jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Svētdiena, 14. Jūn. 2020. gada
Futbols
Ķīna - Taiwan Football Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taiwan Power Company - Tatung FC1:010:59
 Ming Chuan University - Tainan City FC11:00
 Hasus Tsu FC - Taichung Futuro FC2:311:00
 Taiwan Power Company - Tatung FC1:011:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Ferizaj - KF Gjilani0:318:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Azam FC - Mbao FC2:019:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ham-Kam - Strommen1:215:00
 TJ Slovan Bzenec - FC Bucovice5:016:59
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar Bar - FK Arsenal2:119:00
 FK Decic Tuzi - FK Jezero0:019:00
 Lovcen - FK Ibar Rozaje2:019:00
 FK Drezga - FK Jedinstvo1:219:00
 Bokelj - FK Otrant Ulcinj4:219:00
 Mornar Bar - FK Arsenal2:119:00
 FK Decic Tuzi - FK Jezero0:019:00
 Bokelj - FK Otrant Ulcinj4:219:00
 FK Drezga - FK Jedinstvo1:219:00
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zorka-Bdu - WFC Dnepr-Mogilev2:013:00
 FC Minsk - WFC Neman5:016:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HB Koege Pigefodbold - Ballerup Skovlunde4:015:00
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBV Vestmannaeyjar - Throttur Reykjavik4:319:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - USV Jena2:015:00
Somija - U20 SM
 NotikumsRezultātsLaiks
 HJK Helsinki (U20) - FC Lahti Akatemia(U20)3:015:00
 Kapa(U20) - MP Mikkelin(U20)3:416:00
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TOOLON TAISTO - FC POHU5:013:30
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Honka/Akatemia - Nurmijarven Jalkapalloseura2:016:59
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sogdiyona Jizzax - Pakhtakor Tashkent1:016:00
 Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan2:218:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cartagines - Deportivo Saprissa0:419:59
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizani Tirana - Luftetari Gjirokaster8:118:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon FC 1995 - Jeonnam Dragons0:112:00
 Anyang - Chungnam Asan FC1:113:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daegu FC - FC Seoul6:013:00
 Gwangju FC - Busan lPark3:113:00
 Daegu FC - FC Seoul6:013:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Vojvodina2:015:00
 Backa Topola - Crvena Zvezda2:117:30
 Partizan Belgrad - Cukaricki4:119:59
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maribor - NK Aluminij3:021:29
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viitorul Constanta - CSMS Iasi2:116:59
 CFR Cluj - Steaua Bucharest1:019:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaposvar - Diosgyor VTK3:019:59
 Kaposvari Rakoczi - Diosgyor VTK3:020:00
 Videoton - Ujpest FC2:222:04
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Resovia - Gornik Leczna1:114:04
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Tychy - Stal Mielec2:416:09
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pogon Szczecin - Lechia Gdansk1:119:00
 Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice0:219:00
 Gornik Zabrze - Legia Warszawa2:019:00
 Arka Gdynia - Wisla Krakow0:019:00
 Cracovia Krakow - Wisla Plock1:119:00
 Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin2:119:00
 Kielce Korona - Lech Poznan0:319:00
 Slask Wroclaw - LKS Lodz4:019:00
 Cracovia Krakow - Wisla Plock1:119:00
 Kielce Korona - Lech Poznan0:319:00
 Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin2:119:00
 Gornik Zabrze - Legia Warszawa2:019:00
 Pogon Szczecin - Lechia Gdansk1:119:00
 Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice0:219:00
 Arka Gdynia - Wisla Krakow0:019:00
 Slask Wroclaw - LKS Lodz4:019:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Arda Kurdzhali - Levski Sofia1:316:30
 Ludogorets - Botev Plovdiv2:118:44
 CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv1:121:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Lod - Hapoel Akko2:119:44
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv4:020:15
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI Crete - AEK Athens0:219:15
 Olympiakos Piraeus - Aris Thessaloniki3:121:29
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zilina - Spartak Trnava2:119:00
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Bgu Minsk - Ivatsevichi0:116:59
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Zvezda-Bgu Minsk - Belshina Bobruisk0:116:00
 FC Ruh Brest - FC Vitebsk0:118:00
 BATE Borisov - Shakhtyor Soligorsk2:219:59
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Legion II - Jogeva Noorus-965:118:00
 Harju JK Laagri - FC Kuressaare II4:218:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Tallinna Kalev - Nomme Kalju0:413:00
 Paide Linnameeskond - Narva Trans2:115:00
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Fjallabyggdar - IF Magni1:118:00
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IA Akranes - KA Akureyi3:118:44
 HK Kopavogs - Hafnarfjordur2:321:00
 Breidablik - Grotta3:023:15
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 VMFD Zalgiris-3 - DFK Dainava Alytus0:312:00
 FK Kauno Zalgiris B - Dziugas0:316:59
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilniaus Riteriai - FK Suduva Marijampole1:316:59
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Almeboda / Linneryd - Kristianstads0:113:00
 IFK Kumla FK - FC Gute2:114:00
 IK Gauthiod - Stenungsunds IF1:215:00
 Carlstad Utd - Vargarda IK1:215:00
 Limhamn Bunkeflo - Onsala BK4:015:00
 BK Forward - Newroz FC4:315:00
 Pitea IF - Gottne IF2:115:00
 Bodens - Umea FC Akademi3:115:00
 Grebbestads IF - IFK Amal3:015:00
 Enkopings SK - Enskede2:215:00
 IFK Tidaholm - Vanersborgs IF2:215:00
 Stode IF - IFK Umea5:315:00
 Husqvarna - IFK Hassleholm2:215:00
 Assyriska Norrkoping - Rynninge1:015:00
 Vanersborgs FK - Nordvarmland2:215:30
 Skiljebo - IFK Stocksund3:116:00
 Karlbergs - Fagersta Sodra IK5:016:00
 IFK Karlshamn - IFÖ Bromölla IF0:416:00
 Ostersunds FK - Moron BK3:116:00
 Karlbergs - Fagersta Sodra IK5:016:00
 Dalstorps IF - IK Tord2:117:00
 Hudiksvalls FF - IFK Lidingo FK3:217:00
 Friska Viljor FC - Notvikens IK5:117:00
 Varmbols FC - Arameiska-Syrianska0:218:00
 Assyriska - Atvidabergs FF4:118:00
 Oddevold - Lidkopings3:118:00
 Kvarnsvedens - Kungsangens IF1:119:00
 IFK Eskilstuna - Trosa-Vagnharad SK1:119:00
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lunds BK - Qviding FIF1:015:00
 Eskilsminne - Lindome0:215:00
 Torns - Assyriska Turab IK JKP1:116:00
 Tvaakers - Karlskrona1:016:00
 Skovde AIK - Utsiktens2:216:00
 Linkoping City - Trollhattan1:117:00
 Oskarshamns AIK - Landskrona1:117:00
 IFK Varnamo - Motala1:018:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orebro Syrianska - Taby FK1:014:00
 IK Frej - Brommapojkarna0:115:00
 Tegs SK - Nykopings BIS3:215:00
 Sollentuna FF - Gefle1:215:00
 Vasalunds IF - IFK Berga4:016:30
 IFK Haninge - Karlstad1:117:00
 Sandvikens - Karlslunds1:117:00
 Sylvia IF - IFK Lulea4:120:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sirius - Djurgardens0:213:00
 IFK Goteborg - Elfsborg0:115:29
 Norrkoping - Kalmar2:115:29
 IFK Goteborg - Elfsborg0:115:30
 Norrkoping - Kalmar2:115:30
 Orebro - AIK Stockholm0:218:29
 Hammarby - Ostersunds FK2:018:29
 Orebro - AIK Stockholm0:218:30
 Hammarby - Ostersunds FK2:018:30
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFC Stal Kriviy Rih - FK Hirnyk-Veteran Kriviy Rih0:310:00
 FC Kolos Novopillya - FC Dnipryanka Lozuvatka0:010:00
 FC CGZK - FK Veteran Kriviy Rih2:410:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk0:116:59
 Olexandria - Desna1:519:30
Šveice - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausanne - Basel2:216:59
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genclerbirligi - Konyaspor2:118:29
 Genclerbirligi - Torku Konyaspor2:118:30
 Rizespor - Galatasaray2:021:00
 Gaziantep BB - Ankaragucu1:121:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo La Coruna - Sporting Gijon0:018:00
 Mirandes - Numancia2:118:00
 Albacete - Almeria0:120:30
 Cadiz - Rayo Vallecano1:122:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Athletic Bilbao - Atletico Madrid1:115:00
 Real Madrid - Eibar3:120:30
 Real Sociedad - Osasuna1:122:59
Dānija - 2nd Division Championship Group
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIK - Thisted FC2:016:00
 Vanlose - Aarhus Fremad1:116:00
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Helsingor - Middelfart1:215:00
 Slagelse BI - FC Sydvest2:216:00
 HIK - Thisted FC2:016:00
 Bronshoj - Akademisk Boldklub Gladsaxe4:416:00
 Vanlose - Aarhus Fremad1:116:00
 Skovshoved IF - Vejgaard0:016:00
 Holbaek - VSK Arhus1:216:00
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roskilde - Koge HB2:213:59
 Hvidovre - Viborg1:416:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aalborg - Midtjylland0:215:00
 Sonderjyske - Lyngby BK1:016:59
 Nordsjelland - FC Copenhagen1:119:00
 Brondby - AGF Aarhus0:021:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banik Sokolov - Vitkovice4:018:00
 Vlasim - MFK Chrudim2:118:00
 1.SK Prostejov - SK Lisen0:118:00
 Graffin Vlasim - MFK Chrudim2:118:00
 1.SK Prostejov - SK Lisen0:118:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opava - Ceske Budejovice2:018:00
 Karvina - Mlada Boleslav2:218:00
 Slavia Praha - Zlin1:018:00
 Karvina - Mlada Boleslav2:218:00
 Slovacko - Sparta Prague0:218:00
 Bohemians 1905 - Jablonec3:018:00
 Slovan Liberec - Banik Ostrava0:018:00
 Teplice - Marila Pribram4:018:00
 Slovacko - Sparta Prague0:218:00
 Slovan Liberec - Banik Ostrava0:018:00
 Bohemians 1905 - Jablonec3:018:00
 Sigma Olomouc - Viktoria Plzen0:118:00
 Teplice - Pribram4:018:00
 Sigma Olomouc - Viktoria Plzen0:118:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carl Zeiss Jena - Uerdingen0:013:59
 FSV Zwickau - Unterhaching3:315:00
 Waldhof Mannheim - Bayern Munchen II2:318:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Pauli - Erzgebirge Aue2:114:30
 Karlsruher - VfB Stuttgart2:114:30
 SV Darmstadt - Hannover 963:214:30
 St. Pauli - Erzgebirge Aue2:114:30
 Karlsruher - VfB Stuttgart2:114:30
 SV Darmstadt - Hannover 963:214:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FSV Mainz 05 - Augsburg0:116:30
 Schalke 04 - Bayer Leverkusen1:119:00
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FAC Team Fur Wien - Austria Lustenau2:111:30
 Ried - Kapfenberg5:011:30
 FAC Team Fur Wien - Austria Lustenau2:111:30
 Ried - Kapfenberg5:011:30
 Wacker Innsbruck - Blau-Weis Linz2:015:29
 Austria Wien II - Liefering2:016:00
 Austria Klagenfurt - SV Lafnitz2:121:25
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hartberg - Sturm Graz1:218:00
 Rapid Vienna - Wolfsberger2:118:00
 Red Bull Salzburg - LASK Linz3:120:30
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matagalpa - San Isidro83:8603:30
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dragon Oil - Gara Altyn86:7117:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venus Education - HUT Alumnus63:4615:00
 Flaming Phoenix - Friends With Basketball81:7916:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratiopharm Ulm - BG Gottingen89:6616:00
 Ratiopharm Ulm - MEG Gottingen89:6616:00
 Bayern Munich - EWE Baskets Oldenburg81:8919:59
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Rakuten Monkeys 27:1108:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions - Fubon Guardians2:612:05
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers4:112:05
 Uni-President Lions - Fubon Guardians2:612:05
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers4:112:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Eagles - Doosan Bears3:210:59
 NC Dinos - Nexen Heroes9:510:59
 LG Twins - Lotte Giants10:610:59
 Samsung Lions - KT Wiz12:010:59
 SK Wyverns - KIA Tigers4:310:59
 NC Dinos - Nexen Heroes9:511:00
 LG Twins - Lotte Giants10:611:00
 Samsung Lions - KT Wiz12:011:00
 SK Wyverns - KIA Tigers4:311:00
 Hanwha Eagles - Doosan Bears3:211:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibu Lions - Chiba Lotte Marines4:307:00
 Softbank Hawks - Hiroshima Carp9:307:59
 Yomiuri Giants - Nippon Ham Fighters2:407:59
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blues - Hurricanes30:2006:34
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 St.George Illawarra - Cronulla Sharks30:1609:00
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greater Western Sydney Giants - North Melbourne Kangaroos60:8006:05
 Sydney Swans - Essendon Bombers73:7908:34
 St Kilda Saints - Western Bulldogs88:4911:04
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ghazaryan Seda - Hambardzumyan Mariam3:107:59
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:007:59
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam0:308:19
 Asoyan Valya - Harutyunyan Oksanna3:108:19
 Khlghatyan Rima - Poghosyan Asya2:308:39
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:208:39
 Ghazaryan Seda - Harutyunyan Oksanna3:009:00
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:009:00
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:009:20
 Hambardzumyan Mariam - Poghosyan Asya3:209:20
 Asoyan Valya - Khlghatyan Rima3:009:40
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane2:309:40
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa3:210:00
 Ghazaryan Seda - Poghosyan Asya3:010:00
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:110:20
 Harutyunyan Oksanna - Khlghatyan Rima3:210:20
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa2:310:39
 Hambardzumyan Mariam - Asoyan Valya0:310:39
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa2:310:40
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:310:59
 Ghazaryan Seda - Khlghatyan Rima3:010:59
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:311:00
 Poghosyan Asya - Asoyan Valya0:311:19
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa1:311:19
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:212:20
 Harutyunyan Oksanna - Hambardzumyan Mariam0:312:20
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:212:40
 Khlghatyan Rima - Hambardzumyan Mariam1:313:00
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam3:013:00
 Poghosyan Asya - Harutyunyan Oksanna3:113:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam2:313:20
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:013:39
 Hambardzumyan Mariam - Ghazaryan Seda1:313:39
 Harutyunyan Oksanna - Asoyan Valya3:213:59
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane1:314:19
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:114:39
 Harutyunyan Oksanna - Ghazaryan Seda0:314:39
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:315:00
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:015:20
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:015:40
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borodacheva Olena - Andreeva Lilia3:008:04
 Panchishin Olga - Ogarenko Natalia3:108:10
 Trigub Julia - Kozak Anastasiya1:308:15
 Gordinskaya Anastasia - Lapa Anna0:308:34
 Ishchenko Olha - Pachich Yaroslava3:108:39
 Harmash Nadiia - Yugan Tatiana0:308:45
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina3:009:05
 Tishchenko Dina - Kudrey Lyudmila3:209:09
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya3:109:14
 Borodacheva Olena - Lapa Anna1:309:34
 Panchishin Olga - Pachich Yaroslava0:309:40
 Trigub Julia - Harmash Nadiia3:209:44
 Stefanyuk Alina - Andreeva Lilia3:010:04
 Kudrey Lyudmila - Ogarenko Natalia2:310:09
 Mikhailik Yana - Yugan Tatiana3:210:15
 Gordinskaya Anastasia - Severina Yevgeniya1:310:35
 Ishchenko Olha - Tishchenko Dina1:310:39
 Harmash Nadiia - Kozak Anastasiya2:310:44
 Borodacheva Olena - Stefanyuk Alina3:011:04
 Panchishin Olga - Kudrey Lyudmila2:311:10
 Trigub Julia - Yugan Tatiana2:311:15
 Severina Yevgeniya - Lapa Anna1:311:34
 Tishchenko Dina - Pachich Yaroslava1:311:39
 Mikhailik Yana - Harmash Nadiia3:111:45
 Gordinskaya Anastasia - Andreeva Lilia3:212:05
 Ishchenko Olha - Ogarenko Natalia3:212:09
 Yugan Tatiana - Kozak Anastasiya3:112:14
 Borodacheva Olena - Severina Yevgeniya2:312:34
 Panchishin Olga - Tishchenko Dina0:312:40
 Mikhailik Yana - Trigub Julia0:312:44
 Gordinskaya Anastasia - Stefanyuk Alina3:113:04
 Ishchenko Olha - Kudrey Lyudmila1:313:09
 Lapa Anna - Andreeva Lilia3:213:35
 Pachich Yaroslava - Ogarenko Natalia2:313:39
 Borodacheva Olena - Gordinskaya Anastasia1:314:04
 Panchishin Olga - Ishchenko Olha3:114:10
 Severina Yevgeniya - Andreeva Lilia3:114:34
 Tishchenko Dina - Ogarenko Natalia3:114:39
 Stefanyuk Alina - Lapa Anna2:315:05
 Kudrey Lyudmila - Pachich Yaroslava1:315:09
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurtenko Victoria - Tsiupko Oleksandra3:100:09
 Melnik Olga - Kurtenko Alina2:300:40
 Tsiupko Oleksandra - Miklukha Anna0:301:09
 Melnik Olga - Tsiupko Oleksandra3:001:39
 Kurtenko Victoria - Kurtenko Alina2:302:10
 Melnik Olga - Kurtenko Victoria3:202:39
 Kurtenko Alina - Miklukha Anna2:303:09
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik0:000:40
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik1:301:20
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik0:301:39
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:201:59
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit0:301:59
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:102:19
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:002:39
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:102:39
 Jokaklian Trasdamad - Baghdasaryan Gevorg2:303:00
 Mkrtchyan Andranik - Avakimyan Davit1:303:00
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik1:303:20
 Parsadanyan Samvel - Gevorgyan Gegham1:303:20
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen2:304:20
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:104:20
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh3:104:39
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:304:39
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen2:304:59
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik2:304:59
 Baghdasaryan Gevorg - Jokaklian Trasdamad2:305:19
 Mkrtchyan Andranik - Nazaryan Mushegh2:305:19
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:105:39
 Avakimyan Davit - Grigoryan Erik3:105:39
 Parsadanyan Samvel - Jokaklian Trasdamad3:206:00
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh2:306:00
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:206:20
 Baghdasaryan Gevorg - Gevorgyan Gegham0:306:20
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:306:40
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh3:106:40
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel0:307:00
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik1:307:00
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:207:20
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:107:20
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:007:39
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:107:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik0:316:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:016:20
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen0:316:39
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:316:59
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan0:317:19
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik1:317:39
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:118:00
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit3:118:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:118:40
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:119:00
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard3:120:19
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:121:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:021:40
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:122:00
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan1:322:59
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:323:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimadeev Ruslan - Kalenik Sergey0:300:00
 Vakhrushev Victor - Gavrilov Yuriy3:200:20
 Gusev Vitaliy - Sokoltsov Yevhenii0:300:20
 Mashtakov Alexander - Gimadeev Ruslan0:300:35
 Khakhamidi Pavel - Chetverikov Oleg1:300:55
 Lazebny Ruslan - Kalenik Sergey3:201:09
 Novikov Andrey - Gusev Vitaliy0:301:30
 Chetverikov Oleg - Vakhrushev Victor1:301:30
 Novikov Andrey - Gusev Vitaliy0:301:30
 Chetverikov Oleg - Vakhrushev Victor1:301:30
 Kalenik Sergey - Mashtakov Alexander3:101:44
 Khakhamidi Pavel - Gavrilov Yuriy1:302:04
 Lazebny Ruslan - Gimadeev Ruslan2:302:19
 Khakhamidi Pavel - Vakhrushev Victor3:202:40
 Lazebny Ruslan - Mashtakov Alexander3:202:54
 Chetverikov Oleg - Gavrilov Yuriy3:003:14
 Novikov Andrey - Sokoltsov Yevhenii0:303:14
 Chetverikov Oleg - Gavrilov Yuriy3:003:15
 Novikov Andrey - Sokoltsov Yevhenii0:303:15
 Kalenik Sergey - Gimadeev Ruslan3:203:29
 Sokoltsov Yevhenii - Gusev Vitaliy3:103:49
 Gavrilov Yuriy - Vakhrushev Victor3:003:49
 Sokoltsov Yevhenii - Gusev Vitaliy3:103:50
 Gavrilov Yuriy - Vakhrushev Victor3:003:50
 Gimadeev Ruslan - Mashtakov Alexander3:104:04
 Chetverikov Oleg - Khakhamidi Pavel3:004:24
 Novikov Andrey - Kovalenko Vladislav2:304:25
 Chetverikov Oleg - Khakhamidi Pavel3:004:25
 Kalenik Sergey - Lazebny Ruslan1:304:39
 Dukhovenko Oleksandr - Fedorchenko Andriy2:308:00
 Makarov Vitaliy - Solomko Ruslan2:308:00
 Kryvorotko Yevhen - Pirvelli Rodion2:308:30
 Dukhovenko Oleksandr - Pirvelli Rodion3:109:00
 Rodin Aleksey - Yunusov Elshad3:209:00
 Makarov Vitaliy - Panasenko Vladimir1:309:00
 Doroshenko Artem - Smetenko Vadim3:009:15
 Kryvorotko Yevhen - Fedorchenko Andriy2:309:30
 Buluy Sergey - Saenko Oleg3:009:30
 Naida Alexander - Solomko Ruslan3:009:30
 Deynega Kirill - Smetenko Vadim3:109:45
 Rodin Aleksey - Saenko Oleg3:210:00
 Makarov Vitaliy - Naida Alexander3:010:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kryvorotko Yevhen0:310:00
 Doroshenko Artem - Deynega Maksim2:310:15
 Panasenko Vladimir - Solomko Ruslan3:110:30
 Pirvelli Rodion - Fedorchenko Andriy1:310:30
 Buluy Sergey - Yunusov Elshad3:010:30
 Deynega Kirill - Doroshenko Artem3:110:44
 Rodin Aleksey - Buluy Sergey3:111:00
 Fedorchenko Andriy - Dukhovenko Oleksandr2:311:00
 Solomko Ruslan - Makarov Vitaliy1:311:00
 Smetenko Vadim - Deynega Maksim0:311:15
 Saenko Oleg - Yunusov Elshad1:311:30
 Panasenko Vladimir - Naida Alexander0:311:30
 Pirvelli Rodion - Kryvorotko Yevhen0:311:30
 Deynega Maksim - Deynega Kirill0:311:45
 Panasenko Vladimir - Makarov Vitaliy3:012:00
 Yunusov Elshad - Rodin Aleksey0:312:00
 Panasenko Vladimir - Makarov Vitaliy3:012:00
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr3:012:00
 Yunusov Elshad - Rodin Aleksey0:312:00
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr3:012:00
 Smetenko Vadim - Doroshenko Artem1:312:14
 Saenko Oleg - Buluy Sergey2:312:29
 Solomko Ruslan - Naida Alexander1:312:29
 Fedorchenko Andriy - Kryvorotko Yevhen2:312:29
 Saenko Oleg - Buluy Sergey2:312:30
 Solomko Ruslan - Naida Alexander1:312:30
 Smetenko Vadim - Deynega Kirill3:112:44
 Kryvorotko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr3:113:00
 Naida Alexander - Makarov Vitaliy0:313:00
 Deynega Maksim - Doroshenko Artem3:213:15
 Solomko Ruslan - Panasenko Vladimir3:213:30
 Yunusov Elshad - Buluy Sergey0:313:30
 Fedorchenko Andriy - Pirvelli Rodion3:213:30
 Doroshenko Artem - Deynega Kirill3:113:44
 Buluy Sergey - Rodin Aleksey3:014:00
 Deynega Maksim - Smetenko Vadim2:314:15
 Krutko Aleksey - Derypaska Roman3:014:30
 Aseev Dmitriy - Yolkin Anton1:314:30
 Yunusov Elshad - Saenko Oleg3:014:30
 Aseev Dmitriy - Yolkin Anton1:314:30
 Ivashkin Aleksander - Kibka Yevhen1:315:00
 Zemyancev Sergei - Matveev Denis1:315:00
 Maleev Nikita - Kovalenko Sergey3:015:00
 Pavlyuk Oleg - Kovrikov Andrey0:315:15
 Kibka Yevhen - Zemyancev Sergei3:015:29
 Derypaska Roman - Matveev Denis1:315:30
 Morgun Gleb - Shapoval Aleksandr2:315:30
 Kibka Yevhen - Zemyancev Sergei3:015:30
 Varchenko Mikhail - Nemchenko Denis3:115:45
 Krutko Aleksey - Aseev Dmitriy3:216:00
 Averyanov Aleksandr - Morgun Gleb3:016:00
 Yolkin Anton - Ivashkin Aleksander0:316:00
 Averyanov Aleksandr - Morgun Gleb3:016:00
 Pavlyuk Oleg - Nemchenko Denis3:016:15
 Ivashkin Aleksander - Krutko Aleksey3:016:30
 Novikov Yuriy - Maleev Nikita1:316:30
 Aseev Dmitriy - Derypaska Roman3:016:30
 Varchenko Mikhail - Kovrikov Andrey2:316:44
 Grabskiy Andrey - Novikov Yuriy2:317:00
 Matveev Denis - Kibka Yevhen3:117:00
 Zemyancev Sergei - Yolkin Anton0:317:00
 Pavlyuk Oleg - Varchenko Mikhail0:317:15
 Yolkin Anton - Matveev Denis2:317:30
 Derypaska Roman - Kibka Yevhen2:317:30
 Shapoval Aleksandr - Averyanov Aleksandr3:017:30
 Derypaska Roman - Kibka Yevhen2:317:30
 Nemchenko Denis - Kovrikov Andrey3:217:45
 Kovalenko Sergey - Shapoval Aleksandr3:218:00
 Aseev Dmitriy - Ivashkin Aleksander1:318:00
 Krutko Aleksey - Zemyancev Sergei3:018:00
 Kovrikov Andrey - Pavlyuk Oleg2:318:15
 Zemyancev Sergei - Aseev Dmitriy1:318:29
 Maleev Nikita - Grabskiy Andrey3:218:30
 Zemyancev Sergei - Aseev Dmitriy1:318:30
 Ivashkin Aleksander - Derypaska Roman0:318:30
 Nemchenko Denis - Varchenko Mikhail2:318:45
 Matveev Denis - Krutko Aleksey3:119:00
 Kibka Yevhen - Yolkin Anton3:019:00
 Morgun Gleb - Maleev Nikita3:019:00
 Nemchenko Denis - Pavlyuk Oleg3:019:15
 Derypaska Roman - Yolkin Anton1:319:30
 Krutko Aleksey - Kibka Yevhen0:319:30
 Averyanov Aleksandr - Kovalenko Sergey0:319:30
 Kovrikov Andrey - Varchenko Mikhail3:119:45
 Novikov Yuriy - Averyanov Aleksandr3:220:00
 Aseev Dmitriy - Matveev Denis0:320:00
 Ivashkin Aleksander - Zemyancev Sergei3:120:00
 Varchenko Mikhail - Pavlyuk Oleg3:020:15
 Matveev Denis - Ivashkin Aleksander3:220:30
 Zemyancev Sergei - Derypaska Roman2:320:30
 Grabskiy Andrey - Morgun Gleb3:020:30
 Kovrikov Andrey - Nemchenko Denis3:020:45
 Shapoval Aleksandr - Grabskiy Andrey1:321:00
 Yolkin Anton - Krutko Aleksey3:021:00
 Kibka Yevhen - Aseev Dmitriy3:121:00
 Kovalenko Sergey - Novikov Yuriy0:321:30
 Vakhrushev Victor - Khakhamidi Pavel3:122:00
 Novikov Andrey - Gusev Vitaliy0:322:00
 Kosarev semen - Kalenik Sergey3:122:15
 Gaynyuk Vladimir - Kovalenko Oleg3:022:35
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly1:322:50
 Novikov Andrey - Kovalenko Oleg1:323:10
 Vakhrushev Victor - Shtaer Arkadiy3:123:10
 Novikov Andrey - Kovalenko Oleg1:323:10
 Kosarev semen - Khorolsky Vitaly3:123:25
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy2:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shulepov Maksym - Malinka Roman3:007:59
 Retynskyi Serhii - Masko Yevhen0:308:30
 Petrushenko Yurii - Zayets Alexey0:308:50
 Mishchenko Alexander - Kovalchuk Oleksandr3:008:54
 Korovychenko Valentyn - Degtyarov Oleksiy3:109:00
 Budnikov Alexandr - Yurkov Artem2:309:20
 Babenko Pavlo - Shyndel Igor1:309:25
 Shulepov Maksym - Masko Yevhen3:209:29
 Zhyrnov Oleksandr - Rumezhak Kyrylo1:309:49
 Moroz Kostiantyn - Kirsanov Konstantin3:209:55
 Degtyarov Oleksiy - Malinka Roman0:310:00
 Petrushenko Yurii - Yurkov Artem2:310:20
 Mishchenko Alexander - Shyndel Igor3:110:24
 Retynskyi Serhii - Korovychenko Valentyn3:010:30
 Rumezhak Kyrylo - Zayets Alexey3:110:50
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr1:310:55
 Shulepov Maksym - Degtyarov Oleksiy3:211:00
 Budnikov Alexandr - Zhyrnov Oleksandr2:311:20
 Babenko Pavlo - Moroz Kostiantyn3:111:25
 Korovychenko Valentyn - Masko Yevhen3:211:30
 Petrushenko Yurii - Rumezhak Kyrylo1:311:50
 Mishchenko Alexander - Kirsanov Konstantin3:211:54
 Retynskyi Serhii - Malinka Roman3:112:00
 Zhyrnov Oleksandr - Yurkov Artem3:112:20
 Moroz Kostiantyn - Shyndel Igor3:212:25
 Shulepov Maksym - Korovychenko Valentyn2:312:29
 Budnikov Alexandr - Zayets Alexey3:112:49
 Babenko Pavlo - Kovalchuk Oleksandr0:312:55
 Retynskyi Serhii - Degtyarov Oleksiy2:313:00
 Petrushenko Yurii - Zhyrnov Oleksandr1:313:20
 Mishchenko Alexander - Moroz Kostiantyn3:013:24
 Budnikov Alexandr - Rumezhak Kyrylo1:313:50
 Babenko Pavlo - Kirsanov Konstantin2:313:55
 Shulepov Maksym - Retynskyi Serhii3:113:59
 Yurkov Artem - Zayets Alexey2:314:19
 Shyndel Igor - Kovalchuk Oleksandr1:314:25
 Petrushenko Yurii - Budnikov Alexandr2:314:50
 Mishchenko Alexander - Babenko Pavlo2:314:54
 Degtyarov Oleksiy - Masko Yevhen1:315:00
 Zhyrnov Oleksandr - Zayets Alexey0:315:20
 Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr3:215:25
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail3:115:29
 Oleksandr Liushnia - Trydukh Igor1:315:34
 Yahnitynskyi Kostiantyn - Lymarenko Oleksandr0:315:40
 Kondratenko Vasiliy - Havryliuk Bohdan1:315:44
 Rumezhak Kyrylo - Yurkov Artem3:215:49
 Kirsanov Konstantin - Shyndel Igor3:015:55
 Kozachuk Ivan - Bochkovskiy Vadim0:316:00
 Ivchenko Denis - Voronin Mikhail3:116:04
 Podolian Andrii - Semenets Sergey0:316:10
 Skhabitsky Sergey - Tkachenko Artem2:316:15
 Pitsyk Sergey - Oranskiy Igor3:116:24
 Samokysh Kirill - Mosyuk Mikhail2:316:30
 Maxim Balakirev - Shukin Dmitriy0:316:35
 Ponomarenko Oleg - Yatsenko Sergey0:316:40
 Koshkodan Igor - Bereza Viktor0:316:44
 Sergey Khandetsky - Yevhen Kyi2:316:55
 Ratushniak Vladislav - Kozachuk Ivan3:116:59
 Oleksandr Liushnia - Voronin Mikhail3:017:04
 Yahnitynskyi Kostiantyn - Semenets Sergey1:317:10
 Kondratenko Vasiliy - Tkachenko Artem3:017:15
 Peretiatko Andrii - Litvinov Vladislav3:217:25
 Samokysh Kirill - Bochkovskiy Vadim3:117:30
 Shukin Dmitriy - Trydukh Igor0:317:34
 Yatsenko Sergey - Lymarenko Oleksandr3:017:39
 Bereza Viktor - Havryliuk Bohdan2:317:45
 Pitsyk Sergey - Yevhen Kyi1:317:54
 Kozachuk Ivan - Mosyuk Mikhail3:118:00
 Ivchenko Denis - Maxim Balakirev0:318:05
 Podolian Andrii - Ponomarenko Oleg0:318:09
 Skhabitsky Sergey - Koshkodan Igor2:318:14
 Litvinov Vladislav - Oranskiy Igor0:318:25
 Ratushniak Vladislav - Bochkovskiy Vadim3:218:29
 Oleksandr Liushnia - Shukin Dmitriy1:318:34
 Yahnitynskyi Kostiantyn - Yatsenko Sergey1:318:40
 Kondratenko Vasiliy - Bereza Viktor2:318:44
 Sergey Khandetsky - Peretiatko Andrii3:218:55
 Samokysh Kirill - Kozachuk Ivan3:219:00
 Maxim Balakirev - Voronin Mikhail0:319:04
 Ponomarenko Oleg - Semenets Sergey3:119:09
 Koshkodan Igor - Tkachenko Artem3:119:15
 Sedin Volodymyr - Matiushenko Andrii0:319:20
 Pitsyk Sergey - Litvinov Vladislav2:319:24
 Bochkovskiy Vadim - Mosyuk Mikhail2:319:30
 Ivchenko Denis - Trydukh Igor2:319:35
 Podolian Andrii - Lymarenko Oleksandr3:119:39
 Skhabitsky Sergey - Havryliuk Bohdan3:019:44
 Teteruk Michael - Kurchitsky Vladislav3:019:50
 Peretiatko Andrii - Yevhen Kyi2:319:55
 Samokysh Kirill - Ratushniak Vladislav2:319:59
 Oleksandr Liushnia - Maxim Balakirev3:220:04
 Yahnitynskyi Kostiantyn - Ponomarenko Oleg0:320:10
 Kondratenko Vasiliy - Koshkodan Igor2:320:15
 Gudimenko Dmytro - Matiushenko Andrii3:020:20
 Sergey Khandetsky - Oranskiy Igor2:320:25
 Ivchenko Denis - Shukin Dmitriy1:320:34
 Podolian Andrii - Yatsenko Sergey1:320:39
 Skhabitsky Sergey - Bereza Viktor1:320:45
 Sedin Volodymyr - Teteruk Michael3:020:50
 Pitsyk Sergey - Peretiatko Andrii1:320:54
 Voronin Mikhail - Trydukh Igor0:321:05
 Semenets Sergey - Lymarenko Oleksandr2:321:09
 Tkachenko Artem - Havryliuk Bohdan3:221:14
 Gudimenko Dmytro - Kurchitsky Vladislav3:221:20
 Sergey Khandetsky - Litvinov Vladislav1:321:25
 Oleksandr Liushnia - Ivchenko Denis2:321:34
 Yahnitynskyi Kostiantyn - Podolian Andrii1:321:40
 Kondratenko Vasiliy - Skhabitsky Sergey3:121:44
 Teteruk Michael - Matiushenko Andrii3:121:49
 Yevhen Kyi - Oranskiy Igor3:221:55
 Maxim Balakirev - Trydukh Igor2:322:04
 Ponomarenko Oleg - Lymarenko Oleksandr3:222:09
 Koshkodan Igor - Havryliuk Bohdan1:322:15
 Sedin Volodymyr - Kurchitsky Vladislav2:322:20
 Pitsyk Sergey - Sergey Khandetsky1:322:24
 Shukin Dmitriy - Voronin Mikhail3:222:35
 Yatsenko Sergey - Semenets Sergey3:222:40
 Bereza Viktor - Tkachenko Artem3:022:44
 Gudimenko Dmytro - Teteruk Michael1:322:50
 Peretiatko Andrii - Oranskiy Igor3:022:55
 Kurchitsky Vladislav - Matiushenko Andrii3:223:19
 Litvinov Vladislav - Yevhen Kyi2:323:25
 Gudimenko Dmytro - Sedin Volodymyr3:023:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy2:300:00
 Aleksandr Skrebnev - Pravednov Andrey1:300:00
 Shirokov Vladimir - Rakhmanov Viktor0:300:00
 Abramov Kirill - Alexander Frolov3:000:29
 Kirilenko Andrey - Merkushin Yuriy3:100:29
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:100:30
 Abramov Kirill - Alexander Frolov3:000:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey2:301:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy3:101:00
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor0:301:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy3:101:00
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor0:301:00
 Aleksandr Skrebnev - Petrochenko Dmitry1:301:30
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:301:30
 Aleksandr Skrebnev - Petrochenko Dmitry1:301:30
 Troyanov Yaroslav - Kirilenko Andrey0:301:30
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:207:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:007:00
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:207:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:007:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:107:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:107:30
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:107:30
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:107:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:107:30
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:107:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Pronkin Maxim3:107:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Shagarov Oleg3:007:59
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr2:307:59
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Pronkin Maxim3:108:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr2:308:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Shagarov Oleg3:008:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov08:30
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel2:308:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis2:308:30
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery1:308:30
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel2:308:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis2:308:30
 Pinkovskii Pavel - Pronkin Maxim3:209:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:109:00
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:209:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Yusipov Timofey1:309:29
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila1:309:29
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:209:29
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila1:309:30
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:209:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Yusipov Timofey1:309:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya1:310:59
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur0:310:59
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya1:311:00
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur0:311:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg0:311:00
 Pandur Ivan - Aleksey Ermilov1:311:30
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry3:211:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:111:30
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry3:211:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:111:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill1:312:00
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:212:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:212:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:212:00
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:212:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill1:312:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:312:29
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey1:312:29
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:312:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Merzlikin Dmitry2:312:34
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill13:00
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:113:00
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:213:00
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:113:00
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov3:213:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander2:313:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov3:213:30
 Kolesnikov Dmitriy - Troyanov Yaroslav3:115:00
 Matveev Igor - Buyanin Ivan3:015:00
 Kolesnikov Dmitriy - Troyanov Yaroslav3:115:00
 Ogay Sergey - Aleksandr Skrebnev3:015:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly2:315:29
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:015:30
 Anatoly Trushkin - Suharkov Oleg0:315:30
 Troyanov Yaroslav - Kirilenko Andrey1:316:00
 Aleksandr Skrebnev - Pravednov Andrey0:316:00
 Buyanin Ivan - Anatoly Trushkin3:016:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy3:216:30
 Suharkov Oleg - Matveev Igor3:116:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey2:316:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy3:216:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey2:316:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:116:59
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey2:317:00
 Matveev Igor - Anatoly Trushkin3:017:00
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:117:00
 Aleksandr Skrebnev - Petrochenko Dmitry2:317:30
 Buyanin Ivan - Suharkov Oleg2:317:30
 Troyanov Yaroslav - Bazilevsky Vitaly0:317:30
 Buyanin Ivan - Suharkov Oleg2:317:30
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis2:319:00
 Pronkin Maxim - Demic Ying3:219:00
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery3:019:00
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis2:319:00
 Pronkin Maxim - Demic Ying3:219:00
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery3:019:00
 Andreev Danila - Shirokov Vladimir3:219:30
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:019:30
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:319:59
 Demic Ying - Andreev Danila0:319:59
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo3:220:00
 Demic Ying - Andreev Danila0:320:00
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:320:00
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:120:30
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr1:320:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:221:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:221:00
 Sayanov Denis - Lavrinenko Dmitry3:121:29
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:021:29
 Sayanov Denis - Lavrinenko Dmitry3:121:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:321:30
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:322:59
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey1:323:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov3:223:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kryshtal Dmytro - Yehorov Kyrylo1:300:00
 Kostuk Borys - Baystryuchenko Dmitriy2:300:30
 Kryshtal Dmytro - Zaitsev Nikolai2:301:00
 Baystryuchenko Dmitriy - Yehorov Kyrylo3:101:30
 Kryshtal Dmytro - Baystryuchenko Dmitriy0:302:00
 Kostuk Borys - Zaitsev Nikolai2:302:30
 Kryshtal Dmytro - Kostuk Borys3:003:00
 Zaitsev Nikolai - Yehorov Kyrylo2:303:30
 Pismenniy Evgeniy - Gogenko Sergiy0:307:50
 Cherednichenko Pavlo - Fashchevskiy Ivan3:207:55
 Artem Gubenko - Tsybulin Sergey3:208:25
 Kubrak Serhii - Spartak Abalmaz2:308:30
 Isaev Andrey - Yaskov Dmytro0:308:35
 Kotov Viktor - Malashevsky Vladimir3:208:40
 Yaremchuk Dmytro - Verbyany Vasily2:308:50
 Panichev Eduard - Popovichuk Evgeniy0:308:55
 Telnoy Nikolay - Kogut Bogdan0:309:00
 Pugach Prokhor - Derevinskiy Dmitriy0:309:05
 Bondar Valentin - Uchen Mykola3:209:10
 Shevchuk Oleg - Gavrilyuk Oleg0:309:15
 Danilyuk Nazar - Oleskevych Olexander3:109:25
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey3:209:35
 Cherednichenko Pavlo - Spartak Abalmaz3:209:40
 Voitenko Yaroslav - Yaskov Dmytro3:209:45
 Medvedev Aleksandr - Malashevsky Vladimir1:309:50
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily1:310:00
 Troianov Mykyta - Popovichuk Evgeniy1:310:05
 Kogut Bogdan - Gogenko Sergiy1:310:10
 Derevinskiy Dmitriy - Fashchevskiy Ivan3:210:15
 Isaev Andrey - Bondar Valentin3:010:20
 Kotov Viktor - Shevchuk Oleg3:010:25
 Yaremchuk Dmytro - Danilyuk Nazar2:310:35
 Panichev Eduard - Koshmai Mikhailo0:310:40
 Artem Gubenko - Telnoy Nikolay3:210:45
 Kubrak Serhii - Pugach Prokhor3:010:50
 Voitenko Yaroslav - Uchen Mykola3:010:55
 Medvedev Aleksandr - Gavrilyuk Oleg3:211:00
 Didukh Viktor - Oleskevych Olexander0:311:10
 Troianov Mykyta - Kaznacheiev Andrii0:311:15
 Pismenniy Evgeniy - Kogut Bogdan3:211:20
 Cherednichenko Pavlo - Derevinskiy Dmitriy2:311:25
 Bondar Valentin - Yaskov Dmytro0:311:30
 Shevchuk Oleg - Malashevsky Vladimir3:211:35
 Danilyuk Nazar - Verbyany Vasily0:311:45
 Koshmai Mikhailo - Popovichuk Evgeniy2:311:50
 Telnoy Nikolay - Tsybulin Sergey2:311:55
 Pugach Prokhor - Spartak Abalmaz3:012:00
 Voitenko Yaroslav - Bondar Valentin0:312:05
 Medvedev Aleksandr - Shevchuk Oleg0:312:09
 Didukh Viktor - Danilyuk Nazar3:012:20
 Troianov Mykyta - Koshmai Mikhailo2:312:25
 Artem Gubenko - Gogenko Sergiy3:212:29
 Kubrak Serhii - Fashchevskiy Ivan2:312:34
 Isaev Andrey - Uchen Mykola3:012:40
 Kotov Viktor - Gavrilyuk Oleg3:012:44
 Yaremchuk Dmytro - Oleskevych Olexander3:112:55
 Panichev Eduard - Kaznacheiev Andrii0:313:00
 Pismenniy Evgeniy - Telnoy Nikolay1:313:05
 Cherednichenko Pavlo - Pugach Prokhor3:013:10
 Voitenko Yaroslav - Isaev Andrey3:213:15
 Medvedev Aleksandr - Kotov Viktor3:013:20
 Didukh Viktor - Yaremchuk Dmytro1:313:30
 Troianov Mykyta - Panichev Eduard3:013:35
 Artem Gubenko - Kogut Bogdan1:313:40
 Kubrak Serhii - Derevinskiy Dmitriy3:013:45
 Uchen Mykola - Yaskov Dmytro0:313:50
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir3:213:55
 Oleskevych Olexander - Verbyany Vasily3:214:05
 Kaznacheiev Andrii - Popovichuk Evgeniy2:314:10
 Tsybulin Sergey - Gogenko Sergiy3:014:15
 Spartak Abalmaz - Fashchevskiy Ivan0:314:20
 Pismenniy Evgeniy - Artem Gubenko2:314:50
 Cherednichenko Pavlo - Kubrak Serhii3:114:55
 Telnoy Nikolay - Gogenko Sergiy3:115:25
 Pugach Prokhor - Fashchevskiy Ivan1:315:30
 Halai Dmitry - Shvidkiy Vadim3:015:35
 Gaponov Aleksey - Plishilo Volodymyr0:315:50
 Kogut Bogdan - Tsybulin Sergey3:016:00
 Derevinskiy Dmitriy - Spartak Abalmaz1:316:04
 Synytsia Andrii - Dibrova Sergey1:316:10
 Semeniuk Illya - Hilitukha Serhii3:116:15
 Kravets Yaroslav - Pesternykov Denys2:316:25
 Udod Illia - Shvidkiy Vadim3:016:45
 Kostjuk Oleksandr - Stelmashchuk Stanislav1:316:50
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr0:317:00
 Halai Dmitry - Synytsia Andrii3:017:20
 Voytovich Sergiy - Hilitukha Serhii3:017:25
 Gaponov Aleksey - Kravets Yaroslav1:317:35
 Udod Illia - Dibrova Sergey3:017:55
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr3:118:00
 Gordiy Andrey - Pesternykov Denys3:118:10
 Kuznetsov Ihor - Onischenko Ruslan2:318:20
 Ivanica Yaroslav - Volokhov Vladislav3:118:25
 Synytsia Andrii - Shvidkiy Vadim0:318:30
 Voytovich Sergiy - Stelmashchuk Stanislav3:018:35
 Kravets Yaroslav - Plishilo Volodymyr3:218:45
 Tytyunnik Oleksii - Brezitskiy Alexandr1:318:55
 Kuznetsov Ihor - Volokhov Vladislav3:219:00
 Udod Illia - Synytsia Andrii3:119:05
 Kostjuk Oleksandr - Hilitukha Serhii3:119:10
 Gordiy Andrey - Kravets Yaroslav3:119:20
 Brezitskiy Alexandr - Onischenko Ruslan2:319:30
 Ivanica Yaroslav - Tytyunnik Oleksii1:319:35
 Halai Dmitry - Dibrova Sergey3:019:40
 Voytovich Sergiy - Kostjuk Oleksandr2:319:45
 Gaponov Aleksey - Pesternykov Denys1:319:55
 Kuznetsov Ihor - Brezitskiy Alexandr3:120:05
 Tytyunnik Oleksii - Volokhov Vladislav3:120:10
 Udod Illia - Halai Dmitry2:320:15
 Semeniuk Illya - Stelmashchuk Stanislav3:120:20
 Gordiy Andrey - Gaponov Aleksey3:220:30
 Ivanica Yaroslav - Onischenko Ruslan3:120:40
 Kuznetsov Ihor - Tytyunnik Oleksii3:020:45
 Dibrova Sergey - Shvidkiy Vadim2:320:50
 Voytovich Sergiy - Semeniuk Illya1:320:55
 Pesternykov Denys - Plishilo Volodymyr3:121:05
 Ivanica Yaroslav - Brezitskiy Alexandr0:321:15
 Volokhov Vladislav - Onischenko Ruslan3:221:20
 Stelmashchuk Stanislav - Hilitukha Serhii3:021:30
 Kuznetsov Ihor - Ivanica Yaroslav3:121:50
 Tytyunnik Oleksii - Onischenko Ruslan2:321:55
 Brezitskiy Alexandr - Volokhov Vladislav2:322:25
 Illiushchenko Serhii - Medvedenko Valery3:022:40
 Holoborodko Yevhenii - Medvedenko Valery3:023:40
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Saarbrucken - TTF Ochsenhausen3:115:00
Pesapallo
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapuan Virkia - Kempeleen Kiri1:116:00
 Joensuun Maila - Siilinjarven Pesis1:117:00
 Fera Rauma - Mynamaen Vesa1:117:00
E-Sports
Rocket League - Codenam: Covert
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirage - Loco3:419:00
 Spacestation Gaming - NRG Esports3:421:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arizona Coyotes (ZAZABAK) - Winnipeg Jets (SCRATE)0:212:09
 Detroit Red Wings (H_8) - Ottawa Senators (VEEP)2:015:29
 Detroit Red Wings (H_8) - Los Angeles Kings (HAXXPOWER)2:715:49
 Ottawa Senators (VEEP) - Los Angeles Kings (HAXXPOWER)1:416:09
 Ottawa Senators (VEEP) - Detroit Red Wings (H_8)5:316:30
 Los Angeles Kings (HAXXPOWER) - Detroit Red Wings (H_8)7:216:50
 Los Angeles Kings (HAXXPOWER) - Ottawa Senators (VEEP)3:017:10
 Edmonton Oilers (H_8) - Anaheim Ducks (HAXXPOWER)5:620:30
 Edmonton Oilers (H_8) - New York Rangers (VEEP)3:120:50
 Anaheim Ducks (HAXXPOWER) - New York Rangers (VEEP)2:121:09
 Anaheim Ducks (HAXXPOWER) - Edmonton Oilers (H_8)7:221:29
 New York Rangers (VEEP) - Edmonton Oilers (H_8)2:421:49
 New York Rangers (VEEP) - Anaheim Ducks (HAXXPOWER)0:322:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (H_8) - Sweden (SCRATE)1:307:59
 Russia (H_8) - Canada (ZAZABAK)2:108:19
 Sweden (SCRATE) - Canada (ZAZABAK)2:108:39
 Sweden (SCRATE) - Russia (H_8)1:109:00
 Canada (ZAZABAK) - Russia (H_8)2:509:20
 Canada (ZAZABAK) - Sweden (SCRATE)0:109:40
 Kazakhstan (H_8) - Poland (SCRATE)0:313:00
 Kazakhstan (H_8) - Ukraine (ZAZABAK)4:313:20
 Poland (SCRATE) - Ukraine (ZAZABAK)3:113:39
 Poland (SCRATE) - Kazakhstan (H_8)2:213:59
 Ukraine (ZAZABAK) - Kazakhstan (H_8)2:414:19
 Ukraine (ZAZABAK) - Poland (SCRATE)0:514:39
 Czech Republic (H_8) - United States (VEEP)2:218:00
 Czech Republic (H_8) - Germany (HAXXPOWER)3:918:20
 United States (VEEP) - Germany (HAXXPOWER)2:418:40
 United States (VEEP) - Czech Republic (H_8)4:519:00
 Germany (HAXXPOWER) - Czech Republic (H_8)4:319:20
 Germany (HAXXPOWER) - United States (VEEP)4:119:39
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers (READDLE) - Los Angeles Lakers (HARDEN)78:9116:59
 Houston Rockets (POTTER) - Brooklyn Nets (MISSY)107:11318:29
 Los Angeles Lakers (HARDEN) - Houston Rockets (POTTER)92:7819:30
 Portland Trail Blazers (HARDEN) - Minnesota Timberwolves (JUDI)87:8422:09
 Denver Nuggets (MISSY) - Portland Trail Blazers (HARDEN)97:10423:10
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets (ASH) - Houston Rockets (ANTONIO)50:7800:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Lakers (JOKER)54:7200:00
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)67:6500:29
 Denver Nuggets (ASH) - Los Angeles Lakers (JOKER)57:5500:29
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)67:6500:30
 Denver Nuggets (ASH) - Los Angeles Lakers (JOKER)57:5500:30
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (JOKER)83:8701:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Denver Nuggets (ASH)53:7401:00
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (JOKER)83:8701:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Denver Nuggets (ASH)53:7401:00
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)61:5201:30
 Houston Rockets (ANTONIO) - Denver Nuggets (ASH)79:5401:30
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)61:5201:30
 Houston Rockets (ANTONIO) - Denver Nuggets (ASH)79:5401:30
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (ANTONIO)54:8522:59
 Los Angeles Clippers (JOKER) - Houston Rockets (ASH)72:7122:59
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (ANTONIO)54:8523:00
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)62:6223:30
 Los Angeles Clippers (JOKER) - Dallas Mavericks (ANTONIO)62:7323:30
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)76:7323:30
 Los Angeles Clippers (JOKER) - Dallas Mavericks (ANTONIO)62:7323:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers (ZO0M) - Atlanta Hawks (JEMA11)55:7412:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Miami Heat (APHEX)57:5512:00
 Cleveland Cavaliers (ZO0M) - Miami Heat (APHEX)71:7612:29
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Indiana Pacers (SLEEPY)62:4412:29
 Cleveland Cavaliers (ZO0M) - Miami Heat (APHEX)71:7612:30
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Indiana Pacers (SLEEPY)62:4412:30
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (ZO0M)52:7613:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Miami Heat (APHEX)62:6313:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (ZO0M)52:7613:00
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Miami Heat (APHEX)62:6313:00
 Miami Heat (APHEX) - Indiana Pacers (SLEEPY)73:6913:30
 Atlanta Hawks (JEMA11) - Cleveland Cavaliers (ZO0M)64:5013:30
 Miami Heat (APHEX) - Indiana Pacers (SLEEPY)73:6913:30
 Miami Heat (APHEX) - Cleveland Cavaliers (ZO0M)83:7513:59
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (JEMA11)45:6013:59
 Miami Heat (APHEX) - Cleveland Cavaliers (ZO0M)83:7514:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (JEMA11)45:6014:00
 Miami Heat (APHEX) - Atlanta Hawks (JEMA11)47:5014:30
 Cleveland Cavaliers (ZO0M) - Indiana Pacers (SLEEPY)63:5014:30
 Miami Heat (APHEX) - Atlanta Hawks (JEMA11)47:5014:30
 Cleveland Cavaliers (ZO0M) - Indiana Pacers (SLEEPY)63:5014:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Miami Heat (ANTONIO)57:6903:00
 Charlotte Hornets (JOKER) - Orlando Magic (ASH)55:7103:00
 Orlando Magic (ASH) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)68:5603:29
 Charlotte Hornets (JOKER) - Miami Heat (ANTONIO)82:6103:29
 Orlando Magic (ASH) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)68:5603:30
 Orlando Magic (ASH) - Miami Heat (ANTONIO)65:6104:00
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (JOKER)64:6204:00
 Orlando Magic (ASH) - Miami Heat (ANTONIO)65:6104:00
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (JOKER)64:6204:00
 Orlando Magic (ASH) - Charlotte Hornets (JOKER)59:4204:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)65:5204:30
 Orlando Magic (ASH) - Charlotte Hornets (JOKER)59:4204:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)65:5204:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Charlotte Hornets (JOKER)67:6104:59
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (ASH)55:8704:59
 Miami Heat (ANTONIO) - Charlotte Hornets (JOKER)67:6105:00
 Miami Heat (ANTONIO) - Orlando Magic (ASH)75:5905:30
 Charlotte Hornets (JOKER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)71:6805:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Orlando Magic (ASH)75:5905:30
 Charlotte Hornets (JOKER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)71:6805:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Boston Celtics (JEMA11)61:4807:59
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Toronto Raptors (APHEX)42:5707:59
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Boston Celtics (JEMA11)61:4808:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Toronto Raptors (APHEX)42:5708:00
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Toronto Raptors (APHEX)66:7708:30
 Boston Celtics (JEMA11) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)49:5708:30
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Toronto Raptors (APHEX)66:7708:30
 Boston Celtics (JEMA11) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)49:5708:30
 Boston Celtics (JEMA11) - Toronto Raptors (APHEX)63:4909:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Brooklyn Nets (ZO0M)53:6709:00
 Boston Celtics (JEMA11) - Toronto Raptors (APHEX)63:4909:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Brooklyn Nets (ZO0M)53:6709:00
 Toronto Raptors (APHEX) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)54:5309:29
 Boston Celtics (JEMA11) - Brooklyn Nets (ZO0M)60:5309:29
 Toronto Raptors (APHEX) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)54:5309:30
 Boston Celtics (JEMA11) - Brooklyn Nets (ZO0M)60:5309:30
 Toronto Raptors (APHEX) - Brooklyn Nets (ZO0M)68:8310:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Boston Celtics (JEMA11)47:5210:00
 Toronto Raptors (APHEX) - Brooklyn Nets (ZO0M)68:8310:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Boston Celtics (JEMA11)47:5210:00
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)74:6410:30
 Toronto Raptors (APHEX) - Boston Celtics (JEMA11)60:5410:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP) - Utah Jazz (APHEX)66:7515:29
 Oklahoma City (ASH) - Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP)69:4616:00
 Portland Trail Blazers (ZO0M) - Utah Jazz (APHEX)69:7516:00
 Oklahoma City (ASH) - Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP)69:4616:00
 Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP) - Portland Trail Blazers (ZO0M)55:9016:30
 Oklahoma City (ASH) - Utah Jazz (APHEX)72:6016:30
 Utah Jazz (APHEX) - Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP)77:8616:59
 Oklahoma City (ASH) - Portland Trail Blazers (ZO0M)36:6816:59
 Utah Jazz (APHEX) - Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP)73:7317:00
 Oklahoma City (ASH) - Portland Trail Blazers (ZO0M)36:6817:00
 Utah Jazz (APHEX) - Portland Trail Blazers (ZO0M)66:9917:30
 Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP) - Oklahoma City (ASH)46:6417:30
 Utah Jazz (APHEX) - Portland Trail Blazers (ZO0M)66:9917:30
 Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP) - Oklahoma City (ASH)46:6417:30
 Portland Trail Blazers (ZO0M) - Minnesota Timberwolves (BAD_TRIP)89:6118:00
 Utah Jazz (APHEX) - Oklahoma City (ASH)52:6918:00
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (APHEX)72:7819:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Sacramento Kings (ASH)50:5819:30
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (APHEX)72:7819:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Los Angeles Clippers (APHEX)71:5319:59
 Sacramento Kings (ASH) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)85:5219:59
 Golden State Warriors (ZO0M) - Los Angeles Clippers (APHEX)71:5320:00
 Sacramento Kings (ASH) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)85:5220:00
 Sacramento Kings (ASH) - Los Angeles Clippers (APHEX)72:2920:30
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Golden State Warriors (ZO0M)64:7820:30
 Sacramento Kings (ASH) - Los Angeles Clippers (APHEX)72:2920:30
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Golden State Warriors (ZO0M)64:7820:30
 Sacramento Kings (ASH) - Golden State Warriors (ZO0M)70:5621:00
 Los Angeles Clippers (APHEX) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)76:4921:00
 Los Angeles Clippers (APHEX) - Golden State Warriors (ZO0M)59:7921:29
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Sacramento Kings (ASH)58:6821:29
 Los Angeles Clippers (APHEX) - Golden State Warriors (ZO0M)59:7921:30
 Phoenix Suns (BAD_TRIP) - Sacramento Kings (ASH)58:6821:30
 Los Angeles Clippers (APHEX) - Sacramento Kings (ASH)59:7722:00
 Golden State Warriors (ZO0M) - Phoenix Suns (BAD_TRIP)74:6222:00
 Los Angeles Clippers (APHEX) - Sacramento Kings (ASH)59:7722:00
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 France (WALKER) - Brazil (KISHE)3:018:00
 Argentina (YOSHI) - Italy (INDRA13_27)2:318:00
 Belgium (SUPERNOVA) - Germany (KISER)1:118:00
 England (ZAZABAK) - Portugal (QUAVO)2:518:00
 France (WALKER) - Brazil (KISHE)3:018:00
 Belgium (SUPERNOVA) - Germany (KISER)1:118:00
 Argentina (YOSHI) - Italy (INDRA13_27)2:318:00
 France (WALKER) - Germany (KISER)2:018:09
 England (ZAZABAK) - Italy (INDRA13_27)0:118:09
 Spain (SPURSMAX) - Brazil (KISHE)0:318:09
 Netherlands (SIMA) - Portugal (QUAVO)2:318:09
 France (WALKER) - Germany (KISER)2:018:10
 England (ZAZABAK) - Italy (INDRA13_27)0:118:10
 Netherlands (SIMA) - Portugal (QUAVO)2:318:10
 Spain (SPURSMAX) - Brazil (KISHE)0:318:10
 Portugal (QUAVO) - Argentina (YOSHI)3:218:20
 Spain (SPURSMAX) - France (WALKER)3:018:20
 Portugal (QUAVO) - Argentina (YOSHI)3:218:20
 Brazil (KISHE) - Belgium (SUPERNOVA)0:318:20
 Netherlands (SIMA) - England (ZAZABAK)1:118:20
 Brazil (KISHE) - Belgium (SUPERNOVA)0:318:20
 Netherlands (SIMA) - England (ZAZABAK)1:118:20
 Argentina (YOSHI) - England (ZAZABAK)0:118:29
 Belgium (SUPERNOVA) - France (WALKER)1:318:29
 Spain (SPURSMAX) - Germany (KISER)0:318:29
 Netherlands (SIMA) - Italy (INDRA13_27)3:118:29
 Argentina (YOSHI) - England (ZAZABAK)0:118:30
 Belgium (SUPERNOVA) - France (WALKER)1:318:30
 Spain (SPURSMAX) - Germany (KISER)0:318:30
 Netherlands (SIMA) - Italy (INDRA13_27)3:118:30
 Brazil (KISHE) - Germany (KISER)1:118:40
 Argentina (YOSHI) - Netherlands (SIMA)0:218:40
 Belgium (SUPERNOVA) - Spain (SPURSMAX)5:218:40
 Portugal (QUAVO) - Italy (INDRA13_27)8:118:40
 Brazil (KISHE) - Germany (KISER)1:118:40
 Belgium (SUPERNOVA) - Spain (SPURSMAX)5:218:40
 Argentina (YOSHI) - Netherlands (SIMA)0:218:40
 Portugal (QUAVO) - Italy (INDRA13_27)8:118:40
 Italy (INDRA13_27) - Argentina (YOSHI)5:218:49
 Brazil (KISHE) - France (WALKER)3:518:49
 Germany (KISER) - Belgium (SUPERNOVA)1:118:49
 Portugal (QUAVO) - England (ZAZABAK)2:018:49
 Italy (INDRA13_27) - Argentina (YOSHI)5:218:50
 Brazil (KISHE) - France (WALKER)3:518:50
 Germany (KISER) - Belgium (SUPERNOVA)1:118:50
 Portugal (QUAVO) - England (ZAZABAK)2:018:50
 Brazil (KISHE) - Spain (SPURSMAX)2:419:00
 Italy (INDRA13_27) - England (ZAZABAK)0:019:00
 Portugal (QUAVO) - Netherlands (SIMA)0:119:00
 Germany (KISER) - France (WALKER)1:319:00
 Portugal (QUAVO) - Netherlands (SIMA)0:119:00
 Italy (INDRA13_27) - England (ZAZABAK)0:019:00
 Brazil (KISHE) - Spain (SPURSMAX)2:419:00
 Belgium (SUPERNOVA) - Brazil (KISHE)3:219:09
 England (ZAZABAK) - Netherlands (SIMA)1:219:09
 Argentina (YOSHI) - Portugal (QUAVO)1:819:09
 France (WALKER) - Spain (SPURSMAX)6:119:09
 England (ZAZABAK) - Netherlands (SIMA)1:219:10
 Argentina (YOSHI) - Portugal (QUAVO)1:819:10
 Belgium (SUPERNOVA) - Brazil (KISHE)3:219:10
 France (WALKER) - Spain (SPURSMAX)6:119:10
 France (WALKER) - Belgium (SUPERNOVA)3:219:20
 England (ZAZABAK) - Argentina (YOSHI)5:119:20
 Italy (INDRA13_27) - Netherlands (SIMA)1:119:20
 Germany (KISER) - Spain (SPURSMAX)2:019:20
 Italy (INDRA13_27) - Netherlands (SIMA)1:119:20
 England (ZAZABAK) - Argentina (YOSHI)5:119:20
 France (WALKER) - Belgium (SUPERNOVA)3:219:20
 Italy (INDRA13_27) - Portugal (QUAVO)1:419:30
 Spain (SPURSMAX) - Belgium (SUPERNOVA)1:119:30
 Germany (KISER) - Brazil (KISHE)2:019:30
 Netherlands (SIMA) - Argentina (YOSHI)2:219:30
 Spain (SPURSMAX) - Belgium (SUPERNOVA)1:119:30
 Germany (KISER) - Brazil (KISHE)2:019:30
 Italy (INDRA13_27) - Portugal (QUAVO)1:419:30
 Netherlands (SIMA) - Argentina (YOSHI)2:219:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta BC (WALKER) - Lazio (KISHE)8:120:30
 AS Roma (YOSHI) - ACF Fiorentina (INDRA13_27)1:220:30
 Inter Milan (SUPERNOVA) - SSC Napoli (KISER)1:020:30
 Juventus (SPURSMAX) - Lazio (KISHE)4:120:39
 AC Milan (SIMA) - Torino FC (QUAVO)2:320:39
 Atalanta BC (WALKER) - SSC Napoli (KISER)2:020:40
 Juventus (SPURSMAX) - Lazio (KISHE)4:120:40
 Sassuolo (ZAZABAK) - ACF Fiorentina (INDRA13_27)1:220:40
 Juventus (SPURSMAX) - Atalanta BC (WALKER)3:020:50
 Lazio (KISHE) - Inter Milan (SUPERNOVA)2:220:50
 Torino FC (QUAVO) - AS Roma (YOSHI)0:220:50
 AC Milan (SIMA) - Sassuolo (ZAZABAK)1:320:50
 Juventus (SPURSMAX) - Atalanta BC (WALKER)3:020:50
 Inter Milan (SUPERNOVA) - Atalanta BC (WALKER)2:521:00
 AS Roma (YOSHI) - Sassuolo (ZAZABAK)0:121:00
 Juventus (SPURSMAX) - SSC Napoli (KISER)2:521:00
 AC Milan (SIMA) - ACF Fiorentina (INDRA13_27)0:021:00
 AS Roma (YOSHI) - AC Milan (SIMA)1:121:09
 Lazio (KISHE) - SSC Napoli (KISER)0:221:09
 AS Roma (YOSHI) - AC Milan (SIMA)1:121:10
 Inter Milan (SUPERNOVA) - Juventus (SPURSMAX)0:421:10
 Lazio (KISHE) - SSC Napoli (KISER)0:221:10
 Torino FC (QUAVO) - ACF Fiorentina (INDRA13_27)4:221:10
 ACF Fiorentina (INDRA13_27) - AS Roma (YOSHI)1:121:20
 Torino FC (QUAVO) - Sassuolo (ZAZABAK)6:221:20
 Lazio (KISHE) - Atalanta BC (WALKER)0:021:20
 SSC Napoli (KISER) - Inter Milan (SUPERNOVA)2:021:20
 ACF Fiorentina (INDRA13_27) - Sassuolo (ZAZABAK)0:221:29
 Lazio (KISHE) - Juventus (SPURSMAX)0:321:30
 ACF Fiorentina (INDRA13_27) - Sassuolo (ZAZABAK)0:221:30
 SSC Napoli (KISER) - Atalanta BC (WALKER)1:221:30
 Torino FC (QUAVO) - AC Milan (SIMA)3:021:30
 Inter Milan (SUPERNOVA) - Lazio (KISHE)1:021:40
 Atalanta BC (WALKER) - Juventus (SPURSMAX)1:421:40
 AS Roma (YOSHI) - Torino FC (QUAVO)6:521:40
 Sassuolo (ZAZABAK) - AC Milan (SIMA)1:121:40
 Inter Milan (SUPERNOVA) - Lazio (KISHE)1:021:40
 AS Roma (YOSHI) - Torino FC (QUAVO)6:521:40
 Sassuolo (ZAZABAK) - AS Roma (YOSHI)1:321:49
 Atalanta BC (WALKER) - Inter Milan (SUPERNOVA)4:221:50
 SSC Napoli (KISER) - Juventus (SPURSMAX)2:421:50
 ACF Fiorentina (INDRA13_27) - AC Milan (SIMA)2:321:50
 SSC Napoli (KISER) - Lazio (KISHE)0:022:00
 AC Milan (SIMA) - AS Roma (YOSHI)2:222:00
 Juventus (SPURSMAX) - Inter Milan (SUPERNOVA)0:022:00
 ACF Fiorentina (INDRA13_27) - Torino FC (QUAVO)1:322:00
 AC Milan (SIMA) - AS Roma (YOSHI)2:222:00
 Juventus (SPURSMAX) - Inter Milan (SUPERNOVA)0:022:00
Soccer - eSports Battle - Italian Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio (NIKKITTA) - SSC Napoli (VETALMON)0:319:30
 Inter Milan (SLEZAINTIMA) - AC Milan (DANGERDIM77)2:019:30
 AC Milan (DANGERDIM77) - Lazio (NIKKITTA)0:219:42
 SSC Napoli (VETALMON) - Atalanta (HRUSCH)1:019:42
 Lazio (NIKKITTA) - Inter Milan (SLEZAINTIMA)0:019:54
 Atalanta (HRUSCH) - AC Milan (DANGERDIM77)2:219:54
 Inter Milan (SLEZAINTIMA) - Atalanta (HRUSCH)1:120:06
 AC Milan (DANGERDIM77) - SSC Napoli (VETALMON)0:120:06
 Atalanta (HRUSCH) - Lazio (NIKKITTA)2:120:18
 SSC Napoli (VETALMON) - Inter Milan (SLEZAINTIMA)1:220:18
 SSC Napoli (VETALMON) - Lazio (NIKKITTA)2:420:30
 AC Milan (DANGERDIM77) - Inter Milan (SLEZAINTIMA)1:120:30
 Lazio (NIKKITTA) - AC Milan (DANGERDIM77)3:120:42
 Atalanta (HRUSCH) - SSC Napoli (VETALMON)1:020:42
 Inter Milan (SLEZAINTIMA) - Lazio (NIKKITTA)0:020:54
 AC Milan (DANGERDIM77) - Atalanta (HRUSCH)2:120:54
 Atalanta (HRUSCH) - Inter Milan (SLEZAINTIMA)0:221:06
 SSC Napoli (VETALMON) - AC Milan (DANGERDIM77)2:221:06
 Lazio (NIKKITTA) - Atalanta (HRUSCH)0:121:18
 Inter Milan (SLEZAINTIMA) - SSC Napoli (VETALMON)1:121:18
Soccer - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (ARCOS)3:100:36
 Real Madrid (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (VRICO)2:200:36
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)4:000:47
 Paris Saint Germain (VRICO) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)0:400:47
 Real Madrid (SKROMNUY) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)5:101:00
 Paris Saint Germain (VRICO) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)2:101:00
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (SKROMNUY)2:001:12
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)0:201:12
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)2:101:23
 Real Madrid (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (ARCOS)0:001:23
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)2:001:36
 Paris Saint Germain (VRICO) - Real Madrid (SKROMNUY)0:001:36
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (ARCOS)1:401:48
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)0:201:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Glasgow Rangers (DESO)2:106:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:106:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester United (KARNEHSON)4:006:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:106:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester United (KARNEHSON)4:006:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Glasgow Rangers (DESO)2:106:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - AC Milan (VAL)3:106:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON)2:006:20
 Inter Milan (STALKER) - Paris Saint Germain (SAM)3:006:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON)2:006:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - AC Milan (VAL)3:106:20
 Inter Milan (STALKER) - Paris Saint Germain (SAM)3:006:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:106:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER)2:106:40
 Paris Saint Germain (SAM) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:106:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER)2:106:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:106:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:407:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Porto (ALEXX00000)1:207:00
 Glasgow Rangers (DESO) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:207:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Porto (ALEXX00000)1:207:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:407:00
 Glasgow Rangers (DESO) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:207:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY)5:207:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Glasgow Rangers (DESO)1:107:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:207:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY)5:207:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Glasgow Rangers (DESO)1:107:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:207:20
 AC Milan (VAL) - Paris Saint Germain (SAM)2:207:39
 Inter Milan (STALKER) - Manchester United (KARNEHSON)4:007:39
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Chelsea FC (SAMSON)2:107:39
 AC Milan (VAL) - Paris Saint Germain (SAM)2:207:40
 Inter Milan (STALKER) - Manchester United (KARNEHSON)4:007:40
 Manchester United (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:207:59
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Inter Milan (STALKER)0:307:59
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)3:407:59
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Inter Milan (STALKER)0:308:00
 Manchester United (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:208:00
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)3:308:19
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:208:19
 Glasgow Rangers (DESO) - Borussia Dortmund (TEOK)1:108:19
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)3:308:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Borussia Dortmund (TEOK)1:108:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:208:20
 Inter Milan (STALKER) - Glasgow Rangers (DESO)3:108:39
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:308:39
 Borussia Dortmund (TEOK) - CSKA Moscow (GARRY)5:108:39
 Inter Milan (STALKER) - Glasgow Rangers (DESO)3:108:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:308:40
 AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON)0:209:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:109:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Chelsea FC (SAMSON)1:209:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:109:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Chelsea FC (SAMSON)1:209:00
 AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON)0:209:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - AC Milan (VAL)2:209:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Paris Saint Germain (SAM)2:109:20
 Glasgow Rangers (DESO) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:509:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - AC Milan (VAL)2:209:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Paris Saint Germain (SAM)2:109:20
 Glasgow Rangers (DESO) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:509:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000)4:209:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Borussia Dortmund (TEOK)2:109:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)2:309:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000)4:209:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Borussia Dortmund (TEOK)2:109:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)2:309:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:210:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)2:310:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:210:00
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:210:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)2:310:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Manchester United (KARNEHSON)3:110:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:210:20
 AC Milan (VAL) - Glasgow Rangers (DESO)2:110:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Manchester United (KARNEHSON)3:110:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:210:20
 AC Milan (VAL) - Glasgow Rangers (DESO)2:110:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Chelsea FC (SAMSON)4:210:39
 Glasgow Rangers (DESO) - Paris Saint Germain (SAM)2:110:39
 CSKA Moscow (GARRY) - AC Milan (VAL)2:210:39
 Glasgow Rangers (DESO) - Paris Saint Germain (SAM)2:110:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Chelsea FC (SAMSON)4:210:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)5:411:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:311:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Inter Milan (STALKER)2:211:00
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)4:211:20
 AC Milan (VAL) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:211:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:411:20
 Paris Saint Germain (SAM) - CSKA Moscow (GARRY)1:311:39
 Manchester United (KARNEHSON) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)4:011:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Glasgow Rangers (DESO)2:111:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Paris Saint Germain (SAM)4:512:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON)0:312:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Manchester United (KARNEHSON)1:412:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Paris Saint Germain (SAM)4:512:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON)0:312:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Manchester United (KARNEHSON)1:412:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER)1:112:20
 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:412:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER)1:112:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - AC Milan (VAL)3:212:20
 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:412:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - AC Milan (VAL)3:212:20
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)2:112:40
 Paris Saint Germain (SAM) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:312:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Borussia Dortmund (TEOK)0:212:40
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)2:112:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Borussia Dortmund (TEOK)0:212:40
 Paris Saint Germain (SAM) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:312:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Glasgow Rangers (DESO)2:213:00
 Manchester United (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY)3:213:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:113:00
 Manchester United (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY)3:213:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)2:313:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)4:313:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Chelsea FC (SAMSON)3:013:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)4:313:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)2:313:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Paris Saint Germain (SAM)4:213:39
 Borussia Dortmund (TEOK) - AC Milan (VAL)0:013:39
 Inter Milan (STALKER) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)4:113:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Paris Saint Germain (SAM)4:213:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - AC Milan (VAL)0:013:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Borussia Dortmund (TEOK)1:214:00
 AC Milan (VAL) - Inter Milan (STALKER)0:214:00
 Chelsea FC (SAMSON) - FC Porto (ALEXX00000)2:414:00
 Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:514:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:314:20
 Glasgow Rangers (DESO) - CSKA Moscow (GARRY)3:114:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:115:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:115:00
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)3:215:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - SSC Napoli (GOSAS)6:315:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK)4:015:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)0:015:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)4:215:40
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:215:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:315:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)5:216:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:116:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)0:116:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:216:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Juventus Turin (BEN)1:116:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manchester City (SONEVIQUE)2:316:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)2:116:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:216:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Real Madrid (MAVERIK)3:016:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:417:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:417:00
 Liverpool FC (TANTO) - SSC Napoli (GOSAS)0:117:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:217:20
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:117:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:217:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:317:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:117:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN)2:317:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Manchester City (SONEVIQUE)0:118:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:018:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Liverpool FC (TANTO)1:318:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - SSC Napoli (GOSAS)0:318:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)2:118:20
 Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:318:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:418:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:018:40
 Juventus Turin (BEN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:018:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:319:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:219:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)3:119:00
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:219:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)0:219:20
 SSC Napoli (GOSAS) - FC Barcelona (KARETSOS4)4:219:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)3:019:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO)1:019:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:319:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)8:420:00
 Juventus Turin (BEN) - SSC Napoli (GOSAS)3:020:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:120:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:220:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:320:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:120:20
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:120:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)1:120:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:220:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:021:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:021:00
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)1:121:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - SSC Napoli (GOSAS)0:221:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Real Madrid (MAVERIK)4:021:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)5:421:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:621:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:421:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:021:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:222:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)3:222:00
 Liverpool FC (TANTO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:122:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (SKROMNUY)0:404:30
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (VRICO)0:004:30
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (SKROMNUY)0:404:30
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (VRICO)0:004:30
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:404:41
 Liverpool FC (VRICO) - Real Madrid (ARCOS)0:104:41
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:404:42
 Real Madrid (ARCOS) - FC Barcelona (SKROMNUY)1:004:54
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:404:54
 Real Madrid (ARCOS) - FC Barcelona (SKROMNUY)1:004:54
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Real Madrid (ARCOS)1:105:06
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Liverpool FC (VRICO)1:105:06
 Real Madrid (ARCOS) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:005:17
 Liverpool FC (VRICO) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:005:17
 Real Madrid (ARCOS) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)1:005:18
 Liverpool FC (VRICO) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:005:18
 Liverpool FC (VRICO) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)3:105:30
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)1:105:30
 Liverpool FC (VRICO) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)3:105:30
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)1:105:30
 Real Madrid (ARCOS) - Liverpool FC (VRICO)0:105:42
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (SKROMNUY)1:105:42
 Real Madrid (ARCOS) - Liverpool FC (VRICO)0:105:42
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS)0:005:53
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:53
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS)0:005:54
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:54
 Real Madrid (ARCOS) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:006:06
 Liverpool FC (VRICO) - FC Barcelona (SKROMNUY)0:006:06
 Real Madrid (ARCOS) - Manchester CITY (LAIKINGDAST)0:006:06
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS)2:306:18
 Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (VRICO)2:006:18
 Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS)2:306:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)0:102:30
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)0:002:30
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)0:102:30
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)0:002:30
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)2:502:42
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - FC Porto (ARCOS)1:002:42
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)2:502:42
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - FC Porto (ARCOS)1:002:42
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:002:53
 FC Porto (ARCOS) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)1:002:53
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:002:54
 FC Porto (ARCOS) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)1:002:54
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)1:103:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Porto (ARCOS)0:203:06
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)1:103:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Porto (ARCOS)0:203:06
 FC Porto (ARCOS) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:18
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:103:18
 FC Porto (ARCOS) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:18
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)1:103:18
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)3:103:29
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)1:003:29
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)3:103:30
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)1:003:30
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)3:003:42
 FC Porto (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)3:103:42
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)3:003:42
 FC Porto (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)3:103:42
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:54
 Ajax Amsterdam (SKROMNUY) - FC Porto (ARCOS)5:103:54
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:54
 FC Porto (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)2:104:05
 Bayer 04 Leverkusen (VRICO) - Ajax Amsterdam (SKROMNUY)0:204:05
 FC Porto (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)2:104:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)0:304:18
 Manchester United (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (ARCOS)2:004:18
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (VRICO)0:304:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton (SPECIALIST) - Getafe (AVENTON)4:304:00
 AS Roma (VEEP) - FC Porto (BAPHOMET)2:104:00
 CSKA Moscow (UNIVERSALPRO) - Feyenoord (KLEXTER)2:404:00
 AS Roma (VEEP) - FC Porto (BAPHOMET)2:104:00
 CSKA Moscow (UNIVERSALPRO) - Braga (ALBACK)2:204:09
 PSV (MILLER) - Feyenoord (KLEXTER)5:004:10
 AS Roma (VEEP) - Getafe (AVENTON)2:104:10
 Borussia Monchengladbach (OOLANCER) - FC Porto (BAPHOMET)0:004:10
 FC Porto (BAPHOMET) - Wolverhampton (SPECIALIST)0:304:20
 PSV (MILLER) - CSKA Moscow (UNIVERSALPRO)2:204:20
 Borussia Monchengladbach (OOLANCER) - AS Roma (VEEP)1:004:20
 Wolverhampton (SPECIALIST) - AS Roma (VEEP)1:004:30
 Borussia Monchengladbach (OOLANCER) - Getafe (AVENTON)5:004:30
 Dynamo Kyiv (SKRIPP) - PSV (MILLER)0:104:40
 Wolverhampton (SPECIALIST) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)1:104:40
 Feyenoord (KLEXTER) - Braga (ALBACK)2:104:40
 FC Porto (BAPHOMET) - Getafe (AVENTON)1:304:40
 Braga (ALBACK) - Dynamo Kyiv (SKRIPP)0:504:50
 FC Porto (BAPHOMET) - AS Roma (VEEP)3:304:50
 Braga (ALBACK) - Dynamo Kyiv (SKRIPP)0:504:50
 Feyenoord (KLEXTER) - CSKA Moscow (UNIVERSALPRO)1:004:50
 Getafe (AVENTON) - Wolverhampton (SPECIALIST)3:104:50
 FC Porto (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)2:304:59
 Feyenoord (KLEXTER) - PSV (MILLER)0:204:59
 FC Porto (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)2:305:00
 Braga (ALBACK) - CSKA Moscow (UNIVERSALPRO)3:105:00
 Getafe (AVENTON) - AS Roma (VEEP)0:205:00
 Feyenoord (KLEXTER) - PSV (MILLER)0:205:00
 CSKA Moscow (UNIVERSALPRO) - PSV (MILLER)0:105:10
 Wolverhampton (SPECIALIST) - FC Porto (BAPHOMET)0:105:10
 AS Roma (VEEP) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)1:205:10
 Dynamo Kyiv (SKRIPP) - Feyenoord (KLEXTER)4:005:10
 Braga (ALBACK) - PSV (MILLER)0:205:20
 CSKA Moscow (UNIVERSALPRO) - Dynamo Kyiv (SKRIPP)1:405:20
 Getafe (AVENTON) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)0:405:20
 AS Roma (VEEP) - Wolverhampton (SPECIALIST)1:205:20
 Braga (ALBACK) - Feyenoord (KLEXTER)4:505:30
 Borussia Monchengladbach (OOLANCER) - Wolverhampton (SPECIALIST)5:105:30
 PSV (MILLER) - Dynamo Kyiv (SKRIPP)0:105:30
 Getafe (AVENTON) - FC Porto (BAPHOMET)3:005:30
 Sporting (WALKER) - Celtic (JENKO)2:113:00
 Basaksehir (SIMA) - KAA Gent (DIMQAA)0:213:00
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - Lazio (BOBBY)3:013:00
 FC Sevilla (VITO) - Bayer 04 Leverkusen (COOL_J)2:113:00
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - Lazio (BOBBY)3:013:00
 Inter (CORVIN) - Bayer 04 Leverkusen (COOL_J)6:013:09
 FC Sevilla (VITO) - Lazio (BOBBY)0:113:09
 Sporting (WALKER) - KAA Gent (DIMQAA)4:113:10
 Inter (CORVIN) - Bayer 04 Leverkusen (COOL_J)6:013:10
 Shakhtar Donetsk (PRAYM) - Celtic (JENKO)3:113:10
 FC Sevilla (VITO) - Lazio (BOBBY)0:113:10
 Shakhtar Donetsk (PRAYM) - Sporting (WALKER)1:013:20
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - Manchester United (FORCEMAJOR!)0:413:20
 Celtic (JENKO) - Basaksehir (SIMA)1:313:20
 Inter (CORVIN) - FC Sevilla (VITO)2:213:20
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - Manchester United (FORCEMAJOR!)0:413:20
 Inter (CORVIN) - FC Sevilla (VITO)2:213:20
 Basaksehir (SIMA) - Sporting (WALKER)0:113:30
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - FC Sevilla (VITO)3:013:30
 Shakhtar Donetsk (PRAYM) - KAA Gent (DIMQAA)0:113:30
 Inter (CORVIN) - Lazio (BOBBY)2:013:30
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - FC Sevilla (VITO)3:013:30
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - Inter (CORVIN)2:313:39
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - Lazio (BOBBY)3:313:39
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - Inter (CORVIN)2:313:40
 Basaksehir (SIMA) - Shakhtar Donetsk (PRAYM)2:313:40
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - Lazio (BOBBY)3:313:40
 Celtic (JENKO) - KAA Gent (DIMQAA)1:113:40
 Celtic (JENKO) - Sporting (WALKER)2:313:50
 Lazio (BOBBY) - Manchester United (FORCEMAJOR!)2:013:50
 Celtic (JENKO) - Sporting (WALKER)2:313:50
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - FC Sevilla (VITO)1:013:50
 KAA Gent (DIMQAA) - Basaksehir (SIMA)2:013:50
 Lazio (BOBBY) - Manchester United (FORCEMAJOR!)2:013:50
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - FC Sevilla (VITO)1:013:50
 Bayer 04 Leverkusen (COOL_J) - Inter (CORVIN)0:714:00
 Lazio (BOBBY) - FC Sevilla (VITO)3:114:00
 Celtic (JENKO) - Shakhtar Donetsk (PRAYM)1:014:00
 Manchester United (FORCEMAJOR!) - Bayer 04 Leverkusen (COOL_J)1:114:10
 FC Sevilla (VITO) - Inter (CORVIN)2:414:10
 Basaksehir (SIMA) - Celtic (JENKO)1:314:10
 FC Sevilla (VITO) - Manchester United (FORCEMAJOR!)0:314:20
 Shakhtar Donetsk (PRAYM) - Basaksehir (SIMA)3:114:30
 Lazio (BOBBY) - Bayer 04 Leverkusen (COOL_J)0:214:30
 Inter (CORVIN) - Manchester United (FORCEMAJOR!)3:114:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace (SIMA) - Bournemouth (DIMQAA)1:108:00
 Southampton (WALKER) - Aston Villa (JENKO)4:108:00
 Southampton (WALKER) - Bournemouth (DIMQAA)2:008:10
 Newcastle United (PRAYM) - Aston Villa (JENKO)3:008:10
 Arsenal FC (CORVIN) - Tottenham Hotspur (COOL_J)3:008:10
 Liverpool FC (VITO) - Manchester United (BOBBY)0:208:10
 Newcastle United (PRAYM) - Aston Villa (JENKO)3:008:10
 Newcastle United (PRAYM) - Southampton (WALKER)3:108:20
 Aston Villa (JENKO) - Crystal Palace (SIMA)0:208:20
 Newcastle United (PRAYM) - Bournemouth (DIMQAA)1:008:30
 Crystal Palace (SIMA) - Southampton (WALKER)3:208:30
 Arsenal FC (CORVIN) - Manchester United (BOBBY)2:208:30
 Manchester City (FORCEMAJOR!) - Liverpool FC (VITO)1:008:30
 Crystal Palace (SIMA) - Southampton (WALKER)3:208:30
 Crystal Palace (SIMA) - Newcastle United (PRAYM)0:008:40
 Aston Villa (JENKO) - Bournemouth (DIMQAA)1:308:40
 Manchester United (BOBBY) - Manchester City (FORCEMAJOR!)1:308:50
 Bournemouth (DIMQAA) - Crystal Palace (SIMA)4:208:50
 Aston Villa (JENKO) - Southampton (WALKER)2:408:50
 Manchester United (BOBBY) - Manchester City (FORCEMAJOR!)1:308:50
 Aston Villa (JENKO) - Southampton (WALKER)2:408:50
 Bournemouth (DIMQAA) - Crystal Palace (SIMA)4:208:50
 Aston Villa (JENKO) - Newcastle United (PRAYM)1:209:00
 Bournemouth (DIMQAA) - Southampton (WALKER)3:509:00
 Liverpool FC (VITO) - Arsenal FC (CORVIN)0:209:09
 Crystal Palace (SIMA) - Aston Villa (JENKO)2:009:09
 Southampton (WALKER) - Newcastle United (PRAYM)1:209:10
 Crystal Palace (SIMA) - Aston Villa (JENKO)2:009:10
 Manchester United (BOBBY) - Arsenal FC (CORVIN)2:509:20
 Southampton (WALKER) - Crystal Palace (SIMA)1:109:20
 Bournemouth (DIMQAA) - Newcastle United (PRAYM)0:009:20
 Manchester United (BOBBY) - Tottenham Hotspur (COOL_J)2:109:29
 Bournemouth (DIMQAA) - Aston Villa (JENKO)2:109:29
 Newcastle United (PRAYM) - Crystal Palace (SIMA)2:009:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier (ZAZABAK) - Stade Rennais (QUAVO)0:215:30
 AS Monaco (WALKER) - Marseille (KISHE)2:015:30
 Losc Lille (SPURSMAX) - Marseille (KISHE)2:215:40
 Saint Etienne (SIMA) - Stade Rennais (QUAVO)0:215:40
 Saint Etienne (SIMA) - Montpellier (ZAZABAK)2:115:49
 Marseille (KISHE) - Lyon (SUPERNOVA)1:215:49
 Losc Lille (SPURSMAX) - AS Monaco (WALKER)0:115:50
 Marseille (KISHE) - Lyon (SUPERNOVA)1:215:50
 Saint Etienne (SIMA) - Montpellier (ZAZABAK)2:115:50
 Stade Rennais (QUAVO) - Girondins Bourdeux (YOSHI)2:115:50
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Montpellier (ZAZABAK)1:116:00
 Lyon (SUPERNOVA) - AS Monaco (WALKER)0:116:00
 Losc Lille (SPURSMAX) - Paris Saint Germain (KISER)2:416:00
 Marseille (KISHE) - Paris Saint Germain (KISER)1:216:09
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Saint Etienne (SIMA)6:016:10
 Lyon (SUPERNOVA) - Losc Lille (SPURSMAX)1:116:10
 Marseille (KISHE) - AS Monaco (WALKER)1:316:20
 Stade Rennais (QUAVO) - Montpellier (ZAZABAK)2:016:20
 Paris Saint Germain (KISER) - AS Monaco (WALKER)1:516:30
 Marseille (KISHE) - Losc Lille (SPURSMAX)2:316:30
 Stade Rennais (QUAVO) - Saint Etienne (SIMA)1:316:30
 AS Monaco (WALKER) - Losc Lille (SPURSMAX)2:116:39
 Lyon (SUPERNOVA) - Marseille (KISHE)3:116:39
 AS Monaco (WALKER) - Losc Lille (SPURSMAX)2:116:40
 Girondins Bourdeux (YOSHI) - Stade Rennais (QUAVO)0:316:40
 Montpellier (ZAZABAK) - Saint Etienne (SIMA)2:216:40
 Montpellier (ZAZABAK) - Girondins Bourdeux (YOSHI)1:416:50
 Paris Saint Germain (KISER) - Losc Lille (SPURSMAX)2:416:50
 AS Monaco (WALKER) - Lyon (SUPERNOVA)3:116:50
 OGC Nice (INDRA13_27) - Saint Etienne (SIMA)1:116:50
 AS Monaco (WALKER) - Lyon (SUPERNOVA)3:116:50
 Paris Saint Germain (KISER) - Losc Lille (SPURSMAX)2:416:50
 Paris Saint Germain (KISER) - Marseille (KISHE)5:017:00
 Saint Etienne (SIMA) - Girondins Bourdeux (YOSHI)2:017:00
 Losc Lille (SPURSMAX) - Lyon (SUPERNOVA)3:317:00
 OGC Nice (INDRA13_27) - Stade Rennais (QUAVO)1:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (KLEXTER) - Borussia Monchengladbach (MILLER)1:200:00
 FC Koln (AVENTON) - VfL Wolfsburg (VEEP)1:200:00
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - Hoffenheim (OOLANCER)0:200:00
 Bayer 04 Leverkusen (KLEXTER) - Borussia Monchengladbach (MILLER)1:200:00
 Eintracht Frankfurt (BAPHOMET) - Hoffenheim (OOLANCER)0:200:00
 RB Leipzig (UNIVERSALPRO) - Borussia Monchengladbach (MILLER)2:100:09
 Borussia Dortmund (SKRIPP) - Bayer 04 Leverkusen (KLEXTER)1:000:09
 VfL Wolfsburg (VEEP) - Hoffenheim (OOLANCER)1:100:10
 Werder Bremen (SPECIALIST) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)3:000:10
 FC Koln (AVENTON) - Hoffenheim (OOLANCER)1:200:20
 FC Bayern Munich (ALBACK) - Borussia Monchengladbach (MILLER)1:100:20
 RB Leipzig (UNIVERSALPRO) - Borussia Dortmund (SKRIPP)0:600:20
 VfL Wolfsburg (VEEP) - Werder Bremen (SPECIALIST)0:100:20
 FC Bayern Munich (ALBACK) - Bayer 04 Leverkusen (KLEXTER)2:000:29
 Borussia Monchengladbach (MILLER) - Borussia Dortmund (SKRIPP)2:300:29
 Hoffenheim (OOLANCER) - Werder Bremen (SPECIALIST)4:000:30
 FC Koln (AVENTON) - Eintracht Frankfurt (BAPHOMET)2:100:30
 Borussia Monchengladbach (MILLER) - Borussia Dortmund (SKRIPP)2:300:30
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)2:222:59
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Dortmund (ALBACK)1:222:59
 VfL Wolfsburg (VEEP) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)1:123:00
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Dortmund (ALBACK)1:223:00
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)2:223:00
 Werder Bremen (SPECIALIST) - FC Koln (AVENTON)2:023:00
 Eintracht Frankfurt (INDRA13_27) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)1:323:10
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Borussia Dortmund (ALBACK)2:123:10
 RB Leipzig (FRIC) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)0:123:10
 VfL Wolfsburg (VEEP) - FC Koln (AVENTON)0:223:10
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - Werder Bremen (SPECIALIST)1:123:20
 Eintracht Frankfurt (INDRA13_27) - VfL Wolfsburg (VEEP)0:123:20
 Borussia Monchengladbach (FLESHKA77) - FC Bayern Munich (KLEXTER)3:023:20
 RB Leipzig (FRIC) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)0:423:20
 Eintracht Frankfurt (INDRA13_27) - FC Koln (AVENTON)0:423:30
 RB Leipzig (FRIC) - Borussia Dortmund (ALBACK)1:123:30
 Werder Bremen (SPECIALIST) - VfL Wolfsburg (VEEP)0:123:30
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)0:223:30
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - RB Leipzig (FRIC)1:223:40
 Borussia Monchengladbach (FLESHKA77) - Borussia Dortmund (ALBACK)2:023:40
 Werder Bremen (SPECIALIST) - Eintracht Frankfurt (INDRA13_27)3:123:40
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - FC Koln (AVENTON)0:123:40
 FC Koln (AVENTON) - Werder Bremen (SPECIALIST)1:123:50
 Borussia Monchengladbach (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)1:123:50
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (VEEP)0:023:50
 Borussia Dortmund (ALBACK) - FC Bayern Munich (KLEXTER)1:023:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (VEEP) - Atletico Madrid (BAPHOMET)1:401:30
 Barcelona (SKRIPP) - Juventus (ALBACK)3:101:30
 Liverpool FC (MILLER) - Paris Saint Germain (KLEXTER)1:101:40
 Manchester City (OOLANCER) - Atletico Madrid (BAPHOMET)5:101:40
 SSC Napoli (VEEP) - Borussia Dortmund (AVENTON)2:201:40
 Atletico Madrid (BAPHOMET) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)1:301:50
 Liverpool FC (MILLER) - Juventus (ALBACK)2:001:59
 Barcelona (SKRIPP) - FC Bayern Munich (UNIVERSALPRO)1:101:59
 Barcelona (SKRIPP) - Liverpool FC (MILLER)1:102:10
 Atletico Madrid (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (AVENTON)0:202:10
 Atletico Madrid (BAPHOMET) - SSC Napoli (VEEP)2:302:19
 Borussia Dortmund (AVENTON) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)3:002:19
 Atletico Madrid (BAPHOMET) - SSC Napoli (VEEP)2:302:20
 Atletico Madrid (BAPHOMET) - Manchester City (OOLANCER)1:202:30
 SSC Napoli (VEEP) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)1:202:50
 Borussia Dortmund (AVENTON) - Manchester City (OOLANCER)3:102:50
 SSC Napoli (VEEP) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)1:202:50
 Juventus (ALBACK) - Liverpool FC (MILLER)0:202:50
 Liverpool FC (MILLER) - Barcelona (SKRIPP)4:403:00
 Manchester City (OOLANCER) - Tottenham Hotspur (SPECIALIST)0:103:00
 Borussia Dortmund (AVENTON) - Atletico Madrid (BAPHOMET)4:203:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Levante (WALKER) - Alaves (JENKO)6:010:30
 Real Madrid (VITO) - Atletico Madrid (COOL_J)2:210:30
 Real Valladolid (SIMA) - RCD Espanyol (DIMQAA)0:110:30
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - CF Valencia (BOBBY)1:210:30
 Real Madrid (VITO) - CF Valencia (BOBBY)1:010:40
 UD Levante (WALKER) - RCD Espanyol (DIMQAA)2:110:40
 FC Barcelona (CORVIN) - Atletico Madrid (COOL_J)3:010:40
 RC Celta De Vigo (PRAYM) - Alaves (JENKO)2:110:40
 FC Barcelona (CORVIN) - Real Madrid (VITO)6:010:50
 RC Celta De Vigo (PRAYM) - UD Levante (WALKER)2:010:50
 Alaves (JENKO) - Real Valladolid (SIMA)1:310:50
 Atletico Madrid (COOL_J) - FC Sevilla (FORCEMAJOR)1:110:50
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - Real Madrid (VITO)1:110:59
 FC Barcelona (CORVIN) - CF Valencia (BOBBY)3:210:59
 RC Celta De Vigo (PRAYM) - RCD Espanyol (DIMQAA)1:211:00
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - Real Madrid (VITO)1:111:00
 Real Valladolid (SIMA) - UD Levante (WALKER)0:011:00
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - FC Barcelona (CORVIN)1:511:10
 Atletico Madrid (COOL_J) - CF Valencia (BOBBY)2:511:10
 Real Valladolid (SIMA) - RC Celta De Vigo (PRAYM)1:211:10
 Alaves (JENKO) - RCD Espanyol (DIMQAA)1:511:10
 Atletico Madrid (COOL_J) - CF Valencia (BOBBY)2:511:10
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - FC Barcelona (CORVIN)1:511:10
 Alaves (JENKO) - UD Levante (WALKER)0:311:19
 Atletico Madrid (COOL_J) - Real Madrid (VITO)3:311:19
 CF Valencia (BOBBY) - FC Sevilla (FORCEMAJOR)0:211:20
 RCD Espanyol (DIMQAA) - Real Valladolid (SIMA)3:011:20
 Alaves (JENKO) - UD Levante (WALKER)0:311:20
 RCD Espanyol (DIMQAA) - UD Levante (WALKER)0:211:30
 Atletico Madrid (COOL_J) - FC Barcelona (CORVIN)0:211:30
 Alaves (JENKO) - RC Celta De Vigo (PRAYM)0:211:30
 CF Valencia (BOBBY) - Real Madrid (VITO)3:011:30
 Atletico Madrid (COOL_J) - FC Barcelona (CORVIN)0:211:30
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - Atletico Madrid (COOL_J)0:011:39
 Real Madrid (VITO) - FC Barcelona (CORVIN)3:411:40
 UD Levante (WALKER) - RC Celta De Vigo (PRAYM)4:111:40
 Real Valladolid (SIMA) - Alaves (JENKO)1:011:40
 FC Sevilla (FORCEMAJOR) - Atletico Madrid (COOL_J)0:011:40
 UD Levante (WALKER) - Real Valladolid (SIMA)1:011:50
 CF Valencia (BOBBY) - FC Barcelona (CORVIN)1:411:50
 RCD Espanyol (DIMQAA) - RC Celta De Vigo (PRAYM)1:311:50
 Real Madrid (VITO) - FC Sevilla (FORCEMAJOR)2:311:50
 FC Barcelona (CORVIN) - FC Sevilla (FORCEMAJOR)3:312:00
 CF Valencia (BOBBY) - Atletico Madrid (COOL_J)1:012:00
 RC Celta De Vigo (PRAYM) - Real Valladolid (SIMA)1:112:00
 RCD Espanyol (DIMQAA) - Alaves (JENKO)4:012:00
 FC Barcelona (CORVIN) - FC Sevilla (FORCEMAJOR)3:312:00
 CF Valencia (BOBBY) - Atletico Madrid (COOL_J)1:012:00
 RCD Espanyol (DIMQAA) - Alaves (JENKO)4:012:00
 RC Celta De Vigo (PRAYM) - Real Valladolid (SIMA)1:112:00
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leon - CF America1:022:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (VRICO)3:000:00
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Real Madrid (SKROMNUY)2:300:00
 Real Madrid (SKROMNUY) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)2:000:12
 Paris Saint Germain (VRICO) - Tottenham Hotspur (ARCOS)3:300:12
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - Real Madrid (SKROMNUY)1:100:24
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)1:200:24
 Real Madrid (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (VRICO)2:200:36
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (ARCOS)3:100:36
 Paris Saint Germain (VRICO) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)0:400:48
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)4:000:48
 Paris Saint Germain (VRICO) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)2:101:00
 Real Madrid (SKROMNUY) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)5:101:00
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (SKROMNUY)2:001:12
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)0:201:12
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT)2:101:24
 Real Madrid (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (ARCOS)0:001:24
 Tottenham Hotspur (ARCOS) - Bayern Munich (LAIKINGDAST)2:001:36
 Paris Saint Germain (VRICO) - Real Madrid (SKROMNUY)0:001:36
 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (ARCOS)1:401:48
 Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)0:201:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germany (NIKKITTA) - Belgium (VETALMON)3:013:00
 France (SLEZAINTIMA) - Spain (DANGERDIM77)0:013:00
 Spain (DANGERDIM77) - Germany (NIKKITTA)0:213:12
 Belgium (VETALMON) - Portugal (HRUSCH)1:113:12
 Portugal (HRUSCH) - Spain (DANGERDIM77)1:113:23
 Germany (NIKKITTA) - France (SLEZAINTIMA)1:113:24
 Portugal (HRUSCH) - Spain (DANGERDIM77)1:113:24
 Spain (DANGERDIM77) - Belgium (VETALMON)0:213:36
 France (SLEZAINTIMA) - Portugal (HRUSCH)2:013:36
 Spain (DANGERDIM77) - Belgium (VETALMON)0:213:36
 Belgium (VETALMON) - France (SLEZAINTIMA)2:213:48
 Portugal (HRUSCH) - Germany (NIKKITTA)0:013:48
 Belgium (VETALMON) - France (SLEZAINTIMA)2:213:48
 Spain (DANGERDIM77) - France (SLEZAINTIMA)1:213:59
 Belgium (VETALMON) - Germany (NIKKITTA)1:114:00
 Spain (DANGERDIM77) - France (SLEZAINTIMA)1:214:00
 Germany (NIKKITTA) - Spain (DANGERDIM77)1:114:12
 Portugal (HRUSCH) - Belgium (VETALMON)0:114:12
 France (SLEZAINTIMA) - Germany (NIKKITTA)0:014:24
 Spain (DANGERDIM77) - Portugal (HRUSCH)1:114:24
 Portugal (HRUSCH) - France (SLEZAINTIMA)1:014:35
 Belgium (VETALMON) - Spain (DANGERDIM77)1:314:35
 Portugal (HRUSCH) - France (SLEZAINTIMA)1:014:36
 Germany (NIKKITTA) - Portugal (HRUSCH)0:214:48
 France (SLEZAINTIMA) - Belgium (VETALMON)0:314:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (SLEZAINTIMA) - CF Valencia (DANGERDIM77)2:115:00
 Ajax (NIKKITTA) - Bayer 04 Leverkusen (VETALMON)1:315:00
 CF Valencia (DANGERDIM77) - Ajax (NIKKITTA)1:015:12
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - Manchester United (HRUSCH)0:315:12
 Ajax (NIKKITTA) - FC Porto (SLEZAINTIMA)2:015:24
 Manchester United (HRUSCH) - CF Valencia (DANGERDIM77)0:115:24
 FC Porto (SLEZAINTIMA) - Manchester United (HRUSCH)1:115:36
 CF Valencia (DANGERDIM77) - Bayer 04 Leverkusen (VETALMON)1:215:36
 FC Porto (SLEZAINTIMA) - Manchester United (HRUSCH)1:115:36
 Manchester United (HRUSCH) - Ajax (NIKKITTA)3:115:48
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - FC Porto (SLEZAINTIMA)0:115:48
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - Ajax (NIKKITTA)0:016:00
 CF Valencia (DANGERDIM77) - FC Porto (SLEZAINTIMA)2:016:00
 Ajax (NIKKITTA) - CF Valencia (DANGERDIM77)0:016:12
 Manchester United (HRUSCH) - Bayer 04 Leverkusen (VETALMON)0:216:12
 FC Porto (SLEZAINTIMA) - Ajax (NIKKITTA)1:116:24
 CF Valencia (DANGERDIM77) - Manchester United (HRUSCH)2:216:24
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - CF Valencia (DANGERDIM77)1:016:36
 Manchester United (HRUSCH) - FC Porto (SLEZAINTIMA)3:016:36
 Ajax (NIKKITTA) - Manchester United (HRUSCH)2:016:48
 FC Porto (SLEZAINTIMA) - Bayer 04 Leverkusen (VETALMON)1:416:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (NIKKITTA) - Manchester City (VETALMON)1:017:30
 Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA) - FC Barcelona (DANGERDIM77)3:117:30
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Real Madrid (NIKKITTA)3:017:42
 Manchester City (VETALMON) - Liverpool (HRUSCH)1:217:42
 Real Madrid (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA)1:117:54
 Liverpool (HRUSCH) - FC Barcelona (DANGERDIM77)1:117:54
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Manchester City (VETALMON)1:118:06
 Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA) - Liverpool (HRUSCH)0:118:06
 Liverpool (HRUSCH) - Real Madrid (NIKKITTA)2:218:18
 Manchester City (VETALMON) - Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA)0:018:18
 Manchester City (VETALMON) - Real Madrid (NIKKITTA)2:218:30
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA)0:018:30
 Real Madrid (NIKKITTA) - FC Barcelona (DANGERDIM77)0:418:42
 Liverpool (HRUSCH) - Manchester City (VETALMON)2:118:42
 Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA) - Real Madrid (NIKKITTA)1:218:54
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Liverpool (HRUSCH)2:118:54
 Manchester City (VETALMON) - FC Barcelona (DANGERDIM77)0:019:06
 Liverpool (HRUSCH) - Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA)2:019:06
 Real Madrid (NIKKITTA) - Liverpool (HRUSCH)0:019:18
 Paris Saint Germain (SLEZAINTIMA) - Manchester City (VETALMON)1:219:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (LOMIK) - Paris Saint Germain (PLEVIS)2:210:30
 Bayern Munich (KODAK) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)0:210:30
 Paris Saint Germain (PLEVIS) - Real Madrid (JKEY)0:310:42
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - SSC Napoli (LOMIK)1:010:42
 SSC Napoli (LOMIK) - Bayern Munich (KODAK)1:410:54
 Real Madrid (JKEY) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)2:110:54
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Paris Saint Germain (PLEVIS)2:111:06
 Bayern Munich (KODAK) - Real Madrid (JKEY)0:011:06
 Real Madrid (JKEY) - SSC Napoli (LOMIK)1:011:18
 Paris Saint Germain (PLEVIS) - Bayern Munich (KODAK)0:311:18
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Bayern Munich (KODAK)1:111:30
 Paris Saint Germain (PLEVIS) - SSC Napoli (LOMIK)3:011:30
 Real Madrid (JKEY) - Paris Saint Germain (PLEVIS)2:211:42
 SSC Napoli (LOMIK) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)1:211:42
 Bayern Munich (KODAK) - SSC Napoli (LOMIK)0:011:53
 Tottenham Hotspur (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)3:011:53
 Bayern Munich (KODAK) - SSC Napoli (LOMIK)0:011:54
 Paris Saint Germain (PLEVIS) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)0:212:06
 Real Madrid (JKEY) - Bayern Munich (KODAK)0:112:06
 Paris Saint Germain (PLEVIS) - Tottenham Hotspur (D1PSEN)0:212:06
 Real Madrid (JKEY) - Bayern Munich (KODAK)0:112:06
 SSC Napoli (LOMIK) - Real Madrid (JKEY)2:312:18
 Bayern Munich (KODAK) - Paris Saint Germain (PLEVIS)1:012:18
 SSC Napoli (LOMIK) - Real Madrid (JKEY)2:312:18
 Bayern Munich (KODAK) - Paris Saint Germain (PLEVIS)1:012:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)1:122:00
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (VRICO)0:022:00
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT)3:122:12
 Manchester United (VRICO) - Arsenal FC (ARCOS)0:122:12
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)2:122:24
 Arsenal FC (ARCOS) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)1:122:24
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Manchester United (VRICO)0:422:36
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Arsenal FC (ARCOS)2:022:36
 Arsenal FC (ARCOS) - Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT)2:022:48
 Manchester United (VRICO) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:022:48
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:123:00
 Manchester United (VRICO) - Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT)2:123:00
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)3:123:12
 Arsenal FC (ARCOS) - Manchester United (VRICO)1:123:12
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)3:123:12
 Arsenal FC (ARCOS) - Manchester United (VRICO)1:123:12
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT)1:123:24
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Arsenal FC (ARCOS)2:023:24
 Manchester United (VRICO) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)3:123:35
 Arsenal FC (ARCOS) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:223:35
 Manchester United (VRICO) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)3:123:36
 Arsenal FC (ARCOS) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:223:36
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (ARCOS)0:123:48
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)0:123:48
 Manchester City (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (ARCOS)0:123:48
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)0:123:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow (KODAK) - CSKA Moscow (D1PSEN)0:008:30
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Lokomotiv Moscow (PLEVIS)0:008:30
 Lokomotiv Moscow (PLEVIS) - Dynamo Kyiv (JKEY)2:108:42
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)1:008:42
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Spartak Moscow (KODAK)0:008:53
 Dynamo Kyiv (JKEY) - CSKA Moscow (D1PSEN)1:008:53
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Spartak Moscow (KODAK)0:008:54
 Dynamo Kyiv (JKEY) - CSKA Moscow (D1PSEN)1:008:54
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Lokomotiv Moscow (PLEVIS)4:109:06
 Spartak Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (JKEY)2:009:06
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Lokomotiv Moscow (PLEVIS)4:109:06
 Dynamo Kyiv (JKEY) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)2:009:18
 Lokomotiv Moscow (PLEVIS) - Spartak Moscow (KODAK)0:109:18
 Dynamo Kyiv (JKEY) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)2:009:18
 Lokomotiv Moscow (PLEVIS) - Spartak Moscow (KODAK)0:109:18
 Lokomotiv Moscow (PLEVIS) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)1:009:30
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Spartak Moscow (KODAK)2:309:30
 Dynamo Kyiv (JKEY) - Lokomotiv Moscow (PLEVIS)2:009:42
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - CSKA Moscow (D1PSEN)1:209:42
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (JKEY)3:109:54
 Spartak Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)3:309:54
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (JKEY)3:109:54
 Dynamo Kyiv (JKEY) - Spartak Moscow (KODAK)2:010:06
 Lokomotiv Moscow (PLEVIS) - CSKA Moscow (D1PSEN)0:310:06
 Spartak Moscow (KODAK) - Lokomotiv Moscow (PLEVIS)0:110:18
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Dynamo Kyiv (JKEY)1:110:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rub FC Kazan - TES Tundra4:212:09
 PWR Pele Warriors - Westcoastunt3:112:34
Starcraft 2 - Wardi TV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elazer - Innovation0:314:00
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Roekkr - Seattle Surge2:300:30
 Chicago Huntsmen - Los Angeles Guerrillas2:302:00
 Los Angeles Guerrillas - Atlanta Faze2:323:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huat Zai - Divine Vendetta2:008:00
CS:GO - Redragon Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 paiN Gaming - Sharks Esports2:001:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bl4ze Esports - Phoenix Esports1:011:30
CS:GO - Cool League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eclot Gaming - Gunrunners2:013:00
 Sinners Esports - eSuba3:117:20
CS:GO - DreamHack Masters Spring NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Liquid3:021:29
CS:GO - DreamHack Masters Spring EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Esports - BIG2:315:49
CS:GO - Master League Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAW - Giants2:022:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Illuminar Gaming2:115:50
 Forze - Complexity Gaming2:019:30
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 O2 Esports - Onethree.tsg0:109:00
 D13 - Huat Zai1:011:30
 Huat Zai - D130:112:30
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - AGF Esport0:211:55
 Gambit Youngsters - Espada2:014:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rooster - Truckers With Attitude1:013:10
 Truckers With Attitude - Chiefs Esports Club0:114:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goodtimes - Shock Bomb18:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suning Gaming - Invictus Gaming0:212:00
 JD Gaming - Topsports Gaming0:213:59
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Bandits - Dark Passage0:113:59
 Galakticos - HWA Gaming1:015:00
 Galatasaray Esports - Team Aurora1:016:00
 Bursaspor Esports - Supermassive Esports1:016:59
 Besiktas Esports Club - 1907 Fenerbahce Esports1:018:29
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intz E-Sports - Santos E-Sports0:119:00
 Pain Gaming - Keyd Stars1:020:00
 Progaming Esports - Flamengo Esports0:121:00
 Uppercut Esports - Kabum Esports0:122:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Gaming - MAD Lions0:118:00
 Schalke 04 - Rogue0:118:49
 Origen - Misfits0:120:15
 G2 Esports - Team Vitality0:121:00
 Fnatic - Excel Esports1:022:00
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - FlyQuest0:100:55
 Golden Guardians - Team Dignitas1:001:59
 CLoud 9 - 100 Thieves1:022:59
Overwatch - Overwatch Contenders Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 British Hurricane - Raspberry Racers4:117:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Ziemeļamerika
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Doge - Third Impact4:120:00
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florida Mayhem - Dallas Fuel3:000:00
 Atlanta Reign - Los Angeles Gladiators1:302:00
 Philadelphia Fusion - Houston Outlaws3:022:00
Dota 2 - OMG Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Nova1:217:00
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga Gaming - 4 Zoomers0:216:30
Dota 2 - Liga Pro Gaming
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noping E-Sports - Egoboys3:123:00
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 TNC Pro Team - Cignal Ultra2:007:00
 Fnatic - Boom ID1:109:20
 TNC Pro Team - Execration2:011:30
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - Plasma2:000:25
 Thunder Predator - Midas Club1:102:35
 Business Associates - Beastcoast2:004:30
 Evil Geniuses - Quincy Crew2:022:00
Telpu futbols
Baltkrievija - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viten Novolukoml - VRZ Gomel4:213:59
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Military2:306:00
 AIR Force - Ural Raiders3:108:45
 Academy - Ural Elevation3:021:05
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanest Khanh Hoa - Sacombank Bien Phong3:012:00
 Trang An Ninh Binh - The Cong Binh Doan3:212:00
 Ha Noi - Thanh Pho Ho Chi Minh1:316:00
 Binh Duong - Long An3:116:00
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes0:313:30
 Foxes - Panthers3:114:45
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Red Fox0:314:00
 Eurasia - Ural Mountains1:316:00
 Energy - Ural City3:118:00
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Truyen Hinh Vinh Long - Thong Tin Lienvietpostbank0:310:00
 Quang Ninh - Tien Nong Thanh Hoa3:010:00
 Hoa Chat Duc Giang Ha Noi - Ngan Hang Cong Thuong3:113:59
 Dak Lak - Hai Duong3:113:59
MMA
UFC - Las Vegas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivy Anthony - Aguilera Christian0:102:00
 Nam Tyson - Adashev Zarrukh1:002:20
 Mazany Gina - Avila Julia0:102:40
 Dvalishvili Merab - Lopez Gustavo1:003:30
 Agapova Mariya - Cifers Hannah1:004:00
 Delarosa Mark - Espinosa Jordan0:104:25
 Jourdain Charles - Andre Fili0:104:50
 Aguilar Kevin - Rosa Charles0:105:25
 Vettori Marvin - Roberson Karl1:006:00
 Jessica Eye - Calvillo Cynthia0:106:25
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M1:215:10
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:215:50
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Rsyan S / Isahakyan S2:013:00
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Nazaretyan E / Isahakyan G2:114:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:109:10
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:009:50
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:211:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:012:10
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:013:40
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamiza Andrea - Kalieva Elvina2:000:29
 Lepčenko Varvara - Ivanova Daša2:015:00
 Glīsone Kvinna - Livianu Džesika2:015:00
 Nefedova Anastasia - Zarazua Renata15:00
 Bleka Harrikaine Tira - Elija Džennifera1:216:50
 Bleka Harrikaine Tira - Elī Dženifera1:216:50
 Zarazua Renata - Sysoeva Anastasia16:50
 Ivanova Daša - Livianu Džesika0:217:15
 Deija Kaila - Guillermo Lorraine M2:019:00
 Nefedova Anastasia - Bleka Harrikaine Tira2:019:20
 Glīsone Kvinna - Sysoeva Anastasia2:019:39
 Lepčenko Varvara - Halbauere Elī2:119:44
 Klosa Marija - Kalieva Elvina0:220:45
 Guillermo Lorraine M - Kalieva Elvina2:123:04
Exhibition Games - Adria Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Troickis Viktors - Zverevs Aleksandrs0:200:55
 Krajinovičs Filips - Troickis Viktors2:016:09
 Džokovičs Novaks - Zverevs Aleksandrs2:117:04
 Tīms Dominiks - Dimitrovs Grigors2:018:29
 Krajinovičs Filips - Tīms Dominiks1:221:35
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grabhere Jūlija - Kraus Sinja2:110:30
 Antonitša Mira - Dshandshgava Irina2:011:45
 Paseka Tamira - Noivirta Ivonna2:113:00
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oecbahs, Adrian - Guttau Niklas2:111:30
 Lipp Mika - Oberts Adrians2:111:40
 Moeller Marvin - Gerčs Lukas0:213:59
 Negritu Kristofs - Vessels Luiss2:014:50
 Ehrenschneider Nino - Marterers Maksimilians0:216:35
 Haerteis Johannes - Torebko Pīters0:216:39
 Štebe Sedriks- Marsels - Altmaiers Daniels1:217:50
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hunt Alex - Whaanga Zach2:100:29
 Stoupe Džordžs - Falck Reece1:200:29
 Venus Mike - Sisam Macsen2:001:30
 Statham Hose - Žangs Kriss2:007:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redlicki Martins - Smits Kīgans0:200:55
 Lorenci Paolo - Mihaels Redlickis2:015:29
 Draxl, Liam - Dmitrijs Popko2:115:30
 Lorenci Paolo - Mihaels Redlickis2:015:30
 Karlovskijs Jevgēnijs - El Midavijs Adams1:217:30
 Kings Evans - Tabilo Alehandro0:217:30
 Karlovskijs Jevgēnijs - El Midavijs Adams1:217:30
 Kings Evans - Tabilo Alehandro0:217:30
 Braimers Geidžs - Chappell Nick2:019:00
 Bojers Dastijs H - Sarmiento Reimonds0:220:54
 Smits Kīgans - Korvins Feliks0:222:15
 Redlicki Martins - Adamson Alec2:023:54
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broska Florians - Šmits Konstantīns0:210:59
 Hassans Bendžamins - Puets Tims2:012:29
 Gelharts Luka - Čoinskis Jans1:214:04
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carnevale-Miino Tommaso - Vega Leonardo2:015:00
 Daciek Patrick - Brachman Spencer1:216:55
 Cannon Kingsley - Vega Leonardo2:019:04
 Kingsley Cannon - Vega Leonardo2:019:05
 Brachman Spencer - Rīse Hunters0:220:19
 Kingsley Cannon - Carnevale-Miino Tommaso2:021:40
 Cannon Kingsley - Carnevale-Miino Tommaso2:021:40
 Rīse Hunters - Daciek Patrick2:123:25
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Georgiev Ivalyo - Frendov Emil2:010:00
 Sevov Rumen - Kanev Georgi2:011:30
 Mirchev Rumen - Slavov Gergi0:213:00
 Tanev Ivan - Simov Tihomir0:214:30
 Mladenov Adrian - Yordanov Yordan2:117:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voiny Suomi - Goryachiye8:606:49
 Gladiator - Besheniye Psy5:707:50
 Goryachiye - Gladiator6:1209:00
 Voiny Suomi - Besheniye Psy3:310:00
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant12:511:50
 Stalker - Ershistyye Tigry3:612:49
 Ledovyy Desant - Stalker12:913:50
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia3:614:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry3:115:49
 Stalker - Krasnyye Krylia7:416:50
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi4:417:50
 Ogneniye Pantery - Lyutiye Vepri4:018:49
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery3:120:50
 Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony4:321:49
 Snezhnye Medvedi - Chernye Grifony0:322:50
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Morrison Aaron - Fagg Jeremy5:110:30
 Cuming Mal - Mačins Peters5:011:10
 Tomsons Džastins - Coburn Stuart5:411:40
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortzinger L / Schneider S - Overlaender L / Overlaender S2:013:00
 Borger K / Muller S - Gernert M / Schulz S2:013:59
 Behrens K / Tillmann C - Stautz A / Welsch L2:015:00
 Overlaender L / Overlaender S - Gernert M / Schulz S0:216:00
 Kortzinger L / Schneider S - Borger K / Muller S0:218:00
 Stautz A / Welsch L - Klinke L / Ottens L0:219:00