jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Otrdiena, 25. Feb. 2020. gada
Basketbols
Pasaule - Eurasian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Arsenal Tula - MGAFK Moscow Region100:8618:00
Pasaule - FIBA Amerikas čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paragvaja - Panama66:7500:59
 ASV Virdžīnu salas - Kuba64:9100:59
 Paragvaja - Panama66:7501:00
 Dominikānas Republika - Kanāda75:7502:00
 Urugvaja - Brazīlija68:6802:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HKK Zrinski Mostar - Igokea72:8919:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real BK Club Pesaro(U20) - UISP Palazzetto(U20)87:7118:44
 A.S.D. PGS Sales(U20) - SSD Fortitudo SRL11:6621:00
 Stella Azzura (U20) - Pol Cult Vigna Pia Dil(U20)83:6121:00
 Libertas Basket Lucca(U20) - Tecnocasa Capannori(U20)67:8621:59
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Prazsky - BK Opava B85:6420:20
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nesibe Aydin - Emlak Konut SK69:5912:30
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elazig IL Ozel Idare - Besiktas JK72:6712:59
 Elazig IL Ozel Idare - Besiktas72:6713:00
Sievietes - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Satu Mare - ACS Sepsi Sic69:6518:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Afula - Elityur Ironi Netanya70:7318:59
 AS Ramat Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin92:8918:59
 Hapoel Ramat Gan/Givataiym - Maccabi Hod Hasharon76:6918:59
 Hapoel Afula - Elityur Ironi Netanya70:7319:00
 AS Ramat Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin92:8919:00
 Hapoel Ramat Gan/Givataiym - Maccabi Hod Hasharon76:6919:00
 Elitzur Yavne - Bnei Herzelia92:9119:15
Norvēģija - 1. Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oppsal Tigers 1 - Ammerud 179:5421:59
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berums Verk Defenders - Centrum Tigers Oslo100:8720:00
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - CSKA(Jaun.)66:10409:00
 Avtodor Saratov(Jaun.) - Spartak Primorie(Jaun.)94:6012:00
 Lokomotiv Kuban (Jaun.) - Uniks Kazaņa118:5912:59
 Khimky Moscow (Jaun.) - Enisey Krasnojarsk(Jaun.)108:6914:29
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Vllaznia - KB Peja78:6219:00
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Long Island Nets - Greensboro Swarm123:8402:00
 Reno Bighorns - Idaho Stampede140:11005:00
 Grand Rapids Drive - Windy City Bulls116:8318:00
 Capital City Go-Go - Maine Red Claws93:12518:30
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers - Miami Heat111:11102:00
 Washington Wizards - Milwaukee Bucks134:13702:00
 Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks129:11202:00
 Brooklyn Nets - Orlando Magic113:11502:29
 Houston Rockets - New York Knicks123:11203:00
 Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves139:12303:30
 Utah Jazz - Phoenix Suns111:13103:59
 Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies124:9705:29
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Europa Point FC - FC Boca Juniors2:121:30
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ammanford - Pontypridd Town AFC0:321:30
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Go Ahead Eagles(U23) - Feyenoord Rotterdam(U23)0:219:30
 Go Ahead Eagles(U23) - Feyenoord (U23)0:219:30
Bangladeša - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brothers Union FC - FC Bashundhara Kings2:314:29
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Canamy Tlayacapan - CD Nuevo Chimalhuacan5:020:00
Izraēla - U19 - State Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Irony Qiryat Ata(U19) - Beitar Jerusalem(U19)1:314:00
 Hapoel Ako(U19) - Maccabi Tel Aviv(U19)1:314:14
Horvātija - 3. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vodice - NK Urania1:015:59
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polvorin FC - RC Villalbes4:017:14
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Express FC - Uganda Revenue Authority FC1:215:00
 Proline FC - Tooro United FC2:115:30
 Busoga United FC - Wakiso Giants FC1:015:30
Dānija - Reserveligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske(Rez.) - Midtjylland(Res.)2:114:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shb Da Nang - Sqc Binh Dinh2:009:59
 Koper - NK Opatija3:116:30
 FC Anif - UVB Vocklamarkt1:318:59
 Excelsior Maassluis - RKC Waalwijk II4:020:44
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Tondela (U19) - Uniao de Leiria(U19)4:017:29
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ballyclare - Knockbreda0:121:45
 Ards - Dergview3:122:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Club Chennai2:215:59
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Strikers - Gold Coast Knights SC1:211:29
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Bento - Sao Caetano1:300:59
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harbour View FC - Jamalco FC2:003:00
Līdz 23 gadiem - Draudzības speles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salvadora(U23) - Kostarika(U20)0:118:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Cruz Azul0:100:00
 Guadalajara - Atlas0:203:00
 Pachuca - Gallos Blancos Del Queretaro5:003:00
 Atletico San Luis - Uanl1:604:00
 Santos Laguna - Leon1:205:00
Sievietes - Līdz 20 gadiem - CONCACAF Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puertoriko(U20) - Gajāna(U20)1:222:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Twente - Ajax Amsterdam2:120:30
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace LFC - Hove Albion Lfc0:321:30
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique de Safi - AS Far1:118:00
 Olympique de Safi - FAR Rabat1:118:00
 Moghreb Tetouan - Raja Beni Mellal0:020:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Khaleej - Jeddah Club2:114:29
 AL Baten - AL Thoqbah Club2:014:45
 AL Taqadom - Al Mojzel1:214:55
 AL Nojoom - AL Tai1:017:20
 Hottain - Ohud Medina2:317:55
Līdz 19 gadiem - Draudzības speles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugāle(U19) - Francija(U19)3:119:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sp. San Lorenzo - Club Sportivo Luqueno0:001:15
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orsomarso - AD Union Magdalena2:200:59
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera1:303:04
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yangon United FC - LAO FC3:211:00
 Preah Khan Reach Svay Rieng FC - Bali United2:112:59
 Hougang United - TP Ho Chi Minh FC2:313:30
 Ceres La Salle FC - Than Quang Ninh2:213:30
 Hougang United - HO Chi Minh City FC2:313:30
 Ceres La Salle FC - Than Quang Ninh2:213:30
 Al Jazeera - Al Riffa0:217:00
 Al Jazeera - Al-Riffa0:217:00
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tecnico Universitario - SD Aucas2:002:14
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatayspor - Ankaraspor1:012:59
 Hatayspor - Osmanlispor FK1:013:00
 Menemen Belediyespor - Adana Demirspor2:315:30
 Karagumruk - Eskisehirspor2:018:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpija Ljubljana - Triglav0:217:00
 NK Aluminij - Rudar Velenje1:018:59
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza Universidad De Huanuco - Cienciano1:003:00
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yupanqui - Defensores Cambaceres1:222:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Espanol - Victoriano Arenas0:222:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Temperley - Guillermo Brown1:300:04
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Almirante Brown - Deportivo Armenio2:022:35
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Temperley - Guillermo Brown1:300:05
 Santamarina - Chacarita Juniors2:101:30
 San Martin de Tucuman - Sarmiento de Junin2:002:50
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensa y Justicia - Rosario Central3:000:39
 Union Santa Fe - Central Cordoba0:002:44
 Talleres - Huracan4:202:49
Čīle - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santiago Morning - Cobreloa0:123:00
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OHiggin - Union Espanola1:301:30
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dumbarton - Clyde1:021:45
 Peterhead - Forfar1:121:45
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunfermline - Inverness1:221:45
 Ayr Utd. - Greenock Morton1:221:45
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Motherwell - St. Mirren1:221:45
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea - Bayern Munich0:321:59
 Napoli - Barcelona1:121:59
 Napoli - FC Barcelona1:122:00
 Chelsea FC - Bayern Munich0:322:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Thurrock - Hornchurch21:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wealdstone FC - Chelmsford City0:121:45
 Chippenham Town - Concord Rangers3:021:45
 Billericay Town - Oxford City1:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wimborne Town - Merthyr Town0:021:45
 Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United1:121:45
 Gosport Borough - Salisbury City0:021:45
 Biggleswade Town - Lowestoft Town3:021:45
 Hednesford - Peterborough Sports FC3:321:45
 Royston Town FC - Stourbridge3:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buxton FC - Warrington Town21:45
 Lancaster City - Whitby Town1:321:45
 Nantwich Town - FC United of Manchester0:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston United - Gateshead0:321:45
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aldershot - Boreham Wood3:221:45
 Maidenhead United - Ebbsfleet United1:321:45
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheltenham - Northampton2:121:45
 Grimsby - Newport County4:221:45
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coventry City - Rotherham1:121:45
 Portsmouth FC - MK Dons3:121:45
 Shrewsbury - Tranmere Rovers2:321:45
 Blackpool - Bolton Wanderers2:121:45
 Sunderland - Fleetwood Town1:121:45
 Oxford United - Accrington3:021:45
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huddersfield - Bristol City2:121:44
 Queens Park Rangers - Derby County2:121:44
 Cardiff - Nottingham Forest0:121:44
 Luton Town - Brentford2:121:44
 Huddersfield - Bristol City2:121:45
 Luton Town - Brentford2:121:45
 Queens Park Rangers - Derby County2:121:45
 Cardiff - Nottingham Forest0:121:45
 West Bromwich - Preston NE2:021:59
Hokejs
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anyang Halla - OJI Eagles3:212:00
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai-HC Klaipeda - Geleznis Vilkas Vilnius2:619:19
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edmonton Oil Kings - Kootenay Ice10:120:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ottawa 67'S - Kingston Frontenacs7:317:29
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim2:119:30
 Torun - Gorniczy Klub Sportowy Tychy1:319:30
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim2:119:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators3:302:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ORG Junior - MHK Dinamo St Petersburg2:1018:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Gyergyoi HK2:218:30
 Ferencvarosi TC - Fehervari Titanok8:118:59
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - EC Kac II0:320:00
 HK Olimpija - Ritten2:220:15
 EC Red Bull Salzburg U20 - EHC Lustenau5:120:15
 EHC Bregenzerwald - EK Zell AM See2:220:30
 EC Die Adler Kitzbuhel - FBI Veu Feldkirch3:321:00
 HC Pustertal - Asiago4:121:00
 HC Gherdeina - Vipiteno4:221:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk4:114:29
 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki3:118:00
 AK Bars Kazan - Salavat Julaev3:218:00
 Severstal Cherepovec - HC Sochi3:218:00
 AK Bars Kazan - Salavat Julaev3:218:00
 Severstal Cherepovec - HC Sochi3:218:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki3:118:00
 Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl3:518:09
 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:418:30
 HC Vityaz - Spartak Moscow2:418:30
 HC Dinamo Moscow - Traktor Chelabinsk2:218:30
 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:418:30
 HC Dinamo Moscow - Traktor Chelabinsk2:218:30
 CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1:418:30
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouen - Gap1:121:00
 Grenoble - Chamonix-Morzine HC4:321:00
 HC Nice - Anglet Hormadi Elite3:321:00
 Amiens - Mulhouse3:321:15
 Angers - Bordeaux2:021:30
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - Stavanger3:220:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - SC Bern4:220:44
 HC Fribourg Gotteron - EV Zug1:120:45
 HC Davos - SC Bern4:220:45
 Lausanne HC - Langnau Tigers3:120:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederikshavn White Hawks - Odense Bulldogs6:620:00
 AaB Ishockey - Rungsted5:220:00
 Sonderjyske Ishockey - Herlev Eagles3:421:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolner Haie - Wolfsburg Grizzly5:020:29
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Dukla Michalovce - HKM Nitra4:418:30
 HKM Zvolen - HC Kosice2:518:59
 HC 07 Detva - Mac Budapest2:519:00
 Banska Bystrica - Slovan Bratislava3:319:00
 Dukla Trencin - SKP Poprad6:319:00
 Nove Zamky - DVTK Jegesmedvek3:419:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Litomerice3:118:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Zlin1:118:00
 Litvinov - Mountfield HK2:318:00
 Trinec - Zlin1:118:00
 Liberec - Plzen4:118:59
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tappara Tampere - HIFK2:218:30
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pitea - AIF Tranas2:220:00
 Kiruna Aif - IK Ostersunds2:220:00
 SK Tegs - HF Bodens4:020:00
 HK Visbi-Roma - IF Lindlovens5:320:00
 HC Halmstad Hammers - Vasby0:120:00
 HC Vimmerbju - Kallinge/Ronneby3:320:00
 Gripen HC Nykoping - IF Nibro1:120:00
 Stromsbro IF - Troja-Ljungby0:120:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasterviks - Bjorkloven4:220:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgarden - Brynas3:220:00
 Malmo - Linkoping3:320:00
 Djurgarden - Brynas3:220:00
 Oskarshamn - Farjestad3:320:00
 Skelleftea AIK - HV 712:120:00
 Vaxjo Lakers - Lulea1:320:00
 Oskarshamn - Farjestad3:320:00
 Rogle - Orebro3:020:00
 Vastra Frolunda - Leksand2:520:29
Teniss
WTA - Dubultspēles - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garcia-Perez G / Sorribes Tormo S - Santamaria S / Stojanovic N0:200:00
 Arruabarrena L / Mchale C - Dolehide C / Sharma A0:203:15
WTA - Dubultspēles - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hradecka L / Klepac A - Baboša T./Mladenoviča K.1:214:29
 Hradecka L / Klepac A - Baboša T./ Mladenoviča K.1:214:30
 Hsieh S / Strycova B - Kičenoka L. / Kičenoka N.2:017:00
 Dabrowski G / Ostapenko J - Alexandrova E / Blinkova A2:018:30
 Flipkens K / Mattek-Sands B - Mertens E / Sabalenka A1:220:00
 Melichar N / XU Y - Duan Y / Kudermetova V2:120:29
 HAN X / Peng S - Bencic B / Kenin S0:220:29
 Buyukakcay C / Siegemund L - Chan H-C / Chan L20:29
 Melichar N / XU Y - Duan Y / Kudermetova V2:120:30
 HAN X / Peng S - Bencic B / Kenin S0:220:30
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aršinkova Petia - Orange Margaux0:210:15
 Boehner Laura - Morlet Giulia0:210:30
 Hoedt Merel - Kolar Nastja2:010:30
 Boehner Laura - Morlet Giulia0:210:30
 Hoedt Merel - Kolar Nastja2:010:30
 Escauriza Lara - Sugnauksa Tesa2:011:40
 Liauw A Fong Noa - Mikulskite Justīna2:112:00
 Berberovica Nefisa - Araya, Florencia2:012:35
 Vidmanova Darja - NG, Taylor0:213:35
 Sanera Julita - Biolay Sophia0:213:55
WTA - ITF - Altenkirhene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mitu Kristīna-Andrea - Pitera Katržina2:111:55
 Šūla Čiara - Schunk Nastasja Mariana0:212:00
 Meļņikova Marina - Zaja Anna0:213:30
 Ivakņenko Valentīna - Pantuckova Magdalena0:214:30
 Kilnarova Monika - Fruhvirtova Linda0:216:00
 Nimeijere Jule - Melissa Verena2:016:00
 Rubini Stefania - Hodzic Mina2:017:45
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zakarļjuka Marianna - Brankovic Zara2:003:50
 Parnabija Alana - Kavamura Mana2:103:50
 Sakatsume Himeno - Minokoši Maija2:103:59
 Akita Šiho - Rutlifa Erina2:004:00
 Sakatsume Himeno - Minokoši Mai2:104:00
 Fanning Emily - Matsuda Misaki2:104:00
 Marshall Amber - Hosogi Sakura2:104:00
 Smita Alisija - Forlisa Džeimī2:106:00
 Rodionova Arina - Repac Mia2:006:00
 Symons Olivia - Elija Džennifera0:206:15
 Smita Alisija - Forlisa Džeimī2:106:15
 Stefanini Lucrezia - Janga Sujeonga2:006:25
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fita Boluda Anžela - Horačkova Gabriela2:011:30
 Karrillo Marina Alba - Svatikova Laura1:211:30
 Astakhova Darya - Pulchartova Laetitia2:011:30
 Leikina Polina - Zantedesčii Aurora2:011:30
WTA - ITF - Sanderlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salden Lara - Feta Jana0:212:00
 Hogenkampa Ričela - Kristija Freja2:013:30
 Tomova Viktorija - Muntīna Viktorija2:113:45
 Piper Grace - Bruleau Lu0:214:14
 Kolinsa Ali - Shaw, Eva0:215:00
 Hartono Arianne - Ozgena Pemra0:215:00
 Kolinsa Ali - Shaw, Eva0:215:00
 Hartono Arianne - Ozgena Pemra0:215:00
WTA - ITF - Macon
 NotikumsRezultātsLaiks
 DI Giuseppe Martina - Bulgaru Mirjama Bjanka0:212:00
 Buča Kristina - Richard Zoe2:012:00
 Jelena Albon - Kristiāna Žaklīna Adina0:213:30
 Alhusseina Abdeal Aziz Lamisa - Marcinkeviča Diāna1:213:45
 Desperjēra Galle - Tubello Alice2:014:40
 Georgesa Mirtilla - Andrianjafitrimo Tessa2:116:30
 Dodina Oseana - Gervais Julī2:019:20
WTA - ITF - Rančo Santa Fe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaksiča Jovana - Perina Konija2:020:00
 Osaka Mari - Sramkova Rebeka0:220:00
 Makreja Megana - Lēba Džeimija0:220:00
 Noel Alexa - Parrija Diane0:221:30
 Manasse Megana - Ju Ksiadi0:221:45
 Halbauere Elī - Udvardi Panna0:222:15
 Abanda Francoise - Sebova Katerina2:022:25
 Vikmaijera Janīna - Mina Greisa2:023:05
 Ce Gabriela - Talaba Gabriela2:123:10
WTA - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vatsone Hetere - Vandervēge Koko2:100:00
 Potapova Anastasija - Šmiedlova Anna-Karolīna2:100:00
 Vatsone Hetere - Vandervēge Koko2:100:00
 Potapova Anastasija - Šmiedlova Anna-Karolīna2:100:00
 Ruse Arantksa - Hibino Nao0:201:25
 Bondarenko Katrīna - Kovinic Danka2:101:54
 Bouzkova Marija - Maria Tatjana1:202:34
 Zidanseka Tamara - Kaļinskaja Anna2:004:34
 Zidanseka Tamāra - Kaļinskaja Anna2:004:35
 Vana Hsju - Vanga Džafana2:004:45
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kontaveita Aneta - Arina Sabalenka1:212:59
 Zvonareva Vera - Čanga Saisai0:214:29
 Zahlavova Stricova Barbora - Ostapenko Jeļena0:214:29
 Zvonareva Vera - Čanga Saisai0:214:30
 Zahlavova Stricova Barbora - Ostapenko Jeļena0:214:30
 Kuznecova Svetlana - Svjateka Iga2:015:30
 Suareza Navarro Karla - Kvitova Petra1:215:35
 Jastremska Dajana - Kenin Sofia2:016:04
 Mertensa Elise - Putintseva Juļja1:216:15
 Kudermetova Veronika - Benčiča Belinda1:216:50
 Bartija Ešlija - Zīgemunda Laura2:017:29
 Van Uitvanka Alisone - Ribakina Jelena1:217:55
 Pliskova Karolīna - Pera Bernarda2:018:59
 Muguruza G. Blanko - Tomļanoviča Ajla2:019:45
 Žabēra Onsa - Breidija Dženifera2:020:14
 Sakkari Marija - Martincova Terēza2:120:55
ATP - ITF Future - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nouza Petrs - Trinkers Jonass0:213:30
 Lukas Kleins - Vanko Tomas2:013:30
 Razboršeks Niks - Paulson Andrew2:013:30
 Lehecka Jiri - Daņilovs Savrijans2:116:25
ATP - ITF Future - Rio Cuarto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silva Dutra Daniels - Kestelboims Mariano1:217:50
 Diaz Acosta Facundo - Villanueva Gonzalo2:020:30
 Ečeverijs Tomass Martins - Fakundo Huarezs2:021:10
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maštakovs Mikita - Goldenberg Lior2:111:30
 Noce Gabriele Maria - Kirkovs Vasils0:211:30
 Shevchenko Alexander - Bojers Dastijs H2:011:30
ATP - ITF Future - Sunderland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mertenss Janiks - Patten Henry2:111:55
 Brouvers Gijs - Eriksons Markuss2:111:55
 De Jong Jesper - Little Daniel2:112:00
 Mchugh Aidan - Gautiers Aleksis2:012:00
 Hojts Evans - Sijslings Igors0:213:30
 Aleksandrs Donskis - Marks Vaithauss0:214:30
ATP - ITF Future - Trento
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jorda Sanchis David - De Rossi Marko2:009:50
 Martiness Mirko - Gola Andrea1:209:55
 Bertola Remijs - Taddia Leonardo2:009:55
 Kopps Sandro - Compagnucci Tommaso0:209:59
 Jorda Sanchis David - De Rossi Marko2:010:00
 Kopps Sandro - Compagnucci Tommaso0:210:00
 Steinegger Yannik - Treska Džuzeppe1:211:25
 Frinzi Mattia - Maturell, Yosvani2:011:40
 Potenza Luka - Patric Prinoth2:011:44
 Marko Moskiatti - Ortenzi Gian Marco0:211:50
ATP - ITF Future - Vale Do Lobo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turčetti Nikolo - Beins Maveriks0:212:30
 Roglans Alberts - Fanselovs Sebastians0:212:30
 Boerma Pelle - Atmane Terence1:217:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sureškumars Manišs - Maiga Rikardo1:210:30
 Vongs Hongs Kits - Pietri Benžamins0:210:30
 Tang Kyle Lok Yin - Hua Runhao0:210:30
 Kagnina Žuljens - Pontiko Hugo2:012:10
 Ehrenschneider Nino - Kai Wai Yu2:012:15
 Pisane Tom - Kilani Majeds0:213:00
 HE Jekong - Echargui Moez0:214:20
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erel Yanki - Turkers Merts Naci2:110:30
 Hamū Maksims - Piros Zsombor2:010:35
ATP - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajdukovic Duje - Misolic Filip2:008:55
 Daljevs Pavle - Ingarao Alessandro0:209:00
ATP - Challenger - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marčenko Iļja - Bahingers Matiass2:111:00
 Stahovskis Sergejs - Gabašvili Teimurazs0:211:00
 Viola Mateo - Haliss Kventins0:212:44
 Rebuls Fabjens - Baldi Filipo2:013:34
 Bonzi Benjamins - Tseng Chun Hsin2:013:50
 Kotovs Pavels - Hoangs Antonijs2:115:09
 Karatcevs Aslans - Gaston Hugo1:215:09
 Kotovs Pavels - Hoangs Antonijs2:115:10
 Karatcevs Aslans - Gaston Hugo1:215:10
 Nagals Sumits - Grenjē Hugo1:216:50
 Maksims Hanvjērs - Janovičs Jerzijs0:217:40
 Borg, Leo - Gulbis Ernests0:219:30
 Lacko Lukašs - Sasi Kumar Mukund2:020:14
 Hāse Robins - Mayot Harold0:220:49
 Gojo Borna - Džiustino Lorenso0:221:50
ATP - Challenger - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loks Bendžamins - Šimabukuro Šo2:102:00
 Pelivo Filips - Yamasaki Jumpei2:003:30
 Mots Bleiks - Galarneau Aleksis2:105:05
 Deskotts Matias Franko - Harper Cleeve2:118:59
 Deskotte, Matias Franko - Harper Cleeve2:119:00
 Karuana Liams - Dougaz Azizs0:220:10
 Buršjē Harrijs - Ribakovs Aleks0:221:45
 Korvins Feliks - Novikovs Dennis2:022:00
 Braimers Geidžs - Diallo Gabriel2:023:29
ATP - Challenger - Dubultspēles - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabanov I / Sabanov M - Margaroli L / Vavassori A0:218:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blanch U / Ficovich J P - ORE J / Rapp A0:222:39
 Balaji N S / Nedunchezhiyan J - Cozbinov A / Istomin D2:023:09
ATP - Challenger - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasspūls Loids - Kingsley Cannon2:000:04
 Gomezs-Herera Karloss - Kings Kevins0:217:00
 Brauns Aleksanders - Haerteis Johannes0:217:00
 Boulais Justin - Klezars Gilerme0:217:00
 Brauns Aleksanders - Haerteis Johannes0:217:00
 Kozbinovs Aleksandrs - Kastelnuvo Luka2:018:20
 Kozbinovs Aleksandrs - Kastelnuovo Luka2:018:20
 Jangs Donalds - Li Že0:218:40
 Kvirozs Roberto - Harris Endrjū2:119:25
 Vulfs Džfrijs Džons - Vords Džeimss2:119:30
 Escoffier Antoine - Aleksandrs Vukičs0:220:40
 Gomežs Emilio - Rodriguess-Pace Ricarko2:021:39
 Polanskis Pīters - Kiršhaimers Strongs1:222:10
ATP - Dubultspēles - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demoliner M / Middelkoop M - Dellien H / Goransson A2:120:14
 Lama G / Seyboth Wild T - Carballes Baena R / Davidovich Fokina A0:222:10
 Sharan D / Sitak A - Monteiro T / Romboli F2:023:29
ATP - Dubultspēles - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daniell M / Oswald P - Dimitrov G / Fritz T1:200:00
 Zverevs A. / Zverevs M. - Monroe N / Withrow J2:005:00
 Zverevs A./ Zverevs M. - Monroe N / Withrow J2:005:00
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Gille S / Vliegen J0:206:15
ATP - Dubultspēles - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melzer J / Roger-Vasselin E - Murray J / Skupski N2:012:00
 Khachanov K / Rublev A - Klaasen R / Marach O0:213:34
 Ebden M / Paes L - Dodig I / Polasek F2:015:15
 RAM R / Salisbury J - Cilic M / Djokovic N2:015:55
 AL Janahi A / AL Janahi F - Koolhof W / Mektic N0:216:34
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrios Vera M.T. - Taberners Karloss2:101:19
 Martins Andrejs - Davidovičs Fokina Alehandro1:218:00
 Monterio Tiago Moura - Majers Leonardo2:118:00
 Olivo Renzo - Sousa Pedro2:118:00
 Martins Andrejs - Davidovičs Fokina Alehandro1:218:00
 Monterio Tiago Moura - Majers Leonardo2:118:00
 Olivo Renzo - Sousa Pedro2:118:00
 Del Bonis Federiko - Kližans Martins2:020:44
 Kovaliks Džozefs - Karuso Salvatore0:220:49
 Horanskis Filips - Variljas Juan Pablo0:222:25
 Koria Federiko - Londero Huans Ignasio0:222:45
ATP - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norijs Kamerons - Manarīno Adrians1:200:00
 Pauls Tommijs - Makdonalds Makenzijs2:102:14
 Alex De Minaur - Kecmanovičs Miomirs1:202:49
 Vavrinka Staņislass - Tiafo Frensiss2:105:05
 Vavrinka Staņislass - Francis Tiafoe2:105:05
 Žirons Markoss - Lopezs Villasenjors Žererdo2:006:55
 Edmunds Kails - Lopess Feliciano2:008:09
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čiličs Marins - Paire Benoī1:212:00
 Lu Jen-Hsans - Učijama Jasutaka1:212:00
 Gunnesvarans Prajnašs - Novaks Deniss0:212:00
 Čiličs Marins - Paire Benoī1:212:00
 Lu Jen-Hsans - Učijama Jasutaka1:212:00
 Gunnesvarans Prajnašs - Novaks Deniss0:212:00
 Sousa Džao(Por) - Krajinovičs Filips1:213:34
 Hurkaš Huberts - Bubliks Aleksandrs0:214:05
 Evanss Daniels - Fognini Fabio2:114:49
 Nišioka Jošihito - Erberts Pjērs Hjūs0:215:35
 Basilašvili Nikolozs - Berankis Rikardas2:117:49
 Karreno-Busta Pablo - Tsitsipas Stefanos0:217:49
 Basilašvili Nikolozs - Berankis Rikardas2:117:50
 Karreno-Busta Pablo - Tsitsipas Stefanos0:217:50
 Bautista-Aguts Roberto - Strufs Jans-Lennards0:219:39
Handbols
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moser Medical UHK Krems - Fivers WAT Margareten27:2820:00
 UHC Goldmann Druck Tulln - Ferlach25:3721:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delta Belenenses - ADA Maia-Ismai30:2622:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Rudar - MRK Crvena Zvezda27:1819:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. - Pogon Handball Szczecin29:2718:59
 MKS Zaglebie Lubin - KS Vive Targi Kielce25:3519:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veszprem - Cyeb Budakalasz35:2319:00
 Pick Szeged - Tatabanja36:2519:30
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Rishon LeZion - A.S Ramat Hasharon27:2419:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siofok KC - Szent Istvan SE45:2619:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Ramnicu Valcea - Jolidon Cluj34:2618:00
 Dunara Braila - CSM Bucuresti23:3318:00
 Ramnicu Valcea - Jolidon Cluj34:2618:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rostov-Don - Lada31:3118:30
 Rostov-Don - Lada Toljatti31:3118:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ugntu-Vnzm - SKIF30:3215:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FIF - HOJ22:2420:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 GOG Handbold - Bjerringbro-Silkeborg32:2919:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid43:2820:00
Volejbols
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Beograd - Spartak Subotica3:021:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Aydin B.Sehir Bld.3:117:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KGC Pro VC - IBK Altos3:212:00
 KGC Pro VC - Hwaseong IBK Altos3:212:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Developres Rzeszow1:318:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Developres Rzeszow1:318:30
Vīrieši - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Ribnica2:320:00
Vīrieši - Alžīrija - Super Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Petroliers - MB Bejaia3:115:59
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pavlodar - Yesil0:309:00
 Burevstnik Almaty - Mangystau3:011:29
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stiinta Explorari Baia Mare - C.s. Arcada Galati0:317:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportacademy-VRZ Sterlitamak - MGTU2:315:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Marienlyst - ASV Arhus0:321:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loimu - ETTA3:118:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Daejeon KGC2:312:00
 Suwon KEPCO Vixtorm - Samsung Blue Fangs2:312:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - VK Karlovarsko3:017:00
 MMP Ankara - VK Karlovarsko3:017:00
 Penzugyor SE - Sporting CP2:320:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Zenit ST Petersburg2:319:30
 Generali Haching - Zenit ST Petersburg2:319:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PGE Skra Belchatow - Jastrzebski Wegiel0:321:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evivo Duren - Berlin Recycling Volleys2:319:30
Florbols
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 RIG Umea Ibf - Wibax Patriot Ibk Pitea5:421:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Kalmarsund - Mullsjo6:520:15
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nokian KrP - TPS Turku5:518:30
 SB Welhot - Steelers9:518:30
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 St.Louis Cardinals - Washington Nationals6:920:05
 Detroit Tigers - NY Mets9:620:05
 Houston Astros - Miami Marlins4:720:05
 Chicago Cubs - Colorado Rockies6:1222:05
 Milwaukee Brewers - Seattle Mariners1:222:05
 Texas Rangers - Kansas City Royals4:522:05
 San Diego Padres - Oakland Athletics9:622:10
 LA Angels - Cincinnati Reds7:322:10
 Arizona Diamondbacks - LA Dodgers7:322:10
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grīnsleids Džeisons - West Jonathan10:00
 West Jonathan - Rands Kevin2:011:00
 Rands Kevin - Grīnsleids Džeisons1:212:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Rättvik - Falu BS/BK2:520:00
 Kaliks - Ljusdals BK4:520:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ullern - Stabaek IF2:320:00
Snūkers
Spēlētāju čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertsons Nīls - Perijs Džo4:615:00
 Higinss Džons - Dots Grems6:215:00
 Robertsons Nīls - Perijs Džo4:615:00
 Higinss Džons - Dots Grems6:215:00
 Tramps Džuds - Holts Maikls6:321:00
 Bingtao Jans - Vilsons Kirens6:221:00
 Tramps Džuds - Holts Maikls6:321:00
E-Sports
Starcraft - Afreeca Starleague - Season 9
 NotikumsRezultātsLaiks
 Light - Forgg1:012:00
Dota 2 - Red Star Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winning Gaming - Punch Gaming2:004:30
 Team Space - Team Aspirations1:206:40
 Sun-Rise - Team Venture1:209:15
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newbee - Youknowwho1:205:00
 Team Strawberry - THE New Top2:111:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Forze1:214:00
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demise - Nvision Esports0:120:00
 Fnatic Rising - MNM Gaming1:021:00
 Excel UK - Phelan Gaming1:021:50
 Barrage Esports - Enclave Gaming1:022:45
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geekcase Esports - Estoril Praia Esports1:000:50
 Boavista FC - Samclan Esports Club0:102:00
 Electronik Generation - Samclan Esports Club0:122:00
 Cidade Curiosa Esports - Boavista FC0:123:20
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Qlash Forge - Outplayed0:119:00
 Racoon - YDN Devils1:020:00
 Cyberground Gaming - Samsung Morning Stars0:121:00
 Sparks Esports - Moba Rog1:021:50
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piratesports - Devils.one0:118:30
 Pride - Illuminar Gaming0:119:30
 Avez - K1ck Esports Club0:120:30
 Diablo Chairs - Rogue Esports Club0:121:45
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team LDLC - Gameward1:021:00
 Gamersorigin - Misfits Academy0:122:00
 Solary - Team Mces1:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Guardians Academy - 100 Thieves Academy1:000:30
 Cloud9 Academy - Immortals Academy1:001:30
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Team Dignitas1:003:30
 Team SoloMid - Evil Geniuses1:004:25
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skyfire - Paradox Gaming0:111:10
 Formidable - Esper1:011:10
 Fury - Avant Garde0:111:10
 Trident Esports - Incept1:012:10
CS:GO - IEM Katowice
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions E.c. - Evil Geniuses1:212:59
 Liquid - Virtus Pro2:012:59
 MAD Lions E.c. - Evil Geniuses1:213:00
 Liquid - Virtus Pro2:013:00
 Cloud9 - Ninjas IN Pyjamas0:215:44
 Astralis - Team Vitality2:016:30
 Faze Clan - Renegades2:017:49
 Natus Vincere - Fnatic1:219:30
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swole Identity - Mythic03:00
 Monstars - Oceanus Gaming1:003:50
 BIG Frames - Monstars1:005:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pact - Demolition Crew1:018:00
 HellRaisers - AGO Gaming0:118:00
 Pro100 - Movistar Riders0:119:00
 Wisla Krakow - Demolition Crew1:019:05
 Sprout - HellRaisers1:020:05
 Japaleno - Pro1000:121:05
Skvošs
Vīrieši - Bahl and Gaynor Cincinnati Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sobhy Amanda - Perry Sarah-Jane3:101:45
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gauzy Paul - Valerij Rakov (UKR)3:010:00
 Gao Peng - Sriram Sushmit2:310:40
 Sultanovs Isombeks - Sanchi Francisco1:311:20
 Guerricabeitia Jon Ander - Valerij Rakov (UKR)2:312:00
 Reitspies David - Sanchi Francisco3:112:40
 Gauzy Paul - Sultanovs Isombeks3:013:20
 Gao Peng - Reitspies David3:014:00
 Guerricabeitia Jon Ander - Sriram Sushmit3:214:40