jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Piektdiena, 07. Feb. 2020. gada
Basketbols
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokyo Excellence - Kagawa Five Arrows81:8612:00
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Bigua De Villa Biarritz - CA Aguada69:8301:10
 Defensor - Capitol Montevideo80:8501:10
 Club Atletico Olimpia - Malvin79:8001:10
 Urunday Universitario - Trouville78:7301:10
 Hebraica Macabi - CS Deportivo Sayago84:8901:15
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 Satya Wacana - Satria Muda BritAma Jakarta59:7808:55
 Pelita Jaya Energi-MP - NSH Jakarta78:7011:00
 Pelita Jaya Energi-MP - NSH GMC Riau78:7011:00
 Louvre Surabaya - Amartha Hangtuah99:7812:59
 Bima Perkasa Jogja - Garuda Kukar81:7815:00
 Bima Perkasa Jogja - Garuda Bandung81:7815:00
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - Stjarnan108:7820:29
 Thor AK Akureyri - Umfn Njardvik94:9722:15
 KR Reykjavik - Keflavik88:8222:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavoj BK Litomerice - BC Visocina83:6620:00
 Jindrichuv Hradec - Zlin134:6920:00
 BK Loko Interconex Plzen - SA Brno93:7620:00
 Geofin Novy Jicin - Sokol Vysehrad77:5920:00
 BK Synthesia Pardubice - Sokol Prazsky92:8521:00
 USK Praha B - BK Opava B96:5921:00
 Basket Opava 2010 - Basket Kosire93:8821:00
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beylikduzu Basket - Murat Pasaoglu Spor83:6217:29
 Karsiyaka Belediyespor - Izmir BSB84:6818:00
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bornova BLD - Duzce Genclik80:8417:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KTE - Jaszberenyi Kosarlabda SE75:6518:59
 SZTE-Szedeak - Kormend79:8318:59
 Kaposvari KK - Szolnoki Olaj80:8919:00
 Kte-Duna Aszfalt - Jaszberenyi Kosarlabda SE75:6519:00
 SZTE-Szedeak - Kormend79:8319:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Regio Basel - Lugano Tigers91:8420:30
 SAM Massagno - Swiss Central Basket79:7720:30
 BBC Nyon - Lions De Geneve72:9620:30
 Neuchatel - Vevey Riviera Basket83:7421:00
 BBC Monthey - BC Boncourt Red Team86:7821:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth Raiders - Surrey United111:8221:30
 Sheffield Sharks - Worcester Wolves76:6921:30
 Newcastle Eagles - London Lions108:9721:30
 Glasgow Rocks - Bristol Flyers94:5521:30
 Sheffield Sharks - Worcester Wolves76:6921:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itabom Bauru - Pinheiros70:6300:59
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caceres Patrimonio De La Humanidad - Club Melilla Baloncesto58:5421:15
 Lucentum Alicante - Breogan Lugo83:6621:45
 Amics Castello - CB Almansa97:8321:59
 Chocolates Trapa Palencia - Aguas de Sousas Ourense87:8021:59
 Amics Castello - CB Almansa97:8322:00
 Chocolates Trapa Palencia - Aguas de Sousas Ourense87:8022:00
Pasaule - Starpkontinentālais Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Bologna - San Lorenzo De Almagro75:5720:29
 Iberostar Tenerife - Rio Grande Valley Vipers110:8923:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westports Malaysia Dragons - Saigon Heat72:7914:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alkar - Split Ko68:9519:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlatorog Lasko - Helios Domzale90:8420:29
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfius Mons - Hubo Limburg United73:7221:30
 Liege BC - Basic-Fit Brussels63:11321:30
 Belfius Mons - Hubo Limburg United73:7221:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Olimpico71:6602:00
 Regatas - Atenas90:8302:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kouvot Kouvola - KTP Basket85:9518:30
 Lapuan Korikobrat - Helsinki Seagulls72:8718:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KCC Egis - Goyang Orions78:7012:00
 Seoul SK Knights - LG Sakers73:5812:00
 Seoul SK Knights - Changwon LG Sakers73:5812:00
 KCC Egis - Goyang Orions78:7012:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping Dolphins - Koping Stars79:8620:04
 Djurgarden Basket - Nassjo83:9420:04
 LF Basket - Kfum Umea87:6320:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Zaporizhya - Dynamo-Bipa Odessa82:9618:00
 SK Prometey - BC Himik87:7619:00
 Kyiv-Basket - Cherkasski Mavpy95:8719:30
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bullets - New Zealand Breakers87:9110:30
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosasport Radom - Legia Warszawa79:7618:39
 Wilki Morskie Szczecin - Gipsar Stal Ostrow75:7320:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BBC Bayreuth - Mitteldeutscher BC104:8621:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fos Ouest - Evreux Alm73:7021:00
 Aix-Maurienne - Nancy Sluc Basket75:8521:00
 Saint-Chamond - Souffelweyersheim69:7621:00
 Denain-Voltaire - Poitiers Basket 8680:6621:00
 BC Gries Oberhoffen - Saint-Quentin69:7921:00
 JA Vichy Clermont - Lille Metropole75:8421:00
 Paris Basketball - Nantes Atlantique88:6321:30
 Antibes Sharks - Ujap Quimper77:6821:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bourg - Pau-Lacq-Orthez84:6221:00
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorie(Jaun.) - Lokomotiv Kuban (Jaun.)45:9106:00
 Khimky Moscow (Jaun.) - Avtodor Saratov(Jaun.)91:6612:00
 CSKA(Jaun.) - Nizhniy Novgorod(Jaun.)100:8212:59
 Enisey Krasnojarsk(Jaun.) - Uniks Kazaņa88:9212:59
 MBA-2 Moscow(Youth) - Zenit Petersburg73:7114:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - Mega Vizura76:8721:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Khimki - Crvena Zvezda78:7218:59
 Fenerbahce Ulker - Maccabi Tel-Aviv77:7819:45
 Fenerbahce Ulker - Maccabi Tel Aviv77:7819:45
 Bayern Munich - Valencia BC59:6621:30
 Panathinaikos AO - Zenit St Petersburg96:8121:30
 Bayern Munich - Valencia59:6621:30
 Panathinaikos AO - Zenit Petersburg96:8121:30
 FC Barcelona - Emporio Armani Milano84:8021:59
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ohio Dominican Panthers - Lake Erie Storm75:6500:30
 Western Kentucky Hilltoppers - Louisiana Tech Bulldogs65:5403:59
 Pepperdine Waves - Santa Clara Broncos91:7705:00
 Utah Utes - Stanford Cardinal64:5605:00
 Arizona State Sun Devils - UCLA Bruins84:6606:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Knicks - Orlando Magic105:10302:29
 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers112:10103:00
 Chicago Bulls - New Orleans Pelicans119:12503:00
 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers112:10103:00
 Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs125:11705:00
 Los Angeles Lakers - Houston Rockets111:12105:29
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 College Europa FC - Lynx FC5:021:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gent - Anderlecht1:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roeselare - Kfco Beerschot Wilrijk1:121:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magway FC - Hantharwady United0:311:30
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simba SC - JKT Tanzania0:115:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rwanda Police FC - Gasogi United2:015:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kissamikos - Kassiopi4:015:59
 Kissamikos - Kerkyra Corfu4:016:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab AL Khaleel - Markez Balata0:015:00
 Mosaset AL Bireh - Shabab Alsamu1:015:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Onduparaka FC - Express FC0:115:00
 Onduparaka FC - Express0:115:00
 Mbarara FC - Uganda Police FC1:015:30
Sievietes - Olimpiska Kvalifikacija - AFC Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīna - Taizeme6:107:30
 Austrālija - Ķīnas Taipeja7:010:30
Sievietes - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Florentia - Sassuolo Calcio Femminile2:115:30
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 PEC Zwolle - VV Alkmaar2:120:29
 SC Heerenveen - Excelsior/Barendrecht2:020:30
 ADO Den Haag - PSV Eindhoven0:120:30
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSC Anderlecht - KAA Gent1:121:00
 Standard Femina de Lige - Oud-Heverlee Leuven3:021:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SOL FC - AS Tanda1:118:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stellenbosch FC - Maritzburg United2:220:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oman FC - Al-Rustaq1:015:15
 Mirbat SC - Muscat2:215:40
 Al Suwaiq - Dhofar0:317:45
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coton Sport FC de Garoua - Panthere Sportive0:216:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 UAI Urquiza - Deportivo Armenio2:122:00
 Defensores Unidos - CSD Flandria1:122:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barracas Central - Guillermo Brown1:122:05
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenya Commercial Bank - Kariobangi Sharks0:114:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sahel - Al Arabi0:215:39
 Al Shabab - Kazma SC2:118:30
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Hala Muharraq - Al Hadd0:115:50
 Al Najma Manama - Al Muharraq1:418:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guairena FC - Sol de America2:023:00
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad Asuncion (Res.) - River Plate (Res.)4:012:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vllaznia - FK Tirana0:119:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabah - Gabala3:217:00
 Keshla - Sabayil0:119:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Machine Sazi Tabriz - Paykan FC2:213:30
 Saipa - Pars Jonoubi Jam1:114:00
 Saipa - Pars Jonoubi Jam Bushehr1:114:00
 ZOB Ahan Isfahan FC - Sanat Naft Abadan FC1:014:29
 Shahin Bushehr - Nassaji Mazandaran2:114:30
 ZOB Ahan Isfahan FC - Sanat Naft Abadan FC1:014:30
 Gol Gohar - Tractor Sazi Tabriz FC1:115:20
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Independiente Medellin - Patriotas3:123:00
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik - Leiknir Reykjavik3:120:29
 HK Kopavogs - Hafnarfjordur1:021:00
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wasl - Ajman1:115:30
 AL Khaleej Khor Fakkan - Ahli Al-Fujirah2:215:30
 Al Ain - Sharjah1:118:15
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Thaid - Dibba Al Fujairah1:115:20
 Al-Hamriyah - Emirates Club1:215:20
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ain - Al Sharjah1:118:15
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abha Club - Al Wehda1:415:00
 Al-Hazm - Al Feiha4:217:29
 Al Faisaly - Al-Shabab2:119:19
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goytre Utd - Ammanford2:121:30
 Briton Ferry - Clydach0:221:30
 Llangefni Town FC - Flint Town United FC0:521:45
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airbus UK - Cefn Druids AFC2:321:45
 The New Saints - Newtown1:221:45
 Penybont - Carmarthen Town1:221:45
 Caernarfon Town - Bala Town1:222:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Kerala Blasters FC0:015:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Bengal Club - Aizawl FC0:113:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla - Santos Laguna(U20)1:320:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampico Madero - Atlante2:103:00
 Atlas - Monarcas Morelia1:305:14
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampico Madero - Atlante2:103:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istra 1961 - NK Varazdin1:018:59
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ayacucho FC - Sport Boys Association2:122:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astra Ploiesti - FC Chindia Targoviste1:220:29
 Astra Giurgiu - FC Chindia Targoviste1:220:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arka Gdynia - Cracovia Krakow0:118:59
 Slask Wroclaw - Lechia Gdansk2:221:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City - Melbourne Victory2:110:30
 Perth Glory - Wellington Phoenix4:212:44
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Modiin - Bney Eilat0:011:29
 Sport Cluv Shicun Hamizrah - SC Dimona0:112:00
 Maccabi Ironi Sderot - Sport Club Beer Sheva0:012:59
Izraēla - Liga Bet South
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimshon Tel Aviv - Hapoel Qalansawe0:211:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Herzelia - Hapoel Marmurek1:213:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Afula1:115:00
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan2:015:00
 Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Akhi Nazareth0:015:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Ramat Hasharon2:315:00
 Hapoel Nazareth Illit - Beitar Tel Aviv Ramla5:015:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Stade LS Ouchy - Grasshoppers4:121:00
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Vasco DA Gama AC - Galvez AC1:800:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional AM - SAO Raimundo EC AM3:302:30
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capital CF DF - Bosque Formosa EC DF0:301:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Recife - Imperatriz MA2:201:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afogados Ingazeira PE - Petrolina PE2:201:00
Brazīlija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brasiliense DF - Paysandu PA1:100:15
 Vitoria ES - CSA AL2:101:30
 Vitoria ES - CSA2:101:30
 Uniao Rondonopolis MT - Atletico GO0:102:29
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turku PS - HIFK1:014:00
 Musan Salama - MP Mikkeli0:319:00
Pasaule - International Youth - CONMEBOL pirmsolimpiskais turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija(Jaun.) - Urugvaja(Jaun.)1:100:59
 Argentīna(Jaun.) - Kolumbija(U20)2:103:30
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brondby - Slavia Praha2:014:00
 FC Copenhagen - AGF Aarhus0:117:00
 FC Kobenhavn - Aarhus Fremad0:117:00
Pasaule - Starptautisks turnīrs - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping - Valerenga1:221:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Plzen - Krasnodar FK4:312:59
 Krasnodar FK - Mjondalen4:317:29
 SV Lafnitz - Allerheiligen4:218:00
 Orgryte - Norrby IF2:218:30
 Mjallby - Kalmar0:120:00
 Brinkumer SV - FC Oberneuland6:220:30
 Lyn - Baerum1:521:00
 St. Patricks - Drogheda1:021:45
Pasaule - Copa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blooming - Emelec0:300:15
 Union Santa Fe - MG Atletico3:002:29
 Millonarios - Always Ready2:002:29
 Union Santa Fe - MG Atletico3:002:30
Pasaule - Libertadores kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barcelona Guayaquil - Sporting Cristal4:002:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karagumruk - Hatayspor1:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeni Malatyaspor - Ankaragucu0:118:59
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cambuur - Maastricht2:121:00
 Telstar - NEC Nijmegen1:721:00
 Roda - Den Bosch1:521:00
 NAC Breda - FC Oss1:121:00
 Dordrecht - Almere1:221:00
 Helmond Sport - Excelsior1:421:00
 Go Ahead Eagles - FC Eindhoven3:121:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heracles Almelo - Fortuna Sittard2:021:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UDC Txantrea Kke - Valle De Egues1:321:00
 UD San Fernando - Panaderia Pulido San Mateo2:123:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Almeria - Racing Santander0:121:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Eibar2:121:59
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barnsley(U23) - Hull City(U23)0:316:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lincoln City - Rotherham0:021:44
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol City - Birmingham City1:321:44
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pacos de Ferreira - Boavista0:122:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cittadella(Jaun) - Pordenone Calcio0:015:30
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empoli(Jaun) - Lazio Roma (Jaun)1:315:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ascoli - Juve Stabia2:221:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma - Bologna2:321:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Star FC 93 - PAU FC1:218:59
 AS Beziers - Villefranche Sur Saone0:021:00
 Toulon Le Las - Dunkerque0:121:00
 Cholet - Concarneau0:021:00
 Lyon Duchere - Creteil3:221:00
 Le Puy - FC Bastia Borgo3:021:00
 Boulogne - Avranches3:121:00
 Ajaccio GFCO - Bourg-Peronnas1:121:00
 US Quevilly Rouen - Laval2:121:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaccio - Auxerre2:321:00
 Sochaux - Le Mans UC 721:021:00
 Chambly Thelle - Paris FC1:221:00
 Rodez Aveyron - Nancy1:121:00
 Niort - Orleans2:021:00
 Troyes - Chateauroux2:021:00
 Le Havre - Caen1:121:00
 Clermont - Valenciennes3:121:00
 Rodez Aveyron - Nancy1:121:00
 Le Havre - Caen1:121:00
 Ajaccio - Auxerre2:321:00
 Chambly Thelle - Paris FC1:221:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angers - Lille0:221:44
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt(U19) - Offenbacher Kickers3:220:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wacker Nordhausen - FSV Union Fürstenwalde1:220:00
 FSV Optik Rathenow - Hertha Berlin II0:220:00
 VfB Homberg - Alemannia Aachen0:221:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duisburg - Eintracht Braunschweig1:120:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandhausen - Heidenheim0:119:30
 Dynamo Dresden - SV Darmstadt2:319:30
 Sandhausen - Heidenheim0:119:30
 Dynamo Dresden - SV Darmstadt2:319:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt - Augsburg5:021:30
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKN St. Polten - Wacker Innsbruck2:218:59
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinskie Jastreby - HC Mogilev2:018:00
 HK Lida - HC Lokomotiv Orsha2:418:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Topolcany - Spisska Nova Ves1:419:00
 SKP Zilina - HK 95 Povazska Bystrica5:219:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acadie-Bathurst Titans - Victoriaville Tigres0:301:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Owen Sound Attack1:1102:00
 Windsor Spitfires - Hamilton Bulldogs1:302:05
 Peterborough Petes - North Bay Battalion8:302:05
 Barrie Colts - Mississauga Steelheads4:402:30
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ungārija - Slovākija2:117:00
 Francija - Norvēģija3:020:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Astana - Arlan3:415:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coventry Blaze - Guildford Flames3:221:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausitzer Fuchse - EV Ravensburg4:120:30
 Kassel Huskies - EK Bad Nauheim2:220:30
 Landshut Cannibals - Frankfurt Lions2:620:30
 EK Bad Tolz - Eispiraten Crimmitschau4:220:30
 Wolfe Freiburg - ESV Kaufbeuren4:320:30
 EHC Bayreuth - Heilbronner Falken5:521:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariestads Bois - AIF Tranas0:220:00
 Troja-Ljungby - IK Grums4:020:00
 Huddinge - IF Nibro2:220:00
 Kallinge/Ronneby - IK Skovde4:120:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Enkopings - Sollentuna HC3:620:00
 Hammarby IF - HC Arlanda4:120:00
 Hanhals IF - IK Morrums Gois2:520:00
 HC Vimmerbju - Tiringe Sos3:020:00
 Segeltorps IF - Hanvikens SK6:220:00
 HF Kaliks - HC Vannas6:320:00
 IF Foršaga - Koping HC5:320:00
 Kalmar HC - HC Boras7:120:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasterviks - Vita Hasten5:320:00
 Bjorkloven - IK Kristiastads3:120:00
 Bofors - AIK Stockholm3:220:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ladja Togliatti - Sarmaty Orenburg3:415:00
 Irbis Kazan - Sneznije Barsi5:215:59
 Russkije Vitiazi - Ska-Varyagi2:117:00
 Chajka - HC Altay Ust-Kamengorsk3:117:00
 Loko - Amurskie Tigry7:417:00
 Russkije Vitiazi - Ska-Varyagi2:117:00
 Almaz - MHK Krylia Sovetov4:317:29
 Kapitan - MHK Dinamo St Petersburg2:818:00
 SKA-1946 - HC Taifun9:218:00
 Kapitan - MHK Dinamo St Petersburg2:818:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zauralje - Gornyak Uchaly2:315:30
 Chelmet - Juznij Ural3:515:30
 Zauralje - Gornyak Uchaly2:315:30
 Molot Prikamje - Rubin Tyumen4:115:59
 Ijstal - HC Yugra3:217:00
 Khimik Vs - HK Dynamo Tver1:417:29
 Zvezda Chekhov - SKA-Neva5:118:00
 Buran Voronezh - HC Rostov0:218:00
 Zvezda Chekhov - SKA-Neva5:118:00
 Buran Voronezh - HC Rostov0:218:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florida Panthers - Vegas Golden Knights2:702:00
 Montreal Canadiens - Anaheim Ducks2:202:00
 New York Islanders - Los Angeles Kings5:302:00
 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils0:502:00
 Montreal Canadiens - Anaheim Ducks2:202:00
 Buffalo Sabres - Detroit Red Wings3:502:00
 Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins4:202:00
 Florida Panthers - Vegas Golden Knights2:702:00
 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils0:502:00
 New York Islanders - Los Angeles Kings5:302:00
 Ottawa Senators - Colorado Avalanche1:402:29
 St. Louis Blues - Winnipeg Jets2:403:00
 Minnesota Wild - Vancouver Canucks4:203:00
 St. Louis Blues - Winnipeg Jets2:403:00
 Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes3:503:59
 Calgary Flames - Nashville Predators2:303:59
 Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes3:504:00
 Calgary Flames - Nashville Predators2:304:00
 Edmonton Oilers - San Jose Sharks3:604:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manitoba Moose - Chicago Wolves3:203:00
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polija - Ukraina6:111:00
 Kazahstāna - Holande7:115:16
 Japāna - Lietuva4:016:30
 Slovēnija - Horvātija7:020:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dānija - Francija6:117:15
 Vācija(U19) - Čehija(U19)2:118:59
 Krievija - Baltkrievija1:018:59
 Austrija - Norvēģija2:021:00
 Šveice - Vācija1:121:15
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roki - HT Keupa7:218:30
 Hermes - SaPKo5:218:30
 Kiekko-Vantaa - Iisalmen Peli-Karhut2:318:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pelicans Lahti - Vaasan Sport2:218:30
 Assat Pori - HPK Hameenlinna2:418:30
 Tappara Tampere - Karpat Oulu3:118:30
 HIFK - TPS Turku1:418:30
 SaiPa Lappeenranta - KooKoo0:018:30
 HIFK - TPS Turku1:418:30
 SaiPa Lappeenranta - KooKoo0:018:30
 Pelicans Lahti - Vaasan Sport2:218:30
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche CF - Elpozo Ciudad Murcia2:322:15
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Signor Prestito Cmb Grassano - Petrarca Padova7:321:00
 Italservice Pesarofano - Cybertel Aniene4:121:30
 ASD Meta - Colormax Pescara C55:321:30
 Feldi Eboli - CDM Futsal Genova4:321:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Balticflora Teplice - Olympik Melnik6:221:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Braga - Viseu 2001 Adsc3:522:30
PČ Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Peru5:000:59
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Gazprom Yugra - KPRF2:415:30
 Uhta - Dinamo Samara5:218:00
Teniss
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redlicki Martins - Ribakovs Aleks0:217:55
 Kvinzi Džianluidži - Mārtiņš Podžus0:218:00
 Kvinzi Džianluidži - Podžus Mārtiņš0:218:00
 Torebko Pīters - Silva Dutra Daniels1:219:30
 Torebko Pīters - Dutra da Silva Daniels1:219:30
 Mejia Nikolass - Ritšards Aleksandrs0:219:45
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malla Bastians - Gomezs-Herera Karloss1:216:50
 Zekičs Miljans - Ečeverijs Tomass Martins2:116:55
 Barrios Vera M.T. - Olivieri Genaro Alberto2:017:00
 Pena Lopez Manuel - Sakamoto Pedro1:219:35
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fanselovs Sebastians - Oči Makoto2:004:30
 Bonzi Benjamins - Sultanovs Kumouns2:004:30
 Jangs Sungs Hua - Lokoli Laurents2:106:04
 Pavlašeks Adams - Pecotičs Matija0:206:10
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blankaneo Žeofrejs - Khan Zane2:116:00
 Ribeiro Markondes Igors - Korvins Feliks2:116:00
 Kirkovs Vasils - Verniers Mihels0:216:00
 Estavezs Maksimiliano - Lopezs Villasenjors Žererdo2:017:45
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Picchione Andrea2:009:59
 Tessa Louis - Kirkins Ergi1:209:59
 Pablo Vivero Gonzales - Picchione Andrea2:010:00
 Tessa Louis - Kirkins Ergi1:210:00
 Poļaks Dāvids - Gengels Mareks1:210:00
 Džavakians Jurijs - Bega Alessandro1:210:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baezs Sebastians - Catarina Lucas0:210:55
 Dougaz Azizs - Barroso Kampos Alberto2:111:00
 Džiakalone Omars - Moreno De Alborans Nikolass0:212:45
 Kakao Tiagu - Luiss Faria2:013:25
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazarovs Aleksandrs - Bonadio Rikardo2:009:00
 Galoppini Dāvids - Borza Bogdans2:110:25
 Jianu Filip Cristian - Fonio Džovanni0:212:45
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gonzalez M / Martin F - Mayer L / Molteni A1:221:00
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cacic N / Pavic M - Brkic T / Pavic A2:012:59
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arneodo R / Begemann A - Goransson A / Rungkat C0:214:29
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veselijs Jirži - Ivaška Iļja2:112:00
 Sugita Juiči - Berankis Rikardas1:214:49
 Marcora Roberto - Dakvorts Džeims0:217:20
 Kvon Soon Voo - Gerasimovs Jegors1:218:59
ATP - Pārbaudes turnīrs - The Match for Africa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Federers Rodžers - Nadals Rafaels2:120:29
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barrere Gregoire - Krajinovičs Filips0:215:00
 Monfilss Gaels - Gombos Norberts2:020:00
 Erberts Pjērs Hjūs - Goffins Davids0:221:30
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broudijs Laiems - Safvats Mohameds0:202:00
 Gojo Borna - Altmaiers Daniels0:203:00
 Džiustino Lorenso - Kopejans Kimers1:204:10
 Karuana Liams - Bolts Alekss0:207:15
ATP - Challenger - Dubultspēles - Launceston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grills J / Puttergill C - King E / Lock B1:208:44
 Pasha N / Schnur M - Coppejans K / Martos Gornes S0:209:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polansky P / Schnur B - Eubanks C / Korda S2:000:30
 Harisons K./Harisons R. - Bellucci T / Menezes J2:101:39
 Harrison C / Harrison R - Bellucci T / Menezes J2:101:40
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istomins Deniss - Koepfers Dominiks0:200:15
 Makdonalds Makenzijs - Ofners Sebastians2:001:39
 Krjugers Mičels - Kudla Deniss1:203:04
 Tiafo Frensiss - Nakashima Brandon2:105:40
 Francis Tiafoe - Nakashima Brandon2:105:40
 Vulfs Džfrijs Džons - Gomežs Emilio0:218:59
 Joao Menezes - Rodionovs Jurijs0:221:09
 Makdonalds Makenzijs - Koepfers Dominiks1:222:39
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cačins Pedro - Londero Huans Ignasio0:202:34
 Švarcmans Djego Sebastjans - Munars Klars Žaime Antonijs2:004:19
 Martins Andrejs - Korentins Moutets2:020:29
 Kuevass Pablo - Garins Kristians1:222:25
WTA - Federācijas kauss nācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija - Japāna3:113:00
 Nīderlande - Baltkrievija2:315:00
 Šveice - Kanāda3:115:00
 Rumānija - Krievija2:316:00
 Slovākija - Lielbritānija3:117:00
 Brazīlija - Vācija0:417:00
 Beļģija - Kazahstāna3:117:30
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frech M / Rosolska A - Aksu A / OZ I17:45
 Glushko L / Kimchi S - Fonte M I / Jorge F17:50
 Cepede Royg V / Escauriza L - Herazo Gonzalez M F / Lizarazo Y2:118:00
 Francati E / Jespersen M - Bechri C / Jabeur O2:118:10
 Krunic A / Stojanovic N - Larsson J / Lister C2:018:20
 Gorgodze E / Kalashnikova O - Haavisto E / Hietaranta L18:25
 Gorlats V / Kontaveit A - Klaffner M / Kraus S19:15
 Gatica B / Guarachi Mathison A - Contreras Gomez F / Olmos G0:219:20
 Sherif Ahmed R / Sherif M - Ciobanu D / Vdovenco A19:50
 Tsurenko L / Zavatska K - Fett J / Jurak D19:55
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurata Natalija - Ambrosio Silvia2:015:59
 Pedretti Taisa Grana - Gamarra Martins Ingrida0:215:59
 Kurata Natalija - Ambrosio Silvia2:016:00
 Piai Eduarda - Ivanova Daša0:216:00
 Aikawa Mayuka - Melissa Verena0:217:55
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bouzas Maniero, Jessica - Kenele Karina0:211:00
 Pajola Julia - Timofeeva, Maria0:211:00
 Rusiti Arlinda - Scilipoti Sebastianna2:012:30
 Llinares Domingo Lucia - Orange Margaux0:212:39
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marija Tiga Patrisija - Plipueča Peangtana2:104:30
 Dascalu Nikoleta - Jodie Anna Burrage1:204:30
 Schoofs Bibiane - Kava Kataržina0:204:30
 Kunga Leonija - Fetecau Irina0:207:19
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fita Boluda Anžela - Cavalle-Reimersa Ivonne0:210:54
 Cortez Llorca Lucia - Lairon Navarro Gemma2:011:00
 Gutjerreza Carrasco Marija - Siskova Anna1:211:00
 Cortez Llorca Lucia - Lairon Navarro Gemma2:011:00
 Rey Garcia Alba - Krasnova Daria2:012:45
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partaud Marine - Rodžersa Šelbija0:202:00
 Pončē Džesika - Makneilla Ketija1:203:25
 Falkoni Irina - Vikmaijera Janīna2:119:00
 Lēba Džeimija - Harisone Katerina2:021:00
 Talaba Gabriela - Rodžersa Šelbija0:222:34
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aiava Destanee - Sato Naho2:003:00
 Marshall Amber - Vikerija Sačija0:204:00
 Muhamada Asia - Mijersa Abbī2:004:50
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serban Raluka Georgiana - Kana Viktorija1:212:55
 Kovala Vlada - Kucova Kristīne2:015:55
 Kadantu Aleksandra - Gjorčeska Lima0:216:15
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peng Sukinga - Ivanov Valentina0:200:55
 Tan HX Izabella - Hourigana Peidža Marija0:202:30
 Sorribesa Tormo Sara - Osaka Naomi2:013:10
 Suareza Navarro Karla - Doi Misaki2:014:55
 Berezņjaka Šellija - Fonte Maria Ines2:014:55
 Samira Sandra - Ciobanu Daniela2:015:00
 Bertensa Kiki - Sasnoviča Aliaksandra2:115:00
 Bosio Viktorija - Hayashida, Daianne2:015:00
 Gatika Barbara - Contreras Gomez Fernanda1:215:00
 Teičmane Džila - Fernandeza Lejlaha Annija2:015:00
 Barritza Karēna - Bečri Širaza2:015:00
 Escauriza Lara - Arango Emiliana0:215:00
 Bertensa Kiki - Sasnoviča Aliaksandra2:115:00
 Teičmane Džila - Fernandeza Lejlaha Annija2:015:00
 Ruse Elena Gabriela - Aleksandrova Jekaterina0:215:59
 Maligina Jeļena - Klāfnere Melānija2:016:00
 Bolkvadze Mariama - Orpana Oona2:016:25
 Cepede Roiga Veronika - Osorijo Serrano Marija Kamila2:016:25
 Gluško Lina - Jorge Francisca2:016:25
 Linette Magda - Ozgena Pemra2:016:30
 Tauson Clara - Žabēra Onsa0:216:35
 Ormaečea Paula - Ccuno , Romina2:016:40
 Šerifa Majara - Vdovenco Anastasija2:117:00
 Ruse Arantksa - Arina Sabalenka0:217:00
 Pereira Teliana - Zīgemunda Laura0:217:00
 Ruse Arantksa - Arina Sabalenka0:217:00
 Šmiedlova Anna-Karolīna - Vatsone Hetere2:017:00
 Benčiča Belinda - Dabrovski Gabriela2:017:00
 Stojanovic Nina - Larsone Johanna0:217:09
 Seguela Daniela - Olmosa Žuliana2:017:10
 Stojanovic Nina - Larsone Johanna0:217:10
 Bogdana Ana - Kudermetova Veronika2:117:25
 Mertensa Elise - Dijasa Zarina2:117:29
 Svitolina Elina - Feta Jana2:117:34
 Kontaveita Aneta - Grabhere Jūlija2:017:45
 Ce Gabriela - Maria Tatjana0:218:30
 Kuzmova Viktorija - Darta Harieta2:118:50
 Bonaventure Isaline - Putintseva Juļja1:219:30
 Bonaventure Isalina - Putintseva Juļja1:219:30
 Ce Gabriela - Maria Tatjana0:220:00
Handbols
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strasbourg Schiltigheim HB - Grand Nancy Asptt HB27:2821:00
 Esbm Besancon - Valence Handball30:2421:15
 Cesson - Limoges Hand 8721:2021:30
 Cavigal Nice - JS Cherbourg Manche HB34:2421:30
 Selestat - Dijon25:2321:30
 UMS Pontault Combault Handball - Billere21:1921:44
 Pontault Combault - Billere21:1921:45
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Fagaras - Dobrogea Sud25:2718:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MSK Povazska Bystrica - HKM Slovan Duslo Sala30:2119:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TUSEM Essen - SG BBM Bietigheim31:3220:30
 TuS N-Lubbecke - HSC 2000 Coburg26:2120:30
 HSV Hamburg - HC Elbflorenz Dresden28:2521:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 FTC Budapest - Vaci Kse41:1818:59
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MK Beer Sheva - Hapoel Ashdod23:2414:00
 A.H Ness Zioana - MK Holon23:3515:00
 Maccabi Rishon Le Zion - Hapoel Kiryat Ono29:2616:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cercle Dijon Bourgogne - ES Besancon Feminine26:3121:30
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Porrino - BMC Mavi Nuevas Tecnologias23:3022:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSG Ketšs - HSG Bensheim/Auerbach30:3320:30
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. - EKS Start Elblag26:3219:30
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras - Boden Handball IF34:2219:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agu-Adiif - Dinamo Volgograd27:2617:00
 Stavropolye-Uor Stavropol - Ufa-Alisa34:1817:00
 Agu-Adiif - Dinamo Volgograd27:2617:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alpla HC Hard - Moser Medical UHK Krems26:2020:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hasto IF - RP Linkoping35:2120:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Onnereds HK - Redbergslids31:2520:00
 Ystads IF HF - HK Malmo30:2820:30
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Otterup HK - HC Odense Herrer29:2320:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribe-Esbjerg - Skjern21:2419:30
 Sonderjyske - Arhus GF35:2520:29
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riihimaki Cocks - ASK Minsk (BLR)22:3018:00
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers BM - Frigorificos Morrazo Cangas31:2321:00
 BM Huesca - BM Sinfin22:2021:30
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsons Kirens - Higinss Džons5:415:00
 Robertsons Nīls - Perijs Džo5:115:00
 Vilsons Kirens - Higinss Džons5:415:00
 Robertsons Nīls - Perijs Džo5:115:00
 Dots Grems - Fords Toms6:421:00
Florbols
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Floorball Koniz - ZUG United6:220:30
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius IBK - Storvreta IBK4:320:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oilers Espoo - Westend Indians4:418:30
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akilles - WP-3510:219:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ullevaal - Ullern2:320:00
 Sarpsborg - Ready3:420:00
 Mjondalen - Solberg2:1020:00
 Drammen Bandy - Stabaek IF1:820:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Volga11:411:00
 Baikal-Energija - Vodnik2:213:00
 Kuzbass - Stroitel Syktyvkar17:213:30
 Enisey - HK Murmansk13:414:00
 Sibseljmash - Dinamo Maskava3:914:00
 Ur. Trubnik - Dinamo Kazan4:016:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nassjo - Gripen/Trollhattan8:520:00
 Falu BS/BK - Skutskärs If/Bk8:220:00
 Ljusdals BK - IK Tellus0:1020:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broberg/Soderhamn - IFK Motala Bandy5:320:00
 Sandvikens - IFK Vanersborg3:420:00
 AIK Stockholm - Bollnas9:120:00
 Vetlanda BK - Villa-Lidkoping3:620:00
 Aby/Tjureda IF - Hammarby3:1020:00
Volejbols
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda Beograd - Klek MD Zrenjanin3:119:30
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortuna Odense Volley - Team Koge Wildcard3:221:15
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LP Kangasala - Vampula3:018:30
Sievietes - Filipīnas - NCAA, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSB Lady Blazers - JRU Heavy Bombers3:006:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - VK Beroe Stara Zagora1:315:59
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venelles - AS Saint Raphael VB1:321:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venelles - AS Saint Raphael VB1:321:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legionovia Legionowo - Pila2:321:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legionovia Legionowo - Pila2:321:30
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - Ateneo0:303:00
 UPCN - Ateneo0:303:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportacademy-VRZ Sterlitamak - Stavropol Georgievsk3:212:59
 Torpedo Chelyabinsk - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg3:012:59
 Tekhnolog-Belogorie - Iskra3:014:00
 VC Grozny - UOR Orenburg1:315:00
 MGTU - Yaroslavich2:315:00
 Vladimir - Dynamo II Moscow2:317:29
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Marienlyst - Middelfart VK2:319:30
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altas - San Beda Red Spikers3:009:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moda/Maringa - Sada Cruzeiro0:301:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Ansan Rush&Cash0:312:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cannes - Ajaccio3:221:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - OK Radnicki3:120:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluron Warta Zawiercie - GKS Katowice0:318:30
Regbijs
Rugby Union - Premiership Regbija Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sale Sharks - Saracens28:721:45
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Highlanders - Sharks20:4208:05
 Highlanders - Natal Sharks20:4208:05
 Brumbies - Rebels39:2610:15
Līdz 20 gadiem - Sešu Nāciju turnīrs(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īrija(U20) - Velsa(U20)36:2221:15
 Skotija(U20) - Anglija(U20)17:2121:30
 Francija(U20) - Itālija(U20)31:1922:00
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Scottish - Nottingham17:3021:45
 Bedford - Coventry Rugby19:1521:45
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castleford Tigers - Wigan Warriors16:1221:45
 Hull FC - Hull Kingston Rovers25:1622:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Crvena Zvezda - Mladost9:1220:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Aces - Adelaide Bite4:310:00
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richmond Tigers - Carlton14:4810:45
E-Sports
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Spacestation Gaming1:217:05
 Rogue - Team Solomid1:217:05
 Wildcard Gaming - BDS Esport0:220:00
 Team Reciprocity - G2 Esports1:220:15
 Darkzero Esports - Faze Clan2:123:00
 Team Empire - Fnatic2:023:10
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Team Vitality0:217:29
 Astralis - Complexity Gaming0:221:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Movistar Riders - Team GamerLegion0:117:00
 AGO Gaming - Unicorns of Love0:120:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerberus Esports - Cube Adonis2:112:00
 Evos Esports - Marines Esports0:215:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Life Esports - SK Telecom T12:109:59
 Hanwa Life Esports - SK Telecom T12:110:00
 Kingzone Dragonx - KT Rolster2:113:30
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions - SK Gaming1:018:59
 Schalke 04 - Misfits0:119:54
 Fnatic - Excel Esports1:020:49
 Team Vitality - Origen0:121:39
 G2 Esports - Rogue1:022:45
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elements Mystic - Jin Air Green Wings0:207:00
 Asura - Spear Gaming1:209:25
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mammoth - Legacy eSports0:107:00
 Dire Wolves - Gravitas1:007:45
 Pentanet.gg - Avant Garde0:108:45
 Order - The Chiefs eSports Club0:109:50
Galda Teniss
Sievietes - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pfefer L / Zarif A - GOI R X / Zeng J2:312:20
 Chasselin P / Guisnel O - Hashimoto H / Shiomi M1:312:20
 Mittelham N / Shan X - Hashimoto H / Shiomi M0:318:40
 ODO S / Shibata S - GOI R X / Zeng J3:018:40
Sievietes - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vorobeva Olga - Hashimoto Honoka1:413:40
 Tomanovska Katerina - Ciobanu Irina1:413:40
 Ženga Jiana - Mori Sakura4:113:40
 Odo Satsuki - Mantz Chantal4:013:40
 Janga Siaosina - Shiomi Maki4:314:35
 Shan Xiaona - Vana Juana4:114:35
 Tailakova Mariia - Vishniakova Olga4:014:35
 Lucie Gauthier - Šibata Saki0:414:35
 Ciobanu Irina - Ženga Jiana1:420:00
 Janga Siaosina - Tailakova Mariia4:120:00
 Odo Satsuki - Hashimoto Honoka0:420:00
 Shan Xiaona - Šibata Saki4:220:00
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grebnev M / Katsman L - Baek K / Park C-H2:313:00
 Alamian N / Alamiyan N - Choi D / Kim T3:113:00
 Mutti L / Stoyanov N - Jouti E / Monteiro T3:113:00
 Spanik T / Zelinka J - Caballero C / Robles A0:313:00
 Alamian N / Alamiyan N - Caballero C / Robles A3:219:20
 Baek K / Park C-H - Mutti L / Stoyanov N3:119:20
Vīrieši - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duda Benedikts - Meissner Cedric4:115:30
 Lambiet Florent - Sipos Rares3:415:30
 Levinski Mishel - Olah Benedek1:415:30
 Oikava Mizuki - Kallbergs Antons0:415:30
 Levenko Andreas - Gerassimenko Kirill1:416:25
 Mutti Leonardo - Mengel Steffen0:416:25
 Geraldo Joao - Jouti Eriks4:016:25
 Robles Alvaro - Kozul Deni4:016:25
 Mengel Steffen - Geraldo Joao4:220:55
 Duda Benedikts - Kallbergs Antons4:220:55
 Olah Benedek - Sipos Rares4:220:55
 Robles Alvaro - Gerassimenko Kirill0:420:55
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bluhms Florians - Lim Kyuhyun3:009:30
 Lotfijanabadi Miad - Chobeau Clement3:010:10
 Shu Dean - Happeks Svens0:310:50
 Lim Kyuhyun - Huzjaks Josips0:311:30
 Bluhms Florians - Chobeau Clement3:112:10
 Lotfijanabadi Miad - Happeks Svens2:312:50
 Shu Dean - Sriram Sushmit1:313:30
 Bluhms Florians - Huzjaks Josips3:015:05
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonmalais Sebastien - Salazars Cēzars2:300:00
 Elias Diego - Lake Nathan3:200:00
 Mohameds Zaheds - Aubert Benjamin1:301:00
 Tamimi Abdulla Mohd AL - Abulgars Mohameds3:201:00
 Elsherbini Mohamed - Marke Gregorijs3:002:00
 Rodriguez Miguel Angel - Fallows Richie3:102:00
 Parker Georg - EL Šorbagijs Marvans1:303:00
 AU Leo - Malhotra Vikram3:003:00
Pludmales volejbols
Sievietes - FIVB Siem Reap
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fendrick L / Hughes S - Callahan T / Jones C1:203:00
 Harnett A / Lapointe M-C - Sirtseva/Moisejeva1:203:00
 Bell P / Kendall B - Angelopoulou M / Gusarova D0:204:00
 Laird N / Palmer B - Chansophy O / Jeudi S2:004:00
 Udomchavee T / Numwong R - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S1:205:00
 Radarong V / Hongpak K - YU Y-H / Pan T-Y2:006:00
 Chanda M / Sreynat S - Davis A / Wheeler A0:206:00
 Callahan T / Jones C - Sirtseva/Moisejeva2:008:30
 Futami A / Hasegawa A - Angelopoulou M / Gusarova D2:008:30
 Suzuki C / Sakaguchi Y - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S2:109:30
 Pata M / Toko S - Radarong V / Hongpak K0:209:30
 Fendrick L / Hughes S - Harnett A / Lapointe M-C2:010:30
 Chansophy O / Jeudi S - KOU N-H / Liu P H0:210:30
 Chanda M / Sreynat S - Dave A / Maor N0:211:30
 Baburina S / Lunina D - YU Y-H / Pan T-Y2:111:30