jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Sestdiena, 13. Jūn. 2020. gada
Futbols
Turkmenistan - Yokary Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merw Mary - Kopetdag Ashgabat0:116:00
 Ahal FC - FC Asgabat5:016:30
 Shagadam Turkmenbashi - FC Energetik Turkmenbasy Mary7:017:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Llapi - KF Drenica Skenderaj0:218:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coastal Union - Namungo FC2:216:00
 Mwadui FC - Young Africans0:116:00
 Coastal Union - Namungo FC2:216:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mosaset AL Bireh - Jabal EL Mokaber5:119:59
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Tatran Bohunice - FC Kurim6:210:59
 FC Viktoria Otrokovice - FK Nove Sady5:110:59
 SK Slavia Praha B - FC Pisek2:210:59
 FC Viktoria Otrokovice - FK Nove Sady5:111:00
 SK Slavia Praha B - FC Pisek2:211:00
 FC Vsetin - TJ Novy Jicin4:011:15
 Cesky Lev - Union Beroun - Kladno0:411:15
 FC Vsetin - TV Novy Jicin4:011:15
 TJ Valasske Mezirici - SK Hranice2:211:30
 Loko Vltavin - Meteor Praha1:311:30
 Uhersky Brod - Slovacko B1:111:30
 TJ Valasske Mezirici - SK Hranice2:211:30
 Uhersky Brod - FC Slovacko B1:111:30
 Loko Vltavin - Meteor Praha1:311:30
 Bohemians Praha 1905 B - Mas Taborsko2:112:00
 Tromso - KFUM Oslo4:214:00
 Lahti - Gnistan3:314:00
 FC Viktoria Plzen B - SK Benesov2:015:00
 Vaduz - Luzern3:016:30
 Neuchatel Xamax FC - FC Stade LS Ouchy4:217:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 DAK Lak - CLB Bong Da Hue0:011:30
 XO SO Kien Thiet Can Tho - Sanna Khanh Hoa Bvn0:113:00
 BA Ria Vung Tau FC - PHO Hien FC0:013:00
 XO SO Kien Thiet Can Tho - Sanna Khanh Hoa Bvn0:113:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TB Tvoroyri - IF Fuglajordur0:016:00
 HB Torshavn - Skala IF3:019:00
 KI Klaksvik - Vikingur Gota4:121:00
Sievietes - Mulan Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaohsiung Sunny Bank - Taoyuan1:211:30
Sievietes - Horvātija - Pirmā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agram - Viktorija8:113:59
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Dinamo Bgufk - FC Bobruichanka Bobruisk7:013:59
 FC Dinamo Bgufk - WFC Bobruichanka7:014:00
Sievietes - Somija - Ykkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Sport Juniorit - P-Iirot1:618:00
Sievietes - Somija - Naistenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PK-35Vantaa - Jypk3:014:00
 Kuopion Palloseura - TPS6:015:00
 HJK Helsinki - PK-3521:116:00
 Aland United - Tips Vantaa0:017:00
 FC Honka - Ilves1:118:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortuna Hjorring - VSK Aarhus2:115:00
 Odense Q - Vildbjerg SF2:215:00
 FC Thy - Thistedq - Brondby0:115:00
 Fortuna Hjorring - VSK Aarhus2:115:00
 Odense Q - Vildbjerg SF2:215:00
 Kolding BK - Farum BK0:215:00
 Aalborg BK - B.933:016:00
Sievietes - Igaunija - Meistriliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saku Sporting - JK Tallinn Kalev3:013:59
 Nomme Kalju - Parnu JK Vaprus1:318:00
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik Kopavogur - FH Hafnarfjordur3:016:00
 Thor KA - Stjarnan4:118:00
 Fylkir Reykjavik - UMF Selfoss1:020:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Essen Schonebeck - VFL Wolfsburg0:313:59
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Futura - Nurmijarven Jalkapalloseura 24:313:00
 Ponnistajat - JOKI1:113:59
 FC Kontu - JAPS/475:116:00
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaapo Kaarina - Jazz Pori2:213:59
 Kultsu FC - JaPS0:514:00
 FC Espoo - TPV0:215:00
 Viikingit - Pepo Lappeenranta0:115:00
 VIFK - JJK Jyvaskyla2:415:00
 Ilves 2 - GrIFK6:115:00
 FC Vaajakoski - Rops Farmi0:215:00
 SalPA - Klubi-040:415:00
 VIFK - JJK Jyvaskyla2:415:00
 FC Espoo - TPV0:215:00
 PS Kemi Kings - SC KuFu-984:016:00
 Lahden Reipas - PK-352:116:59
 OLS - Kiisto2:017:00
 GBK - JS Hercules1:117:00
 JIPPO - JBK0:017:00
 FC Kiffen - EPS1:118:00
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bunyodkor - FK Qoqon 19121:017:00
 Qizilqum Zarafshon - Olmaliq0:118:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gandzasar Kapan - Pyunik1:017:30
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti Nad Labem - Dukla Prague3:218:00
 Pardubice - Varnsdorf2:018:00
 Usti Nad Labem - Dukla Prague3:218:00
 Pardubice - Varnsdorf2:018:00
Sīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jableh Sc - Al Karamah1:017:00
 Hutteen Sporting Club - Al-Wahda0:017:00
 Al-Sahel SC - Nawair SC1:017:00
 Al-Wathba SC - AL Jazeera17:00
 Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Fatowah0:017:00
 Al-Shorta SC - AL Jaish Syr1:217:00
 Taliya SC - Tishreen SC0:217:00
Dienvidkoreja - K3 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chuncheon FC - Daejeon Korail1:210:00
 Chuncheon FC - Incheon Korail1:210:00
 Gyeongju Citizen FC - Gimhae City0:411:00
 Busan Transportation Corporation - Gimpo Citizen1:113:00
 Mokpo City - Cheongju FC0:113:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jeju United - Suwon City1:010:00
 Jeju United - Suwon FC1:010:00
 Seoul E-Land FC - Daejeon Citizen2:012:29
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ulsan Hyundai Horang-i - Seongnam FC1:010:30
 Sangju Sangmu - Pohang Steelers2:413:00
 Jeonbuk Motors - Incheon Utd1:013:00
 Suwon Bluewings - Gangwon2:213:00
 Sangju Sangmu - Pohang Steelers2:413:00
 Suwon Bluewings - Gangwon2:213:00
 Jeonbuk Motors - Incheon Utd1:013:00
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag0:016:00
 KS Polkowice - Lech II Poznan1:118:00
 Stalowa Wola - SKRA Czestochowa1:218:00
 Gryf Wejherowo - Blektini Stargard1:318:00
 Pogon Siedlce - Bytovia Bytow2:118:00
 Stalowa Wola - Skra Czestochowa1:218:00
 KS Polkowice - Lech 2 Poznan1:118:00
 Katowice - Stal Rzeszow3:219:00
 Widzew Lodz - KS Legionovia Legionowo1:220:10
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RKS Radomiak Radom - Chrobry Glogow2:013:39
 Odra Opole - Warta Poznan2:016:09
 Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice1:018:00
 GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec2:118:40
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Macva Sabac - Spartak Subotica1:416:59
 Napredak - Mladost Lucani1:019:00
 FK Radnik Surdulica - Radnicki Nis2:421:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpija Ljubljana - Celje0:119:00
 Mura 05 - Tabor Sezana3:222:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slaven Belupo - Osijek0:021:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC FC Voluntari SA - FC Academica Arges3:016:59
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Hermanstadt1:119:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvaros - Varda1:017:54
 VSC Debreceni - Puskas Akademia2:219:59
 VSC Debreceni - Puskas Academia2:220:00
 Zalaegerszeg - Paksi SE3:322:04
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More Varna - FC Vitosha Bistrica2:018:44
 Slavia Sofia - Beroe Stara2:421:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona0:119:59
 Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba0:019:59
 Hapoel Raanana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona0:120:00
 Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba0:020:00
 FC Ashdod - Sectzya Nes Ziona2:020:45
 Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem0:021:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volos Nps - Skoda Xanthi1:019:15
 Atromitos - Lamia1:119:30
 Panathinaikos - PAOK Thessaloniki0:021:29
Slovākija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banska Bystrica - Podbrezova2:218:00
 MFK Skalica - Poprad1:019:59
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlate Moravce - FC Nitra2:118:00
 FK Senica - SK Sered1:118:00
 Zlate Moravce - FC Nitra2:118:00
 Trencin - FK Pohronie4:018:00
 Slovan Bratislava - Ruzomberok1:019:00
 Dunajska Streda - Zemplin5:021:00
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Polock 2019 - FC Osipovichi3:415:00
 FC Gorki - Smiavtotrans1:015:00
 FK Polock 2019 - FC Osipovichi3:415:00
 FC Zhlobin - Energetik-Bgatu2:116:00
 Dyush-3 Stenles Pinsk - FC Meliorator Zhitkovichi2:116:00
 FC Zhlobin - Energetik-Bgatu2:116:00
 FC Pershy Regien Kaverdyaki - Ostrovets1:016:30
 Baranovichi - FC Molodechno Dussh42:116:59
 FK Bumprom - Dnepr Mogilev0:516:59
 Baranovichi - FC Molodechno Dussh42:117:00
 FK Bumprom - Dnepr Mogilev0:517:00
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bate Borisov (Res) - Shakhtyor Soligorsk (Res.)1:313:30
 Bate Borisov (Res) - Shakhtyor Soligorsk1:313:30
 Energetik BGU Minsk(Res.) - Belshina Bobruisk2:013:59
 Energetik BGU Minsk(Res.) - Belshina Bobrujsk (Rez.)2:014:00
 FC Ruh Brest(Rez.) - FC Vitebsk (Res.)5:416:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman Grodno - Wigwam Smolevichy2:016:00
 Torpedo-BELAZ - FC Dinamo Brest0:218:00
 Torpedo-BELAZ - FC Brest0:218:00
 Dinamo Minsk - Slavia Mozyr1:019:59
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Sillamaae Kalev - Pohja-Tallinna JK Volta0:113:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FCI Levadia Tallinn - Tartu JK Tammeka2:216:00
 FCI Levadia Tallinn - Tammeka Tartu2:216:00
 Kuressaare - Tallinna Legion0:019:00
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Throttur Reykjavik - IF Vestri3:116:59
 KFG - Afturelding0:517:00
 Vaengir Jupiters - Vidir2:117:00
 Throttur Reykjavik - IF Vestri3:117:00
 Njarovik - Arborg1:117:00
 Haukar - Fram Reykjavik1:117:00
 Grindavik - IB Vestmannaeyja1:519:00
 Throttur V - Vikingur Olafsvik1:219:00
 Tindastoll - UMF Samherjar2:120:00
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - KR Reykjavik0:122:59
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Vilnus Bfa - Šauļu futbola akadēmija0:613:59
 FK Atmosphere - Vilniaus Vytis0:213:59
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Kauno Zalgiris - FK Panevezys2:013:00
 Banga Gargzdai - Zalgiris0:116:59
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lozovatka - Khimyk Sofiyivka4:210:00
Ukraina - Zaporizhya Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Zaporizhya - FC Novoavtotrans1:113:00
 FC Berdyansk - Melitopolskaya Chereshnya2:116:00
 Motor Zaporizhya - Tavriya-Skif Rozdol3:016:59
 Dizelist Tokmak - Agrokom 1990 Pology4:217:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - FC Vorskla Poltava1:114:00
 Zorya Lugansk - Dynamo Kiev1:316:59
 Olimpik Donetsk - FC Lviv2:019:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buyuksehyr Bld.spor - Alanyaspor2:018:29
 Istanbul Basaksehir FK - Alanyaspor2:018:30
 Yeni Malatyaspor - Kasimpasa1:221:00
 Besiktas - Antalyaspor1:221:00
 Yeni Malatyaspor - Kasimpasa1:221:00
 Besiktas - Antalyaspor1:221:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing Santander - Lugo1:218:00
 Las Palmas - Girona FC0:020:30
 Zaragoza - Alcorcon1:322:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espanyol - Alaves2:015:00
 Celta Vigo - Villareal0:118:00
 Leganes - Valladolid1:220:30
 Mallorca - FC Barcelona0:422:59
Dānija - 2nd Division Championship Group
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avarta - Blokhus1:316:00
 Frem Copenhagen - Brabrand1:216:00
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 B93 Kobenhavn - Naesby4:014:00
 Hillerod Fodbold - Ringkobing4:015:00
 FA 2000 - Dalum0:015:00
 Frem Copenhagen - Brabrand1:216:00
 Avarta - Jammerbught FC1:316:00
Dānija - Izslēgšanas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 B93 Kobenhavn - Naesby4:013:59
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolding IF - Vejle0:113:59
 Fredericia - Fremad Amage3:115:00
 Naestved - Vendsyssel FF0:016:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hobro - AC Horsens1:118:00
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Napoli - Inter Milan1:122:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Braga - Boavista0:122:59
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1860 Munchen - Hansa Rostock0:115:00
 Kaiserslautern - Chemnitzer2:015:00
 Eintracht Braunschweig - Sonnenhof Grossaspach2:115:00
 Kaiserslautern - Chemnitzer2:015:00
 Preussen Munster - Ingolstadt 040:015:00
 Duisburg - Wurzburger Kickers1:115:00
 1. FC Magdeburg - Viktoria Koln2:015:00
 FC Magdeburg - Viktoria Koln2:015:00
 Preussen Munster - Ingolstadt 040:015:00
 1860 Munchen - Hansa Rostock0:115:00
 Eintracht Braunschweig - SG Sonnenhof2:115:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel - Wehen Wiesbaden1:213:59
 Osnabruck - VfL Bochum0:213:59
 1. FC Nurnberg - Greuther Furth0:113:59
 Heidenheim - Jahn Regensburg4:113:59
 1. FC Nurnberg - Greuther Furth0:114:00
 Osnabruck - VfL Bochum0:214:00
 Holstein Kiel - Wehen Wiesbaden1:214:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - FC Union Berlin1:216:30
 Dusseldorf Fortuna - Borussia Dortmund0:116:30
 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt1:416:30
 Dusseldorf Fortuna - Borussia Dortmund0:116:30
 Wolfsburg - Freiburg2:216:30
 Paderborn - Werder Bremen1:516:30
 1. FC Koln - FC Union Berlin1:216:30
 Wolfsburg - Freiburg2:216:30
 Paderborn - Werder Bremen1:516:30
 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt1:416:30
 Bayern Munich - Borussia Monchengladbach2:119:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dornbirn - Vorwarts Steyr0:216:00
 FC Juniors OO - Liebherr Gak1:016:00
 Dornbirn - Vorwarts Steyr0:216:00
 FC Juniors OO - Liebherr Gak1:016:00
 SV Horn - Amstetten1:221:25
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mattersburg - Austria Vienna1:418:00
 Altach - SKN St.Polten2:018:00
 Admira Wacker - Wattens0:318:00
 Altach - SKN St.Polten2:018:00
 Mattersburg - Austria Vienna1:418:00
 Admira Wacker - Wattens0:318:00
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gara Altyn - Dragon Oil81:6815:00
Sievietes - Taivāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taiwan Power - Cathay Life36:9812:00
 Taiyuan - Chungwa Telecom73:5613:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jiankun Team 1 - Venus Education113:9313:00
 Jiankun Team 2 - Friends With Basketball81:9815:00
 HUT Alumnus - Flaming Phoenix95:10116:30
 Maccabi Rishon Lezion - Ironi Nahariya95:6119:00
 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Beer Sheva95:7319:55
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brose Baskets - Skyliners Frankfurt99:8317:30
 Fehtas SC Rasta - Alba Berlin72:10221:29
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 29:408:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers5:812:05
 Uni-President Lions - Fubon Guardians3:212:05
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers5:812:05
 Uni-President Lions - Fubon Guardians3:212:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Lions - KT Wiz5:307:59
 LG Twins - Lotte Giants6:710:59
 SK Wyverns - KIA Tigers1:210:59
 NC Dinos - Nexen Heroes5:1810:59
 Hanwha Eagles - Doosan Bears7:611:00
 Samsung Lions - KT Wiz4:711:00
 LG Twins - Lotte Giants6:711:00
 NC Dinos - Nexen Heroes5:1811:00
 SK Wyverns - KIA Tigers1:211:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibu Lions - Chiba Lotte Marines3:207:59
 Softbank Hawks - Hiroshima Carp4:507:59
 Chunichi Dragons - Yokohama Bay Stars3:409:00
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Highlanders - Chiefs28:2710:04
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 S. Sydney Rabbitohs - Gold Coast Titans32:1207:59
 Newcastle Knights - Melbourne Storm12:2610:30
 Wests Tigers - Canberra Raiders6:1412:34
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Lions - Fremantle Dockers81:6906:44
 Carlton Blues - Melbourne Demons53:5409:34
 Port Adelaide Power - Adelaide Crows110:3512:40
 Gold Coast Suns - West Coast Eagles90:4612:40
 Port Adelaide Power - Adelaide Crows110:3512:40
E-Sports
Counter Strike - Rainmaker Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 SJ Gaming - Havu Gaming0:213:30
 Ajuri - Helsinki Reds0:217:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (H_8) - Arizona Coyotes (ZAZABAK)6:110:50
 Winnipeg Jets (APHEX) - Arizona Coyotes (ZAZABAK)2:011:10
 Winnipeg Jets (APHEX) - New York Islanders (H_8)2:311:30
 Arizona Coyotes (ZAZABAK) - New York Islanders (H_8)1:211:50
 Arizona Coyotes (ZAZABAK) - Winnipeg Jets (APHEX)2:412:09
 Detroit Red Wings (H_8) - Ottawa Senators (VEEP)3:015:29
 Detroit Red Wings (H_8) - Los Angeles Kings (APHEX)4:415:49
 Ottawa Senators (VEEP) - Los Angeles Kings (APHEX)1:016:09
 Ottawa Senators (VEEP) - Detroit Red Wings (H_8)3:416:30
 Los Angeles Kings (APHEX) - Detroit Red Wings (H_8)4:116:50
 Los Angeles Kings (APHEX) - Ottawa Senators (VEEP)2:117:10
 Edmonton Oilers (H_8) - Anaheim Ducks (VEEP)5:020:30
 Edmonton Oilers (H_8) - New York Rangers (APHEX)0:420:50
 Anaheim Ducks (VEEP) - New York Rangers (APHEX)1:521:09
 Anaheim Ducks (VEEP) - Edmonton Oilers (H_8)3:621:29
 New York Rangers (APHEX) - Edmonton Oilers (H_8)4:421:49
 New York Rangers (APHEX) - Anaheim Ducks (VEEP)3:322:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazakhstan (H_8) - Poland (APHEX)2:813:00
 Kazakhstan (H_8) - Ukraine (ZAZABAK)3:413:20
 Poland (APHEX) - Ukraine (ZAZABAK)1:013:39
 Poland (APHEX) - Kazakhstan (H_8)2:213:59
 Ukraine (ZAZABAK) - Kazakhstan (H_8)1:414:19
 Ukraine (ZAZABAK) - Poland (APHEX)1:214:39
 Czech Republic (H_8) - United States (VEEP)0:118:00
 Czech Republic (H_8) - Germany (APHEX)1:618:20
 United States (VEEP) - Germany (APHEX)6:318:40
 United States (VEEP) - Czech Republic (H_8)2:419:00
 Germany (APHEX) - Czech Republic (H_8)5:919:20
 Germany (APHEX) - United States (VEEP)2:119:39
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets (ANTONIO) - Houston Rockets (JOKER)63:7500:00
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (ASH)50:6100:00
 Houston Rockets (JOKER) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)62:7400:29
 Denver Nuggets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (ASH)52:5400:29
 Houston Rockets (JOKER) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)62:7400:30
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Denver Nuggets (ANTONIO)47:5701:00
 Houston Rockets (JOKER) - Denver Nuggets (ANTONIO)76:8001:30
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Denver Nuggets (ASH)62:4522:59
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ANTONIO)58:7522:59
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Denver Nuggets (ASH)62:4523:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ANTONIO)58:7523:00
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Houston Rockets (ANTONIO)76:8023:30
 Denver Nuggets (ASH) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)58:6123:30
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Houston Rockets (ANTONIO)76:8023:30
 Denver Nuggets (ASH) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)58:6123:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miami Heat (SLEEPY) - Atlanta Hawks (JEMA11)41:5312:00
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Indiana Pacers (CRUEL)12:00
 Miami Heat (SLEEPY) - Atlanta Hawks (JEMA11)41:5312:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)56:5412:29
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Miami Heat (SLEEPY)52:6013:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Miami Heat (SLEEPY)55:5113:30
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Atlanta Hawks (JEMA11)62:6014:00
 Miami Heat (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)51:6014:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (SCRATE) - Boston Celtics (SLEEPY)57:4409:00
 Toronto Raptors (JEMA11) - Boston Celtics (SLEEPY)66:4209:29
 Philadelphia 76ers (CRUEL) - Brooklyn Nets (SCRATE)68:7109:30
 Brooklyn Nets (SCRATE) - Toronto Raptors (JEMA11)66:6110:00
 Philadelphia 76ers (CRUEL) - Boston Celtics (SLEEPY)58:5410:00
 Brooklyn Nets (SCRATE) - Toronto Raptors (JEMA11)66:6110:00
 Boston Celtics (SLEEPY) - Brooklyn Nets (SCRATE)50:5810:30
 Philadelphia 76ers (CRUEL) - Toronto Raptors (JEMA11)72:3610:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Brooklyn Nets (SCRATE)50:5810:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Trail Blazers (ZO0M) - Oklahoma City (BAD_TRIP)66:5315:29
 Portland Trail Blazers (ZO0M) - Utah Jazz (88FIREBURN)74:6216:00
 Oklahoma City (BAD_TRIP) - Utah Jazz (88FIREBURN)49:7816:30
 Oklahoma City (BAD_TRIP) - Portland Trail Blazers (ZO0M)54:7916:59
 Utah Jazz (88FIREBURN) - Portland Trail Blazers (ZO0M)48:6717:50
 Utah Jazz (88FIREBURN) - Oklahoma City (BAD_TRIP)64:6718:29
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (ZO0M) - Golden State Warriors (BAD_TRIP)76:5719:30
 Los Angeles Clippers (ZO0M) - Phoenix Suns (88FIREBURN)77:4419:59
 Golden State Warriors (BAD_TRIP) - Phoenix Suns (88FIREBURN)71:5820:30
 Golden State Warriors (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (ZO0M)70:8121:00
 Phoenix Suns (88FIREBURN) - Los Angeles Clippers (ZO0M)47:8221:55
 Phoenix Suns (88FIREBURN) - Golden State Warriors (BAD_TRIP)63:7222:30
Starcraft 2 - Stay at Home Story Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Innovation - ShowTime3:113:10
 Solar - uThermal3:013:15
 Clem - Zest3:114:00
 Serral - Stats3:114:15
 Clem - Solar1:316:15
 ShowTime - Stats0:317:15
 Clem - Stats3:219:05
 Serral - Solar3:120:30
 Clem - Innovation1:321:25
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belgium (KISHE) - Brazil (BOBBY)2:018:00
 Argentina (YOSHI) - Portugal (SIMA)0:218:00
 Italy (ZAZABAK) - England (SPURSMAX)0:318:00
 Spain (SKMGERY) - Germany (CORVIN)0:218:00
 Netherlands (WALKER) - England (SPURSMAX)5:018:10
 Italy (ZAZABAK) - Portugal (SIMA)1:218:10
 Spain (SKMGERY) - Brazil (BOBBY)3:118:10
 France (JENKO) - Germany (CORVIN)2:218:10
 France (JENKO) - Spain (SKMGERY)2:218:20
 Germany (CORVIN) - Belgium (KISHE)5:118:20
 England (SPURSMAX) - Argentina (YOSHI)1:118:20
 Netherlands (WALKER) - Italy (ZAZABAK)2:118:20
 Argentina (YOSHI) - Italy (ZAZABAK)0:018:30
 Netherlands (WALKER) - Portugal (SIMA)2:118:30
 Belgium (KISHE) - Spain (SKMGERY)0:418:30
 France (JENKO) - Brazil (BOBBY)3:118:30
 Belgium (KISHE) - France (JENKO)1:118:40
 Argentina (YOSHI) - Netherlands (WALKER)2:218:40
 Germany (CORVIN) - Brazil (BOBBY)3:118:40
 England (SPURSMAX) - Portugal (SIMA)2:318:40
 Germany (CORVIN) - Brazil (BOBBY)3:118:40
 England (SPURSMAX) - Italy (ZAZABAK)2:118:49
 Germany (CORVIN) - Spain (SKMGERY)3:118:50
 England (SPURSMAX) - Italy (ZAZABAK)2:118:50
 Brazil (BOBBY) - Belgium (KISHE)2:218:50
 Portugal (SIMA) - Argentina (YOSHI)0:318:50
 Brazil (BOBBY) - Spain (SKMGERY)2:119:00
 Germany (CORVIN) - France (JENKO)1:219:00
 Portugal (SIMA) - Italy (ZAZABAK)1:019:00
 England (SPURSMAX) - Netherlands (WALKER)0:319:00
 Portugal (SIMA) - Italy (ZAZABAK)1:019:00
 Germany (CORVIN) - France (JENKO)1:219:00
 Argentina (YOSHI) - England (SPURSMAX)1:119:09
 Belgium (KISHE) - Germany (CORVIN)0:219:10
 Spain (SKMGERY) - France (JENKO)0:119:10
 Argentina (YOSHI) - England (SPURSMAX)1:119:10
 Italy (ZAZABAK) - Netherlands (WALKER)3:119:10
 Italy (ZAZABAK) - Argentina (YOSHI)1:119:20
 Brazil (BOBBY) - France (JENKO)1:219:20
 Spain (SKMGERY) - Belgium (KISHE)5:219:20
 Portugal (SIMA) - Netherlands (WALKER)0:019:20
 Brazil (BOBBY) - France (JENKO)1:219:20
 France (JENKO) - Belgium (KISHE)5:119:30
 Netherlands (WALKER) - Argentina (YOSHI)5:219:30
 Brazil (BOBBY) - Germany (CORVIN)1:319:30
 France (JENKO) - Belgium (KISHE)5:119:30
 Portugal (SIMA) - England (SPURSMAX)1:219:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Milan (ZAZABAK) - Torino (SPURSMAX)0:020:30
 SSC Napoli (KISHE) - Atalanta (BOBBY)3:120:30
 Inter (SKMGERY) - Juventus (CORVIN)3:520:30
 AS Roma (YOSHI) - Sassuolo (SIMA)1:420:30
 AC Milan (ZAZABAK) - Torino (SPURSMAX)0:020:30
 AS Roma (YOSHI) - Sassuolo (SIMA)1:420:30
 Inter (SKMGERY) - Atalanta (BOBBY)0:520:40
 ACF Fiorentina (WALKER) - Torino (SPURSMAX)3:320:40
 AC Milan (ZAZABAK) - Sassuolo (SIMA)0:020:40
 SS Lazio (JENKO) - Juventus (CORVIN)2:320:40
 Torino (SPURSMAX) - AS Roma (YOSHI)3:320:50
 SS Lazio (JENKO) - Inter (SKMGERY)3:220:50
 Juventus (CORVIN) - SSC Napoli (KISHE)2:220:50
 ACF Fiorentina (WALKER) - AC Milan (ZAZABAK)2:220:50
 SS Lazio (JENKO) - Inter (SKMGERY)3:220:50
 AS Roma (YOSHI) - AC Milan (ZAZABAK)3:221:00
 SSC Napoli (KISHE) - Inter (SKMGERY)6:321:00
 SS Lazio (JENKO) - Atalanta (BOBBY)3:121:00
 ACF Fiorentina (WALKER) - Sassuolo (SIMA)2:021:00
 AS Roma (YOSHI) - ACF Fiorentina (WALKER)1:221:09
 Juventus (CORVIN) - Atalanta (BOBBY)5:121:10
 Torino (SPURSMAX) - Sassuolo (SIMA)2:421:10
 Torino (SPURSMAX) - AC Milan (ZAZABAK)2:321:20
 Atalanta (BOBBY) - SSC Napoli (KISHE)4:121:20
 Sassuolo (SIMA) - AS Roma (YOSHI)1:321:20
 Juventus (CORVIN) - Inter (SKMGERY)8:321:20
 Atalanta (BOBBY) - SSC Napoli (KISHE)4:121:20
 Juventus (CORVIN) - SS Lazio (JENKO)4:121:29
 Torino (SPURSMAX) - ACF Fiorentina (WALKER)2:421:30
 Sassuolo (SIMA) - AC Milan (ZAZABAK)1:021:30
 Atalanta (BOBBY) - Inter (SKMGERY)3:521:30
 Juventus (CORVIN) - SS Lazio (JENKO)4:121:30
 AS Roma (YOSHI) - Torino (SPURSMAX)6:421:40
 Inter (SKMGERY) - SS Lazio (JENKO)3:321:40
 AC Milan (ZAZABAK) - ACF Fiorentina (WALKER)2:021:40
 SSC Napoli (KISHE) - Juventus (CORVIN)1:221:40
 AC Milan (ZAZABAK) - AS Roma (YOSHI)3:221:49
 Atalanta (BOBBY) - SS Lazio (JENKO)2:221:50
 Sassuolo (SIMA) - ACF Fiorentina (WALKER)0:221:50
 Inter (SKMGERY) - SSC Napoli (KISHE)3:021:50
 ACF Fiorentina (WALKER) - AS Roma (YOSHI)4:422:00
 Atalanta (BOBBY) - Juventus (CORVIN)2:322:00
 Sassuolo (SIMA) - Torino (SPURSMAX)3:322:00
 ACF Fiorentina (WALKER) - AS Roma (YOSHI)4:422:00
 Atalanta (BOBBY) - Juventus (CORVIN)2:322:00
Soccer - eSports Battle - Italian Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta (VETALMON) - Lazio (HRUSCH)0:019:41
 Lazio (HRUSCH) - SSC Napoli (FOGGY)1:219:54
 Inter Milan (MIHALUCH) - AC Milan (SLEZAINTIMA)1:019:54
 AC Milan (SLEZAINTIMA) - Lazio (HRUSCH)0:020:06
 Lazio (HRUSCH) - Inter Milan (MIHALUCH)4:220:17
 SSC Napoli (FOGGY) - AC Milan (SLEZAINTIMA)0:120:30
 Lazio (HRUSCH) - Atalanta (VETALMON)1:320:42
 Inter Milan (MIHALUCH) - SSC Napoli (FOGGY)0:220:42
 AC Milan (SLEZAINTIMA) - Inter Milan (MIHALUCH)0:020:53
 SSC Napoli (FOGGY) - Lazio (HRUSCH)3:020:54
 Lazio (HRUSCH) - AC Milan (SLEZAINTIMA)0:021:06
 AC Milan (SLEZAINTIMA) - Atalanta (VETALMON)3:021:18
Soccer - eSports Battle - Night Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - France (BLACKSTAR98)3:000:06
 Germany (CHELLOVEKK) - Belgium (TAKA)1:100:06
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - France (BLACKSTAR98)3:000:06
 Germany (CHELLOVEKK) - Belgium (TAKA)1:100:06
 France (BLACKSTAR98) - Spain (FEARGGWP)1:400:18
 Belgium (TAKA) - Portugal (FLEWLESS_PHOENIX)2:000:18
 Germany (CHELLOVEKK) - Portugal (FLEWLESS_PHOENIX)0:100:30
 Belgium (TAKA) - Spain (FEARGGWP)1:400:30
 France (BLACKSTAR98) - Belgium (TAKA)1:100:42
 Spain (FEARGGWP) - Germany (CHELLOVEKK)0:000:42
 Germany (CHELLOVEKK) - France (BLACKSTAR98)0:200:54
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - Spain (FEARGGWP)0:100:54
 Belgium (TAKA) - Germany (CHELLOVEKK)1:101:06
 France (BLACKSTAR98) - Portugal (FLEWLESS_PHOENIX)0:001:06
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - Belgium (TAKA)0:201:18
 Spain (FEARGGWP) - France (BLACKSTAR98)0:101:18
 Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) - Belgium (TAKA)0:201:18
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)2:000:18
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:200:18
 Liverpool FC (KRAY) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)1:100:42
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (UPCAKE22)0:000:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:100:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:301:05
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester City (UPCAKE22)0:001:05
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)1:301:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)1:104:00
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester (UPCAKE22)0:004:00
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)1:104:00
 Leicester (UPCAKE22) - West Ham (MELTOSIK)1:104:12
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Everton (KRAY)0:204:12
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)4:304:23
 Everton (KRAY) - Leicester (UPCAKE22)0:104:24
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)4:304:24
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAY)2:104:36
 Leicester (UPCAKE22) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)1:104:36
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAY)2:104:36
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)2:004:48
 Everton (KRAY) - West Ham (MELTOSIK)1:204:48
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - West Ham (MELTOSIK)5:204:59
 Everton (KRAY) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)4:105:12
 Leicester (UPCAKE22) - Everton (KRAY)0:005:24
 Everton (KRAY) - Crystall Palace (LABOTRYAS)2:205:35
 West Ham (MELTOSIK) - Everton (KRAY)2:005:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)2:106:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Paris Saint Germain (SAM)2:006:00
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)2:106:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:006:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester United (KARNEHSON)4:206:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Glasgow Rangers (DESO)1:006:20
 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:406:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - CSKA Moscow (GARRY)3:506:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:106:40
 Paris Saint Germain (SAM) - FC Porto (ALEXX00000)2:407:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)2:307:00
 AC Milan (VAL) - Borussia Dortmund (TEOK)1:207:00
 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL)4:407:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:207:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Paris Saint Germain (SAM)4:007:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)4:507:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:107:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON)1:207:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:208:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Glasgow Rangers (DESO)1:208:00
 Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY)1:008:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)4:208:20
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)0:408:20
 AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU)5:208:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:008:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL)2:108:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)1:008:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Paris Saint Germain (SAM)4:209:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Chelsea FC (SAMSON)0:109:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester United (KARNEHSON)1:009:00
 AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY)4:609:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Glasgow Rangers (DESO)1:309:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:309:20
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)4:109:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:509:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000)3:209:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)4:210:00
 CSKA Moscow (GARRY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:210:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)1:210:00
 Glasgow Rangers (DESO) - AC Milan (VAL)3:210:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Paris Saint Germain (SAM)2:010:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Chelsea FC (SAMSON)1:410:20
 AC Milan (VAL) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:210:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester United (KARNEHSON)1:210:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Glasgow Rangers (DESO)3:210:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:511:00
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:111:00
 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY)1:311:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)2:211:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)3:111:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Inter Milan (STALKER)1:211:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)0:311:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:411:40
 Manchester United (KARNEHSON) - AC Milan (VAL)2:011:40
 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON)0:112:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)3:412:00
 Inter Milan (STALKER) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)4:112:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Glasgow Rangers (DESO)1:212:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:212:20
 FC Porto (ALEXX00000) - CSKA Moscow (GARRY)3:412:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Borussia Dortmund (TEOK)2:312:40
 Glasgow Rangers (DESO) - FC Porto (ALEXX00000)2:112:40
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:312:40
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)2:213:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)1:113:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:013:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester United (KARNEHSON)4:113:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Paris Saint Germain (SAM)4:213:20
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)3:013:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)5:313:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Glasgow Rangers (DESO)3:013:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)4:013:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:314:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:614:00
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)0:414:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:214:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Inter Milan (STALKER)1:414:20
 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:214:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - SSC Napoli (GOSAS)1:115:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)2:115:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:315:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Liverpool FC (TANTO)2:115:20
 Juventus Turin (BEN) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:215:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Manchester City (SONEVIQUE)0:215:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester City (SONEVIQUE)2:215:40
 Liverpool FC (TANTO) - Juventus Turin (BEN)2:115:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:215:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:216:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:116:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:216:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)4:016:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Lokomotiv Moscow (BURTON)4:116:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - SSC Napoli (GOSAS)0:316:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)5:216:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Liverpool FC (TANTO)3:016:40
 Juventus Turin (BEN) - Real Madrid (MAVERIK)2:016:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:217:00
 Real Madrid (MAVERIK) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:317:00
 Liverpool FC (TANTO) - Manchester City (SONEVIQUE)1:117:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Juventus Turin (BEN)4:117:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:217:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:017:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:217:39
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:317:40
 Juventus Turin (BEN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:217:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:217:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO)2:118:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - SSC Napoli (GOSAS)1:518:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Real Madrid (MAVERIK)3:218:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:218:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Manchester City (SONEVIQUE)3:118:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Liverpool FC (TANTO)3:118:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:218:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:218:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN)1:518:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:319:00
 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:219:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:119:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - SSC Napoli (GOSAS)2:319:20
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)2:119:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:119:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:119:39
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Real Madrid (MAVERIK)1:319:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Liverpool FC (TANTO)1:019:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:119:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:320:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)2:320:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Juventus Turin (BEN)2:120:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:420:20
 Juventus Turin (BEN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:020:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:220:20
 Real Madrid (MAVERIK) - SSC Napoli (GOSAS)6:420:40
 Liverpool FC (TANTO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:320:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:320:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Liverpool FC (TANTO)2:121:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Real Madrid (MAVERIK)4:221:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - SSC Napoli (GOSAS)1:321:00
 Juventus Turin (BEN) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:121:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Manchester City (SONEVIQUE)5:121:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:221:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:321:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:421:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Juventus Turin (BEN)0:021:40
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:022:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:222:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:422:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPAIN (LABOTRYAS) - Germany (UPCAKE22)0:001:30
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (KRAFTVK)2:201:30
 Brazil (KRAFTVK) - BELGIUM (KRAY)3:201:41
 PORTUGAL (MELTOSIK) - SPAIN (LABOTRYAS)2:001:54
 BELGIUM (KRAY) - Germany (UPCAKE22)0:101:54
 Germany (UPCAKE22) - Brazil (KRAFTVK)0:202:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - BELGIUM (KRAY)1:302:06
 Germany (UPCAKE22) - Brazil (KRAFTVK)0:202:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - BELGIUM (KRAY)1:302:06
 BELGIUM (KRAY) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:102:17
 Brazil (KRAFTVK) - SPAIN (LABOTRYAS)2:302:18
 Brazil (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:002:30
 Germany (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)1:102:30
 BELGIUM (KRAY) - Brazil (KRAFTVK)0:002:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (UPCAKE22)0:002:42
 Germany (UPCAKE22) - BELGIUM (KRAY)0:002:53
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:002:54
 BELGIUM (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:403:06
 Brazil (KRAFTVK) - Germany (UPCAKE22)0:103:06
 PORTUGAL (MELTOSIK) - BELGIUM (KRAY)0:003:18
 SPAIN (LABOTRYAS) - Brazil (KRAFTVK)4:103:18
 PORTUGAL (MELTOSIK) - BELGIUM (KRAY)0:003:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (KRAFTVK)0:306:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:106:00
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (KRAFTVK)0:306:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:106:00
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)0:106:11
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)4:106:11
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)0:106:12
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)4:106:12
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:206:24
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:006:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:206:24
 Liverpool FC (UPCAKE22) - FC Barcelona (KRAFTVK)0:206:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)2:106:36
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:306:47
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)1:206:48
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:306:48
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)4:207:00
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:307:00
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)4:207:00
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:307:12
 Real Madrid (KRAY) - FC Barcelona (KRAFTVK)2:007:12
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:207:23
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAY)1:007:23
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:207:24
 FC Barcelona (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:307:36
 Real Madrid (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:107:36
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)3:107:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (KRAFTVK)1:307:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)3:107:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (KRAFTVK)1:307:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Sevilla (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (BOBBY)4:013:00
 Shakhtar Donetsk (YOSHI) - Basaksehir (DIMQAA)3:213:00
 Celtic (SIMA) - Gent (CARLWHIZZER)0:213:00
 Inter (KISER) - Manchester United (cool J)2:513:00
 FC Sevilla (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (BOBBY)4:013:00
 Sporting (PRAYM) - Basaksehir (DIMQAA)1:213:09
 Shakhtar Donetsk (YOSHI) - Gent (CARLWHIZZER)2:313:10
 Lazio (FORCEMAJOR!) - Bayer 04 Leverkusen (BOBBY)3:013:10
 Sporting (PRAYM) - Basaksehir (DIMQAA)1:213:10
 Lazio (FORCEMAJOR!) - FC Sevilla (WALKER)1:213:20
 Basaksehir (DIMQAA) - Celtic (SIMA)0:313:20
 Bayer 04 Leverkusen (BOBBY) - Inter (KISER)1:213:20
 Sporting (PRAYM) - Shakhtar Donetsk (YOSHI)3:013:20
 Inter (KISER) - FC Sevilla (WALKER)1:313:30
 Celtic (SIMA) - Shakhtar Donetsk (YOSHI)2:113:30
 Sporting (PRAYM) - Gent (CARLWHIZZER)2:213:30
 Inter (KISER) - Lazio (FORCEMAJOR!)2:213:40
 Celtic (SIMA) - Sporting (PRAYM)0:213:40
 Basaksehir (DIMQAA) - Gent (CARLWHIZZER)2:313:40
 Gent (CARLWHIZZER) - Celtic (SIMA)0:013:50
 Basaksehir (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (YOSHI)3:313:50
 Bayer 04 Leverkusen (BOBBY) - FC Sevilla (WALKER)1:213:50
 Manchester United (cool J) - Inter (KISER)0:113:50
 Bayer 04 Leverkusen (BOBBY) - Lazio (FORCEMAJOR!)4:113:59
 Basaksehir (DIMQAA) - Sporting (PRAYM)1:214:00
 Gent (CARLWHIZZER) - Shakhtar Donetsk (YOSHI)3:114:00
 FC Sevilla (WALKER) - Lazio (FORCEMAJOR!)5:114:10
 Inter (KISER) - Bayer 04 Leverkusen (BOBBY)1:314:10
 Celtic (SIMA) - Basaksehir (DIMQAA)3:014:10
 Shakhtar Donetsk (YOSHI) - Sporting (PRAYM)2:414:10
 Celtic (SIMA) - Basaksehir (DIMQAA)3:014:10
 FC Sevilla (WALKER) - Inter (KISER)0:114:19
 Manchester United (cool J) - Lazio (FORCEMAJOR!)1:314:20
 FC Sevilla (WALKER) - Inter (KISER)0:114:20
 Shakhtar Donetsk (YOSHI) - Celtic (SIMA)1:014:20
 Gent (CARLWHIZZER) - Sporting (PRAYM)1:014:20
 Lazio (FORCEMAJOR!) - Inter (KISER)3:214:30
 Manchester United (cool J) - Bayer 04 Leverkusen (BOBBY)0:114:30
 Gent (CARLWHIZZER) - Basaksehir (DIMQAA)5:114:30
 Sporting (PRAYM) - Celtic (SIMA)2:014:30
 Gent (CARLWHIZZER) - Basaksehir (DIMQAA)5:114:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (KISER) - Manchester United (WALKER)1:408:30
 Crystal Palace (DIMQAA) - Southampton (CARLWHIZZER)1:108:40
 Manchester United (WALKER) - Tottenham Hotspur (KISER)4:009:20
 Southampton (CARLWHIZZER) - Crystal Palace (DIMQAA)1:109:30
 Newcastle United (PRAYM) - Bournemouth (SIMA)3:109:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Stade Rennais (SIMA)0:115:29
 Saint-Etienne (ZAZABAK) - Montpellier (SPURSMAX)3:215:30
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Stade Rennais (SIMA)0:115:30
 Lyon (SKMGERY) - Marseille (CORVIN)1:015:30
 Losc Lille (KISHE) - AS Monaco (BOBBY)0:315:30
 OGC Nice (WALKER) - Montpellier (SPURSMAX)1:015:40
 Lyon (SKMGERY) - AS Monaco (BOBBY)2:015:40
 Paris Saint Germain (JENKO) - Marseille (CORVIN)1:215:40
 Saint-Etienne (ZAZABAK) - Stade Rennais (SIMA)0:115:40
 OGC Nice (WALKER) - Montpellier (SPURSMAX)1:015:40
 Lyon (SKMGERY) - AS Monaco (BOBBY)2:015:40
 Montpellier (SPURSMAX) - Girondins Bourdeux (YOSHI)2:115:50
 Paris Saint Germain (JENKO) - Lyon (SKMGERY)2:215:50
 Marseille (CORVIN) - Losc Lille (KISHE)2:015:50
 OGC Nice (WALKER) - Saint-Etienne (ZAZABAK)2:115:50
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Saint-Etienne (ZAZABAK)5:116:00
 Losc Lille (KISHE) - Lyon (SKMGERY)1:316:00
 Paris Saint Germain (JENKO) - AS Monaco (BOBBY)5:216:00
 OGC Nice (WALKER) - Stade Rennais (SIMA)0:016:00
 Losc Lille (KISHE) - Lyon (SKMGERY)1:316:00
 OGC Nice (WALKER) - Stade Rennais (SIMA)0:016:00
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - OGC Nice (WALKER)1:316:09
 Losc Lille (KISHE) - Paris Saint Germain (JENKO)4:216:10
 Marseille (CORVIN) - AS Monaco (BOBBY)5:116:10
 Montpellier (SPURSMAX) - Stade Rennais (SIMA)0:216:10
 AS Monaco (BOBBY) - Losc Lille (KISHE)3:116:20
 Montpellier (SPURSMAX) - Saint-Etienne (ZAZABAK)0:216:20
 Stade Rennais (SIMA) - Girondins Bourdeux (YOSHI)2:116:20
 Marseille (CORVIN) - Lyon (SKMGERY)3:116:20
 AS Monaco (BOBBY) - Losc Lille (KISHE)3:116:20
 Montpellier (SPURSMAX) - OGC Nice (WALKER)3:116:30
 Marseille (CORVIN) - Paris Saint Germain (JENKO)2:316:30
 Stade Rennais (SIMA) - Saint-Etienne (ZAZABAK)1:116:30
 Montpellier (SPURSMAX) - OGC Nice (WALKER)3:116:30
 AS Monaco (BOBBY) - Lyon (SKMGERY)2:116:30
 Saint-Etienne (ZAZABAK) - OGC Nice (WALKER)1:116:39
 Lyon (SKMGERY) - Paris Saint Germain (JENKO)2:516:40
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Montpellier (SPURSMAX)1:216:40
 Losc Lille (KISHE) - Marseille (CORVIN)1:316:40
 Lyon (SKMGERY) - Losc Lille (KISHE)3:516:50
 AS Monaco (BOBBY) - Paris Saint Germain (JENKO)2:216:50
 Saint-Etienne (ZAZABAK) - Girondins Bourdeux (YOSHI)0:216:50
 Stade Rennais (SIMA) - OGC Nice (WALKER)0:116:50
 AS Monaco (BOBBY) - Paris Saint Germain (JENKO)2:216:50
 Stade Rennais (SIMA) - Montpellier (SPURSMAX)2:116:59
 Paris Saint Germain (JENKO) - Losc Lille (KISHE)0:216:59
 OGC Nice (WALKER) - Girondins Bourdeux (YOSHI)3:017:00
 AS Monaco (BOBBY) - Marseille (CORVIN)0:117:00
 Paris Saint Germain (JENKO) - Losc Lille (KISHE)0:217:00
 Stade Rennais (SIMA) - Montpellier (SPURSMAX)2:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (SKRIPP) - FC Bayern Munich (KLEXTER)3:000:00
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - FC Koln (ISHKING11)2:300:00
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Dortmund (MILLER)1:300:00
 Werder Bremen (OOLANCER) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)3:000:00
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Dortmund (MILLER)1:300:00
 Borussia Dortmund (MILLER) - FC Bayern Munich (KLEXTER)4:000:09
 Bayer 04 Leverkusen (FRIC) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)1:100:10
 Hoffenheim (SUPERNOVA) - Werder Bremen (OOLANCER)0:100:10
 Borussia Dortmund (MILLER) - FC Bayern Munich (KLEXTER)4:000:10
 FC Koln (ISHKING11) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)0:300:10
 Borussia Dortmund (MILLER) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)0:100:20
 FC Koln (ISHKING11) - Hoffenheim (SUPERNOVA)2:100:20
 RB Leipzig (INDRA13_27) - FC Bayern Munich (KLEXTER)2:200:20
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)1:100:20
 Borussia Dortmund (MILLER) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)0:100:20
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (SPECIALIST)1:100:20
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)2:200:29
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)4:100:29
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)2:200:30
 VfL Wolfsburg (SPECIALIST) - Hoffenheim (SUPERNOVA)5:200:30
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - Werder Bremen (OOLANCER)2:000:30
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (SKRIPP)4:100:30
 Werder Bremen (SPECIALIST) - FC Koln (AVENTON)2:122:59
 VfL Wolfsburg (VEEP) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)0:022:59
 Werder Bremen (SPECIALIST) - FC Koln (AVENTON)2:123:00
 VfL Wolfsburg (VEEP) - FC Koln (AVENTON)3:423:10
 Hoffenheim (OOLANCER) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)3:023:10
 VfL Wolfsburg (VEEP) - FC Koln (AVENTON)3:423:10
 Hoffenheim (OOLANCER) - VfL Wolfsburg (VEEP)2:323:19
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - Werder Bremen (SPECIALIST)2:323:20
 Werder Bremen (SPECIALIST) - VfL Wolfsburg (VEEP)1:323:30
 Hoffenheim (OOLANCER) - FC Koln (AVENTON)1:223:30
 Werder Bremen (SPECIALIST) - VfL Wolfsburg (VEEP)1:323:30
 Werder Bremen (SPECIALIST) - Hoffenheim (OOLANCER)1:123:39
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - FC Koln (AVENTON)0:123:40
 Bayer 04 Leverkusen (KLEXTER) - RB Leipzig (UNIVERSALPRO)4:023:50
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (VEEP)3:123:50
 FC Koln (AVENTON) - Werder Bremen (SPECIALIST)0:023:50
 FC Bayern Munich (ALBACK) - Borussia Dortmund (SKRIPP)2:223:50
 FC Koln (AVENTON) - Werder Bremen (SPECIALIST)0:023:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus (FRIC) - Liverpool FC (INDRA13_27)4:001:30
 FC Bayern Munich (MILLER) - Barcelona (SKRIPP)1:101:30
 Manchester City (SUPERNOVA) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)1:101:30
 Atletico Madrid (ISHKING11) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)0:101:30
 FC Bayern Munich (MILLER) - Liverpool FC (INDRA13_27)2:201:39
 Atletico Madrid (ISHKING11) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)0:301:40
 Napoli (SPECIALIST) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)2:001:40
 FC Bayern Munich (MILLER) - Liverpool FC (INDRA13_27)2:201:40
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Manchester City (SUPERNOVA)4:001:50
 Barcelona (SKRIPP) - Juventus (FRIC)3:101:50
 Napoli (SPECIALIST) - Atletico Madrid (ISHKING11)3:101:50
 Juventus (FRIC) - FC Bayern Munich (MILLER)1:402:00
 Napoli (SPECIALIST) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)2:002:00
 Manchester City (SUPERNOVA) - Atletico Madrid (ISHKING11)3:202:00
 Manchester City (SUPERNOVA) - Napoli (SPECIALIST)0:302:10
 Barcelona (SKRIPP) - Liverpool FC (INDRA13_27)2:202:10
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)4:202:10
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Manchester City (SUPERNOVA)1:202:19
 Barcelona (SKRIPP) - FC Bayern Munich (MILLER)0:202:20
 Liverpool FC (INDRA13_27) - Juventus (FRIC)4:102:20
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Atletico Madrid (ISHKING11)4:002:20
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Manchester City (SUPERNOVA)1:202:20
 Liverpool FC (INDRA13_27) - FC Bayern Munich (MILLER)1:202:30
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Napoli (SPECIALIST)2:002:30
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Atletico Madrid (ISHKING11)3:202:30
 Barcelona (SKRIPP) - Paris Saint Germain (KLEXTER)2:102:30
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Atletico Madrid (ISHKING11)3:202:30
 FC Bayern Munich (MILLER) - Paris Saint Germain (KLEXTER)6:002:39
 Atletico Madrid (ISHKING11) - Napoli (SPECIALIST)1:302:40
 Juventus (FRIC) - Barcelona (SKRIPP)0:202:40
 Manchester City (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)2:202:40
 FC Bayern Munich (MILLER) - Juventus (FRIC)2:102:50
 Atletico Madrid (ISHKING11) - Manchester City (SUPERNOVA)2:102:50
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Napoli (SPECIALIST)2:502:50
 Liverpool FC (INDRA13_27) - Paris Saint Germain (KLEXTER)2:102:50
 Atletico Madrid (ISHKING11) - Manchester City (SUPERNOVA)2:102:50
 Napoli (SPECIALIST) - Manchester City (SUPERNOVA)1:003:00
 Liverpool FC (INDRA13_27) - Barcelona (SKRIPP)0:103:00
 Paris Saint Germain (KLEXTER) - Juventus (FRIC)1:103:00
 Napoli (SPECIALIST) - Manchester City (SUPERNOVA)1:003:00
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)0:303:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (WALKER) - Sevilla (BOBBY)3:010:30
 Eibar (YOSHI) - Celta (DIMQAA)3:310:30
 Levante (SIMA) - Valladolid (CARLWHIZZER)1:310:30
 Alaves (PRAYM) - Celta (DIMQAA)2:010:40
 Atletico Madrid (FORCEMAJOR) - Sevilla (BOBBY)3:110:40
 Eibar (YOSHI) - Valladolid (CARLWHIZZER)1:510:40
 Alaves (PRAYM) - Eibar (YOSHI)4:110:50
 Atletico Madrid (FORCEMAJOR) - CF Valencia (WALKER)2:310:50
 Celta (DIMQAA) - Levante (SIMA)0:110:50
 Sevilla (BOBBY) - Real Madrid (KISER)1:110:50
 Alaves (PRAYM) - Valladolid (CARLWHIZZER)1:510:59
 Atletico Madrid (FORCEMAJOR) - FC Barcelona (COOL_J)2:110:59
 Real Madrid (KISER) - CF Valencia (WALKER)0:111:00
 Levante (SIMA) - Eibar (YOSHI)2:111:00
 Alaves (PRAYM) - Valladolid (CARLWHIZZER)1:511:00
 Levante (SIMA) - Alaves (PRAYM)0:211:10
 Celta (DIMQAA) - Valladolid (CARLWHIZZER)0:211:10
 Real Madrid (KISER) - Atletico Madrid (FORCEMAJOR)3:011:10
 Celta (DIMQAA) - Valladolid (CARLWHIZZER)0:211:10
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Levante (SIMA)5:011:19
 Celta (DIMQAA) - Eibar (YOSHI)2:111:20
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Levante (SIMA)5:011:20
 Sevilla (BOBBY) - CF Valencia (WALKER)1:311:20
 Sevilla (BOBBY) - Atletico Madrid (FORCEMAJOR)1:211:30
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Eibar (YOSHI)2:011:30
 Celta (DIMQAA) - Alaves (PRAYM)3:111:30
 CF Valencia (WALKER) - Atletico Madrid (FORCEMAJOR)3:011:39
 Eibar (YOSHI) - Alaves (PRAYM)2:311:39
 Real Madrid (KISER) - Sevilla (BOBBY)3:111:40
 Levante (SIMA) - Celta (DIMQAA)1:111:40
 CF Valencia (WALKER) - Atletico Madrid (FORCEMAJOR)3:011:40
 Eibar (YOSHI) - Alaves (PRAYM)2:311:40
 Eibar (YOSHI) - Levante (SIMA)1:311:50
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Alaves (PRAYM)5:011:50
 CF Valencia (WALKER) - Real Madrid (KISER)1:011:50
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Alaves (PRAYM)5:011:50
 Valladolid (CARLWHIZZER) - Celta (DIMQAA)4:012:00
 Alaves (PRAYM) - Levante (SIMA)0:312:00
 Atletico Madrid (FORCEMAJOR) - Real Madrid (KISER)0:212:00
 Alaves (PRAYM) - Levante (SIMA)0:312:00
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leon - Toluca3:100:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)1:100:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)0:200:06
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)2:000:18
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:200:18
 Manchester City (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:200:30
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)2:200:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (UPCAKE22)0:000:42
 Liverpool FC (KRAY) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)1:100:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:100:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:301:06
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester City (UPCAKE22)0:001:06
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)1:301:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)2:201:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (SLEZAINTIMA) - Belgium (FOGGY)1:113:00
 France (MIHALUCH) - Portugal (VETALMON)1:113:00
 Portugal (VETALMON) - Germany (HRUSCH)4:113:12
 Belgium (FOGGY) - France (MIHALUCH)0:113:12
 France (MIHALUCH) - Spain (SLEZAINTIMA)0:113:23
 Germany (HRUSCH) - Belgium (FOGGY)2:013:23
 France (MIHALUCH) - Spain (SLEZAINTIMA)0:113:24
 Germany (HRUSCH) - Belgium (FOGGY)2:013:24
 Belgium (FOGGY) - Portugal (VETALMON)0:113:36
 Spain (SLEZAINTIMA) - Germany (HRUSCH)0:013:36
 Belgium (FOGGY) - Portugal (VETALMON)0:113:36
 Germany (HRUSCH) - France (MIHALUCH)1:413:48
 Portugal (VETALMON) - Spain (SLEZAINTIMA)0:013:48
 Portugal (VETALMON) - France (MIHALUCH)2:213:59
 Belgium (FOGGY) - Spain (SLEZAINTIMA)1:114:00
 Germany (HRUSCH) - Portugal (VETALMON)1:114:12
 France (MIHALUCH) - Belgium (FOGGY)0:114:12
 Belgium (FOGGY) - Germany (HRUSCH)1:214:24
 Germany (HRUSCH) - Spain (SLEZAINTIMA)1:114:35
 Portugal (VETALMON) - Belgium (FOGGY)0:214:36
 Germany (HRUSCH) - Spain (SLEZAINTIMA)1:114:36
 Spain (SLEZAINTIMA) - Portugal (VETALMON)0:114:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY)0:315:00
 FC Porto (MIHALUCH) - Manchester United (VETALMON)1:215:00
 Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - FC Porto (MIHALUCH)1:015:11
 Manchester United (VETALMON) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)0:115:11
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY)0:015:24
 FC Porto (MIHALUCH) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)0:415:24
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)3:015:36
 Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - Manchester United (VETALMON)1:115:36
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)3:015:36
 Manchester United (VETALMON) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)4:015:47
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - FC Porto (MIHALUCH)1:015:47
 Manchester United (VETALMON) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)4:015:48
 Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)2:116:00
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - Manchester United (VETALMON)1:116:12
 Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)2:216:23
 Manchester United (VETALMON) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY)3:016:36
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)0:016:36
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Manchester United (VETALMON)0:016:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup XBox
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabrielpn R10 - STRM Dijan1:103:40
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Manchester City (FOGGY)1:117:30
 Paris Saint Germain (MIHALUCH) - Liverpool FC (VETALMON)2:317:30
 Liverpool FC (VETALMON) - Real Madrid (HRUSCH)0:017:42
 Manchester City (FOGGY) - Paris Saint Germain (MIHALUCH)1:117:42
 Paris Saint Germain (MIHALUCH) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)0:217:53
 Real Madrid (HRUSCH) - Manchester City (FOGGY)2:117:54
 Manchester City (FOGGY) - Liverpool FC (VETALMON)1:018:06
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Real Madrid (HRUSCH)1:118:06
 Manchester City (FOGGY) - Liverpool FC (VETALMON)1:018:06
 Liverpool FC (VETALMON) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)2:418:18
 Real Madrid (HRUSCH) - Paris Saint Germain (MIHALUCH)2:018:18
 Liverpool FC (VETALMON) - Paris Saint Germain (MIHALUCH)1:018:29
 Manchester City (FOGGY) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)0:118:29
 Real Madrid (HRUSCH) - Liverpool FC (VETALMON)0:318:42
 Manchester City (FOGGY) - Real Madrid (HRUSCH)1:218:54
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Paris Saint Germain (MIHALUCH)2:218:54
 Real Madrid (HRUSCH) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)1:219:05
 Liverpool FC (VETALMON) - Manchester City (FOGGY)2:219:06
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (VETALMON)0:219:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Real Madrid (MRJAB)3:010:30
 Paris Saint Germain (KODAK) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)1:210:30
 Real Madrid (MRJAB) - SSC Napoli (JKEY)0:110:41
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Bayern Munich (BOMBI1T0)2:010:42
 Real Madrid (MRJAB) - SSC Napoli (JKEY)0:110:42
 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Paris Saint Germain (KODAK)0:210:54
 SSC Napoli (JKEY) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)3:210:54
 Paris Saint Germain (KODAK) - SSC Napoli (JKEY)2:211:06
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Real Madrid (MRJAB)1:111:06
 Real Madrid (MRJAB) - Paris Saint Germain (KODAK)2:111:17
 SSC Napoli (JKEY) - Bayern Munich (BOMBI1T0)0:111:18
 Real Madrid (MRJAB) - Paris Saint Germain (KODAK)2:111:18
 Real Madrid (MRJAB) - Bayern Munich (BOMBI1T0)2:111:30
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Paris Saint Germain (KODAK)1:111:30
 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)1:111:42
 SSC Napoli (JKEY) - Real Madrid (MRJAB)1:011:42
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - SSC Napoli (JKEY)3:311:53
 Paris Saint Germain (KODAK) - Bayern Munich (BOMBI1T0)0:111:54
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - SSC Napoli (JKEY)3:311:54
 Real Madrid (MRJAB) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)0:212:06
 SSC Napoli (JKEY) - Paris Saint Germain (KODAK)0:012:06
 Real Madrid (MRJAB) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)0:212:06
 SSC Napoli (JKEY) - Paris Saint Germain (KODAK)0:012:06
 Bayern Munich (BOMBI1T0) - SSC Napoli (JKEY)1:012:18
 Paris Saint Germain (KODAK) - Real Madrid (MRJAB)1:112:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (VRICO)1:122:00
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Manchester United (SKROMNUY)1:022:00
 Manchester United (SKROMNUY) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:12
 Arsenal FC (VRICO) - MANCHESTER CITY (ARCOS)1:222:12
 Manchester United (SKROMNUY) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:12
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:122:23
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Manchester United (SKROMNUY)0:022:24
 Manchester United (SKROMNUY) - Arsenal FC (VRICO)0:022:36
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - MANCHESTER CITY (ARCOS)2:222:36
 Arsenal FC (VRICO) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:122:48
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:122:48
 Arsenal FC (VRICO) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:122:48
 Manchester United (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:123:00
 Arsenal FC (VRICO) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:123:00
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Arsenal FC (VRICO)1:123:12
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (SKROMNUY)2:123:12
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:223:24
 Manchester United (SKROMNUY) - MANCHESTER CITY (ARCOS)1:423:24
 Arsenal FC (VRICO) - Manchester United (SKROMNUY)1:523:35
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)1:123:36
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Arsenal FC (VRICO)1:023:48
 Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:023:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Dynamo Kyiv (MR.JAB)1:208:30
 CSKA Moscow (KODAK) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)0:008:30
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - Spartak Moscow (BOMBI1T0)2:008:42
 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Shakhtar Donetsk (JKEY)2:308:42
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)0:108:53
 Spartak Moscow (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (KODAK)1:108:54
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)0:108:54
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (MR.JAB)2:009:06
 CSKA Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (JKEY)1:109:06
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (MR.JAB)2:009:06
 CSKA Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (JKEY)1:109:06
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - Spartak Moscow (BOMBI1T0)1:209:18
 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - CSKA Moscow (KODAK)0:109:18
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - CSKA Moscow (KODAK)0:109:29
 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Spartak Moscow (BOMBI1T0)1:209:30
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - CSKA Moscow (KODAK)0:109:30
 Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)1:109:42
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - Dynamo Kyiv (MR.JAB)1:009:42
 CSKA Moscow (KODAK) - Spartak Moscow (BOMBI1T0)0:009:54
 Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - Shakhtar Donetsk (JKEY)1:209:54
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - CSKA Moscow (KODAK)1:110:05
 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)2:010:05
 Shakhtar Donetsk (JKEY) - CSKA Moscow (KODAK)1:110:06
 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Lokomotiv Moscow (D1PSEN)2:010:06
 Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Shakhtar Donetsk (JKEY)3:110:18
 CSKA Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (MR.JAB)1:110:18
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Celtics (MISSY) - Houston Rockets (READDLE)92:8816:59
 Houston Rockets (READDLE) - Milwaukee Bucks (HARDEN)82:7117:30
 Brooklyn Nets (RETA) - Dallas Mavericks (JUDI)92:8217:30
 Boston Celtics (MISSY) - Philadelphia 76ers (POTTER)91:9918:00
 Houston Rockets (READDLE) - Brooklyn Nets (RETA)100:8218:29
 Milwaukee Bucks (HARDEN) - Boston Celtics (MISSY)85:7319:09
 Philadelphia 76ers (POTTER) - Brooklyn Nets (RETA)104:9319:39
 Dallas Mavericks (JUDI) - Milwaukee Bucks (HARDEN)67:7920:10
 Brooklyn Nets (RETA) - Boston Celtics (MISSY)99:9220:10
 Denver Nuggets (MISSY) - San Antonio Spurs (JUDI)89:8121:09
 Minnesota Timberwolves (HARDEN) - Miami Heat (RETA)98:8521:09
 San Antonio Spurs (JUDI) - Golden State Warriors (READDLE)85:10121:40
 Minnesota Timberwolves (HARDEN) - Denver Nuggets (MISSY)71:8122:39
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raptors Uprising GC - Celtics Crossover Gaming109:5101:59
 Bucks Gaming - Pistons GT82:7202:00
 Raptors Uprising GC - Celtics Crossover Gaming109:5102:00
 Bucks Gaming - Pistons GT67:6102:45
 Kings Guard Gaming - Netsgc107:6304:00
 Jazz Gaming - Hornets Venom GT04:00
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Surge - Atlanta Faze2:300:30
 Chicago Huntsmen - Florida Mutineers2:302:00
 Minnesota Roekkr - Dallas Empire1:303:30
 Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas3:120:00
 Dallas Empire - Atlanta Faze2:321:30
 Chicago Huntsmen - Toronto Ultra3:023:00
CS:GO - Redragon Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detona - Sharks Esports1:201:00
 Isurus Gaming - Boom.id2:004:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Esports - Reckoning Esports1:011:30
CS:GO - Cool League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinners Esports - Eclot Gaming2:016:40
 Gunrunners - eSuba1:219:00
CS:GO - DreamHack Masters Spring NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liquid - Cloud92:018:29
 100 Thieves - Liquid0:222:04
CS:GO - DreamHack Masters Spring EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG - Faze Clan2:015:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Endpoint2:111:50
 North - Forze1:216:05
 Honoris - Complexity Gaming1:219:05
 Illuminar Gaming - Hard Legion Esports2:122:10
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huat Zai - Onethree.tsg0:111:30
 Onethree.tsg - Huat Zai1:012:30
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heroic - Gambit Youngsters2:014:55
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Sprout2:116:59
 OG - Havu Gaming0:216:59
 Virtus Pro - Sprout2:117:00
 OG - Havu Gaming0:217:00
 Heroic - HellRaisers2:122:00
 North - Team Singularity2:122:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Ziemeļamerika
 NotikumsRezultātsLaiks
 Third Impact - Team Doge0:300:00
 Second Wind - Triumph3:203:00
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Spitfire - Shanghai Dragons0:311:00
 New York Excelsior - Seoul Dynasty3:012:30
 Paris Eternal - Boston Uprising3:222:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victory Five - LGD Gaming1:212:00
 OH MY God - Edward Gaming0:214:50
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves Academy - Evil Geniuses Academy1:001:00
 Team Solomid Academy - Team Dignitas Academy1:001:00
 Counter Logic Gaming Academy - Immortals Academy0:101:00
 Golden Guardians Academy - Team Liquid Academy1:001:00
 Cloud9 Academy - Flyquest Academy0:101:00
 100 Thieves Academy - Evil Geniuses Academy0:001:00
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Axiz - Crest Gaming0:107:00
 V3 Esports - Axiz1:008:15
 Crest Gaming - Burning Core1:009:29
 Burning Core - V3 Esports0:110:44
 Sengoku Gaming - Rascal Jester1:012:00
 Detonation Gaming - Sengoku Gaming0:113:15
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Detonation Gaming0:114:30
 Rascal Jester - Fukuoka Softbank Hawks Gaming0:115:44
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 1907 Fenerbahce Esports - Supermassive Esports1:013:59
 HWA Gaming - Bursaspor Esports1:015:00
 Dark Passage - Galatasaray Esports1:016:00
 Royal Bandits - Galakticos0:116:59
 Team Aurora - Besiktas Esports Club0:118:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keyd Stars - Progaming Esports1:019:00
 Kabum Esports - Santos E-Sports0:120:00
 Intz E-Sports - Pain Gaming0:121:00
 Flamengo Esports - Uppercut Esports0:122:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Misfits - Fnatic0:100:00
 Schalke 04 - SK Gaming0:118:00
 Rogue - Misfits1:018:55
 Excel Esports - MAD Lions0:119:50
 Fnatic - Team Vitality1:020:45
 G2 Esports - Origen0:121:40
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Evil Geniuses0:104:00
 FlyQuest - CLoud 90:104:59
 Evil Geniuses - Counter Logic Gaming1:022:55
 Team SoloMid - Team Liquid0:123:54
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legacy eSports - Mammoth1:009:00
 Order - The Chiefs eSports Club0:110:00
 Avant Garde - Gravitas0:111:00
 Dire Wolves - Pentanet.gg1:012:00
Dota 2 - OMG Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG Seed - CR4ZY2:020:00
Dota 2 - BLAST Bounty Hunt
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - Team Nigma2:015:29
 OG - Nigma2:015:30
 Team Secret - OG3:019:24
Dota 2 - Arena of Blood
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Team Unique2:116:55
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Cignal Ultra2:007:00
 Boom ID - Team Adroit1:109:00
 Neon Esports - TNC Pro Team2:011:45
 Neon Esports - Boom ID1:114:00
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - 4 Zoomers1:122:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Uragan Pro3:208:50
 Legion - Plamya Pro2:310:35
 Payp - Empire1:312:20
 Lions - Titans3:114:10
Vīrieši - Vjetnama - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Long An - HA TIN0:316:30
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sacombank Bien Phong - Binh Duong3:112:00
 The Cong Binh Doan - Ha Noi3:212:00
 Thanh Pho Ho Chi Minh - XSKT Vinh Long3:113:59
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:213:30
 Foxes - Panthers1:315:00
Sievietes - Vjetnama - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hai Duong - Kihn Bac Bac Ninh1:316:30
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tien Nong Thanh Hoa - Hoa Chat Duc Giang Ha Noi0:310:00
 Thong Tin Lienvietpostbank - Dak Lak3:010:00
 Ngan Hang Cong Thuong - VTV Binh Dien Long An3:013:59
Galda Teniss
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gubskaya Ekaterina - Lesnaya Yaroslava1:308:10
 Dubrova Alisa - Yaroshenko Tatyana0:308:40
 Severina Yevgeniya - Borodacheva Olena0:308:54
 Hassan Anzhela - Svydnytska Nataliia1:309:10
 Povaliaieva Maryna - Gordinskaya Anastasia0:309:25
 Gubskaya Ekaterina - Yaroshenko Tatyana3:009:40
 Stefanyuk Alina - Lapa Anna3:009:55
 Svydnytska Nataliia - Lesnaya Yaroslava3:010:09
 Severina Yevgeniya - Gordinskaya Anastasia3:010:25
 Dubrova Alisa - Hassan Anzhela3:210:39
 Lapa Anna - Borodacheva Olena1:310:55
 Gubskaya Ekaterina - Svydnytska Nataliia0:311:10
 Povaliaieva Maryna - Stefanyuk Alina3:211:25
 Hassan Anzhela - Yaroshenko Tatyana0:311:39
 Severina Yevgeniya - Lapa Anna0:311:54
 Dubrova Alisa - Lesnaya Yaroslava3:012:10
 Stefanyuk Alina - Gordinskaya Anastasia0:312:25
 Gubskaya Ekaterina - Hassan Anzhela1:312:40
 Povaliaieva Maryna - Borodacheva Olena3:212:55
 Dubrova Alisa - Svydnytska Nataliia1:313:10
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina3:113:24
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava0:313:40
 Povaliaieva Maryna - Lapa Anna2:313:55
 Gubskaya Ekaterina - Dubrova Alisa3:114:10
 Gordinskaya Anastasia - Borodacheva Olena3:114:25
 Hassan Anzhela - Lesnaya Yaroslava1:314:39
 Severina Yevgeniya - Povaliaieva Maryna3:214:54
 Svydnytska Nataliia - Yaroshenko Tatyana2:315:09
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena0:315:25
 Kudrey Lyudmila - Tishchenko Dina3:115:40
 Mikhailik Yana - Trigub Julia1:315:45
 Lapa Anna - Gordinskaya Anastasia3:215:55
 Panchishin Olga - Ogarenko Natalia2:316:09
 Pryshchepa Viktoriia - Kozak Anastasiya3:116:15
 Pachich Yaroslava - Ishchenko Olha1:316:40
 Harmash Nadiia - Yugan Tatiana0:316:44
 Kudrey Lyudmila - Ogarenko Natalia3:217:10
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya3:017:15
 Ishchenko Olha - Tishchenko Dina1:317:39
 Yugan Tatiana - Trigub Julia0:317:45
 Panchishin Olga - Pachich Yaroslava0:318:09
 Pryshchepa Viktoriia - Harmash Nadiia3:018:14
 Kudrey Lyudmila - Ishchenko Olha0:318:40
 Mikhailik Yana - Yugan Tatiana3:118:45
 Pachich Yaroslava - Ogarenko Natalia3:019:09
 Harmash Nadiia - Kozak Anastasiya3:219:15
 Panchishin Olga - Tishchenko Dina2:319:39
 Pryshchepa Viktoriia - Trigub Julia0:319:45
 Kudrey Lyudmila - Pachich Yaroslava3:120:10
 Mikhailik Yana - Harmash Nadiia3:220:15
 Panchishin Olga - Ishchenko Olha3:020:39
 Pryshchepa Viktoriia - Yugan Tatiana2:320:45
 Ogarenko Natalia - Tishchenko Dina2:321:09
 Kozak Anastasiya - Trigub Julia0:321:15
 Kudrey Lyudmila - Panchishin Olga3:221:40
 Mikhailik Yana - Pryshchepa Viktoriia1:321:44
 Pachich Yaroslava - Tishchenko Dina2:322:09
 Harmash Nadiia - Trigub Julia1:322:15
 Ishchenko Olha - Ogarenko Natalia3:022:39
 Yugan Tatiana - Kozak Anastasiya3:022:44
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurtenko Victoria - Kurtenko Alina2:300:10
 Melnik Olga - Miklukha Anna3:100:40
 Kurtenko Alina - Tsiupko Oleksandra2:301:10
 Melnik Olga - Kurtenko Alina3:001:40
 Kurtenko Victoria - Miklukha Anna0:302:10
 Melnik Olga - Kurtenko Victoria3:002:40
 Miklukha Anna - Tsiupko Oleksandra3:103:09
 Kurtenko Victoria - Miklukha Anna1:322:40
 Tsiupko Oleksandra - Kurtenko Alina0:323:10
 Melnik Olga - Miklukha Anna1:323:40
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jokaklian Trasdamad - Parsadanyan Samvel3:000:40
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh0:301:20
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel3:001:20
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:002:19
 Mkrtchyan Andranik - Nazaryan Mushegh1:302:39
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel3:202:39
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:103:00
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik0:304:20
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:004:59
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh0:304:59
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik1:305:19
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik1:305:39
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:005:39
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:107:20
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh3:007:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khoroshko Aleksandr - Kalenik Sergey1:300:00
 Kovalenko Vladislav - Kuzmenko Vladimir2:300:20
 Gimadeev Ruslan - Khoroshko Aleksandr2:300:34
 Kireev Sergey - Sarma Sergey3:100:55
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir3:101:30
 Kalenik Sergey - Gimadeev Ruslan3:101:44
 Kireev Sergey - Kuzmenko Vladimir0:302:04
 Plyushch Pavel - Diachenko Ivan3:002:04
 Plyushch Pavel - Gaynyuk Vladimir3:202:40
 Kireev Sergey - Kovalenko Vladislav1:302:40
 Gusev Vitaliy - Diachenko Ivan1:303:14
 Kuzmenko Vladimir - Kovalenko Vladislav3:103:49
 Diachenko Ivan - Gaynyuk Vladimir3:103:49
 Gusev Vitaliy - Plyushch Pavel3:104:24
 Sarma Sergey - Kireev Sergey3:104:24
 Gusev Vitaliy - Plyushch Pavel3:104:25
 Sarma Sergey - Kireev Sergey3:104:25
 Kalenik Sergey - Yunusov Elshad04:40
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaporozhets Dmitriy - Tkachenko Artem0:300:20
 Sobko Valentyn - Krasutskyi Adam3:000:49
 Malinka Roman - Shulepov Maksym3:108:00
 Volkov Pavlo - Evgeniy Ivanov3:108:05
 Ivchuk Oleksandr - Zhuravlov Oleksandr3:108:15
 Levshin Anatoly - Korniyenko Nikolay3:208:30
 Kobets Vitalii - Hrytsai Andrii1:308:35
 Arevkin Timofey - Khalupenko Pavlo3:108:45
 Lavrinenko Pavel - Mrykh Maksym3:108:50
 Yurchenko Kyrylo - Klim Vladislav3:109:00
 Povalyaev Valentin - Kyilo Vitalii3:209:05
 Seliuk Kostiantyn - Burdelnyy Sergey2:309:15
 Kovpak Egor - Muliukin Yevhen3:109:20
 Korniyenko Nikolay - Shulepov Maksym0:309:30
 Shulepov Maksym - Korniyenko Nikolay3:009:30
 Volkov Pavlo - Hrytsai Andrii0:309:35
 Ivchuk Oleksandr - Khalupenko Pavlo3:009:45
 Droshchynskyi Andrii - Mrykh Maksym2:309:49
 Klim Vladislav - Malinka Roman3:210:00
 Kyilo Vitalii - Evgeniy Ivanov0:310:04
 Burdelnyy Sergey - Zhuravlov Oleksandr1:310:15
 Lavrinenko Pavel - Kovpak Egor1:310:20
 Klim Vladislav - Shulepov Maksym0:310:30
 Levshin Anatoly - Yurchenko Kyrylo0:310:30
 Kobets Vitalii - Povalyaev Valentin3:010:35
 Arevkin Timofey - Seliuk Kostiantyn3:210:45
 Droshchynskyi Andrii - Muliukin Yevhen3:210:50
 Shulepov Maksym - Klim Vladislav3:010:59
 Volkov Pavlo - Kyilo Vitalii1:311:04
 Ivchuk Oleksandr - Burdelnyy Sergey3:111:15
 Kovpak Egor - Mrykh Maksym0:311:20
 Yurchenko Kyrylo - Korniyenko Nikolay3:011:30
 Povalyaev Valentin - Hrytsai Andrii3:111:34
 Seliuk Kostiantyn - Khalupenko Pavlo2:311:45
 Lavrinenko Pavel - Muliukin Yevhen3:211:50
 Levshin Anatoly - Malinka Roman0:312:00
 Kobets Vitalii - Evgeniy Ivanov3:012:05
 Arevkin Timofey - Zhuravlov Oleksandr3:112:14
 Droshchynskyi Andrii - Kovpak Egor3:212:20
 Shulepov Maksym - Yurchenko Kyrylo2:312:30
 Volkov Pavlo - Povalyaev Valentin3:112:34
 Ivchuk Oleksandr - Seliuk Kostiantyn3:012:44
 Muliukin Yevhen - Mrykh Maksym3:212:49
 Levshin Anatoly - Klim Vladislav3:213:00
 Kobets Vitalii - Kyilo Vitalii3:013:04
 Arevkin Timofey - Burdelnyy Sergey3:113:15
 Droshchynskyi Andrii - Lavrinenko Pavel3:013:20
 Hrytsai Andrii - Evgeniy Ivanov3:013:35
 Khalupenko Pavlo - Zhuravlov Oleksandr3:013:44
 Shulepov Maksym - Levshin Anatoly2:313:59
 Volkov Pavlo - Kobets Vitalii3:114:04
 Ivchuk Oleksandr - Arevkin Timofey3:114:15
 Yurchenko Kyrylo - Malinka Roman3:014:30
 Povalyaev Valentin - Evgeniy Ivanov3:014:34
 Seliuk Kostiantyn - Zhuravlov Oleksandr0:314:45
 Kyilo Vitalii - Hrytsai Andrii2:315:05
 Burdelnyy Sergey - Khalupenko Pavlo2:315:14
 Korovychenko Valentyn - Degtyarov Oleksiy3:215:30
 Shyndel Igor - Babenko Pavlo0:315:35
 Masko Yevhen - Zholubak Mykhailo1:316:00
 Havrysh Daniil - Mishchenko Alexander3:016:05
 Marchuk Maksym - Peretiatko Andrii2:316:24
 Retynskyi Serhii - Degtyarov Oleksiy2:316:30
 Kirsanov Konstantin - Babenko Pavlo0:316:35
 Ivchenko Denis - Oranskiy Igor3:216:55
 Korovychenko Valentyn - Masko Yevhen2:316:59
 Shyndel Igor - Havrysh Daniil3:217:04
 Yevhen Kyi - Oleksandr Liushnia3:217:25
 Retynskyi Serhii - Zholubak Mykhailo1:317:30
 Kirsanov Konstantin - Mishchenko Alexander0:317:34
 Zayets Alexey - Kolbasenko Alexander0:317:50
 Marchuk Maksym - Oranskiy Igor3:117:54
 Masko Yevhen - Degtyarov Oleksiy3:218:00
 Havrysh Daniil - Babenko Pavlo2:318:05
 Budnikov Alexandr - Yurkov Artem1:318:20
 Oleksandr Liushnia - Peretiatko Andrii3:218:25
 Korovychenko Valentyn - Zholubak Mykhailo1:318:30
 Shyndel Igor - Mishchenko Alexander1:318:35
 Rumezhak Kyrylo - Kolbasenko Alexander2:318:49
 Ivchenko Denis - Yevhen Kyi0:318:55
 Retynskyi Serhii - Masko Yevhen1:319:00
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil3:219:04
 Zayets Alexey - Budnikov Alexandr2:319:20
 Marchuk Maksym - Liushina Oleksandr0:319:24
 Marchuk Maksym - Oleksandr Liushnia0:319:25
 Zholubak Mykhailo - Degtyarov Oleksiy1:319:30
 Mishchenko Alexander - Babenko Pavlo2:319:35
 Rumezhak Kyrylo - Yurkov Artem3:019:50
 Yevhen Kyi - Oranskiy Igor3:119:55
 Retynskyi Serhii - Korovychenko Valentyn3:019:59
 Kirsanov Konstantin - Shyndel Igor1:320:04
 Budnikov Alexandr - Kolbasenko Alexander3:220:20
 Ivchenko Denis - Peretiatko Andrii3:220:25
 Zayets Alexey - Yurkov Artem2:320:50
 Marchuk Maksym - Yevhen Kyi0:320:54
 Rumezhak Kyrylo - Budnikov Alexandr3:221:20
 Ivchenko Denis - Liushina Oleksandr2:321:25
 Yurkov Artem - Kolbasenko Alexander3:221:49
 Oranskiy Igor - Peretiatko Andrii3:221:55
 Rumezhak Kyrylo - Zayets Alexey3:022:20
 Marchuk Maksym - Ivchenko Denis2:322:24
 Yevhen Kyi - Peretiatko Andrii3:022:55
 Oleksandr Liushnia - Oranskiy Igor3:123:25
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menshikov Andrey - Kuzmin Sergey3:200:00
 Rakhmanov Viktor - Alexander Frolov3:100:00
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov3:000:00
 Shirokov Vladimir - Elistratov Igor2:300:29
 Ivanov Valery - Evgeniy Ilyukhin3:100:30
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Safonov2:301:00
 Elistratov Igor - Alexander Frolov2:301:00
 Menshikov Andrey - Zhulyabin Vladimir3:101:30
 Rakhmanov Viktor - Shirokov Vladimir3:201:30
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan3:207:00
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg2:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:307:00
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg2:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:307:00
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:107:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:207:30
 Pashkov Nikolay - Basmanov Dmitry Evgenievich1:307:30
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:107:30
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:107:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:207:59
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay1:308:00
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:108:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander2:308:30
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei1:308:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Klimentev Vladimir3:108:30
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei1:308:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:309:00
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:109:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay2:309:00
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:109:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay2:309:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:009:30
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:209:30
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich0:309:30
 Sayanov Denis - Serebrennikov Alexandr3:111:00
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor1:311:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:311:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:311:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:111:30
 Ogay Sergey - Yusipov Timofey0:311:30
 Rakhmanov Viktor - Alexander Frolov2:312:00
 Serebrennikov Alexandr - Ogay Sergey0:312:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:212:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor1:312:30
 Yusipov Timofey - Sayanov Denis3:212:30
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly3:112:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:213:00
 Elistratov Igor - Alexander Frolov3:113:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:313:00
 Serebrennikov Alexandr - Yusipov Timofey0:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:213:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill3:013:30
 Demic Ying - Pronkin Maxim2:315:00
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey0:315:00
 Vladimir Safonov - Evgeniy Ilyukhin2:315:00
 Molodtsov Denis - Novikov Ilya2:315:29
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:315:29
 Molodtsov Denis - Novikov Ilya2:315:30
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:315:30
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:015:30
 Pronkin Maxim - Pinkovskii Pavel2:316:00
 Menshikov Andrey - Molodtsov Denis0:316:00
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery0:316:00
 Pronkin Maxim - Pinkovskii Pavel2:316:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Vladimir Safonov3:016:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:216:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Demic Ying3:116:30
 Kuzmin Sergey - Molodtsov Denis3:217:00
 Demic Ying - Pinkovskii Pavel2:317:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery0:317:00
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya2:317:30
 Pronkin Maxim - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:30
 Evgeniy Ilyukhin - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:317:30
 Pronkin Maxim - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:30
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor2:319:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:019:00
 Yanshaev Alexey - Ivanov Viktor2:319:00
 Matveev Igor - Buyanin Ivan0:319:30
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan1:319:30
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor3:119:59
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov2:320:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor3:120:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey0:320:00
 Pandur Ivan - Klimentev Vladimir2:320:30
 Buyanin Ivan - Arutiunyan Artem3:120:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor3:221:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey1:321:00
 Klimentev Vladimir - Aleksey Ermilov0:321:00
 Anatoly Trushkin - Buyanin Ivan0:321:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg0:321:30
 Ogay Sergey - Aleksandr Skrebnev3:122:59
 Merkushin Yuriy - Troyanov Yaroslav3:222:59
 Ogay Sergey - Aleksandr Skrebnev3:123:00
 Alexander Frolov - Shirokov Vladimir3:023:00
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:223:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill1:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yarovoi Oleksandr - Brezitskiy Alexandr0:300:10
 Kramarenko Aleksandr - Zhuravlov Maksym0:300:14
 Kryshtal Dmytro - Baystryuchenko Dmitriy3:101:20
 Yehorov Kyrylo - Zaitsev Nikolai1:301:50
 Yehorov Kyrylo - Zaitsev Mykola1:301:50
 Kostuk Borys - Baystryuchenko Dmitriy0:302:19
 Kryshtal Dmytro - Yehorov Kyrylo3:002:50
 Kostuk Borys - Zaitsev Nikolai3:003:20
 Yehorov Kyrylo - Baystryuchenko Dmitriy3:203:50
 Kostuk Borys - Yehorov Kyrylo3:204:20
 Kryshtal Dmytro - Zaitsev Nikolai3:204:50
 Kryshtal Dmytro - Zaitsev Mykola3:204:50
 Kostuk Borys - Kryshtal Dmytro3:105:20
 Zaitsev Nikolai - Baystryuchenko Dmitriy1:305:50
 Zaitsev Mykola - Baystryuchenko Dmitriy1:305:50
 Artem Gubenko - Tsybulin Sergey3:007:50
 Derevinskiy Dmitriy - Spartak Abalmaz3:207:55
 Telnoy Nikolay - Pismenniy Evgeniy1:308:25
 Dzyabura Aleksander - Cherednichenko Pavlo3:208:30
 Priščepa Jevens - Didukhs Oleksandrs3:008:34
 Priščepa Jevens - Didukh Oleksandr3:008:35
 Gavrilyuk Oleg - Shevchuk Oleg3:008:39
 Oleskevych Olexander - Yaremchuk Dmytro2:308:50
 Kozhenkov Igor - Vakulin Artem0:308:55
 Kogut Bogdan - Gogenko Sergiy3:209:00
 Fashchevskiy Ivan - Derevianko Artem0:309:05
 Viktors Jefimovs - Lyevshyn Vitaliy3:109:10
 Malashevsky Vladimir - Kotov Viktor3:109:14
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily1:309:25
 Skachenko Serhii - Kozhenkov Igor1:309:29
 Artem Gubenko - Pismenniy Evgeniy3:109:34
 Derevinskiy Dmitriy - Cherednichenko Pavlo3:209:40
 Priščepa Jevens - Levshin Vitali3:009:44
 Jaroslavs Žmudenko - Didukh Oleksandr09:45
 Priščepa Jevens - Lyevshyn Vitaliy3:009:45
 Medvedev Aleksandr - Shevchuk Oleg3:209:50
 Didukh Viktor - Yaremchuk Dmytro3:210:00
 Orlovskiy Sergey - Vakulin Artem0:310:05
 Gogenko Sergiy - Tsybulin Sergey3:210:09
 Derevianko Artem - Spartak Abalmaz3:210:15
 Viktors Jefimovs - Didukh Oleksandr3:110:20
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir0:310:24
 Oleskevych Olexander - Kushnyr Vasiliy2:310:35
 Orlovskiy Sergey - Kozhenkov Igor3:010:40
 Telnoy Nikolay - Kogut Bogdan3:110:44
 Dzyabura Aleksander - Fashchevskiy Ivan2:310:50
 Priščepa Jevens - Viktors Jefimovs3:010:55
 Medvedev Aleksandr - Kotov Viktor3:210:59
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily3:011:10
 Skachenko Serhii - Vakulin Artem0:311:15
 Artem Gubenko - Gogenko Sergiy3:111:19
 Derevinskiy Dmitriy - Derevianko Artem3:011:25
 Lyevshyn Vitaliy - Didukh Oleksandr0:311:30
 Malashevsky Vladimir - Shevchuk Oleg3:111:35
 Kushnyr Vasiliy - Yaremchuk Dmytro3:211:45
 Orlovskiy Sergey - Skachenko Serhii0:311:50
 Kogut Bogdan - Pismenniy Evgeniy0:311:55
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo1:312:00
 Medvedev Aleksandr - Malashevsky Vladimir1:112:09
 Didukh Viktor - Kushnyr Vasiliy3:012:20
 Kozhenkov Igor - Vakulin Artem1:312:25
 Telnoy Nikolay - Tsybulin Sergey3:212:29
 Levshin Vitali - Didukhs Oleksandrs0:312:29
 Telnoy Nikolay - Tsybulin Sergey3:212:30
 Dzyabura Aleksander - Spartak Abalmaz3:112:35
 Gavrilyuk Oleg - Kotov Viktor3:012:45
 Oleskevych Olexander - Verbyany Vasily0:312:55
 Skachenko Serhii - Kozhenkov Igor3:113:00
 Artem Gubenko - Kogut Bogdan2:313:05
 Derevinskiy Dmitriy - Fashchevskiy Ivan3:213:09
 Medvedev Aleksandr - Gavrilyuk Oleg0:313:20
 Didukh Viktor - Oleskevych Olexander3:113:30
 Orlovskiy Sergey - Vakulin Artem0:313:35
 Telnoy Nikolay - Gogenko Sergiy3:113:39
 Dzyabura Aleksander - Derevianko Artem3:113:45
 Lyevshyn Vitaliy - Priščepa Jevens2:313:50
 Kotov Viktor - Shevchuk Oleg3:013:55
 Verbyany Vasily - Yaremchuk Dmytro2:314:04
 Orlovskiy Sergey - Kozhenkov Igor3:214:10
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey3:214:15
 Cherednichenko Pavlo - Spartak Abalmaz3:214:19
 Skachenko Serhii - Vakulin Artem1:314:45
 Artem Gubenko - Telnoy Nikolay3:014:50
 Derevinskiy Dmitriy - Dzyabura Aleksander0:314:55
 Didukh Oleksandr - Priščepa Jevens3:015:00
 Orlovskiy Sergey - Skachenko Serhii0:315:20
 Kogut Bogdan - Tsybulin Sergey2:315:25
 Fashchevskiy Ivan - Spartak Abalmaz1:315:30
 Gordiy Andrey - Gaponov Aleksey3:215:49
 Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy1:316:00
 Derevianko Artem - Cherednichenko Pavlo0:316:04
 Halai Dmitry - Dibrova Sergey3:016:10
 Voytovich Sergiy - Semeniuk Illya3:216:15
 Plishilo Volodymyr - Kravets Yaroslav0:316:25
 Synytsia Andrii - Udod Illia0:316:45
 Stelmashchuk Stanislav - Kostjuk Oleksandr0:316:50
 Pesternykov Denys - Gaponov Aleksey3:116:59
 Shvidkiy Vadim - Halai Dmitry3:117:20
 Hilitukha Serhii - Semeniuk Illya2:317:25
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr3:217:35
 Synytsia Andrii - Dibrova Sergey3:217:55
 Voytovich Sergiy - Stelmashchuk Stanislav3:118:00
 Pesternykov Denys - Kravets Yaroslav3:118:10
 Gladkih Ivan - Onischenko Ruslan1:318:20
 Pugach Prokhor - Kuznetsov Ihor3:218:25
 Hilitukha Serhii - Kostjuk Oleksandr3:018:34
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey3:118:45
 Zakladnyi Mykola - Yarovoi Oleksandr3:118:55
 Gladkih Ivan - Kuznetsov Ihor1:319:00
 Synytsia Andrii - Halai Dmitry2:319:05
 Stelmashchuk Stanislav - Semeniuk Illya3:119:10
 Pesternykov Denys - Plishilo Volodymyr1:319:20
 Yarovoi Oleksandr - Onischenko Ruslan3:119:30
 Pugach Prokhor - Zakladnyi Mykola0:319:35
 Shvidkiy Vadim - Dibrova Sergey3:119:40
 Hilitukha Serhii - Stelmashchuk Stanislav1:319:44
 Gordiy Andrey - Kravets Yaroslav3:019:55
 Gladkih Ivan - Yarovoi Oleksandr0:320:05
 Zakladnyi Mykola - Kuznetsov Ihor2:320:10
 Synytsia Andrii - Shvidkiy Vadim1:320:15
 Voytovich Sergiy - Kostjuk Oleksandr3:120:20
 Pesternykov Denys - Gordiy Andrey1:320:30
 Pugach Prokhor - Onischenko Ruslan3:220:40
 Gladkih Ivan - Zakladnyi Mykola0:320:45
 Dibrova Sergey - Udod Illia0:320:50
 Hilitukha Serhii - Voytovich Sergiy3:120:55
 Kravets Yaroslav - Gaponov Aleksey0:321:05
 Pugach Prokhor - Yarovoi Oleksandr3:021:15
 Kuznetsov Ihor - Onischenko Ruslan1:321:20
 Kostjuk Oleksandr - Semeniuk Illya1:321:30
 Gladkih Ivan - Pugach Prokhor21:50
 Yarovoi Oleksandr - Kuznetsov Ihor3:221:55
 Zakladnyi Mykola - Onischenko Ruslan3:021:55
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fagg Jeremy - Tomsons Džastins0:110:30
 Mačins Peters - Coburn Stuart5:411:10
 Cuming Mal - Morrison Aaron5:312:00
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adams Hakvals - Marks Vebsters2:512:30
 Mičels Skots - Adams Hakvals5:312:55
 Marks Vebsters - Mičels Skots3:513:20
 Ričijs Edhauss - Adams Hakvals5:413:45
 Kay Keelan - Marks Vebsters5:414:10
 Warburton Michael - Mičels Skots4:514:35
 Adams Hakvals - Kay Keelan5:215:00
 Marks Vebsters - Warburton Michael5:015:40
 Mičels Skots - Ričijs Edhauss3:516:05
 Warburton Michael - Adams Hakvals4:516:30
 Ričijs Edhauss - Marks Vebsters5:016:55
 Kay Keelan - Mičels Skots0:517:20
 Ričijs Edhauss - Warburton Michael5:117:45
 Kay Keelan - Ričijs Edhauss1:518:10
 Warburton Michael - Kay Keelan5:218:35
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M0:217:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Nazaretyan E / Isahakyan G2:113:40
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Rsyan S / Isahakyan S2:015:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:009:50
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:010:30
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:011:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:012:00
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg0:212:50
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:214:30
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Gamiza Andrea2:100:25
 Zarazua Renata - Sevinga Sofija2:015:00
 Khazaniuka Deniza - Bleka Harrikaine Tira1:215:00
 Ksu Šilina - Elija Džennifera2:015:00
 Livianu Džesika - Sleeth Layne2:116:39
 Udvardi Panna - Jaksiča Jovana0:217:34
 Ivanova Daša - Sysoeva Anastasia2:018:09
 Sysoeva Anastasia - Elija Džennifera0:218:40
 Ksu Šilina - Sevinga Sofija2:018:40
 Sysoeva Anastasia - Elī Dženifera0:218:40
 Bleka Harrikaine Tira - Sleeth Layne2:119:00
 Olmosa Žuliana - Gamiza Andrea2:019:00
 Bleka Harrikaine Tira - Sleeth Layne2:119:00
 Zarazua Renata - Khazaniuka Deniza2:019:55
 Deija Kaila - Kalieva Elvina2:020:25
 Livianu Džesika - Ivanova Daša0:221:00
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vondroušova Marketa - Zahlavova Stricova Barbora0:213:00
 Pliskova Kristīna - Siniakova Katerina2:013:59
 Martincova Terēza - Alexandrova Jekaterina2:015:00
Exhibition Games - Adria Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dimitrovs Grigors - Lajovičs Dušans2:115:00
 Džokovičs Novaks - Troickis Viktors2:017:10
 Zverevs Aleksandrs - Krajinovičs Filips2:118:29
 Tīms Dominiks - Lajovičs Dušans2:122:20
 Džokovičs Novaks - Krajinovičs Filips1:223:39
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grabhere Jūlija - Karner Elena2:010:30
 Antonitša Mira - Noivirta Ivonna2:011:45
 Koller Arabella - Kraus Sinja0:213:00
 Paseka Tamira - Dshandshgava Irina0:214:15
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirkovs Vasils - Gellers Aksels1:216:00
 Kaipsons Patrick - Shang Juncheng2:016:59
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florig Philip - Vessels Luiss0:210:59
 Ehrenschneider Nino - Moeller Marvin2:111:30
 Lipp Mika - Negritu Kristofs1:212:40
 Guttau Niklas - Gerčs Lukas0:214:54
 Madens Janniks - Torebko Pīters1:215:25
 Marterers Maksimilians - Altmaiers Daniels0:216:59
 Haerteis Johannes - Fanselovs Sebastians2:018:29
 Štebe Sedriks- Marsels - Oecbahs, Adrian2:018:29
 Haerteis Johannes - Fanselovs Sebastians2:018:30
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soriano Barera Adria - Cekirge Kuzejs1:210:59
 Lopez Noah - Martos Gornes Sergio0:212:49
 Lopez Noah - Serhio Martos Gornes0:212:50
 Diezs Stīvens - Zapata Miralles Bernabe2:114:19
 Džiustino Lorenso - Vilella Martinezs Mario1:215:34
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braimers Geidžs - Sarmiento Reimonds1:200:40
 Lorenci Paolo - Draxl, Liam1:215:29
 Dmitrijs Popko - Mihaels Redlickis2:015:30
 El Midavijs Adams - Tabilo Alehandro1:218:15
 Karlovskijs Jevgēnijs - Kings Evans1:218:25
 Braimers Geidžs - Bojers Dastijs H0:219:09
 Holts Brandons - Chappell Nick2:121:40
 Adamson Alec - Korvins Feliks0:222:44
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakashima Brandon - Kjurejs Sems2:101:59
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naw Hazem - Gelharts Luka1:210:59
 Hassans Bendžamins - Šmits Konstantīns2:013:09
 Čoinskis Jans - Puets Tims1:214:04
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carnevale-Miino Tommaso - Heck Christopher2:015:00
 Vojciks Jakubs - Cullimore Keaton15:40
 Carnevale-Miino Tommaso - Ore Žuniors Aleksanders0:219:09
 Ore Žuniors Aleksanders - Brachman Spencer2:020:30
 Rīse Hunters - Cullimore Keaton1:221:40
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Todorov Todor - Apostolov Veselin0:210:00
 Dimov Deyan - Tanev Boncho0:211:30
 Mirchev Rumen - Ganchev Ivko2:113:00
 Baichev Boyko - Gavrilov Peter1:213:59
 Simov Tihomir - Mikhailov Manol2:116:00
 Todorov Dimitr - Georgiev Ivalyo2:017:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gladiator - Besheniye Psy4:606:49
 Voiny Suomi - Goryachiye5:507:50
 Besheniye Psy - Voiny Suomi7:609:49
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry6:511:50
 Stalker - Krasnyye Krylia7:412:49
 Ershistyye Tigry - Stalker4:413:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant6:614:50
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia5:715:49
 Stalker - Ledovyy Desant8:416:50
 Ogneniye Pantery - Lyutiye Vepri1:217:50
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi2:718:49
 Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka7:219:50
 Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi4:420:50
 Snezhnye Medvedi - Chernye Grifony5:421:49
 Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony9:322:50