jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Pirmdiena, 24. Feb. 2020. gada
Basketbols
Pasaule - FIBA Amerikas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolumbija - Čīle57:6402:00
 Bahamas - Meksika76:5903:00
Pasaule - FIBA Āzijas kauss - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīnas Taipeja - Japāna57:9612:59
 Kazahstāna - Jordānija68:7115:59
 Iraq - Indija75:9418:00
 Palestine - Šrilanka102:6018:59
 Libāna - Bahreina116:7321:00
Pasaule - FIBA Pasaules Kauss - Eiropas kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltkrievija - Portugāle72:5618:00
Argentīna - Torneo Federal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Presidente Derqui - Atletico Pilar94:7200:59
 Los Indios De Moreno - Estudiantil Porteno98:8400:59
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HKK Capljina Lasta - Igokea80:8520:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asker Aliens - Kongsberg Miners84:9320:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk 2 - Dinamo-Guvd-2 Novosivirsk92:5809:00
 Nadezhda-2 Orenburg - BC Samara50:3709:59
 Yunost Penzevskaya Oblast - Shakhty-URGPU76:6415:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woori Hansae - Bucheon KEB-Hana72:6312:00
 Woori Hansae - Shinsegae Coolcat72:6312:00
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - CSKA(Jaun.)89:8509:00
 Avtodor Saratov(Jaun.) - Spartak Primorie(Jaun.)88:6312:00
 Lokomotiv Kuban (Jaun.) - Uniks Kazaņa101:6912:59
 Zenit Petersburg - Nizhniy Novgorod(Jaun.)81:6412:59
 Khimky Moscow (Jaun.) - Enisey Krasnojarsk(Jaun.)91:6214:29
Eiropa - Eiropas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulgārija - Latvija110:10418:59
 Izraēla - Rumānija87:6318:59
 Bulgārija - Latvija85:8519:00
 Izraēla - Rumānija87:6319:00
 Dānija - Beļģija72:8819:15
 Lietuva - Čehija97:8919:30
 Francija - Melnkalne85:6619:45
 Nīderlande - Horvātija59:6920:29
 Zviedrija - Turcija87:8021:00
 Bosnija un Hercogovina - Grieķija65:7021:00
 Zviedrija - Turcija87:8021:00
 Bosnija un Hercogovina - Grieķija65:7021:00
 Lielbritānija - Vācija81:7321:59
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid - Panathinaikos AO96:7821:59
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iowa Energy - Los Angeles D-Fenders148:15200:00
 Windy City Bulls - Lakeland Magic117:11001:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves128:11600:59
 Toronto Raptors - Indiana Pacers127:8100:59
 Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves128:11601:00
 Toronto Raptors - Indiana Pacers127:8101:00
 Chicago Bulls - Washington Wizards126:11702:00
 Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs131:10302:00
 Golden State Warriors - New Orleans Pelicans101:11503:30
 Portland Trail Blazers - Detroit Pistons107:10403:59
Futbols
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ross County FC (Rez.) - Dundee United FC (Rez.)15:00
 Greenock Morton FC (Rez.) - ST Mirren FC (Rez.)1:016:00
ASV - Nacionālā Premjer futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASC San Diego ex. Albion SC Pros - AS Los Angeles2:104:00
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangladesh Police Club - Uttar Baridhara2:114:29
 Sheikh Russel KC - Mohammedan SC Dhakka1:214:30
 Bangladesh Police Club - Uttar Baridhara2:114:30
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club America - Toluca0:123:45
Sievietes - Islande - Lengjubikarinn-A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - Breidablik Kopavogur2:321:15
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tom Tomsk - Mordovia Saransk0:009:59
 FC Chertanovo - Riga FC1:315:30
 Tambov - Shinnik Yaroslavl1:018:15
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Platanias FC - Giannina0:215:59
 Platanias FC - Pas Giannina0:216:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab AL Amari - Markez Balata2:116:00
 Shabab AL Khaleel - Shabab Alsamu2:217:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidvest Wist - Chippa United2:019:30
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Olimpia - Marathon CD5:000:59
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 USM Alger - MC Alger0:118:44
Beļģija - Coupe U21 Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genk(Rez) - Anderlecht(Rez)3:220:30
 Waasland-Beveren(Rez) - Jeugd Club Burgge(Rez)4:021:00
 ST. Truidense VV(Rez) - AS Eupen(Rez)0:421:00
 Charleroi(Rez) - KSV Roeselare(Res)1:121:00
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Excelsior Virton(Res) - Lommel SK(Res)0:021:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arnett Gardens - Mount Pleasant FC0:203:00
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad Asuncion(U20) - Colo Colo (U20)1:001:15
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perez Zeledon - Herediano0:100:00
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 General Diaz - Guairena FC1:123:00
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guarani Asuncion(Res.) - River Plate (Res.)1:212:00
 Olimpia Asuncion (Res.) - Cerro Porteno Asuncion (Res.)2:312:00
 General Diaz(Res.) - Guairena FC(Res.)2:012:59
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Bogota - Depor Aguablanca1:222:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Bucaramanga CD - Aguilas Doradas2:000:20
 CA Bucaramanga CD - Itagui Ditaires2:000:20
 Once Caldas - Boyaca Chico0:002:29
 Once Caldas - Patriotas0:002:30
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Wathba SC - Al Kuwait0:016:45
 Al-Wathba SC - Kuwait SC0:016:45
 Manama - Al Ahed FC1:017:00
 Hilal Al-Quds - AL Jaish Syr0:118:00
 AL Ansar - Al Faisaly4:319:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahly Cairo - El Zamalek19:30
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Kashmir - Indian Arrows1:010:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reboceros de La Piedad - Club Atletico San Luis Premier3:200:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queretaro - Real San Luis0:100:59
 Juarez FC - Santos Laguna1:203:00
 Tampico Madero - Oaxaca1:103:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampico Madero - Oaxaca1:103:00
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Llacuabamba - Deportivo San Martin1:222:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botosani FC - CSMS Iasi2:120:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Pleven - Ludogorets Razgrad B0:114:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Sofia - FC Dunav Ruse3:117:00
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensor Sporting - CA Penarol2:100:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem FC1:118:59
 Hapoel Bnei Lod - Ironi Rishon LeZion0:118:59
 Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion0:119:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem FC1:119:00
 Hapoel UM EL Fahem - Maccabi Petah Tikva1:119:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv3:020:14
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zwolle(U23) - Heerenveen(U23)2:315:00
 Groningen/Cambuur(U23) - Heracles(U23)1:215:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZ Alkmaar(U23) - FC Eindhoven2:421:00
 Jong FC Utrecht - Volendam2:121:00
 AZ Alkmaar(U23) - FC Eindhoven2:421:00
 Jong FC Utrecht - Volendam2:121:00
Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sundsvall - Brommapojkarna2:220:00
 Hammarby - Varbergs BoIS FC5:120:00
Īrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterford - Shamrock Rovers0:221:00
 Dundalk - Cork City3:021:45
 Bohemians - Sligo Rovers2:021:45
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Atlas - Claypole0:022:00
 Deportivo Paraguayo - Juventud Unida San Miguel1:022:00
 Central Ballester - Deportivo Muniz2:122:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Sarmiento de Resistencia - San Martin Formosa1:000:30
 Defensores de Belgrano - CD De Pronunciamiento0:100:59
 Defensores De Belgrano De Villa Ramallo - CD De Pronunciamiento0:101:00
 Villa Mitre De Bahia Blanca - CA Sansinena0:022:00
 Club Circulo Deportivo - Desamparados San Juan2:222:00
 Sportivo Penarol San Juan - Estudiantes San Luis1:322:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportivo Italiano - Real Pilar1:321:59
 Canuelas FC - Excursionistas1:221:59
 Argentino Merlo - San Martin De Burzaco4:121:59
 El Porvenir - Deportivo Merlo0:321:59
 Sportivo Italiano - Real Pilar1:322:00
 Canuelas FC - Excursionistas1:222:00
 Argentino De Merlo - San Martin De Burzaco4:122:00
 El Porvenir - Deportivo Merlo0:322:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Martin San Juan - Mitre Santiago Del Estero0:000:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Martin San Juan - Mitre Santiago Del Estero0:000:00
 Platense - Nueva Chicago0:122:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Godoy Cruz3:000:40
 Estudiantes La Plata - River Plate0:202:44
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - Sandefjord1:017:00
Pasaule - Starptautiskās spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kamerūna - Ruanda0:016:30
Čīle - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportes Valdivia - CD Santa Cruz1:000:00
 Deportes Temuco - Nublense1:202:30
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Audax Italiano - Palestino0:100:59
 Curico Unido - Colo Colo1:023:00
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara Adliyespor - Catalca Spor2:112:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kasimpasa - Denizlispor2:018:59
 Rizespor - Buyuksehyr Bld.spor1:218:59
 Rizespor - Istanbul Basaksehir FK1:219:00
 Kasimpasa - Denizlispor2:019:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Horsens - AGF Aarhus1:220:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banik Ostrava - Jablonec1:118:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma(Jaun) - Napoli(Jaun)3:315:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perugia - Empoli0:121:59
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sertanense - CD Fatima1:017:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gil Vicente - Benfica0:121:30
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Troyes - Auxerre3:121:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemnitzer - Bayern Munchen II1:020:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt - FC Union Berlin1:221:30
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC - West Ham United3:221:59
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunost Minsk - Shakhtyor Solihorsk4:418:00
 Metalurg Zhlobin - HK Gomel1:118:00
 Neman - Dinamo Molodechno2:318:00
 Himik-SKA - HC Lokomotiv Orsha3:318:00
 Metalurg Zhlobin - HK Gomel1:118:00
 Neman - Dinamo Molodechno2:318:00
 Yunost Minsk - Shakhtyor Solihorsk4:418:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lida-2 - Shakhtar-20:612:00
 Brest- 2 - Metalurg Zhlobin-27:412:00
 HC BOBRUISK - Vitebsk-22:112:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Regina Pats - Brandon Wheat Kings3:300:00
 Portland Winter Hawks - Everett Silvertips2:603:00
 Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars1:103:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oshawa Generals - Windsor Spitfires2:101:04
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Rudny - HC Kulager Petropavlsk3:315:00
 HC Temirtau - HC Aktobe7:215:00
 HC Astana - Beibarys0:415:00
 Arlan - Humo Tashkent II3:115:00
 HC Astana - Beibarys Atyrau0:415:00
 Arlan Kokshetau - Humo Tashkent II3:115:00
 Almaty - Jertis Pavlodar3:315:30
 Almaty - Irtysh Pavlodar3:315:30
Sievietes - Pasaules Čempionāts 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horvātija - Ukraina1:115:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Benatky Nad Jizerou - HC Dukla Jihlava3:018:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avto - Ladja Togliatti8:211:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Kr - Bars Kazan1:212:00
 HC Lada Togliatti - Neftianik Al0:215:00
 Lada - Neftianik Al0:215:00
 SKA-Neva - Sariarka3:115:59
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Gyergyoi HK3:218:30
 Debreceni Egyetem AC - HSC Csikszereda1:018:59
 Ferencvarosi TC - Fehervari Titanok1:118:59
 Debreceni Egyetem AC - HSC Csikszereda1:019:00
 Ferencvarosi TC - Fehervari Titanok1:119:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Neftehimik Niznekamsk2:209:00
 Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan1:309:00
 Amur Khabarovsk - Neftehimik Niznekamsk2:309:00
 Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan1:309:00
 HC Red Star Kunlun - Dinamo Rīga1:211:29
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders - San Jose Sharks4:100:00
 Detroit Red Wings - Calgary Flames2:402:00
 Minnesota Wild - St. Louis Blues1:402:29
 Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights5:505:00
 Los Angeles Kings - Edmonton Oilers2:405:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Springfield Thunderbirds - Syracuse Crunch2:200:05
 Ontario Reign - San Jose Barracuda2:500:59
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodovre Mighty Bulls - Herning Blue Fox1:420:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bencic B / Kenin S - Barty A / Schuurs D2:016:45
 Hradecka L / Klepac A - Zhang S / Zheng S2:118:09
 Buyukakcay C / Siegemund L - Garcia C / Mirza S2:018:20
 HAN X / Peng S - Linette M / Tig P M2:019:30
 Duan Y / Kudermetova V - Kudryavtseva A / Srebotnik K2:119:39
 Dabrowski G / Ostapenko J - Christian K / Kalashnikova O2:020:00
 Krejčikova B. / Siņiakova K. - Ninomiya M / Yang Z2:020:49
 Jurak D / Shvedova Y - Alexandrova E / Blinkova A1:221:44
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marshall Amber - Nurkic Ella2:004:00
 Akita Šiho - Jokanovic Luna2:004:00
 Sakatsume Himeno - Kawagishi Nana2:004:00
 Šri Vaišnavi Peddi Reddi - Minokoši Mai0:204:00
 Parnabija Alana - Jones Rebecca2:004:00
 Brankovic Zara - Morisaki Kanako2:104:00
 Barad Itzhaki Tamara - Hosogi Sakura0:204:00
 Fanning Emily - Kishigami Utaka2:004:00
 Makesara Reja - Rutlifa Erina0:204:00
 Kavamura Mana - Ureke Anna2:004:00
 Zakarļjuka Marianna - Preston Taylah2:104:00
WTA - ITF - Macon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bassols Ribera Marina - Djoubri Salma0:212:00
 Andrianjafitrimo Tessa - Marozava Lidzija2:012:00
 Bassols Ribera Marina - Djoubri Salma0:212:00
 Andrianjafitrimo Tessa - Marozava Lidzija2:012:00
 Cakareviča Sāra - Mohr, Celia Belle2:013:39
 Di Sarra Federika - Tubello Alice1:213:54
 Visensa Masa Rosa - Desperjēra Galle0:215:09
 Arn Greta - Partaud Marine2:015:39
 Erler Savine - Alhusseina Abdeal Aziz Lamisa0:216:39
 Rozatello Kamilla - Cortez Llorca Lucia2:018:00
WTA - ITF - Rančo Santa Fe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parrija Diane - Gumulja Beatrise2:021:44
 Osaka Mari - Bektas Emina2:121:59
 Guillermo Lorraine M - Daniloviča Olga1:223:10
 Glača Aleksa - Lu Klaire2:023:29
 Lao Daniele - Giavara Heilija0:223:40
WTA - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gatto-Montikone Džūlija - Dolehaide Karolīna0:200:00
 Juvana Kaja - Cepede Roiga Veronika2:000:00
 Fernandeza Lejlaha Annija - Lepčenko Varvara2:000:00
 Errani Sāra - Gibsa Nikola2:001:40
 DI Lorenco Franšeska - Maitane Jusū Arkonada0:202:55
 Vana Hsju - Kalinina Anhelina2:003:45
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čanga Šuai - Suareza Navarro Karla0:212:59
 Doi Misaki - Martincova Terēza1:214:29
 Čanga Saisai - Vondroušova Marketa2:114:29
 Martiča Petra - Zahlavova Stricova Barbora1:214:29
 Kontaveita Aneta - Sevastova Anastasija2:014:29
 Sakkari Marija - Gergesa Džūlija2:014:29
 Doi Misaki - Martincova Terēza1:214:30
 Kontaveita Aneta - Sevastova Anastasija2:014:30
 Sakkari Marija - Gergesa Džūlija2:014:30
 Čanga Saisai - Vondroušova Marketa2:114:30
 Martiča Petra - Zahlavova Stricova Barbora1:214:30
 Bertensa Kiki - Mučova Karolina2:016:04
 Baboša Timea - Putintseva Juļja0:216:25
 Svjateka Iga - Vekiča Donna2:016:30
 Hsjē Su-Vei - Zvonareva Vera0:216:34
 Svitolina Elina - Anisimova Amanda0:218:00
 Jastremska Dajana - Flipkensa Kirstena2:018:04
 Breidija Dženifera - Riske Alisone2:118:39
 Kirstea Sorana - Ribakina Jelena1:219:19
ATP - ITF Future - Sunderland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tamms Kristjans - Dunkans Skots2:012:00
 Fribergs Karls - Frost Linus2:012:00
 Samuelsons Kristians - Hersey Jake2:112:00
 Stīvens Barts - Jebens Hendrik2:113:15
 Zielinskis Jans - Houghton George1:213:40
 Tverijonas Julius - Džons Bens2:113:45
 Murphy Brandon - Hodkin Sean0:214:15
ATP - ITF Future - Trento
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baroni Niccolo - Taddia Leonardo1:210:54
 Compagnucci Tommaso - Stefans Mičovs2:011:00
 Calderara Antonio - Gola Andrea0:211:00
ATP - Challenger - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tseng Chun Hsin - Perčiots Metjū2:011:00
 Vavassori Andrea - Dumbija Sadio11:00
 Midlers Lukass - Gabašvili Teimurazs0:212:30
 Viola Mateo - Zapata Miralles Bernabe2:013:45
 Karlovskijs Jevgēnijs - Grenjē Hugo0:214:14
 De Grefs Arturs - Sasi Kumar Mukund1:215:05
 Kotovs Pavels - Lamazins Tristans2:116:10
 Kavčičs Blazs - Gojo Borna1:218:05
 Kolars Zdeneks - Janovičs Jerzijs0:218:35
 Roumane Rayane - Mayot Harold0:220:05
 Morija Hiroki - Molkans Aleks1:220:40
 Burgē Matias - Vavassori Andrea2:021:15
 Moraings Mats - VU Tungs-Lins2:022:55
ATP - Challenger - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korvins Feliks - Heliovara Hari2:018:00
 Ribakovs Aleks - Novikovs Dennis2:018:00
 Simons Tobiass - Baadi Taha2:019:34
 Altamirano Kolins - Ornago Fabrizio2:019:40
 Sarmiento Reimonds - Zuks Kacpers0:221:00
 Takahašii Jusuke - Roberts Kventins2:021:25
 Penistons Raijens - Kings Evans0:222:04
 Grills Džeikobs - Niklass-Salminens Patriks0:222:55
 Chappell Nick - Peks Džošuā2:023:40
ATP - Challenger - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maknellijs Dzons - Kvirozs Roberto0:217:00
 Li Že - Lutschaunig Andrew2:017:00
 Arkonada Džordi - Vords Džeimss0:218:05
 Kiršhaimers Strongs - Hernandes-Fernandes Hose2:118:50
 Kirčheimers Strongs - Hernandes-Fernandes Hose2:118:50
 Redlicki Martins - Escoffier Antoine0:218:55
 Ortega-Olmedo Roberto - Idalgo Djēgo0:219:45
 Hards Niks - Rodriguess-Pace Ricarko1:220:55
 Pecotičs Matija - Blanšs Ulisess2:022:39
 Učida Kaiči - Songs Evans2:123:20
ATP - Dubultspēles - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mayer L / Molteni A - Behar A / Escobar G0:221:00
ATP - Dubultspēles - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peers J / Venus M - Herbert P / Paire B2:012:00
 Kontinen H / Struff J-L - Pavic M / Soares B2:013:19
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cečinato Marko - Deljiens Hugo1:218:00
 Seyboth Wild Thiago - Bagnis Fakundo2:119:54
 Karballes Baena Roberto - Munars Klars Žaime Antonijs2:122:04
ATP - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altmaiers Daniels - Džangs Džeisons0:201:00
 Pauls Tommijs - Galans Riveros Daniels Elahi2:001:35
 Džumhurs Damirs - Bolts Alekss2:101:55
 Daniels Taro - Žirons Markoss1:203:20
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kukuškins Mihails - Kačanovs Karens0:212:00
 Kolšraibers Filips - Safvats Mohameds2:114:00
 Rubļevs Andrejs - Musetti Lorenzo2:015:09
 Hariss Lojds Džodžs Mirheds - Gaskē Rišārs0:216:50
 Džokovičs Novaks - Žaziri Maleks2:017:00
 Monfilss Gaels - Fuksovičs Martons2:018:20
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stjarnan - Selfoss29:3321:30
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucuresti - HC Buzau24:2417:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PIF - Hifk32:2719:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luch - Kuban22:3314:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Nykobing29:2321:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Malmo - Eskilstuna Guif31:2520:00
Bendijs
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibseljmash - Enisey2:1508:00
 Ur. Trubnik - Kuzbass4:510:00
 Stroitel Syktyvkar - Volga3:911:00
 Dinamo Maskava - Vodnik5:411:15
 Start - SKA-Neftjanik3:912:00
 Rodina - Baikal-Energija5:412:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bollnas - Vasteras SK4:320:00
 Broberg/Soderhamn - Sandvikens2:920:00
 AIK Stockholm - Villa-Lidkoping2:320:00
 Vetlanda BK - Edsbyns IF1:720:00
Volejbols
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jtekt Stings - Suntory Sunbirds3:107:08
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yesil - Altai1:309:00
 Dinamo Kazgurt - Dinamo-Kostanai3:011:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Zalau - SCM Gloria Buzau3:017:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo II Moscow - Sportacademy-VRZ Sterlitamak1:317:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belediyesi I. - Tokat Belediye Plevne3:118:00
Sievietes - Argentīna - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mupol - Banco Provincia La Plata0:300:59
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avtodor-Metar - Dinamo Krasnodara1:315:00
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Tigers - Houston Astros1:1120:05
 Miami Marlins - St.Louis Cardinals6:320:05
 Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles8:720:05
 Washington Nationals - NY Mets1:220:05
 Toronto Blue Jays - Atlanta Braves4:320:07
 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks11:922:05
 Cincinnati Reds - Texas Rangers9:622:05
 Kansas City Royals - San Diego Padres8:522:05
 Seattle Mariners - Chicago Cubs12:1622:10
 Colorado Rockies - Cleveland Indians12:822:10
Florbols
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taby FC Ibk - Pixbo Wallenstam2:420:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Billy Boy Mlada Boleslav - TJ JM Chodov3:321:15
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brauns Denijs - Strong Penny1:210:00
 Strong Penny - Doig Tom2:011:00
 Doig Tom - Brauns Denijs1:212:00
Regbijs
Dienvidāfrika - Varsity Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FNB Cut - FNB Uct44:4419:00
 Wits University - FNB Nwu-Pukke27:2419:00
 FNB Uwc - FNB Maties5:7719:00
 FNB Tuks - FNB Shimlas43:3319:00
Snūkers
Spēlētāju čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junhujs Dings - Magvaiers Stīvens5:621:00
 Selbijs Marks - Viljamss Marks6:021:00
 Junhujs Dings - Magvaiers Stīvens5:621:00
 Selbijs Marks - Viljamss Marks6:021:00
E-Sports
Rocket League - Rocket League Rival Series - NA, Group stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monkey Business - 72 Pin Connector3:200:00
 Warriors International - Mirage0:301:00
 Chaos Esports Club - Stromboli1:302:00
Dota 2 - Red Star Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Space - Winning Gaming1:204:30
 Sun-Rise - Punch Gaming0:207:15
 Albatross Club - Team Aspirations1:208:55
 Team Rockets - Team Venture1:210:30
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desperado - THE New Top0:208:00
 Team Serenity - Team Strawberry2:110:00
 Team Sirius - Look For Smile2:014:00
LoL - Nordic Championship - Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Hybrid Esports1:020:00
 Dusty - Nordavind1:021:00
 Vipers Inc - Atlando Esports1:022:15
 Bifrost - Hillerod Esport Academy0:123:10
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cidade Curiosa Esports - For The Win Esports0:122:00
 GTZ Bulls - Electronik Generation0:123:30
LoL - Belgian League - Spring Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsca Esports - Sector One0:120:00
 Timeout Esports - Brussels Guardians1:021:00
 Rsca Esports - Aethra Esports0:122:05
 Timeout Esports - KV Mechelen1:023:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Arctic - Ucam Esports Club1:019:00
 Team Queso - S2V Esports1:020:10
 X6tence - Origen Bcn1:021:00
 Emonkeyz - MAD Lions Madrid0:122:05
 Giants Gaming Spain - Movistar Riders1:023:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rainbow7 - Azules Esports1:000:00
 Xten Esports - Furious Gaming0:101:00
 Infinity Esports CR - Pixel Esports Club1:002:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Solomid Academy - Evil Geniuses Academy0:102:00
 Team Liquid Academy - Team Dignitas Academy1:023:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Golden Guardians1:000:00
 FlyQuest - Counter Logic Gaming1:001:00
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Golden Guardians1:000:00
 FlyQuest - Counter Logic Gaming1:000:59
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asura - Elements Mystic0:210:00
 Seorabeol Gaming - Jin Air Green Wings2:012:40
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Saim SE0:120:00
 Energypot Wizards - Upper Echelon1:020:49
 Elementaries - Wild.coolermaster1:021:59
 Warkidz E-Sports - Level UP1:023:00
CS:GO - Dreamhack Anaheim
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.g Esports - Furia Esports2:004:10
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Like Wizards - Order0:110:10
 Esper - Avant Garde0:111:10
 Incept - MAD Like Wizards11:10
 Order - Avant Garde0:112:10
 MC E-Sports - Rock Candy1:012:10
CS:GO - IEM Katowice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Team Vitality0:212:59
 Astralis - Cloud92:012:59
 Ninjas IN Pyjamas - Team Vitality0:213:00
 Astralis - Cloud92:013:00
 Natus Vincere - Faze Clan2:115:20
 Renegades - Fnatic0:215:24
 Mousesports - Tyloo2:018:04
 100 Thieves - G2 Esports0:220:20
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thunder Logic - Monstars0:105:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro100 - BIG1:017:00
 Pro100 - Nordavind1:018:15
 Nemiga - Nordavind20:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gao Peng - Sanchi Francisco3:109:30
 Guerricabeitia Jon Ander - Reitspies David0:310:10
 Gauzy Paul - Sriram Sushmit1:310:50
 Sultanovs Isombeks - Valerij Rakov (UKR)2:311:30
 Gao Peng - Guerricabeitia Jon Ander3:012:10
 Gauzy Paul - Reitspies David0:312:50
 Sultanovs Isombeks - Sriram Sushmit0:313:30
 Valerij Rakov (UKR) - Sanchi Francisco1:314:10
 Gao Peng - Gauzy Paul1:314:50
 Guerricabeitia Jon Ander - Sanchi Francisco1:315:30
 Valerij Rakov (UKR) - Sriram Sushmit0:317:00
 Sultanovs Isombeks - Reitspies David0:317:40
 Guerricabeitia Jon Ander - Gauzy Paul1:318:20
 Sriram Sushmit - Sanchi Francisco2:319:00
 Valerij Rakov (UKR) - Reitspies David0:319:40
 Gao Peng - Sultanovs Isombeks3:120:20
 Gauzy Paul - Sanchi Francisco2:321:00
 Gao Peng - Valerij Rakov (UKR)0:321:40
 Sriram Sushmit - Reitspies David3:122:20
 Guerricabeitia Jon Ander - Sultanovs Isombeks3:123:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Wildcats - DC Defenders39:901:00