jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Piektdiena, 12. Jūn. 2020. gada
Futbols
Dienvidkoreja - K3 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongju KHNP - Changwon City2:010:59
 Nuclear Power FC - Changwon City2:011:00
Turkmenistan - Yokary Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Altyn Asyr - Balkan FK7:016:30
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Flamurtari - KF Ballkani0:018:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Thagafi Tulkarem2:017:00
 Shabab AL Amari - Ahli Qalqilya6:117:00
 Shabab Alsamu - Taraji Wadi Al-Nes3:020:00
 Hilal Al-Quds - Markez Balata1:420:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Oulu - Rops0:014:00
 Haka Valkeakoski - Turku PS1:015:00
 Frydek-Mistek - Petrkovice2:418:29
 TJ Sokol Lanzhot - Blansko0:218:29
 FC Dolni Benesov - Hlucin0:218:29
 TJ Sokol Lanzhot - Blansko0:218:30
 FC Dolni Benesov - Hlucin0:218:30
 FK Mutenice - Znojmo1:319:00
 Slavia Kromeriz - RSM Hodonin-Sardice1:019:00
 FC Strani - FC Fastav Zlin (U21)2:419:00
 Usti N Orlici - Letohrad3:019:00
 FK Mutenice - Znojmo1:319:00
 Slavia Kromeriz - RSM Hodonin-Sardice1:019:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NSI Runavik - AB Argir3:021:00
 B36 Torshavn - Eb/Streymur4:121:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sutjeska - Grbalj4:119:00
 Rudar - OFK Petrovac0:220:30
 Mladost Podgorica - Zeta0:021:00
 FK Mladost Ljeskopolje - FK Kom1:121:00
 FK Iskra Danilovgrad - Buducnost4:121:29
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dong Tam Long AN - Hung Vuong An Giang0:013:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thanh Hoa - Song Lam Nghe An0:013:00
 Hoang Anh Gia Lai - NAM Dinh1:013:00
 Hong Linh HA Tinh FC - TT Ha Noi1:114:00
 TP Ho Chi Minh FC - Sai Gon FC0:115:00
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 WFC Botsor Brest - Abff Wu-190:216:59
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - KR Reykjavik3:022:15
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FCC Frankfurt - MSV Duisburg5:120:15
 Eintracht Frankfurt - FCR 2001 Duisburg5:120:15
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 HJS Akatemia - P-Iirot0:018:30
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lori Vanadzor - Alashkert0:216:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon0:217:30
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elana Torun - Garbarnia Krakow1:018:00
 Elana Torun - Garbania Krakow1:018:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nieciecza - Olimpia Grudziadz3:316:09
 Puszcza Niepolomice - Wigry Suwalki2:116:30
 GKS Jastrzebie - Sandecja Nowy Sacz1:218:40
 Miedz Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biala2:221:09
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novi Sad - Habitfarm Javor2:219:00
 Rad Beograd - Vozdovac0:221:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triglav - Domzale1:119:00
 Rudar Velenje - ASK Bravo1:321:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Varazdin - HNK Rijeka0:019:55
 Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb1:022:04
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesd-Zsory - Honved1:221:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Vratsa - Carsko Selo 20150:120:30
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ymir - IR Reykjavik1:422:15
 Leiknir Reykjavik - Kari5:022:15
 Volsungur - Thor Akureyri1:122:15
 Kordrengir - Hamar6:022:15
 Keflavik - Bjorninn Reykjavik5:022:15
 Hviti Ridarinn - Selfoss0:122:15
 Ymir - IR Reykjavik1:422:15
 Leiknir Reykjavik - Kari5:022:15
 Hviti Ridarinn - Selfoss0:122:15
 Volsungur - Thor Akureyri1:122:15
 Midas - Skautafelag Reykjavikur0:423:00
 IH Hafnarfjordur - Golfklubbur Grindavikur3:023:30
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman Grodno (Res.) - FC Smolevichi(Rez.)5:113:59
 Torpedo Zhodino res. - FC Dinamo Brest2:216:59
 Torpedo Zhodino res. - Dinamo Brest (Res)2:217:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Minsk - FC Isloch0:118:00
 FC Gorodeya - Slutsk3:019:59
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flora Tallinn - Viljandu JK Tulevik3:019:30
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riteriai B - Kedainiai Nevezis3:217:30
 FK Minija - FK Panevezys B2:218:00
 Lietava Jonava - FC Hegelmann Litauen Kaunas1:119:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Kayserispor2:121:00
 Goztepe - Trabzonspor1:321:00
 Fenerbahce - Kayserispor2:121:00
 Goztepe - Trabzonspor1:321:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaga - SD Huesca1:320:30
 Fuenlabrada - Tenerife1:020:30
 Elche - Extremadura1:120:30
 Fuenlabrada - Tenerife1:020:30
 Malaga - Huesca1:320:30
 Real Oviedo - Ponferradina0:022:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada - Getafe2:120:30
 Valencia - Levante1:122:59
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skive - Nykobing FC3:219:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg - Randers Freja4:219:59
 Esbjerg - Randers4:220:00
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus - AC Milan0:022:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreirense - Rio Ave0:121:00
 Sporting Lisbon - Pacos de Ferreira1:023:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meppen - Hallescher FC2:319:59
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandhausen - Arminia Bielefeld0:019:30
 Dynamo Dresden - Hamburger SV0:119:30
 Sandhausen - Arminia Bielefeld0:019:30
 Dynamo Dresden - Hamburger SV0:119:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim - RB Leipzig0:221:29
Basketbols
Sievietes - Taivāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cathay Life - Chungwa Telecom101:5112:00
 Taiwan Power - Taiyuan62:8013:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flaming Phoenix - Venus Education83:6913:00
 Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Haifa89:7413:40
 Hapoel Holon - Maccabi Ashdod88:6513:59
 Jiankun Team 2 - HUT Alumnus76:5414:30
 Jiankun Team 1 - Friends With Basketball112:8716:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BG Gottingen - Bayern Munich55:9017:30
 MEG Gottingen - Bayern Munich55:9017:30
 Crailsheim Merlins - EWE Baskets Oldenburg83:8521:29
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magdaleno Jesse - Yenifel Vicente1:004:30
 Wach Mariusz - Johnson Kevin1:020:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 28:708:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers4:013:35
 Uni-President Lions - Fubon Guardians10:413:35
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers4:013:35
 Uni-President Lions - Fubon Guardians10:413:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Twins - Lotte Giants3:212:29
 SK Wyverns - KIA Tigers3:612:29
 NC Dinos - Nexen Heroes2:312:29
 Hanwha Eagles - Doosan Bears2:512:29
 NC Dinos - Nexen Heroes2:212:30
 LG Twins - Lotte Giants2:212:30
 Hanwha Eagles - Doosan Bears2:512:30
 SK Wyverns - KIA Tigers3:612:30
 Samsung Lions - KT Wiz12:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Softbank Hawks - Hiroshima Carp3:007:59
 Yomiuri Giants - Nippon Ham Fighters2:607:59
 Seibu Lions - Chiba Lotte Marines9:612:00
 Chunichi Dragons - Yokohama Bay Stars4:812:00
 Yakult Swallows - Rakuten Golden Eagles1:412:00
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Warriors - North Queensland Cowboys37:2610:59
 Parramatta Eels - Penrith Panthers16:1012:55
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geelong Cats - Hawthorn Hawks108:4712:50
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harutyunyan Oksanna - Khlghatyan Rima1:307:59
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:007:59
 Ghazaryan Seda - Hambardzumyan Mariam3:008:19
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:108:19
 Asoyan Valya - Poghosyan Asya3:108:39
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:108:39
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane1:309:00
 Harutyunyan Oksanna - Hambardzumyan Mariam0:309:00
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane2:309:20
 Khlghatyan Rima - Poghosyan Asya0:309:20
 Ghazaryan Seda - Asoyan Valya3:009:40
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:009:40
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:310:00
 Harutyunyan Oksanna - Poghosyan Asya1:310:00
 Hambardzumyan Mariam - Asoyan Valya1:310:20
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane1:310:20
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa2:310:39
 Khlghatyan Rima - Ghazaryan Seda0:310:39
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:010:59
 Harutyunyan Oksanna - Asoyan Valya3:210:59
 Poghosyan Asya - Ghazaryan Seda0:311:19
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa2:311:19
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:312:20
 Hambardzumyan Mariam - Khlghatyan Rima0:312:20
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:212:40
 Harutyunyan Oksanna - Ghazaryan Seda0:312:40
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:113:00
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:113:20
 Khlghatyan Rima - Harutyunyan Oksanna3:013:39
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:313:39
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:214:00
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit2:314:19
 Poghosyan Asya - Asoyan Valya2:314:19
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit2:314:20
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:314:40
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane0:315:00
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:315:20
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:115:40
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Faflei Romana - Tsoma Svitlana0:308:10
 Efimova Anastasia - Novosad Alina3:208:15
 Kovtun Nadiia - Nerush Polina2:308:40
 Schekotikhina Natalya - Trofimova Antonina3:209:09
 Sozoniuk Yevheniia - Novosad Alina3:109:15
 Faflei Romana - Nerush Polina0:309:40
 Efimova Anastasia - Gud Veronik3:009:45
 Trofimova Antonina - Tsoma Svitlana2:310:09
 Sozoniuk Yevheniia - Stepanovskaya Valeriya2:310:15
 Kovtun Nadiia - Schekotikhina Natalya2:310:40
 Gud Veronik - Novosad Alina1:310:45
 Faflei Romana - Trofimova Antonina3:111:10
 Efimova Anastasia - Stepanovskaya Valeriya1:311:15
 Schekotikhina Natalya - Nerush Polina3:111:39
 Sozoniuk Yevheniia - Gud Veronik2:311:45
 Kovtun Nadiia - Tsoma Svitlana0:312:09
 Stepanovskaya Valeriya - Novosad Alina3:112:14
 Faflei Romana - Schekotikhina Natalya3:012:40
 Sozoniuk Yevheniia - Efimova Anastasia3:012:44
 Kovtun Nadiia - Trofimova Antonina3:013:09
 Nerush Polina - Tsoma Svitlana1:313:40
 Faflei Romana - Kovtun Nadiia0:314:10
 Schekotikhina Natalya - Tsoma Svitlana3:014:39
 Trofimova Antonina - Nerush Polina3:215:09
 Ostrovska Nataliia - Dubrova Alisa3:015:40
 Osipenko Maria - Lesnaya Yaroslava3:016:09
 Gubskaya Ekaterina - Yaroshenko Tatyana3:216:39
 Ostrovska Nataliia - Lesnaya Yaroslava3:017:10
 Yaroshenko Tatyana - Dubrova Alisa3:017:40
 Osipenko Maria - Gubskaya Ekaterina3:018:10
 Ostrovska Nataliia - Yaroshenko Tatyana2:318:40
 Gubskaya Ekaterina - Lesnaya Yaroslava3:019:10
 Osipenko Maria - Dubrova Alisa3:019:39
 Ostrovska Nataliia - Gubskaya Ekaterina3:020:10
 Osipenko Maria - Yaroshenko Tatyana3:020:39
 Lesnaya Yaroslava - Dubrova Alisa3:121:10
 Ostrovska Nataliia - Osipenko Maria0:321:40
 Gubskaya Ekaterina - Dubrova Alisa3:222:09
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava2:322:39
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurtenko Victoria - Tsiupko Oleksandra2:322:39
 Kurtenko Alina - Miklukha Anna3:223:10
 Melnik Olga - Tsiupko Oleksandra3:223:39
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben0:000:00
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik3:000:20
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel1:300:40
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh3:000:40
 Mkrtchyan Andranik - Galoyan Ruben3:101:00
 Jokaklian Trasdamad - Baghdasaryan Gevorg0:301:00
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:101:20
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:201:59
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:001:59
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham2:302:19
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:002:19
 Jokaklian Trasdamad - Parsadanyan Samvel0:302:39
 Mkrtchyan Andranik - Nazaryan Mushegh3:102:39
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben1:303:00
 Gevorgyan Gegham - Baghdasaryan Gevorg3:103:00
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik0:303:20
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen3:204:20
 Baghdasaryan Gevorg - Jokaklian Trasdamad3:204:39
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik1:304:39
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik2:304:59
 Parsadanyan Samvel - Gevorgyan Gegham3:004:59
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen1:305:19
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik1:305:19
 Parsadanyan Samvel - Jokaklian Trasdamad3:105:39
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik2:305:39
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik2:306:00
 Baghdasaryan Gevorg - Gevorgyan Gegham0:306:00
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik1:306:20
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen1:306:20
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik0:306:40
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel1:306:40
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:207:00
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh3:007:00
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:007:20
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik1:307:20
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:107:39
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:007:39
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben3:116:00
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:316:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:217:20
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun2:317:39
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan3:118:20
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:018:40
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:320:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:121:00
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:023:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:223:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kireev Sergey - Chernetskiy Igor1:300:20
 Reva Vadim - Chilikin Aleksandr0:300:55
 Reznichenko Denis - Zakharov Yan3:201:10
 Chilikin Aleksandr - Naumovich Vladimir3:201:30
 Diachenko Ivan - Kireev Sergey3:101:30
 Zakharov Yan - Treshchyov Evgeniy3:101:44
 Reva Vadim - Gusev Vitaliy0:302:04
 Sarma Sergey - Chernetskiy Igor3:102:05
 Reva Vadim - Gusev Vitaliy0:302:05
 Reznichenko Denis - Ptitsyn Dmitriy3:002:20
 Sarma Sergey - Kireev Sergey1:302:40
 Reva Vadim - Naumovich Vladimir3:102:40
 Reznichenko Denis - Treshchyov Evgeniy3:002:54
 Chilikin Aleksandr - Gusev Vitaliy3:003:14
 Diachenko Ivan - Chernetskiy Igor3:003:14
 Chilikin Aleksandr - Gusev Vitaliy3:003:15
 Diachenko Ivan - Chernetskiy Igor3:003:15
 Zakharov Yan - Ptitsyn Dmitriy3:003:29
 Chernetskiy Igor - Kireev Sergey2:303:49
 Gusev Vitaliy - Naumovich Vladimir3:003:49
 Chernetskiy Igor - Kireev Sergey2:303:50
 Gusev Vitaliy - Naumovich Vladimir3:003:50
 Ptitsyn Dmitriy - Treshchyov Evgeniy3:104:04
 Chilikin Aleksandr - Reva Vadim0:304:24
 Diachenko Ivan - Sarma Sergey3:004:24
 Solovey Vitaliy - Korobeynik Sergey1:308:00
 Petrov Nikita - Grushko Vadim08:00
 Kosarev semen - Zaychenko Valentin1:308:30
 Turchenko Dmitriy - Shtaer Arkadiy08:30
 Akimov Igor - Buluy Sergey3:108:45
 Solovey Vitaliy - Shtaer Arkadiy09:00
 Doroshenko Artem - Elkhov Artur2:309:00
 Rodin Aleksey - Shapoval Aleksandr2:309:14
 Turchenko Dmitriy - Korobeynik Sergey3:209:29
 Kosarev semen - Grushko Vadim3:109:29
 Turchenko Dmitriy - Korobeynik Sergey3:209:30
 Nemchenko Denis - Sukovatiy Igor3:009:30
 Kosarev semen - Grushko Vadim3:109:30
 Akimov Igor - Shapoval Aleksandr1:309:44
 Doroshenko Artem - Sukovatiy Igor2:310:00
 Solovey Vitaliy - Turchenko Dmitriy3:010:00
 Doroshenko Artem - Sukovatiy Igor2:310:00
 Rodin Aleksey - Buluy Sergey2:310:15
 Nemchenko Denis - Elkhov Artur3:210:30
 Petrov Nikita - Korobeynik Sergey0:310:30
 Zaychenko Valentin - Grushko Vadim3:210:30
 Nemchenko Denis - Elkhov Artur3:210:30
 Akimov Igor - Rodin Aleksey1:310:44
 Doroshenko Artem - Nemchenko Denis3:111:00
 Korobeynik Sergey - Solovey Vitaliy3:111:00
 Shapoval Aleksandr - Buluy Sergey3:011:15
 Sukovatiy Igor - Elkhov Artur3:211:30
 Grushko Vadim - Kosarev semen0:311:30
 Petrov Nikita - Turchenko Dmitriy0:311:30
 Sukovatiy Igor - Elkhov Artur3:211:30
 Buluy Sergey - Akimov Igor3:211:45
 Elkhov Artur - Doroshenko Artem3:112:00
 Petrov Nikita - Solovey Vitaliy1:312:00
 Shapoval Aleksandr - Rodin Aleksey1:312:14
 Zaychenko Valentin - Kosarev semen3:012:29
 Sukovatiy Igor - Nemchenko Denis1:312:30
 Korobeynik Sergey - Turchenko Dmitriy3:112:30
 Zaychenko Valentin - Kosarev semen3:012:30
 Shapoval Aleksandr - Akimov Igor3:112:44
 Sukovatiy Igor - Doroshenko Artem3:213:00
 Turchenko Dmitriy - Solovey Vitaliy3:013:00
 Buluy Sergey - Rodin Aleksey2:313:15
 Elkhov Artur - Nemchenko Denis1:313:30
 Korobeynik Sergey - Petrov Nikita3:013:30
 Rodin Aleksey - Akimov Igor3:213:44
 Nemchenko Denis - Doroshenko Artem1:313:59
 Buluy Sergey - Shapoval Aleksandr0:314:15
 Elkhov Artur - Sukovatiy Igor3:214:30
 Grishchenko Aleksandr - Cherepnin Maksym0:314:30
 Tkachev Sergey - Sazhnev Vitalii0:314:30
 Elkhov Artur - Sukovatiy Igor3:214:30
 Kryvorotko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr2:315:00
 Fedorchenko Andriy - Kebalo Denis3:215:00
 Reva Aleksandr - Andreev Oleg3:015:14
 Sazhnev Vitalii - Dukhovenko Oleksandr2:315:30
 Zotov Hlib - Varchenko Mikhail3:115:30
 Kebalo Denis - Kryvorotko Yevhen0:315:30
 Oleynik Ivan - Andreev Oleg2:315:44
 Tkachev Sergey - Grishchenko Aleksandr3:116:00
 Cherepnin Maksym - Fedorchenko Andriy1:316:00
 Kovrikov Andrey - Zotov Hlib1:316:00
 Reva Aleksandr - Burdakov Andrey1:316:15
 Grishchenko Aleksandr - Sazhnev Vitalii0:316:30
 Fedorchenko Andriy - Tkachev Sergey3:016:30
 Oleynik Ivan - Burdakov Andrey1:316:44
 Kryvorotko Yevhen - Cherepnin Maksym3:117:00
 Moroz Kostiantyn - Zotov Hlib0:317:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kebalo Denis0:317:00
 Reva Aleksandr - Oleynik Ivan3:117:15
 Varchenko Mikhail - Kovrikov Andrey2:317:30
 Cherepnin Maksym - Dukhovenko Oleksandr3:217:30
 Sazhnev Vitalii - Kebalo Denis3:117:30
 Burdakov Andrey - Andreev Oleg3:117:45
 Tkachev Sergey - Kryvorotko Yevhen0:318:00
 Grishchenko Aleksandr - Fedorchenko Andriy18:00
 Kovalchuk Oleksandr - Varchenko Mikhail2:318:00
 Andreev Oleg - Reva Aleksandr2:318:15
 Fedorchenko Andriy - Sazhnev Vitalii3:118:29
 Kryvorotko Yevhen - Grishchenko Aleksandr18:30
 Fedorchenko Andriy - Sazhnev Vitalii3:118:30
 Kebalo Denis - Cherepnin Maksym1:319:00
 Dukhovenko Oleksandr - Tkachev Sergey3:119:00
 Kovalchuk Oleksandr - Pavlyuk Oleg1:319:00
 Kovrikov Andrey - Kovalchuk Oleksandr2:319:30
 Tkachev Sergey - Kebalo Denis1:319:30
 Sazhnev Vitalii - Cherepnin Maksym3:019:30
 Fedorchenko Andriy - Kryvorotko Yevhen2:320:00
 Pavlyuk Oleg - Kovrikov Andrey0:320:00
 Oleynik Ivan - Reva Aleksandr3:220:15
 Kryvorotko Yevhen - Sazhnev Vitalii2:320:30
 Dukhovenko Oleksandr - Fedorchenko Andriy3:220:30
 Moroz Kostiantyn - Pavlyuk Oleg20:30
 Cherepnin Maksym - Tkachev Sergey3:121:00
 Varchenko Mikhail - Moroz Kostiantyn21:00
 Kebalo Denis - Zemyancev Sergei3:221:00
 Kovalenko Vladislav - Sarma Sergey3:122:00
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy3:022:00
 Gimadeev Ruslan - Kalenik Sergey2:322:15
 Diachenko Ivan - Plyushch Pavel2:322:35
 Kuzmenko Vladimir - Kireev Sergey3:122:35
 Khoroshko Aleksandr - Yunusov Elshad1:322:50
 Kovalenko Vladislav - Kireev Sergey1:323:10
 Gaynyuk Vladimir - Plyushch Pavel2:323:10
 Gimadeev Ruslan - Yunusov Elshad3:223:25
 Kuzmenko Vladimir - Sarma Sergey1:323:45
 Diachenko Ivan - Gusev Vitaliy1:123:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reitspies David - Skala Radek3:109:00
 Seibert Jakub - Konecny Tomas0:309:25
 Vrablik Jiri - Tregler Tomas2:309:50
 Horejsi Miroslavs - David Petr2:310:15
 Reitspies David - Konecny Tomas1:310:40
 Seibert Jakub - Vrablik Jiri0:311:05
 Horejsi Miroslavs - Skala Radek3:112:15
 Tregler Tomas - David Petr3:012:30
 Reitspies David - Vrablik Jiri3:113:00
 Horejsi Miroslavs - Konecny Tomas2:313:15
 Skala Radek - David Petr0:313:30
 Seibert Jakub - Tregler Tomas0:313:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koshkodan Igor - Skhabitsky Sergey0:300:20
 Havryliuk Bohdan - Obischenko Andrey2:300:50
 Chornobab Volodymyr - Zholubak Mykhailo1:308:00
 Voytekhov Timur - Trofimov Nikita2:308:05
 Ivashkin Aleksander - Diachenko Viacheslav1:308:30
 Derypaska Roman - Kanunnikov Ilya2:308:34
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii2:308:50
 Makarenko Roman - Lukatskyi Andrii2:308:54
 Bochkovskiy Vadim - Mosyuk Mikhail3:109:00
 Matveev Denis - Ratushniak Vladislav1:309:05
 Volkovskyi Viktor - Smyk Vasil3:109:20
 Likhitsky Alexander - Panyshkin Andrey1:309:25
 Chornobab Volodymyr - Diachenko Viacheslav3:109:30
 Voytekhov Timur - Kanunnikov Ilya3:209:34
 Mytsyk Alexander - Solomko Serhii3:209:49
 Chepurnyi Artem - Lukatskyi Andrii2:309:55
 Mosyuk Mikhail - Zholubak Mykhailo3:110:00
 Ratushniak Vladislav - Trofimov Nikita3:010:04
 Hudushyn Ihor - Smyk Vasil2:310:20
 Makarenko Roman - Likhitsky Alexander2:310:24
 Ivashkin Aleksander - Bochkovskiy Vadim3:010:30
 Derypaska Roman - Matveev Denis3:210:35
 Solomko Serhii - Troian Andrii3:010:50
 Chepurnyi Artem - Panyshkin Andrey0:310:55
 Chornobab Volodymyr - Mosyuk Mikhail3:111:00
 Voytekhov Timur - Ratushniak Vladislav0:311:05
 Volkovskyi Viktor - Mytsyk Alexander3:011:20
 Likhitsky Alexander - Lukatskyi Andrii0:311:25
 Bochkovskiy Vadim - Diachenko Viacheslav3:011:30
 Matveev Denis - Kanunnikov Ilya1:311:35
 Hudushyn Ihor - Solomko Serhii1:311:50
 Makarenko Roman - Panyshkin Andrey2:311:54
 Ivashkin Aleksander - Zholubak Mykhailo3:112:00
 Derypaska Roman - Trofimov Nikita0:312:05
 Mytsyk Alexander - Smyk Vasil3:212:20
 Chepurnyi Artem - Likhitsky Alexander2:312:25
 Chornobab Volodymyr - Bochkovskiy Vadim1:312:30
 Chepurnyi Artem - Makarenko Roman3:212:33
 Voytekhov Timur - Matveev Denis0:312:35
 Volkovskyi Viktor - Troian Andrii3:112:49
 Panyshkin Andrey - Lukatskyi Andrii3:212:55
 Ivashkin Aleksander - Mosyuk Mikhail3:113:00
 Derypaska Roman - Ratushniak Vladislav0:313:04
 Hudushyn Ihor - Mytsyk Alexander3:113:20
 Diachenko Viacheslav - Zholubak Mykhailo2:313:30
 Kanunnikov Ilya - Trofimov Nikita3:013:35
 Volkovskyi Viktor - Solomko Serhii3:113:50
 Chornobab Volodymyr - Ivashkin Aleksander3:113:59
 Voytekhov Timur - Derypaska Roman3:114:04
 Smyk Vasil - Troian Andrii3:114:20
 Bochkovskiy Vadim - Zholubak Mykhailo0:314:30
 Matveev Denis - Trofimov Nikita1:314:34
 Hudushyn Ihor - Volkovskyi Viktor1:314:50
 Mosyuk Mikhail - Diachenko Viacheslav3:115:00
 Ratushniak Vladislav - Kanunnikov Ilya3:215:05
 Mytsyk Alexander - Troian Andrii3:115:20
 Levshin Anatoly - Shulepov Maksym1:315:30
 Turchenko Tymur - Shukin Dmitriy3:215:34
 Kozlov Denys - Ivchuk Oleksandr1:315:44
 Solomko Serhii - Smyk Vasil3:115:49
 Voronenkov Vladimir - Malinka Roman3:216:00
 Sokolov Sergey - Trydukh Igor2:316:05
 Levytskyi Vitalii - Khalupenko Pavlo3:016:15
 Pitsyk Sergey - Volkov Pavlo3:216:24
 Yurchenko Kyrylo - Klim Vladislav0:316:30
 Naida Alexander - Kaminskiy Sergey3:016:35
 Novikov Vitaliy - Zhuravlov Oleksandr3:116:45
 Evgeniy Ivanov - Sokoltsov Yevhenii3:216:55
 Levshin Anatoly - Malinka Roman0:317:00
 Turchenko Tymur - Trydukh Igor3:217:04
 Kozlov Denys - Khalupenko Pavlo3:217:15
 Kobets Vitalii - Obrazkov Oleg3:117:25
 Klim Vladislav - Shulepov Maksym3:117:30
 Kaminskiy Sergey - Shukin Dmitriy2:317:34
 Zhuravlov Oleksandr - Ivchuk Oleksandr3:217:45
 Pitsyk Sergey - Sokoltsov Yevhenii3:117:54
 Voronenkov Vladimir - Yurchenko Kyrylo3:118:00
 Sokolov Sergey - Naida Alexander1:318:05
 Levytskyi Vitalii - Novikov Vitaliy3:218:14
 Kurtenko Andrey - Krasutskyi Adam1:318:20
 Obrazkov Oleg - Volkov Pavlo0:318:25
 Levshin Anatoly - Klim Vladislav3:118:29
 Turchenko Tymur - Kaminskiy Sergey1:318:34
 Kozlov Denys - Zhuravlov Oleksandr1:318:44
 Zaporozhets Dmitriy - Sobko Valentyn3:218:50
 Evgeniy Ivanov - Kobets Vitalii1:318:55
 Yurchenko Kyrylo - Malinka Roman3:119:00
 Naida Alexander - Trydukh Igor3:019:04
 Novikov Vitaliy - Khalupenko Pavlo3:219:15
 Kokunin Yuriy - Krasutskyi Adam2:319:20
 Pitsyk Sergey - Obrazkov Oleg3:019:24
 Voronenkov Vladimir - Shulepov Maksym3:219:30
 Sokolov Sergey - Shukin Dmitriy2:319:35
 Levytskyi Vitalii - Ivchuk Oleksandr1:319:44
 Sobko Valentyn - Tkachenko Artem3:219:50
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii3:119:55
 Levshin Anatoly - Yurchenko Kyrylo3:020:00
 Turchenko Tymur - Naida Alexander1:320:04
 Kozlov Denys - Novikov Vitaliy3:220:15
 Kurtenko Andrey - Zaporozhets Dmitriy1:320:19
 Evgeniy Ivanov - Volkov Pavlo0:320:25
 Voronenkov Vladimir - Klim Vladislav2:320:30
 Sokolov Sergey - Kaminskiy Sergey0:320:34
 Levytskyi Vitalii - Zhuravlov Oleksandr1:320:45
 Kokunin Yuriy - Sobko Valentyn3:120:50
 Pitsyk Sergey - Kobets Vitalii3:020:54
 Malinka Roman - Shulepov Maksym0:321:00
 Trydukh Igor - Shukin Dmitriy3:221:05
 Khalupenko Pavlo - Ivchuk Oleksandr2:321:14
 Zaporozhets Dmitriy - Krasutskyi Adam0:321:20
 Evgeniy Ivanov - Obrazkov Oleg0:321:25
 Levshin Anatoly - Voronenkov Vladimir3:121:30
 Turchenko Tymur - Sokolov Sergey0:321:34
 Kozlov Denys - Levytskyi Vitalii3:121:44
 Kurtenko Andrey - Tkachenko Artem0:321:49
 Yurchenko Kyrylo - Shulepov Maksym3:122:00
 Naida Alexander - Shukin Dmitriy1:322:05
 Novikov Vitaliy - Ivchuk Oleksandr3:022:15
 Kokunin Yuriy - Zaporozhets Dmitriy1:322:20
 Pitsyk Sergey - Evgeniy Ivanov3:122:24
 Klim Vladislav - Malinka Roman2:322:30
 Kaminskiy Sergey - Trydukh Igor3:022:35
 Zhuravlov Oleksandr - Khalupenko Pavlo0:322:44
 Kurtenko Andrey - Sobko Valentyn2:322:50
 Kobets Vitalii - Volkov Pavlo3:222:55
 Krasutskyi Adam - Tkachenko Artem2:323:19
 Obrazkov Oleg - Sokoltsov Yevhenii3:123:25
 Kokunin Yuriy - Kurtenko Andrey3:023:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:300:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg0:300:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pashkov Nikolay3:100:00
 Gribkov Alexander - Ivanov Viktor3:100:29
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor1:300:29
 Pandur Ivan - Klimentev Vladimir2:300:30
 Gribkov Alexander - Ivanov Stanislavovic Viktor3:100:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill2:301:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay3:201:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg1:301:00
 Alexander Frolov - Elistratov Igor2:301:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:101:30
 Alexander Frolov - Elistratov Igor2:301:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander2:301:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:101:30
 Sayanov Denis - Serebrennikov Alexandr3:007:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:307:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Demic Ying0:307:00
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:107:30
 Ogay Sergey - Yusipov Timofey1:307:30
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur0:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:107:30
 Serebrennikov Alexandr - Ogay Sergey0:308:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:308:00
 Demic Ying - Andreev Danila3:008:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:108:30
 Yusipov Timofey - Sayanov Denis2:308:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:108:30
 Yusipov Timofey - Sayanov Denis2:308:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:108:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila3:109:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:209:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly3:109:00
 Demic Ying - Khudaiberdiev Zhasur3:109:29
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy1:309:29
 Demic Ying - Khudaiberdiev Zhasur3:109:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy1:309:30
 Serebrennikov Alexandr - Yusipov Timofey0:309:30
 Abramov Kirill - Alexander Frolov2:311:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:311:00
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:011:00
 Molodtsov Denis - Zhulyabin Vladimir3:011:30
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:011:30
 Ivanov Valery - Pravednov Andrey3:011:30
 Kuzmin Sergey - Molodtsov Denis1:312:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery0:312:00
 Alexander Frolov - Elistratov Igor3:012:00
 Kuzmin Sergey - Molodtsov Denis1:312:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery0:312:00
 Alexander Frolov - Elistratov Igor3:012:00
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:312:29
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya1:312:29
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg3:212:30
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya1:312:30
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:312:30
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery3:213:00
 Novikov Ilya - Molodtsov Denis3:013:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:013:00
 Novikov Ilya - Molodtsov Denis3:013:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey1:313:30
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir2:313:30
 Alexander Frolov - Shirokov Vladimir3:113:30
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg3:015:00
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan3:115:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:015:00
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan3:115:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:015:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:315:29
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:015:29
 Pashkov Nikolay - Basmanov Dmitry Evgenievich3:215:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:315:30
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:015:30
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay1:316:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander2:316:00
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:116:00
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay1:316:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander2:316:00
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:116:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:316:30
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei3:016:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Klimentev Vladimir3:116:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:316:30
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei3:016:30
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay2:316:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:216:59
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:216:59
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay2:317:00
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:217:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:217:00
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich2:317:30
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:017:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey0:317:30
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:017:30
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich2:317:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey0:317:30
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel1:319:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy0:319:00
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel1:319:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy0:319:00
 Sayanov Denis - Yusipov Timofey0:319:00
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr3:119:30
 Demic Ying - Khudaiberdiev Zhasur3:019:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy2:319:30
 Yusipov Timofey - Ogay Sergey3:019:59
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:219:59
 Pinkovskii Pavel - Demic Ying1:319:59
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:220:00
 Pinkovskii Pavel - Demic Ying1:320:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila1:320:30
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly1:320:30
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis0:320:30
 Andreev Danila - Demic Ying3:221:00
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:221:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:021:00
 Yusipov Timofey - Serebrennikov Alexandr3:021:29
 Pinkovskii Pavel - Khudaiberdiev Zhasur1:321:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:121:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:122:59
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor1:322:59
 Molodtsov Denis - Menshikov Andrey3:122:59
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:123:00
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor1:323:00
 Molodtsov Denis - Menshikov Andrey3:123:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir3:223:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:023:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Semenets Oleksandr - Arzanov Dmitry1:300:05
 Guchok Andrey - Kotov Viktor3:200:15
 Malashevsky Vladimir - Gavrilyuk Oleg3:200:45
 Metla Alexey - Semenets Oleksandr3:101:05
 Medvedev Aleksandr - Guchok Andrey0:301:15
 Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry2:301:35
 Malashevsky Vladimir - Kotov Viktor1:301:45
 Semenets Oleksandr - Gaysin Ivan3:002:05
 Guchok Andrey - Gavrilyuk Oleg3:002:15
 Zaitsev Andrii - Semenets Oleksandr2:302:35
 Malashevsky Vladimir - Guchok Andrey1:302:45
 Metla Alexey - Arzanov Dmitry3:203:05
 Medvedev Aleksandr - Kotov Viktor3:003:15
 Zaitsev Andrii - Metla Alexey0:303:35
 Malashevsky Vladimir - Medvedev Aleksandr0:303:45
 Arzanov Dmitry - Gaysin Ivan3:204:04
 Kotov Viktor - Gavrilyuk Oleg1:304:15
 Selin Andriy - Kinash Sergey3:007:50
 Onischenko Ruslan - Boiko Anton1:307:55
 Kubrak Serhii - Derevinskiy Dmitriy2:308:25
 Gladkih Ivan - Kuznetsov Ihor2:308:30
 Priščepa Jevens - Pysar Dmytro1:308:34
 Melkumyan Samvel - Tsykhotskiy Andrey2:308:40
 Rikun Mikhail - Evtodiy Victor0:308:45
 Tkachuk Oleksii - Pidleteichuk Petro0:308:50
 Myronchenko Mykhaylo - Stasevskiy Oleg3:109:00
 Dereha Ruslan - Naku Valeriy0:309:05
 Levshin Vitali - Didukhs Oleksandrs2:309:09
 Lyevshyn Vitaliy - Didukh Oleksandr2:309:10
 Tuchkevych Volodymyr - Kuharchuk Aleksandr0:309:14
 Petukhov Valery - Bugay Andriy1:309:20
 Ivasiv Volodymyr - Vorsulyak Yaroslav3:209:25
 Pokydko Sergey - Kinash Sergey1:309:34
 Kiulo Sergey - Boiko Anton2:309:40
 Viktors Jefimovs - Pysar Dmytro1:309:44
 Bosak Viktor - Andrey Tsykhotskiy1:309:49
 Bosak Viktor - Tsykhotskiy Andrey1:309:50
 Redkov Aleksandr - Evtodiy Victor0:309:55
 Zenyuk Andrey - Pidleteichuk Petro0:310:00
 Selin Andriy - Stasevskiy Oleg2:310:09
 Onischenko Ruslan - Naku Valeriy0:310:15
 Priščepa Jevens - Lyevshyn Vitaliy3:010:20
 Melkumyan Samvel - Tuchkevych Volodymyr2:310:24
 Rikun Mikhail - Petukhov Valery0:310:30
 Tkachuk Oleksii - Ivasiv Volodymyr3:110:35
 Kubrak Serhii - Myronchenko Mykhaylo2:310:45
 Gladkih Ivan - Dereha Ruslan1:310:50
 Viktors Jefimovs - Didukh Oleksandr2:310:55
 Bosak Viktor - Kuharchuk Aleksandr3:211:00
 Redkov Aleksandr - Bugay Andriy3:211:04
 Zenyuk Andrey - Vorsulyak Yaroslav3:211:10
 Pokydko Sergey - Derevinskiy Dmitriy2:311:20
 Kiulo Sergey - Kuznetsov Ihor3:011:25
 Lyevshyn Vitaliy - Pysar Dmytro1:311:30
 Tuchkevych Volodymyr - Tsykhotskiy Andrey1:311:35
 Petukhov Valery - Evtodiy Victor3:111:40
 Ivasiv Volodymyr - Pidleteichuk Petro3:111:45
 Stasevskiy Oleg - Kinash Sergey0:311:55
 Naku Valeriy - Boiko Anton0:312:00
 Viktors Jefimovs - Lyevshyn Vitaliy3:212:05
 Viktors Jefimovs - Levshin Vitali3:212:05
 Bosak Viktor - Tuchkevych Volodymyr2:312:10
 Redkov Aleksandr - Petukhov Valery3:212:15
 Zenyuk Andrey - Ivasiv Volodymyr3:112:20
 Selin Andriy - Kubrak Serhii3:112:30
 Onischenko Ruslan - Gladkih Ivan1:312:35
 Priščepa Jevens - Didukh Oleksandr3:112:40
 Melkumyan Samvel - Kuharchuk Aleksandr3:212:45
 Rikun Mikhail - Bugay Andriy3:012:50
 Tkachuk Oleksii - Vorsulyak Yaroslav3:212:55
 Pokydko Sergey - Stasevskiy Oleg0:313:05
 Kiulo Sergey - Naku Valeriy2:313:10
 Viktors Jefimovs - Priščepa Jevens2:313:15
 Bosak Viktor - Melkumyan Samvel0:313:20
 Redkov Aleksandr - Rikun Mikhail3:213:25
 Zenyuk Andrey - Tkachuk Oleksii3:013:30
 Myronchenko Mykhaylo - Derevinskiy Dmitriy2:313:40
 Dereha Ruslan - Kuznetsov Ihor3:113:45
 Didukh Oleksandr - Pysar Dmytro0:313:50
 Kuharchuk Aleksandr - Tsykhotskiy Andrey1:313:55
 Bugay Andriy - Evtodiy Victor2:314:00
 Vorsulyak Yaroslav - Pidleteichuk Petro0:314:05
 Kubrak Serhii - Kinash Sergey2:314:15
 Gladkih Ivan - Boiko Anton0:314:20
 Pokydko Sergey - Myronchenko Mykhaylo2:314:50
 Kiulo Sergey - Dereha Ruslan0:314:54
 Kubrak Serhii - Stasevskiy Oleg0:315:25
 Gladkih Ivan - Naku Valeriy2:315:30
 Bondarchuk Alexander - Shvidkiy Vadim1:315:35
 Haievyi Nazarii - Maksimiv Sergey3:115:50
 Vakulin Artem - Maksimenko Artem3:015:55
 Selin Andriy - Derevinskiy Dmitriy2:316:00
 Onischenko Ruslan - Kuznetsov Ihor0:316:04
 Udod Illia - Zazimko Sergey3:016:10
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:116:15
 Piskorskyu Igor - Zharskiy Vitaliy2:316:25
 Orlovskiy Sergey - Kozhenkov Igor3:016:30
 Pokydko Sergey - Kubrak Serhii2:316:35
 Kiulo Sergey - Gladkih Ivan3:116:40
 Udovichenko Serhii - Shvidkiy Vadim2:316:45
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn3:016:50
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:017:00
 Skachenko Serhii - Maksimenko Artem3:017:05
 Selin Andriy - Myronchenko Mykhaylo0:317:10
 Onischenko Ruslan - Dereha Ruslan0:317:15
 Bondarchuk Alexander - Udod Illia3:217:20
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym2:317:25
 Haievyi Nazarii - Piskorskyu Igor3:017:35
 Vakulin Artem - Orlovskiy Sergey3:017:40
 Derevinskiy Dmitriy - Kinash Sergey2:317:45
 Kuznetsov Ihor - Boiko Anton1:317:50
 Udovichenko Serhii - Zazimko Sergey3:017:55
 Vahta Dmitriy - Gritsienko Nazar0:318:00
 Zenyuk Dmitry - Zharskiy Vitaliy3:218:09
 Skachenko Serhii - Kozhenkov Igor3:218:15
 Pokydko Sergey - Selin Andriy0:318:20
 Kiulo Sergey - Onischenko Ruslan1:318:25
 Udod Illia - Shvidkiy Vadim3:118:30
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn2:318:34
 Piskorskyu Igor - Maksimiv Sergey3:118:44
 Orlovskiy Sergey - Maksimenko Artem3:018:50
 Myronchenko Mykhaylo - Kinash Sergey1:318:55
 Dereha Ruslan - Boiko Anton1:319:00
 Udovichenko Serhii - Udod Illia3:119:05
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym2:319:09
 Zenyuk Dmitry - Piskorskyu Igor3:219:20
 Skachenko Serhii - Orlovskiy Sergey3:219:25
 Stasevskiy Oleg - Derevinskiy Dmitriy3:219:30
 Naku Valeriy - Kuznetsov Ihor3:219:35
 Bondarchuk Alexander - Zazimko Sergey3:119:40
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar3:019:44
 Haievyi Nazarii - Zharskiy Vitaliy3:119:55
 Vakulin Artem - Kozhenkov Igor1:319:59
 Udovichenko Serhii - Bondarchuk Alexander2:320:15
 Vahta Dmitriy - Yunchyk Valentyn3:020:19
 Zenyuk Dmitry - Haievyi Nazarii1:320:30
 Skachenko Serhii - Vakulin Artem2:320:34
 Zazimko Sergey - Shvidkiy Vadim1:320:50
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy1:320:55
 Zharskiy Vitaliy - Maksimiv Sergey2:321:05
 Kozhenkov Igor - Maksimenko Artem2:321:09
 Yunchyk Valentyn - Nechyporuk Vadym3:221:30
 Brezitskiy Alexandr - Zhuravlov Maksym3:121:50
 Poltavetc Philip - Kramarenko Aleksandr2:321:55
 Yarovoi Oleksandr - Zhuravlov Maksym2:322:24
 Brezitskiy Alexandr - Poltavetc Philip0:322:30
 Yarovoi Oleksandr - Kramarenko Aleksandr3:223:00
 Poltavetc Philip - Zhuravlov Maksym0:323:05
 Yarovoi Oleksandr - Poltavetc Philip3:023:35
 Brezitskiy Alexandr - Kramarenko Aleksandr3:123:39
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gonzales Eduardo - Bluhms Florians1:410:50
 Happeks Svens - Chamorro Miguel1:411:39
 Gonzales Eduardo - Happeks Svens4:112:40
 Chamorro Miguel - Bluhms Florians1:413:30
 Gonzales Eduardo - Chamorro Miguel4:314:30
 Happeks Svens - Bluhms Florians1:415:20
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brecel Luca - Volestons Bens2:200:00
Pesapallo
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seinajoen Maila-Jussit - Lapuan Virkia0:218:00
 Kirittaret Jyvaskyla - Joensuun Maila2:018:00
E-Sports
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (REDDEVIL) - Winnipeg Jets (MAGISTR)2:210:30
 New York Islanders (REDDEVIL) - Arizona Coyotes (APHEX)0:310:50
 Winnipeg Jets (MAGISTR) - Arizona Coyotes (APHEX)1:111:10
 Winnipeg Jets (MAGISTR) - New York Islanders (REDDEVIL)3:211:30
 Arizona Coyotes (APHEX) - New York Islanders (REDDEVIL)3:311:50
 Arizona Coyotes (APHEX) - Winnipeg Jets (MAGISTR)1:112:09
 Detroit Red Wings (MAGISTR) - Ottawa Senators (APHEX)4:115:00
 Detroit Red Wings (MAGISTR) - Los Angeles Kings (SHKET)2:415:20
 Los Angeles Kings (SHKET) - Detroit Red Wings (MAGISTR)3:316:20
 Los Angeles Kings (SHKET) - Ottawa Senators (APHEX)2:016:39
 Edmonton Oilers (MAGISTR) - Anaheim Ducks (APHEX)2:120:30
 Edmonton Oilers (MAGISTR) - New York Rangers (SHKET)3:420:50
 Anaheim Ducks (APHEX) - New York Rangers (SHKET)1:521:09
 Anaheim Ducks (APHEX) - Edmonton Oilers (MAGISTR)1:521:29
 New York Rangers (SHKET) - Edmonton Oilers (MAGISTR)3:221:49
 New York Rangers (SHKET) - Anaheim Ducks (APHEX)2:122:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (REDDEVIL) - Sweden (MAGISTR)3:107:59
 Russia (REDDEVIL) - Canada (APHEX)0:008:19
 Sweden (MAGISTR) - Canada (APHEX)3:308:39
 Sweden (MAGISTR) - Russia (REDDEVIL)3:409:00
 Canada (APHEX) - Russia (REDDEVIL)1:209:20
 Canada (APHEX) - Sweden (MAGISTR)2:409:40
 Kazakhstan (REDDEVIL) - Poland (MAGISTR)2:513:00
 Kazakhstan (REDDEVIL) - Ukraine (APHEX)1:213:20
 Poland (MAGISTR) - Ukraine (APHEX)3:013:39
 Poland (MAGISTR) - Kazakhstan (REDDEVIL)4:313:59
 Ukraine (APHEX) - Kazakhstan (REDDEVIL)0:114:19
 Czech Republic (APHEX) - United States (MAGISTR)2:818:00
 Czech Republic (APHEX) - Germany (SHKET)2:318:20
 United States (MAGISTR) - Czech Republic (APHEX)5:019:00
 Germany (SHKET) - Czech Republic (APHEX)3:119:20
 Germany (SHKET) - United States (MAGISTR)0:519:39
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (FOSTERS23)42:6700:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)61:5100:00
 Houston Rockets (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)73:6700:29
 Dallas Mavericks (FOSTERS23) - Los Angeles Lakers (MILLER)63:6400:30
 Houston Rockets (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)73:6700:30
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)68:5301:00
 Dallas Mavericks (FOSTERS23) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)60:5301:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)68:5301:00
 Los Angeles Clippers (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (MILLER)48:6001:30
 Dallas Mavericks (FOSTERS23) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)64:4601:30
 Los Angeles Clippers (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (MILLER)48:6001:30
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (JOKER)68:7122:59
 Los Angeles Clippers (TRANQUIL) - Denver Nuggets (ANTONIO)23:00
 Denver Nuggets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)70:5123:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Indiana Pacers (SCRATE)80:5712:00
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Miami Heat (ZO0M)71:5012:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Indiana Pacers (SCRATE)80:5712:00
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Indiana Pacers (SCRATE)50:6812:29
 Miami Heat (ZO0M) - Atlanta Hawks (JEMA11)55:6212:29
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Indiana Pacers (SCRATE)50:6812:30
 Miami Heat (ZO0M) - Indiana Pacers (SCRATE)67:6213:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)53:6613:00
 Miami Heat (ZO0M) - Indiana Pacers (SCRATE)67:6213:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)53:6613:00
 Indiana Pacers (SCRATE) - Atlanta Hawks (JEMA11)49:5513:30
 Miami Heat (ZO0M) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)83:6313:30
 Indiana Pacers (SCRATE) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)81:6813:59
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Miami Heat (ZO0M)69:4513:59
 Indiana Pacers (SCRATE) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)81:6814:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Miami Heat (ZO0M)69:4514:00
 Indiana Pacers (SCRATE) - Miami Heat (ZO0M)56:7814:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (JEMA11)67:6614:30
 Indiana Pacers (SCRATE) - Miami Heat (ZO0M)56:7814:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (JEMA11)67:6614:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Boston Celtics (ZO0M)66:7607:59
 Philadelphia 76ers (JEMA11) - Toronto Raptors (SCRATE)35:5308:00
 Boston Celtics (ZO0M) - Philadelphia 76ers (JEMA11)66:6608:30
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (SCRATE)54:7008:30
 Boston Celtics (ZO0M) - Philadelphia 76ers (JEMA11)100:9108:30
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (SCRATE)54:7008:30
 Philadelphia 76ers (JEMA11) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)64:7509:00
 Boston Celtics (ZO0M) - Toronto Raptors (SCRATE)52:5609:00
 Philadelphia 76ers (JEMA11) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)64:7509:00
 Boston Celtics (ZO0M) - Toronto Raptors (SCRATE)52:5609:00
 Toronto Raptors (SCRATE) - Philadelphia 76ers (JEMA11)46:6709:29
 Boston Celtics (ZO0M) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)80:7209:29
 Toronto Raptors (SCRATE) - Philadelphia 76ers (JEMA11)46:6709:30
 Philadelphia 76ers (JEMA11) - Boston Celtics (ZO0M)53:5110:00
 Toronto Raptors (SCRATE) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)71:5910:00
 Philadelphia 76ers (JEMA11) - Boston Celtics (ZO0M)53:5110:00
 Toronto Raptors (SCRATE) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)71:5910:00
 Toronto Raptors (SCRATE) - Boston Celtics (ZO0M)51:6010:30
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (JEMA11)62:7410:30
 Toronto Raptors (SCRATE) - Boston Celtics (ZO0M)51:6010:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utah Jazz (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (FOSTERS23)43:6215:29
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Oklahoma City (ZO0M)57:8015:29
 Utah Jazz (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (FOSTERS23)43:6215:30
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Minnesota Timberwolves (FOSTERS23)84:7816:00
 Oklahoma City (ZO0M) - Utah Jazz (SLEEPY)55:4816:00
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Minnesota Timberwolves (FOSTERS23)84:7816:00
 Oklahoma City (ZO0M) - Utah Jazz (SLEEPY)55:4816:00
 Utah Jazz (SLEEPY) - Portland Trail Blazers (BAD_TRIP)48:6716:30
 Oklahoma City (ZO0M) - Minnesota Timberwolves (FOSTERS23)72:6816:30
 Utah Jazz (SLEEPY) - Portland Trail Blazers (BAD_TRIP)48:6716:30
 Minnesota Timberwolves (FOSTERS23) - Utah Jazz (SLEEPY)56:4416:59
 Oklahoma City (ZO0M) - Portland Trail Blazers (BAD_TRIP)88:6116:59
 Minnesota Timberwolves (FOSTERS23) - Utah Jazz (SLEEPY)56:4417:00
 Utah Jazz (SLEEPY) - Oklahoma City (ZO0M)43:5917:30
 Minnesota Timberwolves (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (BAD_TRIP)77:4517:30
 Utah Jazz (SLEEPY) - Oklahoma City (ZO0M)43:5917:30
 Minnesota Timberwolves (FOSTERS23) - Oklahoma City (ZO0M)65:5518:00
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Utah Jazz (SLEEPY)57:6918:00
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Sacramento Kings (ZO0M)74:7819:30
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)43:5219:30
 Sacramento Kings (ZO0M) - Golden State Warriors (SLEEPY)66:5919:59
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)33:7419:59
 Sacramento Kings (ZO0M) - Golden State Warriors (SLEEPY)66:5920:00
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)33:7420:00
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)66:5620:30
 Sacramento Kings (ZO0M) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)48:6520:30
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)66:5620:30
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Golden State Warriors (SLEEPY)57:5121:00
 Sacramento Kings (ZO0M) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)84:5921:00
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)73:5421:29
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Sacramento Kings (ZO0M)54:6321:29
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ZO0M)68:6222:00
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Golden State Warriors (SLEEPY)62:7522:00
Starcraft 2 - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Larva - Sorry0:113:00
 Hyun - YSC0:113:00
Starcraft 2 - Stay at Home Story Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solar - Denver3:215:15
 Innovation - uThermal3:115:15
 Armani - Neeb0:315:15
 ShowTime - HeroMarine3:215:15
 Stats - Bunny3:120:15
 Serral - Reynor3:220:15
 Zest - Ptitdrogo0:320:15
 Clem - Cure3:220:15
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uruguay (SPURSMAX) - Argentina (ZAZABAK)2:018:00
 Germany (BOBBY) - France (INDRA13_27)0:218:00
 Netherlands (JENKO) - Brazil (KISHE)1:318:00
 England (ISHKING11) - Portugal (OOLANCER)2:118:00
 Belgium (YOSHI) - Brazil (KISHE)3:118:09
 Spain (SIMA) - Portugal (OOLANCER)1:218:10
 England (ISHKING11) - Argentina (ZAZABAK)1:218:10
 Belgium (YOSHI) - Brazil (KISHE)3:118:10
 Netherlands (JENKO) - France (INDRA13_27)1:418:10
 Spain (SIMA) - England (ISHKING11)3:418:20
 Portugal (OOLANCER) - Uruguay (SPURSMAX)2:018:20
 Brazil (KISHE) - Germany (BOBBY)1:418:20
 Belgium (YOSHI) - Netherlands (JENKO)3:118:20
 Uruguay (SPURSMAX) - England (ISHKING11)4:318:29
 Spain (SIMA) - Argentina (ZAZABAK)2:018:30
 Belgium (YOSHI) - France (INDRA13_27)3:018:30
 Uruguay (SPURSMAX) - Spain (SIMA)1:018:40
 Portugal (OOLANCER) - Argentina (ZAZABAK)4:018:40
 Brazil (KISHE) - France (INDRA13_27)3:518:40
 Germany (BOBBY) - Belgium (YOSHI)0:118:40
 France (INDRA13_27) - Germany (BOBBY)1:118:49
 Portugal (OOLANCER) - England (ISHKING11)3:018:50
 Argentina (ZAZABAK) - Uruguay (SPURSMAX)1:418:50
 France (INDRA13_27) - Germany (BOBBY)1:118:50
 Argentina (ZAZABAK) - England (ISHKING11)3:219:00
 Portugal (OOLANCER) - Spain (SIMA)3:019:00
 Brazil (KISHE) - Belgium (YOSHI)1:419:00
 France (INDRA13_27) - Netherlands (JENKO)0:019:00
 England (ISHKING11) - Spain (SIMA)0:119:10
 Germany (BOBBY) - Brazil (KISHE)3:119:10
 Uruguay (SPURSMAX) - Portugal (OOLANCER)1:419:10
 Netherlands (JENKO) - Belgium (YOSHI)1:319:10
 England (ISHKING11) - Uruguay (SPURSMAX)3:119:20
 Argentina (ZAZABAK) - Spain (SIMA)0:119:20
 France (INDRA13_27) - Belgium (YOSHI)3:319:20
 Netherlands (JENKO) - Germany (BOBBY)1:119:20
 Belgium (YOSHI) - Germany (BOBBY)2:219:30
 Argentina (ZAZABAK) - Portugal (OOLANCER)0:019:30
 Spain (SIMA) - Uruguay (SPURSMAX)1:319:30
 France (INDRA13_27) - Brazil (KISHE)1:019:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma (ISHKING11) - Torino (OOLANCER)0:220:30
 Atalanta BC (JENKO) - SSC Napoli (KISHE)2:020:30
 AC Milan (SPURSMAX) - Sassuolo (ZAZABAK)1:220:30
 ACF Fiorentina (SIMA) - Torino (OOLANCER)0:320:39
 AS Roma (ISHKING11) - Sassuolo (ZAZABAK)2:020:40
 Atalanta BC (JENKO) - Juventus (INDRA13_27)2:320:40
 Lazio (YOSHI) - SSC Napoli (KISHE)4:120:40
 Torino (OOLANCER) - AC Milan (SPURSMAX)1:020:50
 ACF Fiorentina (SIMA) - AS Roma (ISHKING11)3:320:50
 Lazio (YOSHI) - Atalanta BC (JENKO)3:120:50
 ACF Fiorentina (SIMA) - AS Roma (ISHKING11)3:320:50
 Torino (OOLANCER) - AC Milan (SPURSMAX)1:020:50
 ACF Fiorentina (SIMA) - Sassuolo (ZAZABAK)2:221:00
 AC Milan (SPURSMAX) - AS Roma (ISHKING11)3:221:00
 Lazio (YOSHI) - Juventus (INDRA13_27)1:121:00
 Torino (OOLANCER) - Sassuolo (ZAZABAK)4:121:09
 SSC Napoli (KISHE) - Juventus (INDRA13_27)2:521:10
 Torino (OOLANCER) - Sassuolo (ZAZABAK)4:121:10
 AC Milan (SPURSMAX) - ACF Fiorentina (SIMA)0:321:10
 Juventus (INDRA13_27) - Inter Milan (BOBBY)2:021:20
 SSC Napoli (KISHE) - Atalanta BC (JENKO)4:321:20
 Sassuolo (ZAZABAK) - AC Milan (SPURSMAX)1:121:20
 Torino (OOLANCER) - AS Roma (ISHKING11)3:221:20
 Sassuolo (ZAZABAK) - AC Milan (SPURSMAX)1:121:20
 Torino (OOLANCER) - ACF Fiorentina (SIMA)0:121:30
 SSC Napoli (KISHE) - Lazio (YOSHI)1:121:30
 Juventus (INDRA13_27) - Atalanta BC (JENKO)0:121:30
 Sassuolo (ZAZABAK) - AS Roma (ISHKING11)0:221:30
 AC Milan (SPURSMAX) - Torino (OOLANCER)3:121:40
 Atalanta BC (JENKO) - Lazio (YOSHI)2:121:40
 Inter Milan (BOBBY) - SSC Napoli (KISHE)3:021:40
 AS Roma (ISHKING11) - ACF Fiorentina (SIMA)0:321:40
 AS Roma (ISHKING11) - AC Milan (SPURSMAX)1:321:49
 Atalanta BC (JENKO) - Inter Milan (BOBBY)0:221:50
 AS Roma (ISHKING11) - AC Milan (SPURSMAX)1:321:50
 Juventus (INDRA13_27) - Lazio (YOSHI)3:121:50
 Sassuolo (ZAZABAK) - ACF Fiorentina (SIMA)0:321:50
 ACF Fiorentina (SIMA) - AC Milan (SPURSMAX)1:322:00
 Juventus (INDRA13_27) - SSC Napoli (KISHE)3:122:00
 Lazio (YOSHI) - Inter Milan (BOBBY)1:022:00
 Sassuolo (ZAZABAK) - Torino (OOLANCER)1:322:00
 ACF Fiorentina (SIMA) - AC Milan (SPURSMAX)1:322:00
 Juventus (INDRA13_27) - SSC Napoli (KISHE)3:122:00
Soccer - eSports Battle - Night Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belgium (CHELLOVEKK) - France (TAKA)1:100:06
 Germany (FLEWLESS_PHOENIX) - Spain (BLACKSTAR98)2:000:06
 Belgium (CHELLOVEKK) - France (TAKA)1:100:06
 France (TAKA) - Germany (FLEWLESS_PHOENIX)1:100:18
 Spain (BLACKSTAR98) - Portugal (GENAD)1:000:18
 Belgium (CHELLOVEKK) - Germany (FLEWLESS_PHOENIX)2:100:30
 France (TAKA) - Portugal (GENAD)2:200:30
 Spain (BLACKSTAR98) - France (TAKA)2:300:42
 Portugal (GENAD) - Belgium (CHELLOVEKK)0:000:42
 Germany (FLEWLESS_PHOENIX) - Portugal (GENAD)3:100:54
 Belgium (CHELLOVEKK) - Spain (BLACKSTAR98)1:000:54
 Spain (BLACKSTAR98) - Germany (FLEWLESS_PHOENIX)3:201:06
 France (TAKA) - Belgium (CHELLOVEKK)1:201:06
 Portugal (GENAD) - Spain (BLACKSTAR98)2:301:18
 Germany (FLEWLESS_PHOENIX) - France (TAKA)0:001:18
 Spain (FEARGGWP) - Belgium (TAKA)2:023:30
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - Germany (CHELLOVEKK)1:123:30
 Belgium (TAKA) - France (BLACKSTAR98)1:223:42
 Germany (CHELLOVEKK) - Spain (FEARGGWP)0:023:42
 Belgium (TAKA) - France (BLACKSTAR98)1:223:42
 France (BLACKSTAR98) - Germany (CHELLOVEKK)1:023:53
 Spain (FEARGGWP) - Portugal (FLEWLESS_PHOENIX)1:223:54
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:100:06
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)3:300:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)0:000:42
 Manchester City (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:100:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)2:000:54
 Manchester United (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)0:000:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:101:05
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:001:05
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)1:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:301:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (UPCAKE22)1:023:30
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)1:023:42
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (UPCAKE22)2:023:53
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (JUDI) - Milwaukee Bucks (RETA)82:9417:30
 Dallas Mavericks (READDLE) - Milwaukee Bucks (RETA)96:9120:10
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wizards District Gaming - Mavs Gaming02:00
 Magic Gaming - Kings Guard Gaming49:4502:00
 Blazer5 Gaming - Raptors Uprising GC57:5004:00
 Pacers Gaming - Bucks Gaming54:6504:44
 Blazer5 Gaming - Raptors Uprising GC70:7505:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:004:00
 West Ham (MELTOSIK) - Everton (KRAFTVK)1:004:00
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:004:00
 West Ham (MELTOSIK) - Everton (KRAFTVK)1:004:00
 Everton (KRAFTVK) - Leicester City (KRAY)2:104:12
 Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22) - West Ham (MELTOSIK)1:204:12
 Leicester City (KRAY) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:204:23
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:23
 Leicester City (KRAY) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:204:24
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:24
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester City (KRAY)0:004:36
 Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22) - Everton (KRAFTVK)0:204:36
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester City (KRAY)0:004:36
 Leicester City (KRAY) - West Ham (MELTOSIK)1:104:48
 Everton (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:48
 Leicester City (KRAY) - West Ham (MELTOSIK)1:104:48
 Everton (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:48
 Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:104:59
 Everton (KRAFTVK) - West Ham (MELTOSIK)0:004:59
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:005:12
 Leicester City (KRAY) - Everton (KRAFTVK)3:105:12
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)0:005:12
 Leicester City (KRAY) - Everton (KRAFTVK)3:105:12
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - West Ham (MELTOSIK)2:105:24
 Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22) - Leicester City (KRAY)0:005:24
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - West Ham (MELTOSIK)2:105:24
 Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22) - Leicester City (KRAY)0:005:24
 Everton (KRAFTVK) - Wolverhampton Wanderers (UPCAKE22)1:305:35
 Leicester City (KRAY) - Crystall Palace (LABOTRYAS)3:105:35
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAFTVK)1:205:48
 West Ham (MELTOSIK) - Leicester City (KRAY)1:205:48
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAFTVK)1:205:48
 West Ham (MELTOSIK) - Leicester City (KRAY)1:205:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Sevilla (SKROMNUY)1:008:30
 Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (VRICO)0:008:30
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Sevilla (SKROMNUY)1:008:30
 Sevilla (SKROMNUY) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:108:42
 FC Barcelona (VRICO) - Real Madrid (D1PSEN)2:108:42
 Real Madrid (D1PSEN) - Sevilla (SKROMNUY)1:208:53
 Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:008:53
 Real Madrid (D1PSEN) - Sevilla (SKROMNUY)1:208:54
 Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:008:54
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Real Madrid (D1PSEN)1:109:06
 Sevilla (SKROMNUY) - FC Barcelona (VRICO)4:009:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Real Madrid (D1PSEN)1:109:06
 Real Madrid (D1PSEN) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:009:18
 FC Barcelona (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:009:18
 Real Madrid (D1PSEN) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:009:18
 FC Barcelona (VRICO) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:309:29
 Sevilla (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)3:309:30
 Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Sevilla (SKROMNUY)0:109:42
 Real Madrid (D1PSEN) - FC Barcelona (VRICO)2:209:42
 Sevilla (SKROMNUY) - Real Madrid (D1PSEN)0:309:54
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:009:54
 Sevilla (SKROMNUY) - Real Madrid (D1PSEN)0:309:54
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:009:54
 Real Madrid (D1PSEN) - CF Valencia (LAIKINGDAST)2:210:05
 Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (D1PSEN)1:210:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC (FEARGGWP) - Wolverhampton Wanderers (TAKA)3:019:00
 Leicester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Crystal Palace (CHELLOVEKK)0:119:00
 Crystal Palace (CHELLOVEKK) - Everton FC (FEARGGWP)0:219:12
 Wolverhampton Wanderers (TAKA) - West Ham United (BLACKSTAR98)1:419:12
 West Ham United (BLACKSTAR98) - Crystal Palace (CHELLOVEKK)2:019:24
 Everton FC (FEARGGWP) - Leicester City (FLEWLESS_PHOENIX)0:019:24
 Crystal Palace (CHELLOVEKK) - Wolverhampton Wanderers (TAKA)1:319:36
 Leicester City (FLEWLESS_PHOENIX) - West Ham United (BLACKSTAR98)1:119:36
 West Ham United (BLACKSTAR98) - Everton FC (FEARGGWP)0:019:48
 Wolverhampton Wanderers (TAKA) - Leicester City (FLEWLESS_PHOENIX)2:019:48
 West Ham United (BLACKSTAR98) - Everton FC (FEARGGWP)0:019:48
 Wolverhampton Wanderers (TAKA) - Everton FC (FEARGGWP)0:320:00
 Everton FC (FEARGGWP) - Crystal Palace (CHELLOVEKK)2:120:12
 Leicester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Everton FC (FEARGGWP)0:020:24
 Wolverhampton Wanderers (TAKA) - Crystal Palace (CHELLOVEKK)1:220:35
 Everton FC (FEARGGWP) - West Ham United (BLACKSTAR98)3:020:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:006:00
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)0:106:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:106:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)0:006:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK)2:006:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - SSC Napoli (GOSAS)2:406:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)0:006:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - SSC Napoli (GOSAS)2:406:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:406:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:106:40
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:006:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:406:40
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:006:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:007:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:107:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)2:107:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manchester City (SONEVIQUE)3:207:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Juventus Turin (BEN)3:107:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:107:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manchester City (SONEVIQUE)3:207:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:107:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)5:007:39
 SSC Napoli (GOSAS) - Real Madrid (MAVERIK)4:107:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)5:007:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:207:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:107:59
 Liverpool FC (TANTO) - SSC Napoli (GOSAS)1:207:59
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:108:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:308:00
 Liverpool FC (TANTO) - SSC Napoli (GOSAS)1:208:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:308:19
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:308:19
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:308:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:408:20
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:308:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN)2:108:39
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:208:39
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:108:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN)2:108:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:109:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Manchester City (SONEVIQUE)0:109:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Liverpool FC (TANTO)1:209:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:109:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Manchester City (SONEVIQUE)0:109:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Liverpool FC (TANTO)1:209:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)3:109:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - SSC Napoli (GOSAS)0:409:20
 Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:009:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)3:109:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:409:40
 Juventus Turin (BEN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:209:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:209:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:409:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:410:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:310:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)5:310:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:410:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:310:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)0:310:20
 SSC Napoli (GOSAS) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:110:20
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:010:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)0:310:20
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:010:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:210:39
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)4:410:39
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:210:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO)1:010:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:211:00
 Juventus Turin (BEN) - SSC Napoli (GOSAS)2:411:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:111:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:211:19
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:211:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:311:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:211:20
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:211:39
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:311:39
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)1:511:40
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:211:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:311:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:012:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:212:00
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)1:012:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - SSC Napoli (GOSAS)3:512:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:112:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Real Madrid (MAVERIK)2:012:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:012:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:012:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:312:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:012:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:012:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:013:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)1:113:00
 Liverpool FC (TANTO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:113:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Belgium (KRAFTVK)1:101:30
 SPAIN (LABOTRYAS) - Brazil (UPCAKE22)0:001:30
 Brazil (UPCAKE22) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:101:41
 Belgium (KRAFTVK) - Germany (KRAY)0:001:41
 Germany (KRAY) - Brazil (UPCAKE22)3:001:54
 PORTUGAL (MELTOSIK) - SPAIN (LABOTRYAS)1:001:54
 Brazil (UPCAKE22) - Belgium (KRAFTVK)3:102:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - Germany (KRAY)1:202:06
 Brazil (UPCAKE22) - Belgium (KRAFTVK)3:102:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - Germany (KRAY)1:202:06
 Belgium (KRAFTVK) - SPAIN (LABOTRYAS)0:102:17
 Germany (KRAY) - PORTUGAL (MELTOSIK)2:202:17
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)0:202:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:102:30
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)0:202:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:102:30
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (UPCAKE22)2:002:42
 Germany (KRAY) - Belgium (KRAFTVK)0:102:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (UPCAKE22)2:002:42
 Germany (KRAY) - Belgium (KRAFTVK)0:102:42
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:002:53
 Brazil (UPCAKE22) - Germany (KRAY)0:002:53
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:203:06
 Belgium (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)1:303:06
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:203:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - Belgium (KRAFTVK)1:103:18
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (KRAY)3:103:18
 SPAIN (LABOTRYAS) - Belgium (KRAFTVK)1:103:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAFTVK)3:106:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:306:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:006:11
 Real Madrid (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)0:006:11
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:006:12
 Real Madrid (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)0:006:12
 Liverpool FC (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:006:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:106:24
 Liverpool FC (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:006:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)2:006:36
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAFTVK)1:106:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)2:006:36
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:206:47
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:006:47
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:206:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:006:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:007:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:507:00
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:007:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:507:00
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:007:12
 Liverpool FC (KRAY) - Real Madrid (KRAFTVK)2:107:12
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:007:12
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:007:23
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:007:23
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:007:24
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:007:24
 Real Madrid (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:007:36
 Liverpool FC (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:107:36
 Real Madrid (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:007:36
 Liverpool FC (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:107:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAFTVK)3:007:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)0:307:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAFTVK)3:007:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feyenoord (SKRIPP) - CSKA Moscow (FRIC)3:104:00
 Feyenoord (SKRIPP) - Braga (FLESHKA77)2:204:10
 Dynamo Kyiv (INDENFOR) - CSKA Moscow (FRIC)0:204:10
 CSKA Moscow (FRIC) - PSV (INDRA13_27)3:004:20
 PSV (INDRA13_27) - Feyenoord (SKRIPP)3:204:30
 Dynamo Kyiv (INDENFOR) - Braga (FLESHKA77)0:604:30
 CSKA Moscow (FRIC) - Braga (FLESHKA77)1:104:40
 CSKA Moscow (FRIC) - Feyenoord (SKRIPP)0:404:50
 CSKA Moscow (FRIC) - Dynamo Kyiv (INDENFOR)1:105:00
 Braga (FLESHKA77) - Feyenoord (SKRIPP)1:305:00
 PSV (INDRA13_27) - CSKA Moscow (FRIC)4:205:10
 Feyenoord (SKRIPP) - PSV (INDRA13_27)3:105:20
 Braga (FLESHKA77) - Dynamo Kyiv (INDENFOR)6:005:20
 Braga (FLESHKA77) - CSKA Moscow (FRIC)3:005:30
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)0:613:00
 Sevilla FC (FASQER) - Inter (FORCEMAJOR!)1:213:00
 Sporting (QUAVO) - Basaksehir (MISTYEYE)0:313:00
 Celtic (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)1:013:00
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)0:613:00
 Sevilla FC (FASQER) - Inter (FORCEMAJOR!)1:213:00
 Sevilla FC (FASQER) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)0:213:09
 Lazio (YOSHI) - Inter (FORCEMAJOR!)2:113:09
 Sporting (QUAVO) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)3:113:10
 Sevilla FC (FASQER) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)0:213:10
 Gent (SIMA) - Basaksehir (MISTYEYE)1:113:10
 Lazio (YOSHI) - Inter (FORCEMAJOR!)2:113:10
 Lazio (YOSHI) - Sevilla FC (FASQER)8:113:20
 Gent (SIMA) - Sporting (QUAVO)0:213:20
 Basaksehir (MISTYEYE) - Celtic (DIMQAA)0:213:20
 Inter (FORCEMAJOR!) - Manchester United (UNIVERSALPRO)2:113:20
 Celtic (DIMQAA) - Sporting (QUAVO)0:113:30
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Sevilla FC (FASQER)3:113:30
 Gent (SIMA) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)0:213:30
 Celtic (DIMQAA) - Sporting (QUAVO)0:113:30
 Lazio (YOSHI) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)0:413:30
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Lazio (YOSHI)0:413:39
 Inter (FORCEMAJOR!) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)1:313:39
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Lazio (YOSHI)0:413:40
 Inter (FORCEMAJOR!) - Bayer 04 Leverkusen (KISER)1:313:40
 Celtic (DIMQAA) - Gent (SIMA)5:013:40
 Basaksehir (MISTYEYE) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)1:313:40
 Basaksehir (MISTYEYE) - Sporting (QUAVO)2:413:50
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Celtic (DIMQAA)2:113:50
 Bayer 04 Leverkusen (KISER) - Manchester United (UNIVERSALPRO)5:113:50
 Inter (FORCEMAJOR!) - Sevilla FC (FASQER)2:113:50
 Inter (FORCEMAJOR!) - Lazio (YOSHI)1:214:00
 Bayer 04 Leverkusen (KISER) - Sevilla FC (FASQER)8:014:00
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Sporting (QUAVO)1:214:00
 Basaksehir (MISTYEYE) - Gent (SIMA)3:214:00
 Manchester United (UNIVERSALPRO) - Inter (FORCEMAJOR!)0:414:10
 Sevilla FC (FASQER) - Lazio (YOSHI)0:414:10
 Sporting (QUAVO) - Gent (SIMA)5:014:10
 Celtic (DIMQAA) - Basaksehir (MISTYEYE)2:114:10
 Sevilla FC (FASQER) - Manchester United (UNIVERSALPRO)2:214:19
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Gent (SIMA)2:114:19
 Bayer 04 Leverkusen (KISER) - Lazio (YOSHI)2:514:20
 Sevilla FC (FASQER) - Manchester United (UNIVERSALPRO)2:214:20
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Gent (SIMA)2:114:20
 Sporting (QUAVO) - Celtic (DIMQAA)1:114:20
 Lazio (YOSHI) - Manchester United (UNIVERSALPRO)6:114:30
 Bayer 04 Leverkusen (KISER) - Inter (FORCEMAJOR!)2:314:30
 Gent (SIMA) - Celtic (DIMQAA)0:314:30
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Basaksehir (MISTYEYE)0:014:30
 Gent (SIMA) - Celtic (DIMQAA)0:314:30
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Basaksehir (MISTYEYE)0:014:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace (DIMQAA) - Newcastle United (CARLWHIZZER)0:208:00
 Tottenham Hotspur (UNIVERSALPRO) - Manchester City (KISER)0:308:00
 Aston Villa (QUAVO) - Newcastle United (CARLWHIZZER)2:108:10
 Manchester United (FASQER) - Manchester City (KISER)0:308:10
 Southampton (SIMA) - Bournemouth (MISTYEYE)0:008:10
 Manchester United (FASQER) - Manchester City (KISER)0:308:10
 Southampton (SIMA) - Aston Villa (QUAVO)1:208:20
 Bournemouth (MISTYEYE) - Crystal Palace (DIMQAA)4:108:20
 Bournemouth (MISTYEYE) - Aston Villa (QUAVO)1:308:50
 Liverpool FC (FORCEMAJOR) - Manchester United (FASQER)2:108:50
 Crystal Palace (DIMQAA) - Bournemouth (MISTYEYE)0:009:09
 Manchester United (FASQER) - Arsenal FC (YOSHI)1:309:09
 Aston Villa (QUAVO) - Southampton (SIMA)3:109:10
 Manchester City (KISER) - Arsenal FC (YOSHI)3:209:20
 Manchester United (FASQER) - Tottenham Hotspur (UNIVERSALPRO)2:009:20
 Southampton (SIMA) - Crystal Palace (DIMQAA)0:209:29
 Manchester City (KISER) - Liverpool FC (FORCEMAJOR)0:009:30
 Arsenal FC (YOSHI) - Tottenham Hotspur (UNIVERSALPRO)5:109:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco (BOBBY) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)5:015:29
 Marseille (JENKO) - Losc Lille (KISHE)2:015:30
 AS Monaco (BOBBY) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)5:015:30
 OGC Nice (SPURSMAX) - Montpellier (ZAZABAK)1:115:30
 Saint Etienne (ISHKING11) - Girondins Bourdeux (OOLANCER)0:315:30
 Marseille (JENKO) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)1:315:40
 Saint Etienne (ISHKING11) - Montpellier (ZAZABAK)1:015:40
 Saint Etienne (SIMA) - Girondins Bourdeux (OOLANCER)0:215:40
 Saint Etienne (ISHKING11) - Montpellier (ZAZABAK)1:015:40
 Saint Etienne (SIMA) - Saint Etienne (ISHKING11)3:015:49
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - OGC Nice (SPURSMAX)2:315:49
 Losc Lille (KISHE) - AS Monaco (BOBBY)0:115:50
 Saint Etienne (SIMA) - Saint Etienne (ISHKING11)3:015:50
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - OGC Nice (SPURSMAX)2:315:50
 AS Monaco (BOBBY) - Marseille (JENKO)0:216:00
 Paris Saint Germain (YOSHI) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)5:116:00
 OGC Nice (SPURSMAX) - Saint Etienne (ISHKING11)1:016:00
 Saint Etienne (SIMA) - Montpellier (ZAZABAK)3:216:00
 Paris Saint Germain (YOSHI) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)5:116:00
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - Montpellier (ZAZABAK)1:216:09
 Losc Lille (KISHE) - Olympique Lyonnais (INDRA13_27)0:316:10
 AS Monaco (BOBBY) - Paris Saint Germain (YOSHI)2:416:10
 OGC Nice (SPURSMAX) - Saint Etienne (SIMA)4:016:10
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - Montpellier (ZAZABAK)1:216:10
 Losc Lille (KISHE) - Marseille (JENKO)1:016:20
 Olympique Lyonnais (INDRA13_27) - AS Monaco (BOBBY)5:016:20
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - Saint Etienne (ISHKING11)4:016:20
 Montpellier (ZAZABAK) - OGC Nice (SPURSMAX)2:316:20
 Olympique Lyonnais (INDRA13_27) - AS Monaco (BOBBY)5:016:20
 Losc Lille (KISHE) - Paris Saint Germain (YOSHI)1:316:30
 Olympique Lyonnais (INDRA13_27) - Marseille (JENKO)3:016:30
 Girondins Bourdeux (OOLANCER) - Saint Etienne (SIMA)5:216:30
 Montpellier (ZAZABAK) - Saint Etienne (ISHKING11)0:116:30
 Saint Etienne (ISHKING11) - Saint Etienne (SIMA)3:116:39
 AS Monaco (BOBBY) - Losc Lille (KISHE)1:016:40
 Marseille (JENKO) - Paris Saint Germain (YOSHI)0:416:40
 OGC Nice (SPURSMAX) - Girondins Bourdeux (OOLANCER)1:416:40
 Saint Etienne (ISHKING11) - Saint Etienne (SIMA)3:116:40
 Saint Etienne (ISHKING11) - OGC Nice (SPURSMAX)0:116:50
 Montpellier (ZAZABAK) - Saint Etienne (SIMA)2:016:50
 Olympique Lyonnais (INDRA13_27) - Paris Saint Germain (YOSHI)1:616:50
 Marseille (JENKO) - AS Monaco (BOBBY)2:316:50
 Montpellier (ZAZABAK) - Saint Etienne (SIMA)2:016:50
 Paris Saint Germain (YOSHI) - AS Monaco (BOBBY)3:116:59
 Saint Etienne (SIMA) - OGC Nice (SPURSMAX)1:216:59
 Montpellier (ZAZABAK) - Girondins Bourdeux (OOLANCER)0:217:00
 Saint Etienne (SIMA) - OGC Nice (SPURSMAX)1:217:00
 Paris Saint Germain (YOSHI) - AS Monaco (BOBBY)3:117:00
 Olympique Lyonnais (INDRA13_27) - Losc Lille (KISHE)2:017:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen (BAPHOMET) - Eintracht Frankfurt (VEEP)0:300:00
 Borussia Dortmund (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)3:200:00
 Borussia Monchengladbach (FRIC) - FC Bayern Munich (INDENFOR)5:000:00
 Borussia Dortmund (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)3:200:00
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - FC Bayern Munich (INDENFOR)4:100:09
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (FRIC)3:100:09
 Eintracht Frankfurt (VEEP) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)2:000:10
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (FRIC)3:100:10
 Borussia Dortmund (FLESHKA77) - FC Bayern Munich (INDENFOR)5:100:20
 Werder Bremen (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)0:200:20
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:600:20
 Borussia Dortmund (FLESHKA77) - FC Bayern Munich (INDENFOR)5:100:20
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:600:20
 FC Bayern Munich (INDENFOR) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:500:29
 VfL Wolfsburg (SPECIALIST) - FC Koln (THIAGO)1:000:29
 Borussia Dortmund (FLESHKA77) - Borussia Monchengladbach (FRIC)3:100:30
 Werder Bremen (BAPHOMET) - Hoffenheim (OOLANCER)1:100:30
 FC Koln (ISHKING11) - Werder Bremen (OOLANCER)1:222:59
 Borussia Dortmund (MILLER) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)22:59
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)1:122:59
 FC Koln (ISHKING11) - Werder Bremen (OOLANCER)1:223:00
 Borussia Dortmund (MILLER) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)0:123:00
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - RB Leipzig (INDRA13_27)1:323:00
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)1:123:00
 VfL Wolfsburg (SPECIALIST) - Werder Bremen (OOLANCER)1:023:10
 FC Koln (ISHKING11) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)0:223:10
 Borussia Dortmund (MILLER) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:223:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)0:123:10
 Borussia Dortmund (MILLER) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:223:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Dortmund (MILLER)2:123:19
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)5:223:19
 Werder Bremen (OOLANCER) - Hoffenheim (SUPERNOVA)4:123:20
 VfL Wolfsburg (SPECIALIST) - FC Koln (ISHKING11)4:223:20
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Dortmund (MILLER)2:123:20
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)5:223:20
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:423:30
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - FC Koln (ISHKING11)0:223:30
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - Borussia Dortmund (MILLER)1:223:30
 VfL Wolfsburg (SPECIALIST) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)1:023:30
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - FC Koln (ISHKING11)0:223:30
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - RB Leipzig (INDRA13_27)0:423:30
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - RB Leipzig (INDRA13_27)3:123:39
 Werder Bremen (OOLANCER) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)2:023:39
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - FC Bayern Munich (KLEXTER)4:023:40
 Werder Bremen (OOLANCER) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)2:023:40
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)0:323:40
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - RB Leipzig (INDRA13_27)3:123:40
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)4:223:50
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - Borussia Dortmund (MILLER)2:223:50
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - Hoffenheim (SUPERNOVA)3:223:50
 Werder Bremen (OOLANCER) - FC Koln (ISHKING11)2:123:50
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)4:223:50
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - Borussia Dortmund (MILLER)2:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (INDRA13_27) - Liverpool FC (FLESHKA77)0:301:30
 Atletico Madrid (VEEP) - Borussia Dortmund (OOLANCER)0:401:30
 Juventus (SKRIPP) - FC Bayern Munich (FRIC)3:101:30
 Atletico Madrid (VEEP) - SSC Napoli (BAPHOMET)2:001:40
 Tottenham Hotspur (SPECIALIST) - Borussia Dortmund (OOLANCER)2:101:40
 Juventus (SKRIPP) - Liverpool FC (FLESHKA77)1:301:40
 FC Bayern Munich (FRIC) - Paris Saint Germain (INDRA13_27)0:301:50
 Tottenham Hotspur (SPECIALIST) - Atletico Madrid (VEEP)1:101:50
 FC Barcelona (INDENFOR) - Liverpool FC (FLESHKA77)1:202:00
 Tottenham Hotspur (SPECIALIST) - SSC Napoli (BAPHOMET)4:102:00
 Paris Saint Germain (INDRA13_27) - Juventus (SKRIPP)3:102:00
 FC Bayern Munich (FRIC) - Liverpool FC (FLESHKA77)2:202:10
 Borussia Dortmund (OOLANCER) - SSC Napoli (BAPHOMET)2:102:10
 Paris Saint Germain (INDRA13_27) - FC Barcelona (INDENFOR)4:102:10
 Borussia Dortmund (OOLANCER) - Atletico Madrid (VEEP)1:102:20
 FC Bayern Munich (FRIC) - Juventus (SKRIPP)2:302:20
 Liverpool FC (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (INDRA13_27)0:302:20
 Borussia Dortmund (OOLANCER) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)2:102:30
 FC Bayern Munich (FRIC) - FC Barcelona (INDENFOR)4:002:30
 Liverpool FC (FLESHKA77) - Juventus (SKRIPP)2:102:30
 SSC Napoli (BAPHOMET) - Atletico Madrid (VEEP)3:202:30
 Atletico Madrid (VEEP) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)2:602:40
 Paris Saint Germain (INDRA13_27) - FC Bayern Munich (FRIC)3:002:40
 SSC Napoli (BAPHOMET) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)2:402:50
 Liverpool FC (FLESHKA77) - FC Barcelona (INDENFOR)3:102:50
 Juventus (SKRIPP) - Paris Saint Germain (INDRA13_27)0:002:50
 SSC Napoli (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (OOLANCER)1:203:00
 Liverpool FC (FLESHKA77) - FC Bayern Munich (FRIC)3:203:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eibar (QUAVO) - UD Levante (MISTYEYE)1:210:30
 Real Madrid (FASQER) - CF Valencia (FORCEMAJOR)0:610:30
 Alaves (DIMQAA) - Celta (CARLWHIZZER)1:310:30
 FC Barcelona (UNIVERSALPRO) - Atletico Madrid (KISER)0:210:30
 Real Madrid (FASQER) - Atletico Madrid (KISER)0:410:40
 Eibar (QUAVO) - Celta (CARLWHIZZER)3:210:40
 RCD Espanyol (SIMA) - UD Levante (MISTYEYE)0:210:40
 FC Sevilla (YOSHI) - Real Madrid (FASQER)5:110:50
 UD Levante (MISTYEYE) - Alaves (DIMQAA)2:210:50
 CF Valencia (FORCEMAJOR) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)5:110:50
 RCD Espanyol (SIMA) - Eibar (QUAVO)1:010:50
 FC Sevilla (YOSHI) - Atletico Madrid (KISER)3:110:59
 FC Barcelona (UNIVERSALPRO) - Real Madrid (FASQER)1:510:59
 FC Sevilla (YOSHI) - Atletico Madrid (KISER)3:111:00
 RCD Espanyol (SIMA) - Celta (CARLWHIZZER)0:311:00
 Alaves (DIMQAA) - Eibar (QUAVO)0:111:00
 CF Valencia (FORCEMAJOR) - Atletico Madrid (KISER)0:211:10
 Alaves (DIMQAA) - RCD Espanyol (SIMA)2:111:10
 FC Barcelona (UNIVERSALPRO) - FC Sevilla (YOSHI)1:211:10
 UD Levante (MISTYEYE) - Celta (CARLWHIZZER)1:111:10
 FC Barcelona (UNIVERSALPRO) - FC Sevilla (YOSHI)1:211:10
 CF Valencia (FORCEMAJOR) - Atletico Madrid (KISER)0:211:10
 Atletico Madrid (KISER) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)4:011:19
 Celta (CARLWHIZZER) - Alaves (DIMQAA)1:011:20
 UD Levante (MISTYEYE) - Eibar (QUAVO)4:111:20
 CF Valencia (FORCEMAJOR) - Real Madrid (FASQER)1:011:20
 Atletico Madrid (KISER) - Real Madrid (FASQER)2:111:30
 Celta (CARLWHIZZER) - Eibar (QUAVO)1:011:30
 UD Levante (MISTYEYE) - RCD Espanyol (SIMA)3:111:30
 CF Valencia (FORCEMAJOR) - FC Sevilla (YOSHI)5:011:30
 Atletico Madrid (KISER) - Real Madrid (FASQER)2:111:30
 Eibar (QUAVO) - RCD Espanyol (SIMA)4:111:40
 Real Madrid (FASQER) - FC Sevilla (YOSHI)1:811:40
 FC Barcelona (UNIVERSALPRO) - CF Valencia (FORCEMAJOR)0:511:40
 Alaves (DIMQAA) - UD Levante (MISTYEYE)2:111:40
 Celta (CARLWHIZZER) - RCD Espanyol (SIMA)3:011:50
 Atletico Madrid (KISER) - FC Sevilla (YOSHI)0:211:50
 Real Madrid (FASQER) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)3:111:50
 Eibar (QUAVO) - Alaves (DIMQAA)1:011:50
 Real Madrid (FASQER) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)3:111:50
 RCD Espanyol (SIMA) - Alaves (DIMQAA)0:112:00
 Atletico Madrid (KISER) - CF Valencia (FORCEMAJOR)3:012:00
 FC Sevilla (YOSHI) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)6:212:00
 Celta (CARLWHIZZER) - UD Levante (MISTYEYE)1:212:00
 Atletico Madrid (KISER) - CF Valencia (FORCEMAJOR)3:012:00
 FC Sevilla (YOSHI) - FC Barcelona (UNIVERSALPRO)6:212:00
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Pachuca - CF America0:122:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAY)1:300:06
 Manchester United (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:100:06
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)3:300:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:000:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:000:30
 Manchester United (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:400:30
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)0:000:42
 Manchester City (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:100:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)2:000:54
 Manchester United (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)0:000:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:101:06
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:001:06
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)1:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:301:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (UPCAKE22)1:023:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)0:023:30
 Manchester City (UPCAKE22) - Manchester United (MELTOSIK)3:023:42
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)1:023:42
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (UPCAKE22)2:023:54
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:023:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (MOONEYCB) - Portugal (OLLE)0:115:00
 Belgium (GENAD) - Germany (PABLIK)0:115:00
 Spain (MOONEYCB) - Portugal (OLLE)0:115:00
 Portugal (OLLE) - Belgium (GENAD)2:015:11
 Germany (PABLIK) - Brazil (WHITE_BOY1927)2:015:12
 Portugal (OLLE) - Belgium (GENAD)2:015:12
 Brazil (WHITE_BOY1927) - Portugal (OLLE)3:115:24
 Belgium (GENAD) - Spain (MOONEYCB)2:115:24
 Brazil (WHITE_BOY1927) - Portugal (OLLE)3:115:24
 Portugal (OLLE) - Germany (PABLIK)0:015:36
 Spain (MOONEYCB) - Brazil (WHITE_BOY1927)3:015:36
 Portugal (OLLE) - Germany (PABLIK)0:015:36
 Germany (PABLIK) - Spain (MOONEYCB)1:315:47
 Brazil (WHITE_BOY1927) - Belgium (GENAD)0:015:48
 Portugal (OLLE) - Spain (MOONEYCB)0:116:00
 Germany (PABLIK) - Belgium (GENAD)1:316:00
 Portugal (OLLE) - Spain (MOONEYCB)0:116:00
 Belgium (GENAD) - Portugal (OLLE)1:116:12
 Brazil (WHITE_BOY1927) - Germany (PABLIK)0:016:12
 Portugal (OLLE) - Brazil (WHITE_BOY1927)1:316:23
 Spain (MOONEYCB) - Belgium (GENAD)0:116:23
 Portugal (OLLE) - Brazil (WHITE_BOY1927)1:316:24
 Spain (MOONEYCB) - Belgium (GENAD)0:116:24
 Germany (PABLIK) - Portugal (OLLE)1:116:36
 Brazil (WHITE_BOY1927) - Spain (MOONEYCB)1:216:36
 Germany (PABLIK) - Portugal (OLLE)1:116:36
 Belgium (GENAD) - Brazil (WHITE_BOY1927)1:116:48
 Spain (MOONEYCB) - Germany (PABLIK)1:116:48
 Belgium (GENAD) - Brazil (WHITE_BOY1927)1:116:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup - PS4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Idiogo_17 - Gust_fab1:201:20
 Rdt_carlos_h10 - Spqr_matheustan3:101:20
 Ajax Tore - Wlb_eduardo2:101:39
 Felipebarreto - Spqr_Young2:201:39
 Taciotenorio - Rdt_carlos_h104:202:19
 Doutoratcgouvea - Idiogo_174:102:19
 Wlb_eduardo - Spqr_matheustan3:202:39
 Spqr_Young - Gust_fab4:002:39
 Doutoratcgouvea - Felipebarreto2:303:00
 Taciotenorio - Spqr_matheustan2:203:40
 Doutoratcgouvea - Gust_fab4:003:40
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (GENAD) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)2:017:30
 Manchester United (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (OLLE)1:017:30
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - CF Valencia (WHITE_BOY1927)1:017:42
 Ajax Amsterdam (OLLE) - FC Porto (GENAD)1:017:42
 CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Ajax Amsterdam (OLLE)3:017:53
 FC Porto (GENAD) - Manchester United (MOONEYCB)1:017:54
 Ajax Amsterdam (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)0:118:06
 Manchester United (MOONEYCB) - CF Valencia (WHITE_BOY1927)2:018:06
 CF Valencia (WHITE_BOY1927) - FC Porto (GENAD)0:218:18
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Manchester United (MOONEYCB)1:118:18
 Ajax Amsterdam (OLLE) - Manchester United (MOONEYCB)1:018:30
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - FC Porto (GENAD)1:118:30
 FC Porto (GENAD) - Ajax Amsterdam (OLLE)2:218:42
 CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)1:118:42
 Manchester United (MOONEYCB) - FC Porto (GENAD)0:118:54
 Ajax Amsterdam (OLLE) - CF Valencia (WHITE_BOY1927)1:118:54
 CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Manchester United (MOONEYCB)2:119:05
 Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Ajax Amsterdam (OLLE)1:419:06
 CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Manchester United (MOONEYCB)2:119:06
 FC Porto (GENAD) - CF Valencia (WHITE_BOY1927)1:019:18
 Manchester United (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK)2:219:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (NIKKITTA) - Real Madrid (HRUSCH)4:108:00
 Paris Saint Germain (ORLOVSKY1) - Manchester City (DANGERDIM77)2:008:00
 Manchester City (DANGERDIM77) - FC Barcelona (NIKKITTA)1:208:12
 Real Madrid (HRUSCH) - Liverpool FC (MIHALUCH)2:508:12
 FC Barcelona (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (ORLOVSKY1)1:108:24
 Liverpool FC (MIHALUCH) - Manchester City (DANGERDIM77)1:308:24
 Paris Saint Germain (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (MIHALUCH)2:208:36
 Manchester City (DANGERDIM77) - Real Madrid (HRUSCH)1:008:36
 Liverpool FC (MIHALUCH) - FC Barcelona (NIKKITTA)0:108:48
 Real Madrid (HRUSCH) - Paris Saint Germain (ORLOVSKY1)2:308:48
 Real Madrid (HRUSCH) - FC Barcelona (NIKKITTA)0:109:00
 Manchester City (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (ORLOVSKY1)2:309:00
 FC Barcelona (NIKKITTA) - Manchester City (DANGERDIM77)0:009:12
 Liverpool FC (MIHALUCH) - Real Madrid (HRUSCH)0:109:12
 Paris Saint Germain (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (NIKKITTA)2:109:24
 Manchester City (DANGERDIM77) - Liverpool FC (MIHALUCH)4:209:24
 Liverpool FC (MIHALUCH) - Paris Saint Germain (ORLOVSKY1)3:409:36
 Real Madrid (HRUSCH) - Manchester City (DANGERDIM77)0:109:36
 FC Barcelona (NIKKITTA) - Liverpool FC (MIHALUCH)1:309:48
 Paris Saint Germain (ORLOVSKY1) - Real Madrid (HRUSCH)1:309:48
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - FC Barcelona (OLLE)0:119:30
 Liverpool FC (GENAD) - Real Madrid (PABLIK)1:319:30
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - FC Barcelona (OLLE)0:119:30
 Real Madrid (PABLIK) - Manchester City (WHITE_BOY1927)1:219:42
 FC Barcelona (OLLE) - Liverpool FC (GENAD)1:219:42
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (OLLE)2:119:54
 Liverpool FC (GENAD) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)0:019:54
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:420:06
 FC Barcelona (OLLE) - Real Madrid (PABLIK)0:120:06
 Real Madrid (PABLIK) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)1:220:18
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (GENAD)2:120:18
 FC Barcelona (OLLE) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)2:320:30
 Real Madrid (PABLIK) - Liverpool FC (GENAD)1:120:30
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (PABLIK)0:020:42
 Liverpool FC (GENAD) - FC Barcelona (OLLE)0:220:42
 FC Barcelona (OLLE) - Manchester City (WHITE_BOY1927)2:220:53
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - Liverpool FC (GENAD)1:120:54
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)2:021:06
 Real Madrid (PABLIK) - FC Barcelona (OLLE)1:121:06
 Liverpool FC (GENAD) - Manchester City (WHITE_BOY1927)1:021:18
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - Real Madrid (PABLIK)3:021:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Nations League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (NIKKITTA) - Netherlands (HRUSCH)3:014:30
 England (ORLOVSKY1) - Portugal (DANGERDIM77)1:114:30
 Portugal (DANGERDIM77) - Spain (NIKKITTA)1:114:42
 Spain (NIKKITTA) - England (ORLOVSKY1)2:014:54
 Portugal (DANGERDIM77) - Netherlands (HRUSCH)0:015:06
 England (ORLOVSKY1) - Italy (MIHALUCH)2:015:06
 Netherlands (HRUSCH) - England (ORLOVSKY1)4:415:18
 Portugal (DANGERDIM77) - England (ORLOVSKY1)1:115:29
 Netherlands (HRUSCH) - Spain (NIKKITTA)1:115:30
 Portugal (DANGERDIM77) - England (ORLOVSKY1)1:115:30
 Spain (NIKKITTA) - Portugal (DANGERDIM77)0:015:42
 Italy (MIHALUCH) - Netherlands (HRUSCH)1:315:42
 England (ORLOVSKY1) - Spain (NIKKITTA)2:115:54
 Portugal (DANGERDIM77) - Italy (MIHALUCH)2:115:54
 Italy (MIHALUCH) - England (ORLOVSKY1)0:016:05
 Netherlands (HRUSCH) - Portugal (DANGERDIM77)0:016:06
 England (ORLOVSKY1) - Netherlands (HRUSCH)1:116:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (CHELLOVEKK)2:017:00
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Bayern Munich (TAKA)0:417:00
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:117:12
 Bayern Munich (TAKA) - Paris Saint Germain (BLACKSTAR98)1:217:12
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:117:12
 Paris Saint Germain (BLACKSTAR98) - Real Madrid (CHELLOVEKK)1:117:24
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX)2:117:24
 Paris Saint Germain (BLACKSTAR98) - Real Madrid (CHELLOVEKK)1:117:24
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - Bayern Munich (TAKA)1:017:35
 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Paris Saint Germain (BLACKSTAR98)2:017:36
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - Bayern Munich (TAKA)1:017:36
 Bayern Munich (TAKA) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX)2:217:48
 Paris Saint Germain (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)2:017:48
 Bayern Munich (TAKA) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)2:118:00
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX)2:218:00
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Real Madrid (CHELLOVEKK)0:218:12
 Paris Saint Germain (BLACKSTAR98) - Bayern Munich (TAKA)3:118:12
 Real Madrid (CHELLOVEKK) - Paris Saint Germain (BLACKSTAR98)0:118:24
 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:018:24
 Bayern Munich (TAKA) - Real Madrid (CHELLOVEKK)0:618:36
 Paris Saint Germain (BLACKSTAR98) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX)2:118:36
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Paris Saint Germain (BLACKSTAR98)1:118:48
 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Bayern Munich (TAKA)4:218:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Monchengladbach (VRICO)2:110:30
 RB Leipzig (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)1:210:30
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:210:42
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT)2:110:42
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)4:110:54
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - RB Leipzig (LAIKINGDAST)1:110:54
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)4:110:54
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - RB Leipzig (LAIKINGDAST)1:110:54
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:211:06
 RB Leipzig (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:011:06
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT)0:211:18
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - RB Leipzig (LAIKINGDAST)1:111:18
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT)0:211:30
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - RB Leipzig (LAIKINGDAST)3:111:30
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)2:011:42
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (VRICO)4:011:42
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:311:53
 RB Leipzig (LAIKINGDAST) - Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT)0:211:54
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)2:212:06
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - RB Leipzig (LAIKINGDAST)1:112:06
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:312:18
 RB Leipzig (LAIKINGDAST) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:012:18
 Borussia Dortmund (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:312:18
 RB Leipzig (LAIKINGDAST) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:012:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (NIKKITTA) - Arsenal FC (HRUSCH)0:010:00
 Manchester CITY(ORLOVSKY1) - Liverpool FC (DANGERDIM77)1:110:00
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Tottenham Hotspur (NIKKITTA)0:310:12
 Tottenham Hotspur (NIKKITTA) - Manchester CITY(ORLOVSKY1)1:210:24
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Arsenal FC (HRUSCH)1:110:36
 Arsenal FC (HRUSCH) - Manchester CITY(ORLOVSKY1)1:310:48
 Arsenal FC (HRUSCH) - Tottenham Hotspur (NIKKITTA)2:111:00
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Manchester CITY(ORLOVSKY1)2:211:00
 Tottenham Hotspur (NIKKITTA) - Liverpool FC (DANGERDIM77)0:011:12
 Manchester CITY(ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (NIKKITTA)4:211:24
 Arsenal FC (HRUSCH) - Liverpool FC (DANGERDIM77)0:111:36
 Manchester CITY(ORLOVSKY1) - Arsenal FC (HRUSCH)0:211:48
 Manchester United (GENAD) - Tottenham Hotspur (PABLIK)1:013:00
 Manchester City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE)0:013:00
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester United (GENAD)0:113:12
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)2:213:12
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (OLLE)0:213:23
 Manchester United (GENAD) - Manchester City (MOONEYCB)1:013:23
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (OLLE)0:213:24
 Manchester United (GENAD) - Manchester City (MOONEYCB)1:013:24
 Manchester City (MOONEYCB) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)3:013:36
 Liverpool FC (OLLE) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:213:36
 Manchester City (MOONEYCB) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)3:013:36
 Liverpool FC (OLLE) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:213:36
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (GENAD)1:213:48
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)1:113:48
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (GENAD)1:213:48
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester United (GENAD)2:113:59
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester City (MOONEYCB)1:113:59
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester United (GENAD)2:114:00
 Manchester United (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)1:114:12
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (PABLIK)1:014:12
 Manchester United (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)1:114:12
 Manchester City (MOONEYCB) - Manchester United (GENAD)5:114:24
 Liverpool FC (OLLE) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)1:114:24
 Manchester City (MOONEYCB) - Manchester United (GENAD)5:114:24
 Liverpool FC (OLLE) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)1:114:24
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)2:214:35
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (MOONEYCB)2:014:35
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)2:214:36
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (MOONEYCB)2:014:36
 Manchester City (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (PABLIK)2:214:48
 Manchester United (GENAD) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)1:014:48
 Manchester City (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (PABLIK)2:214:48
 Manchester United (GENAD) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)1:014:48
 Manchester City (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (TAKA)2:221:29
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester United (CHELLOVEKK)4:121:29
 Manchester City (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (TAKA)2:221:30
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester United (CHELLOVEKK)4:121:30
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)1:221:42
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Manchester City (FEARGGWP)0:121:42
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Manchester United (CHELLOVEKK)1:021:54
 Manchester City (FEARGGWP) - Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:021:54
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Manchester United (CHELLOVEKK)1:021:54
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)1:022:05
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (TAKA)3:022:06
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)1:022:06
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Manchester City (FEARGGWP)3:222:18
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX)1:022:18
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Manchester City (FEARGGWP)1:022:30
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:022:30
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Manchester City (FEARGGWP)1:022:30
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:022:30
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (TAKA)1:122:41
 Manchester City (FEARGGWP) - Manchester United (CHELLOVEKK)1:022:41
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (TAKA)1:122:42
 Manchester City (FEARGGWP) - Manchester United (CHELLOVEKK)1:022:42
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)2:122:54
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester City (FEARGGWP)0:122:54
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)2:122:54
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Manchester United (CHELLOVEKK)0:023:06
 Arsenal FC (BLACKSTAR98) - Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:023:06
 Tottenham Hotspur (TAKA) - Manchester United (CHELLOVEKK)0:023:06
 Manchester City (FEARGGWP) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)2:023:17
 Liverpool FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (TAKA)3:023:18
 Manchester City (FEARGGWP) - Arsenal FC (BLACKSTAR98)2:023:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow (ORLOVSKY1) - Dynamo Kyiv (DANGERDIM77)1:312:29
 Spartak Moscow (NIKKITTA) - Shakhtar Donetsk (HRUSCH)0:012:30
 CSKA Moscow (ORLOVSKY1) - Dynamo Kyiv (DANGERDIM77)1:312:30
 Dynamo Kyiv (DANGERDIM77) - Spartak Moscow (NIKKITTA)1:112:42
 Shakhtar Donetsk (HRUSCH) - Lokomotiv Moscow (MIHALUCH)3:012:42
 Spartak Moscow (NIKKITTA) - CSKA Moscow (ORLOVSKY1)1:112:54
 Dynamo Kyiv (DANGERDIM77) - Shakhtar Donetsk (HRUSCH)0:013:06
 Shakhtar Donetsk (HRUSCH) - CSKA Moscow (ORLOVSKY1)0:013:18
 Shakhtar Donetsk (HRUSCH) - Spartak Moscow (NIKKITTA)0:013:30
 Dynamo Kyiv (DANGERDIM77) - CSKA Moscow (ORLOVSKY1)0:013:30
 Spartak Moscow (NIKKITTA) - Dynamo Kyiv (DANGERDIM77)1:113:42
 Lokomotiv Moscow (MIHALUCH) - Shakhtar Donetsk (HRUSCH)1:113:42
 CSKA Moscow (ORLOVSKY1) - Spartak Moscow (NIKKITTA)0:013:54
 Dynamo Kyiv (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (MIHALUCH)2:113:54
 Shakhtar Donetsk (HRUSCH) - Dynamo Kyiv (DANGERDIM77)0:014:06
 CSKA Moscow (ORLOVSKY1) - Shakhtar Donetsk (HRUSCH)0:214:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC2:112:09
 Ez1 Ez1d 11 - PSG Shemyakin Onze1:217:54
 RLB Royal Bears - Ez1 Ez1d 112:419:09
 RLB Royal Bears - Gambit Esports0:319:59
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Guerrillas - Toronto Ultra3:223:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 British Hurricane - EX Oblivione3:120:00
 Raspberry Racers - Shu'S Money Crew EU3:121:40
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Ziemeļamerika
 NotikumsRezultātsLaiks
 Second Wind - Karasuno3:001:00
 Triumph - Square One3:003:00
CS:GO - Redragon Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 paiN Gaming - Boom.id1:222:00
CS:GO - DreamHack Masters Spring NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liquid - Gen.g Esports2:018:49
 Cloud9 - Made in Brazil2:022:09
CS:GO - DreamHack Masters Spring EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Faze Clan0:215:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - ALTERNATE aTTaX1:011:50
 Hard Legion Esports - Wisla Krakow1:011:50
 Complexity Gaming - AGF Esport1:013:20
 Hard Legion Esports - Complexity Gaming1:214:50
 Wisla Krakow - AGF Esport0:218:25
 Hard Legion Esports - AGF Esport2:021:25
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TKA E-Sports - NO Limit Gaming1:119:00
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 D13 - Invictus Gaming0:109:00
 JMT - O2 Esports1:012:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espada - Hard4u2:110:55
 Havu Gaming - Gambit Youngsters1:213:55
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swedish Canadians - Chaos0:101:00
 RBG Esports - Thunder Logic1:002:00
 Bluejays International - Adaptation1:016:00
 Cr4zy - Espada0:116:59
 Team Sampi - Nexus Gaming1:019:00
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - OG2:119:00
 GODSENT - North2:019:00
 Forze - OG2:119:00
 GODSENT - North2:019:00
 BIG - Virtus Pro2:122:00
 Team Spirit - Heroic2:022:50
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levitate - New England Whalers1:003:00
 Oceanus Gaming - Infinity Esports1:004:00
 Recon 5 - Team One Esports1:004:59
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Never Give Up - LNG Esports0:212:00
 Funplus Phoenix - Bilibili Gaming2:013:59
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cloud9 Academy - 100 Thieves Academy0:101:00
 Flyquest Academy - Immortals Academy1:001:59
 Team Solomid Academy - Team Liquid Academy1:003:00
 Counter Logic Gaming Academy - Evil Geniuses Academy1:004:00
 Golden Guardians Academy - Team Dignitas Academy1:004:59
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions - G2 Esports0:119:00
 Team Vitality - Schalke 041:019:55
 Origen - SK Gaming0:121:00
 Rogue - Excel Esports1:022:30
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Chiefs eSports Club - Avant Garde1:009:00
 Legacy eSports - Gravitas1:010:00
 Dire Wolves - Mammoth1:011:00
 Order - Pentanet.gg1:012:00
Dota 2 - OMG Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - CR4ZY1:219:00
Dota 2 - BLAST Bounty Hunt
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nigma - Team Liquid2:117:30
 Team Nigma - Team Liquid2:117:30
 Team Secret - OG2:121:20
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire Hope - OG Seed2:116:30
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Dota Hero3:009:00
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cignal Ultra - Neon Esports0:207:00
 Cignal Ultra - Team Adroit0:209:00
 T1 Gaming - Reality Rift2:011:35
 Neon Esports - Execration2:013:35
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:113:30
 Foxes - Panthers0:315:00
 Panthers - Foxes1:322:15
 Foxes - Panthers3:023:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energy - Ural Stars0:310:00
 Ural Mountains - Red Fox3:012:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Ural Raiders3:106:00
 Ural Elevation - AIR Force0:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Uragan Pro3:108:50
 Legion - Plamya Pro3:210:35
 Enerdzhi - Berkut1:312:20
 Alliance - Vityaz0:314:10
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuming Mal - Fagg Jeremy2:510:35
 Coburn Stuart - Morrison Aaron3:511:10
 Mačins Peters - Tomsons Džastins5:211:50
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koļtsovs Boriss - Adamss Martins2:512:30
 Marks Dadbridžs - Koļtsovs Boriss2:512:55
 Adamss Martins - Marks Dadbridžs5:113:20
 Cole Jarred - Koļtsovs Boriss5:213:45
 Portela Diogo - Adamss Martins4:514:10
 Justicia Jose - Marks Dadbridžs3:514:35
 Koļtsovs Boriss - Portela Diogo5:115:00
 Adamss Martins - Justicia Jose5:215:40
 Marks Dadbridžs - Cole Jarred2:516:05
 Justicia Jose - Koļtsovs Boriss3:516:30
 Cole Jarred - Adamss Martins5:317:00
 Portela Diogo - Marks Dadbridžs4:517:20
 Cole Jarred - Justicia Jose4:517:45
 Portela Diogo - Cole Jarred5:318:10
 Justicia Jose - Portela Diogo3:518:35
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M2:117:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Nazaretyan E / Isahakyan G2:013:30
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Rsyan S / Isahakyan S2:115:10
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar1:209:50
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg1:210:30
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:011:20
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:112:00
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:012:50
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:014:20
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Montez Pamela0:201:04
 Clousing, Keisha R. - Sevinga Sofija2:015:00
 Udvardi Panna - Livianu Džesika2:015:00
 Clousing, Keisha R. - Sevinga Sofija2:015:00
 Mandlik Elizabeth - Mendezs Seone0:215:00
 Udvardi Panna - Livianu Džesika2:015:00
 Sysoeva Anastasia - Jaksiča Jovana0:216:20
 Glīsone Kvinna - Ivanova Daša2:017:34
 Nefedova Anastasia - Bleka Harrikaine Tira0:217:39
 Clousing, Keisha R. - Mandlik Elizabeth0:217:45
 Livianu Džesika - Mendezs Seone2:118:00
 Gamiza Andrea - Wijesundera, Rushri2:019:00
 Sevinga Sofija - Udvardi Panna2:019:09
 Ivanova Daša - Sysoeva Anastasia2:020:30
 Hanna Čanga - Deija Kaila2:020:54
 Glīsone Kvinna - Jaksiča Jovana0:221:05
 Hanna Čanga - Wijesundera, Rushri2:022:39
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paseka Tamira - Antonitša Mira0:212:00
 Grabhere Jūlija - Koller Arabella2:013:15
 Noivirta Ivonna - Dshandshgava Irina0:214:30
 Kraus Sinja - Karner Elena2:115:44
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirkovs Vasils - Shang Juncheng2:016:59
 Korda Sebastjans - Lorenci Paolo2:022:00
Exhibition Games - TSS Tour Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radanoviča Dejana - Curoviča Tamara2:014:30
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanchez Martinez Benito - Wiskandt, Max2:110:59
 Jans Džī - Ehrenschneider Nino0:211:30
 Torebko Pīters - Florig Philip2:011:30
 Jans Džeremijs - Ehrenschneider Nino0:211:30
 Torebko Pīters - Florig Philip2:011:30
 Fanselovs Sebastians - Lipp Mika0:212:55
 Altmaiers Daniels - Guttau Niklas2:113:09
 Helers Peters - Vehnelt Kai2:014:04
 Kravits Kevins - Rehberg Max Hans1:215:09
 Štebe Sedriks- Marsels - Moeller Marvin2:116:00
 Strufs Jans-Lennards - Lencs Julians2:116:00
 Madens Janniks - Vessels Luiss0:216:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Moeller Marvin2:116:00
 Strufs Jans-Lennards - Lencs Julians2:116:00
 Madens Janniks - Vessels Luiss0:216:00
 Haerteis Johannes - Negritu Kristofs2:117:45
 Masurs Daniels - Hanfmans Janniks0:218:05
 Rosenkranz Mats - Otte Oskars0:218:14
 Marterers Maksimilians - Gerčs Lukas2:019:24
Exhibition Games - TSS Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džumhurs Damirs - Milojevic Nikola2:113:00
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopez Noah - Cekirge Kuzejs2:110:59
 Serhio Martos Gornes - Martins Tifons Pols2:012:20
 Martos Gornes Sergio - Martins Tifons Pols2:012:20
 Diezs Stīvens - Džiustino Lorenso1:213:24
 Zapata Miralles Bernabe - Vilella Martinezs Mario0:215:14
Exhibition Games - New Zealand Premier League, Men Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 McLachan B / McLachan R - Potts C / Venus M1:210:30
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heap Dylan - Satchel Benn0:000:29
 Reynolds Finn - Stoupe Džordžs0:206:00
 Mclachlan Riki - Potts Caelan2:007:00
 Sisam Macsen - Rai Ajeet2:109:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kings Evans - Rojs Smits2:015:29
 Rajffis Sems - Draxl, Liam2:115:29
 Kings Evans - Rojs Smits2:015:30
 Rajffis Sems - Draxl, Liam2:115:30
 Tabilo Alehandro - Zverevs Miša2:116:59
 Arkonada Džordi - Dmitrijs Popko0:217:15
 Arkonada Džordi - Popko Dmitrijs0:217:15
 Altamirano Kolins - Griffits Villjams1:219:00
 Langmo Kristians - Bojers Dastijs H2:020:54
 Schnur Braiden - Eskobedo Ernesto2:122:30
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lēba Džeimija - Osuigve Vitnija0:222:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aragone JC - Karlovičs Ivo2:016:00
 Torpegārds Mikaels - Vulfs Džfrijs Džons2:019:59
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Erler - Novaks Deniss0:210:30
 Hampels Lenijs - Trinkers Jonass2:016:59
Exhibition Games - Marbello kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wozniak Michal - Pawlak Piotr1:210:00
 Galka Jan - Vojčiks Jans2:112:14
 Gajevskis Kamils - Mikula Mičals0:214:39
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gelharts Luka - Puets Tims0:210:59
 Hassans Bendžamins - Naw Hazem2:112:29
 Čoinskis Jans - Šmits Konstantīns1:214:25
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schachter Noah - Brachman Spencer2:015:00
 Heck Christopher - Ore Žuniors Aleksanders0:216:39
 Schachter Noah - Rīse Hunters1:217:54
 Heck Christopher - Cerretani Jamie2:019:24
 Brachman Spencer - Rīse Hunters0:221:09
 Ore Žuniors Aleksanders - Cerretani Jamie2:122:20
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladenov Adrian - Mirchev Rumen1:210:00
 Todorov Dimitr - Yordanov Yordan0:211:30
 Sevov Rumen - Slavov Gergi0:213:00
 Ganchev Ivko - Georgiev Anton2:014:30
 Simov Tihomir - Avzhiev Dimitr2:116:00
 Mitev Kristian - Mikhailov Manol2:017:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony9:401:00
 Goryachiye - Voiny Suomi7:606:49
 Besheniye Psy - Gladiator5:307:50
 Goryachiye - Besheniye Psy10:709:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant3:711:50
 Stalker - Krasnyye Krylia10:712:49
 Ledovyy Desant - Stalker6:413:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry1:514:50
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia9:515:49
 Stalker - Ershistyye Tigry7:516:50
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka2:317:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery7:218:49
 Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony8:321:49
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi3:522:50