jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Trešdiena, 19. Feb. 2020. gada
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Europa Point FC - Manchester 62 FC3:121:30
Meksika - Copa MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Tijuana0:003:00
 Toluca - Pachuca5:105:09
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal Garabito - AD Juventud Escazucena0:022:00
 AD Cartagena - AD Cofutpa0:122:00
 AD Barrio Mexico - Carmelita2:023:00
 Futbal Consultants Moravia - Puerto Golfito FC3:123:00
 Municipal Santa Ana - Uruguay de Coronado0:023:00
 Futbal Consultants Moravia - Puerto Golfito FC3:123:00
 AD Barrio Mexico - Carmelita2:023:00
 Municipal Turrialba - Sporting San Jose3:423:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar0:015:00
 Alliance FC - Mwadui FC4:115:00
 Ndanda FC - Azam FC1:115:00
 Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar0:015:00
 Alliance FC - Mwadui FC4:115:00
 Ndanda FC - Azam FC1:115:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab AL Amari - Shabab AL Khaleel2:015:59
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Villa - Onduparaka FC1:015:00
 Proline FC - Bul FC3:115:30
 Express FC - Tooro United FC2:115:30
 Kyetume FC - Mbarara FC4:315:30
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo0:221:59
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Los Andes - Defensores Unidos1:002:10
Argentīna - Primera Division B (Rezerves līga)
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Tigre (Res.) - CA Atlanta(Res.)0:114:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zanaco - Red Arrows2:115:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enyimba - Kwara United2:017:00
 Enugu Rangers International FC - Kano Pillars FC1:017:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Kray - TVD Velbert 18701:220:14
 Ratingen SV Germania 04/19 EV - 1. FC Kleve1:221:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karela FC - Hearts of Oak0:017:00
 Aduana Stars - Asante Kotoko1:017:00
 Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs1:017:00
 Inter Allies FC - Medeama SC1:217:00
 Ashanti Gold FC - Dreams1:017:00
 Eleven Wonders FC - Sogakope Wafa1:117:00
Itālija - Primavera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma(U19) - Verona(Jaun)3:115:00
 Juventus(Jaun) - Fiorentina(Jaun)2:215:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fovu De Baham - Bamboutos FC De Mbouda0:014:00
 Canon Sportif De Yaounde - Dragon FC Yaounde4:214:00
 Sportive De Douala - Panthere Sportive3:015:59
 Feutcheu FC - Colombe FC0:115:59
 Apejes De Mfou - Eding Sport FC1:316:00
 UMS De Loum - Young Sports Academy2:116:00
 PWD Bamenda - Coton Sport FC de Garoua1:116:00
 AS Fortuna - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé1:016:00
 Stade Renard - Avion FC DU Nkam0:116:00
 Sportive De Douala - Panthere Sportive3:016:00
 Feutcheu FC - Colombe FC0:116:00
Sievietes - Polija - Puchar Polski
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tarnovia Tarnow - Czarni Sosnowiec0:614:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Deportivo La Coruna - Real Sociedad3:320:00
Čehija - 1. Divīzija(U19 )
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Prague(U19) - FC Pardubice(U19)5:112:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bizertin - Esperance Tunis0:215:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Kuwait - Al Shabab3:017:09
Līdz 20 gadiem - Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma(Jaun) - Verona(Jaun)3:115:00
 Juventus(Jaun) - Fiorentina(U20)2:215:30
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo SP (U20) - Sporting Cristal(U20)5:101:15
 Danubio FC (U20) - Millonarios FC(U20)1:123:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Kawkab - AL Bukayriyah FC0:014:40
 Al Ain - Al Jeel4:015:09
 Ansar Medina - Najran0:218:00
 Jeddah Club - Al-Shoalah1:018:05
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel UM EL Fahem1:018:59
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Mokawloon - Al Masry4:017:00
 Arab Contractors - Al Masry4:017:00
Irāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tractor Sazi Tabriz FC - MES Kerman FC4:113:30
Irāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Teractor Sazi - MES Kerman FC4:113:30
Kolumbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Santander - Cortulua1:121:00
 Valledupar - Quindio0:222:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Pereira - Jaguares de Cordoba1:002:40
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kilmarnock - Aberdeen1:121:45
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hafnarfjordur - Grotta1:121:00
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic2:119:30
 Bidvest Wist - Highlands Park2:219:30
 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic2:119:30
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anorthosis - Nea Salamina1:116:30
 Apollon Limassol - Ethnikos Achna2:017:00
 AEK Larnaca - AEL Limassol1:118:59
 Doxa - Omonia Nicosia1:118:59
 AEK Larnaca - AEL Limassol1:119:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamshedpur FC - FC Goa0:515:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Real Kashmir2:113:30
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 III Ker Tue Upe - Dorogi FC0:214:00
 Videoton - Ujpest FC1:018:30
 Szombathelyi Haladas - Honved1:018:59
 Paksi SE - Pecs1:018:59
 Palhalma SE - MTK Budapest0:218:59
 Szombathelyi Haladas - Honved1:019:00
 Kaposvari Rakoczi - Mezokovesd-Zsory1:319:00
 Dunaujvaros - MTK Budapest0:219:00
 Zalaegerszeg - Lipot SK5:119:00
 Puskas Academia - Bekescsaba3:019:00
 Paksi SE - Pecsi MFC1:019:00
Āzija - AFC Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon Bluewings - Vissel Kobe0:112:30
 Yokohama - Sydney FC4:012:30
 Suwon Bluewings - Vissel Kobe0:112:30
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Athens - Panaitolikos4:018:15
 AEK Athens - Panetolikos4:018:15
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC Montevideo - Plaza Colonia1:021:59
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iranduba AM - Fast Clube AM0:202:30
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Americano RJ - Friburguense AC RJ1:220:00
 Nova Iguacu - America RJ2:220:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dorense SE - Confianca SE1:120:29
 Dorense SE - Confianca1:120:30
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Ceilandense DF - Real FC DF1:220:30
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria ES - Figueirense0:102:30
 Lagarto SE - Volta Redonda1:020:29
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sdyushor Zenit ST Petersburg - Zvezda ST Petersburg0:409:00
 Lernayin Artsakh FC - FC Ani1:209:59
 ACS Dumbravita - ACS Giroda2:111:00
 FC Chernomorets-2 Odessa - Segedka3:111:00
 FC Petrzalka 1898 - Zbrojovka Brno1:312:00
 Wisla Krakow - Wigry Suwalki2:212:00
 Zaglebie Lubin II - GKS Tychy0:112:59
 Kristiansund - Brattvag0:313:00
 Zaglebie II Lubin - GKS Tychy0:113:00
 Varnsdorf - Slovan Velvary1:014:00
 Rubin Kazan - Kairat Almaty2:314:00
 FK Backa BP - Indija5:314:00
 Vysocina Jihlava - AC Sparta Prague B3:014:00
 Tikves Kavadarci - FK Pitu Guli Krushevo4:014:00
 Vysocina Jihlava - Sparta Prague II3:014:00
 Molde - Rostov1:017:00
 Philadelphia Union - Dallas2:317:30
 Ruch Radzionkow - Ruch Chorzow0:618:00
 Cartagena - CSKA Moscow0:221:00
Pasaule - CONCACAF Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portmore United FC - Cruz Azul1:203:00
 Leon - Los Angeles FC2:005:00
 CD Motagua - Atlanta United FC1:105:00
 Leon - Los Angeles FC2:005:00
 CD Motagua - Atlanta United FC1:105:00
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aragua - Coquimbo1:000:15
 Union La Calera - Fluminense0:000:15
 Aragua - Coquimbo1:000:15
 Union La Calera - Fluminense0:000:15
 SD Aucas - Velez Sarsfield2:102:29
 Melgar - Nacional Potosi0:202:29
 SD Aucas - Velez Sarsfield2:102:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente Medellin - Atletico Tucuman1:002:30
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Melilla - Real Jaen0:120:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - Zaragoza1:121:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordsjelland - AC Horsens6:019:30
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta - Valencia4:121:59
 Tottenham Hotspur - RB Leipzig0:121:59
 Atalanta - Valencia4:122:00
 Tottenham Hotspur - RB Leipzig0:122:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lewes - Worthing FC1:321:44
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport County - Salford City0:021:45
Anglija - Džonstona Pointa Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport County - Salford City0:021:44
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City - West Ham United2:021:30
Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sariyer - Kirklarelispor4:012:30
 Pendikspor - Tarsus Yurdu0:312:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kahramanmaras - Kastamonuspor0:212:00
 Sivas Dorteylul - Sakaryaspor1:112:00
 Sanliurfaspor - Inegolspor0:112:00
 Duzyurtspor - Sancaktepe Belediye2:012:00
 Gumushanespor - Afjet Afyonspor1:012:00
 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bayburt Grup IOI1:012:30
 Bugsasspor - Corum Belediyespor2:112:30
 Samsunspor - Amedspor3:012:30
 Ergene Velimese Spor - Eyupspor0:012:30
 Ankara Demirspor - Etimesgut Bld Spor2:012:30
 Anadolu Selcukluspor - Manisa Buyuksehir Belediyespor3:312:30
 Hacettepe - Zonguldakspor1:012:30
 Bandirmaspor - Kirsehir Belediye Spor1:112:30
 Nigde Belediyespor - Tuzlaspor2:312:30
 Pendikspor - Tarsus Yurdu0:312:30
 Sariyer - Kirklarelispor4:012:30
 Utas Usakspor A.s - Belediye Vanspor2:112:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diyarbakirspor - Batman Petrolspor0:112:00
 Pazarspor - Muglaspor2:312:00
 Elaziz Belediyespor - Derince Belediyespor2:412:00
 Fatsa Belediyespor - Erbaaspor2:112:00
 Agrispor - Ofspor0:212:00
 Anagold 24erzincanspor - Sile Yildizspor6:212:00
 Yomraspor - Silivrispor1:112:00
 Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor0:012:00
 Catalca Spor - Tire 1922 Spor3:212:25
 68 Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor1:012:30
 Tokatspor - Yeni Orduspor Kulubu0:212:30
 Kizilcabolukspor - Sanliurfa Karakopru Belediye Spor1:112:30
 Tekirova Belediyespor - Karsiyaka1:212:30
 Payas Belediye - Turgutluspor0:012:30
 Fethiyespor - Cizrespor1:112:30
 Nevsehir Belediye Spor - Halide Edip Adivarspor0:012:30
 Bursa Niluferspor - Malatya Yesilyurt Belediyespor1:012:30
 Darica Gligi - 1954 Kelkit Belediyespor0:112:30
 Osmaniyespor 2011 - Golcukspor1:012:30
 Somaspor - Nazilli Belediyespor0:012:30
 Sultanbeyli Belediyespor - Duzcespor2:212:30
 Bayrampasa - Yeni Altindag Belediyespor0:012:30
 Manisaspor - Ankara Adliyespor0:412:30
 Kocaelispor - Buyukcekmece Tepecikspor2:012:30
 Modafen FK - Yimpas Yozgatspor0:112:30
 Kasimpasa Erokspor - Kozan Belediyespor2:012:30
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Visp - HC Thurgau4:120:45
 EHC Kloten Flyers - Lions GCK1:420:45
 Olten EHC - SC Langenthal4:420:45
 HC Ajoie - La Chaux de Fonds6:220:45
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kurbads - Riga Prizma9:318:59
 HK Kurbads - HK Prizma9:319:00
 HK Mogo - HK Olimp Riga3:119:15
 HK Liepāja/ Optibet - HK Dinaburga Daugapils7:119:30
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Lida - Pinskie Jastreby3:118:00
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaunas Hockey - Hockey Punks Vilnius9:320:00
Sievietes - Krievija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo St Petersburg - Shenzhen Krs Vanke Rays1:311:00
 Biryusa - SKIF NN1:412:00
 SK Gorniy Ukhta - HK Tornado Dmitrov1:117:29
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorenskog - Ringerike Ihk3:320:00
 Hasle/Loren Ishockey - Comet Halden3:520:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK Martin - HK Skalica5:219:00
 HK 95 Povazska Bystrica - SKP Zilina0:519:00
 HK Spartak Dubnica - Spisska Nova Ves1:019:00
 HK Levice - HK Trnava4:419:00
 HC Bratislava - HC Topolcany2:219:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes5:002:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Regina Pats5:203:00
 Seattle Thunderbirds - Moose Jaw Warriors5:205:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Windsor Spitfires - Sarnia Sting4:602:05
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Rudny - Humo Tashkent II4:115:00
 Jertis Pavlodar - Altai Torpedo2:115:00
 HC Astana - HC Aktobe0:515:00
 Almaty - Beibarys2:215:30
 Almaty - Beibarys Atyrau2:215:30
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Wolves Brovary - HC Donbass2:1017:29
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Clan - Nottingham Panthers2:421:30
 Guildford Flames - Belfast Giants1:521:30
 Cardiff Devils - Fife Flyers3:221:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belye Medvedi - Reaktor7:411:00
 Kuznec Medvedi - Chajka3:513:30
 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan4:413:30
 Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk5:213:30
 Kuznec Medvedi - Chajka3:513:30
 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan4:413:30
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Mamonti Jugri0:514:29
 SKA-1946 - MHC Dynamo Moscow3:218:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Hudiksvalls - Vallentuna8:420:00
 Pitea - Kiruna2:220:00
 SK Tegs - HF Bodens3:120:00
 IK Ostersunds - Vasby0:220:00
 IF Lindlovens - HC Borlange2:220:00
 HC Halmstad Hammers - Kallinge/Ronneby1:120:00
 HK Visbi-Roma - Troja-Ljungby2:420:00
 IK Grums - IK Skovde2:1220:00
 IF Nibro - Mariestads Bois2:320:00
 AIF Tranas - Huddinge0:420:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Enkopings - Hammarby IF5:220:00
 Kalmar HC - IK Morrums Gois4:220:00
 Malungs IF - Lindens Hockey5:520:00
 HC Boras - HC Vimmerbju1:620:00
 IFK Kumla - Gripen HC Nykoping2:520:00
 HC Vannas - SK Ornskoldsviks3:620:00
 IF Foršaga - Surahammare4:020:00
 HC Dalen - Tiringe Sos4:120:00
 Stromsbro IF - Sollentuna HC10:120:00
 Segeltorps IF - HC Arlanda2:420:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bofors - Bjorkloven1:120:00
 AIF Tingsrids - Mora2:220:00
 AIK Stockholm - Vasterviks3:120:00
 Vita Hasten - Sodertalje1:320:00
 IK Kristiastads - Karlskrona2:020:00
 Vasteras - Timra1:120:00
 AIK Stockholm - Vasterviks3:120:00
 Almtuna - MoDo1:420:00
 Vasteras - Timra1:120:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvarosi TC - Debreceni Egyetem AC7:219:00
 Hokiklub Budapest - Ujpest Budapest6:919:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Traktor Chelabinsk - Admiral Vladivostok5:015:59
 Severstal Cherepovec - HC Dinamo Moscow2:218:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs5:202:00
 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets5:102:00
 Ottawa Senators - Buffalo Sabres7:402:29
 Detroit Red Wings - Montreal Canadiens4:302:29
 Ottawa Senators - Buffalo Sabres7:402:30
 Detroit Red Wings - Montreal Canadiens4:302:30
 St. Louis Blues - New Jersey Devils3:003:00
 Winnipeg Jets - Los Angeles Kings6:303:00
 Nashville Predators - Carolina Hurricanes1:403:00
 St. Louis Blues - New Jersey Devils3:003:00
 Nashville Predators - Carolina Hurricanes1:403:00
 Winnipeg Jets - Los Angeles Kings6:303:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins1:203:00
 Toronto Marlies - Albany Devils3:518:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ERC Ingolstadt - Kolner Haie2:120:29
 Fischtown Pinguins - Wolfsburg Grizzly3:420:29
 Krefeld Pinguine - SERC Wild Wings2:220:29
 ERC Ingolstadt - Kolner Haie2:120:30
 Fischtown Pinguins - Wolfsburg Grizzly3:420:30
 Krefeld Pinguine - SERC Wild Wings2:220:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC AZ Havirov 2010 - Ceske Budejovice2:418:00
 HC Slovnaft Vsetin - Litomerice6:418:30
 HC RT Torax Poruba - Zubr Prerov8:118:30
 HC Benatky Nad Jizerou - Horacka Trebic0:118:30
 HC Banik Sokolov - Jestrabi Prostejov3:519:00
 Slavia Prague - Chomutov3:419:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - HC Frydek Mistek3:219:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Litvinov - Trinec5:218:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 HT Keupa - Hokki3:118:30
 SaPKo - Iisalmen Peli-Karhut4:418:30
 Jokipojat Joensuu - Peliitat3:218:30
 Hermes - Kiekko-Vantaa2:118:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KalPa Kuopio - Tappara Tampere2:318:30
 HPK Hameenlinna - KooKoo1:118:30
 Ilves Tampere - Jukurit1:318:30
 HPK Hameenlinna - KooKoo1:118:30
 Ilves Tampere - Jukurit1:318:30
 Assat Pori - Pelicans Lahti1:318:30
 Karpat Oulu - Vaasan Sport2:118:30
 Assat Pori - Pelicans Lahti1:318:30
 SaiPa Lappeenranta - HIFK1:418:30
 Karpat Oulu - Vaasan Sport2:118:30
 SaiPa Lappeenranta - HIFK1:418:30
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Warszawa - Bydgoszcz0:319:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 VFM Franches-Montagnes - Kanti Schaffhausen0:321:00
Sievietes - South American Club Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banana Boat/Praia Cl. - CA San Lorenzo De Almagro3:000:00
 Universidad Catolica - Minas0:301:30
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Thiras - Dresdner3:119:30
 Aachen - Beziers0:320:29
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara Pit - Nevsehir Bld0:316:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - GS Caltex Kixx0:312:00
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Seoul GS Caltex0:312:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foolad Sirjan Iranian - Paykan3:114:29
 Saipa Tehran VC - Shahrdari Arak3:114:29
 RAH Yab Marivan - Shahdab Yazd0:314:30
 Khatam Ardakan - Foolad Sepahan2:314:30
 Foolad Sirjan Iranian - Paykan Tehran3:114:30
 Saipa Tehran VC - Shahrdari Arak3:114:30
 Shahrdari Gonbad - Shahrdari Varamin3:115:30
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prievidza - Komarno1:318:30
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weiz - UVC Graz0:320:00
 VBK Klagenfurt - Waldviertel0:321:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiikerit - Loimu3:218:30
 Akaa Volley - Hurrikaani3:018:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Korean Air Jumbos - Suwon KEPCO Vixtorm3:012:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Volley - Montana0:318:00
 Arda - Marek Dupnitsa3:018:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emeve Lugo - CAI Voleibol Teruel0:321:00
Vīrieši - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Olympiakos Piraeus2:318:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Giesen Grizzlys - Netzhoopers3:119:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bigbank Tartu - Selver Tallin3:019:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass Kemerovo - Berlin Recycling Volleys3:214:00
 Kuzbass Kemerovo - SCC Berlin3:214:00
 Zenit Kazan - Halkbank Ankara3:118:00
 Ceske Budejovice - Trentino2:318:00
 Zenit Kazan - Halkbank Ankara3:118:00
 Ach Volley Ljubljana - Fakel Noviy Urengoy2:318:59
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - VfB Friedrichshafen3:018:59
 Ach Volley Ljubljana - Fakel Noviy Urengoy2:319:00
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Friedrichshafen3:019:00
 Tours - SL Benfica3:121:00
 Tours Volley-Ball - SL Benfica3:121:00
 Noliko Maaseik - Jastrzebski Wegiel3:221:30
 Noliko Maaseik - Jastrzebiski3:221:30
 Macerata - Fenerbahce3:121:30
 Perugia - Politechnika Warszawska3:121:30
 Lube Macerata - Fenerbache3:121:30
 Knack Roeselare - Vojvodina3:021:30
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krawczyk D / Riske A - Chan H-C / Chan L2:112:00
 Ninomiya M / Yang Z - Melichar N / XU Y1:212:00
 Krawczyk D / Riske A - Chan H-C / Chan L2:112:00
 Ninomiya M / Yang Z - Melichar N / XU Y1:212:00
 Pliskova Ka. / Pliskova Kr. - Carter H / Stefani L0:214:14
 Hsieh S / Strycova B - HAN X / Peng S2:017:29
 Kičenoka L. / Kičenoka N. - Duan Y / Kudermetova V2:117:44
 Krejcikova B / Zheng S - Garcia C / Mirza S2:018:09
 Kenin S / Mattek-Sands B - Peschke K / Schuurs D2:118:44
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pedretti Taisa Grana - Tchakarova Eleonore2:015:50
 Karatancheva Lia - Carle Maria Lourdes0:216:00
 Kozarova Katarina - Ostlunda Fanija2:017:00
 Fikē Tifānija - Pielet Gianna2:117:20
 Žonžeana Leolija - Davis Emma2:118:05
 Gamiza Andrea - Tilbuerger Jantje2:018:55
 Furuja Mičiru - Gram Olivia2:120:15
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sama Sathwika - Viga Saumja2:009:10
 Luangnama Nudnida - Chaudhari Vaidehi2:009:50
 Nikiforova Ekaterina - Sawangkaew Manachaya0:210:35
 Sadika Soha - Jodie Anna Burrage0:210:50
 Šri Vaišnavi Peddi Reddi - Bosale Rutuha0:211:30
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mikulskite Justīna - Belgraver Julie2:010:30
 Sziedat Franziska - Aršinkova Petia0:210:30
 Tkacheva Mariia - Vismane Daniela0:212:10
 Kaltia Anhelina - Bencheikh Loudmilla1:212:20
 Villet Marie - Gioroje Ilona Georgijana0:213:00
 NG, Taylor - Piangerelli Anastasia2:013:55
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guerero Alvareza Eva - Parizas Diaza1:211:55
 Danna Ketija - Bruleau Lu1:211:55
 Andreja Laura-Jana - Moratelli Andželika2:011:55
 Kolinsa Ali - Bondara Anna0:213:30
 Miyazaki Yuriko - Jani Reka-Luka2:115:50
 Zimmermann Kimberley - Mareja Samanta1:216:40
 Feta Jana - Salden Lara2:118:00
 Tomova Viktorija - Oane Džeogreta Simione2:019:30
 Ozgena Pemra - Jerolimos Margota0:219:55
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forlisa Džeimī - Ramialisone Irina0:203:59
 Hourigana Peidža Marija - Gibson Talia0:203:59
 Forlisa Džeimī - Ramialisone Irina0:204:00
 Ingliša Medisone - Vu Ho Činga2:004:00
 Hourigana Peidža Marija - Gibson Talia0:204:00
 Smita Alisija - Sema Erika0:204:00
 Stefanini Lucrezia - Akita Šiho1:205:35
 Parnabija Alana - Hosogi Sakura0:206:00
 Mijersa Abbī - Muhamada Asia1:206:15
 Elī Dženifera - Popoviča Ivana0:206:24
 Elija Džennifera - Popoviča Ivana0:206:25
 Repac Mia - Zločova Zuzana1:206:30
 Matsuda Misaki - Bains Naikta0:208:05
 Kavamura Mana - Bozoviča Aleksandra0:208:14
 DA Silva Fika Gabriella - Kunga Leonija0:209:24
 Marshall Amber - Rutlifa Erina2:009:44
 Tere-Apisaha Abigaila - Zakarļjuka Marianna2:009:50
 Aiava Destanee - Park Sohyun2:010:45
 Janga Sujeonga - Fanning Emily2:111:05
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouvroy Margaux - Ioana Gaspar2:010:30
 Astakhova Darya - Brancaccio Nuria2:010:30
 Pieri Tatjana - Jebavija Jasmine2:010:30
 Spigarelli Martina - Klincov Bojana2:011:45
 Bulema Josepfīne - Murta Ines2:112:10
 Amiraghiana Ani - Nepliy Elina2:012:10
 Vasilescu Arina Gabriela - Lindh Gallagher Emilie2:012:20
 Spiteri Dālija - Colmegna Martina2:014:00
 Šūla Čiara - Epltone Emīlija2:114:45
 Dalakishvili Mariam - Shcherbinina Alina0:215:10
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Vrūma Indija - Jošioka Kisa2:003:00
 Omae Akiko - Kobori Momoko2:003:00
 Mojuka Ucižima - Imaniši Miharu2:103:00
 Omae Akiko - Kobori Momoko2:003:00
 Matsumoto Ari - Jamaguči Mei0:204:15
 Sato Naho - Kang Jia Kvi0:204:20
 Hosonuma Čisa - Ajukava Mana2:005:45
 Žanga Jinga - Hozumi Eri2:105:49
 Arakava Haruna - Hajaši Erina1:206:00
 Ušijima Risa - Rodionova Arina2:108:00
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidija Dženifera - Vondroušova Marketa2:112:00
 Mladenoviča Kristina - Pliskova Karolīna0:212:00
 Breidija Dženifera - Vondroušova Marketa2:112:00
 Mladenoviča Kristina - Pliskova Karolīna0:212:00
 Kudermetova Veronika - Muguruza G. Blanko1:213:25
 Martiča Petra - Zahlavova Stricova Barbora2:014:20
 Ribakina Jelena - Siniakova Katerina2:016:04
 Mertensa Elise - Arina Sabalenka0:216:19
 Halepa Simona - Žabēra Onsa2:117:44
 Kontaveita Aneta - Pavļučenkova Anastasija2:020:05
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers-Pujols Džerards - Ojeda Lara Rikardo1:211:00
 Lopezs San Martins Alvaro - Endrjūzs Maks1:211:00
 Amoros Ramoss Pols - Martinez Martinez Jorge0:211:00
 Llamas Ruiz Pablo - Barreto Sanchez Diego Augusto2:011:00
 Amoros Ramoss Pols - Martinez Martinez Jorge0:211:00
 Fattar Anas - Damas Miguel1:213:00
 Cačins Pedro - Alcala Gurri Max2:013:25
 Valsecchi Paul - Perčiots Metjū0:214:00
 Lopes Morillo Imanol - Andrejs Čepelevs2:015:05
 Poritzky Elijah - Passaro Francesco0:215:35
 Skatovs Timofejs - Sančess Hovers Karloss0:215:45
 Marrero Kurbelo Ivans - Vaiss Aleksanders1:216:45
 Vives Markos Pedro - Boluda-Purkiss Karloss2:116:50
 Sanchez Gonzalez Alejandro Alex - Žurbins Aleksandrs2:117:00
ATP - ITF Future - Punta Del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tirante Tiago Agustins - Alvarezs Nikolas1:214:00
 Kasanova Hernans - Sorhi Žao Pedro2:014:00
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Mendoza Alehandro2:014:00
 Serundolo Francisko - Zeballos Frederiko2:015:40
 Egea Franco Emanuel - Ečeverijs Tomass Martins0:217:15
 UGO Karabelli Kamilo - Cerundolo Juan Manuel2:017:30
 Kestelboims Mariano - Villanueva Gonzalo1:218:25
 Arguello Facundo - Agamenone Franko1:219:30
 Justo, Guido Ivan - Navone Mariano0:219:50
 Huans Ignasio Galarza - Alvarezs Nikolas0:221:05
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voisin Emilien - Veldhīrs Mikss0:213:00
 Riedi Leandro - Ellis Bleiks2:013:00
 Reimonds Artūrs - Weindl Michael2:013:00
 Stodders Timo - Tčutakians Maksims2:014:20
 Negritu Kristofs - Schifris Jeremy2:014:20
 Martiness Mirko - Krstevs Ondrejs1:214:45
 Džonatans Mridha - Verners Pauls2:015:55
 Staeheli Luca - Ežupovičs Elmārs0:216:15
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gīns Klements - Theodorou Eleftherios2:010:25
 Bergs Zizu - Celebic Ljubomir2:110:30
 Griffits Villjams - Alexander Erler2:010:30
 Vehnelt Kai - Džiakalone Omars1:212:00
 Musialeks Aleksis - Wong Chack Lam Coleman2:112:35
 Kachmazov Alibek - March Antonio Cayetano0:213:15
 Picčers Dāvids - Kalovelonis Markos1:214:55
 Maštakovs Mikita - DEN Heijer Guy1:215:15
 Angels Džeimijs Floids - Ruzgas Marius2:015:45
 Grejs Džonatans - Shevchenko Alexander1:217:35
 Skorilas Alexandros - Jacquet Kyrian0:217:35
 Noce Gabriele Maria - Massara Antonio0:218:15
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leustian Stefan - Spec Matič0:216:00
 Goldhoffs Džordžs - Kastelnuvo Luka2:016:00
 Casso Alfredo - Bredlijs Džulians0:216:00
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Reis DA Silva Joao Lucas2:017:30
 De La Bassetiere Constant - Verniers Mihels0:218:05
 Braimers Geidžs - Pannu Kiranpal2:018:10
 Ivars Hose Aramburu Kontreras - Comesana Francisco1:220:25
 Lingua Lavallen Alejo Lorenzo - Estavezs Maksimiliano2:020:30
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zielinskis Jans - Beljers Antoine0:212:00
 Krisočos Petros - Marks Vaithauss1:213:55
 Matusevich Anton - Tverijonas Julius2:014:30
 Fribergs Karls - Draper Jack0:215:00
 Hands, Tom - Jebens Hendrik2:115:10
 Fery Arthur - Mchugh Aidan0:216:45
 Saharovs Glebs - Gautiers Aleksis2:017:15
 Tamms Kristjans - Hojts Evans0:218:10
 Aleksandrs Ihuns - Brouvers Gijs0:218:55
 Stīvens Barts - Roberts Kventins2:019:15
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liaonenka Aliaksandrs - Ratniuks Maksims1:207:00
 Karimovs Djurabeks - Liutarevičs Ivans2:107:00
 Osminkin Vladimir - Maggioli Emiliano0:207:00
 Virtanens Otto - Tašbulatovs Dostanbeks2:008:50
 Balzerani Rikardo - Čungs Junseongs1:209:15
 Habibulins Timurs - Forti Francesco1:210:35
 Noskins Jegors - Šimizu Juta0:211:30
 Abzalovs Šarobidins - Manafovs Vladislavs1:213:00
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asrawy Amr - Kelsi Stevensons0:209:50
 Itbareks Simons - Nijboer Ryan1:210:00
 Ivanovs Simons Antonijs - Berrettini Jakopo0:210:00
 Pablo Vivero Gonzales - Picchione Andrea2:010:00
 Boyer Tristan - Caldes Jaime2:114:00
 Džavakians Jurijs - Krutykh Oleksii1:214:00
 Glinka Daniil - Tanuma Rijota2:014:00
 Pel Stijn - Komičs Aleksejs1:214:55
 Goveas Arjans - Simone Ronkalli2:115:45
 Hunter Vaughn - Matuževskis Pjotrs2:016:10
 Philippov Evgeny - Štaneks Robins0:216:15
 Vidals Azorins Hosē - Džanašia Šalva2:017:05
 Okamura Issejs - Grinkovskis Pjotrs2:017:40
 Ovcharenko, Oleksandr - Trocker Moritz2:017:50
 Sačko Vitālijs - Watanabe Seita2:018:35
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tessa Louis - Sureškumars Manišs0:210:30
 Kijametovic Aziz - Echargui Moez0:210:30
 Vilardo Frančesko - Bertola Remijs0:210:30
 Lozans Kristians - Ouakaa Aziz0:211:55
 Kilani Majeds - Yeung Pak Long0:212:10
 Krainer Lucas - Tang Kyle Lok Yin2:012:40
 Pietri Benžamins - Kalender Admir2:012:50
 Mikula Mičals - Perezs Sanzs Deivids2:113:40
 Darras Mayeul - Palosi, Stefan0:214:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kloks Deniss - Antonesku Vasile2:109:00
 Nagijs Peters - Petrone Alessandro2:009:00
 Hamū Maksims - Prihodko Oļegs2:009:00
 Jeremins Edoardo - Erel Yanki2:010:35
 Biljesko Domogojs - Campana Federico2:010:45
 Forejtek Jonas - Tajima Naoki2:011:15
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Ingarao Alessandro2:012:00
 Metreveli Aleksandre - Pervosto Luka0:212:05
 Pavlovičs Luka - Voroņins Dimitrijs1:212:30
 Marozans Fabians - Misolic Filip2:013:00
 Houkes Max - Oliels Išais0:213:30
 Manda Salins - Yamanaka Taiyo2:114:10
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inglots D. / Lindstets R. - Harrison C / Novikov D0:218:00
 Daniell M / Oswald P - Arevalo M / O'Mara J0:218:00
 Inglots D. / Lindstets R. - Harrison C / Novikov D0:218:00
 Daniell M / Oswald P - Arevalo M / O'Mara J0:218:00
 Goransson A / Humbert U - Sharan D / Sitak A1:219:25
 Fritz T H / Paul T - Kecmanovic M / Pavic A2:022:25
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balazs A / Romboli F - Kubots L. / Melo M.0:202:09
 Gonzalez M / Martin F - Andujar P / Carballes Baena R2:002:44
 Caruso S / Gaio F - Behar A / Escobar G2:003:30
 Jebavy R / Zelenay I - Demoliner M / Middelkoop M2:121:30
 Granollers M / Zeballos H - Londero J I / Ramos-Vinolas A2:021:59
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erlich J / Vasilevski A - Koolhof W / Mektic N0:214:34
 Bopanna R / Shapovalov D - Nielsen F / Puetz T1:216:04
 Melzer J / Roger-Vasselin E - Hurkacz H / Simon G2:017:55
 Cazaux A / Mayot H - Mahut N / Pospisil V0:219:25
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Meligeni Rodrigezs Alves Felipe2:100:00
 Magers Džanluka - Rūds Kaspers2:000:00
 Tīms Dominiks - Meligeni Rodrigezs Alves Felipe2:100:00
 Pella Guido - Monterio Tiago Moura1:202:20
 Del Bonis Federiko - Garins Kristians0:221:30
 Martinez Portero Pedro - Anduhars Pablo2:023:14
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Griekspūrs Tallons - Gerčs Lukas2:111:00
 Safraneks Vaclavs - Masurs Daniels1:211:00
 Griekspūrs Tallons - Gerčs Lukas2:111:00
 Safraneks Vaclavs - Masurs Daniels1:211:00
 Dubrivnijs Artjoms - Bemelmans Rubēns0:213:39
 Kopriva Vits - Otte Oskars2:013:50
 Midlers Lukass - Sasi Kumar Mukund0:215:04
 Maksims Hanvjērs - Kuzmanovs Dimitars0:217:34
 Kirkins Ergi - Kotovs Pavels2:118:15
 Ignatiks Uladzimirs - Brauns Dastins0:219:30
 Basičs Mirza - Moraings Mats2:020:49
 Kuns Nikola - Bega Alessandro2:021:09
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elgin M / Gabashvili T - Lenz J / Maden Y0:215:44
 Gerch L / Willems J - Sancic A / Weissborn T0:217:00
 Gengel M / Vrbensky M - Arneodo R / Halys Q0:222:10
 Begemann A / Mergea F - Balaji N S / Nedunchezhiyan J2:122:39
ATP - Challenger - Dubultspēles - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broady L / Clayton S - Harris A / Purcell M2:100:00
 NAM J S / Song M-K - Baiant R / Gervais W2:003:44
 Guinard M / Rinderknech A - Glasspool L / Lawson A2:122:00
 Galarneau A / Schnur B - CID Subervi R / Oliveira G0:222:15
 Damov K / Volfson D - Huey T / Lammons N0:223:40
ATP - Challenger - Dubultspēles - Morelos
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clezar G / Sanchez M - Bourchier H / Ramanathan R1:206:55
 King E / Lock C J - Martinez L D / Reyes-Varela M A0:221:30
 Sevills L. / Smits Dž. - Ficovich J P / Moroni G M21:40
 Patino L / Velotti A - Gomez-Herrera C / Mochizuki S0:221:50
 Polansky P / Popko D - Pasha N / Schnur M2:123:30
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolar Z / Ocleppo J - Gaston H / Lestienne C2:115:35
 Radža P / Šamasdins A - Serdarusic N / Tseng C2:117:35
 Doumbia S / Reboul F - Arnaboldi A. / Vanni L.2:119:00
 Nardi L / Rottoli L - Margaroli L / Vavassori A0:220:09
 Couacaud E / Lamasine T - Baldi F / Pellegrino A1:221:20
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliveira Gonsalo - Haerteis Johannes0:201:05
 Karuana Liams - Schnur Braiden2:002:00
 Korda Sebastjans - Simons Tobiass2:117:00
 Roberto Sids - Gomezs Alehandro2:017:00
 Penistons Raijens - Parsells Maks0:218:10
 Kirkovs Vasils - Broudijs Laiems1:219:10
 Songs Evans - Nam Ji Sung0:220:00
 O'Konnels Kristofs - Escoffier Antoine2:021:00
 Okonnells Kristofers - Escoffier Antoine2:021:00
 Blankaneo Žeofrejs - Vatanuki Josuke1:223:25
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Echazu Maurisio - Sančezs Manuels1:202:00
 Gutierrezs Oskars Hose - Bellučī Tomass1:204:54
 Ficoviča Huana Pablo - Refloze Ruans2:118:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Moroni Gians Marko2:018:00
 Kings Evans - Jubenks Kristofers0:218:00
 Sela Dudijs - Dougaz Azizs1:219:19
 Kvirozs Roberto - Loks Bendžamins2:119:40
 Dmitrijs Popko - Redlicki Martins2:020:05
 Sančezs Manuels - Žiraldo Santjago0:223:29
 Klezars Gilerme - Ramanatans Ramkumars2:123:30
 Sančezs Manuels - Žiraldo Santjago0:223:30
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silva Frederiko Ferreira - Krepats Baptiste0:211:00
 Tseng Chun Hsin - Trungelliti Marko2:012:15
 Marčenko Iļja - Morija Hiroki2:012:35
 Koaukauds Enzo - Galovičs Viktors2:014:05
 Baldi Filipo - Nejedlijs Pavels2:015:44
 Zeppieri Giulio - Marcora Roberto0:218:30
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurkaš Huberts - Pospišils Vaseks0:212:59
 Gerasimovs Jegors - Novaks Deniss2:012:59
 Hurkaš Huberts - Pospišils Vaseks0:213:00
 Gerasimovs Jegors - Novaks Deniss2:013:00
 Kukuškins Mihails - Erberts Pjērs Hjūs0:215:00
 Travaglia Stefano - Augers Aliassime Fēliks1:217:05
 Imers Mikaels - Tsitsipas Stefanos0:220:00
 Paire Benoī - Bubliks Aleksandrs1:221:35
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albots Radu - Soks Džeks1:200:59
 Galans Riveros Daniels Elahi - Pauls Tommijs0:203:30
 Kvon Soon Voo - Harisons Rajens2:119:30
 Rubins Noa - Nišioka Jošihito0:221:20
 Norijs Kamerons - Nakashima Brandon0:222:25
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - Fjoelnir33:2322:15
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beykoz Bld SK - MYK Hentbol29:2614:00
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Focsani 2007 - CSM Bucuresti25:2118:30
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Diomidis Argous - AEK Athens32:2917:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AM Madeira And Sad - Vitoria FC26:1821:00
 SL Benfica - Boavista FC32:1221:30
 BOA Hora FC - AA Avanca24:2223:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Sporta Hlohovec - Tatran Presov19:3919:00
 HC Start Nove Zamky - HKM Slovan Duslo Sala28:2919:30
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Celje Pivovarna Lasko - RD Ribnica Riko Hise29:2318:30
 RK Gorenje - RK Slovenj Gradec28:2220:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polva Serviti - Tapa31:2719:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTS Chrzanow - Wisla II Plock32:2420:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Gwardia Opole - MKS Zaglebie Lubin36:3120:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk-46 - Riihimaki Cocks31:3219:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaci Nkse - Gyori Audi ETO28:3519:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metzingen - Thuringer29:2220:30
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - Boden Handball IF28:2220:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fredrikstad - Fana24:2719:00
 Aker Topphandball - Tertnes25:2719:00
 Sola - Molde HK29:3219:00
 Oppsal - Follo HK Damer20:1819:00
 Storhamar - Gjerpen36:2519:00
 Byasen - Kristiansand27:3819:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg - Viborg29:2219:30
 Aarhus United - Midtjylland26:2320:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo-Viktor - Spartak Moscow30:2518:00
 Universitet Neva - Fakel35:2418:30
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo - Sandnes HK24:2919:00
 Kristiansand IF - Sandefjord Tif29:3120:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haslum HK - Elverum28:3319:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivry - Saint Raphael31:3021:30
 Istres - Chartres Metropole HB 2824:3021:30
 Toulouse - Tremblay36:2721:30
 Dunkerque HB - Nantes15:3421:30
 Paris Handball - Creteil39:2621:30
 Nimes - Aix30:2821:45
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Kristianstad - Redbergslids29:2720:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FHK Elite - AaB Handbold31:3321:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Recoletas Atletico Valladolid - Ademar Leon30:3220:29
 BM Huesca - FC Barcelona26:3221:30
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro-Silkeborg - Melsungen35:3119:45
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flensburg - Pick Szeged34:2620:00
Florbols
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBK Valmiera - SK Pārgauja10:320:00
Basketbols
Argentīna - TNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrio Parque - Club Atletico Villa San Martin66:8802:29
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Basket Brindisi(U20) - New Virtus Mesagne (U20)129:5718:00
 Cmalifts Ruvo(U20) - Mola New BK 201260:5718:59
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural - Samara SGEU90:9416:15
 Runa Mosow - Ufimets Ufa96:7918:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimle BK - Fyllingen109:8621:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Fuerza Regia77:6606:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mono Vampire Basketball Club - Singapore Slingers87:7712:59
 Westports Malaysia Dragons - Alab Pilipinas92:8014:00
Sievietes - Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Topo - Honka81:8518:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertallje - Udominate Umea Basket73:8220:00
 Norrkoping Dolphins - Alvik Bbk64:7520:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - Skallagrimur107:4120:00
 KR Reykjavik - Haukar75:7221:15
 Breidablik - UMF Grindavik89:6821:15
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo- Farm Kursk - BC Spartak Saint Petersburg58:5717:29
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint Louis Billikens - Fordham Rams59:4918:59
 Temple Owls - Memphis Tigers78:6418:59
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluinvent Dvtk Miskolc - VBW Cekk Cegled91:6019:30
 DVTK Miscolc - Cegledi91:6019:30
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elazig IL Ozel Idare - Galatasaray Medical Park80:9912:59
 Elazig IL Ozel Idare - Galatasaray80:9913:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Bucheon KEB-Hana83:9112:00
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Shinsegae Coolcat83:9112:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Umcs Lublin - Energa Torun75:6720:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ormanspor Genclik - Basket Landes79:8215:00
 Bizkaia - Valencia BC61:7121:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukurova Basketbol - Mithra Castors Braine70:6017:00
 Fenerbahce - Montpellier74:5818:30
 Fenerbahce - Lattes Montpellier74:5818:30
 TTT Rīga - Nadezda Orenburg55:6518:59
 USK Praha - Umana Reyer Venezia89:5720:00
 Bourges - UMMC Jekaterinburg51:8721:00
 Bourges Basket - UMMC Jekaterinburg51:8721:00
Biatlons
Vīrieši - Pasaules Čempionāts - 20 km individuālā sacīkste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dominiks Landertingers - Jevģenijs Garaničevs1:015:15
 Tarjeijs Bē - Arnds Peiffers1:015:15
 Samuelsson Sebastian - Prima A.1:015:15
 Benedikts Dols - Kūns Johaness1:015:15
 Bormolini Thomas - Latypov Eduard0:115:15
 Johannes Tingnes Bo - Martins Furkade0:115:15
 Dale Johannes - Claude Fabien1:015:15
 Kūns Johaness - Julians Eberhards1:015:15
 Kventins Fillons Mailets - Loginovs Aleksandrs1:015:15
 Saimons Eders - Aņevs Krasimirs0:115:15
 Julians Eberhards - Dominiks Vindišs0:115:15
 Vetle Šostads Kristiansens - Dale Johannes0:115:15
 Nawrath Philipp - Horn Philipp0:115:15
 Vetle Šostads Kristiansens - Simons Destjē0:115:15
 Ondrejs Moravecs - Leitner Felix1:015:15
 Benedikts Dols - Lukas Hofers1:015:15
 Mihals Krčmars - Prima A.1:015:15
 Jakovs Faks - Eliseev Matvey15:15
 Jacquelin Emilien - Simons Destjē15:15
 Lukas Hofers - Erlends Overengs Bjontegartds15:15
 Samuelsson Sebastian - Pidruchnyi Dmytro15:15
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortigia - SM Verona9:616:00
 Pallanuoto Trieste - Pro Recco6:1621:00
 CC Napoli - AN Brescia7:1021:00
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Movistar - Marfil Santa Coloma3:520:00
 O Parrulo Ferrol - Futsal Cartagena3:221:00
 Rios Renovables Zaragoza - Jaen1:321:00
 Levante UD - Magna Navarra7:521:30
 Elpozo Murcia - Itea Cordoba CF5:122:00
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ftzs Liberec - Visoke4:321:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veitera - WP-358:018:30
 Kampparit - HIFK3:118:30
 Akilles - OLS13:319:00
 Narukera - JPS3:519:00
E-Sports
Dota 2 - Tug of War:Mad Moon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Aggressive Mode2:013:54
 Team Secret - B82:013:54
 Virtus Pro - Aggressive Mode2:013:55
 Team Secret - B82:013:55
 Gambit Esports - Infamous2:013:55
 Ninjas IN Pyjamas - Nigma0:214:00
 Team Secret - Gambit Esports2:016:19
 Virtus Pro - Nigma2:118:55
 Aggressive Mode - Ninjas IN Pyjamas2:118:59
Dota 2 - StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aster - Keen Gaming2:107:04
 Newbee - Team Aster0:310:30
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phelan Gaming - Demise0:120:00
 Enclave Gaming - Excel UK0:121:00
 Barrage Esports - Fnatic Rising1:022:00
 Nvision Esports - MNM Gaming1:022:40
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 For The Win Esports - Boavista FC1:000:15
 Samclan Esports Club - GTZ Bulls1:001:15
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparks Esports - Outplayed0:119:00
 Cyberground Gaming - Team Qlash Forge1:020:00
 Moba Rog - YDN Devils0:121:00
 Racoon - Samsung Morning Stars0:121:50
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - Avez1:018:30
 Devils.one - Diablo Chairs1:019:30
 Illuminar Gaming - Piratesports1:020:30
 Pride - K1ck Esports Club0:121:30
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 S2V Esports - MAD Lions Madrid0:119:00
 Emonkeyz - Team Queso0:120:00
 Movistar Riders - G2 Arctic1:021:00
 BCN Squad - Giants Gaming Spain0:122:00
 X6tence - Ucam Esports Club0:123:00
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamersorigin - Vitality Bee0:100:00
 Team LDLC - Solary1:021:00
 Gamersorigin - Izidream1:022:00
 Misfits Academy - Gameward1:022:50
 Vitality Bee - Team Mces1:023:50
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.G Esports - Hanwa Life Esports2:009:59
 Kingzone Dragonx - SK Telecom T11:212:59
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ground Zero Gaming - Fury1:011:10
 Avant Garde - MAD Like Wizards11:10
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Gambit Youngsters0:219:00
 Pact - Demolition Crew0:221:15
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 BAD News Bears - Rugratz1:003:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GamerLegion - HellRaisers1:016:00
 Nemiga - Pact0:117:00
 Havu Gaming - Pro1000:118:00
 Pact - HellRaisers1:018:00
 Wisla Krakow - Team Spirit0:119:00
 Demolition Crew - Nemiga0:119:00
 Sprout - Team GamerLegion1:019:00
 Japaleno - Movistar Riders1:020:00
 Team Singularity - Team Spirit1:020:00
 Nordavind - Unicorns of Love1:020:00
Badmintons
Sievietes - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Po Pai Yū - De Visch Eijbergen, Soraya1:211:00
 Andersen Irina Amalie - Vanga Iris0:211:40
 Gonzalez Marta - Depreza Fabienne0:211:40
 Azurmendi Clara - Katetonga Supanida1:212:20
 Sabrina Jaquet (SUI) - Polikarpova Ksenya2:013:00
 Kosetskaya Evgeniya - Jakobsena Džūlija Davalla1:213:40
 Lī Ivonne - Ņūvala S.0:213:40
 Birča Hloa - Ongbumrungpana Busanana0:214:20
 Tan, Lianne - Pornpavī Čočuvongs0:215:00
 Mikkela Airi - Svabikova Tereza2:115:40
 Jigita N. - Christophersen Line2:115:40
 Chiang Ying LI - Zablotskaya Katsiaryna2:016:20
 Zhong Isabel - Ulitina, Mariya0:217:00
 Marina Karolina - Perminova Nataljia2:017:40
Vīrieši - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akselsens Viktors - YEW Loh Kean2:111:00
 Leverdezs Briss - Vittinghus Hans-Kristian Solberg2:111:40
 Vitidsarn Kunlavut - Nilsson, Carl Jacob2:012:20
 Vangs Tsū Vei - Corvee Lucas1:212:20
 Penty, Toby - Sirants Sergejs0:212:20
 Hasens Sunils Kumars Prannojs - Lēvs Darjēns0:213:00
 Rasmus Gemks - Počtarjovs Artjoms2:013:40
 Rouxel, Thomas - Rajarajan Karan Rajan2:014:20
 Popov Toma Junior - Brūns Kims2:115:00
 Popov Christo - Jajrams Ajajs0:215:40
 Burestedt Felix - Nguyen Nhat0:216:20
 Dey Subhankar - Srikants Kidambi0:216:20
 Šefers Kai - Zilbermans M.2:117:00
 Jorgensens Jans - Chang Ching-Sheng2:017:40
 Verma Sameer - Lukas Klajerbouts2:017:40
Jauktās dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chopra P J / Siki Reddy N - Christiansen M / Boeje A2:111:00
 Piek S / Tabeling R - KIM S R / Kim H N0:211:40
 Vitidsarn K / Chaiwan P - Fogarty M / Zhong I2:012:20
 Labar R / Tran A - Bay-Smidt M / Soby R0:213:00
 Adcock C / Adcock G - Jansen J R / Ostermeyer K0:213:00
 Wang C L / Cheng C Y - Ivanov V / Bolotova E0:213:40
 Hemming C / Pugh J - Geiss B / Moszczynski E2:014:20
 Moore J / Wolfenden T - Dremin E / Dimova E2:115:00
 Mairs G / Williams V - Ellis M / Smith L1:215:00
 Lundgaard D / Finne-Ipsen J - Gicquel T / Delrue D0:215:40
 Magee S / Magee C - LEE J H / Hsu Y C0:216:20
 Alimov R / Davletova A - Meng T K / Jing L P1:217:00
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto - Sporting CP6:022:00
 HC Braga Sad - AD Valongo4:323:00
 UD Oliveirense / Simoldes - Sanjoanense7:523:00
 CD Paco De Arcos - OC Barcelos Sad2:223:00
 SL Benfica - Juventude De Viana7:223:00