jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Sestdiena, 15. Feb. 2020. gada
Futbols
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pontypridd Town AFC - Cwmamman United1:116:30
Katara - Qatar Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qatar SC - Al Sadd1:115:44
 Al Khor - Al Rayyan SC1:118:45
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinandega FC - ART Municipal Jalapa1:023:00
 Managua FC - Real Madriz3:123:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - Waasland-Beveren2:118:59
 Oostende - Kortrijk0:321:00
 Sint-Truiden - Cercle Brugge0:121:00
 Oostende - Kortrijk0:321:00
 Sint-Truiden - Cercle Brugge0:121:00
 Mechelen - Anderlecht2:021:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union St Gilloise - Roeselare3:318:00
 Lommel United - Westerlo0:121:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakhine United - Magway FC1:111:00
 Hantharwady United - Yadanarbon4:111:00
 Chin United FC - Ayeyawady United FC0:111:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Golfito FC - Sporting San Jose2:119:00
 Santa Rosa FC - FC Puntarenas1:223:00
 AD Guanacasteca - AD Aserri1:023:00
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinnik Yaroslavl - SKA Rostova1:109:59
 Tom Tomsk - Tambov2:212:44
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubba Al-Husun - AL Bataeh (AAE)1:015:20
 AL Tawon SC - Masfoot Sports Club1:415:20
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KMC FC - Polisi Tanzania FC2:312:59
 Azam FC - Coastal Union1:215:00
 Biashara United Mara - Alliance FC1:015:00
 Ruvu Shooting - Mbeya City FC1:015:00
 Singida United - Ndanda FC0:115:00
 Mwadui FC - Namungo FC1:115:00
 Mtibwa Sugar - JKT Tanzania0:115:00
 Lipuli FC - Simba SC0:115:00
 Mtibwa Sugar - JKT Tanzania0:115:00
 Lipuli FC - Simba SC0:115:00
 Mwadui FC - Namungo FC1:115:00
 Young Africans - Tanzania Prisons0:018:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaborone United - Miscellaneous SC2:015:30
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gicumbi - Kiyovu Sports1:315:00
 Etincelles - Bugesera FC1:315:00
 Heroes FC - Rwanda Police FC1:315:00
 Gasogi United - Mukura0:115:00
 Gicumbi - SC Kiyovu1:315:00
 Etincelles - Bugesera FC1:315:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli Qalqilya - Thagafi Tulkarem1:314:30
 Markez Balata - Al Quwwat Al Falistinia2:115:00
 Shabab Alsamu - Ahli AL Khalil2:015:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fajr Sepasi - Rayka Babol FC1:112:30
 Navad Urmia FC - Damash Gilan FC2:012:45
 Niroye Zamini Tehran - Aluminium Arak FC0:112:45
 Oxin Alborz - Malavan Bandar Anzali FC1:112:45
 Mes Rafsanjan - Arman Gohar Sirjan3:112:45
 Esteghlal Khuzestan - Shahrdari Tabriz4:113:15
Pasaule - Arab Club Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique de Safi - Al Ittihad0:120:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Zvezdara - Velika Mostanica8:009:59
 TJ Tatran Rakovnik - Horovicko0:211:00
 Trinec - Banik Ostrava II1:411:00
 Dornbirn - USV Eschen Mauren2:011:30
 CSKA Moscow - SR Delemont5:012:59
 Halmstads - Falkenbergs FF2:014:00
 NK Jarun - Mladost Zdralovi1:114:00
 Roskilde - FC Helsingor1:414:00
 Lunds BK - Eslovs BK5:014:00
 SPVGG Bayern Hof - Bayreuth2:315:00
 Orebro - Degerfors1:115:00
 Norrby IF - Varbergs BoIS FC1:415:00
 Lillestrom - Mjondalen5:115:00
 Stabek - Ham-Kam3:115:00
 Oskarshamns AIK - IFK Berga1:015:00
 Djurgardens - Brann1:416:00
 Rostov - AIK Stockholm1:117:00
 CSKA Moscow - Sirius2:017:00
 Notodden - KFUM Oslo1:217:30
 Colorado Rapids - Chicago Fire4:222:00
 Inter Miami CF - Philadelphia Union1:223:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Eagles - Lumwana Radiants2:215:00
 Lusaka Dynamos - Green Buffaloes2:215:00
 Nkana - Forest Rangers0:115:00
 Red Arrows - Napsa Stars1:015:00
 Nkwazi - Nakambala Leopards3:015:00
 Buildcon - Kabwe Warriors0:215:00
 Kabwe Youth Soccer Acad - Zanaco0:015:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - ASI D'Abengourou0:217:30
 Africa Sports National - AF Amadou Diallo3:120:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berekum Chelsea FC - Inter Allies FC1:317:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhofar - Al-Nahda4:015:40
 Al Seeb - Al Suwaiq2:017:45
 Sohar SC - Al-Rustaq1:017:45
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aguila - CD EL Vencedor1:123:15
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Arabe Unido - Atletico Independiente0:103:00
 Sporting San Miguelito - Alianza FC1:023:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Beja - CO Mednine3:015:00
 Croissant Sportif De Msaken - SA Meanzel Bourguiba3:015:00
 ES Hammam Sousse - AS Marsa1:115:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Chebba - Stade Tunisien2:015:00
 Monastir - Etoile Sahel1:215:00
 Metlaoui - Sfaxien0:115:00
 CS Chebba - Stade Tunisien2:015:00
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 WA Tlemcen - DRB Tadjenant4:016:00
 JSM Bejaia - MC Saīda2:216:00
 OM Arzew - JSM Skikda1:016:00
 Olympique Medea - AS Khroub4:116:00
 Eulma - Harrach2:018:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MC Alger - Saoura1:017:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gallos Blancos Del Queretaro - Necaxa3:300:00
 Atlas - FC Juarez2:119:00
Sievietes - Islande - Lengjubikarinn-A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik Kopavogur - UMF Selfoss8:113:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla FC - Cdef Logrono1:112:00
 Real Betis Balompie - RCD Espanyol Barcelona2:119:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Western Sydney Wanderers3:008:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Pink Sport Time Bari - CF Florentia1:413:00
 UPC Tavagnacco - A.c. Milan0:413:00
 AS Roma - Hellas Verona6:015:30
 Fiorentina Women FC - Sassuolo Calcio Femminile2:115:30
Sievietes - Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Montpellier - Girondins Bordeaux3:314:00
 Dijon Fco - Olympique Lyon0:214:00
 HSC Montpellier - Girondins Bordeaux3:314:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Hamilton Wanderers AFC2:105:00
 Southern United - Waitakere2:105:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Qadisiya - Yarmouk5:015:45
 Al Sahel - Al Kuwait1:319:00
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Nacional De Football (U20) - Flamengo SP (U20)1:323:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vardar Skopje - GP Skopje3:115:00
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundela - Ards1:517:00
 Knockbreda - Ballinamallard Utd17:00
Ziemeļīrija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coleraine - Crusaders2:121:30
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Itapemirim ES - Serra ES1:220:00
 Rio Branco AC ES - Estrela DO Norte ES1:021:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fast Clube AM - Penarol AM2:121:30
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 CE Nova Andradina MS - Operario FC MS1:322:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Operario MT - DOM Bosco MT0:023:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aguia De Maraba - Remo0:121:00
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maranhao MA - Sao Jose MA1:221:30
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Friburguense AC RJ - Nova Iguacu1:020:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Junior SE - America Esporte Clube SE2:220:30
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coruripe AL - ASA1:022:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceilandia Esporte Clube DF - Paranoa EC DF3:016:00
 Brasiliense DF - DF Gama1:220:30
 Real FC DF - Capital CF DF0:021:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceara - Bahia2:221:00
 America RN - CRB1:121:00
 America RN - CRB AL1:121:00
 Ceara - Bahia2:221:00
 Nautico - Sport Recife2:023:00
 Nautico PE - Sport Recife2:023:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Branco - Cascavel PR1:121:00
 Atletico Paranaense - Toledo Colonia Work PR3:022:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chapecoense - Criciuma1:122:00
Brazīlija - Baiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doce Mel EC BA - Fluminense De Feira BA3:721:00
 Vitoria BA - Alagoinhas AC BA2:121:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tombense - URT4:021:00
 Tupynambas MG - Uberlandia MG1:321:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter De Limeira SP - Santo Andre SP0:100:15
 Botafogo SP - EC Agua Santa SP1:102:29
 Guarani SP - Novorizontino SP1:121:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC SAO Bernardo SP - Comercial SP3:020:00
 Primavera SP - Batatais0:120:00
 Desportivo Brasil SP - Osasco3:220:00
 Velo Clube SP - Marilia0:021:00
 Paulista FC SP - Rio Preto SP2:121:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Caetano - Rio Claro0:120:00
 Audax SP - Penapolense0:220:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Internacional SC - Gremio Porto Alegre0:121:30
 Internacional SC - Gremio Fpba RS0:121:30
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wydad Casablanca - Difaa El Jadidi0:120:00
 RSB Berkane - Hassania Agadir1:120:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiangmai United - Nakhon Pathom United FC1:012:45
 Nong Bua Pitchaya FC - Kasetsart University3:013:00
 Samut Prakan Customs United FC - Khonkaen1:114:00
 Sisaket - Grand Andaman Ranong United FC1:015:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangkok Utd - Prachuap FC2:012:44
 Sukhothai FC - Suphanburi1:013:00
 Bangkok Glass - Muang Thong United2:114:00
 Singhtarua FC - Nakhon Ratchasima FC4:115:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Lucia FC - Sirens FC0:215:00
 Sliema Wanderers - Tarxien Rainbows1:015:00
 Hibernians - Mosta FC3:117:00
 Floriana - Gudja United1:217:15
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Iztapa - Santa Lucia Cotzumalguapa FC6:221:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - San Jose1:221:00
 Guabira Montero - Nacional Potosi1:023:15
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahli Manama - Al Riffa1:315:55
 Al Najma Manama - Manama1:117:15
 Al Muharraq - Busaiteen2:118:20
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Sportivo Luqueno - Libertad1:200:59
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zira - Qarabag0:613:00
 Sumqayit - Sabah1:215:00
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abo Qair Semads - Haras El Hodood2:014:00
 El Ettehad El Sakandary - Aswan FC2:117:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Expreso Rojo - Deportivo Rionegro1:321:00
 Valledupar - CD Uni de Popayan2:222:00
 Llaneros FC - Orsomarso1:122:00
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itagui Ditaires - Deportes Tolima1:100:59
 Aguilas Doradas - Deportes Tolima1:101:00
 Alianza Petrolera - La Equidad1:003:05
 America de Cali - Independiente Medellin2:023:00
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 SD Aucas - Delfin SC1:200:30
 Deportivo Cuenca - LDU Quito1:203:00
 Orense SC - Emelec2:222:30
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kopavogs - Grindavik1:213:30
 KA Akureyi - Fylkir1:117:00
 Fram Reykjavik - Keflavik1:219:15
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TS Sporting FC - Free State Stars1:115:30
 Tshakhuma - Steenberg United1:015:30
 Moroka Swallows - Mbombela United1:015:30
 Uthongathi - Cape Umoya United FC1:115:30
 JDR Stars - Royal Eagles2:215:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Highlands Park - Bloemfontein Celtic2:015:30
 Mamelodi Sundowns - Chippa United3:015:30
 Highlands Park - Bloemfontein Celtic2:015:30
 Baroka FC - Bidvest Wist0:115:30
 Kaizer Chiefs - Maritzburg United1:218:00
 AmaZulu - Golden Arrows1:220:14
 AmaZulu - Lamontville Golden Arrows1:220:15
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Raed - Abha Club2:114:55
 Al-Fath - Al Faisaly2:217:10
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Backa Topola1:114:00
 Cukaricki - Crvena Zvezda0:215:30
 Mladost Lucani - Vozdovac2:117:00
 Napredak - Habitfarm Javor1:117:00
 Mladost Lucani - Vozdovac2:117:00
 Napredak - Habitfarm Javor1:117:00
 FK Macva Sabac - Rad Beograd1:018:59
 Vojvodina - Novi Sad1:018:59
 FK Macva Sabac - Rad Beograd1:019:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ermis - Onisilos Sotira1:014:30
 Aris Limassol - Anagennisi Deryneia4:215:00
 Digenis Morphou - Akritas Chlorakas2:015:00
 Agia Napa - Karmiotissa Pano Polemidion2:115:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 APOEL - Apollon Limassol4:117:00
 Enosis Neon Paralimni - Pafos FC1:119:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerala Blasters FC - Bengaluru2:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Aizawl FC2:113:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leones Negros UDG II - Atletico Saltillo2:118:59
 CD Nuevo Chimalhuacan - Atletico San Francisco1:323:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chivas Guadalajara - Cruz Azul1:217:00
 Monterrey - FC Juarez(U20)4:017:00
 Pachuca - Puebla4:118:00
 Deportivo Toluca Mexiquense - Pumas(Jaun.)1:118:30
 America - Atlas2:019:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real San Luis - Leon3:103:00
 Atlante - Cafetaleros de Tapachula2:103:00
 Monarcas Morelia - Tijuana1:105:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlante - Cafetaleros de Tapachula2:103:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - NK Varazdin1:216:00
 Slaven Belupo - Hajduk Split2:118:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cesar Vallejo - Escuela Municipal Deportivo Binacional0:203:00
 Academia Cantolao - Ayacucho FC0:220:00
 FC Carlos Stein - Universitario Deportes1:321:59
 Sport Boys Association - Carlos A Manucci3:323:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - Gaz Metan Medias2:314:30
 CSMS Iasi - Universitatea Craiova2:520:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diosgyor VTK - Paksi SE2:018:00
 Zalaegerszeg - Ujpest FC2:118:00
 Puskas Academia - Varda3:118:00
 Kaposvari Rakoczi - Honved0:118:00
 VSC Debreceni - Mezokovesd-Zsory1:318:00
 Ferencvaros - Videoton1:020:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Lodz - Wisla Plock0:015:59
 Pogon Szczecin - Slask Wroclaw0:018:30
 Rakow Czestochowa - Legia Warszawa2:221:00
Bulgārija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Galabovo - Pirin Blagoevgrad0:012:30
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neftochimik 1962 Bourgas - Montana 19210:212:00
 Botev Galabovo - Pirin Blagoevgrad0:012:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Sofia - CSKA Sofia0:014:44
 Ludogorets - Botev Vratsa6:017:30
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dandenong Thunder - Dandenong City SC3:209:59
 Hume City - Altona Magic SC2:011:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magpies Crusaders United - Brisbane Strikers0:211:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Melbourne City1:008:00
 Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets1:110:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torque - Progreso1:321:59
 Deportivo Maldanado - CA Boston River1:222:00
 Torque - Progreso1:322:00
 CA Penarol - CA Cerro2:123:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Netanya - Hapoel Haifa0:015:00
 Bnei Yehuda - Hapoel Beer Sheva0:117:29
 Hapoel Kfar Saba - FC Ashdod1:318:30
 Maccabi Haifa - Hapoel Hadera1:019:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Xanthi FC (U19) - Lamia 1964(U19)2:011:00
 OFI (U19) - Atromitos Athinon (U19)1:111:45
 Aris (U19) - AEK Athens (U19)3:112:00
 Volos Nps (U19) - Asteras Tripolis(U19)1:112:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Elpis Skoutareos - Trikala1:115:00
 Kalamata - PO Triglias1:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Larissa - PAOK Thessaloniki1:217:15
 Olympiakos Piraeus - Panionios4:019:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turku PS - Honka0:012:59
 HJK Helsinki - Mariehamn3:113:30
 MyPa - KTP0:114:00
 MP Mikkeli - EIF Ekenas0:214:00
 Lahti - RoPS2:114:00
 Haka Valkeakoski - Ilves Tampere1:114:30
 FF Jaro - AC Oulu2:315:15
 Jazz Pori - TPV0:116:00
 AC Kajaani - Vaasa PS1:318:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Sered - Ruzomberok2:215:00
 Trencin - Zemplin8:115:00
 FC Nitra - FK Pohronie0:015:00
 Trencin - Zemplin8:115:00
 SK Sered - Ruzomberok2:215:00
Īrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bohemians - Shamrock Rovers0:115:59
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores Cambaceres - CA Atlas1:422:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes San Luis - CA Ferro Carril Oeste General Pico2:202:30
 Club Atletico Guemes - Defensores De Belgrano De Villa Ramallo2:022:00
 San Martin Formosa - Juventud Unida Universitario2:122:45
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Merlo - CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem0:022:00
 Victoriano Arenas - Ituzaingo2:122:00
 Real Pilar - Canuelas FC0:122:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes Buenos Aires - San Martin San Juan5:322:30
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Villa San Carlos0:121:59
 Deportivo Armenio - Atletico Fenix3:221:59
 San Telmo - UAI Urquiza2:121:59
 Deportivo Armenio - Atletico Fenix3:222:00
 Club Comunicaciones - Villa San Carlos0:122:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Riestra - Santamarina1:022:00
 Chacarita Juniors - Gimnasia y Esgrima de Jujuy0:022:00
 Brown de Adrogue - All Boys2:122:00
 Estudiantes Buenos Aires - San Martin San Juan5:322:30
 Defensores de Belgrano - Quilmes2:023:34
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Patronato Parana - Union Santa Fe1:000:00
 Colon - Racing Club1:102:09
 Huracan - Aldosivi0:222:34
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santiago Wanderers - Universidad de Chile1:217:00
 Palestino - OHiggin0:022:30
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erokspor (U19) - Gazisehir Gaziantep FK (U19)1:211:30
 Menemen Belediye Spor (U19) - Eskisehirspor (U19)3:313:30
 Ankaragucu (U19) - Fenerbahce (U19)0:113:30
 Aytemiz Alanyaspor (U19) - Altinordu(U19)2:113:30
 Caykur Rizespor (U19) - Adana Demirspor (U19)1:313:30
 Genclerbirligi(U19) - Altay (U19)2:213:30
 Galatasaray(U19) - Yeni Malatyaspor (U19)5:313:30
 Istanbul Basaksehir AS(U19) - Besiktas JK (U19)2:213:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayburt Grup IOI - Karabukspor3:012:00
 Eyupspor - Kahramanmaras1:112:30
 Afjet Afyonspor - Anadolu Selcukluspor4:012:30
 Inegolspor - Duzyurtspor2:112:30
 Kirklarelispor - Sanliurfaspor2:112:30
 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Samsunspor1:312:30
 Bugsasspor - Pendikspor1:112:30
 Tuzlaspor - Bandirmaspor1:212:30
 Sancaktepe Belediye - Hacettepe3:112:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1954 Kelkit Belediyespor - Somaspor0:112:00
 Ofspor - Kocaelispor1:312:00
 Yeni Orduspor Kulubu - Artvin Hopaspor0:012:00
 Silivrispor - Catalca Spor0:012:30
 Sultanbeyli Belediyespor - Tokatspor3:012:30
 Halide Edip Adivarspor - Bursa Niluferspor0:312:30
 Modafen FK - Nevsehir Belediye Spor0:312:30
 Nazilli Belediyespor - Bayrampasa1:112:30
 Muglaspor - Diyarbakirspor0:112:30
 Karsiyaka - Fatsa Belediyespor2:012:30
 Turgutluspor - Elaziz Belediyespor1:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatayspor - Akhisar Belediye2:313:00
 Boluspor - Umraniyespor1:115:30
 Menemen Belediyespor - Eskisehirspor3:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denizlispor - Kayserispor0:112:59
 Konyaspor - Goztepe1:315:59
 Torku Konyaspor - Goztepe1:316:00
 Ankaragucu - Fenerbahce2:118:59
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Excelsior - Noordwijk0:115:30
 GVVV - Katwijk0:315:30
 Rijnsburgse boys - Koninklijke Hfc2:115:59
 Volendam(U23) - Scheveningen1:215:59
 Quick Boys - TEC1:016:00
 Rijnsburgse Boys - Koninklijke Hfc2:116:00
 Volendam(U23) - Scheveningen1:216:00
 VV IJsselmervogels - Kozakken Boys0:016:30
 Sparta Rotterdam(U23) - Spakenburg2:416:30
 HHC - Amsterdamsche FC0:216:30
 De Treffers - ASWH3:118:59
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Twente - AZ Alkmaar2:019:30
 Den Haag - PSV Eindhoven0:320:44
 Fortuna Sittard - Emmen0:021:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Catalina Atletico - CE Andratx2:313:00
 CD Numancia B - Real Avila CF1:016:30
 Sevilla C - CD Utrera1:017:00
 Elche B - CD Acero0:017:00
 FC Jove Espanol De San Vicente - Crevillente Deportivo1:117:00
 Real Jaen - CD Torreperogil0:117:00
 CD Berceo - Sociedad Deportiva Oyonesa1:417:00
 Platges De Calvia - Mallorca B3:217:15
 CD La Granja - Real Burgos CF1:317:30
 Virgen Del Camino - Jupiter Leones1:317:30
 Tolosa CF - JD Somorrostro0:217:30
 Mirandes B - Becerril0:117:45
 SD Beasain - Real Sociedad C4:418:00
 CD Tarancon - La Roda2:018:00
 CD Buzanada - CD Atletico Paso2:318:15
 UD Collerense - UD Poblense0:218:30
 CD Vera - Atletico Tacoronte5:018:30
 UD Beniganim - Paterna CF2:318:30
 UD Las Palmas C - CD Santa Ursula4:219:00
 Igualada CF - Pobla De Mafumet CF1:119:00
 SD Gernika - Club San Ignacio3:119:00
 Panaderia Pulido San Mateo - UD Ibarra5:019:00
 Urduliz FT - CD Aurrera De Vitoria1:019:00
 CE Banyoles - FC Cerdanyola Del Valles0:019:30
 UD Ourense - Ourense0:219:30
 Yague CF - Cdfc La Calzada3:219:30
 UD Gijon Industrial - EL San Martin RA5:119:45
 Sestao River - Club Portugalete2:220:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arenas Club De Getxo - Real Union0:017:00
 Valladolid B - Amorebieta4:017:00
 Osasuna B - Ath Bilbao B1:117:30
 de Los Rejes - Atl Madrid B0:118:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huesca - Almeria3:217:00
 SD Huesca - Almeria3:217:00
 Real Oviedo - Alcorcon1:219:15
 Numancia - Las Palmas1:119:15
 Real Oviedo - Alcorcon1:219:15
 Elche - Zaragoza1:221:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mallorca - Alaves1:014:00
 FC Barcelona - Getafe2:117:00
 Villareal - Levante2:119:30
 Granada - Valladolid2:121:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Will - Schaffhausen0:018:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basel - Thun0:120:00
 Sion - Neuchatel Xamax FC1:220:00
 Basel - Thun0:120:00
 Sion - Neuchatel Xamax FC1:220:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cove Rangers - Edinburgh City2:117:00
 Stenhousemuir - Albion Rovers1:017:00
 Cowdenbeath - Stirling Albion1:417:00
 Queens Park - Elgin City2:017:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airdrieonians - Clyde2:017:00
 East Fife - Peterhead1:017:00
 Montrose - Dumbarton2:117:00
 Forfar - Stranraer1:117:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arbroath - Queen of the South2:017:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hearts - Hamilton Academica2:217:00
 Ross County - St. Johnstone1:117:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - Zlin2:015:30
 Teplice - Sigma Olomouc1:315:30
 Slovacko - Banik Ostrava0:115:30
 Teplice - Sigma Olomouc1:315:30
 Slovacko - Banik Ostrava0:115:30
 Sparta Prague - Slovan Liberec0:218:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gondomar - Felgueiras1:213:45
 Bragansa - Maritimo B3:316:45
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Ave(U19) - Futebol Clube Alverca (U19)1:017:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academica - Mafra0:012:59
 Nacional Madeira - Vilafranquense5:117:00
 Varzim - Estoril3:017:00
 Feirense - Leixoes1:019:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Clara - Tondela1:017:29
 Portimonense - Moreirense1:117:29
 Santa Clara - Tondela1:017:30
 Benfica - Sporting Braga0:120:00
 Rio Ave - Sporting Lisbon1:122:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Lecce(Jaun) - Crotone(Jaun)0:112:00
 Virtus Entella(Jaun) - Cittadella(Jaun)2:212:00
 Cosenza(Jaun) - Frosinone(Jaun)1:512:00
 Trapani(Jaun) - Salernitana(Youth)1:112:00
 Livorno(Jaun) - Benevento Calcio(Jaun)2:212:00
 AC Pisa 1909(Jaun) - Juve Stabia3:012:00
 Spal 2013(Jaun) - Udinese(Jaun)3:215:30
 Verona(Jaun) - Spezia(Jaun)3:015:30
 Pordenone Calcio - Cremonese2:115:30
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sassuolo(Jaun) - Cagliari(Jaun)0:112:00
 Fiorentina(Jaun) - Torino(Jaun)1:012:00
 Bologna(Jaun) - AS Roma(Jaun)3:112:00
 Fiorentina(Jaun) - Torino(U20)1:012:00
 Bologna(Jaun) - AS Roma(Jaun)3:112:00
 Pescara(Jaun) - Atalanta Bergamo (Jaun)0:113:00
 Juventus(Jaun) - Inter Milan(Jaun)1:114:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gozzano - Pianese1:016:00
 Rimini Calcio - Modena2:016:00
 Teramo - AC Monopoli0:319:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benevento - Pordenone2:116:00
 Juve Stabia - Crotone3:216:00
 Livorno - Cosenza0:316:00
 Venezia - Virtus Entella2:216:00
 Spezia - Ascoli3:118:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lecce - Spal2:115:59
 Bologna - Genoa0:318:59
 Atalanta - AS Roma2:121:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tours FC(U19) - Nantes(U19)1:315:30
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorient - Clermont0:115:59
 Nancy - Guingamp0:115:59
 Lorient - Clermont0:116:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amiens - Paris Saint Germain4:418:30
 Nimes - Angers1:021:00
 Toulouse - Nice0:221:00
 Nantes - Metz0:021:00
 Girondins de Bordeaux - Dijon2:221:00
 Toulouse - Nice0:221:00
 Nantes - Metz0:021:00
 Olympique Nimes - Angers1:021:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TUS Dassendorf - SV Curslack-Neuengamme1:114:00
 SV 19 Straelen - SC Velbert3:014:30
 TVD Velbert 1870 - 1.fc Monheim1:117:00
 SC Spelle-Venhaus - Heeslinger SC1:219:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsburg(U19) - Chemnitzer FC3:112:00
 SpVgg Greuther Fürth(U19) - FSV Mainz 05(U19)2:212:00
 St. Pauli(U19) - 1. FC Magdeburg(U19)4:312:00
 Bayern Munich(U19) - Hoffenheim(U19)6:012:00
 Borussia Monchengladbach(U19) - Dusseldorf Fortuna(U19)1:012:00
 RB Leipzig(U19) - Hannover 96(U19)2:012:59
 Dynamo Dresden(U19) - Energie Cottbus2:312:59
 RB Leipzig(U19) - Hannover 96(U19)2:013:00
 Freiburg(U19) - Kaiserslautern(U19)0:114:30
 VfB Stuttgart(U19) - Eintracht Frankfurt(U19)2:015:00
 Offenbacher Kickers - Karlsruher(U19)3:215:00
 VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt(U19)2:015:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germania Halberstadt - Wacker Nordhausen3:214:30
 Aalen - Kickers Offenbach3:015:00
 TUS Haltern - VfB Homberg3:015:00
 Wuppertaler - SV Rodinghausen1:415:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Braunschweig - Kaiserslautern2:015:00
 FC Magdeburg - Chemnitzer1:115:00
 Meppen - 1860 Munchen1:115:00
 Unterhaching - Viktoria Koln1:115:00
 Sonnenhof Grossaspach - Hansa Rostock0:115:00
 Ingolstadt 04 - Uerdingen0:115:00
 SG Sonnenhof - Hansa Rostock0:115:00
 Eintracht Braunschweig - Kaiserslautern2:015:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greuther Furth - Arminia Bielefeld2:414:00
 Hannover 96 - Hamburger SV1:114:00
 Jahn Regensburg - Wehen Wiesbaden1:014:00
 Hannover 96 - Hamburger SV1:114:00
 Greuther Furth - Arminia Bielefeld2:414:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Union Berlin - Bayer Leverkusen2:316:30
 Paderborn - Hertha Berlin1:216:30
 Hoffenheim - Wolfsburg2:316:30
 Augsburg - Freiburg1:116:30
 RB Leipzig - Werder Bremen3:016:30
 Paderborn - Hertha Berlin1:216:30
 RB Leipzig - Werder Bremen3:016:30
 Augsburg - Freiburg1:116:30
 FC Union Berlin - Bayer Leverkusen2:316:30
 Hoffenheim - Wolfsburg2:316:30
 Dusseldorf Fortuna - Borussia Monchengladbach1:419:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsberger - Hartberg3:018:00
 Altach - Austria Vienna2:218:00
 Wolfsberger - Hartberg3:018:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leatherhead - Horsham17:00
 Frinchley - Bowers Pitsea2:217:00
 Cray Wanderers - Kingstonian0:017:00
 Brightlingsea Regent - Margate1:117:00
 Carshalton Ath - Potters Bar Town5:117:00
 Worthing FC - Folkestone Invicta0:117:00
 Hornchurch - Merstham2:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braintree Town - Hemel Hempstead0:017:00
 Richmond Borough FC - Weymouth FC2:317:00
 Chippenham Town - Madstone United1:017:00
 Dulwich Hamlet - Welling Utd0:117:00
 St. Albans City - Oxford City0:017:00
 Slough Town - Waterlooville1:117:00
 Tonbridge Angels - Hungerford Town1:117:00
 Concord Rangers - Bath City0:117:00
 Dorking Wanderers - Chelmsford City2:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wimborne Town - Farnborough Town17:00
 Merthyr Town - Dorchester Town17:00
 Hendon - Hayes & Yeading United17:00
 Harrow Borough - Chesham Utd2:217:00
 Stourbridge - Alvechurch1:017:00
 Gosport Borough - Walton Casuals2:117:00
 Needham Market FC - Lowestoft Town1:017:00
 Nuneaton Town - Peterborough Sports FC0:317:00
 Stratford Town - Redditch United2:017:00
 Barwell FC - Rushall Olympic0:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Scarborough Athletic - Bamber Bridge5:017:00
 Gainsborough - Stalybridge1:317:00
 Whitby Town - Stafford Rangers2:117:00
 Grantham Town - South Shields1:317:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blyth Spartans - Altrincham0:317:00
 Gateshead - Kidderminster Harriers0:017:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stockport - Bromley1:017:00
 Ebbsfleet United - Chorley1:017:00
 Notts County - Woking1:117:00
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swindon - Scunthorpe17:00
 Cheltenham - Leyton Orient2:117:00
 Crawley Town - Carlisle United0:017:00
 Cambridge United - Bradford City2:117:00
 Walsall - Northampton3:217:00
 Port Vale - Colchester3:017:00
 Plymouth - Crewe2:117:00
 Oldham - Forest Green Rovers1:117:00
 Stevenage Borough - Salford City0:117:00
 Mansfield Town - Newport County1:017:00
 Macclesfield - Exeter City2:317:00
 Grimsby - Morecambe2:117:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolton Wanderers - Wycombe0:217:00
 Ipswich - Burton Albion4:117:00
 Accrington - Lincoln City4:317:00
 Gillingham - Doncaster2:117:00
 Bristol Rovers - Blackpool2:117:00
 Portsmouth FC - Shrewsbury2:017:00
 Southend - Coventry City0:217:00
 Oxford United - Sunderland0:117:00
 Rotherham - AFC Wimbledon2:217:00
 Fleetwood Town - Peterborough2:117:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Bromwich - Nottingham Forest2:214:29
 Derby County - Huddersfield1:117:00
 Fulham FC - Barnsley0:317:00
 Sheffield Wednesday - Reading0:317:00
 Birmingham City - Brentford1:117:00
 Derby County - Huddersfield1:117:00
 Charlton Athletic - Blackburn Rovers0:217:00
 Middlesbrough - Luton Town0:117:00
 Queens Park Rangers - Stoke City4:217:00
 Fulham FC - Barnsley0:317:00
 Cardiff - Wigan Athletic2:217:00
 Preston NE - Millwall0:117:00
 Cardiff - Wigan Athletic2:217:00
 Preston NE - Millwall0:117:00
 Leeds United - Bristol City1:017:00
 Middlesbrough - Luton Town0:117:00
 Sheffield Wednesday - Reading0:317:00
 Charlton Athletic - Blackburn Rovers0:217:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southampton - Burnley FC1:214:29
 Norwich - Liverpool FC0:119:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Prizma - HK Dinaburga Daugapils6:513:00
 HK Liepāja/ Optibet - HK Kurbads3:414:00
 HK Zemgale LLU - HK Mogo7:516:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Gomel - Shakhtyor Solihorsk3:312:00
 Neman - Metalurg Zhlobin5:114:30
 Dinamo Molodechno - Yunost Minsk0:117:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikko Kobe Ice Bucks - Tohoku Free Blades5:207:00
 East Hokkaido Cranes - OJI Eagles3:108:00
 Daemyung Killer Whales - Sakhalin1:208:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brynas - AIK Stockholm7:514:30
 Djurgarden - Lulea2:415:00
 Linkoping - MoDo3:117:00
 Goteborg HC 1 - HV 712:817:00
 Leksand - SDE Hockey3:319:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats1:401:00
 Acadie-Bathurst Titans - Halifax Mooseheads6:201:00
 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts4:402:00
 VAL Dor Foreurs - Sagueneens Chicoutimi0:502:00
 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar7:402:30
 Gatineau Olympiques - Charlottetown Islanders6:202:30
 Rimouski Oceanic - Armada Blainville Boisbriand5:302:30
 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar3:223:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos5:003:00
 Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades4:203:30
 Edmonton Oil Kings - Regina Pats3:504:00
 Lethbridge Hurricanes - Kootenay Ice5:404:00
 Portland Winter Hawks - Spokane Chiefs4:105:00
 Kamloops Blazers - Red Deer Rebels5:305:00
 Tri-City Americans - Moose Jaw Warriors5:405:05
 Vancouver Giants - Victoria Royals5:205:30
 Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds2:105:35
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Hamilton Bulldogs3:502:00
 Mississauga Steelheads - Ottawa 67'S5:602:00
 Kingston Frontenacs - Windsor Spitfires5:602:00
 Sudbury Wolves - Sarnia Sting5:302:05
 Saginaw Spirit - Flint Firebirds4:502:05
 London Knights - Kitchener Rangers6:302:30
 Guelph Storm - Owen Sound Attack2:002:30
 Oshawa Generals - Sault Ste Marie Greyhounds5:502:35
 Hamilton Bulldogs - Sault Ste Marie Greyhounds5:223:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kulager Petropavlsk - Altai Torpedo3:313:00
 Gornyak Rudny - HC Astana6:213:00
 Beibarys - Arlan2:314:00
 HC Aktobe - Jertis Pavlodar4:414:00
 Humo Tashkent II - Almaty2:114:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Steelers - Dundee Stars2:521:00
 Belfast Giants - Manchester Storm3:221:00
 Cardiff Devils - Coventry Blaze3:321:00
 Glasgow Clan - Guildford Flames2:421:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuznec Medvedi - Irbis Kazan2:1008:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvarosi TC - DAB Docler11:416:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Jesenice - HC Pustertal2:419:00
 Steel Wings Linz - EHC Bregenzerwald1:520:00
 EC Red Bull Salzburg U20 - Vipiteno5:220:15
 Vienna Capitals II - EHC Lustenau1:020:30
 EC Die Adler Kitzbuhel - EK Zell AM See2:321:00
 Fassa - FBI Veu Feldkirch3:421:30
 Asiago - HK Olimpija4:221:30
 Cortina - Ritten5:421:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec3:212:30
 Barys Nur-Sultan - HC Sochi3:212:59
 Salavat Julaev - SKA St. Petersburg4:413:30
 Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun2:214:00
 Neftehimik Niznekamsk - Admiral Vladivostok6:115:59
 Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk3:315:59
 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk2:515:59
 Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow0:415:59
 AK Bars Kazan - Spartak Moscow4:115:59
 Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk3:316:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk2:516:00
 AK Bars Kazan - Spartak Moscow4:116:00
 Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow0:416:00
 Neftehimik Niznekamsk - Admiral Vladivostok6:116:00
 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg4:616:10
 Dinamo Rīga - HC Dinamo Moscow6:617:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winnipeg Jets - San Jose Sharks2:302:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers1:302:00
 Carolina Hurricanes - New Jersey Devils5:202:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers1:302:00
 Carolina Hurricanes - New Jersey Devils5:202:00
 Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens4:102:00
 Boston Bruins - Detroit Red Wings4:120:00
 St. Louis Blues - Nashville Predators3:421:59
 Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers5:323:00
 Florida Panthers - Edmonton Oilers1:423:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grand Rapids Griffins - Lake Erie Monsters4:202:00
 Syracuse Crunch - Utica Comets3:202:00
 Belleville Senators - Toronto Marlies2:402:00
 Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Sound Tigers2:202:05
 Albany Devils - Hershey Bears3:302:05
 Providence Bruins - Wilkes-Barre Penguins4:202:05
 Hartfordas Wolf Pack - Laval Rocket3:102:15
 Texas Stars - San Antonio Rampage2:203:00
 Iowa - San Diego Gulls3:003:00
 Stockton Heat - Ontario Reign3:605:00
 Toronto Marlies - Belleville Senators6:623:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furuset Ishockey IF - Nidaros Hockey2:217:00
 Hasle/Loren Ishockey - Tonsberg Og Omegn Ihk4:117:00
 Haugesund - Ringerike Ihk4:818:00
 Lorenskog - Gjovik Mammuts3:218:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Sarpsbourg - Valerenga1:117:00
 Stavanger - Storhamar2:219:00
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Visp - HC Sierre-Anniviers4:117:45
 La Chaux de Fonds - Lions GCK5:417:45
 HC Thurgau - EHC Kloten Flyers2:117:45
 Olten EHC - HC Biasca7:217:45
 SC Langenthal - EHC Winterthur2:317:45
 Hockey Academy Zug - HC Ajoie1:517:45
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lugano - Servette HC1:220:44
 Langnau Tigers - Zurich0:320:44
 EV Zug - HC Fribourg Gotteron5:020:45
 Rapperswil Jona Lakers - HC Davos5:220:45
 EHC Biel - SC Bern4:020:45
 HC Ambri Piotta - Lausanne HC2:220:45
 Langnau Tigers - Zurich0:320:45
 HC Lugano - Servette HC1:220:45
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - HC Slovnaft Vsetin3:217:00
 Jestrabi Prostejov - HC Benatky Nad Jizerou3:118:00
 Litomerice - Chomutov3:318:00
 HC AZ Havirov 2010 - HC RT Torax Poruba2:618:00
 Zubr Prerov - Slavia Prague2:218:00
 SK Kadan - HC Banik Sokolov2:118:00
 HC Frydek Mistek - Horacka Trebic2:318:00
 HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ustecti Lvi5:118:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav - Plzen3:115:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 SaPKo - Koo-Vee5:217:00
 Peliitat - Hermes2:317:00
 Hokki - TuTo2:517:00
 HT Keupa - Kettera1:117:00
 Roki - Kiekko-Vantaa3:317:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KooKoo - Lukko Rauma3:217:00
 JYP Jyvaskyla - Ilves Tampere1:117:00
 Assat Pori - TPS Turku4:117:00
 Jukurit - Pelicans Lahti1:217:00
 JYP Jyvaskyla - Ilves Tampere1:117:00
 SaiPa Lappeenranta - KalPa Kuopio4:417:00
 Tappara Tampere - Vaasan Sport2:117:00
 Jukurit - Pelicans Lahti1:217:00
 HIFK - Karpat Oulu1:417:00
 Assat Pori - TPS Turku4:117:00
 HIFK - Karpat Oulu1:417:00
 SaiPa Lappeenranta - KalPa Kuopio4:417:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Tegs - IF Lindlovens1:513:00
 Kiruna - HC Hudiksvalls0:417:00
 Troja-Ljungby - AIF Tranas0:317:00
 HF Bodens - IK Ostersunds3:017:00
 Huddinge - HK Visbi-Roma3:117:00
 Pitea - HC Borlange4:417:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Lejons - Kiruna Aif1:117:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertalje - IK Kristiastads5:116:15
 Bjorkloven - AIF Tingsrids5:218:59
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogle - Vastra Frolunda4:316:15
 Oskarshamn - Vaxjo Lakers3:516:15
 Leksand - Lulea0:316:15
 Oskarshamn - Vaxjo Lakers3:516:15
 Rogle - Vastra Frolunda4:316:15
 Leksand - Lulea0:316:15
 Linkoping - HV 712:418:59
 Orebro - Skelleftea AIK2:418:59
 Malmo - Djurgarden5:118:59
 Linkoping - HV 712:419:00
 Orebro - Skelleftea AIK2:419:00
 Farjestad - Brynas5:221:00
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clearex Chorzow - Bielsko Biala5:717:00
 AZS US Katowice - Piast Gliwice2:518:00
 Zdunska Wola - GI Malepszy Futsal Leszno5:219:00
 FC Torun - Red Dragons Pniewy2:619:00
 GSF Gliwice - KS Constract Lubawa5:219:00
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad De Mostoles - Noia Portus Apostoli4:417:00
 FC Barcelona B Alusport - Rivas Futsal5:017:00
 Talavera FS - Alzira FS6:319:00
 Africa Ceuti - Elche CF1:419:00
 Manzanares FS - Real Betis Fsn3:219:15
 Colo Colo Zaragoza - UMA Antequera2:219:20
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palma Futsal - FC Barcelona1:114:00
 Aspil Ribera Navarra - Rios Renovables Zaragoza1:319:30
 Jaen - O Parrulo Ferrol3:219:30
 Burela - Elpozo Murcia1:519:30
 Marfil Santa Coloma - Vina Albali Caldepenas8:319:30
 Itea Cordoba CF - Peniscola3:320:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Came Dosson - ASD Sandro Abate4:317:00
 Todis Lido DI Ostia - Petrarca Padova3:019:00
 Colormax Pescara C5 - CDM Futsal Genova5:119:30
 Feldi Eboli - Real Futsal Arzignano7:221:00
 Real Rieti - Cybertel Aniene7:021:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Prague - Olympik Melnik7:121:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Tyumen - Uhta4:112:00
 Norilskiy Nikel - MFK Sinara5:212:00
 Dinamo Samara - KPRF3:414:00
 MFK Gazprom Yugra - Novaja Generatsija2:114:00
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakkari Marija - Ribakina Jelena1:212:59
 Aleksandrova Jekaterina - Bertensa Kiki1:215:20
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Christian K / Guarachi A - Garcia C / Konta J2:017:09
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haas B / Perez E - Peng S / Wang Y2:009:59
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marija Tiga Patrisija - Linette Magda0:212:00
 Hibino Nao - Kunga Leonija1:213:50
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šimizu Eri - Fanning Emily2:101:50
 Park Sohyun - Vestburijs KaterineBes2:104:30
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pedretti Taisa Grana - Ivanova Daša0:215:59
 Žonžeana Leolija - Carle Maria Lourdes1:215:59
 Pedretti Taisa Grana - Ivanova Daša0:216:00
 Žonžeana Leolija - Carle Maria Lourdes1:216:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timofeeva, Maria - Tikhonova Anastasia2:011:00
 Kaltia Anhelina - Gioroje Ilona Georgijana1:211:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Romy Koelzer - Spigarelli Martina1:210:00
 Colmegna Martina - Pellikano Helene2:110:00
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lansere Sofija - Feta Jana2:012:00
 Kana Viktorija - Kristiāna Žaklīna Adina1:213:40
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gergesa Džūlija - Giorgi Kamila2:010:05
 Mladenoviča Kristina - Paolini Jasmīna2:010:10
 Flipkensa Kirstena - Golubiča Viktorija2:010:35
 Gasparjana Margarita - Kirstea Sorana0:210:40
 Pliskova Kristīna - Breidija Dženifera0:211:00
 Ju Ksiadi - Hercoga Polona0:211:35
 Matteka-Sandsa Betānija - Tomļanoviča Ajla2:111:40
 Martincova Terēza - Teičmane Džila2:012:25
 Pursnani Vera - Dabrovski Gabriela0:212:30
 Bonaventure Isaline - Hana Ksinjuna1:212:50
 Kostova Elitsa - Gatto-Montikone Džūlija0:213:15
 Kudermetova Veronika - Askju Sara Beta2:013:20
 Kucova Kristīne - Zavatska Katarina2:114:10
 Hsjē Su-Vei - Pakē Šloe2:014:20
 Lukasa Tena - Samsonova Ludmilla0:215:00
 Gabujeva Angelina - Van Uitvanka Alisone0:215:05
 Schoofs Bibiane - Suareza Navarro Karla0:215:15
 Čanga Saisai - Siniakova Katerina0:215:35
 Danilina Anna - Flink Varvara2:116:15
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peyrot Alexandre - Saharovs Glebs0:217:00
 Beljers Antoine - Kornū-Šovēns Antuāns0:217:00
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brengle Madisona - Govorcova Olga0:219:54
 Abanda Francoise - Lu Klaire0:221:55
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakamoto Pedro - Arguello Facundo1:216:50
 Barrios Vera M.T. - Kestelboims Mariano2:117:00
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musialeks Aleksis - Gīns Klements1:210:00
 Harris Billy - Bergs Zizu1:210:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roberts Džastins - Estavezs Maksimiliano0:215:59
 Petits Gabriels - Reis DA Silva Joao Lucas0:216:00
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heijmans Kristofers - Zuks Kacpers0:214:50
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krutykh Oleksii - Gengels Mareks0:209:59
ATP - ITF Future - Palmanova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helers Peters - Sanchez-Izquierdo Nikolas0:212:45
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monteiro Žoao - Bertola Remijs2:011:00
 Kijametovic Aziz - Echargui Moez2:011:00
 Monteiro Žoao - Bertola Remijs2:011:00
 Kijametovic Aziz - Echargui Moez2:011:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houkes Max - Strom Gustaf2:109:00
 Fonio Džovanni - Tacchi Luciano2:109:00
 Hamū Maksims - Hazawa Shinji2:109:00
 Misolic Filip - Ingarao Alessandro2:109:00
 Pazs Juan Pablo - Rondoni Pietro2:009:00
 Manda Salins - Tajima Naoki0:209:00
 Arinc Kaya - Jorda Sanchis David0:209:00
 Galoppini Dāvids - Cepel Kaan2:009:00
 Hamū Maksims - Hazawa Shinji2:109:00
 Pazs Juan Pablo - Rondoni Pietro2:009:09
 Houkes Max - Strom Gustaf2:109:15
 Misolic Filip - Ingarao Alessandro2:109:15
 Manda Salins - Tajima Naoki0:209:20
 Vankan Marlon - Marozans Fabians0:210:10
 Cengiz Baran - Michalski Daniel2:010:19
 Bonadio Rikardo - Petrone Alessandro2:010:25
 Prihodko Oļegs - Pervosto Luka0:210:50
 Lazarovs Aleksandrs - Kloks Deniss2:010:54
 Džiakomini Luka - Aksu Cengizs2:010:55
 Antonesku Vasile - Makk Peter2:011:00
 Džiakomini Luka - Aksu Cengizs2:011:05
 Jekans Mircea - Fajta Peter1:211:14
 Jorda Sanchis David - Pazs Juan Pablo0:213:25
 Galoppini Dāvids - Marozans Fabians0:213:25
 Bonadio Rikardo - Fonio Džovanni2:114:25
 Tajima Naoki - Cengiz Baran2:114:30
 Lazarovs Aleksandrs - Houkes Max2:014:50
 Antonesku Vasile - Hamū Maksims2:114:55
 Fajta Peter - Džiakomini Luka2:115:00
 Misolic Filip - Pervosto Luka2:015:15
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žu Evanss - Gomezs Alehandro0:217:00
 Rodrigezs Kristians - Slobodčikovs Rolands0:218:20
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monro N ./ Soks Dž. - Inglot D / Qureshi A-U-h1:221:00
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers M / Zeballos H - Demoliner M / Middelkoop M2:021:39
 Gille S / Vliegen J - Duran G / Londero J I0:223:14
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaasen R / Marach O - Erbērs P-H / Mahut N1:214:00
 Kontinen H / Struff J-L - Bopanna R / Shapovalov D2:122:30
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaio Federiko - Joao Menezes2:121:00
 De Karvaljo Kardoso Alves Mateus - Martinez Portero Pedro0:221:00
 Balazs Attila - Luzs Orlando2:021:00
 Koria Federiko - Taberners Karloss2:021:00
 Kollarini Andrea - Magers Džanluka0:222:55
 Boscardin Dias Pedro - Kovaliks Džozefs0:223:55
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Švarcmans Djego Sebastjans - Kuevass Pablo2:100:00
 Monterio Tiago Moura - Sousa Pedro0:204:04
 Rūds Kaspers - Londero Huans Ignasio2:118:59
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okleppo Julians - Dakvorts Džeims0:210:30
 Bonzi Benjamins - Travaglia Stefano2:011:44
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpegārds Mikaels - Sarmiento Reimonds2:000:59
 Bellučī Tomass - Blankaneo Žeofrejs2:102:34
 Sevills L. / Smits Dž. - Glasspool L / Lawson A2:120:29
 Eskobedo Ernesto - Vatanuki Josuke0:222:10
 Bellučī Tomass - Torpegārds Mikaels0:223:25
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja P / Ramanathan R - Ebden M / Paes L2:015:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Added D / Olivetti A - Bemelmans R / Brown D2:112:59
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoangs Antonijs - Safiuļins Romāns1:215:00
 Zverevs Miša - Marcora Roberto1:217:00
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opelka Reillijs - Džangs Džeisons1:202:29
 Tompsons Džordans - Seppi Andreas1:204:39
 Kecmanovičs Miomirs - Edmunds Kails0:223:00
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karreno-Busta Pablo - Augers Aliassime Fēliks0:216:15
 Krajinovičs Filips - Monfilss Gaels0:220:29
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorenci Paolo - Rubins Noa0:218:30
 Garsija-Lopess Giljermo - Istomins Deniss0:218:30
 Gulbis Ernests - Galans Riveros Daniels Elahi2:019:30
 Toledo Bague Pol - Tomičs Bernards0:223:20
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landstede Zwolle - Apollo Amsterdam102:7120:30
 Donar Groningen - SPM Shoeters Den Bosch79:6920:30
 DEN Helder Suns - Aris Friesland Leeuwarden76:5120:30
 Rotterdam Challengers - ZZ Leiden20:45
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jūrmala - Tartu Universitate76:7617:00
 Parnu Sadam - AVIS/UTILITAS Rapla87:6417:00
 VEF Rīga - BK Ventspils98:8018:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Science City Jena - VfL Kirchheim Knights94:8320:00
 BV TU Hemnic 99 - Rostock Seawolves109:8220:00
 Science City Jena - VfL Kirchheim Knights94:8320:00
 Finke Baskets Paderborn - TBB Trier101:7420:30
 Tubingen Tigers - Artland Dragons88:5921:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galitos - Tley - Maia Basket92:8716:30
 Ovarenze - CAB Madeira91:7318:00
 FC Porto - Vitoria SC99:8620:00
 FC Porto - Vitoria Sport Clube99:8620:00
 Illiabum - SC Lusitania Expert78:8320:00
 UD Oliveirense - FC Barreirense89:6723:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mega Vizura - Crvena Zvezda79:8018:00
 Partizan - FMP85:7722:00
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Primorska - Helios Domzale80:7216:30
 Union Olimpija - Krka83:8319:30
Slovākija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prievidza - Lucenec75:6319:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fribourg Olympic - Lions De Geneve83:7818:00
 SAM Massagno - Vevey Riviera Basket98:7118:30
 BC Boncourt Red Team - Neuchatel76:7818:30
 Pully Lausanne Foxes - Swiss Central Basket74:7018:30
 BBC Monthey - Lugano Tigers93:6818:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrum Tigers Oslo - Gimle BK71:10017:00
 Froja Ambassadors - Nidaros Jets88:7718:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Surrey United - Glasgow Rocks79:9521:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uppsala Basket - Hogsbo Basket54:7615:30
 Norrkoping Dolphins - Lulea Basket90:7116:00
 Visby Ladies - Wetterbygden Sparks64:10117:00
Sievietes - Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roche Vendee Basket Club - Lyon73:9218:00
 Toulouse - Bourges60:8918:00
 Lattes Montpellier - Basket Landes59:5321:00
 Landerneau Bretagne Basket - Tarbes69:7121:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beac-Ujbuda - KSC Szekszard63:9117:00
 ZTE Nkk - Pinkk Pecsi 42492:7918:00
 VBW Cekk Cegled - PEAC Pecs66:7619:00
 MKB Euroleasing Vasas - Uniqa Sopron52:8619:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ormanspor Genclik - Izmit Belediyespor88:6613:00
 Adana Botas - Fenerbahce44:6214:15
 Adana Basketbol - Cankaya Universitesi79:10115:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cadi ICG Software - Mann Filter Zaragoza71:6221:00
 CDB Clarinos - Embutidos Pajariel76:6121:00
 Valencia BC - Al-Qazeres Extremadura66:4821:30
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Artego Bydgoszcz - Widzew Lodz77:6917:00
 Politechnika Gdanska - AZS Uniwersytet Gdanski73:7017:00
 Inea Azs Poznan - Energa Torun54:5219:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuerza Regia - Soles de Mexicali79:7904:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basquete Cearense - Itabom Bauru78:8300:59
 Rio Claro Basquete - Botafogo89:9002:09
 Pinheiros - SC Corinthians Paulista81:7817:50
 BC Brasilia - Paulistano Amil90:7821:59
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosasport Radom - Anwil Wloclawek89:10816:00
 Zastal Zielona Gora - Siden Torun69:7220:00
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zadar - Cibona89:7618:30
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Copenhagen Wolfpack - Ebaa83:5616:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mono Vampire Basketball Club - Fubon Braves90:8609:59
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oita Heat Devils - Koshigaya Alphas95:8307:00
 Rizing Fukuoka BB - Gumma Crane Thunders64:8307:00
 Hyogo Storks - Shinshu Brave Warriors49:5810:00
 Tsukuba Robots - Fighting Eagles Nagoya87:8410:00
 Kumamoto Vorters - Tokyo Excellence81:8310:00
 Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers48:5810:00
 Bambitos Nara - Aomori Wats89:9911:00
 Kagawa Five Arrows - Fukushima Fire Bonds90:8111:00
 Yamagata Wyverns - Hiroshima Dragonflies82:8411:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yokohama B-Corsairs - Sun Rockers Shibuya101:9008:05
 Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars76:7708:05
 Chiba Jets - Osaka Evessa86:7308:05
 Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars76:7708:05
 Chiba Jets - Osaka Evessa86:7308:05
 Hamamatsu Phoenix - Diamond Dolphins Nagoya64:7910:04
 Akita Northern Happinets - Ryukyu Golden Kings76:8011:05
 Toyama Grouses - Kyoto Hannarizu75:7311:05
 Niigata Albirex BB - Alvark Tokyo41:6911:05
 Toyama Grouses - Kyoto Hannarizu75:7311:05
 Akita Northern Happinets - Ryukyu Golden Kings76:8011:05
 Brave Thunders Kawasaki - Shimane Susanoo Magic85:7612:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyogo Storks - Shinshu Brave Warriors49:5809:59
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Quimsa89:6302:00
 San Lorenzo De Almagro - Penarol98:8702:00
 Ferro Carril Oeste - Libertad106:5802:00
 Platense - Weber Bahia85:10002:00
 Boca Juniors - Obras Sanitaras79:7016:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lahti Basketball - Karhut Kauhajoen60:9917:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Afula75:7321:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa91:8818:30
 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Holon86:9020:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koping Stars - Sodertalje Kings74:7117:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Dnipro - Kharkivski Sokoly91:8014:00
 Dynamo-Bipa Odessa - MBK Nikolaev77:7416:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bullets - Cairns Taipans124:8808:29
 Perth Wildcats - Adelaide 36ers94:7911:00
ASV - NBA uzlecošo zvaigžņu čelendžs
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV izlase - Pasaules izlase151:13104:00
ASV - NBA - Visu Zvaigžņu Spēle - NBA Uzlecošo zvaigžņu mačs
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV izlase - Pasaules izlase151:13103:59
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ohio State Buckeyes - Purdue Boilermakers68:5218:59
 Florida State Seminoles - Syracuse Orange80:7718:59
 South Florida Bulls - Tulsa Golden Hurricane48:5618:59
 Ball State Cardinals - Bowling Green Falcons71:7720:00
 Oklahoma State Cowboys - Texas Tech Red Raiders73:7020:00
 Arkansas Razorbacks - Mississippi State Bulldogs77:7820:00
 Georgia State Panthers - Coastal Carolina Chanticleers92:8021:00
 Iowa State Cyclones - Texas Longhorns81:5221:00
 Southern Illinois Salukis - Bradley Braves67:6921:00
 Hartford Hawks - Massachusetts Lowell River Hawks67:7421:00
 Nebraska Cornhuskers - Wisconsin Badgers64:8121:15
 Texas-Arlington Mavericks - Arkansas Little Rock76:6521:59
 UT San Antonio Roadrunners - Western Kentucky Hilltoppers73:7721:59
 Rice Owls - Charlotte 49ers70:5421:59
 Texas A&M Aggies - Georgia Bulldogs74:6922:30
 Miami Ohio Redhawks - Northern Illinois Huskies65:6022:30
 Richmond Spiders - VCU Rams77:5923:00
 UTEP Miners - Marshall Thundering Herd61:7123:00
 Alabama Crimson Tide - Louisiana State Tigers88:8223:00
 Clemson Tigers - Louisville Cardinals77:6223:00
 George Mason Patriots - George Washington Colonials67:7323:29
 Rutgers Scarlet Knights - Illinois Fighting Illini72:5723:29
 Liu Sharks - Sacred Heart Pioneers72:8023:29
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalgiris Kaunas - Lietkabelis82:7214:00
 BC Rytas - Neptunas Klaipeda96:7116:30
Francija - Kauss. Roanne
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Paris Levallois88:5918:59
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Levallois Sporting CB88:5919:00
 AS Monaco - Dijon Bourgogne81:8321:30
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filippos Veroias - Olympiakos Pireus70:8517:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - Panathinaikos AO17:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Irritec Costa D Orlando - Olimpo Basket Alba67:8716:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Urania Milano - Tezenis Verona73:8121:30
 Mobyt Ferrara - Aget Service Imola89:6821:30
Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umana Reyer Venezia - Emporio Armani Milano67:6318:45
 Enel Brindisi - Conad Bologna78:5321:59
 Enel Brindisi - Fortitudo Bologna 10378:5322:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breogan Lugo - Blancos de Rueda Valladolid95:7118:59
 CB Almansa - Oviedo Baloncesto81:6421:00
 Marin Peixegalego - Lobe Huesca59:6421:00
 Aguas de Sousas Ourense - Lucentum Alicante68:7021:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid - Valencia BC91:6819:30
 River Andorra - Unicaja Malaga59:9221:59
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsons Kirens - O'Salivans Ronijs6:515:00
 Bingtao Jans - Mērfijs Šauns5:621:00
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram - HK Kopavogs29:3018:00
 Stjarnan - KA Akureyri32:2520:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Izmir Bsb SK - Guneysu Spor Kulubu23:2711:00
 Besiktas - Turbursa Nilüfer BK33:2815:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Doukas - Feakas Kerkiras25:2217:00
 GS Drama 86 - PAOK33:2818:00
 Filippos Verias - Aesx Pylaias22:2818:00
 Ionikos NF - Aris Nikaias25:2120:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BOA Hora FC - Boavista FC28:2218:00
 ABC/UMinho - AA Aguas Santas23:3619:30
 Sporting CP - FC Gaia40:2420:00
 AA Avanca - Delta Belenenses26:2720:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillestrom - Lfh0929:3117:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Presov - MSK Povazska Bystrica34:1919:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kungalvs HK - Hasto IF29:2616:00
 Skanela IF - Hammarby29:2617:00
 Rimbo HK - HK Aranas25:3117:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeleznicar 1949 - RK Spartak Vojput30:2118:30
 RK Dubocica - RK Obilic28:2719:00
 RK Proleter Zrenjanin - RK Kikinda30:2519:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSG Krefeld - TuS N-Lubbecke24:3720:00
 Bayer Dormagen - DJK Rimpar Wolfe20:2120:29
 Huttenberg - TUSEM Essen26:2720:29
 TUS Ferndorf - TV Emsdetten26:2420:30
 Bayer Dormagen - DJK Rimpar Wolfe20:2120:30
 Huttenberg - TUSEM Essen26:2720:30
 HSG Konstanz - ThSV Eisenach28:2421:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usar Kwidzyn - Nielba Wagrowiec29:2918:00
 KS PR Gwardia Koszalin - Meble Wojcik Elblag31:2418:00
 Titans Wejherowo - KS Sokol Koscierzyna27:2318:00
 KS Stal Gorzow - UKS Anilana Lodz34:2919:00
 KS Kszo Ostrowiec Swietokrzyski - KU Azs UW Warszawa25:2419:00
 KS Azs Awf Biala Podlaska - KPR Legionowo25:2619:00
 Ksspr Konskie - MKS Padwa Zamosc29:2819:00
 Miedz Legnica - GKS Olimpia Piekary Slaskie36:2819:00
 UKS Olimp Grodkow - KPR Ostrovia Ostrow Wlkp25:2619:00
 MKS Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc20:3619:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Azoty Pulawy - SPR Stal Mielec36:2818:00
 MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. - SPR Tarnow22:2119:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winterthur - HSC Suhr Aarau30:2118:30
 Kadetten - St. Gallen28:2519:00
 Endingen - RTV 1879 Basel39:3919:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gorica - Rkhm Dubrovnik39:2620:00
 Porec - Bjelovar32:2720:00
 Dubrava - Varazdin21:1820:00
 Umag - Zamet22:3020:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veszprem - Oroshazi33:2219:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SHC Malomerice - Koprivnice35:4212:30
 Brno - Zubri23:3118:00
 Jicin - Plzen23:3219:00
 Veseli - Frydek-Mistek35:2220:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kopavogs - Haukar25:2415:59
 HK Kopavogs - Haukar Hafnarfjördur25:2416:00
 UMF Stjarnan - Ka/Thor24:2318:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DHK Zora Olomouc - HK Zlin30:2518:30
 SSK Presov - Sokol Pisek31:2118:30
 Iuventa Michalovce - MSK Dunajska Streda37:2218:30
 Slovan Duslo Sala - DHK Banik Most26:3119:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dvsc - Vaci Nkse29:3016:00
 MTK Budapest - ERD40:3519:00
 Gyori Audi ETO - Fehervar KC49:2319:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSG Bensheim/Auerbach - Dortmunde Borussija28:3418:30
 Fsv Mainca 05 - Neckarsulmer SU17:2220:00
 Bad Wildungen - Bietigheim25:3020:00
 Fsv Mainca 05 - Neckarsulmer SU17:2220:00
 Metzingen - TSG Ketšs35:1820:30
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro FH - DHG Odense24:2715:00
 Sonderjyske HK - Vendsyssel Handbold22:3016:00
 Roskilde Handbold - IF Stjernen Odense25:1916:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Zaglebie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb.35:1617:00
 EKS Start Elblag - MKS Selgros Lublin27:3218:30
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Magura Cisnadiei - SCM Ramnicu Valcea25:2218:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skuru - Onnereds HK33:2715:00
 Heid - GT Soder32:1116:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufa-Alisa - Zvezda Zvenigorod26:3209:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Grane Arendal17:2515:00
 Larvik - Haslum27:2117:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fana - Storhamar23:3219:00
Austrija - HLA 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ATV Trofaiach - Voslauer HC35:3220:00
 Union Juri Leoben - HC Bruck27:3120:00
 Union Korneuburg - Tecton Wat Atzgersdorf35:3720:00
 UHC Goldmann Druck Tulln - SU Falkensteiner Katschberg St. Polten22:2720:29
 UHC Goldmann Druck Tulln - SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten22:2720:30
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moser Medical UHK Krems - ULZ Sparkasse Schwaz28:2720:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sgau-Saratov - Kaustik29:3015:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HOJ - Team Sydhavsoerne25:3216:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 GOG Handbold - Skjern28:2717:10
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 BM Benidorm - Anaitasuna27:2418:59
 BM Sinfin - Recoletas Atletico Valladolid20:1919:00
 BM Benidorm - Anaitasuna27:2419:00
 Ademar Leon - BM Huesca26:2620:30
Eiropa - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beykoz Bld SK - Valur Reykjavik25:2615:00
 Dinamo-Viktor - A.S Ramat Hasharon42:3716:00
 CSM Bucuresti - Alingsas24:2417:00
 Red Boys Differdange - Dukla Prague32:2918:55
 Red Boys Differdange - Dukla Praha32:2918:55
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - Melsungen29:2618:15
 Nimes - Globalcaja Ciudad Encantada29:2919:30
 Naturhause La Rioja - Aix29:2920:00
 Tvis Holstebro - Rhein Neckar Lowen27:3520:25
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vive Kielce - FC Porto/Vitalis30:2515:59
 Vive Kielce - FC Porto Vitalis30:2516:00
 Montpellier - HC Brest (BLR)30:2618:15
 Montpellier - Meshkov Brest30:2618:15
 Elverum - Flensburg28:3418:30
 Vardar PRO-Skopje - Zaporozhye38:2818:30
 Barcelona - PPD Zagreb32:2321:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garcia Ryan - Fonseca Francisco1:004:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oslo Volley - Forde Vbk2:314:00
 Ntnui - Kfum Volda3:215:00
 BK Tromso - TIF Viking3:117:30
 TVN - Randaberg IL0:318:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geneve Volley - Volley Toggenburg3:018:30
 Groupe E Valtra - SM Aesch Pfeffingen0:318:30
 Sagres Neuchatel - Volley Lugano3:021:00
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tent Obrenovac - Jedinstvo Stara Pazova0:319:00
 Vizura Beograd - Crvena Zvezda Beograd3:121:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aarhus - Holte IF0:314:00
 Brondby VK - Team Koge Wildcard3:015:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vampula - Nurmon Jymy3:017:00
 Salon Viesti - Polkky Kuusamo2:317:00
 Oriveden Ponnistus Orivesi - Woman Volley Rovaniemi3:117:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Alba Blaj - Dinamo Romprest Bucuresti3:013:30
 Scmu Arges Pitesti - CSO Voluntari 20053:016:00
 CS Medgidia - Rapid Aibo Bucuresti3:118:00
 CSM Lugoj - CSM Targoviste0:318:30
 CSU Galati - Stiinta Bacau0:319:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 LPM Bam Mondovi - Libertas Martignacco3:119:30
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibsa CV Gran Canaria - Juvasa Cajasol Volleyball3:118:00
 CV Kiele Socuellamos - CV Madrid Chamberi3:119:00
 MAY Deco Voleibol Logrono - Horo Rioja Volley3:019:00
 Feel Volley Alcobendas - CV Figaro Peluqueros3:020:00
 Feel Volley Alcobendas - CV Haris3:020:00
 Avarca de Menorca - CV Barcelona3:020:00
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 TI Volley - Sokol Post NO1:317:30
 VC Tirol - Sparkasse Klagenfurt2:320:00
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia UK Bratislava - VTC Pezinok1:318:00
 VC Dobre ZO Slovenska Presov - HIT Ucm Trnava3:219:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 APS Navarchos Votsis - AO Egaleo3:118:00
 AGS Artemis - Vrilissia0:319:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiacos Piraeus - AO Ilisiakos3:017:00
 AO Markopoulou - AOF Porfyras0:318:00
 Ilioupoli GS - ASP Thetis0:318:00
 Aris Thessaloniki - AON Panaxiakos3:118:00
 AO Markopoulou - AOF Porfyras0:318:00
 Aris Thessaloniki - AON Panaxiakos3:118:00
 Aias Euosmou - PAOK0:318:30
 AO Thiras - Panathinaikos Athens3:219:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkopings VC - Varnamo FK3:114:00
 Svedala Vbk - Engelholms VS0:316:00
 Sollentuna VK - Örebro Vbs0:318:00
 Lunds VK - Lindesberg Volley BK2:318:30
Sievietes - Igaunija - Meistriliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Audentese SG/Noortekoondis - Tallinna Ulikool3:014:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Flamengo - Pinheiros3:200:59
 Minas - Barueri3:001:00
 CC Valinhos - Fluminense F.c0:301:00
 CR Flamengo - Pinheiros3:201:00
 Rexona Ades Rio - Banana Boat/Praia Cl.1:301:30
 Rexona Ades Rio - Praia Clube1:301:30
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sternberk - Prerov2:318:00
 Frydek-Mistek - VK Dukla Liberec2:318:00
 Olymp Prague - Kralovo Pole3:018:00
 Olomouc - Ostrava3:018:00
 Brno SG - Prostejov3:119:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - RC Cannes0:320:00
 Mulhouse - Le Cannet1:320:29
 Paris - Volley Club Marcq Baroeul0:321:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - RC Cannes0:320:00
 Mulhouse - Le Cannet1:320:30
 MO Mougins VB - Nantes1:321:00
 Paris - Volley Club Marcq Baroeul0:321:00
 Venelles - VBC Chamalieres3:021:00
 Nancy - Institut Federal De Volley-Ball3:021:00
 Beziers - Terville Florange Olympique3:121:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pursaklar Vihtisas - Merinos3:211:00
 Fenerbahce - Eczacibasi2:312:59
 Besiktas - Ankara PTT0:316:00
 Ankara Karayollari - Thy1:316:30
 Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Vakifbank Turk Telekom0:316:30
 Ankara Karayollari - Thy1:316:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - KGC Pro VC1:309:00
 Suwon Hyundai - Daejeon KGC1:309:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legionovia Legionowo - Lodz3:018:30
 Pila - Wroclaw0:319:00
 LKS Commercecon Lodz - Developres Rzeszow0:319:00
 Energa Mks Kalisz - Wisla Warszawa3:019:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legionovia Legionowo - Lodz3:018:30
 LKS Commercecon Lodz - Developres Rzeszow0:318:59
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Proton Saratov0:312:00
 Avtodor-Metar - Leningradka0:312:00
 Yenisei Krasnoyarsk - Proton Saratov0:312:00
 Avtodor-Metar - Leningradka0:312:00
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Uralochka-NTMK3:018:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Tromso - OSI Volleyball1:315:00
 Askim Vbk - Forde VBK0:315:00
 TVN - Randaberg Volleyball3:015:00
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Amriswil - Traktor Basel3:018:00
 TV Schonenwerd - Burgerstein Volley Jona3:018:30
 Chenois Geneve - Lausanne UC3:119:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Tokyo - Oita Miyoshi Weisse Adler3:205:00
 Toray Arrows - Suntory Sunbirds3:105:00
 Jtekt Stings - Osaka Blazers Sakai2:308:00
 VC Nagano Tridents - Wolfdogs Nagoya0:308:29
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSM - Ciudad Voley0:302:30
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Gloria Buzau - CSM Campia Turzii3:111:00
 CSU Uvt Timisoara - Dinamo Bucuresti0:313:00
 C.s. Arcada Galati - Unirea Dej3:117:00
 Stiinta Explorari Baia Mare - Volei Zalau2:317:00
 Craiova - Universitatea Cluj3:118:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MOK Marsonia - MOK Mursa Osijek0:320:00
 OK Sisak - MOK Rijeka0:320:00
 OK Rovinj - OK Split1:321:00
 OK Zadar - OKM Centrometal0:321:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Marienlyst - Gentofte Volley0:316:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trencin - VK Ekonom Spu Nitra17:00
 Zvolen - Myjava0:319:00
 Svidnik - Kosice3:219:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vingaker - Sodertelge3:015:00
 Sollentuna - Saters IF Vbk3:015:30
 Linkopings - Habo2:317:00
 Lunds VK A - Orkelljunga1:321:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RTU/Robezsardze - Jēkabpils Lūši3:119:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Calcit Kamnik - Haok Mladost0:321:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cassa Rurale Cantu - NGM Mobile Santa Croce1:321:30
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria SC - Sporting CP0:317:00
 Leixoes SC - SL Benfica1:317:00
 Sporting de Espinho - SC Caldas2:318:00
 AS Sao Mamede - CN Ginastica3:018:00
 Famalicense AC - Castelo Maia GC0:320:00
 Clube K - Esmoriz GC1:321:00
 AJF Bastardo - VC Viana3:021:00
Vīrieši - Pasaule - Dienvidamerikas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Taubate/Funivic3:200:00
 UPCN Volley Club - Personal Bolivar3:102:29
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waldviertel - SK Posojilnica2:320:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UM Itapetininga - Caramuru Castro3:023:00
 Volei Renata/Campinas - Sesi3:023:00
 UM Itapetininga - Caramuru Castro3:023:00
 Volei Renata/Campinas - Sesi3:023:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loimu - Karelian Hurmos0:317:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halkbank Ankara - Belediyesi I.3:014:00
 Tokat Belediye Plevne - Sorgun Genclik3:214:30
 Bursa B.sehir Bld - Arkas Izmir0:315:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Blue Fangs - Suwon KEPCO Vixtorm3:006:59
 Daejeon KGC - Suwon KEPCO Vixtorm3:007:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukoil Neftohimik - Cherno More3:018:00
 Dobrunja - Levski Volley3:118:00
 CSKA Sofia - Pirin Balkanstroy2:318:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tourcoing Lille - Montpellier1:320:00
 Rennes - Nantes1:320:00
 Tourcoing Lille - Montpellier1:320:00
 Rennes - Nantes1:320:00
 Poitevin vb Poitiers - Cannes3:220:29
 Tours - Arago de Sete3:020:30
 Poitevin vb Poitiers - Cannes3:220:30
 Ajaccio - Chaumont3:121:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - Brno3:018:00
 Fatra Zlin - Prague2:318:00
 Pribram - Dukla Liberec3:218:00
 Odolena Voda - VK Karlovarsko0:318:59
 Ceske Budejovice - Black Volley Beskydy3:020:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CV Almoradi - CAI Voleibol Teruel3:218:30
 Vecindario ACE Gran Canaria - Grau3:020:00
 Ushuaia Ibiza - Palma Volley Mallorca3:020:00
 Conectabalear CV Manacor - Unicaja Almeria1:320:00
 CV Melilla - Emeve Lugo1:320:30
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan - Spartak Subotica2:318:00
 Vojvodina - Mladi Radnik3:018:30
 OK Radnicki - VK Nis1:318:59
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Czarni Radom - Politechnika Warszawska3:115:44
 Asseco Resovia Rzeszow - MKS Banimex Bedzin2:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI - PAOK Thessaloniki0:316:30
 AO Kifisias - Elpida Ampelokipon3:018:30
 Foinikas Syrou - Pamvochaikos3:020:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass Kemerovo - Dinamo LO3:012:00
 Ural Ufa - Zenit ST Petersburg1:314:00
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - VC Enisey Krasnoyarsk0:314:00
 Ural Ufa - Zenit ST Petersburg1:314:00
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - VC Enisey Krasnoyarsk0:314:00
 NOVA - Zenit Kazan0:315:00
 Fakel Noviy Urengoy - Dinamo Moscow0:315:59
 ASK Nizhegorodskaya Oblast - Gazprom-Yugra Surgut3:217:00
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Japan Sunwolves - Chiefs17:4305:45
 Hurricanes - Sharks38:2208:05
 Brumbies - Highlanders22:2310:15
 Lions - Stormers30:3315:04
Japāna - Top Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canon Eagles - Honda Heat24:3904:30
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 RGC 1404 - Carmarthen Quins15:1514:00
 Merthyr - Swansea City5:1016:30
 EBBW Vale - Cardiff16:30
 Bridgend - Llanelli16:30
 Aberavon - Pontyprid16:30
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leinster - Cheetahs36:1216:30
 Scarlets - Edinburgh9:1417:00
 Ospreys - Ulster26:2419:15
 Connacht - Cardiff Blues29:021:35
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ampthill - London Scottish13:516:15
 Doncaster Knights - Jersey38:1016:30
 Coventry Rugby - Yorkshire Carnegie55:317:00
 Ealing Trailfinders - Bedford38:517:00
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catalans Dragons - Castleford Tigers36:1819:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saracens - Sale Sharks36:2217:00
 NEC Harlequins - London Irish15:2917:00
 Leicester Tigers - London Wasps18:917:00
 Worcester Warriors - Bath21:2217:00
 Saracens - Sale Sharks36:2217:00
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Bordeaux Begles - Lyon Olympique Universitaire37:1916:30
 Section Paloise - Clermont Auvergne20:2318:59
 Toulon - Brive34:1719:00
 Section Paloise - Clermont Auvergne20:2319:00
 Montpellier - Aviron Bayonnais31:2919:00
 Stade Francais Paris - La Rochelle21:2021:45
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greaker Ibk - IK Akerselva10:316:00
 Sarpsborg Ibk - Fredrikstad6:316:00
 Tunet Ibk - Harstad13:217:00
 Slevik Ibk - Sandnes9:817:00
 Gjellerasen IF - Valerenga10:417:30
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malmo Fbc - Karlstad Ibf9:514:00
 Warberg IC - Skoghalls Ibk6:216:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillan Ibk - IBF Orebro7:1415:00
 Nykvarns Ibf Ungdom - Craftstadens Ibk Oskarshamn9:716:00
 IBK Lockerud Mariestad - Fagerhult Habo Ibk5:617:00
 Lindas Ibk - Astorp/Kvidinge Ibs13:617:00
 Bele Barkarby IF Ibf - Team Thorengruppen SK10:1117:00
 Strangnas Ibk - Hagunda IF8:517:00
 Salems IF - Djurgardens IF Ibs7:717:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jonkopings - Visby Ibk6:415:00
 Hollvikens Ibf - IBF Falun3:1217:00
 Storvreta IBK - Vaxjo5:517:30
 FBC Kalmarsund - IBK Dalen7:918:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viikingit - Happee Jyvaskyla1:517:00
 SPV Seinajoki - Tiikerit8:217:00
 OLS Oulu - Adalens IF10:418:00
 TPS Turku - Steelers17:218:30
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Katrineholm Bandy - Boltic/Gota2:416:00
 Unik BK - Falu BS/BK6:716:00
 Lidköpings Aik - Tillberga TB Vasteras7:416:00
 Borlange Bandy - IK Tellus0:816:00
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Narukera - HIFK1:114:00
 Botnia - LRK Tornio6:115:00
 JPS - Akilles4:515:00
 WP-35 - OLS8:316:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stroitel Syktyvkar - Dinamo Maskava2:711:00
Biatlons
Vīrieši - Pasaules Čempionāts - 10 km sprints
 NotikumsRezultātsLaiks
 Johannes Tingnes Bo - Martins Furkade0:115:45
 Andrejs Rastorgujevs - Dominiks Vindišs0:115:45
 Saimons Eders - Mihals Krčmars1:015:45
 Simons Destjē - Loginovs Aleksandrs0:115:45
 Tarjeijs Bē - Vetle Šostads Kristiansens1:015:45
 Julians Eberhards - Lukas Hofers0:115:45
 Cheng Fangming - Bočarņikovs Sergejs1:015:45
 Kventins Fillons Mailets - Benedikts Dols1:015:45
 Aņevs Krasimirs - Gow Christian1:015:45
 Jakovs Faks - Pidruchnyi Dmytro0:115:45
 Nordgren Leif - Gow Scott0:115:45
 Dale Johannes - Kūns Johaness1:015:45
 Ondrejs Moravecs - Šons Doertijs0:115:45
 Nelin Jasper - Seppaelae Tero1:015:45
 Jevģenijs Garaničevs - Dominiks Landertingers0:115:45
 Samuelsson Sebastian - Vegers Benjamins1:015:45
 Vladimirs Iļijevs - Timofejs Lapšins0:115:45
 Stvrtecky Jakub - Florens Klods0:115:45
 Arnds Peiffers - Eliseev Matvey1:015:45
 Erlends Overengs Bjontegartds - Jacquelin Emilien0:115:45
 Nawrath Philipp - Prima A.15:45
 Bormolini Thomas - Latipovs Eduards15:45
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Partizan - Budva11:618:00
 Primorac Kotor - Sabac6:1119:30
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savona - CC Napoli12:915:00
 Posillipo - Roma Nuoto11:1318:00
 AN Brescia - Rari Nantes Salerno14:719:00
 Pro Recco - Florentia20:519:00
 Lazio - Pallanuoto Trieste13:919:00
 SM Verona - Teli Mar16:919:00
 SC Quinto - Ortigia8:1019:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Milzu slaloms - Kranjska Gora
 NotikumsRezultātsLaiks
 Briņjone Federika - Vlhova Petra0:111:00
 Guta Lara - Tviberg Maria Therese1:011:00
 Liensberger Katharina - Gisina Mišela0:111:00
 Hector Sara - Hrovat Meta0:111:00
 Direz Clara - Robnika Tina0:111:00
 Fuerst Holtmann Mina - Robinson Alice0:111:00
 Bassino Marta - Holdenera Vendija0:111:00
 Alphand Estelle - Frasse-Sombet Coralie11:00
 Veith Anna - Tilley Alexandra11:00
 Riis-Johannessen Kristina - Norbye Kaja1:011:00
Pludmales futbols
Pasaule - Mundialito de Clubes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante UD - Grasshopper Club Zurich7:215:30
 Flamengo - Antalya - Alanya BSC6:516:45
 Tokyo Verdy - SC Braga2:718:15
 Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow3:119:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 North Melbourne Kangaroos - Greater Western Sydney37:1906:10
 Gold Coast Suns - Richmond Tigers33:2208:10
 West Coast Eagles - Fremantle15:6010:10
E-Sports
CS:GO - Flashpoint Season 1 - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orgless - Anz - Chaos1:202:00
 Recon 5 - Rugratz2:102:00
 Mythic - Yeah!0:202:00
 BAD News Bears - BIG Frames2:002:00
 Triumph Gaming - Prospects2:002:00
 Eunited - RBG Esports2:002:00
 BIG Frames - Prospects2:105:00
 Salamander Gaming - Unique2:016:00
 Pro100 - Gambit Youngsters0:216:00
 Sinners Esports - Nexus Gaming0:216:00
 Ex-Virtus.pro - Team GamerLegion0:216:00
 1win - EX-Bluejays1:216:00
 Hard Legion Esports - Syman Gaming0:216:00
 Tricked Esport - Team Singularity2:116:00
 Movistar Riders - Endpoint2:116:00
 Winstrike Team - SAW2:019:00
 Skade - Team Heretics2:119:00
 Team Spirit - Copenhagen Flames1:219:00
 Avez - Havu Gaming2:019:00
 Nexus Gaming - Syman Gaming1:219:05
 Team Reapers - Redemption Poa0:220:05
 Detona - W7M Gaming2:120:10
 Isurus Gaming - Red Canids2:120:10
 Dynasty Gaming - Bravos Gaming0:220:30
 Swole Identity - Chaos1:223:00
 Eunited - Recon 52:023:00
 Asunas Anime Aimers - Yeah!1:223:00
 BAD News Bears - Triumph Gaming2:023:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Evil Geniuses0:217:29
 G2 Esports - OG2:021:30
Dota 2 - ESL One LA Online - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdec Gaming - Blaze1:106:00
 Invictus Gaming - Ehome2:008:00
 Team Aster - Royal Never Give UP1:108:35
 Look For Smile - Keen Gaming1:110:10
 Newbee - Cdec Gaming1:110:20
 Ehome - Astralis2:012:15
 Royal Never Give UP - Blaze2:012:20
 Team Aster - Newbee2:014:10
 Invictus Gaming - Look For Smile2:014:10
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Modus Unity2:016:00
 Virtus Pro - Hellraisers1:217:50
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spacestation Gaming - Susquehanna Soniqs1:322:00
 Eunited - Ghost Gaming0:322:50
 Rogue - Cloud93:223:40
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - BDS Esport2:119:00
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Outlaws - Florida Mayhem0:323:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Infinity Esports CR1:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Solomid Academy - Flyquest Academy1:003:00
 Golden Guardians Academy - Counter Logic Gaming Academy1:003:00
 100 Thieves Academy - Team Dignitas Academy0:103:00
 Evil Geniuses Academy - Cloud9 Academy0:103:00
 Team Liquid Academy - Immortals Academy1:003:50
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rascal Jester - Axiz0:106:00
 Axiz - Crest Gaming0:107:15
 Crest Gaming - V3 Esports0:108:25
 V3 Esports - Rascal Jester0:109:40
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Detonation Gaming0:111:00
 Burning Core - Fukuoka Softbank Hawks Gaming1:012:15
 Burning Core - Sengoku Gaming1:013:30
 Detonation Gaming - Sengoku Gaming1:014:45
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aurora - 1907 Fenerbahce Esports0:113:00
 Bursaspor Esports - Galakticos0:114:00
 Royal Bandits - Besiktas Esports Club1:015:00
 Supermassive Esports - Dark Passage1:016:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Uppercut Esports18:00
 Keyd Stars - Kabum Esports19:00
 Progaming Esports - Redemption Poa21:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evos Esports - Lowkey Esports.vietnam1:212:00
 Phong VU Buffalo - Team Flash1:215:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afreeca Freecs - Kingzone Dragonx1:209:59
 Hanwha Life Esports - Sandbox Gaming2:013:19
 Hanwa Life Esports - Sandbox Gaming2:013:20
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Misfits0:118:00
 Rogue - SK Gaming1:018:59
 Schalke 04 - G2 Esports1:019:54
 Excel Esports - Origen0:121:04
 Fnatic - MAD Lions0:121:59
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pentanet.gg - Order1:007:00
 The Chiefs eSports Club - Gravitas1:008:00
 Legacy eSports - Pentanet.gg1:009:00
 Order - Mammoth1:009:50
Tramplīnlēkšana
Ski Flying - Tauplitz / Bad Mitterndorf
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stohs Kamils - Lindvik Marius1:010:45
 Dāvids Kubackis - Geigers Karls0:110:45
 Haibeks Maikls - Junširo Kobajaši1:010:45
 Krafts Stefans - Kobayashi Ryoyu1:010:45
 Schmid Constantin - Aschenwald Philipp1:010:45
 Prevc Domen - Zajc Timi0:110:45
 Prevcs Peters - Sato Yukiya0:110:45
 Johansson Robert - Huber Daniel1:010:45
 Forfang Johann Andre - Tande Daniesl Andre0:110:45
 Semeničs Anže - Wolny Jakub0:110:45
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riba D Ave HC - AE Fisica D4:220:30
 HC Turquel - HC OS Tigres6:523:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DC Defenders - New York Guardians27:021:00
Distanču slēpošana
Vīrieši - Distance - FIS Ski Tour Oestersund 15km (F)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Backscheider Adrien - Parisse Clement1:017:10
 Krueger Simen Hegstad - Bolšūnovs Aleksandrs1:017:10
 Martins Sandbais - Roethe Sjur0:117:10
 Dario Kolonja - Halfvarsons K.1:017:10
 Moris Manifika - Spitsov Denis0:117:10
 Yakimushkin Ivan - Melnichenko Andrey1:017:10
 Holund Hans Christer - Niskanen Iivo1:017:10
Sievietes - Distance - FIS Ski Tour Oestersund 10km (F)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlsson Frida - Diggins Jessica0:114:30
 Johaug Therese - Andersson Ebba1:014:30
 Haga Ragnhild - Stadlober Teresa1:014:30
 Nepryaeva Natalia - Uhrenholdt Jacobsen Astrid0:114:30
 Weng Heidi - Flugstad Oestberg Ingvild1:014:30
 Parmakoski Krista - Kalla Charlotte1:014:30
 Razymova Katerina - Brennan Rosie14:30
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - Challenge Plus Portugāles Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sawettabut S / Tanviriyavechakul P - Weber L / Moret R3:211:00
 Pistej L / Balazova B - Lebesson E / Yuan J N1:311:00
 Stoyanov N / Piccolin G - Flore T / Gasnier L0:311:00
 Ishiy V / Takahashi B - Karakasevic A / Lupulesku I1:311:00
 Lebesson E / Yuan J N - Karakasevic A / Lupulesku I3:117:10
 Sawettabut S / Tanviriyavechakul P - Flore T / Gasnier L0:317:10
 Lebesson E / Yuan J N - Flore T / Gasnier L3:023:00
Vīrieši - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loeuillette S / Yuan J N - Hashimoto H / Sato H0:312:00
 ODO S / Shibata S - Dvorak G / Zhang X3:112:00
 Baek K / Park C-H - Sidorenko V / Skachkov K3:212:40
 Isamilov S / Ivonin D - Carvalho D / Geraldo J0:312:40
 Feng Y-H / LI H-Y - Karakasevic A / Pistej L0:312:40
 Assars Omārs - Jaroslavs Žmudenko3:415:00
 Lebesson Emmanuel - Akkuzu Can4:115:00
 Uda Jukija - Feng Yi-Hsin1:415:00
 Priščepa Jevens - Apolonia Tiago4:315:00
 Bobobiča M. - Drinkhall Paul3:415:50
 Olah Benedek - Geraldo Joao1:415:50
 Lind Anders - Mino Alberto4:315:50
 Levenko Andreas - Qiu Dang3:415:50
 Diaz A / Diaz M - Paranang O / Sawettabut S1:318:05
 ODO S / Shibata S - Hashimoto H / Sato H3:018:05
 Baek K / Park C-H - Karakasevic A / Pistej L3:118:45
 Carvalho D / Geraldo J - Ecseki N / Polansky T3:018:45
 Lebesson Emmanuel - Lind Anders0:420:30
 Jaroslavs Žmudenko - Priščepa Jevens0:420:30
 Drinkhall Paul - Qiu Dang2:422:10
 Feng Yi-Hsin - Geraldo Joao0:422:10
Sievietes - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Išikava Kasumi - Janga Siaosina4:213:20
 Komwong Nanthana - Monteiro Dodeana Daniela4:213:20
 Gasnier Laura - Kato Miju0:413:20
 Ērlanda Brita - Batra Manika4:013:20
 Vivarelli Debora - Cheng Hsien-Tzu0:414:10
 Balazova Barbora - Savettabuta Sutasini3:414:10
 Šibata Saki - Hashimoto Honoka4:014:10
 Shan Xiaona - Sato Hitomi4:014:10
Autosports
Formula E - Mexico City - Sacensības
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bird Sam - Sims Alexander0:115:30
 Massa Felipe - Hartley Brendon0:115:30
 DA Costa Antonio Felix - Vandūrns Stofels1:015:30
 Vehrleins Paskāls - Frijns Robin1:015:30
 Jani Neel - Millers Niko1:015:30
 Kalado Džeims - De Vrīs Niks1:015:30
 Millers Niko - Turvey Oliver0:115:30
 DI Grassi Lucas - Vandūrns Stofels1:015:30
 Bird Sam - Evans Mitch0:115:30
 Lotterer Andre - Rowland Oliver0:115:30
 DA Costa Antonio Felix - DI Grassi Lucas1:015:30
 Sims Alexander - Vergne Jean-Eric0:115:30
 Hartley Brendon - Jani Neel1:015:30
 Buemi Sebastien - Abt Daniel1:015:30
 Mortara Edoardo - Vergne Jean-Eric0:115:30
 De Vrīs Niks - Frijns Robin0:115:30
 Lotterer Andre - Buemi Sebastien0:115:30
 Dambrosio Jerome - Massa Felipe1:015:30
 Sims Alexander - Gunters Maksimilians1:015:30
 Evans Mitch - Gunters Maksimilians1:015:30
Badmintons
Sievietes - Eiropas komandu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lī Ivonne - Gilmour, Kirsty1:211:00
 Jakobsena Džūlija Davalla - QI Xuefei1:211:00
 Depreza Fabienne - Sugden Rachel2:011:29
 Christophersen Line - BATOMENE, MARIE2:112:00
 Spori Ann-Kathrin - Makpersone Džūlija2:112:00
Sievietes - Dubultspēles - Eiropas komandu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boeje A / Poulsen M - Delrue D / Tran A2:011:00
 Fruergaard M / Magelund A - Heriau V / Lambert M2:012:00
 Efler L / Herttrich I - O Donnell E / Torrance C2:012:30