jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Februāris  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Svētdiena, 09. Feb. 2020. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Donar Groningen - DEN Helder Suns109:6516:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club AB Temuco - Deportivo Valdivia75:6500:59
 CD Universidad De Concepcion - CD Atletico Puerto Varas80:8400:59
 Club AB Temuco - Deportivo Valdivia75:6501:00
 ABA Ancud - CD Universidad Catolica De Santiago82:6901:00
 CD Las Animas - CDS Quilicura Basket92:9001:00
 Deportes Castro - Leones De Quilpue80:7001:00
 CD Universidad De Concepcion - CD Atletico Puerto Varas80:8401:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Siroki - KK Promo Donji Vakuf94:8319:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fukushima Fire Bonds - Aomori Wats89:8006:30
 Hiroshima Dragonflies - Bambitos Nara91:8406:30
 Fighting Eagles Nagoya - Oita Heat Devils89:6007:00
 Rizing Fukuoka BB - Kumamoto Vorters86:9307:00
 Koshigaya Alphas - Sendai 89ers55:5808:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shiga Lake Stars - Hamamatsu Phoenix83:6706:09
 Kyoto Hannarizu - Sun Rockers Shibuya68:8507:04
 Ryukyu Golden Kings - Toyama Grouses60:7407:04
 Shimane Susanoo Magic - Niigata Albirex BB82:9307:04
 Kyoto Hannarizu - Sun Rockers Shibuya68:8507:05
 Ryukyu Golden Kings - Toyama Grouses60:7407:05
 Chiba Jets - Diamond Dolphins Nagoya87:8308:05
 Levanga Hokkaido - Aisin Seahorses Mikawa92:10008:05
 Osaka Evessa - Akita Northern Happinets64:8808:05
 Link Tochigi Brex - Brave Thunders Kawasaki76:6708:05
 Alvark Tokyo - Yokohama B-Corsairs95:6008:05
 Chiba Jets - Diamond Dolphins Nagoya87:8308:05
Portugāle - Pro Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC OS Belenenses - Electrico FC84:9320:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - Enosis Neon Paralimni81:6015:00
 Omonia - Apoel Nicosia70:6819:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Uralmash Yekaterinburg - MBK Spartak St Petersburg87:8013:45
 Ufimets Ufa - BC Novosibirsk84:9614:14
 Temp-Sumz Revda - BC Burevestnik88:7715:00
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altay Basket Barnaul - Elbrus Cherkessk84:4509:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions De Geneve - BBC Monthey76:6817:00
 Pully Lausanne Foxes - SAM Massagno88:11917:00
 Lugano Tigers - BBC Nyon76:7417:00
 Vevey Riviera Basket - Fribourg Olympic69:7917:00
 Swiss Central Basket - Neuchatel73:10417:00
 BC Boncourt Red Team - Regio Basel94:8017:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrum Tigers Oslo - Kongsberg Miners78:9117:00
 Tromso Storm - Asker Aliens84:8317:00
 Gimle BK - Ammerud109:7618:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soles de Mexicali - Fuerza Regia71:9304:15
Pasaule - Starpkontinentālais Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Lorenzo De Almagro - Rio Grande Valley Vipers96:9018:30
 Virtus Bologna - Iberostar Tenerife72:8021:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapore Slingers - Fubon Braves93:9310:00
 Alab Pilipinas - Saigon Heat82:7513:30
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Sonik-Puntamika - Cibona81:8518:00
 Hermes Analitica Zagreb - Zadar88:10619:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Mart Corrientes - Atenas71:8902:29
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pyrinto Tampere - Salon Vilpas75:8915:00
 Uu-Korihait Uusikaupunki - BC Nokia71:10217:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Sakers - KCC Egis69:6808:00
 Dongbu Promy - Goyang Orions92:8208:00
 Changwon LG Sakers - KCC Egis69:6808:00
 Dongbu Promy - Goyang Orions92:8208:00
 Seoul SK Knights - Seoul Samsung Thunders93:9209:59
 Busan KT Sonicboom - Anyang KGC91:8909:59
 Seoul SK Knights - Seoul Samsung Thunders93:9210:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkadia Traiskirhcen - UBSC Raiffeisen Graz95:9318:30
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 South East Melbourne Phoenix - Sydney Kings89:8906:00
 Perth Wildcats - Brisbane Bullets85:7208:00
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Niki Leukados65:7013:00
 AO Dafni Agiou Dimitriou - Pas Giannina69:5514:00
 Panathinaikos - Esperides Kallitheas73:6014:30
 OA Chanion - AO Sporting75:8315:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrovnikas Zkk Ragusa - Sibenikas Jolli Jbs92:6117:00
 Zagrebas Zkk Medvešak - KK Flumen Sancti Viti75:5218:30
 Plamen Pozega - ZKK Pula92:6421:00
Sievietes - Kvalifikācijas Turnīrs Olimpiskajām Spēlēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidkoreja - Ķīna60:10012:59
 Brazīlija - Austrālija72:8615:00
 Lielbritānija - Spānija69:7915:30
 Zviedrija - Beļģija53:6115:59
 Francija - Puertoriko89:5117:30
 Kanāda - Japāna70:6819:04
 Nigērija - ASV71:7621:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asseco Prokom Gdynia - Wikana Start Lublin75:8115:30
 Trefl Sopot - Anwil Wloclawek64:7718:30
 MKS Dabrowa Gornicza - Siden Torun85:9620:30
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 ITU BK - Pinar Karsiyaka81:9112:00
 IAU Buyukcekmece Basketbol - Anadolu Efes67:9214:15
 Bahcesehir Okullari - Fenerbahce Ulker79:10016:30
 Galatasaray Medical Park - Afyon Belediyespor83:7719:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 TBB Trier - MLP Academics Heidelberg18:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alba Berlin - MEG Gottingen96:7115:59
 Bayern Munich - Giessen 46ers94:7515:59
 Skyliners Frankfurt - Crailsheim Merlins81:8315:59
 Alba Berlin - BG Gottingen96:7116:00
 Skyliners Frankfurt - Crailsheim Merlins76:7616:00
 Bayern Munich - Giessen 46ers94:7516:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas63:9217:00
 Siauliai - BC Prienai74:8717:20
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tal Tech - Latvijas Universitāte85:7316:00
 BC Valga-Valka/Maks&Moorits - Valmiera Glass VIA88:9817:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uniks Kazaņa - BC Tsmoki-Minsk85:7118:00
 Stelmet Zielona Gora - Avtodor Saratov98:9121:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan - Buducnost87:8218:59
 Igokea - Krka92:8221:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blancos de Rueda Valladolid - Palma Air Europa74:6618:59
 Lagun Aro GBC - Marin Peixegalego94:6619:00
 CB Granada - Real Canoe NC84:6519:30
 Leyma Basquet Coruna - Lobe Huesca70:6420:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baskonia Vitoria Gasteiz - Rio Natura Monbus83:6913:30
 Real Madrid - Real Betis Energia Plus93:6913:30
 Baskonia Vitoria Gasteiz - Rio Natura Monbus83:6913:30
 FIATC Mutua Joventut - Baloncesto Fuenlabrada79:8118:00
 Gran Canaria - FC Barcelona Regal65:8119:30
 Asefa Estudiantes - Valencia BC73:7721:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Paris Levallois69:7917:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etrusca San Miniato - Irritec Costa D Orlando71:5219:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Remer Treviglio - Capo d'Orlando74:6712:59
 Latina Basket - Trapani79:8318:00
 Derthona Tortona - Napoli Basket67:7918:00
 Latina Basket - Trapani79:8318:00
 Bertram Tortona - Napoli Basket67:7918:00
 Amici Pallacanestro Udinese - Dinamica Mantova71:7318:59
 Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Ferrara77:7918:59
 Acmar Ravenna - Allianz Pazienza Cestistica San Severo70:5718:59
 Roseto Basket Taun - Assigeco88:7718:59
 Juve Caserta - Pallacanestro Orzinuovi85:8318:59
 Tezenis Verona - Pallacanestro 2.015 Forli71:5818:59
 Givova Scafati - Novipiu Casale Monferrato71:7518:59
 M Rinnovabili Agrigento - Eurobasket Roma89:7619:00
 Tezenis Verona - Pallacanestro 2.015 Forli71:5819:00
 Manital Torino - NPC Rieti79:7419:00
 Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Mobyt Ferrara77:7919:00
 Juve Caserta - Pallacanestro Orzinuovi72:7219:00
 Givova Scafati - Novipiu Casale Monferrato71:7519:00
 Amici Pallacanestro Udinese - Dinamica Mantova71:7319:00
 Acmar Ravenna - Allianz Pazienza Cestistica San Severo70:5719:00
 Roseto Basket Taun - Assigeco Casalpusterlengo88:7719:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Scavolini Siviglia Pesaro - Enel Brindisi77:10312:59
 Emporio Armani Milano - Vanoli-Braga Cremona77:7418:00
 Dolomiti Energia Trento - Pallacanestro Cantu79:7118:30
 Umana Reyer Venezia - Universo Treviso79:7319:00
 Centrale del Latte Brescia - Pallacanestro Trieste76:7420:00
 Giorgio Tesi Group Pistoia - Grissin Bon Reggio Emilia86:7921:44
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Salle Explorers - St. Josephs Hawks83:6600:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic - Milwaukee Bucks95:11200:00
 Charlotte Hornets - Dallas Mavericks100:11602:00
 Detroit Pistons - New York Knicks92:9502:00
 Charlotte Hornets - Dallas Mavericks100:11602:00
 Toronto Raptors - Brooklyn Nets119:11802:29
 Indiana Pacers - New Orleans Pelicans117:12402:29
 Toronto Raptors - Brooklyn Nets119:11802:30
 Indiana Pacers - New Orleans Pelicans117:12402:30
 Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers142:11503:00
 Golden State Warriors - Los Angeles Lakers120:12503:30
 Phoenix Suns - Denver Nuggets108:11703:59
 Sacramento Kings - San Antonio Spurs122:10205:00
 Oklahoma City Thunder - Boston Celtics111:11222:30
Futbols
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ART Municipal Jalapa - Deportivo Ocotal2:103:00
 Real Madriz - LAS Sabanas CF4:103:00
 Real Esteli - Managua FC0:203:00
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakhine United - Chin United FC0:011:00
 Yadanarbon - Shan United FC1:311:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mukura - Gicumbi3:015:00
 Bugesera FC - Rayon Sports FC0:115:00
 APR FC - Marines FC Gisenyi3:015:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bul FC - Vipers2:315:00
 Bul FC - Vipers SC2:315:00
Pasaule - Arab Club Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Casablanca - MC Alger0:121:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando City - Montreal Impact1:001:00
 Shakhtar - FK Ventspils1:009:00
 SV Thal - SV Ubelbach1:311:00
 SV RB Pichler Bau Gralla - Frohnleiten1:013:00
 Zenit St Petersburg - CSKA Moscow3:214:00
 Sandefjord - Fredrikstad1:314:00
 Zenit - CSKA Moscow3:214:00
 GKS Jastrzebie - Ruch Zdzieszowice3:014:00
 FC Lviv - Mura 052:014:00
 Rostov - Lokomotiv Moscow3:317:00
 Viking - Arendal1:119:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zanaco - Kabwe Warriors3:215:00
 Nakambala Leopards - Forest Rangers1:315:00
 Mufulira Wanderers - Zesco United FC0:215:00
 Zanaco - Kabwe Warriors3:215:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamawa United FC - Heartland FC Owerri1:016:30
 Sunshine Stars FC - Gabros International FC2:017:00
 MFM FC - Kano Pillars FC3:117:00
 Katsina United FC - Warri Wolves FC2:117:00
 Jigawa Golden Stars - Nasarawa United1:017:00
 Enyimba - Abia Warriors FC2:117:00
 Akwa United FC - Enugu Rangers International FC0:017:00
 Lobi Stars - Wikki Tourist2:117:00
 Rivers United FC - Kwara United1:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASI D'Abengourou - Societe Omnisport0:217:30
 Bassam - Africa Sports National3:020:00
Dienvidāfrika - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mbombela United - FC Cape Town1:015:00
 Orlando Pirates - Bidvest Wist2:215:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ashanti Gold FC - Liberty Professionals1:017:00
 Bechem United - Ebusua Dwarfs0:017:00
 Accra Great Olympics - Eleven Wonders FC1:217:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Douanes - Asec Ndiambour0:019:00
 Stade De Mbour - Generation Foot1:119:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Sonsonate - Chalatenango1:102:30
 Alianza FC - CD Fas2:003:00
 AD Isidro Metapan - Independiente FC0:103:15
 CD Aguila - Santa Tecla FC1:023:15
 CD EL Vencedor - 11 Deportivo De Ahuachapan0:123:29
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Independiente - Tauro FC1:301:00
 Alianza FC - San Francisco2:101:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AFC Leopards SC - Tusker0:114:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CDS Vida - Real De Minas1:103:15
 CD Real Sociedad - CD Olimpia2:222:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Marsa - Avenir Rjich3:215:00
 Club Menzel Bouzelfa - ES Hammam Sousse0:115:00
 AS Oued Ellil - Jendouba Sport2:215:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Ben Guerdene - Metlaoui2:215:00
 Sfaxien - Monastir1:015:00
 Stade Tunisien - Africain1:015:00
 AS Slimane - JS Kairouan2:015:00
 Stade Tunisien - Africain1:015:00
 Esperance Tunis - US Tataouine1:117:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Biskra - Kabylie1:117:00
 US Biskra - JS Kabylie1:117:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Wanderers AFC - Southern United1:101:00
 Hawke's Bay - Canterbury2:102:00
 Auckland - Wellington Phoenix3:203:00
 Team Wellington - Tasman United3:103:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yarmouk - Al Tadamon1:315:40
 Al Salmiya - Al Naser1:018:10
Sievietes - Spānija - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad - FC Barcelona1:1013:00
Sievietes - Olimpiska Kvalifikacija - AFC Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korejas Republika - Vjetnama3:008:00
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Leon2:318:30
Sievietes - Portugāle - Campeonato Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Ovarense - Sporting CP0:316:45
 Sporting Clube de Braga - REC Cadima8:017:00
 Club Atl Ouriense - CF Benfica1:217:00
Sievietes - Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atromitos Athinwn - Aris Thessaloniki1:112:00
Sievietes - Argentīna - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes De La Plata - River Plate0:514:00
Sievietes - Brazīlija - Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ponte Preta SP - Iranduba AM0:520:00
 SC Internacional RS - Sao Jose Dos Campos2:020:00
 Ponte Preta SP - Iranduba AM0:520:00
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soyaux Asj - Paris Saint Germain0:315:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Szolnoki MAV - Szombathelyi Haladas0:015:00
 Duna Aszfalt Tvse - Kazincbarcika2:215:00
 Soroksar - MTK Budapest3:415:00
 Dorogi FC - Dunakanyar-Vac0:015:00
 Budaorsi SC - Ujbuda0:115:00
 Bekescsaba - Nyiregyhaza2:215:00
 Ajka - Vasas Budapest2:318:00
 Szeged 2011 - Gyirmot0:018:00
 Gyori ETO - BFC Siofok1:219:00
Brazīlija - Campeonato Tocantinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tocantinopolis - Capital FC TO1:021:00
 Interporto TO - Nova Conquista EC3:121:00
Brazīlija - Capixaba - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria ES1:015:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Princesa Dos Solimoes - Fast Clube AM1:223:00
Brazīlija - Sul-Mato-Grossense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serc MS - Comercial MS1:120:00
 Aguia Negra MS - Corumbaense Futebol Clube MS2:123:00
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mixto EC MT - Operario MT0:421:00
Brazīlija - Paraense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castanhal EC PA - Carajas EC PA3:015:00
 Remo - Paysandu PA1:221:00
Brazīlija - Campeonato Paraibano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Treze PB - Nacional PB2:021:00
 SC Lagoa Seca PB - CSP PB1:021:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cabofriense - Resende2:321:00
 Fluminense - Botafogo RJ3:021:00
 Portuguesa RJ - Vasco da Gama2:321:00
 Cabofriense - Resende2:321:00
 Fluminense - Botafogo RJ3:021:00
Brazīlija - Alagoano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coruripe AL - Esportivo Olhodaguense1:121:00
Brazīlija - Brasiliense
 NotikumsRezultātsLaiks
 SE Ceilandense DF - Brasiliense DF0:815:30
 Taguatinga EC DF - Capital CF DF0:016:00
 Luziania DF - Bosque Formosa EC DF2:320:30
Brazīlija - Copa do Nordeste
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Freipaulistano - Confianca2:401:00
 CRB - CSA AL1:123:00
 River PI - America RN2:323:00
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Operario PR - Pstc Procopense2:121:00
 Toledo Colonia Work PR - Rio Branco0:121:00
 Londrina - Cascavel CR PR0:022:00
 Parana - Cianorte PR0:023:00
Brazīlija - Cearense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferroviario CE - Uniclinic CE2:421:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brusque SC - Tubarao (U20)1:100:00
 Concordia SC - Figueirense0:221:00
 Avai - Criciuma0:121:00
 Concordia SC - Figueirense0:221:00
 Marcilio Dias - Chapecoense1:021:59
Brazīlija - Baiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jacobina BA - Bahia1:321:00
Brazīlija - Mineiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uberlandia MG - Coimbra EC MG1:015:00
 Caldense - Boa EC1:015:30
 Villa Nova MG - Tupynambas MG2:221:00
 Cruzeiro - America MG1:121:00
 URT - Atletico Mineiro0:123:00
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goiania GO - Vila Nova2:121:00
 Anapolis GO - Anapolina2:221:00
Brazīlija - Pernambucano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Retro FC Brasil - Salgueiro0:100:00
 Decisao PE - Sport Recife0:021:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ponte Preta - Palmeiras0:100:30
 Corinthians - Inter De Limeira SP0:121:00
 Santo Andre SP - Sao Paulo2:123:00
Brazīlija - Paulista - A3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Batatais - Marilia1:115:00
Brazīlija - Paulista - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monte Azul SP - EC Taubate SP3:115:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aimore - Gremio Porto Alegre2:121:00
 CE Bento Goncalves RS - Caxias RS1:021:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mouloudia Oujda - Hassania Agadir2:119:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tarxien Rainbows - ST Lucia FC1:315:00
 Senglea Athletic - Hibernians1:117:00
Gvatemala - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coban Imperial - Comunicaciones2:303:00
 Antigua GFC - Xelaju0:019:30
 Malacateco - Deportivo Mixco1:020:00
 Deportivo Iztapa - Siquinala FC2:221:30
 Guastatoya - Deportivo Sanarate2:123:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Puntarenas - Municipal Liberia2:203:30
 Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba0:119:00
 AD Cartagena - AD Guanacasteca4:219:00
 AD Cofutpa - AD Barrio Mexico0:021:30
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalupe FC - Municipal Grecia3:000:00
 Universidad de Costa Rica - ADR Jicaral2:218:59
 Cartagines - San Carlos3:218:59
 Universidad de Costa Rica - ADR Jicaral2:219:00
 Santos de Guapiles - Herediano1:123:00
 Limon - Perez Zeledon1:223:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Strongest - Jorge Wilstermann0:101:30
 Always Ready - Real Santa Cruz6:021:00
 Guabira Montero - Bolivar2:121:00
 Real Potosi - San Jose2:123:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion4:201:15
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Santander - Cortulua2:122:30
 Orsomarso - Valledupar0:022:30
 Real Cartagena - Depor Aguablanca2:122:30
 AD Union Magdalena - Expreso Rojo1:022:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Cali - America de Cali2:101:10
 Santa Fe - Junior Barranquilla3:103:15
 La Equidad - Deportivo Pereira3:321:00
 Jaguares de Cordoba - Millonarios4:123:00
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BSC Glasgow FC - Hibernian1:414:00
 Clyde - Celtic Glasgow0:316:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haras El Hodood - El Gounah2:217:00
 El Ismaily - El Zamalek1:219:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia Nicosia - Ethnikos Achna1:216:00
 Apollon Limassol - Enosis Neon Paralimni0:117:00
 Pafos FC - AEL Limassol2:018:00
Indija - I-League 2nd Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garhwal Heroes FC - Jamhshedpur FC II2:211:29
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Chennai - Bengaluru0:016:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohun Bagan AC - Minerva FC1:013:30
 Churchill Brothers - Chennai City1:215:30
Meksika - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Cuatla - Club Deportivo De Futbol Zitacuaro1:023:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pumas(Jaun.) - Atletico San Luis(U20)1:117:00
 FC Juarez(U20) - Necaxa1:318:00
 Queretaro - America0:023:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cruz Azul - Pachuca3:100:59
 Tigres - Guadalajara Chivas3:003:00
 Cafetaleros de Tapachula - Leones Negros1:303:00
 Leon - Monterrey3:105:00
 Cimarrones De Sonora - Zacatepec2:105:00
 UNAM Pumas - Real San Luis4:020:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oaxaca - Dorados1:101:00
 Cafetaleros de Tapachula - Leones Negros1:303:00
 Cimarrones De Sonora - Zacatepec2:105:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Rijeka - Slaven Belupo1:016:00
 Dinamo Zagreb - HNK Gorica2:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitario Deportes - Sport Huancayo2:103:00
 Sporting Cristal - Real Garcilaso3:218:00
 Alianza Universidad De Huanuco - FC Carlos Stein1:022:00
 Cienciano - Deportivo San Martin4:022:00
 Deportivo Llacuabamba - Academia Cantolao3:122:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CSMS Iasi1:014:30
 SC FC Voluntari SA - Dinamo Bucharest2:117:00
 Viitorul Constanta - Universitatea Craiova1:220:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - Pogon Szczecin2:313:30
 Piast Gliwice - Zaglebie Lubin2:016:00
 Legia Warszawa - LKS Lodz3:118:30
Austrālija - Queensland State League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympic FC - Gold Coast City10:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Central Coast Mariners4:306:59
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ashdod - Bnei Yehuda0:118:59
 Hapoel Beer Sheva - Sectzya Nes Ziona3:020:15
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Athens (U19) - Panathinaikos (U19)2:412:00
 Atromitos Athinon (U19) - Olympiakos(U19)0:112:00
 PAOK Thessaloniki (U19) - OFI (U19)5:212:00
 Atromitos Athinon (U19) - Olympiacos Piraeus (U19)0:112:00
 AEK Athens (U19) - Panathinaikos (U19)2:412:00
 Lamia 1964(U19) - AE Larissa FC (U19)3:014:00
 Panaitolikos (U19) - Volos Nps (U19)1:315:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AE Karaiskakis - Ergotelis3:014:45
 OF Ierapetras - PO Triglias3:015:00
 Diagoras Rodos - Ialysos3:115:00
 Apollon Pontou - Pas Giannina1:615:00
 Thesprotos - AO Nea Kavala1:015:00
 Egaleo - AS Elpis Skoutareos1:015:00
 ASK Olympiakos Volou - Kalamata2:115:00
 Apollon Smirnis - Platanias FC4:015:00
 Apollon Larisas - Levadiakos1:115:00
 OF Ierapetras - PO Triglias3:015:00
 Diagoras Rodos - Ialysos3:115:00
 Egaleo - AS Elpis Skoutareos1:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis - Aris Thessaloniki1:115:00
 Atromitos - Olympiakos Piraeus0:117:15
 PAOK Thessaloniki - OFI Crete4:018:00
 AEK Athens - Panathinaikos1:019:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 JIPPO - Pepo Lappeenranta3:014:00
 FC Honka/Akatemia - Klubi-041:116:15
 TPV - Tampereen Ilves II3:016:20
 RoPS - Haka Valkeakoski0:118:00
 Tampere United - HJS Akatemia2:318:15
Argentīna - Primera D Metropolitana - Noslēgums
 NotikumsRezultātsLaiks
 Csyd Liniers - Deportivo Muniz3:122:00
 Argentino De Rosario - Defensores Cambaceres0:222:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Camioneros - Huracan Las Heras1:122:00
 Club Circulo Deportivo - CA Sansinena0:122:00
 Crucero del Norte - Boca Unidos1:022:30
 Gimnasia Y Esgrima - Club Atletico Guemes1:122:30
 Juventud Unida Universitario - CA Sarmiento de Resistencia0:122:30
 Central Norte Salta - San Martin Formosa4:023:00
 Deportivo Maipu - Deportivo Madryn1:423:30
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gral Lamadrid - Berazategui0:221:59
 Argentino Merlo - Deportivo Merlo1:221:59
 General Lamadrid - Berazategui0:222:00
 Argentino De Merlo - Deportivo Merlo1:222:00
 Canuelas FC - San Martin De Burzaco22:00
Argentīna - Primera B - Clausura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Acasuso - Justo Jose De Urquiza3:121:59
 Argentino De Quilmes - Atletico Los Andes1:222:00
 Villa San Carlos - CA San Miguel1:222:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Platense - Ferro Carril Oeste0:300:05
 San Martin San Juan - Belgrano0:101:00
 Defensores de Belgrano - Gimnasia Y Esgrima Mendoza1:022:00
 Deportivo Moron - Nueva Chicago0:022:05
 San Martin de Tucuman - Club Almagro1:123:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banfield - Rosario Central1:100:39
 Newells Old Boys - Estudiantes La Plata0:000:39
 Banfield - Rosario Central1:100:40
 Boca Juniors - Tucuman2:002:44
 San Lorenzo - Velez Sarsfield1:022:34
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Curico Unido - Deportes Iquique1:001:30
 Antofagasta - Univ. Catolic2:317:00
 Audax Italiano - Colo Colo2:123:00
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumushanespor - Bugsasspor12:00
 Samsunspor - Afjet Afyonspor2:012:00
 Kahramanmaras - Belediye Vanspor1:012:00
 Utas Usakspor A.s - Sivas Dorteylul4:012:30
 Ergene Velimese Spor - Etimesgut Bld Spor2:012:30
 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Eyupspor2:112:30
 Zonguldakspor - Sancaktepe Belediye0:212:30
 Anadolu Selcukluspor - Tarsus Yurdu2:012:30
 Bandirmaspor - Elazigspor3:012:30
 Ankara Demirspor - Sakaryaspor0:012:30
 Karabukspor - Kastamonuspor0:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayrampasa - 1954 Kelkit Belediyespor1:012:00
 Pazarspor - Malatya Yesilyurt Belediyespor12:00
 Fatsa Belediyespor - Kozan Belediyespor12:00
 Bayrampasa - 1954 Kelkit Belediyespor1:012:00
 Osmaniyespor 2011 - Halide Edip Adivarspor2:212:30
 Darica Gligi - Muglaspor1:212:30
 Bursa Niluferspor - Modafen FK3:212:30
 Kasimpasa Erokspor - Ofspor3:212:30
 Manisaspor - Silivrispor1:412:30
 Kizilcabolukspor - Yeni Orduspor Kulubu12:30
 Tekirova Belediyespor - Buyukcekmece Tepecikspor1:212:30
 Kocaelispor - Derince Belediyespor1:312:30
 Sile Yildizspor - Erzin Belediyespor0:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umraniyespor - Balikesirspor0:312:59
 Ankaraspor - Bursaspor2:415:30
 Osmanlispor FK - Bursaspor2:415:30
 Altay - Boluspor2:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kayserispor - Antalyaspor2:212:30
 Sivasspor - Istanbul Basaksehir FK1:115:00
 Sivasspor - Buyuksehyr Bld.spor1:115:00
 Kasimpasa - Galatasaray0:318:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Rotterdam - Den Haag4:215:30
 Emmen - Twente2:017:45
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremadura UD B - CP Valdivia3:012:00
 Real Sociedad C - SD Gernika2:112:15
 EL Alamo - Futbol Alcobendas Sport1:212:30
 Villaverde Boetticher - Trival Valderas2:112:30
 AD Parla - Pozuelo Alarcon1:212:30
 Hercules CF B - Silla CF2:212:30
 Club Portugalete - SD Balmaseda FC1:112:30
 CD Valdefierro - Sociedad Deportivo Tarazona1:212:30
 ED Moratalaz - Flat Earth FC2:212:30
 Real Murcia II - CF Castillo Huercal Overa1:112:30
 AD San Juan De Mozarrifar - CD Belchite 970:012:30
 CD San Fernando De Henares - Leganes B1:012:30
 Cordoba B - Arkos2:113:00
 UA Horta - San Cristobal CP0:213:00
 UD Villa Santa Brigida - Lanzarote1:113:00
 Condal Club - CD Covadonga0:213:00
 SD Lenense - L Entregu CF1:013:00
 CD Varea - CD Berceo3:113:00
 Almeria B - Motril1:213:00
 Caudal Deportivo - Llanes2:113:00
 Paterna CF - CF Intercity2:213:00
 Granollers - Terrassa0:113:00
 FC Vilafranca - Pobla De Mafumet CF1:013:00
 CD Manchego Ciudad Real - La Solana0:113:00
 FC Cerdanyola Del Valles - Sant Andreu1:413:00
 Olivenza - CD Azuaga1:013:00
 CD Roda - Alcoyano0:213:00
 UE Castelldefels - Peralada CF0:113:00
 FC Cartagena II - Mazarron0:013:00
 CF Malaga B - Torredonjimeno0:013:00
 CD Ariznabarra - Tolosa CF2:113:00
 San Roque - CD Ciudad De Lucena1:113:00
 Alhaurin De La Torres CF - Club Polideportivo Almeria1:013:15
 UE Sants - L Hospitalet1:113:15
 Jerez de Los Caballeros - U Pva Plasencia2:013:15
 CD Plus Ultra - Lorca Deportiva CF0:513:15
 UE Figueres - CE Banyoles4:013:30
 Rayo Cantabria - Tropezon3:113:30
 CD Diocesano - Cacereno1:213:30
 CE Constancia - SD Formentera0:413:30
 UB Lebrijana - Betis B0:213:30
 Atletico Tacoronte - UD Las Palmas C1:114:00
 RSD Alcala - CD Mostoles3:017:00
 Calamocha - Teruel2:117:00
 AD Alcorcon B - AD Union Adarve1:117:10
 CD Cayon - CF Vimenor4:117:15
 Ciudad De Murcia - Los Garres0:217:15
 Cartagena Fc-Ucam - Cda Aguilas2:017:30
 CD Torrijos - Toledo2:217:30
 Villanueva CF - CA Monzon1:117:30
 CF Soller - Santa Catalina Atletico3:017:30
 Navalcarnero - DAV Santa Ana1:217:30
 Utebo - CD Brea4:017:30
 Menor Club De futbol - SFC Minerva1:117:30
 Atletico Tordesillas - Cristo Atletico1:417:30
 Gimnastica Torrelavega - UM Escobedo4:118:00
 CD Villacanas - Quintanar Rey1:118:00
 Guadalajara - Socuellamos1:218:00
 UD Paiosaco - Silva SD1:118:00
 UE Vilassar De Mar - CE Europa3:318:00
 Sociedad Deportiva Oyonesa - SD Logrones0:018:00
 UD Fraga - Sarinena0:018:00
 Alondras CF - Deportivo La Coruna B1:018:00
 Alfaro CD - Naxara CD0:218:00
 Cdfc La Calzada - CD Pradejon3:318:00
 CD Madridejos - Almagro CF2:118:00
 Olimpic Xativa - FC Jove Espanol De San Vicente2:118:00
 Somozas - CD Barco1:418:00
 CD Aurrera De Vitoria - Club Deportivo Basconia3:018:30
 Vilamarxant CF - UD Beniganim2:118:30
 Los Barrios - Sevilla C0:018:30
 Huetor Tajar - Antequera CF5:119:00
 EMD Aceuchal - Racing Valverdeno3:119:00
 Albacete Balompie B - CD Illescas2:119:00
 Puente Genil - Coria CF1:119:00
 Atletico Pulpileno - Muleno CF3:119:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Getafe B - Langreo0:212:30
 Granada B - UCAM Murcia0:112:30
 Sevilla B - Algeciras CF3:212:30
 Melilla - Marino Luanco2:112:30
 Sporting Gijon B - Racing de Ferrol0:112:30
 Getafe B - Langreo0:212:30
 Sporting Gijon B - Racing de Ferrol0:112:30
 Llagostera - UD Levante B1:312:59
 Atl Madrid B - CF Rayo Majadahonda0:112:59
 LAS Rozas - CF International de Madrid3:012:59
 Celta Vigo B - SCR Pena Deportiva3:112:59
 Valencia CF Mestalla - Olot2:212:59
 Yeclano Deportivo - CD San Fernando0:512:59
 UD Ibiza Eivissa - Coruxo2:013:00
 Atletico Baleares - Pontevedra3:113:00
 Yeclano Deportivo - CD San Fernando0:513:00
 LAS Rozas - CF International de Madrid3:013:00
 Linense - Atletico Sanluqueno CF1:013:00
 CD Ebro - SD Ejea1:113:00
 Celta Vigo B - SCR Pena Deportiva3:113:00
 Llagostera - UD Levante B1:313:00
 Valencia CF Mestalla - Olot2:213:00
 Real Madrid Castilla - Las Palmas B3:113:00
 Atl Madrid B - CF Rayo Majadahonda0:113:00
 Cadiz B - Cartagena1:117:00
 CD Castellon - Espanyol B1:018:00
 Burgos - Cultural Leonesa2:018:00
 Real Murcia - CF Talavera De La Reina0:118:00
 Real Union - Osasuna B1:118:00
 Barakaldo - Valladolid B3:118:00
 Lleida - Badalona3:018:00
 Recreativo De Huelva - Merida AD3:318:00
 Guijuelo - Club Haro Deportivo2:018:00
 Logrones - CF Salmantino1:018:00
 CD Badajoz - Cordoba0:118:00
 CD Castellon - Espanyol B1:018:00
 Guijuelo - Club Haro Deportivo2:018:00
 Burgos - Cultural Leonesa2:018:00
 Real Murcia - CF Talavera De La Reina0:118:00
 Recreativo De Huelva - Merida AD3:318:00
 Orihuela CF - Hercules1:018:30
 Cornella - Gimnastic Tarragona1:118:59
 FC Barcelona B - Villarreal B2:318:59
 Cornella - Gimnastic Tarragona1:119:00
 Marbella - CD Don Benito1:019:30
 CF La Nucia - Sabadell1:019:30
 Marbella - CD Don Benito1:019:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alcorcon - Deportivo La Coruna0:112:59
 Albacete - Ponferradina1:112:59
 Alcorcon - Deportivo La Coruna0:113:00
 Albacete - Ponferradina1:113:00
 Sporting Gijon - Mirandes2:217:00
 Lugo - Elche2:219:15
 Rayo Vallecano - Real Oviedo1:119:15
 Lugo - Elche2:219:15
 Rayo Vallecano - Real Oviedo1:119:15
 Malaga - Numancia2:121:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espanyol - Mallorca1:012:59
 Real Sociedad - Athletic Bilbao2:115:00
 Osasuna - Real Madrid1:417:00
 Celta Vigo - Sevilla2:119:30
 Real Betis - FC Barcelona2:321:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiasso - Lausanne0:215:30
 Aarau - Vaduz1:215:59
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neuchatel Xamax FC - Luzern0:117:00
 St. Gallen - Servette1:017:00
 Thun - Lugano3:217:00
 St. Gallen - Servette1:017:00
 Neuchatel Xamax FC - Luzern0:117:00
 Thun - Lugano3:217:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Cova DA Piedade (U23) - FC Famalicao (U23)2:117:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica e CB - GD Fontinhas6:013:00
 Sao Martinho - CSD Camara De Lobos4:017:00
 Sertanense - Beira Mar1:017:00
 Amarante FC - Pedras Rubras2:017:00
 Trofense - Gondomar1:017:00
 Lusit.vildemoinhos - AD Castro Daire0:217:00
 Coimbroes - Vila Real2:117:00
 Olhanenses - Louletano3:117:00
 Vitoria Sernache - Anadia2:317:00
 Cfc-Cf Canelas 2010 - AD Sanjoanense0:017:00
 Fabril Barreiro - Alverka0:217:00
 Amora - Sintra Football0:017:00
 Clube Oriental De Lisboa - Real Massama0:217:00
 1O Dezembro - CO DO Montijo1:117:00
 Lusitania - Paredes2:217:00
 Sporting Braga B - Vitoria Guimaraes B2:317:00
 1O Dezembro - CO DO Montijo1:117:00
 Pinhalnovense - Aljustrelense4:317:00
 Grupo Sportivo de Loures - Esperanca De Lagos4:017:00
 Sintrense - CD OS Armacenenses2:017:00
 Maritimo B - Associacao Oliveirense1:017:00
 Merelinense FC - Bragansa3:017:00
 Maria DA Fonte - Berco SC3:117:00
 Praiense - CD Fatima1:118:00
 Sporting Clube Ideal - Marinhense2:218:00
 Felgueiras - Arouca3:319:30
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Oliveirense - Benfica B5:013:15
 Porto B - Farense1:117:00
 Chaves - Academica1:217:00
 Vilafranquense - Sporting Covilha1:017:00
 Porto B - Farense1:117:00
 Chaves - Academica1:217:00
 Vilafranquense - Sporting Covilha1:017:00
 Estoril - Casa Pia Atletico4:119:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreirense - Vitoria Setubal1:117:00
 Tondela - Maritimo0:017:00
 Sporting Lisbon - Portimonense2:119:30
 Aves - Rio Ave0:421:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cagliari(Jaun) - Juventus(Jaun)1:111:00
 Torino(Jaun) - Genoa(Jaun)0:013:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus (U23) - Albinoleffe1:115:59
 Olbia Calcio - Carrarese2:115:59
 Modena - Sambenedettese1:016:00
 Olbia Calcio - Carrarese2:116:00
 Casertana - Bisceglie0:016:00
 Carpi - Reggio Audace FC5:116:00
 Sicula Leonzio - Potenza SC4:116:00
 Renate - AC Pistoiese1:016:00
 AZ Picerno - US Vibonese0:016:00
 Rende - Paganese0:016:00
 Fermana - Sudtirol2:116:00
 VIS Pesaro - Vicenza1:116:00
 Pianese - Pro Patria1:116:00
 Novara - Gozzano4:116:00
 Juventus (U23) - Albinoleffe1:116:00
 SS Cavese - Catania0:118:30
 Gubbio - Rimini Calcio1:118:30
 Virtus Francavilla - Avellino1:118:30
 Virtus Vecomp Verona - Imolese Calcio0:018:30
 Union Arzignanochiampo - Unione Triestina2:218:30
 Giana Erminio - Alessandria 19122:118:30
 Arezzo - Como1:118:30
 Cesena - Padova1:118:30
 Ravenna - Piacenza0:118:30
 Siena - Monza Brianza2:218:30
 Cesena - Padova1:118:30
 SS Cavese - Catania0:118:30
 Arezzo - Como1:118:30
 Viterbo Calcio - Teramo2:018:30
 Ravenna - Piacenza Calcio 19190:118:30
 Calcio Lecco 1912 - US Pergolettese 19323:118:30
 Viterbo Calcio - Teramo2:018:30
 Calcio Lecco 1912 - US Pergolettese 19323:118:30
 Virtus Francavilla - Avellino1:118:30
 AC Monopoli - Bari2:218:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pisa - Chievo1:115:59
 Entella - Pescara2:015:59
 Virtus Entella - Pescara2:016:00
 Pisa - Chievo1:116:00
 Cosenza - Benevento0:121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spal - Sassuolo1:213:30
 Napoli - Lecce2:315:59
 Brescia - Udinese1:115:59
 Genoa - Cagliari1:015:59
 Brescia - Udinese1:116:00
 Genoa - Cagliari1:016:00
 Napoli - Lecce2:316:00
 Parma - Lazio0:118:59
 Inter Milan - AC Milan4:221:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Berrichonne De Chateauroux(U19) - Vannes OC(U19)3:112:00
 Paris FC(U19) - Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)3:112:00
 US Orleans(U19) - Paris St-G(U19)3:115:30
 Amiens SC(U19) - C Chartres Football(U19)5:115:30
 AS Cannes(U19) - SC Toulon(U19)2:015:30
 FC Girondins De Bordeaux (U19) - Nantes(U19)1:515:30
 F. Bourg EN Bresse Peronnas 01(U19) - Dijon FCO (U19)1:015:30
 Evreux FC(U19) - Valenciennes FC(U19)1:015:30
 FC Sochaux-Montbeliard(U19) - Auxerre AJ(U19)2:015:30
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier - Saint-Etienne1:015:59
 Racing Strasbourg - Reims3:018:00
 Paris Saint Germain - Olympique Lyon4:221:59
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Northeim - SC Spelle-Venhaus2:515:00
 Atlas Delmenhorst - SV Arminia Hannover2:115:00
 Heeslinger SC - Kickers Emden1:216:00
 MTV Gifhorn - U.s.i. Lupo-Martini3:116:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schalke(U19) - Viktoria Koln(U19)2:012:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Bayer Leverkusen(U19)1:412:00
 Augsburg(U19) - Freiburg(U19)0:212:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Bayer Leverkusen(U19)1:412:00
 Preussen Munster(U19) - Arminia Bielefeld(U19)1:214:00
 Kaiserslautern(U19) - SpVgg Greuther Fürth(U19)2:014:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berliner AK - SV Lichtenberg 474:114:29
 Viktoria Berlin - Babelsberg 031:014:29
 Meuselwitz - VSG Altglienicke2:114:30
 Viktoria Berlin - Babelsberg 031:014:30
 Berliner AK - SV Lichtenberg 474:114:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wurzburger Kickers - Ingolstadt 043:114:00
 Chemnitzer - Hallescher FC3:015:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wehen Wiesbaden - VfL Bochum0:114:29
 Greuther Furth - Hannover 961:314:29
 Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg6:014:29
 Greuther Furth - Hannover 961:314:30
 Wehen Wiesbaden - VfL Bochum0:114:30
 Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg6:014:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - RB Leipzig0:018:59
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amstetten - Red Bull Salzburg0:319:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warrington Town - Matlock Town17:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millwall - West Bromwich0:215:30
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield United - Bournemouth2:115:59
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman - Dinamo Molodechno3:115:59
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIF Tranas - HK Visbi-Roma4:215:00
 IF Lindlovens - HF Bodens0:115:00
 Vasby - Pitea1:015:30
 IK Grums - Mariestads Bois1:517:00
 Vallentuna - SK Tegs3:117:00
 IK Skovde - Huddinge5:617:00
 IF Nibro - Kallinge/Ronneby5:217:00
 HC Borlange - Kiruna4:117:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanvikens SK - HK Enkopings2:117:00
 HC Dalen - HC Boras1:217:00
 Stromsbro IF - Segeltorps IF5:217:00
 HC Vimmerbju - Kalmar HC5:217:00
 Sollentuna HC - Hammarby IF2:017:00
 Koping HC - Malungs IF2:117:00
 Tiringe Sos - Hanhals IF3:217:00
 SK Ornskoldsviks - Kiruna Aif1:817:00
 IFK Kumla - IF Foršaga1:417:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nidaros Hockey - Lorenskog0:417:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Victoriaville Tigres2:501:00
 Charlottetown Islanders - Sherbrooke Phoenix3:501:00
 Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic2:302:00
 Halifax Mooseheads - Sherbrooke Phoenix1:321:00
 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titans7:521:00
 Drummondville Voltigeurs - Cape Breton Screaming Eagles4:622:00
 Quebec Remparts - Moncton Wildcats3:522:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Regina Pats - Swift Current Broncos6:203:00
 Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades2:803:00
 Kootenay Ice - Medicine Hat Tigers4:103:30
 Red Deer Rebels - Calgary Hitmen3:004:00
 Lethbridge Hurricanes - Prince Albert Raiders3:104:00
 Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips2:504:05
 Vancouver Giants - Prince George Cougars5:205:00
 Spokane Chiefs - Tri-City Americans6:005:05
 Victoria Royals - Kamloops Blazers5:405:05
 Kelowna Rockets - Portland Winter Hawks2:405:05
 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors3:322:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erie Otters - Owen Sound Attack3:402:00
 Peterborough Petes - Ottawa 67'S4:102:05
 Windsor Spitfires - Sarnia Sting4:702:05
 Saginaw Spirit - Guelph Storm2:202:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Niagara Icedogs10:102:07
 Barrie Colts - Sudbury Wolves4:602:30
 Kingston Frontenacs - Mississauga Steelheads4:521:00
 Ottawa 67'S - North Bay Battalion9:121:00
 Sarnia Sting - Kitchener Rangers0:723:05
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee Stars - Guildford Flames4:319:00
 Manchester Storm - Fife Flyers3:319:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Frydek Mistek - HC Dukla Jihlava6:118:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frankfurt Lions - EK Bad Tolz4:117:00
 Eispiraten Crimmitschau - Wolfe Freiburg2:218:00
 SC Bietigheim Steelers - Lausitzer Fuchse4:218:00
 ESV Kaufbeuren - Landshut Cannibals3:718:00
 EK Bad Nauheim - Dresdner Eislowen5:519:30
 EV Ravensburg - EHC Bayreuth0:419:30
 Heilbronner Falken - Kassel Huskies4:219:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omskie Jastreby - Sibirskie Snaipery3:009:00
 Mamonti Jugri - Belye Medvedi4:309:59
 Tyumenskiy Legion - Kuznec Medvedi6:109:59
 Mamonti Jugri - Belye Medvedi4:310:00
 Tyumenskiy Legion - Kuznec Medvedi6:110:00
 MHK Spartak Moscow - HK Riga3:312:00
 Mytish Atlanty - CSKA Red Army2:212:00
 Reaktor - Tolpar Ufa1:512:00
 Sputnik Almetievsk - Avto1:312:00
 MHK Spartak Moscow - HK Riga3:312:00
 Reaktor - Tolpar Ufa1:512:00
 Mytish Atlanty - CSKA Red Army2:212:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zvezda Chekhov - HK Dynamo Tver4:215:59
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holande - Ukraina0:309:00
 Nīderlande - Ukraina0:309:00
 Kazahstāna - Polija2:313:00
 Rumānija - Igaunija7:315:59
 Horvātija - Lietuva1:316:30
 Slovēnija - Japāna6:220:00
 Lielbritānija - Ungārija1:420:00
 Slovēnija - Japāna6:220:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edmonton Oilers - Nashville Predators3:202:00
 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs1:102:00
 Florida Panthers - Pittsburgh Penguins2:302:00
 Washington Capitals - Philadelphia Flyers2:702:00
 Florida Panthers - Pittsburgh Penguins2:302:00
 Tampa Bay Lightning - New York Islanders3:102:00
 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche1:202:00
 Tampa Bay Lightning - New York Islanders3:102:00
 Edmonton Oilers - Nashville Predators3:202:00
 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs1:102:00
 Washington Capitals - Philadelphia Flyers2:702:00
 New Jersey Devils - Los Angeles Kings3:002:00
 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche1:202:00
 St. Louis Blues - Dallas Stars2:203:00
 Vancouver Canucks - Calgary Flames2:605:00
 Vegas Golden Knights - Carolina Hurricanes5:505:00
 Vancouver Canucks - Calgary Flames2:605:00
 Vegas Golden Knights - Carolina Hurricanes5:505:00
 Detroit Red Wings - Boston Bruins3:119:30
 Buffalo Sabres - Anaheim Ducks2:321:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Checkers - Hartfordas Wolf Pack3:300:59
 Hershey Bears - Springfield Thunderbirds5:202:00
 Utica Comets - Syracuse Crunch4:402:00
 Iowa - Stockton Heat5:202:00
 Rockford IceHogs - San Antonio Rampage2:302:00
 Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins4:202:00
 Grand Rapids Griffins - Texas Stars3:302:00
 Belleville Senators - Laval Rocket2:202:00
 Wilkes-Barre Penguins - Lehigh Valley Phantoms3:502:05
 Ontario Reign - Tucson Roadrunners1:503:59
 Colorado Eagles - San Jose Barracuda3:304:05
 Lake Erie Monsters - Albany Devils0:420:00
 Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers1:122:05
 Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears2:522:05
 Iowa - Stockton Heat7:423:00
 Grand Rapids Griffins - Texas Stars5:123:00
 Toronto Marlies - Laval Rocket5:223:00
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Čehija3:313:15
 Zviedrija - Somija5:116:45
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - Rapperswil Jona Lakers3:216:45
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afurelding - VS Ibv26:3218:00
 Fjoelnir - FH Hafnarfjordur21:2620:00
 Haukar - Valur Reykjavik26:3221:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goztepe - Izmir Bsb SK23:2217:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feakas Kerkiras - Ionikos NF19:1713:00
 Aesx Pylaias - GS Drama 8625:2916:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK - Alstermo IF30:2316:00
 Bodens BK - Skanela IF34:3517:30
 Hammarby - Rimbo HK35:3219:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odder Handbold - TMS Ringsted29:2916:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Suhr Aarau - Kadetten27:2717:00
 St. Gallen - Zurich34:3118:00
 Kriens - RTV 1879 Basel31:2118:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjelovar - MRK Sesvete22:2120:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plzen - Hranice34:2511:30
Austrija - HLA 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 HBA Fivers Wat Margareten - SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten39:3017:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SG West Wien - HSG Barnbach/Koflach33:2319:00
 Fivers WAT Margareten - ULZ Sparkasse Schwaz30:2921:20
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haukar Hafnarfjördur - UMF Stjarnan22:3119:00
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CJF Fleury Loiret HB - Issy Paris Hand33:2818:00
 Nantes Loire Atlantique HB - Chambray Touraine27:2418:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buxtehuder SV - Bad Wildungen31:2516:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 DHG Odense - Gudme HK29:1915:00
 Vendsyssel Handbold - Bjerringbro FH25:2216:00
 Saeby HK - Ringkobing21:3418:00
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zaglebie Lubin25:2820:15
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Craiova - SCM Gloria Buzau23:1815:30
Sievietes - Challenge kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BM Granollers - Sokol Poruba42:2513:30
Sievietes - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Midtjylland - Lada Toljatti28:3815:59
 Siofok KC - CS Magura Cisnadiei34:2216:00
 Midtjylland - Lada Toljatti28:3816:00
 ERD - CSM Bistrita24:2418:00
 Bietigheim - Storhamar28:2718:00
 Podravka - Kobenhavn29:3218:00
 MKS Selgros Lublin - Odense20:3318:00
 Podravka - Kobenhavn29:3218:00
 Erdi - CSM Bistrita24:2418:00
 Bietigheim - Storhamar28:2718:00
 DHK Banik Most - Dvsc28:2920:00
 Most - Dvsc28:2920:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kungalvs HK - Lugi22:2317:44
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forde IL - Volda20:2616:00
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molde HK - Gjerpen34:2019:00
 Fredrikstad - Follo HK Damer36:2819:00
 Byasen - Fana29:2319:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metz Moselle - Esbjerg31:3115:59
 Brest Bretagne Handball - IK Savehof31:2220:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Chelyabinsk - Sgau-Saratov22:2811:00
 Fakel - Kaustik30:2915:00
 Chehovskie Medvedi - Zarja Kaspija33:1915:00
 Fakel - Kaustik30:2915:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arendal - Fyllingen33:2718:00
 Baekkelaget - Il Runar28:2818:59
 BSK Handball Elite - Il Runar28:2819:00
 Haslum HK - ST Hallvard40:2819:00
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angel Zimenez P. Genil - BM Benidorm31:3013:30
 Recoletas Atletico Valladolid - Viveros Herol Bm. Nava26:2413:30
Eiropa - Izaicinājuma kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Halden - Universitet Neva23:2417:00
 BSV Bern Muri - HC Potaissa Tudra33:3618:00
 AM Madeira And Sad - Karvina30:2720:00
 Dukla Prague - Red Boys Differdange37:2420:30
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaipeda Dragunas - Dobeles Tenax27:3314:00
 Polva Serviti (EST) - ASK Minsk (BLR)28:2716:00
Eiropa - EHF Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Globalcaja Ciudad Encantada - Tvis Holstebro29:2712:59
 Magdeburg - RK Gorenje32:2614:00
 Bjerringbro-Silkeborg - SL Benfica24:3316:00
 Melsungen - KS Gwardia Opole26:2116:00
 Rhein Neckar Lowen - Nimes32:3118:00
 Nantes - Ademar Leon34:2818:00
 Aix - Fuchse Berlin23:2520:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaporozhye - HC Brest (BLR)33:3618:00
 Celje Pivovarna Lasko - Paris Handball29:3318:00
 Zaporozhye - Meshkov Brest33:3618:00
 Elverum - Barcelona26:3020:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordhorn - Wetzlar25:3114:29
 TV Bittenfeld - SC Dhfk Leipzig25:2517:00
 GWD Minden - Goppingen27:2617:00
 Burgdorf-Hannover - Die Eulen Ludwigshafen25:2317:00
 TV Bittenfeld - SC Dhfk Leipzig25:2517:00
 GWD Minden - Goppingen27:2617:00
 THW Kiel - HC Erlangen29:1517:00
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rivas Futsal - Colo Colo Zaragoza3:413:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Dynamo Ceske Budejovice - SK Indoss Plzen1:620:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Clube De Portugal - Benfica2:016:20
 Electrico FC - Leoes Porto Salvo1:422:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Eagle - MFK Sinara3:311:00
 Norilskiy Nikel - Novaja Generatsija6:313:00
Teniss
WTA - Sanktpēterburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potapova Anastasija - Parmentjē Paulīne2:010:30
 Baboša Timea - Samsonova Ludmilla1:211:00
 Diačenko Vitālija - Natalija Vihļanceva2:013:00
 Ferro Fiona - Dodina Oseana0:213:30
 Kornē Alīze - Zvonareva Vera2:014:45
 Ahna Kristija - Martincova Terēza2:015:35
WTA - Hua Hin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eikeri Ulrike - Askju Sara Beta2:007:00
 Pereza Elena - Batia Rija2:007:00
 Plipueča Peangtana - Sandersa Storma1:208:00
 Jinga Ksuna Fanga - Kunga Leonija0:208:25
 Lianga Ene Šuo - Amanmuradova Akgula2:010:05
 Muramatsu Čihiro - Stefanini Lucrezia2:110:25
WTA - Dubultspēles - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mattek-Sands B / Riske A - Ostapenko J / Sevastova A06:40
WTA - ITF - Hamilton
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coman Isabelle - Dikosavljevic Andrea0:223:49
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamarra Martins Ingrida - Melissa Verena2:115:59
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timofeeva, Maria - Kenele Karina2:011:00
WTA - ITF - Palmanova (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siskova Anna - Rey Garcia Alba2:011:00
WTA - ITF - Midlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodžersa Šelbija - Falkoni Irina2:001:54
WTA - ITF - Loncestona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muhamada Asia - Aiava Destanee2:003:00
WTA - ITF - Grenoble
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cascino Estelle - Janicijevic Selena2:111:00
 Droguet Aubane - Terzijska Julija1:213:50
 Desperjēra Galle - Dentoni Korinna2:014:14
 Zimmermann Kimberley - Djoubri Salma2:014:40
 Bassols Ribera Marina - Jacquemot Elsa1:214:44
 Jerolimos Margota - Ekani Irys2:016:10
 Adlere Lu - Miyazaki Yuriko0:216:15
 Danna Ketija - Robbe Alice1:218:30
 Marfutina Marija - Mikulskite Justīna2:018:35
WTA - ITF - Trnava
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lansere Sofija - Gjorčeska Lima2:012:00
WTA - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenin Sofia - Ostapenko Jeļena1:201:15
 Viljamsa Serēna - Sevastova Anastasija1:203:44
ATP - Dubultspēles - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mayer L / Molteni A - Demoliner M / Middelkoop M0:221:59
ATP - Dubultspēles - Montpeljēra
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cacic N / Pavic M - Inglot D / Qureshi A-U-h2:112:59
ATP - Dubultspēles - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goransson A / Rungkat C - Erlich J / Vasilevski A2:111:29
ATP - Pune
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerasimovs Jegors - Veselijs Jirži1:213:30
ATP - Buenosairesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kasanova Hernans - Kovaliks Džozefs0:216:30
 Martinez Portero Pedro - Cerundolo Juan Manuel2:017:55
 Žoao Dominges - Horanskis Filips0:219:00
 Sousa Pedro - Bagnis Fakundo1:219:40
ATP - ITF Future - Palm Coast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ritšards Aleksandrs - Mārtiņš Podžus2:018:00
 Ritšards Aleksandrs - Podžus Mārtiņš2:018:00
ATP - ITF Future - Lima
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gomezs-Herera Karloss - Barrios Vera M.T.0:217:49
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fanselovs Sebastians - Bonzi Benjamins0:205:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blankaneo Žeofrejs - Estavezs Maksimiliano2:115:59
ATP - ITF Future - Barnstaple
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hodkin Sean - Džeks Osvalds2:014:55
 Kay Sebastian - Gibbens Jack1:216:04
ATP - ITF Future - Šarmelšeiha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gengels Mareks - Bega Alessandro0:209:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catarina Lucas - Kakao Tiagu2:110:50
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fonio Džovanni - Vrbenskis Mihails2:114:55
ATP - ITF Future - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šots Hugo - Paris, Tom2:112:24
 Bigē Maksens - Martiness Mirko1:212:50
 Steinegger Yannik - Droguet Titouan1:213:10
 Kopps Sandro - Lanz Mischa2:014:40
 Darras Mayeul - Staeheli Luca1:215:50
 Paul Jakub - Voisin Emilien2:016:15
 Boehlers Dominiks - Bayard Damien2:017:25
 Bouquier Arthur - Faivre Pierre0:217:55
 Wenger Damien - Peyrot Alexandre0:218:55
ATP - Monpeljē
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monfilss Gaels - Pospišils Vaseks2:015:30
ATP - Challenger - Launčestons
 NotikumsRezultātsLaiks
 Safvats Mohameds - Bolts Alekss2:004:19
ATP - Challenger - Dubultspēles - Launceston
 NotikumsRezultātsLaiks
 King E / Lock B - Coppejans K / Martos Gornes S2:102:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasspool L / Lawson A - Martinez L D / Reyes-Varela M A1:203:30
ATP - Challenger - Šerburga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moroni Gians Marko - Džuls Mari0:211:29
 Kuzmanovs Dimitars - Arnaboldi Andrea0:213:00
 Basičs Mirza - Vanni Luka2:013:34
ATP - Challenger - Dalasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kudla Deniss - Gomežs Emilio2:002:00
 Kudla Deniss - Rodionovs Jurijs0:221:59
ATP - Kordoba
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garins Kristians - Martins Andrejs2:100:00
 Švarcmans Djego Sebastjans - Djere Laslo2:102:20
ATP - Ņujorka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krjugers Mičels - Sela Dudijs2:119:00
 Džangs Džeisons - Kušnirovičs Garijs2:019:00
 Lorenci Paolo - Garsija-Lopess Giljermo2:020:30
 Rubins Noa - Makdonalds Makenzijs2:021:10
 Soeda Go - Nilsens Frederiks2:022:30
 Tomičs Bernards - Istomins Deniss2:122:35
ATP - Roterdama
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuksovičs Martons - Aleksejs Popirins2:012:00
 Kolšraibers Filips - Stahovskis Sergejs2:014:00
 Barrere Gregoire - Rūsuvori Emīls2:014:00
 Kukuškins Mihails - Madens Janniks2:015:20
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russell Gary - Marrufo Jose1:001:00
 Russell Junior Gary - Nyambayar Tugstsogt1:004:00
 Guillermo Rigondeaux - Solis Liborio1:004:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - Tunet Ibk4:1815:00
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malmo Fbc - Iksu6:514:00
 Endre IF - KAIS Mora8:514:00
 Taby FC Ibk - Jonkopings9:214:30
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZUG United - UHC Thun13:417:00
 UHC Uster - Grasshopper Club Zürich3:517:30
 Chur Unihockey - AD Astra Sarnen6:218:00
 UHC Waldkirch ST Gallen - SV Wiler Ersigen4:919:00
 Tigers Langnau - Floorball Koniz8:1019:00
 UHC Alligator Malans - HC Rychenberg Winterthur5:419:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers Otrokovice - FBC Pullo Trade Ceska Lipa3:319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBF Orebro - Lagan Ibk7:415:00
 Onyx Ibk - IBK Lidkoping12:417:00
 Fagerhult Habo Ibk - Nykvarns Ibf Ungdom10:217:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Helsingborg - Visby Ibk7:218:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SB Welhot - Tiikerit6:918:00
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ogres Vilki - Valmiera5:1018:00
 Lekrings - Kurši7:219:00
Snūkers
Pasaules Grand Prix
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertsons Nīls - Dots Grems10:815:00
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaguares Argentina - Hurricanes23:2601:00
Sievietes - Six Nations
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īrija - Velsa31:1215:00
Anglija - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Wales Raiders - Underbank Rangers8:3016:00
 Hunslet - Coventry Bears36:417:00
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cornish Pirates - Doncaster Knights27:1016:30
 Yorkshire Carnegie - Ampthill17:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Widnes Vikings - Batley Bulldogs32:1217:00
 London Broncos - Whitehaven Warriors36:2017:00
Sešu nāciju kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Itālija35:2217:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 TVN - Kfum Volda3:113:00
 TIF Viking - Ntnui3:116:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AON Amazones - APS Navarchos Votsis3:116:00
 AO Egaleo - AEK Athens0:317:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederiksberg - Aarhus1:312:30
 VK Vestsjaelland - Holte IF0:313:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salon Viesti - Oriveden Ponnistus Orivesi3:217:00
 Nurmon Jymy - Polkky Kuusamo0:317:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Promotey Kamyanske - Bilozgar MedUniv. Vinnytsya3:009:59
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hit Nova Gorica - Jedinstvo Brcko1:317:00
 Nova Kbm Branik Maribor - Calcit Kamnik2:321:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fast DS 1 - Springendal Set-up 653:016:30
 Eurosped Almelo - Apollo 83:016:30
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juvasa Cajasol Volleyball - CV Figaro Peluqueros2:312:59
 Juvasa Cajasol Volleyball - CV Haris2:313:00
 CV Barcelona - MAY Deco Voleibol Logrono1:317:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Engelholms VS - Lunds VK3:017:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Flamengo - Sao Caetano2:300:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Munster - SC Schweriner0:315:30
 Potsdam - Aachen3:117:29
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 CDA Talmassons - Helvia Recina Macerata0:318:00
 Eurospin Ford Sara Pinerolo - Futura Volley Giovani Busto Arsizio3:018:00
 Olbia - Delta Informatica Trentino1:318:00
 Libertas Martignacco - CMC Olimpia Ravenna1:318:00
 Battistelli S.g. Marignano - LPM Bam Mondovi2:318:00
 Volley Sassuolo Asd - Sigel Marsala1:318:00
 Soverato - Barricalla Collegno3:218:00
 Sorella Ramonda Ipag - Cutrofiano Volley2:318:00
 Volley Group Roma - Exacer Montale3:218:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 IL Bisonte Firenze - Fenera Chieri1:318:00
 Bergamo - Cassalmagiore3:118:00
 Busto Arsizio - Novara3:018:00
 Savino Del Bene Scandicci - Saugella Team Monza2:318:00
 UBI Banca San Bernardo Cuneo - Millenium Brescia2:318:00
 IL Bisonte Firenze - Torino1:318:00
 Busto Arsizio - Novara3:018:00
 Savino Del Bene Scandicci - Saugella Team Monza2:318:00
 Bergamo - Cassalmagiore3:118:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Galatasaray3:012:00
 Ankara Karayollari - Aydin B.Sehir Bld.3:014:00
 Vakifbank Turk Telekom - Yesilyurt3:016:30
 Nilufer Belediye - Ankara PTT3:116:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KGC Pro VC - GS Caltex Kixx3:209:00
 KGC Pro VC - Seoul GS Caltex3:209:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Chemik Police0:318:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Chemik Police0:318:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Proton Saratov3:215:59
 Zarechje-Odintsovo - Uralochka-NTMK1:317:00
 Leningradka - Dinamo Moskva2:318:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koll - BK Tromso3:015:30
 TVN - OSI Volleyball3:215:30
 Vbk Nyborg Bergen 1981 - Ntnui Volleyball3:018:00
Vīrieši - Turcija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint Joseph - Afyon K.Hisar Bld.2:312:59
 Jeopark Kula Bld. - Istanbul BBSK 23:112:59
 TFL Altekma - Bigadic BLD3:015:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biolars/Jelgava - Jēkabpils Lūši0:316:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osaka Blazers Sakai - Suntory Sunbirds3:005:00
 Panasonic Panthers - FC Tokyo3:006:00
 Wolfdogs Nagoya - Oita Miyoshi Weisse Adler3:208:00
 JT Thunders - Jtekt Stings1:309:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Plate - Ciudad Voley0:300:59
 Obras San Juan - Ateneo3:103:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saipa Tehran VC - Shahrdary Urmia3:214:30
 Shahrdari Varamin - Paykan Tehran3:014:30
 Shahrdari Arak - Foolad Sirjan Iranian0:314:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Vestsjaelland - Nordenskov Uif0:315:00
 Amager VK - ASV Arhus0:317:00
 Ishoj Volley - Hvidovre VK0:317:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertelge - Sollentuna0:317:00
 Orkelljunga - Falkenberg1:317:00
Vīrieši - Portugāle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leixoes SC - Vitoria SC3:220:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesi - Moda/Maringa3:100:00
 Volei Renata/Campinas - Sada Cruzeiro1:300:00
 Sesi - Moda/Maringa3:100:00
 Barao Blumenau - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao3:101:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETTA - Loimu3:115:30
 Valepa - Savo Volley0:317:00
 Tiikerit - Lakkapaa3:017:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - KAL Jumbos1:306:59
 Seoul Woori Card Hansae - Incheon Korean Air Jumbos1:307:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pirin Balkanstroy - Dunav Ruse3:018:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Nice3:218:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Slepsk Suwalki - PGE Skra Belchatow3:115:45
 Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn3:121:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Kifisias - GS Iraklis3:118:59
 Olympiakos Piraeus - Foinikas Syrou3:020:00
 Olympiakos Piraeus - AO Foinikas Sirou3:020:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Giesen Grizzlys - Friedrichshafen1:318:00
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - TV Buhl3:018:00
 Rottenburg - Heitec Volleys Eltmann3:118:10
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlantide Pallavolo Brescia - Castellana Grotte2:318:00
 BCC Castellana Grotte - New Mater - Agnelli Metalli Bergamo0:318:59
 Peimar Vbc Calci PI - Cassa Rurale Cantu3:019:00
 Edilesse Cavriago - VBC Mondovi0:319:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modena - Revivre Milano3:018:59
 Padova - Trentino2:318:59
 Latina - Argos3:118:59
 Macerata - Ravenna3:019:00
 Modena - Revivre Milano3:019:00
 Perugia - GAS Sales Piacenza3:119:00
 Latina - Argos3:119:00
 Padova - Trentino2:319:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIFK - Akilles1:713:00
 LRK Tornio - Kampparit1:413:00
 OLS - Veitera2:1213:00
 JPS - Narukera3:414:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bollnas - IFK Motala Bandy2:418:00
E-Sports
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG Seed - Aggressive Mode1:117:00
 OG - Ninjas IN Pyjamas2:017:10
 Beastcoast - Omega Gaming2:017:15
 Vicious Gaming - Furia Esports0:219:30
 Team Secret - Vikin.GG2:019:30
 Alliance - Team Singularity2:019:35
 Noping E-Sports - Team Unknown1:119:45
 Omega Gaming - Infamous1:121:25
 Team Liquid - Ninjas IN Pyjamas1:121:30
 Nigma - Aggressive Mode0:221:35
 Thunder Predator - Egoboys2:022:10
 Beastcoast - Vicious Gaming2:023:25
Dota 2 - ESL One LA Online
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikin.GG - Nigma15:04
 Beastcoast - Omega Gaming2:017:14
 Na'Vi - Hellraisers1:117:20
 Gambit Esports - Unique Nova2:017:40
 Evil Geniuses - Team Team2:019:15
 Business Associates - Zoomies2:019:15
 Evil Geniuses - Team Team2:019:15
 Vicious Gaming - Furia Esports0:219:30
 Team Secret - Vikin.GG2:019:30
 Team Spirit - Forze1:119:35
 Demon Slayers - Fighting Pepegas0:221:00
 Midsolokillnoob - Chaos Esports Club0:221:04
 Nigma - Aggressive Mode0:221:35
 Team Team - Team Xolotl0:222:35
 Zoomies - Ghoul2:023:00
 Beastcoast - Vicious Gaming2:023:25
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Surge - Los Angeles Guerrillas3:212:30
 Paris Legion - Toronto Ultra3:115:00
 Dallas Empire - Seattle Surge3:116:00
 New York Subliners - Paris Legion0:318:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Natus Vincere0:217:29
 Complexity Gaming - Natus Vincere0:221:30
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Reciprocity - Team Singularity3:119:00
 Renault Vitality - Endpoint3:119:50
 FC Barcelona Esports - Veloce Esports3:220:40
 Team SoloMid - Dignitas2:321:30
 AS Monaco Esports - Mousesports1:322:20
Rainbow Six - Six Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mibr - Ninjas IN Pyjamas0:202:00
 Giants Gaming - Team Liquid0:202:00
 Team Solomid - Natus Vincere2:017:00
 Team Reciprocity - BDS Esport1:219:50
 Fnatic - Team Empire2:023:00
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves Academy - Cloud9 Academy1:004:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursaspor Esports - Royal Bandits0:113:00
 1907 Fenerbahce Esports - Supermassive Esports1:014:00
 Besiktas Esports Club - Team Aurora1:014:45
 Galakticos - HWA Gaming0:115:50
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabum Esports - Flamengo Esports0:118:00
 Uppercut Esports - Intz E-Sports1:019:00
 Pain Gaming - Progaming Esports1:020:00
 Redemption Poa - Keyd Stars0:121:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Flash - Marines Esports2:112:00
 FTV Esports - Phong VU Buffalo0:215:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandbox Gaming - Kingzone Dragonx1:209:59
 Afreeca Freecs - Hanwa Life Esports2:113:39
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - Counter Logic Gaming0:100:00
 100 Thieves - Team Liquid1:001:00
 Team SoloMid - Team Dignitas1:002:10
 CLoud 9 - FlyQuest1:003:10
 Immortals - 100 Thieves1:022:00
 Golden Guardians - Team SoloMid0:122:55
 Team Dignitas - CLoud 90:123:55
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - Counter Logic Gaming0:100:00
 100 Thieves - Team Liquid1:000:59
 Team SoloMid - Team Dignitas1:002:09
 CLoud 9 - FlyQuest1:003:09
 Immortals - 100 Thieves1:021:59
 Golden Guardians - Team SoloMid0:122:54
 Team Dignitas - CLoud 90:123:55
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Titans - Los Angeles Gladiators3:200:00
 Dallas Fuel - Los Angeles Valiant1:302:00
 Paris Eternal - London Spitfire3:020:00
Galda Teniss
Vīrieši - ITTF - Europe Top 16
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gardos Robert - Bols Timo1:412:25
 Jorgic Darko - Pucar Tomislav4:113:15
 Gardos Robert - Pucar Tomislav4:316:05
 Bols Timo - Jorgic Darko4:117:45
Sievietes - ITTF - ITTF Europe Top 16
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polčanova Sofija - Ērlanda Brita1:410:45
 Pesotska Margarita - Solja Petrissa1:411:35
 Polčanova Sofija - Pesotska Margarita4:215:15
 Ērlanda Brita - Solja Petrissa2:416:55
Austrālijas futbols
Sievietes - AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fremantle - Geelong Cats44:2808:10
Kalnu slēpošana
Sievietes - Supergigants - Garmisch-Partenkirchen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tipplera Tamara - Lie Kajsa Vickhoff1:012:15
 Rēbensburga Viktorija - Sutera Korinne0:112:15
 Curtoni Elena - Marsaglia Frančeska1:012:15
 Haehlen Joana - Ledecka Ester1:012:15
 Stuheca Ilka - Veith Anna1:012:15
 Guta Lara - Bassino Marta0:112:15
 Briņjone Federika - Goggia Sofija1:012:15
 Schmidhofer Nicole - Venier Stephanie1:012:15
 Ortlieb Nina - Miradoli Romane0:112:15
 Pušnere Mirjama - Delago Nicol12:15
MMA
UFC - Hjūstona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalal Youssef - Lingo Austin1:001:30
 Ewell Andre - Martinez Jonathan1:002:10
 Pilarte Domingo - Newson Journey0:102:40
 Johns Miles - Bautista Mario0:103:05
 Morono Alex - Williams Kalinn0:103:35
 Lauren Murphy - Andrea Lī1:004:00
 Giles Trevin - James Krause1:004:35
 Derrick Lewis - Latifi Ilir1:005:15
 Mirsad Bektic - Ige Dan0:105:55
 Adams Juan - Tafa Justin0:106:30
 Shevchenko Valentina - Chookagian, Katlyn1:006:50
 Džounss Džons - Reijess Dominiks1:007:30
Skvošs
Vīrieši - Motor City Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elias Diego - Aubert Benjamin3:000:00
 Elsherbini Mohamed - AU Leo3:001:00
Pludmales volejbols
Sievietes - FIVB Siem Reap
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fendrick L / Hughes S - Suzuki C / Sakaguchi Y2:105:00
 Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S - Cannon T / Reeves K0:206:00
 Suzuki C / Sakaguchi Y - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S2:009:00
 Fendrick L / Hughes S - Cannon T / Reeves K2:010:00
Amerikāņu futbols
ASV - XFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Roughnecks - Los Angeles Wildcats37:1700:00