jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Sestdiena, 08. Feb. 2020. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apollo Amsterdam - Rotterdam Challengers84:6821:00
 SPM Shoeters Den Bosch - Basketball Academie Limburg76:8321:00
 Aris Friesland Leeuwarden - ZZ Leiden66:6021:00
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonesia Patriots - Satya Wacana105:6708:00
 NSH Jakarta - Bima Perkasa Jogja60:5510:30
 NSH Jakarta - Bimasakti Nikko Steel Malang60:5510:30
 Garuda Kukar - Pacific Caesar Surabaya78:7012:59
 Louvre Surabaya - Pelita Jaya Energi-MP92:8115:00
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Pagkratiou - ASA Koroivos Amaliadas98:8017:00
 AE Psuchikou - Saak Anatolia75:6817:00
 Amintas - Apollon Patron71:7317:00
 AO Triton - AO Agriniou54:6817:00
 GS Dafni Dafniou - AS Karditsas82:7817:00
 GS Xarilaos Trikoupis - AS Diagoras Driopideon95:7217:00
 Oiakas Nafpliou - Eleftheroupoli69:6917:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Lisboa Benfika - Illiabum75:5217:00
 Ovarenze - Galitos - Tley74:7317:00
 Esgueira / Oli - FC Porto73:7617:00
 Vitoria Sport Clube - UD Oliveirense85:7917:00
 CAB Madeira - FC Barreirense87:7118:00
 Maia Basket - Forum Terceira Basket114:6818:30
 SC Lusitania Expert - Sporting CP82:9419:30
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikozijas Keravinos Strovolou - AEK Larnaca68:7216:00
 Apop Paphos - Forex Time Apollon72:7719:30
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 OSE Lions - Soproni Sordogok91:7518:59
 Falco KC Szombathely - Alba Fehervar89:6319:00
 Zalakeramia-Zte KK - Atomeromu111:8519:00
 OSE Lions - Soproni Sordogok91:7519:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimky M. B - Vostok 65 Uzhno63:8014:00
 Ural - CSKA-2 Moscow75:7014:00
 Runa Mosow - Kupol-Rodniki Izhevsk79:6815:00
 MBA Moscow - Spartak Primorje79:8917:00
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rusichi Kursk - Neftekhimik Tobolsk79:9918:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nidaros Jets - Gimle BK81:9016:00
 Froja Ambassadors - Ammerud97:8818:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Surrey United - Leicester Riders96:9921:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Fuerza Regia81:7806:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo - BC Brasilia84:7800:00
 Basquete Cearense - Vivo Franca75:9702:00
 Interforce Minas - SAO Paulo FC85:8702:10
 Mogi das Cruzes - Flamengo Petrobras69:7417:49
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zagrebas KK Dubrava - GKK Sibenik78:8818:00
 KK Gorica - KK Skrljevo79:8819:00
 Zabok - Vros Darda85:7820:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hopsi Polzela - Sencur71:6620:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leuven Bears - Antwerp Giants40:3521:30
 Willebroek - Spirou Charleroi90:9821:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Oita Heat Devils83:8507:00
 Tokyo Excellence - Kagawa Five Arrows97:7507:00
 Koshigaya Alphas - Sendai 89ers68:8508:00
 Fukushima Fire Bonds - Aomori Wats76:6709:00
 Hyogo Storks - Earthfriends Tokyo Z72:6510:00
 Gumma Crane Thunders - Tsukuba Robots79:7310:00
 Hiroshima Dragonflies - Bambitos Nara108:9911:00
 Rizing Fukuoka BB - Kumamoto Vorters65:8811:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimane Susanoo Magic - Niigata Albirex BB75:6007:04
 Shiga Lake Stars - Hamamatsu Phoenix80:7007:05
 Shimane Susanoo Magic - Niigata Albirex BB75:6007:05
 Link Tochigi Brex - Brave Thunders Kawasaki72:7408:05
 Levanga Hokkaido - Aisin Seahorses Mikawa97:8408:05
 Osaka Evessa - Akita Northern Happinets76:7208:05
 Alvark Tokyo - Yokohama B-Corsairs94:7008:05
 Chiba Jets - Diamond Dolphins Nagoya59:6108:05
 Link Tochigi Brex - Brave Thunders Kawasaki72:7408:05
 Osaka Evessa - Akita Northern Happinets76:7208:05
 Levanga Hokkaido - Aisin Seahorses Mikawa97:8408:05
 Kyoto Hannarizu - Sun Rockers Shibuya84:8911:05
 Ryukyu Golden Kings - Toyama Grouses78:6012:04
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fukushima Fire Bonds - Aomori Wats76:6709:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Obras Sanitaras72:8002:00
 Club Deportivo Hispano Americano - Instituto Atletico Central Cordoba80:7802:00
 Ferro Carril Oeste - Olimpico77:9515:59
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kataja Joensuu - Lahti Basketball91:8617:00
 Kaarinan Ura Basket - Karhut Kauhajoen80:9317:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan KT Sonicboom - Dongbu Promy91:8608:00
 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC84:7809:59
 Incheon ET Land Elephants - Mobis Phoebus80:8809:59
 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC84:7810:00
 Incheon ET Land Elephants - Mobis Phoebus80:8810:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna D.c. Timberwolves - BC Hallmann Vienna75:7518:30
 Vienna D.c. Timberwolves - BasketClubs Vienna86:8718:30
 Chin Min Dragons St. Polten - Raiffelsen Wels96:7818:30
 Kapfenberg Bulls - Klosterneuburg78:7818:30
 UBC St Polten - Raiffelsen Wels96:7818:30
 Oberwart - Swans Gmunden80:8020:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamtland Basket - Wetterbygden Stars111:6721:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBK Nikolaev - BC Dnipro76:8716:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Kmart Tigers - Illawara Hawks95:7208:30
 Adelaide 36ers - Cairns Taipans80:9911:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skallagrimur - Breidablik75:7317:00
 Haukar - Valur Reykjavik69:7518:00
 UMF Grindavik - Keflavik63:5718:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernie Medved Politehnik - Sparta And K-2 Vidnoje66:6315:59
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Eleutheria Mochatou - Kronos Agiou Dimitrou83:7814:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Zadar - ZKK Split70:8020:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTK Budapest - Pinkk Pecsi 42468:7719:00
Sievietes - Kvalifikācijas Turnīrs Olimpiskajām Spēlēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija - Ķīna62:6412:59
 Lielbritānija - Dienvidkoreja79:8215:30
 Serbija - Nigērija70:6418:00
 Austrālija - Puertoriko100:7419:00
 Beļģija - Japāna92:8419:04
 Mozambika - ASV49:12421:00
 Brazīlija - Francija72:8921:30
 Zviedrija - Kanāda50:8021:35
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spojnia Stargard - GTK Fluor Gliwice86:7918:30
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rojal Hali Gbb - Darussafaka Cooper Tires77:8612:00
 Gaziantep Bsb - Darussafaka Cooper Tires77:8612:00
 Banvitspor - Besiktas JK85:6414:14
 Banvit Bandirma - Besiktas JK85:6414:15
 Turk Telekom - Tofas Bursa68:6716:30
 Bursaspor Durmazlar - OGM Ormanspor90:8818:59
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 PS Karlsruhe Lions - Science City Jena82:8920:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburg Towers - MHP Riesen Ludwigsburg92:9818:59
 Fehtas SC Rasta - Brose Baskets80:6618:59
 Hamburg Towers - MHP Riesen Ludwigsburg92:9819:00
 Lowen Braunschweig - S.Oliver Baskets100:8721:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes97:8917:00
 Neptunas Klaipeda - Juventus Utena115:8917:20
 Alytaus Dzukija - Lietkabelis65:7318:59
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorie(Jaun.) - Lokomotiv Kuban (Jaun.)67:8806:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jūrmala - BK Ventspils62:6917:00
 Tartu Universitate - Tallinna Kalev/TLU96:8017:00
 BK Ogre - Rakvere Tarvas112:8517:00
 Parnu Sadam - VEF Rīga79:7617:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpija Ljubljana - Zadar90:8218:59
 Union Olimpija - Zadar90:8219:00
 FMP - KK Primorska77:6521:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oviedo Baloncesto - CE Lleida Basquet65:7219:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - River Andorra94:8818:59
 Assignia Manresa - CAI Zaragoza85:6721:30
 Bizkaia Bilbao Basket - Unicaja Malaga98:9521:30
 Manresa - CAI Zaragoza85:6721:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanterre - Reims104:8421:00
 Le Mans - Le Portel109:8021:00
 Strasbourg IG - Limoges95:9521:00
 Cholet Basket - Orleans70:6721:00
 Boulazac - Chalon/Saone70:7321:00
 Gravelines-Dunkerque - AS Monaco63:7921:00
 JSF Nanterre - Chalons-Reims104:8421:00
 Strasbourg IG - Limoges105:10021:00
 Roanne - Dijon Bourgogne87:9321:30
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bergamo Basket - Angelico Biella76:8918:59
 Urania Milano - Aget Service Imola95:6821:30
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortitudo Bologna 103 - Virtus Roma95:9221:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yale Bulldogs - Harvard Crimson77:7800:00
 Duquesne Dukes - St. Bonaventure Bonnies80:8321:59
 Texas Longhorns - Texas Tech Red Raiders57:6223:00
 ST Francis NY Terriers - Mount St Marys Mountaineers70:6723:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Dallas Mavericks119:11802:00
 Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies119:10702:00
 Washington Wizards - Dallas Mavericks119:11802:00
 Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies119:10702:00
 Boston Celtics - Atlanta Hawks112:10702:29
 Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons108:10103:00
 Indiana Pacers - Toronto Raptors106:11503:00
 Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons108:10103:00
 Indiana Pacers - Toronto Raptors106:11503:00
 Phoenix Suns - Houston Rockets127:9103:59
 Sacramento Kings - Miami Heat105:9705:00
 Utah Jazz - Portland Trail Blazers117:11405:29
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Josephs FC - Lincoln FC1:017:00
 Lions Gibraltar - FCB Magpies2:319:15
 Mons Calpe SC - Europa Point FC1:121:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charleroi - Zulte-Waregem4:018:59
 Sint-Truiden - Eupen5:221:00
 Cercle Brugge - Mechelen3:221:00
 Sint-Truiden - Eupen5:221:00
 Cercle Brugge - Mechelen3:221:00
 Mouscron - Oostende3:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oud-Heverlee Leuven - Lommel United3:018:00
 Excelsior Virton - Union St Gilloise0:021:30
 Virton - Union St Gilloise0:021:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yangon United FC - Ispe FC2:011:00
 Ayeyawady United FC - Southern Myanmar United2:111:00
 Zwekapin United - Sangaing United0:311:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Curridabat FC - Uruguay de Coronado1:121:00
 Municipal Garabito - Municipal Santa Ana2:223:00
 Futbal Consultants Moravia - AD Juventud Escazucena3:123:00
 AD Aserri - Santa Rosa FC1:123:00
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Tawon SC - AL Bataeh (AAE)1:215:15
 AL Arabi - Masfoot Sports Club2:215:15
 Masafi - Dubba Al-Husun1:015:20
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruvu Shooting - Young Africans0:115:00
 Mtibwa Sugar - Lipuli FC0:115:00
 Coastal Union - Polisi Tanzania FC2:015:00
 Azam FC - KMC FC3:115:00
 Singida United - Mwadui FC2:215:00
 Kagera Sugar - Biashara United Mara0:015:00
 Tanzania Prisons - Mbeya City FC0:115:00
 Alliance FC - Mbao FC1:115:00
 Ndanda FC - Namungo FC0:015:00
 Coastal Union - Polisi Tanzania FC2:015:00
 Singida United - Mwadui FC2:215:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Muhanga - Heroes FC0:115:00
 AS Kigali - Etincelles2:015:00
 Espoir - SUN Rise0:515:00
 Kiyovu Sports - Musanze1:015:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Villa - Proline FC2:114:00
 Kyetume FC - Uganda Revenue Authority FC1:115:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahrdari Tabriz - Mes Rafsanjan0:312:30
 Qashqai Shiraz - Navad Urmia FC0:012:30
 Rayka Babol FC - Khosheh Talaei0:112:30
 Damash Gilan FC - Oxin Alborz2:112:30
 Arman Gohar Sirjan - Fajr Sepasi4:012:30
 Persepolis Pakdasht - Baderan Tehran2:112:30
 Malavan Bandar Anzali FC - MES Kerman FC0:012:30
 Aluminium Arak FC - Sepidrood Rasht0:012:30
 Niroye Zamini Tehran - Esteghlal Khuzestan0:112:30
Pasaule - Starptautisks turnīrs - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Astana - BK Hacken1:217:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 USV RB Hof - SV Tieschen1:111:00
 Krylya Sovietov Samara - Neftekhimik Nizhnekamsk2:111:00
 SV Kloech - SU Rebenland6:011:00
 Banik Sokolov - Usti Nad Labem4:212:00
 Spartak Moscow - Partizan Belgrad3:213:00
 Odra Opole - Skra Czestochowa0:313:00
 AC Horsens - Odense0:313:00
 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz1:213:00
 Olimpia Elblag - Sokol Ostroda1:013:00
 WSC Hertha - Vorwarts Steyr2:113:00
 Vysocina Jihlava - MFK Skalica2:214:00
 Strommen - Ham-Kam2:214:00
 Vysehrad - Jablonec1:614:00
 Trelleborgs - Roskilde0:114:00
 Landskrona - Hvidovre2:014:00
 FC Gomel - Slavia Mozyr0:414:15
 FC Petrzalka 1898 - Slovan Duslo Sala4:015:00
 NK Radomlje - NK Brežice 19192:215:00
 Backa Topola - Vozdovac3:315:00
 Kristiansund - Molde1:115:00
 Moss - Kvik Halden2:115:00
 Austria Vienna - Ruzomberok4:115:00
 CSKA Moscow - Odd BK3:117:00
 Hammarby - Slavia Praha2:422:00
 Birmingham Legion FC - Atlanta United FC2:323:30
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Buffaloes - Green Eagles0:113:00
 Lusaka Dynamos - Nkana1:115:00
 Napsa Stars - Nkwazi0:115:00
Sanmarīno - Sammarinese čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP Kosmos - FC Domagnano1:016:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akwa Starlets FC - Plateau United0:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - Racing Club Dabidjan1:217:30
 Asec Mimosas - Bouake FC1:020:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaal University of Technology - Lamontville Golden Arrows2:215:00
 Passion FC - Real Kings FC2:215:00
 Amavarara - Super Eagles2:115:00
 Bloemfontein Celtic - AmaZulu4:115:00
 Kaizer Chiefs - Royal Eagles1:018:00
 Highlands Park - Uthongathi2:020:15
 Mamelodi Sundowns - Supersport United1:020:15
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 King Faisal - Sogakope Wafa1:117:00
 Inter Allies FC - ALL Stars1:118:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dakar Sacre Coeur - NGB Dakar0:018:30
 Teungueth - Toure Kounda4:018:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Nahda - Sohar SC1:315:20
 AL Arouba - Saham1:117:45
 Fanja - AL Nassr FC3:117:50
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jocoro FC - CD Municipal Limeno2:223:14
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Arabe Unido - Plaza Amador2:003:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nzoia United - Ulinzi Stars1:112:59
 Bandari - Kakamega Homeboyz1:112:59
 Wazito FC - Western Stima FC2:112:59
 Nzoia United - Ulinzi Stars1:113:00
 Wazito FC - Western Stima FC2:113:00
 Bandari - Kakamega Homeboyz1:113:00
 Chemelil Sugar FC - Posta Ranger FC2:114:00
 Mathare United - ZOO Kericho3:114:00
 Sofapaka - GOR Mahia FC3:115:15
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marathon CD - Real Espana3:023:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Sbikha - Gabes1:015:00
 AS Ariana - Olympique Beja1:215:00
 CO Mednine - Sporting Ben Arous0:015:00
 Sfax Railways - Croissant Sportif De Msaken1:115:00
 SA Meanzel Bourguiba - EO Sidi Bouzid1:115:00
 ES Rades - Zarzis0:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etoile Sahel - CS Chebba0:015:00
 Hammam-Lif - Bizertin2:115:00
 Club S Hammam-Lif - Bizertin2:115:00
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 MO Bejaia - Olympique Medea2:016:00
 JSM Skikda - Eulma2:116:00
 USM Annaba - Arba1:116:00
 MC Saīda - OM Arzew0:016:00
 AS Khroub - DRB Tadjenant4:016:00
 Harrach - RC Relizane1:016:00
 ASM Oran - JSM Bejaia1:216:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MC Magra - CR Belouizdad1:116:00
 Bordj Bou Arreridj - USM Bel Abbes2:016:00
 NA Hussein Dey - ASO Chlef0:316:00
 USM Alger - Constantine1:317:00
 Saoura - Ain M'Lila2:118:00
 MC Oran - ES Setif1:118:45
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waitakere - Eastern Suburbs1:005:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Uanl1:400:00
 FC Juarez - Cruz Azul1:103:00
 Atlas - Club Tijuana2:219:00
Sievietes - CONCACAF Olympic Qualif.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - Kostarika1:002:00
 ASV - Meksika4:005:00
Sievietes - Šveice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grasshopper Zurich - FF Lugano 19766:019:00
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - Ladies Genk1:215:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio RS - Minas Icesp DF2:122:00
 Santos SP - Flamengo RJ4:022:00
 Ferroviaria SP - Go Audax4:022:00
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Fleury 91 - Girondins Bordeaux0:215:30
 Dijon Fco - Paris FC0:415:30
Brazīlija - Campeonato Acreano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Placido De Castro - Atletico Acreano AC0:222:15
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Branco AC ES - Serra ES2:121:00
Brazīlija - Campeonato Piauiense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piaui PI - SE Picos PI1:321:00
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 CE Nova Andradina MS - SE Pontaporanense MS0:022:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 DOM Bosco MT - Nova Mutum EC MT2:023:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bragantino Clube Para PA - Tapajos FC PA2:020:30
Brazīlija - Campeonato Maranhense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Jose MA - Moto Clube MA0:021:30
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desportiva Perilima - SAO Paulo Crystal FC PB1:021:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Iguacu - Americano RJ0:420:00
 America RJ - Friburguense AC RJ2:220:00
 Bangu - Macae1:021:00
 Flamengo - Madureira2:023:00
 Boavista RJ - Volta Redonda2:123:00
 Flamengo - Madureira2:023:00
Brazīlija - Campeonato Sergipano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dorense SE - Boca Junior SE2:120:30
 Lagarto SE - Sergipe SE1:320:30
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paranoa EC DF - Real FC DF0:420:30
 Ceilandia Esporte Clube DF - DF Gama0:620:30
 Sobradinho EC DF - Paracatu FC DF2:121:00
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABC - Ceara0:021:00
 Fortaleza - Santa Cruz3:021:00
 Botafogo PB - Nautico2:121:00
 Bahia - Vitoria BA0:223:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coritiba - CE Uniao PR6:122:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 GE Juventus SC - Joinville2:321:00
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tombense - CA Patrocinense MG2:021:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaragua EC GO - Aparecidense3:121:00
 Goias - Goianesia1:121:00
 Gremio Anapolis - Ipora GO2:221:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oeste - Guarani SP1:100:15
 Mirassol - Bragantino SP2:002:30
 EC Agua Santa SP - Ferroviaria SP1:020:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Linense SP - Osasco2:101:00
 Barretos SP - Capivariano SP0:001:00
 EC SAO Bernardo SP - Olimpia SP1:020:00
 Desportivo Brasil SP - Nacional SP1:120:00
 Primavera SP - Rio Preto SP0:320:00
 EC Noroeste SP - Paulista FC SP2:021:00
 Comercial SP - Velo Clube SP0:121:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atibaia SP - XV de Piracicaba0:120:00
 Sao Caetano - Sertaozinho SP1:120:00
 Atibaia SP - XV de Piracicaba0:120:00
 Audax SP - Sao Bernardo2:120:00
 Sao Caetano - Sertaozinho SP1:120:00
 Audax SP - Sao Bernardo2:120:00
 Penapolense - Atletico Votuporanguense SP0:020:00
 Sao Bento - Red Bull Brasil1:121:00
 Rio Claro - Juventus SP0:021:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brasil de Pelotas - SAO Jose RS1:021:00
 Internacional SC - Novo Hamburgo2:022:00
 Juventude - Ypiranga0:022:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valletta - Balzan Youths3:115:00
 Gudja United - Sliema Wanderers1:015:00
 Gzira United - Floriana2:217:00
 Birkirkara - Mosta FC2:117:15
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal - Santa Lucia Cotzumalguapa FC2:023:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Aurora - Club Atletico Palmaflor0:021:00
 Nacional Potosi - Royal Pari Sion0:023:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - River Plate2:101:15
 Sp. San Lorenzo - Club Nacional Asuncion1:123:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skenderbeu - Bylis Ballsh1:115:00
 Kukesi - Laci3:115:00
 Partizani Tirana - Flamurtari2:018:00
 Teuta Durres - Luftetari Gjirokaster1:118:00
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sumqayit - Zira2:115:30
 Qarabag - Neftchi Baku0:018:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quindio - Llaneros FC3:021:00
 Fortaleza - Deportivo Rionegro2:222:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Pasto - CA Bucaramanga CD4:001:04
 Deportes Tolima - Envigado3:003:09
 Cucuta Deportivo - Alianza Petrolera0:223:05
Islande - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thor Akureyri - Grotta1:220:15
Japāna - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe3:306:35
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ettehad El Sakandary - Aswan FC0:114:30
 Masr Club - Smouha0:117:00
 Misr Lel Makasa - El-Entag El-Harby1:119:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff Met Uni - Aberystwyth Town3:116:30
 Barry Town - Gap Connahs Quay0:116:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Nicosia - Anorthosis2:117:00
 AEK Larnaca - APOEL1:018:59
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico De Kolkata - Delhi Dynamos FC3:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - Aciesta Trau Football Club5:013:30
 North Eastern RE Organising Cultural Association - Aciesta Trau Football Club5:013:30
 Gokulam Kerala FC - Real Kashmir0:115:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Cafessa - CD Mineros De Zacatecas II1:003:59
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tijuana - Deportivo Toluca Mexiquense0:001:45
 Cruz Azul - Pachuca2:217:00
 Leon - Monterrey0:117:45
 Tigres - Chivas Guadalajara1:119:15
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Zacatecas - Correcaminos4:003:00
 Venados FC - Celaya1:005:00
 Puebla - Santos Laguna2:205:00
 Tijuana - Toluca1:105:10
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mineros de Zacatecas - Correcaminos4:003:00
 Venados FC - Celaya1:005:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osijek - Inter Zapresic1:116:00
 Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb1:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Grau - Cesar Vallejo1:120:14
 Escuela Municipal Deportivo Binacional - Melgar2:422:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaz Metan Medias - CFR Cluj0:020:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paksi SE - Puskas Academia0:218:00
 Honved - Zalaegerszeg2:018:00
 Videoton - Mezokovesd-Zsory2:118:00
 Varda - Kaposvari Rakoczi5:318:00
 Diosgyor VTK - VSC Debreceni1:218:00
 Paksi SE - Puskas Akademia0:218:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kielce Korona - Gornik Zabrze0:016:00
 Lech Poznan - Rakow Czestochowa3:018:30
 Wisla Krakow - Jagiellonia Bialystok3:021:00
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newry City - Ballinamallard Utd1:017:00
 Dundela - Ballyclare4:217:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ballymena - Carrick Rangers0:217:00
 Glenavon - Crusaders2:117:00
 Institute - Larne0:417:00
 Glentoran - Coleraine0:117:00
 Warrenpoint Town - Linfield1:217:00
 Cliftonville - Dungannon1:117:00
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peninsula Power FC - Magpies Crusaders United8:111:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar - Adelaide United2:110:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ironi Kiryat Shmona2:015:00
 Hapoel Raanana - Maccabi Netanya1:217:30
 Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba2:018:30
 Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv1:119:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panionios (U19) - AO Xanthi FC (U19)2:011:00
 Asteras Tripolis(U19) - Aris (U19)1:111:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trikala - Enosi Panaspropyrgiakou Doxas1:015:00
 Ionikos Nikea - Niki Volou2:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panionios - Skoda Xanthi0:019:30
 Lamia - Larissa0:020:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honka - Mariehamn2:113:00
 HJK Helsinki - Inter Turku1:013:30
 Seinajoen JK - Lahti2:314:00
 Pif Jalkapallo - Kaapo Kaarina1:314:00
 KTP - Gnistan0:014:00
 EIF Ekenas - MyPa2:014:00
 Ilves Tampere - KuPS Kuopio1:114:30
 FF Jaro - KPV0:215:15
 Nurmijarven Jalkapalloseura - Viikingit1:015:30
 Vaasa PS - AC Oulu2:218:00
 AC Kajaani - Kerho 071:019:00
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Nuevo - Deportivo Paraguayo0:122:00
 CA Atlas - Centro Espanol1:022:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Ferro Carril Oeste General Pico - Sportivo Penarol San Juan1:002:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Espanol - Real Pilar0:222:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Club Atletico Colegiales1:021:59
 Talleres De Remedios De Escalada - San Telmo1:121:59
 Almirante Brown - Sacachispas1:121:59
 Club Comunicaciones - Club Atletico Colegiales1:022:00
 Talleres De Remedios De Escalada - San Telmo1:122:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quilmes - Tigre2:100:00
 Atletico de Rafaela - Brown de Adrogue2:002:00
 Atletico Temperley - Estudiantes Rio Cuarto0:002:00
 Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Deportivo Riestra0:102:30
 All Boys - Chacarita Juniors1:122:05
 Estudiantes Buenos Aires - Mitre Santiago Del Estero3:222:30
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aldosivi - Central Cordoba0:200:00
 Argentinos Juniors - Lanus0:002:09
 Gimnasia La Plata - Patronato Parana1:122:34
 Defensa y Justicia - Colon0:022:34
 Gimnasia La Plata - Patronato Parana1:122:35
 Defensa y Justicia - Colon0:022:35
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Serena - Cobresal1:202:00
 Huachipato - Univ. Conception1:117:00
 Universidad de Chile - Union La Calera3:023:00
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce (U19) - Aytemiz Alanyaspor (U19)3:312:30
 Atiker Konyaspor (U19) - Osmanlispor Futbol Kulubu (U19)5:013:30
 Goztepe AS (U19) - Boluspor (U19)4:113:30
 Erokspor (U19) - Hatayspor (U19)2:113:30
 Umraniyespor (U19) - Balikesirspor (U19)2:113:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duzyurtspor - Kirklarelispor12:00
 Pendikspor - Corum Belediyespor3:212:30
 Hacettepe - Inegolspor1:212:30
 Sariyer - Manisa Buyuksehir Belediyespor2:312:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yomraspor - Serik Belediyespor12:00
 1877 Alemdag Spor - Karsiyaka1:212:30
 Catalca Spor - Sanliurfa Karakopru Belediye Spor1:112:30
 Somaspor - Batman Petrolspor1:112:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giresunspor - Istanbulspor13:00
 Eskisehirspor - Altinordu3:015:30
 Adana Demirspor - Adanaspor AS4:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Konyaspor - Denizlispor0:012:59
 Torku Konyaspor - Denizlispor0:013:00
 Genclerbirligi - Trabzonspor0:215:59
 Besiktas - Gaziantep BB3:015:59
 Genclerbirligi - Trabzonspor0:216:00
 Besiktas - Gaziantep BB3:016:00
 Fenerbahce - Alanyaspor1:118:59
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stenhousemuir - Cowdenbeath2:217:00
 Albion Rovers - Brechin City4:117:00
 Elgin City - Cove Rangers3:017:00
 Stirling Albion - Queens Park1:317:00
 Edinburgh City - Annan Athletic3:017:00
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Academica - Glasgow Rangers1:414:30
 St. Mirren - Motherwell1:117:00
 Aberdeen - Kilmarnock0:017:00
 Ayr Utd. - St. Johnstone1:217:00
 Inverness - Livingston1:017:00
 Falkirk - Hearts0:121:20
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stranraer - Raith1:117:00
 Dumbarton - Airdrieonians0:017:00
 Peterhead - Forfar17:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee FC - Partick Thistle2:017:00
 Greenock Morton - Queen of the South2:217:00
Skotija - FA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkirk - Hearts0:121:20
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amsterdamsche FC - Rijnsburgse Boys6:315:30
 Noordwijk - Quick Boys1:115:30
 Scheveningen - De Treffers1:115:30
 Kozakken Boys - Sparta Rotterdam(U23)2:116:00
 ASWH - GVVV2:116:00
 Katwijk - Excelsior1:216:30
 Spakenburg - HHC1:316:30
 Koninklijke Hfc - Volendam(U23)4:016:30
 TEC - VV IJsselmervogels0:319:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Groningen - Vitesse1:019:30
 PSV Eindhoven - Willem II3:020:44
 Heerenveen - VVV Venlo1:120:44
 PSV Eindhoven - Willem II3:020:45
 Waalwijk - Zwolle0:021:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Tamaraceite - UD Gran Tarajal1:014:00
 CD Ibiza Islas Pitiusas - Alcudia3:117:00
 Conquense - CD Azuqueca1:117:00
 Atzeneta UE - Atletico Saguntino0:017:15
 CD Subiza - CD Murchante0:317:30
 AD San Juan - CD Beti Onak3:017:30
 CD Ferriolense - SD Portmany4:117:30
 UD Poblense - Manacor1:017:30
 Casalarreina CF - Yague CF5:017:30
 Pasaia KE - SD Beasain2:217:30
 Atletico Astorga - CD Numancia B0:117:30
 Binisalem - Mallorca B2:017:30
 CD Llosetense - UD Collerense1:117:30
 CD Villegas - CP Calasancio2:118:00
 Santutxu FC - Urduliz FT1:018:00
 Penas Sport - Union Mutilvera2:018:00
 Ourense - Polvorin FC2:118:00
 CD Huetor Vega - CD Melilla1:118:00
 Villarreal C - Eldense0:118:00
 UD Ibarra - CD Mensajero0:118:00
 SD Deusto - Sestao River3:218:45
 CD El Palo - Real Jaen2:219:00
 CD Acero - Alzira1:219:00
 Santfeliuenc FC - CE Manresa1:319:00
 Union Ceares - Siero0:020:30
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Oviedo B - de Los Rejes1:116:45
 FC Andorra - AE Prat1:217:00
 Leioa - Real Sociedad B0:217:00
 Amorebieta - Arenas Club De Getxo0:017:30
 Unionistas CF - CD Calahorra2:217:30
 Villarrubia CF - CP Villarrobledo0:019:00
 Ath Bilbao B - Tudelano1:019:00
 CD Izarra - Deportivo Alaves B1:020:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girona FC - SD Huesca1:017:00
 Extremadura - Tenerife2:417:00
 Girona FC - Huesca1:017:00
 Las Palmas - Cadiz1:219:15
 Zaragoza - Fuenlabrada0:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante - Leganes2:014:00
 Getafe - Valencia3:017:00
 Valladolid - Villareal1:119:30
 Atletico Madrid - Granada1:021:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schaffhausen - Winterthur1:018:00
 Kriens - Will2:018:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Basel0:420:00
 Young Boys - Sion1:020:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aves (U23) - SP. Braga (U23)1:013:00
 CS Maritimo (U23) - Academica Coimbra (U23)3:216:00
 Sporting CP (U23) - Vitoria Setubal (U23)0:116:00
 Rio Ave (U23) - CD Feirense (U23)3:116:00
 Vitoria Guimaraes (U23) - CF Belenenses (U23)3:016:00
 Portimonense (U23) - Estoril Praia (U23)1:216:00
 Leixoes SC (U23) - Benfica (U23)1:216:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valadares Gaia FC - Leca FC1:413:45
 Espinho - Ginasio Figueirense4:017:00
 Torreense - ARC Oleiros2:118:59
 Vizela - AD Fafe1:020:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mafra - Nacional Madeira1:113:00
 Academica Viseu - Feirense0:117:00
 Leixoes - Varzim1:017:00
 Cova da Piedade - Penafiel2:217:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Famalicao - Vitoria Guimaraes0:717:29
 Belenenses - Santa Clara0:217:29
 Famalicao - Vitoria Guimaraes0:717:30
 Sporting Braga - Gil Vicente2:220:00
 Porto - Benfica3:222:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Pisa 1909(Jaun) - Livorno(Jaun)0:112:00
 Benevento Calcio(Jaun) - Ascoli3:412:00
 Salernitana(Youth) - US Lecce(Jaun)2:112:00
 Crotone(Jaun) - Trapani(Jaun)2:212:00
 Udinese(Jaun) - Virtus Entella(Jaun)1:012:00
 AC Pisa 1909(Jaun) - Livorno(Jaun)0:112:00
 Salernitana(Youth) - US Lecce(Jaun)2:112:00
 Udinese(U20) - Virtus Entella(Jaun)1:012:00
 Crotone(Jaun) - Trapani Calcio(Jaun)2:212:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma(Jaun) - Fiorentina(Jaun)2:112:00
 Chievo Verona(Jaun) - Bologna(Jaun)3:414:00
 Inter Milan(Jaun) - Napoli(Jaun)5:014:00
 Atalanta Bergamo (Jaun) - Sassuolo(Jaun)2:115:30
 Sampdoria(Jaun) - Pescara(Jaun)1:015:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro Vercelli - Pontedera3:115:59
 Rieti Srl - Catanzaro1:415:59
 Pro Vercelli - Pontedera3:116:00
 Rieti Srl - Catanzaro1:416:00
 Fano Calcio - Feralpisalo1:217:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cittadella - Empoli1:215:59
 Venezia - Frosinone0:115:59
 Crotone - Cremonese1:015:59
 Pordenone - Livorno2:215:59
 Crotone - Cremonese1:016:00
 Venezia - Frosinone0:116:00
 Cittadella - Empoli1:216:00
 Perugia - Spezia0:318:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fiorentina - Atalanta1:215:59
 Torino - Sampdoria1:318:59
 Hellas Verona - Juventus2:121:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rennes Stade FC(U19) - Tours FC(U19)1:215:30
 Estac Troyes(U19) - Olympique Lyonnais (U19)5:117:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guingamp - Lorient2:116:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Marseille - Toulouse1:018:30
 Nice - Nimes1:321:00
 Metz - Girondins de Bordeaux1:221:00
 Amiens - Monaco1:221:00
 Dijon - Nantes3:321:00
 Rennes - Brest0:021:00
 Nice - Olympique Nimes1:321:00
 Dijon - Nantes3:321:00
 Metz - Girondins de Bordeaux1:221:00
 Amiens - Monaco1:221:00
 Rennes - Brest0:021:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braunschweig - MTV Eintracht Celle3:416:00
 SC Paderborn 07 II - SC Westfalia 04 Herne1:116:00
 HSC Tundern - MTV Wolfenbüttel2:117:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlsruher(U19) - FC Ingolstadt 04(U19)0:312:00
 Dusseldorf Fortuna(U19) - 1 FC Cologne(U19)0:212:00
 Energie Cottbus - RB Leipzig(U19)0:312:00
 Dortmund(U19) - Borussia Monchengladbach(U19)3:012:00
 VfL Bochum(U19) - Duisburg(U19)4:112:00
 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden(U19)1:013:00
 1. FC Magdeburg(U19) - Wolfsburg(U19)0:113:00
 Niendorfer Tsv 1919(U19) - Holstein Kiel(U19)1:214:00
 Werder Bremen(U19) - St. Pauli(U19)3:014:00
 Hoffenheim(U19) - SSV Ulm 18464:014:00
 1. FC Heidenheim - VfB Stuttgart(U19)2:114:00
 TSV Alemannia Aachen - Wuppertaler SV(U19)1:214:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BSG Chemie Leipzig - Bischofswerdaer FV0:014:30
 BFC Dynamo - Germania Halberstadt0:014:30
 Bonner SC - Verl0:315:00
 Rot-Weiss Oberhausen - SV Bergisch Gladbach 092:115:00
 SV Lippstadt 08 - Mgladbach II0:215:00
 SV Rodinghausen - Sportfreunde Lotte1:015:00
 Schalke 04 - Fortuna Dusseldorf II1:115:00
 Hannoverscher SC - Hamburg II2:015:00
 Borussia Dortmund II - TUS Haltern4:016:00
 Energie Cottbus - Lokomotive Leipzig2:217:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaiserslautern - Preussen Munster1:115:00
 1860 Munchen - Waldhof Mannheim1:115:00
 Viktoria Koln - Bayern Munchen II2:415:00
 FC Magdeburg - Meppen0:215:00
 Hansa Rostock - Unterhaching1:115:00
 Uerdingen - Sonnenhof Grossaspach2:115:00
 1. FC Magdeburg - Meppen0:215:00
 Viktoria Koln - Bayern Munchen II2:415:00
 1860 Munchen - Waldhof Mannheim1:115:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburger SV - Karlsruher2:014:00
 VfB Stuttgart - Erzgebirge Aue3:014:00
 Osnabruck - 1. FC Nurnberg0:114:00
 VfB Stuttgart - Erzgebirge Aue3:014:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hertha Berlin - FSV Mainz 051:316:30
 Freiburg - Hoffenheim1:016:30
 Schalke 04 - Paderborn1:116:30
 Wolfsburg - Dusseldorf Fortuna1:116:30
 Werder Bremen - FC Union Berlin0:216:30
 Schalke 04 - Paderborn1:116:30
 Wolfsburg - Dusseldorf Fortuna1:116:30
 Werder Bremen - FC Union Berlin0:216:30
 Hertha Berlin - FSV Mainz 051:316:30
 Freiburg - Hoffenheim1:016:30
 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund4:319:30
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austria Lustenau - Wattens1:116:00
 LASK Linz - Sturm Graz2:019:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frinchley - East Thurrock2:117:00
 Margate - Corinthian Casuals2:217:00
 Kingstonian - Brightlingsea Regent2:117:00
 Folkestone Invicta - Carshalton Ath1:317:00
 Potters Bar Town - Hornchurch2:117:00
 Worthing FC - Cray Wanderers1:217:00
 Bowers Pitsea - Merstham1:117:00
 Horsham - Haringey Borough2:017:00
 Lewes - Cheshunt FC1:617:00
 Enfield Town - Bognor Regis2:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weymouth FC - Eastbourne Borough2:217:00
 Hemel Hempstead - Chippenham Town0:117:00
 Welling Utd - Slough Town1:217:00
 Waterlooville - Dulwich Hamlet0:017:00
 Madstone United - Braintree Town1:017:00
 Dartford - Richmond Borough FC1:217:00
 Wealdstone FC - Billericay Town3:017:00
 Bath City - St. Albans City0:317:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peterborough Sports FC - Alvechurch3:017:00
 Redditch United - Tamworth0:217:00
 Yate Town - Hayes & Yeading United0:217:00
 Chesham Utd - Merthyr Town2:017:00
 Leiston - Stourbridge0:117:00
 Farnborough Town - Langley1:117:00
 Hitchin Town - Banbury United0:017:00
 Nuneaton Town - Biggleswade Town2:217:00
 ST Ives Town - Rushall Olympic2:417:00
 Harrow Borough - Poole Town0:017:00
 Dorchester Town - Hendon0:317:00
 Metropolitan Police - Salisbury City3:217:00
 Bromsgrove Rovers - Lowestoft Town6:017:00
 Barwell FC - Needham Market FC1:017:00
 Wimborne Town - Beaconsfield Sycob FC2:017:00
 Weston-super-Mare - Walton Casuals1:017:00
 Hednesford - Kings Langley1:317:00
 Gosport Borough - Truro City1:017:00
 Swindon Supermarine - Taunton Town1:217:00
 Tiverton Town - Hartley Wintney2:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bamber Bridge - Grantham Town2:117:00
 Radcliffe Bor - Lancaster City0:317:00
 Stafford Rangers - Stalybridge1:117:00
 Basford United - FC United of Manchester1:117:00
 Hyde - Scarborough Athletic0:117:00
 Buxton FC - Gainsborough3:317:00
 South Shields - Nantwich Town1:417:00
 Atherton Collieries - Morpeth Town1:517:00
 Ashton Utd - Witton Albion3:117:00
 Mickleover Sports - Whitby Town1:317:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hereford United - Southport2:217:00
 Chester City - Blyth Spartans2:117:00
 Curzon Ashton FC - Gateshead0:117:00
 Bradford Park Avenue - Gloucester City1:217:00
 Altrincham - Kettering Town1:117:00
 Spennymoor Town - Brackley Town0:017:00
 Farsley AFC - Alfreton Town1:117:00
 Kidderminster Harriers - Darlington1:117:00
 Boston United - York City3:117:00
 Guiseley - Telford1:217:00
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebbsfleet United - Royston Town FC0:017:00
 Concord Rangers - Leamington1:117:00
 Aveley - Chelmsford City3:117:00
 Barnet - Barrow3:017:00
 Halifax Town FC - Halesowen Town0:117:00
 Harrogate Town - Eastleigh2:017:00
 Yeovil - Notts County1:217:00
 Dorking Wanderers - AFC Fylde2:417:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chesterfield - Wrexham3:215:00
 Hartlepool United - Aldershot2:017:00
 Bromley - Solihull Moors FC2:217:00
 Redbridge - Stockport1:117:00
 Hartlepool United - Aldershot2:017:00
 Redbridge - Stockport1:117:00
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport County - Cambridge United0:117:00
 Crewe - Oldham2:117:00
 Salford City - Crawley Town0:017:00
 Bradford City - Grimsby1:117:00
 Salford City - Crawley Town0:017:00
 Morecambe - Mansfield Town1:117:00
 Carlisle United - Swindon1:117:00
 Northampton - Port Vale0:117:00
 Exeter City - Stevenage Borough2:117:00
 Colchester - Plymouth3:017:00
 Forest Green Rovers - Walsall1:217:00
 Leyton Orient - Macclesfield1:117:00
 Scunthorpe - Cheltenham1:017:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peterborough - Oxford United4:017:00
 Blackpool - Southend2:117:00
 Coventry City - Bolton Wanderers2:117:00
 Burton Albion - Gillingham0:017:00
 Sunderland - Ipswich1:017:00
 Doncaster - Rochdale1:117:00
 Shrewsbury - MK Dons1:117:00
 Peterborough - Oxford United4:017:00
 AFC Wimbledon - Fleetwood Town1:217:00
 Wycombe - Bristol Rovers3:117:00
 Tranmere Rovers - Portsmouth FC0:217:00
 Shrewsbury - MK Dons1:117:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigan Athletic - Preston NE1:214:29
 Barnsley - Sheffield Wednesday1:115:30
 Luton Town - Cardiff0:117:00
 Brentford - Middlesbrough3:217:00
 Swansea City - Derby County2:317:00
 Blackburn Rovers - Fulham FC0:117:00
 Swansea City - Derby County2:317:00
 Reading - Hull City1:117:00
 Luton Town - Cardiff0:117:00
 Huddersfield - Queens Park Rangers2:017:00
 Stoke City - Charlton Athletic3:117:00
 Huddersfield - Queens Park Rangers2:017:00
 Reading - Hull City1:117:00
 Stoke City - Charlton Athletic3:117:00
 Brentford - Middlesbrough3:217:00
 Blackburn Rovers - Fulham FC0:117:00
 Nottingham Forest - Leeds United2:019:30
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC - Crystal Palace3:114:29
 Brighton & Hove Albion - Watford1:119:30
Hokejs
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acadie-Bathurst Titans - Sherbrooke Phoenix01:00
 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads01:00
 Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres6:101:30
 Quebec Remparts - Cape Breton Screaming Eagles3:002:00
 Sagueneens Chicoutimi - Baie-Comeau Drakkar02:30
 Armada Blainville Boisbriand - Moncton Wildcats0:402:30
 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic2:802:30
 Rouyn-Noranda Huskies - VAL Dor Foreurs3:402:30
 Shawinigan Cataractes - Moncton Wildcats2:423:00
 Drummondville Voltigeurs - Sagueneens Chicoutimi1:323:00
 Armada Blainville Boisbriand - Cape Breton Screaming Eagles1:523:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Regina Pats2:403:00
 Brandon Wheat Kings - Medicine Hat Tigers2:203:30
 Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels2:104:00
 Calgary Hitmen - Prince Albert Raiders2:104:00
 Tri-City Americans - Everett Silvertips0:505:05
 Kelowna Rockets - Portland Winter Hawks3:705:05
 Victoria Royals - Kamloops Blazers3:205:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erie Otters - Flint Firebirds4:402:00
 Kingston Frontenacs - North Bay Battalion4:302:00
 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67'S4:402:00
 Sarnia Sting - Windsor Spitfires4:402:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Guelph Storm1:502:07
 London Knights - Saginaw Spirit7:302:30
 Kitchener Rangers - Mississauga Steelheads7:102:30
 Oshawa Generals - Sudbury Wolves5:202:35
 Hamilton Bulldogs - Flint Firebirds3:723:00
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vācija - Čehija1:213:00
 Šveice - Krievija1:316:30
 Zviedrija - Somija0:420:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Astana - Arlan1:510:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Clan - Manchester Storm3:221:00
 Fife Flyers - Dundee Stars4:121:15
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Borlange - HF Bodens5:217:00
 IK Ostersunds - HC Hudiksvalls2:117:00
 IF Lindlovens - Kiruna8:217:00
 Vallentuna - Pitea5:617:00
 Vasby - SK Tegs3:317:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gripen HC Nykoping - Lindens Hockey2:217:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mora - Almtuna2:016:15
 Karlskrona - MoDo1:318:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roki - Hokki2:217:00
 TuTo - Iisalmen Peli-Karhut4:417:00
 Koo-Vee - Hermes2:617:00
 HT Keupa - SaPKo3:317:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omskie Jastreby - Sibirskie Snaipery4:509:00
 Tyumenskiy Legion - Kuznec Medvedi1:209:59
 Mamonti Jugri - Belye Medvedi2:309:59
 Tyumenskiy Legion - Kuznec Medvedi1:210:00
 Reaktor - Tolpar Ufa2:312:00
 Sputnik Almetievsk - Avto1:312:00
 MHC Dynamo Moscow - Sahalinskie Akuly7:212:00
 Mytish Atlanty - CSKA Red Army4:312:00
 Ladja Togliatti - Sarmaty Orenburg1:212:00
 MHC Dynamo Moscow - Sahalinskie Akuly7:212:00
 Sputnik Almetievsk - Avto1:312:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dizelj - HC Ryazan5:315:59
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Maple Leafs - Anaheim Ducks4:402:00
 Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings2:002:00
 New York Rangers - Buffalo Sabres2:302:00
 Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings2:002:00
 Dallas Stars - Minnesota Wild2:303:30
 Winnipeg Jets - Ottawa Senators5:221:00
 Boston Bruins - Arizona Coyotes4:221:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belleville Senators - Toronto Marlies7:402:00
 Lake Erie Monsters - Albany Devils3:002:00
 Charlotte Checkers - Hartfordas Wolf Pack6:002:00
 Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds4:102:05
 Rochester Americans - Syracuse Crunch2:502:05
 Wilkes-Barre Penguins - Hershey Bears0:302:05
 Rochester Americans - Syracuse Crunch2:502:05
 Milwaukee Admirals - Texas Stars2:203:00
 Manitoba Moose - Chicago Wolves0:203:00
 Rockford IceHogs - San Antonio Rampage2:203:00
 Colorado Eagles - San Jose Barracuda5:104:05
 San Diego Gulls - Tucson Roadrunners5:305:00
 Bakersfield Condors - Ontario Reign3:1005:00
 Toronto Marlies - Rochester Americans4:023:00
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Somija - Čehija1:313:30
 Zviedrija - Krievija5:217:14
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ungārija - Rumānija2:216:00
 Igaunija - Lielbritānija1:720:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovākija - Krievija2:115:00
 Norvēģija - Francija1:117:15
 Austrija - Dānija2:221:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausanne HC - HC Fribourg Gotteron4:620:44
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMA Antequera - Africa Ceuti3:218:00
 Noia Portus Apostoli - Manzanares FS3:319:00
 Santiago Futsal - Ciudad De Mostoles2:119:15
 Atletico Mengibar - FC Barcelona B Alusport3:519:30
 Real Betis Fsn - Talavera FS5:120:00
 Alzira FS - CFS Bisontes Castellon2:020:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Todis Lido DI Ostia - Mantova Calcio A 55:319:00
 Came Dosson - Latina Calcio5:419:30
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Candoso - Quinta Dos Lombos1:318:00
 Modicus Sandim - CF OS Belenenses5:220:00
 Portimonense SC - Futsal Clube Azemeis5:020:00
 CD Burinhosa - AD Fundao5:522:45
PČ Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Venecuēla3:015:59
 Argentīna - Paragvaja2:018:00
 Ekvadora - Bolīvija2:020:00
 Peru - Čīle1:121:59
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Eagle - MFK Sinara0:511:00
 MFK Gazprom Yugra - KPRF1:112:00
 Norilskiy Nikel - Novaja Generatsija5:312:00
 Uhta - Dinamo Samara2:214:00
Teniss
WTA - Federācijas kauss nācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Latvija3:205:30
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potapova Anastasija - DI Giuseppe Martina2:010:00
 Buča Kristina - Parmentjē Paulīne1:210:00
 Baboša Timea - Rakhimova Kamilla2:111:20
 Dodina Oseana - Gracheva Varvara2:012:25
 Ferro Fiona - Meļņikova Marina2:013:40
 Šalimova Jekaterina - Samsonova Ludmilla0:213:50
 Komardina Anastasija - Natalija Vihļanceva0:215:00
 Ahna Kristija - Strakhova Valerija2:115:20
 Diačenko Vitālija - Mishina Daria2:116:45
 Kudermetova Polina - Martincova Terēza0:217:30
 Kornē Alīze - Ivakņenko Valentīna2:018:40
 Zvonareva Vera - Gasparjana Margarita2:019:35
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silva Edens - Batia Rija1:206:00
 Askju Sara Beta - Luangnama Nudnida2:006:00
 Pereza Elena - Kwan Yau Ng2:006:00
 Visitvaraprona Janin - Kunga Leonija0:207:20
 Eikeri Ulrike - Kovapitukted Punnin2:008:00
 Jinga Ksuna Fanga - Žanga Jinga2:008:15
 Amanmuradova Akgula - Namigata Junri2:108:25
 Mojuka Ucižima - Sandersa Storma1:209:20
 Plipueča Peangtana - Hanatani Nagi2:109:45
 Lianga Ene Šuo - Udvardi Panna2:010:20
 Muramatsu Čihiro - Sawangkaew Manachaya2:111:40
 Stefanini Lucrezia - Hozumi Eri2:011:55
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolsova Zadoinov A / Garcia-Perez G - Aoyama S / Shibahara E13:50
 Krunic A / Stojanovic N - Jakupovic D / Zidansek T14:10
 Shinikova I / Tomova V - Grammatikopoulou V / Papamichail D16:15
 Fett J / Jurak D - Paolini J / Trevisan M16:25
 Golubic V / Voegele S - Andreescu B / Dabrowski G17:30
 Pigossi L / Stefani L - Friedsam A-L / Lottner A0:218:00
 Kerkhove L / Schuurs D - Govortsova O / Marozava L18:10
 Cepede Royg V / Escauriza L - Contreras Gomez F / Olmos G1:218:15
 Flipkens K / Minnen G - Danilina A / Shvedova Y18:20
 Bara I M / Olaru I-R - Blinkova A / Kalinskaya A18:40
 Gamiz A / Uzcategui A - Guarachi Mathison A / Seguel D19:10
 Cornelius T / Molinaro E - Aksu A / OZ I19:50
 Kuzmova V / Rybarikova M - Bains N / Raducanu E20:50
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melissa Verena - Ivanova Daša2:017:29
 Gamarra Martins Ingrida - Kurata Natalija2:017:30
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timofeeva, Maria - Orange Margaux2:012:00
 Kenele Karina - Rusiti Arlinda2:112:00
 Timofeeva, Maria - Orange Margaux2:012:00
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kava Kataržina - Fetecau Irina0:204:30
 Marija Tiga Patrisija - Jodie Anna Burrage2:004:30
 Kava Katarzina - Fetecau Irina0:204:30
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cortez Llorca Lucia - Rey Garcia Alba1:211:00
 Cavalle-Reimersa Ivonne - Siskova Anna1:211:00
 Cortez Llorca Lucia - Rey Garcia Alba1:211:00
 Cavalle-Reimersa Ivonne - Siskova Anna1:211:00
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalinina Anhelina - Makneilla Ketija2:101:50
 Lēba Džeimija - Kalinina Anhelina0:221:55
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šimizu Ajano - Muhamada Asia0:203:00
 Aiava Destanee - Vikerija Sačija2:004:39
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kana Viktorija - Lansere Sofija1:212:00
 Gjorčeska Lima - Kovala Vlada2:015:10
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hourigana Peidža Marija - Kapadosija Mariana Džeida2:002:45
 Kenin Sofia - Sevastova Anastasija2:005:29
 Viljamsa Serēna - Ostapenko Jeļena2:006:55
 Svjateka Iga - Bjorklunda Mirjama2:111:00
 Suareza Navarro Karla - Nara Kurumi2:012:00
 Stojanovic Nina - Zidanseka Tamāra2:012:30
 Sorribesa Tormo Sara - Doi Misaki13:25
 Linette Magda - Larsone Johanna2:013:50
 Benčiča Belinda - Fernandeza Lejlaha Annija0:213:50
 Bogdana Ana - Aleksandrova Jekaterina1:213:54
 Bertensa Kiki - Arina Sabalenka2:014:00
 Svitolina Elina - Kontaveita Aneta1:214:05
 Tomova Viktorija - Papamiheila Despina2:014:05
 Mertensa Elise - Putintseva Juļja2:014:14
 Feta Jana - Giorgi Kamila0:214:30
 Ce Gabriela - Zīgemunda Laura0:215:30
 Teičmane Džila - Dabrovski Gabriela2:015:39
 Ruse Arantksa - Sasnoviča Aliaksandra1:215:50
 Gamiza Andrea - Seguela Daniela2:116:15
 Bonaventure Isaline - Dijasa Zarina16:30
 Korneliusa Tiffanija - Cengiza Berfu0:216:40
 Ruse Elena Gabriela - Kudermetova Veronika16:40
 Cepede Roiga Veronika - Olmosa Žuliana2:016:45
 Ormaečea Paula - Osorijo Serrano Marija Kamila2:016:45
 Sramkova Rebeka - Vatsone Hetere0:216:55
 Pereira Teliana - Maria Tatjana17:30
 Molinaro Eleonora - Ozgena Pemra0:218:05
 Šmiedlova Anna-Karolīna - Darta Harieta2:018:35
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mārtiņš Podžus - Ribakovs Aleks2:017:55
 Podžus Mārtiņš - Ribakovs Aleks2:017:55
 Ritšards Aleksandrs - Dutra da Silva Daniels2:119:34
 Ritšards Aleksandrs - Silva Dutra Daniels2:119:35
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gomezs-Herera Karloss - Zekičs Miljans2:016:55
 Barrios Vera M.T. - Sakamoto Pedro2:017:00
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonzi Benjamins - Pecotičs Matija2:004:25
 Jangs Sungs Hua - Fanselovs Sebastians0:204:30
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribeiro Markondes Igors - Estavezs Maksimiliano1:217:30
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Gengels Mareks0:209:59
 Kirkins Ergi - Bega Alessandro1:209:59
 Pablo Vivero Gonzales - Gengels Mareks0:210:00
 Kirkins Ergi - Bega Alessandro1:210:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catarina Lucas - Dougaz Azizs2:012:00
 Kakao Tiagu - Moreno De Alborans Nikolass2:012:00
 Catarina Lucas - Dougaz Azizs2:012:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazarovs Aleksandrs - Vrbenskis Mihails0:209:00
 Galoppini Dāvids - Fonio Džovanni0:210:10
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demoliner M / Middelkoop M - Behar A / Escobar G2:021:59
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Murray J / Skupski N - Inglot D / Qureshi A-U-h1:213:30
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erlich J / Vasilevski A - Raja P / Ramanathan R2:018:35
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veselijs Jirži - Berankis Rikardas2:113:30
 Dakvorts Džeims - Gerasimovs Jegors0:216:50
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koria Federiko - Žoao Dominges0:218:00
 Horanskis Filips - Gaio Federiko2:018:55
 Cerundolo Juan Manuel - Magers Džanluka2:119:25
 Balazs Attila - Martinez Portero Pedro1:220:45
 Džianesi Alesandro - Bagnis Fakundo1:220:55
 Karuso Salvatore - Sousa Pedro0:223:40
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monfilss Gaels - Krajinovičs Filips2:015:59
 Pospišils Vaseks - Goffins Davids2:117:40
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Safvats Mohameds - Kopejans Kimers2:103:30
 Altmaiers Daniels - Bolts Alekss0:203:30
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Harisons K./Harisons R.2:004:54
 Martinez L D / Reyes-Varela M A - Harrison C / Harrison R2:004:55
 Novikov D / Oliveira G - Polansky P / Schnur B2:022:00
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiafo Frensiss - Kudla Deniss0:203:00
 Francis Tiafoe - Kudla Deniss0:203:00
 Koepfers Dominiks - Rodionovs Jurijs0:220:00
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Švarcmans Djego Sebastjans - Ramoss Alberts2:000:50
 Djere Laslo - Londero Huans Ignasio2:102:55
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nijboer Ryan - Aleksejs Popirins0:212:00
 Nstens Milians - Madens Janniks1:212:00
 Kolšraibers Filips - De Jong Jesper2:013:35
 Stahovskis Sergejs - Novaks Deniss2:013:45
 Diezs Stīvens - Rūsuvori Emīls1:215:20
 Barrere Gregoire - Van De Zandšulps Botičs2:016:00
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Presov - Spartak Moscow32:2219:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 KA Akureyri - Selfoss26:3219:00
 HK Kopavogs - Stjarnan22:2720:00
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Massy Essonne Handball - USM Saran HB27:3321:30
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - Politechnica Timisiora23:2312:30
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - A.c. Doukas26:2417:00
 Aris Nikaias - A.c. Diomidis Argous25:3218:45
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delta Belenenses - Sporting CP30:3417:30
 Boavista FC - ABC/UMinho19:2620:00
 Vitoria FC - AA Avanca24:3020:00
 SP C Horta - ADA Maia-Ismai31:2723:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kosice Crows - HC Start Nove Zamky25:2319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaerra HF - Lindesberg32:2815:00
 TyresoHF - HK Aranas25:3015:00
 Torslanda HK - Kungalvs HK27:2817:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Maribor Branik - RK Jeruzalem Ormoz28:3217:00
 MRK Krka - RK Slovenj Gradec34:2820:00
 RD Koper - RD Ribnica Riko Hise19:2220:00
 MRD Dobova - RD Izola25:2120:00
 RD Loka - RK Trimo Trebnje24:2421:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Kobenhavn - HC Midtjylland30:2615:00
 FIF - TM Tonder Handbold25:2915:30
 Skive FH - HOJ31:2215:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHV Aue - TUS Ferndorf31:3218:00
 VfL Bad Schwartau - Huttenberg23:2320:00
 TV Emsdetten - HSG Krefeld32:2320:00
 ASV Hamm-Westfalen - HSG Konstanz31:2520:15
 ThSV Eisenach - Bayer Dormagen28:2420:30
 DJK Rimpar Wolfe - Gummersbach26:2920:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPR Tarnow - MKS Kalisz21:2114:00
 Gornik Zabrze - Mmts Kwidzyn32:2619:00
 MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. - KS Azoty Pulawy25:3519:00
 SPR Stal Mielec - Chrobry Glogow24:3119:00
 Pogon Handball Szczecin - MKS Zaglebie Lubin28:1819:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wacker Thun - Winterthur30:2818:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varazdin - Gorica24:2119:00
 Zamet - Rkhm Dubrovnik31:2620:00
 Umag - Porec31:3120:00
 Spacva-Vinkovci - Dubrava23:2820:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyongyosi - Balatonfuredi31:2816:00
 Cyeb Budakalasz - Csurgoi23:2819:00
 Eger Sbs - Mezokovesdi27:2719:00
 Dabas - Oroshazi27:3019:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grifk - Bk-4620:3216:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lovosice - Veseli30:2818:00
 Zubri - Jicin30:2420:00
 Koprivnice - Brno32:2720:00
Austrija - HLA 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 UHC Hollabrunn - Voslauer HC32:2719:30
 Union Korneuburg - UHC Goldmann Druck Tulln32:2720:00
 Union Juri Leoben - ATV Trofaiach31:3420:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bregenz Handball - HC Linz AG25:3220:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kopavogs - Valur23:2518:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bourg De Peage - OGC Nice Cote D'Azur16:2121:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Pisek - HK Zlin22:2316:00
 MSK Dunajska Streda - HC Britterm Veseli Nad Moravou36:3117:00
 Slavia Prague - Iuventa Michalovce28:2618:00
 Sporta Hlohovec - DHK Zora Olomouc30:2818:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 CB Salud Tenerife - Gran Canaria25:2514:00
 Bera Bera - Alcobendas30:1619:00
 Elche-Mustang - Zuazo Barakaldo24:1919:00
 Viveros - Malaga18:1920:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaci Nkse - Mosonmagyarovari Kcse30:2519:00
 Bekescsabai - MTK Budapest32:2319:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blomberg-Lippe - Metzingen24:2817:29
 Neckarsulmer SU - Bayer Leverkusen23:2619:00
 Dortmunde Borussija - Oldenburg39:3020:30
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPR Jks Jaroslaw - Energa Azs Koszalin35:2820:30
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Slatina - Dunara Braila25:2811:00
 Jolidon Cluj - CSM Unirea Slobozia27:2211:00
 CS Rapid Cfr Bucuresti - Zalau26:2412:30
Sievietes - Challenge kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Naisa Nis - Murpiraten Graz30:2419:30
 SSV Brixen Sudtirol - Maedilon/Vzv20:2620:00
Sievietes - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kastamonu Belediyesi - Thuringer24:3014:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoor - Skuru27:2715:15
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aker Topphandball - Oppsal25:1817:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TMS Ringsted - Sonderjyske HK23:2115:00
 Hadsten Sports Klub - Roskilde Handbold29:3015:00
 IF Stjernen Odense - Rodovre HK25:2416:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EH Aalborg - Viborg17:3616:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ramnicu Valcea - Gyori Audi ETO20:2915:00
 ZRK Buducnost - Krim Mercator30:2820:00
 Kristiansand - CSM Bucharest23:2520:00
 ZRK Buducnost - Krim Mercator30:2820:00
 FTC Budapest - Rostov-Don31:3521:00
Eiropa - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alingsas - CSM Bucuresti28:2917:00
 A.S Ramat Hasharon - Dinamo-Viktor31:3118:59
 AEK Athens - Drammen HK33:3118:59
 A.S Ramat Hasharon - Dinamo-Viktor31:3119:00
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grundfos Tatabanya KC - Naturhause La Rioja26:2513:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto Vitalis - Veszprem24:3117:00
 Montpellier - Vive Kielce25:2418:15
 PPD Zagreb - Flensburg25:2618:59
 Pick Szeged - AaB Handbold26:2618:59
 PPD Zagreb - Flensburg25:2619:00
 Pick Szeged - AaB Handbold26:2619:00
Bokss
Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harper Terri - Valstroma Eva1:021:00
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brukss Kels - Deluca Mark1:021:00
 Allen David - Darch Dorian1:021:00
 Galahad Kid - Marrero Claudio1:021:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harstad - Slevik Ibk6:1115:00
 Sandnes - Greaker Ibk2:1315:30
 IK Akerselva - Sarpsborg Ibk10:1516:00
 Gjellerasen IF - Sveiva17:30
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlstad Ibf - Warberg IC5:414:00
 Ronnby Ibk - IBK Dalen6:215:15
 Skoghalls Ibk - Pixbo Wallenstam3:1817:00
 Nacka Wallenstam Ibk - IK Sirius Fbc6:717:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UHC Alligator Malans - UHC Uster8:119:00
 SV Wiler Ersigen - Chur Unihockey11:320:00
 UHC Thun - HC Rychenberg Winterthur3:520:00
 Grasshopper Club Zürich - UHC Waldkirch ST Gallen13:420:00
 AD Astra Sarnen - Tigers Langnau1:1221:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Ostrava - TJ JM Chodov5:918:00
 FBC Liberec - Sokol Kral Vinohrady6:619:00
 Black Angels - Billy Boy Mlada Boleslav2:920:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gavle Gik - RIG Umea Ibf5:215:00
 Lillan Ibk - Karlstad7:515:00
 Team Thorengruppen SK - Wibax Patriot Ibk Pitea8:216:00
 Djurgardens IF Ibs - AIK Ibf6:616:00
 Astorp/Kvidinge Ibs - IBK Lockerud Mariestad10:316:00
 FBI Tullinge - Strangnas Ibk9:216:00
 Craftstadens Ibk Oskarshamn - Lindas Ibk7:517:00
 Hagunda IF - Sundsvall Fbc8:317:00
 Salems IF - Bele Barkarby IF Ibf4:417:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - IBK Dalen6:316:00
 IBF Falun - Mullsjo10:517:00
 Hollvikens Ibf - Vaxjo3:717:00
 FBC Kalmarsund - Warberg IC8:218:00
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valmiera - Kurši10:818:00
 Talsu NSS/Krauzers - Fk Bauska13:218:00
 Rubene - Lielvārde7:918:00
 Betsafe/ Ulbroka - Ogres Vilki15:319:00
 Pārgauja - Ķekava3:320:30
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsons Kirens - Robertsons Nīls4:621:00
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiefs - Crusaders25:1508:05
 Waratahs - Blues12:3210:15
 Lions - Reds27:2015:05
 Stormers - Vodacom Blue Bulls13:017:15
Sievietes - Six Nations
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Itālija45:1022:00
Eiropa - Eiropas Nāciju Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beļģija - Krievija38:1215:55
 Portugāle - Rumānija22:1117:00
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jersey - Ealing Trailfinders24:2816:00
 Hartpury College - Newcastle Falcons5:2616:30
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leigh Centurions - Sheffield Eagles58:1017:00
 Toulouse Olympique Xiii - Oldham Roughyeds58:619:00
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salford Red Devils - Toronto Wolfpack24:1616:00
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īrija - Velsa24:1416:15
 Skotija - Anglija6:1318:45
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forde Vbk - Ntnui0:314:30
 Randaberg IL - Kfum Volda3:014:30
 Oslo Volley - BK Tromso3:217:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wroclaw - MKS E Leclerc Radomka Radom3:118:00
 Developres Rzeszow - Bielsko-Biala3:118:00
 Wisla Warszawa - LKS Commercecon Lodz0:319:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SM Aesch Pfeffingen - Sagres Neuchatel3:018:30
 Groupe E Valtra - VBC Cheseaux0:318:30
 Volley Toggenburg - TSV Duedingen3:018:30
 VFM Franches-Montagnes - Volley Lugano3:218:30
 Geneve Volley - Kanti Schaffhausen1:318:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan Beograd - Vizura Beograd3:218:00
 OK Beograd - Spartak Subotica3:019:00
 Jedinstvo Stara Pazova - ZOK UB3:219:00
 Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac1:320:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentofte Volley - Brondby VK2:318:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woman Volley Rovaniemi - Puijo3:018:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Targoviste - Stiinta Bacau3:113:30
 Scmu Arges Pitesti - U Jolidon Cluj3:216:00
 Volei Alba Blaj - Rapid Aibo Bucuresti3:018:00
 CSM Lugoj - Dinamo Romprest Bucuresti0:318:30
 CSU Galati - CSO Voluntari 20053:019:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakovski Dimitrovgrad - Levski Sofia0:317:00
 Maritsa Plovdiv - Slavia-SU Sofia3:017:55
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Brcko - Calcit Kamnik0:317:00
 Nova Kbm Branik Maribor - Hit Nova Gorica3:120:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TT Papendal/Arnhem - Zwolle Volleyball3:018:00
 VC Sneek - Alterno Apeldoorn3:021:00
 Sliedrecht Sport - Peelpush Meijel3:021:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibsa CV Gran Canaria - CV Kiele Socuellamos3:018:00
 Horo Rioja Volley - C V Sant Cugat Tma3:019:00
 AD Algar Surmenor - Feel Volley Alcobendas0:320:00
 CV Madrid Chamberi - Avarca de Menorca1:320:30
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparkasse Klagenfurt - TSV Sparkasse Hartberg3:119:30
 Sokol Post NO - SG Prinz Brunnenbau3:019:30
 TI Volley - VC Tirol2:319:30
 Askö Linz-Steg - Psvbg Salzburg3:119:30
 Sparkasse Klagenfurt - TSV Sparkasse Hartberg3:119:30
 TI Volley - VC Tirol2:319:30
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - Olympiacos Piraeus1:317:30
 AO Ilisiakos - Ilioupoli GS3:019:00
 AON Panaxiakos - AO Thiras1:319:00
 ASP Thetis - AO Markopoulou3:119:00
 Panathinaikos Athens - Aias Euosmou3:020:00
 AOF Porfyras - Aris Thessaloniki2:320:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hylte/Halmstad Volley - Linkopings VC3:015:00
 Lindesberg Volley BK - Sollentuna VK0:316:00
 Varnamo FK - Svedala Vbk3:016:00
 Örebro Vbs - Gislaveds Vbk3:117:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Curitiba Volei - Minas1:300:59
 Volei Nestle Osasco - Barueri0:300:59
 CC Valinhos - Pinheiros3:100:59
 Curitiba Volei - Minas1:301:00
 Fluminense F.c - Banana Boat/Praia Cl.0:301:00
 Volei Nestle Osasco - Barueri0:301:00
 Sesi Volleyball Bauru - Rexona Ades Rio2:302:29
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Cannet - Nancy3:021:30
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institut Federal De Volley-Ball - MO Mougins VB0:318:00
 RC Cannes - VBC Chamalieres3:120:00
 Volley Club Marcq Baroeul - Terville Florange Olympique3:020:30
 Nantes - Beziers2:321:00
 Mulhouse - Paris3:021:00
 Le Cannet - Nancy3:021:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Wiesbaden - Thuringen3:020:00
 Nawaro Straubing - Swe Volley-Team3:120:30
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 P2P Givova Baronissi - Club Italia3:021:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lardini Filottrano - Bartoccini Gioiellerie Perugia3:221:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ted Kolejliler - Kahramankazan Belediyesi3:012:00
 Antalyaspor - Ankara Pit3:012:59
 Mehmet Erdem Marmara Akademi - Goztepe2:318:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - Hungkuk Pink Spiders3:109:00
 Hwaseong IBK Altos - Incheon Hungkuk3:109:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Avtodor-Metar3:008:00
 Yenisei Krasnoyarsk - Lokomotiv Kaliningrad Region0:312:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Askim Vbk - BK Tromso3:015:00
 Forde VBK - Ntnui Volleyball3:017:00
 Randaberg Volleyball - OSI Volleyball3:017:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TT Papendal/Arnhem - Taurus1:315:30
 Bmc/Sss - Zaanstad3:020:30
 Abiant Lycurgus Groningen - Vocasa Volleybal Nijmegen3:021:00
 Draisma Dynamo Apeldoorn - ZVH Volleybal3:021:00
 Orion Doetinchem - Sliedrecht Sport3:221:30
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Schonenwerd - Volley Naefels3:118:30
 Volley Amriswil - Burgerstein Volley Jona3:018:30
 Chenois Geneve - Lausanne UC3:218:30
 Volley Top Luzern - VBC Lutry-Lavaux3:018:30
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osaka Blazers Sakai - Wolfdogs Nagoya3:005:00
 Toray Arrows - VC Nagano Tridents3:206:00
 JT Thunders - FC Tokyo3:006:00
 Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi Weisse Adler1:308:00
 Panasonic Panthers - Jtekt Stings3:009:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Personal Bolivar - Gigantes Del Sur3:002:00
 Drean Bolivar - Gigantes Del Sur3:002:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 C.s. Arcada Galati - Universitatea Cluj3:017:00
 CSM Campia Turzii - CSU Uvt Timisoara3:018:00
 Unirea Dej - Stiinta Explorari Baia Mare3:018:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OKM Centrometal - OK Sisak1:319:00
 MOK Rijeka - OK Varazdin Volley3:119:30
 OK Split - MOK Marsonia3:020:00
 OK Trnje - OK Rovinj3:121:15
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentofte Volley - Aalborg Hik3:016:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Haasrode Leuven - Noliko Maaseik2:321:30
 Tectum Achel - Lindemans Aalst1:321:30
 VDK Gent Heren - Prefaxis Menen0:321:30
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saters IF Vbk - Vingaker0:316:00
 Habo - Lunds VK A3:217:00
 Hylte - Linkopings0:317:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biolars/Jelgava - OC Limbaži/Msģ3:216:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haok Mladost - Ach Volley Ljubljana2:319:00
 Waldviertel - OK Mladost Marina Kastela3:220:00
Vīrieši - Portugāle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica - AJF Bastardo3:018:00
 Sporting CP - Sporting de Espinho3:018:00
 Academica Espinho - AS Sao Mamede2:320:30
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Wien - VBK Klagenfurt0:317:00
 Ried - UVC Graz0:319:00
 Hypo Niederosterreich Amstetten - Weiz3:119:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caramuru Castro - America Volei3:023:00
 Taubate/Funvic - UM Itapetininga3:123:30
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karelian Hurmos - Loimu3:115:00
 Vantaa Ducks - Savo Volley3:217:00
 Akaa Volley - Valepa0:317:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - Tokat Belediye Plevne3:014:00
 Arkas Izmir - Arhavi Bld3:114:00
 Bursa B.sehir Bld - Galatasaray3:015:00
 Sorgun Genclik - Halkbank Ankara1:315:00
 Bursa B.sehir Bld - Galatasaray3:015:00
 Ziraat Bankasi - Fenerbahce1:317:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - KB Stars3:106:59
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marek Dupnitsa - Dobrunja2:317:00
 Slaviya Sofia - Lukoil Neftohimik0:317:00
 Cherno More - Arda1:318:00
 Hebar Pazardzhik - CSKA Sofia3:118:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Volley - Rennes0:319:00
 Arago de Sete - Tourcoing Lille3:120:30
 Montpellier - Tours3:221:00
 Narbonne - Toulouse1:321:00
 Chaumont - Poitevin vb Poitiers3:221:00
 Montpellier - Tours3:221:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - Fatra Zlin1:318:00
 Black Volley Beskydy - Ostrava3:218:00
 Usti nad Labem - Fatra Zlin1:318:00
 Brno - VK Karlovarsko2:318:59
 Dukla Liberec - Odolena Voda1:319:00
 Prague - Ceske Budejovice0:319:00
 Kladno - Pribram3:119:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Nis - Jedinstvo Stara Pazova3:016:00
 Mladi Radnik - Ribnica3:020:00
 Novi Pazar Junior - Vojvodina1:320:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebski Wegiel - Lotos Trefl Gdansk3:115:45
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - MKS Cuprum Mundo Lubin3:118:30
 MKS Banimex Bedzin - Delecta Bydgoszcz3:121:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Ethnikos Alexandroupolis3:017:00
 Pamvochaikos - OFI3:217:00
 Elpida Ampelokipon - PAOK Thessaloniki0:319:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netzhoopers - UV Rhein-Main0:318:59
 TSV Herrsching - Evivo Duren3:120:00
 SVG Luneburg - Berlin Recycling Volleys0:320:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinascita Lagonegro - NGM Mobile Santa Croce0:319:00
 Emma Villas Volley Siena - Sieco Service Ortona3:021:30
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verona - Valentina3:115:59
 Verona - Tonno Callipo Vibo Valentia3:116:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Novosibirsk - Zenit ST Petersburg3:114:00
 Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo3:014:00
 NOVA - ASK Nizhegorodskaya Oblast3:215:00
 Belogorye Belgorod - Fakel Noviy Urengoy3:216:30
 Dinamo Moscow - Zenit Kazan0:317:00
 Dinamo LO - Jurga Samotlor Nizniewartovsk2:318:59
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LRK Tornio - Veitera1:1015:00
 JPS - HIFK7:315:00
 OLS - Kampparit2:116:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Örebro SK Bandy - Boltic/Gota9:515:00
 Kaliks - Borlange Bandy6:416:00
 IFK Rättvik - Unik BK5:116:00
 Lidköpings Aik - Katrineholm Bandy8:417:00
 Tillberga TB Vasteras - IFK Kungalv3:618:30
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius BK - Vasteras SK3:815:00
 Frillesas BK - Edsbyns IF3:616:00
Ūdenspolo
Sievietes(Pamatlaiks) - Eiro līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CN Sabadell - Ekipe Orizzonte12:1313:30
 Kinef-Surgutneftegaz Kirishi - Utrecht20:616:00
 Vouliagmeni - Olympiakos Piraeus8:1018:00
 Dunaujvaros - Dynamo-Uralochka Zlatoust11:1118:00
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Budva - Mornar Split9:720:00
 Jadran Herceg Novi - Jadran Split12:1020:00
 Sabac - VK Partizan12:1120:00
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro Recco - Roma Nuoto20:817:00
 Posillipo - Ortigia6:1017:00
 SC Quinto - Teli Mar10:819:00
 AN Brescia - Pallanuoto Trieste16:519:00
 Savona - SM Verona9:719:00
 Lazio - Florentia15:819:00
 CC Napoli - Rari Nantes Salerno10:1220:30
Galda Teniss
Vīrieši - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alamian N / Alamiyan N - Baek K / Park C-H3:116:10
Vīrieši - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duda Benedikts - Olah Benedek4:111:55
 Mengel Steffen - Gerassimenko Kirill1:413:45
 Duda Benedikts - Gerassimenko Kirill3:417:45
Vīrieši - ITTF - Europe Top 16
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gauzijs Simons - Vangs Jangs3:410:30
 Jorgic Darko - Samsonovs Vladimirs4:111:20
 Gardos Robert - Grots Džonatans4:212:10
 Falck Mattias - Lebesson Emmanuel4:213:00
 Karlsson Kristian - Bols Timo1:414:50
 Pitčfords Liams - Weber Lionel4:015:40
 Freitas Markoss - Habesohn Daniel4:016:30
 Vangs Jangs - Jorgic Darko1:419:20
 Falck Mattias - Gardos Robert2:420:10
 Pitčfords Liams - Bols Timo0:421:00
 Freitas Markoss - Pucar Tomislav2:421:50
Sievietes - Dubultspēles - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 ODO S / Shibata S - Hashimoto H / Shiomi M3:015:30
Sievietes - Spānijas open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ženga Jiana - Hashimoto Honoka0:411:00
 Janga Siaosina - Shan Xiaona4:312:50
 Hashimoto Honoka - Janga Siaosina4:116:50
Sievietes - ITTF - ITTF Europe Top 16
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madaraša Dora - Pesotska Margarita2:410:30
 Hana Jinga - Matelova Hana4:011:20
 Mihailova Polina - Ni KSai Liana1:412:10
 Ērlanda Brita - Szocs Bernadette Cynthia4:113:00
 Samara Elizabeta - Noskova Jana4:114:50
 Partuka Natālija - Solja Petrissa0:415:40
 Balazova Barbora - Ekholma Matilda4:216:30
 Polčanova Sofija - Moreta Reičela4:117:20
 Hana Jinga - Pesotska Margarita3:419:20
 Ni KSai Liana - Ērlanda Brita2:420:10
 Samara Elizabeta - Solja Petrissa2:421:00
 Polčanova Sofija - Balazova Barbora4:021:50
Beisbols
Pasaule - Karību jūras valstu sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dominikāna - Venecuēla9:303:00
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Bite - Melbourne Aces2:610:30
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greater Western Sydney - Gold Coast Suns9:804:10
 Melbourne - North Melbourne Kangaroos22:2006:10
 Brisbane Lions - Adelaide Crows34:2108:10
E-Sports
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Legion - New York Subliners1:313:00
 Dallas Empire - Seattle Surge3:014:30
 Chicago Huntsmen - Los Angeles Guerrillas3:016:00
 London Royal Ravens - Toronto Ultra3:117:25
 Dallas Empire - Chicago Huntsmen1:319:30
 New York Subliners - London Royal Ravens2:321:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Astralis2:117:29
 Team Vitality - Complexity Gaming0:221:55
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giants Gaming - Mibr0:202:00
 Ninjas IN Pyjamas - Team Liquid2:102:00
 Team Solomid - Spacestation Gaming1:217:00
 Rogue - Natus Vincere0:217:00
 G2 Esports - BDS Esport2:020:00
 Team Reciprocity - Wildcard Gaming2:020:00
 Team Empire - Darkzero Esports1:223:00
 Fnatic - Faze Clan2:123:00
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Eternal - Toronto Defiant1:320:00
 New York Excelsior - London Spitfire3:122:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses Academy - Counter Logic Gaming Academy0:103:00
 Team Liquid Academy - Flyquest Academy0:103:00
 Golden Guardians Academy - Team Solomid Academy0:103:00
 Immortals Academy - 100 Thieves Academy1:003:00
 Team Dignitas Academy - Cloud9 Academy1:003:45
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detonation Gaming - V3 Esports1:006:00
 V3 Esports - Axiz1:007:15
 Axiz - Burning Core0:108:30
 Burning Core - Detonation Gaming0:109:45
 Crest Gaming - Fukuoka Softbank Hawks Gaming1:011:00
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Sengoku Gaming1:012:15
 Sengoku Gaming - Rascal Jester1:013:30
 Rascal Jester - Crest Gaming1:014:45
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Bandits - Team Aurora0:113:00
 Supermassive Esports - Besiktas Esports Club0:113:55
 Dark Passage - Galakticos1:015:00
 HWA Gaming - Bursaspor Esports0:116:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intz E-Sports - Progaming Esports0:118:00
 Flamengo Esports - Redemption Poa1:019:00
 Kabum Esports - Pain Gaming1:020:00
 Keyd Stars - Uppercut Esports1:021:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lowkey Esports.vietnam - Cerberus Esports2:112:00
 Cube Adonis - Evos Esports0:215:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 APK Prince - Damwon Gaming0:209:59
 Gen.G Esports - Griffin2:012:59
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schalke 04 - SK Gaming0:118:00
 Team Vitality - Excel Esports0:118:55
 MAD Lions - Rogue1:019:54
 Misfits - Origen1:021:04
 G2 Esports - Fnatic1:022:04
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gravitas - Pentanet.gg1:007:00
 Avant Garde - Order0:108:00
 Legacy eSports - Dire Wolves1:009:00
 The Chiefs eSports Club - Mammoth1:010:00
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Slaloms - Chamonix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Švarcs Marko - Vinatzer Alex1:011:00
 Kristofersens Henriks - Noel Clement0:111:00
 Strassers Linus - Greindžs Žans-Baptiste0:111:00
 Zenhauserns Ramons - Solevags Sebastians-Foss1:011:00
 Matts Maikls - Feller Manuel1:011:00
 Mihrers Andre - Meillard Loic1:011:00
 Nef Tanguy - Alberts Popovs0:111:00
 Jakobsen Kristoffer - Simons Maurbergers11:00
 Korošilovs Aleksandrs - Ridings Davids1:011:00
Sievietes - Nobrauciens - Garmisch-Partenkirchen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venier Stephanie - Weidle Kira1:012:30
 Tipplera Tamara - Miradoli Romane1:012:30
 Veiratera Tina - Veith Anna12:30
 Briņjone Federika - Rēbensburga Viktorija0:112:30
 Schmidhofer Nicole - Guta Lara0:112:30
 Ortlieb Nina - Delago Nicol1:012:30
 Ledecka Ester - Stuheca Ilka1:012:30
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Willingen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sato Yukiya - Prevc Domen1:015:00
 Leihe Stefans - Prevcs Peters1:015:00
 Krafts Stefans - Kobayashi Ryoyu1:015:00
 Lindvik Marius - Forfang Johann Andre1:015:00
 Laniseks Anze - Huber Daniel1:015:00
 Dāvids Kubackis - Geigers Karls0:115:00
 Johansson Robert - Koudelka Romans1:015:00
 Stohs Kamils - Aschenwald Philipp1:015:00
 Zajc Timi - Zila Pjotrs1:015:00
Distanču slēpošana
Sievietes - Sprints - Faluna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lampic Anamarija - Nepryaeva Natalia0:112:45
 Caspersen Falla Maiken - Svahn Linn0:112:45
 Svendsen Anna - Weng Tiril Udnes0:112:45
 Diggins Jessica - Caldwell Sophie0:112:45
 Uhrenholdt Jacobsen Astrid - Bjornsen Sadie1:012:45
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AE Fisica D - HC Turquel2:220:30
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aubert Benjamin - Tamimi Abdulla Mohd AL3:201:00
 Elias Diego - Salazars Cēzars3:001:00
 Rodriguez Miguel Angel - Elsherbini Mohamed0:302:00
 AU Leo - EL Šorbagijs Marvans3:202:00
Pludmales volejbols
Sievietes - FIVB Siem Reap
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angelopoulou M / Gusarova D - Nišibori T./Mizoe S.0:203:00
 Futami A / Hasegawa A - Fendrick L / Hughes S0:203:00
 Sirtseva/Moisejeva - Radarong V / Hongpak K1:204:00
 Suzuki C / Sakaguchi Y - KOU N-H / Liu P H2:004:00
 Davis A / Wheeler A - Udomchavee T / Numwong R1:205:00
 Laird N / Palmer B - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S1:205:00
 Callahan T / Jones C - Dave A / Maor N2:006:00
 Cannon T / Reeves K - Pata M / Toko S2:006:00
 Fendrick L / Hughes S - Nišibori T./Mizoe S.2:008:30
 Radarong V / Hongpak K - Suzuki C / Sakaguchi Y1:209:30
 Udomchavee T / Numwong R - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S0:210:30
 Cannon T / Reeves K - Callahan T / Jones C2:111:30
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DC Defenders - Seattle Dragons31:1921:00