jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Ceturdiena, 27. Feb. 2020. gada
Basketbols
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dalia Sportive de Grombalia - US Monastirienne55:8418:59
 ES Rades - JS Kairouaise77:7419:00
 Club Africain - Etoile Sportive Sahel50:5819:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ammerud - Asker Aliens76:9420:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pato Basquete - Basquete Cearense84:7200:59
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landstede Zwolle - Rotterdam Challengers89:7720:30
 SPM Shoeters Den Bosch - DEN Helder Suns90:6321:00
 Basketball Academie Limburg - Donar Groningen53:7621:00
 Aris Friesland Leeuwarden - Apollo Amsterdam81:7521:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basketball Academie Limburg - Donar Groningen53:7621:00
 Aris Friesland Leeuwarden - Apollo Amsterdam81:7521:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - KK Gorica84:8919:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Boca Juniors93:6002:00
 Instituto Atletico Central Cordoba - Atenas82:6102:00
 Argentino Junin - Platense87:7802:30
 Quimsa - Obras Sanitaras107:8103:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul SK Knights - Busan KT Sonicboom95:7412:00
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elizur Ramla - Elizur Holon77:7218:00
Sievietes - Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo-Guvd Novosibirsk - Spartak Noginsk78:5014:00
 MBA Moscow - Dinamo Moscow89:6018:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Woori Hansae38:6912:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perfumerias Avenida - WBC Spartak Moscow Region92:6121:30
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Zaporizhya - SK Prometey85:9318:00
 MBK Nikolaev - Kyiv-Basket84:8519:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anwil Wloclawek - Zastal Zielona Gora79:9521:15
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas JK - Afyon Belediyespor92:9017:00
 Pinar Karsiyaka - Rojal Hali Gbb82:7219:15
 Pinar Karsiyaka - Gaziantep Bsb82:7219:15
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA Moscow - Khimky M. B89:9414:00
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Temp Sumz Revda - Samara SGEU66:6315:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - FC Barcelona80:8218:59
 Zenit Petersburg - Bayern Munich68:7718:59
 Zenit St Petersburg - Bayern Munich68:7719:00
 CSKA Moscow - FC Barcelona80:8219:00
 Alba Berlin - Anadolu Efes Istanbul86:9921:00
 Maccabi Tel Aviv - Olympiakos Pireus71:7021:04
 Maccabi Tel-Aviv - Olympiakos Pireus71:7021:05
 CD Saski Baskonia - Crvena Zvezda71:5621:59
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westchester Knicks - Greensboro Swarm129:11502:00
 Texas Legends - Rio Grande Valley Vipers140:12003:00
 Bakersfield Jam - Oklahoma City Blue115:12803:30
 Los Angeles D-Fenders - Santa Cruz Warriors128:12205:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 UNLV Runnin Rebels - Boise State Broncos76:6606:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - New York Knicks107:10102:00
 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers108:9402:00
 Charlotte Hornets - New York Knicks107:10102:00
 Washington Wizards - Brooklyn Nets110:10602:00
 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers108:9402:00
 Miami Heat - Minnesota Timberwolves126:12902:29
 Atlanta Hawks - Orlando Magic120:13002:29
 Miami Heat - Minnesota Timberwolves126:12902:30
 Houston Rockets - Memphis Grizzlies140:11203:00
 San Antonio Spurs - Dallas Mavericks103:10903:30
 Phoenix Suns - Los Angeles Clippers92:10203:59
 Utah Jazz - Boston Celtics103:11405:29
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Olimp Riga - HS Rīga3:019:00
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hockey Punks Vilnius - Kaunas Hockey5:520:14
Sievietes - Krievija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biryusa - Agidel1:410:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs2:302:00
 Sherbrooke Phoenix - Armada Blainville Boisbriand2:102:00
 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques3:202:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Brandon Wheat Kings1:903:00
 Prince George Cougars - Kelowna Rockets4:505:00
 Tri-City Americans - Everett Silvertips1:805:05
 Calgary Hitmen - Kootenay Ice4:120:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 North Bay Battalion - Sudbury Wolves3:302:00
 Hamilton Bulldogs - Owen Sound Attack6:602:00
 London Knights - Guelph Storm3:302:00
 Sarnia Sting - Flint Firebirds2:802:05
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kulager Petropavlsk - Almaty5:515:00
 HC Temirtau - Gornyak Rudny5:215:00
 Arlan - Altai Torpedo3:315:00
 Beibarys - Jertis Pavlodar1:216:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Cracovia Krakow - Jastrzebie JKH GKS2:219:30
 Tauron KH Gks Katowice - Podhale Nowy Targ3:319:30
 MKS Cracovia Krakow - Jastrzebie JKH GKS2:219:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK Spartak Moscow - HC Taifun3:212:00
 Sputnik Almetievsk - HC Altay Ust-Kamengorsk2:112:00
 MHK Spartak Moscow - HC Taifun3:212:00
 Ladja Togliatti - Stalnye Lisy2:615:00
 Mamonti Jugri - Sibirskie Snaipery2:215:59
 Sarmaty Orenburg - Belye Medvedi0:516:00
 Mamonti Jugri - Sibirskie Snaipery2:216:00
 Chajka - Tyumenskiy Legion6:117:00
 Ska-Varyagi - MHK Krylia Sovetov3:318:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazcink-Torpedo - Zvezda Chekhov1:314:29
 Sariarka - SKA-Neva2:215:00
 Gornyak Uchaly - MHK Dinamo St Petersburg2:315:30
 Humo Tashkent - Toros1:015:30
 Gornyak Uchaly - MHK Dinamo St Petersburg2:315:30
 Humo Tashkent - Toros1:015:30
 Khimik Vs - HC Yugra0:117:29
 Neftianik Al - Lada5:117:29
 Bars Kazan - Sokol Kr1:317:29
 Khimik Vs - HC Yugra0:117:30
 Bars Kazan - Sokol Kr1:317:30
 Neftianik Al - HC Lada Togliatti5:117:30
 Dizelj - Rubin Tyumen0:018:00
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - Debreceni Egyetem AC3:118:30
 Ujpest FC - DAB Docler5:218:59
 Ujpest Budapest - DAB Docler5:219:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - HC Gherdeina1:719:00
 EC Red Bull Salzburg U20 - EC Kac II3:320:15
 HK Olimpija - HC Pustertal2:120:15
 EHC Lustenau - Vipiteno4:420:30
 FBI Veu Feldkirch - EK Zell AM See5:220:30
 Ritten - HC Jesenice0:121:00
 EC Die Adler Kitzbuhel - Steel Wings Linz13:021:00
 Fassa - EHC Bregenzerwald4:421:30
 Asiago - Cortina2:121:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Traktor Chelabinsk - Metallurg Magnitogorsk2:115:59
 Dinamo Minsk - HC Dinamo Moscow4:318:09
 CSKA Moscow - HC Sochi6:018:30
 HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl4:418:30
 AK Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg0:318:30
 HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl4:418:30
 CSKA Moscow - HC Sochi6:018:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colorado Avalanche - Buffalo Sabres3:203:00
 Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins2:105:29
 Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers3:005:29
 Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins2:105:30
 Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers3:005:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belleville Senators - Laval Rocket1:402:00
 Wilkes-Barre Penguins - Providence Bruins2:602:05
 Rochester Americans - Utica Comets2:202:05
 Texas Stars - Rockford IceHogs2:203:00
 Milwaukee Admirals - San Antonio Rampage4:403:00
 Tucson Roadrunners - San Diego Gulls4:104:05
 San Jose Barracuda - Ontario Reign2:405:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Vitebsk - HC Baranovichi3:418:00
 Belarus U-18 - HC Bobruisk5:318:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunior Minsk - Neman-23:212:00
 HK Gomel-2 - Shakhtar-24:115:59
 Minskie Zubry - Metalurg Zhlobin-23:215:59
Baltkrievija - Atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunost Minsk - HC Lokomotiv Orsha2:117:15
 Dinamo Molodechno - HK Gomel3:218:00
 Shakhtyor Solihorsk - Metalurg Zhlobin4:018:00
 Neman - HC Mogilev3:019:30
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruner Ishockey - Storhamar3:719:30
 Sparta Sarpsbourg - Lillehammer1:419:30
 Stjernen - Manglerud Star1:619:30
 Sparta Sarpsborg - Lillehammer1:419:30
 Gruner Ishockey - Storhamar3:719:30
 HK Narvik - Frisk-Asker1:420:00
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals Silver(U20) - Graz99ers(U20)2:118:40
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KAC Klagenfurt - HC Bolzano-Bozen Foxes1:220:14
 EC Graz 99ers - EC Vienna Capitals4:520:14
 SAPA Fehervar AV19 - Orli Znojmo4:020:15
 KAC Klagenfurt - HC Bolzano-Bozen Foxes1:220:15
 Dornbirn - EC VSV4:020:15
 Innsbruck - Liwest Linz2:220:15
 EC Graz 99ers - EC Vienna Capitals4:520:15
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SERC Wild Wings - Wolfsburg Grizzly3:220:29
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horacka Trebic - HC Frydek Mistek2:218:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kladno - Sparta Prague4:218:59
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tappara Tampere - SaiPa Lappeenranta1:218:30
 HIFK - Assat Pori3:318:30
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - Oskarshamn3:320:00
 Orebro - Malmo0:220:00
 Farjestad - Rogle3:220:00
 Linkoping - Vastra Frolunda1:120:00
 Leksand - Vaxjo Lakers4:120:00
 Orebro - Malmo0:220:00
 HV 71 - Djurgarden7:120:00
 Leksand - Vaxjo Lakers4:120:00
 Brynas - Skelleftea AIK3:520:00
 Linkoping - Vastra Frolunda1:120:00
 Brynas - Skelleftea AIK3:520:00
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Adrian Petrea Resita - CSM Fagaras25:2817:00
 Politechnica Timisiora - HC Vaslui36:2717:00
 CSM Calarasi - CSM Focsani 200724:1918:00
 Steaua Bucharest - HC Potaissa Tudra27:3518:25
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bern - St. Gallen29:2820:45
 Winterthur - Kriens24:2121:15
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 DHG Odense - Sonderjyske HK26:2820:30
 Roskilde Handbold - Rodovre HK24:2020:30
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Selgros Lublin - SPR Jks Jaroslaw32:2319:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugi - GT Soder34:1620:00
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Paris Handball29:2921:45
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - Ystads IF HF25:2820:00
 IFK Kristianstad - Eskilstuna Guif30:1620:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melsungen - Bergischer28:2520:00
 TBV Lemgo - Wetzlar32:2720:00
 Fuchse Berlin - Nordhorn30:3220:00
 Balingen-Weilstetten - Magdeburg32:3420:00
 HC Erlangen - Die Eulen Ludwigshafen23:2720:00
Telpu futbols
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Indoss Plzen - FK EP Chrudim1:719:30
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Orghim - Norilskiy Nikel6:417:00
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glacis United FC - Manchester 62 FC1:221:30
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aves (U23) - Sporting CP (U23)0:012:59
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qalali - Al Ittihad Bhr2:217:15
 Al-Tadhmon - Al Bahrain SC0:417:15
Spānija - Division de Honor Juvenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vazquez Cultural(Jaun.) - Sevilla SC(Jaun.)2:220:29
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loja - CF Malaga B2:121:00
 CD EL Ejido 2012 - Club Polideportivo Almeria1:021:00
 Real Jaen - Huetor Tajar1:021:30
 Xerez FC Deportivo - Los Barrios1:021:30
 Motril - CD Torreperogil2:222:00
 Antequera CF - Alhaurin De La Torres CF3:022:00
Bulgārija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA 1948 - Montana 19212:017:29
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA 1948 - Montana 19212:017:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Tecla FC - Independiente FC2:003:15
Sievietes - Līdz 20 gadiem - CONCACAF Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV(U20) - Hondurasa(U20)11:001:00
 Haiti(U20) - Trinidada un Tobago (U20)7:022:00
 Nikaragva(U20) - Puertoriko(U20)0:122:00
Sievietes - Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Prague - Sparta Prague0:1118:59
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide United - Newcastle Jets2:110:30
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASM Oran - MC Saīda1:017:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASO Chlef - Paradou AC0:118:00
Krievija - FNL Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija(U20) - FC Chertanovo1:309:59
 Khimki FK - Tambov7:018:15
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Tambov (Jaun) - Rubin Kazan(Jaun)1:016:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quindio - Expreso Rojo2:002:40
Ukraina - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Dnipro-1(youth) - Dinamo-D Kiev(jaun.)1:412:59
Līdz 20 gadiem - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo SP (U20) - Independiente Del Valle(U20)1:123:00
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pakhtakor Tashkent - Navbahor Namangan2:113:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Potosi - Club Atletico Palmaflor1:000:15
 Jorge Wilstermann - San Jose1:202:30
 Real Santa Cruz - Bolivar2:421:00
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Rayyan SC - Al Ahli1:015:50
 Lekhwiya - AL Shahaniya3:115:50
 Al Rayyan SC - Al Ahli1:015:50
 Lekhwiya - AL Shahaniya3:115:50
 Al Sadd - Al Arabi1:118:30
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Machine Sazi Tabriz - Nassaji Mazandaran0:314:00
 Gol Gohar - Esteghlal FC1:014:29
 Foolad Kuzestan FC - Shahin Bushehr1:014:30
 Gol Gohar - Esteghlal FC1:014:30
 ZOB Ahan Isfahan FC - Foolad Mobarakeh Sepahan SC1:114:45
 Persepolis - Padideh Khorasan FC3:117:00
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatta - Al Ain0:315:30
 Al Nasr - AL Wahda Scc (UAE)3:015:30
 Sharjah - Al Wasl2:118:15
 Ajman - Al Dhafra1:218:15
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatta - Al Ain0:315:30
 Al Nasr - Al Wahda3:015:30
 Ajman - Al Dhafra1:218:15
 Al Sharjah - Al Wasl2:118:15
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Taawon - Al Hilal0:117:40
 Al-Nasr - Al Ahli2:219:39
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Istanbulspor0:012:59
 Boluspor - Balikesirspor1:115:30
 Bursaspor - Altay2:218:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - Lokomotiva Zagreb0:217:29
Eiropa - Eiropas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malmo - Wolfsburg0:319:54
 LASK Linz - AZ Alkmaar2:019:54
 Gent - AS Roma1:119:54
 Istanbul Basaksehir FK - Sporting Lisbon3:119:54
 Porto - Bayer Leverkusen1:319:54
 Basel - APOEL1:019:54
 Espanyol - Wolverhampton Wanderers3:219:54
 Istanbul Basaksehir FK - Sporting Lisbon3:119:55
 Porto - Bayer Leverkusen1:319:55
 Basel - APOEL1:019:55
 Espanyol - Wolverhampton Wanderers3:219:55
 LASK Linz - AZ Alkmaar2:019:55
 Gent - AS Roma1:119:55
 Malmo FF - Wolfsburg0:319:55
 Manchester United - Club Brugge5:021:59
 Benfica - Shakhtar Donetsk3:321:59
 Celtic - FC Copenhagen1:321:59
 Arsenal FC - Olympiakos Piraeus0:121:59
 Ajax - Getafe2:121:59
 Inter Milan - Ludogorets2:121:59
 Sevilla - CFR Cluj0:021:59
 Manchester United - Club Brugge5:022:00
 Celtic Glasgow - FC Copenhagen1:322:00
 Inter Milan - Ludogorets2:122:00
 Sevilla - CFR Cluj0:022:00
 Benfica - Shakhtar Donetsk3:322:00
 Arsenal FC - Olympiakos Piraeus0:122:00
 Ajax Amsterdam - Getafe2:122:00
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria ES - Real Noroeste ES4:100:30
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corinthians - Santo Andre SP1:102:30
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Cruz - AD Freipaulistano3:100:30
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salgueiro - Sport Recife2:100:59
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parana - Bahia De Feira3:200:15
 River PI - America RN1:101:30
 Ferroviaria SP - Aguia Negra MS6:201:30
 Moto Club - Fluminense2:402:29
 Moto Clube MA - Fluminense2:402:30
 Afogados Ingazeira PE - MG Atletico2:202:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honka - HJK Helsinki1:115:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stromsgodset - Tromso1:015:00
 Lillestrom - Sandefjord3:317:00
 Avarta - FC Helsingor1:419:00
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo - Independiente del Valle3:002:30
Pasaule - CONCACAF Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York City FC - San Carlos1:000:59
 Montreal Impact - Deportivo Saprissa0:003:00
 Tigres - Alianza FC4:203:00
 CF America - Comunicaciones1:105:14
 Club America - Comunicaciones1:105:15
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC Montevideo - Llaneros5:000:15
 Club Nacional Asuncion - Bahia1:300:15
 Universidad Catolica del Ecuador - Lanus2:002:29
 Deportivo Pasto - Huachipato0:102:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Cerro Porteno - Barcelona Guayaquil0:400:15
 Internacional SC - Deportes Tolima1:002:30
Teniss
WTA - Dubultspēles - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perez E / Sanders S - Wang Y / Zhu L2:004:25
 Errani S / Seguel D - Adamczak M / Sanchez M2:005:55
 Lister C / Sizikova Y - Zacarias M / Zarazua R06:00
WTA - Dubultspēles - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dabrowski G / Ostapenko J - Baboša T./Mladenoviča K.2:114:29
 Dabrowski G / Ostapenko J - Baboša T./ Mladenoviča K.2:114:30
 Hsieh S / Strycova B - Krejčikova B. / Siņiakova K.2:116:04
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabaja Avāda Žaklīne - Ekani Irys2:010:30
 Orange Margaux - Morlet Giulia0:210:30
 Berberovica Nefisa - Hoedt Merel2:010:30
 Monnet Carole - Prisakariu Andrea2:010:30
 Villet Marie - Topalova Gergana0:210:30
 Orange Margaux - Morlet Giulia0:210:30
 Alise Rame - Džennija Djursta2:012:05
 Biolay Sophia - Liauw A Fong Noa0:213:40
 NG, Taylor - Escauriza Lara2:114:15
WTA - ITF - Altenkirhene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rubini Stefania - Andreja Laura-Jana0:211:44
 Benuā Marī - Mitu Kristīna-Andrea0:213:30
 Benuā Marī - Mitu Andreja-Kristina0:213:30
 Pantuckova Magdalena - Bandeči Susana0:214:50
 Fruhvirtova Linda - Romy Koelzer2:015:59
 Rusiti Arlinda - Wagner Stephanie2:016:30
 Schoofs Bibiane - Nimeijere Jule2:017:25
 Zaja Anna - Schunk Nastasja Mariana2:019:50
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rossi Federica - Dalakishvili Mariam2:010:25
 Svatikova Laura - Gavrila Oana1:210:30
 Rosca Andreea Amalia - Miriama Kolodziejova2:010:30
 Bouzo Zanotti Noelia - Ukolova Anna2:010:30
 Rosca Andreea Amalia - Miriama Kolodziejova2:010:30
 Astakhova Darya - Ioana Gaspar2:112:05
 Murta Ines - Vasilescu Arina Gabriela1:212:25
 Amiraghiana Ani - Masarova Rebeka0:212:25
 Leikina Polina - Fita Boluda Anžela2:113:10
WTA - ITF - Sanderlenda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hogenkampa Ričela - Dissanajake Taniša2:012:00
 Gutjerreza Carrasco Marija - Hesse Amandine0:213:04
 Tomova Viktorija - Shaw, Eva2:013:45
 Mareja Samanta - Vachaczika Julija2:013:50
 Tauson Clara - Barnetta Alīsija2:014:20
 Bruleau Lu - Feta Jana1:214:55
 Jodie Anna Burrage - Ozgena Pemra1:215:30
 Banks Amarni - Raducanu Emma0:217:49
WTA - ITF - Macon
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulgaru Mirjama Bjanka - Marcinkeviča Diāna1:211:00
 Buča Kristina - Georgesa Mirtilla0:211:00
 Jerolimos Margota - Djoubri Salma2:012:50
 Cascino Estelle - Tena Harmonija0:213:45
 Pončē Džesika - Arn Greta2:014:00
 Lapko Vera - Bjorklunda Mirjama2:015:05
 Dodina Oseana - Rozatello Kamilla2:115:35
 Desperjēra Galle - Kristiāna Žaklīna Adina0:216:45
WTA - ITF - Rančo Santa Fe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parrija Diane - Sramkova Rebeka0:219:55
 Baptista Heilijs - Daniloviča Olga2:121:00
 Abanda Francoise - Ju Ksiadi0:221:40
 Vikmaijera Janīna - Lēba Džeimija2:123:44
WTA - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žu Lina - Boultere Keitija2:000:00
 Vatsone Hetere - Bondarenko Katrīna2:000:00
 Zidanseka Tamāra - Juvana Kaja2:000:00
 Žu Lina - Boultere Keitija2:000:00
 Vatsone Hetere - Bondarenko Katrīna2:000:00
 Zidanseka Tamara - Juvana Kaja2:000:00
 Maria Tatjana - Potapova Anastasija0:201:30
 Errani Sāra - Vana Hsju1:201:30
 Maria Tatjana - Potapova Anastasija0:201:30
 Zarazua Renata - Volynets Katie2:101:54
 Fernandeza Lejlaha Annija - Hibino Nao2:002:05
 Dolehaide Karolīna - Makheila Kristīna1:203:20
WTA - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čanga Saisai - Arina Sabalenka1:214:29
 Kuznecova Svetlana - Benčiča Belinda2:017:09
 Žabēra Onsa - Kvitova Petra0:219:04
 Bartija Ešlija - Muguruza G. Blanko2:121:04
ATP - ITF Future - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Negritu Kristofs - Rikls Patriks2:012:00
 Trinkers Jonass - Mihņevs Peters1:212:00
 Sačko Vitālijs - Riedi Leandro2:012:00
 Ozoliņš Kārlis - Svrcina Dalibor2:113:15
 Olivetti Albano - Satrals Jans1:214:00
 Lemstra Kai - Setkičs Aldins0:214:10
 Lukas Kleins - Lehecka Jiri2:115:30
 Kaļeņičenko Danila - Razboršeks Niks2:016:25
ATP - ITF Future - Rio Cuarto
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monzon Ignacio - Agamenone Franko0:200:00
 UGO Karabelli Kamilo - Huans Ignasio Galarza2:015:30
 Ečeverijs Tomass Martins - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:015:30
 Cerundolo Juan Manuel - Rodriguez Taverna Santiago FA2:015:30
 Egea Franco Emanuel - Diaz Acosta Facundo0:215:35
 Sorhi Žao Pedro - Burruchaga Roman Andres1:217:30
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celebic Ljubomir - Homentovskijs Matvejs1:210:30
 Kirkovs Vasils - Catarina Lucas2:010:30
 Gadamauri Buvaysar - Vehnelt Kai0:210:30
 Ionels Nikolas Davids - Ruzgas Marius2:010:30
 Maštakovs Mikita - March Antonio Cayetano0:212:10
 Medjedovic Hamad - Shevchenko Alexander2:012:35
 Wong Chack Lam Coleman - Jianu Filip Cristian0:212:45
 Correija Passos DO Carmo Džordans - Kalovelonis Markos2:013:05
ATP - ITF Future - Sunderland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mertenss Janiks - Addeds Dans1:212:00
 De Jong Jesper - Hodkin Sean2:012:00
 Mchugh Aidan - Sijslings Igors0:212:00
 Struvejs Eduardo - Marks Vaithauss0:212:00
 Mchugh Aidan - Sijslings Igors0:212:00
 Struvejs Eduardo - Marks Vaithauss0:212:00
 Mertenss Janiks - Addeds Dans1:212:00
 De Jong Jesper - Hodkin Sean2:012:00
 Matusevich Anton - Brouvers Gijs2:113:25
 Džonatans Mridha - Valentins Rojers0:215:39
 Draper Jack - Furness Evans2:016:04
ATP - ITF Future - Trento
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brankačio Rauls - Balzerani Rikardo2:013:00
 Potenza Luka - Okleppo Julians0:213:00
 Pellegrino Andrea - Ežupovičs Elmārs0:214:05
 Bemelmans Rubēns - Jorda Sanchis David2:014:15
 Grigelis Laurinas - Fatičs Nermans0:215:40
 Alexander Erler - Masurs Daniels2:015:55
 Bega Alessandro - Veldhīrs Mikss1:217:10
 Dubrivnijs Artjoms - Forti Francesco0:219:15
ATP - ITF Future - Vale Do Lobo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonadio Rikardo - Winter Lopez Benjamin2:012:30
 Ellis Bleiks - Beins Maveriks2:112:30
 Das Terence - Fanselovs Sebastians0:212:30
 Araujo Pedro - Cazaux Arthur0:214:00
 DEN Heijer Guy - De Šepers Kenijs0:214:20
 Kakao Tiagu - Damas Miguel2:014:40
 Moreno De Alborans Nikolass - Velte Milans2:015:45
 Atmane Terence - Ojeda Lara Rikardo1:216:35
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapeči Daniels - Ivanovs Simons Antonijs2:009:59
 Maestrelli Francesco - Tanuma Rijota0:210:00
 Krutykh Oleksii - Itbareks Simons2:010:00
 Maamoun Karim-Mohamed - Smits Glenn2:010:00
 Nijboer Ryan - Poļaks Dāvids0:211:00
 Iannaccone Federico - Lī Nams Hoangs1:211:25
 Džanašia Šalva - Cretu Cezar1:211:45
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Folliots Kventins - Hua Runhao2:110:30
 Krepats Baptiste - Hellum Lilleengen Lukas2:111:40
 Dermiens Guillaume - Ehrenschneider Nino2:011:55
 Maiga Rikardo - Loffhagen George0:212:30
 Yeung Pak Long - Lorēns Tomass0:212:50
 Echargui Moez - Kilani Majeds0:214:00
 Kagnina Žuljens - Alvarez Varona Nicolas0:214:05
 Pietri Benžamins - Perezs Sanzs Deivids2:015:55
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamū Maksims - Erel Yanki2:109:00
 Ajdukovic Duje - Rune Holger Vitus Nodskov2:009:00
 Toledo Bague Pol - Marozans Fabians0:209:00
 Nagijs Peters - Oliels Išais0:209:00
 Sanchez-Izquierdo Nikolas - Kuzmanovs Dimitars0:210:25
 Kvinzi Džianluidži - Cačins Pedro0:210:25
 Celikbileks Altugs - Bens Pataels0:212:30
ATP - Challenger - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonzi Benjamins - Kotovs Pavels2:011:29
 Gabašvili Teimurazs - Marčenko Iļja2:112:30
 Lacko Lukašs - Haliss Kventins0:212:59
 Janovičs Jerzijs - Džiustino Lorenso2:114:34
 Molkans Aleks - Gulbis Ernests1:216:34
 Grenjē Hugo - Koaukauds Enzo2:018:55
 Veselijs Jirži - Lestjens Konstants2:020:00
ATP - Challenger - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribakovs Aleks - Soeda Go2:100:39
 Niklass-Salminens Patriks - Kressi Maksims0:203:39
 Pospišils Vaseks - Zuks Kacpers1:205:00
 Mots Bleiks - Schnur Braiden0:206:59
 Simons Tobiass - Takahašī Jusuke0:218:59
 Simons Tobiass - Takahašii Jusuke0:219:00
 Broudijs Laiems - Chappell Nick2:119:00
 Lencs Julians - Rinderknečs Arturs1:220:29
 Karlovičs Ivo - Blankaneo Žeofrejs0:221:15
 Oliveira Gonsalo - Ribakovs Aleks2:123:05
ATP - Challenger - Dubultspēles - Po
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonzi B / Hoang A - Margaroli L / Vavassori A2:115:10
 Hsieh C-P / Molchanov D - Sancic A / Weissborn T0:216:35
 Bolelli S / Mergea F - Nielsen F / Puetz T2:017:45
 Granollers-Pujol G / Martos Gornes S - Gabashvili T / Lacko L1:220:44
ATP - Challenger - Dubultspēles - Kalgari
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blancaneaux G / Grills J - Drzewiecki K / Oliveira G0:200:55
 King E / Reese H - Guinard M / Rinderknech A1:202:30
 Lock B / Lock C J - Bourchier H / Peliwo F1:203:55
ATP - Challenger - Dubultspēles - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasspool L / Lawson A - Smith J / Verbeek S2:000:35
 Harris A / Polmans M - Arias B / Bangoura S2:000:45
 ORE J / Rapp A - Gonzales R / Roelofse R1:219:00
 Huey T / Lammons N - Balaji N S / Nedunchezhiyan J2:020:30
 Harris A / Polmans M - Glasspool L / Lawson A0:222:00
ATP - Challenger - Kolumbusa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirčheimers Strongs - Učida Kaiči1:217:00
 O'Konnels Kristofs - Rodionovs Jurijs1:217:00
 Kiršhaimers Strongs - Učida Kaiči1:217:00
 Okonnells Kristofers - Rodionovs Jurijs1:217:00
 Nam Ji Sung - Polmans Marks0:219:10
 Gomežs Emilio - Aleksandrs Vukičs1:219:19
 Klezars Gilerme - Istomins Deniss0:220:44
 Vulfs Džfrijs Džons - Kvirozs Roberto2:121:44
 Haerteis Johannes - Štebe Sedriks- Marsels0:221:50
 Torpegārds Mikaels - Li Že2:123:34
ATP - Dubultspēles - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delbonis F / Duran G - Barrios Vera M T / Tabilo A1:201:39
 Bagnis F / Cuevas P - Behar A / Escobar G2:019:30
 Demoliner M / Middelkoop M - Barrios Vera M T / Tabilo A1:220:49
 Coria F / Londero J - Arevalo M / O'Mara J0:223:00
ATP - Dubultspēles - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cabal J S / Farah R - Bambridge L / Mclachlan B2:000:00
 Auger-Aliassime F / Nys H - Cacic N / Lajovic D0:203:09
 Lopez F / Lopez M - Kubots L. / Melo M.0:203:30
 Gonzalez S / Skupski K - Purcell M / Saville L2:104:15
 Granollers M / Zeballos H - Mannarino A. / Martins F.1:207:15
ATP - Dubultspēles - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koolhof W / Mektic N - Klaasen R / Marach O0:212:59
 Krawietz K / Mies A - Melzer J / Roger-Vasselin E0:214:29
 Kontinen H / Struff J-L - Ebden M / Paes L2:019:10
ATP - Santjago
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterio Tiago Moura - Karballes Baena Roberto2:018:00
 Seyboth Wild Thiago - Londero Huans Ignasio2:019:39
 Variljas Juan Pablo - Ramoss Alberts0:221:59
ATP - Akapulko
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edmunds Kails - Augers Aliassime Fēliks2:000:00
 Kvon Soon Voo - Lajovičs Dušans2:000:00
 Edmunds Kails - Augers Aliassime Fēliks2:000:00
 Kvon Soon Voo - Lajovičs Dušans2:000:00
 Isners Džons - Žirons Markoss2:001:39
 Pauls Tommijs - Zverevs Aleksandrs2:002:00
 Manarīno Adrians - Dimitrovs Grigors1:203:50
 Humbert Ugo - Frics Teilors Harrijs0:204:54
 Vavrinka Staņislass - Martinez Portero Pedro2:006:30
 Nadals Rafaels - Kecmanovičs Miomirs2:006:55
ATP - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rubļevs Andrejs - Evanss Daniels0:212:59
 Strufs Jans-Lennards - Tsitsipas Stefanos1:215:30
 Džokovičs Novaks - Kačanovs Karens2:018:15
 Monfilss Gaels - Gaskē Rišārs2:019:45
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stabaek IF - Ullern14:420:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stroitel Syktyvkar - Vodnik1:710:00
 Dinamo Maskava - Volga4:511:15
 Kuzbass - Enisey5:713:30
 Ur. Trubnik - Sibseljmash8:316:00
 Start - Baikal-Energija3:617:30
 HK Murmansk - Dinamo Kazan5:017:30
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villa-Lidkoping - AIK Stockholm9:620:00
 Vasteras SK - Bollnas8:520:00
Volejbols
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SM Aesch Pfeffingen - Groupe E Valtra3:021:00
 Sagres Neuchatel - Volley Lugano3:121:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Koge Wildcard - Aarhus3:219:45
 Brondby VK - VK Vestsjaelland3:021:00
 Gentofte Volley - Fortuna Odense Volley3:021:30
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritsa Plodiv - Levski Volley3:115:59
 Maritsa Plovdiv - Levski Sofia3:116:00
 Kazanlak Volley - Rakovski Dimitrovgrad3:218:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Yesilyurt0:314:00
 Galatasaray - Thy3:218:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - GS Caltex Kixx1:312:00
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Seoul GS Caltex1:312:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Commercecon Lodz - Bielsko-Biala3:219:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Commercecon Lodz - Bielsko-Biala3:219:30
Vīrieši - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Radnicki - Mladi Radnik3:218:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Drean Bolivar - Ciudad Voley3:002:29
 Personal Bolivar - Ciudad Voley3:002:30
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaisar Kyzylorda - Dinamo-Kostanai3:011:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv 2 Novosibirsk - Akademiya-Kazan1:311:00
 Stavropol Georgievsk - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg3:012:59
 Iskra - Yaroslavich3:015:00
 Avtomobilist St Petersburg - Vladimir3:117:29
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentofte Volley - VK Vestsjaelland3:019:30
 Nordenskov Uif - Aalborg Hik3:021:00
Vīrieši - Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kaukab - KK Tel Aviv 13:120:00
 SC Ramat Aviv-1 - Maccabi Haifa HO3:020:29
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vivo Minas - Sada Cruzeiro0:300:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karelian Hurmos - Akaa Volley3:018:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers3:212:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz3:018:30
Šautriņas
PDC Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glen Durrant - Aspinalls Nathans5:721:15
 Cross Rob - Garijs Andersons5:721:55
 Darils Garnijs - Michael Smith0:122:34
 Viljamss O Konorss - Maikls van Gervens4:723:25
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble FC - Biarritz Olympique13:1321:45
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hull Kingston Rovers - Castleford Tigers8:2821:45
Beisbols
MLB - Pirmssezonas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Red Sox - Philadelphia Phillies5:1220:05
 Atlanta Braves - St.Louis Cardinals3:120:05
 Baltimore Orioles - Pittsburgh Pirates13:020:05
 Toronto Blue Jays - Minnesota Twins3:320:07
 Cleveland Indians - LA Dodgers5:622:05
 Texas Rangers - Chicago Cubs13:122:05
 Milwaukee Brewers - Kansas City Royals4:222:05
 Oakland Athletics - Colorado Rockies5:222:05
 LA Angels - San Diego Padres0:122:10
 Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds0:822:10
Snūkers
Spēlētāju čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magvaiers Stīvens - Selbijs Marks6:515:00
 Perijs Džo - Bingtao Jans5:621:00
Skvošs
Vīrieši - Windy City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juens Ivans - Kastaņets Metjū0:320:45
 Salazars Cēzars - Malhotra Vikram3:220:45
 Masotti Baptiste - Mellers Nikolass1:320:45
 Tandon Ramit - Mosaad Omar0:320:45
 Selby Daryl - Serme Lucas3:222:30
 Soliman Youssef - Assal Mostafa3:222:30
 Elsherbini Mohamed - Hešams Mazens2:322:30
 Golan Borja - Aslam Tayyab3:022:30
Sievietes - Windy City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grinhama Reičela - Turmel Lucy2:320:00
 Šanine Nadine - Hany Mayar3:120:00
 Aitken Lisa - Whitlock Emily1:320:00
 Urquhart Donna - Fiechter Olivia3:221:45
 Naughton Hollie - Subramaniam Sivasangari3:121:45
 Tsz-Ling Liu - Heijden, Milou Van Der3:221:45
 Chan Joey - Tsz-Wing Tong3:021:45
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Team Lightning1:210:30
 Five Brothers - Team Lightning2:113:10
 Five Brothers - Future.club2:016:00
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flytomoon - Team Spirit2:016:00
 Virtus Pro - Team Spirit2:018:30
Starcraft 2 - IEM Katowice 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dark - Parting0:212:45
 Stats - Special2:112:45
 HAS - Dear0:212:45
 Special - Parting2:013:40
 Dark - Dear2:013:50
 HAS - Stats1:213:55
 Parting - HAS2:114:40
 Dark - Special2:014:40
 Dear - Stats2:014:40
 Dear - Special2:015:25
 Stats - Parting2:115:25
 Dark - HAS2:015:25
 Dark - Stats2:116:10
 Parting - Dear0:216:10
 Special - HAS2:016:10
 Reynor - ShowTime2:017:00
 Rogue - Zest1:217:00
 Armani - Soo2:117:00
 ShowTime - Rogue0:218:30
 Reynor - Armani2:018:30
 Soo - Zest0:218:30
 Reynor - Zest1:219:15
 ShowTime - Armani2:019:15
 Rogue - Soo2:019:15
 Zest - ShowTime1:220:00
 Reynor - Soo0:220:00
 Armani - Rogue0:220:20
 Zest - Armani2:021:15
 Soo - ShowTime0:221:15
 Reynor - Rogue0:221:15
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 YDN Devils - Samsung Morning Stars0:119:00
 Moba Rog - Team Qlash Forge0:120:00
 Outplayed - Cyberground Gaming0:120:50
 Racoon - Sparks Esports1:022:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Arctic - Giants Gaming Spain0:119:00
 Movistar Riders - Emonkeyz1:020:00
 S2V Esports - Origen Bcn0:120:50
 Ucam Esports Club - Team Queso0:122:00
 MAD Lions Madrid - X6tence0:122:55
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team LDLC - Gamersorigin0:100:25
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.G Esports - Afreeca Freecs2:109:59
 Hanwha Life Esports - Damwon Gaming1:213:19
 Hanwa Life Esports - Damwon Gaming1:213:20
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brion Blade - Spear Gaming1:207:00
 Jin Air Green Wings - Asura0:210:00
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energypot Wizards - Elementaries0:120:00
 Crvena Zvezda - Wild.coolermaster1:021:00
 Saim SE - Warkidz E-Sports1:022:15
 Upper Echelon - Level UP1:023:20
CS:GO - L33T CUP
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Natus Vincere Junior2:017:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Like Wizards - MC E-Sports10:10
 Fury - MAD Like Wizards0:111:10
 MC E-Sports - Ground Zero Gaming0:111:10
 Esper - Order0:111:10
 Avant Garde - Chiefs Esports Club1:012:10
 Ground Zero Gaming - Pc4191:012:10
 Airborne Esports Club - Rock Candy12:30
CS:GO - IEM Katowice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - MAD Lions E.c.2:012:59
 Evil Geniuses - 100 Thieves1:212:59
 Mousesports - MAD Lions E.c.2:013:00
 Astralis - Fnatic2:015:24
 Natus Vincere - Faze Clan2:117:05
 G2 Esports - Liquid2:017:49
 100 Thieves - Mousesports2:120:29
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mythic - Oceanus Gaming1:003:00
 Mythic - Infinity Esports1:004:00
 Chaos - Under 210:104:00
 Rugratz - Recon 50:104:00
 Ex-Faint Gaming - Thunder Logic0:105:00
 Oceanus Gaming - Rugratz0:105:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Movistar Riders1:019:05
 Japaleno - Team Singularity0:119:05
 Demolition Crew - Japaleno0:120:05
 AGO Gaming - Sprout0:121:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sriram Sushmit - Marinkovic Nikola3:109:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Vorcnik David3:210:10
 Marinkovic Nikola - Guerricabeitia Jon Ander3:010:50
 Benito Javier - Shu Dean3:011:30
 Sriram Sushmit - Turrini Rafael3:012:10
 Vorcnik David - Guerricabeitia Jon Ander3:012:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Shu Dean3:013:30
 Marinkovic Nikola - Turrini Rafael3:014:10
 Benito Javier - Sriram Sushmit1:314:50
 Turrini Rafael - Guerricabeitia Jon Ander2:315:30
Riteņbraukšana
AAE tūre - Posms 5
 NotikumsRezultātsLaiks
 Konrad Patrick - Formolo Davide0:110:25
 Pozzovivo Domenico - Zakarin Ilnur0:110:25
 Pogacar Tadej - Yates Adam1:010:25
 Valverde Alejandro - Ciccone Giulio1:010:25
 Herrada Lopez Jesus - Dunbar Eddie0:110:25
 Ulissi Diego - Izagirre Insausti Gorka1:010:25
 Majka Rafal - Kelderman Wilco0:110:25
 De La Parte Victor - EG Niklas1:010:25
 Lutsenko Alexey - Gaudu David1:010:25