jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Pirmdiena, 03. Feb. 2020. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers31:2001:30
Futbols
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colchester United(U23) - Ipswich Town(U23)2:215:00
 Sheffield Wednesday(U23) - Leeds United(U23)2:215:00
 Watford FC - Charlton Athletic(U23)3:315:00
 Bristol City(U23) - Crystal Palace(U23)1:015:00
 Coventry City(U23) - Queens Park Rangers(U23)0:215:00
 Millwall(U23) - Cardiff City(U23)3:016:00
 Sheffield United(U23) - Barnsley(U23)1:121:00
 Bolton Wanderers(U23) - Burnley FC(U23)0:221:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stourbridge - Barwell FC1:121:45
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blackburn Rovers(Jun.) - Derby County(Jun.)2:014:00
 Swansea City(Jun.) - Newcastle United(Jun.)0:415:00
 Tottenham Hotspur(Jun.) - Hove Albion(Jun.)1:221:00
 Southampton FC(Jun.) - Wolverhampton Wanderers(Jun.)1:021:00
 Aston Villa(Jun.) - West Bromwich Albion(Jun.)0:121:00
 Stoke City(Jun.) - Reading(Jun.)3:021:00
Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eac Generals - Arellano Chiefs0:308:00
 Letran Knights - Lyceum Philippines University0:1210:30
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Managua FC - Chinandega FC1:002:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sitra - Al Ittihad Bhr4:117:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Platanias FC - Apollon Pontou2:015:00
 Doxa Dramas - Apollon Smirnis0:117:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uganda Police FC - SC Villa2:215:00
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping - FC Copenhagen0:018:00
 Norrkoping - FC Kobenhavn0:018:00
 FK Astana - Brondby2:121:59
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lori Vanadzor - FC Lokomotiv Yerevan3:112:00
 FC Aragvi Dusheti - FC Aragats Ashtarak4:312:59
 HIT Gorica - Habitfarm Javor3:215:30
 Viktoria Plzen - Orebro3:015:59
 FC Orenburg - Esbjerg1:015:59
 Tambov - Slovacko0:316:00
 Viktoria Plzen - Orebro3:016:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bassam - Racing Club Dabidjan1:317:30
 Africa Sports National - WAC D'Adjame2:220:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Olimpia - CD Motagua1:200:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Belouizdad - Bordj Bou Arreridj4:017:00
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genk(Rez) - Gent(Rez)1:120:29
 Anderlecht(Rez) - Standard Liege (Res.)3:020:29
 Lokeren(Rez) - KVC Westerlo(Rez)2:120:29
 Oostende(Rez) - Kfco Beerschot Wilrijk(Res)0:120:30
 Charleroi(Rez) - Royal Excelsior Virton(Res)3:020:30
 Antwerp (Rez) - AS Eupen(Rez)20:30
 Jeugd Club Burgge(Rez) - Mechelen(Rez)1:020:30
 Zulte-Waregem(Rez) - Waasland-Beveren(Rez)1:320:30
 Genk(Rez) - Gent(Rez)1:120:30
 Lokeren(Rez) - KVC Westerlo(Rez)2:120:30
 Anderlecht(Rez) - Standard Liege (Res.)3:020:30
 KSV Roeselare(Res) - R.mouscron-Peruwelz(Rez)0:121:00
 Jeugd Oud Heverlee Leuven(Rez) - ST. Truidense VV(Rez)4:221:00
 Union Saint Gilloise(Res) - Lommel SK(Res)4:221:00
 KSV Roeselare(Res) - R.mouscron-Peruwelz(Rez)0:121:00
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galvez AC - Nauas EC AC2:100:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macae - Cabofriense1:021:00
 Volta Redonda - Portuguesa RJ2:023:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guarani SP - Santo Andre SP2:100:00
 Inter De Limeira SP - Ponte Preta2:121:59
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Joinville - Concordia SC2:100:30
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tupynambas MG - Cruzeiro2:400:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novo Hamburgo - Sao Luiz RS0:000:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balzan Youths - Birkirkara0:020:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Palmaflor - Guabira Montero2:001:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Nacional Asuncion - Libertad1:201:15
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional Asuncion (Res.) - Libertad Asuncion (Res.)4:112:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bylis Ballsh - Vllaznia2:215:00
 Laci - Skenderbeu1:015:00
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millonarios - La Equidad2:200:20
 America de Cali - Boyaca Chico1:002:30
 Alianza Petrolera - Deportivo Pasto0:123:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aswan FC - El Ismaily2:114:30
 Enppi - Al Mokawloon2:117:00
 El-Entag El-Harby - El Ettehad El Sakandary0:017:00
 Enppi - Al Mokawloon2:117:00
 El-Entag El-Harby - El Ettehad El Sakandary0:017:00
 Smouha - Misr Lel Makasa1:119:30
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Covilha - UD Oliveirense1:021:44
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaca2:119:00
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Garcilaso - Escuela Municipal Deportivo Binacional0:221:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSMS Iasi - Viitorul Constanta1:220:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Herzliya1:214:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Akko2:118:59
 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Petah Tikva2:018:59
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel UM EL Fahem1:318:59
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Akko2:119:00
 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Petah Tikva2:019:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel UM EL Fahem1:319:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Raanana2:120:14
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Groningen/Cambuur(U23) - Willem II(U23)4:114:30
 RKC Waalwijk (U23) - Zwolle(U23)1:115:30
 De Graafschap(U23) - SC Cambuur(U23)1:419:30
 NAC Breda(U23) - Nec/Fc Oss(U23)3:019:30
 Vitesse/Agovv(U23) - Fortuna Sittard(U23)6:219:30
 SBV Excelsior(U23) - FC Den Bosch(U23)3:219:30
 Heracles(U23) - VVV Venlo(U23)4:019:30
 Jong FC Eindhoven(U23) - Jong FC Twente(U23)1:319:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jong FC Utrecht - Dordrecht1:121:00
 Jong Ajax - Go Ahead Eagles5:121:00
 Jong FC Utrecht - Dordrecht1:121:00
 Jong Ajax - Go Ahead Eagles5:121:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes San Luis - Deportivo Maipu0:102:00
 SP. Estudiantes (San Luis) - Deportivo Maipu0:102:00
 Deportivo Madryn - Villa Mitre De Bahia Blanca0:022:00
 Sportivo Penarol San Juan - Cipolletti2:223:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colon - Banfield0:100:39
 Lanus - Godoy Cruz2:000:40
 Talleres - Boca Juniors1:202:44
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportes Iquique - Everton Vina del Mar2:201:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istanbulspor - Umraniyespor2:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denizlispor - Goztepe1:118:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sampdoria(Jaun) - Chievo Verona(Jaun)2:215:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sambenedettese - Fermana0:121:44
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pescara - Cosenza2:121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sampdoria - Napoli2:421:44
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble Foot - Le Havre1:121:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SG Sonnenhof - Wurzburger Kickers0:620:00
 Sonnenhof Grossaspach - Wurzburger Kickers0:620:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Bochum - Hamburger SV1:321:30
Basketbols
Grieķija - Eska-Eskana A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Ilioupolis - Oka Mesogion73:6820:29
 Polinikis AG Varvaras - GS Agion Anargyron88:7221:30
 ESKD Neas Ionias - GS Kifisias74:7621:59
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSA Steaua CSM Eximbank - BC Timisoara100:8219:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Universidad Catolica De Santiago - CEB Puerto Montt69:8700:00
 CD Puente Alto - CD Universidad De Concepcion84:8200:59
 Deportivo Valdivia - ABA Ancud82:7701:00
 CDS Quilicura Basket - Club AB Temuco81:8601:00
 Leones De Quilpue - CD Las Animas79:9701:00
 CD Puente Alto - CD Universidad De Concepcion84:8201:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bancater Corno Di Rosazzo(U20) - ADP-AKK BOR(U20)70:7221:00
 Virtus 2012 Cassino (U20) - Formia Basktball(U20)94:8021:00
 Biancorosso Empoli(U20) - Bellaria Cappuccini(U20)98:4721:30
 US Pio XI Speranza(U20) - Milanotre Basket Bianco (U20)41:9821:59
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOB Ahan Esfahan - Chemidor Tehran61:7814:29
 Palayesh Naft Abadan - Petrochimi Bandar Imam76:6614:29
 Padafand Raad Havaei Dezful - Exxon Tehran67:7414:29
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flying Wheel Makassar - Tomang Sakti Merpati Bali38:7809:59
Sievietes - Ukraina - Vyscha Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KSLI-SKUF Kiev - Kiev Team-TNU100:5017:29
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - Hapoel Petach Tikva97:6518:59
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umfn Njardvik - Valur Reykjavik70:7021:15
 Stjarnan - Grindavik99:8521:15
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Petrobras - Basquete Cearense78:7123:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zadar - GKK Sibenik103:7618:59
 Cibona - Hermes Analitica Zagreb122:7518:59
 Zadar - GKK Sibenik103:7619:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krka - Rogaska Crystal70:5419:45
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - Comunicaciones72:7902:00
 Gymnasia - Ferro Carril Oeste88:8402:29
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helsinki Seagulls - BC Nokia113:7618:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Haifa84:9319:45
 Maccabi Rishon Lezion - Hapoel Beer Sheva80:7220:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfum Umea - Jamtland Basket86:9219:34
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorie(Jaun.) - Zenit Petersburg69:9306:00
 Parma Perm(Jaun.) - Avtodor Saratov(Jaun.)82:9509:00
 Khimky Moscow (Jaun.) - Samara(Jaun.)80:9112:00
 Enisey Krasnojarsk(Jaun.) - Nizhniy Novgorod(Jaun.)73:7212:59
 CSKA(Jaun.) - Uniks Kazaņa85:6312:59
 MBA-2 Moscow(Youth) - Lokomotiv Kuban (Jaun.)71:6815:59
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu Sadam - Rakvere Tarvas94:7518:59
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Synthesia Pardubice - Levice78:5718:30
 BK Decin - BK Opava85:6719:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Partizan92:8618:59
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gilberts Deivids - O'Salivans Ronijs3:421:00
 Magvaiers Stīvens - Fords Toms3:421:00
 Gilberts Deivids - O'Salivans Ronijs3:421:00
 Selbijs Marks - Goudongs Ksjau3:423:09
 Yuelong Zhou - Vilsons Gerijs1:423:40
 Žou Jelongs - Vilsons Gerijs1:423:40
Hokejs
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna HC - HK Enkopings4:020:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinskie Jastreby - HC Lokomotiv Orsha3:318:00
 HK Brest - HC Mogilev3:418:00
 HK Lida - Himik-SKA0:318:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minskie Zubry - HC BOBRUISK0:212:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - HC Aktobe7:314:29
 Almaty - HC Astana6:315:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Frydek Mistek - Horacka Trebic0:518:59
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chajka - Sneznije Barsi5:217:00
 Loko - Mytish Atlanty4:217:00
 Chajka - Sneznije Barsi5:217:00
 Loko - Mytish Atlanty4:217:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Uchaly - Juznij Ural6:215:30
 Zauralje - Chelmet2:215:30
 Molot Prikamje - Jermak Angarsk10:515:59
 Toros - Rubin Tyumen1:415:59
 Molot Prikamje - Jermak Angarsk10:516:00
 Toros - Rubin Tyumen1:416:00
 Humo Tashkent - SKA-Neva4:216:30
 Ijstal - Sokol Kr4:117:00
 Neftianik Al - HC Yugra0:017:29
 Khimik Vs - MHK Dinamo St Petersburg2:117:29
 Neftianik Al - HC Yugra0:017:30
 Khimik Vs - MHK Dinamo St Petersburg2:117:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk0:411:29
 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:214:29
 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk1:115:59
 Neftehimik Niznekamsk - Severstal Cherepovec6:218:00
 AK Bars Kazan - HC Vityaz5:218:30
 Spartak Moscow - SKA St. Petersburg0:118:30
 AK Bars Kazan - HC Vityaz5:218:30
 HC Dinamo Moscow - Lokomotiv Jaroslavl3:118:30
 Spartak Moscow - SKA St. Petersburg0:118:30
 Dinamo Rīga - Jokerit Helsinki2:419:30
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nīderlande (U20) - Ķīna (U20)3:506:00
 Beļģija(U20) - Israēla(U20)4:109:30
 Korejas Republika(U20) - Horvātija (U20)4:212:59
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucuresti - CSM Fagaras35:2617:00
 Dobrogea Sud - Dinamo Bucharest27:2618:24
 Dobrogea Sud - Dinamo Bucuresti27:2618:25
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Rehovot - Maccabi Rishon Le Zion28:4119:30
 A.S Ramat Hasharon - MK Beer Sheva33:3319:30
 Maccabi Dimona - Maccabi Kiryat Motzkin26:3020:00
 Hapoel Kiryat Ono - Hapoel Rishon LeZion18:2820:30
 A.H Ness Zioana - Bnei Herzliya34:3420:30
 MK Holon - Hapoel Ashdod27:2620:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitet - Luch30:2915:59
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanela IF - Hasto IF24:2619:30
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - Redbergslids29:2920:00
 HK Malmo - OV Helsingborg28:2520:00
 Savehof - Redbergslids29:2920:00
 HK Malmo - OV Helsingborg28:2520:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Midtjylland - IK Skovbakken33:3020:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FHK Elite - Kolding KIF26:2521:00
Teniss
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tran Demi - Williams Sophie0:217:00
 Kishigami Utaka - Karatancheva Lia2:017:00
 Tchakarova Eleonore - Vehvilainen Liisa2:017:00
 Ramirez Katya - Abdelouahid Hind1:217:00
 Malkin Misa - Rencheli Abigail1:217:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hosoki Juka - Karamoko Naima0:213:00
 Kaltia Anhelina - Rupperta Lena1:213:00
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 NG Man Jing Megija - Žanga Jinga0:204:25
 Saigo Rina - Romy Koelzer2:004:30
 Desai Zeela - Lī Euņje2:105:40
 Inoue Mijabi - Kang Jia Kvi1:206:35
 Šimizu Eri - Lī Pei Či0:208:00
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maria Mateas - Hsu Čī-ju2:016:50
 Sančesa Anna Sofija - Cako Žaklīna2:016:50
 Maria Mateas - Hsu Čī-ju2:016:50
 Sančesa Anna Sofija - Kako Džaklīna2:016:50
 Sutjiadi Aldila - Rompīsa Džesija2:017:34
 Kukharčuka Nika - Volynets Katie0:218:44
 Ksu Šilina - Smita Emilija Veblija2:018:59
 Stearns Peyton - Tjandramulia Olivia2:019:00
 Ksu Šilina - Veblija-Smita Emīlija2:019:00
 Chong Eudice Wong - Epifanija Turnera2:020:05
 Miller Karina - Žanga Juksuana2:020:29
 Fliegner Julia - Sofija Čang0:221:20
 Osaka Mari - Partaud Marine1:221:35
 Ingrīda Nīla - Bektas Emina1:222:39
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sato Himari - Fowler Jessica2:100:50
 Park Sohyun - Dimitrova Daniella2:001:00
 Hosonuma Čisa - Tian Fangran1:202:55
 Boziceviča Izabella - Brankovic Zara0:204:30
 Pigato Lisa - Poulos Annerly2:005:05
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šeins Raiens - Knight Alexander2:017:00
 Svajda Zachary - Mbithi Mendva2:017:00
 Gomezs Alehandro - Smola Maciejs2:017:00
 Kodat Toby Alex - Freund Simon2:017:00
 Braswell Micah - Andrejevs Adrians0:217:00
 Sinkleirs Kolins - Katanzariti A.Dž.2:017:00
 Brown Preston - Iradukunda Gajs Orli0:217:00
 Hards Niks - Ignats Dragos Konstantīns2:017:00
 Loks Kortnijs Džons - Butčs Džastins0:217:00
 Silva Dutra Daniels - Giddens Maxwell2:017:00
 Tatlots Johans Sebastiens - Snaiders Kvins2:017:00
 Kohens Alans - Bredlijs Džulians2:020:00
 Zapp Logan - Bergevi Filips0:220:00
 Žaume Pla Malfeito - Drževieckis Karols2:020:00
 Leite Vilsons - Lakats Florians1:220:00
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sorhi Žao Pedro - Arias Bisso Facundo2:017:00
 Zekičs Miljans - Leiva Biasons Oskars Matiass2:017:00
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Erhardts Gastons2:017:00
 Kestelboims Mariano - Mendoza Alehandro2:018:44
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kovapitukted Palaphoom - LO Chien Hsun0:205:44
 Navasirisombūns Džirats - Stalder Reese1:206:30
 Sinha Nitins Kumars - Rapps Austins1:206:55
 Sureškumars Manišs - Samrej Kasidit0:207:39
 Lī Nams Hoangs - Tamaki Yamao2:008:14
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Allen Leighton - Patino Luis1:216:00
 Karū Ignasio - Hassons Jordans1:216:00
 Roberts Džastins - Maginlijs Herberts Džodijs2:016:00
 Urrea Andres - Ojos Franko Alehandro0:216:00
 Kozbinovs Aleksandrs - Pereira Hose0:216:00
 Papa Spensers - Van Meter Joseph W2:016:00
 Volfsons Davids - O'Hoisin Osgar2:016:00
 Ansari, Austin Ansari - Pīrss Ārons0:217:00
 Klintčarovs Aleksandrs - Rai Ajeet0:217:00
 Jamasita Fernando - Spec Matič0:217:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jotovski Tomislavs - Clavel Tom2:011:30
 Srbljaks Gorazds - Estebans Brunas2:011:30
 Akkojuns Umuts - Shimizu Kazuki0:211:30
 Strom Gustaf - Campana Federico2:111:30
 Bronzetti Alberto - Minarik Kristof0:211:30
 Falabella Lautaro Agustins - Ivanov Vladislav0:211:30
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mayer L / Molteni A - Duran G / Londero J I2:122:54
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auger-Aliassime F / Shapovalov D - Rojers J-J. /Tekau H.0:217:29
 De Schepper K / Gaston H - Cacic N / Pavic M0:217:34
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorenzi P / Travaglia S - Berankis R / Donskoy E2:012:00
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Štebe Sedriks- Marsels - Karlovičs Ivo2:012:00
 Sugita Juiči - Fabiano Tomass2:013:25
 Nagals Sumits - Troickis Viktors1:214:55
 Karuso Salvatore - Ramanatans Ramkumars2:117:25
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rūsuvori Emīls - Mahuts Nikolass2:112:59
 Garsija-Lopess Giljermo - Koaukauds Enzo0:212:59
 Rūsuvori Emīls - Mahuts Nikolass2:113:00
 Garsija-Lopess Giljermo - Koaukauds Enzo0:213:00
 Stahovskis Sergejs - Petrovic Danilo2:014:40
 Džumhurs Damirs - Benčetrits Elliots2:015:15
 Bedene Aljazs - Pospišils Vaseks0:215:59
 Sousa Džao(Por) - Barrere Gregoire0:220:00
 Gombos Norberts - Karreno-Busta Pablo2:121:59
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beins Maveriks - Loks Bendžamins0:200:59
 Diezs Stīvens - Puttergills Kalums2:001:00
 Tajima Naoki - Tanuma Rijota2:001:00
 Deskotte, Matias Franko - Ionels Nikolas Davids2:002:25
 Deskotts Matias Franko - Ionels Nikolas Davids2:002:25
 Kleins Bridans - Altmaiers Daniels0:202:34
 Kelly Dayne - Ellis Bleiks2:002:49
 Romios Metjū Kristofers - Grills Džeikobs0:204:30
 Puttergills Kalums - Kings Evans2:005:00
 Karuana Liams - Bilijs Džeremijs2:005:00
 Simons Tobiass - Krnokaks Aleksandrs2:005:29
 Songs Evans - Gojo Borna1:206:15
 Kavčičs Blazs - Noguči Rio2:006:44
 Buršjē Harrijs - Pelivo Filips2:007:10
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ariass Boriss - Rīse Hunters0:218:00
 Novikovs Dennis - Chavez Nathan2:018:00
 Ariass Boriss - Rīse Hunters0:218:00
 Novikovs Dennis - Chavez Nathan2:018:00
 Žu Evanss - Blanšs Ulisess0:218:59
 Aleksandrs Vukičs - Rubins Noa2:019:45
 Bellučī Tomass - Jubenks Kristofers2:120:14
 Eskobedo Ernesto - Oliveira Gonsalo2:021:09
 Kressi Maksims - Učida Kaiči2:023:00
 Vatanuki Josuke - Korda Sebastjans2:023:00
 Kressi Maksims - Učida Kaiči2:023:00
 Vatanuki Josuke - Korda Sebastjans2:023:00
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonego Lorenco - Balazs Attila0:220:29
 Ficoviča Huana Pablo - Magers Džanluka1:221:30
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energa Mks Kalisz - Wroclaw3:218:30
Sievietes - Grieķija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niki Amarousiou - ASP Iones3:021:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Caetano - CC Valinhos1:300:59
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aydin B.Sehir Bld. - Nilufer Belediye3:118:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uralochka-NTMK - Dinamo Krasnodara3:115:59
Vīrieši - Egypt - Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zamalek SC - Heliopolis3:018:00
Vīrieši - Gvatemala - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 A Solorzano - MC Publicidad3:103:00
Vīrieši - Turcija - Jaunatne Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenimahalle Belediyesi(Jaun.) - Ziraat Bankasi Ankara Youth(Jaunatne)0:318:59
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Arabi - Al Khor3:015:30
 Al Shamal - Al Sadd3:017:00
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Beda Red Spikers - EAC Generals1:303:59
 JRU Bombers - MIT Cardinals1:309:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszow3:221:30
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Omlux Stresovice - FBS Bohemians3:421:10
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elmore Edward - Vilgress Veins0:210:00
 Vilgress Veins - Grīnsleids Džeisons1:211:00
 Grīnsleids Džeisons - Elmore Edward2:112:00
Regbijs
Dienvidāfrika - Varsity Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FNB Tuks - FNB Nwu-Pukke42:4016:45
 FNB Maties - FNB Shimlas67:1618:45
 FNB Uwc - Wits University10:3819:00
 FNB UJ - FNB Uct16:2519:00
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Rockets - Five Brothers0:210:30
LoL - PVP Media Lol - GLL Spring - Phase B
 NotikumsRezultātsLaiks
 WE Love Gaming - Gamespace E-Sports1:019:00
 Intrepid Fox - Greek Regenesis1:020:00
 Pyrsos Esports - Team Refuse0:121:00
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samclan Esports Club - Electronik Generation0:122:00
 Geekcase Esports - For The Win Esports0:123:10
LoL - Belgian League - Spring Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 KV Mechelen - Sector One0:120:00
 Aethra Esports - Brussels Guardians1:020:50
 KV Mechelen - Rsca Esports0:122:00
 Aethra Esports - Timeout Esports0:123:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ucam Esports Club - Origen Bcn1:019:00
 G2 Arctic - Emonkeyz1:020:00
 S2V Esports - X6tence1:021:00
 Giants Gaming Spain - Team Queso1:022:10
 MAD Lions Madrid - Movistar Riders1:023:15
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves Academy - Team Liquid Academy1:002:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - Golden Guardians1:000:55
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - Golden Guardians1:000:55
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warkidz E-Sports - Saim SE0:120:00
 Wild.coolermaster - Crvena Zvezda0:121:00
 Level UP - Upper Echelon0:122:10
 Elementaries - Energypot Wizards0:123:20
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Trident Esports11:10
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - Team GamerLegion1:015:00
 Wisla Krakow - Illuminar Gaming0:118:00
 Unicorns of Love - Demolition Crew0:119:05
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happeks Svens - Wenger Nico1:309:30
 Cheaib Dauud - Reitspies David3:010:10
 Marinkovic Nikola - Huzjaks Josips3:110:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Valerij Rakov (UKR)3:011:29
 Happeks Svens - Cheaib Dauud0:312:10
 Marinkovic Nikola - Reitspies David1:312:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Huzjaks Josips0:313:30
 Valerij Rakov (UKR) - Wenger Nico0:314:10
 Happeks Svens - Marinkovic Nikola0:314:50
 Cheaib Dauud - Wenger Nico3:015:30
 Valerij Rakov (UKR) - Huzjaks Josips1:317:00
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Reitspies David3:117:40
 Cheaib Dauud - Marinkovic Nikola1:318:20
 Huzjaks Josips - Wenger Nico3:019:00
 Valerij Rakov (UKR) - Reitspies David0:319:40
 Happeks Svens - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:220:20
 Marinkovic Nikola - Wenger Nico3:121:00
 Happeks Svens - Valerij Rakov (UKR)1:321:40
 Huzjaks Josips - Reitspies David2:322:20
 Cheaib Dauud - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:023:00
Telpu futbols
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čehija - Rumānija4:019:00
 Slovēnija - Kazahstāna3:422:00