jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Piektdiena, 21. Feb. 2020. gada
Basketbols
Pasaule - Eurasian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 MGAFK Moscow Region - BC Arsenal Tula73:7015:00
Pasaule - FIBA Amerikas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentīna - Venecuēla68:7400:59
 Puertoriko - ASV70:8302:00
 Čīle - Kolumbija59:6002:00
 Puertoriko - ASV70:8302:00
 Meksika - Bahamas75:6103:59
Pasaule - FIBA Āzijas kauss - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīnas Taipeja - Malaizija152:4812:59
 Kazahstāna - Palestīna79:7615:59
 Kazahstāna - Palestine79:7616:00
 Bahreina - Indija68:6718:00
 Libāna - Iraq87:6821:00
 Libāna - Irāka87:6821:00
Pasaule - Afrobasket
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotdivuāra - Gvineja58:5015:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sendai 89ers - Hyogo Storks68:7112:00
Portugāle - Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ovarense B - D Leca79:7623:29
 NB Quelez - MBA Montisistemas79:3523:29
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 USK Praha B - BK Synthesia Pardubice57:6417:00
 Sokol Pisek - Zlin104:9720:00
 BK Opava B - Slavoj BK Litomerice54:12420:00
 Sokol Pisek - Zlin104:9720:00
 SA Brno - Sokol Vysehrad71:6020:45
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beylikduzu Basket - Kocaeli BSB74:8317:29
 Karsiyaka Belediyespor - Nazilli Belediye84:7918:00
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anadolu Basket Ankara - Balikesir Belediye Spor85:7415:30
Sievietes - Slovēnija - 1. SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Konjice - ZKK Grosupje67:5918:30
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayrakli Belediyesi - Sakarya Yukselis88:7217:00
Sievietes - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Agronomia Bucuresti - CSU Rookies Oradea84:5216:30
Sievietes - Itālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Techmania Battipaglia - Umana Reyer Venezia54:7221:59
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Techmania Battipaglia - Umana Reyer Venezia54:7222:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Campus Promete - Araski Aes59:5121:45
 Al-Qazeres Extremadura - CD Zamarat50:5321:45
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon KEB-Hana - Guri Kdb Life Winnus59:7212:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villeneuve dAscq Lille - Tarbes72:5821:00
Eiropa - Eiropas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horvātija - Zviedrija72:5618:59
 Grieķija - Bulgārija73:6318:59
 Turcija - Nīderlande65:7218:59
 Horvātija - Zviedrija72:5619:00
 Grieķija - Bulgārija73:6319:00
 Turcija - Nīderlande65:7219:00
 Latvija - Bosnija un Hercogovina61:6219:30
 Melnkalne - Lielbritānija81:7420:00
 Vācija - Francija83:6921:00
 Čehija - Dānija75:7121:09
 Beļģija - Lietuva86:6521:30
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - CSKA Moscow81:8620:00
 Bayern Munich - Anadolu Efes Istanbul63:8821:30
 Panathinaikos AO - FC Barcelona81:9221:30
 Bayern Munich - Anadolu Efes Istanbul63:8821:30
 Panathinaikos AO - FC Barcelona81:9221:30
 Valencia - Maccabi Tel Aviv82:8521:59
 Valencia BC - Maccabi Tel-Aviv82:8522:00
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maine Red Claws - College Park Skyhawks119:10002:00
 Austin Spurs - Los Angeles D-Fenders128:12403:30
 Santa Cruz Warriors - Agua Caliente Clippers92:9005:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arizona State Sun Devils - Oregon Ducks77:7203:59
 California Riverside - Hawaii Rainbow Warriors55:5606:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Milwaukee Bucks106:12602:00
 Atlanta Hawks - Miami Heat129:12402:29
 Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets103:10303:00
 Chicago Bulls - Charlotte Hornets93:10303:00
 Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets112:10403:00
 Sacramento Kings - Memphis Grizzlies129:12505:00
 Golden State Warriors - Houston Rockets105:13505:29
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lincoln FC - Lions Gibraltar7:121:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amstetten - Liefering1:120:09
 FC Juniors OO - SV Lafnitz1:220:09
 Austria Klagenfurt - Ried1:120:09
 Austria Lustenau - Dornbirn4:120:09
 Kapfenberg - Blau-Weis Linz1:120:09
 SV Horn - Austria Wien II2:220:10
 Kapfenberg - Blau-Weis Linz1:120:10
 Austria Lustenau - Dornbirn4:120:10
 Amstetten - Liefering1:120:10
 Austria Klagenfurt - Ried1:120:10
 FC Juniors OO - SV Lafnitz1:220:10
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vushtrria - KF Drita2:314:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortrijk - Genk0:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oud-Heverlee Leuven - Union St Gilloise3:521:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ispe FC - Magway FC2:111:00
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chertanovo - Tom Tomsk4:009:59
 Tambov - Krylya Sovietov Samara4:012:44
 Shinnik Yaroslavl - Mordovia Saransk3:015:30
 Riga FC - SKA Rostova2:118:15
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levadiakos - Doxa Dramas3:215:00
Ungārija - U19 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Debreceni VSC (U19) - Budapest Honved(U19)0:212:59
 Illes Akademia Haladas(U19) - Ferencvarosi (U19)2:112:59
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uganda Revenue Authority FC - Vipers3:115:00
 Uganda Revenue Authority FC - Vipers SC3:115:00
 Maroons FC - Busoga United FC0:115:30
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentino De Rosario - Sportivo Barracas0:022:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Dock Sud - Central Cordoba De Rosario1:022:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Leopards - Amavarara2:020:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arouba - Fanja2:114:25
 Al-Rustaq - Dhofar3:215:25
 Mirbat SC - AL Nassr FC0:117:45
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Limassol - Agia Napa0:018:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pirin Blagoevgrad - FK Septemvri Sofia1:417:30
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plaza Amador - Sporting San Miguelito2:002:00
 Alianza FC - CD Arabe Unido0:203:00
Kuveita
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sulaibikhat - Al Jahra0:115:55
 Al Tadamon - Al Arabi0:519:30
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad Asuncion(U20) - CD Jorge Wilstermann(U20)9:101:15
 Sporting Cristal(U20) - Club Nacional De Football (U20)2:123:00
Sievietes - Austrālija - Elaine Watson Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 UQ FC - North Star8:112:30
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSC Anderlecht - Club Brugge1:021:00
 Standard Femina de Lige - KAA Gent3:121:00
 Oud-Heverlee Leuven - Ladies Genk1:321:30
Sievietes - Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celtic Lfc - Glasgow City2:121:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VFL Wolfsburg - 1. FFC Turbine Potsdam5:120:15
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Beni Mellal - Raja Casablanca1:218:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siam Navy - Udon Thani FC3:214:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rayong FC - Nakhon Ratchasima FC1:215:00
Kolumbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Huila - Llaneros FC0:200:59
 Depor Aguablanca - Real Cartagena1:203:04
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sirens FC - Sliema Wanderers0:019:00
 Tarxien Rainbows - Floriana0:420:00
 Gzira United - Valletta0:121:00
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club 12 de Octubre - Club Nacional Asuncion0:223:00
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arabi - Al-Hamriyah0:215:25
 Masafi - Al Oruba0:115:25
AAE - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baniyas - Shabab AL Ahli Dubai Club1:015:30
 Al Dhafra - Al Jazira1:118:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kukesi - FK Tirana1:219:00
Izraēla - Liga Bet South
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva - Otzma Football Club Holon5:012:59
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Azor - Ironi Kiryat Gat4:012:59
 Maccabi Herzelia - Maccabi Ironi Ashdod FC1:013:30
 Hapoel Migdal Haemek - Hapoel Kaukab0:214:00
 SC Haifa Robbie Shapira - Maccabi Ironi Qiryat Atta0:014:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin0:015:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Akko0:015:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ramat Gan1:215:00
 Hapoel Ashkelon - SC Kfar Qasem0:015:00
 Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit3:215:00
 Hapoel Ashkelon - SC Kfar Qasem0:015:00
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Khor - Al Rayyan SC1:115:44
 Qatar SC - Al Sailiya SC0:017:55
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ismaily - Pyramids FC0:117:00
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afturelding - Breidablik1:321:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abha Club - Al Adalh2:215:10
 Al Faisaly - Al-Ettifaq1:217:29
 Al Ahli - Al-Fath0:119:30
 Al Ahli - Al Fateh0:119:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vozdovac - Spartak Subotica2:318:30
 Habitfarm Javor - Mladost Lucani1:219:00
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clydach - Cwmbran Celtic3:021:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberystwyth Town - Penybont0:121:45
 Gap Connahs Quay - The New Saints1:022:00
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rajasthan - Garhwal Heroes FC1:311:29
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mumbai City FC - Club Chennai0:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - Gokulam Kerala FC3:210:30
 North Eastern RE Organising Cultural Association - Gokulam Kerala FC3:210:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla - Deportivo Toluca Mexiquense1:117:00
 Atlas - Pachuca0:117:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Zacatecas - Zacatepec2:004:30
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Zacatecas - Zacatepec2:004:30
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Dubrava - Cibalia Vinkovci2:115:59
 Medimurje Cakovec - Hrvatski Dragovoljac1:219:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Varazdin - Lokomotiva Zagreb0:218:59
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Lodz - Pogon Szczecin0:018:59
 Slask Wroclaw - Gornik Zabrze2:121:30
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linfield - Crusaders4:021:45
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee United - Inverness2:121:04
Austrālija - Queensland Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolves FC - Southside Eagles1:311:00
Austrālija - RietumAustrālijas Nakts sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stirling Lions - Olympic Kingsway SC1:414:29
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Knights - Dandenong Thunder3:310:30
 Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens1:110:45
 Green Gully Cavaliers - Hume City0:211:00
 Dandenong City SC - St Albans1:111:29
 Oakleigh Cannons - Heidelberg United3:211:30
 Dandenong City SC - St Albans1:111:30
Austrālija - U20 Victoria Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dandenong City SC (U20) - St. Albans Saints SC (U20)1:109:30
Austrālija - South Australia Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Campbelltown City - Adelaide Blue Eagles3:211:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Western United FC2:008:14
 Western Sydney Wanderers - Adelaide United5:210:30
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winterthur - Lausanne0:421:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shonan Bellmare - Urawa Reds2:312:00
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Andira AC - Atletico Acreano AC1:200:30
 SC Humaita AC - Galvez AC0:402:30
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desportiva Ferroviaria ES - Atletico Itapemirim ES4:001:15
 Estrela DO Norte ES - Linhares FC ES2:101:15
 Serra ES - AA Sao Mateus ES1:101:15
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amazonas FC AM - Manaus Fc/Am1:102:00
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnahyba PI - Flamengo PI2:201:00
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moto Clube MA - Cordino MA3:001:00
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palmeira RN - Globo FC2:600:59
 Palmeira RN - Globo RN2:601:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bosque Formosa EC DF - Taguatinga EC DF0:301:30
 Capital CF DF - Ceilandia Esporte Clube DF0:020:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tombense - Cruzeiro2:000:15
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico GO - Crac0:001:30
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palmeiras - Guarani SP1:002:30
 Botafogo SP - Inter De Limeira SP2:121:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marilia - Olimpia SP1:101:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monte Azul SP - Atibaia SP6:020:00
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brusque SC - Remo5:102:29
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaasa PS - FF Jaro0:220:00
Īrija - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wexford Youths - UCD1:121:45
 Cabinteely FC - Bray4:221:45
Īrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shelbourne - Dundalk1:221:45
 Sligo Rovers - St. Patricks0:221:45
 Waterford - Bohemians0:221:45
 Derry City - Finn Harps1:121:45
 Shamrock Rovers - Cork City6:022:00
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antofagasta - Univ. Conception1:117:00
 Univ. Catolic - Deportes Iquique3:123:29
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Minsk - Dinamo Moscow0:409:59
 Brann - Aalesunds1:313:00
 CSKA Moscow - FC Rapperswil Jona3:013:00
 Lillestrom - Bodo/Glimt1:415:59
 Notodden - Arendal0:216:00
 Lillestrom - Bodo/Glimt1:416:00
 FC Orenburg - Sarpsborg 081:117:00
 Ranheim - Rosenborg2:417:00
 FC Orenburg - Sarpsborg 081:117:00
 Ranheim - Rosenborg2:417:00
 Start - Jerv1:018:00
 Norrby IF - Degerfors1:218:30
Pasaule - CONCACAF Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Carlos - New York City FC3:503:00
 CD Olimpia - Seattle Sounders2:205:00
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - Millonarios1:000:15
 Emelec - Blooming2:000:15
 Always Ready - Millonarios1:000:15
 MG Atletico - Union Santa Fe2:002:29
 El Nacional - Fenix Montevideo2:202:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palestino - Club Guarani Asuncion0:100:15
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskisehirspor - Hatayspor0:118:00
 Osmanlispor FK - Menemen Belediyespor2:018:00
 Ankaraspor - Menemen Belediyespor2:018:00
 Eskisehirspor - Hatayspor0:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivasspor - Alanyaspor1:018:59
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen2:121:00
 Helmond Sport - Jong Ajax0:221:00
 Dordrecht - De Graafschap1:221:00
 Jong PSV - FC Oss1:121:00
 Excelsior - Den Bosch6:421:00
 Telstar - Maastricht2:121:00
 Cambuur - Roda2:021:00
 NAC Breda - Almere1:021:00
 Telstar - Maastricht2:121:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waalwijk - Sparta Rotterdam0:121:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jerez de Los Caballeros - UD Fuente De Cantos1:221:00
 EMD Aceuchal - UD Montijo1:422:00
 UD Tamaraceite - Union Viera CF6:123:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Gijon - Cadiz1:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis - Mallorca3:321:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hobro - Midtjylland0:220:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coventry City(U23) - Bristol City(U23)2:115:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Derby County - Fulham FC1:121:44
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Ave (U23) - SP. Braga (U23)3:117:00
 FC Famalicao (U23) - Leixoes SC (U23)1:017:00
 Rio Ave (U23) - SP. Braga (U23)3:117:00
 Estoril Praia (U23) - CD Aves (U23)0:418:59
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilafranquense - Farense0:322:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aves - Vitoria Guimaraes0:222:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cosenza - Frosinone0:221:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brescia - Napoli1:221:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Beziers - Creteil1:221:00
 Ajaccio GFCO - Dunkerque0:221:00
 Lyon Duchere - Avranches1:421:00
 Toulon Le Las - Villefranche Sur Saone3:021:00
 Bourg-Peronnas - PAU FC0:021:00
 Boulogne - Le Puy1:021:00
 Cholet - FC Bastia Borgo0:021:00
 US Quevilly Rouen - Concarneau0:121:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niort - Valenciennes1:021:00
 Le Havre - Orleans1:221:00
 Grenoble Foot - Chateauroux0:121:00
 Guingamp - Sochaux1:121:00
 Ajaccio - Le Mans UC 722:021:00
 Rodez Aveyron - Lorient0:121:00
 Chambly Thelle - Nancy2:121:00
 Clermont - Paris FC0:121:00
 Niort - Valenciennes1:021:00
 Guingamp - Sochaux1:121:00
 Clermont - Paris FC0:121:00
 Le Havre - Orleans1:221:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nice - Brest2:220:00
 Metz - Olympique Lyon0:221:44
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Oberneuland - Blumenthaler SV3:020:30
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FSV Martinroda - FC Carl Zeiss Jena II0:219:30
 FC Strausberg - Tennis Borussia Berlin1:420:30
 Wiedenbruck - FC Gütersloh 20002:020:30
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim II - Astoria Walldorf2:319:30
 Wacker Nordhausen - SV Lichtenberg 474:420:00
 TSG Balingen - Mainz II1:520:00
 BFC Dynamo - VSG Altglienicke1:220:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Sportfreunde Lotte1:120:30
 SV Drochtersen/Assel - Heider SV1:020:30
 Werder Bremen II - Hannoverscher SC1:020:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Koln - Sonnenhof Grossaspach1:020:00
 Viktoria Koln - SG Sonnenhof1:020:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osnabruck - Erzgebirge Aue0:019:30
 Wehen Wiesbaden - Greuther Furth1:119:30
 Osnabruck - Erzgebirge Aue0:019:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - Paderborn3:221:30
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Baranovichi - HK Vitebsk6:118:00
 HC Bobruisk - Belarus U-183:418:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Rimouski Oceanic1:001:00
 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix3:402:00
 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts2:402:30
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Flint Firebirds0:402:00
 Windsor Spitfires - London Knights2:402:05
 Barrie Colts - Saginaw Spirit5:502:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Temirtau - Arlan0:108:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Torun4:219:00
 Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk2:019:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers3:302:00
 Washington Capitals - Montreal Canadiens3:302:00
 Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins4:002:00
 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers3:302:00
 Washington Capitals - Montreal Canadiens3:302:00
 New Jersey Devils - San Jose Sharks2:102:00
 Ottawa Senators - Winnipeg Jets1:502:29
 St. Louis Blues - Arizona Coyotes1:003:00
 Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning5:305:00
 Los Angeles Kings - Florida Panthers5:405:29
Krievija - VHL-B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krasnoyarskie Rysi - HK Orenburg2:414:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - Almaz5:209:00
 Sahalinskie Akuly - Loko1:309:59
 Tolpar Ufa - Ladja Togliatti7:114:00
 Avto - Sarmaty Orenburg8:215:30
 Russkije Vitiazi - CSKA Red Army0:217:00
 ORG Junior - Ska-Varyagi2:418:00
 MHK Krylia Sovetov - MHK Spartak Moscow1:118:00
 Kapitan - Mytish Atlanty3:518:00
 MHK Krylia Sovetov - MHK Spartak Moscow1:118:00
 ORG Junior - Ska-Varyagi2:418:00
 Kapitan - Mytish Atlanty3:518:00
 HK Riga - MHK Dinamo St Petersburg3:418:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - IK Kristiastads5:520:00
 Mora - Bofors1:120:00
 Karlskrona - Vita Hasten2:420:00
 Sodertalje - AIF Tingsrids4:020:00
 Bjorkloven - AIK Stockholm3:220:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barys Nur-Sultan - Salavat Julaev2:115:30
 Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk3:115:59
 Avangard Omsk - Jokerit Helsinki1:118:30
 CSKA Moscow - Dinamo Minsk8:118:30
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Nice - Anglet Hormadi Elite3:121:00
 Grenoble - Rouen3:321:00
 Bordeaux - Angers4:221:15
 Amiens - Mulhouse4:321:15
 Bordeaux - Angers4:221:15
 Gap - Briancon6:221:30
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Graz 99ers - KAC Klagenfurt2:520:14
 Liwest Linz - Dornbirn5:320:15
 Innsbruck - SAPA Fehervar AV195:220:15
 EC VSV - Orli Znojmo1:120:15
 EC Graz 99ers - KAC Klagenfurt2:520:15
 HC Bolzano-Bozen Foxes - Red Bull Salzburg3:120:45
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Langenthal - Olten EHC3:320:45
 La Chaux de Fonds - HC Ajoie2:120:45
 HC Thurgau - EHC Visp2:121:00
 HC Sierre-Anniviers - Hockey Academy Zug6:321:00
 EHC Winterthur - HC Biasca2:621:00
 Lions GCK - EHC Kloten Flyers2:721:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausanne HC - EHC Biel2:320:44
 HC Davos - Langnau Tigers5:220:44
 Zurich - HC Ambri Piotta3:120:45
 Lausanne HC - EHC Biel2:320:45
 HC Davos - Langnau Tigers5:220:45
 SC Bern - Rapperswil Jona Lakers5:220:45
 Servette HC - EV Zug3:120:45
 HC Fribourg Gotteron - HC Lugano6:320:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herning Blue Fox - Esbjerg Energy2:320:30
 Odense Bulldogs - Rodovre Mighty Bulls2:220:30
 Frederikshavn White Hawks - Herlev Eagles6:320:30
 Rungsted - Sonderjyske Ishockey2:120:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EK Bad Nauheim - EV Ravensburg1:120:30
 Dresdner Eislowen - Heilbronner Falken5:420:30
 EK Bad Tolz - Wolfe Freiburg5:220:30
 Lausitzer Fuchse - ESV Kaufbeuren6:120:30
 EHC Bayreuth - Kassel Huskies3:321:00
 Eispiraten Crimmitschau - Landshut Cannibals2:121:00
 SC Bietigheim Steelers - Frankfurt Lions1:421:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adler Mannheim - Dusseldorfer EG Metro Stars2:620:29
 Straubing Tigers - Nurnberg Ice Tigers2:120:29
 EHC Munchen - ERC Ingolstadt2:320:29
 Fischtown Pinguins - Kolner Haie1:120:30
 Adler Mannheim - Dusseldorfer EG Metro Stars2:620:30
 Straubing Tigers - Nurnberg Ice Tigers2:120:30
 SERC Wild Wings - Iserlohn Roosters2:320:30
 Wolfsburg Grizzly - Krefeld Pinguine5:120:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HK Spartak Dubnica5:218:00
 Spisska Nova Ves - HC Topolcany5:218:30
 HK Trnava - SKP Zilina0:818:30
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Levice5:219:00
 MHK Martin - HC Bratislava4:219:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Trencin - SKP Poprad3:318:59
 HC 07 Detva - Banska Bystrica1:419:00
 DVTK Jegesmedvek - Mac Budapest1:319:00
 Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovsky Mikulas11:019:00
 Dukla Trencin - SKP Poprad3:319:00
 HK Dukla Michalovce - HKM Zvolen3:319:00
 HC Kosice - Nove Zamky7:219:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Banik Sokolov - HC Frydek Mistek2:618:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitkovice - Plzen3:118:30
 Karlovy Vary - Trinec2:618:30
 Vitkovice - Plzen3:118:30
 Mountfield HK - Litvinov4:418:59
 Kladno - Pardubice2:519:00
 HC Olomouc - Liberec2:119:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hokki - Kettera3:618:30
 Hermes - Jokipojat Joensuu2:218:30
 SaPKo - Roki4:618:30
 TuTo - Koo-Vee1:118:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SaiPa Lappeenranta - Karpat Oulu2:518:30
 Jukurit - Lukko Rauma1:318:30
 SaiPa Lappeenranta - Karpat Oulu2:518:30
 HIFK - KooKoo4:018:30
 Tappara Tampere - Ilves Tampere1:118:30
 HIFK - KooKoo4:018:30
 Tappara Tampere - Ilves Tampere1:218:30
 Assat Pori - KalPa Kuopio3:418:30
 Jukurit - Lukko Rauma1:318:30
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peniscola - Burela2:422:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Futsal Arzignano - ASD Meta2:321:30
 Latina Calcio - Real Rieti1:821:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helas Brno - Slavia Praha3:420:30
 FK EP Chrudim - Visoke5:121:00
 Olympik Melnik - Tango Brno9:021:30
 Demoni Ceska Lipa - SK Indoss Plzen2:721:30
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Fundao - Electrico FC6:222:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Eagle - MFK Tyumen2:611:00
 MFK Gazprom Yugra - MFK Sinara4:315:30
 Dinamo Samara - Novaja Generatsija2:316:25
 Uhta - KPRF6:418:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejcikova B / Zheng S - Krawczyk D / Riske A2:012:00
 Hsieh S / Strycova B - Dabrowski G / Zhang S2:018:50
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carle Maria Lourdes - Kozarova Katarina2:016:00
 Pedretti Taisa Grana - Ganga Eugenia2:016:00
 Zugere Joanne - Alvesa Karolina0:217:55
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina Ankita - Batia Rija2:006:30
 Luangnama Nudnida - Bosale Rutuha2:006:59
 Inoue Mijabi - Franceska Džonss1:207:00
 Cengiza Berfu - Jodie Anna Burrage2:108:05
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monnet Carole - Liauw A Fong Noa2:010:45
 Teilore Gabriela - Vismane Daniela1:210:54
 Ryser Valentina - Bondarenko Maria2:111:00
 Kabaja Avāda Žaklīne - Karunaratne Adithja0:211:00
 Monnet Carole - Liauw A Fong Noa2:011:00
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Andreja Laura-Jana - Tauson Clara0:212:30
 Jerolimos Margota - Burel Klara0:215:44
 Tomova Viktorija - Feta Jana2:016:15
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ramialisone Irina - Akita Šiho0:203:59
 Ingliša Medisone - Kunga Leonija2:003:59
 Hosogi Sakura - Tere-Apisaha Abigaila1:204:00
 Ramialisone Irina - Akita Šiho0:204:00
 Ingliša Medisone - Kunga Leonija2:004:00
 Aiava Destanee - Muhamada Asia2:105:40
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pieri Tatjana - Leikina Polina1:210:55
 Spigarelli Martina - Svatikova Laura2:011:00
 Šūla Čiara - Spiteri Dālija0:211:00
 Spigarelli Martina - Svatikova Laura2:011:09
 Šola Čiči - Spiteri Dālija0:211:14
 Rouvroy Margaux - Vasilescu Arina Gabriela0:212:40
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Vrūma Indija - Kang Jia Kvi2:003:00
 Hajaši Erina - Ušijima Risa2:003:00
 Omae Akiko - Jinga Ksuna Fanga1:204:10
 Wang Xin YU - Šimizu Ajano2:104:30
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bļinkova Anna - Samsonova Ludmilla0:213:00
 Flipkensa Kirstena - Bonaventure Isaline2:013:00
 Curenko Ļesja - Greetje Minnen1:213:00
 Hona Priscilla - Marija Tiga Patrisija13:00
 Hāsa Barbara - Giorgi Kamila1:214:40
 Zīgemunda Laura - Al-Naimi Mubaraka2:014:40
 Freča Magdalena - Penga Šuai2:115:05
 Cepelova Jana - Gracheva Varvara2:115:40
 Siniakova Katerina - Hana Ksinjuna2:015:40
 Teičmane Džila - Gasparjana Margarita2:016:50
 Pliskova Kristīna - Martincova Terēza0:216:55
 Ibo Inese - Baboša Timea0:217:10
 Sasnoviča Aliaksandra - Golubiča Viktorija2:118:15
 Danilina Anna - Doi Misaki0:218:15
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martiča Petra - Ribakina Jelena0:215:00
 Halepa Simona - Breidija Dženifera2:017:29
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisseriks Džonatans - Ojeda Lara Rikardo0:211:00
 Cačins Pedro - Passaro Francesco2:011:00
 Llamas Ruiz Pablo - Vives Markos Pedro0:212:30
 Sančess Hovers Karloss - Perčiots Metjū0:212:30
ATP - ITF Future - Punta Del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navone Mariano - Agamenone Franko0:217:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stodders Timo - Svrcina Dalibor1:212:55
 Negritu Kristofs - Veldhīrs Mikss1:212:59
 Satrals Jans - Paul Jakub2:115:30
 Riedi Leandro - Ežupovičs Elmārs0:220:20
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 DEN Heijer Guy - Massara Antonio0:211:00
 Džiakalone Omars - Shevchenko Alexander2:111:00
 Musialeks Aleksis - March Antonio Cayetano2:012:45
 Gīns Klements - Ionels Nikolas Davids2:013:04
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribeiro Markondes Igors - Tikhomirovs Maksims2:016:00
 Thirouin Jean - Petits Gabriels0:216:00
 Braimers Geidžs - Rapps Austins2:017:35
 Soares Kliers Juniors Gilberts - Spec Matič0:217:44
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marks Vaithauss - Hojts Evans0:212:30
 De Jong Jesper - Džonsons Luks2:013:40
 Valentins Rojers - Poulains Lukas0:214:09
 Marek Wojciech - Draper Jack0:214:25
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manafovs Vladislavs - Ivanovs Vladimirs2:008:00
 Virtanens Otto - Forti Francesco2:009:30
 Noguči Rio - Šimizu Juta0:209:40
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Nijboer Ryan2:009:55
 Ovcharenko, Oleksandr - Berrettini Jakopo0:209:59
 Sačko Vitālijs - Krutykh Oleksii1:209:59
 Ovcharenko, Oleksandr - Berrettini Jakopo0:210:00
 Štaneks Robins - Glinka Daniil2:010:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeung Pak Long - Sureškumars Manišs2:011:00
 Pietri Benžamins - Maiga Rikardo2:011:00
 Bertola Remijs - Lorēns Tomass0:211:00
 Alvarez Varona Nicolas - Folliots Kventins0:211:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Biljesko Domogojs2:110:15
 Hamū Maksims - Miladinovic Marko2:010:15
 Forejtek Jonas - Oliels Išais2:011:15
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fritz T H / Paul T - Cacic N / Nys H0:200:20
 Braiens B./Braiens M. - Sharan D / Sitak A2:118:00
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 LUZ O / Matos R - Meligeni Rodrigues A / Monteiro T0:200:00
 Caruso S / Gaio F - Pavic M / Soares B2:100:59
 Meligeni Rodrigues A / Monteiro T - Granollers M / Zeballos H0:223:00
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nielsen F / Puetz T - Koolhof W / Mektic N0:214:00
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coričs Borna - Seyboth Wild Thiago2:100:00
 Tīms Dominiks - Munars Klars Žaime Antonijs2:102:40
 Koria Federiko - Garins Kristians1:220:00
 Coričs Borna - Sonego Lorenco2:023:00
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzmanovs Dimitars - Tomas Mačaks0:214:00
 Bemelmans Rubēns - Hanfmans Janniks2:014:29
 Madens Janniks - Van De Zandšulps Botičs1:216:04
 Masurs Daniels - Kuns Nikola1:218:20
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Begemann A / Mergea F - Brown D / Miedler L2:112:59
 Arends S / Pel D - Griekspoor T / Van De Zandschulp B2:119:45
ATP - Challenger - Dubultspēles - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 NAM J S / Song M-K - CID Subervi R / Oliveira G1:200:10
 Guinard M / Rinderknech A - Broady L / Clayton S2:000:40
 Johnson H / Johnson Y - Huey T / Lammons N0:203:59
ATP - Challenger - Dubultspēles - Morelos
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lock B / Menendez-Maceiras A - Martinez L D / Reyes-Varela M A2:100:00
 Gomez-Herrera C / Mochizuki S - Polansky P / Popko D2:005:29
 Sevills L. / Smits Dž. - Galloway R / Hach Verdugo H2:021:00
 Gomez-Herrera C / Mochizuki S - Lock B / Menendez-Maceiras A2:022:35
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolar Z / Ocleppo J - Bortolotti M / Galovic V2:014:29
 Baldi F / Pellegrino A - Margaroli L / Vavassori A1:218:24
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korda Sebastjans - Parsells Maks2:102:00
 Kamke Tobias - Kressi Maksims0:218:00
 Roberto Sids - Haerteis Johannes1:219:39
 Vatanuki Josuke - Rinderknečs Arturs0:221:44
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dmitrijs Popko - Ortega-Olmedo Roberto1:201:30
 Popko Dmitrijs - Ortega-Olmedo Roberto1:201:30
 Dougaz Azizs - Žiraldo Santjago2:003:39
 Altmaiers Daniels - Klezars Gilerme1:221:00
 Rodionovs Jurijs - Gonzaless Alehandro2:123:20
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaston Hugo - Ilkels Cems2:012:00
 Krepats Baptiste - Marčenko Iļja1:215:35
 Koaukauds Enzo - Marcora Roberto2:020:09
 Arnaboldi Andrea - Tseng Chun Hsin0:222:15
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bubliks Aleksandrs - Šapovalovs Denis2:115:59
 Pospišils Vaseks - Tsitsipas Stefanos0:218:35
 Medvedevs Danils - Simons Žils0:220:14
 Gerasimovs Jegors - Augers Aliassime Fēliks0:221:39
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soks Džeks - Džonsons Stīvs1:200:59
 Štebe Sedriks- Marsels - Raoničs Milošs0:203:20
 Francis Tiafoe - Humbert Ugo0:220:09
 Tiafo Frensiss - Humbert Ugo0:220:10
 Nakashima Brandon - Nišioka Jošihito1:221:39
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wood Leigh - James Dickens0:121:30
 Mimoune Mohamed - Mckenna Tyrone0:121:30
 Rajens Valšs - Mccullough Tyrone1:021:30
Handbols
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strasbourg Schiltigheim HB - Dijon30:2521:00
 Esbm Besancon - Billere20:2021:15
 Selestat Alsache HB - Massy Essonne Handball28:3021:30
 Cavigal Nice - Limoges Hand 8729:2621:30
 JS Cherbourg Manche HB - USM Saran HB22:2621:30
 Selestat - Massy Essonne Handball28:3021:30
 Pontault Combault - Valence Handball30:2821:45
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Modra - HK Agro Topolcany17:1820:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Maribor Branik - RK Trimo Trebnje26:3221:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TUSEM Essen - HC Elbflorenz Dresden29:2520:30
 HSV Hamburg - Gummersbach23:2321:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornik Zabrze - Chrobry Glogow35:2919:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kriens - Kadetten24:2421:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hifk - Aifk25:3018:59
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MK Holon - A.S Ramat Hasharon28:2815:45
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferlach - Fivers WAT Margareten31:3420:00
Sievietes - Francija - Coupe de France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Issy Paris Hand - OGC Nice Cote D'Azur30:2721:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunaferr NK - MTK Budapest27:3219:00
 Fehervar KC - Szombathelyi Kka33:3419:30
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzow37:2419:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Gloria Buzau - CS Rapid Cfr Bucuresti27:2419:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Onnereds HK - Lugi27:2219:15
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saeby HK - Gudme HK26:2921:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Horsens HK23:1719:30
 Nykobing - Skanderborg Handbold26:2620:30
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucharest - FTC Budapest27:2418:30
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skovde IFK - Eskilstuna Guif25:2420:00
 Ystads IF HF - IFK Ystad28:2320:29
 Onnereds HK - Alingsas20:3121:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mors-Thy Handbold - Nordsjalland33:2820:30
 Ribe-Esbjerg - Kolding KIF26:2620:30
 Lemvig Handbold - Skanderborg28:2820:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers BM - BM Sinfin25:2120:00
Volejbols
Sievietes - South American Club Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Universidad Catolica3:021:59
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK UB - Crvena Zvezda Beograd3:119:00
 Klek MD Zrenjanin - OK Beograd2:321:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LP Kangasala - Liigaploki3:018:30
 Hameenlinna - Puijo3:018:30
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia-SU Sofia - Kazanlak Volley2:315:00
 Levski Volley - Maritsa Plodiv0:317:29
 Levski Sofia - Maritsa Plovdiv0:317:30
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fast DS 1 - Eurosped Almelo0:320:30
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Curitiba Volei - Pinheiros3:100:59
 Volei Nestle Osasco - CR Flamengo3:101:00
 Fluminense F.c - Sao Caetano3:001:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - Paris0:321:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - Paris0:321:00
Vīrieši - Pasaule - Arabian Club Champions
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wadi Mousa - Al Salam (OM)0:314:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad Voley - Gigantes Del Sur1:301:30
 UPCN - Drean Bolivar3:103:09
 UPCN Volley Club - Personal Bolivar3:103:10
Vīrieši - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Lviv - BS Chernigiv3:020:00
Vīrieši - Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Marienlyst - Nordenskov Uif3:214:00
 ASV Arhus - Gentofte Volley0:318:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Niederosterreich Amstetten - Ried0:320:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caramuru Castro - Moda/Maringa3:200:00
 Sesi - Vivo Minas0:300:00
 Caramuru Castro - Moda/Maringa3:200:00
 Sesi - Vivo Minas0:300:00
 Sesc-Rj - Sada Cruzeiro1:300:59
 Taubate/Funvic - Volei Renata/Campinas3:101:00
 Sesc-Rj - Sada Cruzeiro1:301:00
 Barao Blumenau - America Volei2:301:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - Galatasaray0:316:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daejeon KGC - Ansan Rush&Cash1:312:00
 Samsung Blue Fangs - Ansan Rush&Cash1:312:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slaviya Sofia - Pirin Balkanstroy0:318:00
 Hebar Pazardzhik - Dobrunja3:118:30
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pribram - Usti nad Labem3:018:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Banimex Bedzin - GKS Katowice3:018:30
 MKS Cuprum Mundo Lubin - AZS UWM Olsztyn0:321:30
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valentina - Padova3:120:29
 Tonno Callipo Vibo Valentia - Padova3:120:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - NOVA3:115:59
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crusaders - Highlanders33:1308:05
Līdz 20 gadiem - Sešu Nāciju turnīrs(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itālija(U20) - Skotija(U20)29:3020:00
 Velsa(U20) - Francija(U20)14:1121:35
 Anglija(U20) - Īrija(U20)21:3921:45
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouen Normandy - Soyaux Angouleme17:1821:00
 Nevers - Carcassonnaise34:1221:00
 Aurillac - Rugby Club Vannes22:1121:00
 Valence Romans Drome - Pays D Aix17:2221:00
 Mont De Marsan - Colomiers16:1221:00
 Montauban - Grenoble FC21:1321:45
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edinburgh - Connacht41:1421:35
 Zebre - Munster0:2821:35
 Ospreys - Leinster13:2121:35
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castleford Tigers - Wakefield Trinity Wildcats32:1521:45
 Warrington Wolves - Toronto Wolfpack32:2221:45
 Hull Kingston Rovers - Huddersfield Giants4:2221:45
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Wasps - Saracens60:1021:45
 Sale Sharks - Leicester Tigers36:321:45
Florbols
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endre IF - Malmo Fbc9:819:30
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adalens IF - Oilers Espoo5:818:00
 Lasb - Happee Jyvaskyla4:218:30
 Nokian KrP - Classic Tampere1:818:30
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tillberga TB Vasteras - Katrineholm Bandy8:320:30
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OLS - Akilles3:718:30
 WP-35 - Veitera0:319:00
 JPS - Narukera4:319:00
 HIFK - Kampparit1:219:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Stroitel Syktyvkar10:011:00
 Baikal-Energija - Dinamo Maskava7:113:00
 Ur. Trubnik - Enisey4:616:00
 Volga - Kuzbass6:316:30
 HK Murmansk - Start3:117:30
 Vodnik - Sibseljmash7:518:00
 Dinamo Kazan - Rodina4:118:00
Snūkers
Snooker Shoot Out
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milkinss Roberts - Gilberts Deivids0:100:00
 Lichtenberg Simon - Peifan Lei0:100:15
 Okonors Džo - Slesors Eliots0:100:30
 Vaits Džimijs - Stīvenss Metjū0:100:44
 Mērfijs Šauns - Kishan Hirani1:015:00
 Vahedi Soheil - Burdens Alfijs1:015:13
 Volestons Bens - Džounss Duane1:015:30
 Donaldsons Skots - Brauns Džordans0:115:59
 Donaldsons Skots - Džordans Brauns0:116:00
 Džordžiu Maikls - Bulman Ross0:116:15
 Valdens Rikijs - Pengfei Tians0:116:30
 Valkers Lī - Ning Lu0:116:45
 Zifans Čens - Kārters Ali0:117:00
 Golds Martins - Higinsons Endrjū0:117:15
 Amiri Amine - Holts Maikls0:117:30
 Stedmans Kregs - Miahs Hamads1:017:45
 Lisovskis Džeks - Hicks Andy1:018:00
 Lisovskis Džeks - Hiks Endijs1:018:00
 Vafaei, Hossein - Ursenbačers Aleksandrs0:118:15
 Odonnell Martin - Loulers Rods1:018:30
 Berns Jans - Evans Reane1:018:45
 Filipiaks Kacpers - Dohertijs Kens0:121:00
 Pinčes Berijs - Dejs Raians0:121:15
 Fords Toms - Yuelong Zhou0:121:30
 Lee Chun Wai - Castle Billy Joe0:121:45
 Si Ksu - Bingtao Jans0:122:00
 Bērds Sems - Džounss Džaks0:122:15
 Saengkhams Nopons - Kārtijs Ešlijs0:122:30
 Dans Maiks - Estlijs Džons1:022:45
 Page Jackson - Havkinss Berijs0:123:00
 Sargeant, Brandon - Šaravs Edens1:023:15
 Venbo Liangs - Lainss Olivers1:023:30
 O Braiens Fergals - Feilongs Čens0:123:44
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kansas City Royals - Texas Rangers4:522:05
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waspo 98 Hannover - WP Club Tbilisi18:1420:00
 Pro Recco - Osc-Ujbuda9:1221:30
 Terrassa - CN Marseille11:1121:30
 Mladost - FTC Waterpolo6:921:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Kilda Saints - Melbourne19:1410:10
E-Sports
Rocket League - Rocket League Rival Series - EU, Group stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 RJM - Awkward Turtles20:00
 WE Dem Girlz - Servette Geneva Esports3:120:40
 RCD Espanyol - Block Block21:35
 Triple Trouble - Team Vertex3:122:30
Dota 2 - Tug of War:Mad Moon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nigma - B82:014:00
 Gambit Esports - B82:016:15
 Team Secret - Nigma2:119:10
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monaco Gaming - THE New Top0:205:00
 Youknowwho - Desperado2:007:00
 Dark Knight - Team Strawberry0:207:00
 Look For Smile - Ig.vitality2:010:55
 Team Sirius - Team Strawberry0:211:00
 Team Serenity - Youknowwho2:013:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyber Legacy - Hellraisers0:216:00
CS:GO - ROG Winter
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fate - SJ Gaming1:014:00
 Kynyniekat - Team LDLC0:115:30
 Helsinki Reds - SJ Gaming0:217:00
 Havu Gaming - Kynyniekat2:020:00
CS:GO - Dreamhack Anaheim
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Endpoint1:021:00
 Ence Esports - Gen.g Esports0:122:19
 North - Forze1:023:55
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fate - Gambit Youngsters1:219:00
 Demolition Crew - Nemiga1:221:45
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swole Identity - Infinity Esports1:003:00
 Mythic - New England Whalers1:004:00
 Ex-Faint Gaming - Oceanus Gaming0:105:00
 Thunder Logic - Monstars06:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Team GamerLegion0:117:00
 Team GamerLegion - Unicorns of Love1:019:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 FTV Esports - Evos Esports1:212:00
 Team Flash - Cube Adonis2:015:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandbox Gaming - Afreeca Freecs1:209:59
 Kingzone Dragonx - Gen.G Esports1:213:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Misfits - MAD Lions1:018:59
 Team Vitality - Schalke 040:120:00
 Excel Esports - G2 Esports0:121:00
 Origen - SK Gaming1:021:44
 Rogue - Fnatic0:122:50
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 OZ Gaming - Spear Gaming1:207:00
 Seorabeol Gaming - Elements Mystic2:110:00
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gravitas - Order0:107:00
 Pentanet.gg - Mammoth1:008:00
 Dire Wolves - Order1:009:00
 Legacy eSports - The Chiefs eSports Club0:110:00
Badmintons
Women Doubles - Spain Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efler L / Herttrich I - Stoeva G / Stoeva S0:217:20
 Polii G / Rahayu A - HSU Y C / HU L F2:117:40
 Piek S / Seinen C - Kititarakul J / Prajongaj R0:217:40
 Chow M K / Meng Y L - Birch C / Smith L1:218:00
Jauktās dubultspēles - Austrijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mikkelsen M / Magelund A - Kaisti A / Basova A1:211:00
 Hutomo T S C / Jamil I C S - Delrue F / Heriau V2:011:00
 Dunn A / Torrance C - Smilowski P / Swierczynska M0:211:00
 Flynn M / Liew F T - Grimley C / O Donnell E2:011:00
 LU M C / WU T J - Leydon-Davis O / Pak A2:011:00
 Tseng M H / Hsieh P S - Lauritzen E / Bergstein I2:011:00
 BAY J / Lundgaard S - Christensen M E / Karlsson E2:011:20
 Espersen R / Busch C - Farias FA / Lima J2:111:40
 LU M C / WU T J - Smilowski P / Swierczynska M2:018:00
 BAY J / Lundgaard S - Espersen R / Busch C2:018:00
 Flynn M / Liew F T - Kaisti A / Basova A0:218:20
Jauktās dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gicquel T / Delrue D - LEE J H / Hsu Y C2:116:00
 Yang P-H / HU L F - Ellis M / Smith L2:016:00
 Bay-Smidt M / Soby R - Ivanov V / Bolotova E2:116:20
 GOH S H / Lai S J - KIM S R / Kim H N0:216:40
Sievietes - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magelund A / Ravn F - Nielsen I / Steffensen M L2:013:00
 Karlsson E / Magnusson J - LEE C H / Lin J Y0:213:20
 Busch C / Schulz A - Macpherson J / Torrance C0:213:40
 Lima J / Lima S - Santosh S / Dandu P0:213:40
 Anthonisen N P / Graversen C - Ercetin B / Inci N0:213:40
 Heriau V / Lambert M - Yasaki T / Yokoyama E0:213:40
 AU Yeong S / Hochmeir K - HSU W C / Huang C P1:213:40
 Muller A / Stadelmann J - Choi C / WU J0:214:20
 Choi C / WU J - Ercetin B / Inci N0:219:00
 Magelund A / Ravn F - Yasaki T / Yokoyama E0:219:00
 LEE C H / Lin J Y - HSU W C / Huang C P2:019:20
 Macpherson J / Torrance C - Santosh S / Dandu P0:219:20
Sievietes - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pornpavī Čočuvongs - Jigita N.2:016:20
 Ņūvala S. - Ongbumrungpana Busanana0:216:40
 Chiang Ying LI - Katetonga Supanida1:217:00
 Marina Karolina - Chaiwan Phittayaporn2:017:20
Sievietes - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tama Britnija - Madarasz Reka2:111:20
 Nakai Yukino - Kuuba Kristin2:011:40
 Urushizaki Mako - Hung En-Tzu1:211:40
 Nguyen Thuy Linh - Schulz Amalie2:111:40
 Huang Ching Ping - Korosi, Agnese2:011:40
 Lianga Tinga Jū - VU Thi Trang2:112:20
 Šivani Rutvika - Mitsova Maria1:212:20
 Gonda Daniella - Demirbag Aliye0:212:20
 Nguyen Thuy Linh - Huang Ching Ping2:118:00
 Tama Britnija - Hung En-Tzu2:118:20
 Mitsova Maria - Nakai Yukino0:218:40
 Demirbag Aliye - Lianga Tinga Jū2:018:40
Vīrieši - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stoffersen M / Vestergaard M - Jille R / Van Der Lecq T1:213:40
 Eipe J / Kjaer R - Russ Z / Stallwood S1:214:00
 Lauritzen E / Muurholm M - Easton R / Van Leeuwen E1:214:20
 Grimley C / Grimley M - Phuangphuapet N / Viriyangkura T2:014:20
 Briggs P / Hurlburt-Yu J - Farias FA / Farias FR2:014:20
 Ho-Shue J A / Yakura N - Klindt P I / Thoegersen M2:015:00
 Hung T W / LU M C - Olesen S / Soendergaard A2:015:00
 Easton R / Van Leeuwen E - Briggs P / Hurlburt-Yu J1:219:00
 Grimley C / Grimley M - Russ Z / Stallwood S2:019:00
 Hung T W / LU M C - Dunn A / Hall A0:219:20
 Ho-Shue J A / Yakura N - Jille R / Van Der Lecq T0:219:20
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mairs G / Wolfenden T - YAO C L / Han Y P0:216:20
 LEE Y / Wang C L - Chun L M / SU C H2:017:00
 Lamsfuss M / Seidel M E - Chia A / Soh W Y0:217:20
 LEE J-H / Yang P-H - Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A0:218:00
Vīrieši - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouxel, Thomas - Jajrams Ajajs0:216:00
 Vitidsarn Kunlavut - Verma Sameer2:116:40
 Lēvs Darjēns - Rasmus Gemks2:117:00
 Akselsens Viktors - Jorgensens Jans2:017:20
Vīrieši - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yang Brian - George Kiran0:211:40
 Holm Ditlev Jaeger - Veiskirhens Maks1:212:20
 Či Ju Jens - Ho Šu Džeisons Entonijs2:113:00
 Munozs Lino - Svendsen Victor0:213:00
 Manjunath Mithun - Abians Pablo1:213:00
 Malkovs Vladimirs - Klindt Philip Illum2:013:00
 Lee Chia Hao - Koljonen, Kalle2:013:00
 Chia Hung Lu (TPE) - Mishra Alap2:013:20
 Či Ju Jens - Abians Pablo0:218:00
 Veiskirhens Maks - George Kiran2:018:20
 Lee Chia Hao - Malkovs Vladimirs2:018:40
 Svendsen Victor - Chia Hung Lu (TPE)2:118:40
Kalnu slēpošana
Sievietes - Kombinacija - Crans-Montana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venier Stephanie - Gisina Mišela1:011:05
 Johnson Breezy - Weidle Kira1:011:05
 Stuheca Ilka - Curtoni Elena0:111:05
 Ortlieb Nina - Vlhova Petra0:111:05
 Schmidhofer Nicole - Vlhova Petra0:111:05
 Haehlen Joana - Ortlieb Nina0:111:05
 Guta Lara - Marsaglia Frančeska1:011:05
 Briņjone Federika - Sutera Korinne0:111:05
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Franziska P / Solja P - Achanta S K / Batra M3:020:00
 Wong C T / Dooh H K - Karakasevic A / Lupulesku I3:020:00
Sievietes - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mantz C/ Wan Y - SOO W Y M / Zhu C1:311:30
 Shao J / Yu F - Hirano M / Ishikawa K1:311:30
 Chen S-Y / Cheng H-T - Paranang O / Sawettabut S1:311:30
 HO T-T / Mischek K - DOO H K / Lee H C1:311:30
 Paranang O / Sawettabut S - Hirano M / Ishikawa K1:316:40
 SOO W Y M / Zhu C - DOO H K / Lee H C0:316:40
Sievietes - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hashimoto Honoka - Hana Jinga3:413:10
 Kato Miju - Sato Hitomi3:413:10
 Ito Mima - Pesotska Margarita4:013:10
 Batra Manika - Hirano Miu0:414:00
 So Vai Jam Minnija - Doo Hoi Kem3:414:00
 Cheng I-Ching - Shan Xiaona4:014:00
 Mittelham Nina - Ērlanda Brita4:214:50
 Diaza Adrianna - Išikava Kasumi1:414:50
Vīrieši - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen C-A / Chuang C-Y - Dyjas J / Nuytinck C2:312:10
 Ho K. K. / Wong C. T. - LAM S H / NG P N3:112:10
 Achanta S K / Gnanasekaran S - Ecseki N / Szudi A3:012:10
 Ishiy V / Jouti E - Duda B / Franziska P0:312:10
 Dyjas J / Nuytinck C - Duda B / Franziska P1:315:40
 Ho K. K. / Wong C. T. - Achanta S K / Gnanasekaran S2:315:40
Vīrieši - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cassin Alexandre - Gardos Robert3:417:20
 Jin Takuja - Uda Jukija1:417:20
 Siruceks Pavels - Togami Shunsuke4:017:20
 Dyjas Jakub - Ovčarovs Dmitrijs3:418:10
 Harimoto Tomokazu - Gnanasekaran Sathiyan4:018:10
 Gionis Panagiotis - Duda Benedikts1:418:10
 Karlsson Kristian - Calderano Hugo4:319:00
 Qiu Dang - Pitčfords Liams0:419:00
Skvošs
Vīrieši - Bahl and Gaynor Cincinnati Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Todd Nikki - Hutton Jasmine3:200:15
 Villard Enora - Merlo Cindy3:001:00
 Sluis Tessa Ter - Cardwell Sarah2:301:45
 Hany Mayar - Pelaez Catalina3:002:30
 Sobhy Amanda - Bunyan Nicole3:019:00
 Nasser Menna - Gilis Nele0:319:45
 Elaraby Rowan - Abbas Nada3:120:30
 Soini Emilia - Hammamy Hania EL0:323:30
Pludmales volejbols
Vīrieši - FIVB Phnom Penh
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miszczuk M / Prudel M - Rosager M / Trans Hansen M1:205:00
 Dressler C / Huber A - O`dea B / O`dea S2:006:00
 Jongklang S / Khaolumtarn A - Aahman D / Hellvig J1:207:00
 Nurminen J / Siren S - Plantinga M / Nusbaum A1:207:00
 Wang CJ / Hsieh Y J - Pfretzschner L / Sowa R1:208:00
 Davin S / Phavin T - Leitner L / Schnetzer F0:208:00
 Mchugh C / Schumann D - Rosager M / Trans Hansen M1:211:00
 Dressler C / Huber A - Burnett P / Ferguson M2:011:00
 Abbiati A / Andreatta T - Pfretzschner L / Sowa R2:012:00
 Leitner L / Schnetzer F - Hudyakov M / Kramarenko A0:212:00
 Mathaly I / Saorith V - Miszczuk M / Prudel M0:213:00
 O`dea B / O`dea S - Bakhnar P / Samoday V0:213:00
 Denysenko D / Iemelianchyk V - Wang CJ / Hsieh Y J2:014:00
 Davin S / Phavin T - Dumek J / Bercik V0:214:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Rasnov HS97
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoerl Jan - Pedersen Robin1:014:00
 Paschke Pius - Koudelka Romans1:014:00
 Lindvik Marius - Tande Daniesl Andre1:014:00
 Stohs Kamils - Leihe Stefans0:114:00
 Dāvids Kubackis - Eisenbihlers Markus1:014:00
 Klimov Evgeniy - Killians Peijers1:014:00
 Forfang Johann Andre - Zila Pjotrs0:114:00
 Schmid Constantin - Huber Daniel0:114:00
 Krafts Stefans - Geigers Karls0:114:00
 Aschenwald Philipp - Haibeks Maikls1:014:00