jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Sestdiena, 22. Feb. 2020. gada
Basketbols
Pasaule - FIBA Amerikas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Urugvaja83:7200:30
 Kanāda - Dominikānas Republika89:7202:05
 Kanāda - Dominikāna89:7202:05
 Kuba - ASV Virdžīnu salas64:8003:00
 Panama - Paragvaja82:7903:30
Filipīnas - National Basketball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cam Sur Express - Taguig Generals87:8406:59
Dominikānas Republika - Superior de Santiago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cupes - Domingo Paulino88:9100:59
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bava Virtus Pozzuoli - Lions Basket Bisceglie58:7120:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amici Pallacanestro Udinese - Allianz Pazienza Cestistica San Severo74:6621:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrum Tigers Oslo - Nidaros Jets83:7217:00
 Asker Aliens - Froja Ambassadors86:8418:00
 Gimle BK - Tromso Storm91:8019:00
Sievietes - Austrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Duchess - UBI Graz63:6019:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uppsala Basket - Visby Ladies66:7915:00
 Alvik Bbk - IK Eos66:3915:30
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keflavik - KR Reykjavik77:7116:00
 Breidablik - Snaefell77:9118:00
 Valur Reykjavik - UMF Grindavik118:5518:30
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Eleutheria Mochatou - Olympiakos Pireus58:8014:00
Sievietes - Japāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebara Vickies - Denso Iris72:9706:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibenikas Jolli Jbs - KK Zadar91:6219:00
 ZKK Zagreb - Zagrebas Zkk Medvešak53:6921:30
Sievietes - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SBK Samorin - Dubcek Bratislava75:6119:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KSC Szekszard - NKE Csata101:5315:45
 Beac-Ujbuda - MKB Euroleasing Vasas63:7417:00
 Pinkk Pecsi 424 - Aluinvent Dvtk Miskolc70:9619:00
 UNI Gjor - VBW Cekk Cegled72:6419:00
 MTK Budapest - ZTE Nkk75:7119:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cankaya Universitesi - Homend Antakya Belediyesi71:7312:00
 Abdullah Gul University - Ormanspor Genclik91:6915:00
 Izmit Belediyespor - Adana Botas69:6116:00
Sievietes - Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk - Dinamo Kursk62:8213:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universidad Del Pais Vasco - Embutidos Pajariel68:5919:00
 Bizkaia - SPAR City Girona60:6919:00
 CDB Clarinos - Cadi ICG Software72:8320:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Lightning - Southside Flyers79:8210:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinhan S-Birds - KB Kookmin Savers60:7709:59
 Shinhan S-Birds - Cheongju KB Stars60:7710:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Gorzow Wielkopolski - Inea Azs Poznan85:4217:00
 AZS Uniwersytet Gdanski - Wisla Krakow71:6018:00
 Energa Torun - Artego Bydgoszcz76:9419:00
 Widzew Lodz - AZS Umcs Lublin81:8919:00
 Basket Gdynia - Politechnika Gdanska101:4819:30
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charnay Basket Bourgogne Sud - Roche Vendee Basket Club82:6521:00
 Landerneau Bretagne Basket - Hainaut Basket74:6521:00
 Bourges - Basket Landes85:6721:30
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okapi Aalstar - Liege BC84:6421:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Rizing Fukuoka BB92:7707:00
 Sendai 89ers - Hyogo Storks80:6107:00
 Kumamoto Vorters - Bambitos Nara91:8110:00
 Shinshu Brave Warriors - Tsukuba Robots85:6810:00
 Yamagata Wyverns - Gumma Crane Thunders67:7111:00
 Fukushima Fire Bonds - Oita Heat Devils90:8811:00
 Earthfriends Tokyo Z - Koshigaya Alphas84:7911:00
 Hiroshima Dragonflies - Kagawa Five Arrows95:6411:00
 Aomori Wats - Tokyo Excellence81:7911:00
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Rizing Fukuoka BB92:7706:59
 Shinshu Brave Warriors - Tsukuba Robots85:6809:59
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Karditsas - AO Triton73:7617:00
 AS Diagoras Driopideon - Filippos Veroias86:6717:00
 AO Agriniou - GS Xarilaos Trikoupis80:8517:00
 Saak Anatolia - GS Dafni Dafniou83:7617:00
 Olympiakos Pireus - Oiakas Nafpliou73:6717:00
 AO Pagkratiou - AE Psuchikou76:5917:00
 Eleftheroupoli - Amintas76:5717:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.G.O Aegean Rethimo - GS Lavriou65:6515:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telekom Baskets Bonn - Giessen 46ers112:9621:30
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westchester Knicks - Fort Wayne Mad Ants106:11202:00
 Lakeland Magic - Long Island Nets84:11002:00
 Greensboro Swarm - Capital City Go-Go110:12002:00
 Grand Rapids Drive - Bakersfield Jam127:10402:00
 Delaware 87ers - Canton Charge115:13102:00
 Rio Grande Valley Vipers - Texas Legends132:12403:30
 Raptors 905 - Maine Red Claws116:10921:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Providence Friars - Marquette Golden Eagles84:7218:59
 Baylor Bears - Kansas Jayhawks61:6418:59
 Pittsburgh Panthers - Virginia Cavaliers56:5918:59
 Ball State Cardinals - Eastern Michigan Eagles64:5520:00
 Army Black Knights - Navy Midshipmen86:7520:29
 TCU Horned Frogs - West Virginia Mountaneers67:6021:00
 Kansas State Wildcats - Texas Longhorns59:7021:00
 Memphis Tigers - Houston Cougars60:5921:00
 Drexel Dragons - Northeastern Huskies68:7721:00
 Youngstown State Penguins - NKU Norse59:6121:00
 Xavier Musketeers - Villanova Wildcats55:6421:30
 Tulsa Golden Hurricane - Southern Methodist Mustangs79:5721:59
 Missouri State Bears - Loyola Chicago(IL) Ramblers74:6222:30
 North Carolina State Wolfpack - Florida State Seminoles61:6723:00
 Oklahoma State Cowboys - Oklahoma Sooners83:6623:00
 Fordham Rams - Massachusetts Minutemen49:5723:00
 NJIT Highlanders - Florida Gulf Coast Eagles39:5523:00
 Bowling Green Falcons - Ohio Bobcats62:6123:29
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers108:11302:00
 Orlando Magic - Dallas Mavericks106:12202:00
 New York Knicks - Indiana Pacers98:10602:29
 Toronto Raptors - Phoenix Suns118:10102:29
 New York Knicks - Indiana Pacers98:10602:30
 Toronto Raptors - Phoenix Suns118:10102:30
 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics117:12703:00
 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets113:10103:00
 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics117:12703:00
 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets113:10103:00
 Utah Jazz - San Antonio Spurs104:11303:59
 Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies117:10505:29
 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans115:12805:29
 Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies117:10505:30
 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans115:12805:30
 Los Angeles Clippers - Sacramento Kings103:11222:30
Futbols
Kambodža - Kambodžas premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirivong Soksen Chey - Preah Khan Reach Svay Rieng FC2:410:30
 Naga Corp FC - National Police Commissary2:110:30
 Boeung Ket Angkot FC - Visakha FC1:010:30
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FCB Magpies - College Europa FC0:519:15
 Glacis United FC - Mons Calpe SC0:121:30
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brothers Union FC - Dhaka Abahani1:114:30
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Drenica Skenderaj - FC Prishtina1:314:00
 KF Llapi - KF Feronikeli2:114:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Standard Liege - Antwerpen1:018:59
 Oostende - Zulte-Waregem1:121:00
 Mouscron - Cercle Brugge0:121:00
 Oostende - Zulte-Waregem1:121:00
 Mouscron - Cercle Brugge0:121:00
 Mechelen - Waasland-Beveren4:021:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westerlo - Virton2:118:00
 Westerlo - Excelsior Virton2:118:00
 Roeselare - Lokeren2:221:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southern Myanmar United - Chin United FC8:311:00
 Zwekapin United - Rakhine United1:111:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting San Jose - Futbal Consultants Moravia23:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mbao FC - Mwadui FC1:215:00
 Polisi Tanzania FC - Ruvu Shooting3:115:00
 JKT Tanzania - Kagera Sugar1:015:00
 Mbeya City FC - Mtibwa Sugar1:015:00
 Namungo FC - Azam FC1:015:00
 Simba SC - Biashara United Mara3:118:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bright Stars - Proline FC1:015:00
 Onduparaka FC - Mbarara FC1:115:00
 Wakiso Giants FC - Kyetume FC1:115:00
 Tooro United FC - Uganda Police FC2:015:00
 Kampala City Council FC - Express FC1:115:00
 Onduparaka FC - Mbarara FC1:115:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna JK Piraaja - Raasiku Joker6:409:30
 Zenit St Petersburg - FC Isloch1:110:00
 Vitkovice - Trinec5:011:00
 SK Lisen - I. Bratislava9:011:00
 Rubin Kazan - Sheriff Tiraspol2:011:00
 Dinamo Saint Petersburg - FK PSKOV 7470:211:00
 Pardubice - Viktoria Zizkov2:111:30
 MFK Vyskov - Zbrojovka Brno1:212:00
 Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole1:512:30
 Lindome - Qviding FIF1:113:00
 Spartak Moscow - Pakhtakor Tashkent4:013:00
 Krylya Sovietov Samara - Stromsgodset0:213:00
 Olimpia Zambrova - Polonia Warszawa3:013:00
 Chrobry Glogow - Sleza Wroclaw0:213:00
 Trelleborgs - Landskrona1:114:00
 Zenit St Petersburg - Dinamo Minsk1:115:00
 Fredrikstad - Mjondalen2:116:00
 FC Ufa - CSKA Moscow0:317:00
 Lokomotiv Moscow - FC Chayka Peschanokopskoye3:118:00
 Colorado Rapids - Toronto22:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Buffaloes - Red Arrows1:212:59
 Kansanshi Dynamos - Nkana0:015:00
 Power Dynamos - Green Eagles2:115:00
 Lumwana Radiants - Nkwazi1:115:00
 Mufulira Wanderers - Lusaka Dynamos0:215:00
 Nakambala Leopards - Kabwe Youth Soccer Acad1:115:00
 Zanaco - Buildcon2:015:00
 Kabwe Warriors - Forest Rangers0:015:00
Luksemburga - Division Nationale
 NotikumsRezultātsLaiks
 Progres Niedercorn - US Hostert4:019:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akwa Starlets FC - Kwara United0:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - AS Tanda2:717:30
 AF Amadou Diallo - ASI D'Abengourou0:020:00
ASV - Desert Diamond Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Red Bulls - Sporting Kansas City2:123:00
Dienvidāfrika - Premier League, Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritzburg United - Bidvest Wits(Res.)0:409:59
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happy Wanderers - TS Sporting FC2:215:00
 Highlands Park - Kaizer Chiefs1:115:00
 Mbombela United - Real Kings FC1:215:00
 Happy Wanderers - TS Sporting FC2:215:00
 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United3:220:14
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Douanes - ASC Jaraaf0:118:59
 Dakar Sacre Coeur - AS Pikine1:119:00
 AS Douanes - ASC Jaraaf0:119:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Nahda - Al Seeb1:115:30
 Al Suwaiq - Muscat0:115:30
 Oman FC - Sohar SC1:017:45
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jocoro FC - 11 Deportivo De Ahuachapan3:223:14
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bandari - Mathare United3:112:59
 Posta Ranger FC - Kenya Commercial Bank1:314:00
 Western Stima FC - Kariobangi Sharks0:014:00
 AFC Leopards SC - Sofapaka2:115:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Honduras - CD Platense0:403:15
 Real De Minas - CD Motagua0:023:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Ben Arous - Gabes2:115:00
 AS Ariana - CO Mednine0:315:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Ben Guerdene - US Tataouine2:215:00
 Africain - CS Chebba1:015:00
 Etoile Sahel - Metlaoui5:115:00
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASM Oran - WA Tlemcen3:216:00
 MO Bejaia - RC Relizane2:216:00
 DRB Tadjenant - Olympique Medea1:016:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Biskra - CR Belouizdad1:016:00
 MC Magra - ES Setif0:116:00
 NA Hussein Dey - USM Bel Abbes1:117:00
 Paradou AC - Saoura0:117:00
 JS Kabylie - ASO Chlef4:117:00
 MC Oran - Ain M'Lila3:118:00
 Bordj Bou Arreridj - Constantine1:318:45
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grbalj - FK Mladost Ljeskopolje0:015:00
 Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad1:115:00
 OFK Petrovac - Zeta2:215:00
Kuveita
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khaitan - Burgan SC1:115:55
 Al Fehaiheel - Al Salmiya1:219:30
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo SP (U20) - Academia Puerto Cabello(U20)0:101:15
 Cerro Porteno(U20) - Danubio FC (U20)1:023:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Club Tijuana0:200:00
 Unam - FC Juarez4:320:00
Sievietes - Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskilstuna United - Umea1:014:30
 AIK - Djurgardens IF DFF2:417:00
Sievietes - Šveice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - FC ST Gallen-Staad3:117:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Deportivo La Coruna - Cajasol Trigueros U.5:112:00
 Cdef Logrono - FC Barcelona0:613:00
 Real Betis Balompie - Athletic Bilbao2:214:00
 RCD Espanyol Barcelona - Sevilla FC0:119:30
Sievietes - Austrālija - NPL Queensland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreton Bay United Jets FC - Logan Lightning0:1408:30
 Eastern Suburbs FC - Gold Coast United1:208:45
 Mitchelton - Western Pride FC4:010:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Perth Glory1:207:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan - ASD Pink Sport Time Bari2:213:00
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Marseille - FC Fleury 912:315:30
 Paris FC - Stade De Reims0:015:30
 Soyaux Asj - Girondins Bordeaux0:417:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Essen Schonebeck - Hoffenheim3:214:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radnik Bijeljina - Zeljeznicar0:015:30
 Velez Mostar - FK Zvijezda Brezde2:015:30
 Radnik Bijeljina - Zeljeznicar0:015:30
 FK Sarajevo - FK Tuzla City6:218:30
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borec - Vardar Skopje0:115:00
Brazīlija - Campeonato Tocantinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Conquista EC - Tocantinopolis1:221:00
 Sparta TO - Capital FC TO1:222:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uniao Rondonopolis MT - Sinop MT1:122:00
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSP PB - Botafogo PB1:121:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista RJ - Flamengo1:223:00
Brazīlija - Campeonato Potiguar
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forca E Luz RN - ABC0:620:00
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Murici AL - CSA AL1:021:59
 Jacyoba AC AL - CRB1:222:00
 Murici AL - CSA AL1:022:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imperatriz MA - River PI1:021:00
 Confianca - Fortaleza2:021:00
 America RN - Sport Recife1:123:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coritiba - Cianorte PR2:001:00
 CE Uniao PR - Operario PR0:121:00
 Pstc Procopense - Parana1:022:00
 Atletico Paranaense - Cascavel CR PR5:122:00
 Cascavel PR - Toledo Colonia Work PR1:123:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uniclinic CE - Barbalha CE3:021:00
 Ceara - Caucaia1:021:30
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Anapolis - Vila Nova1:001:30
 Goias - Anapolina4:121:30
 Jaragua EC GO - Goianesia0:122:30
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nautico - Central PE0:100:15
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novorizontino SP - Mirassol1:100:15
 EC Agua Santa SP - Corinthians2:120:00
 Oeste - Sao Paulo0:421:30
 Ituano - Santos2:021:30
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osasco - Paulista FC SP2:000:00
 Batatais - Atletico Linense SP0:201:00
 Primavera SP - EC SAO Bernardo SP2:020:00
 Capivariano SP - Velo Clube SP4:220:00
 Desportivo Brasil SP - Comercial SP1:220:00
 Rio Preto SP - Barretos SP2:221:00
 EC Noroeste SP - Nacional SP2:021:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sertaozinho SP - Audax SP2:200:00
 EC Taubate SP - Juventus SP0:201:00
 Penapolense - Portuguesa SP0:120:00
 Sao Bernardo - Portuguesa Santista SP1:220:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caxias RS - Gremio Porto Alegre1:021:30
 Caxias RS - Gremio Fpba RS1:021:30
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Difaa El Jadidi - IR Tanger1:117:00
 Athletic Youssoufia - Wydad Casablanca3:218:00
 FUS Rabat - Mouloudia Oujda2:120:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lampang FC - Samut Prakan Customs United FC0:112:45
 Chiangmai United - Chainat3:013:00
 Grand Andaman Ranong United FC - Nong Bua Pitchaya FC0:114:00
 Khon Kaen United FC - Ayutthaya United3:015:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singhtarua FC - Pattaya United4:112:45
 Chiangrai United - Suphanburi2:213:00
 Buriram United - Chonburi4:014:00
 Prachuap FC - Bangkok Glass0:015:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mosta FC - Hamrun Spartans2:115:00
 Gudja United - Balzan Youths0:215:00
 Birkirkara - Hibernians2:117:00
 Senglea Athletic - ST Lucia FC2:517:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal - Guastatoya0:023:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolivar - The Strongest5:400:00
 San Jose - Guabira Montero2:201:00
 Club Atletico Palmaflor - Real Santa Cruz2:121:00
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - Sol de America2:101:15
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubba Al-Husun - Masfoot Sports Club1:015:25
 AL Tawon SC - Emirates Club0:115:25
 AL Bataeh (AAE) - Dibba Al Fujairah0:015:25
AAE - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ain - Al Wasl6:515:30
 Al Ittihad Kalba - Sharjah0:218:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamurtari - Laci1:315:00
 Vllaznia - Luftetari Gjirokaster4:015:00
 Partizani Tirana - Bylis Ballsh2:218:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabala - Neftchi Baku0:213:00
 Keshla - Zira4:015:00
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umm Salal - Al Sadd2:215:44
 Lekhwiya - Al Wakra1:017:55
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Pasto - Envigado1:001:05
 Santa Fe - America de Cali2:003:09
 Boyaca Chico - Deportivo Pereira0:122:15
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Portoviejo - Deportivo Cuenca2:402:14
 Olmedo - CSD Macara1:220:00
 Delfin SC - Barcelona Guayaquil1:222:30
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kopavogs - Throttur Reykjavik2:013:30
 Stjarnan Gardabae - IB Vestmannaeyja1:214:00
 Valur Reykjavik - Fjolnir2:314:00
 Fram Reykjavik - KA Akureyi1:317:15
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Taawon - Al-Raed1:115:00
 Al-Hazm - Al-Nasr0:217:40
 Al Hilal - Al Ittihad1:019:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Backa Topola - Partizan Belgrad1:117:00
 FK Radnik Surdulica - FK Macva Sabac2:217:00
 Novi Sad - Indija1:017:00
 Radnicki Nis - Cukaricki2:017:00
 Rad Beograd - Napredak2:017:00
 Radnicki Nis - Cukaricki2:017:00
 Rad Beograd - Napredak2:017:00
 Crvena Zvezda - Vojvodina2:019:00
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goytre Utd - Cwmamman United2:116:30
 Llandudno FC - Llangefni Town FC1:216:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carmarthen Town - Cefn Druids AFC1:016:30
 Cardiff Met Uni - Airbus UK1:116:30
 Barry Town - Caernarfon Town1:116:30
 Newtown - Bala Town1:216:30
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karmiotissa Pano Polemidion - Asil Lysi2:114:30
 Alki Oroklini - Omonia Psevda3:015:00
 Omonia Aradippou - Ypsonas FC4:215:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia Nicosia - Enosis Neon Paralimni3:016:00
 Apollon Limassol - Doxa3:217:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bengaluru - Atletico De Kolkata2:215:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Mohun Bagan AC0:313:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Cafessa - Deportivo Gladiadores FC5:203:59
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tijuana - Chivas Guadalajara0:001:45
 Cruz Azul - Tigres0:017:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlas - Pachuca0:203:00
 Puebla - Toluca2:005:00
 Tijuana - Guadalajara Chivas0:105:09
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos - Leones Negros6:203:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triglav - Rudar Velenje3:015:00
 Celje - NK Aluminij2:017:00
 Maribor - Olimpija Ljubljana1:121:15
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibenik - Rudes3:314:00
 NK Solin - NK Sesvete3:116:00
 Kustosija - HNK Hajduk Split II1:116:00
 NK Dinamo Zagreb II - HNK Orijent 19192:216:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hajduk Split - HNK Gorica6:015:59
 HNK Rijeka - Osijek1:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Escuela Municipal Deportivo Binacional - UTC Cajamarca1:001:00
 Deportivo Municipal - FC Carlos Stein1:103:59
 Sporting Cristal - Sport Huancayo0:018:00
 Atletico Grau - Sport Boys Association2:320:00
 Real Garcilaso - Melgar3:122:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC FC Voluntari SA - FC Hermanstadt2:014:30
 Steaua Bucharest - FC Chindia Targoviste1:120:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varda - Diosgyor VTK2:218:00
 Honved - Puskas Academia1:118:00
 Kaposvari Rakoczi - Ujpest FC0:118:00
 Paksi SE - VSC Debreceni4:218:00
 Videoton - Zalaegerszeg4:118:00
 Mezokovesd-Zsory - Ferencvaros3:020:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arka Gdynia - Rakow Czestochowa3:215:59
 Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok4:018:30
 Piast Gliwice - Cracovia Krakow1:021:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strumska Slava - Chernomorets Balchik1:014:00
 Lokomotiv Sofia - Botev Galabovo2:014:00
 Spartak Varna - CSKA 19480:114:00
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Kariana Erden1:214:00
 Montana 1921 - Hebar Pazardzhik2:115:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Vratsa - FK Arda Kurdzhali3:112:00
 Cherno More Varna - Levski Sofia2:214:14
 CSKA Sofia - Botev Plovdiv1:016:30
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institute - Coleraine0:415:00
 Carrick Rangers - Dungannon1:217:00
 Larne - Warrenpoint Town1:017:00
 Cliftonville - Ballymena1:117:00
 Glenavon - Glentoran2:217:00
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altona Magic SC - Avondale Heights SC0:209:00
Austrālija - FFA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Logan Metro - Brisbane Athletic FC3:209:59
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Strikers - Brisbane City FC1:210:30
 Gold Coast Knights SC - Olympic FC3:110:30
 Moreton Bay Jets - Magpies Crusaders United2:210:30
 Gold Coast Knights SC - Olympic SC3:110:30
 Redlands Utd - Capalaba FC0:311:00
 Eastern Suburbs Brisbane - Gold Coast City1:211:00
Austrālija - South Australia Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Para Hills Knights - Croydon Kings2:106:30
 Adelaide City - Cumberland United3:006:30
 Modbury Jets - Adelaide Comets1:006:30
 Adelaide United Youth FC - Raiders3:006:30
 Adelaide United Youth FC - Adelaide Raiders3:006:30
 Metrostars - Adelaide Olympic0:311:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar - Perth Glory1:108:00
 Newcastle Jets - Melbourne Victory1:110:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Boston River - Rentistas2:321:59
 CA Cerro - River Plate Montevideo0:021:59
 CA Boston River - Rentistas2:322:00
 CA Cerro - River Plate Montevideo0:022:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya3:015:00
 FC Ashdod - Maccabi Haifa1:217:29
 Hapoel Haifa - Sectzya Nes Ziona2:018:30
 Hapoel Hadera - Beitar Jerusalem1:419:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atromitos Athinon (U19) - AO Xanthi FC (U19)4:210:30
 AEK Athens (U19) - OFI (U19)2:211:30
 Panaitolikos (U19) - Panionios (U19)2:312:30
 Volos Nps (U19) - AE Larissa FC (U19)4:012:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apollon Pontou - AE Karaiskakis1:311:53
 Diagoras Rodos - Ionikos Nikea1:014:00
 OF Ierapetras - Enosi Panaspropyrgiakou Doxas1:015:00
 ASK Olympiakos Volou - Niki Volou1:115:00
 PO Triglias - Ialysos0:215:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis - Panathinaikos1:119:30
 Lamia - Aris Thessaloniki2:220:00
Īrija - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cobh Ramblers - Drogheda United FC0:221:00
 Longford Town - Shamrock Rovers (Res)2:021:30
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vegalta Sendai - Nagoya Grampus1:106:59
 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu0:008:00
 Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo4:208:00
 Cerezo Osaka - Oita Trinita1:008:00
 Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo4:208:00
 Cerezo Osaka - Oita Trinita1:008:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gnistan - MyPa2:513:00
 KTP - MP Mikkeli4:114:00
 EIF Ekenas - Musan Salama2:214:00
 AC Oulu - Kerho 074:014:00
 Lahti - Haka Valkeakoski0:114:00
 Ilves Tampere - Seinajoen JK3:014:30
 JIPPO - Nurmijarven Jalkapalloseura0:014:45
 KPV - AC Kajaani0:015:00
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trencin(U19) - Dunajska Streda0:312:00
 FK Senica(U19) - Zemplin(U19)1:212:00
 Spartak Trnava(U19) - Ruzomberok(U19)2:412:00
 Slovan Bratislava(U19) - Podbrezova(U19)0:012:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlate Moravce - SK Sered1:315:00
 Slovan Bratislava - Trencin2:015:00
 Zemplin - FC Nitra1:015:00
 Ruzomberok - Dunajska Streda0:015:00
 FK Pohronie - Zilina0:115:00
 Zemplin - FC Nitra1:015:00
 Zlate Moravce - SK Sered1:315:00
 FK Pohronie - Zilina0:115:00
 Slovan Bratislava - Trencin2:015:00
 Ruzomberok - Dunajska Streda0:015:00
Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgardens - Dalkurd FF3:213:30
 Sandvikens - Mjallby1:313:30
 Oskarshamns AIK - Orebro1:415:30
 Elfsborg - Brage IK3:015:30
 Sollentuna FF - Sirius1:817:30
 IFK Goteborg - Vasteras SK2:017:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - Zorya Lugansk1:214:00
 Dynamo Kiev - FC Vorskla Poltava2:117:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportivo Belgrano - Boca Unidos2:202:15
 Central Norte Salta - Club Atletico Guemes0:003:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferrocarril Midland - Berazategui3:122:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentino De Quilmes - CA San Miguel1:021:59
 Atletico Acasuso - Comunicaciones1:021:59
 Argentino De Quilmes - CA San Miguel1:022:00
 Villa San Carlos - Club Atletico Colegiales2:122:00
 Atletico Acasuso - Club Comunicaciones1:022:00
 Talleres De Remedios De Escalada - Atletico Los Andes0:022:00
 UAI Urquiza - CSD Flandria1:122:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico de Rafaela - Defensores de Belgrano1:300:59
 Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Brown de Adrogue1:102:30
 Independiente Rivadavia - Estudiantes Rio Cuarto0:022:00
 Barracas Central - Belgrano2:322:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banfield - Aldosivi0:100:00
 Argentinos Juniors - Patronato Parana1:102:09
 San Lorenzo - Racing Club0:122:34
Čīle - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magallanes - Puerto Montt1:022:30
 Deportes Copiapo - Melipilla4:123:00
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huachipato - Cobresal1:017:00
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umraniyespor (U19) - Genclerbirligi(U19)2:009:00
 Goztepe AS (U19) - Bursaspor U191:312:00
 Kasimpasa (U19) - Osmanlispor Futbol Kulubu (U19)13:30
 Altay (U19) - Denizlispor (U19)2:113:30
 Boluspor (U19) - Istanbul Basaksehir AS(U19)1:213:30
 Fenerbahce (U19) - Galatasaray(U19)1:313:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erzurum BB - Bursaspor2:113:00
 Umraniyespor - Keciorengucu Ankara2:013:00
 Akhisar Belediye - Karagumruk0:215:30
 Adana Demirspor - Altinordu4:218:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kayserispor - Konyaspor2:212:59
 Kayserispor - Torku Konyaspor2:213:00
 Goztepe - Gaziantep BB1:115:59
 Besiktas - Trabzonspor2:218:59
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 VV IJsselmervogels - GVVV3:016:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emmen - Willem II4:219:30
 Heerenveen - Den Haag2:220:44
 Feyenoord - Fortuna Sittard2:120:44
 Heerenveen - Den Haag2:220:45
 Feyenoord - Fortuna Sittard2:120:45
 Groningen - VVV Venlo0:121:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mallorca B - Santa Catalina Atletico5:013:00
 CE Andratx - SD Formentera4:113:30
 UD Ibarra - UD Gran Tarajal2:214:00
 Ibiza San Rafel - Santanyi4:117:00
 Salamanca CF Uds B - Atletico Bembibre0:117:00
 Cordoba B - Ceuta1:117:00
 CD Ibiza Islas Pitiusas - Manacor2:017:30
 CD Pontellas - Silva SD0:217:30
 UD Samano - CF Vimenor1:117:30
 Binisalem - Platges De Calvia1:317:30
 CD Choco - CD AS Pontes2:118:00
 Burgos Promesas - UD Santa Marta Tormes1:218:00
 CD Ferriolense - Alcudia1:118:00
 CD Utrera - CD Ciudad De Lucena2:018:00
 FC Jove Espanol De San Vicente - Recambios Colon CD1:118:00
 Villarreal C - Alzira1:218:00
 Sodupe UC - Tolosa CF2:119:00
 Atletico Union Guimar - Panaderia Pulido San Mateo0:219:00
 UD Paiosaco - CSD Arzua0:319:30
 Betis B - Arkos5:019:30
 JD Somorrostro - CD Lagun Onak1:020:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Oviedo B - Coruxo1:017:00
 CD Badajoz - CF Talavera De La Reina2:018:00
 Leioa - Club Haro Deportivo2:218:30
 Villarrubia CF - Merida AD5:119:30
 Ath Bilbao B - Arenas Club De Getxo1:119:30
 FC Barcelona B - Hercules0:021:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alcorcon - Las Palmas1:117:00
 Almeria - Fuenlabrada0:017:00
 Alcorcon - Las Palmas1:117:00
 Almeria - Fuenlabrada0:017:00
 Tenerife - Elche1:019:15
 Girona FC - Ponferradina2:019:15
 Tenerife - Elche1:019:15
 Albacete - Numancia2:121:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celta Vigo - Leganes1:014:00
 FC Barcelona - Eibar5:017:00
 Real Sociedad - Valencia3:019:30
 Levante - Real Madrid1:021:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schaffhausen - Grasshoppers0:318:00
 FC Stade LS Ouchy - Vaduz1:118:00
 Chiasso - Will2:018:00
 Schaffhausen - Grasshoppers0:318:00
 FC Stade LS Ouchy - Vaduz1:118:00
 Chiasso - Will2:018:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thun - Luzern1:120:00
 Zurich - Neuchatel Xamax FC1:120:00
 Thun - Luzern1:120:00
 Zurich - Neuchatel Xamax FC1:120:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Annan Athletic - Albion Rovers2:117:00
 Edinburgh City - Brechin City0:017:00
 Cove Rangers - Queens Park2:017:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Fife - Stranraer4:217:00
 Peterhead - Airdrieonians0:217:00
 Falkirk - Montrose1:017:00
 Raith - Clyde1:017:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arbroath - Ayr Utd.17:00
 Queen of the South - Dundee FC0:117:00
 Greenock Morton - Alloa Athletic4:417:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hibernian - Livingston1:117:00
 Hamilton Academica - Motherwell0:017:00
 Aberdeen - Ross County1:217:00
Čehija - 1. Divīzija(U19 )
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice(U19) - MFK Karvina(U19)4:111:30
 Sigma Olomouc(U19) - Opava(U19)5:212:00
 Sparta Prague(U19) - FC Pardubice(U19)1:012:00
 1 FC Slovacko(U19) - Banik Ostrava(U19)2:212:00
 Slavia Prague(U19) - Meteor Praha(U19)5:212:00
 FC Zbrojovka Brno(U19) - 1.fk Pribram(U19)2:114:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Praha - Opava2:015:30
 Slovan Liberec - Bohemians 19053:115:30
 Mlada Boleslav - Slovacko0:015:30
 Viktoria Plzen - Pribram4:017:30
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Feirense (U23) - Vitoria Guimaraes (U23)2:213:00
 CS Maritimo (U23) - CD Cova DA Piedade (U23)1:213:00
 Sporting CP (U23) - Benfica (U23)3:217:00
 CF Belenenses (U23) - Portimonense (U23)1:117:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fabril Barreiro - Sacavenense0:013:45
 Pedras Salgadas - Associacao Oliveirense3:217:00
 Sporting Braga B - Berco SC0:117:00
 Grupo Sportivo de Loures - CO DO Montijo1:017:00
 Torreense - Marinhense0:018:00
 Vizela - Vitoria Guimaraes B4:119:30
 Felgueiras - Paredes2:121:45
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Porto(U19) - Rio Ave(U19)0:213:00
 CD Tondela (U19) - Uniao de Leiria(U19)17:00
 CD Aves(U19) - Leixoes(U19)2:017:00
 FC Famalicao(U19) - Estoril(U19)2:117:00
 Gil Vicente(U19) - FC Vizela(U19)4:017:00
 Belenenses(U19) - Amora FC(U19)2:117:00
 Futebol Clube Alverca (U19) - Benfica(U19)0:423:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leixoes - Sporting Covilha0:012:59
 UD Oliveirense - Casa Pia Atletico2:117:00
 Porto B - Estoril1:118:59
 Chaves - Feirense1:219:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tondela - Rio Ave1:220:00
 Belenenses - Maritimo1:022:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crotone(Jaun) - AC Pisa 1909(Jaun)1:111:30
 Livorno(Jaun) - Trapani(Jaun)1:112:00
 Frosinone(Jaun) - Ascoli2:112:00
 Juve Stabia - Benevento Calcio(Jaun)0:212:00
 Spezia(Jaun) - Virtus Entella(Jaun)1:112:00
 Frosinone(Jaun) - Ascoli2:112:00
 Juve Stabia - Benevento Calcio(Jaun)0:212:00
 AC Milan - Spal 2013(Jaun)3:115:30
 Salernitana(Youth) - Cosenza(Jaun)3:115:30
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cagliari(Jaun) - Torino(Jaun)1:012:00
 Inter Milan(Jaun) - Genoa(Jaun)3:014:00
 Empoli(Jaun) - Sassuolo(Jaun)1:115:30
 Sampdoria(Jaun) - Bologna(Jaun)4:215:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modena - Sudtirol1:016:00
 Rieti Srl - Teramo0:216:00
 Renate - US Pergolettese 19321:216:00
 Carrarese - Gozzano3:016:00
 Virtus Vecomp Verona - Rimini Calcio0:016:00
 Monza Brianza - Arezzo1:118:30
 Fermana - VIS Pesaro1:119:30
 Fano Calcio - Imolese Calcio2:021:45
 Virtus Francavilla - Catanzaro4:021:45
 Siena - Albinoleffe1:121:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trapani - Spezia1:115:59
 Entella - Benevento0:415:59
 Trapani - Spezia1:116:00
 Cittadella - Juve Stabia3:016:00
 Ascoli - Cremonese16:00
 Virtus Entella - Benevento0:416:00
 Pisa - Venezia1:218:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bologna - Udinese1:115:59
 Spal - Juventus1:218:59
 Fiorentina - AC Milan1:121:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Star FC 93 - Laval1:015:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lens - Caen1:416:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Marseille - Nantes1:318:30
 Lille - Toulouse3:021:00
 Dijon - Monaco1:121:00
 Angers - Montpellier1:021:00
 Racing Strasbourg - Amiens0:021:00
 Dijon - Monaco1:121:00
 Racing Strasbourg - Amiens0:021:00
 Angers - Montpellier1:021:00
 Lille - Toulouse3:021:00
Vācija - Šlēsvigas-Holšteinas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Eutin 08 - SV Preussen 09 Reinfeld3:115:00
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB Ginsheim - SV Steinbach2:015:30
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BTS Neustadt - ESC Geestemunde2:214:00
 SG Aumund Vegesack - SC Borgfeld2:215:30
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SG Union Sandersdorf - FC Einheit Rudolstadt3:214:00
 FC Grimma - FC International Leipzig2:114:00
 VfB 1921 Krieschow - FSV Wacker 90 Nordhausen II5:014:00
 VFC Plauen - FC Eilenburg3:014:00
 Brandenburger SC Süd - TSG Neustrelitz1:414:00
 Torgelower Greif - 1 FC Lok Stendal1:114:00
 SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin - Ludwigsfelder FC2:114:00
 Holzwickeder SC - Sportfreunde Siegen0:015:00
 SC Staaken 1919 - Charlottenburger FC Hertha 062:215:00
 VfL Halle 96 - FC Oberlausitz Neugersdorf1:015:00
 Schwarz Weiss Essen - SC Union Nettetal1:015:30
 Braunschweig - FC Hagen/Uthlede1:116:00
 HSC Tundern - SC Spelle-Venhaus1:217:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niendorfer Tsv 1919(U19) - RB Leipzig(U19)0:512:00
 1. FC Magdeburg(U19) - Werder Bremen(U19)1:112:00
 TSV Alemannia Aachen - Borussia Monchengladbach(U19)0:312:00
 VfL Bochum(U19) - 1 FC Cologne(U19)0:112:00
 Energie Cottbus - Wolfsburg(U19)1:212:00
 1. FC Magdeburg(U19) - Werder Bremen(U19)1:112:00
 Energie Cottbus - Wolfsburg1:212:00
 TSV Alemannia Aachen - Borussia Monchengladbach(U19)0:312:00
 VfL Bochum(U19) - 1 FC Cologne(U19)0:112:00
 Hannover 96(U19) - Dynamo Dresden(U19)4:112:59
 SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart(U19)2:513:00
 Hannover 96(U19) - Dynamo Dresden(U19)4:113:00
 Karlsruher(U19) - Eintracht Frankfurt(U19)0:214:00
 Hoffenheim(U19) - SpVgg Greuther Fürth(U19)3:114:00
 Dusseldorf Fortuna(U19) - Arminia Bielefeld(U19)5:014:00
 1. FC Heidenheim - Bayern Munich(U19)1:615:00
 Preussen Munster(U19) - Bayer Leverkusen(U19)0:415:30
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BSG Chemie Leipzig - Germania Halberstadt0:014:29
 FSV Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig1:314:30
 BSG Chemie Leipzig - Germania Halberstadt0:014:30
 Babelsberg 03 - FSV Union Fürstenwalde1:214:30
 Verl - Fortuna Dusseldorf II0:015:00
 Schalke 04 - Mgladbach II0:015:00
 Bonner SC - Fortuna Koln2:215:00
 Elversberg - Aalen1:015:00
 Kickers Offenbach - Bahlinger3:015:00
 Pirmasens - SSV Ulm 18460:015:00
 FSV Frankfurt - Saarbrucken0:115:00
 TSV Steinbach - FC Giessen2:115:00
 FC Koln II - TUS Haltern1:115:00
 Homburg - Freiburg II3:015:00
 VfB Homberg - Borussia Dortmund II2:215:00
 Lubeck - Holstein Kiel II4:015:00
 VfB Auerbach - Energie Cottbus3:217:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hansa Rostock - Ingolstadt 043:015:00
 Kaiserslautern - FSV Zwickau0:015:00
 Uerdingen - Preussen Munster0:215:00
 Carl Zeiss Jena - Meppen0:215:00
 Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig3:115:00
 Duisburg - Waldhof Mannheim2:315:00
 Hansa Rostock - Ingolstadt 043:015:00
 Kaiserslautern - FSV Zwickau0:015:00
 Duisburg - Waldhof Mannheim2:315:00
 Carl Zeiss Jena - Meppen0:215:00
 Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig3:115:00
 Uerdingen - Preussen Munster0:215:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburger SV - St. Pauli0:214:00
 VfB Stuttgart - Jahn Regensburg2:014:00
 Dynamo Dresden - VfL Bochum1:214:00
 Hamburger SV - St. Pauli0:214:00
 Holstein Kiel - Heidenheim0:114:00
 Dynamo Dresden - VfL Bochum1:214:00
 VfB Stuttgart - Jahn Regensburg2:014:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach - Hoffenheim1:116:30
 Werder Bremen - Borussia Dortmund0:216:30
 Freiburg - Dusseldorf Fortuna0:216:30
 Hertha Berlin - 1. FC Koln0:516:30
 Borussia Monchengladbach - Hoffenheim1:116:30
 Freiburg - Dusseldorf Fortuna0:216:30
 Werder Bremen - Borussia Dortmund0:216:30
 Hertha Berlin - 1. FC Koln0:516:30
 Schalke 04 - RB Leipzig0:519:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wattens - Wolfsberger2:018:00
 Admira Wacker - Sturm Graz0:218:00
 Mattersburg - Altach0:018:00
 Wattens - Wolfsberger2:018:00
 Mattersburg - Altach0:018:00
 Admira Wacker - Sturm Graz0:218:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potters Bar Town - Corinthian Casuals3:117:00
 Merstham - Enfield Town1:417:00
 Margate - Carshalton Ath1:117:00
 Lewes - Brightlingsea Regent0:117:00
 Kingstonian - Worthing FC0:017:00
 Horsham - Cheshunt FC2:017:00
 Haringey Borough - Bognor Regis2:117:00
 Bishop Stortford - Hornchurch0:217:00
 Folkestone Invicta - Frinchley0:117:00
 Bowers Pitsea - Leatherhead3:017:00
 East Thurrock - Cray Wanderers0:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterlooville - St. Albans City1:217:00
 Welling Utd - Chippenham Town1:017:00
 Hemel Hempstead - Concord Rangers1:017:00
 Weymouth FC - Billericay Town0:017:00
 Bath City - Dulwich Hamlet3:217:00
 Wealdstone FC - Dorking Wanderers3:117:00
 Chelmsford City - Slough Town1:117:00
 Dartford - Eastbourne Borough2:117:00
 Madstone United - Richmond Borough FC1:217:00
 Hungerford Town - Braintree Town2:017:00
 Oxford City - Tonbridge Angels0:317:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walton Casuals - Hartley Wintney0:317:00
 Farnborough Town - Swindon Supermarine0:117:00
 Chesham Utd - Gosport Borough3:017:00
 Lowestoft Town - Stratford Town2:017:00
 Leiston - Barwell FC1:117:00
 Peterborough Sports FC - ST Ives Town5:017:00
 Metropolitan Police - Yate Town2:017:00
 Tamworth - Biggleswade Town4:017:00
 Langley - Merthyr Town0:017:00
 Truro City - Harrow Borough4:117:00
 Beaconsfield Sycob FC - Poole Town2:117:00
 Banbury United - Stourbridge2:017:00
 Alvechurch - Needham Market FC1:217:00
 Redditch United - Nuneaton Town3:217:00
 Rushall Olympic - Kings Langley0:117:00
 Salisbury City - Hendon2:017:00
 Tiverton Town - Wimborne Town2:217:00
 Hayes & Yeading United - Taunton Town2:217:00
 Dorchester Town - Weston-super-Mare1:217:00
 Royston Town FC - Hednesford1:017:00
 Coalville Town - Diamonds1:017:00
 Bromsgrove Rovers - Hitchin Town1:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matlock Town - Whitby Town0:217:00
 Stafford Rangers - Morpeth Town0:217:00
 Bamber Bridge - FC United of Manchester3:017:00
 South Shields - Buxton FC1:117:00
 Lancaster City - Nantwich Town0:017:00
 Warrington Town - Scarborough Athletic2:017:00
 Basford United - Atherton Collieries2:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leamington - Southport1:017:00
 Hereford United - Darlington2:217:00
 Guiseley - Gateshead2:217:00
 Chester City - Brackley Town2:317:00
 Boston United - Telford1:017:00
 Kidderminster Harriers - York City0:117:00
 Farsley AFC - Blyth Spartans2:017:00
 Spennymoor Town - Alfreton Town5:017:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bromley - Wrexham0:217:00
 Woking - Stockport1:117:00
 Torquay United - Halifax Town FC1:017:00
 Maidenhead United - Aldershot1:217:00
 Chorley - Barnet0:117:00
 Chesterfield - Ebbsfleet United4:017:00
 Boreham Wood - Yeovil1:017:00
 Dover Athletic - AFC Fylde5:117:00
 Redbridge - Solihull Moors FC2:017:00
 Harrogate Town - Eastleigh3:017:00
 Hartlepool United - Notts County2:017:00
 Sutton Utd - Barrow2:219:20
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walsall - Port Vale2:217:00
 Plymouth - Cambridge United0:017:00
 Swindon - Grimsby3:117:00
 Scunthorpe - Forest Green Rovers1:017:00
 Newport County - Bradford City2:117:00
 Cheltenham - Mansfield Town1:017:00
 Crewe - Macclesfield2:017:00
 Northampton - Exeter City2:017:00
 Carlisle United - Morecambe2:217:00
 Crawley Town - Stevenage Borough2:017:00
 Salford City - Colchester1:217:00
 Leyton Orient - Oldham2:217:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rochdale - Coventry City1:217:00
 Sunderland - Bristol Rovers3:017:00
 Southend - Burton Albion2:317:00
 Lincoln City - Gillingham0:017:00
 Accrington - Rotherham1:217:00
 Shrewsbury - Doncaster1:017:00
 Ipswich - Oxford United0:117:00
 Fleetwood Town - Portsmouth FC1:017:00
 Wycombe - Tranmere Rovers3:117:00
 AFC Wimbledon - Blackpool0:017:00
 MK Dons - Bolton Wanderers1:017:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brentford - Blackburn Rovers2:214:29
 Leeds United - Reading1:017:00
 Preston NE - Hull City2:117:00
 Swansea City - Huddersfield3:117:00
 Leeds United - Reading1:017:00
 Nottingham Forest - Queens Park Rangers0:017:00
 Bristol City - West Bromwich0:317:00
 Birmingham City - Sheffield Wednesday3:317:00
 Preston NE - Hull City2:117:00
 Stoke City - Cardiff2:017:00
 Barnsley - Middlesbrough1:017:00
 Wigan Athletic - Millwall1:017:00
 Charlton Athletic - Luton Town3:117:00
 Nottingham Forest - Queens Park Rangers0:017:00
 Stoke City - Cardiff2:017:00
 Bristol City - West Bromwich0:317:00
 Birmingham City - Sheffield Wednesday3:317:00
 Barnsley - Middlesbrough1:017:00
 Charlton Athletic - Luton Town3:117:00
 Wigan Athletic - Millwall1:017:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea FC - Tottenham Hotspur2:114:29
 Southampton - Aston Villa2:017:00
 Crystal Palace - Newcastle United1:017:00
 Southampton - Aston Villa2:017:00
 Sheffield United - Brighton & Hove Albion1:117:00
 Burnley FC - Bournemouth3:017:00
 Crystal Palace - Newcastle United1:017:00
 Burnley FC - Bournemouth3:017:00
 Sheffield United - Brighton & Hove Albion1:117:00
 Leicester City - Manchester City0:119:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Zemgale LLU - HS Rīga8:116:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtyor Solihorsk - Metalurg Zhlobin3:412:00
 HK Gomel - Dinamo Molodechno3:314:30
 Yunost Minsk - Neman1:017:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Daemyung Killer Whales5:208:10
 Anyang Halla - OJI Eagles3:110:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs5:401:00
 Moncton Wildcats - Rouyn-Noranda Huskies3:001:00
 Victoriaville Tigres - Armada Blainville Boisbriand3:002:00
 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques5:502:00
 Sagueneens Chicoutimi - VAL Dor Foreurs2:202:30
 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs5:302:30
 Sagueneens Chicoutimi - Quebec Remparts3:122:00
 Baie-Comeau Drakkar - VAL Dor Foreurs7:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Spokane Chiefs1:503:00
 Regina Pats - Saskatoon Blades3:603:00
 Brandon Wheat Kings - Edmonton Oil Kings5:203:30
 Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors8:204:00
 Medicine Hat Tigers - Tri-City Americans4:204:30
 Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds5:305:00
 Victoria Royals - Kelowna Rockets2:305:05
 Vancouver Giants - Calgary Hitmen6:505:29
 Everett Silvertips - Prince George Cougars4:205:35
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mississauga Steelheads - Flint Firebirds3:602:00
 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals3:302:00
 Sudbury Wolves - Saginaw Spirit6:1002:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Ottawa 67'S4:402:07
 Guelph Storm - London Knights5:302:30
 Kitchener Rangers - Erie Otters4:302:30
 Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals2:523:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester Storm - Belfast Giants4:421:00
 Glasgow Clan - Coventry Blaze0:221:00
 Dundee Stars - Fife Flyers1:321:00
 Cardiff Devils - Guildford Flames4:221:00
 Nottingham Panthers - Sheffield Steelers2:621:00
 Cardiff Devils - Guildford Flames4:221:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebie JKH GKS - MKS Cracovia Krakow5:418:00
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Torun2:118:00
 Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk7:219:00
 Podhale Nowy Targ - Tauron KH Gks Katowice4:119:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ORG Junior - Ska-Varyagi4:412:00
 Kapitan - Mytish Atlanty3:212:00
 Russkije Vitiazi - CSKA Red Army2:512:00
 ORG Junior - Ska-Varyagi4:412:00
 Kapitan - Mytish Atlanty3:212:00
 Russkije Vitiazi - CSKA Red Army2:512:00
 HK Riga - MHK Dinamo St Petersburg4:212:59
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Sneznije Barsi2:312:59
 HK Riga - MHK Dinamo St Petersburg4:213:00
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Sneznije Barsi2:313:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rubin Tyumen - Dizelj3:414:00
 HC Yugra - Khimik Vs3:114:00
 Toros - Humo Tashkent3:014:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly1:315:59
 Zvezda Chekhov - Kazcink-Torpedo4:215:59
 MHK Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly1:316:00
 Zvezda Chekhov - Kazcink-Torpedo4:216:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 DAB Docler - Ujpest Budapest1:419:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Kac II - EC Red Bull Salzburg U205:716:00
 EHC Bregenzerwald - Steel Wings Linz5:120:30
 EK Zell AM See - EC Die Adler Kitzbuhel0:320:30
 Vipiteno - Vienna Capitals II5:220:30
 FBI Veu Feldkirch - Fassa6:520:30
 Ritten - HK Olimpija2:221:00
 Asiago - HC Pustertal3:121:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - Dinamo Rīga3:109:00
 Traktor Chelabinsk - Sibir Novosibirsk4:014:00
 HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod0:016:30
 Severstal Cherepovec - HC Vityaz1:116:30
 HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod0:016:30
 Severstal Cherepovec - HC Vityaz1:116:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carolina Hurricanes - New York Rangers2:502:00
 New York Islanders - Detroit Red Wings4:103:00
 Chicago Blackhawks - Nashville Predators2:103:30
 Dallas Stars - St. Louis Blues1:503:30
 Chicago Blackhawks - Nashville Predators1:103:30
 Dallas Stars - St. Louis Blues1:503:30
 Calgary Flames - Boston Bruins3:403:59
 Edmonton Oilers - Minnesota Wild3:503:59
 Calgary Flames - Boston Bruins3:404:00
 Anaheim Ducks - Colorado Avalanche0:105:00
 Philadelphia Flyers - Winnipeg Jets4:220:00
 Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres2:520:00
 New Jersey Devils - Washington Capitals3:220:00
 Philadelphia Flyers - Winnipeg Jets4:220:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belleville Senators - Utica Comets3:602:00
 Syracuse Crunch - Lake Erie Monsters6:302:00
 Albany Devils - Charlotte Checkers2:102:05
 Wilkes-Barre Penguins - Hershey Bears2:102:05
 Springfield Thunderbirds - Hartfordas Wolf Pack4:102:05
 Rochester Americans - Lehigh Valley Phantoms2:202:05
 Laval Rocket - Manitoba Moose4:102:29
 Texas Stars - Iowa4:303:00
 Milwaukee Admirals - Chicago Wolves4:103:00
 Rockford IceHogs - San Antonio Rampage1:003:00
 Tucson Roadrunners - Stockton Heat2:204:05
 Ontario Reign - Colorado Eagles1:105:00
 Bakersfield Condors - San Diego Gulls1:405:00
 Laval Rocket - Toronto Marlies2:121:59
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Lorenskog1:618:00
 Nidaros Hockey - Haugesund5:218:45
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stavanger - Stjernen2:117:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lugano - SC Bern0:620:44
 EV Zug - Zurich1:420:45
 Langnau Tigers - HC Fribourg Gotteron0:120:45
 Rapperswil Jona Lakers - Lausanne HC2:220:45
 EHC Biel - HC Davos5:220:45
 HC Lugano - SC Bern0:620:45
 HC Ambri Piotta - Servette HC0:120:45
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chomutov - HC Slovnaft Vsetin3:517:00
 Jestrabi Prostejov - HC Dukla Jihlava2:518:00
 Slavia Prague - HC AZ Havirov 20102:318:00
 Zubr Prerov - Ceske Budejovice4:218:00
 Litomerice - HC RT Torax Poruba6:318:00
 HC Benatky Nad Jizerou - SK Kadan7:118:00
 Horacka Trebic - HC Slovan Ustecti Lvi6:218:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - Kometa Brno3:515:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peliitat - Roki3:317:00
 HT Keupa - Jokipojat Joensuu1:317:00
 Iisalmen Peli-Karhut - Kettera1:218:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaasan Sport - JYP Jyvaskyla4:417:00
 KooKoo - Karpat Oulu1:217:00
 Pelicans Lahti - TPS Turku2:617:00
 KooKoo - Karpat Oulu1:217:00
 Pelicans Lahti - TPS Turku2:617:00
 Vaasan Sport - JYP Jyvaskyla4:417:00
 Ilves Tampere - SaiPa Lappeenranta3:017:00
 HPK Hameenlinna - Tappara Tampere3:217:00
 Lukko Rauma - KalPa Kuopio7:018:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timra - Vasterviks5:116:15
 Vasteras - Almtuna2:418:59
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HV 71 - Malmo3:216:15
 Brynas - Vastra Frolunda4:216:15
 Lulea - Farjestad4:116:15
 HV 71 - Malmo3:216:15
 Brynas - Vastra Frolunda4:216:15
 Lulea - Farjestad4:116:15
 Orebro - Djurgarden5:218:59
 Skelleftea AIK - Rogle4:318:59
 Leksand - Oskarshamn3:018:59
 Vaxjo Lakers - Linkoping2:118:59
 Orebro - Djurgarden5:219:00
 Leksand - Oskarshamn3:019:00
 Vaxjo Lakers - Linkoping2:119:00
 Skelleftea AIK - Rogle4:319:00
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche CF - Colo Colo Zaragoza6:517:00
 UMA Antequera - FC Barcelona B Alusport3:218:00
 Noia Portus Apostoli - Elpozo Ciudad Murcia2:219:00
 Talavera FS - CFS Bisontes Castellon2:119:00
 Real Betis Fsn - Ciudad De Mostoles3:220:00
 Santiago Futsal - Africa Ceuti1:420:00
 Alzira FS - Manzanares FS5:320:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vina Albali Caldepenas - Magna Navarra3:314:00
 Elpozo Murcia - Marfil Santa Coloma4:419:00
 Jaen - Futsal Cartagena4:219:30
 O Parrulo Ferrol - Aspil Ribera Navarra1:620:30
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Sandro Abate - CDM Futsal Genova3:219:00
 Came Dosson - Italservice Pesarofano3:719:30
 Acqua Sapone - Signor Prestito Cmb Grassano6:119:30
 Petrarca Padova - Feldi Eboli1:220:00
 Mantova Calcio A 5 - Colormax Pescara C54:321:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Futsal Clube Azemeis - CF OS Belenenses6:519:30
 Leoes Porto Salvo - SC Braga5:421:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Eagle - MFK Tyumen6:511:00
 MFK Gazprom Yugra - MFK Sinara1:412:00
 Uhta - KPRF3:414:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hsieh S / Strycova B - Krejcikova B / Zheng S2:115:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pedretti Taisa Grana - Gamiza Andrea0:216:30
 Carle Maria Lourdes - Alvesa Karolina0:216:30
 Pedretti Taisa Grana - Gamiza Andrea0:216:30
 Carle Maria Lourdes - Alvesa Karolina0:216:30
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina Ankita - Luangnama Nudnida2:006:30
 Franceska Džonss - Cengiza Berfu1:208:05
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karunaratne Adithja - Ryser Valentina1:211:00
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benuā Marī - Tomova Viktorija0:212:30
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingliša Medisone - Akita Šiho2:104:30
 Aiava Destanee - Tere-Apisaha Abigaila2:007:25
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasilescu Arina Gabriela - Spiteri Dālija0:211:00
 Leikina Polina - Spigarelli Martina1:211:00
 Vasilescu Arina Gabriela - Spiteri Dālija0:211:00
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jinga Ksuna Fanga - Hajaši Erina2:002:45
 Wang Xin YU - De Vrūma Indija1:204:15
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pera Bernarda - Giorgi Kamila2:111:00
 Samsonova Ludmilla - Hona Priscilla1:211:00
 Zīgemunda Laura - Freča Magdalena2:011:00
 Flipkensa Kirstena - Greetje Minnen2:011:00
 Siniakova Katerina - Baboša Timea2:012:15
 Kasatkina Darja - Sasnoviča Aliaksandra2:113:10
 Martincova Terēza - Doi Misaki2:013:25
 Teičmane Džila - Cepelova Jana2:013:45
WTA - Dubaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halepa Simona - Ribakina Jelena2:117:05
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vives Markos Pedro - Perčiots Metjū0:210:54
ATP - ITF Future - Punta Del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Agamenone Franko2:015:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Satrals Jans - Svrcina Dalibor2:013:55
 Veldhīrs Mikss - Ežupovičs Elmārs0:215:20
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Massara Antonio - Džiakalone Omars0:210:50
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petits Gabriels - Spec Matič2:116:30
 Braimers Geidžs - Ribeiro Markondes Igors2:016:30
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poulains Lukas - De Jong Jesper2:013:25
 Hojts Evans - Draper Jack0:214:20
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šimizu Juta - Manafovs Vladislavs2:009:00
 Daņilovs Savrijans - Virtanens Otto0:209:00
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Krutykh Oleksii2:109:59
 Štaneks Robins - Berrettini Jakopo2:009:59
 Pablo Vivero Gonzales - Krutykh Oleksii2:110:00
 Štaneks Robins - Berrettini Jakopo2:010:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pietri Benžamins - Folliots Kventins0:211:00
 Yeung Pak Long - Lorēns Tomass0:211:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forejtek Jonas - Oliels Išais2:009:00
 Hamū Maksims - Sanchez-Izquierdo Nikolas0:212:00
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braiens B./Braiens M. - Arevalo M / O'Mara J2:119:30
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caruso S / Gaio F - Kubots L. / Melo M.2:121:00
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krawietz K / Mies A - Mahut N / Pospisil V0:213:30
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Magers Džanluka0:200:20
 Balazs Attila - Martinez Portero Pedro2:104:25
 Tīms Dominiks - Magers Džanluka0:218:59
 Garins Kristians - Coričs Borna2:022:00
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomas Mačaks - Bemelmans Rubēns2:014:00
 Van De Zandšulps Botičs - Kuns Nikola2:115:30
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lenz J / Maden Y - Bemelmans R / Masur D2:117:40
 Arends S / Pel D - Begemann A / Mergea F2:118:50
ATP - Challenger - Dubultspēles - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 CID Subervi R / Oliveira G - Imai S / Soeda G2:100:00
 Guinard M / Rinderknech A - Huey T / Lammons N2:103:20
 CID Subervi R / Oliveira G - Guinard M / Rinderknech A0:223:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolar Z / Ocleppo J - Margaroli L / Vavassori A2:017:29
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 O'Konnels Kristofs - Korda Sebastjans2:002:00
 Okonnells Kristofers - Korda Sebastjans2:002:00
 Kressi Maksims - Haerteis Johannes2:018:59
 Rinderknečs Arturs - Okonnells Kristofers2:020:49
 Rinderknečs Arturs - O'Konnels Kristofs2:020:50
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortega-Olmedo Roberto - Ficoviča Huana Pablo1:201:19
 Dougaz Azizs - Sarkisjans Aleksandrs2:004:04
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaston Hugo - Marčenko Iļja1:219:30
 Tseng Chun Hsin - Koaukauds Enzo1:222:10
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kližans Martins - Vadim Ursu2:017:00
 Taberners Karloss - Molteni Andress2:018:00
 Eskobars Gonzalo - Luzs Orlando0:219:00
 Kuevas Martins - Kollarini Andrea0:219:40
 Horanskis Filips - Lama Gonzalo2:020:15
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sugita Juiči - Cicipas Petross2:010:35
 Hariss Lojds Džodžs Mirheds - Fabiano Tomass2:110:45
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bubliks Aleksandrs - Tsitsipas Stefanos0:215:59
 Simons Žils - Augers Aliassime Fēliks0:217:29
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kvon Soon Voo - Opelka Reillijs0:200:59
 Džonsons Stīvs - Raoničs Milošs0:203:00
 Humbert Ugo - Nišioka Jošihito1:221:59
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 KA Akureyri - Fram20:2119:00
 Haukar - Afurelding22:2421:15
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guneysu Spor Kulubu - Antalyaspor24:2712:00
 Turbursa Nilüfer BK - Izmir Bsb SK26:2114:00
 MYK Hentbol - Besiktas22:2915:00
 Spor Toto SK - Beykoz Bld SK30:3118:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Diomidis Argous - Aeropos Edessas25:2817:00
 PAOK - Filippos Verias36:2517:00
 AEK Athens - Ionikos NF30:1821:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delta Belenenses - AM Madeira And Sad29:2417:30
 BOA Hora FC - ABC/UMinho27:2818:00
 FC Gaia - AA Avanca29:2720:00
 Boavista FC - ADA Maia-Ismai21:2820:00
 Vitoria FC - AA Aguas Santas15:3020:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottenlund SKH Elite - Sandefjord Tif29:3116:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MSK Povazska Bystrica - HC Sporta Hlohovec26:1819:00
 Tatran Presov - Kosice Crows35:2219:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MRK Krka - RD Izola34:3020:00
 RD Loka - MRD Dobova31:2421:00
 RD Koper - RK Jeruzalem Ormoz21:2821:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Pancevo - RK Dubocica39:3020:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Bad Schwartau - HSG Konstanz20:1720:00
 TV Emsdetten - ASV Hamm-Westfalen31:2720:00
 TuS N-Lubbecke - Bayer Dormagen36:2520:00
 DJK Rimpar Wolfe - TUS Ferndorf23:2320:29
 ThSV Eisenach - SG BBM Bietigheim23:2620:29
 DJK Rimpar Wolfe - TUS Ferndorf23:2320:30
 HSC 2000 Coburg - Huttenberg27:2620:30
 ThSV Eisenach - SG BBM Bietigheim23:2620:30
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Forza Wroclaw - KS Stal Gorzow29:2918:00
 Meble Wojcik Elblag - Titans Wejherowo27:3018:00
 Arot-Astromal Leszno - MKS Wielun24:2218:00
 MKS Padwa Zamosc - KS Kszo Ostrowiec Swietokrzyski31:2819:00
 SRS Czuwaj Przemysl - Ksspr Konskie34:2319:00
 KPR Legionowo - MTS Chrzanow35:3019:00
 AZS Ujk Spolem Kielce - KS Azs Awf Biala Podlaska31:2819:00
 UKS Anilana Lodz - UKS Olimp Grodkow35:2519:00
 KU Azs Uniwersytetu Zielonogorskiego - SPR Bor Oborniki Slaskie35:3219:00
 KPR Ostrovia Ostrow Wlkp - Miedz Legnica30:3219:00
 KS Sokol Koscierzyna - MKS Jurand Ciechanów32:2519:00
 Nielba Wagrowiec - KS PR Gwardia Koszalin34:2619:00
 Wisla II Plock - SMS Kielce33:2219:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Vive Targi Kielce - Mmts Kwidzyn45:3217:00
 Pogon Handball Szczecin - KS Azoty Pulawy25:3419:00
 SPR Stal Mielec - MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb.24:2219:00
 MKS Kalisz - Wybrzeze Gdansk26:2321:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wacker Thun - Endingen40:3118:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rkhm Dubrovnik - Dubrava22:2619:00
 Varazdin - MRK Sesvete22:2419:00
 Spacva-Vinkovci - Porec28:2420:00
 Bjelovar - Umag30:2620:00
 Zamet - Gorica33:3021:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyeb Budakalasz - Gyongyosi30:3119:00
 Komloi Bsk - Csurgoi23:2719:00
 Oroshazi - Eger Sbs26:2019:00
 Balatonfuredi - Dabas34:2219:00
 Vaci Kse - Pick Szeged28:4619:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grifk - PIF28:2516:00
 Dicken - SIF27:2116:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frydek-Mistek - Hranice25:2818:00
 Brno - Jicin24:2418:00
 Zubri - SHC Malomerice37:1619:00
 Koprivnice - Dukla Prague32:3920:00
 Lovosice - Plzen28:3320:00
Austrija - HLA 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 SU Falkensteiner Katschberg St. Polten - Union Korneuburg26:3018:59
 SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten - Union Korneuburg26:3019:00
 Voslauer HC - Union Juri Leoben26:2520:00
 HC Bruck - UHC Hollabrunn23:2920:00
 Tecton Wat Atzgersdorf - HBA Fivers Wat Margareten35:3621:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ULZ Sparkasse Schwaz - Alpla HC Hard22:2418:59
 HC Linz AG - SG West Wien29:3021:20
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBV Vestmannaeyjar - UMF Stjarnan27:2516:30
 Ka/Thor - HK Kopavogs33:3116:30
 Afturelding - Fram11:3517:00
 Haukar Hafnarfjördur - Valur20:2919:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Pisek - DHK Zora Olomouc22:2116:00
 MSK Dunajska Streda - HK Hodonin30:2617:00
 DHK Banik Most - Sokol Poruba35:2719:00
 HK Zlin - HC Britterm Veseli Nad Moravou27:2819:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaga - Gran Canaria27:2219:00
 Alcobendas - Elche-Mustang17:2619:00
 Guardes - Viveros29:2119:00
 Zuazo Barakaldo - BM Granollers26:1920:00
 Porrino - CB Salud Tenerife19:2020:30
 BMC Mavi Nuevas Tecnologias - Bera Bera24:3121:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bekescsabai - Dvsc25:3319:00
 Szent Istvan SE - Kisvarda26:3119:00
 ERD - Mosonmagyarovari Kcse39:2419:00
Sievietes - Austrija - WHA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tecton Wat Atzgersdorf - UHC Stockerau25:2119:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buxtehuder SV - Fsv Mainca 0538:2217:00
 Blomberg-Lippe - Bad Wildungen28:2717:30
 HSG Bensheim/Auerbach - Metzingen24:3018:30
 TSG Ketšs - Goppingena26:3419:00
 Bietigheim - Bayer Leverkusen25:2020:00
 Dortmunde Borussija - Thuringer27:2520:30
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. - MKS Selgros Lublin19:3018:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalau - CSM Bistrita25:2312:30
 Dunara Braila - CS Magura Cisnadiei30:2417:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoor - Kungalvs HK26:1415:15
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitet - Astrakhanochka31:4012:00
 CSKA Moscow - Kuban31:2815:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro FH - Gudme HK24:2615:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EH Aalborg - Ajax Kobenhavn28:2316:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Savehof - ZRK Buducnost24:3314:29
 Rostov-Don - Metz Moselle24:2915:00
 Krim Mercator - Ramnicu Valcea28:2820:00
 Krim Mercator - Oltchim Valcea28:2820:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaerra HF - AIK27:2215:00
 Torslanda HK - Alstermo IF24:2917:00
 Hasto IF - Lindesberg32:2417:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - IFK Kristianstad26:2317:29
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skjern - Bjerringbro-Silkeborg25:2817:09
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalajara - Viveros Herol Bm. Nava22:2119:30
 Puerto Sagunto - Frigorificos Morrazo Cangas28:2719:30
 Anaitasuna - Angel Zimenez P. Genil26:2820:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kehra (EST) - Granitas/Kaunas (LTU)26:2416:00
 HC Tallin - VHC Sviesa Vilnius23:2916:00
 Viljandi - Celtnieks/LSPA34:3018:00
 Riihimaki Cocks - Polva Serviti (EST)27:2319:00
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tvis Holstebro - Nimes28:3016:00
 SL Benfica - KS Gwardia Opole29:2418:00
 Grundfos Tatabanya KC - Aix24:2418:00
 Naturhause La Rioja - Fuchse Berlin26:2520:00
 Ademar Leon - RK Gorenje23:2620:30
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - Bidasoa Irun32:2515:59
 FC Porto Vitalis - Vardar PRO-Skopje30:2217:00
 FC Porto/Vitalis - Vardar PRO-Skopje30:2217:00
 Paris Handball - Elverum31:2518:15
 PSG Handball - Elverum31:2518:15
 Meshkov Brest - THW Kiel33:3018:30
 HC Brest (BLR) - THW Kiel33:3018:30
 PPD Zagreb - AaB Handbold31:3018:59
 Sporting CP - Dinamo Bucuresti25:2620:29
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foster Brad - Reid Lucien1:021:30
 Mccann Dennis - Narvaez Pablo1:021:30
 Davies Kody - Sadiq Umar0:121:30
Regbijs
Austrālija - NRL - NRL All Star Spēle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indigenous All Stars - Maori All Stars16:3011:09
Japāna - Top Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mitsubishi Sagamihara Dynaboars - Yamaha Motor Jubilo7:6904:30
 NEC Green Rockets - Ricoh Black Rams12:2604:30
 Hino Red Dolphins - Suntory Sungoliath14:6907:00
 Toyota Verblitz - Kubota Spears20:1807:00
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rebels - Sharks24:3605:45
 Chiefs - Brumbies14:2608:05
 Reds - Japan Sunwolves64:510:15
 Stormers - Jaguares Argentina17:715:04
 Bulls - Blues21:2317:14
 Vodacom Blue Bulls - Blues21:2317:15
Pasaule - World Club Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 St Helens - Sydney Roosters12:2021:44
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merthyr - Newport14:00
 Carmarthen Quins - Llandovery12:1415:00
Eiropa - Eiropas Nāciju Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rumānija - Spānija24:714:55
 Krievija - Portugāle19:1815:55
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Warriors - Newport Gwent Dragons34:1921:35
 Ulster - Cheetahs20:1021:35
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salford Red Devils - Leeds Rhinos8:2215:59
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bath - NEC Harlequins19:1217:00
 London Irish - Gloucester24:2017:00
 Bath - NEC Harlequins19:1217:00
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Rochelle - Toulon17:1216:30
 Castres Olympique - Section Paloise26:1621:30
 Aviron Bayonnais - Stade Francais Paris28:1721:30
 Brive - Agen16:3021:30
 Aviron Bayonnais - Stade Francais Paris28:1721:30
 Clermont Auvergne - Union Bordeaux Begles22:3121:45
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itālija - Skotija0:1716:15
 Velsa - Francija23:2718:44
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 TVN - Ntnui3:016:00
 Oslo Volley - TIF Viking2:317:00
Sievietes - Argentīna - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Plate - Club Rosario Voleibol3:000:59
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Lugano - Sagres Neuchatel2:315:00
 SM Aesch Pfeffingen - Groupe E Valtra3:018:00
 VBC Cheseaux - TSV Duedingen2:318:30
 Volley Toggenburg - Geneve Volley0:318:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan Beograd - Spartak Subotica3:018:00
 Tent Obrenovac - Vizura Beograd3:120:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vampula - Puijo3:017:00
 Oriveden Ponnistus Orivesi - Liigaploki3:017:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Romprest Bucuresti - Scmu Arges Pitesti3:114:00
 CSO Voluntari 2005 - CS Medgidia2:316:00
 CSM Targoviste - CSU Galati3:017:00
 Stiinta Bacau - Volei Alba Blaj0:317:00
 Rapid Aibo Bucuresti - U Jolidon Cluj3:217:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Sneek - Apollo 80:321:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CV Haris - C V Sant Cugat Tma3:120:00
 AD Algar Surmenor - MAY Deco Voleibol Logrono0:320:00
 CV Madrid Chamberi - Ibsa CV Gran Canaria0:320:30
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Post NO - TI Volley3:017:30
 Sparkasse Klagenfurt - VC Tirol3:020:00
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIT Ucm Trnava - VK Kupele Brusno1:319:00
 VTC Pezinok - UKF Nitra3:019:00
 Nove Mesto Nad Vahom - Slavia UK Bratislava0:319:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASP Korinthos - Makedones Axiou1:319:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiacos Piraeus - Ilioupoli GS3:017:00
 Panathinaikos Athens - Aris Thessaloniki3:117:29
 PAOK - AO Thiras1:318:00
 AO Ilisiakos - Aias Euosmou3:218:59
 AON Panaxiakos - AO Markopoulou3:019:00
 AOF Porfyras - ASP Thetis2:320:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkopings VC - Lunds VK2:314:00
 Gislaveds Vbk - Sollentuna VK2:315:00
 Hylte/Halmstad Volley - Svedala Vbk3:015:00
 VBF Rig Falköping - Engelholms VS0:315:30
 Varnamo FK - Örebro Vbs0:316:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barueri - CC Valinhos3:000:30
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Prostejov1:318:00
 Olymp Prague - Sternberk3:018:00
 Olomouc - VK Dukla Liberec3:018:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Cannes - Mulhouse2:318:59
 Volley Club Marcq Baroeul - Nancy3:020:29
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institut Federal De Volley-Ball - Beziers0:318:00
 RC Cannes - Mulhouse2:319:00
 Volley Club Marcq Baroeul - Nancy3:020:30
 Terville Florange Olympique - MO Mougins VB2:321:00
 VBC Chamalieres - Nantes0:321:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Schweriner - Dresdner3:217:10
 Swe Volley-Team - VC Wiesbaden3:119:00
 Aachen - Stuttgart0:319:00
 Vilsbiburg - Nawaro Straubing3:120:00
 Thuringen - Potsdam1:320:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saugella Team Monza - Cassalmagiore3:221:59
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Fenerbahce0:313:00
 Aydin B.Sehir Bld. - Eczacibasi1:314:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:009:00
 Hwaseong IBK Altos - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:009:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wroclaw - Legionovia Legionowo1:318:00
 Developres Rzeszow - Energa Mks Kalisz3:018:00
 Bydgoszcz - Pila3:018:00
 Wisla Warszawa - MKS E Leclerc Radomka Radom0:320:00
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wroclaw - Legionovia Legionowo1:318:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Proton Saratov - Zarechje-Odintsovo2:315:00
 Dinamo Moskva - Minchanka Minsk3:017:00
Vīrieši - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan - Mladi Radnik2:315:30
 VK Nis - Spartak Subotica3:018:00
 Vojvodina - OK Radnicki3:018:30
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Askim Vbk - Vbk Nyborg Bergen 19810:315:00
 TVN - Ntnui Volleyball3:218:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZVH Volleybal - Abiant Lycurgus Groningen0:320:30
 Orion Doetinchem - Sliedrecht Sport2:321:00
 Taurus - Draisma Dynamo Apeldoorn1:321:00
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Traktor Basel - Volley Amriswil3:118:00
 Lausanne UC - Chenois Geneve3:018:30
 Burgerstein Volley Jona - TV Schonenwerd1:319:00
 Volley Naefels - Volley Top Luzern3:219:00
Vīrieši - Japāna - V League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokyo Verdy 1969 - Fujitsu Kawasaki0:308:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suntory Sunbirds - Osaka Blazers Sakai3:007:08
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras San Juan - PSM3:103:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Cluj - CSU Uvt Timisoara3:015:30
 Volei Zalau - C.s. Arcada Galati0:316:00
 Stiinta Explorari Baia Mare - SCM Gloria Buzau0:317:00
 Unirea Dej - Craiova1:318:00
Vīrieši - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Kharkiv - VC Vinnytsya0:311:00
Vīrieši - Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Arhus - Nordenskov Uif1:310:00
 BK Marienlyst - Gentofte Volley0:314:30
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Split - OK Trnje3:018:00
 OKM Centrometal - MOK Marsonia3:019:00
 OK Sisak - OK Varazdin Volley0:320:30
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prefaxis Menen - Noliko Maaseik3:221:30
 Tectum Achel - VC Haasrode Leuven3:021:30
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trencin - Presov2:319:00
 Kosice - Prievidza0:319:30
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertelge - Orkelljunga3:117:00
 Linkopings - Vingaker3:117:00
 Hylte - Habo2:317:30
 RIG Falkoping - Lunds VK A1:318:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu VK - Selver Tallin1:315:00
 Saaremaa VK - Biolars/Jelgava3:017:00
 Jēkabpils Lūši - TTU2:318:00
 OC Limbaži/Msģ - Bigbank Tartu0:318:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Posojilnica - OK Mladost Marina Kastela3:220:00
 Mladost Brcko - Waldviertel3:020:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria SC - Leixoes SC3:117:00
 SC Caldas - Castelo Maia GC3:018:00
 Sporting CP - AJF Bastardo3:119:00
 Esmoriz GC - CN Ginastica3:019:00
 AS Sao Mamede - Sporting de Espinho1:320:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UVC Graz - Weiz3:020:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETTA - Savo Volley0:315:30
 Hurrikaani - Vantaa Ducks3:017:00
 Valepa - Karelian Hurmos3:017:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arhavi Bld - Halkbank Ankara0:313:00
 Ziraat Bankasi - Bursa B.sehir Bld3:114:00
 Arkas Izmir - Inegol3:114:00
 Sorgun Genclik - Fenerbahce0:315:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers2:306:59
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marek Dupnitsa - Lukoil Neftohimik2:317:00
 Levski Volley - Arda3:217:30
 Montana - CSKA Sofia3:018:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Narbonne - Tours3:221:00
 Chaumont - Rennes3:121:00
 Montpellier - Nice3:121:00
 Arago de Sete - Poitevin vb Poitiers2:321:00
 Paris Volley - Ajaccio3:021:00
 Arago de Sete - Poitevin vb Poitiers2:321:00
 Paris Volley - Ajaccio3:021:00
 Cannes - Tourcoing Lille3:021:30
Vīrieši - Čehija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - VK Karlovarsko3:116:00
 Dukla Liberec - Kladno1:319:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Brno3:218:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grau - Ushuaia Ibiza0:318:00
 Emeve Lugo - Vecindario ACE Gran Canaria1:318:30
 CDV Textil Santanderina - Unicaja Almeria0:319:00
 Palma Volley Mallorca - CV Almoradi3:120:00
 CAI Voleibol Teruel - Rio Deuro3:020:00
 CV Melilla - Conectabalear CV Manacor1:320:29
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnika Warszawska - PGE Skra Belchatow3:115:44
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Asseco Resovia Rzeszow3:018:30
 Jastrzebski Wegiel - Czarni Radom0:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - AO Foinikas Sirou3:117:29
 PAOK Thessaloniki - Foinikas Syrou3:117:30
 Pamvochaikos - Ethnikos Alexandroupolis3:019:00
 Panathinaikos - AO Kifisias1:320:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Buhl - Rottenburg3:018:30
 Netzhoopers - SVG Luneburg3:118:59
 Heitec Volleys Eltmann - TSV Herrsching1:320:29
 Friedrichshafen - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching3:120:30
 Heitec Volleys Eltmann - TSV Herrsching1:320:30
 UV Rhein-Main - TSV Giesen Grizzlys3:120:30
Vīrieši - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macerata - Trentino3:217:00
 Perugia - Modena3:019:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Enisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut1:312:00
 Kuzbass Kemerovo - Dinamo Moscow3:012:00
 VC Enisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut1:312:00
 Kuzbass Kemerovo - Dinamo Moscow3:012:00
 Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan2:314:00
 Zenit ST Petersburg - Belogorye Belgorod3:017:00
 Dinamo LO - ASK Nizhegorodskaya Oblast3:118:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fredrikstad - Greaker Ibk2:2015:00
 Harstad - Valerenga9:815:00
 Sandnes - Tunet Ibk1:1615:30
 IK Akerselva - Slevik Ibk6:716:00
 Gjellerasen IF - NOR 926:417:30
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jonkopings - Warberg IC4:415:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bele Barkarby IF Ibf - RIG Umea Ibf4:314:00
 AIK Ibf - Sundsvall Fbc7:314:00
 Hagunda IF - Salems IF5:517:00
 Craftstadens Ibk Oskarshamn - Astorp/Kvidinge Ibs5:517:00
 Fagerhult Habo Ibk - Lillan Ibk13:917:00
 Team Thorengruppen SK - Djurgardens IF Ibs8:517:00
 Onyx Ibk - IBF Orebro5:517:00
 Lagan Ibk - Nykvarns Ibf Ungdom1:317:00
 Gavle Gik - FBI Tullinge3:317:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Visby Ibk - Storvreta IBK1:518:00
 IBF Falun - FC Helsingborg10:319:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - SPV Seinajoki9:217:00
 Tiikerit - Westend Indians4:918:00
 OLS Oulu - Viikingit5:618:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boltic/Gota - Gripen/Trollhattan3:415:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras SK - Bollnas4:715:00
 Edsbyns IF - Vetlanda BK6:216:00
 Sandvikens - Broberg/Soderhamn6:417:00
 Villa-Lidkoping - AIK Stockholm9:320:30
Snūkers
Snooker Shoot Out
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertson Džimmijs - Perijs Džo0:100:00
 Patrick Fraser - Karingtons Stuarts1:000:15
 Lainzs Pīters - Craigie Sam1:000:30
 Makmanuss Alans - O'Salivans Ronijs0:100:44
 Hill Aaron - Vilsons Kirens1:015:00
 Haighfilds Liams - Young Dean0:115:15
 Jamie Klarks Riss - Ning Lu1:015:30
 Hamiltons Entonijs - Gilberts Deivids1:015:44
 Haotians Lu - Deiviss Marks1:015:59
 Čuans Liongs Rorijs Tors - Bingtao Jans0:116:15
 Peifan Lei - Maflins Kurt1:016:30
 Higinsons Endrjū - Yuelong Zhou0:116:45
 Higinsons Endrjū - Žou Jelongs0:116:45
 Lillī Davids - Havkinss Berijs0:117:00
 Pengfei Tians - Songsermsavads Akani0:117:09
 Vahedi Soheil - Velss Daniels1:017:25
 Padžets Endrjū - Bulman Ross0:117:40
 Dans Maiks - Stīvenss Metjū1:017:55
 Deils Dominiks - Makgils Entonijs0:118:09
 Berns Jans - Bingyu Chang1:018:24
 Viljamss Marks - Kārtijs Ešlijs0:118:39
 Un-Nohs Tepčaija - Lainzs Pīters0:121:00
 Kārters Ali - Sargeant, Brandon0:121:15
 Goudongs Ksjau - Hagils Ašlijs1:021:30
 Honghao Luo - Figueiredo Igors1:021:39
 Venbo Liangs - Odonnell Martin1:021:57
 Lisovskis Džeks - Patrick Fraser1:022:15
 Žangs Anda - Dohertijs Kens1:022:30
 Bonds Naidžels - Ksivens Meijs0:122:39
 Castle Billy Joe - O'Salivans Ronijs1:023:00
 Hangs Lī - Feilongs Čens1:023:11
 Hangs Li - Feilongs Čens1:023:12
 Slesors Eliots - Holts Maikls0:123:27
 Dejs Raians - Perijs Džo0:123:40
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Pirates - Minnesota Twins1:220:05
 NY Yankees - Toronto Blue Jays1:220:05
 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays4:320:05
 Atlanta Braves - Baltimore Orioles5:020:05
Biatlons
Sievietes - Pasaules Čempionāts - 4x6 km stafete
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šveice - Ukraina0:112:45
 Krievija - Itālija1:012:45
 Somija - Slovākija1:012:45
 Austrija - Baltkrievija1:012:45
 Igaunija - Kanāda0:112:45
 Čehija - Polija1:012:45
 Norvēģija - Vācija1:012:45
 Zviedrija - Francija1:012:45
Vīrieši - Pasaules Čempionāts - 4x7,5 km stafete
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vācija - Krievija1:015:45
 Francija - Norvēģija1:015:45
 Slovēnija - Baltkrievija1:015:45
 Čehija - Itālija0:115:45
 Austrija - Zviedrija1:015:45
 Kanāda - Bulgārija0:115:45
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - LEN Eurokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Oradea - Ortigia4:1018:00
 AN Brescia - Eger6:320:00
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spandau Berlin - Sintez Kazan15:820:00
 Jadran Herceg Novi - Jadran Split14:1120:00
 Olympiakos - CN Atletic-Barceloneta9:1520:00
 Szolnoki Dozsa - Jug Dubrovnik12:1620:00
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar Split - VK Partizan11:820:30
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rari Nantes Salerno - Lazio12:1019:00
 Florentia - Posillipo13:919:00
 Teli Mar - Savona9:1219:00
 Roma Nuoto - SC Quinto9:819:00
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Milzu slaloms - Niigata Yuzawa Naeba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinturaults Aleksis - Žandets Victors Muffats0:103:00
 Olsson Matts - De Aliprandini Luca0:103:00
 Lidžetijs Teds - Odermatt Marco0:103:00
 Kristofersens Henriks - Kranjec Zan1:003:00
 Kavizels Džino - Schmid Alexander1:003:00
 Kilde Aleksander Aamodt - Zubcic Filip0:103:00
 Braathen Lucas - Sarrazin Cyprien1:003:00
 Tommijs Fords - Faivre Matjē1:003:00
Sievietes - Nobrauciens - Kransmontana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weidle Kira - Tipplera Tamara0:111:30
 Johnson Breezy - Ledecka Ester0:111:30
 Stuheca Ilka - Curtoni Elena0:111:30
 Ortlieb Nina - Vlhova Petra1:011:30
 Haehlen Joana - Schmidhofer Nicole0:111:30
 Guta Lara - Sutera Korinne1:011:30
 Gisina Mišela - Delago Nicol0:111:30
 Briņjone Federika - Venier Stephanie1:011:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western Bulldogs - Carlton30:5106:10
 Fremantle - Collingwood33:3010:10
E-Sports
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Roekkr - Paris Legion3:117:00
 London Royal Ravens - Florida Mutineers3:118:30
 Chicago Huntsmen - Toronto Ultra3:220:00
 Atlanta Faze - Optic Gaming3:022:00
 Minnesota Roekkr - Chicago Huntsmen1:323:30
 Paris Legion - Toronto Ultra3:123:50
Dota 2 - Tug of War:Mad Moon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aggressive Mode - Nigma1:214:00
 Gambit Esports - Nigma0:217:09
 Virtus Pro - Team Secret0:219:39
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newbee - Team Strawberry2:005:00
 Asni - Youknowwho0:205:00
 Ig.vitality - Team Serenity0:207:00
 Look For Smile - Desperado0:211:00
 Team Serenity - Desperado2:013:00
 Look For Smile - Youknowwho1:113:00
Rocket League - Rocket League Rival Series - NA, Group stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omni Nation - Zookeepers01:00
 72 Pin Connector - Omelette01:50
 Monkey Business - Stromboli0:303:00
 Charlotte Phoenix - Absolute Leverage2:303:30
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cloud9 - Flight3:122:00
 Rogue - Susquehanna Soniqs1:322:50
 G2 Esports - Flight3:123:40
CS:GO - ROG Winter
 NotikumsRezultātsLaiks
 SJ Gaming - Team LDLC0:212:00
 Havu Gaming - Fate2:015:30
 Team LDLC - Havu Gaming0:219:30
CS:GO - Dreamhack Anaheim
 NotikumsRezultātsLaiks
 Made in Brazil - Complexity Gaming0:101:15
 Furia Esports - North1:003:35
 Complexity Gaming - Gen.g Esports0:104:54
 Endpoint - Forze2:121:00
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Youngsters - Nemiga2:019:10
 AGO Gaming - Copenhagen Flames0:221:15
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 ALL Knights - Infinity Esports CR0:123:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Guardians Academy - Flyquest Academy1:003:00
 Team Liquid Academy - Evil Geniuses Academy0:103:00
 Team Dignitas Academy - Immortals Academy1:003:00
 100 Thieves Academy - Team Solomid Academy0:103:00
 Cloud9 Academy - Counter Logic Gaming Academy1:003:45
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas Esports Club - Dark Passage0:113:00
 Royal Bandits - 1907 Fenerbahce Esports0:114:00
 Bursaspor Esports - Supermassive Esports0:115:00
 Team Aurora - HWA Gaming0:115:55
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evos Esports - Phong VU Buffalo2:112:00
 Marines Esports - FTV Esports2:115:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Life Esports - Griffin2:109:59
 Hanwa Life Esports - Griffin2:110:00
 APK Prince - SK Telecom T10:213:19
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Gaming - Team Vitality0:118:00
 Excel Esports - Schalke 041:019:04
 Misfits - Rogue0:120:14
 MAD Lions - G2 Esports1:021:15
 Origen - Fnatic0:122:10
LoL - LCL, Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - Vega Squadron1:015:00
 Dragon Army - Gambit Esports0:116:00
 Elements Pro Gaming - Crowcrowd1:017:00
 Team Rox - M19 Team1:018:00
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legacy eSports - Avant Garde1:007:00
 The Chiefs eSports Club - Pentanet.gg1:008:00
 Gravitas - Avant Garde0:109:00
 Dire Wolves - Mammoth1:010:00
Badmintons
Women Doubles - Spain Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stoeva G / Stoeva S - Kititarakul J / Prajongaj R2:112:20
 Polii G / Rahayu A - Birch C / Smith L2:112:40
Jauktās dubultspēles - Austrijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 LU M C / WU T J - BAY J / Lundgaard S0:211:00
 Kaisti A / Basova A - BAY J / Lundgaard S0:218:00
Jauktās dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 KIM S R / Kim H N - Bay-Smidt M / Soby R2:112:00
 Yang P-H / HU L F - Gicquel T / Delrue D0:212:00
Sievietes - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santosh S / Dandu P - Ercetin B / Inci N0:212:00
 LEE C H / Lin J Y - Yasaki T / Yokoyama E1:212:20
 Yasaki T / Yokoyama E - Ercetin B / Inci N2:019:00
Sievietes - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ongbumrungpana Busanana - Pornpavī Čočuvongs1:212:20
 Marina Karolina - Katetonga Supanida2:012:59
Sievietes - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tama Britnija - Nguyen Thuy Linh1:211:20
 Nakai Yukino - Demirbag Aliye2:111:40
 Nguyen Thuy Linh - Nakai Yukino0:218:20
Vīrieši - Dubultspēles - Austrijas Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jille R / Van Der Lecq T - Grimley C / Grimley M2:112:00
 Briggs P / Hurlburt-Yu J - Dunn A / Hall A1:212:20
 Jille R / Van Der Lecq T - Dunn A / Hall A0:219:20
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 LEE Y / Wang C L - YAO C L / Han Y P2:013:00
 Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A - Chia A / Soh W Y2:013:39
Vīrieši - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akselsens Viktors - Lēvs Darjēns2:012:39
 Jajrams Ajajs - Vitidsarn Kunlavut0:213:20
Vīrieši - Austrian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abians Pablo - Svendsen Victor2:111:20
 Veiskirhens Maks - Lee Chia Hao2:111:40
 Veiskirhens Maks - Abians Pablo2:018:40
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wong C T / Dooh H K - Franziska P / Solja P3:215:30
Sievietes - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hirano M / Ishikawa K - DOO H K / Lee H C3:021:00
Sievietes - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheng I-Ching - Doo Hoi Kem4:011:00
 Hana Jinga - Hirano Miu4:311:45
 Ito Mima - Sato Hitomi4:212:30
 Mittelham Nina - Išikava Kasumi0:413:15
Vīrieši - Dubultspēles - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Achanta S K / Gnanasekaran S - Duda B / Franziska P1:321:50
Vīrieši - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harimoto Tomokazu - Duda Benedikts4:217:00
 Uda Jukija - Gardos Robert4:217:45
 Pitčfords Liams - Karlsson Kristian4:018:30
 Siruceks Pavels - Ovčarovs Dmitrijs2:419:15
Skvošs
Vīrieši - Bahl and Gaynor Cincinnati Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blatchford Olivia - Todd Nikki3:000:15
 Villard Enora - Gilis Tinne0:301:00
 Wern Low Wee - Cardwell Sarah3:001:45
 Hany Mayar - Perry Sarah-Jane1:302:30
 Sobhy Amanda - Gilis Nele3:022:00
 Elaraby Rowan - Hammamy Hania EL0:322:45
 Blatchford Olivia - Gilis Tinne3:023:30
MMA
UFC - Auckland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cachoeira Priscila - Dobson Shana1:023:00
 Lookboonmee Loma - Hill Angela0:123:20
 Kara-France Kai - Nam Tyson1:023:50
Bellator - Bellator ES 7
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mulpeter Philip - Crawford Daniel18:30
 Redmond Paul - Georgi Karakhanyan0:118:30
 Fleury Will - Moore Justin1:018:30
 O`driscoll Blaine - Bouarsa Ezzoubair1:018:30
 Rawlings Bec - Kallionidou Elina1:021:30
 Mlambo Frans - Bandejas Ricky0:121:30
 Crosbie Kiefer - Furtado Iamik1:021:30
 Enkamp Oliver - Long Lewis1:021:30
 Brent Primus - Bungard Chris1:023:00
Bellator - Bellator 239
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benjilany Adil - Croom Kevin0:101:15
 Kiser John Wayne - Franklin Davion0:101:15
 Gonzalez Chris - Mckenzie Aaron1:001:15
 Crutchmer Kyle - Futrell Scott1:001:15
 Lencioni Chris - Mukhidinov Salim1:001:15
 Kielholtz Denise - Williams Kristina1:001:15
 Lee Keith - Bunch Shawn1:001:15
 Ruth ED - Amosov Yaroslav0:104:00
 Fortune Tyrell - Johnson Timothy0:104:00
 Girtz Brandon - Myles Jury0:104:00
 Ayala Javy - Moldavsky Valentin0:104:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Vipers - Houston Roughnecks27:3421:00
Pludmales volejbols
Vīrieši - FIVB Phnom Penh
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosager M / Trans Hansen M - Denysenko D / Iemelianchyk V2:105:00
 Ingrosso M / Ranghieri A - Mchugh C / Schumann D0:205:00
 Pfretzschner L / Sowa R - Aahman D / Hellvig J2:105:50
 Abbiati A / Andreatta T - Dumek J / Bercik V2:006:40
 Dressler C / Huber A - Plantinga M / Nusbaum A2:006:40
 Leitner L / Schnetzer F - Burnett P / Ferguson M2:107:30
 Miszczuk M / Prudel M - Guehrer M / Schubert Z2:107:30
 Rosager M / Trans Hansen M - Mchugh C / Schumann D1:211:00
 Pfretzschner L / Sowa R - Hudyakov M / Kramarenko A2:012:00
 Abbiati A / Andreatta T - Dressler C / Huber A1:213:00
 Leitner L / Schnetzer F - Miszczuk M / Prudel M2:014:00
Distanču slēpošana
Vīrieši - Sprints - Trondheim Sprint (C)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolšūnovs Aleksandrs - Iversen Emil0:112:05
 Valnes Erik - Golbergs P.0:112:05
 Nyenget Martin Loewstroem - Pellegrino Federico0:112:05
 Peterson Teodor - Haggstrom Johan0:112:05
Sievietes - Sprints - Trondheim Sprint (C)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weng Heidi - Bjornsen Sadie1:011:30
 Caldwell Sophie - Uhrenholdt Jacobsen Astrid0:111:30
 Lampic Anamarija - Svahn Linn0:111:30
 Caspersen Falla Maiken - Sundling Jonna1:011:30
 Weng Tiril Udnes - Visnar Katja11:30
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Rasnov II HS97
 NotikumsRezultātsLaiks
 Justin Rok - Aalto Antti0:112:00
 Wolny Jakub - Cene Prevs0:112:00
 Prevcs Peters - Aschenwald Philipp0:112:00
 Huber Daniel - Jelar Ziga0:112:00
 Tande Daniesl Andre - Paschke Pius1:012:00
 Leihe Stefans - Lindvik Marius0:112:00
 Zila Pjotrs - Eisenbihlers Markus0:112:00
 Stohs Kamils - Dāvids Kubackis0:112:00
 Geigers Karls - Krafts Stefans0:112:00
 Forfang Johann Andre - Schmid Constantin0:112:00