jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Svētdiena, 16. Feb. 2020. gada
Futbols
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhaka Abahani - Bangladesh Police Club2:014:30
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diriangen FC - Juventus Managua1:003:00
 Real Esteli - Deportivo Walter Ferreti0:003:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerpen - Charleroi1:115:30
 Genk - Standard Liege1:318:59
 Zulte-Waregem - Mouscron1:221:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokeren - Virton0:217:00
 Lokeren - Excelsior Virton0:217:00
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ispe FC - Sangaing United1:611:00
 Southern Myanmar United - Yangon United FC0:111:00
 Zwekapin United - Shan United FC0:111:30
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malkiya - Sitra2:017:15
 Al-Tadhmon - Al-Ittifaq0:117:15
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galaxy FC - Security Systems FC0:115:30
 Township Rollers - Prisons XI Gaborone1:015:30
 Tafic FC - Gilport Lions2:015:30
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musanze - Espoir1:115:00
 Rayon Sports FC - SUN Rise0:215:00
 AS Muhanga - APR FC0:215:00
 Marines FC Gisenyi - AS Kigali1:215:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baderan Tehran - Qashqai Shiraz4:312:45
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Galaxy - Toronto1:201:00
 Tampa Bay Rowdies - Montreal Impact2:102:00
 Narva Trans - Kuressaare1:109:30
 Ingolstadt II - TSV Rain/Lech2:411:00
 1. Hanauer FC 93 - Bayern Alzenau2:312:30
 Spartak Moscow - Ararat3:113:00
 Slavia Mozyr - Rubin Kazan0:514:00
 Taby FK - Enskede4:114:45
 Viking - Jerv3:217:00
 Molde - Krasnodar FK1:017:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kansanshi Dynamos - Mufulira Wanderers1:115:00
 Power Dynamos - Zesco United FC2:215:00
Luksemburga - Division Nationale
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Muhlenbach / Lusitanos - RFC Union Luxembourg2:217:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abia Warriors FC - Enyimba1:417:00
 Enugu Rangers International FC - Akwa United FC1:217:00
 Kwara United - Rivers United FC1:117:00
 Wikki Tourist - Lobi Stars4:017:00
 Kano Pillars FC - MFM FC1:017:00
 Gabros International FC - Sunshine Stars FC3:117:00
 Heartland FC Owerri - Adamawa United FC5:017:00
 Nasarawa United - Jigawa Golden Stars1:017:00
 Warri Wolves FC - Katsina United FC2:017:00
 Plateau United - Akwa Starlets FC2:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SOL FC - FC San Pedro1:017:30
 Asec Mimosas - Societe Omnisport1:220:00
ASV - Desert Diamond Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Salt Lake - Sporting Kansas City0:001:00
 New York Red Bulls - Houston Dynamo1:103:30
 Columbus Crew - Arizona United FC1:004:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebusua Dwarfs - Karela FC2:117:00
 Medeama SC - Elmina Sharks1:217:00
 Liberty Professionals - Aduana Stars5:217:00
 Sogakope Wafa - Dreams0:017:00
 Hearts of Oak - Bechem United3:217:00
 Asante Kotoko - Ashanti Gold FC0:017:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Pikine - Stade De Mbour0:019:00
 Toure Kounda - ASC Diambars2:219:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avion FC DU Nkam - Sportive De Douala0:214:00
 Eding Sport FC - AS Fortuna2:114:00
 Fovu De Baham - Feutcheu FC2:016:00
 Stade Renard - UMS De Loum1:016:00
 Young Sports Academy - PWD Bamenda3:016:00
 Dragon FC Yaounde - Apejes De Mfou1:216:00
 Bamboutos FC De Mbouda - Panthere Sportive1:116:30
 Tonnerre Kalara Club De Yaoundé - Canon Sportif De Yaounde1:217:00
 Colombe FC - Coton Sport FC de Garoua2:019:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Tecla FC - Chalatenango2:101:00
 CD Municipal Limeno - AD Isidro Metapan0:123:14
 Independiente FC - CD Sonsonate1:123:15
 CD Fas - Jocoro FC2:123:15
 CD Municipal Limeno - AD Isidro Metapan0:123:15
 11 Deportivo De Ahuachapan - Alianza FC0:023:29
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tauro FC - Costa Del Este FC1:000:59
 San Francisco - Chorrillo FC0:203:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Motagua - Real Espana1:003:00
 CDS Vida - CD Olimpia1:303:15
 Marathon CD - CD Platense5:223:00
 Real De Minas - Lobos Upnfm1:023:30
 CD Honduras - CD Real Sociedad2:223:30
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Africain - Hammam-Lif0:015:00
 JS Kairouan - US Ben Guerdene0:115:00
 US Tataouine - AS Slimane1:015:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland - Canterbury5:103:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamalco FC - Dunbeholden FC1:122:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla FC - Atletico San Luis1:120:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 VV Alkmaar - Twente15:30
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid Feminas - Levante UD4:112:00
 Athletic Bilbao - Real Sociedad2:113:00
 UD Granadilla Tenerife - Madrid Ccf2:214:00
 FC Barcelona - Cajasol Trigueros U.7:017:00
 CD Tacon - Valencia Feminas CF0:018:00
 Rayo Vallecano - RC Deportivo La Coruna2:119:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Glory - Brisbane Roar4:206:30
 Melbourne Victory - Melbourne City FC0:407:00
 Canberra United - Adelaide United3:107:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo RJ - SAO Paulo FC SP1:319:00
 SE Palmeiras SP - Ferroviaria SP1:420:00
 Iranduba AM - Sao Jose Dos Campos1:322:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus Women - Inter Milan5:113:30
Sievietes - Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 EA Guingamp - Stade De Reims2:115:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soyaux Asj - FC Fleury 910:115:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 USV Jena - FCC Frankfurt2:315:00
 Bayer Leverkusen - Bayern Munich0:315:00
 SC Sand - SC Freiburg0:215:00
 MSV Duisburg - Essen Schonebeck0:415:00
 1. FFC Turbine Potsdam - 1. FC Koln5:015:00
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace LFC - Hove Albion Lfc16:00
 Leicester City LFC - Reading16:00
 Sunderland AFC Ladies - Birmingham City LFC0:116:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunakanyar-Vac - Soroksar0:215:00
 Gyirmot - Szolnoki MAV1:215:00
 Kazincbarcika - Gyori ETO2:215:00
 Szombathelyi Haladas - Csakvari TK3:015:00
 Ujbuda - Dorogi FC0:015:00
 BFC Siofok - Szeged 20111:115:00
 Nyiregyhaza - Ajka0:115:00
 Vasas Budapest - Duna Aszfalt Tvse3:118:00
 MTK Budapest - Bekescsaba1:119:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akademija Pandev - Skendija 791:214:00
 Renova - Sileks0:115:00
 FC Struga Trim - Rabotnicki Skopje0:115:00
 KF Shkupi Skopje - Borec2:015:00
Brazīlija - Brazīlijas superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo - Atletico Paranaense3:016:00
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nauas EC AC - AD Vasco DA Gama AC5:022:00
 SAO Francisco AC - Placido De Castro1:422:15
Brazīlija - Campeonato Tocantinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tocantinopolis - Interporto TO0:121:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manaus Fc/Am - Iranduba AM1:000:00
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Picos PI - Flamengo PI1:001:00
 Altos PI - Parnahyba PI2:221:00
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Pontaporanense MS - Maracaju AC MS2:020:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luverdense - Uniao Rondonopolis MT2:201:00
 Nova Mutum EC MT - Pocone EC MT0:020:30
 Cuiaba - Araguaia AC MT5:021:00
 Sinop MT - Mixto EC MT3:122:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paysandu PA - Paragominas PA5:015:00
 Tapajos FC PA - Castanhal EC PA1:222:00
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo Crystal FC PB - SC Lagoa Seca PB1:021:00
 Campinense PB - Treze PB1:121:00
 SAO Paulo Crystal FC PB - SC Lagoa Seca PB1:021:00
 Campinense - Treze PB1:121:00
 Nacional PB - Desportiva Perilima1:122:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista RJ - Volta Redonda1:121:00
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potiguar RN - Assu RN0:021:00
 Globo RN - ABC1:221:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sergipe SE - Itabaiana SE1:021:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taguatinga EC DF - Sobradinho EC DF0:120:29
 Paracatu FC DF - Luziania DF3:221:00
 Bosque Formosa EC DF - SE Ceilandense DF2:021:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Confianca - River PI2:001:00
 Vitoria BA - AD Freipaulistano0:023:00
 CSA AL - Botafogo PB0:123:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cianorte PR - Pstc Procopense1:121:00
 Parana - Operario PR1:023:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caucaia - Guarany CE0:121:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marcilio Dias - Figueirense2:100:00
 Avai - Joinville2:121:00
 Concordia SC - Tubarao (U20)4:121:00
 Brusque SC - GE Juventus SC1:023:30
Brazīlija - Baiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Da Conquista BA - Bahia De Feira0:021:00
 Juazierense BA - Jacuipense BA2:121:00
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boa EC - Villa Nova MG1:315:00
 Atletico Mineiro - Caldense1:221:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ipora GO - Jaragua EC GO0:020:30
 Aparecidense - Anapolis GO1:321:00
 Goianesia - Gremio Anapolis1:021:00
 Anapolina - Goiania GO1:021:00
 Atletico GO - Goias3:021:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central PE - Santa Cruz0:021:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bragantino SP - Oeste3:000:00
 Sao Paulo - Corinthians0:000:00
 Palmeiras - Mirassol3:121:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Linense SP - EC Noroeste SP3:201:00
 Barretos SP - Nacional SP1:001:00
 Olimpia SP - Capivariano SP0:015:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Votuporanguense SP - Sao Bernardo0:115:00
 Juventus SP - XV de Piracicaba0:115:00
 Portuguesa Santista SP - Sao Bento3:115:00
 Atletico Votuporanguense SP - Sao Bernardo0:115:00
 Juventus SP - XV de Piracicaba0:115:00
 Portuguesa Santista SP - Sao Bento3:115:00
 Atibaia SP - EC Taubate SP2:120:00
 Red Bull Brasil - Sertaozinho SP2:221:00
 Portuguesa SP - Monte Azul SP2:021:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caxias RS - Ypiranga1:021:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Renaissance Ezzmamra - Athletic Youssoufia3:217:00
 AS Far - Moghreb Tetouan2:120:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khon Kaen United FC - Lampang FC2:113:00
 Ayutthaya United - Siam Navy3:413:00
 Udon Thani FC - Uthai Thani FC1:114:00
 Samut Sakhon - Chiangmai FC2:214:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Police Tero FC - Buriram United1:012:59
 Ratchaburi FC - Trat FC2:013:00
 Police Tero FC - Buriram United1:013:00
 Chonburi - Rayong FC2:014:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balzan Youths - Gzira United1:315:00
 Valletta - Birkirkara1:417:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Deportivo Mixco1:001:00
 Coban Imperial - Siquinala FC1:003:00
 Antigua GFC - Municipal1:119:30
 Guastatoya - Xelaju0:022:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uruguay de Coronado - Municipal Garabito2:003:00
 Municipal Turrialba - Municipal Santa Ana2:119:00
 AD Juventud Escazucena - Curridabat FC3:319:00
 AD Cofutpa - Carmelita3:122:30
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herediano - San Carlos3:303:59
 Cartagines - Limon1:018:59
 Universidad de Costa Rica - Perez Zeledon2:019:00
 Cartagines - Limon1:019:00
 ADR Jicaral - Guadalupe FC0:023:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Santa Cruz - Oriente Petrolero1:521:00
 Real Potosi - Jorge Wilstermann4:121:00
 The Strongest - Club Atletico Palmaflor1:023:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Cerro Porteno - Guairena FC2:200:15
 Club Nacional Asuncion - Guarani1:202:29
 Club Nacional Asuncion - Club Guarani Asuncion1:202:30
 Sol de America - General Diaz3:123:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bylis Ballsh - Kukesi1:115:00
 Laci - Partizani Tirana1:315:00
 Teuta Durres - Vllaznia3:118:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabayil - Gabala3:114:30
 Neftchi Baku - Keshla3:117:00
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vadi Degla - Masr Club1:214:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Depor Aguablanca - Real Santander0:322:30
 Depor Aguablanca - CD Real San Andres0:322:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millonarios - Boyaca Chico2:101:10
 Atletico Nacional - Deportivo Cali2:203:15
 Nacional Medellin - Deportivo Cali2:203:15
 Patriotas - Santa Fe0:221:00
 Boyaca Chico - Santa Fe0:221:00
 Envigado - CA Bucaramanga CD4:023:05
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSD Macara - Universidad Catolica del Ecuador1:100:59
 El Nacional - LDU Portoviejo2:120:00
 Guayaquil City FC - Olmedo4:122:15
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - IF Vestri5:013:00
 IB Vestmannaeyja - Vikingur Olafsvik5:016:00
 IF Magni - Vikingur Reykjavik0:517:00
Dienvidāfrika - Premier League, Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidvest Wits(Res.) - Highlands Park(Res.)1:011:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richards Bay FC - Jomo Cosmos0:115:30
 Pretoria University - TS Galaxy FC0:115:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polokwane City - Cape Town City FC3:215:30
 Black Leopards - Orlando Pirates0:115:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Radnicki Nis1:117:00
 Partizan Belgrad - FK Radnik Surdulica3:017:00
 Spartak Subotica - Radnicki Nis1:117:00
 Partizan Belgrad - FK Radnik Surdulica3:017:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ypsonas FC - Alki Oroklini1:515:00
 Omonia Aradippou - AEZ Zakakiou0:015:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - Omonia Nicosia1:117:00
 Doxa - AEK Larnaca0:117:00
 Anorthosis - Nea Salamina3:217:00
 AEL Limassol - Omonia Nicosia1:117:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico De Kolkata - Club Chennai1:316:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minerva FC - Real Kashmir1:010:30
 Aciesta Trau Football Club - Chennai City0:013:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos Laguna(U20) - Tigres3:019:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toluca - UNAM Pumas2:300:59
 Zacatepec - Oaxaca1:000:59
 Toluca - UNAM Pumas2:301:00
 Pachuca - Puebla1:001:00
 Club America - Atlas2:003:00
 Celaya - Mineros de Zacatecas0:103:00
 Monterrey - Juarez FC1:103:06
 Guadalajara Chivas - Cruz Azul1:205:00
 Dorados - Cimarrones De Sonora1:105:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zacatepec - Oaxaca1:001:00
 Celaya - Mineros de Zacatecas0:103:00
 Dorados - Cimarrones De Sonora1:105:00
 Leones Negros - Venados FC2:020:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osijek - Dinamo Zagreb1:016:00
 HNK Gorica - HNK Rijeka0:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza Lima - Atletico Grau1:003:00
 Deportivo San Martin - Alianza Universidad De Huanuco1:218:00
 U. San Martin - Alianza Universidad De Huanuco1:218:00
 Melgar - Sporting Cristal1:022:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Botosani FC0:117:00
 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest2:120:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jagiellonia Bialystok - Kielce Korona0:013:30
 Zaglebie Lubin - Wisla Krakow0:115:59
 Cracovia Krakow - Lech Poznan2:118:30
Bulgārija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ludogorets Razgrad B - Lokomotiv Sofia2:114:00
 Chernomorets Balchik - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa2:014:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hebar Pazardzhik - Spartak Varna3:014:00
 Ludogorets Razgrad B - Lokomotiv Sofia2:114:00
 Chernomorets Balchik - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa2:014:00
 Litex Lovech - Strumska Slava0:215:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara - Etar 1924 Veliko Tarnovo2:012:00
 Beroe Stara - Etar2:012:00
 Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv0:014:29
 FC Dunav Ruse - Cherno More Varna0:217:00
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 St Albans - Green Gully Cavaliers4:208:00
 Eastern Lions SC - Bentleigh Greens0:309:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympic SC - Eastern Suburbs Brisbane1:109:59
 Olympic FC - Eastern Suburbs Brisbane1:110:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western United FC - Brisbane Roar0:106:59
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montevideo Wanderers - Defensor Sporting0:000:59
 River Plate Montevideo - Fenix Montevideo2:221:59
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sectzya Nes Ziona - Hapoel Raanana3:018:59
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ironi Kiryat Shmona3:020:14
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos (U19) - Panaitolikos (U19)0:011:30
 AE Larissa FC (U19) - PAOK Thessaloniki (U19)0:215:00
 Olympiacos Piraeus (U19) - Panionios (U19)4:216:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niki Volou - Diagoras Rodos2:113:00
 Ialysos - ASK Olympiakos Volou4:014:00
 Ionikos Nikea - Egaleo3:015:00
 AO Nea Kavala - OF Ierapetras0:015:00
 Enosi Panaspropyrgiakou Doxas - Thesprotos1:215:00
 Doxa Dramas - Platanias FC1:015:00
 Kissamikos - AE Karaiskakis5:115:00
 Pas Giannina - Apollon Smirnis5:117:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Panaitolikos3:115:00
 Volos Nps - Asteras Tripolis0:117:15
 Skoda Xanthi - Lamia0:017:15
 Aris Thessaloniki - AEK Athens0:119:30
Japāna - J.League Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nagoya Grampus - Kashima Antlers1:006:59
 Urawa Reds - Vegalta Sendai5:206:59
 Yokohama - Sanfrecce Hiroshima0:207:00
 Sagan Tosu - Consadole Sapporo0:307:00
 Urawa Reds - Vegalta Sendai5:207:00
 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse5:107:00
 Nagoya Grampus - Kashima Antlers1:007:00
 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol0:108:00
 Shonan Bellmare - Oita Trinita1:008:00
 Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga4:108:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yokohama - Sanfrecce Hiroshima0:206:59
 Sagan Tosu - Consadole Sapporo0:306:59
 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol0:108:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zilina - Zlate Moravce3:015:00
 Spartak Trnava - Slovan Bratislava0:016:00
 Dunajska Streda - FK Senica0:016:00
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Csyd Liniers - Central Ballester22:00
 Centro Espanol - Yupanqui1:122:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportivo Las Parejas - Central Norte Salta3:000:00
 Sportivo Las Parejas - CA Central Norte3:000:00
 Huracan Las Heras (Mendoza) - Villa Mitre0:021:59
 Olimpo - Deportivo Maipu3:021:59
 Desamparados San Juan - CA Juventud Unida Universitario San Luis0:122:00
 Deportivo Madryn - Cipolletti2:122:00
 Huracan Las Heras - Villa Mitre De Bahia Blanca0:022:00
 CA Sansinena - Atletico Camioneros1:122:00
 Olimpo - Deportivo Maipu3:022:00
 CD De Pronunciamiento - Gimnasia Y Esgrima1:022:30
 Douglas Haig - Sportivo Belgrano2:122:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dep Laferrere - El Porvenir01:00
 Central Cordoba De Rosario - General Lamadrid1:122:00
 San Martin De Burzaco - Sportivo Italiano0:022:00
 Berazategui - CS Dock Sud2:322:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nueva Chicago - Atletico Temperley1:122:30
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSD Flandria - Talleres De Remedios De Escalada3:121:59
 CA San Miguel - Atletico Acasuso0:021:59
 Club Atletico Colegiales - Sacachispas3:121:59
 Justo Jose De Urquiza - Argentino De Quilmes2:122:00
 CA San Miguel - Atletico Acasuso0:022:00
 Tristan Suarez - Almirante Brown2:122:00
 Club Atletico Colegiales - Sacachispas3:122:00
 CSD Flandria - Talleres De Remedios De Escalada3:122:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia1:001:00
 Tigre - Atletico de Rafaela2:001:34
 Alvarado - Barracas Central2:002:00
 Mitre Santiago Del Estero - CA Atlanta0:102:30
 Guillermo Brown - Deportivo Moron1:222:00
 Villa Dalmine - San Martin de Tucuman1:222:00
 Nueva Chicago - Atletico Temperley1:122:30
 Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Club Almagro1:022:30
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tucuman - Argentinos Juniors0:200:39
 Rosario Central - Gimnasia La Plata1:000:44
 Talleres - San Lorenzo1:002:49
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportes Iquique - Antofagasta0:402:29
 Cobresal - Everton Vina del Mar1:117:00
 Colo Colo - Univ. Catolic0:223:00
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trabzonspor (U19) - Demir Grup Sivasspor (U19)2:012:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivas Dorteylul - Ankara Demirspor4:312:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Altay2:012:59
 Karagumruk - Giresunspor2:115:30
 Bursaspor - Adana Demirspor2:115:30
 Balikesirspor - Istanbulspor0:518:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alanyaspor - Genclerbirligi0:112:30
 Trabzonspor - Sivasspor2:115:00
 Galatasaray - Yeni Malatyaspor1:018:00
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maastricht - Go Ahead Eagles3:015:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitesse - Heerenveen4:213:15
 Sparta Rotterdam - Groningen1:215:30
 Ajax Amsterdam - Waalwijk3:015:30
 Zwolle - Feyenoord3:417:44
 Willem II - Utrecht1:117:44
 Zwolle - Feyenoord3:417:45
 Willem II - Utrecht1:117:45
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leganes B - Navalcarnero2:011:30
 CD Santurtzi - SD Deusto3:112:15
 SFC Minerva - Estrella Grana El Palmar CF4:012:30
 CF Intercity - Novelda1:212:30
 Real Zaragoza DA - AD San Juan De Mozarrifar1:012:30
 Trival Valderas - RSD Alcala1:012:30
 Carabanchel - CD San Fernando De Henares2:012:30
 Recambios Colon CD - Atzeneta UE1:212:30
 Club Deportivo Basconia - Pasaia KE1:212:30
 Carabanchel - CD San Fernando De Henares2:012:30
 CD Llosetense - Binisalem3:112:30
 Recambios Colon CD - Atzeneta UE1:212:30
 Siete Villas - SD Barreda Balompie2:012:45
 Loja - Velez4:113:00
 CD Mostoles - ED Moratalaz4:113:00
 Sant Andreu - UE Sants1:013:00
 CD Covadonga - Caudal Deportivo2:113:00
 Socuellamos - Almansa1:113:00
 Atletico Ibanes - CD Torrijos1:113:00
 Lealtad - CD Vallobin2:013:00
 Calamonte - CF Trujillo4:113:00
 UD Maracena - Huetor Tajar0:113:00
 U Pva Plasencia - EMD Aceuchal3:113:00
 UD Montijo - Jerez de Los Caballeros3:213:00
 Cacereno - Villanovense1:213:00
 La Hoya Lorca - Ciudad De Murcia3:113:00
 Coria CF - San Roque2:113:00
 Granollers - FC Vilafranca1:213:00
 CD Cuarte - CD Valdefierro3:013:00
 CE Europa - UE Figueres2:113:00
 Siero - CD Praviano2:313:00
 Rayo Vallecano B - Villaverde Boetticher1:113:00
 Atletico Saguntino - CD Roda3:113:00
 SD Portmany - CE Constancia0:013:00
 Comillas CF - Alfaro CD2:213:00
 DAV Santa Ana - EL Alamo2:113:00
 Flat Earth FC - AD Parla2:013:00
 Pozuelo Alarcon - AD Alcorcon B1:113:00
 Rota CD - CD Pozoblanco1:013:00
 Conil FC - Xerez2:113:30
 UD Santa Marta Tormes - Gimnastica Segoviana CF0:113:30
 CD Melilla - CD El Palo0:213:30
 CD Tenerife B - Tenisca2:114:00
 Polvorin FC - CD Arenteiro3:014:00
 Futbol Alcobendas Sport - AD Torrejon CF1:114:00
 CD Marino - Union Puerto Del Rosario2:114:00
 CA River Ebro - CD Calahorra B2:017:30
 La Solana - CD Villacanas1:017:30
 CD Binefar - Villanueva CF3:117:30
 Robres CD - Utebo0:217:30
 Ucam Murcia II - ED Churra2:117:30
 CD Brea - CD Belchite 972:017:30
 CD Mosconia - Urraca CF0:217:30
 Los Garres - Cartagena Fc-Ucam1:117:30
 CP Calasancio - Casalarreina CF0:217:30
 CD Beroil Bupolsa - Burgos Promesas1:117:30
 Mazarron - Deportiva Minera2:117:30
 La Baneza CF - SD Almazan0:017:45
 Antequera CF - CF Malaga B2:018:00
 Calvo Sotelo Puertollano - Albacete Balompie B2:118:00
 Almagro CF - CD Pedroneras0:018:00
 CP Moralo - CD Diocesano3:218:00
 Cda Aguilas - Atletico Pulpileno0:318:00
 CD AS Pontes - CD Pontellas7:018:00
 Tropezon - SD Atletico Albericia1:118:00
 Linares - Almeria B1:118:00
 Muleno CF - CD Plus Ultra2:218:00
 Terrassa - UE Vilassar De Mar0:018:00
 Alzira - Hercules CF B1:018:00
 Motril - CD Huetor Vega5:018:00
 CD Estradense - CD Choco1:318:00
 CD EL Ejido 2012 - Alhaurin De La Torres CF2:118:00
 Toledo - CD Manchego Ciudad Real0:018:00
 Teruel - CDJ Tamarite6:118:00
 L Hospitalet - Santfeliuenc FC3:218:00
 Rapido De Bouzas - Alondras CF0:118:00
 Silla CF - Villarreal C0:118:00
 Cristo Atletico - Salamanca CF Uds B4:018:00
 Bergantinos - CD Barco2:118:00
 Racing Valverdeno - Arroyo1:318:30
 Betis B - Cordoba B4:118:30
 Lorca Deportiva CF - Menor Club De futbol0:119:00
 Club Polideportivo Almeria - Atletico De Porcuna CF3:019:00
 Eldense - Olimpic Xativa0:119:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Algeciras CF - Cadiz B1:112:45
 CF Rayo Majadahonda - Real Madrid Castilla2:212:59
 Gimnastic Tarragona - Lleida1:112:59
 AE Prat - CD Ebro0:012:59
 CF International de Madrid - Sporting Gijon B1:112:59
 SD Ejea - Cornella0:113:00
 UD Levante B - FC Barcelona B1:213:00
 Deportivo Alaves B - Leioa0:013:00
 Racing de Ferrol - UD Ibiza Eivissa1:013:00
 Coruxo - Atletico Baleares1:113:00
 SCR Pena Deportiva - Melilla2:113:00
 UCAM Murcia - Villarrubia CF0:013:00
 Espanyol B - Valencia CF Mestalla0:013:00
 Villarreal B - FC Andorra2:113:00
 Gimnastic Tarragona - Lleida1:113:00
 CF Rayo Majadahonda - Real Madrid Castilla2:213:00
 AE Prat - CD Ebro0:013:00
 CF International de Madrid - Sporting Gijon B1:113:00
 Las Palmas B - Getafe B0:114:00
 Tudelano - Logrones0:117:30
 CD Calahorra - Guijuelo1:218:00
 CD Don Benito - Recreativo De Huelva2:118:00
 CP Villarrobledo - Real Murcia0:018:00
 CF Talavera De La Reina - Yeclano Deportivo0:018:00
 Cordoba - Sevilla B2:118:00
 Olot - CF La Nucia4:018:00
 Sabadell - Orihuela CF2:118:00
 CD San Fernando - CD Badajoz2:118:00
 Club Haro Deportivo - CD Izarra3:118:00
 Langreo - Celta Vigo B2:118:00
 CF Salmantino - Burgos0:118:00
 Merida AD - Granada B1:118:00
 Cartagena - Linense3:218:00
 Badalona - CD Castellon1:118:00
 Marino Luanco - LAS Rozas0:018:00
 Hercules - Llagostera0:018:00
 Pontevedra - Real Oviedo B0:118:00
 Atletico Sanluqueno CF - Marbella1:218:30
 Cultural Leonesa - Unionistas CF1:018:30
 Atletico Sanluqueno CF - Marbella1:218:30
 Real Sociedad B - Barakaldo2:419:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - Albacete1:112:59
 Fuenlabrada - Lugo0:112:59
 Mirandes - Albacete1:113:00
 Fuenlabrada - Lugo0:113:00
 Cadiz - Malaga0:117:00
 Ponferradina - Extremadura0:019:15
 Racing Santander - Sporting Gijon0:219:15
 Ponferradina - Extremadura0:019:15
 Racing Santander - Sporting Gijon0:219:15
 Tenerife - Rayo Vallecano0:021:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla - Espanyol2:212:59
 Leganes - Real Betis0:015:00
 Athletic Bilbao - Osasuna0:119:30
 Real Madrid - Celta Vigo2:221:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske - Hobro3:112:59
 Silkeborg - Aalborg0:215:00
 Odense - Brondby0:218:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winterthur - FC Stade LS Ouchy1:015:59
 Lausanne - Aarau1:016:00
 Vaduz - Chiasso0:016:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luzern - St. Gallen1:017:00
 Lugano - Young Boys2:117:00
 Servette - Zurich4:117:00
 Lugano - Young Boys2:117:00
 Servette - Zurich4:117:00
 Luzern - St. Gallen1:017:00
Skotija - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inverness - Glasgow Rangers (U21)2:118:10
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inverness - Glasgow Rangers (U21)2:118:09
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberdeen - Celtic Glasgow1:214:00
 Glasgow Rangers - Livingston1:017:00
 Kilmarnock - Hibernian1:218:30
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opava - Viktoria Plzen0:315:30
 Bohemians 1905 - Slavia Praha1:018:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaldas - Praiense0:213:00
 Agueda - Sporting Clube Ideal2:313:45
 Louletano - Sintrense1:017:00
 Leca FC - Amarante FC2:317:00
 Vitoria Guimaraes B - AD Fafe1:117:00
 CD Fatima - Vitoria Sernache1:217:00
 AD Castro Daire - Valadares Gaia FC2:117:00
 Uniao Madeira - Pedras Salgadas1:117:00
 Berco SC - Vizela0:117:00
 Sintra Football - Grupo Sportivo de Loures1:117:00
 Sacavenense - 1O Dezembro0:317:00
 Paredes - Arouca0:217:00
 Alverka - Clube Oriental De Lisboa1:217:00
 AD Sanjoanense - Trofense2:217:00
 Associacao Oliveirense - Maria DA Fonte0:017:00
 Pedras Rubras - Espinho0:017:00
 CO DO Montijo - Pinhalnovense1:317:00
 Real Massama - CD OS Armacenenses3:017:00
 Sao Martinho - CDC Montalegre1:017:00
 Cerveira - Sporting Braga B0:317:00
 Marinhense - ARC Oleiros1:217:00
 Lusit.vildemoinhos - Coimbroes0:217:00
 GD Fontinhas - Sertanense1:118:00
 CSD Camara De Lobos - Mirandela2:518:00
 Esperanca De Lagos - Olhanenses2:121:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amora FC(U19) - Academica(U19)1:317:00
 Sporting Braga(U19) - FC Famalicao(U19)3:217:00
 Vilafranquense(U19) - CD Tondela (U19)2:317:00
 Estoril(U19) - Porto(U19)2:117:00
 FC Vizela(U19) - Pacos de Ferreira(U19)0:017:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Casa Pia Atletico - Porto B1:313:15
 Benfica B - Cova da Piedade2:017:00
 Sporting Covilha - Academica Viseu0:117:00
 Benfica B - Cova da Piedade2:017:00
 Farense - UD Oliveirense3:119:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista - Belenenses1:217:00
 Maritimo - Pacos de Ferreira3:017:00
 Boavista - Belenenses1:217:00
 Maritimo - Pacos de Ferreira3:017:00
 Vitoria Guimaraes - Porto1:219:30
 Famalicao - Aves1:121:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genoa(Jaun) - Chievo Verona(Jaun)3:013:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Vibonese - Viterbo Calcio3:215:30
 Feralpisalo - Gubbio3:316:00
 Imolese Calcio - Cesena1:416:00
 Carpi - Piacenza Calcio 19193:016:00
 Catanzaro - Casertana1:116:00
 Padova - Fermana0:116:00
 Catania - Reggio Calabria0:016:00
 Sudtirol - Fano Calcio2:016:00
 Monza Brianza - Juventus (U23)1:216:00
 Unione Triestina - VIS Pesaro4:016:00
 Bisceglie - Sicula Leonzio0:116:00
 Pro Patria - Arezzo0:116:00
 Como - Olbia Calcio0:116:00
 Albinoleffe - Novara1:018:30
 Paganese - Rieti Srl3:118:30
 AC Pistoiese - Siena1:118:30
 Potenza SC - Rende2:218:30
 Vicenza - Virtus Vecomp Verona0:018:30
 Ternana - Virtus Francavilla0:218:30
 Sambenedettese - Ravenna1:218:30
 Avellino - SS Cavese0:018:30
 Bari - AZ Picerno3:018:30
 US Pergolettese 1932 - Pro Vercelli2:118:30
 Alessandria 1912 - Calcio Lecco 19122:118:30
 Pontedera - Giana Erminio0:218:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frosinone - Perugia1:015:59
 Cremonese - Trapani5:015:59
 Frosinone - Perugia1:016:00
 Cremonese - Trapani5:016:00
 Empoli - Pisa2:121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Udinese - Hellas Verona0:013:30
 Juventus - Brescia2:015:59
 Sampdoria - Fiorentina1:515:59
 Sassuolo - Parma0:115:59
 Sampdoria - Fiorentina1:516:00
 Juventus - Brescia2:016:00
 Cagliari - Napoli0:118:59
 Lazio - Inter Milan2:121:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Mans FC(U19) - Trelissac FC(U19)3:012:00
 Valenciennes FC(U19) - Paris St-G(U19)15:30
 Chamois Niortais FC(U19) - US Concarneau(U19)1:015:30
 Monaco(U19) - AS Cannes(U19)7:015:30
 OGC Nice(U19) - Toulouse(U19)3:115:30
 EA Guingamp (U19) - Rennes Stade FC(U19)2:215:30
 SA Epinal(U19) - FC Sochaux-Montbeliard(U19)1:415:30
 Caen SM(U19) - US Orleans(U19)5:015:30
 Dijon FCO (U19) - FC Metz(U19)3:015:30
 Jeanne D Arc Drancy(U19) - Amiens SC(U19)1:215:30
 Estac Troyes(U19) - Paris FC(U19)1:015:30
 Dijon Asptt(U19) - Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)0:215:30
 Torcy Pvmf(U19) - RC Strasbourg Alsace(U19)2:015:30
 Quevilly RM(U19) - Le Havre AC (U19)18:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - Racing Strasbourg1:115:59
 Reims - Rennes1:018:00
 Brest - Saint-Etienne3:218:00
 Reims - Rennes1:018:00
 Brest - Saint-Etienne3:218:00
 Lille - Olympique Marseille1:221:59
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 USC Paloma - TSV Buchholz 083:011:44
 VFC Plauen - FC Oberlausitz Neugersdorf1:014:30
 Eintracht Northeim - Braunschweig2:115:00
 1. FC Germ Egestorf/Langreder - TUS Bersenbruck3:015:00
 1. FC Kleve - VfB 03 Hilden0:016:00
 Sportfreunde Baumberg - TUS 64 Bösinghoven2:216:00
 Cronenberger SC - Turu Düsseldorf0:016:00
 SC Preussen Munster II - SV Schermbeck1:116:00
 TSV Sasel - Meiendorfer SV7:116:00
 FC Eintracht Rheine - Sportfreunde Siegen2:116:00
 SF Niederwenigern - Schwarz Weiss Essen1:116:00
 Spvg Schonnebeck 1910 - 1 FC Bocholt2:116:00
 U.s.i. Lupo-Martini - Atlas Delmenhorst1:116:00
 1. FC Kaan Marienborn - TUS Erndtebrück2:216:00
 Wiedenbruck - RSV Meinerzhagen0:016:00
 Ssvg Velbert - FC Kray2:216:15
 SC Union Nettetal - Ratingen SV Germania 04/19 EV0:216:15
 TUS Ennepetal - Hammer Spvg2:016:15
 ASC 09 Dortmund - TSG Sprockhövel1:116:30
 Wandsbeker Tsv Concordia - Niendorfer Tsv2:216:30
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel(U19) - 1. FC Union Berlin(U19)0:112:00
 Hertha Berlin(U19) - Werder Bremen(U19)2:312:00
 1 FC Cologne(U19) - TSV Alemannia Aachen6:012:00
 Arminia Bielefeld(U19) - Dortmund(U19)0:312:00
 Duisburg(U19) - Rot-Weiss Oberhausen0:012:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Schalke(U19)4:012:00
 Wuppertaler SV(U19) - VfL Bochum(U19)1:312:00
 Duisburg(U19) - Rot-Weiss Oberhausen0:012:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Schalke 04(U19)4:012:00
 SSV Ulm 1846 - 1. FC Heidenheim1:214:00
 Hamburger SV(U19) - Niendorfer Tsv 1919(U19)4:014:00
 FC Ingolstadt 04(U19) - Augsburg(U19)3:614:00
 Viktoria Koln(U19) - Preussen Munster(U19)1:114:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Lichtenberg 47 - BFC Dynamo1:114:29
 VSG Altglienicke - Berliner AK1:314:29
 Energie Cottbus - Viktoria Berlin2:214:30
 SV Lichtenberg 47 - BFC Dynamo1:114:30
 VSG Altglienicke - Berliner AK1:314:30
 FSV Union Fürstenwalde - BSG Chemie Leipzig0:014:30
 Lokomotive Leipzig - VfB Auerbach3:114:30
 Rot-Weiss Essen - Rot-Weiss Oberhausen1:015:00
 Hannoverscher SC - SW Rehden0:015:00
 FC Altona 93 - SSV Jeddeloh1:415:00
 Verl - Schalke 042:115:00
 Hannoverscher SC - SW Rehden0:015:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FSV Zwickau - Duisburg1:014:00
 Waldhof Mannheim - Carl Zeiss Jena1:115:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlsruher - Osnabruck1:114:29
 SV Darmstadt - Sandhausen1:014:29
 Erzgebirge Aue - Holstein Kiel1:214:29
 Karlsruher - Osnabruck1:114:30
 SV Darmstadt - Sandhausen1:014:30
 Erzgebirge Aue - Holstein Kiel1:214:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - Bayern Munich1:416:30
 FSV Mainz 05 - Schalke 040:018:59
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKN St.Polten - Admira Wacker2:215:30
 Sturm Graz - Mattersburg1:215:30
 SKN St.Polten - Admira Wacker2:215:30
 Rapid Vienna - Wattens2:018:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aston Villa - Tottenham Hotspur2:315:59
 Arsenal FC - Newcastle United4:018:30
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Mogilev - Himik-SKA3:112:00
 Pinskie Jastreby - HK Brest3:516:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikko Kobe Ice Bucks - Tohoku Free Blades7:407:00
 Daemyung Killer Whales - Sakhalin4:408:00
 East Hokkaido Cranes - OJI Eagles3:608:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - Ujpest Budapest5:017:30
 Schiller-Vasas HC - Fehervari Titanok3:319:10
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Kac II - HC Gherdeina3:518:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kallinge/Ronneby - IK Grums5:217:00
 Mariestads Bois - HC Halmstad Hammers3:117:00
 Vasby - Vallentuna4:017:00
 Kiruna - IK Ostersunds3:517:00
 HF Bodens - HC Hudiksvalls3:317:00
 Pitea - IF Lindlovens3:117:00
 SK Tegs - HC Borlange3:517:00
 IK Skovde - IF Nibro1:517:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby IF - Segeltorps IF1:117:00
 Lindens Hockey - IF Foršaga2:217:00
 Gripen HC Nykoping - Koping HC1:117:00
 HC Arlanda - Stromsbro IF6:117:00
 Sollentuna HC - Hanvikens SK2:517:00
 Tiringe Sos - HC Boras3:117:00
 Surahammare - IFK Kumla0:117:00
 Hanhals IF - Kalmar HC1:717:00
 IK Morrums Gois - HC Dalen2:417:00
 HF Kaliks - SK Ornskoldsviks4:517:00
 SK Lejons - Kiruna Aif1:617:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouyn-Noranda Huskies - Sagueneens Chicoutimi1:302:00
 Gatineau Olympiques - Cape Breton Screaming Eagles3:702:00
 Drummondville Voltigeurs - Charlottetown Islanders4:202:00
 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs7:921:00
 VAL Dor Foreurs - Sagueneens Chicoutimi7:322:00
 Sherbrooke Phoenix - Armada Blainville Boisbriand4:122:00
 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans6:222:00
 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts11:222:00
 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar2:223:00
 Shawinigan Cataractes - Charlottetown Islanders3:123:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Saskatoon Blades4:603:00
 Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings4:103:00
 Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers5:204:00
 Lethbridge Hurricanes - Kootenay Ice2:504:00
 Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants2:604:05
 Prince George Cougars - Calgary Hitmen2:405:00
 Kamloops Blazers - Victoria Royals5:305:00
 Kelowna Rockets - Red Deer Rebels2:305:05
 Tri-City Americans - Spokane Chiefs4:605:05
 Everett Silvertips - Portland Winter Hawks4:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - Guelph Storm3:302:00
 Erie Otters - Oshawa Generals5:502:00
 Kingston Frontenacs - London Knights5:702:00
 Saginaw Spirit - Kitchener Rangers8:202:05
 Owen Sound Attack - Peterborough Petes3:502:30
 Barrie Colts - North Bay Battalion0:402:30
 North Bay Battalion - Mississauga Steelheads2:221:00
 Niagara Icedogs - Sudbury Wolves1:721:00
 Ottawa 67'S - Windsor Spitfires2:221:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent II - Almaty2:210:00
 HC Aktobe - Jertis Pavlodar3:213:00
 HC Kulager Petropavlsk - Altai Torpedo2:213:00
 Gornyak Rudny - HC Astana2:413:00
 Beibarys - Arlan4:214:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Belfast Giants4:018:00
 Fife Flyers - Sheffield Steelers3:119:30
 Coventry Blaze - Glasgow Clan5:319:30
 Guildford Flames - Cardiff Devils6:320:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amiens - Rouen2:216:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 KH Zaglebie Sosnowiec - Gorniczy Klub Sportowy Tychy3:418:00
 Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ1:318:00
 Torun - Unia Oswiecim4:218:00
 MKS Cracovia Krakow - Jastrzebie JKH GKS5:318:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahalinskie Akuly - Almaz3:205:00
 HC Taifun - Loko2:405:00
 Amurskie Tigry - MHK Spartak Moscow2:305:00
 Sahalinskie Akuly - Almaz3:205:00
 Amurskie Tigry - MHK Spartak Moscow2:305:00
 HC Taifun - Loko2:405:00
 Sibirskie Snaipery - Chajka6:408:00
 Tolpar Ufa - Sarmaty Orenburg5:009:59
 Stalnye Lisy - Reaktor4:109:59
 Tolpar Ufa - Sarmaty Orenburg5:010:00
 Stalnye Lisy - Reaktor4:110:00
 Belye Medvedi - Sputnik Almetievsk2:211:00
 Sneznije Barsi - Mamonti Jugri1:212:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Uchaly - Molot Prikamje5:310:00
 Jermak Angarsk - Kazcink-Torpedo0:711:00
 Chelmet - Toros4:211:00
 Jermak Angarsk - Kazcink-Torpedo0:711:00
 Chelmet - Toros4:211:00
 Sokol Kr - Metallurg Novokuzneck6:312:00
 Bars Kazan - Zvezda Chekhov1:212:00
 Sokol Kr - Metallurg Novokuzneck6:312:00
 Bars Kazan - Zvezda Chekhov1:212:00
 HC Yugra - Sariarka4:413:30
 Rubin Tyumen - Nomad Nur-Sultan8:414:00
 Zauralje - Ijstal1:214:00
 Juznij Ural - Neftianik Al0:314:00
 ORG - HC Lada Togliatti1:315:00
 ORG - Lada1:315:00
 HC Ryazan - Khimik Vs1:215:59
 KRS-BSU - Dizelj0:415:59
 SKA-Neva - HC Rostov5:215:59
 HK Dynamo Tver - Buran Voronezh4:116:00
 HC Ryazan - Khimik Vs1:216:00
 KRS-BSU - Dizelj0:416:00
 SKA-Neva - HC Rostov5:216:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Wild - San Jose Sharks0:200:00
 Montreal Canadiens - Dallas Stars3:302:00
 Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs2:402:00
 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings1:303:00
 Arizona Coyotes - Washington Capitals3:105:00
 Calgary Flames - Chicago Blackhawks4:805:00
 Vegas Golden Knights - New York Islanders1:005:29
 Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings5:119:30
 New York Rangers - Boston Bruins1:322:30
 Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers3:323:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds3:300:59
 Hershey Bears - Albany Devils2:402:00
 Syracuse Crunch - Rochester Americans3:302:00
 Iowa - San Diego Gulls2:502:00
 Rockford IceHogs - Lake Erie Monsters4:102:00
 Manitoba Moose - Milwaukee Admirals1:002:00
 Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre Penguins3:202:00
 Lehigh Valley Phantoms - Hartfordas Wolf Pack3:302:05
 Texas Stars - San Antonio Rampage0:203:00
 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins2:503:00
 Stockton Heat - Tucson Roadrunners3:304:00
 Bakersfield Condors - Colorado Eagles4:405:00
 Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds3:420:00
 Rochester Americans - Utica Comets3:222:05
 Providence Bruins - Laval Rocket3:022:05
 Chicago Wolves - Lake Erie Monsters2:223:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furuset Ishockey IF - Nidaros Hockey2:213:00
 Haugesund - Ringerike Ihk5:715:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Stjernen3:315:00
 Manglerud Star - Frisk-Asker3:217:30
 Lillehammer - Gruner Ishockey9:018:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Bull Salzburg - KAC Klagenfurt3:217:00
 EC Graz 99ers - HC Bolzano-Bozen Foxes1:417:00
 SAPA Fehervar AV19 - Dornbirn9:118:30
 Liwest Linz - EC VSV1:418:30
 Innsbruck - Orli Znojmo2:418:30
 Liwest Linz - EC VSV1:418:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - EHC Biel5:216:45
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dresdner Eislowen - EHC Bayreuth2:417:00
 Landshut Cannibals - EK Bad Tolz3:218:00
 ESV Kaufbeuren - Kassel Huskies1:318:00
 SC Bietigheim Steelers - Eispiraten Crimmitschau1:518:00
 EV Ravensburg - Heilbronner Falken5:319:30
 Frankfurt Lions - Wolfe Freiburg4:419:30
 EK Bad Nauheim - Lausitzer Fuchse5:119:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Berlin - Adler Mannheim3:314:14
 EHC Munchen - Fischtown Pinguins2:115:00
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Kolner Haie4:117:29
 Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine2:417:29
 Straubing Tigers - ERC Ingolstadt7:617:29
 Augsburger Panther - Wolfsburg Grizzly2:417:29
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Kolner Haie4:117:30
 Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine2:417:30
 Straubing Tigers - ERC Ingolstadt7:617:30
 Augsburger Panther - Wolfsburg Grizzly2:417:30
 Nurnberg Ice Tigers - SERC Wild Wings5:220:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Dukla Michalovce - Dukla Trencin3:115:59
 HC Kosice - Mac Budapest5:116:30
 HC 07 Detva - HKM Zvolen3:218:00
 Banska Bystrica - MHK 32 Liptovsky Mikulas9:018:00
 SKP Poprad - HKM Nitra7:518:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Vitkovice2:315:59
 Litvinov - Mlada Boleslav2:216:30
 Sparta Prague - Karlovy Vary6:317:00
 Liberec - Kladno5:417:00
 Pardubice - Zlin3:217:29
 Plzen - HC Olomouc3:017:29
 Pardubice - Zlin3:217:30
 Plzen - HC Olomouc3:017:30
Handbols
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WKS Grunwald-Allegro Poznan - Arot-Astromal Leszno21:1818:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 VS Ibv - Haukar36:2818:00
 FH Hafnarfjordur - IR Reykjavik39:2821:30
 FH Hafnarfjordur - IR39:2821:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor - Goztepe38:2511:00
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - HC Adrian Petrea Resita33:2311:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aeropos Edessas - IEK Xyni Dikeas23:2513:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 RP Linkoping - Bodens BK36:2514:00
 AIK - TyresoHF25:2615:59
 Alstermo IF - Kaerra HF35:3017:15
 Lindesberg - Torslanda HK35:3118:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Odense Herrer - Skive FH24:2615:00
 TM Tonder Handbold - Otterup HK31:2917:00
 HEI Skaering - Ajax Kobenhavn34:2619:00
 HC Midtjylland - Odder Handbold35:2320:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Kriens24:2217:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MRK Sesvete - Spacva-Vinkovci28:2020:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lovosice - Hranice24:2518:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iuventa Michalovce - Sokol Pisek31:2916:00
 Slavia Prague - HK Hodonin32:2018:00
 Sokol Poruba - HK Sokol Rmk Banovce N B49:1319:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Szombathelyi Kka - Szent Istvan SE35:2819:00
Sievietes - Austrija - WHA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo NO - HC BW Feldkirch31:1213:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - Buxtehuder SV26:3517:00
 Oldenburg - Thuringer25:3517:30
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodovre HK - Saeby HK30:2116:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energa Azs Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce28:2917:00
 KPR Ruch Chorzow - SPR Jks Jaroslaw30:3518:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boden Handball IF - Kungalvs HK31:3517:00
 Lugi - Hoor20:2217:45
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luch - Agu-Adiif23:2814:00
 Lada Toljatti - Universitet36:2415:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volda - Flint Tonsberg24:2415:30
 Forde IL - Charlottenlund SK23:2917:00
 Aalgaard - Raelingen22:2917:00
 Fjellhammer - Skrim23:2419:15
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gjerpen - Byasen24:3119:00
 Oppsal - Sola29:2819:00
 Kristiansand - Molde HK31:1819:00
 Follo HK Damer - Aker Topphandball27:2619:00
 Tertnes - Fredrikstad28:1720:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SG West Wien - HSG Graz33:3119:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zarja Kaspija - Ugntu-Vnzm28:2711:00
 Permskie Medvedi - Dinamo Chelyabinsk32:2712:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjellhammer - Falk Horten21:2217:00
 Sandnes HK - Notteroja29:2419:00
 Viking Handball - Bodo31:1920:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naerbo - Haslum HK32:3218:00
 ST Hallvard - Baekkelaget29:3318:59
 Il Runar - Follo HK32:1919:00
 ST Hallvard - BSK Handball Elite29:3319:00
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viveros Herol Bm. Nava - Granollers BM26:2813:30
 Frigorificos Morrazo Cangas - Guadalajara24:2320:00
Eiropa - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - AM Madeira And Sad33:2711:29
 Valur Reykjavik - Beykoz Bld SK31:3015:00
 HC Potaissa Tudra - BSV Bern Muri33:3518:00
 Universitet Neva - HK Halden21:2318:00
 Drammen HK - AEK Athens27:2718:59
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Gorenje - Nantes28:3519:45
 KS Gwardia Opole - Bjerringbro-Silkeborg29:3220:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AaB Handbold - Celje Pivovarna Lasko28:2417:49
 Pick Szeged - Paris Handball32:2918:00
 Pick Szeged - PSG Handball32:2918:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Elbflorenz Dresden - VfL Bad Schwartau28:2418:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuchse Berlin - Magdeburg25:2415:04
 TBV Lemgo - GWD Minden31:2617:00
 THW Kiel - TV Bittenfeld35:2317:00
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orzel Futsal Jelcz Laskowice - Gwiazda Ruda Slska6:119:00
 Red Devils Chojnice - Moks Bialystok2:319:00
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CFS Bisontes Castellon - Atletico Mengibar3:113:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Futsal Cartagena - Levante UD3:313:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Italservice Pesarofano - Acqua Sapone5:119:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Indoss Plzen - Ftzs Liberec6:520:00
 SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Balticflora Teplice2:520:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Tyumen - Uhta4:310:00
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribakina Jelena - Bertensa Kiki0:215:30
WTA - Dubultspēles - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aoyama S / Shibahara E - Christian K / Guarachi A2:112:59
WTA - Dubultspēles - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodionova A / Sanders S - Haas B / Perez E2:009:30
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kunga Leonija - Linette Magda0:212:00
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Park Sohyun - Šimizu Eri1:200:59
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivanova Daša - Carle Maria Lourdes0:215:59
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timofeeva, Maria - Gioroje Ilona Georgijana0:211:00
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daley Danielle - Gutjerreza Carrasco Marija2:111:25
 Mpukusa Kimberli - Garland Joanna0:211:25
 Parres Azkoitia Olga - Kristija Freja0:211:30
 Piper Grace - Miyazaki Yuriko0:211:30
 Danna Ketija - Pitaka Aleksandra2:011:30
 Compson Chloe - Muntīna Viktorija0:212:35
 Bruleau Lu - Banks Amarni2:113:19
 Pitaka Katažina - Laboutkova Aneta0:213:50
 Hartono Arianne - Morton Emily2:014:00
 Vachaczika Julija - Oane Džeogreta Simione1:214:29
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Romy Koelzer - Spigarelli Martina1:211:00
 Colmegna Martina - Pellikano Helene2:111:00
 Colmegna Martina - Spigarelli Martina0:212:00
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molinaro Eleonora - Burel Klara1:214:49
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dabrovski Gabriela - Breidija Dženifera0:208:30
 Sasnoviča Aliaksandra - Bļinkova Anna2:008:30
 Čanga Šuai - Bogdana Ana1:208:30
 Gergesa Džūlija - Kirstea Sorana1:208:30
 Kudermetova Veronika - Martincova Terēza2:109:55
 Hana Ksinjuna - Hercoga Polona0:209:55
 Flipkensa Kirstena - Matteka-Sandsa Betānija0:211:05
 Danilina Anna - Suareza Navarro Karla0:211:20
 Mladenoviča Kristina - Kasatkina Darja2:011:25
 Hsjē Su-Vei - Samsonova Ludmilla2:012:25
 Kucova Kristīne - Van Uitvanka Alisone0:212:35
 Siniakova Katerina - Gatto-Montikone Džūlija2:012:50
ATP - ITF Future - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saharovs Glebs - Kornū-Šovēns Antuāns2:017:45
ATP - ITF Future - Nicholasville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lu Klaire - Govorcova Olga0:220:50
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arguello Facundo - Barrios Vera M.T.2:017:55
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musialeks Aleksis - Gīns Klements1:211:00
 Gīns Klements - Bergs Zizu2:113:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estavezs Maksimiliano - Reis DA Silva Joao Lucas0:215:59
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tverijonas Julius - Weightman Oscar2:112:00
 Marks Vaithauss - Maker Sahej2:112:00
 Kivanda Sizja Ernests - Hodkin Sean0:212:00
 Tamms Kristjans - Kos Dorian2:014:00
 Patten Henry - Hersey Jake2:014:00
 Stocker Kyle - Gibbens Jack0:215:15
 Stīvens Barts - Monday Johannus2:116:45
 Quayle David - Kraufords Klejs2:018:10
 Džeks Osvalds - Jebens Hendrik0:218:25
 Droguet Titouan - Jones Adam1:218:55
 Deiviss Džordžs - Foley Patrick2:119:05
 Farmer Elliott - Aleksandrs Ihuns0:219:30
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gengels Mareks - Bega Alessandro0:209:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kijametovic Aziz - Monteiro Žoao2:111:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antonesku Vasile - Marozans Fabians0:210:10
 Lazarovs Aleksandrs - Tajima Naoki1:210:19
 Bonadio Rikardo - Misolic Filip2:010:40
 Fajta Peter - Pazs Juan Pablo1:210:45
 Marozans Fabians - Bonadio Rikardo1:214:55
 Tajima Naoki - Pazs Juan Pablo1:215:00
ATP - ITF Future - Naples
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gomezs Alehandro - Slobodčikovs Rolands1:217:49
ATP - Dubultspēles - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Johnson S / Opelka R - Arevalo M / O'Mara J2:003:44
 Johnson S / Opelka R - Inglot D / Qureshi A-U-h0:221:00
ATP - Dubultspēles - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers M / Zeballos H - Duran G / Londero J I2:121:24
ATP - Dubultspēles - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kontinen H / Struff J-L - Erbērs P-H / Mahut N1:214:00
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dellien H / Mayer L - Caruso S / Gaio F0:201:15
 Menezes J / Seyboth Wild T - Balazs A / Romboli F1:201:30
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaio Federiko - Žoao Dominges1:221:30
 Horanskis Filips - Martinez Portero Pedro0:221:30
 Koria Federiko - Kovaliks Džozefs2:021:30
 Balazs Attila - Magers Džanluka0:221:30
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sousa Pedro - Rūds Kaspers0:220:00
ATP - Challenger - Bengaluru
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dakvorts Džeims - Bonzi Benjamins2:014:29
ATP - Challenger - Klīvlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevills L. / Smits Dž. - Huey T / Lammons N0:219:30
 Vatanuki Josuke - Torpegārds Mikaels1:221:30
ATP - Challenger - Dubultspēles - Šerbūra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotov P / Safiullin R - Added D / Olivetti A2:118:15
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boursets Tonijs - Gervais, Vaši0:217:00
 Lovets Korijs - Baiant Razvan1:217:00
 Karuana Liams - Takahašii Jusuke2:018:20
 Imais Shintaro - Mihaels Redlickis2:018:24
 Rodriguess-Pace Ricarko - Tiraspolsky Ilya2:119:50
 Učida Kaiči - Niklass-Salminens Patriks1:223:25
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Safiuļins Romāns - Marcora Roberto2:016:19
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seppi Andreas - Džangs Džeisons2:002:00
 Seppi Andreas - Edmunds Kails0:223:00
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monfilss Gaels - Augers Aliassime Fēliks2:016:30
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerasimovs Jegors - Karlovskijs Jevgēnijs2:111:00
 Lacko Lukašs - Rūsuvori Emīls0:212:00
 Hariss Lojds Džodžs Mirheds - Benčetrits Elliots0:213:05
 Bahingers Matiass - Stahovskis Sergejs2:013:30
 Novaks Deniss - Cazaux Arthur2:014:25
 Zapata Miralles Bernabe - Ivaška Iļja1:214:45
 Aleksejs Popirins - Diezs Stīvens2:015:35
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norijs Kamerons - Torebko Pīters2:000:15
 Krjugers Mičels - Petrovic Danilo2:000:15
 Brown Preston - Gomežs Emilio0:201:10
 Bolts Alekss - Kozlovs Stefans1:202:10
 Rubins Noa - Istomins Deniss2:118:00
 Tomičs Bernards - Gulbis Ernests0:218:00
 Norijs Kamerons - Krjugers Mičels2:119:30
Basketbols
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Bizertin - JS Manazeh54:5118:00
 AS Hammamet - Stade Nabeulien57:7718:59
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latvijas Universitāte - Valmiera Glass VIA72:8217:29
 Tal Tech - BK Ogre80:8319:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Visocina - USK Praha B73:8316:30
 BK Snakes Ostrava - BK Loko Interconex Plzen71:8118:59
 Basket Kosire - Geofin Novy Jicin110:9619:00
 BK Snakes Ostrava - BK Loko Interconex Plzen71:8119:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kagawa Five Arrows - Fukushima Fire Bonds66:7106:00
 Tsukuba Robots - Fighting Eagles Nagoya81:7407:00
 Bambitos Nara - Aomori Wats89:9907:00
 Yamagata Wyverns - Hiroshima Dragonflies65:8207:00
 Oita Heat Devils - Koshigaya Alphas80:7607:00
 Hyogo Storks - Shinshu Brave Warriors62:7207:00
 Kumamoto Vorters - Tokyo Excellence104:9107:00
 Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers66:7608:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyama Grouses - Kyoto Hannarizu79:8006:04
 Hamamatsu Phoenix - Diamond Dolphins Nagoya66:6307:04
 Niigata Albirex BB - Alvark Tokyo70:7507:05
 Yokohama B-Corsairs - Sun Rockers Shibuya79:9007:05
 Hamamatsu Phoenix - Diamond Dolphins Nagoya66:6307:05
 Akita Northern Happinets - Ryukyu Golden Kings81:6707:05
 Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars83:9908:05
 Chiba Jets - Osaka Evessa89:6608:05
 Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars83:9908:05
 Brave Thunders Kawasaki - Shimane Susanoo Magic106:7409:05
 Aisin Seahorses Mikawa - Link Tochigi Brex75:8310:04
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP - Esgueira / Oli86:6817:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Partizan78:7822:00
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Primorska - Union Olimpija93:8419:45
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 BBC Nyon - Regio Basel74:7017:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Nidaros Jets102:7316:00
 Tromso Storm - Centrum Tigers Oslo98:7917:00
 Kongsberg Miners - Gimle BK80:8917:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth Raiders - Leicester Riders74:9017:00
 Manchester Giants - Sheffield Sharks87:10619:00
 Cheshire Phoenix - Glasgow Rocks71:8719:30
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anwil Wloclawek - Siden Torun103:9619:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakken Bears - Svendborg Rabbits83:7516:00
 Horsens IC - Team Fog Naestved94:10316:00
 Vaerlose - Bk Amager82:7417:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westports Malaysia Dragons - Singapore Slingers87:8808:29
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basic-Fit Brussels - Leuven Bears88:6915:59
 Antwerp Giants - Spirou Charleroi86:7215:59
 Basic-Fit Brussels - Leuven Bears88:6916:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Instituto Atletico Central Cordoba - La Union70:6101:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nahariya - Hapoel Eilat84:8918:59
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Galil Gilboa81:8519:10
 Hapoel Beer Sheva - AS Galil Elyon81:8519:10
 Hapoel Jerusalem - Ironi Nes102:7119:20
 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Rishon Lezion75:6421:04
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 MLP Academics Heidelberg - Phoenix Hagen68:8718:00
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg89:6721:30
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darussafaka Cooper Tires - Fenerbahce Ulker71:7416:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 South East Melbourne Phoenix - Melbourne Kmart Tigers90:10906:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Clara Broncos - Loyola Marymount Lions59:6500:00
 Lipscomb Bisons - Florida Gulf Coast Eagles64:5400:00
 Southern Methodist Mustangs - Houston Cougars73:7200:59
 Missouri Tigers - Auburn Tigers85:7300:59
 South Carolina Gamecocks - Tennessee Volunteers63:6100:59
 Michigan State Spartans - Maryland Terrapins60:6700:59
 New Mexico Lobos - UNLV Runnin Rebels73:7800:59
 Long Beach State 49ers - California Riverside65:6302:00
 Creighton Bluejays - DePaul Blue Demons93:6402:29
 Providence Friars - Seton Hall Pirates74:7103:00
 Western Illinois Leathernecks - North Dakota Fighting Sioux83:8603:00
 Chicago Ramblers - Northern Iowa Panthers82:7303:00
 North Carolina Tar Heels - Virginia Cavaliers62:6403:00
 Oral Roberts Eagles - South Dakota Coyotes94:8003:00
 California State Fullerton Titans - Cal Poly Mustangs105:10103:59
 UCLA Bruins - Washington Huskies67:5705:00
 Oregon State Beavers - Colorado Buffaloes47:6905:00
 Stanford Cardinal - Arizona Wildcats60:6905:29
 Hawaii Rainbow Warriors - California Irvine63:7006:59
 Minnesota Golden Gophers - Iowa Hawkeyes55:5820:00
 Michigan Wolverines - Indiana Hoosiers89:6520:00
 Loyola Maryland Greyhounds - Colgate Raiders84:8021:00
 Fordham Rams - Duquesne Dukes54:5921:00
 Saint Peters Peacocks - Fairfield Stags61:4421:00
 Connecticut Huskies - Memphis Tigers64:6121:59
 Indiana State Sycamores - Missouri State Bears58:7123:00
 Rider Broncs - Quinnipiac Bobcats79:6323:00
 Boise State Broncos - San Diego State Aztecs55:7223:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietkabelis - Neptunas Klaipeda84:7315:00
 Zalgiris Kaunas - BC Rytas80:6017:49
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASP Promitheas - AEK Athens57:6117:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Udominate Umea Basket - IK Eos93:8116:00
 Mark Basket - Sodertallje67:7317:00
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niki Leukados - OA Chanion70:7012:00
 Pas Giannina - Panathinaikos65:8813:00
 Esperides Kallitheas - PAOK Thessaloniki74:7414:00
 KAO Melission - AO Eleutheria Mochatou63:7414:00
 Kronos Agiou Dimitrou - AO Dafni Agiou Dimitriou67:6117:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UNI Gjor - MTK Budapest81:7218:00
 NKE Csata - Aluinvent Dvtk Miskolc77:7318:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Homend Antakya Belediyesi - Abdullah Gul University73:8315:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fila San Martino - BK Rosa Empoli80:6919:00
 ASD Basket Costa - Virtus Pallacanestro Bologna77:7019:00
 Geas S.s.giovanni - Gesam Gas Lucca69:5119:00
 Techmania Battipaglia - Famila Wuber Schio48:7019:00
 Pallacanestro Torino - OMC Cignoli Broni71:7119:00
 Andros Basket Palermo - Pallacanestro Vigarano99:8820:00
 Umana Reyer Venezia - Transporti Ragusa85:6820:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Araski Aes - Universidad Del Pais Vasco79:6413:10
 CD Zamarat - Bizkaia62:7013:30
 SPAR City Girona - Perfumerias Avenida60:5514:00
 Porta XI Ensino - Campus Promete76:5519:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Capitals - Melbourn Boomers84:7008:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon KEB-Hana - KB Kookmin Savers74:6609:59
 Bucheon KEB-Hana - Cheongju KB Stars74:6610:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Umcs Lublin - Basket Gdynia70:7017:00
 Sleza Wroclaw - AZS Gorzow Wielkopolski65:7517:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flammes Carolo - Charnay Basket Bourgogne Sud80:6416:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA Moscow - Dinamo Moscow88:6213:00
 Enisey Krasnojarsk - Dinamo-Guvd Novosibirsk90:6013:00
 UMMC Jekaterinburg - Dinamo Kursk85:7614:00
 k Moscow Region - Vidnoje - Nadezda Orenburg59:7115:00
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Basketball - Lille Metropole90:7818:00
 Paris Basketball - Lille90:7818:00
Francija - Kauss. Roanne
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Dijon Bourgogne69:7718:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Cassino - Talos Ruvo DI Puglia82:7319:00
 Virtus Arechi Salerno - Bava Virtus Pozzuoli90:6619:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 NPC Rieti - M Rinnovabili Agrigento84:7612:59
 Napoli Basket - Angelico Biella74:6018:00
 Pallacanestro Orzinuovi - Acmar Ravenna74:7618:59
 Bertram Tortona - Remer Treviglio67:6818:59
 Givova Scafati - Manital Torino67:7318:59
 Assigeco - Amici Pallacanestro Udinese56:7718:59
 Allianz Pazienza Cestistica San Severo - Poderosa Pallacanestro Montegranaro73:6718:59
 Capo d'Orlando - Eurobasket Roma75:7419:00
 Pallacanestro Orzinuovi - Acmar Ravenna74:7619:00
 Derthona Tortona - Remer Treviglio67:6819:00
 Givova Scafati - Manital Torino67:7319:00
 Novipiu Casale Monferrato - Latina Basket82:7619:00
 Trapani - Bergamo Basket72:7819:00
 Assigeco Casalpusterlengo - Amici Pallacanestro Udinese56:7719:00
 Dinamica Mantova - Juve Caserta82:6619:00
 Allianz Pazienza Cestistica San Severo - Poderosa Pallacanestro Montegranaro73:6719:00
 Pallacanestro 2.015 Forli - Roseto Basket Taun96:5420:00
Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umana Reyer Venezia - Enel Brindisi73:6718:59
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palma Air Europa - Caceres Patrimonio De La Humanidad64:7519:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicaja Malaga - Real Madrid68:9519:30
Snūkers
Velsas atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsons Kirens - Mērfijs Šauns1:915:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plant Caleb - Feigenbutz Vincent1:003:00
 Perella Bryant - Ramoss Abels0:103:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koll - Forde Vbk3:113:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bielsko-Biala - Chemik Police0:319:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanti Schaffhausen - VFM Franches-Montagnes3:117:30
 TSV Duedingen - VBC Cheseaux3:017:30
Sievietes - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dresdner - Stuttgart3:217:30
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederiksberg - VK Vestsjaelland0:315:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hameenlinna - Polkky Kuusamo1:318:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 C V Sant Cugat Tma - AD Algar Surmenor2:320:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Nestle Osasco - Sesi Volleyball Bauru0:300:00
 Sao Caetano - Curitiba Volei0:300:00
 Volei Nestle Osasco - Sesi Volleyball Bauru0:300:00
 Sao Caetano - Curitiba Volei0:300:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sigel Marsala - CDA Talmassons3:118:00
 Exacer Montale - Sorella Ramonda Ipag1:318:00
 Club Italia - Volley Group Roma3:218:00
 CMC Olimpia Ravenna - Soverato3:218:00
 Cutrofiano Volley - P2P Givova Baronissi1:318:00
 Delta Informatica Trentino - Eurospin Ford Sara Pinerolo3:218:00
 Barricalla Collegno - Olbia3:018:00
 Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Battistelli S.g. Marignano3:018:00
 Helvia Recina Macerata - Volley Sassuolo Asd3:018:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volalto Caserta 2.0 - Busto Arsizio0:316:30
 Bartoccini Gioiellerie Perugia - Bergamo3:218:00
 Savino Del Bene Scandicci - Fenera Chieri3:118:00
 Cassalmagiore - Millenium Brescia3:118:00
 Lardini Filottrano - Saugella Team Monza0:318:00
 Conegliano - Novara3:018:00
 UBI Banca San Bernardo Cuneo - IL Bisonte Firenze3:018:00
 Bartoccini Gioiellerie Perugia - Bergamo3:218:00
 Savino Del Bene Scandicci - Torino3:118:00
 Cassalmagiore - Millenium Brescia3:118:00
 Lardini Filottrano - Saugella Team Monza0:318:00
 UBI Banca San Bernardo Cuneo - IL Bisonte Firenze3:018:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Aydin B.Sehir Bld.3:012:00
 Nilufer Belediye - Yesilyurt3:016:30
 Iller Bankasi - Antalyaspor3:116:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungkuk Pink Spiders - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:209:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Minchanka Minsk3:108:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koll - Forde VBK3:215:30
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Top Luzern - Volley Naefels3:218:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toray Arrows - Wolfdogs Nagoya3:204:30
 Osaka Blazers Sakai - FC Tokyo3:205:00
 VC Nagano Tridents - Suntory Sunbirds1:308:00
 Jtekt Stings - Oita Miyoshi Weisse Adler3:008:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Varazdin Volley - OK Trnje3:118:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amager VK - Nordenskov Uif1:315:00
 Hvidovre VK - Aalborg Hik3:016:00
 Ishoj Volley - VK Vestsjaelland2:317:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Ekonom Spu Nitra - Myjava19:00
 Zvolen - Trencin3:219:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkenberg - Hylte2:318:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RTU/Robezsardze - Biolars/Jelgava3:212:00
 TTU - Parnu VK0:316:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Mladost Marina Kastela - Mladost Brcko3:020:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube K - VC Viana3:016:30
 AS Sao Mamede - Vitoria SC3:117:00
 AJF Bastardo - Esmoriz GC3:019:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao2:300:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETTA - Akaa Volley0:315:30
 Vantaa Ducks - Karelian Hurmos3:117:00
 Savo Volley - Valepa0:317:00
Vīrieši - Turcija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afyon K.Hisar Bld. - Jeopark Kula Bld.3:014:00
Vīrieši - Turcija - 2. Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anadolu Voleybol - Ordu Anadolu IHL3:009:59
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Maliye Piyango2:315:59
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Seoul Woori Card Hansae1:306:59
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Deuro - CDV Textil Santanderina3:013:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Stara Pazova - Novi Pazar Junior3:119:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PGE Skra Belchatow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle3:215:45
 Aluron Warta Zawiercie - Jastrzebski Wegiel3:218:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Alexandroupolis - Olympiakos Piraeus0:317:29
 GS Iraklis - Panathinaikos0:319:00
Vīrieši - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evivo Duren - Berlin Recycling Volleys0:314:45
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castellana Grotte - Emma Villas Volley Siena3:218:59
 VBC Mondovi - Rinascita Lagonegro3:018:59
 Sieco Service Ortona - BCC Castellana Grotte - New Mater3:018:59
 Castellana Grotte - Emma Villas Volley Siena3:219:00
 Peimar Vbc Calci PI - Atlantide Pallavolo Brescia2:319:00
 VBC Mondovi - Rinascita Lagonegro3:019:00
 Sieco Service Ortona - BCC Castellana Grotte - New Mater3:019:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vero Volley Monza - Verona3:218:59
 Latina - Padova3:018:59
 Ravenna - Perugia1:319:00
 Vero Volley Monza - Verona3:219:00
 Revivre Milano - Argos3:119:00
 Latina - Padova3:019:00
 Macerata - Tonno Callipo Vibo Valentia3:019:00
 Trentino - Modena1:321:30
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaguares Argentina - Reds43:2701:00
Anglija - RFL League 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crusaders - Doncaster RLFC16:30
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Falcons - Cornish Pirates40:717:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Widnes Vikings - London Broncos12:3817:00
 Batley Bulldogs - Swinton Lions20:1017:00
 Leigh Centurions - York City Knights34:017:00
 Bradford Bulls - Featherstone Rovers22:3017:00
 Sheffield Eagles - Toulouse Olympique Xiii14:2617:00
 Whitehaven Warriors - Oldham Roughyeds14:1620:15
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hull FC - St Helens18:3217:00
 Wakefield Trinity Wildcats - Warrington Wolves18:817:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northampton Saints - Bristol14:2017:00
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colomiers - Nevers39:2415:15
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agen - Castres Olympique24:4313:30
 Racing-Metro 92 - Stade Toulouse30:2717:50
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sarpsborg Ibk - Sandnes9:313:00
 Greaker Ibk - Harstad18:215:00
 NOR 92 - Sveiva1:1318:00
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iksu - Endre IF8:713:30
 IK Sirius Fbc - Jonkopings7:315:00
 KAIS Mora - Ronnby Ibk8:417:00
 Pixbo Wallenstam - IBK Dalen3:217:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Astra Sarnen - UHC Waldkirch ST Gallen4:1419:00
 Grasshopper Club Zürich - UHC Alligator Malans8:319:00
 HC Rychenberg Winterthur - ZUG United3:519:00
 Floorball Koniz - Chur Unihockey11:319:00
 SV Wiler Ersigen - UHC Uster8:119:00
 UHC Thun - Tigers Langnau5:419:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ JM Chodov - Sokol Kral Vinohrady7:718:00
 FBC Pullo Trade Ceska Lipa - FBS Bohemians4:918:00
 Billy Boy Mlada Boleslav - AC Sparta Praha9:418:00
 Black Angels - FBS Hattrick Brno6:318:00
 FBC Liberec - Sokol Pardubice10:319:00
 1 SC Woow Vitkovice - Tatran Omlux Stresovice7:419:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wibax Patriot Ibk Pitea - AIK Ibf5:615:00
 RIG Umea Ibf - FBI Tullinge3:915:00
 IBK Lidkoping - Lagan Ibk5:616:00
 Sundsvall Fbc - Gavle Gik7:317:00
 Karlstad - Onyx Ibk4:618:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Helsingborg - Linkoping5:1016:00
 Warberg IC - IK Sirius IBK8:917:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Classic Tampere - SPV Seinajoki5:018:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botnia - OLS3:313:00
 WP-35 - LRK Tornio0:613:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaliks - IFK Rättvik4:415:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Vasteras SK3:616:00
 Broberg/Soderhamn - Hammarby5:316:00
 Vetlanda BK - Edsbyns IF3:1316:00
 Aby/Tjureda IF - Villa-Lidkoping3:1816:00
 Sandvikens - IFK Motala Bandy8:116:00
 IK Sirius BK - IFK Vanersborg1:416:00
 Frillesas BK - Bollnas3:517:45
Kalnu slēpošana
Sievietes - Slaloms - Kranjska Gora
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huber Katharina - Hector Sara1:011:15
 Vlhova Petra - Svena-Larsone Anna1:011:15
 Liensberger Katharina - Holdenera Vendija0:111:15
 Lysdahl Kristin - Durr Lena1:011:15
 Haver-Loeseth Nina - Truppe Karin0:111:15
 Mielzinski Erina - Fjallstrom Magdalena0:111:15
 Gallhubera Katarina - Kurtoni Irēna0:111:15
 Gisina Mišela - Geigere Kristina1:011:15
 Mair Chiara - Vikstroma Emīlija1:011:15
 Danioth Aline - St-Germain Laurence11:15
Pludmales futbols
Pasaule - Mundialito de Clubes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante UD - Flamengo4:412:45
 SC Braga - Spartak Moscow8:315:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geelong Cats - Brisbane Lions20:3904:10
 Carlton - Collingwood24:3906:10
 Adelaide Crows - ST Kilda Saints40:2708:10
Autosports
Nascar - Advance Auto Parts Clash
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostins Dillons - Rajans Ņūmens0:109:20
 Logano Džojs - Keselovskis Brets1:009:20
 Bleinijs Raiens - Trū Mārtins Jn.1:009:20
 Elliott Chase - Hamlins Dennijs0:109:20
 Bušs Kails - Harviks Kevins0:109:20
 Bowman Alex - Byron William1:009:20
 Stenhouse Jr Ricky - Džonsons Džimijs1:009:20
 Boijers Klints - Almirola Aric1:009:20
 Jones Erik - Larsons Kails0:109:20
E-Sports
CS:GO - Flashpoint Season 1 - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Detona2:102:00
 Yeah! - Chaos0:205:00
 BAD News Bears - Eunited1:205:00
 Orgless - Anz - Recon 52:005:00
 Avez - Winstrike Team2:116:00
 Gambit Youngsters - Havu Gaming2:116:00
 Copenhagen Flames - Skade0:216:00
 Team Spirit - Team GamerLegion2:116:00
 Copenhagen Flames - Team Spirit0:219:35
 W7M Gaming - Bravos Gaming2:120:10
 Redemption Poa - Isurus Gaming1:220:10
 Rysix Gaming - Detona0:220:10
 Avez - Skade2:122:15
 BAD News Bears - Swole Identity1:223:00
 Chaos - Eunited2:023:00
 Yeah! - Orgless - Anz1:223:00
 Detona - W7M Gaming2:123:55
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - Evil Geniuses2:117:29
 G2 Esports - OG2:121:30
Dota 2 - ESL One Los Angeles - CN Closed Quali.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Team Aster2:008:25
 Royal Never Give UP - Ehome2:010:54
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flytomoon - Hellraisers16:00
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 NRG Esports - Flight3:000:30
 Pittsburgh Knights - G2 Esports1:301:20
 FC Barcelona Esports - Endpoint3:019:00
 Team SoloMid - Veloce Esports1:319:50
 Renault Vitality - Team Singularity2:320:30
 AS Monaco Esports - Dignitas1:321:30
 Team Reciprocity - Mousesports3:122:20
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Solomid - Spacestation Gaming1:200:00
 Team Solomid - Ninjas IN Pyjamas0:219:00
LoL - Nordic Championship - Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vipers Inc - Dusty1:020:00
 Hillerod Esport Academy - Nordavind1:021:00
 Bifrost - Team Singularity1:022:00
 Hybrid Esports - Atlando Esports0:123:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furious Gaming - ALL Knights0:100:00
 Azules Esports - Pixel Esports Club0:101:00
 Xten Esports - Rainbow70:102:00
 Infinity Esports CR - Rainbow71:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cloud9 Academy - Team Solomid Academy1:004:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 1907 Fenerbahce Esports - Besiktas Esports Club0:113:00
 Galakticos - Royal Bandits0:113:45
 Dark Passage - Team Aurora1:015:00
 Supermassive Esports - HWA Gaming1:016:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Esports - Pain Gaming18:00
 Redemption Poa - Intz E-Sports19:00
 Keyd Stars - Progaming Esports20:00
 Kabum Esports - Uppercut Esports21:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phong VU Buffalo - Cerberus Esports0:212:00
 Team Secret - Marines Esports0:214:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Damwon Gaming - KT Rolster2:009:59
 SK Telecom T1 - Gen.G Esports2:112:59
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Immortals0:100:00
 CLoud 9 - Team SoloMid1:001:00
 Golden Guardians - Counter Logic Gaming1:001:55
 100 Thieves - Team Dignitas0:102:55
 Team Dignitas - Golden Guardians0:122:00
 Counter Logic Gaming - Team Liquid0:123:00
 Team SoloMid - FlyQuest0:123:45
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Immortals0:100:00
 CLoud 9 - Team SoloMid1:000:59
 Golden Guardians - Counter Logic Gaming1:001:54
 100 Thieves - Team Dignitas0:102:55
 Team Dignitas - Golden Guardians0:121:59
 Counter Logic Gaming - Team Liquid0:123:00
 Team SoloMid - FlyQuest0:123:44
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia Fusion - Washington Justice3:101:00
 Houston Outlaws - Washington Justice0:323:00
Biatlons
Vīrieši - Pakaļdzīšanās - IBU WCH Antholz-Anterselva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horn Philipp - Benedikts Dols1:016:15
 Kventins Fillons Mailets - Loginovs Aleksandrs0:116:15
 Dale Johannes - Simons Destjē0:116:15
 Tarjeijs Bē - Jacquelin Emilien0:116:15
 Bo Johanes Tinnes - Martins Furkade1:016:15
 Arnds Peiffers - Pidruchnyi Dmytro1:016:15
 Vetle Šostads Kristiansens - Erlends Overengs Bjontegartds1:016:15
Sievietes - Pakaļdzīšanās - Antholz-Anterselva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marte Olsbu Roiseland - Hermane Denīze0:114:00
 Semerenko Vita - Hausera Lisa Tereza0:114:00
 Pidhrušna Oļena - Dunklee Susan1:014:00
 Sanfilippo Federika - Kruchinkina Elena1:014:00
 Persson Linn - Simon Julia1:014:00
 Preuss Franziska - Hinz Vanessa0:114:00
 Wierer Dorothea - Vittozzi Lisa1:014:00
 Jurlova Jekaterina - Dzhima Yuliia1:014:00
 Makarainen Kaisa - Davidova Marketa1:014:00
 Oeberg Hanna - Fialkova Paulina1:014:00
 Kuklina Larisa - Starykh Irina1:014:00
 Lunder Emma - Kryuko Iryna1:014:00
 Oberg Elvira - Puskarcikova Eva0:114:00
 Bendika Baiba - Gasparin Aita1:014:00
 Aymonier Celia - Innerhofer Katharina0:114:00
 Eckhoff Tiril - Landmark Tandrevold Ingrid0:114:00
 Egan Clare - Horchler Karolin0:114:00
 Gasparin Elisa - Zuk Kamila14:00
 Brorsson Mona - Semerenko Valj1:014:00
 Čarvatova Lusija - Fialkova Ivona0:114:00
 Bescond Anais - Hojnisz Monika1:014:00
 Braisaz Justine - Gasparin Selina1:014:00
MMA
UFC - Rio Rančo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delarosa Mark - Paiva Raulian0:100:00
 Chiasson Macy - Young Shanna1:000:30
 Kenney Casey - Dvalishvili Merab0:101:00
 Clark Devin - Taunsends Dekuans1:001:30
 Miller Jim - Holtzman, Scott0:101:55
 John Dodson - Wood Nathaniel1:002:20
 Tim Means - Rodriguez Daniel0:102:45
 Vannata, Landon - Yancy Medeiros1:003:10
 Bontorin Rogerio - Ray Borg0:103:40
 Weaver Brok - Vargas Kazula1:004:15
 De La Rosa Montana - Borella Mara Romero1:004:35
 Sanchez Diego - Pereira Michel1:005:10
 Anderson Corey - Blachowicz Jan0:105:50
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Dragons - Tampa Bay Vipers17:900:00
 Los Angeles Wildcats - Dallas Renegades18:2522:00
Galda Teniss
Vīrieši - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lind Anders - Qiu Dang3:412:50
 Priščepa Jevens - Geraldo Joao4:314:30
 Paranang O / Sawettabut S - ODO S / Shibata S0:317:00
 Baek K / Park C-H - Carvalho D / Geraldo J1:317:40
 Priščepa Jevens - Qiu Dang3:419:50
Sievietes - Challenge Plus Portugal Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Išikava Kasumi - Kato Miju4:212:00
 Cheng Hsien-Tzu - Šibata Saki1:413:40
 Išikava Kasumi - Šibata Saki4:019:00
Badmintons
Sievietes - Eiropas komandu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jakobsena Džūlija Davalla - Lī Ivonne1:211:00
 Christophersen Line - Depreza Fabienne2:012:00
Sievietes - Dubultspēles - Eiropas komandu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boeje A / Poulsen M - Efler L / Herttrich I2:111:29
Distanču slēpošana
Vīrieši - Distance - FIS Ski Tour Oestersund 15 km (C) Pursuit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roethe Sjur - Krueger Simen Hegstad1:015:00
 Martins Sandbais - Krogh Finn Haagen0:115:00
 Iversen Emil - Dario Kolonja0:115:00
 Bolšūnovs Aleksandrs - Golbergs P.0:115:00
 Nyenget Martin Loewstroem - Larkov Andrey1:015:00
Sievietes - Distance - FIS Ski Tour 2020 - Oestersund 10km (C), Pursuit W
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parmakoski Krista - Nepryaeva Natalia1:017:00
 Haga Ragnhild - Diggins Jessica0:117:00
 Uhrenholdt Jacobsen Astrid - Andersson Ebba0:117:00
 Weng Heidi - Flugstad Oestberg Ingvild1:017:00
Tramplīnlēkšana
Ski Flying - Tauplitz/ Bad Mitterndorf HS235 Diena 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stohs Kamils - Lindvik Marius1:010:45
 Zajc Timi - Zila Pjotrs1:010:45
 Dāvids Kubackis - Kobayashi Ryoyu0:110:45
 Laniseks Anze - Aschenwald Philipp0:110:45
 Leihe Stefans - Forfang Johann Andre0:110:45
 Johansson Robert - Tande Daniesl Andre1:010:45
 Krafts Stefans - Geigers Karls1:010:45
 Haibeks Maikls - Schmid Constantin1:010:45
 Huber Daniel - Prevc Domen0:110:45
 Aalto Antti - Pedersen Robin1:010:45