jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Piektdiena, 14. Feb. 2020. gada
Basketbols
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensor - Urunday Universitario80:7801:10
 Defensor Sporting - Urunday Universitario80:7801:10
Portugāle - Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Galitos - Sangalhos DC59:6923:44
Alžīrija
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Petroliers - CSMB Ouargla15:59
Sievietes - Austrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basket Fleims - BK Duchess43:5519:30
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanago Friesian - Flying Wheel Makassar60:4309:30
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nesibe Aydin - 1881 Duzce Belediye81:6912:30
 Urla Belediyesi - Mersin Universitesi48:7817:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FMP - Dinamik Vip Pej98:7318:00
 FMP - KK Dynamic BG98:7318:00
 Partizan Belgrade - KK Borac Cacak20:29
 Partizan - KK Borac Cacak87:7920:30
Slovākija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prievidza - Inter Bratislava77:6119:00
 Lucenec - Levice63:6021:30
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol Flyers - London Lions66:7521:30
 Worcester Wolves - Plymouth Raiders116:9121:30
 Leicester Riders - Newcastle Eagles101:6321:59
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Interforce Minas - Paulistano Amil66:7101:00
 BC Brasilia - SAO Paulo FC73:9601:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basketbal Olomouc - Sokol Pisek90:9020:00
 Sokol Vysehrad - Basket Opava 201084:9520:00
 Slavoj BK Litomerice - BK Synthesia Pardubice74:6220:00
 Zlin - Baketball Polabi87:10320:00
 SA Brno - BK Kondori Liberec107:8520:30
Čehija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Opava - USK Praha77:8417:00
 CEZ Basket Nymburk - Turi Svitavy100:7320:00
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zastal Zielona Gora - Trefl Sopot82:7518:59
 Siden Torun - Asseco Prokom Gdynia80:7121:30
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapore Slingers - Westports Malaysia Dragons68:7914:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liege BC - Base Oostende21:30
 Hubo Limburg United - Okapi Aalstar68:6221:30
 Willebroek - Belfius Mons81:7621:30
 Liege BC - Base Oostende58:11021:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Gumma Crane Thunders78:8012:00
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Gumma Crane Thunders78:8012:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Instituto Atletico Central Cordoba - Gymnasia73:8802:00
 Atenas - La Union97:8202:29
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakvere Tarvas - Liepāja89:8018:59
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Astana - Khimki Moscow88:9115:30
 Parma Perm - Zenit St Petersburg82:8416:30
 Parma Perm - Zenit Petersburg82:8416:30
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfum Umea - Boras Basket68:10219:34
 Wetterbygden Stars - Norrkoping Dolphins97:9320:04
 Djurgarden Basket - Jamtland Basket78:9420:04
 Nassjo - LF Basket75:9820:04
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ege University - UPS Spor14:00
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darussafaka Cooper Tires - Galatasaray Medical Park85:7116:30
 Turk Telekom - Fenerbahce Ulker81:8319:30
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherkasski Mavpy - BC Zaporizhya89:9218:30
 Kyiv-Basket - SK Prometey82:6319:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Breakers - South East Melbourne Phoenix92:8308:29
 Sydney Kings - Illawara Hawks98:8211:00
 Sydney Kings - Wollongong Hawks98:8211:00
Francija - Kauss. Roanne
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levallois Sporting CB - Cholet Basket82:7414:00
 Paris Levallois - Cholet Basket82:7414:00
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Strasbourg IG91:7216:30
 Dijon Bourgogne - Bourg104:7918:59
 AS Monaco - Nanterre82:7021:30
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Giants Leverkusen - Erdgas Ehingen/Urspringschule88:8120:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratiopharm Ulm - Lowen Braunschweig98:10321:30
Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banco di Sardegna Sassari - Enel Brindisi86:9118:59
 Centrale del Latte Brescia - Conad Bologna73:7621:44
 Centrale del Latte Brescia - Fortitudo Bologna 10373:7621:45
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Canoe NC - Lagun Aro GBC81:8221:00
 Real Canoe NC - San Sebastian Gipuzkoa BC81:8221:00
 Club Melilla Baloncesto - CB Granada71:6821:15
 Amics Castello - Leyma Basquet Coruna83:6821:45
 CE Lleida Basquet - Chocolates Trapa Palencia74:9021:59
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iberostar Tenerife - River Andorra85:8720:00
 CB 1939 Canarias - River Andorra85:8720:00
 Unicaja Malaga - CAI Zaragoza90:8622:30
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erie Bayhawks - Windy City Bulls119:11902:00
 Grand Rapids Drive - Canton Charge103:10102:00
 Delaware 87ers - Reno Bighorns117:12802:00
 Austin Spurs - Sioux Falls Skyforce116:10603:30
 Agua Caliente Clippers - Iowa Energy139:12405:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oregon Ducks - Colorado Buffaloes68:6003:59
 UC Davis Aggies - UC Santa Barbara84:7505:00
 Stanford Cardinal - Arizona State Sun Devils69:7406:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Celtics - Los Angeles Clippers114:11403:00
 New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder118:12303:00
 Boston Celtics - Los Angeles Clippers141:13303:00
 New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder118:12303:00
Futbols
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saif SC - Rahmatganj MFS1:011:15
 Arambagh KS - Mohammedan SC Dhakka0:114:30
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rotor Volgograd - KamAZ N.Chelny2:209:59
 Yenisey Krasnoyarsk - Krievija(U20)0:412:44
 Khimki FK - Rodina2:115:30
 Fakel-Voronezh - Ural Ekaterinburg2:118:15
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panachaiki 2005 (U19) - Apollon Smirnis (U19)1:513:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ergotelis - Apollon Larisas1:015:59
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hilal Al-Quds - Mosaset AL Bireh0:015:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eleven Wonders FC - King Faisal2:117:00
 ALL Stars - Accra Great Olympics1:121:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muscat - Bahla1:015:15
 AL Nassr FC - AL Arouba2:115:40
 Saham - Mirbat SC4:417:45
 Fanja - Oman FC2:218:15
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eupen - Gent2:321:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfco Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven2:121:30
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Excelsior Virton(Res) - Cercle Brugge(Rez)2:121:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Naser - Al Shabab1:015:44
 Al Tadamon - Al Salmiya1:318:15
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Union Magdalena - Quindio1:102:40
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cruz Azul - Santos Laguna3:123:44
Sievietes - Islande - Lengjubikarinn-A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fylkir Reykjavik - Stjarnan3:023:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Amsterdam - ADO Den Haag1:020:30
 SC Heerenveen - PEC Zwolle1:020:30
 Excelsior/Barendrecht - PSV Eindhoven1:520:30
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minas Icesp DF - Ferroviaria SP1:200:00
 Sao Jose Dos Campos - Cruzeiro EC MG0:300:00
 SAO Paulo FC SP - SC Internacional RS2:200:00
 Go Audax - Gremio RS0:300:00
 Sao Jose Dos Campos - Cruzeiro EC MG0:300:00
 SAO Paulo FC SP - SC Internacional RS2:200:00
 Corinthians SP - Kindermann SC2:101:30
 Iranduba AM - Santos SP0:302:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim - VFL Wolfsburg2:520:15
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 IR Tanger - FUS Rabat2:118:00
 Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem1:020:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chainat - Phrae United1:014:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pattaya United - Chiangrai United1:115:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perez Zeledon - Santos de Guapiles3:302:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jorge Wilstermann - Real Santa Cruz0:002:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khosheh Talaei - MES Kerman FC0:112:44
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tractor Sazi Tabriz FC - Saipa3:113:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - Saipa Karadj FC3:113:30
 Nassaji Mazandaran - Pars Jonoubi Jam0:014:00
 Nassaji Mazandaran - Pars Jonoubi Jam Bushehr0:014:00
 Paykan FC - Foolad Kuzestan FC1:214:00
 Sanat Naft Abadan FC - Gol Gohar1:214:29
 Shahin Bushehr - Machine Sazi Tabriz3:114:45
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente del Valle - Mushuc Runa2:122:00
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjolnir - Stjarnan Gardabae0:221:00
 Hafnarfjordur - Throttur Reykjavik3:121:00
 Fjolnir - Stjarnan Gardabae0:221:00
 Hafnarfjordur - Throttur Reykjavik3:121:00
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ittihad Kalba - Al Ain1:416:30
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Oruba - Al-Thaid0:115:20
 Dibba Al Fujairah - Masafi4:115:20
 Emirates Club - AL Arabi4:315:20
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ittihad Kalba - Al Ain1:416:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stellenbosch FC - Supersport United1:020:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Adalh - Al-Taawon0:014:29
 Al-Shabab - Al-Nasr2:417:25
 Al Wehda - Al Ahli2:019:25
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahly Cairo - Al Masry3:020:14
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svansijas Universitāte FC - Goytre Utd3:021:30
 Ammanford - Llanelli AFC2:521:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberystwyth Town - Airbus UK5:321:45
 Gap Connahs Quay - Caernarfon Town4:021:45
 Bala Town - The New Saints1:122:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asil Lysi - Othellos Athienou1:018:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia0:119:00
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bhawanipore FC - Bengaluru B4:211:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delhi Dynamos FC - Northeast United FC2:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohun Bagan AC - Neroca FC6:213:30
 Mohun Bagan AC - North Eastern RE Organising Cultural Association6:213:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Morelia - Tijuana1:017:00
 Atletico San Luis(U20) - Leon1:118:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos - Tampico Madero1:004:30
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos - Tampico Madero1:004:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiva Zagreb - Istra 19612:018:59
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cienciano - Deportivo Llacuabamba5:221:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - SC FC Voluntari SA1:217:29
 CFR Cluj - Viitorul Constanta0:020:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornik Zabrze - Arka Gdynia2:018:59
 Lechia Gdansk - Piast Gliwice1:021:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carsko Selo 2015 - FC Vitosha Bistrica1:017:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ballymena - Linfield1:421:45
 Warrenpoint Town - Institute2:221:45
 Dungannon - Larne0:221:45
 Glentoran - Carrick Rangers0:021:45
Skotija - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partick Thistle - Raith1:221:45
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alloa Athletic - Dundee United0:021:04
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 South Melbourne - Heidelberg United0:310:30
 Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights1:110:45
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide United - Central Coast Mariners2:010:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Nahariya - FC Zeirey Tamra2:111:00
 Hapoel Ironi Gedera - Ironi Modiin0:311:29
 Beitar Yavne - SC Hapoel Lod2:112:59
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Herzliya - SC Haifa Robbie Shapira0:012:59
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Afula - SC Kfar Qasem1:015:00
 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nazareth Illit0:015:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Ashkelon2:215:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel UM EL Fahem0:015:00
 Hapoel Bnei Lod - Hapoel Akko0:115:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Petah Tikva0:415:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Sakhnin1:515:00
 Hapoel Afula - SC Kfar Qasem1:015:00
 Hapoel Bnei Lod - Hapoel Akko0:115:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grasshoppers - Kriens0:121:00
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSA AL - CS Esportiva AL1:101:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Cruz - ABC1:000:59
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novo Hamburgo - Ponte Preta1:200:15
 Afogados Ingazeira PE - Atletico Acreano AC3:001:30
 SAO Raimundo RR - Cruzeiro2:202:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIFK - Inter Turku1:118:00
 KuPS Kuopio - Seinajoen JK1:018:30
 Musan Salama - Gnistan1:119:00
 Kerho 07 - KPV0:619:30
Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malmo FF - Syrianska8:015:00
Īrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundalk - Derry City1:021:44
 Cork City - Shelbourne0:121:45
 St. Patricks - Waterford0:121:45
 Dundalk - Derry City1:021:45
 Finn Harps - Sligo Rovers1:022:00
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union La Calera - La Serena2:123:29
Pasaule - CAF Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esperance Tunis - El Zamalek1:318:00
 Esperance Tunis - Zamalek1:318:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelyabinsk FK - Torpedo Miass5:208:29
 Persepam Pamekasan Madura United - Persebaya Surabaya2:410:30
 Katowice - Puszcza Niepolomice1:212:00
 MFK Skalica - 1. SK Prostejov1:114:00
 Zorya Lugansk - Torpedo-BELAZ0:015:00
 Norrkoping - Breidablik4:215:00
 Ried - Dukla Prague2:015:00
 Norrkoping - Breidablik4:215:00
 Ried - Dukla Prague2:015:00
 Stromsgodset - Bodo/Glimt0:515:30
 Sarpsborg 08 - BK Hacken2:016:00
 FAC Team Fur Wien - FC Juniors OO0:118:00
 Aalesunds - Hodd4:218:00
 Kristiansund - Rosenborg3:118:00
 Elfsborg - Helsingborgs4:018:30
 Grorud - Kjelsas2:218:30
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zamora - Plaza Colonia1:000:15
 Independiente - Fortaleza1:002:29
 Real Garcilaso - Audax Italiano2:002:29
 Independiente - Fortaleza1:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Cristal - Barcelona Guayaquil2:102:29
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tire 1922 Spor - Manisaspor4:012:30
 Ankara Adliyespor - 68 Yeni Aksarayspor2:112:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altinordu - Osmanlispor FK2:218:00
 Altinordu - Ankaraspor2:218:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buyuksehyr Bld.spor - Besiktas1:018:59
 Istanbul Basaksehir FK - Besiktas1:019:00
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Eindhoven - Jong PSV1:121:00
 Den Bosch - Jong FC Utrecht3:221:00
 NEC Nijmegen - Helmond Sport2:021:00
 FC Oss - Dordrecht1:321:00
 De Graafschap - Roda2:021:00
 Volendam - Telstar1:121:00
 Almere - Cambuur0:121:00
 Excelsior - AZ Alkmaar(U23)3:321:00
 FC Eindhoven - Jong PSV1:121:00
 FC Oss - Dordrecht1:321:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VVV Venlo - Heracles Almelo1:021:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Deportivo Huarte - Beti Kozkor KE3:021:15
 Union Viera CF - UD Villa Santa Brigida0:323:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo La Coruna - Girona FC2:221:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valencia - Atletico Madrid2:221:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg - FC Copenhagen1:020:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav3:018:59
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pescara - Cittadella1:221:59
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Setubal - Gil Vicente1:222:30
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villefranche Sur Saone - Red Star FC 930:019:00
 Concarneau - Lyon Duchere3:021:00
 Le Puy - Ajaccio GFCO1:021:00
 Avranches - Cholet1:021:00
 Laval - AS Beziers1:021:00
 PAU FC - Toulon Le Las3:021:00
 FC Bastia Borgo - Boulogne1:021:00
 Creteil - US Quevilly Rouen1:321:00
 Dunkerque - Bourg-Peronnas3:421:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble Foot - Niort3:121:00
 Valenciennes - Sochaux3:221:00
 Auxerre - Chambly Thelle0:021:00
 Caen - Troyes0:121:00
 Paris FC - Le Havre1:021:00
 Le Mans UC 72 - Rodez Aveyron0:021:00
 Orleans - Ajaccio0:321:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monaco - Montpellier1:021:44
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bramfelder SV - FC Teutonia 051:320:00
 TUS Osdorf - Hamburger SV Iii1:320:30
 Victoria Hamburg - SV Rugenbergen0:120:30
 FC Gütersloh 2000 - SC Paderborn 07 II1:120:30
 FC Süderelbe - HSV Barmbek-Uhlenhorst0:321:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St Pauli II - Lubeck1:219:30
 Fortuna Dusseldorf II - Borussia Dortmund II3:320:00
 Hertha Berlin II - Meuselwitz2:020:00
 Fortuna Dusseldorf II - Borussia Dortmund II3:320:00
 Fortuna Koln - SV Lippstadt 081:020:30
 Mgladbach II - Bonner SC0:120:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Preussen Munster - Wurzburger Kickers0:020:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Pauli - Dynamo Dresden0:019:30
 Heidenheim - 1. FC Nurnberg2:219:30
 St. Pauli - Dynamo Dresden0:019:30
 Heidenheim - 1. FC Nurnberg2:219:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt4:021:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Bull Salzburg - LASK Linz2:320:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Forest FC(U23) - Crewe Alexandra(U23)3:115:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United(Jun.) - Swansea City(Jun.)21:00
 Newcastle United(Jun.) - Sunderland(Jun.)2:021:00
 Fulham FC(Jun.) - Aston Villa(Jun.)2:021:00
 Hove Albion(Jun.) - Manchester City(Jun.)2:121:00
 Blackburn Rovers(Jun.) - Southampton FC(Jun.)2:221:00
 Leicester City(Jun.) - Tottenham Hotspur(Jun.)3:221:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hull City - Swansea City4:421:44
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers - Leicester City0:021:59
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Lida - Himik-SKA0:218:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikko Kobe Ice Bucks - Tohoku Free Blades6:211:30
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - Debreceni Egyetem AC6:118:30
 Ujpest Budapest - Fehervari Titanok3:119:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Kac II - EHC Lustenau1:520:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - Lulea3:320:00
 Brynas - SDE Hockey4:120:00
 Djurgarden - MoDo4:020:00
 Leksand - AIK Stockholm1:420:00
 Goteborg HC 1 - HV 711:620:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs6:402:00
 Rouyn-Noranda Huskies - Cape Breton Screaming Eagles3:202:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Barrie Colts1:402:00
 North Bay Battalion - Sarnia Sting4:402:00
 Peterborough Petes - Windsor Spitfires3:702:05
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Fife Flyers3:221:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janow - KH Zaglebie Sosnowiec19:00
 Unia Oswiecim - MKS Cracovia Krakow5:319:00
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Torun5:019:00
 Podhale Nowy Targ - Tauron KH Gks Katowice2:119:00
 Jastrzebie JKH GKS - Stoczniowiec Gdansk1:219:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-1946 - Ska-Varyagi5:212:00
 Sibirskie Snaipery - Chajka2:513:30
 Kuznec Medvedi - Irbis Kazan0:513:30
 Sibirskie Snaipery - Chajka2:513:30
 Kuznec Medvedi - Irbis Kazan0:513:30
 Stalnye Lisy - Reaktor5:314:00
 Belye Medvedi - Sputnik Almetievsk1:115:00
 Sneznije Barsi - Mamonti Jugri1:315:00
 Belye Medvedi - Sputnik Almetievsk1:115:00
 Sneznije Barsi - Mamonti Jugri1:315:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juznij Ural - Molot Prikamje3:315:30
 Chelmet - Ijstal2:115:30
 Zauralje - Neftianik Al2:315:30
 Gornyak Uchaly - Toros0:115:30
 ORG - CSK VVS4:317:00
 KRS-BSU - HC Lada Togliatti2:317:00
 ORG - CSK VVS Samara4:317:00
 KRS-BSU - Lada2:317:00
 HK Torpedo Gorkii - Zvezda Chekhov1:417:29
 Bars Kazan - Khimik Vs1:017:29
 HK Torpedo Gorkii - Zvezda Chekhov1:417:30
 Ceng Tou - Dizelj2:218:00
 HK Dynamo Tver - HC Tambov2:218:00
 HC Ryazan - Humo Tashkent1:218:00
 SKA-Neva - Buran Voronezh3:018:00
 Ceng Tou - Dizelj2:218:00
 SKA-Neva - Buran Voronezh3:018:00
 HC Ryazan - Humo Tashkent1:218:00
 HK Dynamo Tver - HC Tambov2:218:00
 MHK Dinamo St Petersburg - HC Rostov3:218:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets3:302:00
 Florida Panthers - Philadelphia Flyers2:602:00
 Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers3:102:00
 New Jersey Devils - Detroit Red Wings4:102:00
 Florida Panthers - Philadelphia Flyers2:602:00
 Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets3:302:00
 Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers3:102:00
 Toronto Maple Leafs - Dallas Stars2:302:00
 Ottawa Senators - Arizona Coyotes3:202:29
 Minnesota Wild - New York Rangers3:303:00
 Nashville Predators - New York Islanders5:003:00
 Minnesota Wild - New York Rangers3:303:00
 Nashville Predators - New York Islanders5:003:00
 Colorado Avalanche - Washington Capitals2:304:30
 Vegas Golden Knights - St. Louis Blues5:505:00
 Anaheim Ducks - Calgary Flames0:605:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Wolves - Milwaukee Admirals5:203:00
 Manitoba Moose - Rockford IceHogs2:503:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble - Mulhouse5:421:00
 HC Nice - Angers1:321:00
 Grenoble - Mulhouse5:421:00
 Amiens - Chamonix-Morzine HC4:121:15
 Bordeaux - Briancon4:021:15
 Amiens - Chamonix-Morzine HC4:121:15
 Anglet Hormadi Elite - Rouen2:421:30
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - EC VSV2:419:30
 EC Vienna Capitals - Red Bull Salzburg2:420:14
 Dornbirn - Liwest Linz2:620:15
 SAPA Fehervar AV19 - Innsbruck1:320:15
 HC Bolzano-Bozen Foxes - KAC Klagenfurt3:120:45
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausanne HC - HC Lugano2:220:44
 SC Bern - EV Zug2:120:45
 HC Fribourg Gotteron - Rapperswil Jona Lakers5:320:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herlev Eagles - AaB Ishockey6:220:30
 Herning Blue Fox - Frederikshavn White Hawks2:020:30
 Odense Bulldogs - Sonderjyske Ishockey0:420:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EK Bad Tolz - Landshut Cannibals4:420:30
 Wolfe Freiburg - Frankfurt Lions2:420:30
 Lausitzer Fuchse - EK Bad Nauheim4:120:30
 Kassel Huskies - ESV Kaufbeuren6:320:30
 EHC Bayreuth - Dresdner Eislowen6:321:00
 Eispiraten Crimmitschau - SC Bietigheim Steelers3:521:00
 Heilbronner Falken - EV Ravensburg2:521:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iserlohn Roosters - EHC Munchen2:420:29
 Wolfsburg Grizzly - Straubing Tigers4:120:29
 Fischtown Pinguins - Augsburger Panther2:620:29
 ERC Ingolstadt - Dusseldorfer EG Metro Stars2:220:29
 Krefeld Pinguine - Eisbaren Berlin0:220:29
 Iserlohn Roosters - EHC Munchen2:420:30
 Fischtown Pinguins - Augsburger Panther2:620:30
 Wolfsburg Grizzly - Straubing Tigers4:120:30
 ERC Ingolstadt - Dusseldorfer EG Metro Stars2:220:30
 Krefeld Pinguine - Eisbaren Berlin0:220:30
 SERC Wild Wings - Kolner Haie1:020:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HC Topolcany3:118:00
 HK Trnava - HK 95 Povazska Bystrica1:118:30
 Spisska Nova Ves - HC Bratislava1:418:30
 HK Spartak Dubnica - MHK Martin1:219:00
 SKP Zilina - HK Levice5:419:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - HC 07 Detva2:018:00
 HKM Nitra - Slovan Bratislava1:418:59
 Banska Bystrica - Dukla Trencin4:419:00
 HKM Nitra - Slovan Bratislava1:419:00
 HKM Zvolen - DVTK Jegesmedvek9:219:00
 Nove Zamky - HK Dukla Michalovce4:419:30
 Mac Budapest - SKP Poprad2:320:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Mountfield HK6:018:00
 Karlovy Vary - Kometa Brno9:118:30
 Vitkovice - Pardubice3:518:30
 Zlin - Liberec2:418:30
 Vitkovice - Pardubice3:518:30
 HC Olomouc - Kladno4:019:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iisalmen Peli-Karhut - TuTo2:218:30
 Hokki - Kiekko-Vantaa1:418:30
 Jokipojat Joensuu - Koo-Vee6:418:30
 Kettera - Hermes3:118:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - Assat Pori3:518:30
 Ilves Tampere - KooKoo2:118:30
 TPS Turku - Assat Pori3:518:30
 Karpat Oulu - HIFK1:518:30
 KalPa Kuopio - JYP Jyvaskyla0:518:30
 Vaasan Sport - Tappara Tampere1:318:30
 KalPa Kuopio - JYP Jyvaskyla0:518:30
 Ilves Tampere - KooKoo2:118:30
 Lukko Rauma - Pelicans Lahti3:218:30
 Karpat Oulu - HIFK1:518:30
 HPK Hameenlinna - Jukurit1:018:30
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stromsbro IF - Hammarby IF6:220:00
 IFK Kumla - Lindens Hockey1:320:00
 IK Morrums Gois - Tiringe Sos3:320:00
 HC Boras - Hanhals IF2:320:00
 Segeltorps IF - HK Enkopings4:320:00
 HC Vimmerbju - HC Dalen5:220:00
 IF Foršaga - Malungs IF3:320:00
 Koping HC - Surahammare4:320:00
 Hanvikens SK - HC Arlanda2:320:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasterviks - Bofors1:220:00
 MoDo - Vasteras4:020:00
 Timra - AIK Stockholm6:120:00
 Mora - Vita Hasten0:420:00
 Karlskrona - Almtuna1:020:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farjestad - Skelleftea AIK0:320:00
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elpozo Ciudad Murcia - Santiago Futsal3:222:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magna Navarra - Inter Movistar2:522:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Signor Prestito Cmb Grassano - Latina Calcio7:221:00
 ASD Meta - Mantova Calcio A 52:521:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Praha - FK EP Chrudim1:221:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Samara - KPRF1:118:00
 MFK Gazprom Yugra - Novaja Generatsija8:118:00
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selbijs Marks - O'Salivans Ronijs1:514:00
 Robertsons Nīls - Vilsons Kirens0:516:30
 Bingtao Jans - Higinss Džons5:221:00
 Mērfijs Šauns - Tramps Džuds5:321:00
 Bingtao Jans - Higinss Džons5:221:00
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dodina Oseana - Ribakina Jelena1:212:00
 Benčiča Belinda - Sakkari Marija1:214:44
 Potapova Anastasija - Bertensa Kiki0:217:29
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aoyama S / Shibahara E - Carter H / Fichman S2:019:39
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haas B / Perez E - Bondarenko K / Tanasugarn T2:012:00
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marija Tiga Patrisija - Čanga Saisai2:009:00
 Linette Magda - Vana Hsju2:110:54
 Svitolina Elina - Hibino Nao0:213:10
 Vanga Kvianga - Kunga Leonija1:214:40
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leona Sabastiani - Fanning Emily0:200:55
 Park Sohyun - Barad Itzhaki Tamara2:000:55
 NG Man Jing Megija - Šimizu Eri0:202:30
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ong Vanessa - Carle Maria Lourdes0:215:59
 Jepifanova Alexandra - Žonžeana Leolija1:216:00
 Ong Vanessa - Carle Maria Lourdes0:216:00
 Ivanova Daša - Aikawa Mayuka2:016:00
 Pedretti Taisa Grana - Piai Eduarda2:018:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Teilore Gabriela - Timofeeva, Maria1:211:00
 Melonī Eliza - Gioroje Ilona Georgijana1:211:00
 Tikhonova Anastasia - Wolff, Vivian2:011:00
 Kabaja Avāda Žaklīne - Kaltia Anhelina0:213:40
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spigarelli Martina - Helmi Olga2:111:00
 Colmegna Martina - Leikina Polina2:111:00
 Spiteri Dālija - Romy Koelzer1:211:00
 Pellikano Helene - Panfilov Lara2:113:40
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tena Harmonija - Hesse Amandine2:012:55
 Bandeči Susana - Molinaro Eleonora0:212:55
 Boultere Keitija - Desperjēra Galle2:014:40
 Burel Klara - Jacquemot Elsa2:015:05
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lansere Sofija - Hradečka Lūsija2:012:00
 Kristiāna Žaklīna Adina - Grabhere Jūlija2:012:00
 Deja Herdzelas - Kana Viktorija0:213:50
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reimonds Artūrs - Beljers Antoine0:212:55
 Kornū-Šovēns Antuāns - Satrals Jans2:014:40
 Peyrot Alexandre - Veldhīrs Mikss2:016:19
 Saharovs Glebs - Taburs Klemens2:016:25
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikmaijera Janīna - Brengle Madisona1:217:49
 Govorcova Olga - Bartela Mona2:020:00
 Bouzkova Marija - Abanda Francoise1:220:05
 Talaba Gabriela - Lu Klaire0:221:50
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alvarezs Nikolas - Arguello Facundo0:218:00
 Zeballos Frederiko - Kestelboims Mariano0:218:00
 Sakamoto Pedro - Villanueva Gonzalo2:019:25
 Arreče Nikolas Alberto - Barrios Vera M.T.0:220:10
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džiakalone Omars - Musialeks Aleksis1:210:55
 Gīns Klements - Massara Antonio2:111:00
 Cicipas Petross - Bergs Zizu0:213:25
 Harris Billy - Bellucci Mattia2:114:15
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reis DA Silva Joao Lucas - Farrens Konors2:015:55
 Kirčheimers Strongs - Petits Gabriels1:215:59
 Roberts Džastins - Ortlip Joshua2:015:59
 Kiršhaimers Strongs - Petits Gabriels1:216:00
 Roberts Džastins - Ortlip Joshua2:016:00
 Estavezs Maksimiliano - Korvins Feliks2:018:55
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuks Kacpers - Niklass-Salminens Patriks2:112:30
 Heijmans Kristofers - Mchugh Aidan2:114:44
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kravčuks Konstantīns - Forti Francesco2:008:00
 Zakharov Alexey - Jevsejevs Deniss2:009:55
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agafonov Egor - Berrettini Jakopo2:109:59
 Sačko Vitālijs - Bega Alessandro0:209:59
 Agafonov Egor - Berrettini Jakopo2:110:00
 Pablo Vivero Gonzales - Krutykh Oleksii0:210:00
 Itbareks Simons - Gengels Mareks0:210:00
 Sačko Vitālijs - Bega Alessandro0:210:00
ATP - ITF Future - Palmanova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perčiots Metjū - Sanchez-Izquierdo Nikolas0:210:55
 Baezs Sebastians - Lopezs San Martins Alvaro2:011:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bertola Remijs - Jianu Filip Cristian2:111:00
 Bovy, Arnaud - Monteiro Žoao0:211:00
 Kijametovic Aziz - Moreno De Alborans Nikolass2:112:25
 Echargui Moez - Konečnijs Mihals2:013:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fatičs Nermans - Makk Peter15:40
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodrigezs Kristians - Silva Dutra Daniels2:017:00
 Rodrigezs Kristians - Dutra da Silva Daniels2:017:00
 Gomezs Alehandro - Bergevi Filips2:017:00
 Slobodčikovs Rolands - Esteve Lobato Eduard2:118:35
 Žu Evanss - Gonzaless Alehandro2:118:50
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arevalo M / O'Mara J - Lindstedt R / Sandgren T2:100:30
 Cacic N / Nys H - Monro N ./ Soks Dž.0:205:29
 Inglot D / Qureshi A-U-h - Jebavy R / Nielsen F2:123:34
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kontinen H / Struff J-L - Murray J / Skupski N2:112:00
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bagnis Fakundo - Pella Guido1:200:50
 Švarcmans Djego Sebastjans - Del Bonis Federiko2:104:34
 Rūds Kaspers - Lajovičs Dušans2:019:30
 Londero Huans Ignasio - Pella Guido2:021:09
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivaška Iļja - Okleppo Julians1:209:00
 Dakvorts Džeims - Fabiano Tomass2:111:55
 Bonzi Benjamins - Sugita Juiči2:112:30
 Rola Blazs - Travaglia Stefano1:214:05
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohs Maikls - Torpegārds Mikaels1:200:59
 Vulfs Džfrijs Džons - Bellučī Tomass0:200:59
 Mohs Maikls - Torpegārds Mikaels1:201:00
 Vulfs Džfrijs Džons - Bellučī Tomass0:201:00
 Huey T / Lammons N - Dempster I / Lovett K2:002:25
 Sevills L. / Smits Dž. - Cerretani J / Cressy M2:003:44
 Vatanuki Josuke - Blanšs Ulisess2:018:00
 Cid Subervi R / Mansouri S - Glasspool L / Lawson A0:218:00
 Vatanuki Josuke - Blanšs Ulisess2:018:00
 Kudla Deniss - Eskobedo Ernesto1:219:45
 Huey T / Lammons N - Galloway R / Hach Verdugo H2:022:19
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebden M / Paes L - Erlich J / Vasilevski A2:116:15
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bemelmans R / Brown D - Sabanov I / Sabanov M2:020:40
 Moraing M / Zverev M - Kotov P / Safiullin R1:222:04
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bemelmans Rubēns - Zverevs Miša0:200:09
 Kolars Zdeneks - Marcora Roberto0:214:00
 Hoangs Antonijs - Bahingers Matiass2:015:59
 Safiuļins Romāns - Haliss Kventins2:117:29
 Basičs Mirza - Zverevs Miša0:219:15
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isners Džons - Tompsons Džordans1:202:29
 Kecmanovičs Miomirs - Humbert Ugo2:118:59
 Edmunds Kails - Kvon Soon Voo2:121:09
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karreno-Busta Pablo - Sinner Jannik2:114:00
 Augers Aliassime Fēliks - Bedene Aljazs2:017:05
 Monfilss Gaels - Evanss Daniels2:020:29
 Krajinovičs Filips - Rubļevs Andrejs2:022:39
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers Otrokovice - Billy Boy Mlada Boleslav2:1118:00
 Sokol Pardubice - FBC Ostrava5:619:00
 FBS Bohemians - 1 SC Woow Vitkovice5:1020:00
 FBS Hattrick Brno - FBC Pullo Trade Ceska Lipa4:621:00
 Black Angels - Sokol Kral Vinohrady6:421:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nokian KrP - SB Welhot16:518:30
 Westend Indians - Lasb8:518:30
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pārgauja - Lielvārde5:820:00
 Ķekava - FBK Valmiera2:220:00
 Lekrings - Rubene2:720:30
Handbols
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valence Handball - Cesson24:2721:00
 Limoges Hand 87 - Selestat35:3821:30
 Billere - Strasbourg Schiltigheim HB30:2821:30
 Grand Nancy Asptt HB - JS Cherbourg Manche HB24:2321:30
 Dijon - Cavigal Nice34:2321:30
 USM Saran HB - Pontault Combault28:2621:30
 Massy Essonne Handball - Esbm Besancon32:2421:30
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Sporta Hlohovec - HC Start Nove Zamky24:2419:30
 HKM Slovan Duslo Sala - Kosice Crows28:3120:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Trimo Trebnje - MRK Krka31:3120:00
 RD Ribnica Riko Hise - MRD Dobova29:2520:00
 RK Slovenj Gradec - RK Maribor Branik29:2520:00
 RD Izola - RD Loka29:3021:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Hamm-Westfalen - HSV Hamburg24:2420:15
 SG BBM Bietigheim - EHV Aue33:2920:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chrobry Glogow - Pogon Handball Szczecin25:2518:00
 Wisla Plock - MKS Kalisz30:2319:00
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ashdod - Hapoel Rishon LeZion25:2215:00
 MK Holon - MK Beer Sheva32:2815:45
 Ironi Rehovot - Bnei Herzliya34:3216:00
 Hapoel Kiryat Ono - Maccabi Kiryat Motzkin33:2616:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur - Afturelding32:2221:30
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Britterm Veseli Nad Moravou - Sporta Hlohovec41:2420:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kisvarda - Siofok KC20:3219:00
 Dunaferr NK - FTC Budapest24:3019:30
 Mosonmagyarovari Kcse - Bekescsabai29:2819:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goppingena - Blomberg-Lippe27:3120:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astrakhanochka - Rostov-Don30:3216:30
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSG Barnbach/Koflach - HC Linz AG24:2620:00
 Alpla HC Hard - Ferlach24:2420:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IF Hallby HK - Ystads IF HF29:2820:00
 Lugi - OV Helsingborg21:2420:00
 Eskilstuna Guif - IFK Kristianstad21:2920:00
 IFK Ystad - HK Malmo22:3120:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roskilde Handbold - IK Skovbakken29:3320:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolding KIF - Mors-Thy Handbold27:3820:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Minsk (BLR) - Riihimaki Cocks27:2718:00
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blues - Crusaders8:2508:05
 Rebels - Waratahs24:1010:15
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pays D Aix - Montauban36:2021:00
 Oyonnax - Rouen Normandy22:2321:00
 Carcassonnaise - Mont De Marsan37:3521:00
 Beziers Herault - Aurillac16:1221:00
 Soyaux Angouleme - Valence Romans Drome36:3421:00
 Rugby Club Vannes - Biarritz Olympique24:2721:45
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Munster - Kings68:321:35
 Glasgow Warriors - Zebre56:2421:35
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham - Hartpury College33:2621:45
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leeds Rhinos - Hull Kingston Rovers52:1021:45
 Salford Red Devils - Huddersfield Giants10:1221:45
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gloucester - Exeter Chiefs15:2621:45
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kampparit - JPS4:318:30
 Veitera - Akilles2:319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skutskärs If/Bk - Ljusdals BK20:00
 IFK Kungalv - Nassjo3:620:00
 Gripen/Trollhattan - Örebro SK Bandy6:420:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edsbyns IF - Aby/Tjureda IF15:220:00
 IFK Vanersborg - Vetlanda BK4:320:00
 IFK Motala Bandy - AIK Stockholm9:220:00
 Villa-Lidkoping - Sandvikens8:320:00
 Vasteras SK - Broberg/Soderhamn7:420:00
 Bollnas - IK Sirius BK5:220:00
 Hammarby - Frillesas BK5:420:00
Volejbols
Sievietes - Alžīrija - Nationale 1A
 NotikumsRezultātsLaiks
 NC Bejaia - SV Bejaia0:315:59
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK UB - OK Beograd3:019:00
 Spartak Subotica - Partizan Beograd0:320:00
 Klek MD Zrenjanin - Zeleznicar Lajkovac2:321:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LP Kangasala - Woman Volley Rovaniemi3:018:30
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakovski Dimitrovgrad - Perun Varna17:00
 CSKA Sofia - Kazanlak Volley3:018:30
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UKF Nitra - Nove Mesto Nad Vahom3:019:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Lipetsk - Luch Moscow3:008:00
 Impuls-Sport - Primorochka0:310:30
 Dinamo Kazan - SHVSM Tulu0:314:29
 Uralochkka-2-Urgeu - Sparta Nizhniy Novgorod2:315:00
 Dinamo Krasnodara - Dinamo Moskva3:217:00
 Dinamo Kazan - Zarechje-Odintsovo3:018:00
Vīrieši - Alžīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ese Eulma - JM Batna1:315:59
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisey Krasnoyarsk 2 - Kuzbass-20:306:59
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agnelli Metalli Bergamo - Edilesse Cavriago3:021:30
Vīrieši - Pasaule - Dienvidamerikas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taubate/Funivic - UPCN Volley Club1:300:59
 Regatas - Juan Ferreira3:021:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valepa - Akaa Volley3:218:30
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inegol - Arhavi Bld3:012:59
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Korean Air Jumbos - KB Stars3:012:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montana - Hebar Pazardzhik3:218:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulouse - Paris Volley1:321:00
 Nice - Narbonne0:321:00
 Toulouse - Paris Volley1:321:00
 Nice - Narbonne0:321:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribnica - Crvena Zvezda3:120:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trefl Sopot Gdansk - MKS Cuprum Mundo Lubin3:018:30
 Lotos Trefl Gdansk - MKS Cuprum Mundo Lubin3:018:30
 AZS UWM Olsztyn - MKS Slepsk Suwalki1:321:30
Šautriņas
PDC Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darils Garnijs - Maikls van Gervens0:100:04
Biatlons
Sievietes - Pasaules Čempionāts - Sprints 7.5 km
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oeberg Hanna - Marte Olsbu Roiseland0:115:45
 Braisaz Justine - Makarainen Kaisa1:015:45
 Bescond Anais - Brorsson Mona1:015:45
 Ekhofa Tirila - Hermane Denīze0:115:45
 Kryuko Iryna - Pidhrušna Oļena0:115:45
 Davidova Marketa - Landmark Tandrevold Ingrid1:015:45
 Hinz Vanessa - Dzhima Yuliia1:015:45
 Wierer Dorothea - Simon Julia1:015:45
 Bendika Baiba - Gasparin Elisa1:015:45
 Zuk Kamila - Innerhofer Katharina0:115:45
 Haecki Lena - Mironova Svetlana0:115:45
 Vita Semerenko - Semerenko Valj1:015:45
 Vittozzi Lisa - Fialkova Paulina1:015:45
 Egan Clare - Lunder Emma1:015:45
 Gasparin Selina - Aymonier Celia0:115:45
 Jurlova Jekaterina - Puskarcikova Eva1:015:45
 Oberg Elvira - Dunklee Susan0:115:45
 Kuklina Larisa - Starykh Irina1:015:45
 Hojnisz Monika - Persson Linn1:015:45
 Sanfilippo Federika - Kruchinkina Elena1:015:45
 Preuss Franziska - Hausera Lisa Tereza1:015:45
 Wierer Dorothea - Hermane Denīze0:115:45
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jadran Herceg Novi - VK Crvena Zvezda16:718:00
 Mladost - Jug Dubrovnik9:1021:00
Pludmales futbols
Pasaule - Mundialito de Clubes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante UD - Antalya - Alanya BSC12:515:30
 Flamengo - Grasshopper Club Zurich5:416:45
 Spartak Moscow - SC Braga6:418:15
 Lokomotiv Moscow - Tokyo Verdy3:619:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western Bulldogs - Melbourne12:3210:40
E-Sports
Dota 2 - ESL One Los Angeles - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newbee - Blaze2:009:55
 Team Aster - Cdec Gaming1:111:45
 Invictus Gaming - Keen Gaming1:112:15
 Ehome - Look For Smile2:014:20
 Royal Never Give UP - Newbee2:014:20
Dota 2 - StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Furia Esports0:200:15
 Fighting Pepegas - Business Associates0:200:35
 Reality Rift - TNC Pro Team2:104:00
 Cyber Legacy - Hellraisers2:012:00
 Team Liquid - Nigma0:212:00
 Cyber Legacy - Hellraisers2:012:00
 Team Liquid - Nigma0:212:00
 Forze - Cyber Legacy3:215:00
 Team Xolotl - Zoomies1:220:00
 Pain Gaming - Noping E-Sports0:220:00
 Furia Esports - Noping E-Sports1:322:54
 Fighting Pepegas - Zoomies3:023:05
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - BDS Esport0:219:00
 Darkzero Esports - Ninjas IN Pyjamas0:223:45
CS:GO - Flashpoint Season 1 - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Winstrike Team1:219:00
 Movistar Riders - Cream Esports2:119:00
 Ex-Virtus.pro - NO Limit Gaming2:119:00
 AGO Gaming - Tricked Esport1:219:00
 Skade - Team Singularity2:119:00
 Team GamerLegion - Team Heretics0:219:00
 Copenhagen Flames - Team Secret2:019:00
 HellRaisers - Avez1:219:15
 Havu Gaming - Nexus Gaming2:119:15
 Pro100 - Smash Esports2:019:15
 Hard Legion Esports - Unique2:019:15
 W7M Gaming - Soberano Team2:020:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - G2 Esports0:217:29
 Evil Geniuses - OG1:221:30
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Gambit Youngsters2:114:55
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG Frames - Team Livid1:004:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerberus Esports - FTV Esports2:012:00
 Marines Esports - Cube Adonis2:014:20
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Damwon Gaming - Gen.G Esports0:209:59
 Griffin - APK Prince2:112:59
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions - Origen0:118:59
 Excel Esports - SK Gaming1:019:50
 Team Vitality - Fnatic0:121:04
 Schalke 04 - Rogue0:121:55
 Misfits - G2 Esports1:022:50
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jin Air Green Wings - OZ Gaming2:007:00
 Spear Gaming - Seorabeol Gaming1:209:15
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avant Garde - Dire Wolves0:107:00
 Gravitas - Legacy eSports0:108:00
 Mammoth - Avant Garde0:109:00
 Dire Wolves - The Chiefs eSports Club0:110:00
Galda Teniss
Sievietes - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monteiro Dodeana Daniela - Takahashi Bruna4:213:05
 Išikava Kasumi - Offiong Edem4:013:05
 Oliveira Leila - Mischek Karoline4:113:50
 Tailakova Mariia - Kato Miju0:413:50
 Wang Amy - Vivarelli Debora0:413:50
 Dijakonu Adina - Hashimoto Honoka1:414:35
 Patkar Madhurika - Bogdanova Nadezhda0:414:35
 Oliveira Leila - Monteiro Dodeana Daniela2:420:20
 Dvoraka Galia - Janga Siaosina1:420:20
 Ērlanda Brita - Trigolos Daria4:120:20
 Ksao Marija - Sawettabut Suthasini1:421:09
 Ksao Marija - Savettabuta Sutasini1:421:10
 Noskova Jana - Hashimoto Honoka0:421:10
 Shan Xiaona - Paranang Orawan4:021:10
Vīrieši - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaroslavs Žmudenko - Cifuentes Horacio4:315:20
 Ranefur Elias - Apolonia Tiago1:415:20
 Assars Omārs - Thakkar Manav Vikash4:215:20
 Park Chan-Hyeok - Visutmaitangkūna Supanuta4:015:20
 Carvalho Diogo - Afanador Brian4:116:05
 Geraldo Joao - Khanin Aliaksandr4:216:05
 Pistej Lubomir - Kanjaevs Zokhids4:216:05
 Bobobiča M. - Karakasevic Aleksandar4:216:50
 Chen Diogo - Gardos Robert1:416:50
 Takahashi B / Todorovic A - Diaz A / Diaz M2:318:59
 Lee C-S / Yang H-W - Sidorenko V / Skachkov K0:319:39
 Monteiro Džao - Feng Yi-Hsin0:421:10
 Stoyanov Niagol - Drinkhall Paul0:421:59
 Akkuzu Can - Skachkov Kirill4:122:00
 Lebesson Emmanuel - Carvalho Diogo4:122:00
 Stoyanov Niagol - Drinkhall Paul0:422:00
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanamitsu Koyo - Kviu Liangs3:209:30
 Alto Gaston Diego - Cheaib Dauud3:010:10
 Hjort Anton - Kim Wancheol3:010:50
 Kviu Liangs - Trans Entonijs2:311:30
 Kanamitsu Koyo - Cheaib Dauud3:212:10
 Alto Gaston Diego - Kim Wancheol3:112:50
 Hjort Anton - Shamruk Gleb2:313:30
 Alto Gaston Diego - Trans Entonijs3:014:25