jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Svētdiena, 02. Feb. 2020. gada
Basketbols
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Atletico Puerto Varas - ABA Ancud69:7801:00
 Deportivo Valdivia - Deportes Castro88:6901:00
 CD Universidad Catolica De Santiago - CD Las Animas66:5901:00
 CDS Quilicura Basket - CD Universidad De Concepcion81:9401:00
 CD Puente Alto - Club AB Temuco63:7401:00
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 Satya Wacana - Bimasakti Nikko Steel Malang91:8806:30
 Satya Wacana - Bima Perkasa Jogja91:8806:30
 Pacific Caesar Surabaya - Louvre Surabaya79:8408:49
 Satria Muda BritAma Jakarta - Indonesia Patriots44:6811:29
 Pelita Jaya Energi-MP - Garuda Bandung90:8014:00
 Pelita Jaya Energi-MP - Garuda Kukar90:8014:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Bratunac - KK Siroki69:7519:00
 SL Iat Leotar Trebinje - HKK Zrinski Mostar73:7921:00
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tindastoll - KR Reykjavik80:7621:15
 IR Reykjavik - Haukar93:10021:15
 Keflavik - Thor AK Akureyri97:8921:15
 Thor Porlakshofn - Fjolnir90:8221:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostejov56:9418:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apoel Nicosia - Enosis Neon Paralimni68:7117:00
 AEK Larnaca - ETHA Engomis75:6717:00
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapfenberg Bulls - Klosterneuburg83:6818:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrum Tigers Oslo - Gimle BK68:10117:00
 Kongsberg Miners - Tromso Storm102:8717:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheshire Phoenix - Sheffield Sharks83:7819:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Aguacateros De Michoacan88:8404:15
 Mineros - Fuerza Regia85:7004:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mogi das Cruzes - Unifacisa96:9416:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebaa - Vaerlose87:8415:00
 Team Fog Naestved - Bakken Bears79:8019:30
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formosa Dreamers - Saigon Heat89:8009:00
 Alab Pilipinas - Singapore Slingers71:7113:30
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Skrljevo - KK Sonik-Puntamika68:6018:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helios Domzale - Hopsi Polzela53:7220:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basic-Fit Brussels - Belfius Mons62:7716:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kagawa Five Arrows - Hyogo Storks75:7606:00
 Sendai 89ers - Kumamoto Vorters83:7506:10
 Oita Heat Devils - Rizing Fukuoka BB90:8707:00
 Bambitos Nara - Tokyo Excellence80:8707:00
 Yamagata Wyverns - Koshigaya Alphas80:8107:00
 Tsukuba Robots - Fukushima Fire Bonds90:7208:00
 Earthfriends Tokyo Z - Hiroshima Dragonflies72:9308:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyama Grouses - Levanga Hokkaido80:8806:04
 Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu81:8207:04
 Yokohama B-Corsairs - Osaka Evessa85:9207:04
 Sun Rockers Shibuya - Ryukyu Golden Kings74:7607:04
 Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu81:8207:05
 Yokohama B-Corsairs - Osaka Evessa76:7607:05
 Sun Rockers Shibuya - Ryukyu Golden Kings74:7607:05
 Hamamatsu Phoenix - Link Tochigi Brex50:8707:05
 Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex BB64:6808:05
 Aisin Seahorses Mikawa - Shiga Lake Stars57:8108:05
 Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex BB64:6808:05
 Aisin Seahorses Mikawa - Shiga Lake Stars57:8108:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kagawa Five Arrows - Hyogo Storks75:7606:00
 Yamagata Wyverns - Koshigaya Alphas80:8106:59
 Bambitos Nara - Tokyo Excellence80:8706:59
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Deportivo Hispano Americano - Atenas75:8302:00
 Olimpico - Argentino Junin92:8103:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaarinan Ura Basket - Lahti Basketball73:8117:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom90:7408:00
 Incheon ET Land Elephants - LG Sakers65:8108:00
 Incheon ET Land Elephants - Changwon LG Sakers65:8108:00
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom90:7408:00
 Dongbu Promy - Anyang KGC103:9509:59
 KCC Egis - Seoul SK Knights95:8109:59
 Dongbu Promy - Anyang KGC86:8610:00
 KCC Egis - Seoul SK Knights95:8110:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa BC - Elitzur Kiryat Ata110:9619:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nes - Ironi Nahariya83:8819:25
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illawara Hawks - New Zealand Breakers52:6506:00
 Adelaide 36ers - South East Melbourne Phoenix100:9308:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anwil Wloclawek - Astoria Bydgoszcz76:7015:00
 Rosasport Radom - Siden Torun71:7216:00
 GTK Fluor Gliwice - Polpharma Starogard Gdanski96:9617:00
 Asseco Prokom Gdynia - Asco Slask Wroclaw86:7318:30
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Sporting - PAOK Thessaloniki70:6513:00
 Niki Leukados - Panathinaikos71:8414:00
 Kronos Agiou Dimitrou - KAO Melission70:4817:00
 Esperides Kallitheas - AO Dafni Agiou Dimitriou58:5820:30
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Pilots - San Diego Toreros58:6200:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Zagreb - Plamen Pozega66:6217:15
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Moscow - Spartak Noginsk59:7416:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afyon Belediyespor - Bahcesehir Okullari75:7512:00
 Afyon Belediyespor - Bahcesehir Koleji95:9112:00
 Fenerbahce Ulker - Turk Telekom91:6714:14
 Anadolu Efes - Banvit Bandirma83:7216:30
 OGM Ormanspor - IAU Buyukcekmece Basketbol84:7518:59
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Kolossos Rhodes77:8817:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giessen 46ers - BBC Bayreuth100:9315:59
 Brose Baskets - Skyliners Frankfurt87:7615:59
 Bayern Munich - S.Oliver Baskets71:6015:59
 Brose Baskets - Skyliners Frankfurt87:7616:00
 Giessen 46ers - BBC Bayreuth100:9316:00
 EWE Baskets Oldenburg - Alba Berlin93:8819:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus Utena - Alytaus Dzukija84:7117:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu Universitate - BK Ventspils70:9917:00
 Latvijas Universitāte - BC Valga-Valka/Maks&Moorits83:7417:30
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnoyarsk - Parma Perm83:8512:59
 Avtodor Saratov - Lokomotiv Kuban81:9715:00
 Zenit St Petersburg - BC Kalev/Cramo75:7615:00
 Avtodor Saratov - Lokomotiv Kuban81:9715:00
 Zenit Petersburg - BC Kalev/Cramo75:7615:00
 BC Tsmoki-Minsk - BC Astana96:7716:45
 Uniks Kazaņa - Khimki Moscow88:9817:29
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Primorska - Mega Vizura93:8712:59
 Buducnost - Igokea99:5918:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palma Air Europa - Lucentum Alicante63:7819:00
 CB Almansa - Leyma Basquet Coruna62:9320:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid - FIATC Mutua Joventut83:8613:30
 Real Betis Energia Plus - San Pablo Inmobiliaria Burgos79:6613:30
 Real Madrid - FIATC Mutua Joventut83:8613:30
 River Andorra - Asefa Estudiantes69:6518:00
 Iberostar Tenerife - FC Barcelona Regal83:8719:30
 Valencia BC - Bizkaia Bilbao Basket78:8121:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dijon Bourgogne - Bourg84:7017:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mobyt Ferrara - Assigeco Casalpusterlengo76:7013:00
 Novipiu Casale Monferrato - Trapani52:7718:00
 Pallacanestro Orzinuovi - Roseto Basket Taun94:8719:00
 Manital Torino - M Rinnovabili Agrigento86:7219:00
 Angelico Biella - NPC Rieti93:6419:00
 Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Amici Pallacanestro Udinese79:9119:00
 Juve Caserta - Pallacanestro 2.015 Forli62:8319:00
 Tezenis Verona - Aget Service Imola87:7019:00
 Napoli Basket - Bergamo Basket77:7519:00
 Acmar Ravenna - Urania Milano86:7819:00
 Remer Treviglio - Latina Basket69:6519:00
 Dinamica Mantova - Allianz Pazienza Cestistica San Severo70:7919:00
 Givova Scafati - Eurobasket Roma68:7219:00
 Capo d'Orlando - Derthona Tortona75:8819:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pallacanestro Cantu - Umana Reyer Venezia81:7718:00
 Dolomiti Energia Trento - Centrale del Latte Brescia63:5618:30
 Virtus Roma - Giorgio Tesi Group Pistoia80:8118:59
 Pallacanestro Trieste - Banco di Sardegna Sassari83:8219:30
 Universo Treviso - Fortitudo Bologna 10378:6620:00
 Vanoli-Braga Cremona - Grissin Bon Reggio Emilia95:9321:45
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Texas State Bobcats - Lousiana Lafayette Ragin Cajuns71:6600:30
 Auburn Tigers - Kentucky Wildcats75:6600:59
 Tulsa Golden Hurricane - Wichita State Shockers54:5100:59
 Alabama Crimson Tide - Arkansas Razorbacks78:8200:59
 Hawaii Rainbow Warriors - CS Northridge Matadors80:7508:00
 Iowa Hawkeyes - Illinois Fighting Illini72:6520:00
 Saint John's Red Storm - Georgetown Hoyas72:7320:00
 Monmouth Hawks - Rider Broncs90:8420:00
 Saint Peters Peacocks - Siena Saints85:8023:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic - Miami Heat89:10202:00
 Indiana Pacers - New York Knicks85:9202:00
 Orlando Magic - Miami Heat89:10202:00
 Washington Wizards - Brooklyn Nets113:10703:00
 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors112:13103:00
 Washington Wizards - Brooklyn Nets113:10703:00
 Boston Celtics - Philadelphia 76ers116:9503:30
 Dallas Mavericks - Atlanta Hawks123:10003:30
 Boston Celtics - Philadelphia 76ers116:9503:30
 San Antonio Spurs - Charlotte Hornets114:9003:59
 Sacramento Kings - Los Angeles Lakers113:12905:00
 Portland Trail Blazers - Utah Jazz124:10705:29
 Detroit Pistons - Denver Nuggets111:11119:30
 Houston Rockets - New Orleans Pelicans117:10921:00
 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns129:10821:00
 Houston Rockets - New Orleans Pelicans117:10921:00
 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns129:10821:00
 Toronto Raptors - Chicago Bulls129:10221:59
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester 62 FC - FC Boca Juniors1:217:00
Urugvaja - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC Montevideo - Club Nacional2:201:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sharjah - Al Ittihad Kalba3:115:15
 Ahli Al-Fujirah - Shabab AL Ahli Dubai Club0:015:15
 Hatta - AL Khaleej Khor Fakkan1:118:00
 Al Jazira - AL Wahda Scc (UAE)0:118:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diriangen FC - LAS Sabanas CF1:203:00
 Real Esteli - Deportivo Ocotal5:003:00
 Deportivo Walter Ferreti - Juventus Managua4:103:00
 Diriangen FC - LAS Sabanas CF1:203:00
 ART Municipal Jalapa - Real Madriz1:023:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - Antwerpen1:015:30
 Anderlecht - Mouscron1:018:59
 Zulte-Waregem - Waasland-Beveren5:021:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lommel United - Virton0:017:00
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hantharwady United - Southern Myanmar United5:011:00
 Yangon United FC - Sangaing United2:011:00
 Rakhine United - Yadanarbon1:011:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanzania Prisons - KMC FC1:012:00
 Young Africans - Mtibwa Sugar1:015:00
 Mbeya City FC - Azam FC1:115:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Morupule Wanderes - Security Systems FC3:315:30
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Express FC - Mbarara FC0:115:00
 Proline FC - Kyetume FC0:115:00
 Vipers - Onduparaka FC1:015:00
 Wakiso Giants FC - Bright Stars1:115:00
 Express - Mbarara FC0:115:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oxin Alborz - Rayka Babol FC0:012:30
 Fajr Sepasi - Qashqai Shiraz0:012:30
 Baderan Tehran - Arman Gohar Sirjan4:012:30
 Sepidrood Rasht - Shahrdari Tabriz1:012:30
 Mes Rafsanjan - Persepolis Pakdasht1:112:30
 Navad Urmia FC - Niroye Zamini Tehran0:012:30
 Khosheh Talaei - Malavan Bandar Anzali FC1:012:30
 Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak FC0:112:59
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Power Dynamos - Red Arrows0:115:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nasarawa United - Abia Warriors FC3:116:55
 Kano Pillars FC - Adamawa United FC2:017:00
 Heartland FC Owerri - Sunshine Stars FC1:017:00
 Gabros International FC - Akwa United FC0:017:00
 Kwara United - MFM FC1:017:00
 Wikki Tourist - Akwa Starlets FC1:117:00
 Plateau United - Rivers United FC1:017:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ashanti Gold FC - Ebusua Dwarfs1:017:00
 Dreams - Hearts of Oak0:117:00
 Asante Kotoko - Liberty Professionals1:117:00
 Bechem United - Berekum Chelsea FC2:117:00
 Accra Great Olympics - Sogakope Wafa0:117:00
 Aduana Stars - Medeama SC1:017:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toure Kounda - Dakar Sacre Coeur0:318:30
 AS Pikine - Casa Sport1:119:00
 Asec Ndiambour - ASC Diambars1:119:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fovu De Baham - Eding Sport FC2:014:00
 Canon Sportif De Yaounde - Stade Renard0:214:00
 AS Fortuna - Bamboutos FC De Mbouda2:216:00
 Young Sports Academy - Coton Sport FC de Garoua0:016:00
 Colombe FC - Avion FC DU Nkam2:116:00
 Sportive De Douala - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé1:016:00
 UMS De Loum - Dragon FC Yaounde3:016:00
 Panthere Sportive - PWD Bamenda1:116:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Isidro Metapan - CD Sonsonate1:003:15
 11 Deportivo De Ahuachapan - Santa Tecla FC1:023:00
 CD Aguila - CD Fas1:023:14
 Alianza FC - Independiente FC0:123:15
 CD EL Vencedor - CD Municipal Limeno1:123:30
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza FC - Tauro FC1:200:59
 Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido0:100:59
 Alianza FC - Tauro FC1:201:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sofapaka - Mathare United1:111:55
 Kariobangi Sharks - Kisumu All Stars FC8:114:00
 Ulinzi Stars - AFC Leopards SC0:114:00
 GOR Mahia FC - Nzoia United3:014:00
 Kakamega Homeboyz - Wazito FC1:114:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lobos Upnfm - CDS Vida1:103:00
 CD Honduras - Marathon CD1:223:00
 Real De Minas - CD Real Sociedad1:023:00
 CD Honduras - Marathon CD1:223:00
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Hacken - Valerenga1:221:00
 Hacken BK - Valerenga1:221:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta United FC - Elfsborg1:100:00
 Krylya Sovietov Samara - FC Chayka Peschanokopskoye2:211:00
 Dinamo Zagreb - Krsko Posavlje2:012:00
 Flora Tallinn - Narva Trans0:013:10
 Kalmar - Osters5:014:00
 FK Trajal - OFK Beograd1:014:00
 Parnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond0:016:50
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hassania Agadir - Paradou AC0:318:00
 AL Nasr SC Benghazi - Horoya AC0:218:00
 FC Nouadhibou - Pyramids FC0:118:00
 FC San Pedro - Enyimba2:518:00
 Bidvest Wist - Djoliba0:218:00
 Hassania Agadir - Paradou AC0:318:00
 AL Nasr SC Benghazi - Horoya AC0:218:00
 Bidvest Wist - Djoliba0:218:00
 FC San Pedro - Enyimba2:518:00
 Enugu Rangers International FC - Al Masry1:121:00
 Daring Club Motema Pembe - Esae FC1:021:00
 RSB Berkane - Zanaco1:121:00
 Enugu Rangers International FC - Al Masry1:121:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastern Suburbs - Southern United6:001:00
 Tasman United - Hawke's Bay3:102:00
 Auckland - Hamilton Wanderers AFC3:103:00
 Canterbury - Waitakere1:205:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla FC - Necaxa0:120:00
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamaika - Kanāda0:900:30
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valencia Feminas CF - Real Betis Balompie2:212:00
 RC Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao0:213:00
 Cajasol Trigueros U. - Rayo Vallecano1:013:00
 Madrid Ccf - CD Tacon3:417:00
 Cdef Logrono - Atletico Madrid Feminas0:319:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Milan - Inter Milan2:113:30
 Empoli FC - AS Roma1:213:30
Sievietes - Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble Foot 38 - Arras Fcf0:114:00
 Lille - Dijon Fco0:115:30
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool LFC - Birmingham City LFC14:00
 Tottenham Hotspur LFC - Bristol Academy LFC16:00
 Manchester City LFC - Arsenal LFC2:116:00
 Reading - Manchester United LFC1:116:00
 Hove Albion Lfc - Everton LFC1:016:00
 Chelsea LFC - West Ham United Lfc8:016:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Szombathelyi Haladas - Szeged 20110:015:00
 Nyiregyhaza - Soroksar3:515:00
 Gyirmot - BFC Siofok1:315:00
 Dunakanyar-Vac - Budaorsi SC0:115:00
 Kazincbarcika - Ajka1:115:00
 Ujbuda - Csakvari TK1:115:00
 Duna Aszfalt Tvse - Gyori ETO0:215:00
 Vasas Budapest - Bekescsaba0:018:00
 MTK Budapest - Dorogi FC2:118:00
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desportiva Ferroviaria ES - Real Noroeste ES0:220:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Raimundo EC AM - Iranduba AM4:300:00
 Fast Clube AM - Nacional AM2:021:30
 Manaus Fc/Am - Princesa Dos Solimoes2:122:00
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Picos PI - Altos PI0:001:00
 Piaui PI - Parnahyba PI0:122:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Mutum EC MT - Mixto EC MT1:120:00
 Cuiaba - Operario MT0:021:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castanhal EC PA - Paysandu PA3:221:00
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Juventude MA - Sao Jose MA3:020:30
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Souza PB - Treze PB1:022:00
 Nacional PB - SC Lagoa Seca PB2:022:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense - Boavista RJ0:100:00
 Botafogo RJ - Vasco da Gama1:021:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sergipe SE - Dorense SE1:021:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Ceilandense DF - Luziania DF0:115:30
 Taguatinga EC DF - Brasiliense DF1:116:00
 Sobradinho EC DF - DF Gama1:316:00
 Bosque Formosa EC DF - Paracatu FC DF1:021:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Freipaulistano - Nautico0:201:00
 ABC - America RN2:123:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Londrina - Coritiba2:321:00
 Rio Branco - CE Uniao PR2:121:00
 Pstc Procopense - Cascavel PR1:321:00
 Atletico Paranaense - Parana1:123:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferroviario CE - Guarany CE1:021:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Figueirense - Avai0:221:00
 Criciuma - Marcilio Dias1:121:00
 Figueirense - Avai0:221:00
 Chapecoense - Brusque SC0:123:30
Brazīlija - Baiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense De Feira BA - Bahia De Feira1:121:00
 Bahia - Jacuipense BA1:121:00
 Alagoinhas AC BA - Jacobina BA2:021:00
 Vitoria Da Conquista BA - Vitoria BA1:221:00
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caldense - Villa Nova MG2:015:30
 CA Patrocinense MG - Coimbra EC MG1:021:00
 Atletico Mineiro - Tombense1:121:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Anapolis - Anapolina3:221:00
 Goias - Vila Nova1:121:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salgueiro - Petrolina PE2:001:00
 Santa Cruz - Vitoria1:021:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corinthians - Santos2:015:59
 EC Agua Santa SP - Ituano1:115:59
 Corinthians - Santos2:016:00
 EC Agua Santa SP - Ituano1:116:00
 Bragantino SP - Palmeiras2:121:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Velo Clube SP - Desportivo Brasil SP0:200:00
 Marilia - Primavera SP0:000:30
 Olimpia SP - Barretos SP2:015:00
 Nacional SP - Comercial SP0:020:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 XV de Piracicaba - Sao Bento0:000:00
 Juventus SP - Sao Caetano1:315:00
 Portuguesa Santista SP - Rio Claro2:115:00
 Sertaozinho SP - Monte Azul SP2:415:00
 Atletico Votuporanguense SP - Portuguesa SP1:115:00
 Sertaozinho SP - Monte Azul SP2:415:00
 Juventus SP - Sao Caetano1:315:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ypiranga - Internacional SC0:000:00
 Caxias RS - Brasil de Pelotas1:021:00
 SAO Jose RS - Aimore2:023:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Beni Mellal - Renaissance Ezzmamra2:216:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Floriana - Valletta0:115:00
 Hibernians - Sirens FC0:217:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xelaju - Deportivo Sanarate1:104:00
 Antigua GFC - Santa Lucia Cotzumalguapa FC0:019:30
 Malacateco - Coban Imperial1:020:00
 Deportivo Iztapa - Comunicaciones2:221:30
 Guastatoya - Deportivo Mixco2:022:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolivar - Nacional Potosi4:002:00
 San Jose - Royal Pari Sion0:202:00
 Jorge Wilstermann - Blooming3:021:00
 Oriente Petrolero - Clube Aurora2:123:15
 Real Potosi - Real Santa Cruz2:123:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Asuncion - Sp. San Lorenzo4:201:15
 River Plate - General Diaz3:223:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamurtari - Kukesi1:418:00
 FK Tirana - Teuta Durres2:118:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabala - Keshla1:212:59
 Sabayil - Qarabag0:115:30
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cortulua - Real Cartagena2:022:30
 CD Barranquilla - Orsomarso0:022:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junior Barranquilla - Independiente Medellin1:001:10
 Atletico Nacional - Jaguares de Cordoba1:203:15
 Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba1:203:15
 Deportivo Pereira - Cucuta Deportivo2:022:15
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pretoria University - Tshakhuma2:015:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Leopards - Stellenbosch FC2:115:30
 AmaZulu - Polokwane City1:015:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - Apollon Limassol2:016:00
 APOEL - Nea Salamina2:118:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamshedpur FC - Atletico De Kolkata0:315:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Neroca FC4:113:30
 Churchill Brothers - North Eastern RE Organising Cultural Association4:113:30
 Gokulam Kerala FC - Aciesta Trau Football Club1:115:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Toluca Mexiquense - Cruz Azul1:317:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Leon1:200:59
 Necaxa - Puebla2:001:00
 Monterrey - Queretaro1:201:00
 Monarcas Morelia - Leon1:201:00
 Pachuca - Tigres2:003:00
 Santos Laguna - UNAM Pumas1:105:00
 Club America - Juarez FC1:305:00
 Correcaminos - Cafetaleros de Tapachula3:205:00
 Santos Laguna - UNAM Pumas1:105:00
 Toluca - Cruz Azul3:320:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zacatepec - Celaya3:103:00
 Correcaminos - Cafetaleros de Tapachula3:205:00
 Leones Negros - Tampico Madero0:220:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Varazdin - Hajduk Split0:316:00
 HNK Gorica - Osijek0:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Huancayo - Atletico Grau1:000:30
 Cesar Vallejo - Deportivo Municipal1:103:00
 Deportivo San Martin - Ayacucho FC3:118:00
 Academia Cantolao - Cienciano2:120:00
 FC Carlos Stein - Carlos A Manucci0:322:00
 Sport Boys Association - Deportivo Llacuabamba3:222:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - Botosani FC0:117:00
 CFR Cluj - Steaua Bucharest1:020:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers1:306:59
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda1:320:14
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos (U19) - PAOK Thessaloniki (U19)1:112:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalamata - Diagoras Rodos1:013:45
 Pas Giannina - Kissamikos1:114:45
 Niki Volou - Egaleo1:115:00
 Enosi Panaspropyrgiakou Doxas - AS Elpis Skoutareos2:215:00
 Levadiakos - AE Karaiskakis1:115:00
 OF Ierapetras - ASK Olympiakos Volou1:315:00
 Enosi Panaspropyrgiakou Doxas - AS Elpis Skoutareos2:215:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - Panionios2:015:00
 Asteras Tripolis - Panaitolikos2:117:15
 Atromitos - AEK Athens0:117:15
 Panathinaikos - PAOK Thessaloniki2:019:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 MyPa - Musan Salama1:214:00
 JaPS - JIPPO2:514:10
 Mariehamn - Turku PS1:119:00
 FC Honka/Akatemia - Nurmijarven Jalkapalloseura4:019:15
 HJS Akatemia - TPV4:220:15
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Telmo - Defensores Unidos1:221:59
 CA San Miguel - Comunicaciones0:121:59
 Justo Jose De Urquiza - Villa San Carlos3:222:00
 CSD Flandria - Argentino De Quilmes0:122:00
 Sacachispas - Atletico Fenix1:122:00
 CA San Miguel - Club Comunicaciones0:122:00
 San Telmo - Defensores Unidos1:222:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Guemes - Sportivo Belgrano2:001:30
 CD De Pronunciamiento - Union De Sunchales3:202:30
 Olimpo - Atletico Camioneros2:022:30
 Huracan Las Heras - Club Circulo Deportivo1:023:00
 Sportivo Las Parejas - Gimnasia Y Esgrima3:123:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tucuman - Defensa y Justicia1:100:39
 Estudiantes La Plata - Union Santa Fe3:100:39
 Tucuman - Defensa y Justicia1:100:40
 Argentinos Juniors - Racing Club1:102:44
 River Plate - Central Cordoba2:022:35
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cobresal - Colo Colo2:117:00
 Univ. Catolic - OHiggin3:223:00
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elazigspor - Kirsehir Belediye Spor0:312:00
 Sivas Dorteylul - Ergene Velimese Spor1:112:00
 Bayburt Grup IOI - Bandirmaspor1:312:00
 Inegolspor - Zonguldakspor2:312:25
 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Sanliurfaspor7:012:30
 Pendikspor - Gumushanespor5:112:30
 Kirklarelispor - Hacettepe3:112:30
 Sakaryaspor - Tuzlaspor2:112:30
 Tarsus Yurdu - Samsunspor1:212:30
 Afjet Afyonspor - Sariyer0:112:30
 Bugsasspor - Anadolu Selcukluspor3:112:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ofspor - Tekirova Belediyespor4:112:00
 1954 Kelkit Belediyespor - Yeni Altindag Belediyespor2:012:00
 Yeni Orduspor Kulubu - Yomraspor0:212:00
 Nevsehir Belediye Spor - Bursa Niluferspor0:012:30
 Buyukcekmece Tepecikspor - Fatsa Belediyespor0:012:30
 Sultanbeyli Belediyespor - Kizilcabolukspor1:112:30
 Golcukspor - Darica Gligi0:012:30
 Kozan Belediyespor - 1877 Alemdag Spor0:012:30
 Karsiyaka - Erbaaspor3:012:30
 Fethiyespor - Elaziz Belediyespor2:012:30
 Duzcespor - Erzin Belediyespor2:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatayspor - Giresunspor1:113:00
 Balikesirspor - Altay0:015:30
 Altinordu - Akhisar Belediye2:015:30
 Bursaspor - Eskisehirspor0:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankaragucu - Kasimpasa1:112:30
 Alanyaspor - Yeni Malatyaspor2:115:00
 Gaziantep BB - Sivasspor5:115:00
 Alanyaspor - Yeni Malatyaspor2:115:00
 Gaziantep BB - Sivasspor5:115:00
 Galatasaray - Kayserispor4:118:00
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Rotterdam(U23) - Koninklijke Hfc3:115:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Willem II - Heracles Almelo1:013:15
 Fortuna Sittard - Heerenveen2:115:30
 VVV Venlo - Utrecht1:115:30
 Fortuna Sittard - Heerenveen2:115:30
 VVV Venlo - Utrecht1:115:30
 Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven1:017:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Melilla - Almeria B0:412:00
 CD Santurtzi - JD Somorrostro3:212:15
 CD Illescas - CD Azuqueca2:012:30
 Rayo Vallecano B - EL Alamo2:212:30
 Carabanchel - AD Alcorcon B1:212:30
 SFC Minerva - CD Plus Ultra4:012:30
 Recambios Colon CD - Atletico Saguntino1:112:30
 CF Intercity - Vilamarxant CF5:312:30
 Club Deportivo Basconia - Santutxu FC3:012:30
 Siete Villas - SD Torina2:112:45
 CD Vallobin - Urraca CF1:113:00
 UD Maracena - CD Torreperogil1:113:00
 Pozuelo Alarcon - ED Moratalaz3:313:00
 Loja - CD El Palo4:113:00
 CD Mostoles - Flat Earth FC1:213:00
 Club Polideportivo Almeria - Atletico Mancha Real2:213:00
 CE Europa - Granollers2:113:00
 Mallorca B - CE Andratx2:013:00
 Cordoba B - UB Lebrijana3:113:00
 Sant Andreu - UE Figueres3:213:00
 Coria CF - CD Gerena2:113:00
 DAV Santa Ana - CD San Fernando De Henares4:213:00
 Albacete Balompie B - Almansa5:013:00
 CD Cuarte - Real Zaragoza DA1:413:00
 U Pva Plasencia - UD Fuente De Cantos0:213:00
 La Hoya Lorca - FC Cartagena II2:113:00
 Cacereno - AD Llerenense3:013:00
 Calamonte - EMD Aceuchal0:113:00
 Socuellamos - CD Villacanas2:013:00
 Lealtad - CD Praviano2:013:00
 UD Gijon Industrial - Caudal Deportivo3:013:00
 San Cristobal CP - Santfeliuenc FC1:013:30
 Silva SD - CSD Arzua0:113:30
 Comillas CF - Sociedad Deportiva Oyonesa1:113:30
 Conil FC - Los Barrios1:113:30
 CD Marino - Tenisca3:114:00
 Atletico Tacoronte - Atletico Union Guimar2:014:00
 CA River Ebro - Cdfc La Calzada0:117:00
 SD Borja - CD Valdefierro0:117:00
 UD Llanera - SD Lenense3:017:00
 RSD Alcala - Villaverde Boetticher3:017:00
 Sevilla C - San Roque1:117:00
 Leganes B - Atletico De Pinto1:117:00
 Robres CD - UD Fraga1:017:00
 Real Jaen - CD Huetor Vega1:017:15
 Cda Aguilas - Muleno CF1:217:30
 Siero - Navarro CF1:317:30
 Cultural Guarnizo - Gimnastica Torrelavega0:317:30
 CD Binefar - Calamocha2:217:30
 Olimpico Totana - Estrella Grana El Palmar CF0:017:30
 Peralada CF - UA Horta4:017:30
 Polvorin FC - CD Choco1:117:30
 CP Valdivia - UD Montijo1:017:30
 RC Villalbes - Somozas1:117:30
 Alcudia - Felanitx3:317:30
 SD Portmany - Ibiza San Rafel1:217:30
 Quintanar Rey - CD Manchego Ciudad Real1:017:30
 La Solana - CD Torrijos1:017:30
 La Baneza CF - Atletico Tordesillas1:117:45
 Club Deportivo Ardoi - Penas Sport0:118:00
 CP Moralo - CF Trujillo5:018:00
 Mazarron - Real Murcia II1:118:00
 Linares - Motril1:018:00
 CD Tarancon - CD Madridejos4:018:00
 L Hospitalet - FC Cerdanyola Del Valles2:118:00
 Tropezon - UD Samano3:018:00
 Los Garres - Deportiva Minera1:118:00
 Teruel - AD Almudevar0:018:00
 Xerez FC Deportivo - CD Pozoblanco3:018:00
 CD Estradense - Arosa SC0:118:00
 Toledo - La Roda1:118:00
 Alzira - Novelda1:018:00
 Rapido De Bouzas - Ourense1:218:00
 Bergantinos - Alondras CF5:018:00
 Arkos - Rota CD2:318:00
 Calvo Sotelo Puertollano - Guadalajara1:118:00
 Almagro CF - Conquense1:518:00
 Antequera CF - Velez2:118:00
 Silla CF - CD Acero2:118:00
 Terrassa - FC Vilafranca2:018:00
 CD EL Ejido 2012 - CF Malaga B0:118:00
 Real Avila CF - Atletico Astorga1:018:00
 Cristo Atletico - Arandina CF0:118:00
 CD Barco - Compostela0:518:15
 Racing Valverdeno - Jerez de Los Caballeros0:218:30
 CD Corellano - Beti Kozkor KE1:118:30
 Lorca Deportiva CF - Atletico Pulpileno1:119:00
 Eldense - Hercules CF B1:019:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cadiz B - Sevilla B1:212:00
 UD Levante B - Orihuela CF1:113:00
 Pontevedra - UD Ibiza Eivissa0:013:00
 SD Ejea - FC Andorra1:113:00
 Tudelano - Real Union2:213:00
 Gimnastic Tarragona - CD Ebro4:113:00
 AE Prat - FC Barcelona B1:213:00
 Olot - CD Castellon1:013:00
 CF International de Madrid - Racing de Ferrol1:013:00
 Las Palmas B - Atl Madrid B1:013:00
 Deportivo Alaves B - Guijuelo2:013:00
 Valladolid B - Arenas Club De Getxo1:113:00
 CF Rayo Majadahonda - Real Oviedo B1:113:00
 LAS Rozas - Melilla0:113:00
 de Los Rejes - Atletico Baleares0:113:00
 UCAM Murcia - Recreativo De Huelva1:013:00
 SCR Pena Deportiva - Getafe B2:013:00
 CP Villarrobledo - Granada B0:213:00
 Club Haro Deportivo - Unionistas CF1:018:00
 Sabadell - Hercules1:218:00
 Barakaldo - Leioa1:218:00
 CF La Nucia - Valencia CF Mestalla0:018:00
 Badalona - Cornella0:218:00
 CF Talavera De La Reina - Villarrubia CF1:118:00
 Coruxo - Sporting Gijon B3:118:00
 CD Calahorra - Burgos0:318:00
 CD Don Benito - Linense2:218:00
 Algeciras CF - CD Badajoz1:018:00
 Merida AD - Marbella0:018:00
 Cordoba - Yeclano Deportivo2:118:00
 Cartagena - Atletico Sanluqueno CF2:018:00
 Marino Luanco - Celta Vigo B1:118:00
 CD San Fernando - Real Murcia3:318:00
 Langreo - Real Madrid Castilla1:118:00
 Cultural Leonesa - Logrones0:218:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuenlabrada - Girona FC0:112:59
 Cadiz - Zaragoza1:117:00
 Numancia - Almeria1:119:15
 Mirandes - Rayo Vallecano0:019:15
 Numancia - Almeria1:119:15
 Racing Santander - Alcorcon1:121:30
 Real Oviedo - Albacete3:121:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leganes - Real Sociedad2:112:59
 Eibar - Real Betis1:115:00
 Athletic Bilbao - Getafe0:217:00
 Sevilla - Alaves1:119:30
 Villareal - Osasuna3:119:30
 Sevilla - Alaves1:119:30
 Villareal - Osasuna3:119:30
 FC Barcelona - Levante2:121:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausanne - Kriens2:015:59
 Winterthur - Chiasso3:215:59
 Aarau - Schaffhausen1:215:59
 Lausanne - Kriens2:016:00
 Winterthur - Chiasso3:216:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sion - Zurich1:117:00
 Servette - Thun2:017:00
 Basel - St. Gallen1:217:00
 Sion - Zurich1:117:00
 Servette - Thun2:017:00
 Basel - St. Gallen1:217:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Academica - Celtic Glasgow1:414:29
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Belenenses (U23) - Rio Ave (U23)1:313:45
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esperanca De Lagos - 1O Dezembro1:017:00
 CO DO Montijo - Lusitano GC0:117:00
 Pedras Rubras - Cfc-Cf Canelas 20100:017:00
 Leca FC - Lusit.vildemoinhos1:117:00
 Arouca - Lusitania1:017:00
 Anadia - Sertanense1:017:00
 CD Fatima - UD Santarem3:317:00
 Agueda - Benfica e CB0:017:00
 ARC Oleiros - Sporting Clube Ideal1:117:00
 Marinhense - Clube Condeixa1:017:00
 Louletano - Fabril Barreiro3:117:00
 Sintra Football - Sacavenense0:117:00
 Sintrense - Pinhalnovense1:017:00
 Cerveira - Merelinense FC1:317:00
 AD Sanjoanense - Valadares Gaia FC3:117:00
 Uniao Madeira - Sao Martinho1:417:00
 Vizela - Pedras Salgadas5:017:00
 G.d. Chaves B - Maritimo B4:117:00
 Associacao Oliveirense - Mirandela1:117:00
 Alverka - Amora2:117:00
 CD OS Armacenenses - Clube Oriental De Lisboa0:017:00
 GD Fontinhas - Kaldas1:118:00
 Beira Mar - Praiense0:122:15
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional Madeira - Leixoes1:013:15
 Varzim - Porto B0:213:15
 Nacional Madeira - Leixoes1:013:15
 Feirense - Cova da Piedade2:117:00
 Benfica B - Vilafranquense4:017:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritimo - Aves1:217:00
 Gil Vicente - Moreirense1:517:00
 Sporting Braga - Sporting Lisbon1:019:30
 Santa Clara - Pacos de Ferreira2:119:30
 Sporting Braga - Sporting Lisbon1:019:30
 Santa Clara - Pacos de Ferreira2:119:30
 Boavista - Vitoria Guimaraes2:021:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cagliari(Jaun) - Empoli(Jaun)2:111:00
 Sassuolo(Jaun) - Genoa(Jaun)4:318:00
 Sassuolo(U20) - Genoa(Jaun)4:318:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bisceglie - Avellino1:116:00
 Ternana - Sicula Leonzio0:016:00
 Olbia Calcio - Renate0:016:00
 Unione Triestina - Virtus Vecomp Verona0:016:00
 Pro Patria - Siena0:016:00
 Teramo - Rende3:016:00
 Sudtirol - Union Arzignanochiampo5:016:00
 Rimini Calcio - Carpi2:216:00
 Casertana - AZ Picerno1:116:00
 Catania - AC Monopoli0:216:00
 Padova - VIS Pesaro4:016:00
 Potenza SC - Rieti Srl1:116:00
 Alessandria 1912 - Pianese0:016:00
 Carrarese - Giana Erminio1:416:00
 Feralpisalo - Modena2:118:30
 Vicenza - Gubbio0:018:30
 Reggio Audace FC - Fano Calcio2:118:30
 Como - AC Pistoiese1:218:30
 Pontedera - Juventus (U23)0:018:30
 Catanzaro - Viterbo Calcio4:018:30
 US Pergolettese 1932 - Novara2:218:30
 Gozzano - Pro Vercelli0:118:30
 US Vibonese - Reggio Calabria0:118:30
 Bari - Virtus Francavilla2:018:30
 Piacenza Calcio 1919 - Cesena1:118:30
 Albinoleffe - Arezzo1:118:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juve Stabia - Perugia1:216:00
 Chievo - Venezia0:116:00
 Benevento - Salernitana1:122:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus - Fiorentina3:013:30
 Atalanta - Genoa2:215:59
 AC Milan - Hellas Verona1:115:59
 Lazio - Spal5:115:59
 Atalanta - Genoa2:216:00
 AC Milan - Hellas Verona1:116:00
 Lazio - Spal5:116:00
 Lecce - Torino4:018:59
 Udinese - Inter Milan0:221:44
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nice - Olympique Lyon2:115:59
 Metz - Saint-Etienne3:118:00
 Girondins de Bordeaux - Olympique Marseille0:021:59
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arminia Bielefeld(U19) - Schalke(U19)0:212:00
 Viktoria Koln(U19) - Rot-Weiss Oberhausen1:312:00
 Wuppertaler SV(U19) - Dusseldorf Fortuna(U19)1:312:00
 1 FC Cologne(U19) - Dortmund(U19)0:212:00
 FC Ingolstadt 04(U19) - Eintracht Frankfurt(U19)2:212:00
 SSV Ulm 1846 - FSV Mainz 05(U19)0:412:00
 Viktoria Koln(U19) - Rot-Weiss Oberhausen1:312:00
 1 FC Cologne(U19) - Dortmund(U19)0:212:00
 Arminia Bielefeld(U19) - Schalke 04(U19)0:212:00
 Wolfsburg(U19) - Werder Bremen(U19)1:414:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Babelsberg 03 - BSG Chemie Leipzig1:014:30
 Hertha Berlin II - VfB Auerbach1:214:30
 FSV Union Fürstenwalde - BFC Dynamo3:014:30
 Sportfreunde Lotte - FC Koln II4:315:00
 Fortuna Koln - Rot-Weiss Oberhausen0:315:00
 Lotte - FC Koln II4:315:00
 Fortuna Koln - Oberhausen0:315:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waldhof Mannheim - 1. FC Magdeburg1:114:00
 Waldhof Mannheim - FC Magdeburg1:114:00
 FSV Zwickau - 1860 Munchen2:215:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Darmstadt - Osnabruck2:214:29
 1. FC Nurnberg - Sandhausen2:014:29
 Heidenheim - Dynamo Dresden0:014:29
 SV Darmstadt - Osnabruck2:214:30
 1. FC Nurnberg - Sandhausen2:014:30
 Heidenheim - Dynamo Dresden0:014:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - Freiburg4:016:30
 Paderborn - Wolfsburg2:418:59
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sunderland(Jun.) - West Ham United(Jun.)2:414:00
 Middlesbrough (Jun.) - Fulham FC(Jun.)1:015:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burnley FC - Arsenal FC0:015:59
 Tottenham Hotspur - Manchester City2:018:30
Hokejs
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daemyung Killer Whales - Anyang Halla1:008:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiruna - Vallentuna7:215:00
 HF Bodens - Vasby0:217:00
 HK Visbi-Roma - IF Nibro1:417:00
 Huddinge - HC Halmstad Hammers5:217:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Ornskoldsviks - SK Lejons4:417:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 SDE Hockey - Goteborg HC 14:214:10
Šveice - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ajoie - HC Davos7:319:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titans7:201:00
 Armada Blainville Boisbriand - Quebec Remparts2:201:00
 Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes4:701:00
 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies5:002:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes3:403:00
 Swift Current Broncos - Prince Albert Raiders1:403:00
 Moose Jaw Warriors - Victoria Royals2:703:00
 Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds3:304:00
 Edmonton Oil Kings - Kootenay Ice4:104:00
 Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings3:404:30
 Kamloops Blazers - Vancouver Giants2:305:00
 Prince George Cougars - Tri-City Americans2:305:00
 Spokane Chiefs - Kelowna Rockets6:005:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - Kitchener Rangers5:302:00
 Saginaw Spirit - Erie Otters6:302:05
 Peterborough Petes - Oshawa Generals4:102:05
 Owen Sound Attack - Windsor Spitfires6:202:30
 Barrie Colts - Kingston Frontenacs5:302:30
 Ottawa 67'S - Sault Ste Marie Greyhounds5:221:00
 North Bay Battalion - Kingston Frontenacs3:621:00
 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves10:321:00
 Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs2:221:05
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfast Giants - Cardiff Devils0:118:00
 Nottingham Panthers - Fife Flyers2:018:00
 Coventry Blaze - Manchester Storm4:019:30
 Guildford Flames - Sheffield Steelers6:520:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tauron KH Gks Katowice - Jastrzebie JKH GKS4:118:00
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim1:218:00
 Torun - KH Zaglebie Sosnowiec6:518:00
 MKS Cracovia Krakow - Gorniczy Klub Sportowy Tychy5:219:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roki - Kettera2:215:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Irbis Kazan - HC Altay Ust-Kamengorsk6:212:00
 Chajka - Sneznije Barsi6:312:00
 Irbis Kazan - HC Altay Ust-Kamengorsk6:212:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Rostov - HC Tambov5:212:00
 Kazcink-Torpedo - Nomad Nur-Sultan3:212:59
 CSK VVS Samara - Bars Kazan4:215:00
 HC Lada Togliatti - HK Torpedo Gorkii5:115:00
 Lada - HK Torpedo Gorkii5:115:00
 ORG - KRS-BSU3:318:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - Hokiklub Budapest5:218:30
 Schiller-Vasas HC - Ujpest Budapest1:518:40
 Debreceni Egyetem AC - Corona Brasov5:419:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3:309:00
 HC Red Star Kunlun - CSKA Moscow0:315:59
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Jersey Devils - Dallas Stars2:202:00
 Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche6:302:00
 Winnipeg Jets - St. Louis Blues5:202:00
 Detroit Red Wings - New York Rangers0:102:00
 New Jersey Devils - Dallas Stars2:202:00
 Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche6:302:00
 Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators1:102:00
 Winnipeg Jets - St. Louis Blues5:202:00
 Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators1:102:00
 Detroit Red Wings - New York Rangers0:102:00
 Minnesota Wild - Boston Bruins1:603:00
 Nashville Predators - Vegas Golden Knights0:303:00
 Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks2:203:00
 Nashville Predators - Vegas Golden Knights0:303:00
 Minnesota Wild - Boston Bruins1:603:00
 Calgary Flames - Edmonton Oilers3:805:00
 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks1:305:29
 San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning0:305:29
 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks1:305:30
 San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning0:305:30
 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins3:419:30
 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks3:321:00
 Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets3:421:00
 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks3:321:00
 Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets3:421:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Diego Gulls - Ontario Reign4:402:00
 Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms0:302:00
 Laval Rocket - Belleville Senators4:402:00
 Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals1:702:00
 Syracuse Crunch - Providence Bruins2:602:00
 Albany Devils - Rochester Americans2:302:05
 Wilkes-Barre Penguins - Bridgeport Sound Tigers2:202:05
 Springfield Thunderbirds - Hartfordas Wolf Pack2:002:05
 Chicago Wolves - Manitoba Moose5:203:00
 Stockton Heat - Bakersfield Condors4:104:00
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles2:204:05
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comet Halden - Gjovik Mammuts7:218:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Manglerud Star4:115:00
 Lillehammer - Stavanger1:117:00
 Frisk-Asker - Stjernen5:218:00
 Valerenga - Gruner Ishockey5:118:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dornbirn - Orli Znojmo1:115:59
 EC Graz 99ers - Red Bull Salzburg2:217:00
 KAC Klagenfurt - EC Vienna Capitals3:218:30
 SAPA Fehervar AV19 - Liwest Linz3:118:30
 Innsbruck - EC VSV5:318:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausitzer Fuchse - EHC Bayreuth5:318:00
 ESV Kaufbeuren - Frankfurt Lions3:418:00
 SC Bietigheim Steelers - Wolfe Freiburg0:118:00
 EK Bad Nauheim - Landshut Cannibals3:319:30
 Heilbronner Falken - EK Bad Tolz2:219:30
 EV Ravensburg - Eispiraten Crimmitschau4:219:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augsburger Panther - Krefeld Pinguine2:115:00
 Fischtown Pinguins - Adler Mannheim3:315:00
 Augsburger Panther - Krefeld Pinguine2:115:00
 Fischtown Pinguins - Adler Mannheim3:315:00
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Wolfsburg Grizzly1:117:29
 Straubing Tigers - SERC Wild Wings5:117:29
 Iserlohn Roosters - Nurnberg Ice Tigers4:417:29
 Straubing Tigers - SERC Wild Wings5:117:30
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Wolfsburg Grizzly1:117:30
 Eisbaren Berlin - ERC Ingolstadt6:218:00
 Kolner Haie - EHC Munchen1:220:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Trnava5:318:00
 HK Levice - SKP Zilina0:418:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC 07 Detva - HKM Nitra0:517:00
 SKP Poprad - DVTK Jegesmedvek5:118:00
 Banska Bystrica - Mac Budapest4:218:00
 HKM Zvolen - Nove Zamky6:018:00
 Dukla Trencin - MHK 32 Liptovsky Mikulas2:019:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mountfield HK - Pardubice3:415:59
 Zlin - Plzen4:016:30
 Karlovy Vary - HC Olomouc2:416:30
 Litvinov - Trinec2:316:30
 Zlin - Plzen4:016:30
 Litvinov - Trinec2:316:30
 Karlovy Vary - HC Olomouc2:416:30
 Sparta Prague - Kometa Brno3:317:00
 Vitkovice - Kladno3:017:00
 Sparta Prague - Kometa Brno3:317:00
 Mlada Boleslav - Liberec4:117:29
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow - Tatran Presov23:3116:00
 RK Metaloplastika - RK Vojvodina24:2520:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram - Fjoelnir21:2018:00
 Valur Reykjavik - Afurelding28:2819:15
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnica Timisiora - HC Potaissa Tudra24:2517:00
 HC Buzau - Stiinta Municipal28:2617:30
 CSM Calarasi - HCM Baia Mare31:2618:00
 HC Vaslui - CSM Focsani 200723:2218:00
 HC Adrian Petrea Resita - Steaua Bucharest24:3018:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Diomidis Argous - Feakas Kerkiras26:2113:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista FC - FC Porto Vitalis20:3021:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RD Koper - RK Gorenje25:2618:15
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Proleter Zrenjanin - RK Obilic34:3419:00
 MRK Crvena Zvezda - RK Spartak Vojput20:2020:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Zaglebie Lubin - SPR Stal Mielec32:2317:00
 Chrobry Glogow - MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb.28:2619:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winterthur - Bern31:2018:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrava - Bjelovar32:2319:00
 Gorica - Spacva-Vinkovci32:2320:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oroshazi - Gyongyosi19:2919:00
 Csurgoi - Pick Szeged23:2619:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Chambery27:2418:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur - IBV Vestmannaeyjar21:1917:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CJF Fleury Loiret HB - Toulon Saint CYR VAR Handball33:2918:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Zlin - Sporta Hlohovec29:2219:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuazo Barakaldo - Bera Bera16:2913:10
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oldenburg - Fsv Mainca 0538:3217:30
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalau - SCM Craiova26:2411:00
 CS Minaur Baia Mare - Jolidon Cluj44:2917:00
Sievietes - Challenge kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Zajecar 1949 - CS Madeira14:2518:55
 Lokomotiva Zagreb - SIR 1 Maio/ ADA CJ Barros27:1619:00
 Acme-Zalgiris Kaunas - Mecalia Atletico Guardes34:3420:00
Sievietes - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Magura Cisnadiei - Podravka29:3111:30
 Kobenhavn - Siofok KC27:2814:55
 Thuringer - DHK Banik Most40:2415:00
 CSM Bistrita - MKS Selgros Lublin26:2018:00
 Storhamar - Midtjylland26:2418:00
Sievietes - Latvija - Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breviss Salaspils - LSPA24:2312:59
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boden Handball IF - Lugi22:2917:45
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grane Arendal - Aalgaard26:1918:00
 Flint Tonsberg - Forde IL28:1718:00
 Raelingen - Volda28:2519:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oppsal - Fredrikstad31:2719:00
 Aker Topphandball - Sola24:3319:00
 Fana - Molde HK24:3019:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vendsyssel Handbold - Hadsten Sports Klub31:2416:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randers - Holstebro28:2217:00
 Silkeborg-Voel - Skanderborg Handbold22:1719:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucharest - Metz Moselle32:2715:30
 Esbjerg - FTC Budapest29:2717:50
 IK Savehof - Ramnicu Valcea17:2318:00
 Krim Mercator - Brest Bretagne Handball25:2918:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo - Viking Tif26:3418:00
 Notteroja - Viking Handball25:2318:00
 Lfh09 - Sandnes HK22:2318:00
 Falk Horten - Lillestrom31:2819:00
 Sandefjord Tif - Fjellhammer17:2319:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Halden - BSK Handball Elite27:2418:00
 Il Runar - Haslum HK23:2519:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugi - Skovde IFK25:2515:59
 HK Varberg - Onnereds HK22:2615:59
 Lugi - Skovde IFK25:2516:00
 HK Varberg - Onnereds HK22:2616:00
 Alingsas - Ystads IF HF26:2516:00
 Eskilstuna Guif - IF Hallby HK29:3017:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odder Handbold - FIF24:3416:30
 HEI Skaering - Team Sydhavsoerne25:3019:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 AaB Handbold - Sonderjyske28:2315:00
 Skjern - Mors-Thy Handbold24:2719:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dobeles Tenax - ZTR Zaporizhya25:3014:00
 Granitas/Kaunas (LTU) - Viljandi28:2214:15
 VHC Sviesa Vilnius - Celtnieks/LSPA33:3315:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Globalcaja Ciudad Encantada - BM Huesca24:2313:00
 BM Sinfin - BM Benidorm36:3113:00
 Anaitasuna - Recoletas Atletico Valladolid27:2213:30
 Granollers BM - Angel Zimenez P. Genil28:2120:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Elbflorenz Dresden - ASV Hamm-Westfalen31:2818:00
 Bayer Dormagen - HSV Hamburg32:2318:00
 HC Elbflorenz Dresden - ASV Hamm-Westfalen31:2818:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flensburg-Handewitt - Magdeburg29:2314:29
 Fuchse Berlin - Balingen-Weilstetten33:2717:00
 TBV Lemgo - TV Bittenfeld27:2317:00
 SC Dhfk Leipzig - HC Erlangen26:2117:00
 TBV Lemgo - TV Bittenfeld27:2317:00
Teniss
WTA - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brengle Madisona - Vogele Stefanie2:120:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamarra Martins Ingrida - NG, Taylor2:015:55
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maleckova Jesika - Hatouka Jūlija0:211:00
WTA - ITF - Monakora (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hodzic Mina - Ryser Valentina2:011:29
WTA - ITF - Burnie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikerija Sačija - Ingliša Medisone1:201:00
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina Ankita - Pakē Šloe2:005:00
WTA - ITF - Andrezjē–Buteona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonaventure Isalina - Ruse Arantksa2:015:09
 Bonaventure Isaline - Ruse Arantksa2:015:10
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sultanovs Kumouns - Pecotičs Matija1:204:54
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirčheimers Strongs - Bojers Dastijs H2:015:59
 Kiršhaimers Strongs - Bojers Dastijs H2:016:00
ATP - ITF Future - Veigy-Foncenex
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heijmans Kristofers - Gautiers Aleksis2:014:20
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baezs Sebastians - Onklins Gutjers2:011:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piros Zsombor - Alcaraz Garfia Carlos2:109:59
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rola Blazs - Marcora Roberto0:211:29
 Ebdens Matju - Rosols Lukašs0:211:29
 Rola Blazs - Marcora Roberto0:211:30
 Ebdens Matju - Rosols Lukašs0:211:30
 Milojevic Nikola - Hāse Robins2:012:50
 Karlovskijs Jevgēnijs - Troickis Viktors0:213:15
ATP - Dubultspēles - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 RAM R / Salisbury J - Purcell M / Saville L2:006:00
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trungelliti Marko - Koaukauds Enzo0:211:30
 Garsija-Lopess Giljermo - Brauns Dastins2:011:30
 Rūsuvori Emīls - Bahingers Matiass2:012:55
 Gaston Hugo - Mahuts Nikolass0:213:15
 Stahovskis Sergejs - Vatutins Aleksejs2:114:25
 Džumhurs Damirs - Haliss Kventins2:014:35
 Morija Hiroki - Petrovic Danilo0:216:10
 Benčetrits Elliots - Lacko Lukašs2:017:00
ATP - Challenger - Punta del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cečinato Marko - Martins Andrejs2:100:00
 Meligeni Rodrigezs Alves Felipe - Monterio Tiago Moura0:202:34
 Cečinato Marko - Monterio Tiago Moura1:223:29
ATP - Challenger - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galans Riveros Daniels Elahi - Kvjatkovskis Tai Son0:221:59
ATP - Challenger - Dubultspēles - Quimper
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golubev A / Nedovyesov A - Sabanov I / Sabanov M2:015:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bērnija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Margaroli L / Vavassori A - Heliovaara H / Verbeek S0:203:00
ATP - Challenger - Kempere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maksims Hanvjērs - Ilkels Cems0:217:00
ATP - Challenger - Bērnija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daniels Taro - Hanfmans Janniks2:006:59
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ficoviča Huana Pablo - Horanskis Filips2:116:00
 Diaz Acosta Facundo - Martinez Portero Pedro0:217:25
 Bagnis Fakundo - Gaio Federiko2:018:35
ATP - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Džokovičs Novaks2:310:30
Regbijs
Rugby Union - Premiership Regbija Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter Chiefs - NEC Harlequins22:4915:00
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skotija - Japāna21:2102:07
 Austrālija - ASV7:4302:28
 DĀR - Samoa36:002:51
 Francija - Argentīna5:1703:13
 Īrija - Spānija26:1003:35
 Anglija - Kanāda26:1403:57
 Fidži - Velsa55:004:19
 Jaunzēlande - Kenija19:504:40
 DĀR - ASV19:1207:20
 Fidži - Anglija17:1407:42
 Kenija - Samoa12:1908:10
 Spānija - Japāna14:708:32
 Velsa - Skotija5:2108:54
 Francija - Kanāda7:009:16
 Argentīna - Īrija12:2109:38
 Jaunzēlande - Austrālija24:709:59
 ASV - Anglija17:1010:58
 DĀR - Fidži10:1211:56
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaguares Argentina - Lions38:801:00
Japāna - Top Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ricoh Black Rams - NTT Shining Arcs17:3306:00
Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Anglija13:1914:29
 Velsa - Itālija15:1915:00
 Īrija - Skotija18:1415:00
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - ASV21:700:06
 Krievija - Japāna14:1200:29
 Jaunzēlande - Anglija26:1200:51
 Spānija - Īrija24:501:13
 Francija - Austrālija10:1401:34
 Brazīlija - Īrija7:2005:08
 Spānija - Japāna17:3305:30
 ASV - Krievija15:1905:52
 Anglija - Fidži5:1706:14
 Kanāda - Austrālija34:006:36
 Jaunzēlande - Francija24:706:58
 Austrālija - Francija12:1010:36
 Kanāda - Jaunzēlande7:3311:26
Sievietes - Six Nations
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Anglija13:1914:30
 Īrija - Skotija18:1415:00
 Velsa - Itālija15:1915:00
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nevers - Grenoble FC27:1815:00
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Falcons - Ampthill45:2915:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oldham Roughyeds - Widnes Vikings6:3617:00
 Whitehaven Warriors - Swinton Lions0:1417:00
 Batley Bulldogs - Featherstone Rovers18:3817:00
 Bradford Bulls - London Broncos14:1817:00
 Halifax RLFC - Sheffield Eagles18:1717:00
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Wolfpack - Castleford Tigers10:2816:30
 Leeds Rhinos - Hull FC4:3018:44
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Anglija24:1717:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randaberg IL - BK Tromso3:113:00
 TVN - Oslo Volley2:313:00
 Ntnui - Koll0:314:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aarhus - VK Vestsjaelland3:016:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurmon Jymy - Woman Volley Rovaniemi3:117:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSO Voluntari 2005 - CSM Lugoj3:211:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Sofia - CSKA Sofia3:018:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Panionios - AON Zirinios1:317:30
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiacos Piraeus - Panathinaikos Athens3:117:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBF Rig Falköping - Hylte/Halmstad Volley1:315:00
Sievietes - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Conegliano - Busto Arsizio3:019:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Besiktas3:012:00
 Ankara PTT - Beylikduzu Voleybol Ihtisas3:014:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Caltex Kixx - IBK Altos3:009:00
 GS Caltex Kixx - Hwaseong IBK Altos3:009:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemik Police - Developres Rzeszow2:315:45
 Bielsko-Biala - Wisla Warszawa3:019:00
 LKS Commercecon Lodz - Bydgoszcz3:121:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Commercecon Lodz - Bydgoszcz3:121:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leningradka - Dinamo Kazan1:316:00
 Proton Saratov - Sakhalin3:117:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 TVN - Askim Vbk3:116:00
 Ntnui Volleyball - Koll2:316:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu Pere Leib - TTU3:012:59
 Bigbank Tartu - TTU3:013:00
 Parnu VK - RTU/Robezsardze3:017:00
 Selver Tallin - Biolars/Jelgava3:019:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfdogs Nagoya - Panasonic Panthers1:305:00
 Toray Arrows - Oita Miyoshi Weisse Adler3:006:00
 JT Thunders - Suntory Sunbirds1:307:30
 Osaka Blazers Sakai - VC Nagano Tridents3:009:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Cluj - Volei Zalau3:112:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khatam Ardakan - Saipa Tehran VC0:314:00
 Payam Mashhad - Shahrdari Arak1:314:30
 Shahrdary Urmia - Kaleh Mazandaran3:114:30
 Paykan Tehran - Foolad Sepahan2:314:30
 Shahdab Yazd - Foolad Sirjan Iranian1:315:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amager VK - BK Marienlyst1:315:30
 Nordenskov Uif - Gentofte Volley0:316:00
 ASV Arhus - VK Vestsjaelland3:018:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBC Waremme - VC Haasrode Leuven3:115:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Presov - VK Ekonom Spu Nitra3:018:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vingaker - Orkelljunga2:315:00
 Falkenberg - Habo3:218:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBK Klagenfurt - Weiz3:018:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - UM Itapetininga3:100:00
 Barao Blumenau - Caramuru Castro3:100:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karelian Hurmos - Lakkapaa3:117:00
 Loimu - Tiikerit2:317:00
 Savo Volley - Vantaa Ducks2:317:00
 Valepa - ETTA3:017:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Fenerbahce0:315:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - KAL Jumbos2:306:59
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Incheon Korean Air Jumbos2:307:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Prague3:018:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnika Warszawska - Aluron Warta Zawiercie3:018:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Alexandroupolis - AO Kifisias0:317:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Evivo Duren3:018:59
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 NGM Mobile Santa Croce - Atlantide Pallavolo Brescia3:118:59
 Agnelli Metalli Bergamo - Sieco Service Ortona3:118:59
 Cassa Rurale Cantu - Emma Villas Volley Siena0:319:00
 Rinascita Lagonegro - Edilesse Cavriago3:019:00
 NGM Mobile Santa Croce - Atlantide Pallavolo Brescia3:119:00
 Agnelli Metalli Bergamo - Sieco Service Ortona3:119:00
 VBC Mondovi - BCC Castellana Grotte - New Mater0:320:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latina - Modena1:316:30
 Argos - Valentina0:318:59
 GAS Sales Piacenza - Trentino1:318:59
 Macerata - Verona3:019:00
 GAS Sales Piacenza - Trentino1:319:00
 Perugia - Padova3:119:00
 Argos - Tonno Callipo Vibo Valentia0:319:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NOVA - Gazprom-Yugra Surgut3:215:00
Florbols
Pasaules Čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beļģija - Ungārija4:913:00
 Polija - Igaunija4:414:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPV Seinajoki - Nokian KrP4:217:00
 Tiikerit - Steelers4:717:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIFK - OLS9:213:00
 Narukera - LRK Tornio11:213:00
 JPS - Botnia6:014:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ullevaal - Mjondalen4:417:00
 Stabaek IF - Ready6:117:00
 Drammen Bandy - Ullern2:417:00
 Solberg - Hovik7:217:00
 Oevrevoll/Hosle - Sarpsborg1:817:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras SK - Edsbyns IF2:716:00
 AIK Stockholm - Broberg/Soderhamn8:216:00
Snūkers
German Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertsons Nīls - Tramps Džuds6:915:00
Šautriņas
The Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gervins Praiss - Saimons Vitloks1:000:00
 Adrians Luiss - Michael Smith0:115:04
 Džonnijs Klejtons - Aspinalls Nathans8:1015:55
 Gervins Praiss - Garijs Andersons2:1016:50
 Pīters Raits - Deivs Čisnols1:017:29
 Aspinalls Nathans - Michael Smith10:1121:10
 Pīters Raits - Garijs Andersons11:722:10
 Michael Smith - Pīters Raits10:1123:25
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Bite - Canberra Cavalry6:307:30
Galda Teniss
Vīrieši - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ksju Ksins - Lins Gaojuans4:012:39
 Ma Longs - Ovčarovs Dmitrijs4:213:30
 Ma Longs - Ovtcharov Dimitrij4:213:30
 Ksju Ksins - Ma Longs4:017:00
Sievietes - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen Meng - Žu Julinga4:011:00
 Čena Menga - Žu Julinga4:011:00
 Dinga Ninga - Wang Manyu4:211:49
 Čena Menga - Dinga Ninga4:115:59
 Chen Meng - Dinga Ninga4:116:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Supergigants - Rosa Khutor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goggia Sofija - Briņjone Federika0:110:00
 Veiratera Tina - Ortlieb Nina0:110:00
 Veith Anna - Lie Kajsa Vickhoff1:010:00
 Miradoli Romane - Marsaglia Frančeska1:010:00
 Delago Nicol - Pušnere Mirjama0:110:00
 Stuheca Ilka - Haehlen Joana0:110:00
 Guta Lara - Sutera Korinne0:110:00
 Venier Stephanie - Tipplera Tamara1:010:00
 Curtoni Elena - Siebenhofere Ramona1:010:00
 Rēbensburga Viktorija - Schmidhofer Nicole1:010:00
Vīrieši - Milzu slaloms - Garmisch Partenkirchen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zubcic Filip - Žandets Victors Muffats1:011:30
 Schmid Alexander - Noger Cedric1:011:30
 Pinturaults Aleksis - Tommijs Fords1:011:30
 Kristofersens Henriks - Kranjec Zan0:111:30
 Kilde Aleksander Aamodt - Švarcs Marko1:011:30
 Faivre Matjē - Lidžetijs Teds1:011:30
 De Aliprandini Luca - Meillard Loic0:111:30
 Haugens Leif Kristian - Olsson Matts1:011:30
 Fellers Manuel - Luitz Stefan0:111:30
 Braathen Lucas - Sarrazin Cyprien1:011:30
Riteņbraukšana
Cadel Evans Great Ocean Road Race
 NotikumsRezultātsLaiks
 Impey Daryl - Mccarthy Jay1:002:10
 Vendrame Andrea - Ventoso Francisco1:002:10
 Devenyns Dries - Haas Nathan1:002:10
 Jeitss Saimons - Porte Richie1:002:10
 Pedersen Mads - Haller Marco0:102:10
 Morkov Michael - Gibbons Ryan1:002:10
 Greipel Andre - Halvorsen Kristoffer0:102:10
 Viviani Elia - Nizzolo Giacomo1:002:10
 Ewan Caleb - Bennett Sam1:002:10
 Sarreau Marc - Lawless Christopher1:002:10
E-Sports
Starcraft 2 - Wardi TV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ragnarok - Solar3:213:00
 Cure - ShowTime3:114:15
Dota 2 - China Dota 2 - Masters Tournament Season - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Ethereal - Team Meteor0:204:30
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jfshfh178 - Flytomoon1:216:00
 Cyber Legacy - Flytomoon1:216:00
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Lightning - Sun-Rise2:010:30
 Future.club - Team Rockets1:212:25
 Five Brothers - Team Wolf2:115:00
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eunited - Cloud900:30
 Spacestation Gaming - Ghost Gaming01:20
 Rogue - G2 Esports02:10
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Liquid0:217:29
 Faze Clan - Liquid2:021:30
CS:GO - Ice Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Mousesports0:212:00
 OG - Natus Vincere0:214:49
 Heroic - MAD Lions E.c.0:217:05
 Ence Esports - GODSENT0:219:39
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fury - Ex-Genuine Gaming0:111:05
LoL - PVP Media Lol - GLL Spring - Phase B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Refuse - Gamespace E-Sports1:018:00
 Intrepid Fox - WE Love Gaming0:119:00
 Pyrsos Esports - Greek Regenesis1:020:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cloud9 Academy - Immortals Academy0:104:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursaspor Esports - Dark Passage0:113:00
 HWA Gaming - Royal Bandits0:114:00
 Galakticos - 1907 Fenerbahce Esports0:115:00
 Team Aurora - Supermassive Esports1:016:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keyd Stars - Intz E-Sports1:018:00
 Pain Gaming - Redemption Poa1:019:00
 Uppercut Esports - Flamengo Esports1:020:00
 Progaming Esports - Kabum Esports1:021:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phong VU Buffalo - Lowkey Esports.vietnam2:012:00
 FTV Esports - Team Flash0:214:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Counter Logic Gaming - 100 Thieves0:100:00
 Team Dignitas - Team Liquid1:001:00
 CLoud 9 - Immortals1:002:05
 Golden Guardians - Evil Geniuses1:003:00
 Team Liquid - FlyQuest1:022:00
 Evil Geniuses - Team SoloMid0:122:55
 100 Thieves - CLoud 90:123:55
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Counter Logic Gaming - 100 Thieves0:100:00
 Team Dignitas - Team Liquid1:000:59
 CLoud 9 - Immortals1:002:05
 Golden Guardians - Evil Geniuses1:003:00
 Team Liquid - FlyQuest1:021:59
 Evil Geniuses - Team SoloMid0:122:54
 100 Thieves - CLoud 90:123:55
Skvošs
Sievietes - Cleveland Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tayeb Nour EL - Chinappa Joshna3:020:00
 Perry Sarah-Jane - King Joelle3:020:44
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Sapporo - Diena 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tande Daniesl Andre - Forfang Johann Andre1:002:00
 Krafts Stefans - Dāvids Kubackis1:002:00
 Zila Pjotrs - Koudelka Romans0:102:00
 Ito Daiki - Laniseks Anze0:102:00
 Prevcs Peters - Prevc Domen1:002:00
 Kobayashi Ryoyu - Sato Yukiya1:002:00
 Zajc Timi - Haibeks Maikls1:002:00
 Geigers Karls - Leihe Stefans0:102:00
 Paschke Pius - Schmid Constantin1:002:00
 Huber Daniel - Johansson Robert1:002:00
Telpu futbols
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Somija - Baltkrievija4:215:59
 Serbija - Francija4:217:29
 Itālija - Portugāle1:418:59
 Čehija - Slovēnija3:118:59
 Itālija - Portugāle1:419:00
 Čehija - Slovēnija3:119:00
 Ukraina - Spānija1:321:30
 Kazahstāna - Rumānija1:322:00