jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Svētdiena, 23. Feb. 2020. gada
Basketbols
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talos Ruvo DI Puglia - Pallacanestro Palestrina75:8319:00
 Montecatiniterme Basketball - Etrusca San Miniato73:7119:00
 Olimpo Basket Alba - Green Basket Palermo96:7119:00
 Sidigas Avellino - PSA Sant Antimo72:9619:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manital Torino - Novipiu Casale Monferrato76:6512:59
 Latina Basket - Bertram Tortona0:018:59
 M Rinnovabili Agrigento - Napoli Basket83:6818:59
 Roseto Basket Taun - Urania Milano80:5518:59
 Latina Basket - Derthona Tortona70:8819:00
 Acmar Ravenna - Dinamica Mantova68:7119:00
 NPC Rieti - Trapani69:6319:00
 M Rinnovabili Agrigento - Napoli Basket83:6819:00
 Roseto Basket Taun - Urania Milano80:5519:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baketball Polabi - BCM Orli Prostejov75:6418:00
 Basket Kosire - BK Snakes Ostrava91:9619:00
 Basket Opava 2010 - BK Loko Interconex Plzen76:8720:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 MLP Academics Heidelberg - Bayer Giants Leverkusen99:7518:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kupol-Rodniki Izhevsk - Temp-Sumz Revda80:7615:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berums Verk Defenders - Froja Ambassadors99:8516:00
 Fyllingen - Tromso Storm86:9416:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Udominate Umea Basket - Hogsbo Basket80:8615:00
 Lulea Basket - Sodertallje73:7316:00
 Mark Basket - Wetterbygden Sparks59:6617:00
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 OA Chanion - Esperides Kallitheas87:5712:00
 PAOK Thessaloniki - Pas Giannina78:6513:00
 AO Sporting - Niki Leukados77:7913:00
 Panathinaikos - Kronos Agiou Dimitrou64:5114:30
 AO Dafni Agiou Dimitriou - KAO Melission67:4016:45
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Split - Plamen Pozega72:6416:45
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uniqa Sopron - PEAC Pecs72:5519:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Cukurova Basketbol76:6314:15
Sievietes - Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Moscow - Dinamo-Guvd Novosibirsk61:8513:00
 Spartak Noginsk - MBA Moscow60:8114:00
 k Moscow Region - Vidnoje - Nadezda Orenburg69:6415:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Famila Wuber Schio - Andros Basket Palermo19:00
 Virtus Pallacanestro Bologna - Fila San Martino19:00
 Geas S.s.giovanni - ASD Basket Costa19:00
 Pallacanestro Vigarano - Transporti Ragusa64:8319:00
 Gesam Gas Lucca - Pallacanestro Torino19:00
 BK Rosa Empoli - OMC Cignoli Broni20:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mann Filter Zaragoza - Valencia BC42:6913:15
 Perfumerias Avenida - Porta XI Ensino80:5013:30
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourn Boomers - Canberra Capitals88:7609:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Guri Kdb Life Winnus64:6709:59
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 CCC Polkowice - Sleza Wroclaw84:7620:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyon - Lattes Montpellier94:7317:30
 Flammes Carolo - Reze Basket 44103:7018:00
Eiropa - Eiropas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Maķedonija77:6717:00
 Serbija - Gruzija90:9418:00
 Slovēnija - Austrija85:7818:00
 Ukraina - Ungārija60:6218:00
 Serbija - Gruzija90:9418:00
 Slovēnija - Austrija85:7818:00
 Ukraina - Ungārija60:6218:00
 Spānija - Polija69:8018:59
 Igaunija - Itālija81:8718:59
 Spānija - Polija69:8019:00
 Šveice - Somija64:6920:14
Pasaule - FIBA Amerikas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Puertoriko95:7321:59
 Venecuēla - Argentīna72:7323:00
Pasaule - FIBA Āzijas kauss - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidkoreja - Taizeme93:8608:00
 Guama - Jaunzēlande94:11309:00
 Indonēzija - Filipīnas70:10012:59
 Irāna - Katara95:5214:29
 Saūda Arābija - Sīrija63:6318:15
Pasaule - FIBA Pasaules Kauss - Eiropas kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albānija - Kipra71:6418:00
 Luksemburga - Kosova80:8419:00
 Īslande - Slovakija83:7422:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapore Slingers - Westports Malaysia Dragons68:7709:59
 Alab Pilipinas - Saigon Heat99:7913:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinshu Brave Warriors - Tsukuba Robots88:4805:00
 Kumamoto Vorters - Bambitos Nara86:7807:00
 Fighting Eagles Nagoya - Rizing Fukuoka BB97:7307:00
 Yamagata Wyverns - Gumma Crane Thunders81:8607:00
 Earthfriends Tokyo Z - Koshigaya Alphas70:6011:30
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yamagata Wyverns - Gumma Crane Thunders81:8606:59
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Windy City Bulls - Bakersfield Jam109:9501:00
 Erie Bayhawks - College Park Skyhawks124:13302:00
 Sioux Falls Skyforce - Oklahoma City Blue127:10503:00
 Rio Grande Valley Vipers - Memphis Hustle113:11603:30
 Santa Cruz Warriors - Reno Bighorns105:11005:00
 Fort Wayne Mad Ants - Canton Charge113:12422:00
 Westchester Knicks - Maine Red Claws111:11622:00
 Wisconsin Herd - Grand Rapids Drive117:12622:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Hoosiers - Penn State Nittany Lions68:6018:59
 East Carolina Pirates - Temple Owls67:6318:59
 Cincinnati Bearcats - Wichita State Shockers67:6420:00
 Detroit Titans - Wisconsin Milwakuee Panthers79:7320:00
 Connecticut Huskies - South Florida Bulls78:7121:00
 Fairfield Stags - Siena Saints59:6221:00
 Saint Peters Peacocks - Rider Broncs73:5421:00
 Northwestern Wildcats - Minnesota Golden Gophers57:8321:59
 Mount St Marys Mountaineers - Merrimack Warriors65:5721:59
 Ohio State Buckeyes - Maryland Terrapins79:7223:00
 Creighton Bluejays - Butler Buldogs81:5923:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Brooklyn Nets86:11502:00
 Atlanta Hawks - Dallas Mavericks111:10702:29
 Chicago Bulls - Phoenix Suns104:11203:00
 Miami Heat - Cleveland Cavaliers124:10503:00
 Chicago Bulls - Phoenix Suns104:11203:00
 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers119:9803:30
 Utah Jazz - Houston Rockets110:12003:59
 Los Angeles Lakers - Boston Celtics114:11222:30
Futbols
Kambodža - Kambodžas premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 National Defense Ministry FC - Asia Euro United FC2:010:30
 Soltilo Angkor FC - Angkor Tiger FC0:410:30
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saif SC - Abahani Limited Chittagong2:211:15
 Arambagh KS - Muktijoddha Sangsad KC2:214:30
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trepca 89 - KF Dukagjini2:114:00
 KF Ballkani - KF Ferizaj3:014:00
 KF Gjilani - KF Flamurtari2:014:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - Charleroi1:015:30
 Anderlecht - Eupen6:118:59
 Gent - Sint-Truiden4:121:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfco Beerschot Wilrijk - Lommel United2:117:00
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hantharwady United - Sangaing United1:011:00
 Ayeyawady United FC - Yadanarbon1:111:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coastal Union - Young Africans0:014:55
 Alliance FC - Singida United1:115:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bul FC - SC Villa2:115:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Whitecaps - Minnesota Utd2:100:30
 Los Angeles Galaxy - Chicago Fire1:101:35
 Tampa Bay Rowdies - Inter Miami CF0:102:00
 Portland Timbers - New England Revolution1:303:00
 Krasnodar FK - Rostov0:117:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Napsa Stars - Zesco United FC2:115:00
Luksemburga - Division Nationale
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Rodange - Etzella1:217:00
 RFC Union Luxembourg - Jeunesse Esch1:117:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamawa United FC - Gabros International FC2:116:30
 MFM FC - Heartland FC Owerri0:017:00
 Sunshine Stars FC - Enugu Rangers International FC0:017:00
 Akwa United FC - Warri Wolves FC1:117:00
 Rivers United FC - Kano Pillars FC2:117:00
 Nasarawa United - Enyimba2:017:00
 Lobi Stars - Plateau United0:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Societe Omnisport - Issia Wazi2:117:30
 Asec Mimosas - SOL FC4:120:00
ASV - Nacionālā Premjer futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Temecula FC - FC Arizona2:204:00
ASV - Desert Diamond Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Dynamo - Columbus Crew1:402:00
 Arizona United FC - Real Salt Lake3:204:00
Dienvidāfrika - Premier League, Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Pirates - Golden Arrows(Res.)3:009:59
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baroka FC - Hungry Lion1:115:00
 Mamelodi Sundowns - Vaal University of Technology2:015:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stade De Mbour - Cneps2:018:59
 US Goree - Casa Sport0:019:00
 Stade De Mbour - Cneps2:019:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthere Sportive - Dragon FC Yaounde1:214:00
 Eding Sport FC - Stade Renard0:014:00
 Canon Sportif De Yaounde - Fovu De Baham1:414:00
 Young Sports Academy - Avion FC DU Nkam1:016:00
 Tonnerre Kalara Club De Yaoundé - PWD Bamenda0:116:00
 Colombe FC - UMS De Loum0:116:00
 Bamboutos FC De Mbouda - Apejes De Mfou1:116:00
 Feutcheu FC - AS Fortuna1:016:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chalatenango - Independiente FC0:002:30
 CD Sonsonate - CD Municipal Limeno0:303:00
 Alianza FC - CD Aguila1:003:00
 AD Isidro Metapan - CD Fas0:103:15
 CD EL Vencedor - Santa Tecla FC1:123:29
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOO Kericho - GOR Mahia FC2:313:30
 Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar FC6:014:00
 Ulinzi Stars - Kisumu All Stars FC3:214:00
 Tusker - Wazito FC1:114:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Real Sociedad - CDS Vida1:103:00
 Real Espana - Lobos Upnfm5:003:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Hammam Sousse - Avenir Rjich1:315:00
 Jendouba Sport - Gafsa0:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammam-Lif - Esperance Tunis0:115:00
 AS Slimane - Bizertin2:015:00
 Stade Tunisien - Monastir0:415:00
 AS Slimane - Bizertin2:015:00
 Stade Tunisien - Monastir0:415:00
 Sfaxien - JS Kairouan2:117:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladost Podgorica - Rudar1:316:00
 Buducnost - FK Kom2:018:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tasman United - Auckland2:103:00
 Canterbury - Team Wellington1:205:00
Kuveita
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yarmouk - Al Shabab3:217:10
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penarol AM - Nacional AM0:021:30
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aquidauanense FC MS - Corumbaense Futebol Clube MS0:000:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lagarto SE - Frei Paulistano SE1:120:29
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Londrina - Rio Branco1:100:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anapolis GO - Atletico GO0:021:00
 Goiania GO - Aparecidense1:321:00
 Anapolis GO - Atletico GO0:021:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ponte Preta - Ferroviaria SP1:100:00
 Santo Andre SP - Bragantino SP1:021:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 XV de Piracicaba - Red Bull Brasil3:123:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molynes - Dunbeholden FC2:422:30
 Tivoli Gardens - Waterhouse4:322:30
 UWI FC - Cavalier SC0:322:30
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ca River Plate (Arg U20) - Millonarios FC(U20)1:001:15
 CD Jorge Wilstermann(U20) - Independiente Del Valle(U20)0:523:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Puebla FC2:118:30
Sievietes - Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goteborg - Linkopings3:116:00
 Mallbackens IF - Orebro1:417:00
 Pitea - IK Uppsala4:017:30
 Vaxjo Dff - Vittsjo1:118:00
Sievietes - Portugāle - Campeonato Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube De Albergaria - Club Atl Ouriense2:117:00
 Sporting Clube De Portugal - SL Benfica3:218:00
Sievietes - Islande - Lengjubikarinn-A
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMF Selfoss - Fylkir Reykjavik0:316:00
Sievietes - Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - OFI3:209:59
 Agrotikos Asteras - Elpides Karditsas 942:215:00
Sievietes - Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hibernian Lfc - Spartans Wfc1:015:00
 Forfar Farmington Lfc - Motherwell Lfc0:116:00
 Rangers Lfc - Heart of Midlothian Wfc3:016:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad - UD Granadilla Tenerife1:012:00
 Madrid Ccf - Atletico Madrid Feminas0:113:00
 Levante UD - CD Tacon2:113:00
 Valencia Feminas CF - Rayo Vallecano0:019:30
Sievietes - Austrālija - NPL Queensland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Souths United FC - Lions FC09:00
 South West Queensland Thunder FC - The Gap FC3:709:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Melbourne Victory0:707:00
 Brisbane Roar - Canberra United5:008:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - HSC Montpellier5:015:15
Sievietes - Vācija - 2. Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Saarbrücken - 1 Ffc Turbine Potsdam II3:412:00
 Borussia Mönchengladbach - Werder Bremen2:212:00
 TSG 1899 Hoffenheim II - VfL Wolfsburg II1:012:00
 FC Bayern Munchen II - Arminia Bielefeld3:312:00
 TSG 1899 Hoffenheim II - VfL Wolfsburg II1:012:00
 FSV Gutersloh - Clopennburg0:215:00
 FC Ingolstadt 04 - 1 Ffc Frankfurt II2:215:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FCC Frankfurt - Bayer Leverkusen3:115:00
 Bayern Munich - SC Sand3:115:00
 SC Freiburg - MSV Duisburg2:215:00
 1. FC Koln - USV Jena15:00
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton LFC - Manchester United LFC2:314:30
 Manchester City LFC - Chelsea LFC3:316:00
 Hove Albion Lfc - Tottenham Hotspur LFC0:116:00
 Birmingham City LFC - Bristol Academy LFC0:116:00
 West Ham United Lfc - Liverpool LFC4:217:00
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal LFC - Lewes LFC2:015:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celik - Zrinjski0:215:30
 Sloboda - Mladost Doboj Kakanj0:015:30
 Celik - Zrinjski0:215:30
 Sloboda - Mladost Doboj Kakanj0:015:30
 Siroki Brijeg - Borac Banja Luka2:218:30
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyori ETO - Szeged 20111:313:30
 Soroksar - Ujbuda1:215:00
 Szolnoki MAV - BFC Siofok1:115:00
 Budaorsi SC - Szombathelyi Haladas1:115:00
 Kazincbarcika - Vasas Budapest0:215:00
 Bekescsaba - Dunakanyar-Vac0:015:00
 Duna Aszfalt Tvse - Nyiregyhaza2:115:00
 Ajka - MTK Budapest2:017:55
 Csakvari TK - Gyirmot1:118:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GP Skopje - Akademija Pandev1:014:00
 Renova - FC Struga Trim2:015:00
 Sileks - Skendija 790:015:00
 Rabotnicki Skopje - KF Shkupi Skopje2:115:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapide Oued Zem - RSB Berkane0:018:00
 Hassania Agadir - Olympique Khouribga1:220:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi0:115:00
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakhon Pathom United FC - Chiangmai FC2:013:00
 Uthai Thani FC - Sisaket0:113:00
 Kasetsart University - Samut Sakhon5:014:00
 Phrae United - Khonkaen1:014:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trat FC - Police Tero FC1:312:59
 Sukhothai FC - Ratchaburi FC1:212:59
 Trat FC - Police Tero FC1:313:00
 Sukhothai FC - Ratchaburi FC1:213:00
 Muang Thong United - Bangkok Utd1:214:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xelaju - Deportivo Iztapa0:002:00
 Deportivo Mixco - Antigua GFC1:103:00
 CSD Comunicaciones II - Capitalinos5:018:59
 Deportivo Sanarate - Coban Imperial2:119:00
 Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Malacateco1:020:00
 Siquinala FC - Comunicaciones1:221:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba3:103:00
 Puerto Golfito FC - Curridabat FC3:019:00
 AD Juventud Escazucena - Municipal Santa Ana3:119:00
 Santa Rosa FC - AD Barrio Mexico0:020:00
 AD Cofutpa - AD Aserri0:021:59
 AD Guanacasteca - Municipal Liberia3:123:00
 Carmelita - AD Cartagena3:323:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalupe FC - Cartagines0:000:00
 Alajuelense - ADR Jicaral1:002:00
 San Carlos - Municipal Grecia1:003:30
 Deportivo Saprissa - Universidad de Costa Rica3:103:59
 Limon - Santos de Guapiles3:023:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional Potosi - Clube Aurora2:121:00
 Royal Pari Sion - Blooming2:321:00
 Jorge Wilstermann - Always Ready2:023:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Asuncion - Club Cerro Porteno1:122:45
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabah - Sabayil0:014:00
 Qarabag - Sumqayit1:015:59
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 MES Kerman FC - Oxin Alborz2:012:45
 Persepolis Pakdasht - Fajr Sepasi2:112:45
 Rayka Babol FC - Sepidrood Rasht3:212:45
 Qashqai Shiraz - Esteghlal Khuzestan0:112:45
 Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini Tehran0:312:45
 Damash Gilan FC - Mes Rafsanjan1:312:45
 Arman Gohar Sirjan - Khosheh Talaei0:012:45
 Aluminium Arak FC - Baderan Tehran1:012:45
 Malavan Bandar Anzali FC - Navad Urmia FC0:012:45
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Padideh Khorasan FC - Naft Masjed Soleyman2:114:00
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Persepolis14:45
 Esteghlal FC - ZOB Ahan Isfahan FC2:117:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortaleza - Cortulua2:322:00
 Real Santander - CD Barranquilla2:022:30
 CD Uni de Popayan - Llaneros FC1:122:30
 Real Cartagena - Valledupar0:122:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente Medellin - Atletico Nacional1:300:20
 Independiente Medellin - Nacional Medellin1:300:20
 Deportes Tolima - Junior Barranquilla0:002:30
 La Equidad - Cucuta Deportivo4:122:15
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Quito - Independiente del Valle2:300:45
 Universidad Catolica del Ecuador - Orense SC4:003:00
 Mushuc Runa - El Nacional1:120:29
 Emelec - Guayaquil City FC1:223:00
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 IA Akranes - Leiknir Faskruosfiroi3:014:00
 Keflavik - Vikingur Reykjavik0:215:00
 IF Vestri - Vikingur Olafsvik3:016:00
 Fylkir - IF Magni8:117:15
 Grindavik - Thor Akureyri0:518:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pafos FC - APOEL2:016:00
 Ethnikos Achna - Anorthosis5:016:00
 Olympiakos Nicosia - AEL Limassol1:118:00
 AEK Larnaca - Nea Salamina0:018:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delhi Dynamos FC - Kerala Blasters FC4:415:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aciesta Trau Football Club - East Bengal Club2:413:30
 Chennai City - Aizawl FC1:115:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Cuatla - La Paz FC3:123:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pumas(Jaun.) - Morelia1:117:00
 FC Juarez(U20) - Santos Laguna(U20)2:018:00
 Queretaro - Atletico San Luis(U20)1:318:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leon - Necaxa2:100:59
 Cruz Azul - Tigres2:103:00
 Cafetaleros de Tapachula - Celaya0:103:00
 Venados FC - Dorados4:303:00
 Monterrey - Club America0:105:00
 Cimarrones De Sonora - Atlante0:005:00
 UNAM Pumas - Monarcas Morelia1:220:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venados FC - Dorados4:303:00
 Cafetaleros de Tapachula - Celaya0:103:00
 Cimarrones De Sonora - Atlante0:005:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Bravo - Tabor Sezana2:115:00
 Domzale - Mura 051:217:00
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bijelo Brdo - NK Osijek II0:115:59
 NK Croatia Zmijavci - NK Dugopolje3:016:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Zagreb - Inter Zapresic3:216:00
 Istra 1961 - Slaven Belupo1:118:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitario Deportes - Cesar Vallejo0:203:00
 Carlos A Manucci - Academia Cantolao0:120:00
 Ayacucho FC - Alianza Lima2:022:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viitorul Constanta - FC Academica Arges0:016:30
 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucharest1:016:30
 Astra Giurgiu - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe2:216:30
 Universitatea Craiova - CFR Cluj0:220:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - Zaglebie Lubin1:113:30
 Wisla Krakow - Kielce Korona2:015:59
 Lech Poznan - Lechia Gdansk2:018:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Vitosha Bistrica - Beroe Stara1:212:00
 Lokomotiv Plovdiv - Carsko Selo 20154:014:14
 Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets1:116:30
 Etar - Ludogorets1:116:30
Austrālija - NPL Victoria
 NotikumsRezultātsLaiks
 South Melbourne - Eastern Lions SC5:208:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar FC Youth - Lions FC0:306:00
 Peninsula Power FC - Sunshine Coast Wanderers3:108:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Coast Mariners - Sydney FC0:309:00
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional de Montevideo - Cerro Largo2:200:59
 Club Nacional - Cerro Largo2:201:00
 Danubio FC - Montevideo Wanderers0:121:59
 Progreso - Plaza Colonia2:221:59
 Liverpool FC Montevideo - Deportivo Maldanado1:122:00
 Danubio FC - Montevideo Wanderers0:122:00
 Progreso - Plaza Colonia2:222:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Bnei Yehuda0:118:59
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba3:120:14
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki (U19) - Olympiakos(U19)4:012:00
 Asteras Tripolis(U19) - Panathinaikos (U19)1:014:00
 Lamia 1964(U19) - Aris (U19)2:315:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panachaiki - Ergotelis2:013:00
 Apollon Larisas - Kissamikos0:114:00
 Kalamata - AO Nea Kavala0:115:00
 Thesprotos - AS Elpis Skoutareos2:415:00
 Egaleo - Trikala1:015:00
 Apollon Smirnis - Kerkyra Corfu2:115:00
 Egaleo - Trikala1:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaitolikos - Panionios1:015:00
 Volos Nps - Larissa0:017:14
 Atromitos - Skoda Xanthi1:017:14
 Volos Nps - Larissa0:017:15
 Atromitos - Skoda Xanthi1:017:15
 PAOK Thessaloniki - Olympiakos Piraeus0:119:30
 AEK Athens - OFI Crete3:019:30
Japāna - J2 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka0:106:30
 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa1:006:59
 Jubilo Iwata - Montedio Yamagata2:006:59
 JEF United Chiba - Ryukyu1:006:59
 Mito Hollyhock - Omiya Ardija1:206:59
 Renofa Yamaguchi - Kyoto1:006:59
 Machida Zelvia - Ventforet Kofu0:006:59
 Thespa Kusatsu - Albirex Niigata0:307:00
 Tokushima - Tokyo Verdy3:007:00
 Jubilo Iwata - Montedio Yamagata2:007:00
 JEF United Chiba - Ryukyu1:007:00
 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa1:007:00
 Mito Hollyhock - Omiya1:207:00
 Nagasaki - Tochigi1:007:00
 Renofa Yamaguchi - Kyoto1:007:00
 Machida Zelvia - Ventforet Kofu0:007:00
 Ehime - Matsumoto Yamaga1:209:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimizu S-Pulse - FC Tokyo1:306:00
 Yokohama - Gamba Osaka1:206:59
 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers3:006:59
 Yokohama - Gamba Osaka1:207:00
 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers3:007:00
 Vissel Kobe - Yokohama1:109:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaapo Kaarina - FC Honka/Akatemia2:115:59
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banska Bystrica(U19) - Zilina(U19)1:211:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Senica - Spartak Trnava2:015:59
Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Jonkoping2:213:30
 Kalmar - Orgryte3:013:30
 Karlskrona - AFC Eskilstuna1:115:30
 Tvaakers - Falkenbergs FF1:315:30
 Norrkoping - Halmstads1:015:30
 Eskilsminne - Ostersunds FK0:517:30
 BK Hacken - GAIS Goteborg3:017:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karpaty Lviv - SC Dnipro-11:114:00
 Olexandria - Kolos Kovalivka1:214:00
 Shakhtar Donetsk - Desna1:017:00
 Olimpik Donetsk - FC Lviv0:119:30
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Nuevo - Centro Espanol1:122:00
 CA Lugano - Csyd Liniers0:122:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Ferro Carril Oeste General Pico - Deportivo Madryn2:102:30
 Gimnasia Y Esgrima - Douglas Haig0:022:00
 Atletico Camioneros - SOL De Mayo3:222:00
 Deportivo Maipu - Huracan Las Heras0:022:00
 Juventud Unida Universitario - Sportivo Las Parejas1:022:30
 Union De Sunchales - Chaco For Ever2:023:29
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Club Lujan1:222:00
 General Lamadrid - Dep Laferrere1:022:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Moron - Alvarado1:002:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores Unidos - Justo Jose De Urquiza0:221:59
 Atletico Fenix - San Telmo1:321:59
 Defensores Unidos - Justo Jose De Urquiza0:222:00
 Sacachispas - Tristan Suarez0:022:00
 Atletico Fenix - San Telmo1:322:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Instituto AC Cordoba - Deportivo Riestra0:000:00
 Agropecuario Argentino - Estudiantes Buenos Aires0:100:00
 Instituto AC Cordoba - Deportivo Riestra0:000:00
 All Boys - Tigre2:100:35
 Deportivo Moron - Alvarado1:002:00
 CA Atlanta - Ferro Carril Oeste2:102:35
 Club Almagro - Villa Dalmine0:021:59
 Quilmes - Gimnasia Y Esgrima Mendoza2:223:29
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente - Gimnasia La Plata0:100:39
 Newells Old Boys - Colon4:002:45
 Tucuman - Lanus2:202:49
 Arsenal FC - Velez Sarsfield0:422:34
Čīle - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Luis de Quillota - CSD Barnechea4:101:00
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton Vina del Mar - Union La Calera0:101:30
 La Serena - Santiago Wanderers3:017:00
 Universidad de Chile - Coquimbo1:122:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayburt Grup IOI - Kahramanmaras0:312:00
 Sakaryaspor - Bandirmaspor1:012:30
 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Gumushanespor7:112:30
 Afjet Afyonspor - Pendikspor2:012:30
 Tarsus Yurdu - Bugsasspor2:112:30
 Inegolspor - Sariyer1:012:30
 Kastamonuspor - Ergene Velimese Spor1:112:30
 Etimesgut Bld Spor - Sivas Dorteylul1:312:30
 Tuzlaspor - Karabukspor1:012:30
 Eyupspor - Utas Usakspor A.s1:112:30
 Sancaktepe Belediye - Sanliurfaspor5:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ofspor - Elaziz Belediyespor0:012:00
 Sanliurfa Karakopru Belediye Spor - Artvin Hopaspor1:012:00
 Yeni Orduspor Kulubu - Sultanbeyli Belediyespor1:012:00
 Karsiyaka - Kasimpasa Erokspor0:012:30
 Erzin Belediyespor - Manisaspor3:012:30
 Yeni Altindag Belediyespor - Somaspor1:112:30
 Muglaspor - Osmaniyespor 20110:012:30
 Nazilli Belediyespor - Darica Gligi7:212:30
 Buyukcekmece Tepecikspor - Agrispor2:112:30
 Tire 1922 Spor - Yomraspor2:012:30
 Golcukspor - Bursa Niluferspor1:212:30
 Silivrispor - Kizilcabolukspor1:112:30
 Halide Edip Adivarspor - Modafen FK1:012:30
 Sile Yildizspor - 68 Yeni Aksarayspor2:212:30
 Duzcespor - Anagold 24erzincanspor0:012:30
 Derince Belediyespor - Payas Belediye4:112:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giresunspor - Balikesirspor0:313:00
 Altay - Adanaspor AS3:115:30
 Istanbulspor - Boluspor0:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeni Malatyaspor - Antalyaspor1:212:30
 Genclerbirligi - Ankaragucu1:015:00
 Fenerbahce - Galatasaray1:318:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utrecht - Twente2:113:15
 AZ Alkmaar - Zwolle2:015:30
 Vitesse - PSV Eindhoven1:215:30
 AZ Alkmaar - Zwolle2:015:30
 Vitesse - PSV Eindhoven1:215:30
 Heracles Almelo - Ajax Amsterdam1:017:44
Spānija - Division de Honor Juvenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Celta De Vigo - Real Oviedo6:011:29
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ED Churra - SFC Minerva2:211:00
 Olivenza - Cacereno1:312:00
 Santutxu FC - Sestao River0:112:15
 Trival Valderas - CD Mostoles1:212:30
 AD Parla - ED Moratalaz1:012:30
 CD San Fernando De Henares - AD Union Adarve1:112:30
 Extremadura UD B - Miajadas1:012:30
 Club Portugalete - CD Santurtzi1:012:30
 EL Alamo - Leganes B3:312:30
 AD San Juan De Mozarrifar - CD Brea0:012:30
 Rayo Cantabria - Centro Deportivo Bezana2:013:00
 CD Vallobin - CD Mosconia0:113:00
 Pobla De Mafumet CF - Peralada CF1:213:00
 SD Lenense - UD Gijon Industrial1:113:00
 CF Trujillo - Racing Valverdeno4:013:00
 Albacete Balompie B - Socuellamos2:213:00
 FC Cartagena II - Olimpico Totana5:413:00
 CE Constancia - Esporles1:113:00
 CD Roda - Atzeneta UE1:113:00
 UA Horta - L Hospitalet0:213:00
 Atletico Tordesillas - Arandina CF0:013:00
 San Roque - Xerez FC Deportivo5:113:00
 UE Castelldefels - CE Manresa1:113:00
 UE Figueres - Terrassa0:313:00
 FC Cerdanyola Del Valles - CE Europa3:213:00
 CD Varea - CA River Ebro2:013:00
 CF Malaga B - UD Maracena4:213:00
 CD Plus Ultra - Atletico Pulpileno0:213:15
 UE Sants - CE Banyoles0:013:15
 UB Lebrijana - Conil FC2:213:30
 Club Polideportivo Almeria - Linares1:213:30
 Real Murcia II - Ucam Murcia II1:113:30
 CD Atletico Paso - CD Tenerife B14:00
 UD San Fernando - Lanzarote14:00
 Atletico Tacoronte - CD Mensajero14:00
 UD Villa Santa Brigida - CD Marino14:30
 RSD Alcala - Rayo Vallecano B3:217:00
 CF Soller - SD Portmany4:017:00
 Deportiva Minera - CF Castillo Huercal Overa1:617:15
 CD Gerena - Rota CD0:017:30
 Calamocha - Sociedad Deportivo Tarazona0:117:30
 CD Cayon - Cultural Guarnizo2:017:30
 Ciudad De Murcia - Mazarron1:217:30
 Club Deportivo Alberite - CD Berceo3:117:30
 Utebo - Sarinena0:017:30
 Navalcarnero - Carabanchel3:017:30
 Guadalajara - La Solana0:018:00
 UE Vilassar De Mar - Granollers3:218:00
 Olimpic Xativa - Silla CF1:118:00
 Crevillente Deportivo - Eldense0:318:00
 Compostela - Rapido De Bouzas4:118:00
 Xerez - Sevilla C1:118:00
 Arroyo - U Pva Plasencia1:018:30
 Caudal Deportivo - Condal Club4:018:30
 Los Barrios - Coria CF1:118:30
 Vilamarxant CF - Atletico Saguntino0:118:30
 CD El Palo - Motril3:218:30
 Santfeliuenc FC - Sant Andreu2:419:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melilla - Langreo2:012:30
 Getafe B - CF Rayo Majadahonda3:012:30
 Sevilla B - CD San Fernando1:012:30
 Cadiz B - Cordoba1:112:30
 Sevilla B - CD San Fernando1:012:30
 Cadiz B - Cordoba1:112:30
 CD Ebro - Villarreal B2:112:59
 LAS Rozas - SCR Pena Deportiva1:112:59
 Celta Vigo B - Las Palmas B1:013:00
 Valencia CF Mestalla - Badalona0:013:00
 Atletico Baleares - Racing de Ferrol1:013:00
 Atl Madrid B - Pontevedra1:113:00
 FC Andorra - UD Levante B0:113:00
 LAS Rozas - SCR Pena Deportiva1:113:00
 Llagostera - Orihuela CF1:113:00
 CD Ebro - Villarreal B2:113:00
 Burgos - Tudelano3:013:00
 Olot - Sabadell1:118:00
 Unionistas CF - CF Salmantino1:118:00
 CD Izarra - CD Calahorra1:118:00
 Logrones - Osasuna B2:118:00
 Marino Luanco - CF International de Madrid0:018:00
 Marbella - Linense0:018:00
 Lleida - SD Ejea2:018:00
 Barakaldo - Deportivo Alaves B1:118:00
 Real Union - Amorebieta0:118:00
 CD Castellon - Gimnastic Tarragona3:218:00
 Recreativo De Huelva - Atletico Sanluqueno CF2:018:00
 Algeciras CF - Cartagena1:118:00
 Real Murcia - UCAM Murcia3:118:00
 Guijuelo - Cultural Leonesa3:118:00
 Real Madrid Castilla - de Los Rejes2:018:00
 Yeclano Deportivo - CP Villarrobledo1:018:30
 CF La Nucia - Espanyol B2:019:00
 Real Sociedad B - Valladolid B1:119:00
 Granada B - CD Don Benito1:019:00
 UD Ibiza Eivissa - Sporting Gijon B1:019:00
 Cornella - AE Prat0:019:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugo - Real Oviedo1:012:59
 Zaragoza - Deportivo La Coruna3:117:00
 Extremadura - Mirandes3:219:15
 Malaga - Racing Santander2:019:15
 Extremadura - Mirandes3:219:15
 Malaga - Racing Santander2:019:15
 Rayo Vallecano - Huesca2:021:59
 Rayo Vallecano - SD Huesca2:022:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osasuna - Granada0:312:59
 Alaves - Athletic Bilbao2:115:00
 Valladolid - Espanyol2:117:00
 Getafe - Sevilla0:319:30
 Atletico Madrid - Villareal3:121:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordsjelland - Sonderjyske2:112:59
 Randers - Odense0:015:00
 Lyngby BK - Esbjerg2:015:00
 Randers Freja - Odense0:015:00
 Lyngby BK - Esbjerg2:015:00
 Silkeborg - FC Copenhagen1:117:00
 Aalborg - Brondby3:218:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aarau - Kriens4:415:59
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Gallen - Young Boys3:317:00
 Basel - Servette2:217:00
 Lugano - Sion0:017:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Johnstone - Glasgow Rangers2:215:30
 Celtic Glasgow - Kilmarnock3:117:00
Čehija - 1. Divīzija(U19 )
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav(U19) - Hradec Kralove(U19)2:012:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - Ceske Budejovice2:315:30
 Karvina - Teplice3:015:30
 Sigma Olomouc - Sparta Prague1:018:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Condeixa - GD Fontinhas3:013:00
 Sintrense - Real Massama0:213:30
 Amarante FC - AD Sanjoanense2:116:00
 Benfica e CB - UD Santarem2:017:00
 Vitoria Sernache - Beira Mar2:317:00
 Lusitania - Gondomar2:017:00
 Uniao de Leiria - Kaldas1:117:00
 Trofense - Ginasio Figueirense1:017:00
 Espinho - Lusit.vildemoinhos4:017:00
 Arouca - Pedras Rubras4:217:00
 CD OS Armacenenses - Aljustrelense1:017:00
 Amora - Lusitano GC1:017:00
 Sporting Clube Ideal - Oliveira Hospital2:117:00
 AD Fafe - G.d. Chaves B1:017:00
 Olhanenses - Sintra Football1:017:00
 1O Dezembro - Alverka0:017:00
 Cfc-Cf Canelas 2010 - Leca FC1:117:00
 Coimbroes - AD Castro Daire0:017:00
 Mirandela - Cerveira1:217:00
 Merelinense FC - Sao Martinho2:117:00
 Valadares Gaia FC - Vila Real0:017:00
 Maria DA Fonte - Bragansa1:017:00
 ARC Oleiros - Anadia0:118:00
 Praiense - Agueda1:118:00
 Maritimo B - Uniao Madeira1:018:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP(U19) - Sporting Braga(U19)0:013:45
 Vitoria Guimaraes(U19) - Nacional Madeira(U19)1:117:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academica Viseu - Benfica B1:113:15
 Cova da Piedade - Varzim1:217:00
 Mafra - Penafiel1:017:00
 Nacional Madeira - Academica1:018:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pacos de Ferreira - Famalicao2:117:00
 Moreirense - Santa Clara2:117:00
 Sporting Lisbon - Boavista2:019:30
 Sporting Braga - Vitoria Setubal3:121:59
 Porto - Portimonense1:022:30
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus(Jaun) - Pescara(U20)1:011:00
 Juventus(Jaun) - Pescara(Jaun)1:011:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 SS Cavese - Bari1:116:00
 Reggio Calabria - Paganese3:016:00
 Viterbo Calcio - Potenza SC1:316:00
 Cesena - Vicenza1:316:00
 Ravenna - Unione Triestina0:116:00
 Gubbio - Reggio Audace FC0:016:00
 Pontedera - Alessandria 19120:116:00
 Catania - Ternana0:016:00
 AC Monopoli - Sicula Leonzio0:116:00
 Olbia Calcio - AC Pistoiese1:016:00
 Juventus (U23) - Pianese1:016:00
 Casertana - US Vibonese1:218:30
 AZ Picerno - Bisceglie1:018:30
 Casertana - US Vibonese1:218:30
 Rende - Avellino0:118:30
 AZ Picerno - Bisceglie1:018:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salernitana - Livorno1:015:59
 Pordenone - Chievo0:115:59
 Salernitana - Livorno1:016:00
 Pordenone - Chievo0:116:00
 Crotone - Pescara4:121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genoa - Lazio2:313:30
 AS Roma - Lecce4:018:59
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint-Etienne - Reims1:115:59
 Rennes - Nimes2:118:00
 Rennes - Olympique Nimes2:118:00
 Paris Saint Germain - Girondins de Bordeaux4:321:59
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bremer SV - TUS Schwachhausen4:015:00
 SV Hemelingen - BSC Hastedt3:315:30
 FC Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven3:516:00
 Leher TS - Brinkumer SV3:416:00
 Habenhauser FV - Werder Bremen Iii2:316:30
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hansa Rostock II - SV Victoria Seelow5:014:00
 MSV Pampow - Greifswalder FC2:414:00
 SC Tasmania 1900 Berlin - FC Hertha 03 Zehlendorf2:214:00
 VFV Hildesheim - Kickers Emden16:00
 Heeslinger SC - Eintracht Northeim16:00
 TUS Bersenbruck - SV Arminia Hannover16:00
 Atlas Delmenhorst - TB Uphusen16:00
 SC Preussen Munster II - ROT Weiss Ahlen16:00
 1 FC Bocholt - SF Niederwenigern5:216:00
 SV 19 Straelen - TUS 64 Bösinghoven4:316:00
 VfL Oldenburg - U.s.i. Lupo-Martini5:316:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hertha Berlin(U19) - Holstein Kiel(U19)6:512:00
 Augsburg(U19) - Offenbacher Kickers3:012:00
 Kaiserslautern(U19) - FC Ingolstadt 04(U19)0:112:00
 FSV Mainz 05(U19) - Freiburg(U19)1:512:00
 Dortmund(U19) - Viktoria Koln(U19)5:112:00
 Schalke(U19) - Rot-Weiss Oberhausen3:012:00
 Wuppertaler SV(U19) - Duisburg(U19)2:212:00
 Kaiserslautern(U19) - FC Ingolstadt 04(U19)0:112:00
 Wuppertaler SV(U19) - Duisburg(U19)2:212:00
 Chemnitzer FC - St. Pauli(U19)2:413:00
 1. FC Union Berlin(U19) - Hamburger SV(U19)3:115:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berliner AK - Hertha Berlin II3:114:30
 Oldenburg - SW Rehden3:115:00
 Norderstedt - Wolfsburg II2:415:00
 Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau0:015:00
 SV Rodinghausen - Alemannia Aachen3:316:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1860 Munchen - FC Magdeburg1:114:00
 1860 Munchen - 1. FC Magdeburg1:114:00
 Hallescher FC - Unterhaching3:515:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Nurnberg - SV Darmstadt1:214:29
 Sandhausen - Karlsruher0:214:29
 1. FC Nurnberg - SV Darmstadt1:214:30
 Sandhausen - Karlsruher0:214:30
 Arminia Bielefeld - Hannover 961:015:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - Augsburg2:016:30
 Wolfsburg - FSV Mainz 054:018:59
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liebherr Gak - FAC Team Fur Wien1:211:29
 Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr1:113:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hartberg - Rapid Vienna2:215:30
 LASK Linz - SKN St.Polten4:115:30
 Hartberg - Rapid Vienna2:215:30
 Austria Vienna - Red Bull Salzburg2:218:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United - Watford3:015:59
 Wolverhampton Wanderers - Norwich3:015:59
 Manchester United - Watford3:016:00
 Arsenal FC - Everton FC3:218:30
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Biasca - HC Sierre-Anniviers0:217:00
 EHC Visp - HC Thurgau1:118:30
 EHC Kloten Flyers - Lions GCK3:318:30
 HC Ajoie - La Chaux de Fonds4:218:30
 Hockey Academy Zug - EHC Winterthur1:218:30
 Olten EHC - SC Langenthal7:018:30
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anyang Halla - OJI Eagles4:508:30
 Sakhalin - Daemyung Killer Whales9:210:40
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Rouyn-Noranda Huskies1:401:00
 Cape Breton Screaming Eagles - Rimouski Oceanic4:201:00
 Acadie-Bathurst Titans - Charlottetown Islanders3:301:00
 Saint John Sea Dogs - Rouyn-Noranda Huskies3:221:00
 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans1:121:00
 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats1:521:00
 Armada Blainville Boisbriand - Drummondville Voltigeurs4:622:00
 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres4:222:00
 Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes6:623:00
 Baie-Comeau Drakkar - VAL Dor Foreurs6:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Swift Current Broncos8:103:00
 Regina Pats - Edmonton Oil Kings1:103:00
 Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders1:203:30
 Red Deer Rebels - Tri-City Americans7:504:00
 Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks3:204:05
 Medicine Hat Tigers - Spokane Chiefs1:204:30
 Kamloops Blazers - Calgary Hitmen4:605:00
 Victoria Royals - Kelowna Rockets3:305:05
 Everett Silvertips - Vancouver Giants2:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - Kitchener Rangers1:402:00
 Barrie Colts - Windsor Spitfires5:302:30
 Owen Sound Attack - Erie Otters4:702:30
 North Bay Battalion - Saginaw Spirit3:621:00
 Guelph Storm - Niagara Icedogs4:421:00
 Mississauga Steelheads - Barrie Colts8:121:00
 Guelph Storm - Niagara Icedogs4:421:00
 Mississauga Steelheads - Barrie Colts8:121:00
 Sault Ste Marie Greyhounds - Sarnia Sting2:421:07
 Sudbury Wolves - Ottawa 67'S2:021:07
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arlan - Humo Tashkent II5:213:00
 HC Astana - Beibarys1:813:00
 Almaty - Jertis Pavlodar4:013:00
 HC Temirtau - HC Aktobe3:013:00
 Gornyak Rudny - HC Kulager Petropavlsk2:213:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Steelers - Belfast Giants4:118:00
 Coventry Blaze - Cardiff Devils3:319:30
 Fife Flyers - Manchester Storm3:219:30
 Guildford Flames - Nottingham Panthers4:120:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebie JKH GKS - MKS Cracovia Krakow4:318:00
 Podhale Nowy Targ - Tauron KH Gks Katowice2:119:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Mora4:415:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiekko-Vantaa - Peliitat7:115:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avto - Ladja Togliatti11:009:59
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Sneznije Barsi4:412:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Kr - Bars Kazan1:312:00
 Toros - Humo Tashkent2:214:00
 Rubin Tyumen - Dizelj2:214:00
 HC Yugra - Khimik Vs1:014:00
 Rubin Tyumen - Dizelj2:214:00
 HC Lada Togliatti - Neftianik Al2:215:00
 Lada - Neftianik Al2:215:00
 SKA-Neva - Sariarka2:015:59
 MHK Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly5:215:59
 Zvezda Chekhov - Kazcink-Torpedo1:115:59
 SKA-Neva - Sariarka2:016:00
 Zvezda Chekhov - Kazcink-Torpedo1:116:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly5:216:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 DAB Docler - Ujpest Budapest1:518:00
 Debreceni Egyetem AC - HSC Csikszereda0:319:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Gherdeina - Vienna Capitals II5:118:30
 FBI Veu Feldkirch - Steel Wings Linz5:019:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Neftehimik Niznekamsk0:809:00
 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julaev1:114:00
 AK Bars Kazan - Dinamo Minsk5:415:59
 Jokerit Helsinki - SKA St. Petersburg1:615:59
 AK Bars Kazan - Dinamo Minsk5:416:00
 Jokerit Helsinki - SKA St. Petersburg1:616:00
 HC Dinamo Moscow - Spartak Moscow1:116:30
 Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavl0:116:30
 HC Dinamo Moscow - Spartak Moscow1:116:30
 Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavl0:116:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ottawa Senators - Montreal Canadiens0:302:00
 Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes3:602:00
 New York Rangers - San Jose Sharks3:202:00
 Nashville Predators - Columbus Blue Jackets3:303:00
 Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning7:303:00
 Nashville Predators - Columbus Blue Jackets3:303:00
 Vegas Golden Knights - Florida Panthers5:305:00
 Vancouver Canucks - Boston Bruins9:305:00
 Vegas Golden Knights - Florida Panthers5:305:00
 Vancouver Canucks - Boston Bruins9:305:00
 Los Angeles Kings - Colorado Avalanche1:105:29
 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins5:318:59
 Buffalo Sabres - Winnipeg Jets2:121:59
 Dallas Stars - Chicago Blackhawks2:121:59
 Buffalo Sabres - Winnipeg Jets2:122:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs7:202:00
 Grand Rapids Griffins - San Antonio Rampage3:402:00
 Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms2:102:00
 Hartfordas Wolf Pack - Wilkes-Barre Penguins3:302:00
 Belleville Senators - Manitoba Moose4:402:00
 Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears4:402:00
 Albany Devils - Charlotte Checkers3:602:05
 Providence Bruins - Springfield Thunderbirds7:402:05
 Rochester Americans - Lake Erie Monsters2:202:05
 Texas Stars - Iowa0:403:00
 Tucson Roadrunners - Stockton Heat1:404:05
 Bakersfield Condors - Colorado Eagles4:405:00
 San Diego Gulls - San Jose Barracuda6:305:30
 Bridgeport Sound Tigers - Hartfordas Wolf Pack1:421:59
 Providence Bruins - Wilkes-Barre Penguins2:122:05
 Chicago Wolves - Rockford IceHogs5:123:00
 Grand Rapids Griffins - San Antonio Rampage1:223:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Briancon - Anglet Hormadi Elite1:620:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nidaros Hockey - Haugesund4:214:15
 Comet Halden - Ringerike Ihk4:618:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Sparta Sarpsbourg5:715:00
 Storhamar - Frisk-Asker4:117:30
 Manglerud Star - Gruner Ishockey4:218:00
 Lillehammer - Valerenga1:318:00
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals Silver(U20) - HC Twk Innsbruck Die Haie(U20)3:315:40
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAPA Fehervar AV19 - EC VSV3:318:30
 Red Bull Salzburg - EC Vienna Capitals1:618:30
 Orli Znojmo - Liwest Linz6:418:30
 Dornbirn - Innsbruck1:118:30
 HC Bolzano-Bozen Foxes - EC Graz 99ers5:219:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landshut Cannibals - EHC Bayreuth1:318:00
 ESV Kaufbeuren - SC Bietigheim Steelers6:418:00
 EV Ravensburg - Dresdner Eislowen4:519:30
 Frankfurt Lions - Eispiraten Crimmitschau7:119:30
 Wolfe Freiburg - EK Bad Nauheim6:319:30
 Kassel Huskies - EK Bad Tolz0:319:30
 Heilbronner Falken - Lausitzer Fuchse4:319:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurnberg Ice Tigers - Eisbaren Berlin5:315:59
 Augsburger Panther - Adler Mannheim4:217:29
 Krefeld Pinguine - Straubing Tigers3:317:29
 Augsburger Panther - Adler Mannheim4:217:30
 Krefeld Pinguine - Straubing Tigers3:317:30
 EHC Munchen - Dusseldorfer EG Metro Stars2:318:00
 ERC Ingolstadt - SERC Wild Wings4:320:00
 Iserlohn Roosters - Fischtown Pinguins4:320:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kosice - SKP Poprad1:316:30
 HKM Nitra - Nove Zamky4:017:00
 Banska Bystrica - Dukla Trencin5:117:00
 Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:018:00
 HK Dukla Michalovce - HC 07 Detva10:218:30
 DVTK Jegesmedvek - Mac Budapest2:019:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chomutov - HC RT Torax Poruba3:217:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Litvinov - Karlovy Vary6:416:30
 Mlada Boleslav - Mountfield HK2:217:00
 Plzen - Kladno8:517:29
 Kometa Brno - HC Olomouc2:418:00
 Pardubice - Liberec1:418:30
Handbols
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KU Azs UW Warszawa - Azoty-Pulawy II30:2521:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjoelnir - VS Ibv25:3818:00
 HK Kopavogs - FH Hafnarfjordur20:3420:00
 IR Reykjavik - Valur Reykjavik23:2421:30
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 HCM Baia Mare - Steaua Bucharest31:2911:00
 CSM Fagaras - CSM Calarasi16:2618:00
 HC Potaissa Tudra - Stiinta Municipal36:3118:00
 CSM Focsani 2007 - Politechnica Timisiora21:2018:30
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aesx Pylaias - IEK Xyni Dikeas18:2911:30
 Aris Nikaias - A.c. Doukas22:2616:00
 Feakas Kerkiras - GS Drama 8627:3319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodens BK - Kungalvs HK19:2817:30
 HK Aranas - Skanela IF32:2018:00
 Hammarby - RP Linkoping35:2618:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Suhr Aarau - Bern27:2917:00
 RTV 1879 Basel - Zurich32:2217:00
 St. Gallen - Winterthur27:2418:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - Veseli26:2611:30
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSG Graz - Bregenz Handball24:2618:59
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Prague - Slovan Duslo Sala36:2418:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oldenburg - Neckarsulmer SU21:2317:30
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volda - Grane Arendal26:2515:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Zaglebie Lubin - Energa Azs Koszalin23:2313:45
 SPR Jks Jaroslaw - EKS Start Elblag29:3020:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Minaur Baia Mare - SCM Craiova25:1715:30
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 GT Soder - Skuru22:3515:30
 Vasteras - Skovde23:2318:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stavropolye-Uor Stavropol - Lada Toljatti31:3913:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg - Kristiansand35:3017:49
 Brest Bretagne Handball - Gyori Audi ETO28:2920:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Chelyabinsk - Zarja Kaspija31:2811:00
 Fakel - Sgau-Saratov21:2615:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falk Horten - Kristiansand IF26:2419:00
 Notteroja - Lillestrom26:2719:00
 Viking Tif - Viking Handball30:2319:00
 Lfh09 - Fjellhammer25:3119:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - HK Halden25:2015:59
 Follo HK - ST Hallvard34:2618:59
 Baekkelaget - Naerbo35:3118:59
 Follo HK - ST Hallvard34:2619:00
 BSK Handball Elite - Naerbo35:3119:00
 Arendal - Il Runar26:2119:00
 Drammen HK - Kolstad30:3219:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Minsk (BLR) - Dobeles Tenax29:2713:00
 HC Kehra (EST) - VHC Sviesa Vilnius25:2514:00
 HC Tallin - Granitas/Kaunas (LTU)30:2716:00
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Globalcaja Ciudad Encantada - Rhein Neckar Lowen28:3312:59
 Nantes - Magdeburg28:3118:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veszprem - Montpellier24:2318:00
 Celje Pivovarna Lasko - Barcelona25:3718:00
 Veszprem - Montpellier24:2318:00
 Celje Pivovarna Lasko - Barcelona25:3718:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHV Aue - HSG Krefeld31:2618:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Bittenfeld - Goppingen29:2614:29
 Die Eulen Ludwigshafen - Melsungen25:2517:00
 Bergischer - Burgdorf-Hannover28:2717:00
 Flensburg-Handewitt - Wetzlar31:2817:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svitolina E / Yastremska D - Flipkens K / Mattek-Sands B0:214:29
 Aoyama S / Shibahara E - Chan H-C / Chan L0:215:55
 Kičenoka L. / Kičenoka N. - Bertens K / Goerges J2:116:04
 Carter H / Stefani L - Ninomiya M / Yang Z1:217:25
 Melichar N / XU Y - Guarachi A / Rosolska A2:017:40
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamiza Andrea - Alvesa Karolina2:116:30
WTA - ITF - Džodhpura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina Ankita - Cengiza Berfu2:006:59
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monnet Carole - Ryser Valentina2:111:00
WTA - ITF - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomova Viktorija - Tauson Clara0:213:00
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingliša Medisone - Aiava Destanee2:006:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spigarelli Martina - Spiteri Dālija0:211:00
WTA - ITF - Kioto
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Vrūma Indija - Jinga Ksuna Fanga1:204:30
WTA - ITF - Macon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marozava Lidzija - Leonards Manons2:110:55
 Visensa Masa Rosa - Janicijevic Selena2:011:00
 Mohr, Celia Belle - Kenele Karina2:012:44
 Djoubri Salma - Bencheikh Loudmilla2:013:05
 Tulija Karla - Tubello Alice0:214:40
 Desperjēra Galle - Marfutina Marija2:015:00
 Bougrat Maelys - Cortez Llorca Lucia0:216:20
 Boisson, Lois - Partaud Marine0:216:30
 Rozatello Kamilla - Le Bihana Kelija2:018:05
 Custic Marta - Alhusseina Abdeal Aziz Lamisa0:218:15
WTA - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šarma Astra - Gatto-Montikone Džūlija1:200:00
 Juvana Kaja - Podoroska Nadja2:000:00
 Trevisana Martina - Dolehaide Karolīna1:200:00
 Kabrera Lizete - Fernandeza Lejlaha Annija0:201:35
 Cepede Roiga Veronika - Arruabarrena-Vesino Lāra2:102:35
 Lepčenko Varvara - Kīka Allie2:003:05
 Contreras Gomez Fernanda - Gibsa Nikola0:204:30
 DI Lorenco Franšeska - Portillo Ramireza Marija Hose2:004:35
 Kucova Kristīne - Kalinina Anhelina0:205:15
 Vogele Stefanie - Errani Sāra0:205:20
 Vana Hsju - Hibi Maijo2:006:00
 Cocciaretto Elisabetta - Maitane Jusū Arkonada1:206:45
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mertensa Elise - Vanga Kvianga2:012:59
 Mladenoviča Kristina - Kudermetova Veronika1:214:20
 Kuznecova Svetlana - Bujukakcaja Cagla2:014:29
 Mučova Karolina - Linette Magda2:014:29
 Zīgemunda Laura - Švedova Jaroslava2:014:29
 Kuznecova Svetlana - Bujukakcaja Cagla2:014:30
 Zīgemunda Laura - Švedova Jaroslava2:014:30
 Mučova Karolina - Linette Magda2:014:30
 Hona Priscilla - Tomļanoviča Ajla0:216:04
 Muguruza G. Blanko - Kasatkina Darja2:116:10
 Pera Bernarda - Garsija Karoline2:016:50
 Van Uitvanka Alisone - Hercoga Polona2:017:25
 Anisimova Amanda - Aleksandrova Jekaterina2:018:04
 Žabēra Onsa - Siniakova Katerina2:019:15
 Ostapenko Jeļena - Teičmane Džila2:120:40
ATP - ITF Future - Paguera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cačins Pedro - Perčiots Metjū2:011:00
ATP - ITF Future - Oberhaching
 NotikumsRezultātsLaiks
 Satrals Jans - Ežupovičs Elmārs2:015:00
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musialeks Aleksis - Džiakalone Omars2:010:54
ATP - ITF Future - Sunderland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fribergs Karls - Kivanda Sizja Ernests2:011:55
 Weightman Oscar - Dunkans Skots0:211:55
 Džošua Paris - Murphy Brandon0:212:00
 Deiviss Džordžs - Foley Patrick0:212:00
 Tamms Kristjans - Bajwa, Cheraag2:012:00
 Deiviss Džordžs - Foley Patrick0:212:00
 Binding Jonathan - Džons Bens1:213:20
 Gibbens Jack - Hodkin Sean0:213:30
 Tverijonas Julius - Quayle David2:013:40
 Samuelsons Kristians - Bevan Llewelyn2:014:00
 Stīvens Barts - Kraufords Klejs2:015:00
 Zielinskis Jans - Mīhans Harijs Davids2:115:05
 Jones Adam - Houghton George1:215:15
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braimers Geidžs - Petits Gabriels2:016:00
ATP - ITF Future - Glāzgova
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poulains Lukas - Draper Jack2:114:40
ATP - ITF Future - Aktobe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtanens Otto - Šimizu Juta1:208:55
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Folliots Kventins - Lorēns Tomass0:211:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Forejtek Jonas0:210:30
ATP - Dubultspēles - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bambridge L / Mclachlan B - Cacic N / Nys H2:001:30
 Braiens B./Braiens M. - Bambridge L / Mclachlan B2:119:50
ATP - Dubultspēles - Riodežanero
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caruso S / Gaio F - Kubots L. / Melo M.2:115:59
 Meligeni Rodrigues A / Monteiro T - Granollers M / Zeballos H0:215:59
 Granollers M / Zeballos H - Caruso S / Gaio F2:120:00
ATP - Dubultspēles - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mahut N / Pospisil V - Koolhof W / Mektic N2:012:44
ATP - Riodežaneiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magers Džanluka - Balazs Attila2:103:30
 Garins Kristians - Coričs Borna2:018:00
 Magers Džanluka - Garins Kristians0:222:30
ATP - Challenger - Koblenz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Van De Zandšulps Botičs - Tomas Mačaks1:215:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Koblenca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arends S / Pel D - Lenz J / Maden Y2:012:59
ATP - Challenger - Dubultspēles - Morelos
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevills L. / Smits Dž. - Gomez-Herrera C / Mochizuki S2:104:19
ATP - Challenger - Drummondville
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Kressi Maksims1:220:00
ATP - Challenger - Moreljosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klezars Gilerme - Rodionovs Jurijs1:200:00
 Dougaz Azizs - Ficoviča Huana Pablo1:201:50
 Ficoviča Huana Pablo - Rodionovs Jurijs1:221:00
ATP - Challenger - Bergamo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marčenko Iļja - Koaukauds Enzo18:00
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Variljas Juan Pablo - Olivo Renzo0:217:00
 Kližans Martins - Luzs Orlando2:017:00
 Taberners Karloss - Kollarini Andrea2:018:35
 Horanskis Filips - Sakamoto Pedro2:119:20
ATP - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ofners Sebastians - Bolts Alekss1:200:00
 Džumhurs Damirs - Joao Menezes2:000:00
 Gomess Lukass - Galans Riveros Daniels Elahi1:202:25
 Altmaiers Daniels - Harisons Rajens2:003:00
 Diezs Stīvens - Džangs Džeisons0:204:35
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Žirons Markoss0:205:50
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sugita Juiči - Učijama Jasutaka0:210:00
 Donskojs Jevgēnijs - Musetti Lorenzo0:210:00
 Hanfmans Janniks - Novaks Deniss0:210:00
ATP - Marseļa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augers Aliassime Fēliks - Tsitsipas Stefanos0:215:00
ATP - Delreibīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opelka Reillijs - Raoničs Milošs2:117:29
 Nišioka Jošihito - Opelka Reillijs1:222:30
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imam Amir - Molina Javier0:100:00
 Isaac Lowe - Guevara Alberto1:000:00
 Fundora Sebastians - Lewis Daniel1:004:00
 Martin Charles - Washington Gerald1:004:00
 Navarrete Emanuel - Santisima Jeo1:004:00
 Deontajs Vilders - Fūrijs Taisons0:107:10
Regbijs
Sievietes - Six Nations
 NotikumsRezultātsLaiks
 Velsa - Francija0:5014:00
 Anglija - Īrija27:014:45
 Itālija - Skotija19:10
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff Blues - Benetton Treviso34:2419:15
 Scarlets - Kings36:1719:15
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigan Warriors - Hull FC26:1217:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol - Worcester Warriors13:1015:00
 Exeter Chiefs - Northampton Saints57:715:00
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oyonnax - Beziers Herault25:2115:25
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyon Olympique Universitaire - Racing-Metro 9229:2013:30
 Stade Toulouse - Montpellier25:717:50
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anglija - Īrija24:1217:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koll - TIF Viking3:013:00
 Randaberg IL - Ntnui3:014:30
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Egaleo - AO Lamias 20132:315:30
 AON Zirinios - APS Navarchos Votsis3:216:30
 Xanth - AEK Athens0:317:00
 AON Amazones - Vrilissia3:119:30
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salon Viesti - Hameenlinna1:317:00
 Nurmon Jymy - LP Kangasala0:317:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Volley - VK Beroe Stara Zagora3:217:00
 Levski Sofia - VK Beroe Stara Zagora3:217:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zwolle Volleyball - Sliedrecht Sport1:316:30
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horo Rioja Volley - Avarca de Menorca2:312:59
 Juvasa Cajasol Volleyball - Feel Volley Alcobendas0:312:59
 Horo Rioja Volley - Avarca de Menorca2:313:00
 Juvasa Cajasol Volleyball - Feel Volley Alcobendas0:313:00
 CV Barcelona - CV Kiele Socuellamos0:317:00
 CVB Barcelona - CV Kiele Socuellamos0:317:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBF Rig Falköping - Linkopings VC3:015:00
 Lindesberg Volley BK - Engelholms VS0:316:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Cannet - Venelles3:218:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 P2P Givova Baronissi - CDA Talmassons3:116:00
 Sigel Marsala - Club Italia3:017:00
 Eurospin Ford Sara Pinerolo - LPM Bam Mondovi18:00
 Soverato - Delta Informatica Trentino2:318:00
 Olbia - CMC Olimpia Ravenna1:318:00
 Libertas Martignacco - Futura Volley Giovani Busto Arsizio3:218:00
 Helvia Recina Macerata - Exacer Montale1:318:00
 Battistelli S.g. Marignano - Barricalla Collegno3:118:00
 Volley Group Roma - Cutrofiano Volley0:318:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 IL Bisonte Firenze - Savino Del Bene Scandicci1:318:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara PTT - Galatasaray3:112:00
 Yesilyurt - Ankara Karayollari3:012:59
 Thy - Besiktas3:016:00
 Vakifbank Turk Telekom - Nilufer Belediye3:116:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Caltex Kixx - Hyundai Hillstate3:209:00
 GS Caltex Kixx - Suwon Hyundai3:209:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Bielsko-Biala3:118:00
 Chemik Police - LKS Commercecon Lodz3:218:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Bielsko-Biala3:118:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Lokomotiv Kaliningrad Region3:106:59
 Uralochka-NTMK - Leningradka3:014:00
 Dinamo Kazan - Yenisei Krasnoyarsk3:016:30
 Dinamo Kazan - Enisey Krasnoyarsk3:016:30
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koll - Vbk Nyborg Bergen 19811:315:30
 Randaberg Volleyball - Ntnui Volleyball3:117:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saaremaa VK - RTU/Robezsardze3:015:00
 Jēkabpils Lūši - Bigbank Tartu1:316:00
 OC Limbaži/Msģ - TTU3:016:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JT Thunders - Suntory Sunbirds1:307:08
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - PSM3:000:00
 River Plate - Gigantes Del Sur0:300:59
 Ateneo - Monteros1:302:00
 Obras San Juan - Personal Bolivar2:303:00
 Obras San Juan - Drean Bolivar2:303:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahrdari Varamin - Saipa Tehran VC14:30
 RAH Yab Marivan - Foolad Sepahan3:014:30
 Paykan Tehran - Kaleh Mazandaran1:314:30
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VDK Gent Heren - Knack Roeselare0:314:30
 VBC Waremme - Lindemans Aalst1:315:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komarno - Svidnik3:218:00
 Myjava - Presov3:019:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saters IF Vbk - Lunds VK A1:316:00
 Falkenberg - Sollentuna3:217:00
 RIG Falkoping - Linkopings0:317:30
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - Famalicense AC3:017:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Wien - SK Posojilnica0:314:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao - UM Itapetininga1:301:30
Vīrieši - Čehija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Kladno3:117:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akaa Volley - Karelian Hurmos3:117:00
 Valepa - Tiikerit3:117:00
 Lakkapaa - Savo Volley0:317:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Seoul Woori Card Hansae0:307:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Slepsk Suwalki - Aluron Warta Zawiercie3:115:44
 Delecta Bydgoszcz - Trefl Sopot Gdansk1:321:30
 Delecta Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdansk1:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elpida Ampelokipon - OFI3:115:59
 Olympiakos Piraeus - GS Iraklis3:017:30
Vīrieši - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agnelli Metalli Bergamo - Centrale Del Latte Brescia3:215:30
 Lube Banca Macerata - Perugia3:218:59
 Macerata - Perugia3:219:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Ufa - Fakel Noviy Urengoy2:314:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sveiva - Sarpsborg Ibk5:819:00
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ronnby Ibk - IK Sirius Fbc5:114:00
 Karlstad Ibf - KAIS Mora6:714:00
 IBK Dalen - Nacka Wallenstam Ibk1:315:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tigers Langnau - UHC Thun7:115:00
 UHC Uster - AD Astra Sarnen3:218:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Sparta Praha - FBC Pullo Trade Ceska Lipa9:618:00
 FBS Bohemians - Sokol Pardubice10:518:00
 Sokol Kral Vinohrady - 1 SC Woow Vitkovice4:1018:00
 FBS Hattrick Brno - FBC Liberec9:818:00
 Tatran Omlux Stresovice - FBC Ostrava4:918:00
 Panthers Otrokovice - Black Angels5:718:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wibax Patriot Ibk Pitea - Strangnas Ibk5:815:00
 IBK Lidkoping - IBK Lockerud Mariestad5:416:00
 Karlstad - Lindas Ibk6:617:30
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - Warberg IC5:317:00
 Pixbo Wallenstam - Jonkopings7:617:00
 IBK Dalen - Vaxjo7:718:00
 IK Sirius IBK - Hollvikens Ibf6:618:45
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happee Jyvaskyla - Adalens IF14:117:00
 Oilers Espoo - Lasb9:518:00
Snūkers
Snooker Shoot Out
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džounss Džaks - Džordans Brauns1:000:00
 Džounss Džaks - Brauns Džordans1:000:00
 Žao Ksintongs - Volestons Bens0:100:12
 Stedmans Kregs - Veikelins Kriss1:000:30
 Ursenbačers Aleksandrs - Mērfijs Šauns0:100:39
 Yuelong Zhou - Lisovskis Džeks1:015:00
 Žou Jelongs - Lisovskis Džeks1:015:00
 Venbo Liangs - Makgils Entonijs0:115:15
 Kārtijs Ešlijs - Dans Maiks0:115:30
 Hamiltons Entonijs - Bulman Ross1:015:44
 Sargeant, Brandon - Mērfijs Šauns0:115:59
 Haotians Lu - Vahedi Soheil1:016:15
 Hill Aaron - Stedmans Kregs0:116:30
 Džounss Džaks - Lainzs Pīters0:116:45
 Havkinss Berijs - Volestons Bens0:117:00
 Jamie Klarks Riss - Hangs Lī1:017:14
 Jamie Klarks Riss - Hangs Li1:017:15
 Žangs Anda - Goudongs Ksjau1:017:29
 Bingtao Jans - Young Dean1:017:44
 Berns Jans - Holts Maikls0:118:00
 Honghao Luo - Castle Billy Joe0:118:15
 Peifan Lei - Ksivens Meijs0:118:30
 Songsermsavads Akani - Perijs Džo0:118:44
 Mērfijs Šauns - Makgils Entonijs0:121:00
 Haotians Lu - Žangs Anda1:021:15
 Stedmans Kregs - Bingtao Jans0:121:30
 Castle Billy Joe - Yuelong Zhou0:121:45
 Volestons Bens - Jamie Klarks Riss1:022:00
 Ksivens Meijs - Dans Maiks1:022:15
 Lainzs Pīters - Hamiltons Entonijs0:122:30
 Perijs Džo - Holts Maikls0:122:45
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Francisco Giants - LA Dodgers4:1000:15
 Houston Astros - Washington Nationals01:05
 Chicago Cubs - Oakland Athletics12:203:10
 Baltimore Orioles - Boston Red Sox11:520:05
 Tampa Bay Rays - NY Yankees9:720:05
 Cincinnati Reds - Chicago White Sox2:722:05
 Kansas City Royals - Cleveland Indians5:922:05
 LA Dodgers - Chicago Cubs4:222:05
 Milwaukee Brewers - San Diego Padres2:722:05
 LA Angels - Colorado Rockies7:522:10
 Seattle Mariners - Texas Rangers5:722:10
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rivas Futsal - Atletico Mengibar4:314:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rios Renovables Zaragoza - Palma Futsal0:213:00
 Inter Movistar - Levante UD9:314:00
 FC Barcelona - Itea Cordoba CF6:220:00
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ftzs Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice5:320:30
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quinta Dos Lombos - Sporting Clube De Portugal0:716:20
 Portimonense SC - Benfica1:819:00
 Viseu 2001 Adsc - CR Candoso6:420:00
 CD Burinhosa - Modicus Sandim2:221:45
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greater Western Sydney - West Coast Eagles42:1404:10
 Richmond Tigers - North Melbourne Kangaroos20:7606:10
 Geelong Cats - Adelaide Crows38:4908:10
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falu BS/BK - Kaliks5:116:00
E-Sports
Starcraft - Afreeca Starleague - Season 9
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mong - Firebathero1:012:00
 Soulkey (91) - Ss1nz1:012:00
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Royal Ravens - Atlanta Faze1:301:15
 Florida Mutineers - Optic Gaming3:102:30
 Minnesota Roekkr - Paris Legion3:218:00
 London Royal Ravens - Florida Mutineers2:319:30
 Atlanta Faze - Minnesota Roekkr3:221:10
 Chicago Huntsmen - Florida Mutineers2:323:00
Dota 2 - Tug of War:Mad Moon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Nigma0:215:04
 Team Secret - Nigma2:318:00
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ig.vitality - Desperado0:207:00
 Monaco Gaming - Team Strawberry0:207:00
 Ig.vitality - Youknowwho0:209:00
 Team Serenity - Asni2:011:00
 Newbee - Team Sirius0:211:00
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 NRG Esports - Eunited3:100:30
 Pittsburgh Knights - Ghost Gaming3:101:20
 NRG Esports - Spacestation Gaming2:302:10
 Dignitas - Team Singularity3:119:00
 AS Monaco Esports - Endpoint0:319:50
 Mousesports - Team Singularity3:120:40
 Renault Vitality - Team SoloMid3:121:30
 Team Reciprocity - Veloce Esports2:322:20
 Renault Vitality - FC Barcelona Esports3:123:10
LoL - Nordic Championship - Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bifrost - Atlando Esports1:020:00
 Hybrid Esports - Hillerod Esport Academy0:121:00
 Vipers Inc - Nordavind1:022:00
 Dusty - Team Singularity0:123:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pixel Esports Club - Xten Esports0:100:00
 Azules Esports - Furious Gaming1:001:00
 Rainbow7 - Isurus Gaming1:002:00
 ALL Knights - Isurus Gaming1:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flyquest Academy - Counter Logic Gaming Academy1:004:00
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Axiz0:106:00
 Sengoku Gaming - Axiz1:007:15
 Sengoku Gaming - V3 Esports1:008:30
 V3 Esports - Fukuoka Softbank Hawks Gaming0:109:45
 Burning Core - Crest Gaming1:011:00
 Crest Gaming - Detonation Gaming0:112:15
 Detonation Gaming - Rascal Jester1:013:30
 Rascal Jester - Burning Core1:014:35
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supermassive Esports - Galakticos1:013:00
 Team Aurora - Bursaspor Esports1:013:55
 HWA Gaming - Besiktas Esports Club0:115:00
 Dark Passage - 1907 Fenerbahce Esports1:016:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerberus Esports - Team Flash1:212:00
 Cube Adonis - Team Secret0:215:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afreeca Freecs - KT Rolster1:209:59
 Sandbox Gaming - Damwon Gaming2:013:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Team SoloMid0:100:00
 Counter Logic Gaming - CLoud 90:101:00
 Team Dignitas - Immortals1:001:55
 Golden Guardians - FlyQuest0:102:50
 Team Liquid - Evil Geniuses0:122:00
 Immortals - CLoud 90:123:00
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Team SoloMid0:100:00
 Counter Logic Gaming - CLoud 90:100:59
 Team Dignitas - Immortals1:001:54
 Golden Guardians - FlyQuest0:102:49
 Team Liquid - Evil Geniuses0:121:59
 Immortals - CLoud 90:123:00
LoL - LCL, Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dragon Army - Team Rox0:115:00
 Crowcrowd - Vega Squadron1:016:00
 Gambit Esports - M19 Team1:017:00
 Elements Pro Gaming - Unicorns of Love0:118:00
CS:GO - Dreamhack Anaheim
 NotikumsRezultātsLaiks
 Made in Brazil - Ence Esports2:101:19
 North - Endpoint2:005:29
 Complexity Gaming - Made in Brazil2:008:00
 Gen.g Esports - North2:021:00
 Furia Esports - Complexity Gaming2:123:49
CS:GO - OGA Counter Pit
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Gambit Youngsters2:119:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ex-Virtus.pro - Japaleno0:118:00
 Wisla Krakow - BIG0:121:00
Biatlons
Sievietes - Masu starts - Antholz-Anterselva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wierer Dorothea - Oeberg Hanna1:013:30
 Vittozzi Lisa - Simon Julia0:113:30
 Preuss Franziska - Hinz Vanessa1:013:30
 Marte Olsbu Roiseland - Hermane Denīze1:013:30
 Pidhrušna Oļena - Dunklee Susan1:013:30
 Puskarcikova Eva - Oberg Elvira1:013:30
 Hojnisz Monika - Jurlova Jekaterina1:013:30
 Innerhofer Katharina - Aymonier Celia0:113:30
 Fialkova Ivona - Čarvatova Lusija1:013:30
 Fialkova Paulina - Landmark Tandrevold Ingrid1:013:30
 Gasparin Aita - Todorova Milena1:013:30
 Ekhofa Tirila - Makarainen Kaisa1:013:30
 Bendika Baiba - Horchler Karolin0:113:30
 Bescond Anais - Hausera Lisa Tereza0:113:30
 Davidova Marketa - Braisaz Justine1:013:30
Vīrieši - Masu starts - Antholz-Anterselva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aleskandrs Loginovs - Tarjeijs Bē13:27
 Simons Destjē - Vetle Šostads Kristiansens1:016:00
 Aņevs Krasimirs - Porshnev Nikita1:016:00
 Samuelsson Sebastian - Ondrejs Moravecs0:116:00
 Pidruchnyi Dmytro - Eliseev Matvey1:016:00
 Arnds Peiffers - Dale Johannes0:116:00
 Nelin Jasper - Ponsiluoma Martin1:016:00
 Dominiks Landertingers - Vegers Benjamins1:016:00
 Jakovs Faks - Leitner Felix0:116:00
 Lukas Hofers - Horn Philipp1:016:00
 Martins Furkade - Jacquelin Emilien0:116:00
 Benedikts Dols - Kūns Johaness0:116:00
 Johannes Tingnes Bo - Kventins Fillons Mailets1:016:00
 Julians Eberhards - Dominiks Vindišs1:016:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Kombinacija - Crans-Montana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gisina Mišela - Bassino Marta1:011:30
 Holdenera Vendija - Briņjone Federika0:111:30
 Ledecka Ester - Miradoli Romane1:011:30
 Siebenhofere Ramona - Curtoni Elena1:011:30
 Remme Roni - Ortlieb Nina1:011:30
Badmintons
Women Doubles - Spain Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polii G / Rahayu A - Stoeva G / Stoeva S2:111:20
Sievietes - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marina Karolina - Pornpavī Čočuvongs1:211:40
 Marina Karolina - Chochuwong Pornpawee (THA)1:211:40
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 LEE Y / Wang C L - Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A0:212:20
Vīrieši - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akselsens Viktors - Vitidsarn Kunlavut2:012:00
Jauktās dubultspēles - Spānijas Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 KIM S R / Kim H N - Gicquel T / Delrue D2:111:00
Galda Teniss
Sievietes - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ito Mima - Hana Jinga4:113:00
 Cheng I-Ching - Išikava Kasumi4:313:40
 Ito Mima - Cheng I-Ching4:317:20
Vīrieši - Hungarian Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harimoto Tomokazu - Ovčarovs Dmitrijs4:011:30
 Uda Jukija - Pitčfords Liams4:212:10
 Harimoto Tomokazu - Uda Jukija4:116:30
Skvošs
Vīrieši - Bahl and Gaynor Cincinnati Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wern Low Wee - Perry Sarah-Jane2:300:15
MMA
Bellator - Bellator ES 7
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ward Charlie - Kurtz Kyle1:000:00
 Mccourt Leah - Ruis Judith1:000:00
 Chalmers Aaron - Clem Austin0:100:00
UFC - Auckland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potter Callan - Kenan Song0:100:25
 Jake Matthews - Meek Emil1:000:40
 Turner Jalin - Kulibao Džošua1:001:10
 Aguilar Kevin - Zubaira Tukhugov0:101:30
 Riddell Brad - Magomed Mustafaev1:002:00
 Sosoli Ben - Marcos Rogerio De Lima0:102:40
 Karolina Kowalkiewicz - Xiaonan Yan0:103:05
 Crute Jim - Oleksiejczuk Michal1:003:40
 Paul Felder - Hooker Daniel0:104:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Dragons - Dallas Renegades12:2400:00
 ST. Louis Battlehawks - New York Guardians29:922:00
Pludmales volejbols
Vīrieši - FIVB Phnom Penh
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mchugh C / Schumann D - Pfretzschner L / Sowa R2:005:00
 Dressler C / Huber A - Leitner L / Schnetzer F2:106:00
 Pfretzschner L / Sowa R - Leitner L / Schnetzer F2:109:00
 Mchugh C / Schumann D - Dressler C / Huber A2:010:00
Riteņbraukšana
AAE tūre - Posms 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walscheid Maximilian - Dainese Alberto0:111:00
 Morkov Michael - Selig Rudiger1:011:00
 Richeze Maximiliano Ariel - De Buyst Jasper1:011:00
 Gaviria Fernando - Demare Arnaud0:111:00
 Ewan Caleb - Groenewegen Dylan1:011:00
 Mareczko Jakub - Cavendish Mark1:011:00
 Bennett Sam - Ackerman Pascal0:111:00
 Barbier Rudy - Mezgec Luka1:011:00
Distanču slēpošana
Vīrieši - Distance - Trondheim 30km (C) Pursuit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roethe Sjur - Krueger Simen Hegstad0:114:20
 Yakimushkin Ivan - Spitsov Denis1:014:20
 Yakimushkin Ivan - Belov Evgeniy0:114:20
 Nyenget Martin Loewstroem - Krogh Finn Haagen1:014:20
 Klaebo Johannes Hoesflot - Nyenget Martin Loewstroem0:114:20
 Iversen Emil - Dario Kolonja1:014:20
 Holund Hans Christer - Krueger Simen Hegstad0:114:20
Sievietes - Distance - Trondheim 15km (C) Pursuit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stadlober Teresa - Weng Tiril Udnes0:112:15
 Flugstad Oestberg Ingvild - Weng Heidi0:112:15
 Haga Ragnhild - Brennan Rosie0:112:15
 Parmakoski Krista - Kalla Charlotte1:012:15
 Stadlober Teresa - Haga Ragnhild1:012:15
 Diggins Jessica - Ribom Emma1:012:15
 Andersson Ebba - Uhrenholdt Jacobsen Astrid1:012:15