218:50
 Gonzaless Alehandro - Nikles Johans2:119:10
 Hernandes-Fernandes Hose - Žu Evanss0:219:40
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sharan D / Sitak A - Johnson S / Opelka R0:200:30
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Andujar P / Martinez P - Gonzalez M / Martin F2:002:00
 Demoliner M / Middelkoop M - Munar J / Ruud C2:020:00
 Granollers M / Zeballos H - Monteiro T / Romboli F2:021:24
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaasen R / Marach O - Auger-Aliassime F / Hurkacz H2:115:59
 Rojers J-J. /Tekau H. - Bopanna R / Shapovalov D1:217:40
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rūds Kaspers - Karballes Baena Roberto2:000:24
 Coričs Borna - Monterio Tiago Moura0:202:00
 Djere Laslo - Londero Huans Ignasio1:219:30
 Kuevass Pablo - Ramoss Alberts2:121:44
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fabiano Tomass - Mineni Sakets2:107:30
 Okleppo Julians - Rawat Sindharth2:007:30
 Fabiano Tomass - Mineni Sakets2:107:30
 Okleppo Julians - Rawat Sindharth2:007:30
 Dakvorts Džeims - Silva Frederiko Ferreira2:009:00
 Niki Kalijanda Ponači - Sugita Juiči0:209:09
 Ramanatans Ramkumars - Ivaška Iļja0:209:55
 Safvats Mohameds - Travaglia Stefano0:210:30
 Nagals Sumits - Rola Blazs0:211:29
 Gunnesvarans Prajnašs - Bonzi Benjamins0:212:55
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vulfs Džfrijs Džons - Rodionovs Jurijs2:100:59
 Pasha N / Redlicki M - Galloway R / Hach Verdugo H0:200:59
 Vulfs Džfrijs Džons - Rodionovs Jurijs2:101:00
 Pasha N / Redlicki M - Galloway R / Hach Verdugo H0:201:00
 Harisons Rajens - Ofners Sebastians2:102:05
 Hopper J / Mostardi N - NAM J S / Song M-K0:203:05
 Mansori Skanders - Vatanuki Josuke0:217:00
 Eskobedo Ernesto - Tabilo Alehandro2:017:00
 Blanšs Ulisess - Kressi Maksims2:118:15
 Sarmiento Reimonds - Aragone JC2:018:30
 Galloway R / Hach Verdugo H - NAM J S / Song M-K2:020:25
 Kudla Deniss - Korda Sebastjans2:020:40
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Cid Subervi R / Mansouri S0:221:50
 Blankaneo Žeofrejs - Harisons Rajens2:121:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hsieh C-P / Molchanov D - Myneni S / Reid M1:211:30
 Rosol L / Sugita Y - Erlich J / Vasilevski A1:212:55
 Raja P / Ramanathan R - Ferreira Silva F / Milojevic N2:012:59
 Ebden M / Paes L - Goransson A / Rungkat C2:114:29
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolar Z / Trungelliti M - Added D / Olivetti A0:217:55
 Golubev A / Nedovyesov A - Bourgue M / Mayot H1:219:19
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martineo Mateo - Kolars Zdeneks1:211:29
 Bahingers Matiass - Zapata Miralles Bernabe2:013:25
 Džuls Mari - Marcora Roberto0:214:44
 Marī Žils - Marcora Roberto0:214:45
 Basičs Mirza - Arnaboldi Andrea2:115:30
 Maksims Hanvjērs - Safiuļins Romāns1:216:39
 Hoangs Antonijs - Gabašvili Teimurazs2:118:59
 Musetti Lorenzo - Haliss Kventins1:221:39
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kvon Soon Voo - Raoničs Milošs2:102:29
 Žirons Markoss - Humbert Ugo0:205:09
 Edmunds Kails - Koepfers Dominiks2:018:59
 Džangs Džeisons - Norijs Kamerons2:020:55
 Opelka Reillijs - Nišioka Jošihito2:022:25
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinner Jannik - Goffins Davids2:012:00
 Bubliks Aleksandrs - Rubļevs Andrejs0:214:14
 Bedene Aljazs - Tsitsipas Stefanos2:015:44
 Monfilss Gaels - Simons Žils2:020:29
 Pospišils Vaseks - Krajinovičs Filips0:222:19
Autosports
Rallijs - WRC
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latvala Jari-Matti - Lappi Esapekka0:121:08
 Tanaks Otts - Evans Elfins0:121:08
 Suninen Teemu - Katsuta Takamoto1:021:08
 Noivils Terijs - Ogiers Sebastiens0:121:08
 Rovanpera Kalle - Breen Craig1:021:08
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Sparta Praha - TJ JM Chodov4:520:00
 Tatran Omlux Stresovice - FBC Liberec10:321:30
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius IBK - FC Helsingborg5:720:00
Bendijs
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass - Baikal-Energija6:413:30
 Sibseljmash - SKA-Neftjanik3:713:30
 Enisey - Start8:114:00
 Rodina - Ur. Trubnik2:617:30
 HK Murmansk - Vodnik1:517:30
 Dinamo Kazan - Volga4:118:00
Šautriņas
PDC Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cross Rob - Aspinalls Nathans7:521:15
 Gervins Praiss - Michael Smith6:621:55
 Garijs Andersons - Pīters Raits6:622:35
 Glen Durrant - Fallon Sherrock6:623:15
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble FC - USA Perpignan20:1022:00
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigan Warriors - Toronto Wolfpack32:1021:45
Biatlons
Jauktā stafete - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norvēģija - Francija1:015:45
 Zviedrija - Itālija0:115:45
 ASV - Kanāda1:015:45
 Vācija - Krievija1:015:45
 Baltkrievija - Somija0:115:45
 Čehija - Ukraina1:015:45
 Austrija - Šveice1:015:45
Pludmales futbols
Pasaule - Mundialito de Clubes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokyo Verdy - Antalya - Alanya BSC4:615:30
 SC Braga - Grasshopper Club Zurich8:316:45
 Spartak Moscow - Flamengo2:218:15
 Lokomotiv Moscow - Levante UD8:519:30
E-Sports
Dota 2 - ESL One Los Angeles - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos Esports Club - Business Associates2:000:39
Dota 2 - StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 TNC Pro Team - Boom ID1:204:05
 Reality Rift - IO Dota22:008:25
 Gambit Esports - Cyber Legacy2:109:59
 TNC Pro Team - IO Dota22:010:40
 Nigma - Team Liquid0:211:00
 Boom ID - Reality Rift2:012:15
 Forze - Hellraisers2:013:30
 Alliance - Aggressive Mode2:013:39
 Infamous - Pain Gaming0:215:59
 Nigma - Aggressive Mode2:015:59
 Infamous - Pain Gaming0:216:00
 Gambit Esports - Forze2:116:25
 Team Liquid - Alliance1:217:40
 Noping E-Sports - Furia Esports1:218:04
 Team Xolotl - Fighting Pepegas0:219:54
 Infamous - Noping E-Sports0:221:59
 Zoomies - Business Associates0:222:25
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mibr - BDS Esport0:201:55
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racoon - Team Qlash Forge1:019:00
 YDN Devils - Sparks Esports1:020:00
 Samsung Morning Stars - Outplayed0:121:00
 Moba Rog - Cyberground Gaming0:122:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions Madrid - Ucam Esports Club1:019:00
 G2 Arctic - Team Queso1:020:00
 Team Queso - G2 Arctic0:120:00
 Origen Bcn - Movistar Riders0:121:00
 Giants Gaming Spain - S2V Esports1:022:15
 X6tence - Emonkeyz1:023:10
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Misfits Academy - Team LDLC0:100:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Rolster - SK Telecom T10:209:59
 Kingzone Dragonx - Hanwa Life Esports2:012:59
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dynamics - Asura2:107:00
 Elements Mystic - Brion Blade1:210:00
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wild.coolermaster - Level UP0:120:00
 Energypot Wizards - Crvena Zvezda1:021:25
 Upper Echelon - Warkidz E-Sports0:122:30
 Saim SE - Elementaries1:023:15
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Youngsters - Unique2:012:55
 Pro100 - Gambit Youngsters1:215:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Formidable1:010:10
 Chiefs Esports Club - Paradox Gaming1:010:10
 Trident Esports - MC E-Sports1:011:10
 Ground Zero Gaming - Airborne Esports Club1:011:10
 Incept - Fury1:012:10
 Chiefs Esports Club - Ground Zero Gaming1:012:10
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Ex-Faint Gaming1:004:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Nordavind0:119:00
 Movistar Riders - Nemiga1:019:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheaib Dauud - Kim Wancheol3:109:30
 Alto Gaston Diego - Kanamitsu Koyo3:210:10
 Kim Wancheol - Trans Entonijs0:310:50
 Hjort Anton - Kviu Liangs0:311:30
 Cheaib Dauud - Shamruk Gleb3:012:10
 Kanamitsu Koyo - Trans Entonijs3:212:50
 Alto Gaston Diego - Kviu Liangs3:013:30
 Kim Wancheol - Shamruk Gleb0:314:10
 Hjort Anton - Cheaib Dauud0:314:50
 Shamruk Gleb - Trans Entonijs0:315:30
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Nobrauciens - Saalbach-Hinterglemm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlo Janka - Brjus Bennetts1:013:45
 Bīts Fīcs - Majers Matiass1:013:45
 Kilde Aleksander Aamodt - Thomas Dressen0:113:45
 Ganongs Travis - Frans Makss1:013:45
 Jansruds Kjetils - Muzatons Meksens1:013:45
 Sander Andreas - Danklmaier Daniel1:013:45
 Cochran-Siegle Ryan - Hintermann Niels0:113:45
 Ferstls Josefs - Keissa Mattia1:013:45
 Klarejs Johans - Kriechmayr Vincent0:113:45