jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Otrdiena, 04. Feb. 2020. gada
Basketbols
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malvin - Hebraica Macabi99:7301:15
 CS Deportivo Sayago - Club Nacional79:6201:15
 CA Aguada - Club Atletico Olimpia96:9101:15
 Aguada - Club Atletico Olimpia96:9101:15
 Malvin - Hebraica y Macabi99:7301:15
Alžīrija
 NotikumsRezultātsLaiks
 O Batna - USM Alger91:7317:00
Sievietes - Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Sofia - Montana 200351:7218:00
Sievietes - Indonēzija - Srikandi Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanago Friesian - Flying Wheel Makassar59:5111:00
 Tomang Sakti Merpati Bali - Sahabat Wisma Sehati Semarang57:4612:59
 Scorpio Jakarta - GMC Cirebon64:7115:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernie Medved Politehnik - Zyryanochka Syktyvkar86:9115:59
Sievietes - LSBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vega 1/Liepāja - TTT Rīga71:10618:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Galil Elion Safed - Hapoel Afula82:7319:00
 Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Hevel Modiin82:8619:00
 Elizur Ashkelon - Elitzur Yavne92:10619:30
 Maccabi Hod Hasharon - Maccabi Raanana74:7319:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berums Verk Defenders - Asker Aliens83:7620:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Aguacateros De Michoacan89:8304:00
 Mineros - Fuerza Regia66:8304:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pato Basquete - SAO Paulo FC86:10600:59
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poitiers Basket 86 - Saint-Chamond63:7821:00
 Nancy Sluc Basket - Saint-Quentin100:7221:00
 ADA Blois - JA Vichy Clermont92:8521:00
 Souffelweyersheim - Paris Basketball74:8121:00
 Lille Metropole - Rouen Spo79:6721:00
 Ujap Quimper - Denain-Voltaire79:5121:00
 Antibes Sharks - Aix-Maurienne91:7121:30
 Nantes Atlantique - Fos Ouest77:8021:30
 Evreux Alm - BC Gries Oberhoffen75:8321:30
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mono Vampire Basketball Club - Saigon Heat95:8712:59
 Westports Malaysia Dragons - Alab Pilipinas91:6314:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weber Bahia - San Mart Corrientes89:8902:00
 Boca Juniors - Instituto Atletico Central Cordoba71:9302:00
 Quimsa - Argentino Junin102:9203:00
 La Union - Regatas70:8903:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KTP Basket - Kaarinan Ura Basket113:7818:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan KT Sonicboom - Goyang Orions96:8112:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetterbygden Stars - Nassjo93:8320:04
 Boras Basket - Djurgarden Basket116:9220:04
 Koping Stars - LF Basket65:7620:04
 Sodertalje Kings - Norrkoping Dolphins76:7620:04
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorie(Jaun.) - Zenit Petersburg76:8406:00
 Parma Perm(Jaun.) - Avtodor Saratov(Jaun.)74:7109:00
 MBA-2 Moscow(Youth) - Lokomotiv Kuban (Jaun.)73:5914:00
 Khimky Moscow (Jaun.) - Samara(Jaun.)78:7515:00
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Dynamic BG - OKK Spars Sarajevo72:7820:00
 Helios Domzale - KK Borac Cacak73:8020:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VEF Rīga - Nizhniy Novgorod74:8119:30
 CEZ Basket Nymburk - Peristeri84:7219:30
 Rojal Hali Gbb - Mornar86:7919:30
 Brose Baskets - Iberostar Tenerife87:8719:30
 CEZ Basket Nymburk - Peristeri84:7219:30
 Brose Baskets - Iberostar Tenerife98:9619:30
 VEF Rīga - Nizhniy Novgorod74:8119:30
 Rojal Hali Gbb - Mornar86:7919:30
 Enel Brindisi - CAI Zaragoza91:9321:00
 Neptunas Klaipeda - Falco KC Szombathely87:8321:00
 Dijon Bourgogne - Besiktas JK88:4721:00
 PAOK Thessaloniki - Telekom Baskets Bonn103:8421:00
 Dijon Bourgogne - Besiktas JK88:4721:00
 Enel Brindisi - CAI Zaragoza91:9321:00
 Neptunas Klaipeda - Falco KC Szombathely87:8321:00
 PAOK Thessaloniki - Telekom Baskets Bonn103:8421:00
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibar - KB Peja73:8418:00
Eiropa - FIBA Europe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 BBC Bayreuth - Spirou Charleroi100:8919:30
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Andorra - FIATC Mutua Joventut90:8921:00
 Dolomiti Energia Trento - Darussafaka Cooper Tires74:9521:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - Anadolu Efes Istanbul80:8218:59
 Zalgiris Kaunas - Olympiakos Pireus94:6920:00
 Emporio Armani Milano - Alba Berlin96:10221:44
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Bayern Munich75:6521:44
 Emporio Armani Milano - Alba Berlin96:10221:45
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Bayern Munich75:6521:45
 Real Madrid - CD Saski Baskonia70:6921:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers - New York Knicks134:13902:00
 Washington Wizards - Golden State Warriors117:12502:00
 Cleveland Cavaliers - New York Knicks127:12702:00
 Washington Wizards - Golden State Warriors117:12502:00
 Indiana Pacers - Dallas Mavericks103:11202:00
 Charlotte Hornets - Orlando Magic100:11202:00
 Indiana Pacers - Dallas Mavericks103:11202:00
 Charlotte Hornets - Orlando Magic100:11202:00
 Miami Heat - Philadelphia 76ers137:10602:29
 Atlanta Hawks - Boston Celtics115:12302:29
 Brooklyn Nets - Phoenix Suns119:9702:29
 Miami Heat - Philadelphia 76ers137:10602:30
 Atlanta Hawks - Boston Celtics115:12302:30
 Memphis Grizzlies - Detroit Pistons96:8203:00
 Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves113:10905:00
 Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs108:10505:29
Futbols
Nīderlande - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dordrecht(U23) - Jong FC Emmen2:219:30
 Roda JC Kerkrade(U23) - Go Ahead Eagles(U23)3:019:30
 Heerenveen(U23) - Feyenoord Rotterdam(U23)4:119:30
Sudāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Ahli Atbara - Hay Alwady FC0:018:30
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Santos Laguna1:000:00
 Uanl - Atlas2:001:00
 Leon - Toluca5:103:00
 Guadalajara - Pachuca0:103:00
 Club Tijuana - FC Juarez2:005:00
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panama - Haiti0:601:00
 ASV - Kostarika6:003:30
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Bahrain SC - Qalali1:117:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JKT Tanzania - Coastal Union1:115:00
 Simba SC - Polisi Tanzania FC2:118:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Quwwat Al Falistinia - Hilal Al-Quds0:216:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla - America0:220:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kampala City Council FC - Maroons FC2:115:00
 Kampala City Council FC - Maroons2:115:00
Omāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Shabab - Ibri0:015:10
 Dhofar - Oman FC0:018:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Espana - CD Platense2:103:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etoile Sahel - Sfaxien1:115:00
Alžīrija - U21 Algerian Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Na Hussein Dey(U21) - Aso Chlef (U21)0:112:59
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Setif - USM Alger3:118:00
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortrijk(Rez) - Cercle Brugge(Rez)3:521:00
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estrela DO Norte ES - Rio Branco FC AC1:201:15
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moto Clube MA - Pinheiro AC MA3:100:59
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSP PB - Desportiva Perilima1:001:15
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Resende - Flamengo1:301:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo SP - Mirassol0:600:59
 Sao Paulo - Novorizontino SP1:101:00
 Botafogo SP - Mirassol0:601:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tubarao (U20) - GE Juventus SC2:101:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Porto Alegre - CE Bento Goncalves RS5:001:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Thoqbah Club - Al-Shoalah1:214:20
 Al Mojzel - AL Tai1:014:40
 Al Ain - AL Baten0:015:04
 Al Khaleej - AL Nojoom0:017:05
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itagui Ditaires - Santa Fe1:000:59
 Aguilas Doradas - Santa Fe1:001:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Gounah - Vadi Degla1:017:00
 Tala El Geish - Masr Club4:019:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesd-Zsory - Ujpest FC2:221:00
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newry City - Knockbreda3:122:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linfield - Dungannon2:121:45
 Cliftonville - Carrick Rangers3:121:45
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lamia - Olympiakos Piraeus0:018:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa1:218:59
 Sectzya Nes Ziona - FC Ashdod0:218:59
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa1:219:00
 Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv5:020:14
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trabzonspor - Erzurum BB5:019:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Cordoba De Rosario - CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem0:022:00
 Berazategui - El Porvenir0:122:00
 Excursionistas - Victoriano Arenas1:022:00
 Deportivo Merlo - Sportivo Italiano1:122:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Patronato Parana - Arsenal FC2:200:00
 Newells Old Boys - San Lorenzo1:002:09
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Serena - Antofagasta0:100:30
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Aarhus - BK Hacken2:018:00
 Aarhus Fremad - Hacken BK2:018:00
 Valerenga - Slavia Praha1:321:59
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Noah - FC Bkma Yerevan4:309:59
 Lernayin Artsakh FC - FC Aragats Ashtarak1:311:00
 Kolkheti Poti - Guria Lanchkuti3:112:00
 FC Kalush - Agrobiznes Volochisk0:214:00
 Rudar Velenje - HNK Orijent 19190:015:30
 Arsenal Tula - Marila Pribram1:115:59
 Arsenal Tula - Pribram1:116:00
 Stabek - Banik Ostrava2:016:00
 Rapid Vienna - Maribor2:016:30
 Rapid Wien - Maribor2:016:30
 Gjovik-Lyn - Raufoss1:417:00
 Velez Mostar - Shakhtyor Soligorsk1:117:00
 Partizan Belgrad - Rostov1:317:00
 Furstenfeld - SC Weiz1:419:30
 Kapfenberg - TUS Bad Gleichenberg6:220:00
 SV Schwechat - SV Sankt Margarethen4:020:00
 Victoria Hamburg - Holstein Kiel II2:120:00
 Galway United - St. Patricks1:221:00
 Dundalk - Longford Town0:121:45
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universidad de Chile - Internacional SC0:023:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada - Valencia2:121:59
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bishop Stortford - Worthing FC0:121:45
 Bowers Pitsea - Carshalton Ath0:121:45
 Hornchurch - Cheshunt FC3:021:45
 Bognor Regis - Brightlingsea Regent3:221:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungerford Town - Dorking Wanderers0:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poole Town - Merthyr Town1:121:45
 Alvechurch - Tamworth0:221:45
 Kings Langley - Biggleswade Town2:121:45
 Metropolitan Police - Beaconsfield Sycob FC3:121:45
 Hednesford - Nuneaton Town0:321:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matlock Town - Radcliffe Bor4:021:45
 Stafford Rangers - Buxton FC0:021:45
 Morpeth Town - South Shields1:121:45
 Stalybridge - Gainsborough1:221:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altrincham - Telford5:221:45
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport County - Leicester City (U21)1:021:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dover Athletic - Barrow2:121:45
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tranmere Rovers - Doncaster0:321:44
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff - Reading2:221:44
 Birmingham City - Coventry City1:121:44
 Cardiff - Reading2:221:45
 Birmingham City - Coventry City1:121:45
 Derby County - Northampton4:221:45
 Liverpool FC - Shrewsbury1:021:59
 Oxford United - Newcastle United2:222:04
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Famalicao (U23) - Benfica (U23)0:012:59
 Leixoes SC (U23) - CD Aves (U23)2:012:59
 FC Famalicao (U23) - Benfica (U23)0:013:00
 CS Maritimo (U23) - Portimonense (U23)1:117:00
 CD Cova DA Piedade (U23) - CD Feirense (U23)1:217:00
 CS Maritimo (U23) - Portimonense (U23)1:117:00
 CD Cova DA Piedade (U23) - CD Feirense (U23)1:217:00
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica - Famalicao3:221:15
 Academica Viseu - Porto1:122:45
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lens - Troyes1:022:04
 Paris FC - Ajaccio2:322:04
 Nancy - Sochaux1:122:04
 Auxerre - Clermont0:022:04
 Valenciennes - Guingamp0:022:04
 Paris FC - Ajaccio2:322:05
 Lens - Troyes1:022:05
 Nancy - Sochaux1:122:05
 Lorient - Le Mans UC 724:222:05
 Orleans - Rodez Aveyron1:222:05
 Auxerre - Clermont0:022:05
 Chateauroux - Chambly Thelle0:322:05
 Caen - Niort4:322:05
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monaco - Angers1:020:00
 Lille - Rennes1:020:00
 Nantes - Paris Saint Germain1:222:04
Vācija - DFB Pokal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaiserslautern - Dusseldorf Fortuna2:519:30
 Eintracht Frankfurt - RB Leipzig3:119:30
 Werder Bremen - Borussia Dortmund3:221:45
 Schalke 04 - Hertha Berlin2:221:45
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt - RB Leipzig3:119:30
 Kaiserslautern - Dusseldorf Fortuna2:519:30
 Schalke 04 - Hertha Berlin2:221:44
 Werder Bremen - Borussia Dortmund3:221:44
Hokejs
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman-2 - Yunior Minsk0:412:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - HC Aktobe4:314:29
 Almaty - HC Astana5:315:30
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Wolves Brovary - Dinamo Kharkiv12:017:44
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Maple Leafs - Florida Panthers3:502:00
 New York Rangers - Dallas Stars3:502:00
 Toronto Maple Leafs - Florida Panthers3:502:00
 New York Rangers - Dallas Stars3:502:00
 Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers0:302:29
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heilbronner Falken - Eispiraten Crimmitschau2:421:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omskie Jastreby - Kuznec Medvedi6:315:00
 Sputnik Almetievsk - Tolpar Ufa1:115:59
 Irbis Kazan - HC Altay Ust-Kamengorsk4:415:59
 Tyumenskiy Legion - Sibirskie Snaipery1:515:59
 Mamonti Jugri - Stalnye Lisy6:115:59
 Irbis Kazan - HC Altay Ust-Kamengorsk4:416:00
 Sputnik Almetievsk - Tolpar Ufa1:116:00
 Tyumenskiy Legion - Sibirskie Snaipery1:516:00
 Mamonti Jugri - Stalnye Lisy6:116:00
 Reaktor - Avto3:217:00
 Loko - Mytish Atlanty4:217:00
 Reaktor - Avto3:217:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metallurg Novokuzneck - Sariarka2:214:00
 Lada - Bars Kazan2:217:00
 CSK VVS Samara - HC Ryazan0:017:00
 HC Lada Togliatti - Bars Kazan2:217:00
 Dizelj - HK Torpedo Gorkii2:218:00
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mountfield HK - Vastra Frolunda1:319:45
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Prague - Vitkovice4:219:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KalPa Kuopio - Assat Pori6:418:30
Teniss
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gomezs Alehandro - Andrejevs Adrians0:216:50
 Sinkleirs Kolins - Butčs Džastins1:217:00
 Žaume Pla Malfeito - Kohens Alans2:017:00
 Lakats Florians - Bergevi Filips0:217:00
 Žaume Pla Malfeito - Kohens Alans2:017:14
 Silva Dutra Daniels - Iradukunda Gajs Orli2:018:20
 Hards Niks - Svajda Zachary2:018:50
 Šeins Raiens - Renards Lukas2:018:50
 Tatlots Johans Sebastiens - Kodat Toby Alex2:019:10
 Esteve Lobato Eduard - Nikles Johans1:219:55
 Toledo Bague Pol - Ritšards Aleksandrs0:220:25
 Ribakovs Aleks - Erats Sandro2:020:40
 Avidzba Alens - Nava Emilio2:120:40
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gutierrezs Oskars Hose - Zukas Matias0:216:50
 Alvarado Berrospi Alberto Odiseo - Olivieri Genaro Alberto0:219:25
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Cuyper Julien - Stalder Reese0:204:20
 Kims Čeongs - Na Čons-Vuns1:204:30
 Močiduki Juki - Brovills Maksens2:004:30
 Samrej Kasidit - LO Chien Hsun1:205:40
 Lī Nams Hoangs - Rapps Austins0:206:10
 Suksumrarn Thantub - Ho Rejs0:206:15
 Ilhans Marsels - Sūktons-Eng. Čančais2:007:50
 Oliels Išais - El Midavijs Adams0:207:55
 Rawat Sindharth - Safraneks Vaclavs2:010:45
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reis DA Silva Joao Lucas - Comesana Francisco0:215:55
 Pereira Hose - Ojos Franko Alehandro2:016:00
 Palan Dominik - Pīrss Ārons2:016:00
 Roberts Džastins - Patino Luis1:216:00
 Thirouin Jean - Kirkovs Vasils1:216:00
 Lipovseks Pučezs Tomass - Soares Kliers Juniors Gilberts2:016:00
 Volfsons Davids - Rai Ajeet0:217:00
 Hassons Jordans - Spec Matič0:217:00
 Estavezs Maksimiliano - Ribeiro Eduardo2:017:55
 Ribeiro Markondes Igors - Kobelts Peters2:118:05
 Makbraids Mets - Verniers Mihels0:218:25
 Petits Gabriels - Tikhomirovs Maksims2:120:00
 Echazu Maurisio - Mochizuki Shintaro2:020:50
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hunter Vaughn - Sikharulidze, Sergo2:009:59
 Nordkvists Arvids - Bouzige Moerani0:209:59
 Ovcharenko, Oleksandr - Treska Džuzeppe1:209:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bothvell Peters - Nejedlijs Pavels0:210:25
 Botvells Peters - Nejedlijs Pavels0:210:25
 Onklins Gutjers - Vessels Luiss1:210:30
 Kakao Tiagu - Devjatarovs Marats2:010:30
 Onklins Gutjers - Vessels Luiss1:210:30
 Prehtels Sebstjans - Dalla Valle Enriko2:013:05
 Fribergs Karls - Moreno De Alborans Nikolass0:214:20
 Turčetti Nikolo - Ouakaa Aziz0:214:35
 Llamas Ruiz Pablo - Guerjeri Andreas0:214:40
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Srbljaks Gorazds - Bruna Nicolas2:009:00
 Aksu Cengizs - Strom Gustaf1:209:00
 Marti Pujolrass Alekss - Minarik Kristof2:009:00
 Jotovski Tomislavs - Shimizu Kazuki0:209:00
 Madaras Dragoss Nikolajs - Borza Bogdans1:209:00
 Houkes Max - Bonadio Rikardo1:211:30
 Yamanaka Taiyo - Kloks Deniss0:211:30
 Davidov Ivans - Salleijs Pīters2:013:30
 Yamanaka Taiyo - Kloks Deniss0:213:50
 Pervosto Luka - Fonio Džovanni0:214:55
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carballes R / Delbonis F - Coria F / Garin C23:10
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melzer J / Roger-Vasselin E - Lopez F / Lopez M2:012:59
 Krawietz K / Mahut N - Mannarino A / Nys H2:117:34
 Carreno-Busta P. / Sousa J. - Sabanov I / Sabanov M0:219:15
 Brkic T / Pavic A - Bolelli S / Jebavy R2:021:09
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebden M / Paes L - Sharan D / Sitak A2:017:05
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golovčiks Pēters - Dakvorts Džeims0:212:00
 Lorenci Paolo - Gerasimovs Jegors0:212:00
 Rosols Lukašs - Marcora Roberto0:212:00
 Golovčiks Pēters - Dakvorts Džeims0:212:00
 Lorenci Paolo - Gerasimovs Jegors0:212:00
 Rosols Lukašs - Marcora Roberto0:212:00
 Milojevic Nikola - Hoangs Antonijs2:013:15
 Ivaška Iļja - Donskojs Jevgēnijs2:013:30
 Kadhe Arjūns - Veselijs Jirži0:213:39
 Gunnesvarans Prajnašs - Madens Janniks2:015:09
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bubliks Aleksandrs - Lāksonens Henrijs2:112:59
 Sinner Jannik - Imers Mikaels0:215:00
 Rūsuvori Emīls - Novaks Deniss2:115:24
 Koaukauds Enzo - Krajinovičs Filips0:216:45
 Stahovskis Sergejs - Erberts Pjērs Hjūs0:220:00
 Augers Aliassime Fēliks - Džumhurs Damirs2:121:44
ATP - Challenger - Dubultspēles - Launceston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bourchier H / Santillan A - Diez S / Vervoort M2:003:59
 Coppejans K / Martos Gornes S - Margaroli L / Vavassori A2:108:05
 Klein B / Puodziunas S - Pasha N / Schnur M1:208:49
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tajima Naoki - Mots Bleiks1:200:59
 Tanuma Rijota - Schoolkate Tristan2:000:59
 Heliovara Hari - Pervolarakis Mikails0:201:00
 Tanuma Rijota - Schoolkate Tristan2:001:00
 Tajima Naoki - Mots Bleiks1:201:00
 Vavassori Andrea - Sweeny Dane1:202:25
 Fankuts Tomas - Kublers Jasons0:202:29
 Deskotte, Matias Franko - Ito Tatsuma2:003:00
 Deskotts Matias Franko - Ito Tatsuma2:003:00
 Galovičs Viktors - Altmaiers Daniels0:204:45
 Hanfmans Janniks - Karuana Liams0:205:00
 Grills Džeikobs - VU Tungs-Lins1:205:20
 Lencs Julians - Loks Bendžamins1:206:09
 Kelly Dayne - Bolts Alekss0:208:00
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabilo Alehandro - Torpegārds Mikaels2:000:44
 Popko Dmitrijs - Kings Kevins0:200:44
 Dmitrijs Popko - Kings Kevins0:200:45
 Tabilo Alehandro - Torpegārds Mikaels2:000:45
 Magalhaes H. De M. J. Lukas - Chappell Nick2:102:05
 Mohs Maikls - Kovacevičs Aleksandars2:003:00
 Roberto Sids - Rodionovs Jurijs0:204:04
 Harisons Rajens - Nakashima Brandon0:205:00
 Rīse Hunters - Kvirozs Roberto0:218:00
 Mihaels Redlickis - Novikovs Dennis2:018:00
 Rīse Hunters - Kvirozs Roberto0:218:00
 Mihaels Redlickis - Novikovs Dennis2:018:00
 Eskobedo Ernesto - Vulfs Džfrijs Džons0:219:25
 Galans Riveros Daniels Elahi - Bangura Seku1:219:39
 Kozlovs Stefans - Jangs Donalds0:221:15
 Schnur Braiden - Vatanuki Josuke0:221:59
 Polanskis Pīters - Mohs Maikls0:222:50
 Gomežs Emilio - Kressi Maksims2:123:20
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuevass Pablo - Del Bonis Federiko2:000:30
 Verdasko Fernando - Taberners Karloss1:202:29
 Koria Federiko - Martins Andrejs0:218:59
 Gaio Federiko - Martinez Portero Pedro1:218:59
 Koria Federiko - Martins Andrejs0:219:00
 Bagnis Fakundo - Ramoss Alberts0:220:29
 Horanskis Filips - Anduhars Pablo0:221:24
 Korentins Moutets - Monterio Tiago Moura2:021:30
 Deljiens Hugo - Cačins Pedro0:222:50
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Momkoonthod T / Sawatdee W - Karajayeva R / Klycheva A2:002:15
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Proktors laurens - Sanz Llaneza Fernandez Almudena1:215:55
 Samudio Antonia - Aikawa Mayuka1:215:59
 Kurata Natalija - Furuja Mičiru2:015:59
 Samudio Antonia - Aikawa Mayuka1:216:00
 Kurata Natalija - Furuja Mičiru2:016:00
 Gram Olivia - Melissa Verena0:218:05
 Lanka Sāra - Wijesundera, Rushri0:219:25
 Uchiyama Honoka - Tilbuerger Jantje1:219:40
 Piai Eduarda - Sysoeva Anastasia2:019:55
 Clousing, Keisha R. - Klosa Marija2:121:25
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karamoko Naima - Aleksandre DA Rosa Karolaine1:210:30
 Kalaitzis Victoria - Wood Sasha2:110:30
 Trībe Juliāna - Bouzas Maniero, Jessica0:210:30
 Karamoko Naima - Aleksandre DA Rosa Karolaine1:210:30
 Kalaitzis Victoria - Wood Sasha2:110:30
 Trībe Juliāna - Bouzas Maniero, Jessica0:210:30
 Beatrise Lombardo - Orange Margaux1:212:00
 Čanga Linga - Tikhonova Anastasia0:212:00
 Beatrise Lombardo - Orange Margaux1:212:00
 Rusiti Arlinda - Dmitričenko Jekaterina2:112:39
 Berberovica Nefisa - Adžari Meja2:015:59
 Timofeeva, Maria - Cagnazzo Linda2:016:20
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sawangkaew Manachaya - Žanga Jinga2:104:30
 Vu Ho Činga - Minokoši Mai0:204:30
 Kang Jia Kvi - Desai Zeela2:004:30
 Stefanini Lucrezia - Čenga Kei-Čena2:005:35
 Batia Rija - Saigo Rina2:105:45
 Mojuka Ucižima - Lī Pei Či2:006:05
 Valterta Simona - Kava Kataržina0:207:25
 Valterta Simona - Kava Katarzina0:207:25
 Plipueča Peangtana - Hana Ksinjuna2:108:00
 Juana Jū - Jodie Anna Burrage1:208:10
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreno Barranquero Angeles - Cavalle-Reimersa Ivonne0:210:54
 Cortez Llorca Lucia - Lī Sāra2:011:00
 Gutjerreza Carrasco Marija - Roa Jillian Louise2:011:00
 Bouzo Zanotti Noelia - Lairon Navarro Gemma0:212:30
 Lindh Gallagher Emilie - Rey Garcia Alba1:212:55
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giavara Heilija - Sančesa Marija0:200:00
 Parksa Alisia - Guadiana Campos Ana Karen2:000:10
 Talaba Gabriela - Udvardi Panna2:117:00
 Ksu Šilina - Stearns Peyton2:017:00
 Talaba Gabriela - Udvardi Panna2:117:00
 Sančesa Anna Sofija - Maria Mateas1:217:00
 Partaud Marine - Bektas Emina2:018:10
 Sutjiadi Aldila - Volynets Katie0:218:25
 Chong Eudice Wong - Sančesa Marija1:219:50
 Šapatava Sofija - Miller Karina2:119:55
 Parksa Alisia - Sofija Čang2:020:05
 Coleman Elizabeth - Vikmaijera Janīna0:221:40
 Kalinina Anhelina - Savinjuha Valerija2:121:55
 Lēba Džeimija - Bartela Mona2:121:55
 Kalinina Anhelina - Savinjuha Valerija2:121:55
 Lēba Džeimija - Bartela Mona2:121:55
 Errani Sāra - Harisone Katerina0:223:00
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aiava Destanee - Pigato Lisa2:000:50
 Bozoviča Aleksandra - Ušijima Risa2:100:55
 Hanatani Nagi - Mijersa Abbī0:200:55
 Badosa Giberta Paula - Symons Olivia2:002:25
 Zločova Zuzana - DA Silva Fika Gabriella2:102:49
 Ajukava Mana - Stollara Fannija0:203:30
 Bai Alisona - Forlisa Džeimī0:203:55
 Elija Džennifera - Sato Naho1:205:55
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jelena Albon - Kana Viktorija0:214:00
 Wagner Stephanie - Fon Deihmana Katinka2:115:09
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gluško Lina - Gorgodze Jekaterina1:214:50
 Fonte Maria Ines - Samira Sandra1:214:55
 Barritza Karēna - Kulikova Anastasia1:215:00
 Bečri Širaza - Ciobanu Daniela2:015:00
 Žabēra Onsa - Vdovenco Anastasija2:016:30
 Jorge Matilde - Šerifa Majara16:55
 Ekšibarova Vlada - Bolkvadze Mariama0:217:15
 Tauson Clara - Orpana Oona2:017:20
 Jorge Francisca - Šerifa Majara1:217:45
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perijs Džo - Kārters Ali4:215:00
 Junhujs Dings - Donaldsons Skots0:415:00
 Perijs Džo - Kārters Ali4:215:00
 Junhujs Dings - Donaldsons Skots0:415:00
 Robertsons Nīls - Holts Maikls4:317:00
 Dots Grems - Maflins Kurt4:117:00
 Alens Marks - Venbo Liangs2:421:00
 Tramps Džuds - Hangs Li4:121:00
 Alens Marks - Venbo Liangs2:421:00
 Tramps Džuds - Hangs Lī4:121:00
 Mērfijs Šauns - Stīvenss Metjū3:422:25
 Un-Nohs Tepčaija - Selt Metjū3:422:50
Volejbols
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thy - CSM Lugoj3:017:00
 AO Thiras - Kanti Schaffhausen3:119:30
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Brcko - Minchanka Minsk1:320:00
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Dukla Liberec - Sternberk3:019:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MO Mougins VB - Venelles0:321:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBC Chamalieres - Mulhouse0:321:00
 MO Mougins VB - Venelles0:321:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungkuk Pink Spiders - Hyundai Hillstate2:312:00
 Hungkuk Pink Spiders - Suwon Hyundai2:312:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimik Yuzhny - Novara0:318:00
 Nova Kbm Branik Maribor - Lokomotiv Kaliningrad Region0:318:59
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halkbank Ankara - Maliye Piyango3:112:00
 Arhavi Bld - Belediyesi I.0:313:00
 Inegol - Sorgun Genclik1:317:29
 Tokat Belediye Plevne - Ziraat Bankasi3:217:30
 Inegol - Sorgun Genclik1:317:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Ansan Rush&Cash3:012:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hebar Pazardzhik - Levski Volley3:018:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poitevin vb Poitiers - Narbonne3:121:00
 Tourcoing Lille - Ajaccio1:321:00
 Arago de Sete - Montpellier3:221:00
 Toulouse - Cannes0:321:00
 Rennes - Nice3:021:00
 Chaumont - Paris Volley3:021:00
 Tours - Nantes3:021:00
 Tourcoing Lille - Ajaccio1:321:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Karlovarsko - Dukla Liberec3:118:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PGE Skra Belchatow - Lotos Trefl Gdansk3:021:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk2:315:59
Bendijs
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Vodnik6:211:00
 Baikal-Energija - Volga8:213:00
 Kuzbass - Dinamo Maskava7:213:30
 Sibseljmash - Stroitel Syktyvkar2:614:00
 Enisey - Dinamo Kazan8:214:00
 Ur. Trubnik - HK Murmansk3:316:00
 Start - Rodina3:317:30
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras SK - Vetlanda BK8:220:00
 Edsbyns IF - IK Sirius BK7:220:00
Handbols
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tecton Wat Atzgersdorf - HSG Graz23:3220:00
 HC Linz AG - SG West Wien23:2920:00
 ULZ Sparkasse Schwaz - Bregenz Handball31:2720:00
 UHC Hollabrunn - Moser Medical UHK Krems27:3320:00
 HIB Graz - UHC Goldmann Druck Tulln27:2820:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Athens - Aeropos Edessas29:2017:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TyresoHF - Hammarby26:3620:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Vive Targi Kielce - Wisla Plock29:2019:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komloi Sport KC - Pick Szeged23:3318:59
 Komloi Bsk - Pick Szeged23:3319:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Szent Istvan SE - Gyori Audi ETO23:4719:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Onnereds HK - Heid22:2120:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WP Club Tbilisi - Pro Recco3:1316:30
 FTC Waterpolo - Osc-Ujbuda8:1119:30
 Terrassa - Waspo 98 Hannover11:1021:30
 CN Marseille - Mladost11:1421:30
Bowls
Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newton Craig - Arkley Brett1:210:00
 Arkley Brett - Brauns Denijs2:111:00
 Brauns Denijs - Newton Craig2:012:00
E-Sports
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hellraisers - Winstrike16:00
CS:GO - Ice Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - MAD Lions E.c.0:212:15
 Virtus Pro - GODSENT0:215:35
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pc419 - Paradox Gaming0:111:10
 Avant Garde - Incept0:111:10
 Skyfire - MAD Like Wizards0:111:10
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTZ Bulls - Estoril Praia Esports1:000:30
 Boavista FC - Cidade Curiosa Esports1:001:40
 For The Win Esports - GTZ Bulls1:022:00
 Estoril Praia Esports - Samclan Esports Club0:123:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - Piratesports1:018:30
 Devils.one - Pride1:019:30
 Illuminar Gaming - K1ck Esports Club0:120:45
 Avez - Diablo Chairs0:121:50
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Izidream - Gameward0:121:00
 Solary - Misfits Academy0:122:00
 Team Mces - Team LDLC0:123:00
 Vitality Bee - Gamersorigin0:123:55
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flyquest Academy - Team Dignitas Academy0:100:00
 Golden Guardians Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
 Team Solomid Academy - Counter Logic Gaming Academy1:002:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Team Dignitas1:003:30
 Team SoloMid - Counter Logic Gaming1:004:25
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Team Dignitas1:003:30
 Team SoloMid - Counter Logic Gaming1:004:25
Skvošs
Sievietes - Cleveland Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tayeb Nour EL - Perry Sarah-Jane3:101:30
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marinkovic Nikola - Valerij Rakov (UKR)3:010:00
 Happeks Svens - Huzjaks Josips3:210:40
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Wenger Nico3:011:20
 Cheaib Dauud - Valerij Rakov (UKR)3:012:00
 Reitspies David - Wenger Nico3:012:40
 Marinkovic Nikola - Evgueni Chtchetinine (BLR)0:313:20
 Happeks Svens - Reitspies David1:314:00
 Cheaib Dauud - Huzjaks Josips3:014:40
 Cheaib Dauud - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:015:35
 Marinkovic Nikola - Reitspies David1:316:15
Telpu futbols
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Ukraina2:217:30
 Spānija - Serbija5:121:30