jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Otrdiena, 18. Feb. 2020. gada
Futbols
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clydach - Afan Lido3:121:30
 Bangor City - Conwy Borough2:021:45
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feyenoord Rotterdam(U23) - Nec/Fc Oss(U23)0:115:00
 NAC Breda(U23) - Go Ahead Eagles(U23)3:019:30
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muktijoddha Sangsad KC - Sheikh Jamal1:211:15
 Abahani Limited Chittagong - Arambagh KS1:214:30
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tambov - FC Chertanovo1:109:59
 Krylya Sovietov Samara - Tom Tomsk3:312:44
 Riga FC - Shinnik Yaroslavl0:115:30
 SKA Rostova - Mordovia Saransk2:118:15
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JKT Tanzania - Biashara United Mara0:015:00
 Coastal Union - Ruvu Shooting1:215:00
 Mbao FC - Singida United3:115:00
 Namungo FC - KMC FC2:115:00
 Polisi Tanzania FC - Young Africans1:115:00
 Mbeya City FC - Lipuli FC2:115:00
 Coastal Union - Ruvu Shooting1:215:00
 Polisi Tanzania FC - Young Africans1:115:00
 Simba SC - Kagera Sugar1:018:00
Alžīrija - U21 Algerian Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 USM El Harrach(U21) - Om Arzew(U21)3:012:59
 DRB Tadjenant(U21) - Olympique Medea (U21)2:212:59
 AS Khroub(U21) - RC Arba(U21)4:112:59
 JSM Skikda (U21) - JSM Bejaia(U21)0:212:59
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arba - MO Bejaia1:016:00
 A Bou Saada - ASM Oran6:016:00
 RC Relizane - USM Annaba1:116:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vipers - Kampala City Council FC0:015:00
 Vipers SC - Kampala City Council FC0:015:00
 Busoga United FC - Uganda Revenue Authority FC3:015:30
 Wakiso Giants FC - Maroons FC2:115:30
 Uganda Police FC - Bright Stars1:215:30
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepidrood Rasht - Persepolis Pakdasht12:45
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Yadro St.Petersburg - Dinamo Saint Petersburg6:009:00
 Akron Tolyatti - Chernomorets Novorossijsk2:109:59
 Dinamo Moscow - FC Minsk1:116:00
 Lokomotiv Moscow - Valerenga2:017:00
 FC Ismaning - SE Freising2:020:00
 SVU Kapfenstein - USV Neuhaus Am Klausenbach1:320:00
 Parndorf - SC Gattendorf1:220:00
 Siegburger SV 04 - SV Windhagen4:020:29
Omāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibri - AL Arouba2:115:24
 Al-Nahda - Dhofar1:117:40
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritimo (U19) - Grupo Sportivo Loures(U19)1:012:00
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dergview - Queens University22:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Club America1:200:00
 Toluca - Monterrey1:202:00
 Uanl - Pachuca3:103:59
 Club Tijuana - Guadalajara1:405:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos SP - Cruzeiro EC MG2:000:00
 Corinthians SP - Go Audax3:001:30
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redlands Utd - Lions FC0:811:30
 Brisbane Roar FC Youth - Capalaba Bulldogs3:011:44
 Brisbane Roar FC Youth - Capalaba FC3:011:45
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Kom - OFK Petrovac0:113:30
 Rudar - Grbalj3:115:00
 FK Mladost Ljeskopolje - Buducnost1:115:59
 Zeta - Sutjeska1:318:30
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Timon PI - Piaui PI3:101:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ituano - Ponte Preta1:000:59
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional SP - Atletico Linense SP1:120:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imperatriz MA - Fortaleza1:200:59
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coimbra EC MG - America MG0:201:30
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vila Nova - Crac1:001:30
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Huila - Fortaleza1:102:00
 CD Barranquilla - Real Cartagena0:002:40
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cavalier SC - Tivoli Gardens1:103:00
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Nacional De Football (U20) - Academia Puerto Cabello(U20)3:123:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Khouribga - Olympique de Safi1:118:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Mojzel - AL Qadasiya0:114:50
 Al-Jabalain - AL Tai1:015:00
 AL Nojoom - AL Baten1:317:15
 Ohud Medina - Al Khaleej3:218:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Aurora - Royal Pari Sion0:100:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla3:019:04
 Hapoel Akko - Hapoel Afula0:119:04
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon2:019:04
 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Akhi Nazareth0:019:04
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod1:119:04
 SC Kfar Qasem - Hapoel Ramat Hasharon0:219:04
 Ironi Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva1:119:04
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod1:119:05
 Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla3:019:05
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva1:119:05
 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Akhi Nazareth0:019:05
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon2:019:05
 Hapoel Akko - Hapoel Afula0:119:05
 SC Kfar Qasem - Hapoel Ramat Hasharon0:219:05
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Tokyo - Perth Glory1:012:00
 Seoul FC - Melbourne Victory1:012:30
 Chiangrai United - Beijing Gouan FC0:114:00
 Chiangrai United - Beijing Guoan0:114:00
 Al-Ain - Al-Nasr1:216:54
 Al-Sadd (Kat) - Sepehan3:017:34
 Sharjah - Persepolis2:217:34
 Al-Taawon - Lekhwia FC2:017:34
 Sharjah - Persepolis2:217:35
 Al-Taawon - AL Duhail SC (Lekhwiya)2:017:35
 Al Sadd - Sepahan3:017:35
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dep Laferrere - El Porvenir2:121:59
 Lujan - Argentino Merlo1:121:59
 Dep Laferrere - El Porvenir2:122:00
Argentīna - Primera Division B (Rezerves līga)
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Riestra (Res.) - CA Quilmes (Res.)0:014:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes Rio Cuarto - Platense3:202:09
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes Rio Cuarto - Platense3:202:10
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes La Plata - Defensa y Justicia1:200:00
 Independiente - Arsenal FC1:102:09
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millwall(U23) - Crystal Palace(U23)1:015:30
 Barnsley(U23) - Sheffield Wednesday(U23)0:216:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merstham - Corinthian Casuals21:45
 Margate - Hornchurch2:221:45
 East Thurrock - Carshalton Ath2:021:45
 Bowers Pitsea - Brightlingsea Regent7:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madstone United - Bath City0:221:45
 Oxford City - Dorking Wanderers2:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salisbury City - Truro City0:321:45
 Lowestoft Town - Stourbridge2:121:45
 Yate Town - Swindon Supermarine2:021:45
 Royston Town FC - Biggleswade Town3:021:45
 Hayes & Yeading United - Langley6:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warrington Town - Grantham Town3:321:45
 FC United of Manchester - Stafford Rangers2:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brackley Town - Southport1:121:45
 Chester City - Kings Lynn3:221:45
 Alfreton Town - Leamington1:022:00
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portsmouth FC - Exeter City3:221:45
Anglija - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madstone United - Bath City0:221:44
Anglija - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alfreton Town - Leamington1:021:59
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrow - Dover Athletic1:021:44
 Barnet - Harrogate Town21:45
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macclesfield - Plymouth1:121:45
Anglija - Džonstona Pointa Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portsmouth FC - Exeter City3:221:44
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oxford United - AFC Wimbledon5:021:44
 Southend - Gillingham0:121:45
 Oxford United - AFC Wimbledon5:021:45
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Espanola - Audax Italiano1:200:30
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee United FC (Rez.) - Greenock Morton FC (Rez.)4:015:00
 Dunfermline Athletic FC (Rez.) - Ross County FC (Rez.)1:316:00
 ST Mirren FC (Rez.) - Heart of Midlothian FC (Rez.)2:316:00
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Motherwell - St. Mirren4:421:45
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkirk - East Fife2:021:45
Skotija - FA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Motherwell - St. Mirren4:421:44
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid - Liverpool FC1:021:59
 Borussia Dortmund - Paris Saint Germain2:121:59
 Atletico Madrid - Liverpool FC1:022:00
 Borussia Dortmund - Paris Saint Germain2:122:00
Hokejs
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Giants - Seattle Thunderbirds3:200:00
 Prince George Cougars - Red Deer Rebels2:400:00
 Kamloops Blazers - Victoria Royals6:600:00
 Kelowna Rockets - Calgary Hitmen5:500:05
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metalurg Zhlobin - Neman1:118:00
 Yunost Minsk - Dinamo Molodechno3:218:00
 HK Brest - Himik-SKA2:218:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitebsk-2 - Yunior Minsk3:212:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tyumenskiy Legion - Omskie Jastreby0:1009:59
 Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk1:112:59
 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan1:113:30
 Kuznec Medvedi - Chajka0:613:30
 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan1:113:30
 Kuznec Medvedi - Chajka0:613:30
 Tolpar Ufa - Sarmaty Orenburg10:114:00
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Mamonti Jugri1:414:29
 Belye Medvedi - Reaktor6:215:00
 Russkije Vitiazi - Mytish Atlanty4:317:00
 Kapitan - CSKA Red Army2:218:00
 HK Riga - Ska-Varyagi2:218:30
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bars Kazan - HK Torpedo Gorkii3:312:00
 Jermak Angarsk - Metallurg Novokuzneck5:812:59
 Sokol Kr - Kazcink-Torpedo4:314:00
 Gornyak Uchaly - Ijstal2:215:30
 Zauralje - Molot Prikamje5:215:30
 Juznij Ural - Toros0:315:30
 Chelmet - Neftianik Al3:215:30
 Zauralje - Molot Prikamje5:215:30
 Juznij Ural - Toros0:315:30
 Chelmet - Neftianik Al3:215:30
 Rubin Tyumen - Sariarka0:215:59
 HC Yugra - Nomad Nur-Sultan8:115:59
 Rubin Tyumen - Sariarka0:216:00
 HC Yugra - Nomad Nur-Sultan8:116:00
 Ceng Tou - KRS-BSU4:217:00
 HC Tambov - Buran Voronezh1:317:29
 ORG - Dizelj3:318:00
 HC Ryazan - Zvezda Chekhov2:418:00
 HK Dynamo Tver - HC Rostov0:218:00
 ORG - Dizelj3:318:00
 HC Ryazan - Zvezda Chekhov2:418:00
 HK Dynamo Tver - HC Rostov0:218:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - DAB Docler2:418:30
 Gyergyoi HK - Schiller-Vasas HC3:018:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steel Wings Linz - Fassa3:520:00
 HK Olimpija - Cortina5:220:15
 Ritten - HC Pustertal1:421:00
 Vipiteno - EHC Lustenau3:321:00
 Asiago - HC Jesenice4:421:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk1:115:30
 AK Bars Kazan - Avangard Omsk5:318:00
 Lokomotiv Jaroslavl - HC Vityaz5:118:00
 AK Bars Kazan - Avangard Omsk5:318:00
 Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod2:318:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vegas Golden Knights - Washington Capitals3:200:59
 Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning3:303:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Jose Barracuda - Tucson Roadrunners6:303:59
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mulhouse - Gap4:421:00
 Briancon - Grenoble2:1021:00
 Rouen - Bordeaux6:421:00
 Mulhouse - Gap4:421:00
 Angers - Anglet Hormadi Elite6:121:30
 Chamonix-Morzine HC - HC Nice5:721:30
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frisk-Asker - Sparta Sarpsbourg3:320:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - Innsbruck3:219:30
 EC Vienna Capitals - HC Bolzano-Bozen Foxes1:420:14
 KAC Klagenfurt - Red Bull Salzburg3:320:14
 EC VSV - Liwest Linz2:520:15
 EC Vienna Capitals - HC Bolzano-Bozen Foxes1:420:15
 Dornbirn - SAPA Fehervar AV193:220:15
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - EV Zug1:120:44
 Servette HC - Langnau Tigers2:220:44
 HC Davos - EV Zug1:120:45
 Lausanne HC - HC Fribourg Gotteron2:320:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske Ishockey - Herning Blue Fox3:020:00
 Frederikshavn White Hawks - Esbjerg Energy5:220:00
 AaB Ishockey - Odense Bulldogs6:020:00
 Herlev Eagles - Rungsted2:320:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurnberg Ice Tigers - Augsburger Panther5:220:29
 Adler Mannheim - EHC Munchen1:220:29
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Straubing Tigers1:420:29
 Nurnberg Ice Tigers - Augsburger Panther5:220:30
 Eisbaren Berlin - Iserlohn Roosters4:220:30
 Adler Mannheim - EHC Munchen1:220:30
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Straubing Tigers1:420:30
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Trencin - Slovan Bratislava2:518:59
 HKM Zvolen - Banska Bystrica5:418:59
 HKM Nitra - HC Kosice1:318:59
 DVTK Jegesmedvek - HC 07 Detva3:318:59
 HKM Zvolen - Banska Bystrica5:419:00
 Nove Zamky - SKP Poprad2:219:00
 Dukla Trencin - Slovan Bratislava2:519:00
 DVTK Jegesmedvek - HC 07 Detva3:319:00
 HKM Nitra - HC Kosice1:319:00
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - HK Dukla Michalovce1:419:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Benatky Nad Jizerou - HC Frydek Mistek3:118:30
 SK Kadan - HC Dukla Jihlava2:419:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kometa Brno - Mountfield HK2:118:59
 Sparta Prague - Mlada Boleslav6:219:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pelicans Lahti - JYP Jyvaskyla0:318:30
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - Malmo4:320:00
 Skelleftea AIK - Djurgarden3:020:00
 Vaxjo Lakers - HV 715:120:00
 Brynas - Linkoping2:220:00
 Orebro - Farjestad3:320:00
 Vastra Frolunda - Oskarshamn5:120:00
 Leksand - Rogle2:520:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krawczyk D / Riske A - Christian K / Kalashnikova O2:112:00
 Aoyama S / Shibahara E - Pliskova Ka. / Pliskova Kr.0:212:00
 Krawczyk D / Riske A - Christian K / Kalashnikova O2:112:00
 Aoyama S / Shibahara E - Pliskova Ka. / Pliskova Kr.0:212:00
 HAN X / Peng S - Lister C / Voracova R2:113:10
 Carter H / Stefani L - Hradecka L / Klepac A2:113:39
 Krejcikova B / Zheng S - Guarachi A / Rosolska A2:015:00
 Muchova K / Vondrusova M - Brady J / Sevastova A2:115:35
 Garcia C / Mirza S - Kudryavtseva A / Srebotnik K2:116:19
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Williford Kelly - Alvesa Karolina0:215:55
 Nadel Nikola - Ong Vanessa2:015:59
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adeshina Esther - Valterta Simona0:211:50
 Georgesa Mirtilla - Tauson Clara0:211:55
 Ahna Kristija - Galfi Dalma2:011:55
 Hogenkampa Ričela - Garland Joanna2:012:00
 Barnetta Alīsija - Fridsema Anna-Lena0:213:25
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akita Šiho - Hosogi Sakura2:003:55
 Smita Alisija - Koshiishi Ayumi2:003:59
 Minokoši Maija - Kavamura Mana0:203:59
 Smita Alisija - Koshiishi Ayumi2:004:00
 Zakarļjuka Marianna - Barad Itzhaki Tamara2:004:00
 Minokoši Mai - Kavamura Mana0:204:00
 Dikosavljevic Andrea - Matsuda Misaki0:204:00
 Barry Monique - Repac Mia0:204:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brancaccio Nuria - Kaula Maria Lota2:010:00
 Vasilescu Arina Gabriela - Līne Emma2:010:00
 Jocovic Andjela - Bulema Josepfīne0:210:00
 Rouvroy Margaux - Bokor Veronika2:010:00
 Ukolova Anna - Hirina Nikola0:210:00
 Gluško Lina - Gavrila Oana2:011:29
 Pellikano Helene - Karrillo Marina Alba1:211:44
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kato Miju - Šimizu Ajano0:203:00
 More Tara - Plipueča Peangtana2:003:00
 Bektas Emina - Jinga Ksuna Fanga0:203:00
 Kyoka Okamura - Kuvata Hiroto2:004:15
 Namigata Junri - Hanatani Nagi0:204:25
 Hontama Maija - Kaji Haruka2:104:40
 Wang Xin YU - Ošino Suzuho2:005:55
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mučova Karolina - Siniakova Katerina1:209:59
 Svitolina Elina - Breidija Dženifera0:212:00
 Mladenoviča Kristina - Sasnoviča Aliaksandra2:012:09
 Pavļučenkova Anastasija - Benčiča Belinda2:113:15
 Kudermetova Veronika - Jastremska Dajana2:113:54
 Martiča Petra - Hsjē Su-Vei2:016:30
 Kenin Sofia - Ribakina Jelena1:217:00
 Kirstea Sorana - Kontaveita Aneta0:218:20
 Sakkari Marija - Arina Sabalenka1:219:15
ATP - ITF Future - Punta Del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeballos Frederiko - Andres Gabriels Kjurletti2:017:00
 Zukas Matias - UGO Karabelli Kamilo1:217:00
 Agamenone Franko - Doria Lusiano2:017:00
 Arguello Facundo - Kuevas Martins2:018:45
 Serundolo Francisko - Silva Dutra Daniels2:019:15
 Vilaro Alejo - Kestelboims Mariano1:219:30
 Arreče Nikolas Alberto - Cerundolo Juan Manuel0:220:10
 Huertas Del Pino Connor - Egea Franco Emanuel1:220:20
 Torres Juan Bautista - Ečeverijs Tomass Martins0:221:20
 Riquelme Coppari Agustin - Villanueva Gonzalo0:221:35
 Huans Ignasio Galarza - Erhardts Gastons2:122:10
 Roncadelli Franco - Navone Mariano0:223:05
 Pena Lopez Manuel - Justo, Guido Ivan1:223:15
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marrero Kurbelo Ivans - Valsecchi Paul2:011:00
 Mora Maksime - Damas Miguel1:211:00
 Endrjūzs Maks - Passaro Francesco2:011:00
 Granollers-Pujols Džerards - Estebans Brunas2:011:00
 Pozzi Davids - Amoros Ramoss Pols0:211:00
 Barreto Sanchez Diego Augusto - Baldoni Stefano2:111:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wiskandt, Max - Paul Jakub1:212:50
 Žonkurs Ronans - Stricker Dominic Stephan1:214:25
 Kleber Nico - Wenger Damien0:214:49
 Svrcina Dalibor - Rosenkranz Mats2:014:55
 Kopps Sandro - Boehlers Dominiks1:216:05
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Griffits Villjams - Beopāns Simons2:010:00
 Celebic Ljubomir - Urbanija Maiks2:010:00
 DEN Heijer Guy - Gonzaless Vilfredo2:010:00
 Tepmahc Nicolas - Džiakalone Omars0:210:00
 Noce Gabriele Maria - Ruzgas Marius2:110:00
 Harris Billy - Correija Passos DO Carmo Džordans2:111:29
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poulains Lukas - Martineo Mateo2:012:00
 Hemerijs Kalvins - Aleksandrs Donskis12:00
 Marek Wojciech - Dunkans Skots2:112:55
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kravčuks Konstantīns - Lomakins Grigorijs0:209:50
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mzai Ismael Changawa Ruwa - Ovcharenko, Oleksandr0:210:00
 Bouzige Moerani - Matuževskis Pjotrs1:210:00
 Watanabe Seita - Trocker Moritz2:010:00
 Hunter Vaughn - Beckley Alec2:011:25
 Grinkovskis Pjotrs - Ginda Ianku-Lustinians2:011:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pervosto Luka - Yamanaka Taiyo2:109:00
 Di Nocera Riccardo - Biljesko Domogojs1:209:00
 Manda Salins - Hermans Mats2:009:00
 Campana Federico - Jeremins Edoardo0:209:00
 Houkes Max - Tacchi Luciano2:009:00
 Pavlovičs Luka - Hasenkopf Mariano Alberto2:009:00
 Turkers Merts Naci - Makk Peter0:210:39
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monroe N / Withrow J - Mannarino A / Mcdonald M2:018:00
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cabal J S / Farah R - LUZ O / Matos R1:204:10
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erlich J / Vasilevski A - Hsieh C-P / Molchanov D2:012:59
 Nielsen F / Puetz T - Murray J / Skupski N2:116:19
 Krawietz K / Mies A - Tsitsipas P / Tsitsipas S2:117:44
 Paire B / Vega Hernandez D - Bublik A / Popyrin A2:119:30
 Bopanna R / Shapovalov D - Bolelli S / Sinner J2:120:44
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Davidovičs Fokina Alehandro - Seyboth Wild Thiago1:200:00
 Korentins Moutets - Koria Federiko1:200:55
 Ramoss Alberts - Alcaraz Garfia Carlos1:204:10
 Cečinato Marko - Lajovičs Dušans1:221:30
 Munars Klars Žaime Antonijs - Karuso Salvatore2:021:30
 Coričs Borna - Londero Huans Ignasio2:021:30
 Munars Klars Žaime Antonijs - Karuso Salvatore2:021:30
 Coričs Borna - Londero Huans Ignasio2:021:30
 Balazs Attila - Kuevass Pablo2:021:30
 Majers Leonardo - Sonego Lorenco1:223:20
 Žoao Dominges - Gaio Federiko2:023:49
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuks Kacpers - Sijslings Igors1:211:00
 Bega Alessandro - Leshem Edan2:011:00
 Dalla Valle Enriko - Gerčs Lukas0:212:20
 Sasi Kumar Mukund - Jianu Filip Cristian2:013:04
 Madens Janniks - Vessels Luiss2:113:34
 Gengels Mareks - Kopriva Vits0:214:29
 Addeds Dans - Dubrivnijs Artjoms0:215:59
 Lencs Julians - Marterers Maksimilians0:216:15
 Kirkins Ergi - Hassans Bendžamins2:119:00
 Gabašvili Teimurazs - Tomas Mačaks0:219:04
 Haliss Kventins - Velte Milans2:020:25
 Vrbenskis Mihails - Hanfmans Janniks1:221:24
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabanov I / Sabanov M - Bemelmans R / Masur D1:217:40
 Brown D / Miedler L - Wessels L / Zima L2:017:40
 Sabanov I / Sabanov M - Bemelmans R / Masur D1:217:40
 Brown D / Miedler L - Wessels L / Zima L2:017:40
ATP - Challenger - Dubultspēles - Morelos
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hidalgo D / Redlicki M - Aragone J / Quiroz R1:223:30
 Lock B / Menendez-Maceiras A - Ofner S / Rodionov J2:123:30
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brancaccio R / Zeppieri G - Bortolotti M / Galovic V1:219:25
 Draganja T / Martos Gornes S - Golubev A / Nedovyesov A0:221:00
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galarneau Aleksis - Escoffier Antoine1:202:00
 Volfsons Davids - Baadi Taha1:203:55
 Glasspūls Loids - Kirkovs Vasils1:217:00
 Gomezs Alehandro - Korvins Feliks2:117:00
 Glasspūls Loids - Kirkovs Vasils1:217:00
 Harris Endrjū - Catarina Lucas2:118:50
 Imais Shintaro - Kamke Tobias1:218:50
 Rinderknečs Arturs - Rodriguess-Pace Ricarko2:020:35
 Niklass-Salminens Patriks - Soeda Go2:020:49
 Guinards Manuels - Mohs Maikls1:222:25
 Kressi Maksims - Baadi Taha2:022:30
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopezs Villasenjors Žererdo - Mochizuki Shintaro2:002:00
 Idalgo Djēgo - Klezars Gilerme0:203:35
 Mansori Skanders - Aragone JC2:118:00
 Slobodčikovs Rolands - Sarkisjans Aleksandrs0:218:00
 Deskotte, Matias Franko - Rodionovs Jurijs0:218:00
 Deskotts Matias Franko - Rodionovs Jurijs0:218:00
 Kings Kevins - Ofners Sebastians0:219:30
 Redlicki Martins - Saville Luks2:019:45
 Polanskis Pīters - Sakamoto Pedro2:019:45
 Altmaiers Daniels - Rodrigezs Kristians2:021:05
 Refloze Ruans - Buršjē Harrijs2:021:05
 Smits Džons Patriks - Kings Evans1:221:20
 Vords Džeimss - Gonzaless Alehandro1:223:25
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michalski Daniel - Maestrelli Francesco2:111:00
 Fatičs Nermans - Dumbija Sadio0:211:00
 Galovičs Viktors - Jekans Mircea2:012:45
 Nejedlijs Pavels - Okleppo Julians2:013:19
 Viktors Durasovičs - Ilkels Cems0:213:45
 Tseng Chun Hsin - Borg, Leo2:014:49
 Krštins Pedža - De Grefs Arturs2:015:05
 Vanni Luka - Lamazins Tristans2:015:50
 Viola Mateo - Brankačio Rauls0:216:35
 Vavassori Andrea - Kolars Zdeneks1:217:25
 Grenjē Hugo - Gaston Hugo0:218:10
 Lestjens Konstants - Arnaboldi Andrea1:219:39
 Džiustino Lorenso - Nino Serdarusičs2:121:55
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurkaš Huberts - Hoangs Antonijs2:012:59
 Pospišils Vaseks - Rūsuvori Emīls2:014:34
 Gombos Norberts - Sinner Jannik0:215:00
 Čiličs Marins - Ivaška Iļja2:117:40
 Simons Žils - Mayot Harold2:020:20
 Bedene Aljazs - Kačanovs Karens2:122:30
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nišioka Jošihito - Milmans Džons2:100:59
 Gomežs Emilio - Francis Tiafoe0:203:09
 Gomežs Emilio - Tiafo Frensiss0:203:10
 Frics Teilors Harrijs - Norijs Kamerons1:218:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Tomičs Bernards2:118:00
 Frics Teilors Harrijs - Norijs Kamerons1:218:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Tomičs Bernards2:118:00
 Lāksonens Henrijs - Džonsons Stīvs0:219:54
 Istomins Deniss - Raoničs Milošs0:220:29
 Kozlovs Stefans - Humbert Ugo1:220:34
 Gulbis Ernests - Opelka Reillijs1:221:50
Handbols
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Azoty-Pulawy II - AZS Ujk Spolem Kielce27:3519:30
 Okpr Warmia-Traveland - SMS ZPRP Gdansk30:2420:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gummersbach - HSC 2000 Coburg24:2420:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Tallin - Viljandi34:3019:00
 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper - Arukula35:2619:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatabanja - FTC Budapest24:2819:00
 Mezokovesdi - Veszprem26:4619:00
Sievietes - Rumānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - CSM Slatina15:3713:30
 HCM Roman - Dunara Braila16:3915:00
 CSU Stiinta Bucuresti - SCM Gloria Buzau22:3616:00
 CSM Bistrita - SCM Ramnicu Valcea21:2717:00
 CS Minaur Baia Mare - CSM Unirea Slobozia29:2017:00
 CS Rapid Cfr Bucuresti - SCM Craiova25:2019:00
Sievietes - Francija - Coupe de France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulon Saint CYR VAR Handball - Metz Moselle23:3321:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 FTC Budapest - Siofok KC24:2619:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lada - Astrakhanochka31:3217:00
 Lada Toljatti - Astrakhanochka31:3217:00
 CSKA Moscow - Agu-Adiif40:1918:30
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstebro - Silkeborg-Voel15:3019:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKIF - Chehovskie Medvedi25:3218:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Malmo - Lugi28:2720:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tvis Holstebro - Arhus GF35:3121:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naturhause La Rioja - Globalcaja Ciudad Encantada31:2820:30
 Bidasoa Irun - BM Benidorm27:2721:15
Basketbols
Ēģipte - Superleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ashab al Jead - Al Tayaran74:6815:59
 Al Olympi - 6 Octubre89:7818:00
Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsa Mashhad - Nobogh Arak83:8414:29
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Arsenal Tula - BC Irkut Irkuts75:7618:00
Argentīna - TNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Entrerriano - Atenas80:7002:29
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - OKK Spars Sarajevo98:7620:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Impronta Grafica Tavernerio(U20) - Polisportivasenna BC(U20)69:5521:44
 MB Sporting Club(U20) - Stella Azzura (U20)78:9121:44
 Pallacanestro Moncalieri S Mauro SSDRL(U20) - As Dil Don Bosco Rivoli(U20)30:6322:15
 Cusano Milanino (U20) - Milanotre Basket Bianco (U20)65:4622:30
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Herzelia - Hapoel Ramat Gan96:6618:59
 Elitzur Kiryat Ata - Elitzur Yavne99:8319:00
 Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Haifa BC80:8519:00
 Bnei Herzelia - Hapoel Ramat Gan/Givataiym96:6619:00
 Hapoel Galil Elion Safed - Maccabi Raanana82:7319:30
 Elityur Ironi Netanya - Elizur Ashkelon75:5219:30
 Maccabi Hod Hasharon - AS Ramat Hasharon92:9919:30
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomang Sakti Merpati Bali - Flying Wheel Makassar76:4109:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetterbygden Sparks - Uppsala Basket77:4620:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stavropolchanka-SKFU - Sparta And K-2 Vidnoje67:5217:00
 Kazanochka - Chernie Medved Politehnik54:4017:00
 Rostov-Don - Zyryanochka Syktyvkar80:7518:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southside Flyers - Adelaide Lightning68:6510:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Fuerza Regia53:7606:15
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint John's Red Storm - Xavier Musketeers74:7701:30
 North Carolina At Aggies - North Carolina Central Eagles77:6002:00
Volejbols
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Zalau - Unirea Dej3:218:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Daejeon KGC1:312:00
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Samsung Blue Fangs1:312:00
Sievietes - South American Club Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - CA San Lorenzo De Almagro0:301:30
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linamar Bekescsabai Rse - Olympiacos Piraeus1:319:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - IBK Altos3:012:00
 Suwon Hyundai - Hwaseong IBK Altos3:012:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eczacibasi Istanbul - Lodz3:215:59
 Eczacibasi - Lodz3:216:00
 Volei Alba Blaj - Vasas Obuda Budapest3:017:00
 Dinamo Moskva - RC Cannes3:018:00
 Dinamo Moscow - Cannes3:018:00
 Maritsa Plovdiv - Uralochka-NTMK3:218:30
 Vakifbank Turk Telekom - Lokomotiv Kaliningrad Region3:018:30
 Vakifbank - Lokomotiv Kaliningrad Region3:018:30
 Nova Kbm Branik Maribor - Savino Del Bene Scandicci1:318:59
 Fenerbahce - Salon Viesti3:018:59
 Nova Kbm Branik Maribor - Savino Del Bene Scandicci1:319:00
 Fenerbahce - Salon Viesti3:019:00
 Stuttgart - Khimik Yuzhny3:020:00
 Conegliano - Nantes3:020:00
 Stuttgart - Khimik Yuzhny3:020:00
 Conegliano - Nantes3:020:00
 Novara - LKS Commercecon Lodz3:021:30
Florbols
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sundsvall Fbc - RIG Umea Ibf7:220:30
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mullsjo - Pixbo Wallenstam10:420:15
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steelers - Viikingit5:918:30
Bendijs
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Dinamo Maskava7:411:00
 Baikal-Energija - Stroitel Syktyvkar6:213:00
 Volga - Sibseljmash6:316:30
 Start - Dinamo Kazan3:417:00
 HK Murmansk - Rodina2:217:30
 Vodnik - Kuzbass3:118:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby - AIK Stockholm2:220:00
 Vetlanda BK - IFK Motala Bandy5:320:00
Biatlons
Sievietes - Pasaules Čempionāts - 15 km individuālā sacīkste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzhima Yuliia - Jurlova Jekaterina0:115:15
 Bendika Baiba - Magnusson Anna15:15
 Vittozzi Lisa - Fialkova Paulina0:115:15
 Landmark Tandrevold Ingrid - Hinz Vanessa0:115:15
 Wierer Dorothea - Oeberg Hanna1:015:15
 Zuk Kamila - Kruchinkina Elena0:115:15
 Preuss Franziska - Hausera Lisa Tereza1:015:15
 Simon Julia - Haecki Lena1:015:15
 Vita Semerenko - Semerenko Valj1:015:15
 Makarainen Kaisa - Braisaz Justine0:115:15
 Marte Olsbu Roiseland - Davidova Marketa1:015:15
 Kuklina Larisa - Starykh Irina1:015:15
 Hermane Denīze - Ekhofa Tirila1:015:15
 Gasparin Selina - Innerhofer Katharina0:115:15
 Kryuko Iryna - Puskarcikova Eva0:115:15
 Gasparin Elisa - Sanfilippo Federika0:115:15
 Hojnisz Monika - Brorsson Mona1:015:15
 Egan Clare - Lunder Emma0:115:15
 Bescond Anais - Persson Linn0:115:15
 Aymonier Celia - Laukkanen Mari1:015:15
Regbijs
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax RLFC - Dewsbury Rams16:1821:45
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Aspil Ribera Navarra6:121:30
 Peniscola - Palma Futsal3:222:00
 Vina Albali Caldepenas - Burela4:122:00
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tango Brno - Helas Brno3:721:00
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edvardss Skots - Ashton Sam2:010:00
 Ashton Sam - Elmore Robert1:211:00
 Elmore Robert - Edvardss Skots1:212:00
E-Sports
Dota 2 - StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avengerls - Keen Gaming1:210:39
 Newbee - Team Aster2:113:30
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Excel UK - Barrage Esports1:020:00
 MNM Gaming - Phelan Gaming0:121:00
 Demise - Enclave Gaming1:022:00
 Fnatic Rising - Nvision Esports1:023:00
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cidade Curiosa Esports - Electronik Generation0:100:45
 For The Win Esports - Estoril Praia Esports1:001:45
 Electronik Generation - Geekcase Esports0:122:00
 Estoril Praia Esports - Cidade Curiosa Esports0:123:15
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diablo Chairs - K1ck Esports Club0:118:30
 Piratesports - Avez0:119:30
 Pride - Rogue Esports Club0:120:50
 Illuminar Gaming - Devils.one0:121:30
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gameward - Izidream1:021:00
 Misfits Academy - Solary1:022:00
 Team LDLC - Team Mces1:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dignitas Academy - Golden Guardians Academy0:100:30
 Counter Logic Gaming Academy - Team Liquid Academy0:101:15
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - 100 Thieves1:003:30
 Evil Geniuses - CLoud 90:104:25
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - 100 Thieves1:003:30
 Evil Geniuses - CLoud 90:104:25
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skyfire - Incept1:011:10
 Avant Garde - Formidable1:011:10
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Copenhagen Flames - Demolition Crew2:021:30
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swole Identity - Recon 50:103:00
 Chaos - Rugratz1:004:00
 BIG Frames - Monstars04:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Sprout0:117:00
 Demolition Crew - Team Singularity1:018:00
 Nordavind - Movistar Riders0:118:00
 Sprout - Unicorns of Love1:018:10
 Japaleno - Nemiga0:119:00
 BIG - Havu Gaming1:019:00
 Movistar Riders - Demolition Crew0:119:00
 BIG - Team Singularity1:021:00
Badmintons
Women Doubles - Spain Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efler L / Herttrich I - Finne-Ipsen J / Surrow M2:113:20
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chew P / Chew R - Isara B / Jongjit M0:214:00
 Kolding M P / Mogensen C - GOH S F / Izzuddin N0:214:00
 LEE Y / Wang C L - Ivanov V / Sozonov I2:014:00
 LEE J-H / Yang P-H - BOE M / Conrad-Petersen M2:014:40
 YAO C L / Han Y P - Bay-Smidt M / Moelhede L2:014:40
 Fikri M S / Maulana B - Labar R / Leverdez B2:114:40
 LIN C Y / Yang M T - Lundgaard D / Thyrri M2:015:20
 KIM D Y / Kim S R - Lamsfuss M / Seidel M E1:215:20
 Carnando L R / Marthin D - Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A0:215:20
 KIM G J / Lee Y D - Riyanto K P / Yacob Y E Y2:015:20
 Chun L M / SU C H - Popov C / Popov T J2:016:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vrablik Jiri - Brods Viktors3:110:00
 Kviu Liangs - Sanchi Francisco3:110:40
 Bertrand Irvin - Bluhms Florians0:311:20
 Kosovskis Jakubs - Brods Viktors2:312:00
 Bankosz Michal - Bluhms Florians3:012:40
 Vrablik Jiri - Bertrand Irvin3:113:20
 Kviu Liangs - Bankosz Michal3:114:00
 Kosovskis Jakubs - Sanchi Francisco3:114:40
 Vrablik Jiri - Kosovskis Jakubs3:116:15
Distanču slēpošana
Vīrieši - Sprints - FIS Ski Tour Sprints Are
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martins Sandbais - Krueger Simen Hegstad0:115:20
 Golbergs P. - Bolšūnovs Aleksandrs1:015:20
 Dario Kolonja - Larkov Andrey0:115:20
 Chanavat Lucas - Jouve Richard1:015:20
 Haggstrom Johan - Thorn Viktor0:115:20
 Retivykh Gleb - Iversen Emil0:115:20
 Holund Hans Christer - Spitsov Denis0:115:20
 Valnes Erik - Pellegrino Federico0:115:20
 Nyenget Martin Loewstroem - Young Andrew0:115:20
 Roethe Sjur - Melnichenko Andrey1:015:20
 Krogh Finn Haagen - Ustiugov Sergey15:20
Sievietes - Sprints - FIS Ski Tour Sprints Are
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weng Heidi - Flugstad Oestberg Ingvild1:014:45
 Johaug Therese - Andersson Ebba1:014:45
 Caspersen Falla Maiken - Diggins Jessica1:014:45
 Uhrenholdt Jacobsen Astrid - Parmakoski Krista1:014:45
 Sundling Jonna - Caldwell Sophie1:014:45