jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Pirmdiena, 15. Jūn. 2020. gada
Futbols
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arena - Libertas4:221:14
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongnam - Ansan Greeners FC2:113:30
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 HB Torshavn II - B36 Torshavn II6:121:29
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillestrom - Jerv3:017:00
 Sandnes Ulf - Egersunds1:419:00
 SK Benesov - Mas Taborsko0:319:30
 Benesov - Mas Taborsko0:319:30
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu JK Tammeka III - Tartu JK Welco II0:119:00
Sievietes - Dienvidkoreja - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongju FC - Gumi Sportstoto3:013:00
 Hwacheon Kspo FC - Seoul City2:013:00
 Busan Sangmu - Changnyeong Wfc2:313:00
 Incheon Hyundai Steel - Suwon1:013:00
 Incheon Red Angels - Suwon1:013:00
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 EIF Akademi - TOTE1:119:30
 FC Espoo II - CLE2:120:15
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Surkhon Termez - Mashal Muborak2:216:00
 Buxoro - Andijon2:216:30
 Lok. Taškenta - Metalourg Bekobod0:317:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Artsakh - Ararat-Armenia1:116:30
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vysehrad - Hradec Kralove2:018:00
 Viktoria Zizkov - Trinec3:118:00
 Slavoj Vysehrad - Hradec Kralove2:018:00
 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava5:219:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajuelense - Herediano2:004:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kukesi - Flamurtari4:118:00
 Vllaznia - Bylis Ballsh2:218:00
 Skenderbeu - Laci1:119:00
 Teuta Durres - FK Tirana1:021:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astra Ploiesti - Gaz Metan Medias0:019:59
 Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias0:020:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Ironi Rishon LeZion1:019:59
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Sakhnin1:319:59
 Hapoel Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv Ramla2:419:59
 SC Kfar Qasem - Hapoel Katamon Jerusalem FC1:019:59
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion1:020:00
 Hapoel Ashkelon - Hapoel Nazareth Illit1:120:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Sakhnin1:320:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Afula3:020:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Petah Tikva2:320:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv Ramla2:420:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda1:319:44
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva1:120:45
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis - Panionios0:019:30
 Panaitolikos - Larissa3:019:59
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikingur Reykjavik - Fjolnir1:121:00
 Stjarnan Gardabae - Fylkir2:122:15
 Stjarnan - Fylkir2:122:15
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Osteraakers FK - FC Stockholm Internazionale1:420:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helsingborgs - Varbergs BoIS FC0:319:59
 Falkenbergs FF - Hacken BK1:119:59
 Malmo FF - Mjallby2:019:59
 Helsingborgs - Varbergs BoIS FC0:320:00
 Falkenbergs FF - BK Hacken1:120:00
 Malmo FF - Mjallby2:020:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivasspor - Denizlispor1:021:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ponferradina - Elche2:120:30
 Tenerife - Malaga0:022:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante - Sevilla1:120:30
 Real Betis - Granada2:222:59
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BFC Daugavpils - FK Liepaja0:218:00
 Rīgas Futbola Skola - FK Ventspils1:018:00
 BFC Daugavpils - FK Liepaja0:218:00
 Riga FC - Valmiera2:020:15
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silkeborg - Odense6:019:59
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritimo - Gil Vicente2:121:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden4:021:29
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Isidro - Matagalpa69:7501:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flames - Galaxy Armour76:8913:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brose Baskets - Fehtas SC Rasta100:8217:30
 Alba Berlin - MHP Riesen Ludwigsburg97:8921:29
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters6:4212:00
E-Sports
Counter Strike - Elgiganten Ligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aalborg Rebels - Ambush E-Sport0:218:30
 Ignite Esport - Team Sigma1:221:15
Counter Strike - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warriors International - Springroll2:002:00
 Mythic - New England Whalers02:00
 Ex-Faint Gaming - Oceanus Gaming0:204:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (APHEX) - Winnipeg Jets (SCRATE)0:510:30
 New York Islanders (APHEX) - Arizona Coyotes (SHKET)0:510:50
 Winnipeg Jets (SCRATE) - Arizona Coyotes (SHKET)1:611:10
 Winnipeg Jets (SCRATE) - New York Islanders (APHEX)5:111:30
 Arizona Coyotes (SHKET) - New York Islanders (APHEX)3:011:50
 Arizona Coyotes (SHKET) - Winnipeg Jets (SCRATE)3:112:09
 Detroit Red Wings (APHEX) - Ottawa Senators (MAGISTR)2:515:29
 Detroit Red Wings (APHEX) - Los Angeles Kings (ZAZABAK)0:015:49
 Ottawa Senators (MAGISTR) - Los Angeles Kings (ZAZABAK)4:216:09
 Ottawa Senators (MAGISTR) - Detroit Red Wings (APHEX)3:416:30
 Los Angeles Kings (ZAZABAK) - Detroit Red Wings (APHEX)0:516:50
 Los Angeles Kings (ZAZABAK) - Ottawa Senators (MAGISTR)1:1017:10
 Edmonton Oilers (APHEX) - Anaheim Ducks (ZAZABAK)0:320:30
 Edmonton Oilers (APHEX) - New York Rangers (MAGISTR)0:420:50
 Anaheim Ducks (ZAZABAK) - Edmonton Oilers (APHEX)0:221:29
 New York Rangers (MAGISTR) - Edmonton Oilers (APHEX)5:321:49
 New York Rangers (MAGISTR) - Anaheim Ducks (ZAZABAK)3:122:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (APHEX) - Sweden (SCRATE)0:007:59
 Russia (APHEX) - Canada (SHKET)2:708:19
 Sweden (SCRATE) - Canada (SHKET)0:108:39
 Sweden (SCRATE) - Russia (APHEX)4:309:00
 Canada (SHKET) - Russia (APHEX)2:109:20
 Canada (SHKET) - Sweden (SCRATE)1:109:40
 Belarus (APHEX) - Poland (SCRATE)1:513:00
 Belarus (APHEX) - Ukraine (SHKET)1:013:20
 Poland (SCRATE) - Belarus (APHEX)0:313:59
 Ukraine (SHKET) - Belarus (APHEX)0:214:19
 Czech Republic (APHEX) - United States (MAGISTR)0:518:00
 Czech Republic (APHEX) - Finland (ZAZABAK)2:118:20
 United States (MAGISTR) - Finland (ZAZABAK)6:018:40
 United States (MAGISTR) - Czech Republic (APHEX)8:019:00
 Finland (ZAZABAK) - Czech Republic (APHEX)1:619:20
 Finland (ZAZABAK) - United States (MAGISTR)2:319:39
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Celtics (HARDEN) - Philadelphia 76ers (POTTER)78:9710:00
 Milwaukee Bucks (RETA) - Boston Celtics (HARDEN)84:9811:10
 Dallas Mavericks (READDLE) - Philadelphia 76ers (POTTER)77:8111:10
 Dallas Mavericks (READDLE) - Milwaukee Bucks (RETA)91:9212:09
 Utah Jazz (JUDI) - Denver Nuggets (HARDEN)83:9713:39
 Utah Jazz (JUDI) - San Antonio Spurs (READDLE)72:8314:39
 Golden State Warriors (ELLKA) - Denver Nuggets (HARDEN)95:10716:20
Basketbols - NBA Regular Cyber Cup 4x5min
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets (TAMI) - Los Angeles Clippers (JASMINE)93:9218:00
 Denver Nuggets (TAMI) - Houston Rockets (MOANA)78:8319:00
 Los Angeles Clippers (JASMINE) - Houston Rockets (MOANA)80:7819:30
 Toronto Raptors (JASMINE) - Milwaukee Bucks (TAMI)90:9322:00
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (JOKER)71:5200:00
 Houston Rockets (ASH) - Dallas Mavericks (ANTONIO)52:8200:00
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (JOKER)71:5200:00
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)62:6900:29
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Clippers (JOKER)50:5800:29
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)62:6900:30
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Clippers (JOKER)50:5800:30
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (JOKER)60:7201:00
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ASH)62:5101:00
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (JOKER)60:7201:00
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ASH)62:5101:00
 Los Angeles Clippers (JOKER) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)66:4601:30
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Houston Rockets (ASH)73:6401:30
 Dallas Mavericks (JOKER) - Houston Rockets (ANTONIO)70:9022:59
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Los Angeles Clippers (ASH)71:4122:59
 Dallas Mavericks (JOKER) - Houston Rockets (ANTONIO)70:9023:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Los Angeles Clippers (ASH)71:4123:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (ANTONIO)77:7023:30
 Los Angeles Clippers (ASH) - Dallas Mavericks (JOKER)44:5823:30
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (ANTONIO)77:7023:30
 Los Angeles Clippers (ASH) - Dallas Mavericks (JOKER)44:5823:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)75:4612:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Miami Heat (BOBBY)56:6312:00
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Miami Heat (BOBBY)71:5412:29
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Indiana Pacers (SLEEPY)57:3512:29
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Miami Heat (BOBBY)71:5412:30
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Indiana Pacers (SLEEPY)57:3512:30
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (ZO0M)52:6713:00
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Miami Heat (BOBBY)73:4113:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (ZO0M)52:6713:00
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (ZO0M)68:7113:30
 Miami Heat (BOBBY) - Indiana Pacers (SLEEPY)60:6113:30
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (ZO0M)68:7113:30
 Miami Heat (BOBBY) - Indiana Pacers (SLEEPY)60:6113:30
 Miami Heat (BOBBY) - Atlanta Hawks (ZO0M)42:8113:59
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)45:6713:59
 Miami Heat (BOBBY) - Atlanta Hawks (ZO0M)42:8114:00
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)45:6714:00
 Miami Heat (BOBBY) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)62:6614:30
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Indiana Pacers (SLEEPY)72:5914:30
 Miami Heat (BOBBY) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)62:6614:30
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Indiana Pacers (SLEEPY)72:5914:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Miami Heat (ANTONIO)57:7403:00
 Washington Wizards (JOKER) - Charlotte Hornets (ASH)59:6303:00
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Miami Heat (ANTONIO)57:7403:00
 Washington Wizards (JOKER) - Charlotte Hornets (ASH)59:6303:00
 Washington Wizards (JOKER) - Miami Heat (ANTONIO)60:6103:29
 Charlotte Hornets (ASH) - Orlando Magic (IAMDEVILWALK)56:4503:29
 Washington Wizards (JOKER) - Miami Heat (ANTONIO)60:6103:30
 Charlotte Hornets (ASH) - Orlando Magic (IAMDEVILWALK)56:4503:30
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (JOKER)51:5204:00
 Charlotte Hornets (ASH) - Miami Heat (ANTONIO)72:6004:00
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (JOKER)51:5204:00
 Miami Heat (ANTONIO) - Orlando Magic (IAMDEVILWALK)61:7004:30
 Charlotte Hornets (ASH) - Washington Wizards (JOKER)75:6304:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Orlando Magic (IAMDEVILWALK)61:7004:30
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ASH)66:5804:59
 Miami Heat (ANTONIO) - Washington Wizards (JOKER)57:7204:59
 Orlando Magic (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ASH)66:5805:00
 Miami Heat (ANTONIO) - Washington Wizards (JOKER)57:7205:00
 Washington Wizards (JOKER) - Orlando Magic (IAMDEVILWALK)69:5705:30
 Miami Heat (ANTONIO) - Charlotte Hornets (ASH)50:7105:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)61:6407:59
 Toronto Raptors (SLEEPY) - Boston Celtics (BOBBY)72:6707:59
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)61:6408:00
 Toronto Raptors (SLEEPY) - Boston Celtics (BOBBY)72:6708:00
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Boston Celtics (BOBBY)84:5908:30
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Toronto Raptors (SLEEPY)58:4908:30
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Boston Celtics (BOBBY)84:5908:30
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Boston Celtics (BOBBY)74:5909:00
 Toronto Raptors (SLEEPY) - Brooklyn Nets (ZO0M)53:7309:00
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ZO0M)67:5609:29
 Boston Celtics (BOBBY) - Toronto Raptors (SLEEPY)55:5309:29
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ZO0M)67:5609:30
 Boston Celtics (BOBBY) - Toronto Raptors (SLEEPY)55:5309:30
 Boston Celtics (BOBBY) - Brooklyn Nets (ZO0M)51:7910:00
 Toronto Raptors (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)47:5410:00
 Boston Celtics (BOBBY) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)56:7410:30
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Toronto Raptors (SLEEPY)59:4810:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Trail Blazers (MILLER) - Oklahoma City (ASH)61:6415:29
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Utah Jazz (FOSTERS23)48:5815:29
 Portland Trail Blazers (MILLER) - Oklahoma City (ASH)61:6415:30
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (MILLER)54:5316:00
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Oklahoma City (ASH)51:6016:00
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (MILLER)54:5316:00
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Oklahoma City (ASH)51:6016:00
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Oklahoma City (ASH)59:7116:30
 Portland Trail Blazers (MILLER) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)65:6416:30
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Oklahoma City (ASH)59:7116:30
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)80:2916:59
 Oklahoma City (ASH) - Portland Trail Blazers (MILLER)78:5716:59
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)80:2917:00
 Oklahoma City (ASH) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)73:6017:30
 Portland Trail Blazers (MILLER) - Utah Jazz (FOSTERS23)46:5617:30
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Portland Trail Blazers (MILLER)51:7518:00
 Oklahoma City (ASH) - Utah Jazz (FOSTERS23)60:5318:00
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden State Warriors (ZO0M) - Phoenix Suns (FOSTERS23)66:6319:30
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Sacramento Kings (ASH)63:6019:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Phoenix Suns (FOSTERS23)66:6319:30
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Sacramento Kings (ASH)63:6019:30
 Phoenix Suns (FOSTERS23) - Los Angeles Clippers (MILLER)56:2819:59
 Golden State Warriors (ZO0M) - Sacramento Kings (ASH)78:7619:59
 Phoenix Suns (FOSTERS23) - Los Angeles Clippers (MILLER)56:2820:00
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Golden State Warriors (ZO0M)62:5620:30
 Phoenix Suns (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ASH)61:5420:30
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Golden State Warriors (ZO0M)62:5620:30
 Phoenix Suns (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ASH)61:5420:30
 Phoenix Suns (FOSTERS23) - Golden State Warriors (ZO0M)57:6521:00
 Sacramento Kings (ASH) - Los Angeles Clippers (MILLER)59:4321:00
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Phoenix Suns (FOSTERS23)54:5721:29
 Golden State Warriors (ZO0M) - Los Angeles Clippers (MILLER)51:5622:00
 Sacramento Kings (ASH) - Phoenix Suns (FOSTERS23)59:4722:00
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentina (PHANTOM) - Netherlands (CORVIN)0:618:00
 Germany (STIG) - Spain (SIMA)2:118:00
 Brazil (WALKER) - Belgium (SPECIALIST)1:118:00
 Brazil (WALKER) - Spain (SIMA)2:118:10
 France (SPURSMAX) - Belgium (SPECIALIST)1:318:10
 Portugal (SUPERNOVA) - Netherlands (CORVIN)3:518:10
 France (SPURSMAX) - Brazil (WALKER)0:418:20
 Belgium (SPECIALIST) - Germany (STIG)1:018:20
 France (SPURSMAX) - Brazil (WALKER)0:418:20
 Uruguay (ISHKING11) - Portugal (SUPERNOVA)1:318:20
 France (SPURSMAX) - Spain (SIMA)1:218:30
 Germany (STIG) - Brazil (WALKER)2:118:30
 Argentina (PHANTOM) - Portugal (SUPERNOVA)2:218:30
 Uruguay (ISHKING11) - Netherlands (CORVIN)2:518:30
 Belgium (SPECIALIST) - Spain (SIMA)4:318:40
 Germany (STIG) - France (SPURSMAX)1:018:40
 Argentina (PHANTOM) - Uruguay (ISHKING11)4:118:40
 Germany (STIG) - France (SPURSMAX)1:018:40
 England (GERNAUT) - Netherlands (CORVIN)0:618:40
 Spain (SIMA) - Germany (STIG)0:418:49
 Netherlands (CORVIN) - Argentina (PHANTOM)4:118:49
 Belgium (SPECIALIST) - Brazil (WALKER)2:218:50
 Spain (SIMA) - Germany (STIG)0:418:50
 Netherlands (CORVIN) - Argentina (PHANTOM)4:118:50
 Belgium (SPECIALIST) - France (SPURSMAX)3:119:00
 Spain (SIMA) - Brazil (WALKER)1:319:00
 Netherlands (CORVIN) - Portugal (SUPERNOVA)1:219:00
 Spain (SIMA) - Brazil (WALKER)1:319:00
 Argentina (PHANTOM) - England (GERNAUT)1:119:09
 Portugal (SUPERNOVA) - Uruguay (ISHKING11)2:219:09
 Germany (STIG) - Belgium (SPECIALIST)3:219:10
 Brazil (WALKER) - France (SPURSMAX)2:319:10
 Portugal (SUPERNOVA) - Uruguay (ISHKING11)2:219:10
 Brazil (WALKER) - Germany (STIG)2:119:20
 Spain (SIMA) - France (SPURSMAX)3:019:20
 Netherlands (CORVIN) - Uruguay (ISHKING11)7:119:20
 Portugal (SUPERNOVA) - Argentina (PHANTOM)2:019:20
 Spain (SIMA) - France (SPURSMAX)3:019:20
 Portugal (SUPERNOVA) - Argentina (PHANTOM)2:019:20
 Spain (SIMA) - Belgium (SPECIALIST)0:219:30
 Uruguay (ISHKING11) - Argentina (PHANTOM)3:019:30
 France (SPURSMAX) - Germany (STIG)1:419:30
 Spain (SIMA) - Belgium (SPECIALIST)0:219:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta BC (WALKER) - Napoli (SPECIALIST)1:220:30
 Inter (STIG) - Lazio (SIMA)1:220:30
 Atalanta BC (WALKER) - Lazio (SIMA)1:220:40
 Juventus (SPURSMAX) - Napoli (SPECIALIST)1:320:40
 Napoli (SPECIALIST) - Inter (STIG)2:120:50
 Juventus (SPURSMAX) - Atalanta BC (WALKER)5:520:50
 Inter (STIG) - Atalanta BC (WALKER)4:321:00
 Napoli (SPECIALIST) - Atalanta BC (WALKER)2:221:20
 Lazio (SIMA) - Atalanta BC (WALKER)2:221:29
 Napoli (SPECIALIST) - Juventus (SPURSMAX)1:121:30
 AFC Fiorentina (SUPERNOVA) - Sassuolo (ISHKING11)3:221:40
 Atalanta BC (WALKER) - Juventus (SPURSMAX)3:121:40
 AFC Fiorentina (SUPERNOVA) - Torino FC (PHANTOM)0:321:49
 Lazio (SIMA) - Juventus (SPURSMAX)1:221:50
 Atalanta BC (WALKER) - Inter (STIG)5:221:50
 Sassuolo (ISHKING11) - Torino FC (PHANTOM)1:122:00
 Juventus (SPURSMAX) - Inter (STIG)3:322:00
 Lazio (SIMA) - Napoli (SPECIALIST)2:122:00
 Juventus (SPURSMAX) - Inter (STIG)3:322:00
 AC Milan (CORVIN) - AS Roma (GERNAUT)7:122:00
Soccer - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (ARCOS) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)1:000:24
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)0:000:24
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Real Madrid (VRICO)3:000:36
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (ARCOS)0:000:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:100:47
 Real Madrid (VRICO) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)0:000:47
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)1:301:00
 Real Madrid (VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:001:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:001:12
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Real Madrid (VRICO)0:201:12
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:201:23
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:101:23
 Real Madrid (VRICO) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:101:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)2:101:36
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Real Madrid (VRICO)2:101:48
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (ARCOS)0:001:48
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (KRAFTVK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)3:123:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Liverpool FC (GENAD)1:123:53
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:123:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (KODAK) - Sevilla FC (D1PSEN)0:008:30
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - FC Barcelona (MIHALUCH)1:308:30
 Sevilla FC (D1PSEN) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)2:208:42
 FC Barcelona (MIHALUCH) - Real Madrid (PARUBOK)3:108:42
 Real Madrid (PARUBOK) - Sevilla FC (D1PSEN)0:208:53
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - CF Valencia (KODAK)0:408:54
 Real Madrid (PARUBOK) - Sevilla FC (D1PSEN)0:208:54
 CF Valencia (KODAK) - Real Madrid (PARUBOK)1:109:06
 Sevilla FC (D1PSEN) - FC Barcelona (MIHALUCH)0:009:06
 CF Valencia (KODAK) - Real Madrid (PARUBOK)1:109:06
 Sevilla FC (D1PSEN) - FC Barcelona (MIHALUCH)0:009:06
 Real Madrid (PARUBOK) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)1:209:18
 FC Barcelona (MIHALUCH) - CF Valencia (KODAK)1:009:18
 FC Barcelona (MIHALUCH) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)2:009:30
 Sevilla FC (D1PSEN) - CF Valencia (KODAK)1:209:30
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Sevilla FC (D1PSEN)1:609:42
 Real Madrid (PARUBOK) - FC Barcelona (MIHALUCH)1:109:42
 CF Valencia (KODAK) - Atletico Madrid (BOMBI1T0)2:109:54
 Sevilla FC (D1PSEN) - Real Madrid (PARUBOK)0:209:54
 Real Madrid (PARUBOK) - CF Valencia (KODAK)0:210:05
 FC Barcelona (MIHALUCH) - Sevilla FC (D1PSEN)1:010:05
 Real Madrid (PARUBOK) - CF Valencia (KODAK)0:210:06
 FC Barcelona (MIHALUCH) - Sevilla FC (D1PSEN)1:010:06
 Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Real Madrid (PARUBOK)1:110:18
 CF Valencia (KODAK) - FC Barcelona (MIHALUCH)0:210:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Leicester (CHELLOVEKK)2:019:00
 West Ham United (FEARGGWP) - Crystall Palace (TAKA)3:019:00
 Crystall Palace (TAKA) - Wolverhampton (BLACKSTAR98)0:219:12
 Leicester (CHELLOVEKK) - West Ham United (FEARGGWP)1:319:12
 West Ham United (FEARGGWP) - Everton FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:219:24
 Wolverhampton (BLACKSTAR98) - Leicester (CHELLOVEKK)0:219:24
 Leicester (CHELLOVEKK) - Crystall Palace (TAKA)0:019:36
 Everton FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Wolverhampton (BLACKSTAR98)0:119:36
 Wolverhampton (BLACKSTAR98) - West Ham United (FEARGGWP)2:119:48
 Crystall Palace (TAKA) - Everton FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:219:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)4:114:00
 Inter Milan (STALKER) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:414:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester City (SONEVIQUE)1:014:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - CSKA Moscow (GARRY)4:214:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - AC Milan (VAL)3:114:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Chelsea FC (SAMSON)2:014:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)4:115:00
 AC Milan (VAL) - Borussia Dortmund (TEOK)2:015:00
 SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:215:00
 AC Milan (VAL) - Borussia Dortmund (TEOK)2:015:00
 SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:215:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:115:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Porto (ALEXX00000)2:415:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Inter Milan (STALKER)2:115:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:115:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Porto (ALEXX00000)2:415:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester City (SONEVIQUE)1:115:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:215:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:515:40
 Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY)2:416:00
 Manchester United (KARNEHSON) - AC Milan (VAL)1:016:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Manchester United (KARNEHSON)0:316:20
 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON)0:316:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Borussia Dortmund (TEOK)0:216:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000)2:316:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:216:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:216:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:517:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)2:117:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:017:00
 Chelsea FC (SAMSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:217:19
 CSKA Moscow (GARRY) - AC Milan (VAL)6:417:19
 Chelsea FC (SAMSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:217:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Manchester City (SONEVIQUE)3:017:20
 SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY)3:217:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Chelsea FC (SAMSON)1:317:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)0:018:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)4:118:00
 Inter Milan (STALKER) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:118:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)0:018:00
 Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:218:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER)2:018:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:018:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester City (SONEVIQUE)3:218:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)5:118:40
 AC Milan (VAL) - SSC Napoli (GOSAS)2:318:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - AC Milan (VAL)3:219:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - CSKA Moscow (GARRY)3:319:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Chelsea FC (SAMSON)2:019:00
 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:319:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Borussia Dortmund (TEOK)2:319:20
 Inter Milan (STALKER) - Manchester United (KARNEHSON)2:019:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000)1:219:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER)0:219:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:119:40
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:220:00
 AC Milan (VAL) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)4:020:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Manchester City (SONEVIQUE)2:120:00
 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY)6:220:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - SSC Napoli (GOSAS)1:220:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - AC Milan (VAL)3:020:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Borussia Dortmund (TEOK)1:320:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON)3:120:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester United (KARNEHSON)4:220:40
 Manchester United (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:321:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:421:00
 Chelsea FC (SAMSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:321:00
 AC Milan (VAL) - Inter Milan (STALKER)2:221:20
 SSC Napoli (GOSAS) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:321:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester City (SONEVIQUE)4:121:40
 Inter Milan (STALKER) - SSC Napoli (GOSAS)1:021:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL)3:121:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester United (KARNEHSON)1:122:00
 FC Porto (ALEXX00000) - CSKA Moscow (GARRY)3:322:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Chelsea FC (SAMSON)2:122:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:322:20
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)1:522:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:322:20
 AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000)1:522:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:322:39
 Manchester City (SONEVIQUE) - Inter Milan (STALKER)3:322:39
 SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:322:40
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Manchester City (SKROMNUY)2:004:30
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (VRICO)2:004:30
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Manchester City (SKROMNUY)2:004:30
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (VRICO)2:004:30
 FC Barcelona (VRICO) - Liverpool FC (ARCOS)0:004:41
 Manchester City (SKROMNUY) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:404:41
 FC Barcelona (VRICO) - Liverpool FC (ARCOS)0:004:42
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (SKROMNUY)0:204:54
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:004:54
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (SKROMNUY)0:204:54
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:004:54
 Manchester City (SKROMNUY) - FC Barcelona (VRICO)1:005:06
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (ARCOS)0:005:06
 Manchester City (SKROMNUY) - FC Barcelona (VRICO)1:005:06
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (ARCOS)0:005:06
 Liverpool FC (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:105:17
 FC Barcelona (VRICO) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:005:17
 Liverpool FC (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:105:18
 FC Barcelona (VRICO) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:005:18
 FC Barcelona (VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:105:30
 Manchester City (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)1:105:30
 FC Barcelona (VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:105:30
 Liverpool FC (ARCOS) - FC Barcelona (VRICO)1:205:42
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester City (SKROMNUY)0:205:42
 Liverpool FC (ARCOS) - FC Barcelona (VRICO)1:205:42
 Manchester City (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)2:105:53
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:005:53
 Manchester City (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)2:105:54
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:005:54
 FC Barcelona (VRICO) - Manchester City (SKROMNUY)1:106:06
 Liverpool FC (ARCOS) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)1:106:06
 FC Barcelona (VRICO) - Manchester City (SKROMNUY)1:106:06
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:106:18
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (VRICO)0:006:18
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:106:18
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (VRICO)0:006:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (LAIKINGDAST) - CF Valencia (SKROMNUY)4:002:30
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:002:30
 Manchester United (LAIKINGDAST) - CF Valencia (SKROMNUY)4:002:30
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:002:30
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:002:42
 Ajax Amsterdam (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)2:102:42
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:002:42
 Ajax Amsterdam (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)2:102:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - CF Valencia (SKROMNUY)4:002:53
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:202:53
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - CF Valencia (SKROMNUY)4:002:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:003:06
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:103:06
 CF Valencia (SKROMNUY) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:003:06
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:103:06
 Ajax Amsterdam (VRICO) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:303:18
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:103:18
 Ajax Amsterdam (VRICO) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:303:18
 Ajax Amsterdam (VRICO) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:29
 CF Valencia (SKROMNUY) - Manchester United (LAIKINGDAST)1:103:29
 Ajax Amsterdam (VRICO) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:30
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Ajax Amsterdam (VRICO)2:003:42
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY)0:103:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Ajax Amsterdam (VRICO)2:003:42
 Manchester United (LAIKINGDAST) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:103:54
 Manchester United (LAIKINGDAST) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)0:003:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:103:54
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Manchester United (LAIKINGDAST)2:204:05
 Ajax Amsterdam (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY)3:004:05
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Manchester United (LAIKINGDAST)2:204:06
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:104:18
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)0:004:18
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (VRICO)0:104:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (VEEP) - FC Porto (AVENTON)1:004:10
 Getafe (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (VEEP)1:204:20
 AS Roma (SPECIALIST) - Borussia Monchengladbach (VEEP)2:204:30
 Getafe (INDRA13_27) - FC Porto (AVENTON)0:304:30
 AS Roma (SPECIALIST) - Getafe (INDRA13_27)4:104:40
 FC Porto (AVENTON) - AS Roma (SPECIALIST)3:004:50
 FC Porto (AVENTON) - Borussia Monchengladbach (VEEP)2:005:00
 Borussia Monchengladbach (VEEP) - Getafe (INDRA13_27)0:205:10
 Borussia Monchengladbach (VEEP) - AS Roma (SPECIALIST)2:005:20
 FC Porto (AVENTON) - Getafe (INDRA13_27)4:105:20
 Getafe (INDRA13_27) - AS Roma (SPECIALIST)2:405:30
 Gent (PHANTOM) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)1:613:00
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Sporting (FASQER)1:013:00
 Bayer 04 Leverkusen (SIMA) - Manchester United (MISTYEYE)3:313:00
 Gent (PHANTOM) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)1:613:00
 Bayer 04 Leverkusen (SIMA) - FC Sevilla (CARLWHIZZER)0:613:09
 Inter Milan (PRAYM) - Manchester United (MISTYEYE)2:213:09
 Basaksehir (KISER) - Sporting (FASQER)2:013:10
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)1:313:10
 Sporting (FASQER) - Gent (PHANTOM)2:113:20
 Manchester United (MISTYEYE) - Lazio (QUAVO)4:413:20
 Basaksehir (KISER) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)4:313:20
 Manchester United (MISTYEYE) - Lazio (QUAVO)4:413:20
 Basaksehir (KISER) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)4:313:20
 Gent (PHANTOM) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)2:213:30
 Lazio (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (SIMA)3:113:30
 Basaksehir (KISER) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)3:013:30
 Sporting (FASQER) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)1:213:39
 Manchester United (MISTYEYE) - FC Sevilla (CARLWHIZZER)0:013:39
 Gent (PHANTOM) - Basaksehir (KISER)2:313:40
 Lazio (QUAVO) - Inter Milan (PRAYM)1:113:40
 Manchester United (MISTYEYE) - FC Sevilla (CARLWHIZZER)0:013:40
 Sporting (FASQER) - Celtic Glasgow (DEN1BRAVO)1:213:40
 Manchester United (MISTYEYE) - Bayer 04 Leverkusen (SIMA)2:213:50
 Sporting (FASQER) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)0:513:50
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Lazio (QUAVO)2:313:50
 Celtic Glasgow (DEN1BRAVO) - Gent (PHANTOM)5:013:50
 Sporting (FASQER) - Basaksehir (KISER)2:313:59
 Manchester United (MISTYEYE) - Inter Milan (PRAYM)2:013:59
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Bayer 04 Leverkusen (SIMA)4:413:59
 Manchester United (MISTYEYE) - Inter Milan (PRAYM)2:014:00
 Celtic Glasgow (DEN1BRAVO) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)2:114:00
 Sporting (FASQER) - Basaksehir (KISER)2:314:00
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Bayer 04 Leverkusen (SIMA)4:414:00
 Lazio (QUAVO) - Manchester United (MISTYEYE)1:414:10
 Gent (PHANTOM) - Sporting (FASQER)2:114:10
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Basaksehir (KISER)3:214:10
 Bayer 04 Leverkusen (SIMA) - Inter Milan (PRAYM)1:014:10
 Gent (PHANTOM) - Sporting (FASQER)2:114:10
 Bayer 04 Leverkusen (SIMA) - Inter Milan (PRAYM)1:014:10
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Inter Milan (PRAYM)2:114:19
 Celtic Glasgow (DEN1BRAVO) - Basaksehir (KISER)2:014:19
 Bayer 04 Leverkusen (SIMA) - Lazio (QUAVO)0:114:20
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Gent (PHANTOM)3:114:20
 Celtic Glasgow (DEN1BRAVO) - Basaksehir (KISER)2:014:20
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Inter Milan (PRAYM)2:114:20
 Inter Milan (PRAYM) - Lazio (QUAVO)2:214:30
 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Manchester United (MISTYEYE)1:214:30
 Celtic Glasgow (DEN1BRAVO) - Sporting (FASQER)4:014:30
 Basaksehir (KISER) - Gent (PHANTOM)1:114:30
 Inter Milan (PRAYM) - Lazio (QUAVO)2:214:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (QUAVO) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)3:707:59
 Liverpool FC (SIMA) - Manchester City (MISTYEYE)1:107:59
 Arsenal FC (QUAVO) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)3:708:00
 Liverpool FC (SIMA) - Manchester City (MISTYEYE)1:108:00
 Aston Villa (PHANTOM) - Bournemouth (DEN1BRAVO)4:208:00
 Newcastle United (SUPERNOVA) - Crystal Palace (FASQER)3:108:00
 Liverpool FC (SIMA) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)2:208:10
 Manchester United (PRAYM) - Manchester City (MISTYEYE)3:108:10
 Newcastle United (SUPERNOVA) - Bournemouth (DEN1BRAVO)4:308:10
 Southampton (KISER) - Crystal Palace (FASQER)2:008:10
 Liverpool FC (SIMA) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)2:208:10
 Manchester United (PRAYM) - Manchester City (MISTYEYE)3:108:10
 Manchester City (MISTYEYE) - Arsenal FC (QUAVO)3:108:19
 Crystal Palace (FASQER) - Aston Villa (PHANTOM)1:108:19
 Manchester United (PRAYM) - Liverpool FC (SIMA)0:108:20
 Manchester City (MISTYEYE) - Arsenal FC (QUAVO)3:108:20
 Crystal Palace (FASQER) - Aston Villa (PHANTOM)1:108:20
 Southampton (KISER) - Newcastle United (SUPERNOVA)4:008:20
 Manchester United (PRAYM) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)2:408:30
 Arsenal FC (QUAVO) - Liverpool FC (SIMA)1:108:30
 Aston Villa (PHANTOM) - Newcastle United (SUPERNOVA)2:408:30
 Southampton (KISER) - Bournemouth (DEN1BRAVO)0:208:30
 Manchester United (PRAYM) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)2:408:30
 Aston Villa (PHANTOM) - Newcastle United (SUPERNOVA)2:408:30
 Arsenal FC (QUAVO) - Manchester United (PRAYM)3:008:39
 Aston Villa (PHANTOM) - Southampton (KISER)1:208:39
 Manchester City (MISTYEYE) - Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER)2:208:40
 Arsenal FC (QUAVO) - Manchester United (PRAYM)3:008:40
 Aston Villa (PHANTOM) - Southampton (KISER)1:208:40
 Crystal Palace (FASQER) - Bournemouth (DEN1BRAVO)1:708:40
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Arsenal FC (QUAVO)2:308:50
 Manchester City (MISTYEYE) - Liverpool FC (SIMA)2:108:50
 Bournemouth (DEN1BRAVO) - Aston Villa (PHANTOM)2:008:50
 Crystal Palace (FASQER) - Newcastle United (SUPERNOVA)2:108:50
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Arsenal FC (QUAVO)2:308:50
 Manchester City (MISTYEYE) - Liverpool FC (SIMA)2:108:50
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Liverpool FC (SIMA)2:009:00
 Manchester City (MISTYEYE) - Manchester United (PRAYM)2:209:00
 Crystal Palace (FASQER) - Southampton (KISER)0:109:00
 Manchester City (MISTYEYE) - Manchester United (PRAYM)2:209:00
 Crystal Palace (FASQER) - Southampton (KISER)0:109:00
 Bournemouth (DEN1BRAVO) - Newcastle United (SUPERNOVA)6:009:00
 Liverpool FC (SIMA) - Manchester United (PRAYM)2:209:09
 Arsenal FC (QUAVO) - Manchester City (MISTYEYE)3:209:10
 Newcastle United (SUPERNOVA) - Southampton (KISER)1:009:10
 Aston Villa (PHANTOM) - Crystal Palace (FASQER)5:109:10
 Liverpool FC (SIMA) - Arsenal FC (QUAVO)1:009:20
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Manchester United (PRAYM)0:309:20
 Liverpool FC (SIMA) - Arsenal FC (QUAVO)1:009:20
 Bournemouth (DEN1BRAVO) - Southampton (KISER)3:209:20
 Newcastle United (SUPERNOVA) - Aston Villa (PHANTOM)1:009:20
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Manchester City (MISTYEYE)1:309:29
 Manchester United (PRAYM) - Arsenal FC (QUAVO)2:209:29
 Tottenham Hotspur (CARLWHIZZER) - Manchester City (MISTYEYE)1:309:30
 Manchester United (PRAYM) - Arsenal FC (QUAVO)2:209:30
 Southampton (KISER) - Aston Villa (PHANTOM)2:209:30
 Bournemouth (DEN1BRAVO) - Crystal Palace (FASQER)3:109:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier (SUPERNOVA) - OGC Nice (GERNAUT)5:015:29
 Losc Lille (STIG) - Lyon (SIMA)2:315:29
 Paris Saint Germain (WALKER) - AS Monaco (SPECIALIST)0:015:30
 Losc Lille (STIG) - Lyon (SIMA)2:315:30
 Stade Rennais (PHANTOM) - Girondins Bourdeux (CORVIN)1:115:30
 Marseille (SPURSMAX) - AS Monaco (SPECIALIST)3:415:40
 Paris Saint Germain (WALKER) - Lyon (SIMA)1:115:40
 Montpellier (SUPERNOVA) - Girondins Bourdeux (CORVIN)1:315:40
 Marseille (SPURSMAX) - AS Monaco (SPECIALIST)3:415:40
 Montpellier (SUPERNOVA) - Girondins Bourdeux (CORVIN)1:315:40
 Saint Etienne (ISHKING11) - Montpellier (SUPERNOVA)3:115:49
 OGC Nice (GERNAUT) - Stade Rennais (PHANTOM)0:215:49
 AS Monaco (SPECIALIST) - Losc Lille (STIG)2:015:50
 Marseille (SPURSMAX) - Paris Saint Germain (WALKER)2:415:50
 Saint Etienne (ISHKING11) - Montpellier (SUPERNOVA)3:115:50
 Losc Lille (STIG) - Paris Saint Germain (WALKER)3:416:00
 Marseille (SPURSMAX) - Lyon (SIMA)2:216:00
 Stade Rennais (PHANTOM) - Montpellier (SUPERNOVA)1:216:00
 Marseille (SPURSMAX) - Lyon (SIMA)2:216:00
 Stade Rennais (PHANTOM) - Montpellier (SUPERNOVA)1:216:00
 Saint Etienne (ISHKING11) - Girondins Bourdeux (CORVIN)3:416:00
 Losc Lille (STIG) - Marseille (SPURSMAX)4:216:09
 AS Monaco (SPECIALIST) - Lyon (SIMA)1:216:09
 Losc Lille (STIG) - Marseille (SPURSMAX)4:216:10
 AS Monaco (SPECIALIST) - Lyon (SIMA)1:216:10
 AS Monaco (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (WALKER)1:316:20
 Girondins Bourdeux (CORVIN) - Stade Rennais (PHANTOM)3:016:20
 AS Monaco (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (WALKER)1:316:20
 Girondins Bourdeux (CORVIN) - Stade Rennais (PHANTOM)3:016:20
 Girondins Bourdeux (CORVIN) - Montpellier (SUPERNOVA)3:216:30
 Lyon (SIMA) - Paris Saint Germain (WALKER)3:016:30
 AS Monaco (SPECIALIST) - Marseille (SPURSMAX)4:016:30
 Lyon (SIMA) - Paris Saint Germain (WALKER)3:016:30
 AS Monaco (SPECIALIST) - Marseille (SPURSMAX)4:016:30
 Girondins Bourdeux (CORVIN) - Montpellier (SUPERNOVA)3:216:30
 Paris Saint Germain (WALKER) - Marseille (SPURSMAX)3:116:39
 Stade Rennais (PHANTOM) - OGC Nice (GERNAUT)3:316:39
 Losc Lille (STIG) - AS Monaco (SPECIALIST)2:216:40
 Paris Saint Germain (WALKER) - Marseille (SPURSMAX)3:116:40
 Montpellier (SUPERNOVA) - Saint Etienne (ISHKING11)2:116:40
 Paris Saint Germain (WALKER) - Losc Lille (STIG)0:316:50
 Lyon (SIMA) - Marseille (SPURSMAX)2:116:50
 Montpellier (SUPERNOVA) - Stade Rennais (PHANTOM)5:216:50
 Girondins Bourdeux (CORVIN) - Saint Etienne (ISHKING11)3:316:50
 Marseille (SPURSMAX) - Losc Lille (STIG)3:116:59
 Saint Etienne (ISHKING11) - Stade Rennais (PHANTOM)4:116:59
 Lyon (SIMA) - AS Monaco (SPECIALIST)1:216:59
 Marseille (SPURSMAX) - Losc Lille (STIG)3:117:00
 Lyon (SIMA) - AS Monaco (SPECIALIST)1:217:00
 Saint Etienne (ISHKING11) - Stade Rennais (PHANTOM)4:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (FLESHKA77) - RB Leipzig (FRIC)2:000:00
 Borussia Dortmund (ALBACK) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)2:500:00
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - Eintracht Frankfurt (INDRA13_27)3:100:00
 Borussia Monchengladbach (FLESHKA77) - RB Leipzig (FRIC)2:000:00
 FC Koln (AVENTON) - VfL Wolfsburg (VEEP)2:100:00
 Borussia Dortmund (ALBACK) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP)2:500:00
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - RB Leipzig (FRIC)2:000:09
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)3:100:09
 Werder Bremen (SPECIALIST) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)1:300:10
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - RB Leipzig (FRIC)2:000:10
 VfL Wolfsburg (VEEP) - Eintracht Frankfurt (INDRA13_27)3:000:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)3:100:10
 VfL Wolfsburg (VEEP) - Werder Bremen (SPECIALIST)0:000:20
 FC Koln (AVENTON) - Eintracht Frankfurt (INDRA13_27)2:200:20
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - FC Bayern Munich (KLEXTER)5:000:20
 Borussia Dortmund (ALBACK) - RB Leipzig (FRIC)3:100:20
 Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - FC Bayern Munich (KLEXTER)5:000:20
 Borussia Dortmund (ALBACK) - RB Leipzig (FRIC)3:100:20
 Eintracht Frankfurt (INDRA13_27) - Werder Bremen (SPECIALIST)2:100:30
 FC Koln (AVENTON) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)2:200:30
 RB Leipzig (FRIC) - FC Bayern Munich (KLEXTER)0:500:30
 Borussia Dortmund (ALBACK) - Borussia Monchengladbach (FLESHKA77)1:100:30
 Borussia Dortmund (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)2:122:59
 FC Koln (SPACERMAN) - TSG Hoffenheim (DINOTOTLI)2:022:59
 Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)5:122:59
 Borussia Dortmund (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)2:123:00
 RB Leipzig (INDRA13_27) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)2:223:10
 Borussia Dortmund (SPECIALIST) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)2:023:10
 RB Leipzig (INDRA13_27) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)2:223:10
 FC Koln (SPACERMAN) - VfL Wolfsburg (ALBACK)0:123:10
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER)1:123:19
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)0:323:19
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER)1:123:20
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)0:323:20
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)2:123:30
 Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)3:123:30
 Eintracht Frankfurt (INDENFOR) - VfL Wolfsburg (ALBACK)1:323:30
 Werder Bremen (SKRIPP) - FC Koln (SPACERMAN)1:023:30
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)2:123:30
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)0:323:39
 TSG Hoffenheim (DINOTOTLI) - VfL Wolfsburg (ALBACK)0:123:39
 Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER) - RB Leipzig (INDRA13_27)3:023:40
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)2:523:50
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER)0:223:50
 VfL Wolfsburg (ALBACK) - Werder Bremen (SKRIPP)2:123:50
 TSG Hoffenheim (DINOTOTLI) - FC Koln (SPACERMAN)3:123:50
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)2:523:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (VEEP) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)0:001:30
 Barcelona (SKRIPP) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)0:201:30
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Manchester City (AVENTON)4:401:30
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)1:101:40
 Liverpool FC (FRIC) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)0:201:40
 SSC Napoli (VEEP) - Manchester City (AVENTON)3:301:40
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - SSC Napoli (VEEP)2:201:50
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Atletico Madrid (SPECIALIST)1:201:50
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Juventus (KLEXTER)2:101:50
 Liverpool FC (FRIC) - Barcelona (SKRIPP)0:301:50
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - SSC Napoli (VEEP)1:001:59
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Manchester City (AVENTON)0:201:59
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - SSC Napoli (VEEP)1:002:00
 Juventus (KLEXTER) - Barcelona (SKRIPP)0:502:00
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Manchester City (AVENTON)0:202:00
 Juventus (KLEXTER) - Liverpool FC (FRIC)1:302:10
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Manchester City (AVENTON)0:202:10
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)3:002:10
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (ALBACK)3:002:10
 Manchester City (AVENTON) - Atletico Madrid (SPECIALIST)2:102:19
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Barcelona (SKRIPP)4:102:19
 Paris Saint Germain (ALBACK) - Juventus (KLEXTER)1:102:19
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - SSC Napoli (VEEP)1:102:20
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Barcelona (SKRIPP)4:102:20
 Manchester City (AVENTON) - Atletico Madrid (SPECIALIST)2:102:20
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)1:102:30
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - Liverpool FC (FRIC)1:002:30
 Manchester City (AVENTON) - SSC Napoli (VEEP)3:102:30
 Paris Saint Germain (ALBACK) - Barcelona (SKRIPP)1:302:30
 Barcelona (SKRIPP) - Liverpool FC (FRIC)3:402:39
 Juventus (KLEXTER) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)0:202:39
 SSC Napoli (VEEP) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)4:102:40
 Juventus (KLEXTER) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)0:202:40
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)3:102:40
 Barcelona (SKRIPP) - Liverpool FC (FRIC)3:402:40
 Barcelona (SKRIPP) - Juventus (KLEXTER)3:002:50
 SSC Napoli (VEEP) - Atletico Madrid (SPECIALIST)0:102:50
 Manchester City (AVENTON) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)4:102:50
 SSC Napoli (VEEP) - Atletico Madrid (SPECIALIST)0:102:50
 Paris Saint Germain (ALBACK) - Liverpool FC (FRIC)0:502:50
 Manchester City (AVENTON) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)3:003:00
 Liverpool FC (FRIC) - Juventus (KLEXTER)0:203:00
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Atletico Madrid (SPECIALIST)6:003:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves (PHANTOM) - Espanyol (DEN1BRAVO)1:910:30
 Real Valladolid (SUPERNOVA) - RC Celta De Vigo (FASQER)0:110:30
 Alaves (PHANTOM) - Espanyol (DEN1BRAVO)1:910:30
 FC Sevilla (SIMA) - CF Valencia (MISTYEYE)0:210:30
 Barcelona (QUAVO) - Real Madrid (CARLWHIZZER)1:110:30
 FC Sevilla (SIMA) - Real Madrid (CARLWHIZZER)0:410:39
 Atletico Madrid (PRAYM) - CF Valencia (MISTYEYE)3:010:39
 FC Sevilla (SIMA) - Real Madrid (CARLWHIZZER)0:410:40
 Atletico Madrid (PRAYM) - CF Valencia (MISTYEYE)3:010:40
 Real Valladolid (SUPERNOVA) - Espanyol (DEN1BRAVO)2:310:40
 UD Levante (KISER) - RC Celta De Vigo (FASQER)4:210:40
 Atletico Madrid (PRAYM) - FC Sevilla (SIMA)1:010:50
 CF Valencia (MISTYEYE) - Barcelona (QUAVO)0:310:50
 Atletico Madrid (PRAYM) - FC Sevilla (SIMA)1:010:50
 CF Valencia (MISTYEYE) - Barcelona (QUAVO)0:310:50
 UD Levante (KISER) - Real Valladolid (SUPERNOVA)6:110:50
 RC Celta De Vigo (FASQER) - Alaves (PHANTOM)1:210:50
 Barcelona (QUAVO) - FC Sevilla (SIMA)4:110:59
 Atletico Madrid (PRAYM) - Real Madrid (CARLWHIZZER)2:111:00
 Barcelona (QUAVO) - FC Sevilla (SIMA)4:111:00
 Alaves (PHANTOM) - Real Valladolid (SUPERNOVA)0:411:00
 UD Levante (KISER) - Espanyol (DEN1BRAVO)1:311:00
 CF Valencia (MISTYEYE) - Real Madrid (CARLWHIZZER)3:511:10
 Barcelona (QUAVO) - Atletico Madrid (PRAYM)2:111:10
 Alaves (PHANTOM) - UD Levante (KISER)2:211:10
 RC Celta De Vigo (FASQER) - Espanyol (DEN1BRAVO)1:411:10
 CF Valencia (MISTYEYE) - Real Madrid (CARLWHIZZER)3:511:10
 Barcelona (QUAVO) - Atletico Madrid (PRAYM)2:111:10
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - Barcelona (QUAVO)1:111:19
 CF Valencia (MISTYEYE) - FC Sevilla (SIMA)0:111:20
 Espanyol (DEN1BRAVO) - Alaves (PHANTOM)4:111:20
 RC Celta De Vigo (FASQER) - Real Valladolid (SUPERNOVA)0:311:20
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - FC Sevilla (SIMA)1:211:30
 CF Valencia (MISTYEYE) - Atletico Madrid (PRAYM)3:111:30
 Espanyol (DEN1BRAVO) - Real Valladolid (SUPERNOVA)2:311:30
 RC Celta De Vigo (FASQER) - UD Levante (KISER)3:211:30
 CF Valencia (MISTYEYE) - Atletico Madrid (PRAYM)3:111:30
 FC Sevilla (SIMA) - Atletico Madrid (PRAYM)1:111:39
 Barcelona (QUAVO) - CF Valencia (MISTYEYE)3:111:39
 FC Sevilla (SIMA) - Atletico Madrid (PRAYM)1:111:40
 Alaves (PHANTOM) - RC Celta De Vigo (FASQER)3:211:40
 Barcelona (QUAVO) - CF Valencia (MISTYEYE)3:111:40
 Real Valladolid (SUPERNOVA) - UD Levante (KISER)2:211:40
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - Atletico Madrid (PRAYM)2:411:50
 FC Sevilla (SIMA) - Barcelona (QUAVO)0:511:50
 Real Valladolid (SUPERNOVA) - Alaves (PHANTOM)3:111:50
 Espanyol (DEN1BRAVO) - UD Levante (KISER)2:311:50
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - Atletico Madrid (PRAYM)2:411:50
 UD Levante (KISER) - Alaves (PHANTOM)2:012:00
 Espanyol (DEN1BRAVO) - RC Celta De Vigo (FASQER)6:112:00
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - CF Valencia (MISTYEYE)2:312:00
 Atletico Madrid (PRAYM) - Barcelona (QUAVO)3:112:00
 Real Madrid (CARLWHIZZER) - CF Valencia (MISTYEYE)2:312:00
 Atletico Madrid (PRAYM) - Barcelona (QUAVO)3:112:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (GENAD)0:123:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (KRAFTVK)1:123:30
 Manchester City (KRAFTVK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)3:123:42
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:123:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (VRICO)0:000:00
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:200:00
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:200:12
 Real Madrid (VRICO) - Paris Saint Germain (ARCOS)1:300:12
 Paris Saint Germain (ARCOS) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)1:000:24
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)0:000:24
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (ARCOS)0:000:36
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Real Madrid (VRICO)3:000:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:100:48
 Real Madrid (VRICO) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)0:000:48
 Real Madrid (VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:001:00
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)1:301:00
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Real Madrid (VRICO)0:201:12
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:001:12
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:201:24
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:101:24
 Real Madrid (VRICO) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:101:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - SSC Napoli (LAIKINGDAST)2:101:36
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (ARCOS)0:001:48
 SSC Napoli (LAIKINGDAST) - Real Madrid (VRICO)2:101:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (OLLE) - Manchester United (PABLIK)2:117:30
 CF Valencia (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (SANE4EK8)1:117:30
 FC Porto (OLLE) - Manchester United (PABLIK)2:117:30
 CF Valencia (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (SANE4EK8)1:117:30
 Manchester United (PABLIK) - CF Valencia (MOONEYCB)0:117:42
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1)1:117:42
 Manchester United (PABLIK) - CF Valencia (MOONEYCB)0:117:42
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1)1:117:42
 Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1) - Manchester United (PABLIK)2:317:53
 CF Valencia (MOONEYCB) - FC Porto (OLLE)1:017:53
 Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1) - Manchester United (PABLIK)2:317:54
 FC Porto (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1)2:118:06
 Manchester United (PABLIK) - Ajax Amsterdam (SANE4EK8)2:018:06
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - FC Porto (OLLE)4:018:18
 Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1) - CF Valencia (MOONEYCB)0:318:18
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - CF Valencia (MOONEYCB)0:018:29
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)4:018:29
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - CF Valencia (MOONEYCB)0:018:30
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)4:018:30
 CF Valencia (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK)1:418:42
 Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1) - Ajax Amsterdam (SANE4EK8)1:018:42
 Manchester United (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1)1:318:54
 FC Porto (OLLE) - CF Valencia (MOONEYCB)2:118:54
 Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1) - FC Porto (OLLE)2:119:05
 Ajax Amsterdam (SANE4EK8) - Manchester United (PABLIK)0:119:06
 CF Valencia (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (ORLOVKSY1)1:119:18
 FC Porto (OLLE) - Ajax Amsterdam (SANE4EK8)0:119:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (DANGERDIM77) - Manchester City (NIKKITTA)3:108:00
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Real Madrid (WHITE_BOY1927)0:008:00
 Manchester City (NIKKITTA) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)1:108:12
 Real Madrid (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:008:12
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester City (NIKKITTA)0:008:24
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Paris Saint Germain (DANGERDIM77)0:008:24
 Manchester City (NIKKITTA) - Real Madrid (WHITE_BOY1927)0:108:36
 Paris Saint Germain (DANGERDIM77) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:208:36
 Liverpool FC (INQUISITOR) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)3:208:48
 Real Madrid (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (DANGERDIM77)1:108:48
 Real Madrid (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)2:009:00
 Manchester City (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (DANGERDIM77)1:109:00
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Manchester City (NIKKITTA)0:209:12
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Real Madrid (WHITE_BOY1927)1:109:12
 Manchester City (NIKKITTA) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:309:24
 Paris Saint Germain (DANGERDIM77) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)1:109:24
 Real Madrid (WHITE_BOY1927) - Manchester City (NIKKITTA)0:209:36
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (DANGERDIM77)0:009:36
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:209:48
 Paris Saint Germain (DANGERDIM77) - Real Madrid (WHITE_BOY1927)1:109:48
 Liverpool FC (OLLE) - Paris Saint Germain (PABLIK)2:319:30
 Manchester City (MOONEYCB) - FC Barcelona (SANE4EK8)0:119:30
 Liverpool FC (OLLE) - Paris Saint Germain (PABLIK)2:319:30
 FC Barcelona (SANE4EK8) - Real Madrid (ORLOVSKY1)2:319:41
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)2:219:41
 FC Barcelona (SANE4EK8) - Real Madrid (ORLOVSKY1)2:319:42
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)2:219:42
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (PABLIK)3:219:54
 Manchester City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE)0:219:54
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (PABLIK)3:219:54
 Paris Saint Germain (PABLIK) - FC Barcelona (SANE4EK8)1:120:06
 Liverpool FC (OLLE) - Real Madrid (ORLOVSKY1)1:120:06
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - Manchester City (MOONEYCB)2:120:17
 FC Barcelona (SANE4EK8) - Liverpool FC (OLLE)3:020:18
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)1:220:30
 FC Barcelona (SANE4EK8) - Manchester City (MOONEYCB)3:020:30
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)1:220:30
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (SANE4EK8)2:120:42
 Manchester City (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (PABLIK)3:020:42
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (SANE4EK8)2:120:42
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester City (MOONEYCB)1:120:53
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Real Madrid (ORLOVSKY1)3:220:54
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (OLLE)1:121:06
 FC Barcelona (SANE4EK8) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:121:06
 Real Madrid (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (OLLE)1:121:06
 Manchester City (MOONEYCB) - Real Madrid (ORLOVSKY1)0:121:18
 Liverpool FC (OLLE) - FC Barcelona (SANE4EK8)0:021:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Nations League
 NotikumsRezultātsLaiks
 England (DANGERDIM77) - Portugal (NIKKITTA)4:014:30
 Spain (SLEZAINTIMA) - Netherlands (WHITE_BOY1927)1:014:30
 Portugal (NIKKITTA) - Spain (SLEZAINTIMA)1:114:42
 Netherlands (WHITE_BOY1927) - Italy (INQUISITOR)1:214:42
 Italy (INQUISITOR) - Portugal (NIKKITTA)1:114:54
 Spain (SLEZAINTIMA) - England (DANGERDIM77)1:014:54
 Portugal (NIKKITTA) - Netherlands (WHITE_BOY1927)1:115:06
 England (DANGERDIM77) - Italy (INQUISITOR)2:215:06
 Netherlands (WHITE_BOY1927) - England (DANGERDIM77)0:415:18
 Italy (INQUISITOR) - Spain (SLEZAINTIMA)0:015:18
 Portugal (NIKKITTA) - England (DANGERDIM77)4:115:30
 Netherlands (WHITE_BOY1927) - Spain (SLEZAINTIMA)1:215:30
 Spain (SLEZAINTIMA) - Portugal (NIKKITTA)2:115:42
 Italy (INQUISITOR) - Netherlands (WHITE_BOY1927)0:215:42
 Portugal (NIKKITTA) - Italy (INQUISITOR)0:015:54
 England (DANGERDIM77) - Spain (SLEZAINTIMA)3:215:54
 Netherlands (WHITE_BOY1927) - Portugal (NIKKITTA)4:016:06
 Italy (INQUISITOR) - England (DANGERDIM77)1:016:06
 England (DANGERDIM77) - Netherlands (WHITE_BOY1927)1:216:18
 Spain (SLEZAINTIMA) - Italy (INQUISITOR)0:016:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (FEARGGWP) - Real Madrid (TAKA)1:017:00
 Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX) - SSC Napoli (CHELLOVEKK)1:017:00
 Real Madrid (TAKA) - Bayern Munich (BLACKSTAR98)1:117:12
 SSC Napoli (CHELLOVEKK) - Paris Saint Germain (FEARGGWP)1:017:12
 Bayern Munich (BLACKSTAR98) - SSC Napoli (CHELLOVEKK)3:117:24
 Paris Saint Germain (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX)1:117:24
 Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX) - Bayern Munich (BLACKSTAR98)0:017:36
 SSC Napoli (CHELLOVEKK) - Real Madrid (TAKA)3:117:36
 Real Madrid (TAKA) - Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX)1:217:48
 Bayern Munich (BLACKSTAR98) - Paris Saint Germain (FEARGGWP)0:117:48
 SSC Napoli (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX)1:018:00
 Real Madrid (TAKA) - Paris Saint Germain (FEARGGWP)2:018:00
 Bayern Munich (BLACKSTAR98) - Real Madrid (TAKA)2:118:12
 Paris Saint Germain (FEARGGWP) - SSC Napoli (CHELLOVEKK)3:018:12
 SSC Napoli (CHELLOVEKK) - Bayern Munich (BLACKSTAR98)0:018:24
 Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX) - Paris Saint Germain (FEARGGWP)0:018:24
 Bayern Munich (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX)0:318:36
 Real Madrid (TAKA) - SSC Napoli (CHELLOVEKK)3:118:36
 Paris Saint Germain (FEARGGWP) - Bayern Munich (BLACKSTAR98)1:118:48
 Tottenham Hotspur (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (TAKA)1:118:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RB Leipzig (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)2:010:30
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Borussia Monchengladbach (MIHALUCH)0:110:30
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:310:41
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)3:010:42
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:310:42
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - RB Leipzig (KODAK)2:410:54
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:410:54
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (MIHALUCH)3:411:06
 RB Leipzig (KODAK) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:011:06
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)0:211:18
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - RB Leipzig (KODAK)2:011:18
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)0:111:30
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - RB Leipzig (KODAK)1:111:30
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:311:42
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Borussia Monchengladbach (MIHALUCH)3:111:42
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - FC Bayern Munich (PARUBOK)3:011:53
 RB Leipzig (KODAK) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:111:54
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - FC Bayern Munich (PARUBOK)3:011:54
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - RB Leipzig (KODAK)0:012:06
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:412:06
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - RB Leipzig (KODAK)0:012:06
 Borussia Monchengladbach (MIHALUCH) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)1:412:06
 RB Leipzig (KODAK) - Borussia Monchengladbach (MIHALUCH)0:312:18
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:012:18
 RB Leipzig (KODAK) - Borussia Monchengladbach (MIHALUCH)0:312:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (DANGERDIM77) - Liverpool FC (NIKKITTA)2:110:00
 Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)0:310:00
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA)2:010:12
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (INQUISITOR)0:210:12
 Manchester United (INQUISITOR) - Liverpool FC (NIKKITTA)0:510:24
 Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA) - Manchester City (DANGERDIM77)1:110:24
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)0:010:36
 Manchester City (DANGERDIM77) - Manchester United (INQUISITOR)1:110:36
 Manchester United (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA)0:210:48
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (DANGERDIM77)1:110:48
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Manchester City (DANGERDIM77)2:211:00
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA)2:011:00
 Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (NIKKITTA)0:111:12
 Manchester United (INQUISITOR) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)0:311:12
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Manchester United (INQUISITOR)1:011:24
 Manchester City (DANGERDIM77) - Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA)3:111:24
 Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (NIKKITTA)0:111:36
 Manchester United (INQUISITOR) - Manchester City (DANGERDIM77)0:011:36
 Tottenham Hotspur (SLEZAINTIMA) - Manchester United (INQUISITOR)1:111:48
 Manchester City (DANGERDIM77) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927)3:111:48
 Manchester United (OLLE) - Manchester City (PABLIK)0:213:00
 Manchester City (PABLIK) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:013:12
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)0:013:23
 Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1) - Manchester City (PABLIK)2:213:24
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)0:013:24
 Manchester United (OLLE) - Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1)1:113:36
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (SANE4EK8)1:113:36
 Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:113:48
 Manchester City (PABLIK) - Manchester United (OLLE)0:114:00
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK)0:114:12
 Manchester City (PABLIK) - Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1)4:114:24
 Manchester United (OLLE) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:114:24
 Manchester City (PABLIK) - Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1)4:114:24
 Manchester United (OLLE) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:114:24
 Liverpool FC (SANE4EK8) - Manchester City (PABLIK)2:114:35
 Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1) - Manchester United (OLLE)2:114:36
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (ORLOVSKY1)2:114:48
 Manchester United (OLLE) - Liverpool FC (SANE4EK8)0:114:48
 Arsenal FC (FEARGGWP) - Manchester United (TAKA)3:021:30
 Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Liverpool FC (CHELLOVEKK)2:021:30
 Manchester United (TAKA) - Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98)1:421:42
 Liverpool FC (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (FEARGGWP)0:221:42
 Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98) - Liverpool FC (CHELLOVEKK)1:021:54
 Arsenal FC (FEARGGWP) - Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX)1:021:54
 Liverpool FC (CHELLOVEKK) - Manchester United (TAKA)1:122:06
 Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98)1:022:06
 Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98) - Arsenal FC (FEARGGWP)1:022:18
 Manchester United (TAKA) - Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX)1:122:18
 Liverpool FC (CHELLOVEKK) - Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX)0:122:30
 Manchester United (TAKA) - Arsenal FC (FEARGGWP)1:222:30
 Arsenal FC (FEARGGWP) - Liverpool FC (CHELLOVEKK)2:022:42
 Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98) - Manchester United (TAKA)3:022:42
 Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Arsenal FC (FEARGGWP)1:022:54
 Liverpool FC (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98)0:222:54
 Manchester United (TAKA) - Liverpool FC (CHELLOVEKK)1:223:06
 Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98) - Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX)1:123:06
 Manchester City (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester United (TAKA)1:223:18
 Arsenal FC (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98)1:023:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Dynamo Kyiv (NIKKITTA)0:212:30
 Spartak Moscow (SLEZAINTIMA) - Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927)1:312:30
 Dynamo Kyiv (NIKKITTA) - Spartak Moscow (SLEZAINTIMA)0:012:42
 Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927) - Lokomotiv Moscow (INQUISITOR)1:212:42
 Lokomotiv Moscow (INQUISITOR) - Dynamo Kyiv (NIKKITTA)4:012:54
 Spartak Moscow (SLEZAINTIMA) - CSKA Moscow (DANGERDIM77)0:112:54
 Dynamo Kyiv (NIKKITTA) - Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927)1:113:06
 CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (INQUISITOR)1:113:06
 Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927) - CSKA Moscow (DANGERDIM77)0:013:18
 Lokomotiv Moscow (INQUISITOR) - Spartak Moscow (SLEZAINTIMA)0:013:18
 Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927) - Spartak Moscow (SLEZAINTIMA)0:113:30
 Dynamo Kyiv (NIKKITTA) - CSKA Moscow (DANGERDIM77)2:113:30
 Spartak Moscow (SLEZAINTIMA) - Dynamo Kyiv (NIKKITTA)1:313:42
 Lokomotiv Moscow (INQUISITOR) - Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927)3:113:42
 Dynamo Kyiv (NIKKITTA) - Lokomotiv Moscow (INQUISITOR)0:513:54
 CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Spartak Moscow (SLEZAINTIMA)0:213:54
 Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927) - Dynamo Kyiv (NIKKITTA)1:014:06
 Lokomotiv Moscow (INQUISITOR) - CSKA Moscow (DANGERDIM77)3:014:06
 CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Shakhtar Donetsk (WHITE_BOY1927)2:414:18
 Spartak Moscow (SLEZAINTIMA) - Lokomotiv Moscow (INQUISITOR)1:014:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 TES Tundra - Team Ruspro R110:010:30
 KAB Kabush - Gambit Esports2:010:55
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florida Mutineers - Dallas Empire3:200:30
LoL - Belgian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aethra Esports - Rsca Esports1:020:00
 Team 7am - Sector One0:121:00
 Aethra Esports - Brussels Guardians0:122:00
 Team 7am - KV Mechelen0:123:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 For The Win Esports - GTZ Bulls1:022:00
 Electronik Generation - Karma Clan Esports1:023:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Arctic - Ucam Esports Club1:019:00
 Origen Bcn - Cream Real Betis0:120:00
 Team Queso - S2V Esports0:121:00
 MAD Lions Madrid - Emonkeyz0:122:00
 Movistar Riders - Vodafone Giants1:023:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bilibili Gaming - Estar2:112:00
 Vici Gaming - Team We0:215:00
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dignitas - Team SoloMid0:100:00
 Team Liquid - Golden Guardians1:000:34
 Counter Logic Gaming - Immortals1:001:44
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vancouver Titans - Toronto Defiant0:300:00
 Los Angeles Valiant - Washington Justice3:001:30
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Esports - Team Vitality0:217:30
 Faze Clan - Ence Esports2:120:19
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apeks - Unicorns of Love1:216:00
 Skade - HellRaisers2:119:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bigtime Regal - Jijiehao2:108:00
 Zigma - Invictus Gaming0:211:00
CS:GO - Redragon Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Boom.id2:301:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Knockturnal Esports1:013:30
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions E.c. - Ninjas IN Pyjamas1:213:30
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Onethree.tsg1:009:00
 Onethree.tsg - Invictus Gaming0:110:00
 JMT - Huat Zai1:012:00
 Huat Zai - JMT1:013:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alternate aTTax - Honoris11:55
 Pact - Skade2:114:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avant Garde - Rooster1:012:10
 Bantz - Avant Garde0:113:10
 Paradox Gaming - Chiefs Esports Club0:113:10
 Chiefs Esports Club - Ground Zero Gaming1:014:00
 Truckers With Attitude - Avant Garde0:114:10
 Really Weird - Paradox Gaming14:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nasr Esports - Granit Gaming0:121:00
 Budapest Five - Cex1:022:00
 Goodtimes - Shock Bomb0:122:00
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG - Team Spirit2:019:00
 GODSENT - Forze1:219:00
 Heroic - Virtus Pro1:222:00
 Havu Gaming - North2:122:00
 Heroic - Virtus Pro1:222:00
 Havu Gaming - North2:122:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Fate0:121:00
Dota 2 - LPL Pro Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Oracle - Toonz Reborn2:013:30
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reverse Heaven - Execration2:106:00
 Team Strawberry - Goodfellaz2:109:00
 Neon Esports - Flower Gaming2:112:00
Dota 2 - OMG Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG Seed - CR4ZY3:019:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Team Empire0:215:00
 Team Unique - Vikin.GG0:217:39
 Team Liquid - Ninjas IN Pyjamas2:120:15
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Geek Fam2:007:00
 Boom ID - Cignal Ultra2:009:00
 TNC Pro Team - Reality Rift2:011:04
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Business Associates0:200:34
 Beastcoast - Thunder Predator02:50
 4 Zoomers - Plus One2:005:55
 Evil Geniuses - Plus One2:022:00
 Quincy Crew - Business Associates1:123:50
Volejbols
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRC - TJ Orion Praha A3:219:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academy - Military3:106:00
 Ural Elevation - Ural Raiders1:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plamya Pro - Legion3:010:20
 Eagles-Pro - Uragan Pro2:312:09
 Enerdzhi - Alliance3:013:50
 Berkut - Vityaz3:015:49
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trang An Ninh Binh - XSKT Vinh Long3:112:00
 Sanest Khanh Hoa - HA TIN3:212:00
 The Cong Binh Doan - Thanh Pho Ho Chi Minh1:316:00
 Sacombank Bien Phong - Long An3:116:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural City - Ural Mountains3:210:00
 Energy - Eurasia3:112:00
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Truyen Hinh Vinh Long - Kihn Bac Bac Ninh1:310:00
 Quang Ninh - VTV Binh Dien Long An1:310:00
 Tien Nong Thanh Hoa - Ngan Hang Cong Thuong0:313:59
 Thong Tin Lienvietpostbank - Hai Duong3:013:59
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ghazaryan Seda - Hambardzumyan Mariam3:007:59
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:007:59
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane3:208:19
 Asoyan Valya - Harutyunyan Oksanna3:008:19
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena0:308:39
 Khlghatyan Rima - Poghosyan Asya0:308:39
 Ghazaryan Seda - Harutyunyan Oksanna3:009:00
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:009:00
 Hambardzumyan Mariam - Poghosyan Asya1:309:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:209:40
 Gazaryan Milena - Simonyan Anahit2:310:00
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:210:20
 Harutyunyan Oksanna - Khlghatyan Rima0:310:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:110:39
 Hambardzumyan Mariam - Asoyan Valya2:310:39
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:110:40
 Gazaryan Milena - Stepanyan Mariam0:311:20
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:312:20
 Gazaryan Milena - Parsadanyan Raisa0:312:40
 Poghosyan Asya - Harutyunyan Oksanna1:313:20
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:213:39
 Hambardzumyan Mariam - Ghazaryan Seda0:313:39
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:213:40
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:213:59
 Poghosyan Asya - Khlghatyan Rima1:314:19
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:314:19
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam1:314:39
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:315:20
 Khlghatyan Rima - Asoyan Valya3:015:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:315:40
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:116:20
 Bakhchajyan Elen - Khachatryan Hasmik1:316:39
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:317:19
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:317:39
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:218:20
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik3:018:40
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine2:319:00
 Khachatryan Hasmik - Bakhchajyan Elen3:119:20
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:320:19
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen2:320:39
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:321:00
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen2:321:20
 Vardanyan, Rubina - Bakhchajyan Elen3:021:40
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:122:00
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:122:20
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine1:322:40
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery2:323:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:323:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grushko Irina - Gordinskaya Anastasia3:207:59
 Gubskaya Ekaterina - Andreeva Lilia0:308:30
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana3:209:00
 Grushko Irina - Andreeva Lilia3:109:00
 Gubskaya Ekaterina - Gordinskaya Anastasia2:309:30
 Dubrova Alisa - Saltanovskaya Margarita0:309:30
 Zaytseva Viktoriya - Saltanovskaya Margarita3:110:00
 Grushko Irina - Gubskaya Ekaterina3:010:00
 Dubrova Alisa - Yaroshenko Tatyana0:310:30
 Andreeva Lilia - Gordinskaya Anastasia1:310:30
 Zaytseva Viktoriya - Dubrova Alisa3:210:59
 Gordinskaya Anastasia - Grushko Irina0:310:59
 Zaytseva Viktoriya - Dubrova Alisa3:211:00
 Gordinskaya Anastasia - Grushko Irina0:311:00
 Saltanovskaya Margarita - Yaroshenko Tatyana3:211:30
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina3:011:30
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:112:00
 Andreeva Lilia - Grushko Irina2:312:00
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:112:00
 Gordinskaya Anastasia - Gubskaya Ekaterina0:312:30
 Saltanovskaya Margarita - Dubrova Alisa3:012:30
 Saltanovskaya Margarita - Zaytseva Viktoriya1:313:00
 Gubskaya Ekaterina - Grushko Irina0:313:00
 Gordinskaya Anastasia - Andreeva Lilia3:213:30
 Yaroshenko Tatyana - Dubrova Alisa3:013:30
 Dubrova Alisa - Zaytseva Viktoriya3:214:00
 Yaroshenko Tatyana - Saltanovskaya Margarita0:314:30
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pryshchepa Viktoriia - Voytekhova Mariya1:316:09
 Efimova Anastasia - Kurdova Roksolana3:116:40
 Mydvetskaya Anastasia - Voytekhova Mariya3:017:10
 Pryshchepa Viktoriia - Kurdova Roksolana3:118:09
 Mydvetskaya Anastasia - Efimova Anastasia1:318:40
 Voytekhova Mariya - Kurdova Roksolana3:219:09
 Yureneva Svitlana - Voytekhova Mariya19:10
 Pryshchepa Viktoriia - Yureneva Svitlana2:319:39
 Mydvetskaya Anastasia - Kurdova Roksolana3:020:10
 Pryshchepa Viktoriia - Efimova Anastasia2:320:40
 Mydvetskaya Anastasia - Pryshchepa Viktoriia3:121:40
 Yureneva Svitlana - Kurdova Roksolana3:022:09
 Efimova Anastasia - Voytekhova Mariya0:322:39
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telnaya Galyna - Vasileva, Maria3:108:45
 Khmelevskaia Natalia - Vasileva, Maria2:309:55
 Telnaya Galyna - Kibanova Alina3:010:30
 Khmelevskaia Natalia - Palamarchuk Ulyana3:011:04
 Kibanova Alina - Vasileva, Maria2:311:40
 Khmelevskaia Natalia - Kibanova Alina3:212:15
 Telnaya Galyna - Palamarchuk Ulyana3:212:49
 Khmelevskaia Natalia - Telnaya Galyna1:313:24
 Palamarchuk Ulyana - Vasileva, Maria1:313:59
Vīrieši - Vācija - Dusseldorf Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meissnar, Cedric - Kohler Felix3:110:30
 Hohmeier, Nils - Engemann Gerrit0:414:15
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit0:300:00
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:000:20
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:000:40
 Jokaklian Trasdamad - Parsadanyan Samvel0:300:40
 Mkrtchyan Andranik - Avakimyan Davit0:301:00
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:201:20
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:101:39
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:101:59
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit3:001:59
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:302:19
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:102:39
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik2:302:39
 Nazaryan Mushegh - Avakimyan Davit3:103:00
 Altunyan Karen - Baghdasaryan Gevorg1:303:00
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:103:20
 Parsadanyan Samvel - Gevorgyan Gegham0:303:20
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:004:20
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik0:304:20
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:104:39
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik1:304:59
 Parsadanyan Samvel - Jokaklian Trasdamad0:304:59
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh2:305:19
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen0:305:19
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:105:39
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik3:105:39
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel2:306:00
 Avakimyan Davit - Grigoryan Erik3:006:00
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham1:306:20
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik1:306:20
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik3:206:40
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh1:307:00
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen3:107:00
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit2:307:20
 Jokaklian Trasdamad - Baghdasaryan Gevorg0:307:20
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:107:39
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel0:307:39
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:016:20
 Baghdasaryan Gevorg - Gevorgyan Gegham0:316:39
 Apraliyan Shant - Gevorgyan Gegham0:317:19
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen1:317:39
 Baghdasaryan Gevorg - Apraliyan Shant3:018:20
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham0:318:40
 Gevorgyan Gegham - Baghdasaryan Gevorg3:019:20
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:320:19
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham1:320:39
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:321:20
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:021:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novikov Andrey - Gaynyuk Vladimir0:300:20
 Kosarev semen - Lazebny Ruslan2:300:35
 Shtaer Arkadiy - Khakhamidi Pavel1:300:55
 Kovalenko Oleg - Gusev Vitaliy2:300:55
 Shtaer Arkadiy - Khakhamidi Pavel1:300:55
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey0:301:09
 Khakhamidi Pavel - Vakhrushev Victor3:101:30
 Kalenik Sergey - Kosarev semen3:201:44
 Kovalenko Oleg - Gaynyuk Vladimir3:102:04
 Shtaer Arkadiy - Stepanov Denis2:302:05
 Khorolsky Vitaly - Lazebny Ruslan0:302:19
 Shtaer Arkadiy - Vakhrushev Victor3:102:39
 Khorolsky Vitaly - Kosarev semen3:102:54
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir3:003:14
 Khakhamidi Pavel - Stepanov Denis3:203:14
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir3:003:15
 Kalenik Sergey - Lazebny Ruslan3:103:29
 Gaynyuk Vladimir - Novikov Andrey2:303:49
 Stepanov Denis - Vakhrushev Victor3:003:49
 Lazebny Ruslan - Kosarev semen2:304:04
 Gusev Vitaliy - Kovalenko Oleg3:104:24
 Khakhamidi Pavel - Shtaer Arkadiy3:004:24
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly1:304:39
 Ivashkin Aleksander - Sazhnev Vitalii3:108:00
 Oleynik Ivan - Pavlyuk Roman3:008:45
 Treshchyov Evgeniy - Reznichenko Denis3:109:14
 Pirvelli Rodion - Sazhnev Vitalii2:309:30
 Oleynik Ivan - Reznichenko Denis1:309:45
 Ivashkin Aleksander - Pirvelli Rodion3:210:00
 Treshchyov Evgeniy - Pavlyuk Roman1:310:15
 Oleynik Ivan - Treshchyov Evgeniy3:110:45
 Sazhnev Vitalii - Ivashkin Aleksander3:011:00
 Reznichenko Denis - Pavlyuk Roman3:111:15
 Pavlyuk Roman - Oleynik Ivan3:211:45
 Reznichenko Denis - Treshchyov Evgeniy2:312:15
 Sazhnev Vitalii - Pirvelli Rodion3:212:30
 Reznichenko Denis - Oleynik Ivan3:212:44
 Pirvelli Rodion - Ivashkin Aleksander2:313:00
 Pavlyuk Roman - Treshchyov Evgeniy0:313:15
 Sazhnev Vitalii - Kutniy Ilya3:013:30
 Treshchyov Evgeniy - Oleynik Ivan3:213:45
 Pavlyuk Roman - Reznichenko Denis0:314:15
 Stepanov Denis - Paniotov Aleksandr3:114:30
 Kosarev semen - Derevinskiy Dmitriy3:214:30
 Boychuk Vladimir - Rafikov Rafael3:215:00
 Grushko Vadim - Derevinskiy Dmitriy1:315:00
 Sukovatiy Igor - Pavlyuk Oleg0:315:14
 Plakhteev Nikolay - Ptitsyn Dmitriy3:115:30
 Korobeynik Sergey - Kosarev semen3:115:30
 Smetenko Vadim - Grushko Vadim3:015:30
 Nemchenko Denis - Tsubera Roman0:315:44
 Gedz Valentin - Plakhteev Nikolay3:016:00
 Korobeynik Sergey - Stepanov Denis2:316:00
 Paniotov Aleksandr - Ivchenko Denis3:016:00
 Sukovatiy Igor - Tsubera Roman3:016:15
 Stepanov Denis - Kosarev semen3:016:30
 Reva Aleksandr - Boychuk Vladimir2:316:30
 Ivchenko Denis - Korobeynik Sergey3:016:30
 Nemchenko Denis - Pavlyuk Oleg3:216:45
 Derevinskiy Dmitriy - Smetenko Vadim2:317:00
 Burdakov Andrey - Reva Aleksandr3:017:00
 Grushko Vadim - Paniotov Aleksandr0:317:00
 Sukovatiy Igor - Nemchenko Denis2:317:15
 Paniotov Aleksandr - Derevinskiy Dmitriy2:317:30
 Kosarev semen - Smetenko Vadim0:317:30
 Ptitsyn Dmitriy - Gedz Valentin3:117:30
 Tsubera Roman - Pavlyuk Oleg1:317:45
 Rafikov Rafael - Ptitsyn Dmitriy0:318:00
 Korobeynik Sergey - Grushko Vadim3:018:00
 Stepanov Denis - Ivchenko Denis3:218:00
 Rafikov Rafael - Ptitsyn Dmitriy0:318:00
 Ivchenko Denis - Kosarev semen3:118:29
 Smetenko Vadim - Stepanov Denis3:118:30
 Grushko Vadim - Stepanov Denis18:30
 Boychuk Vladimir - Burdakov Andrey3:218:30
 Tsubera Roman - Nemchenko Denis3:218:44
 Smetenko Vadim - Paniotov Aleksandr2:319:00
 Derevinskiy Dmitriy - Korobeynik Sergey0:319:00
 Plakhteev Nikolay - Boychuk Vladimir0:319:00
 Tsubera Roman - Sukovatiy Igor0:319:15
 Kosarev semen - Paniotov Aleksandr0:319:30
 Gedz Valentin - Rafikov Rafael3:119:30
 Korobeynik Sergey - Smetenko Vadim2:319:30
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy1:320:00
 Reva Aleksandr - Gedz Valentin0:320:00
 Nemchenko Denis - Sukovatiy Igor2:320:15
 Burdakov Andrey - Plakhteev Nikolay0:320:30
 Pavlyuk Oleg - Tsubera Roman3:120:45
 Ptitsyn Dmitriy - Burdakov Andrey3:121:00
 Paniotov Aleksandr - Korobeynik Sergey2:321:00
 Rafikov Rafael - Reva Aleksandr3:021:30
 Sarma Sergey - Chikalov Yuriy3:022:00
 Gaynyuk Vladimir - Kireev Sergey3:122:35
 Sarma Sergey - Kireev Sergey3:023:10
 Gaynyuk Vladimir - Chikalov Yuriy3:023:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tregler Tomas - Konecny Tomas1:309:00
 Prokopcovs Dmitrijs - Olejnik Martin3:209:25
 Reitspies David - Gavlas Antonin1:309:50
 Onderka Frantisek - Horejsi Miroslavs0:310:15
 Tregler Tomas - Prokopcovs Dmitrijs0:310:40
 Reitspies David - Olejnik Martin3:111:05
 Horejsi Miroslavs - Konecny Tomas3:111:30
 Onderka Frantisek - Gavlas Antonin1:311:55
 Tregler Tomas - Reitspies David2:312:20
 Onderka Frantisek - Olejnik Martin1:313:10
 Horejsi Miroslavs - Gavlas Antonin3:213:35
 Prokopcovs Dmitrijs - Reitspies David3:214:00
 Tregler Tomas - Onderka Frantisek3:014:25
 Gavlas Antonin - Konecny Tomas3:214:50
 Horejsi Miroslavs - Olejnik Martin3:215:15
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail3:107:59
 Shukin Dmitriy - Marchuk Maksym1:308:05
 Kolesnykov Valeriy - Dynaburg Leonid0:308:10
 Havryliuk Bohdan - Bereza Viktor3:008:15
 Kozachuk Ivan - Kalachevskiy Denis1:308:30
 Maxim Balakirev - Trydukh Igor1:308:34
 Tkachenko Artem - Burdelnyy Sergey3:108:40
 Yakimenko Stefan - Khairov Dmytro3:108:50
 Yemelianov Taras - Litvinov Vladislav3:208:54
 Ratushniak Vladislav - Kalachevskiy Denis3:209:00
 Sokolov Sergey - Voronin Mikhail2:309:05
 Zaporozhets Dmitriy - Kurtenko Andrey2:309:10
 Obischenko Andrey - Bondarenko Iurii1:309:14
 Yakubov Marat - Troian Andrii1:309:20
 Peretiatko Andrii - Bortsov Dmitriy0:309:25
 Kozachuk Ivan - Mosyuk Mikhail3:009:29
 Shukin Dmitriy - Trydukh Igor2:309:34
 Kolesnykov Valeriy - Burdelnyy Sergey3:109:40
 Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy2:309:45
 Kononikhin Volodymyr - Yurenev Oleh3:109:49
 Kyilo Vitalii - Oranskiy Igor1:309:55
 Ratushniak Vladislav - Kozachuk Ivan3:010:00
 Voronin Mikhail - Marchuk Maksym2:310:04
 Kurtenko Andrey - Dynaburg Leonid3:010:09
 Bondarenko Iurii - Bereza Viktor3:010:15
 Yakimenko Stefan - Troian Andrii1:310:20
 Yemelianov Taras - Bortsov Dmitriy3:110:24
 Kalachevskiy Denis - Mosyuk Mikhail3:110:30
 Maxim Balakirev - Sokolov Sergey3:210:35
 Tkachenko Artem - Zaporozhets Dmitriy0:310:39
 Yurenev Oleh - Khairov Dmytro3:110:50
 Oranskiy Igor - Litvinov Vladislav1:310:55
 Kozachuk Ivan - Ratushniak Vladislav1:311:00
 Shukin Dmitriy - Voronin Mikhail3:211:04
 Kolesnykov Valeriy - Kurtenko Andrey3:011:10
 Havryliuk Bohdan - Bondarenko Iurii3:111:15
 Yakubov Marat - Kononikhin Volodymyr3:011:20
 Peretiatko Andrii - Kyilo Vitalii1:311:25
 Mosyuk Mikhail - Kalachevskiy Denis1:311:30
 Sokolov Sergey - Trydukh Igor1:311:34
 Zaporozhets Dmitriy - Burdelnyy Sergey3:111:39
 Obischenko Andrey - Kondratenko Vasiliy3:111:45
 Yakimenko Stefan - Yurenev Oleh0:311:50
 Yemelianov Taras - Oranskiy Igor3:111:54
 Mosyuk Mikhail - Kozachuk Ivan2:312:00
 Maxim Balakirev - Marchuk Maksym3:012:05
 Tkachenko Artem - Dynaburg Leonid0:312:09
 Kononikhin Volodymyr - Troian Andrii1:312:20
 Kyilo Vitalii - Bortsov Dmitriy0:312:25
 Kalachevskiy Denis - Ratushniak Vladislav1:312:30
 Shukin Dmitriy - Sokolov Sergey2:312:35
 Kolesnykov Valeriy - Zaporozhets Dmitriy2:312:40
 Havryliuk Bohdan - Obischenko Andrey3:012:45
 Yakubov Marat - Khairov Dmytro3:112:49
 Peretiatko Andrii - Litvinov Vladislav1:312:55
 Mosyuk Mikhail - Ratushniak Vladislav0:313:00
 Maxim Balakirev - Voronin Mikhail1:313:04
 Tkachenko Artem - Kurtenko Andrey0:313:09
 Yakimenko Stefan - Kononikhin Volodymyr2:313:20
 Yemelianov Taras - Kyilo Vitalii3:113:24
 Kalachevskiy Denis - Kozachuk Ivan3:013:30
 Trydukh Igor - Marchuk Maksym1:313:35
 Burdelnyy Sergey - Dynaburg Leonid1:313:40
 Kondratenko Vasiliy - Bereza Viktor0:313:44
 Yakubov Marat - Yurenev Oleh2:313:50
 Peretiatko Andrii - Oranskiy Igor0:313:55
 Shukin Dmitriy - Maxim Balakirev0:314:04
 Troian Andrii - Khairov Dmytro3:114:20
 Bortsov Dmitriy - Litvinov Vladislav3:014:25
 Sokolov Sergey - Marchuk Maksym3:114:34
 Zaporozhets Dmitriy - Dynaburg Leonid0:314:40
 Obischenko Andrey - Bereza Viktor0:314:45
 Yakimenko Stefan - Yakubov Marat0:314:50
 Yemelianov Taras - Peretiatko Andrii2:314:54
 Voronin Mikhail - Trydukh Igor2:315:05
 Kurtenko Andrey - Burdelnyy Sergey3:015:09
 Bondarenko Iurii - Kondratenko Vasiliy3:115:14
 Kononikhin Volodymyr - Khairov Dmytro0:315:20
 Kyilo Vitalii - Litvinov Vladislav1:315:25
 Boiko Leonid - Zholubak Mykhailo0:315:30
 Holomoz Aleksey - Kobets Vitalii3:215:34
 Udovenko Ivan - Chernyshov Dmytro0:315:44
 Yurenev Oleh - Troian Andrii3:115:49
 Oranskiy Igor - Bortsov Dmitriy0:315:55
 Diachenko Viacheslav - Voronenkov Vladimir3:116:00
 Budiak Igor - Sokoltsov Yevhenii2:316:04
 Solomko Serhii - Zarovnyi Petro3:016:15
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman2:316:24
 Kanunnikov Ilya - Zholubak Mykhailo2:316:30
 Hrytsai Andrii - Sharanyuk Oleksandr3:116:35
 Smyk Vasil - Maselskyi Oleksandr3:216:44
 Tkachev Sergey - Chepurnyi Artem3:016:55
 Boiko Leonid - Diachenko Viacheslav1:317:00
 Holomoz Aleksey - Sokoltsov Yevhenii2:317:04
 Udovenko Ivan - Zarovnyi Petro3:117:15
 Kurischenko Yuriy - Karchevskiy Timur3:217:25
 Kanunnikov Ilya - Voronenkov Vladimir3:017:30
 Sharanyuk Oleksandr - Kobets Vitalii0:317:34
 Maselskyi Oleksandr - Chernyshov Dmytro3:217:45
 Likhitsky Alexander - Chepurnyi Artem2:317:54
 Diachenko Viacheslav - Zholubak Mykhailo3:118:00
 Budiak Igor - Hrytsai Andrii1:318:05
 Solomko Serhii - Smyk Vasil3:118:14
 Karchevskiy Timur - Makarenko Roman2:318:25
 Boiko Leonid - Voronenkov Vladimir1:318:30
 Holomoz Aleksey - Sharanyuk Oleksandr3:218:34
 Udovenko Ivan - Maselskyi Oleksandr0:318:44
 Tkachev Sergey - Kurischenko Yuriy3:218:55
 Kanunnikov Ilya - Diachenko Viacheslav3:119:00
 Hrytsai Andrii - Sokoltsov Yevhenii3:219:04
 Smyk Vasil - Zarovnyi Petro1:319:15
 Sedin Volodymyr - Matiushenko Andrii3:219:20
 Likhitsky Alexander - Karchevskiy Timur3:219:24
 Voronenkov Vladimir - Zholubak Mykhailo0:319:30
 Budiak Igor - Kobets Vitalii1:319:35
 Solomko Serhii - Chernyshov Dmytro1:319:44
 Chernayvskiy Serhii - Nadoporozhsky Alexey0:319:50
 Kurischenko Yuriy - Chepurnyi Artem3:019:55
 Boiko Leonid - Kanunnikov Ilya2:320:00
 Holomoz Aleksey - Hrytsai Andrii1:320:04
 Udovenko Ivan - Smyk Vasil3:120:15
 Kurchitsky Vladislav - Matiushenko Andrii3:120:20
 Tkachev Sergey - Makarenko Roman3:020:25
 Budiak Igor - Sharanyuk Oleksandr3:020:34
 Solomko Serhii - Maselskyi Oleksandr2:320:45
 Sedin Volodymyr - Chernayvskiy Serhii0:320:50
 Likhitsky Alexander - Kurischenko Yuriy3:120:54
 Sokoltsov Yevhenii - Kobets Vitalii2:321:05
 Zarovnyi Petro - Chernyshov Dmytro3:021:14
 Kurchitsky Vladislav - Nadoporozhsky Alexey3:121:20
 Tkachev Sergey - Karchevskiy Timur3:121:25
 Holomoz Aleksey - Budiak Igor0:321:34
 Udovenko Ivan - Solomko Serhii1:321:44
 Chernayvskiy Serhii - Matiushenko Andrii2:321:49
 Chepurnyi Artem - Makarenko Roman3:121:55
 Hrytsai Andrii - Kobets Vitalii3:022:04
 Smyk Vasil - Chernyshov Dmytro0:322:15
 Sedin Volodymyr - Nadoporozhsky Alexey3:222:20
 Likhitsky Alexander - Tkachev Sergey3:022:24
 Sharanyuk Oleksandr - Sokoltsov Yevhenii1:322:35
 Maselskyi Oleksandr - Zarovnyi Petro0:322:44
 Kurchitsky Vladislav - Chernayvskiy Serhii1:322:50
 Kurischenko Yuriy - Makarenko Roman3:222:55
 Nadoporozhsky Alexey - Matiushenko Andrii3:123:19
 Karchevskiy Timur - Chepurnyi Artem0:323:25
 Kurchitsky Vladislav - Sedin Volodymyr2:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:200:00
 Merzlikin Dmitry - Khudaiberdiev Zhasur1:300:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:300:29
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey3:200:29
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:300:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg0:301:00
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:101:00
 Pandur Ivan - Aleksey Ermilov0:301:30
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov0:301:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander1:301:30
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov0:301:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:007:00
 Anatoly Trushkin - Suharkov Oleg0:307:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly0:307:00
 Troyanov Yaroslav - Merkushin Yuriy2:307:30
 Buyanin Ivan - Arutiunyan Artem3:207:30
 Aleksandr Skrebnev - Evgeniy Ilyukhin0:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Troyanov Yaroslav3:107:59
 Suharkov Oleg - Buyanin Ivan2:308:00
 Petrochenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev3:208:00
 Bazilevsky Vitaly - Troyanov Yaroslav3:108:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:108:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:108:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin2:308:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:108:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin2:308:30
 Kirilenko Andrey - Troyanov Yaroslav3:109:00
 Pravednov Andrey - Aleksandr Skrebnev3:209:00
 Anatoly Trushkin - Buyanin Ivan0:309:00
 Petrochenko Dmitry - Evgeniy Ilyukhin3:209:29
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:009:29
 Petrochenko Dmitry - Evgeniy Ilyukhin3:209:30
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:009:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:009:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov1:311:00
 Vladimir Nemashkalo - Sayanov Denis0:311:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Ivanov Valery3:111:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:211:30
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:311:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:011:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:211:30
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:311:30
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:112:00
 Sayanov Denis - Lavrinenko Dmitry3:212:00
 Alexander Frolov - Merzlikin Dmitry3:112:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo0:312:29
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:012:29
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo0:312:30
 Vladimir Safonov - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:312:30
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:012:30
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:213:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Merzlikin Dmitry1:313:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Yusipov Timofey3:113:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:213:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill3:213:30
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov2:313:30
 Sayanov Denis - Molodtsov Denis1:313:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov0:315:00
 Andreev Danila - Shirokov Vladimir0:315:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey2:315:00
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich2:315:29
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy0:315:29
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich2:315:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:315:30
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy0:315:30
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:016:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:016:00
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:116:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:016:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya0:316:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:316:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila0:316:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya0:316:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila0:316:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:016:59
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:016:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:017:00
 Andreev Danila - Demic Ying3:017:00
 Shirokov Vladimir - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:30
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich3:017:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey0:317:30
 Shirokov Vladimir - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:30
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich3:017:30
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy0:319:00
 Aleksandr Skrebnev - Ogay Sergey0:319:00
 Buyanin Ivan - Matveev Igor3:019:00
 Aleksandr Skrebnev - Ogay Sergey0:319:00
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy0:319:00
 Matveev Igor - Suharkov Oleg3:219:59
 Ogay Sergey - Petrochenko Dmitry3:119:59
 Matveev Igor - Suharkov Oleg3:220:00
 Ogay Sergey - Petrochenko Dmitry3:120:00
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly3:120:00
 Evgeniy Ilyukhin - Aleksandr Skrebnev2:320:30
 Arutiunyan Artem - Buyanin Ivan0:320:30
 Aleksandr Skrebnev - Petrochenko Dmitry1:321:00
 Troyanov Yaroslav - Bazilevsky Vitaly3:121:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:121:29
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:121:29
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:221:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:121:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:121:30
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:322:59
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill1:322:59
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:323:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr3:023:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:223:30
 Sayanov Denis - Molodtsov Denis3:123:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illiushchenko Serhii - Paukov Vadim3:200:10
 Holoborodko Yevhenii - Vacak Viacheslav3:200:40
 Paukov Vadim - Medvedenko Valery3:101:10
 Holoborodko Yevhenii - Paukov Vadim3:001:40
 Illiushchenko Serhii - Vacak Viacheslav3:102:10
 Holoborodko Yevhenii - Illiushchenko Serhii3:102:40
 Vacak Viacheslav - Medvedenko Valery3:103:10
 Nikolenko Maxim - May Ivan1:307:50
 Kolos Maksym - Gaysin Ivan0:307:55
 Boiko Serhii - Tkachenko Oleksandr3:108:25
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo0:308:30
 Bondar Valentin - Isaev Andrey1:308:34
 Bedriychuk Viktor - Mosuk Nazar0:308:40
 Vakarash Roman - Tkachuk Oleksii3:208:50
 Shcherbak Denys - Kovalchuk Nazar3:209:00
 Chaplyanka Anatoliy - Selin Andriy3:109:05
 Yaskov Dmytro - Kazmirchuk Vadim3:109:10
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii2:309:15
 Aksenin Vasyl - Vorsulyak Yaroslav2:309:25
 Nikolenko Maxim - Tkachenko Oleksandr2:309:35
 Kolos Maksym - Yehorov Kyrylo3:209:40
 Voitenko Yaroslav - Isaev Andrey3:109:44
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar1:309:50
 Ivasiv Volodymyr - Tkachuk Oleksii2:310:00
 Kovalchuk Nazar - May Ivan1:310:09
 Selin Andriy - Gaysin Ivan3:010:15
 Bondar Valentin - Yaskov Dmytro0:310:20
 Bedriychuk Viktor - Simonchuk David0:310:24
 Vakarash Roman - Aksenin Vasyl2:310:35
 Boiko Serhii - Shcherbak Denys3:210:44
 Semenets Oleksandr - Chaplyanka Anatoliy1:310:50
 Voitenko Yaroslav - Kazmirchuk Vadim3:210:55
 Simonchuk David - Mosuk Nazar3:211:00
 Ivasiv Volodymyr - Vorsulyak Yaroslav3:211:10
 Nikolenko Maxim - Kovalchuk Nazar3:211:20
 Kolos Maksym - Selin Andriy3:011:25
 Yaskov Dmytro - Isaev Andrey3:011:30
 Bedriychuk Viktor - Berezynskyi Serhii3:211:34
 Aksenin Vasyl - Tkachuk Oleksii3:111:45
 Shcherbak Denys - Tkachenko Oleksandr3:011:54
 Chaplyanka Anatoliy - Yehorov Kyrylo3:212:00
 Voitenko Yaroslav - Yaskov Dmytro3:112:05
 Simonchuk David - Mosuk Nazar1:312:09
 Ivasiv Volodymyr - Aksenin Vasyl0:312:20
 Boiko Serhii - May Ivan2:312:30
 Semenets Oleksandr - Gaysin Ivan3:212:34
 Bondar Valentin - Kazmirchuk Vadim0:312:40
 Berezynskyi Serhii - Bedriychuk Viktor3:012:45
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav3:012:55
 Nikolenko Maxim - Shcherbak Denys3:013:04
 Kolos Maksym - Chaplyanka Anatoliy3:113:09
 Voitenko Yaroslav - Bondar Valentin0:313:15
 Bedriychuk Viktor - Mosuk Nazar3:113:20
 Ivasiv Volodymyr - Vakarash Roman1:313:30
 Boiko Serhii - Kovalchuk Nazar3:113:40
 Semenets Oleksandr - Selin Andriy3:013:44
 Kazmirchuk Vadim - Isaev Andrey3:013:50
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:213:55
 Vorsulyak Yaroslav - Tkachuk Oleksii3:214:04
 Tkachenko Oleksandr - May Ivan0:314:15
 Yehorov Kyrylo - Gaysin Ivan3:214:20
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar3:014:30
 Nikolenko Maxim - Boiko Serhii3:214:50
 Kolos Maksym - Semenets Oleksandr3:114:54
 Simonchuk David - Bedriychuk Viktor1:315:05
 Shcherbak Denys - May Ivan0:315:25
 Chaplyanka Anatoliy - Gaysin Ivan3:115:30
 Nesterenko Artem - Medvedenko Valery3:015:35
 Maksimiv Sergey - Zenyuk Andrey2:315:50
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petr0:315:55
 Kovalchuk Nazar - Tkachenko Oleksandr3:216:00
 Selin Andriy - Yehorov Kyrylo2:316:04
 Karpenko Andrey - Uchen Mykola2:316:10
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn3:016:15
 Piskorskyu Igor - Pidleteichuk Petro2:316:25
 Laevsky Maksim - Alekseenko Dmytro0:316:35
 Kozyr Ivan - Rubtsov Eduard1:316:40
 Belanchik Dmitriy - Medvedenko Valery1:316:45
 Nechyporuk Vadym - Kotik Andrey1:316:50
 Presnyakov Mikhail - Zenyuk Andrey3:117:00
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:217:04
 Vovk Vitalii - Alekseenko Dmytro3:217:10
 Laevsky Maksim - Kozyr Ivan2:317:15
 Nesterenko Artem - Karpenko Andrey3:017:20
 Didukh Viktor - Yunchyk Valentyn0:317:25
 Maksimiv Sergey - Piskorskyu Igor3:017:35
 Maksimchuk Artem - Rubtsov Sergey0:317:40
 Vovk Vitalii - Rubtsov Eduard1:317:45
 Kozyr Ivan - Alekseenko Dmytro0:317:50
 Belanchik Dmitriy - Uchen Mykola1:317:55
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym1:318:00
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro1:318:10
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo2:318:14
 Vovk Vitalii - Kozyr Ivan3:218:20
 Laevsky Maksim - Rubtsov Eduard3:018:25
 Karpenko Andrey - Medvedenko Valery3:018:30
 Didukh Viktor - Kotik Andrey3:018:34
 Piskorskyu Igor - Zenyuk Andrey3:118:45
 Rubtsov Sergey - Kolesnik Petr0:318:49
 Vovk Vitalii - Laevsky Maksim1:318:55
 Rubtsov Eduard - Alekseenko Dmytro2:319:00
 Belanchik Dmitriy - Karpenko Andrey3:119:05
 Nechyporuk Vadym - Yunchyk Valentyn3:119:09
 Presnyakov Mikhail - Piskorskyu Igor1:319:20
 Fashchevskiy Ivan - Rubtsov Sergey3:219:24
 Nesterenko Artem - Uchen Mykola3:019:40
 Didukh Viktor - Nechyporuk Vadym0:319:44
 Maksimiv Sergey - Pidleteichuk Petro3:119:55
 Maksimchuk Artem - Cherednichenko Pavlo0:320:00
 Pugach Prokhor - Zhuravlov Maksym2:320:05
 Volokhov Vladislav - Komar Vadim2:320:10
 Belanchik Dmitriy - Nesterenko Artem3:220:15
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey0:320:20
 Presnyakov Mikhail - Maksimiv Sergey3:120:30
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem2:320:34
 Tytyunnik Oleksii - Zhuravlov Maksym3:220:40
 Pugach Prokhor - Volokhov Vladislav3:020:45
 Uchen Mykola - Medvedenko Valery3:020:50
 Didukh Viktor - Gritsienko Nazar3:120:54
 Pidleteichuk Petro - Zenyuk Andrey0:321:05
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr1:321:09
 Tytyunnik Oleksii - Komar Vadim3:021:15
 Volokhov Vladislav - Zhuravlov Maksym2:321:20
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn3:121:30
 Tytyunnik Oleksii - Volokhov Vladislav3:121:50
 Pugach Prokhor - Komar Vadim0:321:55
 Tytyunnik Oleksii - Pugach Prokhor0:322:25
 Komar Vadim - Zhuravlov Maksym3:222:30
 Vacak Viacheslav - Illiushchenko Serhii2:322:40
 Holoborodko Yevhenii - Paukov Vadim3:223:10
 Vasylchuk Pavlo - Obidnyi Oleg2:323:35
 Protopopov Vitaly - Illiushchenko Serhii2:323:40
 Bivinis Igor - Krivoy Ivan0:323:45
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Cheaib Dauud0:410:50
 Zibrat Jan - Kviu Liangs4:011:39
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Zibrat Jan4:312:40
 Kviu Liangs - Cheaib Dauud0:413:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Kviu Liangs4:114:30
 Zibrat Jan - Cheaib Dauud0:415:20
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomsons Džastins - Mačins Peters3:510:30
 Cuming Mal - Fagg Jeremy4:511:15
 Mačins Peters - Fagg Jeremy5:411:55
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fallon Sherrock - Marsh Scott1:012:29
 Deivs Parletti - Fallon Sherrock0:112:55
 Marsh Scott - Deivs Parletti4:513:20
 Cole Jarred - Fallon Sherrock1:013:44
 Adamss Martins - Marsh Scott5:214:10
 Koļtsovs Boriss - Deivs Parletti1:014:34
 Fallon Sherrock - Adamss Martins0:115:00
 Marsh Scott - Koļtsovs Boriss1:515:40
 Deivs Parletti - Cole Jarred0:116:04
 Koļtsovs Boriss - Fallon Sherrock1:016:30
 Cole Jarred - Marsh Scott5:116:55
 Adamss Martins - Deivs Parletti1:017:19
 Cole Jarred - Koļtsovs Boriss5:417:45
 Adamss Martins - Cole Jarred1:018:09
 Koļtsovs Boriss - Adamss Martins0:118:34
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Klosa Marija2:000:55
 Jaksiča Jovana - Halbauere Elī2:115:00
 Parksa Alisia - Ivanova Daša1:215:00
 Livianu Džesika - Khazaniuka Deniza0:215:00
 Parksa Alisia - Ivanova Daša1:215:00
 Zarazua Renata - Mendezs Seone2:016:04
 Ivanova Daša - Khazaniuka Deniza2:116:15
 Nefedova Anastasia - Sysoeva Anastasia2:017:04
 Halbauere Elī - Parksa Alisia1:218:40
 Guillermo Lorraine M - Gamiza Andrea2:019:00
 Sysoeva Anastasia - Mendezs Seone0:219:44
 Nefedova Anastasia - Jaksiča Jovana2:020:39
 Hanna Čanga - Wijesundera, Rushri2:020:54
 Klosa Marija - Guillermo Lorraine M0:222:20
Exhibition Games - Adriatic Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skugor Franco - Ajdukovic Duje0:213:59
 Bill Alen - Krštins Pedža0:215:00
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rola Blazs - Shevchenko Alexander2:010:59
 Kuzmanovs Dimitars - Medjedovic Hamad2:010:59
 Berankis Rikardas - Pavlovičs Luka2:010:59
 Pjevcevic Petar - Malesevičs Nemaņa0:212:20
 Setkičs Aldins - Dica Nini Gabriel0:212:20
 Miladinovic Marko - Daljevs Pavle2:012:20
 Troickis Viktors - Butulija Boris2:015:00
 Kecmanovičs Miomirs - Milojevic Nikola2:015:00
 Vachelboin Eric - Driničs Milans2:015:00
 Bedene Aljazs - Stahovskis Sergejs1:216:20
 Rūsuvori Emīls - Lazarovs Aleksandrs2:016:20
 Brkičs Tomislavs - Stipic Filip2:016:20
 Fatičs Nermans - Sabanovs Matejs2:017:39
 Tepavičs Marko - Jandric Darko2:017:39
 Jotovski Tomislavs - Cacičs Nikola1:219:00
 Djere Laslo - Basičs Mirza0:221:00
 Tadic Vladan - Rajičs Dušans0:221:00
 Zivotic Goran - Kirkins Ergi0:221:00
Exhibition Games - Dubultspēles - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejčikova B. / Siņiakova K. - Martincova T / Vondrousova M2:016:44
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fruhvirtova Linda - Bartunkova Nikola2:013:00
 Aleksandrova Jekaterina - Pliskova Kristīna0:214:15
 Zahlavova Stricova Barbora - Pliskova Karolīna0:215:29
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koller Arabella - Karner Elena1:210:59
 Kraus Sinja - Dshandshgava Irina2:011:30
 Antonitša Mira - Grabhere Jūlija1:212:44
 Paseka Tamira - Karner Elena0:215:29
 Koller Arabella - Michalitsch Alina2:016:50
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amoros Ramoss Pols - Marti Pujolrass Alekss0:210:30
 Vilella Martinezs Mario - Martinez Alex2:011:50
 Zapata Miralles Bernabe - Ortega-Olmedo Roberto2:013:09
 Amoros Ramoss Pols - Martinez Alex0:214:30
 Martos Gornes Sergio - Damas Miguel0:215:44
 Serhio Martos Gornes - Damas Miguel0:215:45
 Vilella Martinezs Mario - Marti Pujolrass Alekss2:017:19
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Statham Hose - Venus Mike2:109:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mihaels Redlickis - Karlovskijs Jevgēnijs0:215:29
 Popko Dmitrijs - Kings Evans2:015:29
 Dmitrijs Popko - Kings Evans2:015:30
 Mihaels Redlickis - Karlovskijs Jevgēnijs0:215:30
 Lorenci Paolo - El Midavijs Adams2:016:50
 Draxl, Liam - Tabilo Alehandro0:217:04
 Braimers Geidžs - Redlicki Martins1:219:00
 Adamson Alec - Chappell Nick0:221:14
 Sarmiento Reimonds - Korvins Feliks0:223:04
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aragone JC - Roberto Sids2:116:59
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Storch Stefan2:015:00
 Harper Cleeve - Brachman Spencer1:216:30
 Gellers Aksels - Ore Žuniors Aleksanders2:018:44
 Harper Cleeve - Baker Blu1:220:04
 Storch Stefan - Gellers Aksels0:222:07
 Brachman Spencer - Baker Blu0:223:40
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Georgiev Anton - Baichev Boyko2:010:00
 Ganchev Ivko - Todorov Dimitr2:011:30
 Mirchev Rumen - Yordanov Yordan1:213:00
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gladiator - Goryachiye3:506:49
 Voiny Suomi - Besheniye Psy7:407:50
 Goryachiye - Voiny Suomi8:609:49
 Ershistyye Tigry - Stalker4:411:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant7:512:49
 Stalker - Krasnyye Krylia2:213:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry10:914:50
 Stalker - Ledovyy Desant3:615:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry4:816:50
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi3:217:50
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri6:318:49
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony7:521:49
 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony6:522:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Behrens K / Tillmann C - Gernert M / Schulz S2:113:00
 Borger K / Muller S - Stautz A / Welsch L2:013:59
 Kortzinger L / Schneider S - Klinke L / Ottens L2:115:00
 Gernert M / Schulz S - Stautz A / Welsch L2:116:59
 Klinke L / Ottens L - Overlaender L / Overlaender S2:018:00
 Behrens K / Tillmann C - Borger K / Muller S2:119:59