jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Trešdiena, 26. Feb. 2020. gada
Basketbols
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elizur Ashkelon - Elitzur Kiryat Ata76:8419:30
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas104:7718:59
 VEF Rīga - Tartu Universitate107:5719:00
 Valmiera Glass VIA - Liepāja94:5919:00
 BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas104:7719:00
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sutjeska - Helios Domzale81:7419:00
 KK Sloboda Dita Tuzla - KK Lovcen Cetinje86:8020:00
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Decin - Swans Gmunden96:7119:00
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Rahoveci - Ibar69:8020:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakken Bears - Svendborg Rabbits87:8319:30
 Horsens IC - Ebaa95:5719:45
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zadar - KK Sonik-Puntamika85:8020:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Olimpija - Krka86:7719:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pyrinto Tampere - Lapuan Korikobrat86:8418:30
 Kataja Joensuu - Karhut Kauhajoen89:9518:30
 Uu-Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls70:10418:30
 Kouvot Kouvola - BC Nokia75:9418:30
 Kaarinan Ura Basket - Salon Vilpas71:13018:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon ET Land Elephants - Anyang KGC99:8812:00
 Goyang Orions - Mobis Phoebus68:6412:00
 Incheon ET Land Elephants - Anyang KGC99:8812:00
 Goyang Orions - Mobis Phoebus68:6412:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snaefell - Valur Reykjavik74:9921:15
 KR Reykjavik - Breidablik98:6821:15
 UMF Grindavik - Skallagrimur66:7621:15
 Keflavik - Haukar79:7421:15
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yalova VIP Genclik - Fenerbahce Koleji67:6912:59
 Istanbul Universitesi - Mersin Universitesi85:6815:59
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Orlovi - ZKK KRraljevo71:7018:00
 ZKK Tresnjevka - ZKK Crvena Zvezda81:6218:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ohio State Buckeyes - Northwestern Wildcats55:6900:59
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UNI Gjor - KSC Szekszard49:8219:00
 Aluinvent Dvtk Miskolc - PEAC Pecs88:8219:30
Sievietes - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Rapid - ACS KSE Targu Secuiesc78:6514:29
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Capitals - Melbourn Boomers77:6410:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Guri Kdb Life Winnus62:5712:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basket Landes - Ormanspor Genclik102:6421:00
 Flammes Carolo - CCC Polkowice83:7321:00
 Valencia BC - Bizkaia72:5021:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nadezda Orenburg - Bourges Basket74:6515:59
 UMMC Jekaterinburg - Cukurova Basketbol112:3715:59
 Nadezda Orenburg - Bourges74:6516:00
 Dinamo Kursk - Basket Gdynia64:5818:00
 Lyon - Fenerbahce78:6521:00
 Lattes Montpellier - SPAR City Girona45:5721:00
 Mithra Castors Braine - USK Praha65:8921:00
 Montpellier - SPAR City Girona45:5721:00
 Mithra Castors Braine - USK Praha65:8921:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darussafaka Cooper Tires - Turk Telekom70:7017:00
 Tofas Bursa - Bahcesehir Koleji77:7617:00
 Tofas Bursa - Bahcesehir Okullari77:7617:00
 OGM Ormanspor - ITU BK73:7017:00
 Fenerbahce Ulker - Galatasaray Medical Park75:8019:15
 Banvit Bandirma - IAU Buyukcekmece Basketbol99:6519:15
 Fenerbahce Ulker - Galatasaray Medical Park75:8019:15
 Banvitspor - IAU Buyukcekmece Basketbol99:6519:15
Grieķija - Eska-Eskana A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Niki Amarousiou - GS Apollon88:5320:00
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASA Koroivos Amaliadas - Apollon Patron80:7317:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Athens - A.G.O Aegean Rethimo84:8318:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija78:7318:59
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canton Charge - College Park Skyhawks121:11602:00
 Erie Bayhawks - Lakeland Magic110:11202:00
 Sioux Falls Skyforce - Austin Spurs100:9902:30
 Raptors 905 - Fort Wayne Mad Ants113:9602:30
 Wisconsin Herd - Delaware 87ers133:12803:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaminade Silverswords - Hawaii Pacific Sharks92:7807:30
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers - Charlotte Hornets119:8002:00
 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks97:10802:29
 Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder122:12403:00
 Denver Nuggets - Detroit Pistons115:9803:59
 Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans118:10905:00
 Portland Trail Blazers - Boston Celtics106:11805:00
 Golden State Warriors - Sacramento Kings94:11205:29
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 College 1975 FC - Mons Calpe SC0:621:30
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodina - Tom Tomsk3:209:59
 Rotor Volgograd - Mordovia Saransk2:012:44
 Fakel-Voronezh - SKA Rostova2:018:15
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sitra - Isa Town0:117:15
 Al-Ittifaq - Malkiya0:217:15
Sievietes - Spānija - Copa de SM La Reina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madrid Ccf - Sevilla FC0:318:00
 Cdef Logrono - Real Betis Balompie1:019:30
 FC Barcelona - RC Deportivo La Coruna0:020:00
 Athletic Bilbao - CD Tacon2:120:00
Sievietes - Līdz 20 gadiem - CONCACAF Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikaragva(U20) - Meksika(U20)0:401:00
 Gvatemala(U20) - Salvadora (U20)0:119:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla C - UB Lebrijana2:018:00
 Linares - CD Huetor Vega1:019:30
 CA Antoniano - San Roque1:020:30
 CD Ciudad De Lucena - Xerez2:221:00
 Coria CF - CD Utrera0:221:30
 UD Maracena - Atletico Mancha Real0:221:30
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uganda Police FC - Kampala City Council FC0:115:00
 Mbarara FC - Bul FC1:015:30
 Vipers - Maroons FC5:015:30
 Vipers SC - Maroons5:015:30
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB 03 Hilden - Sportfreunde Baumberg3:120:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sicula Leonzio - Casertana2:215:59
 Avellino - Paganese1:015:59
 AZ Picerno - Catania1:215:59
 Avellino - Paganese1:016:00
 AZ Picerno - Catania1:216:00
 Sicula Leonzio - Casertana2:216:00
 US Vibonese - Virtus Francavilla2:117:29
 SS Cavese - Rende2:119:30
 Teramo - Potenza SC0:119:30
 Bisceglie - Viterbo Calcio0:119:30
 Ternana - Bari2:221:44
 Catanzaro - Reggio Calabria0:121:44
 AC Monopoli - Rieti Srl1:021:44
 Ternana - Bari2:221:45
 Catanzaro - Reggio Calabria0:121:45
 AC Monopoli - Rieti Srl1:021:45
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Rionegro - Atletico Huila4:002:40
Čīle - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rangers de Talca - Union San Felipe2:201:30
Argentīna - Primera Division B (Rezerves līga)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores De Belgrano(Rez.) - CA Tigre (Res.)0:114:00
 Deportivo Moron(Res.) - All Boys(Rez.)0:121:59
 CA Quilmes (Res.) - Temperley (Res.)3:121:59
Argentīna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimnasia La Plata - Sportivo Barracas2:002:10
 Aldosivi - Talleres De Remedios De Escalada1:322:35
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Qadasiya - Al Ain2:214:30
 AL Bukayriyah FC - AL Nahdha2:114:55
 Najran - Al-Shoalah0:115:00
 Al Jeel - Al-Jabalain2:217:20
 Ansar Medina - Al Kawkab2:018:04
Taizeme - Divīzija 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samut Sakhon - Siam Navy1:112:45
 Chiangmai FC - Kasetsart University5:012:45
 Khonkaen - Nong Bua Pitchaya FC0:113:00
 Udon Thani FC - Sisaket0:013:00
 Ayutthaya United - Phrae United0:214:00
 Lampang FC - Uthai Thani FC1:014:00
 Nakhon Pathom United FC - Grand Andaman Ranong United FC0:114:00
 Chainat - Khon Kaen United FC1:115:00
 Samut Prakan Customs United FC - Chiangmai United0:115:00
Taizeme - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chonburi - Nakhon Ratchasima FC3:112:44
 Chiangrai United - Trat FC3:012:45
 Chonburi - Nakhon Ratchasima FC3:112:45
 Suphanburi - Prachuap FC1:013:00
 Sukhothai FC - Singhtarua FC1:214:00
 Ratchaburi FC - Buriram United4:314:00
 Bangkok Glass - Police Tero FC3:014:00
 Sukhothai FC - Singhtarua FC1:214:00
 Rayong FC - Muang Thong United0:315:00
 Pattaya United - Bangkok Utd1:215:00
Līdz 19 gadiem - Draudzības speles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija(U19) - Dānija(U19)1:112:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - Oriente Petrolero4:221:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brechin City - Queens Park0:021:45
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSM Makassar - Shan United FC3:110:30
 Kaya FC - Tampines Rovers0:012:59
 FC Khujand - FK Neftchi Kochkor-Ata1:013:00
 Kaya FC - Tampines Rovers0:013:00
 Bengaluru - Maziya Sports2:116:00
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nea Salamina - Anorthosis0:217:00
 Ethnikos Achna - Apollon Limassol2:019:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Mladost Lucani3:114:00
 Indija - Crvena Zvezda1:115:00
 Cukaricki - Vozdovac2:118:59
 Partizan Belgrad - Novi Sad3:118:59
 Rad Beograd - Habitfarm Javor1:119:00
 Cukaricki - Vozdovac2:119:00
 Napredak - FK Radnik Surdulica0:119:00
 Vojvodina - Radnicki Nis3:019:00
 Partizan Belgrad - Novi Sad3:119:00
 FK Macva Sabac - Backa Topola0:119:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akhisar Belediye - Giresunspor2:015:30
 Altinordu - Erzurum BB2:115:30
 Akhisar Belediye - Giresunspor2:015:30
 Adanaspor AS - Umraniyespor0:118:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabor Sezana - Domzale2:115:30
 Mura 05 - Maribor1:218:00
 Celje - ASK Bravo2:218:59
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenix Montevideo - Torque1:321:59
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo PI - Piaui PI2:321:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceara - Botafogo PB2:222:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crac - Ipora GO2:120:30
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 XV de Piracicaba - Juventude1:121:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 AFC Progresul 1944 Spartac - FCM Alexandria2:111:00
 Flora Tallinn - Sogndal2:212:59
 Belshina Bobruisk - FC Gomel0:113:00
 Flora Tallinn - Sogndal2:213:00
 SV Turkgucu Ataspor Munchen - TSV 1880 Wasserburg3:014:00
 KFUM Oslo - Ham-Kam2:214:00
 Sarpsborg 08 - Torpedo Moscow2:217:00
 Flekkeroy - Jerv2:419:00
 Lunds BK - Trelleborgs2:219:30
 Hammer Spvg - IG Bonen3:220:00
 Slask Swietochlowice - GKS Katowice II2:020:00
 Ankerbrot - USV Eichgraben0:220:00
Pasaule - CONCACAF Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta United FC - CD Motagua3:003:00
 Cruz Azul - Portmore United FC4:005:14
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Plate Montevideo - Atletico Grau1:000:15
 Sport Huancayo - Argentinos Juniors0:002:29
 River Plate - Deportivo Cali1:302:29
 Goias - Sol de America0:102:30
 River Plate - Deportivo Cali1:302:30
 Sport Huancayo - Argentinos Juniors0:002:30
Pasaule - Starptautiskās spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikaragua - Panama0:003:00
 Bulgārija - Baltkrievija0:117:00
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Tucuman - Independiente Medellin1:002:30
Eiropa - Eiropas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Braga - Glasgow Rangers0:118:59
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - Juventus1:021:59
 Real Madrid - Manchester City1:221:59
 Olympique Lyon - Juventus1:022:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingstonian - Corinthian Casuals3:121:45
 Lewes - Bognor Regis0:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterlooville - Slough Town1:021:45
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fulham FC - Swansea City1:021:44
 Middlesbrough - Leeds United0:121:44
 Sheffield Wednesday - Charlton Athletic1:021:44
 Hull City - Barnsley0:121:44
 Blackburn Rovers - Stoke City0:021:44
 Millwall - Birmingham City0:021:44
 Middlesbrough - Leeds United0:121:45
 Sheffield Wednesday - Charlton Athletic1:021:45
 Blackburn Rovers - Stoke City0:021:45
 Millwall - Birmingham City0:021:45
 Fulham FC - Swansea City1:021:45
 Hull City - Barnsley0:121:45
 Reading - Wigan Athletic0:321:59
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions GCK - EHC Kloten Flyers1:620:45
 La Chaux de Fonds - HC Ajoie3:920:45
 SC Langenthal - Olten EHC4:120:45
 HC Thurgau - EHC Visp1:421:00
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Mogo - HK Kurbads5:519:15
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sagueneens Chicoutimi - Gatineau Olympiques7:402:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince George Cougars - Kelowna Rockets4:405:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ringerike Ihk - Comet Halden4:019:30
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Lorenskog0:720:00
 Hasle/Loren Ishockey - Gjovik Mammuts6:120:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - Spisska Nova Ves3:318:00
 HK Levice - SKP Zilina1:718:59
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Trnava3:319:00
 HK Spartak Dubnica - HC Bratislava4:519:00
 MHK Martin - HC Topolcany4:219:00
 HK Levice - SKP Zilina1:719:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arlan - Altai Torpedo0:315:00
 Arlan Kokshetau - Altai Torpedo0:315:00
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kharkiv - HC Kremenchug18:04
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC AZ Havirov 2010 - Zubr Prerov3:118:00
 HC Dukla Jihlava - HC Frydek Mistek5:518:30
 HC Slovnaft Vsetin - Slavia Prague4:118:30
 Banik Sokolov - Horacka Trebic2:518:59
 SK Kadan - Jestrabi Prostejov1:619:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - HC Benatky Nad Jizerou4:219:00
 HC Banik Sokolov - Horacka Trebic2:519:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tauron KH Gks Katowice - Podhale Nowy Targ2:216:07
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim1:419:30
 Torun - Gorniczy Klub Sportowy Tychy0:419:30
 MKS Cracovia Krakow - Jastrzebie JKH GKS3:219:30
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim1:419:30
 Tauron KH Gks Katowice - Podhale Nowy Targ2:220:29
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bofors - Sodertalje4:220:00
 AIF Tingsrids - Karlskrona3:020:00
 IK Kristiastads - Vasteras2:520:00
 Bofors - Sodertalje4:220:00
 Vita Hasten - MoDo6:420:00
 Almtuna - Timra1:1120:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ladja Togliatti - Stalnye Lisy2:515:00
 Irbis Kazan - Omskie Jastreby1:415:59
 Sputnik Almetievsk - HC Altay Ust-Kamengorsk4:215:59
 MHK Spartak Moscow - HC Taifun1:215:59
 Mamonti Jugri - Sibirskie Snaipery0:015:59
 Sputnik Almetievsk - HC Altay Ust-Kamengorsk4:216:00
 Sarmaty Orenburg - Belye Medvedi1:316:00
 Irbis Kazan - Omskie Jastreby1:416:00
 MHK Spartak Moscow - HC Taifun1:216:00
 Chajka - Tyumenskiy Legion7:117:00
 Reaktor - Sneznije Barsi4:817:00
 Ska-Varyagi - MHK Krylia Sovetov2:218:00
 ORG Junior - MHK Dinamo St Petersburg0:1118:00
 Ska-Varyagi - MHK Krylia Sovetov2:218:00
 ORG Junior - MHK Dinamo St Petersburg0:1118:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazcink-Torpedo - Zvezda Chekhov2:214:29
 Gornyak Uchaly - MHK Dinamo St Petersburg5:515:30
 Humo Tashkent - Toros4:116:30
 Khimik Vs - HC Yugra1:017:29
 Dizelj - Rubin Tyumen1:118:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ujpest FC - DAB Docler5:018:59
 Ujpest Budapest - DAB Docler5:019:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan5:011:00
 Admiral Vladivostok - Neftehimik Niznekamsk2:311:29
 Sibir Novosibirsk - Dinamo Rīga4:214:29
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Capitals - Winnipeg Jets3:302:00
 Boston Bruins - Calgary Flames2:502:00
 New York Islanders - New York Rangers3:302:00
 Washington Capitals - Winnipeg Jets3:302:00
 Montreal Canadiens - Vancouver Canucks3:302:00
 Carolina Hurricanes - Dallas Stars1:402:00
 Montreal Canadiens - Vancouver Canucks3:302:00
 Philadelphia Flyers - San Jose Sharks4:202:00
 Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs3:402:00
 New York Islanders - New York Rangers3:302:00
 Philadelphia Flyers - San Jose Sharks4:202:00
 Detroit Red Wings - New Jersey Devils1:402:29
 Nashville Predators - Ottawa Senators3:203:00
 Minnesota Wild - Columbus Blue Jackets5:403:00
 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks6:503:00
 Minnesota Wild - Columbus Blue Jackets5:403:00
 Nashville Predators - Ottawa Senators3:203:00
 Arizona Coyotes - Florida Panthers1:203:59
 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers3:305:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hershey Bears - Charlotte Checkers6:102:00
 Iowa - Chicago Wolves5:203:00
 Toronto Marlies - Lake Erie Monsters3:318:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouen - Gap3:221:00
 Grenoble - Chamonix-Morzine HC3:121:00
 Amiens - Mulhouse1:121:15
 Angers - Bordeaux2:121:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jokipojat Joensuu - HT Keupa7:518:30
 Iisalmen Peli-Karhut - Hokki10:018:30
 TuTo - Kiekko-Vantaa2:618:30
 Roki - Hermes3:518:30
 Kettera - SaPKo10:118:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JYP Jyvaskyla - Assat Pori2:618:30
 Karpat Oulu - HPK Hameenlinna4:118:30
 Vaasan Sport - Jukurit3:018:30
 Karpat Oulu - HPK Hameenlinna4:118:30
 Vaasan Sport - Jukurit3:018:30
 Lukko Rauma - Ilves Tampere2:018:30
 TPS Turku - KalPa Kuopio4:218:30
 Lukko Rauma - Ilves Tampere2:018:30
 TPS Turku - KalPa Kuopio4:218:30
Handbols
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ULZ Sparkasse Schwaz - Alpla HC Hard21:2820:00
 HSG Graz - SG West Wien27:2720:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto Vitalis - SL Benfica31:2223:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Trimo Trebnje - RK Gorenje30:2520:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Partizan - Zeleznicar 194921:2619:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SIF - Bk-4624:3118:00
 Riihimaki Cocks - Dicken23:3018:30
 Aifk - Grifk23:2619:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Issy Paris Hand - Toulon Saint CYR VAR Handball24:2521:00
 ES Besancon Feminine - Metz Moselle34:3621:00
 Merignac Handball - CJF Fleury Loiret HB30:3421:30
 OGC Nice Cote D'Azur - Nantes Loire Atlantique HB24:2121:30
 Brest Bretagne Handball - Bourg De Peage29:2021:30
 Chambray Touraine - Cercle Dijon Bourgogne29:2521:30
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viveros - Zuazo Barakaldo30:2821:00
 BM Granollers - Alcobendas35:2221:30
 Gran Canaria - Guardes22:2422:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oldenburg - Buxtehuder SV27:2420:30
 Thuringer - Neckarsulmer SU25:2020:30
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bistrita - SCM Gloria Buzau28:2918:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skovde - Savehof27:3120:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astrakhanochka - Dinamo Volgograd44:2416:30
 Zvezda Zvenigorod - Kuban26:3018:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Tonsberg - Aalgaard29:2018:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tertnes - Oppsal30:2319:00
 Kristiansand - Storhamar25:3620:15
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Midtjylland - EH Aalborg33:2719:30
 Randers - Esbjerg23:3019:30
 Horsens HK - Viborg25:2920:00
 Skanderborg Handbold - Holstebro20:2221:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaustik - Permskie Medvedi32:3116:30
 Chehovskie Medvedi - Dinamo-Viktor33:2718:00
 Spartak Moscow - Universitet Neva26:2118:30
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viking Handball - Charlottenlund SKH Elite28:2918:30
 Kristiansand IF - Lfh0927:2519:00
 Lillestrom - Bodo32:2319:00
 Sandnes HK - Viking Tif23:2119:00
 Fjellhammer - Notteroja35:2620:00
 Sandefjord Tif - Falk Horten30:2920:30
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolstad Handball - HK Halden27:2818:59
 Kolstad - HK Halden27:2819:00
 Elverum - BSK Handball Elite38:2719:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aix - Ivry32:2521:30
 Tremblay - Chambery29:2721:30
 Nimes - Dunkerque HB30:2821:30
 Creteil - Istres27:2621:30
 Toulouse - Chartres Metropole HB 2829:3321:30
 Montpellier - Saint Raphael35:3421:44
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alstermo IF - Hasto IF18:1820:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alingsas - Skovde IFK19:2620:00
 IF Hallby HK - Onnereds HK35:2520:00
 Redbergslids - OV Helsingborg27:1920:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanderborg - Tvis Holstebro29:2619:15
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ademar Leon - Granollers BM31:2720:30
 Angel Zimenez P. Genil - Bidasoa Irun28:3221:30
 Frigorificos Morrazo Cangas - Naturhause La Rioja20:2921:45
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rhein Neckar Lowen - Globalcaja Ciudad Encantada36:2520:30
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flensburg - Celje Pivovarna Lasko29:2620:00
Teniss
WTA - Dubultspēles - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hibino N / Watson H - Jakupovic D / Kovinic D2:001:50
 Bondarenko K / Fichman S - Bouzkova M / Voracova R2:103:09
 Kalinskaya A / Potapova A - Krawczyk D / Olmos G0:205:00
WTA - Dubultspēles - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejčikova B. / Siņiakova K. - Buyukakcay C / Siegemund L2:015:30
 Melichar N / XU Y - Baboša T./ Mladenoviča K.0:216:45
 Melichar N / XU Y - Baboša T./Mladenoviča K.0:216:45
 Dabrowski G / Ostapenko J - Mertens E / Sabalenka A2:118:59
 Hsieh S / Strycova B - Bencic B / Kenin S2:019:54
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prisakariu Andrea - Herrmann Sina2:010:45
 Ekani Irys - Orlova Natālija2:010:45
 Džennija Djursta - Ečeverija Alama Nadja2:111:00
 Villet Marie - Zavacka Džoanna2:012:25
 Kabaja Avāda Žaklīne - Wong Hong YI Cody2:012:25
 Alise Rame - Sziedat Franziska2:012:30
 Monnet Carole - Ryser Valentina2:014:20
 Ganz Fiona - Topalova Gergana0:215:35
WTA - ITF - Altenkirhene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benuā Marī - Arsanžioli Manona2:112:00
 Romy Koelzer - Kadantu Aleksandra2:112:00
 Benuā Marī - Arsanžioli Manona2:112:00
 Romy Koelzer - Kadantu Aleksandra2:112:00
 Kempena Magali - Wagner Stephanie1:214:29
 Kempens Magali - Wagner Stephanie1:214:30
 Rusiti Arlinda - Miklova Barbora2:015:20
 Berankova Karolina - Lisa Eva0:216:55
 Pieri Tatjana - Čvalinska Maja1:217:05
 Kraus Sinja - Andreja Laura-Jana1:218:20
 Schoofs Bibiane - Kajuru Ange Obi2:120:00
WTA - ITF - Pērta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bains Naikta - Sema Erika0:204:30
 Zakarļjuka Marianna - Kunga Leonija0:204:30
 Kuvata Hiroto - Tere-Apisaha Abigaila0:204:30
 Fanning Emily - Bozoviča Aleksandra0:204:30
 Bains Naikta - Sema Erika0:204:30
 Aiava Destanee - Sakatsume Himeno2:007:45
 Hourigana Peidža Marija - Ramialisone Irina0:207:45
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ukolova Anna - Gluško Lina2:010:30
 Antonitša Mira - Ioana Gaspar0:210:30
 Santosa Ana Filipa - Gavrila Oana0:210:30
 Mchedlidze Elene - Bouzo Zanotti Noelia0:210:30
 Ukolova Anna - Gluško Lina2:010:30
 Murta Ines - Epltone Emīlija2:012:00
 Masarova Rebeka - Dentoni Corinna2:012:15
 Vasilescu Arina Gabriela - Matoula Marta2:012:20
 Miriama Kolodziejova - Brancaccio Nuria2:113:00
 Amiraghiana Ani - Arcidiacono Federika2:113:30
 Dalakishvili Mariam - Siskova Anna2:114:00
 Škamlova Šantele - Rosca Andreea Amalia1:214:45
WTA - ITF - Sanderlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vachaczika Julija - Vedder Eva2:012:00
 Maleckova Jesika - Banks Amarni0:213:30
 Vojcinakova Ingrid - Hesse Amandine0:213:30
 Maleckova Jesika - Banks Amarni0:213:30
 Vojcinakova Ingrid - Hesse Amandine0:213:30
 Mareja Samanta - Moratelli Andželika2:013:45
 Raducanu Emma - Kostova Elitsa2:015:35
 Gutjerreza Carrasco Marija - Višera Stefanija džudite2:016:30
 Adlere Lu - Dissanajake Taniša0:216:35
 Jodie Anna Burrage - Bronzetti Lucia2:017:29
 Barnetta Alīsija - Cervino Ruiz Celia2:017:34
 Tauson Clara - Roska Ioana Loredana2:018:25
WTA - ITF - Macon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jerolimos Margota - Droguet Aubane2:011:50
 Caregaro Martina - Lapko Vera0:212:00
 Pončē Džesika - Albī Odrija2:013:10
 Cakareviča Sāra - Rozatello Kamilla0:213:45
 Tena Harmonija - Lu Jia-Jinga2:115:10
 Arn Greta - Ferrando Cristiana2:015:30
 Cascino Estelle - Mrdeza Tereza2:116:45
 Djoubri Salma - Parmentjē Paulīne2:017:40
 Bjorklunda Mirjama - Minella Mendija2:119:40
WTA - ITF - Rančo Santa Fe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanna Čanga - Mendezs Seone1:200:45
 Sančesa Anna Sofija - Alvesa Karolina2:100:55
 Svana Kati - Sramkova Rebeka1:219:55
 Giavara Heilija - Parrija Diane1:220:00
 Lēba Džeimija - Glača Aleksa2:020:00
 Ce Gabriela - Baptista Heilijs0:220:00
 Lēba Džeimija - Glača Aleksa2:020:00
 Ce Gabriela - Baptista Heilijs0:220:09
 Sančesa Anna Sofija - Daniloviča Olga0:221:45
 Jaksiča Jovana - Abanda Francoise0:221:50
 Mendezs Seone - Ju Ksiadi0:222:20
 Vikmaijera Janīna - Udvardi Panna2:023:49
WTA - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juvana Kaja - Viljamsa Venusa2:100:00
 Žu Lina - Zavatska Katarina2:000:00
 Boultere Keitija - Paolini Jasmīna00:00
 Juvana Kaja - Viljamsa Venusa2:100:00
 Boultere Keitija - Di Lorenzo Frančeska2:100:00
 Žu Lina - Zavatska Katarina2:000:00
 Fernandeza Lejlaha Annija - Stojanovic Nina2:001:54
 Errani Sāra - Sorribesa Tormo Sara2:002:14
 Rodžersa Šelbija - Volynets Katie0:203:20
 Stefensa Sloene - Zarazua Renata0:203:20
 Rodžersa Šelbija - Volynets Katie0:203:20
 Stefensa Sloene - Zarazua Renata0:203:20
 Makheila Kristīna - Deivisa Laurena2:104:45
 Maitane Jusū Arkonada - Dolehaide Karolīna0:205:05
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostapenko Jeļena - Kvitova Petra1:212:59
 Bertensa Kiki - Čanga Saisai1:215:15
 Sakkari Marija - Arina Sabalenka0:216:30
 Putintseva Juļja - Benčiča Belinda0:217:40
 Pliskova Karolīna - Žabēra Onsa1:219:30
 Muguruza G. Blanko - Jastremska Dajana2:021:35
ATP - ITF Future - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sačko Vitālijs - Matvejs Minins2:011:00
 Kaļeņičenko Danila - Shumeiko Pavel2:011:00
 Krstevs Ondrejs - Setkičs Aldins1:212:20
 Negritu Kristofs - Minarik Kristof2:012:30
 Duda Filips - Mihņevs Peters0:212:50
 Fekete Janos - Olivetti Albano0:214:00
 Lemstra Kai - Glavcs Andrejs2:014:10
 Grinkovskis Pjotrs - Satrals Jans0:214:50
 Svrcina Dalibor - Ignatiks Uladzimirs2:015:40
 Rikls Patriks - Nejedlijs Pavels2:016:00
 Aihorns Jakobs - Ozoliņš Kārlis1:216:10
ATP - ITF Future - Rio Cuarto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sorhi Žao Pedro - Zeballos Frederiko2:115:00
 Egea Franco Emanuel - Otegi Huans Bautista2:115:59
 Tirante Tiago Agustins - Alvarezs Nikolas2:016:10
 Huans Ignasio Galarza - Karū Ignasio2:017:00
 Falabella Lautaro Agustins - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo1:218:05
 UGO Karabelli Kamilo - Torres Juan Bautista2:018:10
 Hidalgo Gabriels Alehandro - Derdojs Felipe2:018:30
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Arreče Nikolas Alberto2:019:20
 Navone Mariano - Arguello Facundo1:220:35
 Cerundolo Juan Manuel - Aboian Leonardo2:021:05
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lebedev Alexander - Catarina Lucas1:210:20
 Homentovskijs Matvejs - Bergevi Filips2:010:30
 Correija Passos DO Carmo Džordans - Simon Sahar2:010:30
 Janis Jason - Medjedovic Hamad0:210:30
 Gonzaless Vilfredo - Jianu Filip Cristian0:212:05
 Gadamauri Buvaysar - Theodorou Eleftherios2:012:45
 Šmits Konstantīns - Vehnelt Kai0:213:00
 Kalovelonis Markos - Keisidis Kristos2:113:25
 Ionels Nikolas Davids - Massara Antonio2:013:55
 Ruzgas Marius - Amars Rans2:114:15
 Wong Chack Lam Coleman - Stamoulos Ioannis2:115:20
ATP - ITF Future - Sunderland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houghton George - Heijmans Kristofers0:211:55
 Stīvens Barts - Addeds Dans0:212:00
 Struvejs Eduardo - Tverijonas Julius2:012:00
 Matusevich Anton - Foley Patrick2:012:50
 Furness Evans - Fribergs Karls2:013:40
 Hands, Tom - Hodkin Sean1:214:30
 Valentins Rojers - Samuelsons Kristians2:015:00
 Jans Džī - Džonatans Mridha0:215:00
 Jans Džeremijs - Džonatans Mridha0:215:00
 Tamms Kristjans - Vessels Luiss1:215:50
ATP - ITF Future - Trento
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frinzi Mattia - Veldhīrs Mikss0:214:49
ATP - ITF Future - Vale Do Lobo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Das Terence - Coelho Fabio2:012:00
 Bortolotti Marko - DEN Heijer Guy0:212:00
 Bonadio Rikardo - Bothvell Peters2:012:00
 Winter Lopez Benjamin - Bayard Damien2:013:40
 Ellis Bleiks - DU Toit Rians2:114:05
 Damas Miguel - Legout, Timo2:115:25
 Moreno De Alborans Nikolass - Luiss Faria2:016:10
 De Šepers Kenijs - Barroso Kampos Alberto2:017:00
 Kakao Tiagu - Harris Billy2:017:35
 Velte Milans - Huans Pablo Kanas Garsija2:017:50
 Araujo Pedro - Cabrals Francisco2:119:25
 Cazaux Arthur - Kadhe Arjūns2:120:05
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maestrelli Francesco - Hunter Vaughn2:110:00
 Smits Glenn - Komičs Aleksejs2:010:00
 Okamura Issejs - Tanuma Rijota0:210:00
 Gengels Mareks - Džanašia Šalva0:211:25
 Galus Piotr - Moritani Soičiro0:212:00
 Nijboer Ryan - Rottoli Lorenzo2:012:30
 Cretu Cezar - Khotkovs Oļegs2:012:45
 Nardi Luca - Poļaks Dāvids0:213:45
 Krutykh Oleksii - Verbin Pavel2:014:30
 Itbareks Simons - LO Chien Hsun2:014:35
 Iannaccone Federico - Kelsi Stevensons2:015:20
 Kapeči Daniels - Kanters Aleksis2:015:45
 Ivanovs Simons Antonijs - Rika Giorgio2:016:35
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loffhagen George - Ouakaa Aziz2:010:30
 Kijametovic Aziz - Yeung Pak Long1:211:00
 Folliots Kventins - Darras Mayeul2:011:00
 Perezs Sanzs Deivids - Hemerijs Kalvins2:111:50
 Verners Pauls - Dermiens Guillaume0:213:40
 Kaza Vinajak Šarma - Alvarez Varona Nicolas1:213:50
 Krepats Baptiste - Krainer Lucas2:114:20
 Hernandez Carles - Hellum Lilleengen Lukas0:216:05
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voroņins Dimitrijs - Toledo Bague Pol1:208:55
 Kirkins Ergi - Kvinzi Džianluidži0:209:00
 Marozans Fabians - Leshem Edan2:009:00
 Ilhans Marsels - Rune Holger Vitus Nodskov0:210:00
 Ilkels Cems - Ajdukovic Duje1:210:45
 Ingarao Alessandro - Nagijs Peters1:212:00
 Bens Pataels - Tokuda Renāts2:012:24
 Oliels Išais - Čungs Junseongs2:012:30
 Forejtek Jonas - Avidzba Alens2:014:14
 Miladinovic Marko - Kuzmanovs Dimitars1:214:25
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Vrbenskis Mihails2:114:35
ATP - Challenger - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benčetrits Elliots - Bonzi Benjamins0:211:00
 Rebuls Fabjens - Lestjens Konstants0:212:30
 Marčenko Iļja - Trungelliti Marko2:113:35
 Gaston Hugo - Madens Janniks2:114:05
 Van De Zandšulps Botičs - Molkans Aleks1:215:30
 Veselijs Jirži - Burgē Matias2:117:40
 Gulbis Ernests - Gombos Norberts2:020:25
 Moraings Mats - Koaukauds Enzo0:222:25
ATP - Challenger - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chappell Nick - Santillans Akira2:101:10
 Guinards Manuels - Simons Tobiass1:202:10
 Takahašii Jusuke - Ito Tatsuma2:003:25
 Karlovičs Ivo - Kings Evans2:005:00
 Loks Bendžamins - Blankaneo Žeofrejs0:205:00
 Kamke Tobias - Pelivo Filips2:006:09
 Kvjatkovskis Tai Son - Dougaz Azizs1:218:59
 Korvins Feliks - Aragone JC0:219:00
 Oliveira Gonsalo - Deskotte, Matias Franko2:020:15
 Broudijs Laiems - Braimers Geidžs2:021:30
 Lencs Julians - Imais Shintaro2:121:45
 Altamirano Kolins - Rinderknečs Arturs1:222:39
ATP - Challenger - Dubultspēles - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sancic A / Weissborn T - Radža P / Šamasdins A2:011:00
 Brkic T / Vega Hernandez D - Nielsen F / Puetz T0:212:20
 Inglot D / Qureshi A-U-h - Bonzi B / Hoang A0:216:15
 Gabashvili T / Lacko L - Erlich J / Vasilevski A2:118:00
 Doumbia S / Reboul F - Bolelli S / Mergea F1:220:00
 Hsieh C-P / Molchanov D - Gaston H / Lestienne C2:121:45
 Granollers-Pujol G / Martos Gornes S - Borg L / Perchicot M2:022:50
ATP - Challenger - Dubultspēles - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aragone J / Kwiatkowski T-S - Harrison C / Novikov D0:200:35
 Dougaz A / Mansouri S - Corwin F / Peniston R0:223:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 NAM J S / Song M-K - Hidalgo D / Redlicki M2:000:10
 Gonzales R / Roelofse R - Johnson H / Johnson Y2:017:00
 Gomez E / Quiroz R - King K / Young D2:023:00
 Huey T / Lammons N - Prashanth N V S / Ramanathan R2:023:05
ATP - Challenger - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kublers Jasons - Klezars Gilerme1:217:00
 Pecotičs Matija - Štebe Sedriks- Marsels0:217:00
 Li Že - Ramanatans Ramkumars2:018:25
 Torpegārds Mikaels - Kings Kevins2:118:55
 O'Konnels Kristofs - Bangura Seku2:019:35
 Nam Ji Sung - Glasspūls Loids2:020:25
 Idalgo Djēgo - Rodionovs Jurijs1:220:40
 Ficoviča Huana Pablo - Haerteis Johannes0:221:30
 Kovacevičs Aleksandars - Polmans Marks0:221:39
 Kozbinovs Aleksandrs - Istomins Deniss0:223:25
ATP - Dubultspēles - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jebavy R / Zelenay I - Arevalo M / O'Mara J1:218:00
 Arends S / Pel D - Coria F / Londero J1:219:45
 Sharan D / Sitak A - Carballes Baena R / Davidovich Fokina A1:220:00
 Arneodo R / Begemann A - Bagnis F / Cuevas P0:223:00
ATP - Dubultspēles - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krawietz K / Mies A - Rojers J-J. /Tekau H.2:114:00
 RAM R / Salisbury J - Peers J / Venus M0:216:04
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorenci Paolo - Tabilo Alehandro0:201:30
 Kuevass Pablo - Olivo Renzo1:218:00
 Del Bonis Federiko - Karuso Salvatore2:018:00
 Kuevass Pablo - Olivo Renzo1:218:00
 Del Bonis Federiko - Karuso Salvatore2:018:00
 Barrios Vera M.T. - Deljiens Hugo0:221:39
ATP - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daniels Taro - Kvon Soon Voo1:200:00
 Albots Radu - Martinez Portero Pedro0:200:00
 Džumhurs Damirs - Dimitrovs Grigors0:200:00
 Daniels Taro - Kvon Soon Voo1:200:00
 Albots Radu - Martinez Portero Pedro0:200:00
 Džumhurs Damirs - Dimitrovs Grigors0:200:00
 Bolts Alekss - Augers Aliassime Fēliks0:201:30
 Džonsons Stīvs - Lajovičs Dušans1:202:09
 Džangs Džeisons - Zverevs Aleksandrs0:203:00
 Nadals Rafaels - Anduhars Pablo2:004:30
 Frics Teilors Harrijs - Milmans Džons2:105:00
 Isners Džons - Zverevs Miša2:005:00
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erberts Pjērs Hjūs - Evanss Daniels1:212:00
 Rubļevs Andrejs - Krajinovičs Filips2:012:00
 Erberts Pjērs Hjūs - Evanss Daniels1:212:00
 Rubļevs Andrejs - Krajinovičs Filips2:012:00
 Bubliks Aleksandrs - Tsitsipas Stefanos0:214:00
 Novaks Deniss - Kačanovs Karens0:215:04
 Strufs Jans-Lennards - Basilašvili Nikolozs2:016:30
 Džokovičs Novaks - Kolšraibers Filips2:017:00
 Gaskē Rišārs - Paire Benoī2:017:34
 Monfilss Gaels - Učijama Jasutaka2:018:20
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wroclaw - Lodz0:319:00
 Pila - Wisla Warszawa3:019:00
 Energa Mks Kalisz - Chemik Police1:319:30
 Legionovia Legionowo - Bydgoszcz3:220:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Duedingen - VBC Cheseaux3:221:00
 Kanti Schaffhausen - VFM Franches-Montagnes3:021:00
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vizura Beograd - Crvena Zvezda Beograd3:119:00
 Tent Obrenovac - Jedinstvo Stara Pazova3:220:00
 Zeleznicar Lajkovac - ZOK UB2:320:00
 Klek MD Zrenjanin - Partizan Beograd3:121:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederiksberg - Holte IF0:320:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polkky Kuusamo - Woman Volley Rovaniemi3:018:30
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 U Jolidon Cluj - CSO Voluntari 20053:214:00
 Scmu Arges Pitesti - Stiinta Bacau1:316:00
 Volei Alba Blaj - CSM Targoviste3:218:00
 CSU Galati - CSM Lugoj1:318:00
Sievietes - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - ASP Thetis3:116:00
 AO Thiras - AON Panaxiakos3:219:30
 Aris Thessaloniki - Aias Euosmou3:020:00
 AEK Athens - Olympiacos Piraeus1:320:40
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frydek-Mistek - Kralovo Pole3:018:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stuttgart - Thuringen3:019:30
 Dresdner - Munster0:320:00
 Potsdam - Swe Volley-Team3:020:00
 VC Wiesbaden - Vilsbiburg1:320:30
 Nawaro Straubing - SC Schweriner0:320:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eczacibasi - Ankara PTT3:014:00
 Nilufer Belediye - Beylikduzu Voleybol Ihtisas3:017:00
 Ankara Karayollari - Vakifbank Turk Telekom0:317:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - Hungkuk Pink Spiders0:312:00
 Suwon Hyundai - Incheon Hungkuk0:312:00
Vīrieši - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Stara Pazova - Novi Pazar Junior1:319:00
 Vojvodina - VK Nis3:219:00
 Spartak Subotica - Partizan3:020:00
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Amriswil - Traktor Basel3:020:00
 Volley Top Luzern - Volley Naefels3:020:30
 TV Schonenwerd - Burgerstein Volley Jona3:020:30
 Chenois Geneve - Lausanne UC1:321:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - Obras San Juan3:003:00
 UPCN - Obras Pocito3:003:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ried - Hypo Niederosterreich Amstetten3:020:00
 SK Posojilnica - TJ Sokol Wien3:020:00
 Waldviertel - VBK Klagenfurt3:021:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vantaa Ducks - ETTA3:118:30
 Lakkapaa - Tiikerit0:318:30
 Valepa - Loimu3:018:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - KB Stars3:112:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rennes - Montpellier3:021:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Novosibirsk - Lindemans Aalst3:014:00
 Lokomotiv Novosibirsk - VC ASSE-LENNIK3:014:00
 Galatasaray - Arkas Izmir3:118:00
 Ajaccio - Modena0:321:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Katowice - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:318:30
 Lotos Trefl Gdansk - MKS Banimex Bedzin3:119:30
 Trefl Sopot Gdansk - MKS Banimex Bedzin3:119:30
 Asseco Resovia Rzeszow - Politechnika Warszawska1:321:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Giesen Grizzlys - Heitec Volleys Eltmann3:020:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut3:018:00
Florbols
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgardens IF Ibs - Bele Barkarby IF Ibf9:920:00
 IBK Lockerud Mariestad - Lillan Ibk7:920:00
 IBF Orebro - Karlstad3:820:00
 Fagerhult Habo Ibk - Craftstadens Ibk Oskarshamn12:420:00
 Lindas Ibk - IBK Lidkoping7:520:00
 Strangnas Ibk - Salems IF7:520:00
 Sundsvall Fbc - Team Thorengruppen SK3:420:00
 Hagunda IF - Gavle Gik9:620:00
 Astorp/Kvidinge Ibs - Lagan Ibk2:220:30
 FBI Tullinge - AIK Ibf12:720:30
 Nykvarns Ibf Ungdom - Onyx Ibk6:720:30
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lasb - Viikingit4:418:30
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veitera - JPS12:118:30
 Akilles - Kampparit6:119:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solberg - Ready1:620:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodina - SKA-Neftjanik3:617:30
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandvikens - Broberg/Soderhamn3:120:00
 Edsbyns IF - Vetlanda BK14:320:00
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Pirates - Boston Red Sox3:620:05
 Baltimore Orioles - Atlanta Braves4:320:05
 NY Yankees - Washington Nationals8:220:05
 Toronto Blue Jays - Detroit Tigers20:07
 Chicago Cubs - Kansas City Royals8:022:04
 Cincinnati Reds - Seattle Mariners3:522:05
 Colorado Rockies - Texas Rangers4:322:10
 San Diego Padres - Cleveland Indians8:022:10
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jadran Split - VK Crvena Zvezda18:1021:00
Snūkers
Spēlētāju čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mērfijs Šauns - Gilberts Deivids6:515:00
 Alens Marks - Un-Nohs Tepčaija6:315:00
 Mērfijs Šauns - Gilberts Deivids6:515:00
 Alens Marks - Un-Nohs Tepčaija6:315:00
 Tramps Džuds - Higinss Džons6:321:00
E-Sports
Dota 2 - Red Star Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aspirations - Team Venture0:204:30
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Strawberry - Team Sirius1:205:00
 Team Serenity - Youknowwho0:208:55
 Team Serenity - Team Sirius0:211:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Team Spirit2:014:00
 Virtus Pro - Flytomoon2:016:00
 Hellraisers - Team Spirit2:118:40
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enclave Gaming - Fnatic Rising0:120:00
 Barrage Esports - Phelan Gaming1:020:50
 Excel UK - Nvision Esports1:021:40
 Demise - MNM Gaming0:122:40
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estoril Praia Esports - GTZ Bulls1:000:20
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 YDN Devils - Cyberground Gaming0:119:00
 Team Qlash Forge - Sparks Esports0:120:00
 Outplayed - Racoon1:020:50
 Samsung Morning Stars - Moba Rog1:021:40
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piratesports - Rogue Esports Club0:118:30
 Diablo Chairs - Avez1:019:40
 Pride - Devils.one1:020:35
 K1ck Esports Club - Illuminar Gaming1:021:40
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitality Bee - Izidream1:000:00
 Izidream - Team Mces0:121:00
 Solary - Gameward0:122:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Rolster - Sandbox Gaming2:109:59
 SK Telecom T1 - Griffin2:013:10
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 MC E-Sports - Pc4191:011:10
 Avant Garde - MAD Like Wizards1:011:10
 Rock Candy - Chiefs Esports Club0:112:10
 Incept - Formidable1:012:10
 Paradox Gaming - Airborne Esports Club1:012:10
 Order - Pc4191:012:10
 Chiefs Esports Club - Airborne Esports Club1:013:10
CS:GO - IEM Katowice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - MAD Lions E.c.1:212:59
 Tyloo - 100 Thieves0:212:59
 Virtus Pro - MAD Lions E.c.1:213:00
 Tyloo - 100 Thieves0:213:00
 Natus Vincere - Ninjas IN Pyjamas2:015:24
 Mousesports - G2 Esports1:216:54
 Team Vitality - Faze Clan1:217:55
 Liquid - Evil Geniuses2:120:34
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Mythic1:002:00
 Eunited - Infinity Esports1:003:00
 BAD News Bears - Recon 51:003:00
 Ex-Faint Gaming - Swole Identity0:103:00
 Rugratz - New England Whalers1:003:00
 Oceanus Gaming - Thunder Logic1:003:00
 Swole Identity - Team Livid1:004:00
 Mythic - Thunder Logic1:004:10
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro100 - Nemiga0:117:00
 Nordavind - Demolition Crew1:018:00
 Movistar Riders - Pact1:019:00
 Sprout - Japaleno1:019:00
 Havu Gaming - HellRaisers1:019:00
 Pact - Havu Gaming0:120:05
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benito Javier - Guerricabeitia Jon Ander3:209:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Turrini Rafael3:010:10
 Vorcnik David - Marinkovic Nikola3:010:50
 Shu Dean - Sriram Sushmit0:311:30
 Benito Javier - Evgueni Chtchetinine (BLR)1:312:10
 Vorcnik David - Turrini Rafael2:312:50
 Shu Dean - Marinkovic Nikola0:313:30
 Sriram Sushmit - Guerricabeitia Jon Ander3:114:10
 Benito Javier - Vorcnik David3:214:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Guerricabeitia Jon Ander3:015:30
 Shu Dean - Turrini Rafael1:316:10
Riteņbraukšana
AAE tūre - Posms 4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viviani Attilio - Cima Imerio1:010:20
 Vendrame Andrea - Marengo Umberto0:110:20
 Walscheid Maximilian - Dainese Alberto1:010:20
 Pogacar Tadej - Gaudu David1:010:20
 Carbel Michael - Kanter Max1:010:20
 Lutsenko Alexey - Yates Adam1:010:20
 Mareczko Jakub - Cavendish Mark1:010:20
 Morkov Michael - Richeze Maximiliano Ariel1:010:20
 De Buyst Jasper - Selig Rudiger0:110:20
 Barbier Rudy - Demare Arnaud1:010:20
 Gaviria Fernando - Mezgec Luka1:010:20
 Ackerman Pascal - Groenewegen Dylan0:110:20
 Bennett Sam - Ewan Caleb1:010:20