jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Ceturdiena, 06. Feb. 2020. gada
Basketbols
Portugāle - Division 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academia Do Lumiar B - Salesianos Lisboa B50:6323:29
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABA Ancud - Deportivo Valdivia85:5701:30
 CD Puente Alto - CDS Quilicura Basket95:8001:30
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 NSH Jakarta - Louvre Surabaya65:5409:00
 Pacific Caesar Surabaya - Bimasakti Nikko Steel Malang72:5011:00
 Pacific Caesar Surabaya - Bima Perkasa Jogja72:5011:00
 Satria Muda BritAma Jakarta - Pelita Jaya Energi-MP63:8012:59
 Amartha Hangtuah - Indonesia Patriots47:8515:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stella Azzurra Roma - Virtus Valmontone56:6621:30
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forti e Liberi Monza 1878(U20) - Gerardiana Monza (U20)82:5721:59
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Napoli Basket - Manital Torino64:5721:45
 Allianz Pazienza Cestistica San Severo - Juve Caserta86:7721:59
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shora Shahrdari Qazvin - Padafand Raad Havaei Dezful72:6114:00
 MES Kerman - Niroye Zamini82:5714:29
 Petrochimi Bandar Imam - Shahrdari Gorgan Municipality55:7016:30
 Chemidor Tehran - Naft Abadan81:8516:30
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjolnir - IR Reykjavik81:8220:30
 Haukar - Tindastoll76:7921:15
 Grindavik - Thor Porlakshofn95:7821:15
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Giants Leverkusen - Phoenix Hagen68:8420:30
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forex Time Apollon - AEL Limassol81:6719:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elitzur Kiryat Ata - AS Ramat Hasharon80:9019:00
 Elityur Ironi Netanya - Hapoel Ramat Gan/Givataiym98:8119:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufimets Ufa - University Surgut67:7516:15
 Samara SGEU - BC Novosibirsk17:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pato Basquete - Flamengo Petrobras71:8600:59
 BC Brasilia - Mogi das Cruzes70:8601:15
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penarol - San Mart Corrientes95:10202:00
 Platense - Instituto Atletico Central Cordoba58:7402:00
 Libertad - Argentino Junin67:7002:29
 Estudiantes - Obras Sanitaras66:6302:30
 Libertad - Argentino Junin67:7002:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon ET Land Elephants - Seoul Samsung Thunders81:9012:00
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBK Nikolaev - Kharkivski Sokoly81:6419:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zastal Zielona Gora - Astoria Bydgoszcz107:11318:30
Sievietes - Kvalifikācijas Turnīrs Olimpiskajām Spēlēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīna - Lielbritānija86:7612:59
 Dienvidkoreja - Spānija15:30
 Nigērija - Mozambika85:5118:00
 Puertoriko - Brazīlija91:8918:59
 Japāna - Zviedrija75:5419:04
 ASV - Serbija88:6921:00
 Francija - Austrālija72:6321:30
 Kanāda - Beļģija61:5621:35
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 k Moscow Region - Vidnoje - Spartak Noginsk83:6017:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Kalev/Cramo - AVIS/UTILITAS Rapla18:59
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Siroki - MZT Skopje89:7719:00
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibar - BC Rahoveci67:7218:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anadolu Efes Istanbul - Zalgiris Kaunas96:9119:30
 Olympiakos Pireus - CSKA Moscow72:5921:00
 Alba Berlin - Real Madrid97:10321:00
 Olympiakos Pireus - CSKA Moscow72:5921:00
 Alba Berlin - Real Madrid97:10321:00
 CD Saski Baskonia - ASVEL Lyon-Villeurbanne79:6521:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Phoenix Suns116:10802:00
 Boston Celtics - Orlando Magic116:10002:29
 Brooklyn Nets - Golden State Warriors129:8802:29
 Toronto Raptors - Indiana Pacers119:11802:29
 Boston Celtics - Orlando Magic116:10002:30
 Toronto Raptors - Indiana Pacers119:11802:30
 Brooklyn Nets - Golden State Warriors129:8802:30
 Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers109:10303:00
 Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks120:12703:00
 Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers109:10303:00
 Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks120:12703:00
 Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies107:12103:30
 Utah Jazz - Denver Nuggets95:9803:59
 Los Angeles Clippers - Miami Heat128:11105:00
Handbols
Egypt - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gish - AL Ahly26:2315:59
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 VS Ibv - FH Hafnarfjordur24:2220:30
 Afurelding - IR Reykjavik38:3121:30
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steaua Bucharest - Stiinta Municipal37:3017:00
 HC Vaslui - HC Buzau26:2418:00
 HCM Baia Mare - HC Adrian Petrea Resita34:1718:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tapa - Viljandi20:1818:59
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bern - Endingen27:2420:45
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siofok KC - Dunaferr NK35:1919:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - GT Soder33:2219:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanderborg Handbold - Horsens HK22:2119:30
 Aarhus United - Randers16:1720:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow - SKIF22:2518:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulouse - Paris Handball28:3621:45
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 OV Helsingborg - IFK Ystad29:3320:00
 Skovde IFK - HK Varberg34:2920:00
 Savehof - Eskilstuna Guif33:2920:45
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Sydhavsoerne - Roskilde Handbold30:1721:00
 IK Skovbakken - HEI Skaering36:3221:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanderborg - GOG Handbold29:3321:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magdeburg - Burgdorf-Hannover30:3020:00
 Rhein Neckar Lowen - Melsungen30:3320:00
 Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin19:2720:00
 Magdeburg - Burgdorf-Hannover30:3020:00
 Bergischer - Flensburg-Handewitt20:2120:00
 Balingen-Weilstetten - TBV Lemgo29:3120:00
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 College 1975 FC - Glacis United FC1:221:30
Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyceum Philippines University - Mapua Cardinals4:008:00
 Arellano Chiefs - San Beda Red Lions2:210:30
 Eac Generals - Letran Knights4:112:59
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 LAS Sabanas CF - Real Esteli1:203:00
 Juventus Managua - ART Municipal Jalapa3:203:00
 Diriangen FC - Managua FC2:003:00
 Juventus Managua - ART Municipal Jalapa3:203:00
 Diriangen FC - Managua FC2:003:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Shabab AL Amari1:116:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC San Pedro - AF Amadou Diallo0:117:30
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hearts of Oak - Ashanti Gold FC0:021:00
Sievietes - Olimpiska Kvalifikacija - AFC Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vjetnama - Mjanma1:012:00
Sievietes - Spānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid Feminas - FC Barcelona2:321:00
Sievietes - Spānija - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid Feminas - FC Barcelona2:321:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mumbai City FC - Jamshedpur FC2:115:59
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chalatenango - AD Isidro Metapan0:002:30
 Santa Tecla FC - CD Sonsonate2:203:15
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paradou AC - US Biskra2:018:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Kuwait - Al Qadisiya0:017:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Huila - Real Santander1:102:40
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapide Oued Zem - Wydad Casablanca1:215:59
 Moghreb Tetouan - RSB Berkane0:020:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siquinala FC - Guastatoya2:102:00
 Coban Imperial - Antigua GFC0:203:00
 Deportivo Mixco - Deportivo Iztapa5:103:00
 Comunicaciones - Malacateco1:004:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos de Guapiles - San Carlos5:203:00
 Herediano - Universidad de Costa Rica5:204:00
 Perez Zeledon - Guadalupe FC1:104:00
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busaiteen - Al Shabab1:215:50
 Al Riffa - East Riffa3:118:15
Katara - Stars Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Al Khuraitiat3:115:30
 Lekhwiya - Muaither SC4:018:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persepolis - Esteghlal FC2:214:00
 Naft Masjed Soleyman - Foolad Mobarakeh Sepahan SC0:014:29
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlas - Morelia3:017:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Monterrey2:204:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Wahda Scc (UAE) - Baniyas3:015:30
 Al Dhafra - Al Nasr2:115:30
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Jazira1:218:15
 Al Ittihad Kalba - Hatta0:118:15
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wahda - Baniyas3:015:30
 Al Dhafra - Al Nasr2:115:30
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Jazira1:218:15
 Al Ittihad Kalba - Hatta0:118:15
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Cape Town - TS Sporting FC1:119:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidvest Wist - Black Leopards19:30
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Nasr - Al Fateh1:117:20
 Al-Nasr - Al-Fath1:117:20
 Al Ahli - Al-Ettifaq3:219:19
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Masry - Tanta FC2:217:00
 Pyramids FC - Al Ahly Cairo1:219:30
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia Nicosia - Doxa4:117:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC FC Voluntari SA - Steaua Bucharest1:220:00
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - Atromitos0:018:59
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Branco - Andira AC4:222:00
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comercial MS - Maracaju AC MS3:202:15
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Confianca - America Esporte Clube SE3:001:15
 Frei Paulistano SE - Itabaiana SE2:101:15
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 DF Gama - SE Ceilandense DF5:001:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortaleza - Uniclinic CE5:001:00
 Pacajus - Ceara0:102:30
Brazīlija - Baiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juazierense BA - Doce Mel EC BA2:201:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria - Nautico1:201:30
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portuguesa SP - Portuguesa Santista SP0:101:30
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 XV de Piracicaba - Londrina1:001:30
 Sao Luiz RS - America RN0:001:30
 Alagoinhas AC BA - Botafogo PB01:30
 Bahia De Feira - Luverdense3:101:30
 Santos AP - America MG1:101:30
 XV de Piracicaba - Londrina1:001:30
 Sao Luiz RS - America RN0:001:30
 Caxias RS - Botafogo RJ1:102:29
 Operario MT - Santa Cruz0:002:29
 Aquidauanense FC MS - ABC0:102:30
 Caxias RS - Botafogo RJ1:102:30
 River PI - Bahia1:002:30
 TO Palmas - Parana0:202:30
 Operario MT - Santa Cruz0:002:30
 Fast Clube AM - Goias0:203:30
 Novorizontino SP - Figueirense1:221:30
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor - Sivasspor0:019:30
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortrijk - Antwerpen0:121:44
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montreal Impact - Philadelphia Union0:102:00
 Cherno More Varna - Chernomorets Balchik2:011:29
 Radnik Bijeljina - FK Krupa3:212:00
 Brann - Asane0:112:00
 FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow1:312:00
 Sisaket - Yasothon FC2:012:00
 FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow1:312:00
 Brage IK - Degerfors5:214:00
 Rubin Kazan - Vojvodina3:014:00
 Ljungskile SK - Halmstads1:114:45
 Universitatea Cluj - FK Liepaja1:115:00
 Ludogorets - Akhmat Grozny0:115:00
 Dynamo Kiev - Stromsgodset3:016:00
 Malmo FF - Sparta Prague2:016:30
 Linense - Orebro2:117:00
 Zenit - Saburtalo Tbilisi4:017:29
 Ostersunds FK - Lyngby BK1:117:30
 Zenit St Petersburg - Saburtalo Tbilisi4:017:30
 Vejle - Aarhus Fremad0:118:00
 Sandefjord - Grorud1:120:00
 Hoganas BK - Bjuvstorps FF4:220:15
 FC Baden - Dietikon7:220:45
 FC Rohrendorf - ASV Spratzern4:121:00
 SV Neudau - USV ST Pantaleon5:121:00
 Los Angeles FC - Dallas2:223:00
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Guayana - Club Sportivo Luqueno2:300:15
 Fenix Montevideo - El Nacional1:000:15
 Mineros de Guayana - Club Sportivo Luqueno2:300:15
 Fenix Montevideo - El Nacional1:000:15
 Vasco da Gama - Oriente Petrolero1:002:30
 Atletico Nacional - Huracan3:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerro Largo - Palestino1:100:15
 Universitario Deportes - Club Cerro Porteno1:100:15
 Guarani - Corinthians1:002:29
 The Strongest - Atletico Tucuman2:002:30
 Club Guarani Asuncion - Corinthians1:002:30
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid - Real Sociedad3:420:00
 Athletic Bilbao - FC Barcelona1:021:59
Hokejs
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques2:302:00
 Shawinigan Cataractes - Sagueneens Chicoutimi7:502:00
 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs2:202:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Regina Pats2:203:00
 Kootenay Ice - Moose Jaw Warriors5:103:30
 Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes6:704:00
 Medicine Hat Tigers - Prince Albert Raiders3:304:00
 Prince George Cougars - Seattle Thunderbirds1:105:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes4:302:00
 Guelph Storm - Erie Otters2:402:00
 Sault Ste Marie Greyhounds - Kitchener Rangers4:502:07
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - ASV1:305:00
 Zviedrija - Čehija1:119:00
 Šveice - Vācija2:119:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sputnik Almetievsk - Tolpar Ufa5:515:59
 Irbis Kazan - Sneznije Barsi1:115:59
 Sputnik Almetievsk - Tolpar Ufa5:516:00
 Irbis Kazan - Sneznije Barsi1:116:00
 Russkije Vitiazi - Ska-Varyagi6:217:00
 Chajka - HC Altay Ust-Kamengorsk1:117:00
 Loko - Amurskie Tigry7:317:00
 Russkije Vitiazi - Ska-Varyagi6:217:00
 Almaz - MHK Krylia Sovetov3:017:29
 Kapitan - MHK Dinamo St Petersburg0:018:00
 MHC Dynamo Moscow - Sahalinskie Akuly4:118:00
 SKA-1946 - HC Taifun10:118:00
 MHC Dynamo Moscow - Sahalinskie Akuly4:118:00
 SKA-1946 - HC Taifun10:118:00
 Kapitan - MHK Dinamo St Petersburg0:018:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lada Togliatti - HC Ryazan2:117:00
 Lada - HC Ryazan2:117:00
 Dizelj - Bars Kazan3:218:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Rangers - Toronto Maple Leafs5:302:29
 Chicago Blackhawks - Boston Bruins1:103:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laval Rocket - Utica Comets4:402:00
 Hartfordas Wolf Pack - Springfield Thunderbirds7:402:00
 Lake Erie Monsters - Rochester Americans2:402:00
 Laval Rocket - Utica Comets4:402:00
 Wilkes-Barre Penguins - Albany Devils2:102:05
 Iowa - San Antonio Rampage4:003:00
 Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins1:203:00
 Bakersfield Condors - Tucson Roadrunners4:204:30
 San Jose Barracuda - San Diego Gulls2:405:00
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Somija - Krievija3:018:30
 Čehija - Zviedrija1:220:00
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polija - Holande8:011:00
 Polija - Nīderlande8:011:00
 Ukraina - Kazahstāna15:30
 Japāna - Horvātija9:016:30
 Ungārija - Igaunija4:117:29
 Lietuva - Slovēnija20:00
 Lielbritānija - Rumānija4:321:30
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovākija - Baltkrievija4:319:00
 Šveice - Vācija4:221:15
Teniss
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baranko Kosano Havjers - Mejia Nikolass0:217:00
 Nikles Johans - Mārtiņš Podžus0:217:00
 Baranko Kosano Havjers - Mejia Nikolass0:217:00
 Rodrigezs Kristians - Ritšards Aleksandrs1:217:00
 Nikles Johans - Podžus Mārtiņš0:217:09
 Kvinzi Džianluidži - Gerčs Lukas2:118:55
 Andrejevs Adrians - Ribakovs Aleks0:219:19
 Torebko Pīters - Avidzba Alens2:120:14
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrios Vera M.T. - Kestelboims Mariano2:016:55
 Gomezs-Herera Karloss - LI Yuanfeng2:117:00
 UGO Karabelli Kamilo - Ečeverijs Tomass Martins0:217:00
 Arguello Facundo - Malla Bastians0:217:00
 Zeballos Frederiko - Sakamoto Pedro0:218:45
 Zukas Matias - Pena Lopez Manuel0:219:10
 Olivieri Genaro Alberto - Luzs Orlando2:119:40
 Zekičs Miljans - Kuevas Martins2:019:50
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denolly Corentin - Fanselovs Sebastians0:204:25
 LO Chien Hsun - Lokoli Laurents0:204:30
 Oči Makoto - Rawat Sindharth2:004:30
 Bonzi Benjamins - Kims Čeongs2:004:30
 Jangs Sungs Hua - Jevsejevs Deniss2:005:50
 Ilhans Marsels - Sultanovs Kumouns0:207:04
 Pecotičs Matija - Čungs Junseongs2:007:30
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comesana Francisco - Ribeiro Markondes Igors1:216:00
 Verniers Mihels - Lipovseks Pučezs Tomass2:016:00
 Petits Gabriels - Kirkovs Vasils1:216:00
 Blankaneo Žeofrejs - De Karvaljo Kardoso Alves Mateus2:018:25
 Brendons Valkins - Khan Zane0:218:50
 Korvins Feliks - Karrs Saimons2:018:50
 Spec Matič - Lopezs Villasenjors Žererdo1:219:55
 Estavezs Maksimiliano - Echazu Maurisio2:020:45
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tessa Louis - Džanašia Šalva2:010:00
 Inui Juichiro - Picchione Andrea0:210:00
 Komičs Aleksejs - Gengels Mareks0:210:00
 Poļaks Dāvids - Hunter Vaughn2:010:00
 Boyer Tristan - Džavakians Jurijs1:211:10
 Caldes Jaime - Bega Alessandro0:211:10
 Pablo Vivero Gonzales - Itbareks Simons2:011:30
 Sibanda Mehluli Don Ajanda - Kirkins Ergi0:211:55
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baezs Sebastians - Monteiro Žoao2:011:29
 Barroso Kampos Alberto - Nejedlijs Pavels2:111:29
 Baezs Sebastians - Monteiro Žoao2:011:30
 Kakao Tiagu - Ouakaa Aziz2:011:30
 Dougaz Azizs - Roglans Alberts2:112:55
 Moreno De Alborans Nikolass - Prehtels Sebstjans2:014:45
 Guerjeri Andreas - Catarina Lucas0:215:15
 Loffhagen George - Džiakalone Omars0:215:25
 Luiss Faria - Vessels Luiss2:016:05
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazarovs Aleksandrs - Jorda Sanchis David2:009:00
 Fonio Džovanni - Michalski Daniel2:109:00
 Davidov Ivans - Borza Bogdans0:209:00
 Jianu Filip Cristian - Kloks Deniss2:009:00
 Fonio Džovanni - Michalski Daniel2:109:09
 Marti Pujolrass Alekss - Piros Zsombor1:209:30
 Vrbenskis Mihails - Hazawa Shinji2:009:30
 Jianu Filip Cristian - Kloks Deniss2:009:30
 Lazarovs Aleksandrs - Jorda Sanchis David2:009:44
 Vrbenskis Mihails - Hazawa Shinji2:009:50
 Rondoni Pietro - Bonadio Rikardo0:210:05
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mayer L / Molteni A - Bagnis F / Pella G21:00
 Monteiro T / Romboli F - Behar A / Escobar G1:221:30
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabanov I / Sabanov M - Murray J / Skupski N1:214:00
 Inglot D / Qureshi A-U-h - Rojers J-J. /Tekau H.2:115:20
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haase R / Lindstedt R - Arneodo R / Begemann A0:212:00
 Lorenzi P / Travaglia S - Erlich J / Vasilevski A1:213:19
 Raja P / Ramanathan R - Ebden M / Paes L2:018:39
 Goransson A / Rungkat C - Hoang A / Paire B2:018:55
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daniels Taro - Dakvorts Džeims1:212:00
 Milojevic Nikola - Gerasimovs Jegors1:214:49
 Kvon Soon Voo - Gunnesvarans Prajnašs2:015:09
 Paire Benoī - Marcora Roberto0:217:05
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imers Mikaels - Krajinovičs Filips0:212:59
 Bubliks Aleksandrs - Goffins Davids0:215:00
 Lopess Feliciano - Gaskē Rišārs1:217:00
 Rūsuvori Emīls - Gombos Norberts0:218:00
 Augers Aliassime Fēliks - Erberts Pjērs Hjūs0:220:00
 Monfilss Gaels - Manarīno Adrians2:122:04
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mots Bleiks - Broudijs Laiems0:200:59
 Gojo Borna - Lī Daks Hī2:100:59
 Karuana Liams - VU Tungs-Lins2:101:00
 Mots Bleiks - Broudijs Laiems0:201:00
 Gojo Borna - Lī Daks Hī2:101:00
 Buršjē Harrijs - Kopejans Kimers0:202:55
 Safvats Mohameds - Pervolarakis Mikails2:003:30
 Altmaiers Daniels - Deskotte, Matias Franko2:003:55
 Altmaiers Daniels - Deskotts Matias Franko2:003:55
 Loks Bendžamins - Bolts Alekss0:204:30
 Džiustino Lorenso - Sweeny Dane2:005:40
ATP - Challenger - Dubultspēles - Launceston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broady L / Peliwo F - Pasha N / Schnur M0:206:00
 Heliovaara H / Verbeek S - King E / Lock B0:207:30
 Altmaier D / Lenz J - Grills J / Puttergill C0:207:30
 Heliovaara H / Verbeek S - King E / Lock B0:207:30
 Bourchier H / Santillan A - Coppejans K / Martos Gornes S1:208:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ofner S / Roelofse R - Polansky P / Schnur B0:202:00
 Jung J / Koepfer D - Galloway R / Hach Verdugo H2:003:24
 Bambridge L / Mclachlan B - Glasspool L / Lawson A1:222:39
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangura Seku - Koepfers Dominiks0:200:24
 Krjugers Mičels - Bellučī Tomass2:102:14
 Mihaels Redlickis - Kudla Deniss0:205:29
 Makdonalds Makenzijs - Jangs Donalds2:105:29
 Mihaels Redlickis - Kudla Deniss0:205:30
 Mohs Maikls - Rodionovs Jurijs1:218:00
 Magalhaes H. De M. J. Lukas - Klans Bredlijs2:120:00
 Vatanuki Josuke - Vulfs Džfrijs Džons0:220:25
 Gomežs Emilio - Džangs Džeisons2:121:59
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korentins Moutets - Pella Guido2:101:45
 Balazs Attila - Garins Kristians0:205:00
 Djere Laslo - Martinez Portero Pedro2:020:29
 Anduhars Pablo - Ramoss Alberts1:222:25
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivanov V / Routlife E - Qureshi M / Suhail U2:004:00
 Glushko L / Kimchi S - Ciobanu D / Vdovenco A17:35
 Fonte M I / Jorge F - Haavisto E / Hietaranta L17:40
 Bechri C / Jabeur O - Gorgodze E / Kalashnikova O0:217:45
 Contreras Gomez F / Olmos G - Ccuno R / Hayashida D18:10
 Naya G / Podoroska N - Gatica B / Guarachi Mathison A18:50
 Cepede Royg V / Escauriza L - Cancini M V / Ramirez D2:019:10
 Francati E / Jespersen M - Sherif Ahmed R / Sherif M0:219:10
 Paolini J / Trevisan M - Malygina E / Saar K20:05
 Klaffner M / Kraus S - Grammatikopoulou V / Papamichail D2:020:15
 Krunic A / Stojanovic N - Cornelius T / Molinaro E2:020:15
 Rosolska A / Swiatek I - Jakupovic D / Zidansek T20:15
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pedretti Taisa Grana - Funga Steisija2:115:55
 Vanlangendonka Eliessa - Gamarra Martins Ingrida0:215:59
 Tchakarova Eleonore - Melissa Verena0:215:59
 Vanlangendonka Eliessa - Gamarra Martins Ingrida0:216:00
 Tchakarova Eleonore - Melissa Verena0:216:00
 Clousing, Keisha R. - Ivanova Daša0:217:34
 Kurata Natalija - Wijesundera, Rushri2:017:55
 Piai Eduarda - Tilbuerger Jantje2:119:00
 Ambrosio Silvia - Sanz Llaneza Fernandez Almudena2:019:45
 Mcadoo Rasheeda - Aikawa Mayuka0:222:15
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orange Margaux - Ponomara Lisa2:011:25
 Aleksandre DA Rosa Karolaine - Scilipoti Sebastianna0:212:10
 Pajola Julia - Rupperta Lena2:012:25
 Berberovica Nefisa - Bouzas Maniero, Jessica0:213:00
 Timofeeva, Maria - Tikhonova Anastasia2:013:20
 Mader Corina - Kenele Karina0:214:14
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schoofs Bibiane - Kang Jia Kvi2:104:30
 Marija Tiga Patrisija - Jinga Ksuna Fanga2:104:30
 Čeapchandeja Patčarina - Plipueča Peangtana0:206:24
 Namigata Junri - Dascalu Nikoleta0:206:25
 Čeapchandeja Patčarina - Plipueča Peangtana0:206:25
 Desai Zeela - Kava Kataržina1:207:30
 Desai Zeela - Kava Katarzina1:207:30
 Stefanini Lucrezia - Kunga Leonija0:207:35
 Fetecau Irina - Nirundorn Mai Napatt2:007:45
 Jodie Anna Burrage - Buajama Kamonvana2:008:29
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fita Boluda Anžela - Dols, Sara2:110:54
 Cervino Ruiz Celia - Siskova Anna1:211:00
 Fossa Huergo Nikola - Krasnova Daria0:211:00
 Ogata Haine - Cavalle-Reimersa Ivonne0:211:00
 Cortez Llorca Lucia - Vuarina Pauline2:012:05
 Rey Garcia Alba - Martinez Cirez Carlota2:012:55
 Lairon Navarro Gemma - Chiesa Enola2:113:30
 Gutjerreza Carrasco Marija - Melgers Annick2:014:00
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glača Aleksa - Makneilla Ketija0:201:50
 Brengle Madisona - Talaba Gabriela0:203:15
 Andersone Robina - Lēba Džeimija1:218:55
 Harisone Katerina - Di Lorenzo Frančeska2:018:59
 Harisone Katerina - DI Lorenco Franšeska2:019:00
 Andersone Robina - Lēba Džeimija1:219:10
 Dolehaide Karolīna - Falkoni Irina1:220:29
 Kalinina Anhelina - Maria Mateas2:021:39
 Mendezs Seone - Vikmaijera Janīna0:222:30
 Talaba Gabriela - Ksu Šilina2:023:09
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bozoviča Aleksandra - Mijersa Abbī1:201:00
 Tere-Apisaha Abigaila - Šimizu Ajano1:201:00
 Sato Naho - Forlisa Džeimī2:001:00
 Vulkoka Belinda - Marshall Amber1:202:50
 Muhamada Asia - Ramialisone Irina2:002:55
 Popoviča Ivana - Vikerija Sačija0:203:05
 Aiava Destanee - Zločova Zuzana2:005:00
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khromačeva Irina - Perina Konija2:011:55
 Lazaro Garcia Andrea - Lansere Sofija0:212:00
 Kana Viktorija - Miriama Kolodziejova2:012:00
 Zvonareva Vera - Kovala Vlada0:213:25
 Morvajova Viktoria - Gjorčeska Lima1:213:34
 Serban Raluka Georgiana - Wagner Stephanie2:114:00
 Kadantu Aleksandra - Miyazaki Yuriko2:015:15
 Lukasa Tena - Kucova Kristīne0:216:05
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jandakate Čompotipa - Kapadosija Mariana Džeida0:201:25
 Hourigana Peidža Marija - Mahboob Khan Sarah2:002:25
 Barritza Karēna - Samira Sandra0:214:55
 Contreras Gomez Fernanda - Soares Camila2:014:55
 Bečri Širaza - Gorgodze Jekaterina0:214:55
 Podoroska Nadja - Gatika Barbara2:015:00
 Berezņjaka Šellija - Ciobanu Daniela2:015:00
 Fonte Maria Ines - Kulikova Anastasia0:215:00
 Jorge Francisca - Orpana Oona2:016:05
 Olmosa Žuliana - Ccuno , Romina2:016:10
 Žabēra Onsa - Bolkvadze Mariama2:016:20
 Gluško Lina - Vdovenco Anastasija2:016:25
 Ormaečea Paula - Seguela Daniela2:016:45
 Daniloviča Olga - Correia Laura2:016:55
 Svjateka Iga - Radisic Nika17:00
 Svitolina Elina - Tomova Viktorija2:017:05
 Giorgi Kamila - Kontaveita Aneta1:217:20
 Cepede Roiga Veronika - Gamiza Andrea2:017:20
 Giorgi Kamila - Kontaveita Aneta1:217:20
 Grabhere Jūlija - Papamiheila Despina2:117:25
 Cepede Roiga Veronika - Gamiza Andrea2:017:29
 Tauson Clara - Šerifa Majara2:017:49
 Linette Magda - Zidanseka Tamara2:018:09
 Linette Magda - Zidanseka Tamāra2:018:10
 Stojanovic Nina - Molinaro Eleonora0:218:20
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tramps Džuds - Vilsons Kirens3:415:00
 Perijs Džo - Donaldsons Skots4:215:00
 Tramps Džuds - Vilsons Kirens3:415:00
 Perijs Džo - Donaldsons Skots4:215:00
 Higinss Džons - Žao Ksintongs4:117:14
 Robertsons Nīls - Viljamss Marks4:018:15
 Dots Grems - O'Salivans Ronijs5:321:00
 Fords Toms - Vilsons Gerijs5:221:00
 Dots Grems - O'Salivans Ronijs5:321:00
 Fords Toms - Vilsons Gerijs5:221:00
Volejbols
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linamar Bekescsabai Rse - Calcit Kamnik3:218:59
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Schweriner - Hameenlinna3:120:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - KGC Pro VC1:312:00
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Daejeon KGC1:312:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uralochka-NTMK - Dinamo Moscow0:315:59
 Uralochka-NTMK - Dinamo Moskva0:316:00
 Fenerbahce - Eczacibasi2:318:00
 Fenerbahce - Eczacibasi Istanbul2:318:00
 Vasas Obuda Budapest - Conegliano20:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu Pere Leib - Parnu3:018:59
 Bigbank Tartu - Parnu VK3:019:00
 Saaremaa VK - TTU3:019:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras San Juan - Monteros3:003:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportacademy-VRZ Sterlitamak - VC Grozny1:312:59
 Tekhnolog-Belogorie - Avtomobilist St Petersburg1:314:00
 Yaroslavich - Dynamo II Moscow3:215:00
 Akademiya-Kazan - Iskra2:316:30
 Vladimir - MGTU1:317:29
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hvidovre VK - Gentofte Volley0:320:00
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 EAC Generals - SSC-R Stags3:009:30
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Sao Mamede - Esmoriz GC3:023:30
Vīrieši - Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Yossi Ron Hod Hasharon - Haifa Volleyball3:121:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UM Itapetininga - Sesi3:000:00
 SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao - Caramuru Castro3:100:30
 Vivo Minas - Barao Blumenau0:300:30
 Volei Renata/Campinas - Sesc-Rj2:300:59
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lakkapaa - Tiikerit18:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Korean Air Jumbos - Daejeon KGC3:112:00
 Incheon Korean Air Jumbos - Samsung Blue Fangs3:112:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Liberec - Prague3:019:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Partizan3:018:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vero Volley Monza - GAS Sales Piacenza3:121:30
Šautriņas
PDC Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michael Smith - Glen Durrant3:721:15
 Garijs Andersons - Darils Garnijs7:521:50
 Maikls van Gervens - Pīters Raits7:522:30
 Aspinalls Nathans - Džons Hendersons7:323:10
 Gervins Praiss - Cross Rob0:023:49
Regbijs
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport - Swansea City17:021:45
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warrington Wolves - St Helens19:021:45
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acqua Sapone - ASD Sandro Abate2:121:30
E-Sports
LoL - PG Nationals Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Qlash Forge - Moba Rog1:019:00
 Cyberground Gaming - Outplayed0:119:55
 Sparks Esports - Racoon1:020:55
 Samsung Morning Stars - YDN Devils0:121:55
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 X6tence - G2 Arctic0:119:00
 Emonkeyz - Ucam Esports Club0:120:00
 Team Queso - Origen Bcn1:021:00
 Movistar Riders - S2V Esports1:022:05
 Giants Gaming Spain - MAD Lions Madrid1:023:10
LoL - LFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitality Bee - Gameward1:000:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandbox Gaming - APK Prince2:009:59
 Griffin - Afreeca Freecs0:212:59
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brion Blade - Seorabeol Gaming2:107:00
 OZ Gaming - Team Dynamics0:210:00
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energypot Wizards - Wild.coolermaster1:020:00
 Saim SE - Upper Echelon1:021:00
 Elementaries - Level UP1:021:59
 Warkidz E-Sports - Crvena Zvezda0:123:00
CS:GO - Ice Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - Natus Vincere3:112:59
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ground Zero Gaming - Trident Esports0:110:05
 MAD Like Wizards - Airborne Esports Club1:011:10
 Formidable - Trident Esports0:112:10
 Order - MC E-Sports1:012:10
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Team Singularity0:117:00
 Team GamerLegion - Demolition Crew1:018:00
 Movistar Riders - Unicorns of Love1:018:00
Galda Teniss
Sievietes - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 ODO S / Shibata S - Tofant A / Zupancic N3:017:50
 Pfefer L / Zarif A - Carey C / Pavlovic A3:117:50
 Kazantseva K / Tailakova M - Fernandez A / Garcia A3:117:50
Sievietes - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akasheva Zauresh - Abraamian Elizabet1:412:20
 Mosconi Veronica - Ciobanu Irina1:412:20
 Odo Satsuki - Danieli Rioss4:012:20
 Siruckova Aneta - Liu Xin (1997)0:413:15
 Janga Siaosina - Niguez Marina4:013:15
 Garci Fadwa - Kukulkova Tatiana0:413:15
 Žanga Huana - Lucie Gauthier2:414:10
 Kazantseva Kristina - Garcia Ana4:114:10
 Vishniakova Olga - Blaskova Zdena4:014:10
 Shan Xiaona - Grigelova Natalia4:014:10
 Mittelham Nina - Tomanovska Katerina1:419:10
 Mantz Chantal - Piccolin Giorgia4:319:10
 Odo Satsuki - Kumahara Caroline4:219:10
 Liu Xin (1997) - Hashimoto Honoka0:419:10
 Monteiro Dodeana Daniela - Šibata Saki3:420:05
 Lucie Gauthier - Hartbrich Leonie4:220:05
 Vana Juana - Plaian Tania4:020:05
 Shan Xiaona - Kazantseva Kristina4:020:05
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lakatos T / Olah B - Spanik T / Zelinka J1:318:30
 Martinko J / Putuntica A - Jouti E / Monteiro T0:318:30
 Manhani H / Teodoro G - Caballero C / Robles A1:318:30
 Alamian N / Alamiyan N - Platonov P / Yarashenka V3:118:30
Vīrieši - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Machado Carlos - Ivonin Denis4:015:05
 Duda Benedikts - Grebnev Maksim4:215:05
 Meissner Cedric - Alamian Nima4:115:05
 Omotayo Olajide - Martinez Guillermo4:315:05
 Brossiers Benjamins - Olah Benedek2:416:00
 Monteiro Thiago - Caballero Carlos2:416:00
 Park Chan-Hyeok - Landrieu Andrea2:416:00
 Tio Nicholas - Alamiyan Noshad3:416:00
 Lillo Alberto - Jouti Eriks0:416:55
 Ouaiche Stephane - Allegro Martins4:316:55
 Lakatos Tamas - Yang Heng-Wei4:216:55
 Robles Alvaro - Kolodziejczyk Maciej4:016:55
 Duda Benedikts - Kanjaevs Zokhids4:021:00
 Omotayo Olajide - Levinski Mishel3:421:00
 Machado Carlos - Meissner Cedric2:421:00
 Sipos Rares - Alamiyan Noshad4:321:00
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lotfijanabadi Miad - Bluhms Florians0:310:10
 Happeks Svens - Huzjaks Josips3:010:50
 Shu Dean - Lim Kyuhyun1:311:30
 Chobeau Clement - Sriram Sushmit1:312:10
 Bluhms Florians - Huzjaks Josips1:312:50
 Lotfijanabadi Miad - Lim Kyuhyun2:313:30
 Happeks Svens - Sriram Sushmit0:314:10
 Shu Dean - Chobeau Clement1:314:50
 Sriram Sushmit - Huzjaks Josips3:115:30
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aubert Benjamin - Tandon Ramit3:000:30
 Tamimi Abdulla Mohd AL - Hammamy Karim EL3:000:30
 Hanson Chris - Fallows Richie1:301:30
 Elsherbini Mohamed - Mccue Michael3:101:30
 Parker Georg - Harrity Todd3:002:30
 Khan Shahjahan - Malhotra Vikram0:302:30