jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Ceturdiena, 20. Feb. 2020. gada
Basketbols
Pasaule - FIBA Āzijas kauss - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Jaunzēlande98:10810:39
 Indonēzija - Dienvidkoreja76:10914:00
 Irāna - Sīrija94:4814:29
 Saūda Arābija - Katara68:5718:15
Pasaule - FIBA Pasaules Kauss - Eiropas kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovakija - Luksemburga73:6518:59
 Kipra - Baltkrievija41:9719:00
 Slovakija - Luksemburga73:6519:00
 Kosova - Īslande80:7820:00
 Kosova - Islande80:7820:00
 Portugāle - Albānija70:6220:30
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - KK Sloboda Dita Tuzla78:4920:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Bremerhaven - Tubingen Tigers94:8720:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorje - University Surgut90:7111:00
 CSKA-2 Moscow - Temp-Sumz Revda57:7417:00
 BC Burevestnik - Khimky M. B106:10118:00
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canton Charge - Bakersfield Jam106:9402:00
 Greensboro Swarm - Fort Wayne Mad Ants124:11702:00
 Grand Rapids Drive - Wisconsin Herd103:10702:00
 Raptors 905 - Westchester Knicks116:11602:30
 Texas Legends - Los Angeles D-Fenders98:14003:00
 Memphis Hustle - Sioux Falls Skyforce97:12003:00
 Idaho Stampede - Iowa Energy105:9304:00
 Reno Bighorns - Agua Caliente Clippers131:13405:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seton Hall Pirates - Butler Buldogs74:7201:30
 Wake Forest Demon Deacons - Georgia Tech Yellow Jackets79:8602:00
 Rutgers Scarlet Knights - Michigan Wolverines52:6002:00
 American University Eagles - Navy Midshipmen71:6202:00
 Lafayette Leopards - Boston University61:5902:00
 Georgia Bulldogs - Auburn Tigers65:5502:00
 Palm Beach Atlantic Sailfish - Nova Southeastern Sharks78:7702:29
 Texas Longhorns - TCU Horned Frogs70:5603:00
 DePaul Blue Demons - Villanova Wildcats71:9103:59
 Mississippi State Bulldogs - South Carolina Gamecocks79:7603:59
Sievietes - Baltkrievija - Vysshaya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bou Tsmoki - Rguor Minsk43:5415:30
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 LA Salle Explorers - VCU RAMS61:6700:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Woori Hansae79:6912:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 WBC Spartak Moscow Region - Perfumerias Avenida65:7717:00
 CCC Polkowice - Flammes Carolo82:8420:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basket Gdynia - Lyon82:9218:59
 Uniqa Sopron - Dinamo Kursk61:7421:00
 SPAR City Girona - Famila Wuber Schio65:5321:15
 SPAR City Girona - Famila Basket Schio65:5321:15
Eiropa - Eiropas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruzija - Šveice79:7917:00
 Rumānija - Spānija71:8418:00
 Ungārija - Slovēnija77:7518:59
 Somija - Serbija58:8018:59
 Ungārija - Slovēnija77:7519:00
 Somija - Serbija58:8019:00
 Polija - Izraēla71:7519:45
 Austrija - Ukraina73:8820:29
 Maķedonija - Igaunija72:8121:15
 Itālija - Krievija83:6421:30
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Alba Berlin81:8318:59
 Zenit St Petersburg - Alba Berlin81:8319:00
 Olympiakos Pireus - ASVEL Lyon-Villeurbanne77:6819:15
 Fenerbahce Ulker - Real Madrid65:9419:45
 Emporio Armani Milano - BC Khimki69:7821:44
 CD Saski Baskonia - Zalgiris Kaunas60:7421:59
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtyor Solihorsk - Neman1:518:00
 Metalurg Zhlobin - Dinamo Molodechno2:418:00
 HK Gomel - Yunost Minsk6:218:00
 HC Baranovichi - HK Vitebsk3:018:00
 HC Bobruisk - Belarus U-180:518:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moncton Wildcats - Rimouski Oceanic3:301:00
 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titans2:401:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Tri-City Americans1:503:00
 Kootenay Ice - Edmonton Oil Kings0:503:30
 Lethbridge Hurricanes - Spokane Chiefs3:604:00
 Victoria Royals - Calgary Hitmen2:205:05
 Everett Silvertips - Moose Jaw Warriors6:005:05
Sievietes - Krievija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sverdloskaya Oblast - Agidel0:309:00
 SK Gorniy Ukhta - HK Tornado Dmitrov5:617:29
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Twk Innsbruck Die Haie(U20) - Graz99ers(U20)3:119:45
 Vienna Capitals Silver(U20) - Okanagan Hockey Club Europe(U20)2:319:50
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Temirtau - Arlan0:513:00
 Jertis Pavlodar - Altai Torpedo2:314:00
 Gornyak Rudny - Humo Tashkent II1:015:00
 HC Astana - HC Aktobe4:415:00
 Almaty - Beibarys5:215:30
 Almaty - Beibarys Atyrau5:215:30
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bilyi Bars - Dinamo Kharkiv18:44
Čehija - Junioru Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice(Jun.) - BK Mlad Boleslav (Jun.)2:217:44
 HC Dukla Jihlava (Jun.) - Mountfield HK5:518:59
Krievija - VHL-B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altay Barnaul - HC Chelny1:214:00
 Krasnoyarskie Rysi - HK Orenburg3:214:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - Almaz3:508:29
 Sahalinskie Akuly - Loko3:509:59
 Avto - Sarmaty Orenburg2:511:00
 Tolpar Ufa - Ladja Togliatti9:014:00
 SKA-1946 - MHC Dynamo Moscow1:318:00
 MHK Krylia Sovetov - MHK Spartak Moscow2:118:00
 SKA-1946 - MHC Dynamo Moscow1:318:00
 MHK Krylia Sovetov - MHK Spartak Moscow2:118:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Jesenice - Ritten0:220:00
 EC Red Bull Salzburg U20 - HC Gherdeina5:220:15
 EHC Lustenau - EC Kac II2:520:30
 HC Pustertal - HK Olimpija2:021:00
 EC Die Adler Kitzbuhel - EHC Bregenzerwald5:321:00
 Cortina - Asiago3:121:30
 Fassa - EK Zell AM See4:321:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Dinamo Rīga1:111:00
 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk3:115:59
 Spartak Moscow - AK Bars Kazan6:318:30
 SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod2:218:30
 HC Sochi - HC Vityaz2:218:30
 SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod2:218:30
 HC Sochi - HC Vityaz2:218:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Blackhawks - New York Rangers3:603:00
 Edmonton Oilers - Boston Bruins1:103:30
 Dallas Stars - Arizona Coyotes3:203:30
 Edmonton Oilers - Boston Bruins1:103:30
 Colorado Avalanche - New York Islanders3:105:00
 Anaheim Ducks - Florida Panthers1:405:00
 Colorado Avalanche - New York Islanders3:105:00
 Vancouver Canucks - Minnesota Wild3:305:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laval Rocket - Manitoba Moose4:402:00
 Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms5:802:00
 Rochester Americans - Belleville Senators2:202:05
 Milwaukee Admirals - Iowa2:303:00
 San Diego Gulls - Stockton Heat3:205:00
 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins2:319:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruner Ishockey - Stavanger4:319:30
 Valerenga - HK Narvik4:119:30
 Storhamar - Manglerud Star4:219:30
 Stjernen - Lillehammer1:220:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augsburger Panther - Eisbaren Berlin3:520:29
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Lejons - HF Kaliks1:420:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farjestad - Vastra Frolunda5:220:00
 HV 71 - Orebro3:220:00
 Djurgarden - Leksand5:220:00
 Farjestad - Vastra Frolunda5:220:00
 Oskarshamn - Skelleftea AIK3:320:00
 HV 71 - Orebro3:220:00
 Linkoping - Lulea2:220:00
 Djurgarden - Leksand5:220:00
 Rogle - Vaxjo Lakers5:120:00
 Linkoping - Lulea2:220:00
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Potaissa Tudra - CSM Calarasi32:2917:00
 Potaissa Turda - CSM Calarasi32:2917:00
 HC Vaslui - Dobrogea Sud20:2318:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skara HF - Heid19:2020:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufa-Alisa - Astrakhanochka24:3415:00
 Zvezda Zvenigorod - Agu-Adiif35:2518:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobenhavn - Randers28:2620:00
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cesson - Grand Nancy Asptt HB33:2821:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chambery - Montpellier27:2421:44
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TyresoHF - Rimbo HK32:3220:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 OV Helsingborg - HK Varberg22:2420:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TMS Ringsted - FIF33:2320:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske - GOG Handbold25:3321:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaporozhye - Vive Kielce26:3318:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GWD Minden - Fuchse Berlin30:2520:00
 TV Bittenfeld - HC Erlangen30:2420:00
 Magdeburg - SC Dhfk Leipzig28:2620:00
 Rhein Neckar Lowen - TBV Lemgo29:2920:00
 Balingen-Weilstetten - THW Kiel20:3220:00
 Nordhorn - Goppingen20:3020:00
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cybertel Aniene - Todis Lido DI Ostia3:721:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Samara - Novaja Generatsija2:317:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carter H / Stefani L - Krawczyk D / Riske A1:212:00
 Krejcikova B / Zheng S - Melichar N / XU Y2:113:45
 Dabrowski G / Zhang S - Kičenoka L. / Kičenoka N.2:015:44
 Hsieh S / Strycova B - Kenin S / Mattek-Sands B2:017:09
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žonžeana Leolija - Proktors laurens2:015:59
 Gamiza Andrea - Peresa Garsia Maria Paulina2:016:00
 Žonžeana Leolija - Proktors laurens2:016:00
 Zugere Joanne - Fikē Tifānija2:117:30
 Mandlik Elizabeth - Carle Maria Lourdes0:217:45
 Pedretti Taisa Grana - Furuja Mičiru2:018:00
 Nadel Nikola - Kozarova Katarina1:219:04
 Ganga Eugenia - Samudio Antonia2:019:39
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luangnama Nudnida - Burdina Jevgenija2:106:00
 Raina Ankita - Hondo Sakura2:006:00
 Čanta Aunčisa - Bosale Rutuha0:206:00
 Raina Ankita - Hondo Sakura2:006:00
 Luangnama Nudnida - Burdina Jevgenija2:106:09
 Bavisetti Sovjanija - Inoue Mijabi0:207:30
 Yadav Mihika - Batia Rija1:207:35
 Cengiza Berfu - Sawangkaew Manachaya2:008:05
 Sama Sathwika - Jodie Anna Burrage0:209:05
 Ozeki Mičika - Franceska Džonss0:211:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karunaratne Adithja - Aršinkova Petia2:110:30
 Teilore Gabriela - Mikulskite Justīna2:010:30
 Karunaratne Adithja - Aršinkova Petia2:110:39
 Teilore Gabriela - Mikulskite Justīna2:010:39
 Bencheikh Loudmilla - Vismane Daniela0:211:00
 Ganz Fiona - Kabaja Avāda Žaklīne0:211:00
 Liauw A Fong Noa - Kulikova Anastasia2:112:10
 Topalova Gergana - Monnet Carole0:213:25
 NG, Taylor - Ryser Valentina1:214:50
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tauson Clara - Fridsema Anna-Lena2:111:50
 Andreja Laura-Jana - Valterta Simona2:011:55
 Bruleau Lu - Parizas Diaza1:212:00
 Burel Klara - Miyazaki Yuriko2:112:00
 Feta Jana - Mareja Samanta2:113:54
 Tomova Viktorija - Hogenkampa Ričela2:116:45
 Jerolimos Margota - Bondara Anna2:017:05
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingliša Medisone - Popoviča Ivana2:003:59
 Sema Erika - Kunga Leonija1:204:00
 Ramialisone Irina - Gibson Talia2:104:00
 Bozoviča Aleksandra - Muhamada Asia0:204:00
 Ingliša Medisone - Popoviča Ivana2:004:00
 Aiava Destanee - Marshall Amber2:005:34
 Tere-Apisaha Abigaila - Bains Naikta2:006:30
 Janga Sujeonga - Hosogi Sakura1:206:55
 Akita Šiho - Zločova Zuzana2:006:59
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astakhova Darya - Spigarelli Martina1:210:30
 Gluško Lina - Rouvroy Margaux0:210:30
 Pieri Tatjana - Amiraghiana Ani2:010:30
 Fita Boluda Anžela - Spiteri Dālija0:210:30
 Gluško Lina - Rouvroy Margaux0:210:30
 Pieri Tatjana - Amiraghiana Ani2:010:30
 Ukolova Anna - Leikina Polina0:212:05
 Šūla Čiara - Shcherbinina Alina2:012:05
 Svatikova Laura - Bulema Josepfīne2:012:50
 Vasilescu Arina Gabriela - Karrillo Marina Alba2:013:45
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omae Akiko - Mojuka Ucižima2:002:55
 Hontama Maija - Šimizu Ajano1:203:00
 Kang Jia Kvi - More Tara2:003:55
 Kyoka Okamura - Hajaši Erina1:204:10
 Hosonuma Čisa - Jinga Ksuna Fanga0:205:10
 Wang Xin YU - Hanatani Nagi2:005:15
 Jamaguči Mei - Ušijima Risa1:206:15
 De Vrūma Indija - Žanga Jinga2:006:20
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribakina Jelena - Pliskova Karolīna2:012:00
 Breidija Dženifera - Muguruza G. Blanko2:113:54
 Martiča Petra - Kontaveita Aneta2:017:00
 Halepa Simona - Arina Sabalenka2:118:55
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madarasz Gergelis - Ojeda Lara Rikardo0:210:54
 Sančess Hovers Karloss - Damas Miguel2:011:00
 Vaiss Aleksanders - Vives Markos Pedro1:211:00
 Lopes Morillo Imanol - Perčiots Metjū0:211:00
 Passaro Francesco - Sanchez Gonzalez Alejandro Alex2:112:35
 Endrjūzs Maks - Llamas Ruiz Pablo0:212:40
 Cačins Pedro - Martinez Martinez Jorge2:113:10
 Eisseriks Džonatans - Dhoe Benjamin2:013:55
ATP - ITF Future - Punta Del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navone Mariano - Alvarezs Nikolas2:115:00
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Villanueva Gonzalo2:115:00
 Agamenone Franko - Ečeverijs Tomass Martins2:015:00
 Navone Mariano - Alvarezs Nikolas2:115:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džonatans Mridha - Stodders Timo1:212:50
 Reimonds Artūrs - Negritu Kristofs0:212:55
 Paul Jakub - Zeiferts Štefans2:112:59
 Prehtels Sebstjans - Svrcina Dalibor0:214:44
 Krstevs Ondrejs - Ežupovičs Elmārs1:215:15
 Satrals Jans - Boehlers Dominiks2:015:35
 Wenger Damien - Veldhīrs Mikss0:217:05
 Stricker Dominic Stephan - Riedi Leandro0:218:30
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 DEN Heijer Guy - Keisidis Kristos2:110:25
 Kalovelonis Markos - Musialeks Aleksis0:210:25
 Angels Džeimijs Floids - Ionels Nikolas Davids0:210:30
 Kalovelonis Markos - Musialeks Aleksis0:210:34
 Shevchenko Alexander - Jacquet Kyrian2:012:09
 Džiakalone Omars - Kapeči Daniels2:012:10
 Shevchenko Alexander - Jacquet Kyrian2:012:10
 Massara Antonio - Harris Billy2:113:15
 Bergs Zizu - Gīns Klements0:214:00
 March Antonio Cayetano - Griffits Villjams2:116:30
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soares Kliers Juniors Gilberts - Bredlijs Džulians2:116:00
 Thirouin Jean - Comesana Francisco2:016:00
 Ribeiro Markondes Igors - Kozbinovs Aleksandrs2:016:00
 Spec Matič - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:017:55
 Verniers Mihels - Petits Gabriels1:218:25
 Rapps Austins - Martinesa Sarrasaga Felipe2:018:30
 Tikhomirovs Maksims - Goldhoffs Džordžs2:120:05
 Braimers Geidžs - Flores Jesse2:020:55
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saharovs Glebs - Draper Jack0:213:40
 Marks Vaithauss - Brouvers Gijs2:013:50
 Matusevich Anton - Hojts Evans0:215:05
 Beljers Antoine - Poulains Lukas0:215:05
 De Jong Jesper - Mchugh Aidan2:015:10
 Aleksandrs Donskis - Marek Wojciech0:215:10
 Džonsons Luks - Stīvens Barts2:116:25
 Valentins Rojers - Hands, Tom2:017:09
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivanovs Vladimirs - Čungs Junseongs2:106:59
 Lomakins Grigorijs - Karimovs Djurabeks0:207:00
 Ivanovs Vladimirs - Čungs Junseongs2:107:00
 Maulenov Timur - Daņilovs Savrijans0:207:00
 Jevsejevs Deniss - Virtanens Otto1:208:40
 Ratniuks Maksims - Šimizu Juta0:208:49
 Noguči Rio - Maggioli Emiliano2:009:05
 Šila Jaroslavs - Manafovs Vladislavs0:209:15
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vidals Azorins Hosē - Štaneks Robins0:210:00
 Komičs Aleksejs - Krutykh Oleksii0:210:00
 Sačko Vitālijs - Boyer Tristan2:010:00
 Pablo Vivero Gonzales - Hunter Vaughn2:010:00
 Verbin Pavel - Ovcharenko, Oleksandr1:210:54
 Okamura Issejs - Berrettini Jakopo0:211:40
 Goveas Arjans - Glinka Daniil0:211:45
 Kelsi Stevensons - Nijboer Ryan1:211:50
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ouakaa Aziz - Yeung Pak Long0:210:30
 Echargui Moez - Folliots Kventins1:210:30
 Maiga Rikardo - Mikula Mičals2:010:30
 Palosi, Stefan - Lorēns Tomass0:210:30
 Bertola Remijs - Krainer Lucas2:011:35
 Blanšē Ugo - Pietri Benžamins1:212:10
 Argavals Rišabs - Sureškumars Manišs0:213:00
 Alvarez Varona Nicolas - Legout, Timo2:114:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nagijs Peters - Makk Peter1:208:55
 Pervosto Luka - Miladinovic Marko0:209:00
 Hamū Maksims - Kloks Deniss2:109:00
 Voroņins Dimitrijs - Oliels Išais0:209:00
 Biljesko Domogojs - Džiakomini Luka2:109:00
 Forejtek Jonas - Jeremins Edoardo2:010:35
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Manda Salins2:011:35
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monroe N / Withrow J - Bambridge L / Mclachlan B0:218:00
 Arevalo M / O'Mara J - Harrison C / Novikov D2:020:00
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molteni A / Sonego L - Pavic M / Soares B1:200:59
 Gille S / Vliegen J - Meligeni Rodrigues A / Monteiro T1:202:40
 Granollers M / Zeballos H - Gonzalez M / Martin F2:121:59
 Jebavy R / Zelenay I - Kubots L. / Melo M.0:223:29
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melzer J / Roger-Vasselin E - Mahut N / Pospisil V0:217:29
 Krawietz K / Mies A - Paire B / Vega Hernandez D2:018:44
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterio Tiago Moura - Balazs Attila1:200:00
 Alcaraz Garfia Carlos - Koria Federiko1:202:09
 Sonego Lorenco - Lajovičs Dušans2:021:30
 Žoao Dominges - Magers Džanluka0:221:30
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomas Mačaks - Kopriva Vits2:011:00
 Marterers Maksimilians - Van De Zandšulps Botičs0:211:00
 Sasi Kumar Mukund - Hanfmans Janniks0:212:20
 Griekspūrs Tallons - Masurs Daniels1:212:30
 Madens Janniks - Kirkins Ergi2:014:14
 Haliss Kventins - Bemelmans Rubēns0:214:30
 Kuzmanovs Dimitars - Brauns Dastins2:115:59
 Kuns Nikola - Basičs Mirza2:017:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arends S / Pel D - Kopriva V / Safranek V2:015:45
 Added D / Eriksson M - Griekspoor T / Van De Zandschulp B0:216:55
 Lenz J / Maden Y - Arneodo R / Halys Q2:018:15
 Bemelmans R / Masur D - Sancic A / Weissborn T2:119:34
ATP - Challenger - Dubultspēles - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Johnson H / Johnson Y - Heliovaara H / Niklas-Salminen P2:100:55
 Arias B / Drzewiecki K - Imai S / Soeda G1:204:19
 Lovett K / Reese H - Imai S / Soeda G1:222:45
ATP - Challenger - Dubultspēles - Morelos
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galloway R / Hach Verdugo H - Gonzales R / Roelofse R2:006:09
 Sevills L. / Smits Dž. - Bourchier H / Ramanathan R2:018:30
 Galloway R / Hach Verdugo H - Aragone J / Quiroz R2:122:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radža P / Šamasdins A - Kolar Z / Ocleppo J0:218:30
 Doumbia S / Reboul F - Bortolotti M / Galovic V1:219:55
 Baldi F / Pellegrino A - Golubev A / Nedovyesov A2:021:39
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koepfers Dominiks - Kiršhaimers Strongs2:102:20
 Koepfers Dominiks - Kirčheimers Strongs2:102:20
 Harris Endrjū - Kamke Tobias0:217:00
 Kressi Maksims - Karuana Liams2:017:00
 Roberto Sids - Broudijs Laiems2:018:15
 O'Konnels Kristofs - Nam Ji Sung2:118:55
 Okonnells Kristofers - Nam Ji Sung2:118:55
 Haerteis Johannes - Niklass-Salminens Patriks2:119:45
 Rinderknečs Arturs - Mohs Maikls2:120:49
 Koepfers Dominiks - Vatanuki Josuke0:222:50
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menendezs Maseirass Adrians - Bellučī Tomass2:101:30
 Lopezs Villasenjors Žererdo - Ortega-Olmedo Roberto1:203:50
 Ficoviča Huana Pablo - Jubenks Kristofers2:118:30
 Kvirozs Roberto - Klezars Gilerme0:218:30
 Menendezs Maseirass Adrians - Sarkisjans Aleksandrs1:220:05
 Polanskis Pīters - Rodionovs Jurijs0:221:00
 Gonzaless Alehandro - Ofners Sebastians2:122:10
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krepats Baptiste - Michalski Daniel2:112:00
 Džiustino Lorenso - Gaston Hugo1:212:20
 Brankačio Rauls - Ilkels Cems0:214:05
 Arnaboldi Andrea - Kolars Zdeneks2:014:44
 Koaukauds Enzo - Vanni Luka2:016:15
 Baldi Filipo - Tseng Chun Hsin0:218:00
 Krštins Pedža - Marcora Roberto0:220:29
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simons Žils - Bedene Aljazs2:012:59
 Čiličs Marins - Šapovalovs Denis1:215:09
 Medvedevs Danils - Sinner Jannik2:117:25
 Erberts Pjērs Hjūs - Augers Aliassime Fēliks1:220:00
 Goffins Davids - Gerasimovs Jegors0:222:54
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Makdonalds Makenzijs - Opelka Reillijs0:200:59
 Kecmanovičs Miomirs - Humbert Ugo0:219:34
 Pauls Tommijs - Tiafo Frensiss0:221:35
 Pauls Tommijs - Francis Tiafoe0:221:35
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Boca Juniors - College 1975 FC7:521:30
Uganda - First Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Katwe United FC - Kataka FC4:115:00
 Myda FC - Bukedea Town Council FC4:015:00
Meksika - Copa MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Santos Laguna1:003:00
 Juarez FC - Dorados3:005:09
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangladesh Police Club - FC Bashundhara Kings1:111:29
 Rahmatganj MFS - Sheikh Russel KC0:014:29
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rotor Volgograd - Yenisey Krasnoyarsk1:209:59
 Krievija(U20) - KamAZ N.Chelny2:312:44
 Khimki FK - Fakel-Voronezh1:115:30
Argentīna - Primera Division B (Rezerves līga)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chacarita Juniors - Villa Dalmine1:014:00
ASV - Desert Diamond Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Dynamo - Real Salt Lake4:001:00
 New York Red Bulls - Columbus Crew1:103:30
 Arizona United FC - Sporting Kansas City2:104:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 King Faisal - ALL Stars1:117:00
 Accra Great Olympics - Berekum Chelsea FC0:117:00
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohammedan SC - Chennaiyin FC II4:010:30
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Hyderabad FC1:515:59
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Independiente - San Francisco1:103:00
 Chorrillo FC - Tauro FC0:022:00
Bahreina - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manama - Al Muharraq1:215:59
 Al Riffa - Al Hadd0:218:30
Kuveita
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazma SC - Al Naser2:115:55
 Al Sahel - Al Qadisiya0:519:30
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ca River Plate (Arg U20) - Cerro Porteno(U20)1:001:15
 Independiente Del Valle(U20) - Colo Colo (U20)1:023:00
Sievietes - Pasaule - UNAF Turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maroka - Mauritānija5:012:00
 Tunisija - Alžīrija1:114:14
Sievietes - Polija - Puchar Polski
 NotikumsRezultātsLaiks
 UKS SMS LODZ - GKS Katowice1:114:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western Sydney Wanderers - Melbourne City FC0:410:30
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leicester City LFC - Reading1:121:45
Kolumbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Uni de Popayan - Deportivo Rionegro0:000:59
 AD Union Magdalena - FC Bogota3:003:04
 CD Barranquilla - Expreso Rojo0:122:30
 Orsomarso - Fortaleza1:222:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Puntarenas - AD Guanacasteca1:202:00
 Municipal Liberia - Santa Rosa FC2:004:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalupe FC - Santos de Guapiles1:003:59
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Shahaniya - Al Arabi0:015:44
 Al Ahli - Al Gharrafa1:117:55
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nahdha - AL Taqadom3:114:30
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Shabab - Dhamk3:214:49
 Al Wehda - Al Feiha0:219:30
Ēģipte
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahly Cairo - El Zamalek3:418:59
Eiropa - Eiropas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ludogorets - Inter Milan0:219:54
 CFR Cluj - Sevilla1:119:54
 FC Copenhagen - Celtic1:119:54
 Shakhtar Donetsk - Benfica2:119:54
 Sporting Lisbon - Istanbul Basaksehir FK3:119:54
 Club Brugge - Manchester United1:119:54
 Getafe - Ajax2:019:54
 Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg4:119:54
 CFR Cluj - Sevilla1:119:55
 FC Copenhagen - Celtic Glasgow1:119:55
 Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg4:119:55
 Sporting Lisbon - Istanbul Basaksehir FK3:119:55
 Shakhtar Donetsk - Benfica2:119:55
 Club Brugge - Manchester United1:119:55
 Getafe - Ajax Amsterdam2:019:55
 Ludogorets - Inter Milan0:219:55
 AS Roma - Gent1:021:59
 APOEL - Basel0:321:59
 Olympiakos Piraeus - Arsenal FC0:121:59
 Wolverhampton Wanderers - Espanyol4:021:59
 Wolfsburg - Malmo2:121:59
 AZ Alkmaar - LASK Linz1:121:59
 Bayer Leverkusen - Porto2:121:59
 Glasgow Rangers - Sporting Braga3:221:59
 Wolfsburg - Malmo FF2:122:00
 Bayer Leverkusen - Porto2:122:00
 Glasgow Rangers - Sporting Braga3:222:00
 Wolverhampton Wanderers - Espanyol4:022:00
 AS Roma - Gent1:022:00
 Olympiakos Piraeus - Arsenal FC0:122:00
 AZ Alkmaar - LASK Linz1:122:00
 APOEL - Basel0:322:00
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Hapoel Lod - Maccabi Kiryat Malakhi Ironi2:218:30
Brazīlija - Campeonato Tocantinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 TO Palmas - Interporto TO2:201:15
 Sparta TO - Araguacema0:201:15
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 River PI - 4 De Julho PI1:201:00
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aguia Negra MS - Aquidauanense FC MS2:102:15
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Campinense PB - Botafogo PB0:101:15
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABC - America RN2:201:30
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luziania DF - Brasiliense DF2:300:30
 DF Gama - Paracatu FC DF3:001:00
 Paranoa EC DF - Sobradinho EC DF0:120:30
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSA AL - Bahia0:200:30
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guarany CE - Pacajus2:002:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boa EC - URT3:001:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afogados Ingazeira PE - Santa Cruz0:200:55
 Vitoria - Petrolina PE1:100:59
 Decisao PE - Retro FC Brasil2:523:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Claro - Atletico Votuporanguense SP0:021:00
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paysandu PA - CRB1:100:10
 Boavista RJ - Chapecoense0:200:15
 Nautico - Botafogo RJ1:102:29
 Oeste - Ceara1:102:29
 Nautico - Botafogo RJ1:102:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nashville SC - Washington DC United1:101:00
 New England Revolution - Vancouver Whitecaps0:203:00
 Portland Timbers - Minnesota Utd2:405:29
 Malaga - Krasnodar FK1:012:00
 Arsenal Tula - Ordabasy2:015:59
 Strommen - Kjelsas3:217:14
 FK BSK 1926 - FK Umka2:218:30
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente del Valle - Flamengo2:203:30
Pasaule - CONCACAF Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza FC - Tigres2:103:00
 Deportivo Saprissa - Montreal Impact2:203:00
 Comunicaciones - Club America1:105:00
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Sportivo Luqueno - Mineros de Guayana2:200:15
 Huracan - Atletico Nacional1:100:15
 Oriente Petrolero - Vasco da Gama0:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportes Tolima - Internacional0:002:29
 Barcelona Guayaquil - Club Cerro Porteno1:002:30
 Deportes Tolima - Internacional SC0:002:30
Bendijs
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Hammarby8:420:00
 IFK Motala Bandy - Vetlanda BK3:220:00
Šautriņas
PDC Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pīters Raits - Cross Rob7:521:15
 Džonnijs Klejtons - Michael Smith0:121:59
 Maikls van Gervens - Aspinalls Nathans5:722:30
 Darils Garnijs - Gervins Praiss0:023:09
 Glen Durrant - Garijs Andersons1:023:49
Volejbols
Sievietes - South American Club Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minas - Boca Juniors3:001:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Stara Pazova - Zeleznicar Lajkovac3:018:00
Sievietes - Kazahstāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khromtau - Taraz0:309:00
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Askö Linz-Steg - Thy0:320:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gislaveds Vbk - Hylte/Halmstad Volley0:320:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Le Cannet1:317:29
 Dinamo Kazan - Busto Arsizio3:018:00
 Asterix Kieldrecht - SC Schweriner1:320:29
 Mladost Zagreb - Chemik Police0:321:00
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kralovo Pole - Sternberk3:218:00
 Prostejov - Olomouc0:318:00
 Ostrava - Olymp Prague2:318:59
 Prerov - Frydek-Mistek3:018:59
 Ostrava - Olymp Prague2:319:00
 Prerov - Frydek-Mistek3:019:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungkuk Pink Spiders - KGC Pro VC3:112:00
 Hungkuk Pink Spiders - Daejeon KGC3:112:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lakkapaa - Loimu0:318:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - KB Stars3:012:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More - Dunav Ruse3:018:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Toulouse3:221:00
Snūkers
Snooker Shoot Out
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borgs Alekss - Un-Nohs Tepčaija0:115:00
 Maddocks Sean - Figueiredo Igors0:115:15
 Maflins Kurt - Sijuns Juans1:015:30
 Deils Dominiks - Mans Mičels1:015:44
 Lillī Davids - Vilsons Gerijs1:015:59
 Žangs Anda - Žengijs Fans1:016:15
 Deiviss Marks - Chandler Harvey1:016:30
 Boiko Iulian - Bingyu Chang0:116:45
 Viljamss Marks - Brecel Luca1:017:00
 Langnings Bai - Velss Daniels0:117:15
 Jiahui SI - Goudongs Ksjau0:117:30
 Greiss Deivids - Young Dean0:117:45
 Džoiss Marks - Veikelins Kriss0:118:00
 Bonds Naidžels - Grīns Džerards1:018:15
 Žao Ksintongs - Kleckers, Lukas1:018:30
 Songsermsavads Akani - Selbijs Marks1:018:45
 Vilsons Kirens - Vaits Maikls1:021:00
 Hetkots Luiss - Jamie Klarks Riss0:121:15
 Makgils Entonijs - Jiankang Zhang1:021:30
 Haighfilds Liams - Keihils Džeimss1:021:45
 Padžets Endrjū - Binghams Stjuarts1:022:00
 Hagils Ašlijs - Onīls Džeimijs1:022:15
 Ksivens Meijs - Selt Metjū1:022:30
 Čuans Liongs Rorijs Tors - Wongharuthai Nutcharut1:022:45
 Alens Marks - Honghao Luo0:123:00
 Hangs Li - Stefanovs Adams1:023:15
 Haotians Lu - Parsons Railijs1:023:30
 Deivisons Pols - Hamiltons Entonijs0:123:45
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biarritz Olympique - USA Perpignan18:2221:45
E-Sports
Dota 2 - Tug of War:Mad Moon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Esports - B81:014:00
 Aggressive Mode - Nigma0:115:55
 Virtus Pro - Gambit Esports2:019:39
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newbee - Dark Knight2:005:00
 Newbee - THE New Top2:009:00
 Team Sirius - Dark Knight2:011:00
 Asni - Desperado0:211:00
 Asni - Look For Smile0:213:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Hellraisers0:216:00
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyberground Gaming - Racoon0:119:00
 Samsung Morning Stars - Sparks Esports1:020:00
 Outplayed - Moba Rog1:020:45
 YDN Devils - Team Qlash Forge1:021:45
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 BCN Squad - Emonkeyz1:019:00
 Team Queso - Movistar Riders0:120:00
 Ucam Esports Club - S2V Esports1:021:00
 Giants Gaming Spain - X6tence1:022:05
 MAD Lions Madrid - G2 Arctic1:023:05
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Griffin - Damwon Gaming1:209:59
 KT Rolster - APK Prince0:213:10
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jin Air Green Wings - Team Dynamics0:207:00
 Asura - Brion Blade0:209:30
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warkidz E-Sports - Energypot Wizards0:120:00
 Level UP - Saim SE0:121:04
 Elementaries - Crvena Zvezda1:022:04
 Wild.coolermaster - Upper Echelon0:123:14
CS:GO - ROG Winter
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Kova Esports2:120:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formidable - Paradox Gaming0:111:10
 Pc419 - Skyfire0:111:40
 Esper - Trident Esports0:112:10
 Chiefs Esports Club - Order0:112:10
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - AGO Gaming0:219:00
 Fate - Copenhagen Flames0:221:25
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ex-Faint Gaming - Team One Esports1:003:00
 Rugratz - Recon 51:204:00
 BIG Frames - Mythic0:104:00
 Rugratz - Thunder Logic1:005:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - BIG0:116:00
 Team Spirit - Team GamerLegion1:017:00
 Wisla Krakow - Sprout17:00
 HellRaisers - Japaleno0:118:05
 BIG - Team Spirit0:118:15
 Team GamerLegion - Team Singularity1:019:00
 Pro100 - Unicorns of Love1:020:05
 Nordavind - BIG0:120:05
 Pact - Team Singularity1:020:05
 Movistar Riders - Ex-Virtus.pro1:020:25
Badmintons
Women Doubles - Spain Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chow M K / Meng Y L - HOO V / Yap C W2:113:05
 Ponnappa A / Reddy N S - Stoeva G / Stoeva S0:214:35
 HSU Y C / HU L F - Boeje A / Poulsen M2:015:25
 Birch C / Smith L - Akchurina A / Morozova O2:016:15
 Mūra J / Villiamsa V - Kititarakul J / Prajongaj R0:217:05
 Bolotova E / Davletova A - Piek S / Seinen C0:217:05
Jauktās dubultspēles - Austrijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pistorius J / Volkmann F - Lauritzen E / Bergstein I0:214:00
 Dunn A / Torrance C - Jille R / Jille D2:114:00
 Hall A / Macpherson J - Hutomo T S C / Jamil I C S0:214:00
 Hybel E / Magnusson J - Leydon-Davis O / Pak A1:214:30
 Stoffersen M / Ekelund S - Smilowski P / Swierczynska M0:214:30
 Stipsits D / AU Yeong S - Espersen R / Busch C1:214:35
 Van Der Lecq T / Van Der Aar I - Christensen M E / Karlsson E0:214:35
 BAY J / Lundgaard S - Laanes M / Marran K-K2:015:10
 Orteu Y / Muller A - Farias FA / Lima J0:215:10
 Delrue F / Heriau V - Farias FR / Lima S2:015:10
Jauktās dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 LEE J H / Hsu Y C - Meng T K / Jing L P2:011:00
 GOH S H / Lai S J - Chopra P J / Siki Reddy N2:111:00
 Yang P-H / HU L F - Lamsfuss M / Herttrich I2:111:00
 Jansen J R / Ostermeyer K - Bay-Smidt M / Soby R1:211:40
 KIM S R / Kim H N - Vitidsarn K / Chaiwan P2:011:40
 Moore J / Wolfenden T - Ellis M / Smith L1:212:20
 Ivanov V / Bolotova E - Hemming C / Pugh J2:012:20
 Thyrri M / Surrow M - Gicquel T / Delrue D1:213:50
Sievietes - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 LEE C H / Lin J Y - Newall H / O Donnell E2:117:50
 Jille D / Tirtosentono A - Yasaki T / Yokoyama E0:218:40
 Hopton J / Warner H - Nielsen I / Steffensen M L0:218:40
 HSU W C / Huang C P - Boiarun A / Iakovleva A2:118:40
 Hsieh P S / WU T J - Santosh S / Dandu P1:219:10
 Busch C / Schulz A - Liew F T / Tolman L2:019:10
 Muller A / Stadelmann J - Lundgaard S / Paredes C2:119:15
 LAI C H / Lai T Y - Lima J / Lima S0:219:15
 Pottendorfer K / WU E - Macpherson J / Torrance C0:219:15
 Choi C / WU J - Gonda D / Korosi A2:119:50
Sievietes - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jakobsena Džūlija Davalla - Ongbumrungpana Busanana0:211:40
 Molins Paula - Pornpavī Čočuvongs0:212:20
 Katetonga Supanida - Sabrina Jaquet (SUI)2:113:05
 Jigita N. - Mikkela Airi2:013:05
 Chiang Ying LI - Depreza Fabienne2:013:50
 Ulitina, Mariya - Ņūvala S.0:214:35
 Vanga Iris - Chaiwan Phittayaporn1:216:15
 Marina Karolina - De Visch Eijbergen, Soraya2:017:55
Sievietes - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madarasz Reka - Goncalves Sonia2:015:00
 Tama Britnija - Spori Ann-Kathrin2:015:10
 Bairaka Ozge - Urushizaki Mako0:215:30
 Sandorhazi Vivien - Mitsova Maria0:215:45
 Tomalova Katerina - Kuuba Kristin0:215:45
 Nguyen Thuy Linh - Hsu Wen Chi2:015:45
 Joshi Prashi - VU Thi Trang1:216:20
 Lianga Tinga Jū - Stadelmann Jenjira2:116:20
 Bergstein Iben - Demirbag Aliye0:216:20
 Yokoyama Erika - Schulz Amalie0:216:20
 Gonda Daniella - Lima Samia2:016:55
 Nakai Yukino - Lin Jhih Yun2:016:55
 Marran Kati Kreet - Šivani Rutvika0:216:55
 Lima Jaqueline - Huang Ching Ping0:216:55
Vīrieši - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grimley C / Grimley M - Leydon-Davis O / Manota A2:019:40
 Janacek J / Svejda T - Stoffersen M / Vestergaard M0:219:40
 Greco G / Strobl K - Klindt P I / Thoegersen M0:219:50
 Clare M / Flynn M - Dunn A / Hall A0:220:10
 Ichikawa K / Umayahara D - BAY J / Mikkelsen M2:120:10
 Russ Z / Stallwood S - Espersen R / Hybel E2:020:25
 Eipe J / Kjaer R - Delrue F / Lovang K2:020:25
 Kuenzi T / Orteu Y - Phuangphuapet N / Viriyangkura T0:220:25
 Abramov K / Karpov G - Farias FA / Farias FR1:221:00
 Hung T W / LU M C - Kaisti A / Larkimo O2:021:00
 Bjelan I / Doder A - Briggs P / Hurlburt-Yu J0:221:00
 Easton R / Van Leeuwen E - LIN S K / Tseng M H2:021:00
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chun L M / SU C H - GOH S F / Izzuddin N2:112:20
 KIM G J / Lee Y D - Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A1:213:05
 Fikri M S / Maulana B - LEE J-H / Yang P-H0:215:25
 LIN C Y / Yang M T - Lamsfuss M / Seidel M E0:215:25
 YAO C L / Han Y P - Jansen J R / Kaesbauer P2:116:15
 Mairs G / Wolfenden T - Isara B / Jongjit M2:016:15
 LEE Y / Wang C L - Lane B / Vendy S2:017:05
 Geiss B / Volker J C - Chia A / Soh W Y0:217:55
Vīrieši - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rasmus Gemks - De Oliviera Igors2:111:00
 Rouxel, Thomas - Popov Toma Junior2:111:40
 Šefers Kai - Verma Sameer1:213:50
 Jajrams Ajajs - Srikants Kidambi2:013:50
 Corvee Lucas - Lēvs Darjēns0:214:35
 Jorgensens Jans - Sirants Sergejs2:015:25
 Akselsens Viktors - Leverdezs Briss2:017:05
 Vitidsarn Kunlavut - Nguyen Nhat2:017:55
Vīrieši - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sen Lakshya - Holm Ditlev Jaeger1:216:20
 Veiskirhens Maks - Šenzlers Larss2:016:20
 Ngujens T.M. - Lee Chia Hao0:216:20
 Yang Brian - Manota Abhinavs2:016:50
 Heino, Eetu - Ho Šu Džeisons Entonijs1:217:20
 George Kiran - Must Raul2:017:20
 Malkovs Vladimirs - Kweekel Joran2:117:30
 Lale Emre - Klindt Philip Illum1:217:30
 Či Ju Jens - Verma Siril2:017:30
 Koljonen, Kalle - Yadav Chittaboina Rahul2:017:30
 Christophersen Mads Emil - Chia Hung Lu (TPE)0:217:50
 Manjunath Mithun - Vrabers Luka2:018:05
 Munozs Lino - Tandon Aryamann2:018:05
 Messerschmidt Rasmus - Svendsen Victor0:218:05
 Kuenzi Tobias - Abians Pablo0:218:05
 Singh Siddharth Pratap - Mishra Alap0:218:40
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jevtovic M / Surjan S - Ionescu O / Szocs B1:311:00
 Wong C T / Dooh H K - Afanador B / Diaz A3:111:00
 Flore T / Gasnier L - Karakasevic A / Lupulesku I0:311:00
 Gonzalez D / Diaz M - HO K K / Lee H C0:311:00
 Szudi A / Pergel S - Achanta S K / Batra M2:311:40
 Ishiy V / Takahashi B - Franziska P / Solja P1:311:40
 Gunduz I / Altinkaya S - Mizutani J / Ito M1:311:40
 Pistej L / Balazova B - Robles A / Xiao M1:311:40
 Wong C T / Dooh H K - Ionescu O / Szocs B3:122:20
 Robles A / Xiao M - Franziska P / Solja P1:322:20
 Karakasevic A / Lupulesku I - HO K K / Lee H C3:222:20
Sievietes - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madarasz D / Pergel S - Shao J / Yu F2:312:40
 Kumahara C / Zhang L - Paranang O / Sawettabut S1:312:40
 Chen S-Y / Cheng H-T - Huang Y-W / LI Y-J3:112:40
 Meshref D / Toliou A - Hirano M / Ishikawa K0:312:40
 Balazova B / Matelova H - Mantz C/ Wan Y2:313:20
 Mittelham N / Shan X - SOO W Y M / Zhu C1:313:20
 Ciobanu I / Samara E - DOO H K / Lee H C1:313:20
 Diaz A / Diaz M - HO T-T / Mischek K0:313:20
Sievietes - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mihailova Polina - Sato Hitomi1:415:20
 Pesotska Margarita - Žanga Lilī4:115:20
 Kato Miju - Matelova Hana4:015:20
 Ito Mima - Ni KSai Liana4:015:20
 Chen Szu-Yu - Batra Manika3:416:10
 Szocs Bernadette Cynthia - Hashimoto Honoka0:416:10
 YU FU - Hirano Miu2:416:10
 Liu Xin (1997) - Hana Jinga0:416:10
 Shan Xiaona - Samara Elizabeta4:317:00
 Janga Siaosina - Doo Hoi Kem3:417:00
 So Vai Jam Minnija - Šibata Saki4:317:00
 Cheng I-Ching - Savettabuta Sutasini4:017:00
 Ērlanda Brita - Madaraša Dora4:017:50
 Diaza Adrianna - Nagasaki Miyu4:217:50
 Ojio Haruna - Išikava Kasumi0:417:50
 Solja Petrissa - Mittelham Nina2:417:50
Vīrieši - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kallberg A / Ranefur E - Ecseki N / Szudi A1:314:00
 Togami S / Uda Y - Achanta S K / Gnanasekaran S2:314:00
 Desai H / Thakkar M V - LAM S H / NG P N2:314:00
 Ho K. K. / Wong C. T. - Pletea C / Sipos R3:014:00
 Polansky T / Sirucek P - Duda B / Franziska P1:314:40
 Allegro M / Lambiet F - Ishiy V / Jouti E0:314:40
 Chen C-A / Chuang C-Y - Alto G / Gonzalez D3:114:40
 Karakasevic A / Pistej L - Dyjas J / Nuytinck C0:314:40
Vīrieši - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Majoros Janos Bence - Gionis Panagiotis2:418:50
 Duda Benedikts - Niva Koki4:018:50
 Alamiyan Noshad - Gnanasekaran Sathiyan0:418:50
 Harimoto Tomokazu - Vangs Jangs4:018:50
 Gacina Andrejs - Ovčarovs Dmitrijs1:419:40
 Togami Shunsuke - Habesohn Daniel4:119:40
 Grots Džonatans - Dyjas Jakub1:419:40
 Franziska Patriks - Jin Takuja2:420:30
 Uda Jukija - Jha Kanak4:120:30
 Samsonovs Vladimirs - Cassin Alexandre1:420:30
 Gardos Robert - Wong Chun Ting4:020:30
 Gauzijs Simons - Qiu Dang3:421:20
 Lam Siu Hangs - Calderano Hugo3:421:20
 Karlsson Kristian - Jorgic Darko4:221:20
 Šibajevs Aleksandrs - Pitčfords Liams2:421:20
Skvošs
Vīrieši - Bahl and Gaynor Cincinnati Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bunyan Nicole - Mackevica Ineta3:219:00
 Nasser Menna - Turnbull Jessica3:219:45
 Kuruvilla Sunayna - Abbas Nada2:320:30
 Soini Emilia - Low Weenee3:023:30
Distanču slēpošana
Vīrieši - Distance - Storlien-Meraker 38km (F) Masu Starts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holund Hans Christer - Niskanen Iivo1:014:30
 Yakimushkin Ivan - Melnichenko Andrey0:114:30
 Roethe Sjur - Krueger Simen Hegstad1:014:30
 Krogh Finn Haagen - Bolšūnovs Aleksandrs0:114:30
 Dario Kolonja - Martins Sandbais1:014:30
Sievietes - Distance - FIS Ski Tour Storlien-Meraker 38km Masu starts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uhrenholdt Jacobsen Astrid - Parmakoski Krista1:011:45
 Flugstad Oestberg Ingvild - Weng Heidi1:011:45
 Diggins Jessica - Brennan Rosie1:011:45
 Haga Ragnhild - Stadlober Teresa0:111:45
 Andersson Ebba - Johaug Therese0:111:45
Pludmales volejbols
Vīrieši - FIVB Phnom Penh
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janiak P / Korycki M - Pfretzschner L / Sowa R1:212:00
 Kangkon N / Nakprakhong B - O`dea B / O`dea S0:212:00
 Friedl F / Trummer M - Burnett P / Ferguson M1:213:00
 Sedlak J / Manas P - Denysenko D / Iemelianchyk V0:213:00
 Kindl M F / Seiser M - Baldauf S / Reiter J2:014:00
Biatlons
Individuālā jauktā stafete - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norvēģija - Itālija1:016:15
 Ukraina - Krievija0:116:15
 Francija - Zviedrija1:016:15
 Šveice - Čehija1:016:15
 Baltkrievija - Dienvidkoreja1:016:15
 Igaunija - Kanāda0:116:15
 Latvija - ASV0:116:15
 Vācija - Austrija1:016:15