jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Pirmdiena, 17. Feb. 2020. gada
Basketbols
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pall Carugate - Asd Gamma Basket Segrate(U20)60:7020:44
 Virtus 2012 Cassino (U20) - ASD San Nilo Basket(U20)81:6720:44
 AP Monopoli(U20) - Pielle Matera(U20)78:5921:15
 ASD Pallacanestro Fortiudo Savona - ASD PGS Auxilium B(U20)44:6421:15
 POL. DIL. Atlavir(U20) - Spazio Forma Biella SSDRL(U20)70:8622:15
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aisin Seahorses Mikawa - Link Tochigi Brex84:8812:04
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahabat Wisma Sehati Semarang - Scorpio Jakarta58:5315:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wagner Seahawks - Mount ST Marys Mountaineers52:6720:00
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - Hapoel Rishon-Leizon68:5018:00
 Elizur Ramla - AS Ramat Hasharon71:6618:59
 Maccabi Ramat Gan / Hen - Elizur Holon87:8018:59
 Maccabi Haifa - Bnot Hertzeliya52:7618:59
 Maccabi Raanana - Hapoel Petach Tikva66:9118:59
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woori Hansae - Shinhan S-Birds65:5312:00
 Woori Hansae - Ansan Shinhan S-Birds65:5312:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - CCC Polkowice68:6019:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferro Carril Oeste - Penarol80:6900:59
 San Lorenzo De Almagro - Weber Bahia109:9401:00
 Regatas - Quimsa84:9802:30
 Gymnasia - Libertad99:8002:30
ASV - NBA Visu Zvaigžņu Spēle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giannis komanda - Team Lebron155:15703:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 California Golden Bears - Arizona State Sun Devils75:8000:59
 Boston College Eagles - North Carolina State Wolfpack71:6800:59
 Oregon Ducks - Utah Utes80:6203:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giannis komanda - Team Lebron155:15703:00
Futbols
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Motherwell FC (Rez.) - Kilmarnock FC (Rez.)3:416:00
 Hamilton FC (Rez.) - Queen of The South (Rez.)3:316:00
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saif SC - Mohammedan SC Dhakka1:011:15
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija(U20) - Rotor Volgograd2:209:59
 KamAZ N.Chelny - Yenisey Krasnoyarsk2:212:44
 Ural Ekaterinburg - Khimki FK0:015:30
 Rodina - Fakel-Voronezh2:018:15
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qalali - Al-Budaiya1:117:15
 Al Ittihad Bhr - Isa Town0:517:15
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 New England Revolution - Minnesota Utd2:200:30
 Portland Timbers - Vancouver Whitecaps2:103:00
 Dinamo Saint Petersburg - Zvezda ST Petersburg1:309:00
 Zenit - Kairat Almaty3:115:59
 Zenit St Petersburg - Kairat Almaty3:116:00
 Dinamo Moscow - Sochi1:316:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Cape Town - Real Kings FC2:115:30
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plaza Amador - Atletico Chiriqui1:001:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreton Bay Jets - Sunshine Coast Wanderers4:212:00
 Moreton Bay Utd - Sunshine Coast Wanderers4:212:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ain M'Lila - USM Alger1:115:59
 ES Setif - Bordj Bou Arreridj3:017:00
 USM Bel Abbes - MC Magra3:118:00
 JS Kabylie - Paradou AC0:018:00
 ASO Chlef - US Biskra2:118:00
 Constantine - MC Oran1:118:00
 CR Belouizdad - NA Hussein Dey1:019:45
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST. Truidense VV(Rez) - Jeugd Club Burgge(Rez)1:320:29
 Standard Liege (Res.) - Gent(Rez)1:320:29
 Oostende(Rez) - Cercle Brugge(Rez)1:320:30
 Zulte-Waregem(Rez) - Kortrijk(Rez)3:220:30
 Charleroi(Rez) - R.mouscron-Peruwelz(Rez)1:020:30
 Lokeren(Rez) - Kfco Beerschot Wilrijk(Res)2:120:30
 ST. Truidense VV(Rez) - Jeugd Club Burgge(Rez)1:320:30
 Standard Liege (Res.) - Gent(Rez)1:320:30
 Antwerp (Rez) - Royal Excelsior Virton(Res)3:120:30
 Jeugd Oud Heverlee Leuven(Rez) - Genk(Rez)0:021:00
 Union Saint Gilloise(Res) - Waasland-Beveren(Rez)1:621:00
 KVC Westerlo(Rez) - Lommel SK(Res)3:121:00
 KSV Roeselare(Res) - AS Eupen(Rez)0:521:00
 Mechelen(Rez) - Anderlecht(Rez)1:421:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Iskra Danilovgrad - Mladost Podgorica3:018:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Americano RJ - America RJ2:000:30
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferroviaria SP - Santos0:000:00
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Patrocinense MG - Cruzeiro1:100:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mount Pleasant FC - UWI FC3:002:00
 Waterhouse - Humble Lions1:002:00
 Arnett Gardens - Molynes2:203:00
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente Del Valle(U20) - Libertad Asuncion(U20)2:123:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ponte Preta SP - SC Internacional RS1:601:00
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea LFC - Liverpool LFC1:021:00
 Bristol City - Everton LFC0:521:30
 Coventry United LFC - Tottenham Hotspur LFC0:521:44
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamrun Spartans - Senglea Athletic1:020:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malacateco - Deportivo Sanarate0:302:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos de Guapiles - Alajuelense0:101:10
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blooming - Bolivar2:101:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Asuncion - Club 12 de Octubre4:001:15
 River Plate - Sp. San Lorenzo4:223:29
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Asuncion (Res.) - 12 De Octubre De Itaugua(Res.)5:012:00
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tala El Geish - Misr Lel Makasa1:017:00
 Tala El Geish - Misr Elmaqasah1:017:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cortulua - FC Bogota2:001:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junior Barranquilla - Once Caldas0:001:10
 Cucuta Deportivo - Deportivo Pasto0:003:15
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barcelona Guayaquil - Tecnico Universitario0:000:45
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Queretaro2:300:59
 Santos Laguna - Tigres2:102:45
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beira Mar - Clube Condeixa2:221:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica(U19) - Sporting CP(U19)2:118:59
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penafiel - Chaves0:021:45
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 ATK Reserves - Lonestar Kashmir FC2:010:30
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indian Arrows - East Bengal Club1:315:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Huancayo - Deportivo Municipal1:100:45
 UTC Cajamarca - Real Garcilaso2:121:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Hermanstadt - Astra Giurgiu2:220:00
 FC Hermanstadt - Astra Ploiesti2:220:00
Bulgārija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA 1948 - Spartak Pleven7:118:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA 1948 - Spartak Pleven7:118:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Arda Kurdzhali - Slavia Sofia0:117:00
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pakhtakor - Padideh Khorasan FC3:012:59
 Pakhtakor Tashkent - Padideh Khorasan FC3:013:00
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Hilal1:215:30
 Al Ahli - Al-Hilal1:215:30
 Al Shorta - Al-Wahda0:115:59
 Al Shorta - AL Wahda Scc (UAE)0:116:00
 Al-Ahli (AAE) - Esteghlal2:117:29
 Al Ahli - Esteghlal TEH2:117:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rentistas - Club Nacional2:000:30
 Cerro Largo - Danubio FC1:001:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tzur Shalom - SC Daburiyya Osama1:114:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv0:120:14
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerkyra Corfu - Apollon Pontou1:015:00
 Levadiakos - Panachaiki2:115:00
 Levadiakos - Panahaiki2:115:00
 Kassiopi - Apollon Pontou1:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI Crete - Atromitos1:019:30
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jong FC Emmen - SBV Excelsior(U23)4:115:30
 RKC Waalwijk (U23) - Groningen/Cambuur(U23)2:416:00
 Jong FC Twente(U23) - De Graafschap(U23)0:219:30
 Fortuna Sittard(U23) - Dordrecht(U23)2:019:30
 Roda JC Kerkrade(U23) - Zwolle(U23)1:419:30
 SC Cambuur(U23) - Vitesse/Agovv(U23)3:119:30
 Heracles(U23) - Willem II(U23)3:119:30
 Heerenveen(U23) - VVV Venlo(U23)2:019:30
 FC Den Bosch(U23) - Jong FC Eindhoven(U23)4:119:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jong Ajax - NAC Breda2:421:00
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo1:222:00
 Sportivo Barracas - CA Lugano22:00
 Claypole - Argentino De Rosario22:00
 Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo22:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaco For Ever - Crucero del Norte3:200:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Lujan - Argentino De Merlo1:122:00
 Excursionistas - Deportivo Espanol3:123:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belgrano - Agropecuario Argentino1:100:00
 Sarmiento de Junin - Instituto AC Cordoba2:100:30
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Plate - Banfield1:000:39
 Lanus - Newells Old Boys1:100:39
 River Plate - Banfield1:000:40
 Lanus - Newells Old Boys1:100:40
 Central Cordoba - Boca Juniors0:402:49
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Univ. Conception - Curico Unido1:202:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adanaspor AS - Erzurum BB0:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaziantep BB - Rizespor2:018:59
 Antalyaspor - Kasimpasa3:118:59
 Gaziantep BB - Rizespor2:019:00
 Antalyaspor - Kasimpasa3:119:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Midtjylland - Lyngby BK2:020:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jablonec - Marila Pribram4:018:59
 Jablonec - Pribram4:019:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio Roma (Jaun) - Sampdoria(Jaun)1:114:00
 Lazio Roma (Jaun) - Sampdoria(U20)1:114:00
 Napoli(Jaun) - Empoli(Jaun)1:315:59
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reggio Audace FC - Union Arzignanochiampo3:121:44
 Carrarese - Renate2:121:44
 Reggio Audace FC - Union Arzignanochiampo3:121:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chievo - Salernitana2:021:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Milan - Torino1:021:44
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chateauroux - Lens3:221:44
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover II - Hamburg II2:121:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munchen II - Hallescher FC6:120:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Bochum - VfB Stuttgart0:121:30
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlton Athletic(U23) - Cardiff City(U23)15:00
 Burnley FC(U23) - Leeds United(U23)16:00
 Wigan Athletic U21 - Bolton Wanderers(U23)3:016:00
 Sheffield United(U23) - Hull City(U23)0:321:00
 Watford FC - Queens Park Rangers(U23)2:321:00
 Colchester United(U23) - Coventry City(U23)4:421:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelmsford City - Tonbridge Angels3:121:45
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reading(Jun.) - Middlesbrough (Jun.)0:121:00
 Arsenal FC(Jun.) - Chelsea FC(Jun.)1:221:00
 Wolverhampton Wanderers(Jun.) - Liverpool FC(Jun.)1:221:00
 FC Everton(Jun.) - Derby County(Jun.)2:121:00
 West Ham United(Jun.) - Stoke City(Jun.)2:221:00
 West Bromwich Albion(Jun.) - Norwich City(Jun.)21:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea FC - Manchester United0:221:59
Hokejs
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai-HC Klaipeda - Kaunas Hockey4:519:19
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Lida - HC Lokomotiv Orsha3:418:00
 HK Gomel - Shakhtyor Solihorsk4:218:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Gomel-2 - Brest- 25:212:00
 Metalurg Zhlobin-2 - Khimik-SKA-25:312:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads7:220:00
 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titans5:421:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Winter Hawks - Moose Jaw Warriors11:203:00
 Regina Pats - Brandon Wheat Kings1:222:00
 Medicine Hat Tigers - Kootenay Ice2:423:00
 Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes5:323:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guelph Storm - Sault Ste Marie Greyhounds2:221:00
 Mississauga Steelheads - Erie Otters0:421:00
 Kingston Frontenacs - Barrie Colts2:521:00
 Hamilton Bulldogs - Kitchener Rangers6:721:00
 Ottawa 67'S - London Knights2:421:00
 Oshawa Generals - Owen Sound Attack3:321:04
 Peterborough Petes - Sudbury Wolves5:221:05
 Sarnia Sting - Flint Firebirds7:1221:05
 Oshawa Generals - Owen Sound Attack3:321:05
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chomutov - HC AZ Havirov 20103:118:30
 Horacka Trebic - SK Kadan11:118:30
 Chomutov - Havirov3:118:30
 HC RT Torax Poruba - Ceske Budejovice1:818:30
 HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov2:318:30
 Slavia Prague - Litomerice3:419:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - Jestrabi Prostejov4:119:00
 HC Banik Sokolov - HC Dukla Jihlava2:619:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - Loko2:309:00
 Sahalinskie Akuly - Almaz2:409:59
 Amurskie Tigry - MHK Spartak Moscow2:211:29
 Tyumenskiy Legion - Omskie Jastreby0:815:59
 Russkije Vitiazi - Mytish Atlanty4:317:00
 Kapitan - CSKA Red Army1:218:00
 HK Riga - Ska-Varyagi2:018:30
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - DAB Docler6:318:30
 Debreceni Egyetem AC - Ferencvarosi TC8:618:59
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Traktor Chelabinsk - Severstal Cherepovec2:415:59
 Salavat Julaev - HC Sochi2:015:59
 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun2:115:59
 Traktor Chelabinsk - Severstal Cherepovec2:416:00
 Salavat Julaev - HC Sochi2:016:00
 Neftehimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk3:518:00
 Dinamo Minsk - CSKA Moscow1:418:09
 Jokerit Helsinki - HC Dinamo Moscow5:018:30
 SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok6:018:30
 Dinamo Rīga - Avtomobilist Yekaterinburg2:118:59
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Canucks - Anaheim Ducks1:500:00
 New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets3:300:59
 Nashville Predators - St. Louis Blues2:100:59
 Ottawa Senators - Dallas Stars3:300:59
 New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets3:301:00
 Ottawa Senators - Dallas Stars3:301:00
 Nashville Predators - St. Louis Blues2:101:00
 Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs5:202:00
 Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks3:203:30
 Calgary Flames - Anaheim Ducks6:423:00
 San Jose Sharks - Florida Panthers3:523:00
 Arizona Coyotes - New York Islanders2:123:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms5:300:00
 Ontario Reign - Colorado Eagles6:301:00
 Bakersfield Condors - San Jose Barracuda2:503:00
 Belleville Senators - Syracuse Crunch5:221:00
 Manitoba Moose - Milwaukee Admirals1:422:00
 Toronto Marlies - Albany Devils2:522:00
 Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers3:222:05
 Stockton Heat - San Diego Gulls2:223:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - HPK Hameenlinna1:318:30
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jurak D / Shvedova Y - Kičenoka L. / Kičenoka N.1:212:00
 Golubic V / Teichmann J - Duan Y / Kudermetova V0:212:09
 Kenin S / Mattek-Sands B - Adamczak M / Sizikova Y2:013:10
 Ninomiya M / Yang Z - Goerges J / Halep S2:014:09
 Flipkens K / Van Uytvanck A - Peschke K / Schuurs D0:215:15
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuearuma Supapitča - Sadika Soha1:206:30
 Čilumula Nidi - Bhatnagar Sonashe2:006:30
 Nikiforova Ekaterina - Rajmohana Niditra2:006:30
 Easvaramurthi Ašmitha - Chaudhari Vaidehi1:207:40
 Viga Saumja - Mahajan Muskan2:008:00
 Šri Vaišnavi Peddi Reddi - Bhambri Prerna2:108:05
 Shaik Humera Begum - Malviya Rashi2:009:50
 Munijana Arti - Atturu Shria1:210:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sacco Federica - Biolay Sophia0:211:00
 Le Bihana Kelija - Orlova Natālija2:111:00
 Višera Stefanija džudite - Martins Destinee2:011:00
 Cisovska Romana - Zavacka Džoanna2:013:00
 Dissanajake Taniša - Sziedat Franziska0:213:00
 Ryser Valentina - Skačkova Katsiarina2:013:00
 NG, Taylor - Piangerelli Anastasia1:213:00
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Danna Ketija - Daley Danielle2:011:55
 Bruleau Lu - Muntīna Viktorija2:011:55
 Jerolimos Margota - Kristija Freja2:012:00
 Salden Lara - Miyazaki Yuriko2:112:00
 Roska Ioana Loredana - Oane Džeogreta Simione1:213:20
 Maleckova Jesika - Garland Joanna0:213:40
 Zimmermann Kimberley - Laboutkova Aneta2:013:40
 Hartono Arianne - Moratelli Andželika0:213:55
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iakoni Šanelle - Hosogi Sakura0:205:00
 Culley Jessie - Kavamura Mana0:205:00
 Jones Rebecca - Repac Mia0:205:00
 Nurkic Ella - Barad Itzhaki Tamara0:205:00
 Tovich Lara - Koshiishi Ayumi0:205:00
 Minokoši Mai - Subotica Angelina2:005:00
 Smita Alisija - Camer-Pesci Natasha2:005:00
 Morisaki Kanako - Barry Monique0:205:00
 Dikosavljevic Andrea - Nikoloski Lauren2:005:00
 Akita Šiho - Symons Olivia2:005:00
 Zakarļjuka Marianna - Mokhtari Kiana2:005:00
 Schumacher Grace - Matsuda Misaki0:205:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Draskoviča Anja - Cavelli Carola2:010:30
 Kaula Maria Lota - Vlkovska Veronika2:010:30
 Bokor Veronika - Bejenaru Karola Patricija2:110:30
 Rouvroy Margaux - Ciobanu Daniela2:010:30
 Ogescu Simona - Hirina Nikola0:210:30
 Aklera Jardena - Amiraghiana Ani0:210:30
 Ukolova Anna - Krasnova Diāna2:010:30
 Līne Emma - Viviani Maria Vittoria2:113:00
 Spasova Beatris - Bulema Josepfīne0:213:00
 Vasilescu Arina Gabriela - Novac Izabela Gabriela2:013:00
 Jocovic Andjela - Gabriela Duka2:013:00
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saigo Jukina - Jošioka Kisa0:202:00
 Kwan Yau Ng - Kobayashi Honoka0:202:09
 Shigeta Mua - Okuno Ajaka0:203:30
 Himeno Nalu - Chikaraishi Yui0:205:14
 Hajaši Erina - Nišimoto Megumii2:005:44
 Kajitani Robu - Matsumoto Ari0:206:59
 Kang Jia Kvi - Okuno Ajaka2:108:15
 Jošioka Kisa - Kobayashi Honoka2:008:30
 Žanga Jinga - Saigo Rina2:008:30
 Hosonuma Čisa - Chikaraishi Yui2:009:50
 Hajaši Erina - Hosoki Juka2:010:00
 Kozaki Funa - Matsumoto Ari1:210:15
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bogdana Ana - Sasnoviča Aliaksandra0:208:30
 Mladenoviča Kristina - Hercoga Polona2:008:30
 Kudermetova Veronika - Matteka-Sandsa Betānija2:008:30
 Kirstea Sorana - Suareza Navarro Karla2:110:05
 Siniakova Katerina - Van Uitvanka Alisone2:110:15
 Hsjē Su-Vei - Breidija Dženifera0:210:35
 Anisimova Amanda - Zahlavova Stricova Barbora1:212:00
 Mertensa Elise - Vanga Kvianga2:012:55
 Riske Alisone - Žabēra Onsa1:214:49
 Klijstersa Kima - Muguruza G. Blanko0:217:25
 Vondroušova Marketa - Sevastova Anastasija2:019:15
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giotis Rafael - Valsecchi Paul1:211:00
 Baldoni Stefano - Ceppellini Alessandro2:111:00
 Barreto Sanchez Diego Augusto - Oliver Moratalla, Vicente2:011:00
 Perezs Kontri Serhi - Marrero Kurbelo Ivans1:211:00
 Rudiukov Ilya - Damas Miguel0:211:00
 Kordonnjers Gregorio - Pozzi Davids0:211:00
 Mora Maksime - Sanchez Vinas Pol2:011:00
 Granollers-Pujols Džerards - Traviesa Mola Oscar2:011:00
 Estebans Brunas - Ortenzi Gian Marco2:011:00
 Albertoni Davide - Endrjūzs Maks0:211:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gadamauri Buvaysar - Stodders Timo1:212:50
 Ellis Bleiks - Frost Linus2:012:50
 Aihorns Jakobs - Martiness Mirko0:213:00
 Negritu Kristofs - Naovs Amers2:014:10
 Voisin Emilien - Staeheli Luca0:214:50
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 DEN Heijer Guy - Zokastello Marko2:010:30
 Simon Sahar - Gonzaless Vilfredo0:210:30
 Lugari Matteo - Ruzgas Marius0:210:30
 Noce Gabriele Maria - Hubner Edward2:110:30
 Celebic Ljubomir - Weststrate Lodewijk2:010:30
 Demeroutis Nicolas - Urbanija Maiks0:210:30
 Kocevars-Desmans Toms - Hegers Tims1:210:30
 Tepmahc Nicolas - Zharyn Dzianis2:013:00
 Saveļjičs Igors - Džiakalone Omars0:213:00
 Guenther Valentin - Griffits Villjams0:213:00
 Nincevic Frane - Beopāns Simons1:213:00
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tamms Kristjans - Patten Henry2:014:30
 Stīvens Barts - Hodkin Sean2:114:30
 Marks Vaithauss - Gibbens Jack2:014:30
 Tverijonas Julius - Deiviss Džordžs2:014:30
 Zielinskis Jans - Jebens Hendrik0:216:25
 Jones Adam - Aleksandrs Ihuns0:217:34
 Marek Wojciech - Quayle David2:017:40
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arnaboldi Federico - Makhmudov Damir2:006:55
 Liutarevičs Ivans - Maslov Maksim2:006:55
 Kozyrev Klim - Bulitskis Aliaksandrs0:206:59
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Echeverria John - Verbin Pavel1:210:00
 Shumeiko Pavel - Mzai Ismael Changawa Ruwa0:210:00
 Cheruiyot Kevin - Ovcharenko, Oleksandr0:210:00
 Trocker Moritz - Terčinskis Mateušs2:011:00
 Grinkovskis Pjotrs - Onishi Kens2:011:00
 Watanabe Seita - Gavare Sahils2:011:00
 Beckley Alec - Salton Dylan2:012:00
 Malesevičs Nemaņa - Matuževskis Pjotrs0:212:00
 Liu Hanyi - Bouzige Moerani0:212:00
 Hunter Vaughn - Sikharulidze, Sergo2:012:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalender Admir - Pare Francis2:010:30
 Ratsaratany Loic - RODRIGUEZ, LISANDRU0:210:30
 Hellum Lilleengen Lukas - Vojčiks Jans2:010:30
 Castagnola Luca - Singh Digvijay Pratap2:010:30
 Dermiens Guillaume - Taddia Leonardo1:210:30
 Krainer Lucas - Vakita Šunsuke2:110:30
 Bertola Remijs - Bronzetti Alberto2:010:30
 Kagnina Žuljens - Grandouiller Lucas2:010:30
 Guillen Meza Alvaro - Darras Mayeul0:210:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vankan Marlon - Di Nocera Riccardo1:209:00
 Gorbatenko Vladislav - Hermans Mats0:209:00
 Bonadio Rikardo - Pazs Juan Pablo2:109:00
 Cano Francesco - Biljesko Domogojs0:210:00
 Manda Salins - Shimizu Kazuki2:110:00
 Aksu Cengizs - Campana Federico1:211:30
 Hasenkopf Mariano Alberto - Rogičs Hadzaličs Alens2:011:30
 Fiorentini Andrea - Yamanaka Taiyo1:211:30
 Bruna Nicolas - Tacchi Luciano0:211:30
 Pervosto Luka - Arh Anze2:111:30
 Jeremins Edoardo - Pontoglio Davide2:111:30
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cacic N / Nys H - Gonzalez S / Skupski K2:118:00
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caruso S / Gaio F - Balazs A / Romboli F2:021:30
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brkic T / Cilic M - Koolhof W / Mektic N1:217:49
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martins Andrejs - Garins Kristians1:221:30
 Karballes Baena Roberto - Del Bonis Federiko0:221:30
 Anduhars Pablo - Verdasko Fernando2:021:30
 Martinez Portero Pedro - Deljiens Hugo2:123:40
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sasi Kumar Mukund - Kirkins Ergi2:111:00
 Gerčs Lukas - Villjems Johanns2:111:00
 Velte Milans - Pavlašeks Adams2:112:55
 Zima Leopolds - Tomas Mačaks0:213:15
 Eriksons Markuss - Vrbenskis Mihails0:214:29
 Vessels Luiss - Helers Peters2:015:00
 Kuzmanovs Dimitars - Orlovs Vladislavs2:015:55
 Marterers Maksimilians - Struvejs Eduardo2:016:19
 Safraneks Vaclavs - Heijmans Kristofers2:017:25
 Basičs Mirza - Mertenss Janiks2:018:04
 Ignatiks Uladzimirs - Ehrenschneider Nino2:019:15
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chappell Nick - Penistons Raijens0:217:00
 Damov Kamen - Blankaneo Žeofrejs0:217:00
 Baiant Razvan - Simons Tobiass0:218:00
 Songs Evans - Ariass Boriss2:018:35
 Gervais, Vaši - Catarina Lucas0:219:10
 Haerteis Johannes - Boursets Tonijs2:019:45
 Kiršhaimers Strongs - Pelivo Filips2:021:00
 Kirčheimers Strongs - Pelivo Filips2:021:00
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hernandes-Fernandes Hose - Mansori Skanders1:218:00
 Refloze Ruans - Barientoss Nikolā2:118:00
 Echazu Maurisio - Delgado Alonso Alejandro2:018:00
 Hernandes-Fernandes Hose - Mansori Skanders1:218:00
 Altamirano Kolins - Deskotte, Matias Franko0:220:05
 Altamirano Kolins - Deskotts Matias Franko0:220:05
 Dougaz Azizs - Lindels Kristians2:020:30
 Veloti Augustins - Loks Bendžamins0:220:30
 Patino Luis - Gonzaless Alehandro0:221:24
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Rodrigezs Kristians0:223:29
 Sakamoto Pedro - Gomezs-Herera Karloss2:023:30
 Panta Ereross - Kings Kevins1:223:30
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Rodrigezs Kristians0:223:30
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dumbija Sadio - Fumagalli Filiberto2:111:00
 Tseng Chun Hsin - Nejedlijs Pavels2:011:00
 Ivans Gahovs - Nino Serdarusičs0:212:20
 Gigante, Matteo - De Grefs Arturs1:213:19
 Grenjē Hugo - Pecotičs Matija2:014:00
 Viktors Durasovičs - Nardi Luca2:016:00
 Ornago Fabrizio - Vanni Luka0:216:19
 Brankačio Rauls - Celikbileks Altugs2:117:30
 Arnaboldi Andrea - Lukas Kleins2:017:34
 Zeppieri Giulio - Cobolli Flavio2:118:55
 Molkans Aleks - Vavassori Andrea1:219:19
 Krepats Baptiste - Musetti Lorenzo2:021:40
 Marčenko Iļja - Pellegrino Andrea2:122:45
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerasimovs Jegors - Rūsuvori Emīls2:112:59
 Benčetrits Elliots - Gombos Norberts1:212:59
 Gerasimovs Jegors - Rūsuvori Emīls2:113:00
 Benčetrits Elliots - Gombos Norberts1:213:00
 Aleksejs Popirins - Ivaška Iļja1:215:39
 Novaks Deniss - Bahingers Matiass2:115:44
 Imers Mikaels - Gaskē Rišārs2:117:34
 Paire Benoī - Barrere Gregoire2:020:25
 Fuksovičs Martons - Bubliks Aleksandrs0:221:59
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kozlovs Stefans - Gomežs Emilio0:200:05
 Makdonalds Makenzijs - Učijama Jasutaka2:019:30
 Harisons Rajens - Džumhurs Damirs2:019:45
 Veselijs Jirži - Nakashima Brandon0:221:15
 Manarīno Adrians - Kvon Soon Voo1:221:30
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selfoss - Afurelding35:2721:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MRK Crvena Zvezda - RK Partizan24:2718:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPR Tarnow - Wisla Plock16:3319:30
Sievietes - Rumānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Mioveni - CSM Bucuresti14:3417:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram - IBV Vestmannaeyjar31:2520:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skovde - Skara HF26:2820:00
 Savehof - Vasteras29:2220:45
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - IF Hallby HK27:1818:59
 Eskilstuna Guif - Onnereds HK31:3020:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanderborg - Sonderjyske30:2621:00
Volejbols
Sievietes - Grieķija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niki Amarousiou - GS Koropiou2:321:00
 AS Papagou - Sfam Fivos3:221:30
Sievietes - Kazahstāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazgurt - Taraz0:309:59
 Gracia KZ - Metallurg AMT3:112:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Bydgoszcz3:018:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Bydgoszcz3:018:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barao Blumenau - Sesc-Rj0:301:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Ziraat Bankasi1:312:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Kladno2:318:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Katowice - Delecta Bydgoszcz3:121:30
Florbols
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacka Wallenstam Ibk - Taby FC Ibk5:520:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Ostrava - Panthers Otrokovice10:420:30
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ware Andrew - Smith Neil1:210:00
 Smith Neil - Žillets Less0:211:00
 Žillets Less - Ware Andrew1:212:05
Regbijs
Dienvidāfrika - Varsity Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FNB Tuks - FNB UJ26:2419:00
 FNB Nwu-Pukke - FNB Shimlas27:1919:00
 FNB Uwc - FNB Uct28:3119:00
E-Sports
Dota 2 - ESL One Los Angeles - CN Closed Quali.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aster - Ehome0:207:55
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spacestation Gaming - Ninjas IN Pyjamas3:200:30
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia Fusion - Florida Mayhem3:001:00
LoL - Nordic Championship - Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Bifrost1:020:00
 Team Singularity - Vipers Inc1:021:00
 Dusty - Hybrid Esports1:021:50
 Atlando Esports - Hillerod Esport Academy0:122:55
LoL - PVP Media Lol - GLL Spring - Phase B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greek Regenesis - Pyrsos Esports1:019:00
 Gamespace E-Sports - Team Refuse1:020:00
 WE Love Gaming - Intrepid Fox0:121:15
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geekcase Esports - Samclan Esports Club0:122:05
 Boavista FC - GTZ Bulls0:123:30
LoL - Belgian League - Spring Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sector One - Aethra Esports20:00
 Brussels Guardians - KV Mechelen21:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Queso - X6tence1:019:00
 Emonkeyz - Giants Gaming Spain0:120:00
 Ucam Esports Club - Movistar Riders0:121:00
 S2V Esports - G2 Arctic1:022:05
 Origen Bcn - MAD Lions Madrid1:023:15
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xten Esports - ALL Knights0:100:00
 Furious Gaming - Pixel Esports Club0:101:00
 Isurus Gaming - Azules Esports1:002:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flyquest Academy - 100 Thieves Academy0:102:00
 Immortals Academy - Evil Geniuses Academy1:023:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - Evil Geniuses0:101:00
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - Evil Geniuses0:100:59
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brion Blade - Team Dynamics1:210:00
 Spear Gaming - Elements Mystic1:213:00
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elementaries - Upper Echelon1:020:00
 Energypot Wizards - Saim SE0:121:09
 Crvena Zvezda - Level UP0:122:04
 Warkidz E-Sports - Wild.coolermaster1:023:20
CS:GO - Flashpoint Season 1 - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redemption Poa - Detona2:103:55
 Eunited - Orgless - Anz1:205:20
 Skade - Team Spirit2:020:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trident Esports - Avant Garde0:111:10
 MAD Like Wizards - Ground Zero Gaming1:011:10
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Nemiga1:219:00
 Gambit Youngsters - AGO Gaming1:222:20
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro100 - Demolition Crew1:019:00
 Unicorns of Love - Japaleno0:120:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kviu Liangs - Bluhms Florians3:209:30
 Kosovskis Jakubs - Bankosz Michal3:110:10
 Vrablik Jiri - Sanchi Francisco0:310:50
 Bertrand Irvin - Brods Viktors0:311:30
 Kviu Liangs - Kosovskis Jakubs0:312:10
 Vrablik Jiri - Bankosz Michal3:112:50
 Bertrand Irvin - Sanchi Francisco3:113:30
 Brods Viktors - Bluhms Florians3:014:10
 Kviu Liangs - Vrablik Jiri3:014:50
 Kosovskis Jakubs - Bluhms Florians3:115:30
 Brods Viktors - Sanchi Francisco3:217:00
 Bertrand Irvin - Bankosz Michal3:117:40
 Kosovskis Jakubs - Vrablik Jiri2:318:20
 Sanchi Francisco - Bluhms Florians0:319:00
 Brods Viktors - Bankosz Michal3:019:40
 Kviu Liangs - Bertrand Irvin2:320:20
 Vrablik Jiri - Bluhms Florians3:221:00
 Kviu Liangs - Brods Viktors0:321:40
 Sanchi Francisco - Bankosz Michal1:322:20
 Kosovskis Jakubs - Bertrand Irvin2:323:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Roughnecks - ST. Louis Battlehawks28:2401:00