jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Pirmdiena, 01. Jūn. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ryzhiye Lisy - Belye Rozy3:407:59
 Ryzhiye Lisy - Zelenie Berety3:509:00
 Belye Rozy - Zelenie Berety6:410:00
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy5:110:59
 Zelenie Berety - Ryzhiye Lisy4:812:00
 Zelenie Berety - Belye Rozy5:613:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany2:213:59
 Krasnie Maki - Sinie Ptitsy6:515:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki7:416:00
 Zheltie Tulpany - Sinie Ptitsy2:316:59
 Sinie Ptitsy - Krasnie Maki4:418:00
 Krasnie Maki - Zheltie Tulpany2:819:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany2:519:59
 Krasnie Maki - Sinie Ptitsy3:621:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki5:322:00
Turkmenistan - Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Ahal II - Kopetdag Asgabat II0:113:00
Turkmenistan - Yokary Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balkan FK - FC Asgabat1:116:30
 FC Altyn Asyr - FC Energetik Turkmenbasy Mary6:116:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afturelding - UMF Njardvik2:216:00
 KR Reykjavik - Keflavik1:122:00
 KR Reykjavik - Keflavik IF1:122:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 B36 Torshavn - HB Torshavn2:416:59
 Vikingur Gota - TB Tvoroyri0:016:59
 B36 Torshavn - HB Torshavn2:417:00
 Vikingur Gota - TB Tvoroyri0:017:00
 Skala IF - NSI Runavik0:419:00
 AB Argir - KI Klaksvik0:621:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banants - Gandzasar Kapan1:018:29
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zbrojovka Brno - Dukla Prague0:019:59
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perez Zeledon - Limon1:100:00
 San Carlos - Cartagines1:301:00
 Alajuelense - Deportivo Saprissa2:203:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Petah Tikva - Maccabi Akhi Nazareth4:219:59
 Hapoel Akko - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:119:59
 Ironi Rishon LeZion - Hapoel Ashkelon1:119:59
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel UM EL Fahem1:119:59
 SC Kfar Qasem - Maccabi Petah Tikva0:319:59
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Hasharon1:219:59
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula1:019:59
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Bnei Lod3:019:59
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ashkelon1:120:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Bnei Lod3:020:00
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel UM EL Fahem1:120:00
 SC Kfar Qasem - Maccabi Petah Tikva0:320:00
 Hapoel Petah Tikva - Maccabi Akhi Nazareth4:220:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula1:020:00
 Hapoel Akko - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:120:00
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Hasharon1:220:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba0:020:15
Baltkrievija - ALF Championship, Basic League(2x35min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serebryanka - Arena-28:021:14
Baltkrievija - ALF Championship, Second League (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Amigos - BY Torpedo1:120:30
Baltkrievija - AFL čempionāts, augstākā Līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goryn - Zapad-31:419:59
 Eksitek - Volat Capital2:121:14
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Minsk - Slutsk1:018:00
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Suduva Marijampole - FK Kauno Zalgiris1:018:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randers - Hobro0:115:00
 Randers Freja - Hobro0:115:00
 Midtjylland - AC Horsens0:116:59
 Lyngby BK - FC Copenhagen1:419:00
 AGF Aarhus - Odense1:021:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - RB Leipzig2:421:29
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jinotega - Real Esteli81:7301:00
 San Isidro - Tipitapa82:6301:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Road Warriors - Lions94:9813:00
 Flames - Hunters94:7114:30
Šahs
Starptautisks turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakamura H. - Dubov Daniil17:00
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa0:308:39
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane0:309:40
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:310:00
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:010:39
 Papikyan Emilya - Simonyan Anahit3:112:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:012:40
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:013:00
 Parsadanyan Raisa - Papikyan Emilya3:113:20
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:013:39
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:314:39
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:015:40
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:116:39
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:017:19
 Galstyan, Marine - Matevosyan, Hasmik0:318:20
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:318:40
 Matevosyan, Hasmik - Vardanyan, Rubina0:319:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:220:19
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:020:39
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:021:20
 Hovhannisyan, Mery - Matevosyan, Hasmik0:321:40
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:322:39
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:323:19
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:023:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaytseva Viktoriya - Saltanovskaya Margarita2:309:14
 Orobinskaya Yulia - Lesnaya Yaroslava3:109:45
 Zaytseva Viktoriya - Lesnaya Yaroslava3:010:15
 Orobinskaya Yulia - Saltanovskaya Margarita3:210:45
 Zaytseva Viktoriya - Orobinskaya Yulia3:011:15
 Saltanovskaya Margarita - Zaytseva Viktoriya1:312:15
 Lesnaya Yaroslava - Orobinskaya Yulia1:312:44
 Lesnaya Yaroslava - Zaytseva Viktoriya3:213:15
 Saltanovskaya Margarita - Orobinskaya Yulia1:313:45
 Orobinskaya Yulia - Zaytseva Viktoriya3:114:15
 Saltanovskaya Margarita - Lesnaya Yaroslava2:314:45
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:100:20
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:300:20
 Hovanhannistan Melkon - Sahakyan Andranik3:001:20
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon2:301:39
 Malkhasyan Gagik - Sahakyan Andranik3:001:39
 Antonyan Edvard - Sahakyan Andranik3:001:59
 Nikoghosyan Narek - Hovanhannistan Melkon1:301:59
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:302:19
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:002:19
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek0:302:39
 Vardanian Davit - Sahakyan Andranik3:102:39
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek0:302:40
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:303:00
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:003:00
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard3:103:20
 Nikoghosyan Narek - Sahakyan Andranik3:003:20
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit2:304:20
 Sahakyan Andranik - Hovanhannistan Melkon0:304:20
 Sahakyan Andranik - Malkhasyan Gagik0:304:39
 Nikoghosyan Narek - Antonyan Edvard3:104:39
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:004:59
 Sahakyan Andranik - Antonyan Edvard2:304:59
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:105:19
 Hovanhannistan Melkon - Nikoghosyan Narek3:005:19
 Sahakyan Andranik - Vardanian Davit0:305:39
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:305:39
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit1:306:00
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:106:00
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:206:20
 Sahakyan Andranik - Nikoghosyan Narek0:306:20
 Vardanian Davit - Nikoghosyan Narek2:306:40
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik1:306:40
 Hovanhannistan Melkon - Sahakyan Andranik3:007:00
 Malkhasyan Gagik - Sahakyan Andranik3:007:20
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:207:20
 Nikoghosyan Narek - Hovanhannistan Melkon3:007:39
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:008:19
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen3:108:39
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:309:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:110:00
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:310:20
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben3:110:39
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:011:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:012:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben2:314:39
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben0:315:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:015:40
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:016:39
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:017:19
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:117:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik2:318:40
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:319:20
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit1:320:19
 Antonyan Edvard - Nikoghosyan Narek1:321:20
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit0:321:40
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:322:39
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:023:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demchenko Vladislav - Rybakov Yuriy3:200:20
 Kireev Sergey - Gaynyuk Vladimir1:300:20
 Khakhamidi Pavel - Stepanov Denis2:300:20
 Chukanov Marat - Sarma Sergey3:100:55
 Vakhrushev Victor - Gavrilov Yuriy3:000:55
 Chukanov Marat - Sarma Sergey3:100:55
 Kushko Dmitriy - Boychuk Vladimir3:000:55
 Boychuk Vladimir - Demchenko Vladislav3:201:30
 Sarma Sergey - Kireev Sergey3:201:30
 Gavrilov Yuriy - Khakhamidi Pavel3:001:30
 Chukanov Marat - Gaynyuk Vladimir0:302:04
 Vakhrushev Victor - Stepanov Denis3:102:04
 Kushko Dmitriy - Rybakov Yuriy3:102:04
 Chukanov Marat - Gaynyuk Vladimir0:302:05
 Vakhrushev Victor - Stepanov Denis3:102:05
 Kushko Dmitriy - Rybakov Yuriy3:102:05
 Kushko Dmitriy - Demchenko Vladislav0:302:39
 Vakhrushev Victor - Khakhamidi Pavel3:202:39
 Chukanov Marat - Kireev Sergey1:302:39
 Vakhrushev Victor - Khakhamidi Pavel3:202:40
 Chukanov Marat - Kireev Sergey1:302:40
 Kushko Dmitriy - Demchenko Vladislav0:302:40
 Gavrilov Yuriy - Stepanov Denis3:203:14
 Boychuk Vladimir - Rybakov Yuriy2:303:14
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir1:303:14
 Boychuk Vladimir - Rybakov Yuriy2:303:15
 Gavrilov Yuriy - Stepanov Denis3:203:15
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir1:303:15
 Gaynyuk Vladimir - Kireev Sergey3:003:49
 Rybakov Yuriy - Demchenko Vladislav1:303:49
 Stepanov Denis - Khakhamidi Pavel3:003:49
 Rybakov Yuriy - Demchenko Vladislav1:303:50
 Gaynyuk Vladimir - Kireev Sergey3:003:50
 Stepanov Denis - Khakhamidi Pavel3:003:50
 Gavrilov Yuriy - Vakhrushev Victor3:104:24
 Boychuk Vladimir - Kushko Dmitriy3:104:24
 Sarma Sergey - Chukanov Marat2:304:24
 Boychuk Vladimir - Kushko Dmitriy3:104:25
 Gavrilov Yuriy - Vakhrushev Victor3:104:25
 Butkov Maksim - Borodachev Aleksander2:308:30
 Derevinskiy Dmitriy - Lebedev Denis0:309:00
 Oleynik Ivan - Komendant Yuriy3:209:00
 Maxim Balakirev - Turchenko Dmitriy3:209:30
 Butkov Maksim - Likhitsky Alexander0:309:30
 Gutnichenko Aleksey - Khudoshin Nikolay0:309:30
 Oleynik Ivan - Khudoshin Nikolay3:110:00
 Naida Alexander - Butkov Maksim3:010:00
 Derevinskiy Dmitriy - Maxim Balakirev3:110:00
 Lebedev Denis - Turchenko Dmitriy2:310:30
 Gutnichenko Aleksey - Komendant Yuriy3:010:30
 Turchenko Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy3:110:59
 Oleynik Ivan - Gutnichenko Aleksey1:310:59
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander3:111:00
 Turchenko Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy3:111:00
 Khudoshin Nikolay - Komendant Yuriy3:211:30
 Lebedev Denis - Maxim Balakirev3:111:30
 Borodachev Aleksander - Butkov Maksim3:211:30
 Komendant Yuriy - Oleynik Ivan3:112:00
 Lebedev Denis - Derevinskiy Dmitriy3:212:00
 Turchenko Dmitriy - Maxim Balakirev3:012:30
 Khudoshin Nikolay - Gutnichenko Aleksey3:012:30
 Butkov Maksim - Naida Alexander1:313:00
 Maxim Balakirev - Derevinskiy Dmitriy2:313:00
 Komendant Yuriy - Gutnichenko Aleksey2:313:30
 Turchenko Dmitriy - Lebedev Denis0:313:30
 Gutnichenko Aleksey - Oleynik Ivan2:313:59
 Diachenko Viacheslav - Kanunnikov Ilya0:314:30
 Ratushniak Vladislav - Matveev Denis3:214:30
 Komendant Yuriy - Khudoshin Nikolay3:114:30
 Diachenko Viacheslav - Kanunnikov Ilya0:314:30
 Zholubak Mykhailo - Yolkin Anton3:115:00
 Krutko Aleksey - Zemyancev Sergei3:015:00
 Alistratov Aleksandr - Alekseev Safrat0:315:14
 Yolkin Anton - Krutko Aleksey1:315:30
 Matveev Denis - Zemyancev Sergei3:015:30
 Ermolaev Aleksandr - Maleev Nikita3:015:30
 Kanunnikov Ilya - Zholubak Mykhailo3:116:00
 Ratushniak Vladislav - Diachenko Viacheslav3:016:00
 Diachenko Viacheslav - Matveev Denis3:116:30
 Zholubak Mykhailo - Ratushniak Vladislav0:316:30
 Krutko Aleksey - Kanunnikov Ilya1:317:00
 Zemyancev Sergei - Yolkin Anton0:317:00
 Alistratov Aleksandr - Goradze Artur3:217:15
 Matveev Denis - Yolkin Anton1:317:30
 Kanunnikov Ilya - Zemyancev Sergei3:017:30
 Rodin Aleksey - Alekseev Safrat1:317:45
 Ratushniak Vladislav - Krutko Aleksey2:318:00
 Diachenko Viacheslav - Zholubak Mykhailo2:318:00
 Alekseev Safrat - Alistratov Aleksandr2:318:15
 Krutko Aleksey - Diachenko Viacheslav0:318:29
 Zholubak Mykhailo - Matveev Denis3:118:30
 Krutko Aleksey - Diachenko Viacheslav0:318:30
 Rodin Aleksey - Goradze Artur2:318:44
 Zemyancev Sergei - Ratushniak Vladislav2:319:00
 Kovalenko Sergey - Vavrenyuk Sergey3:219:00
 Yolkin Anton - Kanunnikov Ilya3:019:00
 Rodin Aleksey - Alistratov Aleksandr3:219:15
 Ratushniak Vladislav - Yolkin Anton3:119:30
 Kovalenko Sergey - Ermolaev Aleksandr3:019:30
 Matveev Denis - Kanunnikov Ilya2:319:30
 Ratushniak Vladislav - Yolkin Anton3:119:30
 Matveev Denis - Kanunnikov Ilya2:319:30
 Alekseev Safrat - Goradze Artur2:319:45
 Zholubak Mykhailo - Krutko Aleksey2:320:00
 Diachenko Viacheslav - Zemyancev Sergei1:320:00
 Maleev Nikita - Vavrenyuk Sergey3:020:00
 Goradze Artur - Alistratov Aleksandr3:020:15
 Zemyancev Sergei - Zholubak Mykhailo2:320:30
 Krutko Aleksey - Matveev Denis1:320:30
 Vavrenyuk Sergey - Ermolaev Aleksandr1:320:30
 Alekseev Safrat - Rodin Aleksey1:320:45
 Kanunnikov Ilya - Ratushniak Vladislav1:321:00
 Maleev Nikita - Kovalenko Sergey0:321:00
 Yolkin Anton - Diachenko Viacheslav3:221:00
 Reva Vadim - Chilikin Aleksandr0:322:00
 Grabskiy Andrey - Kalenik Sergey3:122:00
 Reva Vadim - Chilikin Aleksandr0:322:00
 Khorolsky Vitaly - Shapoval Aleksandr0:322:35
 Gusev Vitaliy - Sarma Sergey2:322:35
 Reva Vadim - Chernetskiy Igor0:323:10
 Kim Dmitriy - Chilikin Aleksandr3:223:45
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey3:223:45
 Kim Dmitriy - Chilikin Aleksandr3:223:45
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey3:223:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klos Patrik - Martinko Tomas1:309:00
 Reitspies David - Vrablik Jiri3:209:30
 Prokopcovs Dmitrijs - Gavlas Antonin3:010:20
 Tregler Tomas - Seibert Jakub3:010:50
 Klos Patrik - Reitspies David1:311:15
 Prokopcovs Dmitrijs - Vrablik Jiri3:011:40
 Seibert Jakub - Martinko Tomas3:212:05
 Tregler Tomas - Gavlas Antonin3:212:30
 Klos Patrik - Prokopcovs Dmitrijs0:312:55
 Reitspies David - Martinko Tomas3:013:30
 Tregler Tomas - Vrablik Jiri3:213:55
 Seibert Jakub - Gavlas Antonin0:314:25
 Reitspies David - Prokopcovs Dmitrijs3:114:55
 Klos Patrik - Tregler Tomas0:315:10
 Gavlas Antonin - Martinko Tomas3:015:35
 Seibert Jakub - Vrablik Jiri0:316:00
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Babenko Pavlo - Naplokov Oleksii2:307:59
 Trydukh Igor - Hnoievoi Roman3:008:04
 Yakymchuk Yevhen - Pakhnyuk Victor1:308:15
 Krasutskyi Adam - Solomko Serhii3:208:19
 Skyba Aleksander - Ivanov Viktor1:308:30
 Kolesnik Yuriy - Shukin Dmitriy1:308:34
 Makovka Yaroslav - Zaporozhets Dmitriy3:208:45
 Avgustov Aleksey - Populovskyi Eduard0:308:50
 Aleksandr Gress - Tymchenko Volodymyr3:008:54
 Babenko Pavlo - Ivanov Viktor3:109:00
 Obischenko Andrey - Burdelnyy Sergey3:109:15
 Arevkin Timofey - Kuzmenko Alexander2:309:20
 Antipov Artem - Perepelytsia Serhii1:309:25
 Skyba Aleksander - Naplokov Oleksii0:309:30
 Trydukh Igor - Shukin Dmitriy3:209:34
 Yakymchuk Yevhen - Zaporozhets Dmitriy2:309:44
 Krasutskyi Adam - Populovskyi Eduard3:009:49
 Sydorenko Andrii - Voloshko Valery2:309:55
 Babenko Pavlo - Skyba Aleksander3:210:00
 Burdelnyy Sergey - Pakhnyuk Victor3:110:15
 Kuzmenko Alexander - Solomko Serhii3:110:20
 Aleksandr Gress - Perepelytsia Serhii3:010:24
 Ivanov Viktor - Naplokov Oleksii0:310:30
 Kolesnik Yuriy - Turchenko Tymur1:310:35
 Makovka Yaroslav - Obischenko Andrey0:310:44
 Avgustov Aleksey - Arevkin Timofey3:210:50
 Voloshko Valery - Tymchenko Volodymyr1:310:55
 Skyba Aleksander - Babenko Pavlo0:311:00
 Yakymchuk Yevhen - Burdelnyy Sergey2:311:15
 Krasutskyi Adam - Kuzmenko Alexander3:111:20
 Antipov Artem - Sydorenko Andrii1:311:25
 Naplokov Oleksii - Ivanov Viktor0:311:30
 Turchenko Tymur - Shukin Dmitriy3:211:35
 Obischenko Andrey - Zaporozhets Dmitriy3:111:45
 Arevkin Timofey - Populovskyi Eduard3:211:50
 Aleksandr Gress - Voloshko Valery3:011:54
 Naplokov Oleksii - Skyba Aleksander3:212:00
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman2:312:05
 Makovka Yaroslav - Pakhnyuk Victor3:112:14
 Avgustov Aleksey - Solomko Serhii3:112:20
 Sydorenko Andrii - Perepelytsia Serhii3:012:25
 Ivanov Viktor - Babenko Pavlo2:312:30
 Trydukh Igor - Turchenko Tymur3:112:34
 Yakymchuk Yevhen - Obischenko Andrey3:212:45
 Krasutskyi Adam - Arevkin Timofey1:312:49
 Antipov Artem - Tymchenko Volodymyr3:112:55
 Naplokov Oleksii - Babenko Pavlo2:313:00
 Makovka Yaroslav - Burdelnyy Sergey3:113:15
 Avgustov Aleksey - Kuzmenko Alexander0:313:20
 Aleksandr Gress - Sydorenko Andrii3:113:24
 Ivanov Viktor - Skyba Aleksander3:213:30
 Shukin Dmitriy - Hnoievoi Roman2:313:35
 Zaporozhets Dmitriy - Pakhnyuk Victor3:013:44
 Populovskyi Eduard - Solomko Serhii2:313:50
 Antipov Artem - Voloshko Valery0:313:55
 Trydukh Igor - Kolesnik Yuriy0:314:04
 Yakymchuk Yevhen - Makovka Yaroslav2:314:15
 Krasutskyi Adam - Avgustov Aleksey3:114:19
 Perepelytsia Serhii - Tymchenko Volodymyr1:314:25
 Turchenko Tymur - Hnoievoi Roman2:314:34
 Obischenko Andrey - Pakhnyuk Victor3:214:45
 Arevkin Timofey - Solomko Serhii3:214:50
 Aleksandr Gress - Antipov Artem3:014:54
 Burdelnyy Sergey - Zaporozhets Dmitriy1:315:14
 Kuzmenko Alexander - Populovskyi Eduard3:015:20
 Sydorenko Andrii - Tymchenko Volodymyr0:315:25
 Voronenkov Vladimir - Kilyakin Petro3:215:30
 Litvinov Vladislav - Kosarev semen0:315:34
 Kunchurov Dmitriy - Hryshyn Oleksandr2:315:44
 Voloshko Valery - Perepelytsia Serhii3:215:55
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav3:216:00
 Voronin Mikhail - Yevhen Kyi3:116:04
 Kindzersky Yuri - Kholodkevych Volodymyr2:316:15
 Sazhnev Vitalii - Cherepnin Maksym1:316:24
 Ivchenko Denis - Ivchenko Kirill1:316:35
 Dovzhenko Sergey - Gatsenko Igor3:016:45
 Udovenko Ivan - Kokunin Yuriy0:316:50
 Kirsanov Konstantin - Moroz Kostiantyn2:316:55
 Korniyenko Nikolay - Voronenkov Vladimir1:317:00
 Litvinov Vladislav - Yevhen Kyi2:317:04
 Kunchurov Dmitriy - Kholodkevych Volodymyr1:317:15
 Oleh Kasian - Tkachenko Artem0:317:20
 Kovalchuk Oleksandr - Havrysh Daniil1:317:25
 Ivchenko Kirill - Kosarev semen3:117:34
 Gatsenko Igor - Hryshyn Oleksandr3:117:45
 Kovalchuk Pavlo - Kurtenko Andrey1:317:50
 Sazhnev Vitalii - Moroz Kostiantyn3:017:54
 Kilyakin Petro - Korniyenko Nikolay3:118:00
 Voronin Mikhail - Ivchenko Denis1:318:05
 Kindzersky Yuri - Dovzhenko Sergey1:318:14
 Udovenko Ivan - Tkachenko Artem1:318:20
 Havrysh Daniil - Cherepnin Maksym3:218:25
 Voronenkov Vladimir - Klim Vladislav0:318:29
 Litvinov Vladislav - Ivchenko Kirill3:218:34
 Kunchurov Dmitriy - Gatsenko Igor2:318:44
 Kurtenko Andrey - Kokunin Yuriy0:318:49
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr3:118:55
 Kilyakin Petro - Klim Vladislav19:00
 Ivashkin Aleksander - Korniyenko Nikolay3:119:00
 Ivchenko Denis - Yevhen Kyi3:119:04
 Dovzhenko Sergey - Kholodkevych Volodymyr1:319:15
 Oleh Kasian - Kovalchuk Pavlo3:119:20
 Sazhnev Vitalii - Havrysh Daniil3:019:24
 Klim Vladislav - Kilyakin Petro3:219:30
 Voronin Mikhail - Kosarev semen3:119:35
 Kindzersky Yuri - Hryshyn Oleksandr2:319:44
 Udovenko Ivan - Kurtenko Andrey0:319:50
 Kovalchuk Oleksandr - Moroz Kostiantyn0:319:55
 Ivashkin Aleksander - Voronenkov Vladimir3:220:00
 Klim Vladislav - Voronenkov Vladimir20:00
 Litvinov Vladislav - Ivchenko Denis3:020:04
 Kunchurov Dmitriy - Dovzhenko Sergey1:320:15
 Kovalchuk Pavlo - Tkachenko Artem3:120:20
 Kirsanov Konstantin - Cherepnin Maksym3:120:25
 Kilyakin Petro - Voronenkov Vladimir3:120:30
 Voronin Mikhail - Ivchenko Kirill3:120:34
 Kindzersky Yuri - Gatsenko Igor1:320:45
 Oleh Kasian - Kokunin Yuriy3:120:50
 Sazhnev Vitalii - Kovalchuk Oleksandr0:320:54
 Yevhen Kyi - Kosarev semen3:221:05
 Kholodkevych Volodymyr - Hryshyn Oleksandr3:021:14
 Udovenko Ivan - Kovalchuk Pavlo0:321:20
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil1:321:25
 Litvinov Vladislav - Voronin Mikhail1:321:34
 Kunchurov Dmitriy - Kindzersky Yuri3:121:44
 Oleh Kasian - Kurtenko Andrey2:321:49
 Moroz Kostiantyn - Cherepnin Maksym0:321:55
 Ivchenko Denis - Kosarev semen2:322:04
 Dovzhenko Sergey - Hryshyn Oleksandr3:022:15
 Tkachenko Artem - Kokunin Yuriy3:222:20
 Sazhnev Vitalii - Kirsanov Konstantin1:322:24
 Ivchenko Kirill - Yevhen Kyi2:322:35
 Gatsenko Igor - Kholodkevych Volodymyr2:322:45
 Udovenko Ivan - Oleh Kasian2:322:50
 Kovalchuk Oleksandr - Cherepnin Maksym2:322:55
 Kovalchuk Pavlo - Kokunin Yuriy0:323:20
 Havrysh Daniil - Moroz Kostiantyn2:323:25
 Kurtenko Andrey - Tkachenko Artem3:023:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ramenskiy Igor - Pandur Ivan3:000:00
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir3:100:00
 Shagarov Oleg - Serebrennikov Alexandr0:300:00
 Ramenskiy Igor - Pandur Ivan3:000:00
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey3:100:29
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov1:300:29
 Alexander Frolov - Elistratov Igor3:200:30
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey3:100:30
 Menshikov Andrey - Pandur Ivan1:301:00
 Vladimir Safonov - Serebrennikov Alexandr3:001:00
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:001:00
 Menshikov Andrey - Pandur Ivan1:301:00
 Abramov Kirill - Alexander Frolov0:301:30
 Ramenskiy Igor - Kuzmin Sergey3:101:30
 Abramov Kirill - Alexander Frolov0:301:30
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey3:101:30
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:207:00
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh3:107:00
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:007:00
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:207:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:207:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor1:307:30
 Vukolov Andrey - Klimentev Vladimir2:307:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor1:307:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:207:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg3:007:59
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:107:59
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg3:008:00
 Igor Tukh - Vukolov Andrey3:008:00
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:108:30
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:108:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey2:308:30
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem1:309:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:109:00
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:009:00
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem1:309:00
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:009:00
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir0:309:29
 Kryuchkov Evgenii - Matveev Igor3:009:29
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir0:309:30
 Kryuchkov Evgenii - Matveev Igor3:009:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander0:309:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy1:310:59
 Molodtsov Denis - Evgeniy Ilyukhin1:310:59
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill2:310:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy1:311:00
 Molodtsov Denis - Evgeniy Ilyukhin1:311:00
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill2:311:00
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:111:30
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo3:011:30
 Alexander Frolov - Demic Ying3:011:30
 Evgeniy Ilyukhin - Sayanov Denis0:312:00
 Abramov Kirill - Alexander Frolov2:312:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:112:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:312:29
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis2:312:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir1:312:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy2:313:00
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis2:313:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov2:313:00
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis2:313:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov2:313:00
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey2:313:30
 Abramov Kirill - Demic Ying3:113:30
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Nemashkalo3:113:30
 Menshikov Andrey - Kuzmin Sergey3:015:00
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur3:115:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:015:00
 Menshikov Andrey - Kuzmin Sergey3:015:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:015:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:315:29
 Ramenskiy Igor - Novikov Ilya0:315:29
 Rakhmanov Viktor - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:315:30
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery1:315:30
 Ramenskiy Igor - Novikov Ilya0:315:30
 Kuzmin Sergey - Ramenskiy Igor3:016:00
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg0:316:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor1:316:00
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg0:316:00
 Kuzmin Sergey - Ramenskiy Igor3:016:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila1:316:30
 Novikov Ilya - Menshikov Andrey3:216:30
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov1:316:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila1:316:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:216:59
 Menshikov Andrey - Ramenskiy Igor2:316:59
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:217:00
 Andreev Danila - Rakhmanov Viktor0:317:00
 Menshikov Andrey - Ramenskiy Igor2:317:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:117:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:117:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:317:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:117:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:117:30
 Pyshkin Sergey - Klimentev Vladimir3:019:00
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey0:319:00
 Pyshkin Sergey - Klimentev Vladimir3:019:00
 Vakar Sergey - Ivanov Viktor3:019:59
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem0:319:59
 Klimentev Vladimir - Vukolov Andrey3:020:00
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:020:00
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg2:320:30
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei0:320:30
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:221:00
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem3:221:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:021:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:021:00
 Vakar Sergey - Gribkov Alexander2:321:30
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:121:30
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly3:222:59
 Sayanov Denis - Ogay Sergey1:322:59
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly3:223:00
 Alexander Frolov - Elistratov Igor1:323:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey1:323:00
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Nemashkalo3:123:30
 Abramov Kirill - Demic Ying3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paukov Vadim - Voitenko Yaroslav2:300:09
 Holoborodko Yevhenii - Krivenko Vitalii0:300:40
 Voitenko Yaroslav - Anton Myrza2:301:09
 Holoborodko Yevhenii - Voitenko Yaroslav0:301:39
 Paukov Vadim - Krivenko Vitalii0:302:10
 Chaplyanka Anatoliy - Kryshtal Dmytro02:20
 Holoborodko Yevhenii - Vadim Paukov3:102:39
 Holoborodko Yevhenii - Paukov Vadim3:102:40
 Krivenko Vitalii - Anton Myrza1:303:09
 Veliev Anton - Vakulin Artem1:307:50
 Gerasimov Oleksandr - Yanishevskiy Ilya1:307:55
 Kovalov Oleksandr - Shkurupii Aleksandr0:308:25
 Kovalov Oleksandr - Shkurupii Oleksandr0:308:25
 Obidnyi Oleg - Vasylchuk Pavlo0:308:30
 Uchen Mykola - Illiushchenko Serhii1:308:34
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:108:39
 Plokhotniuk Mikhail - Pyasta Pavlo3:008:45
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily2:308:50
 Ponomarenko Sergey - Alekseenko Dmytro3:109:00
 Buryak Borys - Kuznetsov Ihor3:109:05
 Belanchik Dmitriy - Vadim Paukov2:309:09
 Belanchik Dmitriy - Paukov Vadim2:309:10
 Simonchuk David - Mosyuk Mikhail1:309:15
 Ivanov Leonid - Moshynskyy Oleg3:009:20
 Danilyuk Nazar - Gordiy Andrey3:209:25
 Veliev Anton - Shkurupii Oleksandr2:309:34
 Veliev Anton - Shkurupii Aleksandr2:309:35
 Gerasimov Oleksandr - Vasylchuk Pavlo0:309:40
 Nesterenko Artem - Illiushchenko Serhii0:309:44
 Pesternykov Denys - Berezynskyi Serhii3:209:49
 Prakht Igor - Akhlamov Sergiy0:309:55
 Kovalchuk Nazar - Verbyany Vasily1:310:00
 Alekseenko Dmytro - Vakulin Artem1:310:09
 Kuznetsov Ihor - Yanishevskiy Ilya3:010:15
 Uchen Mykola - Belanchik Dmitriy0:310:20
 Baklykov Andrey - Simonchuk David3:210:24
 Plokhotniuk Mikhail - Moshynskyy Oleg3:110:30
 Kushnyr Vasiliy - Danilyuk Nazar3:110:35
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey3:110:44
 Obidnyi Oleg - Buryak Borys0:310:50
 Nesterenko Artem - Paukov Vadim1:310:55
 Nesterenko Artem - Vadim Paukov1:310:55
 Pesternykov Denys - Mosyuk Mikhail2:311:00
 Akhlamov Sergiy - Pyasta Pavlo3:111:04
 Kovalchuk Nazar - Gordiy Andrey3:011:10
 Veliev Anton - Alekseenko Dmytro3:111:19
 Gerasimov Oleksandr - Kuznetsov Ihor1:311:25
 Belanchik Dmitriy - Illiushchenko Serhii2:311:30
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:111:34
 Ivanov Leonid - Prakht Igor1:311:40
 Danilyuk Nazar - Verbyany Vasily3:211:45
 Ponomarenko Sergey - Shkurupii Oleksandr1:311:54
 Ponomarenko Sergey - Shkurupii Aleksandr1:311:55
 Buryak Borys - Vasylchuk Pavlo0:312:00
 Nesterenko Artem - Belanchik Dmitriy2:312:05
 Pesternykov Denys - Simonchuk David3:212:09
 Plokhotniuk Mikhail - Akhlamov Sergiy2:312:14
 Kovalchuk Nazar - Danilyuk Nazar3:112:20
 Kovalov Oleksandr - Vakulin Artem3:112:29
 Obidnyi Oleg - Yanishevskiy Ilya2:312:34
 Uchen Mykola - Paukov Vadim0:312:40
 Uchen Mykola - Vadim Paukov0:312:40
 Baklykov Andrey - Mosyuk Mikhail3:212:45
 Prakht Igor - Moshynskyy Oleg3:212:49
 Kushnyr Vasiliy - Gordiy Andrey3:012:55
 Veliev Anton - Ponomarenko Sergey3:213:04
 Gerasimov Oleksandr - Buryak Borys1:313:09
 Nesterenko Artem - Uchen Mykola3:213:15
 Pesternykov Denys - Baklykov Andrey3:213:20
 Ivanov Leonid - Pyasta Pavlo3:213:24
 Kovalchuk Nazar - Kushnyr Vasiliy0:313:30
 Kovalov Oleksandr - Alekseenko Dmytro3:013:39
 Obidnyi Oleg - Kuznetsov Ihor2:313:44
 Paukov Vadim - Illiushchenko Serhii1:313:50
 Plokhotniuk Mikhail - Prakht Igor3:113:59
 Gordiy Andrey - Verbyany Vasily3:214:04
 Shkurupii Aleksandr - Vakulin Artem1:314:15
 Vasylchuk Pavlo - Yanishevskiy Ilya3:214:19
 Ivanov Leonid - Akhlamov Sergiy3:114:34
 Veliev Anton - Kovalov Oleksandr2:314:50
 Gerasimov Oleksandr - Obidnyi Oleg1:314:54
 Moshynskyy Oleg - Pyasta Pavlo0:315:09
 Ponomarenko Sergey - Vakulin Artem2:315:25
 Buryak Borys - Yanishevskiy Ilya3:115:30
 Panchenko Bogdan - Zazimko Sergey1:315:35
 Plokhotniuk Mikhail - Ivanov Leonid0:315:44
 Vakarash Roman - Sydorak Nazarii2:315:49
 Cherednichenko Pavlo - Myronchenko Mykhaylo0:315:55
 Alekseenko Dmytro - Shkurupii Aleksandr1:316:00
 Kuznetsov Ihor - Vasylchuk Pavlo3:016:04
 Matviienko Serhii - Volynets Oleg1:316:10
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn3:216:15
 Prakht Igor - Pyasta Pavlo1:316:20
 Vorsulyak Yaroslav - Ivasiv Volodymyr0:316:24
 Kolesnik Petr - Rubkov Sergey2:316:30
 Chermensky Andrey - Boiko Serhii1:316:40
 Udovichenko Serhii - Zazimko Sergey1:316:45
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:016:50
 Akhlamov Sergiy - Moshynskyy Oleg3:116:55
 Zenyuk Andrey - Sydorak Nazarii3:217:00
 Fashchevskiy Ivan - Myronchenko Mykhaylo2:317:04
 Tsybulin Sergey - Shcherbak Denys3:117:10
 Tkachenko Oleksandr - Chermensky Andrey3:217:15
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii1:317:20
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn3:017:25
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav2:317:34
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr1:317:39
 Tsybulin Sergey - Boiko Serhii3:117:45
 Chermensky Andrey - Shcherbak Denys2:317:50
 Udovichenko Serhii - Volynets Oleg3:017:55
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy3:218:00
 Zenyuk Andrey - Ivasiv Volodymyr3:018:09
 Fashchevskiy Ivan - Rubkov Sergey1:318:14
 Tsybulin Sergey - Chermensky Andrey3:118:20
 Tkachenko Oleksandr - Boiko Serhii3:018:25
 Matviienko Serhii - Zazimko Sergey0:318:30
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym2:318:34
 Vorsulyak Yaroslav - Sydorak Nazarii1:318:45
 Kolesnik Petr - Myronchenko Mykhaylo3:218:49
 Tsybulin Sergey - Tkachenko Oleksandr0:318:55
 Boiko Serhii - Shcherbak Denys1:319:00
 Udovichenko Serhii - Matviienko Serhii3:119:05
 Vahta Dmitriy - Yunchyk Valentyn0:319:09
 Zenyuk Andrey - Vorsulyak Yaroslav3:019:20
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:219:24
 Panchenko Bogdan - Volynets Oleg3:119:40
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy2:319:44
 Vakarash Roman - Ivasiv Volodymyr3:119:55
 Cherednichenko Pavlo - Rubkov Sergey3:020:00
 Yarovoi Oleksandr - Kramarenko Aleksandr2:320:05
 Komar Vadim - Tytyunnik Oleksii3:220:10
 Udovichenko Serhii - Panchenko Bogdan2:320:15
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:320:20
 Zenyuk Andrey - Vakarash Roman3:120:30
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo1:320:34
 Volokhov Vladislav - Kramarenko Aleksandr3:020:40
 Yarovoi Oleksandr - Komar Vadim0:320:45
 Volynets Oleg - Zazimko Sergey1:320:50
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:020:54
 Ivasiv Volodymyr - Sydorak Nazarii1:321:05
 Rubkov Sergey - Myronchenko Mykhaylo3:121:09
 Volokhov Vladislav - Tytyunnik Oleksii2:321:15
 Komar Vadim - Kramarenko Aleksandr3:121:20
 Nechyporuk Vadym - Yunchyk Valentyn0:321:30
 Volokhov Vladislav - Komar Vadim1:321:50
 Yarovoi Oleksandr - Tytyunnik Oleksii0:321:55
 Volokhov Vladislav - Yarovoi Oleksandr0:322:25
 Tytyunnik Oleksii - Kramarenko Aleksandr3:022:30
 Holoborodko Yevhenii - Anton Myrza2:323:10
 Metla Alexey - Derevinskiy Dmitriy1:323:35
 Gavrilyuk Oleg - Bosak Viktor0:323:45
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bluhms Florians - Steinle David4:110:50
 Wenger Nico - Chamorro Miguel4:211:39
 Bluhms Florians - Wenger Nico4:212:40
 Chamorro Miguel - Steinle David3:413:30
 Bluhms Florians - Chamorro Miguel4:314:30
 Wenger Nico - Steinle David0:415:20
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karingtons Stuarts - Džounss Džaks3:117:00
 Tramps Džuds - Greiss Deivids3:017:00
 Velss Daniels - Slesors Eliots1:318:00
 Gilberts Deivids - Page Jackson3:018:30
 Velss Daniels - Greiss Deivids2:219:30
 Gilberts Deivids - Džounss Džaks2:219:30
 Karingtons Stuarts - Page Jackson2:220:30
 Tramps Džuds - Slesors Eliots3:121:10
 Gilberts Deivids - Karingtons Stuarts3:022:30
 Slesors Eliots - Greiss Deivids3:122:45
 Džounss Džaks - Page Jackson0:323:15
E-Sports
Counter Strike - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG Chillin - Warriors International1:102:00
 Chaos - Morning Light02:00
 Triumph Gaming - Alcoholics Anonymous2:004:00
Starcraft - Gold Series Team Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triumphant Song Gaming - Invictus Gaming1:514:00
 Team Laopaoer - Alpha X4:315:05
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins (MAGISTR) - Nashville Predators (REDDEVIL)11:310:59
 Pittsburgh Penguins (MAGISTR) - Calgary Flames (SCRATE)2:111:19
 Nashville Predators (REDDEVIL) - Calgary Flames (SCRATE)2:211:39
 Nashville Predators (REDDEVIL) - Pittsburgh Penguins (MAGISTR)0:212:00
 Calgary Flames (SCRATE) - Pittsburgh Penguins (MAGISTR)0:212:20
 Calgary Flames (SCRATE) - Nashville Predators (REDDEVIL)2:512:40
 Florida Panthers (MAGISTR) - Buffalo Sabres (REDDEVIL)2:816:59
 Florida Panthers (MAGISTR) - Vancouver Canucks (SHKET)3:117:19
 Buffalo Sabres (REDDEVIL) - Vancouver Canucks (SHKET)3:117:39
 Buffalo Sabres (REDDEVIL) - Florida Panthers (MAGISTR)5:318:00
 Vancouver Canucks (SHKET) - Florida Panthers (MAGISTR)4:218:20
 Vancouver Canucks (SHKET) - Buffalo Sabres (REDDEVIL)3:318:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canada (SCRATE) - Russia (MAGISTR)3:607:59
 Canada (SCRATE) - Sweden (REDDEVIL)1:208:19
 Russia (MAGISTR) - Sweden (REDDEVIL)0:108:39
 Russia (MAGISTR) - Canada (SCRATE)3:309:00
 Sweden (REDDEVIL) - Canada (SCRATE)6:009:20
 Sweden (REDDEVIL) - Russia (MAGISTR)3:209:40
 Germany (MAGISTR) - Slovakia (REDDEVIL)7:513:59
 Germany (MAGISTR) - Denmark (SHKET)2:114:19
 Slovakia (REDDEVIL) - Denmark (SHKET)2:014:39
 Slovakia (REDDEVIL) - Germany (MAGISTR)4:315:00
 Denmark (SHKET) - Germany (MAGISTR)5:115:20
 Denmark (SHKET) - Slovakia (REDDEVIL)2:315:40
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio Spurs (SPHYNX) - Golden State Warriors (MILLA)105:10413:30
 Utah Jazz (WILLOW) - San Antonio Spurs (SPHYNX)91:8514:30
 Golden State Warriors (MILLA) - Denver Nuggets (TAMI)75:7916:09
 Boston Celtics (MISSY) - Philadelphia 76ers (DAISY)109:11018:00
 Houston Rockets (READDLE) - Brooklyn Nets (RETA)99:9418:29
 Utah Jazz (DAISY) - Denver Nuggets (READDLE)90:11221:29
 Denver Nuggets (READDLE) - Portland Trail Blazers (POTTER)84:11123:10
 Miami Heat (MISSY) - Utah Jazz (DAISY)122:10523:39
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio Spurs (APHEX) - New Orleans Pelicans (MILLER)51:5600:00
 Dallas Mavericks (88FIREBURN) - Houston Rockets (TRANQUIL)77:5700:00
 San Antonio Spurs (APHEX) - New Orleans Pelicans (MILLER)51:5600:00
 Dallas Mavericks (88FIREBURN) - Houston Rockets (TRANQUIL)77:5700:00
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (MILLER)81:7600:29
 San Antonio Spurs (APHEX) - Houston Rockets (TRANQUIL)43:5100:29
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (MILLER)81:7600:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Houston Rockets (TRANQUIL)43:5100:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Memphis Grizzlies (ASH)46:6119:59
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)54:7319:59
 San Antonio Spurs (APHEX) - Memphis Grizzlies (ASH)46:6120:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)54:7320:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX)56:6320:30
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Memphis Grizzlies (ASH)36:6520:30
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX)56:6320:30
 Houston Rockets (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (APHEX)69:5821:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)61:7621:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (APHEX)69:5821:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)61:7621:00
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - San Antonio Spurs (APHEX)65:4621:29
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)48:7321:29
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - San Antonio Spurs (APHEX)65:4621:30
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)48:7321:30
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - Memphis Grizzlies (ASH)58:6222:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Houston Rockets (TRANQUIL)61:4722:00
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - Memphis Grizzlies (ASH)58:6222:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Houston Rockets (TRANQUIL)61:4722:00
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - Houston Rockets (TRANQUIL)72:5422:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (APHEX)80:3622:30
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - Houston Rockets (TRANQUIL)72:5422:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (APHEX)80:3622:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - Houston Rockets (TRANQUIL)61:4522:59
 San Antonio Spurs (APHEX) - New Orleans Pelicans (MILLER)46:7022:59
 Memphis Grizzlies (ASH) - Houston Rockets (TRANQUIL)61:4523:00
 San Antonio Spurs (APHEX) - New Orleans Pelicans (MILLER)46:7023:00
 San Antonio Spurs (APHEX) - Houston Rockets (TRANQUIL)78:7523:30
 Dallas Mavericks (SPECIALIST) - New Orleans Pelicans (MILLER)71:6623:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Houston Rockets (TRANQUIL)78:7523:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miami Heat (SLEEPY) - Orlando Magic (BAD_TRIP)64:5907:59
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (ZO0M)60:4207:59
 Miami Heat (SLEEPY) - Orlando Magic (BAD_TRIP)64:5908:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (BAD_TRIP)59:4608:30
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Miami Heat (SLEEPY)54:6208:30
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (BAD_TRIP)59:4608:30
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Miami Heat (SLEEPY)54:6208:30
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Miami Heat (SLEEPY)58:3509:00
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Charlotte Hornets (ZO0M)49:5509:00
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Orlando Magic (BAD_TRIP)44:5809:29
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Miami Heat (SLEEPY)52:4409:29
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Orlando Magic (BAD_TRIP)44:5809:30
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Miami Heat (SLEEPY)52:4409:30
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Orlando Magic (BAD_TRIP)64:6210:00
 Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Washington Wizards (FOSTERS23)50:6410:00
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Orlando Magic (BAD_TRIP)64:6210:00
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)37:5910:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (SLEEPY)56:4910:30
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)37:5910:30
 Miami Heat (SLEEPY) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)52:7110:59
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (FOSTERS23)47:5410:59
 Miami Heat (SLEEPY) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)52:7111:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (FOSTERS23)47:5411:00
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)58:7211:30
 Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)46:5611:30
 Charlotte Hornets (ZO0M) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)58:7211:30
 Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)46:5611:30
 Miami Heat (SLEEPY) - Charlotte Hornets (ZO0M)44:5712:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)57:7712:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Charlotte Hornets (ZO0M)73:6312:29
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (88FIREBURN)66:7812:29
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Toronto Raptors (ZO0M)46:7713:59
 Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (SCRATE)56:5413:59
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Toronto Raptors (ZO0M)46:7714:00
 Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (SCRATE)56:5414:00
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (SCRATE)51:5514:30
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Boston Celtics (SLEEPY)52:5714:30
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (SCRATE)51:5514:30
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Boston Celtics (SLEEPY)52:5714:30
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Toronto Raptors (ZO0M)68:6615:00
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Boston Celtics (SLEEPY)52:3515:00
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Toronto Raptors (ZO0M)68:6615:00
 Toronto Raptors (ZO0M) - Boston Celtics (SLEEPY)53:4315:29
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Atlanta Hawks (SCRATE)71:6515:29
 Toronto Raptors (ZO0M) - Boston Celtics (SLEEPY)53:4315:30
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)70:6216:00
 Toronto Raptors (ZO0M) - Atlanta Hawks (SCRATE)58:6016:00
 Philadelphia 76ers (SMITH) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)70:6216:00
 Toronto Raptors (ZO0M) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)43:7116:30
 Atlanta Hawks (SCRATE) - Boston Celtics (SLEEPY)55:4916:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (SMITH)57:5416:59
 Atlanta Hawks (SCRATE) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)55:5316:59
 Boston Celtics (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (SMITH)57:5417:00
 Toronto Raptors (ZO0M) - Philadelphia 76ers (SMITH)72:6617:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)33:7017:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Toronto Raptors (ZO0M)43:5818:00
 Atlanta Hawks (SCRATE) - Philadelphia 76ers (SMITH)64:7218:00
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (SMITH)67:5618:29
 Atlanta Hawks (SCRATE) - Toronto Raptors (ZO0M)67:8618:29
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 SS Lazio (TIGO) - UC Sampdoria (TEKASHI)4:210:15
 AS Roma (JACKOB) - Cagliari Calcio (BLACK)4:110:15
 Torino FC (FREDDY) - ACF Fiorentina (TOTTI)3:410:30
 SS Lazio (TIGO) - Udinese Calcio (DIABLO)5:110:44
Soccer - Bundesliga eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Schalke 04 (ALPHA) - Borussia Monchengladbach (HANK)0:022:09
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (DIABLO) - Olympique Lyonnais (THUNDER)2:111:45
 SL Benfica (TOTTI) - Olympique Lyonnais (THUNDER)2:012:14
 Sevilla FC (FREDDY) - CF Valencia (TIGO)0:712:14
 Inter Milan (JACKOB) - Sevilla FC (FREDDY)8:012:29
 Ajax Amsterdam (BLACK) - FC Porto (DIABLO)3:212:29
 Olympique Lyonnais (THUNDER) - CF Valencia (TIGO)0:212:44
 SL Benfica (TOTTI) - Inter Milan (JACKOB)0:112:44
 Ajax Amsterdam (BLACK) - SL Benfica (TOTTI)2:313:00
 CF Valencia (TIGO) - Inter Milan (JACKOB)6:313:15
 Olympique Lyonnais (THUNDER) - Ajax Amsterdam (BLACK)0:213:15
 FC Porto (DIABLO) - Sevilla FC (FREDDY)3:213:30
 Tottenham Hotspur (TEKASHI) - Olympique Lyonnais (THUNDER)0:213:30
 Inter Milan (JACKOB) - Ajax Amsterdam (BLACK)5:113:44
 CF Valencia (TIGO) - Tottenham Hotspur (TEKASHI)2:213:44
 Bayern Munich (ARCHI) - FC Barcelona (ALPHA)1:619:44
 Manchester City (DANSEL) - Atletico Madrid (HOVHAR)3:321:29
 Paris Saint Germain (ZAYN) - SSC Napoli (HANK)3:221:44
Soccer - Europa League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Shaktar Donetsk (PAULO) - Bayer 04 Leverkusen (POGBA)0:100:00
 Dynamo Kyiv (FIESTA) - Celtic Glasgow (LEO)00:00
 Celtic Glasgow (LEO) - FC Shaktar Donetsk (PAULO)3:200:14
 Bayer 04 Leverkusen (POGBA) - Celtic Glasgow (LEO)3:100:29
 FC Shaktar Donetsk (PAULO) - RB Leipzig (NREK)2:400:29
 RB Leipzig (NREK) - Bayer 04 Leverkusen (POGBA)0:400:44
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Switzerland (SUPERNOVA) - Mexico (INDRA13_27)2:104:00
 Switzerland (SUPERNOVA) - Denmark (AVENTON)0:304:10
 Poland (THIAGO) - Denmark (AVENTON)0:304:30
 Mexico (INDRA13_27) - Denmark (AVENTON)2:404:40
 Poland (THIAGO) - Switzerland (SUPERNOVA)3:104:40
 Mexico (INDRA13_27) - Switzerland (SUPERNOVA)0:004:50
 Denmark (AVENTON) - Switzerland (SUPERNOVA)3:305:00
 Denmark (AVENTON) - Poland (THIAGO)3:205:20
 Denmark (AVENTON) - Mexico (INDRA13_27)5:105:30
 Switzerland (SUPERNOVA) - Poland (THIAGO)0:105:30
 Belgium (MISTYEYE) - Germany (ISHKING11)6:114:00
 Spain (JENKO) - Brazil (WALKER)0:414:00
 France (SIMA) - Belgium (MISTYEYE)1:114:10
 Spain (JENKO) - Germany (ISHKING11)1:114:10
 Spain (JENKO) - Belgium (MISTYEYE)1:214:20
 France (SIMA) - Brazil (WALKER)1:214:20
 Brazil (WALKER) - Belgium (MISTYEYE)3:314:30
 France (SIMA) - Germany (ISHKING11)0:314:30
 Brazil (WALKER) - Belgium (MISTYEYE)3:314:30
 France (SIMA) - Germany (ISHKING11)0:314:30
 Brazil (WALKER) - Germany (ISHKING11)2:114:39
 France (SIMA) - Spain (JENKO)3:114:39
 Brazil (WALKER) - Germany (ISHKING11)2:114:40
 France (SIMA) - Spain (JENKO)3:114:40
 Brazil (WALKER) - Spain (JENKO)0:114:50
 Germany (ISHKING11) - Belgium (MISTYEYE)1:214:50
 Brazil (WALKER) - Spain (JENKO)0:114:50
 Germany (ISHKING11) - Spain (JENKO)1:115:00
 Belgium (MISTYEYE) - France (SIMA)3:115:00
 Germany (ISHKING11) - Spain (JENKO)1:115:00
 Brazil (WALKER) - France (SIMA)1:215:10
 Belgium (MISTYEYE) - Spain (JENKO)2:115:10
 Germany (ISHKING11) - France (SIMA)1:115:20
 Belgium (MISTYEYE) - Brazil (WALKER)2:215:20
 Spain (JENKO) - France (SIMA)1:415:29
 Germany (ISHKING11) - Brazil (WALKER)0:115:30
 Spain (JENKO) - France (SIMA)1:415:30
 England (MR.JEY) - Portugal (PHANTOM)4:018:00
 Uruguay (QUAVO) - Netherlands (INDRA13_27)1:318:00
 Argentina (SUPERNOVA) - Uruguay (QUAVO)2:318:09
 England (MR.JEY) - Netherlands (INDRA13_27)1:118:10
 Argentina (SUPERNOVA) - Uruguay (QUAVO)2:318:10
 Argentina (SUPERNOVA) - Portugal (PHANTOM)1:218:20
 Portugal (PHANTOM) - Uruguay (QUAVO)0:418:30
 Argentina (SUPERNOVA) - Netherlands (INDRA13_27)1:218:30
 Portugal (PHANTOM) - Netherlands (INDRA13_27)2:318:40
 Argentina (SUPERNOVA) - England (MR.JEY)3:018:40
 Portugal (PHANTOM) - England (MR.JEY)4:018:49
 Netherlands (INDRA13_27) - Uruguay (QUAVO)2:118:50
 Netherlands (INDRA13_27) - England (MR.JEY)3:119:00
 Uruguay (QUAVO) - Argentina (SUPERNOVA)6:219:00
 Portugal (PHANTOM) - Argentina (SUPERNOVA)1:119:09
 Uruguay (QUAVO) - Portugal (PHANTOM)5:219:20
 Netherlands (INDRA13_27) - Argentina (SUPERNOVA)1:019:20
 Netherlands (INDRA13_27) - Portugal (PHANTOM)1:119:30
 England (MR.JEY) - Argentina (SUPERNOVA)3:119:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta BC (JENKO) - SSC Napoli (WALKER)0:308:00
 Inter Milan (MISTYEYE) - Juventus (ISHKING11)2:108:00
 Atalanta BC (JENKO) - Juventus (ISHKING11)0:008:10
 Lazio (SIMA) - Inter Milan (MISTYEYE)1:108:10
 Lazio (SIMA) - SSC Napoli (WALKER)2:108:20
 Atalanta BC (JENKO) - Inter Milan (MISTYEYE)0:208:20
 Lazio (SIMA) - Juventus (ISHKING11)1:008:30
 SSC Napoli (WALKER) - Inter Milan (MISTYEYE)1:408:30
 Lazio (SIMA) - Atalanta BC (JENKO)1:308:40
 SSC Napoli (WALKER) - Juventus (ISHKING11)2:108:40
 Juventus (ISHKING11) - Inter Milan (MISTYEYE)0:308:50
 SSC Napoli (WALKER) - Atalanta BC (JENKO)4:008:50
 Inter Milan (MISTYEYE) - Lazio (SIMA)3:409:00
 Juventus (ISHKING11) - Atalanta BC (JENKO)2:309:00
 SSC Napoli (WALKER) - Lazio (SIMA)1:109:10
 Inter Milan (MISTYEYE) - Atalanta BC (JENKO)3:109:10
 Juventus (ISHKING11) - Lazio (SIMA)0:209:20
 Inter Milan (MISTYEYE) - SSC Napoli (WALKER)2:109:20
 Atalanta BC (JENKO) - Lazio (SIMA)3:309:30
 Juventus (ISHKING11) - SSC Napoli (WALKER)1:109:30
 Sassuolo (QUAVO) - UC Sampdoria (INDRA13_27)4:220:30
 AFC Fiorentina (MR.JEY) - Parma (PHANTOM)2:020:30
 AFC Fiorentina (MR.JEY) - UC Sampdoria (INDRA13_27)0:120:40
 Udinese (SUPERNOVA) - Sassuolo (QUAVO)0:320:40
 Udinese (SUPERNOVA) - Parma (PHANTOM)1:120:50
 Udinese (SUPERNOVA) - UC Sampdoria (INDRA13_27)1:221:00
 Parma (PHANTOM) - Sassuolo (QUAVO)0:221:00
 Parma (PHANTOM) - UC Sampdoria (INDRA13_27)2:221:10
 Parma (PHANTOM) - AFC Fiorentina (MR.JEY)0:321:20
 UC Sampdoria (INDRA13_27) - Sassuolo (QUAVO)1:321:20
 UC Sampdoria (INDRA13_27) - AFC Fiorentina (MR.JEY)4:021:30
 Sassuolo (QUAVO) - Udinese (SUPERNOVA)3:121:30
 Parma (PHANTOM) - Udinese (SUPERNOVA)4:321:40
 UC Sampdoria (INDRA13_27) - Udinese (SUPERNOVA)2:221:49
 Sassuolo (QUAVO) - Parma (PHANTOM)2:021:50
 UC Sampdoria (INDRA13_27) - Udinese (SUPERNOVA)2:221:50
 UC Sampdoria (INDRA13_27) - Parma (PHANTOM)1:122:00
Soccer - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)0:100:00
 Tottenham Hotspur (VRICO) - SSC Napoli (SKROMNUY)1:100:00
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (VRICO)3:000:24
 Real Madrid (ARCOS) - SSC Napoli (SKROMNUY)2:200:24
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:300:36
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Real Madrid (ARCOS)0:100:36
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:101:00
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (VRICO)1:301:00
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (SKROMNUY)1:101:12
 Real Madrid (ARCOS) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:101:12
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS)2:301:23
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:101:23
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (SKROMNUY)0:101:36
 Real Madrid (ARCOS) - Tottenham Hotspur (VRICO)2:201:36
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:001:48
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS)2:201:48
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (KRAFTVK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)2:123:42
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester United (MELTOSIK)1:223:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:123:53
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:123:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Real Madrid (GUSTAVO)0:208:30
 CF Valencia (KODAK) - Sevilla FC (D1PSEN)2:108:30
 Sevilla FC (D1PSEN) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)1:108:42
 Real Madrid (GUSTAVO) - FC Barcelona (JKEY)1:208:42
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - CF Valencia (KODAK)4:108:54
 FC Barcelona (JKEY) - Sevilla FC (D1PSEN)0:308:54
 Sevilla FC (D1PSEN) - Real Madrid (GUSTAVO)1:009:06
 CF Valencia (KODAK) - FC Barcelona (JKEY)1:109:06
 FC Barcelona (JKEY) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)3:109:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - CF Valencia (KODAK)0:109:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)0:209:30
 Sevilla FC (D1PSEN) - CF Valencia (KODAK)0:009:30
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Sevilla FC (D1PSEN)0:009:42
 FC Barcelona (JKEY) - Real Madrid (GUSTAVO)4:009:42
 CF Valencia (KODAK) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)1:209:54
 Sevilla FC (D1PSEN) - FC Barcelona (JKEY)3:109:54
 FC Barcelona (JKEY) - CF Valencia (KODAK)1:210:06
 Real Madrid (GUSTAVO) - Sevilla FC (D1PSEN)0:110:06
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - FC Barcelona (JKEY)2:210:18
 CF Valencia (KODAK) - Real Madrid (GUSTAVO)1:110:18
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)3:006:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)3:206:00
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)3:006:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - AC Milan (VAL)2:006:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)3:206:00
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)3:106:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Paris Saint Germain (SAM)2:106:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:006:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)3:106:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Paris Saint Germain (SAM)2:106:20
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)3:306:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Chelsea FC (SAMSON)2:206:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON)1:006:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Chelsea FC (SAMSON)2:206:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON)1:006:40
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)3:306:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:107:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:107:00
 AC Milan (VAL) - Inter Milan (STALKER)0:107:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:107:00
 AC Milan (VAL) - Inter Milan (STALKER)0:107:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:107:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)2:107:20
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:207:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL)4:107:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)2:107:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL)4:107:20
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:207:20
 Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY)3:007:39
 Paris Saint Germain (SAM) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:607:39
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:107:39
 Paris Saint Germain (SAM) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:607:40
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:107:40
 Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY)3:007:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Paris Saint Germain (SAM)3:407:59
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)0:207:59
 Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON)2:007:59
 SSC Napoli (GOSAS) - Paris Saint Germain (SAM)3:408:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON)2:008:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)0:208:00
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)2:408:19
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)4:208:19
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)3:108:19
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)4:208:20
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)2:408:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)3:108:20
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)1:008:39
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:208:39
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:308:39
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:208:40
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)1:008:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)1:209:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SSC Napoli (GOSAS)0:309:00
 Paris Saint Germain (SAM) - CSKA Moscow (GARRY)3:409:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SSC Napoli (GOSAS)0:309:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)1:209:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Paris Saint Germain (SAM)1:109:20
 AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON)0:109:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:309:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Paris Saint Germain (SAM)1:109:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:309:20
 AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON)0:109:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)3:109:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:309:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Chelsea FC (SAMSON)1:109:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)3:109:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:309:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Chelsea FC (SAMSON)1:109:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)2:210:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)4:110:00
 Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:110:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)2:210:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)4:110:00
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)4:110:20
 SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY)3:210:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Borussia Dortmund (TEOK)1:210:20
 SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY)3:210:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Borussia Dortmund (TEOK)1:210:20
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)4:110:20
 AC Milan (VAL) - Galatasaray (GEROGIANNISC)0:210:39
 Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS)3:110:39
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Paris Saint Germain (SAM)2:110:39
 Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS)3:110:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Paris Saint Germain (SAM)2:110:40
 AC Milan (VAL) - Galatasaray (GEROGIANNISC)0:210:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)3:110:59
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)0:010:59
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)2:010:59
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)3:111:00
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)0:011:00
 Paris Saint Germain (SAM) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:211:19
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)2:411:19
 Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:211:19
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)2:411:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:211:20
 Paris Saint Germain (SAM) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:211:20
 SSC Napoli (GOSAS) - AC Milan (VAL)2:111:39
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)3:411:39
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:311:39
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)3:411:40
 SSC Napoli (GOSAS) - AC Milan (VAL)2:111:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:311:40
 AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY)3:412:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - SSC Napoli (GOSAS)3:012:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:212:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)2:012:20
 Inter Milan (STALKER) - Paris Saint Germain (SAM)3:312:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)2:012:20
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:312:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:312:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Inter Milan (STALKER)1:212:40
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:312:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - AC Milan (VAL)2:213:00
 SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:413:00
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:413:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)1:413:20
 Inter Milan (STALKER) - SSC Napoli (GOSAS)1:213:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)2:113:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Paris Saint Germain (SAM)1:013:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:013:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Manchester United (KARNEHSON)2:113:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:314:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - FC Porto (ALEXX00000)4:214:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Chelsea FC (SAMSON)1:014:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:014:20
 AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:114:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)1:514:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)1:014:39
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:314:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK)3:014:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)1:014:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:015:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:115:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)1:015:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Glasgow Rangers (DESO)2:315:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:315:20
 Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:215:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Glasgow Rangers (DESO)2:315:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:315:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)0:115:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:115:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:115:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:316:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:316:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Real Madrid (MAVERIK)2:016:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:316:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Liverpool FC (TANTO)3:016:20
 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:316:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:016:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Glasgow Rangers (DESO)1:116:39
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)3:216:40
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:016:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Glasgow Rangers (DESO)1:116:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:417:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:117:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester City (SONEVIQUE)4:017:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:217:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:217:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:117:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:117:40
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)1:017:40
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:018:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:018:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:218:00
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:018:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:518:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Glasgow Rangers (DESO)4:118:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)0:118:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:018:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:218:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:318:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:019:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO)0:419:00
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:319:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:019:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:119:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Juventus Turin (BEN)4:019:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:419:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:319:39
 Manchester City (SONEVIQUE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:219:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:319:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Glasgow Rangers (DESO)2:019:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Manchester City (SONEVIQUE)3:220:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:120:00
 Juventus Turin (BEN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:220:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:220:20
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)3:120:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:320:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Liverpool FC (TANTO)3:020:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:220:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:020:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN)4:221:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:121:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Glasgow Rangers (DESO)5:321:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:121:00
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)1:221:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:021:20
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)1:221:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:121:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:421:40
 Liverpool FC (TANTO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:321:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:121:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:322:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Real Madrid (MAVERIK)4:022:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)1:022:00
 Glasgow Rangers (DESO) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:422:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Juventus Turin (BEN)1:022:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:122:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)2:022:39
 Juventus Turin (BEN) - Glasgow Rangers (DESO)1:322:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:122:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)2:022:40
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:222:59
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:422:59
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:423:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:423:00
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:223:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO)2:223:20
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (BLACK) - Wolverhampton Wanderers (TOTTI)4:314:10
 Leicester City (TEKASHI) - Manchester United (FREDDY)6:214:10
 Chelsea FC (JACKOB) - Arsenal FC (BLACK)5:214:54
 Crystal Palace (DIABLO) - Leicester City (TEKASHI)0:314:54
 Watford FC (TIGO) - Everton (THUNDER)1:015:09
 Manchester United (FREDDY) - Wolverhampton Wanderers (TOTTI)1:515:09
 Chelsea FC (JACKOB) - Manchester United (FREDDY)3:015:55
 Arsenal FC (BLACK) - Watford FC (TIGO)2:415:55
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germany (HOVHAR) - Netherlands (ZAYN)2:217:15
 Portugal (HANK) - Spain (FRANKI)4:118:44
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (VRICO) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)0:104:30
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:004:30
 Real Madrid (VRICO) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)0:104:30
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:004:30
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:204:41
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (ARCOS)2:104:41
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:204:42
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (ARCOS)2:104:42
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (VRICO)0:204:54
 FC Barcelona (ARCOS) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)1:204:54
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (VRICO)0:204:54
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:205:06
 Real Madrid (VRICO) - FC Barcelona (ARCOS)2:105:06
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:205:06
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Real Madrid (VRICO)0:005:17
 FC Barcelona (ARCOS) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:105:17
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Real Madrid (VRICO)0:005:18
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Real Madrid (VRICO)1:105:30
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:105:30
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Real Madrid (VRICO)1:105:30
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:105:30
 FC Barcelona (ARCOS) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:005:42
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)1:105:42
 FC Barcelona (ARCOS) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:005:42
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)1:105:42
 Real Madrid (VRICO) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:305:53
 Paris Saint Germain (SKROMNUY) - FC Barcelona (ARCOS)0:005:53
 Real Madrid (VRICO) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:305:54
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)0:006:06
 FC Barcelona (ARCOS) - Real Madrid (VRICO)2:006:06
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (SKROMNUY)0:006:06
 FC Barcelona (ARCOS) - Real Madrid (VRICO)2:006:06
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (ARCOS)2:106:18
 Real Madrid (VRICO) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:206:18
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (ARCOS)2:106:18
 Real Madrid (VRICO) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)2:206:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (VRICO) - Manchester United (SKROMNUY)2:102:30
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:002:30
 FC Porto (VRICO) - Manchester United (SKROMNUY)2:102:30
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:002:30
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (ARCOS)1:002:42
 Manchester United (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)1:102:42
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (ARCOS)1:002:42
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (VRICO)2:202:53
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - Manchester United (SKROMNUY)2:002:53
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (VRICO)2:202:54
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - Manchester United (SKROMNUY)2:002:54
 Manchester United (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:203:06
 FC Porto (VRICO) - Ajax Amsterdam (ARCOS)0:403:06
 Manchester United (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:203:06
 FC Porto (VRICO) - Ajax Amsterdam (ARCOS)0:403:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Porto (VRICO)2:203:18
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:18
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Porto (VRICO)2:203:18
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:18
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:29
 Manchester United (SKROMNUY) - FC Porto (VRICO)2:203:29
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:30
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:103:42
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (SKROMNUY)0:103:42
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:103:42
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (SKROMNUY)0:103:42
 FC Porto (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:203:54
 Manchester United (SKROMNUY) - Ajax Amsterdam (ARCOS)0:203:54
 FC Porto (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT)0:203:54
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - FC Porto (VRICO)0:004:05
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Manchester United (SKROMNUY)1:104:05
 Ajax Amsterdam (ARCOS) - FC Porto (VRICO)0:004:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Manchester United (SKROMNUY)1:104:06
 FC Porto (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:404:18
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (ARCOS)1:004:18
 FC Porto (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:404:18
 Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (ARCOS)1:004:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basaksehir (MR.JEY) - Sporting CP (PHANTOM)0:113:00
 Celtic Glasgow (QUAVO) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX)0:113:00
 Basaksehir (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX)1:213:09
 KAA Gent (PRAYM) - Celtic Glasgow (QUAVO)1:113:09
 Basaksehir (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX)1:213:10
 KAA Gent (PRAYM) - Celtic Glasgow (QUAVO)1:113:10
 Sporting CP (PHANTOM) - Celtic Glasgow (QUAVO)0:213:30
 KAA Gent (PRAYM) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX)7:113:30
 KAA Gent (PRAYM) - Basaksehir (MR.JEY)3:113:39
 Sporting CP (PHANTOM) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX)3:113:39
 Sporting CP (PHANTOM) - Basaksehir (MR.JEY)3:013:50
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (QUAVO)0:513:50
 Sporting CP (PHANTOM) - Basaksehir (MR.JEY)3:013:50
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (QUAVO)0:513:50
 Celtic Glasgow (QUAVO) - KAA Gent (PRAYM)2:413:59
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Basaksehir (MR.JEY)3:314:00
 Celtic Glasgow (QUAVO) - KAA Gent (PRAYM)2:414:00
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - KAA Gent (PRAYM)1:314:19
 Celtic Glasgow (QUAVO) - Sporting CP (PHANTOM)6:014:19
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - KAA Gent (PRAYM)1:314:20
 Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Sporting CP (PHANTOM)1:114:30
 CF Getafe (JENKO) - Wolfsburg (WALKER)0:417:00
 CF Getafe (JENKO) - RCD Espanyol (ISHKING11)2:017:10
 Eintracht Frankfurt (SIMA) - Stade Rennais (MISTYEYE)2:217:10
 Eintracht Frankfurt (SIMA) - Wolfsburg (WALKER)2:117:19
 CF Getafe (JENKO) - Stade Rennais (MISTYEYE)1:317:20
 Eintracht Frankfurt (SIMA) - Wolfsburg (WALKER)2:117:20
 Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (MISTYEYE)1:317:30
 Eintracht Frankfurt (SIMA) - RCD Espanyol (ISHKING11)1:217:30
 Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (MISTYEYE)1:317:30
 Wolfsburg (WALKER) - RCD Espanyol (ISHKING11)2:217:39
 Eintracht Frankfurt (SIMA) - CF Getafe (JENKO)5:117:40
 Wolfsburg (WALKER) - CF Getafe (JENKO)1:117:50
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Stade Rennais (MISTYEYE)1:417:50
 RCD Espanyol (ISHKING11) - CF Getafe (JENKO)1:318:00
 Wolfsburg (WALKER) - Eintracht Frankfurt (SIMA)2:018:10
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Eintracht Frankfurt (SIMA)0:218:20
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Wolfsburg (WALKER)0:318:29
 CF Getafe (JENKO) - Eintracht Frankfurt (SIMA)4:318:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (MRJEY) - Tottenham Hotspur (PHANTOM)2:115:29
 Manchester City (QUAVO) - Manchester United (INDRA13_27)3:115:30
 Liverpool FC (MRJEY) - Manchester United (INDRA13_27)1:315:40
 Arsenal FC (SUPERNOVA) - Manchester City (QUAVO)2:315:40
 Liverpool FC (MRJEY) - Manchester United (INDRA13_27)1:315:40
 Arsenal FC (SUPERNOVA) - Manchester City (QUAVO)2:315:40
 Arsenal FC (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (PHANTOM)0:015:49
 Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Manchester City (QUAVO)2:516:00
 Arsenal FC (SUPERNOVA) - Manchester United (INDRA13_27)3:216:00
 Arsenal FC (SUPERNOVA) - Liverpool FC (MRJEY)3:116:09
 Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Manchester United (INDRA13_27)0:416:09
 Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Liverpool FC (MRJEY)1:316:20
 Manchester United (INDRA13_27) - Manchester City (QUAVO)0:216:20
 Manchester United (INDRA13_27) - Liverpool FC (MRJEY)2:016:30
 Manchester City (QUAVO) - Arsenal FC (SUPERNOVA)5:116:30
 Manchester City (QUAVO) - Liverpool FC (MRJEY)3:116:39
 Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Arsenal FC (SUPERNOVA)0:216:40
 Manchester United (INDRA13_27) - Arsenal FC (SUPERNOVA)2:216:50
 Manchester City (QUAVO) - Tottenham Hotspur (PHANTOM)5:216:50
 Manchester United (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (PHANTOM)5:017:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier (QUAVO) - Saint-Etienne (SPURSMAX)3:210:30
 OGC Nice (PRAYM) - Girondins Bordeux (PHANTOM)2:010:30
 OGC Nice (PRAYM) - Saint-Etienne (SPURSMAX)1:010:40
 OGC Nice (PRAYM) - Montpellier (QUAVO)1:010:50
 Stade Rennais (MR.JEY) - Girondins Bordeux (PHANTOM)2:010:50
 OGC Nice (PRAYM) - Montpellier (QUAVO)1:010:50
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Montpellier (QUAVO)0:411:00
 Stade Rennais (MR.JEY) - Saint-Etienne (SPURSMAX)1:311:00
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Saint-Etienne (SPURSMAX)1:311:10
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - Montpellier (QUAVO)1:211:20
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - OGC Nice (PRAYM)0:111:20
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - OGC Nice (PRAYM)1:311:30
 Montpellier (QUAVO) - Stade Rennais (MR.JEY)4:011:30
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - OGC Nice (PRAYM)1:311:30
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Stade Rennais (MR.JEY)0:111:40
 Montpellier (QUAVO) - OGC Nice (PRAYM)0:111:40
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY)2:311:50
 Montpellier (QUAVO) - Girondins Bordeux (PHANTOM)4:011:50
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY)2:311:50
 Montpellier (QUAVO) - Girondins Bordeux (PHANTOM)4:011:50
 Saint-Etienne (SPURSMAX) - Girondins Bordeux (PHANTOM)0:112:00
 Lyon (FLESHKA77) - Losc Lille (SKMGERY)4:220:00
 Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Marseille (RYUK)2:020:00
 Monaco (FRIC) - Lyon (FLESHKA77)2:220:10
 Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Losc Lille (SKMGERY)2:220:10
 Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Lyon (FLESHKA77)2:120:20
 Monaco (FRIC) - Marseille (RYUK)1:520:20
 Monaco (FRIC) - Losc Lille (SKMGERY)3:420:30
 Marseille (RYUK) - Lyon (FLESHKA77)2:220:30
 Monaco (FRIC) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI)0:120:40
 Marseille (RYUK) - Losc Lille (SKMGERY)1:320:40
 Losc Lille (SKMGERY) - Lyon (FLESHKA77)1:220:50
 Marseille (RYUK) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI)2:420:50
 Losc Lille (SKMGERY) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI)0:521:00
 Lyon (FLESHKA77) - Monaco (FRIC)4:121:00
 Lyon (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI)4:121:10
 Marseille (RYUK) - Monaco (FRIC)1:221:10
 Lyon (FLESHKA77) - Marseille (RYUK)1:021:20
 Losc Lille (SKMGERY) - Monaco (FRIC)5:321:20
 Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Monaco (FRIC)2:121:30
 Losc Lille (SKMGERY) - Marseille (RYUK)3:321:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Werder Bremen (SUPERNOVA)2:100:00
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Hertha BSC (THIAGO)0:000:00
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Werder Bremen (SUPERNOVA)1:200:10
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Schalke 04 (INDRA13_27)0:000:20
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Hertha BSC (THIAGO)2:100:20
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Schalke 04 (INDRA13_27)2:000:30
 Werder Bremen (SUPERNOVA) - Hertha BSC (THIAGO)2:300:30
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - RB Leipzig (ISHKING11)1:111:00
 FC Bayern (JENKO) - Borussia Monchengladbach (WALKER)0:411:00
 Borussia Dortmund (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)3:011:10
 FC Bayern (JENKO) - RB Leipzig (ISHKING11)2:011:10
 FC Bayern (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)1:211:20
 Borussia Dortmund (SIMA) - Borussia Monchengladbach (WALKER)1:111:20
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)2:011:30
 Borussia Dortmund (SIMA) - RB Leipzig (ISHKING11)0:011:30
 Borussia Dortmund (SIMA) - FC Bayern (JENKO)3:211:40
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - RB Leipzig (ISHKING11)2:011:40
 RB Leipzig (ISHKING11) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)0:211:50
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - FC Bayern (JENKO)5:011:50
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Borussia Dortmund (SIMA)2:212:00
 RB Leipzig (ISHKING11) - FC Bayern (JENKO)1:212:00
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - Borussia Dortmund (SIMA)1:112:10
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - FC Bayern (JENKO)1:212:10
 RB Leipzig (ISHKING11) - Borussia Dortmund (SIMA)2:212:20
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Borussia Monchengladbach (WALKER)4:212:20
 RB Leipzig (ISHKING11) - Borussia Monchengladbach (WALKER)0:312:30
 FC Bayern (JENKO) - Borussia Dortmund (SIMA)2:312:30
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Schalke 04 (INDRA13_27)1:123:00
 VfL Wolfsburg (SUPERNOVA) - Werder Bremen (AVENTON)0:223:00
 VfL Wolfsburg (SUPERNOVA) - Schalke 04 (INDRA13_27)1:023:10
 Hertha BSC (THIAGO) - Mainz 05 (BAPHOMET)2:023:10
 Hertha BSC (THIAGO) - Werder Bremen (AVENTON)0:123:20
 VfL Wolfsburg (SUPERNOVA) - Mainz 05 (BAPHOMET)2:423:20
 Hertha BSC (THIAGO) - Schalke 04 (INDRA13_27)2:123:30
 Werder Bremen (AVENTON) - Mainz 05 (BAPHOMET)3:023:30
 Werder Bremen (AVENTON) - Schalke 04 (INDRA13_27)3:023:40
 Hertha BSC (THIAGO) - VfL Wolfsburg (SUPERNOVA)0:123:40
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Mainz 05 (BAPHOMET)1:023:50
 Werder Bremen (AVENTON) - VfL Wolfsburg (SUPERNOVA)1:023:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (KISHE)0:200:00
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - CF Valencia (SKMGERY)0:400:00
 SSC Napoli (KLEXTER) - CF Valencia (SKMGERY)1:300:10
 Chelsea FC (RYUK) - Ajax Amsterdam (KISHE)1:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (KISHE)2:100:20
 SSC Napoli (KLEXTER) - Chelsea FC (RYUK)1:200:20
 CF Valencia (SKMGERY) - Ajax Amsterdam (KISHE)1:000:30
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Chelsea FC (RYUK)1:100:30
 Club Brugge (SUPERNOVA) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)2:101:30
 Club Brugge (SUPERNOVA) - FC Salzburg (AVENTON)0:401:40
 Club Brugge (SUPERNOVA) - SL Benfica (BAPHOMET)2:401:50
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - SL Benfica (BAPHOMET)1:302:00
 Liverpool FC (MILLER) - Juventus (RYUK)2:002:00
 Paris Saint Germain (FRIC) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)3:302:00
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - FC Salzburg (AVENTON)1:402:10
 FC Barcelona (APHEX) - Paris Saint Germain (FRIC)1:202:10
 Liverpool FC (MILLER) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)1:002:10
 FC Barcelona (APHEX) - Paris Saint Germain (FRIC)1:202:10
 Galatasaray (THIAGO) - Club Brugge (SUPERNOVA)2:002:10
 FC Barcelona (APHEX) - Juventus (RYUK)1:002:19
 FC Salzburg (AVENTON) - SL Benfica (BAPHOMET)0:202:19
 FC Barcelona (APHEX) - Juventus (RYUK)1:002:20
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - Club Brugge (SUPERNOVA)0:102:20
 Liverpool FC (MILLER) - Paris Saint Germain (FRIC)1:102:20
 FC Salzburg (AVENTON) - SL Benfica (BAPHOMET)0:202:20
 FC Salzburg (AVENTON) - Club Brugge (SUPERNOVA)2:002:30
 FC Barcelona (APHEX) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)2:002:30
 Juventus (RYUK) - Paris Saint Germain (FRIC)1:402:30
 Juventus (RYUK) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)4:102:40
 FC Barcelona (APHEX) - Liverpool FC (MILLER)2:102:40
 SL Benfica (BAPHOMET) - Club Brugge (SUPERNOVA)4:102:40
 Juventus (RYUK) - Liverpool FC (MILLER)1:202:50
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Paris Saint Germain (FRIC)1:202:50
 SL Benfica (BAPHOMET) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)1:102:50
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Liverpool FC (MILLER)2:203:00
 Paris Saint Germain (FRIC) - FC Barcelona (APHEX)0:003:00
 FC Salzburg (AVENTON) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)3:103:00
 Paris Saint Germain (FRIC) - Liverpool FC (MILLER)1:103:10
 Juventus (RYUK) - FC Barcelona (APHEX)1:303:10
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - FC Barcelona (APHEX)2:003:20
 Paris Saint Germain (FRIC) - Juventus (RYUK)1:303:20
 Liverpool FC (MILLER) - FC Barcelona (APHEX)1:003:30
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Juventus (RYUK)1:303:30
 Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - CF Valencia (RYUK)2:223:00
 Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - Chelsea FC (SKMGERY)3:423:10
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - SSC Napoli (FLESHKA77)0:023:10
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - CF Valencia (RYUK)3:323:20
 Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - SSC Napoli (FLESHKA77)2:223:20
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - Chelsea FC (SKMGERY)5:023:30
 CF Valencia (RYUK) - SSC Napoli (FLESHKA77)2:123:30
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - Chelsea FC (SKMGERY)5:023:30
 CF Valencia (RYUK) - Chelsea FC (SKMGERY)8:423:39
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)2:523:39
 CF Valencia (RYUK) - Chelsea FC (SKMGERY)8:423:40
 Chelsea FC (SKMGERY) - SSC Napoli (FLESHKA77)2:523:50
 CF Valencia (RYUK) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)2:223:50
 Chelsea FC (SKMGERY) - SSC Napoli (FLESHKA77)2:523:50
 CF Valencia (RYUK) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)2:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (MILLER) - CF Valencia (RYUK)3:005:00
 Real Madrid (MILLER) - Atletico Madrid (TRANQUIL)1:105:10
 FC Barcelona (APHEX) - CF Valencia (RYUK)4:205:20
 FC Barcelona (APHEX) - Atletico Madrid (TRANQUIL)1:305:30
 CF Valencia (RYUK) - FC Sevilla (FRIC)3:205:30
 FC Barcelona (APHEX) - Real Madrid (MILLER)1:305:40
 CF Valencia (RYUK) - Atletico Madrid (TRANQUIL)2:205:40
 CF Valencia (RYUK) - Real Madrid (MILLER)1:005:50
 FC Sevilla (FRIC) - FC Barcelona (APHEX)2:306:00
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - Real Madrid (MILLER)1:206:00
 CF Valencia (RYUK) - FC Barcelona (APHEX)1:306:10
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - FC Barcelona (APHEX)1:206:20
 FC Sevilla (FRIC) - CF Valencia (RYUK)1:106:20
 Real Madrid (MILLER) - FC Barcelona (APHEX)0:006:30
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - CF Valencia (RYUK)2:206:30
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tigres Uanl - Club Tijuana De Caliente0:322:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (KRAFTVK)0:123:30
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:023:30
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester United (MELTOSIK)1:223:42
 Manchester City (KRAFTVK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)2:123:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:123:54
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:123:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (VRICO) - SSC Napoli (SKROMNUY)1:100:00
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)0:100:00
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Real Madrid (ARCOS)1:200:12
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)0:300:12
 Real Madrid (ARCOS) - SSC Napoli (SKROMNUY)2:200:24
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (VRICO)3:000:24
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:300:36
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Real Madrid (ARCOS)0:100:36
 Real Madrid (ARCOS) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)4:000:48
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (VRICO)0:300:48
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (VRICO)1:301:00
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:101:00
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (SKROMNUY)1:101:12
 Real Madrid (ARCOS) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:101:12
 SSC Napoli (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS)2:301:24
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:101:24
 Real Madrid (ARCOS) - Tottenham Hotspur (VRICO)2:201:36
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (SKROMNUY)0:101:36
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS)2:201:48
 Tottenham Hotspur (VRICO) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:001:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germany (PABLIK) - Spain (DM1TRENA)4:115:00
 Brazil (INQUISITOR) - Belgium (WHITE_BOY1927)0:115:00
 Spain (DM1TRENA) - Portugal (ORLOVSKY1)1:115:11
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Germany (PABLIK)1:315:11
 Spain (DM1TRENA) - Portugal (ORLOVSKY1)1:115:12
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Germany (PABLIK)1:315:12
 Germany (PABLIK) - Brazil (INQUISITOR)0:215:24
 Portugal (ORLOVSKY1) - Belgium (WHITE_BOY1927)2:215:24
 Germany (PABLIK) - Brazil (INQUISITOR)0:215:24
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Spain (DM1TRENA)0:115:36
 Brazil (INQUISITOR) - Portugal (ORLOVSKY1)1:115:36
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Spain (DM1TRENA)0:115:36
 Portugal (ORLOVSKY1) - Germany (PABLIK)0:315:47
 Spain (DM1TRENA) - Brazil (INQUISITOR)0:015:47
 Portugal (ORLOVSKY1) - Germany (PABLIK)0:315:48
 Spain (DM1TRENA) - Brazil (INQUISITOR)0:015:48
 Spain (DM1TRENA) - Germany (PABLIK)1:116:00
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Brazil (INQUISITOR)2:016:00
 Germany (PABLIK) - Belgium (WHITE_BOY1927)2:116:12
 Portugal (ORLOVSKY1) - Spain (DM1TRENA)1:116:12
 Germany (PABLIK) - Belgium (WHITE_BOY1927)2:116:12
 Portugal (ORLOVSKY1) - Spain (DM1TRENA)1:116:12
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Portugal (ORLOVSKY1)6:016:23
 Brazil (INQUISITOR) - Germany (PABLIK)2:216:23
 Belgium (WHITE_BOY1927) - Portugal (ORLOVSKY1)6:016:24
 Brazil (INQUISITOR) - Germany (PABLIK)2:216:24
 Spain (DM1TRENA) - Belgium (WHITE_BOY1927)1:016:36
 Portugal (ORLOVSKY1) - Brazil (INQUISITOR)2:116:36
 Brazil (INQUISITOR) - Spain (DM1TRENA)1:116:48
 Germany (PABLIK) - Portugal (ORLOVSKY1)3:016:48
 Brazil (INQUISITOR) - Spain (DM1TRENA)1:116:48
 Germany (PABLIK) - Portugal (ORLOVSKY1)3:016:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup - PS4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mhenrique_r10 - Spqr_matheustan0:118:40
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (INQUISITOR) - FC Porto (WHITE_BOY1927)1:117:30
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Manchester United (DM1TRENA)0:017:30
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)1:117:42
 Manchester United (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1)2:217:42
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)1:117:42
 Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - FC Porto (WHITE_BOY1927)1:017:53
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - CF Valencia (INQUISITOR)2:117:53
 Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - FC Porto (WHITE_BOY1927)1:017:54
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - CF Valencia (INQUISITOR)2:117:54
 CF Valencia (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1)1:318:06
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - Manchester United (DM1TRENA)0:018:06
 CF Valencia (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1)1:318:06
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - Manchester United (DM1TRENA)0:018:06
 Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)1:118:18
 Manchester United (DM1TRENA) - CF Valencia (INQUISITOR)2:118:18
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - CF Valencia (INQUISITOR)0:118:30
 Manchester United (DM1TRENA) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)1:118:30
 Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - Manchester United (DM1TRENA)0:018:42
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - FC Porto (WHITE_BOY1927)1:318:42
 CF Valencia (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)0:018:54
 FC Porto (WHITE_BOY1927) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1)2:118:54
 Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - CF Valencia (INQUISITOR)0:019:05
 Manchester United (DM1TRENA) - FC Porto (WHITE_BOY1927)1:119:06
 CF Valencia (INQUISITOR) - Manchester United (DM1TRENA)0:019:18
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1)1:119:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (PABLIK) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)2:019:30
 Manchester City (INQUISITOR) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)3:119:30
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (PABLIK)1:119:41
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - FC Barcelona (ORLOVSKY1)0:019:42
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (PABLIK)1:119:42
 FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)2:019:54
 Real Madrid (PABLIK) - Manchester City (INQUISITOR)0:019:54
 FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)2:019:54
 Real Madrid (PABLIK) - Manchester City (INQUISITOR)0:019:54
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)3:120:06
 Manchester City (INQUISITOR) - FC Barcelona (ORLOVSKY1)2:020:06
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Manchester City (INQUISITOR)1:120:18
 FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Real Madrid (PABLIK)1:220:18
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Real Madrid (PABLIK)2:120:30
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (INQUISITOR)1:020:30
 FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)2:220:42
 Real Madrid (PABLIK) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)2:120:42
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (ORLOVSKY1)3:120:53
 Manchester City (INQUISITOR) - Real Madrid (PABLIK)1:120:54
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)1:121:06
 FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Manchester City (INQUISITOR)0:021:06
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)1:121:06
 Real Madrid (PABLIK) - FC Barcelona (ORLOVSKY1)1:121:18
 Manchester City (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)1:021:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO)0:010:30
 Borussia Dortmund (KODAK) - RB Leipzig (D1PSEN)0:010:30
 RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0)1:010:42
 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Bayern Munich (JKEY)0:210:42
 Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Borussia Dortmund (KODAK)2:310:54
 Bayern Munich (JKEY) - RB Leipzig (D1PSEN)3:110:54
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO)3:011:06
 Borussia Dortmund (KODAK) - Bayern Munich (JKEY)3:111:06
 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (KODAK)0:211:17
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0)1:111:18
 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (KODAK)0:211:18
 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0)0:111:30
 RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Dortmund (KODAK)2:111:30
 Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - RB Leipzig (D1PSEN)0:111:42
 Bayern Munich (JKEY) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO)0:011:42
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayern Munich (JKEY)4:011:53
 Borussia Dortmund (KODAK) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0)0:211:54
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayern Munich (JKEY)4:011:54
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Dortmund (KODAK)1:112:06
 Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - RB Leipzig (D1PSEN)2:212:06
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Dortmund (KODAK)1:112:06
 Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Bayern Munich (JKEY)0:012:18
 Borussia Dortmund (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO)3:012:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester City (DM1TRENA)0:213:00
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester United (WHITE_BOY1927)0:113:00
 Manchester City (DM1TRENA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:213:12
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (PABLIK)1:413:12
 Manchester City (DM1TRENA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:213:12
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (PABLIK)1:413:12
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:013:23
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Arsenal FC (INQUISITOR)0:113:24
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Manchester City (DM1TRENA)1:213:36
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)2:113:36
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (PABLIK)1:313:48
 Manchester City (DM1TRENA) - Arsenal FC (INQUISITOR)0:013:48
 Manchester City (DM1TRENA) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:014:00
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (INQUISITOR)0:114:00
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (DM1TRENA)0:114:12
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:114:12
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (DM1TRENA)0:114:12
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)0:114:24
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (PABLIK)3:414:24
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)0:114:24
 Manchester City (DM1TRENA) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:114:35
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (INQUISITOR)1:014:35
 Manchester City (DM1TRENA) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:114:36
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (INQUISITOR)1:014:36
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester City (DM1TRENA)1:014:48
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)0:014:48
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester City (DM1TRENA)1:014:48
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)0:014:48
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 CFC Catalonia FC - Westcoastunt2:210:55
 Westcoastunt - TES Tundra2:012:34
 CFC Catalonia FC - TES Tundra4:413:24
LoL - Belgian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sector One - Brussels Guardians1:020:00
 Rsca Esports - KV Mechelen1:021:00
 Sector One - Aethra Esports1:022:00
 Rsca Esports - Team 7am1:023:00
Hearthstone - Blizzard - Grandmasters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nalguidan - Bloodyface1:300:00
 Firebat - PNC3:201:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Made in Brazil0:123:30
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Ence Esports0:016:30
 Mousesports - Team Dignitas1:017:45
 Astralis - Ninjas IN Pyjamas0:119:00
 Fnatic - MAD Lions E.c.0:120:04
 Astralis - SAW1:021:14
CS:GO - LVP Assault Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baecon Gaming Group - Ucam Esports Club2:018:00
 GTZ Bulls Esports - Dogmination2:120:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 ALTERNATE aTTaX - EX-Bluejays2:010:00
 S-Gaming - Illuminar Gaming0:210:00
 Japaleno - Avez0:213:00
 Cr4zy - Giants2:113:00
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TKA E-Sports - Esport Rhein-Neckar1:121:30
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lynn Vision Gaming - Onethree.tsg0:109:00
 O2 Esports - TSG Zero0:112:20
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mako - Control1:013:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Team LDLC19:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vorpal Swords - Ground Zero0:211:30
 Avant Garde - Rooster2:013:30
 Avant Gaming - Rooster2:013:30
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Sinners Esports1:217:00
 Team Secret - Nemiga0:220:00
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire Hope - OG Seed1:216:30
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Unique - KHAN2:016:00
 Winstrike - Flytomoon19:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quincy Crew - Beastcoast2:100:09
 Business Associates - CR4ZY0:200:09
 Quincy Crew - Beastcoast2:100:10
 Business Associates - CR4ZY0:200:10
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes2:313:30
 Foxes - Panthers0:323:59
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural City - Ural Mountains3:010:00
 Energy - Eurasia3:212:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vssk Mff Praha F - SK K33:019:00
 TJ Abc Branik C - Reporyje3:119:00
 VSSK MFF Praha E - SK Ecos OV2:319:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academy - Military0:306:15
 Ural Elevation - Ural Raiders1:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empire - Vityaz3:010:15
 Payp - Titans0:312:14
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomsons Džastins - Osborne Tina6:100:10
 Jim Williams - Herewini Darren6:100:40
 Jim Williams - Osborne Tina6:101:05
 Herewini Darren - Tomsons Džastins6:301:30
 Batlers Larrijs - Tērnere Laura1:022:59
 Tonijs O Šī - Oshea John1:623:30
PDC Home Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aspinalls Nathans - Noguera Jesus1:021:34
 Hughes Jamie - Jose De Sousa0:122:09
 Noguera Jesus - Jose De Sousa4:622:35
 Aspinalls Nathans - Hughes Jamie6:223:10
 Hughes Jamie - Noguera Jesus1:023:39
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džeims Hubbards - Pols Nikolsons0:112:29
 Evans David - Džeims Hubbards5:212:55
 Pols Nikolsons - Evans David3:513:20
 Marsh Scott - Džeims Hubbards1:013:44
 Adamss Martins - Pols Nikolsons5:114:30
 Fallon Sherrock - Evans David5:315:00
 Džeims Hubbards - Adamss Martins1:515:20
 Pols Nikolsons - Fallon Sherrock5:015:40
 Evans David - Marsh Scott1:016:04
 Fallon Sherrock - Džeims Hubbards1:016:30
 Marsh Scott - Pols Nikolsons5:216:55
 Adamss Martins - Evans David1:017:19
 Marsh Scott - Fallon Sherrock5:217:45
 Adamss Martins - Marsh Scott0:118:09
 Fallon Sherrock - Adamss Martins0:118:34
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ksu Šilina - Stevarta Katerina2:115:00
 Mandlik Elizabeth - Nefedova Anastasia2:015:00
 Mendezs Seone - Livianu Džesika16:35
 Fanning Emily - Jaksiča Jovana0:217:15
 Stevarta Katerina - Nefedova Anastasia2:018:00
 Mandlik Elizabeth - Ksu Šilina1:218:20
 Olmosa Žuliana - Branstine Karsona1:219:00
 Fanning Emily - Glīsone Kvinna0:219:15
 Hanna Čanga - Montez Pamela0:220:15
 Olmosa Žuliana - Hanna Čanga2:022:09
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zverevs Miša - Hohmann Ronald2:020:00
 Bojers Dastijs H - Sarmiento Reimonds2:120:20
 Braimers Geidžs - Korvins Feliks1:221:40
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodžersa Šelbija - Fernandeza Lejlaha Annija2:121:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blanšs Ulisess - Makdonalds Makenzijs0:216:59
 Jubenks Kristofers - Roberto Sids0:219:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Erler - Veissborns Tristians-Samuels2:010:59
 Alexander Erler - Tristan-Samuels Veissborns2:011:00
 Osvalds Filips - Noikrists Maksimilians2:013:15
 Novaks Deniss - Neumayer Lukas2:114:54
 Thiem Moritz - Ofners Sebastians0:217:19
 Rodionovs Jurijs - Kopps Sandro2:119:00
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carnevale-Miino Tommaso - Draxl, Liam0:200:25
 Draxl, Liam - Jatsiks Jahors2:001:15
 Carnevale-Miino Tommaso - Bradford Carter2:101:50
 Draxl, Liam - Bradford Carter2:003:14
 Mandlik Mark - Metz David2:015:00
 Mandlik Mark - Kasiatore Henrijs Patriks2:016:09
 Metz David - Bernard John0:217:19
 Mandlik Mark - Bernard John2:018:15
 Metz David - Kasiatore Henrijs Patriks0:219:09
 Bernard John - Kasiatore Henrijs Patriks0:219:59
 Storch Stefan - Orhon Sinan2:021:09
 Storch Stefan - Murillo Sebastian1:021:49
 Orhon Sinan - Schachter Noah0:222:59
 Schachter Noah - Storch Stefan2:023:39
Spring Tour(3rd set in super tie-break format)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maksims Makrousovs - Lutkovskii Sviatoslav0:212:30
 Maksims Makrousovs - Abazov Aleksei2:115:30
 Nikitin Viktor - Lutkovskii Radimir2:017:00
 Lutkovskii Radimir - Hurtov Daniil2:020:00
Russia Daily Challenge Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basalygo Timofey - Kolyshkov Gleb2:011:00
 Laska Annei - Kuksov Timofey2:123:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apostolov Veselin - Dimov Deyan2:010:00
 Mirchev Rumen - Sevov Rumen0:211:30
 Baichev Boyko - Gavrilov Peter2:113:00
 Slavov Gergi - Zhelev Plamen2:014:30
 Hristov Miroslav - Yordanov Yordan2:016:00
 Tanev Boncho - Kanev Georgi0:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony6:403:00
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi4:404:00
 Goryachiye - Besheniye Psy5:606:49
 Voiny Suomi - Gladiator7:607:50
 Goryachiye - Gladiator9:709:00
 Besheniye Psy - Voiny Suomi3:510:00
 Ledovyy Desant - Stalker9:611:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry5:812:49
 Stalker - Krasnyye Krylia5:913:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant7:514:50
 Stalker - Ershistyye Tigry6:515:49
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant7:616:50
 Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri4:117:50
 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery5:618:49
 Zolotye Drakony - Chernye Grifony9:621:49
 Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi3:222:50