jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Trešdiena, 05. Feb. 2020. gada
Basketbols
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Dinamo Bucuresti - CSU Atlassib Sibiu79:7816:45
 CS Dinamo Bucuresti - Atlassib Sibiu79:7816:45
 CSM 2007 Focsani - BCM Pitesti70:9017:00
 Gaz Metan Medias - CSM Craiova88:9218:00
 CSO Voluntari - CSM Galati82:7718:30
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik - Valur Reykjavik76:8721:15
 Snaefell - Haukar62:8421:15
 Skallagrimur - Keflavik83:7321:15
 KR Reykjavik - UMF Grindavik67:5721:15
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurobasket Roma - Latina Basket66:7821:00
 Angelico Biella - Remer Treviglio64:6421:30
 Novipiu Casale Monferrato - Capo d'Orlando88:7321:30
 Pallacanestro Orzinuovi - Dinamica Mantova79:7821:30
 Pallacanestro 2.015 Forli - Poderosa Pallacanestro Montegranaro71:6521:30
 Mobyt Ferrara - Tezenis Verona70:7621:30
 M Rinnovabili Agrigento - Bergamo Basket85:6521:30
 Assigeco Casalpusterlengo - Urania Milano79:8721:45
 NPC Rieti - Givova Scafati90:8121:59
 Aget Service Imola - Amici Pallacanestro Udinese75:8421:59
 NPC Rieti - Givova Scafati90:8122:00
 Trapani - Derthona Tortona74:7422:00
 Aget Service Imola - Amici Pallacanestro Udinese75:8422:00
 Roseto Basket Taun - Acmar Ravenna66:8822:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Science City Jena - Rostock Seawolves74:6320:30
 MLP Academics Heidelberg - Artland Dragons72:6220:30
 FC Schalke 04 - VfL Kirchheim Knights70:8020:30
 BV TU Hemnic 99 - Eisbaren Bremerhaven85:7420:30
 Tubingen Tigers - TBB Trier74:9421:00
 Nirnberger Basketball Club - Erdgas Ehingen/Urspringschule68:5921:00
 Panthers Schwenningen - PS Karlsruhe Lions82:7521:30
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Herzelia - Hapoel Haifa BC91:9119:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimky M. B - Spartak Primorje77:10715:00
 Ural - Kupol-Rodniki Izhevsk82:8916:15
 Runa Mosow - CSKA-2 Moscow73:8218:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vivo Franca - Pinheiros78:6900:59
 Sao Jose Unimed - Unifacisa91:7100:59
 Itabom Bauru - SC Corinthians Paulista75:7400:59
 Sao Jose Unimed - Unifacisa91:7101:00
 Vivo Franca - Pinheiros78:6901:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Primorska - KK Terme Olimia Podcetrtek79:6719:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gymnasia - Olimpico81:6102:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nokia - Pyrinto Tampere93:9718:30
 Karhut Kauhajoen - Uu-Korihait Uusikaupunki92:7618:30
 Lahti Basketball - Kouvot Kouvola73:10018:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mobis Phoebus - Dongbu Promy56:7512:00
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Zaporizhya - BC Himik64:8518:00
 SK Prometey - Dynamo-Bipa Odessa96:7219:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakvere Tarvas - Latvijas Universitāte76:6719:00
 Liepāja - Tal Tech85:9719:30
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Lovcen Cetinje - Rogaska Crystal70:6419:00
 Split Ko - Sutjeska87:7920:00
 OKK Novi Pazar - KK Sloboda Dita Tuzla74:7820:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerp Giants - Hapoel Jerusalem73:8819:30
 AEK Athens - Anwil Wloclawek83:7219:30
 San Pablo Burgos - Fehtas SC Rasta87:7119:30
 Banvit Bandirma - Pau-Lacq-Orthez81:6619:30
 AEK Athens - Anwil Wloclawek83:7219:30
 Antwerp Giants - Hapoel Jerusalem73:8819:30
 Siden Torun - Telindus BC Oostende70:7521:00
 Strasbourg IG - Turk Telekom89:9021:00
 Manresa - Banco di Sardegna Sassari61:6421:00
 Hapoel Holon - Lietkabelis68:6921:00
 Manresa - Banco di Sardegna Sassari61:6421:00
 Siden Torun - Telindus BC Oostende70:7521:00
 Hapoel Holon - Lietkabelis68:6921:00
 Strasbourg IG - Turk Telekom89:9021:00
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - BC Zepter Vienna86:7919:00
 Swans Gmunden - KK Skrljevo101:7820:00
Eiropa - FIBA Europe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnoyarsk - ZZ Leiden96:8414:30
 BC Tsmoki-Minsk - CSM Oradea57:5718:30
 U-Mobitelco Cluj - Ironi Nes82:7118:30
 Kyiv-Basket - BK Ventspils80:8819:00
 Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Okullari96:6519:00
 Bakken Bears - Sport Lisboa Benfika88:7519:30
 Kormend - Landstede Zwolle87:8019:30
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk - ZZ Leiden96:8414:29
 Unics Kazan - Lietuvos Rytas82:6918:30
 BC Tsmoki-Minsk - CSM Oradea68:6218:30
 Galatasaray Cafe Crown - AS Monaco79:9118:59
 Kyiv-Basket - BK Ventspils80:8818:59
 Galatasaray Medical Park - AS Monaco79:9119:00
 ASP Promitheas - Centrale del Latte Brescia67:5619:30
 Boloņas Granarolo - Partizan82:8421:00
 Boloņas Granarolo - Partizan Belgrade82:8421:00
 Umana Reyer Venezia - EWE Baskets Oldenburg82:7821:15
 Unicaja Malaga - Tofas Bursa76:6821:45
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Fenerbahce Ulker68:7318:59
 Zenit St Petersburg - Fenerbahce Ulker68:7319:00
 Crvena Zvezda - Panathinaikos AO78:7320:00
 Maccabi Tel Aviv - BC Khimki80:7721:04
 Maccabi Tel-Aviv - BC Khimki80:7721:05
 Valencia - FC Barcelona76:7721:59
 Valencia BC - FC Barcelona76:7722:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks108:12002:29
 Houston Rockets - Charlotte Hornets125:11003:00
 Denver Nuggets - Portland Trail Blazers127:9903:59
 Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs129:10205:00
Futbols
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - Meksika2:001:30
 Jamaika - Saint Kitts un Nevis7:003:30
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kagera Sugar - Mwadui FC2:115:00
 Ruvu Shooting - Mtibwa Sugar1:015:00
 Mbeya City FC - KMC FC0:115:00
 Biashara United Mara - Singida United2:115:00
 Namungo FC - Alliance FC1:115:00
 Azam FC - Tanzania Prisons1:115:00
 Mbeya City FC - KMC FC0:115:00
 Young Africans - Lipuli FC2:118:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bright Stars - Busoga United FC3:015:30
 Tooro United FC - Wakiso Giants FC2:115:30
 Bright Stars - Busoga United FC3:015:30
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Los Andes - Atletico Acasuso1:302:05
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dep Laferrere - Argentino Merlo3:300:59
 Dep Laferrere - Argentino De Merlo3:301:00
 San Martin De Burzaco - Deportivo Espanol1:022:00
 Club Lujan - Canuelas FC1:022:00
 Real Pilar - Ituzaingo0:122:00
 Ferrocarril Midland - General Lamadrid0:022:30
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zesco United FC - Nakambala Leopards0:015:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lobi Stars - Enugu Rangers International FC1:117:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chippa United - TS Galaxy FC3:019:30
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eleven Wonders FC - Inter Allies FC0:317:00
 Ebusua Dwarfs - Aduana Stars3:117:00
 ALL Stars - Elmina Sharks1:017:00
 King Faisal - Accra Great Olympics3:417:00
 Medeama SC - Bechem United1:017:00
 Sogakope Wafa - Asante Kotoko0:017:00
 Berekum Chelsea FC - Karela FC1:017:00
Omāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sur - Al-Nahda2:014:55
 AL Nassr FC - AL Arouba2:118:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dragon FC Yaounde - Fovu De Baham2:014:00
 Young Sports Academy - Apejes De Mfou0:014:00
 Avion FC DU Nkam - UMS De Loum0:114:00
 Stade Renard - AS Fortuna0:015:59
 Tonnerre Kalara Club De Yaoundé - Colombe FC0:116:00
 Eding Sport FC - Feutcheu FC1:516:00
 Bamboutos FC De Mbouda - Sportive De Douala2:016:00
 Stade Renard - AS Fortuna0:016:00
 PWD Bamenda - Canon Sportif De Yaounde0:216:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Fas - CD EL Vencedor0:123:14
 11 Deportivo De Ahuachapan - CD Aguila0:023:15
 CD Fas - CD EL Vencedor0:123:15
 CD Municipal Limeno - Alianza FC2:223:29
 Independiente FC - Jocoro FC2:223:30
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esperance Tunis - Monastir1:015:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JS Kabylie - NA Hussein Dey1:019:45
Līdz 20 gadiem - Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verona(Jaun) - AS Roma(Jaun)2:015:59
 Fiorentina(U20) - Juventus(Jaun)1:118:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Casablanca - Olympique Khouribga2:118:00
 Hassania Agadir - IR Tanger2:120:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Xelaju1:120:00
 Deportivo Sanarate - Municipal0:023:30
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajuelense - Municipal Grecia5:104:00
 ADR Jicaral - Cartagines2:123:00
 Limon - Deportivo Saprissa0:123:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Santa Cruz - San Jose1:121:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Budaiya - Isa Town1:017:00
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahli Manama - Manama0:017:00
Katara - Stars Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sailiya SC - Umm Salal2:115:30
 Al Rayyan SC - Al Mesaimeer4:018:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foolad Kuzestan FC - Padideh Khorasan FC2:014:29
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Envigado - Once Caldas0:100:59
 Boyaca Chico - Deportivo Cali0:003:04
 Patriotas - Deportivo Cali0:003:05
Āzija - AFC Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paro FC - Bengaluru0:110:30
 Dhaka Abahani - Maziya Sports2:212:59
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Monterrey1:717:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla - Club America0:104:30
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Kawkab - AL Qadasiya3:514:34
 AL Bukayriyah FC - AL Taqadom2:014:50
 Ohud Medina - Najran2:115:05
 AL Nahdha - Al Jeel2:017:05
 Jeddah Club - Ansar Medina2:017:55
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhamk - Al Adalh1:115:00
 Al-Taawon - Al Ittihad1:217:25
 Al Hilal - Al-Raed3:119:19
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Zamalek - Haras El Hodood2:019:30
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Rijeka - Dinamo Zagreb1:018:00
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Achna - Digenis Morphou3:014:29
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 APOEL - Anorthosis0:019:00
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garhwal Heroes FC - ATK Reserves1:011:29
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Goa - Hyderabad FC4:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chennai City - Indian Arrows1:015:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 VSC Debreceni - Videoton1:118:59
 Zalaegerszeg - Varda1:119:00
 VSC Debreceni - Videoton1:119:00
 Puskas Academia - Diosgyor VTK2:219:00
 Kaposvari Rakoczi - Paksi SE0:319:00
 Ferencvaros - Honved0:020:30
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaitolikos - AEK Athens1:117:00
 Panetolikos - AEK Athens1:117:00
 PAOK Thessaloniki - Panathinaikos2:021:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Yehuda - Hapoel Hadera0:118:59
 Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva1:120:00
 Hapoel Kfar Saba - Beitar Jerusalem2:120:14
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iranduba AM - Amazonas FC AM0:302:30
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serc MS - Operario FC MS2:121:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 America RJ - Nova Iguacu1:220:00
 Friburguense AC RJ - Americano RJ1:220:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real FC DF - Sobradinho EC DF5:020:30
 Luziania DF - Taguatinga EC DF1:220:30
 Paracatu FC DF - Paranoa EC DF4:422:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Recife - Retro FC Brasil1:100:15
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coruripe AL - Juventude0:020:30
 Barbalha CE - Operario PR0:320:30
 Independente PA - CRB2:320:30
 Santo Andre SP - Criciuma4:121:30
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirklarelispor - Fenerbahce0:313:30
 Alanyaspor - Galatasaray2:019:30
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zulte-Waregem - Club Brugge1:221:44
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk - FK Makedonija Gjorce Petrov2:010:30
 Chernomorets Novorossijsk - Tyumen2:310:30
 Shakhtar - FK Makedonija Gjorce Petrov2:010:30
 Chernomorets Novorossijsk - Tyumen2:310:30
 Ruch Chorzow - GKS Tychy1:412:00
 FC Minaj - Vysne Opatske3:012:00
 Orihuela CF - CSKA Moscow0:212:59
 Widzew Lodz - GKS Jastrzebie1:114:00
 AC Bellinzona - Lugano0:115:59
 Shakhtar - Sonderjyske2:215:59
 Shakhtar Donetsk - Sonderjyske2:216:00
 Dunajska Streda - Crvena Zvezda0:416:30
 Odd Grenland - Union Titus Petange1:017:00
 Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow1:117:00
 FC Ufa - Suduva1:117:00
 Olimpija Ljubljana - Dynamo Kiev0:517:00
 Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow1:117:00
 Nordsjelland - CSKA Moscow0:218:00
 Vendsyssel FF - Jammerbught FC2:018:30
 Usti Nad Labem - SK Slavia Praha B1:119:00
 Wiener Sportklub Axa - Atsv Stadl-Paura1:119:30
 GAIS Goteborg - Trollhattan0:020:00
 Sportfreunde Baumberg - Fortuna Koln5:120:15
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coquimbo - Aragua3:000:15
 Nacional Potosi - Melgar0:200:15
 Fluminense - Union La Calera1:102:30
 Velez Sarsfield - SD Aucas1:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSD Macara - Deportes Tolima0:102:30
 Independiente Medellin - Deportivo Tachira4:002:30
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crevillente Deportivo - Hercules CF B0:120:00
 Gimnastica Segoviana CF - Zamora1:121:15
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - Villareal4:221:59
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberdeen - St. Johnstone0:121:44
 Motherwell - Celtic Glasgow0:421:44
 Hearts - Kilmarnock2:321:45
 St. Mirren - Hamilton Academica1:121:45
 Ross County - Livingston2:021:45
 Aberdeen - St. Johnstone0:121:45
 Motherwell - Celtic Glasgow0:421:45
 Glasgow Rangers - Hibernian2:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingstonian - Horsham1:121:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterlooville - Weymouth FC3:221:45
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur - Southampton3:221:44
Itālija - Primavera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verona(Jaun) - AS Roma(U19)2:016:00
 Fiorentina(Jaun) - Juventus(Jaun)1:118:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio - Hellas Verona0:021:44
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - Amiens0:020:00
 Brest - Girondins de Bordeaux1:120:00
 Toulouse - Racing Strasbourg0:120:00
 Montpellier - Metz1:120:00
 Olympique Lyon - Amiens0:020:00
 Reims - Nice1:120:00
 Nimes - Dijon2:020:00
 Brest - Girondins de Bordeaux1:120:00
 Montpellier - Metz1:120:00
 Reims - Nice1:120:00
 Olympique Nimes - Dijon2:020:00
 Toulouse - Racing Strasbourg0:120:00
 Saint-Etienne - Olympique Marseille0:221:59
Vācija - DFB Pokal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verl - FC Union Berlin0:119:30
 Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart2:119:30
 Bayern Munich - Hoffenheim4:321:45
 Saarbrucken - Karlsruher0:021:45
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart2:119:30
 Verl - FC Union Berlin0:119:30
 Bayern Munich - Hoffenheim4:321:44
 Saarbrucken - Karlsruher0:021:44
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Lida - HC Mogilev2:318:00
 HK Brest - HC Lokomotiv Orsha3:418:00
 Pinskie Jastreby - Himik-SKA0:518:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders2:201:00
 VAL Dor Foreurs - Gatineau Olympiques4:402:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince George Cougars - Seattle Thunderbirds6:405:00
 Portland Winter Hawks - Spokane Chiefs6:605:00
 Vancouver Giants - Tri-City Americans12:405:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ringerike Ihk - Hasle/Loren Ishockey12:420:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Trnava - HK Levice3:718:30
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zviedrija - Krievija3:119:00
 Somija - Vācija3:119:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Grums - HK Visbi-Roma2:220:00
 IF Nibro - Troja-Ljungby4:120:00
 Vasby - IF Lindlovens4:420:00
 SK Tegs - IK Ostersunds1:220:00
 Vallentuna - HC Borlange1:420:00
 IK Skovde - Mariestads Bois2:220:00
 HC Halmstad Hammers - AIF Tranas2:120:00
 Kallinge/Ronneby - Huddinge2:420:00
 Pitea - HC Hudiksvalls3:220:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna HC - Segeltorps IF1:220:00
 Hanvikens SK - Stromsbro IF5:820:00
 IK Morrums Gois - HC Vimmerbju5:520:00
 HC Arlanda - HK Enkopings3:520:00
 Surahammare - Malungs IF1:220:00
 Koping HC - IFK Kumla3:220:00
 Gripen HC Nykoping - IF Foršaga11:120:00
 HC Dalen - Hanhals IF0:120:00
 Tiringe Sos - Kalmar HC3:720:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIF Tingsrids - Bofors2:320:00
 Vasteras - Mora4:620:00
 Vita Hasten - AIK Stockholm2:020:00
 MoDo - Sodertalje2:520:00
 Karlskrona - Timra1:520:00
 MoDo - Sodertalje2:520:00
 Vita Hasten - AIK Stockholm2:020:00
 Almtuna - Bjorkloven2:220:00
 IK Kristiastads - Vasterviks2:320:00
 Almtuna - Bjorkloven2:220:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omskie Jastreby - Kuznec Medvedi6:215:00
 Mamonti Jugri - Stalnye Lisy4:015:59
 Tyumenskiy Legion - Sibirskie Snaipery0:315:59
 Mamonti Jugri - Stalnye Lisy4:016:00
 Reaktor - Avto2:217:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metallurg Novokuzneck - Sariarka3:314:00
 Nomad Nur-Sultan - Kazcink-Torpedo2:215:00
 Zauralje - Juznij Ural2:215:30
 Toros - Sokol Kr1:115:59
 Molot Prikamje - HC Yugra2:116:00
 Humo Tashkent - HK Dynamo Tver5:416:30
 Ijstal - Rubin Tyumen1:317:00
 Neftianik Al - Jermak Angarsk8:017:29
 HC Tambov - HC Rostov2:217:29
 Khimik Vs - SKA-Neva2:217:29
 HC Tambov - HC Rostov2:217:30
 Neftianik Al - Jermak Angarsk8:017:30
 Buran Voronezh - Gornyak Uchaly2:318:00
 Zvezda Chekhov - MHK Dinamo St Petersburg2:118:00
 ORG - Ceng Tou6:018:00
 Buran Voronezh - Gornyak Uchaly2:318:00
 Zvezda Chekhov - MHK Dinamo St Petersburg2:118:00
 ORG - Ceng Tou6:018:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Jersey Devils - Montreal Canadiens4:402:00
 Boston Bruins - Vancouver Canucks4:002:00
 Columbus Blue Jackets - Florida Panthers0:002:00
 Washington Capitals - Los Angeles Kings4:202:00
 New York Islanders - Dallas Stars3:302:00
 Boston Bruins - Vancouver Canucks4:002:00
 Tampa Bay Lightning - Vegas Golden Knights4:202:00
 New York Islanders - Dallas Stars3:302:00
 Buffalo Sabres - Colorado Avalanche1:602:00
 Washington Capitals - Los Angeles Kings4:202:00
 Buffalo Sabres - Colorado Avalanche1:602:00
 Columbus Blue Jackets - Florida Panthers0:002:00
 New Jersey Devils - Montreal Canadiens4:402:00
 Ottawa Senators - Anaheim Ducks2:202:29
 St. Louis Blues - Carolina Hurricanes6:303:00
 Winnipeg Jets - Nashville Predators1:103:00
 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks2:203:00
 Winnipeg Jets - Nashville Predators1:103:00
 St. Louis Blues - Carolina Hurricanes6:303:00
 Calgary Flames - San Jose Sharks1:303:59
 Arizona Coyotes - Edmonton Oilers3:003:59
 Calgary Flames - San Jose Sharks1:304:00
 Arizona Coyotes - Edmonton Oilers3:004:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Marlies - Belleville Senators1:302:00
 Rockford IceHogs - Texas Stars5:203:00
 Bridgeport Sound Tigers - Syracuse Crunch2:317:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kettera - Koo-Vee5:218:30
 Jokipojat Joensuu - Hokki5:418:30
 HT Keupa - Roki4:318:30
 Kiekko-Vantaa - TuTo2:318:30
 Hermes - Peliitat3:418:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukko Rauma - JYP Jyvaskyla6:018:30
 Pelicans Lahti - Karpat Oulu1:818:30
 KooKoo - TPS Turku5:018:30
 Jukurit - SaiPa Lappeenranta0:118:30
 Ilves Tampere - Vaasan Sport3:118:30
 Pelicans Lahti - Karpat Oulu1:818:30
 Jukurit - SaiPa Lappeenranta0:118:30
 Lukko Rauma - JYP Jyvaskyla6:018:30
 HPK Hameenlinna - HIFK2:618:30
 KooKoo - TPS Turku5:018:30
 Ilves Tampere - Vaasan Sport3:118:30
Handbols
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HBA Fivers Wat Margareten - Alpla HC Hard25:3420:00
 Ferlach - HSG Barnbach/Koflach32:2420:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AA Aguas Santas - AM Madeira And Sad29:2620:30
 FC Gaia - SL Benfica30:3022:00
 FC Porto Vitalis - BOA Hora FC34:2122:30
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Gorenje - RK Celje Pivovarna Lasko23:2321:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arukula - HC Tallin29:3719:00
 Polva Serviti - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper34:2319:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPR Tarnow - KS Azoty Pulawy21:3519:00
 KS Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk28:2220:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aifk - Riihimaki Cocks25:3118:30
 Hifk - SIF27:2818:59
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - SHC Malomerice38:1919:00
 Frydek-Mistek - Dukla Prague26:3520:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Issy Paris Hand - Metz Moselle23:1921:00
 OGC Nice Cote D'Azur - Brest Bretagne Handball25:2421:30
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DHK Banik Most - HK Hodonin38:2418:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 BM Granollers - Guardes23:2221:30
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 ERD - Dunaferr NK26:2819:00
 Fehervar KC - Dvsc30:3319:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzow33:2119:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bistrita - CS Rapid Cfr Bucuresti34:2517:00
 CSM Bucuresti - CS Minaur Baia Mare24:2417:00
 CSM Bucharest - CS Minaur Baia Mare24:2417:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astrakhanochka - CSKA Moscow29:2716:30
 Lada Toljatti - Luch41:2317:00
 Kuban - Dinamo Volgograd32:1918:00
 Rostov-Don - Ufa-Alisa28:1518:30
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottenlund SK - Fjellhammer37:2718:30
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Follo HK Damer - Storhamar22:3019:00
 Gjerpen - Kristiansand20:3319:00
 Tertnes - Byasen24:2419:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstebro - Ajax Kobenhavn27:2619:00
 Nykobing - Midtjylland24:2219:30
 Odense - Silkeborg-Voel30:2819:30
 Kobenhavn - Esbjerg30:3021:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ugntu-Vnzm - Permskie Medvedi31:3215:00
 Sgau-Saratov - Chehovskie Medvedi30:3616:30
 Universitet Neva - Dinamo-Viktor26:3018:30
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandnes HK - Falk Horten25:3019:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Drammen HK - Naerbo37:2819:00
 Elverum - Kolstad32:2720:15
 Follo HK - HK Halden27:2721:00
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunkerque HB - Creteil26:2521:59
 Nimes - Chambery38:3122:00
 Tremblay - Saint Raphael34:3122:00
 Istres - Aix21:2522:00
 Nantes - Chartres Metropole HB 2833:3122:00
 Ivry - Montpellier30:2522:00
 Dunkerque HB - Creteil26:2522:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaerra HF - Rimbo HK29:2920:21
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Kristianstad - Lugi22:2120:00
 IF Hallby HK - Alingsas27:3220:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lemvig Handbold - AaB Handbold22:2220:30
 Mors-Thy Handbold - Bjerringbro-Silkeborg20:3220:30
 Tvis Holstebro - Nordsjalland33:2321:00
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidasoa Irun - Ademar Leon23:2720:00
 Puerto Sagunto - Globalcaja Ciudad Encantada26:2621:15
 Guadalajara - Naturhause La Rioja26:3121:30
 Anaitasuna - FC Barcelona18:3921:30
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 THW Kiel - Vardar PRO-Skopje34:2320:00
Teniss
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baranko Kosano Havjers - Žaume Pla Malfeito2:017:00
 Mārtiņš Podžus - Mansori Skanders2:017:00
 Rodrigezs Kristians - Bergevi Filips2:017:00
 Torebko Pīters - Butčs Džastins2:017:00
 Silva Dutra Daniels - Slobodčikovs Rolands2:018:35
 Rune Holger Vitus Nodskov - Mejia Nikolass0:219:00
 Andrejevs Adrians - Šeins Raiens2:019:10
 Gerčs Lukas - Hards Niks2:121:00
 Kaipsons Patrick - Redlicki Martins0:221:00
 Veloti Augustins - Tatlots Johans Sebastiens2:021:40
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrios Vera M.T. - Villanueva Gonzalo2:016:30
 Iamačkine Pedro - Idalgo Djēgo16:30
 Kestelboims Mariano - Matos Rafaels2:016:50
 Gomezs-Herera Karloss - Rodriguess-Pace Ricarko2:117:00
 Arguello Facundo - Panta Ereross2:018:10
 Sorhi Žao Pedro - UGO Karabelli Kamilo0:218:40
 Tirante Tiago Agustins - Ečeverijs Tomass Martins1:219:35
 Huertas Del Pino Connor - Zeballos Frederiko0:220:05
 Agamenone Franko - Malla Bastians0:220:10
 Meligeni Rodrigezs Alves Felipe - Pena Lopez Manuel1:221:00
 Alvarezs Nikolas - Zekičs Miljans0:221:50
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Sakamoto Pedro0:221:50
 Santanna Bruno - Luzs Orlando0:222:35
 Kuevas Martins - Galdos Serdžio2:023:00
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 LO Chien Hsun - Yamasaki Jumpei2:004:25
 Trongcharoenchaikuls Višaja - Fanselovs Sebastians1:204:30
 Samrej Kasidit - Jevsejevs Deniss0:205:35
 Rapps Austins - Lokoli Laurents0:206:24
 Denolly Corentin - Ho Rejs2:107:15
 Jangs Sungs Hua - Čanta TanapetA2:107:25
 Bonzi Benjamins - Močiduki Juki2:108:20
 Pecotičs Matija - Na Čons-Vuns2:008:35
 Oči Makoto - Kaevsuto Čajanons2:009:24
 Maamoun Karim-Mohamed - Pavlašeks Adams1:210:15
 Orlovs Vladislavs - Sultanovs Kumouns0:210:25
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pereira Hose - De Karvaljo Kardoso Alves Mateus1:216:00
 Rai Ajeet - Spec Matič0:216:00
 Blankaneo Žeofrejs - Papa Spensers2:016:00
 Segarelli Emilio Andrea - Brendons Valkins0:217:40
 Korvins Feliks - Palan Dominik2:118:25
 Khan Zane - Kiršhaimers Strongs2:119:20
 Patino Luis - Lopezs Villasenjors Žererdo1:219:20
 Bojers Dastijs H - Karrs Saimons0:222:00
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itbareks Simons - Duda Filips2:110:00
 Sibanda Mehluli Don Ajanda - Treska Džuzeppe2:010:00
 Picchione Andrea - Verners Pauls2:010:00
 Inui Juichiro - Connor Preston2:010:00
 Hunter Vaughn - Goveas Arjans2:111:15
 Pablo Vivero Gonzales - Shumeiko Pavel2:011:35
 Bouzige Moerani - Gengels Mareks1:211:45
 Poļaks Dāvids - Papiks Tomass2:012:05
 Caldes Jaime - Jogansons Niklass2:013:30
 Džanašia Šalva - Liu Hanyi2:013:55
 Bronka Adam - Bega Alessandro0:213:55
 Komičs Aleksejs - Šells Niklass2:114:25
 Vidals Azorins Hosē - Boyer Tristan0:214:50
 Ehrenschneider Nino - Džavakians Jurijs0:215:50
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dambrosi Giacomo - Monteiro Žoao0:210:25
 Sems Teilors - Luiss Faria0:210:30
 Roglans Alberts - Pisane Tom2:010:30
 Baezs Sebastians - Winter Lopez Benjamin2:111:55
 Barroso Kampos Alberto - Barreto Sanchez Diego Augusto2:012:15
 Kilani Majeds - Catarina Lucas0:212:25
 Dougaz Azizs - Kai Wai Yu2:013:40
 Bovy, Arnaud - Loffhagen George1:213:55
 Konečnijs Mihals - Džiakalone Omars0:214:05
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hazawa Shinji - Ivanov Vladislav2:109:00
 Rondoni Pietro - Dima Dragos2:009:00
 Lazarovs Aleksandrs - Pazs Juan Pablo2:109:00
 Strom Gustaf - Michalski Daniel0:209:00
 Borza Bogdans - Jekans Mircea2:009:00
 Shimizu Kazuki - Piros Zsombor0:209:00
 Rondoni Pietro - Dima Dragos2:009:00
 Lazarovs Aleksandrs - Pazs Juan Pablo2:109:00
 Jianu Filip Cristian - Turkers Merts Naci2:011:05
 Vrbenskis Mihails - Alkaja Merts2:011:35
 Jorda Sanchis David - Georgescu Matejs Adrians2:011:45
 Galoppini Dāvids - Srbljaks Gorazds2:011:55
 Apostols Bogdans Ionuts - Marti Pujolrass Alekss0:212:30
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuevas P / Dellien H - Bagnis F / Pella G0:200:44
 Cachin P / Ficovich J P - Demoliner M / Middelkoop M0:202:40
 Behar A / Escobar G - Gille S / Vliegen J2:120:29
 Gaio F / Martinez P - Demoliner M / Middelkoop M0:221:59
 Huey T / Lammons N - Cecchinato M / Ramos-Vinolas A1:222:30
 Gonzalez M / Martin F - Andujar P / Zeballos H2:023:49
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knowle J / Novak D - Murray J / Skupski N0:214:00
 Inglot D / Qureshi A-U-h - Bublik A / Dzumhur D2:114:55
 Krawietz K / Mahut N - Cacic N / Pavic M0:216:50
 Melzer J / Roger-Vasselin E - Brkic T / Pavic A1:218:15
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haase R / Lindstedt R - Arends S / Pel D2:112:00
 Duckworth J / Reid M - Erlich J / Vasilevski A1:213:54
 Raja P / Ramanathan R - Gerasimov E / Nagal S2:014:00
 Monroe N / Withrow J - Arneodo R / Begemann A1:215:20
 Hsieh C-P / Molchanov D - Goransson A / Rungkat C1:215:59
 Hoang A / Paire B - Bopanna R / Kadhe A2:118:04
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karuso Salvatore - Veselijs Jirži0:212:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Berankis Rikardas0:212:00
 Karuso Salvatore - Veselijs Jirži0:212:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Berankis Rikardas0:212:00
 Daniels Taro - Sasi Kumar Mukund2:014:00
 Ivaška Iļja - Travaglia Stefano2:015:50
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manarīno Adrians - Aleksejs Popirins2:112:59
 Humbert Ugo - Lopess Feliciano0:215:09
 Simons Žils - Gaskē Rišārs0:216:34
 Dimitrovs Grigors - Barrere Gregoire1:220:00
 Pospišils Vaseks - Šapovalovs Denis2:022:54
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Safvats Mohameds - Kublers Jasons2:000:59
 Džiustino Lorenso - Kavčičs Blazs2:100:59
 Puttergills Kalums - Lī Daks Hī0:200:59
 Džiustino Lorenso - Kavčičs Blazs2:101:00
 Safvats Mohameds - Kublers Jasons2:001:00
 Puttergills Kalums - Lī Daks Hī0:201:00
 Diezs Stīvens - Gojo Borna0:202:55
 Parsells Maks - Buršjē Harrijs0:203:00
 Pervolarakis Mikails - Klarks Džejs2:104:10
 Simons Tobiass - Kopejans Kimers1:204:39
 Sweeny Dane - Santillans Akira2:104:39
 Simons Tobiass - Kopejans Kimers1:204:40
 Sweeny Dane - Santillans Akira2:104:40
 Polmans Marks - Mots Bleiks0:206:24
 Tanuma Rijota - Broudijs Laiems0:207:04
ATP - Challenger - Dubultspēles - Launceston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers-Pujol G / Vega Hernandez D - Altmaier D / Lenz J0:206:24
 Heliovaara H / Verbeek S - Delaney J / Purcell M2:108:00
 Banes M / Ellis B - King E / Lock B1:208:29
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Arias B / Bangoura S2:001:19
 Bambridge L / Mclachlan B - Cerretani J / Cressy M2:004:30
 Eubanks C / Korda S - Sancic A / Weissborn T2:118:59
 Gonzales R / Reese H - Glasspool L / Lawson A0:220:14
 Popko D / Tabilo A - Novikov D / Oliveira G1:223:44
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakashima Brandon - Tomičs Bernards2:000:09
 Kings Kevins - Džangs Džeisons0:202:34
 Tiafo Frensiss - Aleksandrs Vukičs2:103:00
 Francis Tiafoe - Aleksandrs Vukičs2:103:00
 Rodionovs Jurijs - Seppi Andreas2:005:09
 O'Konnels Kristofs - Magalhaes H. De M. J. Lukas1:218:00
 Okonnells Kristofers - Magalhaes H. De M. J. Lukas1:218:00
 Istomins Deniss - Tabilo Alehandro2:120:34
 Blanšs Ulisess - Ofners Sebastians0:221:30
 Kvirozs Roberto - Klans Bredlijs0:222:39
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cečinato Marko - Londero Huans Ignasio0:200:24
 Majers Leonardo - Munars Klars Žaime Antonijs0:202:05
 Taberners Karloss - Martins Andrejs0:220:29
 Kuevass Pablo - Magers Džanluka2:122:54
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herazo Gonzalez M F / Lizarazo Y - Gamiz A / Uzcategui A18:35
 Orav S / Saar K - Grammatikopoulou V / Papamichail D20:45
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rencheli Abigail - Vanlangendonka Eliessa0:216:00
 Ambrosio Silvia - Collins Kylie2:016:00
 Funga Steisija - Arangio, Gala2:016:00
 Mcadoo Rasheeda - Williams Sophie2:117:29
 Kishigami Utaka - Gamarra Martins Ingrida0:218:09
 Trans Lians - Ivanova Daša0:218:10
 Kishigami Utaka - Gamarra Martins Ingrida0:218:10
 Pedretti Taisa Grana - Abdelouahid Hind2:019:40
 Anttila Aleksandra - Tchakarova Eleonore1:219:45
 Pedretti Taisa Grana - Abdelouahid Hind1:019:54
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tulija Karla - Kenele Karina0:210:25
 Scilipoti Sebastianna - Noela Mallaurija2:110:30
 Priibilova Anastasia - Marinkoviča Bojana0:210:30
 Mader Corina - Poplavska Anastasija2:111:55
 Joksovic Doroteja - Ponomara Lisa0:212:00
 Pajola Julia - Krescenzi Džulija2:012:35
 Llinares Domingo Lucia - Hering Katharina2:013:35
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuearuma Supapitča - Čeapchandeja Patčarina1:204:25
 Batia Rija - Desai Zeela1:204:30
 Marija Tiga Patrisija - Ju Ksiadi2:104:30
 Mojuka Ucižima - Kang Jia Kvi0:204:30
 Luangnama Nudnida - Dascalu Nikoleta0:204:30
 Mojuka Ucižima - Kang Jia Kvi0:204:30
 Simmondsa Šanela - Kunga Leonija0:207:10
 Jinga Ksuna Fanga - Minokoši Mai2:007:30
 Muramatsu Čihiro - Fetecau Irina0:208:55
 Vana Hsju - Namigata Junri1:209:50
 Kostiča Natālija - Stefanini Lucrezia1:209:59
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jošiitomi Aiko - Dols, Sara1:210:54
 Visensa Masa Rosa - Fita Boluda Anžela0:211:00
 Milatova Sofia - Ogata Haine1:211:00
 Krasnova Daria - Perello Saavedra Judith2:011:00
 Custic Marta - Martinez Cirez Carlota0:212:25
 Cervino Ruiz Celia - Garri Murcia Carmen2:012:50
 Robbe Alice - Fossa Huergo Nikola1:213:10
 Van De Peer Vicky - Siskova Anna1:213:20
 Melgers Annick - Ajala Serra Nora2:014:30
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Rodžersa Šelbija0:201:45
 Falkoni Irina - Hibi Maijo2:103:30
 Zakaria Marsela - DI Lorenco Franšeska0:217:00
 Zakaria Marsela - Di Lorenzo Frančeska0:217:00
 Ksu Šilina - Glīsone Kvinna2:018:00
 Šapatava Sofija - Mendezs Seone0:218:00
 Maria Mateas - Parksa Alisia2:018:35
 Pončē Džesika - Volynets Katie2:019:30
 Partaud Marine - Sančesa Marija2:019:35
 Dolehaide Karolīna - Mina Greisa2:020:40
 Andersone Robina - Jaksiča Jovana2:121:59
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arakava Haruna - Šimizu Ajano0:200:55
 Tian Fangran - Popoviča Ivana0:200:55
 Parnabija Alana - Vikerija Sačija0:201:00
 Smita Alisija - Marshall Amber0:202:15
 Tere-Apisaha Abigaila - Park Sohyun2:002:30
 Vulkoka Belinda - Laura Ešlija2:002:35
 Muhamada Asia - Sato Himari2:004:10
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kovala Vlada - Bandeči Susana2:111:00
 Gjorčeska Lima - Jani Reka-Luka2:011:00
 Hradečka Lūsija - Miyazaki Yuriko0:212:30
 Zvonareva Vera - Poznihirenko Ganna2:013:40
 Korpatsča Tamara - Serban Raluka Georgiana0:214:00
 Mihalikova Tereza - Lukasa Tena1:214:40
 Gioroje Ilona Georgijana - Khromačeva Irina0:215:50
 Kostova Elitsa - Lazaro Garcia Andrea0:215:50
 Roska Ioana Loredana - Lansere Sofija1:217:05
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tan HX Izabella - Mahboob Khan Sarah2:002:20
 Kulikova Anastasia - Samira Sandra2:014:55
 Gorgodze Jekaterina - Tiščenko Iana2:014:55
 Barritza Karēna - Murta Ines2:015:00
 Gatika Barbara - Guzman Dana2:015:00
 Gluško Lina - Bečri Širaza2:015:00
 Bolkvadze Mariama - Vdovenco Anastasija2:015:50
 Maligina Jeļena - Gramatikopoulou Valentini1:215:55
 Giorgi Kamila - Antonitša Mira2:115:55
 Ekšibarova Vlada - Žabēra Onsa0:215:55
 Boškoviča Lea - Šinikova Izabella2:116:00
 Osorijo Serrano Marija Kamila - Gamiza Andrea2:016:20
 Seguela Daniela - Ccuno , Romina2:016:20
 Ormaečea Paula - Olmosa Žuliana0:216:25
 Orpana Oona - Šerifa Majara2:016:35
 Tauson Clara - Jorge Francisca2:016:45
 Bjorklunda Mirjama - Korneliusa Tiffanija2:016:50
 Erajdina Bašaka - Juvana Kaja0:217:00
 Paolini Jasmīna - Grabhere Jūlija2:017:55
 Feta Jana - Tomova Viktorija0:218:00
 Larsone Johanna - Molinaro Eleonora1:218:15
 Kontaveita Aneta - Papamiheila Despina2:118:30
 Ozgena Pemra - Zidanseka Tamāra2:119:00
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Higinss Džons - Binghams Stjuarts4:215:00
 Bingtao Jans - Žao Ksintongs2:415:00
 Higinss Džons - Binghams Stjuarts4:215:00
 Bingtao Jans - Žao Ksintongs2:415:00
 Vilsons Kirens - Lisovskis Džeks4:316:45
 Viljamss Marks - Havkinss Berijs4:217:44
 Goudongs Ksjau - Dots Grems0:421:00
 O'Salivans Ronijs - Venbo Liangs4:321:00
 Goudongs Ksjau - Dots Grems0:421:00
 Vilsons Gerijs - Stīvenss Metjū4:121:59
 Selt Metjū - Fords Toms2:421:59
 Vilsons Gerijs - Stīvenss Metjū4:122:00
 Selt Metjū - Fords Toms2:422:00
Volejbols
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stiinta Bacau - Dresdner1:317:00
 Polkky Kuusamo - Beziers2:318:30
 Olympiacos Piraeus - Yenisei Krasnoyarsk3:118:59
 SM Aesch Pfeffingen - Aachen1:321:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TT Papendal/Arnhem - Fast DS 11:321:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo F.c Baruer - Sesi Volleyball Bauru2:300:30
 Rexona Ades Rio - CR Flamengo3:200:30
 Pinheiros - Minas0:300:59
 Curitiba Volei - Banana Boat/Praia Cl.0:301:00
 Pinheiros - Minas0:301:00
 Volei Nestle Osasco - Fluminense F.c3:102:30
Sievietes - Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankara DSI - TVF Spor Lisesi3:109:59
 Maliye Okullari - Bolu Inkilap0:314:29
 Bahcelievler BLD - Kartal BLD3:015:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Developres Rzeszow - Busto Arsizio3:019:00
 Asterix Kieldrecht - Hermes Oostende3:220:30
 CV Haris - Chemik Police1:320:30
 TSV Duedingen - Le Cannet0:321:00
 Mladost Zagreb - Fatum Nyiregyhaza3:221:00
 Saugella Team Monza - Dinamo Kazan1:321:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsbiburg - Munster1:320:10
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - GS Caltex Kixx1:312:00
 Hwaseong IBK Altos - Seoul GS Caltex1:312:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Alba Blaj - Nantes3:117:00
 Maritsa Plovdiv - Cannes3:118:30
 Salon Viesti - Lodz0:318:30
 Maritsa Plovdiv - RC Cannes3:118:30
 Stuttgart - LKS Commercecon Lodz3:120:00
 Savino Del Bene Scandicci - Vakifbank Turk Telekom0:321:30
 Savino Del Bene Scandicci - Vakifbank0:321:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OC Limbaži/Msģ - RTU/Robezsardze2:319:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - Monteros3:003:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Gloria Buzau - CSU Uvt Timisoara3:117:00
 Stiinta Explorari Baia Mare - Universitatea Cluj3:217:00
 C.s. Arcada Galati - Dinamo Bucuresti3:118:00
 Craiova - CSM Campia Turzii3:018:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Payam Mashhad - Shahrdari Varamin0:314:30
 Foolad Sirjan Iranian - Foolad Sepahan3:214:30
 Shahrdary Urmia - Shahrdari Gonbad3:014:30
 Shahdab Yazd - Kaleh Mazandaran0:314:30
 RAH Yab Marivan - Saipa Tehran VC0:314:30
 Paykan Tehran - Shahrdari Arak3:014:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Arhus - Middelfart VK3:021:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knack Roeselare - VBC Waremme3:021:30
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria SC - VC Viana3:123:29
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Niederosterreich Amstetten - TJ Sokol Wien3:020:00
 Ried - SK Posojilnica0:321:00
 UVC Graz - Waldviertel3:121:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - Taubate/Funvic0:301:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurrikaani - Akaa Volley3:018:30
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Bursa B.sehir Bld3:012:00
 Galatasaray - Arkasspor1:315:59
 Galatasaray - Arkas Izmir1:316:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers3:012:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arda - Slaviya Sofia3:118:00
 Lukoil Neftohimik - Pirin Balkanstroy3:018:00
 Montana - Marek Dupnitsa1:318:30
 Dobrunja - Cherno More3:018:30
Vīrieši - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foinikas Syrou - Panathinaikos3:118:00
 GS Iraklis - AO Kifisias0:319:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Slepsk Suwalki - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:318:30
 MKS Cuprum Mundo Lubin - Jastrzebski Wegiel1:319:00
 MKS Banimex Bedzin - Politechnika Warszawska0:321:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UV Rhein-Main - SVG Luneburg3:020:29
 Berlin Recycling Volleys - TSV Herrsching3:020:30
 Heitec Volleys Eltmann - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching1:320:30
 Friedrichshafen - Netzhoopers1:321:00
 TV Buhl - TSV Giesen Grizzlys3:121:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valentina - Perugia1:320:29
 Tonno Callipo Vibo Valentia - Perugia1:320:30
 Modena - Macerata3:121:30
 Verona - Padova0:321:30
 Ravenna - Latina3:121:30
 Trentino - Revivre Milano3:121:30
 Modena - Macerata3:121:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NOVA - VC Enisey Krasnoyarsk0:315:59
 Gazprom-Yugra Surgut - Dinamo LO3:215:59
 NOVA - VC Enisey Krasnoyarsk0:316:00
 Gazprom-Yugra Surgut - Dinamo LO3:216:00
 ASK Nizhegorodskaya Oblast - Ural Ufa3:118:00
 Dinamo Moscow - Jurga Samotlor Nizniewartovsk3:018:00
 Zenit Kazan - Zenit ST Petersburg3:018:00
 Belogorye Belgorod - Kuzbass Kemerovo0:318:00
 Zenit Kazan - Zenit ST Petersburg3:018:00
 Dinamo Moscow - Jurga Samotlor Nizniewartovsk3:018:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LRK Tornio - OLS3:418:30
 Botnia - Narukera4:619:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solberg - Mjondalen4:020:00
 Stabaek IF - Drammen Bandy7:120:00
 Ullern - Ullevaal8:420:00
 Ready - Sarpsborg2:121:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby - Sandvikens9:720:00
 Villa-Lidkoping - Frillesas BK8:220:00
 IFK Motala Bandy - Aby/Tjureda IF7:120:00
 IFK Vanersborg - AIK Stockholm1:620:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sintez Kazan - Jadran Herceg Novi11:1519:00
 Szolnoki Dozsa - Spandau Berlin7:820:00
 CN Atletic-Barceloneta - Jadran Split16:1220:15
 Jug Dubrovnik - Olympiakos13:921:30
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savona - Florentia12:1219:00
 SC Quinto - Lazio8:622:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fredrikstad - NOR 922:220:30
E-Sports
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modus Unity - Hellraisers2:016:00
CS:GO - Great Universe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Hard Legion Esports0:217:00
CS:GO - Ice Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - MAD Lions E.c.2:112:09
 Natus Vincere - GODSENT2:016:30
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fury - Esper1:011:10
 Airborne Esports Club - Formidable1:011:10
 Pc419 - Avant Garde0:111:10
 Order - Skyfire1:011:10
 MC E-Sports - Avant Garde0:112:10
 Pc419 - Rock Candy1:012:10
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Excel UK - MNM Gaming1:020:00
 Demise - Fnatic Rising0:120:50
 Barrage Esports - Nvision Esports1:021:40
 Enclave Gaming - Phelan Gaming0:122:40
LoL - Inygon - LPLOL, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Electronik Generation - Boavista FC1:000:25
 Cidade Curiosa Esports - Geekcase Esports0:101:30
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyberground Gaming - YDN Devils0:119:00
 Sparks Esports - Team Qlash Forge1:020:00
 Moba Rog - Samsung Morning Stars1:021:00
 Racoon - Outplayed0:122:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illuminar Gaming - Rogue Esports Club0:118:30
 Piratesports - Diablo Chairs1:019:30
 Pride - Avez0:120:30
 K1ck Esports Club - Devils.one0:121:30
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Mces - Gamersorigin0:121:00
 Team LDLC - Misfits Academy1:022:00
 Solary - Izidream1:023:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Telecom T1 - Damwon Gaming2:109:59
 KT Rolster - Gen.G Esports1:214:00
Galda Teniss
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shu Dean - Huzjaks Josips0:309:30
 Bluhms Florians - Happeks Svens3:110:50
 Bluhms Florians - Sriram Sushmit1:312:50
 Shu Dean - Bluhms Florians0:314:50
Telpu futbols
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rumānija - Slovēnija4:416:00
 Kazahstāna - Čehija5:218:59
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salazar Arturo - Bonmalais Sebastien1:323:30
 Jagtap Aditya - Lake Nathan0:323:30