jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Otrdiena, 16. Jūn. 2020. gada
Futbols
Turkmenistan - Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Asgabat II - FK Ahal II1:216:30
Tadžikistāna - Tajik League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Pamir Dushanbe - Faizkand1:115:29
Sievietes - Somija - Ykkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 VIFK - FC Sport Juniorit5:218:29
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Juventud Escazucena - Sporting San Jose1:122:59
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thagafi Tulkarem - Shabab AL Khaleel3:316:59
 Ahli Qalqilya - Shabab Alsamu1:217:00
 Taraji Wadi Al-Nes - Hilal Al-Quds2:317:00
 Thagafi Tulkarem - Shabab AL Khaleel3:317:00
 Markez Balata - Mosaset AL Bireh4:220:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Kromeriz - Zastav Zlin B1:218:29
 RSM Hodonin-Sardice - Blansko0:418:29
 Slavia Kromeriz - Zastav Zlin B1:218:30
 RSM Hodonin-Sardice - Blansko0:418:30
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikingur Gota II - AB Argir II1:021:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AB Argir - Eb/Streymur1:119:59
 B36 Torshavn - NSI Runavik1:121:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sutjeska - Mladost Podgorica3:119:00
 Rudar - Buducnost0:421:00
 Zeta - FK Kom1:121:00
 FK Iskra Danilovgrad - Grbalj2:121:00
 FK Mladost Ljeskopolje - OFK Petrovac1:121:00
 FK Iskra Danilovgrad - Grbalj2:121:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silute - Dziugas1:319:00
 FK Vilnus Bfa - Kedainiai Nevezis1:019:00
 Silute - Dziugas1:319:00
 FK Ateitis Vilnius - FK Minija0:421:29
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alashkert - Shirak1:216:30
 Ararat - FC Lori Vanadzor1:118:44
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gangwon - Ulsan Hyundai Horang-i0:313:00
 Pohang Steelers - Jeonbuk Motors1:213:30
 Seongnam FC - Suwon Bluewings0:213:30
 Pohang Steelers - Jeonbuk Motors1:213:30
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie0:016:59
 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Puszcza Niepolomice2:219:09
 Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole1:121:40
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mura 05 - Celje3:119:59
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istra 1961 - Inter Zapresic2:019:55
 Hajduk Split - NK Varazdin2:319:55
 Istra 1961 - Inter Zapresic2:019:55
 Hajduk Split - NK Varazdin2:319:55
 HNK Rijeka - Lokomotiva Zagreb2:222:04
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - SC FC Voluntari SA1:219:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varda - Zalaegerszeg0:119:59
 Honved - Ferencvaros0:222:04
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 GAIS Goteborg - Jonkoping1:019:59
 AFC Utd - Vasteras SK0:119:59
 Sundsvall - Umea FC3:119:59
 Akropolis IF - Dalkurd FF0:019:59
 Halmstads - Trelleborgs0:119:59
 GAIS Goteborg - Jonkoping1:020:00
 Akropolis IF - Dalkurd FF0:020:00
 AFC Eskilstuna - Vasteras SK0:120:00
 Sundsvall - Umea FC3:120:00
 Halmstads - Trelleborgs0:120:00
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlantis - FC Espoo4:219:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPV - HJK Helsinki0:218:00
 TiPS - Turku PS0:618:00
 KPV - HJK Helsinki0:218:00
 TiPS - Turku PS0:618:00
 MP Mikkeli - Haka Valkeakoski1:319:59
 KTP - Ilves Tampere0:419:59
 MP Mikkeli - Haka Valkeakoski1:320:00
Igaunija - Small Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pohja-Tallinna JK Volta - Viljandi JK Tulevik III2:019:30
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Kose - Paide Linnameeskond III1:919:30
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Legion - Viljandu JK Tulevik0:219:30
Islande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berserkir - KFB5:022:59
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Trabzonspor1:320:45
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugo - Zaragoza1:320:30
 Girona FC - Racing Santander0:022:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Getafe - Espanyol0:020:30
 Villareal - Mallorca1:020:30
 Getafe - Espanyol0:020:30
 Villareal - Mallorca1:020:30
 FC Barcelona - Leganes2:022:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stabek - Mjondalen0:019:00
 Viking - Bodo/Glimt2:419:00
 Aalesunds - Molde1:419:00
 Rosenborg - Kristiansund0:019:00
 Odd BK - Sandefjord1:219:00
 Rosenborg - Kristiansund0:019:00
 Viking - Bodo/Glimt2:419:00
 Stabek - Mjondalen0:019:00
 Aalesunds - Molde1:419:00
 Odd BK - Sandefjord1:219:00
 Sparta Sarpsborg - Valerenga0:121:29
 Sarpsborg 08 - Valerenga0:121:30
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Metta - FK Spartaks Jūrmala1:218:00
 Tukums-2000 - FK Jelgava1:219:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Horsens - Esbjerg2:219:00
 Randers Freja - Hobro4:021:00
 Randers - Hobro4:021:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Clara - Portimonense1:121:00
 Aves - Porto0:023:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wurzburger Kickers - Kaiserslautern2:019:59
 Chemnitzer - Preussen Munster1:019:59
 Ingolstadt 04 - Eintracht Braunschweig0:019:59
 Wurzburger Kickers - Kaiserslautern2:020:00
 Chemnitzer - Preussen Munster1:020:00
 Viktoria Koln - 1860 Munchen2:021:29
 Hallescher FC - 1. FC Magdeburg1:121:29
 Hallescher FC - FC Magdeburg1:121:30
 Viktoria Koln - 1860 Munchen2:021:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburger SV - Osnabruck1:119:30
 Greuther Furth - Heidenheim0:019:30
 Hamburger SV - Osnabruck1:119:30
 Wehen Wiesbaden - 1. FC Nurnberg0:619:30
 Greuther Furth - Heidenheim0:019:30
 Wehen Wiesbaden - 1. FC Nurnberg0:619:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach - Wolfsburg3:019:30
 Freiburg - Hertha Berlin2:121:29
 FC Union Berlin - Paderborn1:021:29
 Werder Bremen - Bayern Munich0:121:29
 FC Union Berlin - Paderborn1:021:30
 Werder Bremen - Bayern Munich0:121:30
 Freiburg - Hertha Berlin2:121:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKN St.Polten - Mattersburg1:019:30
 Admira Wacker - Altach1:119:30
 SKN St.Polten - Mattersburg1:019:30
 Austria Vienna - Wattens1:021:29
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binagar Asgabat - Gyrat71:6616:30
Sievietes - Taivāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chungwa Telecom - Taiwan Power47:7412:00
 Cathay Life - Taiyuan104:6013:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hunters - Green Dragon62:7313:00
 Hapoel Migdal Jerusalem - Hapoel Galil Gilboa96:8713:59
 Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod80:8420:15
 Ironi Nes - Maccabi Rishon Lezion99:11220:30
 Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon Lezion99:11220:30
 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Holon86:8420:45
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crailsheim Merlins - Fehtas SC Rasta66:9521:29
 Crailsheim Merlins - Rasta Vechta66:9521:30
Beisbols
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians - Chinatrust Brothers2:1113:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nexen Heroes - Lotte Giants5:712:29
 Hanwha Eagles - LG Twins5:912:29
 KIA Tigers - NC Dinos7:412:29
 Doosan Bears - Samsung Lions3:412:29
 SK Wyverns - KT Wiz5:612:29
 Doosan Bears - Samsung Lions3:412:30
 KIA Tigers - NC Dinos7:412:30
 Hanwha Eagles - LG Twins5:912:30
 Nexen Heroes - Lotte Giants5:712:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yomiuri Giants - Chiba Lotte Marines2:312:00
E-Sports
Counter Strike - Elgiganten Ligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Esport - Team Sigma2:018:30
 Lyngby Vikings - Ambush E-Sport1:221:30
Counter Strike - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Recon 5 - BIG Chillin02:00
 Levitate - Alcoholics Anonymous1:104:00
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wygers - Wizard Esports Club0:121:15
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (MAGISTR) - Winnipeg Jets (SCRATE)2:210:30
 New York Islanders (MAGISTR) - Arizona Coyote (MISTYEYE)4:910:50
 Winnipeg Jets (SCRATE) - Arizona Coyote (MISTYEYE)2:311:10
 Winnipeg Jets (SCRATE) - New York Islanders (MAGISTR)9:511:30
 Arizona Coyote (MISTYEYE) - New York Islanders (MAGISTR)3:311:50
 Arizona Coyote (MISTYEYE) - Winnipeg Jets (SCRATE)2:312:09
 Detroit Red Wings (SPURSMAX) - Ottawa Senators (MAGISTR)0:715:29
 Detroit Red Wings (SPURSMAX) - Los Angeles Kings (VEEP)1:115:49
 Ottawa Senators (MAGISTR) - Los Angeles Kings (VEEP)3:216:09
 Ottawa Senators (MAGISTR) - Detroit Red Wings (SPURSMAX)6:016:30
 Los Angeles Kings (VEEP) - Detroit Red Wings (SPURSMAX)3:016:50
 Los Angeles Kings (VEEP) - Ottawa Senators (MAGISTR)4:617:10
 Edmonton Oilers (SPURSMAX) - Anaheim Ducks (VEEP)0:220:30
 Edmonton Oilers (SPURSMAX) - New York Rangers (MAGISTR)0:420:50
 Anaheim Ducks (VEEP) - New York Rangers (MAGISTR)0:321:09
 Anaheim Ducks (VEEP) - Edmonton Oilers (SPURSMAX)0:121:29
 New York Rangers (MAGISTR) - Edmonton Oilers (SPURSMAX)4:221:49
 New York Rangers (MAGISTR) - Anaheim Ducks (VEEP)3:122:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (MAGISTR) - Sweden (SCRATE)6:107:59
 Russia (MAGISTR) - Canada (MISTYEYE)3:708:19
 Sweden (SCRATE) - Canada (MISTYEYE)3:208:39
 Sweden (SCRATE) - Russia (MAGISTR)3:509:00
 Canada (MISTYEYE) - Russia (MAGISTR)2:309:20
 Canada (MISTYEYE) - Sweden (SCRATE)3:009:40
 Belarus (MAGISTR) - Poland (SCRATE)2:313:00
 Belarus (MAGISTR) - Ukraine (MISTYEYE)2:413:20
 Poland (SCRATE) - Ukraine (MISTYEYE)3:313:39
 Ukraine (MISTYEYE) - Belarus (MAGISTR)3:214:19
 Ukraine (MISTYEYE) - Poland (SCRATE)4:214:39
 Czech Republic (SPURSMAX) - United States (MAGISTR)1:418:00
 Czech Republic (SPURSMAX) - Finland (VEEP)0:518:20
 United States (MAGISTR) - Finland (VEEP)9:118:40
 United States (MAGISTR) - Czech Republic (SPURSMAX)8:119:00
 Finland (VEEP) - Czech Republic (SPURSMAX)2:119:20
 Finland (VEEP) - United States (MAGISTR)0:419:39
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milwaukee Bucks (READDLE) - Boston Celtics (MISSY)108:9810:59
 Dallas Mavericks (POTTER) - Milwaukee Bucks (READDLE)86:8112:09
 San Antonio Spurs (RETA) - Golden State Warriors (JUDI)91:10113:39
 Utah Jazz (POTTER) - San Antonio Spurs (RETA)99:7314:39
 Miami Heat (ELLKA) - Utah Jazz (POTTER)100:10715:49
 Golden State Warriors (JUDI) - Denver Nuggets (MISSY)96:9716:20
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dallas Mavericks (JOKER) - Los Angeles Lakers (MILLER)61:6000:00
 Los Angeles Clippers (ASH) - Houston Rockets (ANTONIO)47:6300:00
 Los Angeles Clippers (ASH) - Los Angeles Lakers (MILLER)58:7000:29
 Houston Rockets (ANTONIO) - Dallas Mavericks (JOKER)68:7100:29
 Los Angeles Clippers (ASH) - Los Angeles Lakers (MILLER)58:7000:30
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (MILLER)62:5801:00
 Dallas Mavericks (JOKER) - Los Angeles Clippers (ASH)59:5301:00
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (MILLER)62:5801:00
 Dallas Mavericks (JOKER) - Los Angeles Clippers (ASH)59:5301:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Dallas Mavericks (JOKER)68:6801:30
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (ASH)67:6001:30
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (ANTONIO)52:6722:59
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (JOKER)57:7222:59
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (ANTONIO)52:6723:00
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (JOKER)57:7223:00
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Los Angeles Clippers (MILLER)67:4723:30
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Houston Rockets (ANTONIO)66:8023:30
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Los Angeles Clippers (MILLER)67:4723:30
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Houston Rockets (ANTONIO)66:8023:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)62:5412:00
 Miami Heat (ZO0M) - Atlanta Hawks (CARLWHIZZER)52:8512:00
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Indiana Pacers (FOSTERS23)51:4412:29
 Miami Heat (ZO0M) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)76:6612:30
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Indiana Pacers (FOSTERS23)51:4412:30
 Indiana Pacers (FOSTERS23) - Miami Heat (ZO0M)62:6813:00
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)83:5613:00
 Indiana Pacers (FOSTERS23) - Miami Heat (ZO0M)62:6813:00
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)83:5613:00
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Indiana Pacers (FOSTERS23)53:6013:30
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Miami Heat (ZO0M)60:4913:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Indiana Pacers (FOSTERS23)53:6013:30
 Atlanta Hawks (CARLWHIZZER) - Miami Heat (ZO0M)60:4913:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Miami Heat (ZO0M)61:6913:59
 Indiana Pacers (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (CARLWHIZZER)36:5713:59
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Miami Heat (ZO0M)61:6914:00
 Indiana Pacers (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (CARLWHIZZER)36:5714:00
 Miami Heat (ZO0M) - Indiana Pacers (FOSTERS23)72:6014:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (CARLWHIZZER)60:7414:30
 Miami Heat (ZO0M) - Indiana Pacers (FOSTERS23)72:6014:30
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (CARLWHIZZER)60:7414:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miami Heat (JOKER) - Charlotte Hornets (ANTONIO)67:7303:00
 Washington Wizards (MILLER) - Orlando Magic (ASH)42:5803:00
 Washington Wizards (MILLER) - Charlotte Hornets (ANTONIO)52:8503:29
 Orlando Magic (ASH) - Miami Heat (JOKER)53:6103:29
 Orlando Magic (ASH) - Charlotte Hornets (ANTONIO)54:5504:00
 Miami Heat (JOKER) - Washington Wizards (MILLER)71:6204:00
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Miami Heat (JOKER)55:7104:30
 Orlando Magic (ASH) - Washington Wizards (MILLER)68:7504:30
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Miami Heat (JOKER)55:7104:30
 Miami Heat (JOKER) - Orlando Magic (ASH)50:5105:00
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (BAD_TRIP)66:6207:59
 Toronto Raptors (ZO0M) - Boston Celtics (CARLWHIZZER)48:5907:59
 Toronto Raptors (ZO0M) - Philadelphia 76ers (BAD_TRIP)50:7008:30
 Boston Celtics (CARLWHIZZER) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)30:5608:30
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Toronto Raptors (ZO0M)59:4309:00
 Boston Celtics (CARLWHIZZER) - Philadelphia 76ers (BAD_TRIP)73:4909:00
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Toronto Raptors (ZO0M)59:4309:00
 Philadelphia 76ers (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)58:4909:29
 Boston Celtics (CARLWHIZZER) - Toronto Raptors (ZO0M)57:4409:29
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Boston Celtics (CARLWHIZZER)58:3710:00
 Philadelphia 76ers (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (ZO0M)63:7110:00
 Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Boston Celtics (CARLWHIZZER)58:3710:00
 Philadelphia 76ers (BAD_TRIP) - Boston Celtics (CARLWHIZZER)72:7310:30
 Toronto Raptors (ZO0M) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)46:6310:30
 Philadelphia 76ers (BAD_TRIP) - Boston Celtics (CARLWHIZZER)72:7310:30
 Toronto Raptors (ZO0M) - Brooklyn Nets (FOSTERS23)46:6310:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Oklahoma City (FOSTERS23)50:5815:29
 Minnesota Timberwolves (MILLER) - Utah Jazz (ASH)61:6015:29
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Minnesota Timberwolves (MILLER)55:4516:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Utah Jazz (ASH)59:6416:00
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Minnesota Timberwolves (MILLER)55:4516:00
 Minnesota Timberwolves (MILLER) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)58:6716:30
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Utah Jazz (ASH)63:5916:30
 Minnesota Timberwolves (MILLER) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)58:6716:30
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Utah Jazz (ASH)63:5916:30
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)56:4816:59
 Utah Jazz (ASH) - Minnesota Timberwolves (MILLER)58:4916:59
 Oklahoma City (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)56:4817:00
 Utah Jazz (ASH) - Minnesota Timberwolves (MILLER)58:4917:00
 Minnesota Timberwolves (MILLER) - Oklahoma City (FOSTERS23)55:5017:30
 Utah Jazz (ASH) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)51:5317:30
 Minnesota Timberwolves (MILLER) - Oklahoma City (FOSTERS23)55:5017:30
 Utah Jazz (ASH) - Oklahoma City (FOSTERS23)58:7318:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (MILLER)67:6618:00
 Utah Jazz (ASH) - Oklahoma City (FOSTERS23)58:7318:00
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Suns (MILLER) - Sacramento Kings (ASH)69:8119:30
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)36:6719:30
 Phoenix Suns (MILLER) - Sacramento Kings (ASH)69:8119:30
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Phoenix Suns (MILLER)62:4719:59
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Sacramento Kings (ASH)41:7219:59
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Phoenix Suns (MILLER)62:4720:00
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Sacramento Kings (ASH)41:7220:00
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ASH)61:7620:30
 Phoenix Suns (MILLER) - Golden State Warriors (SLEEPY)60:5120:30
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ASH)61:7620:30
 Phoenix Suns (MILLER) - Golden State Warriors (SLEEPY)60:5120:30
 Sacramento Kings (ASH) - Phoenix Suns (MILLER)73:6721:00
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Golden State Warriors (SLEEPY)56:5621:00
 Phoenix Suns (MILLER) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)71:8221:29
 Sacramento Kings (ASH) - Golden State Warriors (SLEEPY)64:6221:29
 Phoenix Suns (MILLER) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)67:6721:30
 Sacramento Kings (ASH) - Golden State Warriors (SLEEPY)64:6221:30
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Phoenix Suns (MILLER)59:6522:00
 Sacramento Kings (ASH) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)61:6022:00
 Golden State Warriors (SLEEPY) - Phoenix Suns (MILLER)59:6522:00
Soccer - eSports Battle - Retro International
 NotikumsRezultātsLaiks
 France (MOONEYCB) - Italy (SANE4EK8)2:215:00
 Brazil (OLLE) - Netherlands (PABLIK)2:215:00
 France (MOONEYCB) - Italy (SANE4EK8)2:215:00
 Brazil (OLLE) - Netherlands (PABLIK)2:215:00
 Italy (SANE4EK8) - England (TAKA)1:215:11
 Netherlands (PABLIK) - France (MOONEYCB)1:115:12
 England (TAKA) - Netherlands (PABLIK)1:215:24
 France (MOONEYCB) - Brazil (OLLE)1:315:24
 Brazil (OLLE) - England (TAKA)3:315:36
 Netherlands (PABLIK) - Italy (SANE4EK8)1:215:36
 Brazil (OLLE) - England (TAKA)3:315:36
 Italy (SANE4EK8) - Brazil (OLLE)0:015:47
 England (TAKA) - France (MOONEYCB)1:115:48
 Italy (SANE4EK8) - France (MOONEYCB)1:016:00
 Netherlands (PABLIK) - Brazil (OLLE)2:016:00
 Italy (SANE4EK8) - France (MOONEYCB)1:016:00
 England (TAKA) - Italy (SANE4EK8)2:216:12
 France (MOONEYCB) - Netherlands (PABLIK)0:016:12
 Netherlands (PABLIK) - England (TAKA)2:216:23
 Brazil (OLLE) - France (MOONEYCB)2:116:24
 Netherlands (PABLIK) - England (TAKA)2:216:24
 England (TAKA) - Brazil (OLLE)2:216:36
 Italy (SANE4EK8) - Netherlands (PABLIK)0:316:36
 France (MOONEYCB) - England (TAKA)5:116:48
 Brazil (OLLE) - Italy (SANE4EK8)2:116:48
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazil (WALKER) - France (JENKO)4:018:00
 Netherlands (SKMGERY) - Portugal (GERNAUT)5:018:00
 Germany (SUPERNOVA) - Spain (INDRA13_27)3:118:00
 Argentina (ISHKING11) - Portugal (GERNAUT)2:118:09
 Belgium (STIG) - France (JENKO)3:218:10
 Argentina (ISHKING11) - Netherlands (SKMGERY)4:318:20
 France (JENKO) - Germany (SUPERNOVA)2:018:20
 Belgium (STIG) - Brazil (WALKER)2:518:20
 Argentina (ISHKING11) - Italy (CORVIN)5:418:29
 Belgium (STIG) - Spain (INDRA13_27)3:018:29
 Portugal (GERNAUT) - Italy (CORVIN)1:318:40
 France (JENKO) - Brazil (WALKER)0:118:49
 France (JENKO) - Belgium (STIG)0:419:00
 Brazil (WALKER) - Belgium (STIG)1:119:10
 Germany (SUPERNOVA) - France (JENKO)1:119:10
 Brazil (WALKER) - Germany (SUPERNOVA)0:219:20
 Belgium (STIG) - Germany (SUPERNOVA)2:319:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio (SUPERNOVA) - Napoli (INDRA13_27)0:520:30
 Atalanta (STIG) - Juventus (JENKO)4:120:40
 Atalanta (STIG) - Napoli (INDRA13_27)0:321:00
 Juventus (JENKO) - Inter (WALKER)0:521:20
 Inter (WALKER) - Atalanta (STIG)2:121:40
 Napoli (INDRA13_27) - Juventus (JENKO)1:322:00
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (GENAD) - Manchester City (KRAFTVK)1:300:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspurs (KRAY)1:100:06
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)3:100:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:400:18
 Liverpool FC (GENAD) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:000:29
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)3:100:29
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (GENAD)1:100:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester City (KRAFTVK)0:000:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (GENAD) - Tottenham Hotspurs (KRAY)3:000:54
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:201:05
 Manchester City (KRAFTVK) - Liverpool FC (GENAD)1:201:05
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:223:30
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (KRAY)2:323:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:223:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Ham (MELTOSIK) - Leicester City (KRAFTVK)1:104:00
 Leicester City (KRAFTVK) - Wolverhampton Wanderers (KRAY)0:004:12
 Everton (GENAD) - Leicester City (KRAFTVK)1:504:36
 Leicester City (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)1:204:48
 Everton (GENAD) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:405:00
 Leicester City (KRAFTVK) - West Ham (MELTOSIK)1:205:00
 West Ham (MELTOSIK) - Everton (GENAD)1:305:12
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - West Ham (MELTOSIK)2:005:24
 Everton (GENAD) - Wolverhampton Wanderers (KRAY)0:405:24
 Wolverhampton Wanderers (KRAY) - Crystall Palace (LABOTRYAS)2:205:36
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (KRAY)0:005:48
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester City (KRAFTVK)4:105:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (BOMBI1T0) - Sevilla (MIHALUCH)3:008:30
 Real Madrid (KODAK) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:008:30
 Atletico Madrid (D1PSEN) - CF Valencia (BOMBI1T0)2:008:42
 Sevilla (MIHALUCH) - FC Barcelona (PARUBOK)2:008:42
 FC Barcelona (PARUBOK) - Atletico Madrid (D1PSEN)0:108:53
 CF Valencia (BOMBI1T0) - Real Madrid (KODAK)3:008:54
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Sevilla (MIHALUCH)1:209:06
 Real Madrid (KODAK) - FC Barcelona (PARUBOK)2:009:06
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Sevilla (MIHALUCH)1:209:06
 FC Barcelona (PARUBOK) - CF Valencia (BOMBI1T0)0:309:18
 Sevilla (MIHALUCH) - Real Madrid (KODAK)1:109:18
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Real Madrid (KODAK)0:009:29
 Sevilla (MIHALUCH) - CF Valencia (BOMBI1T0)3:209:30
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Real Madrid (KODAK)0:009:30
 CF Valencia (BOMBI1T0) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:109:42
 FC Barcelona (PARUBOK) - Sevilla (MIHALUCH)2:109:42
 Real Madrid (KODAK) - CF Valencia (BOMBI1T0)1:109:54
 Atletico Madrid (D1PSEN) - FC Barcelona (PARUBOK)2:109:54
 Sevilla (MIHALUCH) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:110:05
 FC Barcelona (PARUBOK) - Real Madrid (KODAK)0:110:05
 Sevilla (MIHALUCH) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:110:06
 CF Valencia (BOMBI1T0) - FC Barcelona (PARUBOK)1:010:18
 Real Madrid (KODAK) - Sevilla (MIHALUCH)1:110:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP) - Leicester City (GENAD)2:019:00
 West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX) - Everton (CHELLOVEKK)0:019:00
 Everton (CHELLOVEKK) - Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP)0:119:12
 Leicester City (GENAD) - Crystall Palace (BLACKSTAR98)1:019:12
 Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP) - West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX)2:219:24
 Crystall Palace (BLACKSTAR98) - Everton (CHELLOVEKK)1:119:24
 Everton (CHELLOVEKK) - Leicester City (GENAD)1:319:36
 West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX) - Crystall Palace (BLACKSTAR98)2:019:36
 Crystall Palace (BLACKSTAR98) - Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP)0:019:48
 Leicester City (GENAD) - West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX)1:219:48
 Everton (CHELLOVEKK) - West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX)1:020:00
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL)4:106:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)3:106:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON)2:106:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)3:106:00
 Inter Milan (STALKER) - Manchester City (SONEVIQUE)4:006:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SSC Napoli (GOSAS)3:106:20
 Inter Milan (STALKER) - Manchester City (SONEVIQUE)4:006:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SSC Napoli (GOSAS)3:106:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:006:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:406:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Inter Milan (STALKER)0:206:40
 AC Milan (VAL) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:206:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:406:40
 AC Milan (VAL) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:206:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)3:307:00
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)2:407:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:207:00
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)2:407:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:207:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)4:207:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)2:107:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)4:107:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)4:207:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)2:107:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)0:307:39
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)4:107:39
 SL Benfica (PAULARASYOU) - SSC Napoli (GOSAS)4:107:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)0:307:40
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)4:107:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)1:607:59
 AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:408:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:108:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)4:208:19
 Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:308:19
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)0:308:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)4:208:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:308:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)0:108:39
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)1:308:39
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)0:108:40
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)1:208:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - SSC Napoli (GOSAS)2:109:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY)6:609:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - AC Milan (VAL)5:109:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:209:20
 AC Milan (VAL) - Manchester City (SONEVIQUE)1:009:20
 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:409:20
 AC Milan (VAL) - Manchester City (SONEVIQUE)1:009:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)1:209:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:309:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)5:109:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)1:209:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:309:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:410:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester United (KARNEHSON)0:010:00
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)1:210:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:410:00
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)1:210:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Chelsea FC (SAMSON)4:110:20
 SSC Napoli (GOSAS) - AC Milan (VAL)2:110:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - CSKA Moscow (GARRY)2:410:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Chelsea FC (SAMSON)4:110:20
 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS)4:310:39
 Chelsea FC (SAMSON) - Manchester City (SONEVIQUE)4:210:39
 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS)4:310:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:210:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:010:59
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)5:210:59
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)3:111:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:011:00
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)3:111:19
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Borussia Dortmund (TEOK)2:211:19
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)3:111:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:111:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Borussia Dortmund (TEOK)2:211:20
 AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY)6:311:39
 Manchester City (SONEVIQUE) - Manchester United (KARNEHSON)0:211:39
 AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY)6:311:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Chelsea FC (SAMSON)2:011:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Manchester United (KARNEHSON)0:211:40
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)2:412:00
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:212:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester City (SONEVIQUE)3:012:00
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)2:412:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)1:312:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:412:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:512:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)1:312:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:312:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:112:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Porto (ALEXX00000)2:312:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:312:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Porto (ALEXX00000)2:312:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON)1:013:00
 AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON)0:313:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Borussia Dortmund (TEOK)0:113:00
 Manchester United (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY)5:513:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - AC Milan (VAL)3:413:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SSC Napoli (GOSAS)4:113:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester City (SONEVIQUE)2:213:40
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:313:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)4:213:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:214:00
 SSC Napoli (GOSAS) - FC Porto (ALEXX00000)2:114:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Inter Milan (STALKER)2:414:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Manchester United (KARNEHSON)0:214:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)1:414:20
 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:314:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (GENAD)2:001:30
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:301:30
 Liverpool FC (KRAFTVK) - FC Barcelona (KRAY)0:101:42
 Real Madrid (GENAD) - Manchester City (MELTOSIK)1:101:42
 FC Barcelona (KRAY) - Real Madrid (GENAD)2:001:54
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:301:54
 Real Madrid (GENAD) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:302:06
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (KRAY)1:202:06
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:202:18
 FC Barcelona (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)1:102:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)2:102:30
 Real Madrid (GENAD) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:102:30
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (GENAD)5:102:42
 FC Barcelona (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:002:42
 Real Madrid (GENAD) - FC Barcelona (KRAY)0:202:54
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:102:54
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (GENAD)1:203:06
 FC Barcelona (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:203:06
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (KRAY)2:303:18
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)4:103:18
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (KRAY)2:303:18
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)4:103:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - PSV (FLESHKA77)2:004:00
 Feyenoord (OOLANCER) - CSKA Moscow (AVENTON)3:004:00
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - PSV (FLESHKA77)2:004:00
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - CSKA Moscow (AVENTON)1:104:09
 PSV (FLESHKA77) - Feyenoord (OOLANCER)0:104:20
 Braga (INDRA13_27) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)0:204:20
 Braga (INDRA13_27) - CSKA Moscow (AVENTON)0:404:30
 Feyenoord (OOLANCER) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)2:004:30
 Feyenoord (OOLANCER) - Braga (INDRA13_27)7:104:39
 PSV (FLESHKA77) - CSKA Moscow (AVENTON)1:204:40
 PSV (FLESHKA77) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)1:304:50
 CSKA Moscow (AVENTON) - Feyenoord (OOLANCER)0:004:50
 CSKA Moscow (AVENTON) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)2:004:59
 Feyenoord (OOLANCER) - PSV (FLESHKA77)2:105:10
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Braga (INDRA13_27)0:105:10
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Feyenoord (OOLANCER)1:205:19
 CSKA Moscow (AVENTON) - Braga (INDRA13_27)1:305:19
 CSKA Moscow (AVENTON) - PSV (FLESHKA77)2:105:30
 Braga (INDRA13_27) - Feyenoord (OOLANCER)1:505:30
 CSKA Moscow (AVENTON) - PSV (FLESHKA77)2:105:30
 Bayer 04 Leverkusen (STIG) - Arsenal (PRAYM)2:413:00
 Shakhtar Donetsk (UNKNOWN) - Gent (ISHKING11)2:213:00
 Basaksehir (SPURSMAX) - Celtic (BOBBY)3:213:00
 Sporting (KISER) - Gent (ISHKING11)0:113:10
 Bayer 04 Leverkusen (STIG) - Inter (DIMQAA)2:213:10
 Gent (ISHKING11) - Basaksehir (SPURSMAX)1:213:20
 Manchester United (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (STIG)0:213:20
 Sporting (KISER) - Shakhtar Donetsk (UNKNOWN)0:013:20
 Arsenal (PRAYM) - SS Lazio (SIMA)0:013:20
 Manchester United (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (STIG)0:213:20
 SS Lazio (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (STIG)2:113:30
 Sporting (KISER) - Celtic (BOBBY)1:213:30
 Manchester United (QUAVO) - Inter (DIMQAA)3:013:30
 Arsenal (PRAYM) - Inter (DIMQAA)2:013:39
 Basaksehir (SPURSMAX) - Sporting (KISER)1:113:40
 Gent (ISHKING11) - Celtic (BOBBY)2:013:40
 SS Lazio (SIMA) - Manchester United (QUAVO)2:213:40
 Arsenal (PRAYM) - Inter (DIMQAA)2:013:40
 Inter (DIMQAA) - SS Lazio (SIMA)1:113:50
 Celtic (BOBBY) - Basaksehir (SPURSMAX)3:313:50
 Gent (ISHKING11) - Shakhtar Donetsk (UNKNOWN)3:013:50
 Arsenal (PRAYM) - Bayer 04 Leverkusen (STIG)2:213:50
 Inter (DIMQAA) - SS Lazio (SIMA)1:113:50
 Inter (DIMQAA) - Bayer 04 Leverkusen (STIG)1:114:00
 Arsenal (PRAYM) - Manchester United (QUAVO)1:114:00
 Basaksehir (SPURSMAX) - Gent (ISHKING11)2:114:10
 SS Lazio (SIMA) - Arsenal (PRAYM)2:114:10
 Bayer 04 Leverkusen (STIG) - Manchester United (QUAVO)2:114:10
 SS Lazio (SIMA) - Arsenal (PRAYM)2:114:10
 Shakhtar Donetsk (UNKNOWN) - Basaksehir (SPURSMAX)0:214:19
 Inter (DIMQAA) - Manchester United (QUAVO)0:214:19
 Celtic (BOBBY) - Sporting (KISER)0:214:20
 Shakhtar Donetsk (UNKNOWN) - Basaksehir (SPURSMAX)0:214:20
 Bayer 04 Leverkusen (STIG) - SS Lazio (SIMA)0:014:20
 Inter (DIMQAA) - Manchester United (QUAVO)0:214:20
 Celtic (BOBBY) - Gent (ISHKING11)0:214:30
 Manchester United (QUAVO) - SS Lazio (SIMA)4:114:30
 Sporting (KISER) - Basaksehir (SPURSMAX)4:214:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (STIG) - Arsenal (PRAYM)1:108:00
 Liverpool FC (SIMA) - Manchester City (DIMQAA)2:108:00
 Manchester United (STIG) - Manchester City (DIMQAA)1:208:10
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Arsenal (PRAYM)4:208:10
 Aston Villa (UNKNOWN) - Bournemouth (BOBBY)1:108:10
 Manchester United (STIG) - Manchester City (DIMQAA)1:208:10
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester United (STIG)2:108:20
 Arsenal (PRAYM) - Liverpool FC (SIMA)1:108:20
 Liverpool FC (SIMA) - Manchester United (STIG)0:408:30
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester City (DIMQAA)2:308:30
 Newcastle United (SPURSMAX) - Southampton (KISER)3:108:40
 Liverpool FC (SIMA) - Tottenham Hotspur (QUAVO)2:308:40
 Arsenal (PRAYM) - Manchester City (DIMQAA)2:208:40
 Arsenal (PRAYM) - Manchester United (STIG)1:308:50
 Manchester City (DIMQAA) - Liverpool FC (SIMA)4:108:50
 Crystal Palace (ISHKING11) - Aston Villa (UNKNOWN)0:108:50
 Manchester City (DIMQAA) - Liverpool FC (SIMA)4:108:50
 Manchester City (DIMQAA) - Manchester United (STIG)0:409:00
 Arsenal (PRAYM) - Tottenham Hotspur (QUAVO)4:209:00
 Aston Villa (UNKNOWN) - Southampton (KISER)2:209:09
 Liverpool FC (SIMA) - Arsenal (PRAYM)1:109:09
 Manchester United (STIG) - Tottenham Hotspur (QUAVO)2:309:10
 Liverpool FC (SIMA) - Arsenal (PRAYM)1:109:10
 Aston Villa (UNKNOWN) - Newcastle United (SPURSMAX)2:009:20
 Bournemouth (BOBBY) - Southampton (KISER)1:109:20
 Manchester United (STIG) - Liverpool FC (SIMA)3:009:20
 Manchester City (DIMQAA) - Tottenham Hotspur (QUAVO)1:309:20
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Liverpool FC (SIMA)2:409:29
 Southampton (KISER) - Newcastle United (SPURSMAX)4:409:30
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Liverpool FC (SIMA)2:409:30
 Manchester City (DIMQAA) - Arsenal (PRAYM)2:109:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco (WALKER) - Paris Saint Germain (JENKO)1:115:29
 Marseille (SUPERNOVA) - Lille (INDRA13_27)0:115:29
 AS Monaco (WALKER) - Paris Saint Germain (JENKO)1:115:30
 Montpellier (SKMGERY) - OGC Nice (GERNAUT)3:115:30
 Stade Rennais (REDDEVIL) - Saint-Etienne (CORVIN)2:215:30
 Marseille (SUPERNOVA) - Lille (INDRA13_27)0:115:30
 Lyon (STIG) - Paris Saint Germain (JENKO)2:015:40
 AS Monaco (WALKER) - Lille (INDRA13_27)4:115:40
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - OGC Nice (GERNAUT)3:015:40
 Lyon (STIG) - Paris Saint Germain (JENKO)2:015:40
 OGC Nice (GERNAUT) - Stade Rennais (REDDEVIL)0:215:49
 Paris Saint Germain (JENKO) - Marseille (SUPERNOVA)3:015:49
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Montpellier (SKMGERY)1:515:49
 Paris Saint Germain (JENKO) - Marseille (SUPERNOVA)3:015:50
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Montpellier (SKMGERY)1:515:50
 Marseille (SUPERNOVA) - AS Monaco (WALKER)1:216:00
 Marseille (SUPERNOVA) - Lyon (STIG)2:316:09
 Paris Saint Germain (JENKO) - Lille (INDRA13_27)2:216:10
 Stade Rennais (REDDEVIL) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)2:216:10
 Saint-Etienne (CORVIN) - Stade Rennais (REDDEVIL)1:216:20
 OGC Nice (GERNAUT) - Montpellier (SKMGERY)1:316:20
 Paris Saint Germain (JENKO) - AS Monaco (WALKER)2:116:20
 Lille (INDRA13_27) - Marseille (SUPERNOVA)2:516:20
 OGC Nice (GERNAUT) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)0:216:30
 Paris Saint Germain (JENKO) - Lyon (STIG)2:116:30
 Saint-Etienne (CORVIN) - Montpellier (SKMGERY)2:516:30
 Lille (INDRA13_27) - AS Monaco (WALKER)1:316:30
 AS Monaco (WALKER) - Lyon (STIG)1:216:39
 Stade Rennais (REDDEVIL) - OGC Nice (GERNAUT)5:016:39
 Marseille (SUPERNOVA) - Paris Saint Germain (JENKO)0:316:40
 Montpellier (SKMGERY) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)3:416:40
 AS Monaco (WALKER) - Lyon (STIG)1:216:40
 AS Monaco (WALKER) - Marseille (SUPERNOVA)3:016:50
 Saint-Etienne (CORVIN) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)2:216:50
 Montpellier (SKMGERY) - Stade Rennais (REDDEVIL)1:316:50
 Lille (INDRA13_27) - Lyon (STIG)0:316:50
 Montpellier (SKMGERY) - Stade Rennais (REDDEVIL)1:316:50
 Saint-Etienne (CORVIN) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)2:216:50
 Lyon (STIG) - Marseille (SUPERNOVA)1:116:59
 Saint-Etienne (CORVIN) - OGC Nice (GERNAUT)2:016:59
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Stade Rennais (REDDEVIL)1:217:00
 Lille (INDRA13_27) - Paris Saint Germain (JENKO)2:417:00
 Lyon (STIG) - Marseille (SUPERNOVA)1:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Bayern Munich (FLESHKA77) - RB Leipzig (INDRA13_27)1:200:00
 TSG Hoffenheim (DINOTOTLI) - Eintracht Frankfurt (INDENFOR)5:000:00
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - Borussia Dortmund (SPECIALIST)0:200:00
 Borussia Dortmund (SPECIALIST) - RB Leipzig (INDRA13_27)4:000:10
 Werder Bremen (SKRIPP) - TSG Hoffenheim (DINOTOTLI)1:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)3:000:10
 VfL Wolfsburg (ALBACK) - Eintracht Frankfurt (INDENFOR)3:200:20
 Borussia Dortmund (SPECIALIST) - Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER)0:200:20
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - RB Leipzig (INDRA13_27)2:300:20
 Eintracht Frankfurt (INDENFOR) - Werder Bremen (SKRIPP)1:600:30
 RB Leipzig (INDRA13_27) - Bayer 04 Leverkusen (OOLANCER)0:200:30
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - FC Bayern Munich (FLESHKA77)2:000:30
 VfL Wolfsburg (ALBACK) - TSG Hoffenheim (DINOTOTLI)0:100:30
 Borussia Monchengladbach (VEEP) - RB Leipzig (BAPHOMET)3:023:00
 FC Bayern Munich (SPECIALIST) - Borussia Dortmund (AVENTON)2:023:00
 Borussia Monchengladbach (VEEP) - Borussia Dortmund (AVENTON)0:023:10
 RB Leipzig (BAPHOMET) - FC Bayern Munich (SPECIALIST)0:623:19
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Borussia Monchengladbach (VEEP)1:423:20
 RB Leipzig (BAPHOMET) - FC Bayern Munich (SPECIALIST)0:623:20
 FC Bayern Munich (SPECIALIST) - Borussia Monchengladbach (VEEP)3:023:30
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Borussia Dortmund (AVENTON)0:323:30
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (AVENTON)0:323:39
 FC Bayern Munich (SPECIALIST) - Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77)1:023:40
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (AVENTON)0:323:40
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (VEEP)1:123:50
 Borussia Dortmund (AVENTON) - FC Bayern Munich (SPECIALIST)0:023:50
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (VEEP)1:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (OOLANCER) - Paris Saint Germain (AVENTON)1:101:30
 Juventus (SPECIALIST) - Liverpool FC (FLESHKA77)4:301:30
 Juventus (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (AVENTON)1:101:39
 FC Bayern Munich (INDRA13_27) - Liverpool FC (FLESHKA77)2:401:39
 Liverpool FC (FLESHKA77) - FC Barcelona (OOLANCER)1:501:50
 FC Bayern Munich (INDRA13_27) - Juventus (SPECIALIST)0:201:50
 FC Barcelona (OOLANCER) - Juventus (SPECIALIST)2:001:59
 FC Bayern Munich (INDRA13_27) - Paris Saint Germain (AVENTON)3:201:59
 FC Barcelona (OOLANCER) - Juventus (SPECIALIST)2:002:00
 Liverpool FC (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (AVENTON)0:302:10
 FC Barcelona (OOLANCER) - FC Bayern Munich (INDRA13_27)3:102:10
 Paris Saint Germain (AVENTON) - FC Barcelona (OOLANCER)1:102:19
 Liverpool FC (FLESHKA77) - Juventus (SPECIALIST)1:302:19
 Liverpool FC (FLESHKA77) - FC Bayern Munich (INDRA13_27)3:102:30
 FC Barcelona (OOLANCER) - Liverpool FC (FLESHKA77)1:002:39
 Juventus (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (INDRA13_27)3:302:40
 Juventus (SPECIALIST) - FC Barcelona (OOLANCER)0:102:50
 Paris Saint Germain (AVENTON) - FC Bayern Munich (INDRA13_27)4:102:50
 FC Bayern Munich (INDRA13_27) - FC Barcelona (OOLANCER)1:303:00
 Paris Saint Germain (AVENTON) - Liverpool FC (FLESHKA77)4:003:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid (SIMA) - Barcelona (DIMQAA)0:110:30
 Real Madrid (STIG) - CF Valencia (PRAYM)0:310:30
 Celta (UNKNOWN) - RCD Espanyol (ISHKING11)2:110:30
 Atletico Madrid (SIMA) - Barcelona (DIMQAA)0:110:30
 Levante (SPURSMAX) - Alaves (BOBBY)2:110:30
 Celta (UNKNOWN) - RCD Espanyol (ISHKING11)2:110:30
 Celta (UNKNOWN) - Alaves (BOBBY)1:210:39
 FC Sevilla (QUAVO) - CF Valencia (PRAYM)1:010:39
 Celta (UNKNOWN) - Alaves (BOBBY)1:210:40
 Real Valladolid (KISER) - RCD Espanyol (ISHKING11)3:510:40
 Real Madrid (STIG) - Barcelona (DIMQAA)3:110:40
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Levante (SPURSMAX)1:510:50
 FC Sevilla (QUAVO) - Real Madrid (STIG)0:410:50
 CF Valencia (PRAYM) - Atletico Madrid (SIMA)2:110:50
 Real Valladolid (KISER) - Celta (UNKNOWN)2:110:50
 CF Valencia (PRAYM) - Atletico Madrid (SIMA)2:110:50
 FC Sevilla (QUAVO) - Real Madrid (STIG)0:410:50
 Atletico Madrid (SIMA) - Real Madrid (STIG)2:010:59
 FC Sevilla (QUAVO) - Barcelona (DIMQAA)0:110:59
 Real Valladolid (KISER) - Alaves (BOBBY)3:011:00
 Atletico Madrid (SIMA) - Real Madrid (STIG)2:011:00
 Levante (SPURSMAX) - Celta (UNKNOWN)3:311:00
 FC Sevilla (QUAVO) - Barcelona (DIMQAA)0:111:00
 Atletico Madrid (SIMA) - FC Sevilla (QUAVO)2:211:10
 Levante (SPURSMAX) - Real Valladolid (KISER)1:211:10
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Alaves (BOBBY)3:111:10
 CF Valencia (PRAYM) - Barcelona (DIMQAA)1:211:10
 Levante (SPURSMAX) - Real Valladolid (KISER)1:211:10
 CF Valencia (PRAYM) - Barcelona (DIMQAA)1:211:10
 Alaves (BOBBY) - Levante (SPURSMAX)1:211:19
 Barcelona (DIMQAA) - Atletico Madrid (SIMA)2:011:19
 CF Valencia (PRAYM) - Real Madrid (STIG)1:111:20
 Alaves (BOBBY) - Levante (SPURSMAX)1:211:20
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Celta (UNKNOWN)7:111:20
 Barcelona (DIMQAA) - Atletico Madrid (SIMA)2:011:20
 Alaves (BOBBY) - Celta (UNKNOWN)2:211:30
 RCD Espanyol (ISHKING11) - Real Valladolid (KISER)0:211:30
 Barcelona (DIMQAA) - Real Madrid (STIG)4:211:30
 CF Valencia (PRAYM) - FC Sevilla (QUAVO)1:011:30
 Real Madrid (STIG) - FC Sevilla (QUAVO)3:011:40
 Atletico Madrid (SIMA) - CF Valencia (PRAYM)1:111:40
 Celta (UNKNOWN) - Real Valladolid (KISER)3:011:40
 Levante (SPURSMAX) - RCD Espanyol (ISHKING11)2:411:40
 Celta (UNKNOWN) - Levante (SPURSMAX)1:211:50
 Real Madrid (STIG) - Atletico Madrid (SIMA)5:111:50
 Alaves (BOBBY) - Real Valladolid (KISER)3:111:50
 Barcelona (DIMQAA) - FC Sevilla (QUAVO)0:211:50
 Alaves (BOBBY) - Real Valladolid (KISER)3:111:50
 Barcelona (DIMQAA) - FC Sevilla (QUAVO)0:211:50
 Real Valladolid (KISER) - Levante (SPURSMAX)3:312:00
 Alaves (BOBBY) - RCD Espanyol (ISHKING11)3:112:00
 Barcelona (DIMQAA) - CF Valencia (PRAYM)0:312:00
 FC Sevilla (QUAVO) - Atletico Madrid (SIMA)3:012:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspurs (KRAY)1:100:06
 Liverpool FC (GENAD) - Manchester City (KRAFTVK)1:300:06
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)3:100:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:400:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)3:100:30
 Liverpool FC (GENAD) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:000:30
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester City (KRAFTVK)0:000:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:201:06
 Manchester City (KRAFTVK) - Liverpool FC (GENAD)1:201:06
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)2:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAFTVK)1:101:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:223:30
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (UPCAKE22)1:123:30
 Manchester United (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:023:42
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (KRAY)2:323:42
 Manchester City (KRAY) - Manchester United (UPCAKE22)1:023:54
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:223:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (OLLE) - FC Porto (PABLIK)1:317:30
 Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB) - Manchester United (SANE4EK8)0:117:30
 CF Valencia (OLLE) - FC Porto (PABLIK)1:317:30
 FC Porto (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)1:217:42
 Manchester United (SANE4EK8) - Ajax Amsterdam (TAKA)0:017:42
 FC Porto (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)1:217:42
 Ajax Amsterdam (TAKA) - FC Porto (PABLIK)1:117:53
 Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB) - CF Valencia (OLLE)5:217:53
 Ajax Amsterdam (TAKA) - FC Porto (PABLIK)1:117:54
 CF Valencia (OLLE) - Ajax Amsterdam (TAKA)0:218:06
 FC Porto (PABLIK) - Manchester United (SANE4EK8)1:118:06
 CF Valencia (OLLE) - Ajax Amsterdam (TAKA)0:218:06
 Ajax Amsterdam (TAKA) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)0:018:18
 Manchester United (SANE4EK8) - CF Valencia (OLLE)0:018:18
 Ajax Amsterdam (TAKA) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)0:018:18
 FC Porto (PABLIK) - CF Valencia (OLLE)1:018:30
 Manchester United (SANE4EK8) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)2:018:30
 Ajax Amsterdam (TAKA) - Manchester United (SANE4EK8)0:018:42
 Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB) - FC Porto (PABLIK)2:118:42
 Ajax Amsterdam (TAKA) - Manchester United (SANE4EK8)0:018:42
 CF Valencia (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB)0:118:54
 FC Porto (PABLIK) - Ajax Amsterdam (TAKA)1:118:54
 Ajax Amsterdam (TAKA) - CF Valencia (OLLE)2:119:06
 Manchester United (SANE4EK8) - FC Porto (PABLIK)2:119:06
 Bayer 04 Leverkusen (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (TAKA)2:019:18
 CF Valencia (OLLE) - Manchester United (SANE4EK8)2:219:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)0:008:00
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:108:00
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:108:12
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Real Madrid FC (INQUISITOR)1:108:12
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)1:008:24
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (DANGERDIM77)2:208:24
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Manchester City (WHITE_BOY1927)1:208:36
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Real Madrid FC (INQUISITOR)0:008:36
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (DANGERDIM77)3:008:48
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:308:48
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:209:00
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - FC Barcelona (DANGERDIM77)0:009:00
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)1:109:12
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:009:12
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Real Madrid FC (INQUISITOR)2:309:24
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)3:009:24
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)1:109:36
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - FC Barcelona (DANGERDIM77)2:109:36
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Real Madrid FC (INQUISITOR)1:009:48
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Manchester City (WHITE_BOY1927)1:309:48
 Real Madrid (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (SANE4EK8)0:119:30
 Manchester City - Liverpool FC (PABLIK)1:119:30
 Paris Saint Germain (SANE4EK8) - FC Barcelona (TAKA)2:319:42
 Liverpool FC (PABLIK) - Real Madrid (MOONEYCB)1:019:42
 Real Madrid (MOONEYCB) - Manchester City0:219:54
 FC Barcelona (TAKA) - Liverpool FC (PABLIK)0:219:54
 Liverpool FC (PABLIK) - Paris Saint Germain (SANE4EK8)1:120:06
 Manchester City - FC Barcelona (TAKA)0:120:06
 FC Barcelona (TAKA) - Real Madrid (MOONEYCB)0:220:18
 Paris Saint Germain (SANE4EK8) - Manchester City1:020:18
 Paris Saint Germain (SANE4EK8) - Real Madrid (MOONEYCB)1:220:30
 Liverpool FC (PABLIK) - Manchester City2:020:30
 Real Madrid (MOONEYCB) - Liverpool FC (PABLIK)1:120:42
 FC Barcelona (TAKA) - Paris Saint Germain (SANE4EK8)2:120:42
 Liverpool FC (PABLIK) - FC Barcelona (TAKA)2:420:54
 Manchester City - Real Madrid (MOONEYCB)2:220:54
 Paris Saint Germain (SANE4EK8) - Liverpool FC (PABLIK)1:121:06
 FC Barcelona (TAKA) - Manchester City1:321:06
 Manchester City - Paris Saint Germain (SANE4EK8)0:021:18
 Real Madrid (MOONEYCB) - FC Barcelona (TAKA)1:121:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Nations League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (DANGERDIM77) - England (NIKKITTA)0:314:30
 Italy (ORLOVSKY1) - Portugal (WHITE_BOY1927)3:214:30
 England (NIKKITTA) - Italy (ORLOVSKY1)2:014:42
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Netherlands (INQUISITOR)0:114:42
 Netherlands (INQUISITOR) - England (NIKKITTA)1:014:54
 Italy (ORLOVSKY1) - Spain (DANGERDIM77)3:114:54
 England (NIKKITTA) - Portugal (WHITE_BOY1927)1:215:06
 Spain (DANGERDIM77) - Netherlands (INQUISITOR)0:215:06
 Netherlands (INQUISITOR) - Italy (ORLOVSKY1)0:015:18
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Spain (DANGERDIM77)1:315:18
 England (NIKKITTA) - Spain (DANGERDIM77)2:215:30
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Italy (ORLOVSKY1)2:015:30
 Italy (ORLOVSKY1) - England (NIKKITTA)1:315:42
 Netherlands (INQUISITOR) - Portugal (WHITE_BOY1927)3:115:42
 England (NIKKITTA) - Netherlands (INQUISITOR)0:115:54
 Spain (DANGERDIM77) - Italy (ORLOVSKY1)2:215:54
 Portugal (WHITE_BOY1927) - England (NIKKITTA)0:116:06
 Netherlands (INQUISITOR) - Spain (DANGERDIM77)0:216:06
 Italy (ORLOVSKY1) - Netherlands (INQUISITOR)2:216:18
 Spain (DANGERDIM77) - Portugal (WHITE_BOY1927)1:016:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)2:117:00
 Bayern Munich (FEARGGWP) - SSC Napoli (GENAD)1:017:00
 SSC Napoli (GENAD) - Real Madrid (BLACKSTAR98)0:117:12
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Bayern Munich (FEARGGWP)0:017:12
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)3:017:24
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)0:017:24
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - SSC Napoli (GENAD)2:117:36
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (BLACKSTAR98)1:017:36
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - Bayern Munich (FEARGGWP)1:117:48
 SSC Napoli (GENAD) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)1:017:48
 SSC Napoli (GENAD) - Bayern Munich (FEARGGWP)2:018:00
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)0:118:00
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)0:018:12
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - SSC Napoli (GENAD)1:018:12
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Real Madrid (BLACKSTAR98)0:118:24
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - Bayern Munich (FEARGGWP)0:018:24
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)1:018:36
 SSC Napoli (GENAD) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)0:018:36
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Real Madrid (BLACKSTAR98)0:018:48
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - SSC Napoli (GENAD)2:018:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (KODAK) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)0:110:30
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - RB Leipzig (MIHALUCH)1:210:30
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:110:42
 RB Leipzig (MIHALUCH) - FC Bayern Munich (PARUBOK)5:110:42
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Bayer 04 Leverkusen (KODAK)0:310:54
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)0:010:54
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - RB Leipzig (MIHALUCH)3:211:06
 Bayer 04 Leverkusen (KODAK) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:011:06
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)0:311:18
 RB Leipzig (MIHALUCH) - Bayer 04 Leverkusen (KODAK)2:111:18
 RB Leipzig (MIHALUCH) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:111:30
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - Bayer 04 Leverkusen (KODAK)2:111:30
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)2:211:42
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - RB Leipzig (MIHALUCH)1:411:42
 Bayer 04 Leverkusen (KODAK) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:111:54
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:011:54
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Bayer 04 Leverkusen (KODAK)0:212:06
 RB Leipzig (MIHALUCH) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)1:212:06
 FC Bayern Munich (PARUBOK) - Bayer 04 Leverkusen (KODAK)0:212:06
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - FC Bayern Munich (PARUBOK)1:112:18
 Bayer 04 Leverkusen (KODAK) - RB Leipzig (MIHALUCH)0:112:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Manchester City (NIKKITTA)0:010:00
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)1:010:00
 Manchester City (NIKKITTA) - Manchester United (ORLOVSKY1)1:110:12
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (INQUISITOR)2:110:12
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester City (NIKKITTA)1:110:24
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)2:110:24
 Manchester City (NIKKITTA) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)0:010:36
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Arsenal FC (INQUISITOR)2:010:36
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester United (ORLOVSKY1)3:110:48
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)2:310:48
 Manchester City (NIKKITTA) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)1:111:00
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (ORLOVSKY1)4:211:00
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Manchester City (NIKKITTA)1:211:12
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)0:211:12
 Manchester City (NIKKITTA) - Arsenal FC (INQUISITOR)0:011:24
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Manchester United (ORLOVSKY1)3:211:24
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (NIKKITTA)1:011:36
 Arsenal FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)0:111:36
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (INQUISITOR)2:111:48
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)0:111:48
 Arsenal FC (OLLE) - Manchester United (PABLIK)1:013:00
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Manchester City (SANE4EK8)0:213:00
 Arsenal FC (OLLE) - Manchester United (PABLIK)1:013:00
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Manchester City (SANE4EK8)0:213:00
 Manchester City (SANE4EK8) - Liverpool FC (TAKA)1:013:12
 Manchester United (PABLIK) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)2:113:12
 Manchester City (SANE4EK8) - Liverpool (TAKA)1:013:12
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Arsenal FC (OLLE)1:013:23
 Liverpool FC (TAKA) - Manchester United (PABLIK)0:013:23
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Arsenal FC (OLLE)1:013:24
 Liverpool FC (TAKA) - Manchester United (PABLIK)0:013:24
 Arsenal FC (OLLE) - Liverpool FC (TAKA)0:513:36
 Manchester United (PABLIK) - Manchester City (SANE4EK8)0:213:36
 Manchester City (SANE4EK8) - Arsenal FC (OLLE)1:113:48
 Liverpool FC (TAKA) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)3:013:48
 Manchester City (SANE4EK8) - Arsenal FC (OLLE)1:113:48
 Liverpool FC (TAKA) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)3:013:48
 Manchester City (SANE4EK8) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)2:213:59
 Manchester United (PABLIK) - Arsenal FC (OLLE)2:013:59
 Manchester City (SANE4EK8) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)2:214:00
 Manchester United (PABLIK) - Arsenal FC (OLLE)2:014:00
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK)2:114:12
 Liverpool FC (TAKA) - Manchester City (SANE4EK8)2:014:12
 Arsenal FC (OLLE) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)1:014:24
 Manchester United (PABLIK) - Liverpool FC (TAKA)0:314:24
 Arsenal FC (OLLE) - Tottenham Hotspur (MOONEYCB)1:014:24
 Manchester United (PABLIK) - Liverpool (TAKA)0:314:24
 Manchester City (SANE4EK8) - Manchester United (PABLIK)1:114:35
 Liverpool FC (TAKA) - Arsenal FC (OLLE)1:314:35
 Manchester City (SANE4EK8) - Manchester United (PABLIK)1:114:36
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Liverpool FC (TAKA)2:314:48
 Arsenal FC (OLLE) - Manchester City (SANE4EK8)1:314:48
 Tottenham Hotspur (MOONEYCB) - Liverpool (TAKA)2:314:48
 Arsenal FC (OLLE) - Manchester City (SANE4EK8)1:314:48
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Liverpool FC (GENAD)0:221:30
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester City (CHELLOVEKK)0:321:30
 Liverpool FC (GENAD) - Manchester United (BLACKSTAR98)1:221:42
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:021:42
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)1:121:54
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Manchester City (CHELLOVEKK)2:121:54
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester United (BLACKSTAR98)0:022:06
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (GENAD)3:222:06
 Liverpool FC (GENAD) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)1:122:18
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:122:18
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:222:30
 Liverpool FC (GENAD) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)2:022:30
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Manchester City (CHELLOVEKK)1:022:42
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Liverpool FC (GENAD)1:022:42
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Manchester United (BLACKSTAR98)0:122:54
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:022:54
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)0:023:06
 Liverpool FC (GENAD) - Manchester City (CHELLOVEKK)2:023:06
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Manchester United (BLACKSTAR98)0:223:18
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Liverpool FC (GENAD)0:023:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - CSKA Moscow (NIKKITTA)1:012:30
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)1:212:30
 CSKA Moscow (NIKKITTA) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:212:42
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Shakhtar Donetsk (INQUISITOR)1:012:42
 Shakhtar Donetsk (INQUISITOR) - CSKA Moscow (NIKKITTA)1:012:54
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:212:54
 CSKA Moscow (NIKKITTA) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)0:013:06
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Shakhtar Donetsk (INQUISITOR)0:013:06
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:113:18
 Shakhtar Donetsk (INQUISITOR) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:213:18
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:113:30
 CSKA Moscow (NIKKITTA) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:213:30
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - CSKA Moscow (NIKKITTA)2:213:42
 Shakhtar Donetsk (INQUISITOR) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)2:113:42
 CSKA Moscow (NIKKITTA) - Shakhtar Donetsk (INQUISITOR)1:013:54
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:013:54
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - CSKA Moscow (NIKKITTA)2:114:06
 Shakhtar Donetsk (INQUISITOR) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:014:06
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Shakhtar Donetsk (INQUISITOR)1:314:18
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)2:114:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 DNK FC Dimonchello - Frz Forze2:110:55
LoL - NLC, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Godsent - Excel UK0:119:00
 Barrage Esports - Fnatic Rising0:122:00
LoL - El Nexo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Origen SB - EUS Anonymous0:119:00
LoL - Dutch League - Summer Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defusekids - Team Echo Zulu1:020:00
 PSV Esports - Team Thrll0:121:00
 Defusekids - Mcon Esports1:022:00
 PSV Esports - Dynasty1:023:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samclan Esports Club - Geekcase Esports0:100:00
 Boavista FC - Offset Esports0:101:00
 Geekcase Esports - Electronik Generation0:122:00
 GTZ Bulls - Boavista FC1:023:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 7more7 Pompa Team - Pride1:018:30
 Illuminar Gaming - Rogue Esports Club0:119:30
 Piratesports - K1ck Esports Club0:120:30
 Gentlemens Gaming - Komputronik H34t0:121:30
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 LGD Gaming - Sinodragon Gaming2:012:00
 Topsports Gaming - OH MY God2:113:50
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Ninjas IN Pyjamas2:017:30
 Complexity Gaming - OG2:120:19
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - Skade0:214:00
CS:GO - Clutch Island - Closed Qualifiers
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Espada1:210:00
 Nemiga - Moscow Five Academy2:110:00
 Syman Gaming - Gambit Youngsters0:213:35
 Forze - Cr4zy2:115:00
 Nemiga - Espada0:216:15
 Moscow Five Academy - HellRaisers0:219:00
 Syman Gaming - Cr4zy2:121:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Divine Vendetta - O2 Esports2:008:00
 Huat Zai - Team Zero2:114:00
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 D13 - Onethree.tsg0:109:00
 Onethree.tsg - D130:110:00
 Invictus Gaming - Huat Zai0:111:45
 Huat Zai - Invictus Gaming1:013:00
CS:GO - LVP Unity League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAW - KPI GAMING2:021:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard4u - Fate2:011:55
 Nordavind - Hard Legion Esports2:015:50
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New England Whalers - Team One Esports1:003:00
 Warriors International - Thunder Logic0:104:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ex-Paradox Gaming - Renegades0:211:30
 Truckers With Attitude - Order0:213:20
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Havu Gaming2:015:00
 GODSENT - Virtus Pro1:219:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pact - AGO Gaming0:116:59
 Nemiga - Movistar Riders18:00
 Pact - Team GamerLegion0:118:00
 Sprout - Wisla Krakow1:018:00
 AGO Gaming - ALTERNATE aTTaX1:019:00
 Fate - Team GamerLegion1:019:59
 Team Singularity - Demolition Crew1:020:00
 Nordavind - Movistar Riders1:020:00
 Fate - Team GamerLegion1:020:00
 Unicorns of Love - Nordavind0:121:00
 Pro100 - Endpoint0:121:00
 Unicorns of Love - Nordavind0:121:00
Dota 2 - LPL Pro Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Internal Discord - Ffyv20:213:30
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 496 Gaming - Reverse Heaven2:006:00
 Motivade.trust Gaming - Execration2:009:00
 Goodfellaz - Neon Esports1:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Team Empire2:015:00
 Flytomoon - Ninjas IN Pyjamas2:015:00
 Ninjas IN Pyjamas - Team Empire2:015:00
 Nigma - OG1:218:00
 Alliance - Team Liquid0:221:00
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG Seed - Family Team2:017:00
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolossus - IVY2:020:15
 Topf Voll Ott - Euronics Gaming1:122:30
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 TNC Pro Team - T1 Gaming1:107:00
 Boom ID - Reality Rift2:011:45
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 4 Zoomers - Midas Club2:002:30
 4 Zoomers - Plasma2:004:59
 CR4ZY - Beastcoast2:022:00
Volejbols
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Zizka Praha A - TJ Sokol Smichov A3:119:00
 SK Meteor Praha D - TJ Praga3:219:00
 TJ Sokol Horni Pocernice A - TJ Abc Branik A0:319:00
 SK Meteor Praha D - TJ Praga3:219:00
 TJ Sokol Horni Pocernice A - TJ Abc Branik A0:319:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Elevation - Academy1:306:00
 Military - Ural Raiders3:008:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empire - Payp3:210:20
 Titans - Lions3:212:09
 Eagles-Pro - Legion3:113:50
 Uragan Pro - Plamya Pro2:315:49
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binh Duong - Sanest Khanh Hoa0:312:00
 Ha Noi - Trang An Ninh Binh0:312:00
 XSKT Vinh Long - The Cong Binh Doan3:216:00
 HA TIN - Sacombank Bien Phong1:316:00
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes13:30
 Foxes - Panthers15:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Eurasia3:210:00
 Ural City - Red Fox3:112:00
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoa Chat Duc Giang Ha Noi - Quang Ninh3:210:00
 Dak Lak - Truyen Hinh Vinh Long3:010:00
 Kihn Bac Bac Ninh - Thong Tin Lienvietpostbank0:213:59
 VTV Binh Dien Long An - Tien Nong Thanh Hoa3:013:59
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hambardzumyan Mariam - Khlghatyan Rima0:309:40
 Harutyunyan Oksanna - Hambardzumyan Mariam2:310:39
 Poghosyan Asya - Asoyan Valya2:313:20
 Khlghatyan Rima - Hambardzumyan Mariam3:115:20
 Poghosyan Asya - Ghazaryan Seda0:315:40
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine1:316:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:320:19
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:220:39
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen1:321:20
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine1:323:19
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:023:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrova Alisa - Yaroshenko Tatyana0:309:00
 Zaytseva Viktoriya - Saltanovskaya Margarita3:009:30
 Gordinskaya Anastasia - Andreeva Lilia3:110:00
 Dubrova Alisa - Saltanovskaya Margarita3:110:00
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana2:310:30
 Gubskaya Ekaterina - Grushko Irina1:310:30
 Dubrova Alisa - Zaytseva Viktoriya3:011:00
 Gordinskaya Anastasia - Grushko Irina0:311:00
 Saltanovskaya Margarita - Yaroshenko Tatyana0:311:30
 Gubskaya Ekaterina - Andreeva Lilia0:311:30
 Yaroshenko Tatyana - Dubrova Alisa3:212:00
 Gordinskaya Anastasia - Gubskaya Ekaterina0:312:00
 Grushko Irina - Andreeva Lilia2:312:30
 Saltanovskaya Margarita - Zaytseva Viktoriya2:312:30
 Andreeva Lilia - Gordinskaya Anastasia0:313:00
 Saltanovskaya Margarita - Dubrova Alisa3:113:00
 Grushko Irina - Gubskaya Ekaterina2:313:30
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:113:30
 Grushko Irina - Gordinskaya Anastasia2:313:59
 Zaytseva Viktoriya - Dubrova Alisa1:313:59
 Grushko Irina - Gordinskaya Anastasia2:314:00
 Zaytseva Viktoriya - Dubrova Alisa1:314:00
 Yaroshenko Tatyana - Saltanovskaya Margarita3:114:30
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina2:314:30
 Gubskaya Ekaterina - Gordinskaya Anastasia3:115:00
 Andreeva Lilia - Grushko Irina0:315:30
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurdova Roksolana - Voytekhova Mariya0:308:10
 Mydvetskaya Anastasia - Yureneva Svitlana3:008:40
 Efimova Anastasia - Novosad Alina3:209:09
 Kurdova Roksolana - Yureneva Svitlana3:109:40
 Novosad Alina - Voytekhova Mariya3:010:09
 Mydvetskaya Anastasia - Efimova Anastasia1:310:39
 Kurdova Roksolana - Novosad Alina0:311:10
 Efimova Anastasia - Yureneva Svitlana3:011:39
 Mydvetskaya Anastasia - Voytekhova Mariya3:012:09
 Kurdova Roksolana - Efimova Anastasia1:312:40
 Mydvetskaya Anastasia - Novosad Alina3:113:09
 Yureneva Svitlana - Voytekhova Mariya3:113:39
 Kurdova Roksolana - Mydvetskaya Anastasia0:314:10
 Efimova Anastasia - Voytekhova Mariya3:214:39
 Novosad Alina - Yureneva Svitlana1:315:09
 Voloshyna Yuliia - Tiutiunyk Iryna2:315:40
 Ogarenko Natalia - Zharkova Karina3:216:09
 Dyakun Tatyana - Chilikina Evgeniya3:216:40
 Voloshyna Yuliia - Zharkova Karina1:317:10
 Chilikina Evgeniya - Tiutiunyk Iryna2:317:39
 Ogarenko Natalia - Dyakun Tatyana3:218:10
 Voloshyna Yuliia - Chilikina Evgeniya1:318:40
 Dyakun Tatyana - Zharkova Karina3:219:09
 Ogarenko Natalia - Tiutiunyk Iryna2:319:39
 Voloshyna Yuliia - Dyakun Tatyana0:320:10
 Ogarenko Natalia - Chilikina Evgeniya3:120:40
 Zharkova Karina - Tiutiunyk Iryna1:321:09
 Voloshyna Yuliia - Ogarenko Natalia1:321:40
 Dyakun Tatyana - Tiutiunyk Iryna3:022:09
 Chilikina Evgeniya - Zharkova Karina1:322:39
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasileva, Maria - Telnaya Galyna3:208:45
 Khmelevskaia Natalia - Palamarchuk Ulyana3:009:20
 Kibanova Alina - Telnaya Galyna2:309:55
 Vasileva, Maria - Khmelevskaia Natalia3:010:30
 Kibanova Alina - Palamarchuk Ulyana3:111:04
 Khmelevskaia Natalia - Telnaya Galyna1:311:39
 Kibanova Alina - Khmelevskaia Natalia0:312:15
 Vasileva, Maria - Palamarchuk Ulyana3:012:49
 Kibanova Alina - Vasileva, Maria1:313:24
 Palamarchuk Ulyana - Telnaya Galyna1:314:00
Vīrieši - Vācija - Dusseldorf Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jha Kanak - Engemann Gerrit4:211:25
 Ovtcharov Dimitrij - Hippler Tobias4:012:20
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:000:20
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen3:100:40
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:301:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:301:00
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard3:201:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:101:59
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:301:59
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:302:40
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan0:303:00
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:003:00
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:103:20
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:103:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:103:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:004:20
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:104:20
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard2:304:39
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun1:304:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:004:59
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:004:59
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen3:205:19
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:005:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:305:39
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:305:39
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon1:306:00
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen1:306:00
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon1:306:00
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard3:206:20
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan3:006:20
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit3:006:40
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:006:40
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon1:307:00
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben3:007:00
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon1:307:00
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben3:007:00
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit1:307:20
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan0:307:20
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun2:307:39
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:107:40
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun2:307:40
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik2:308:19
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik3:008:39
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik0:309:40
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik0:312:20
 Galoyan Ruben - Avakimyan Davit0:313:39
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:115:20
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik3:215:40
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:016:20
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:016:39
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:018:20
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:018:40
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:320:19
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel1:320:39
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:121:20
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen2:321:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir1:300:20
 Kireev Sergey - Chikalov Yuriy3:000:55
 Chikalov Yuriy - Sarma Sergey0:301:30
 Kireev Sergey - Gaynyuk Vladimir0:302:04
 Kireev Sergey - Sarma Sergey3:002:39
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey2:303:49
 Chikalov Yuriy - Kireev Sergey1:304:24
 Dyakov Vladimir - Krivoshey Sergey2:308:45
 Kushko Dmitriy - Pasternak Vladimir3:009:15
 Dyakov Vladimir - Pasternak Vladimir3:109:44
 Kushko Dmitriy - Krivoshey Sergey3:110:15
 Glivenko Ilya - Sazhnev Vitalii0:310:30
 Dyakov Vladimir - Kushko Dmitriy1:310:45
 Pasternak Vladimir - Krivoshey Sergey3:011:15
 Glivenko Ilya - Varchenko Mikhail3:111:30
 Krivoshey Sergey - Dyakov Vladimir0:311:45
 Pasternak Vladimir - Kushko Dmitriy3:212:14
 Sazhnev Vitalii - Varchenko Mikhail3:112:29
 Krivoshey Sergey - Kushko Dmitriy2:313:15
 Sazhnev Vitalii - Glivenko Ilya3:013:30
 Kushko Dmitriy - Dyakov Vladimir3:213:44
 Krivoshey Sergey - Pasternak Vladimir1:314:15
 Varchenko Mikhail - Glivenko Ilya0:314:30
 Yunusov Elshad - Kalenik Sergey0:315:00
 Vavrenyuk Sergey - Nechitaylo Evgeniy3:015:15
 Varchenko Mikhail - Sazhnev Vitalii3:215:30
 Kovalenko Sergey - Grabskiy Andrey1:315:44
 Krokhmal Vitaliy - Goloveshkin Aleksey3:116:00
 Borodachev Aleksander - Stepanov Denis3:216:00
 Solomko Ruslan - Zaychenko Valentin3:016:00
 Vavrenyuk Sergey - Grabskiy Andrey1:316:15
 Alistratov Aleksandr - Yunusov Elshad3:216:30
 Isakov Vyacheslav - Derevinskiy Dmitriy1:316:30
 Smetenko Vadim - Kosarev semen2:316:30
 Kovalenko Sergey - Nechitaylo Evgeniy2:316:44
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy0:316:59
 Medvedev Yuriy - Alistratov Aleksandr3:216:59
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy0:317:00
 Kosarev semen - Isakov Vyacheslav0:317:00
 Vavrenyuk Sergey - Kovalenko Sergey1:317:15
 Rodin Aleksey - Krokhmal Vitaliy3:117:30
 Zaychenko Valentin - Smetenko Vadim2:317:30
 Rodin Aleksey - Krokhmal Vitaliy3:117:30
 Grabskiy Andrey - Nechitaylo Evgeniy1:317:45
 Solomko Ruslan - Stepanov Denis3:118:00
 Kalenik Sergey - Rodin Aleksey2:318:00
 Smetenko Vadim - Borodachev Aleksander1:318:00
 Kalenik Sergey - Rodin Aleksey2:318:00
 Solomko Ruslan - Stepanov Denis3:118:00
 Nechitaylo Evgeniy - Vavrenyuk Sergey0:118:14
 Yunusov Elshad - Medvedev Yuriy1:318:30
 Isakov Vyacheslav - Zaychenko Valentin1:318:30
 Derevinskiy Dmitriy - Kosarev semen3:118:30
 Grabskiy Andrey - Kovalenko Sergey3:118:44
 Goloveshkin Aleksey - Yunusov Elshad3:219:00
 Zaychenko Valentin - Derevinskiy Dmitriy3:219:00
 Stepanov Denis - Kosarev semen3:019:00
 Grabskiy Andrey - Vavrenyuk Sergey1:319:15
 Solomko Ruslan - Smetenko Vadim3:219:30
 Krokhmal Vitaliy - Kalenik Sergey2:319:30
 Nechitaylo Evgeniy - Kovalenko Sergey3:219:45
 Alistratov Aleksandr - Krokhmal Vitaliy3:120:00
 Isakov Vyacheslav - Solomko Ruslan2:320:00
 Smetenko Vadim - Stepanov Denis3:220:00
 Kovalenko Sergey - Vavrenyuk Sergey3:120:15
 Medvedev Yuriy - Goloveshkin Aleksey3:120:30
 Kosarev semen - Zaychenko Valentin2:320:30
 Nechitaylo Evgeniy - Grabskiy Andrey3:020:45
 Stepanov Denis - Zaychenko Valentin1:321:00
 Rodin Aleksey - Medvedev Yuriy2:321:00
 Kalenik Sergey - Alistratov Aleksandr2:321:30
 Smetenko Vadim - Isakov Vyacheslav3:221:30
 Solomko Ruslan - Derevinskiy Dmitriy2:321:30
 Isakov Vyacheslav - Stepanov Denis3:122:00
 Derevinskiy Dmitriy - Smetenko Vadim3:122:00
 Isakov Vyacheslav - Stepanov Denis3:122:00
 Kosarev semen - Solomko Ruslan3:222:30
 Kireev Sergey - Sokoltsov Yevhenii0:323:00
 Holomoz Aleksey - Kovalenko Vladislav3:223:34
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prokopcovs Dmitrijs - Onderka Frantisek3:009:00
 Tregler Tomas - Horejsi Miroslavs1:309:25
 Gavlas Antonin - Olejnik Martin3:009:50
 Reitspies David - Konecny Tomas1:310:15
 Prokopcovs Dmitrijs - Horejsi Miroslavs3:110:50
 Tregler Tomas - Gavlas Antonin3:111:20
 Reitspies David - Onderka Frantisek3:012:05
 Olejnik Martin - Konecny Tomas1:312:30
 Prokopcovs Dmitrijs - Gavlas Antonin2:313:00
 Reitspies David - Horejsi Miroslavs3:113:30
 Onderka Frantisek - Konecny Tomas1:314:00
 Tregler Tomas - Olejnik Martin0:314:25
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanunnikov Ilya - Diachenko Viacheslav3:207:59
 Tymchenko Volodymyr - Khurtak Evgeniy0:308:04
 Maselskyi Oleksandr - Chernyshov Dmytro3:108:15
 Kilyakin Petro - Yurchenko Kyrylo2:308:30
 Perepelytsia Serhii - Syvych Viktor3:008:34
 Klymenko Kostiantyn - Zarovnyi Petro1:308:45
 Sedin Volodymyr - Matiushenko Andrii0:308:50
 Karchevskiy Timur - Chepurnyi Artem1:308:54
 Kim Petro - Diachenko Viacheslav1:309:00
 Sydorenko Andrii - Sotnikov Eduard3:109:05
 Mytsyk Alexander - Leonenko Oleksandr2:309:14
 Kapinus Rodion - Nadoporozhsky Alexey3:109:20
 Kurischenko Yuriy - Tkachev Sergey3:209:25
 Kanunnikov Ilya - Kilyakin Petro1:309:30
 Tymchenko Volodymyr - Syvych Viktor3:009:34
 Maselskyi Oleksandr - Zarovnyi Petro0:309:44
 Sedin Volodymyr - Nadoporozhsky Alexey3:209:49
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman0:309:55
 Kim Petro - Yurchenko Kyrylo3:110:00
 Sotnikov Eduard - Khurtak Evgeniy1:310:04
 Leonenko Oleksandr - Chernyshov Dmytro1:310:15
 Kapinus Rodion - Matiushenko Andrii0:310:20
 Karchevskiy Timur - Tkachev Sergey3:210:24
 Kilyakin Petro - Diachenko Viacheslav3:210:30
 Perepelytsia Serhii - Sydorenko Andrii3:110:35
 Klymenko Kostiantyn - Mytsyk Alexander2:310:44
 Sedin Volodymyr - Kapinus Rodion3:010:50
 Makarenko Roman - Chepurnyi Artem0:310:55
 Kanunnikov Ilya - Yurchenko Kyrylo2:311:00
 Tymchenko Volodymyr - Sotnikov Eduard3:111:04
 Maselskyi Oleksandr - Leonenko Oleksandr3:111:15
 Nadoporozhsky Alexey - Matiushenko Andrii1:311:19
 Kurischenko Yuriy - Likhitsky Alexander1:311:25
 Kim Petro - Kilyakin Petro3:111:30
 Sydorenko Andrii - Syvych Viktor3:011:34
 Mytsyk Alexander - Zarovnyi Petro0:311:45
 Kapinus Rodion - Sedin Volodymyr1:311:50
 Karchevskiy Timur - Makarenko Roman0:311:54
 Yurchenko Kyrylo - Diachenko Viacheslav2:312:00
 Perepelytsia Serhii - Khurtak Evgeniy2:312:05
 Klymenko Kostiantyn - Chernyshov Dmytro3:212:14
 Matiushenko Andrii - Nadoporozhsky Alexey3:012:20
 Likhitsky Alexander - Tkachev Sergey2:312:25
 Kim Petro - Kanunnikov Ilya0:312:29
 Tymchenko Volodymyr - Sydorenko Andrii3:012:34
 Maselskyi Oleksandr - Mytsyk Alexander2:312:44
 Matiushenko Andrii - Kapinus Rodion2:312:49
 Kurischenko Yuriy - Chepurnyi Artem3:012:55
 Perepelytsia Serhii - Sotnikov Eduard3:013:04
 Klymenko Kostiantyn - Leonenko Oleksandr2:313:15
 Nadoporozhsky Alexey - Sedin Volodymyr1:313:20
 Karchevskiy Timur - Likhitsky Alexander1:313:24
 Syvych Viktor - Khurtak Evgeniy1:313:35
 Zarovnyi Petro - Chernyshov Dmytro3:113:44
 Matiushenko Andrii - Sedin Volodymyr2:313:50
 Kurischenko Yuriy - Makarenko Roman3:013:55
 Tymchenko Volodymyr - Perepelytsia Serhii3:114:04
 Maselskyi Oleksandr - Klymenko Kostiantyn2:314:15
 Nadoporozhsky Alexey - Kapinus Rodion0:314:19
 Tkachev Sergey - Chepurnyi Artem1:314:25
 Sydorenko Andrii - Khurtak Evgeniy0:314:34
 Mytsyk Alexander - Chernyshov Dmytro0:314:45
 Karchevskiy Timur - Kurischenko Yuriy2:314:54
 Sotnikov Eduard - Syvych Viktor2:315:05
 Leonenko Oleksandr - Zarovnyi Petro3:215:14
 Likhitsky Alexander - Chepurnyi Artem1:315:25
 Lukatskyi Andrii - Havrysh Daniil3:115:30
 Malinka Roman - Matveev Denis0:315:34
 Stroilov Oleh - Myrzak Volodymyr2:315:44
 Makarenko Roman - Tkachev Sergey2:315:55
 Ivanov Viktor - Moroz Kostiantyn0:316:00
 Yolkin Anton - Derypaska Roman3:116:04
 Gusak Yuri - Poturidis George3:116:15
 Trydukh Igor - Paniotov Aleksandr2:316:24
 Zotov Hlib - Halynskyi Mykola3:216:30
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy3:116:35
 Obukhov Vitalii - Gatsenko Igor3:116:44
 Turchenko Tymur - Sokolov Sergey2:316:55
 Lukatskyi Andrii - Moroz Kostiantyn3:117:00
 Malinka Roman - Derypaska Roman2:317:04
 Stroilov Oleh - Poturidis George3:217:15
 Hnoievoi Roman - Kolesnik Yuriy0:317:25
 Halynskyi Mykola - Havrysh Daniil3:017:30
 Fedorchenko Andriy - Matveev Denis0:317:34
 Gatsenko Igor - Myrzak Volodymyr3:217:45
 Khalupenko Pavlo - Blashkun Aleksandr3:017:50
 Trydukh Igor - Sokolov Sergey3:017:54
 Ivanov Viktor - Zotov Hlib3:118:00
 Yolkin Anton - Masko Yevhen3:218:05
 Gusak Yuri - Obukhov Vitalii2:318:15
 Krasutskyi Adam - Pakhnyuk Victor3:218:20
 Kolesnik Yuriy - Paniotov Aleksandr3:218:25
 Lukatskyi Andrii - Halynskyi Mykola3:218:29
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy2:318:34
 Stroilov Oleh - Gatsenko Igor2:318:44
 Kovalchuk Pavlo - Avgustov Aleksey3:218:49
 Turchenko Tymur - Hnoievoi Roman3:018:55
 Zotov Hlib - Moroz Kostiantyn1:319:00
 Masko Yevhen - Derypaska Roman0:319:04
 Obukhov Vitalii - Poturidis George1:319:15
 Khalupenko Pavlo - Pakhnyuk Victor3:019:20
 Trydukh Igor - Kolesnik Yuriy2:319:24
 Ivanov Viktor - Havrysh Daniil3:019:30
 Yolkin Anton - Matveev Denis3:219:35
 Gusak Yuri - Myrzak Volodymyr0:319:44
 Avgustov Aleksey - Blashkun Aleksandr3:119:50
 Hnoievoi Roman - Sokolov Sergey3:219:55
 Lukatskyi Andrii - Zotov Hlib2:320:00
 Malinka Roman - Masko Yevhen1:320:04
 Stroilov Oleh - Obukhov Vitalii2:320:15
 Krasutskyi Adam - Kovalchuk Pavlo3:220:20
 Turchenko Tymur - Paniotov Aleksandr3:220:25
 Ivanov Viktor - Halynskyi Mykola3:020:30
 Yolkin Anton - Fedorchenko Andriy0:320:34
 Gusak Yuri - Gatsenko Igor3:020:45
 Khalupenko Pavlo - Avgustov Aleksey3:020:50
 Trydukh Igor - Hnoievoi Roman1:320:55
 Moroz Kostiantyn - Havrysh Daniil3:121:00
 Derypaska Roman - Matveev Denis3:221:05
 Poturidis George - Myrzak Volodymyr3:121:14
 Kovalchuk Pavlo - Pakhnyuk Victor2:321:20
 Turchenko Tymur - Kolesnik Yuriy3:021:25
 Lukatskyi Andrii - Ivanov Viktor2:321:30
 Malinka Roman - Yolkin Anton3:121:34
 Stroilov Oleh - Gusak Yuri3:121:44
 Krasutskyi Adam - Blashkun Aleksandr3:121:49
 Sokolov Sergey - Paniotov Aleksandr1:321:55
 Zotov Hlib - Havrysh Daniil0:322:00
 Masko Yevhen - Matveev Denis1:322:04
 Obukhov Vitalii - Myrzak Volodymyr3:022:15
 Khalupenko Pavlo - Kovalchuk Pavlo3:222:20
 Trydukh Igor - Turchenko Tymur0:322:24
 Halynskyi Mykola - Moroz Kostiantyn1:322:30
 Fedorchenko Andriy - Derypaska Roman1:322:35
 Gatsenko Igor - Poturidis George3:022:44
 Krasutskyi Adam - Avgustov Aleksey2:322:50
 Hnoievoi Roman - Paniotov Aleksandr2:322:55
 Pakhnyuk Victor - Blashkun Aleksandr3:023:20
 Kolesnik Yuriy - Sokolov Sergey2:323:25
 Khalupenko Pavlo - Krasutskyi Adam3:123:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abramov Kirill - Alexander Frolov3:200:00
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery3:100:00
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis1:300:00
 Molodtsov Denis - Lavrinenko Dmitry1:300:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Merzlikin Dmitry3:200:29
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:101:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:201:30
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:101:30
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:001:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:107:00
 Andreev Danila - Shirokov Vladimir0:307:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:007:00
 Andreev Danila - Shirokov Vladimir0:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:107:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:007:00
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:107:30
 Yanshaev Alexey - Ivanov Viktor3:107:30
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey3:107:30
 Demic Ying - Buyanin Ivan0:307:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov0:307:59
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:007:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey2:308:00
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:008:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov0:308:00
 Buyanin Ivan - Andreev Danila3:208:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:008:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:008:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:008:30
 Buyanin Ivan - Andreev Danila3:208:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov1:309:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:309:00
 Andreev Danila - Demic Ying1:309:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:309:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey2:309:29
 Shirokov Vladimir - Buyanin Ivan3:209:30
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:109:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:010:59
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy0:310:59
 Aleksandr Skrebnev - Ogay Sergey3:211:00
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:011:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy0:311:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:211:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:011:30
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor0:311:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:012:00
 Abramov Kirill - Alexander Frolov3:212:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy2:312:00
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:012:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly3:212:30
 Pravednov Andrey - Aleksandr Skrebnev3:012:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:012:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:213:00
 Aleksandr Skrebnev - Evgeniy Ilyukhin3:113:00
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov3:013:00
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:213:00
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov3:013:00
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey0:313:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor1:313:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey0:313:30
 Suharkov Oleg - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:315:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:315:00
 Sayanov Denis - Serebrennikov Alexandr3:015:00
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:29
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:215:29
 Ivanov Valery - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:30
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:115:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:216:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:216:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Arutiunyan Artem3:116:00
 Vladimir Nemashkalo - Sayanov Denis3:116:30
 Anatoly Trushkin - Suharkov Oleg2:316:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Yusipov Timofey2:316:30
 Anatoly Trushkin - Suharkov Oleg2:316:30
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery3:217:00
 Sayanov Denis - Molodtsov Denis3:017:00
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:017:00
 Vladimir Safonov - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:317:30
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo0:317:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:017:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey1:319:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:319:30
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich1:319:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:319:30
 Vakar Sergey - Ivanov Viktor0:319:30
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor0:319:30
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov0:319:59
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey3:219:59
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov0:320:00
 Buyanin Ivan - Demic Ying3:020:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya2:320:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey3:020:30
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila1:320:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya2:320:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey3:020:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov0:321:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey3:121:00
 Andreev Danila - Demic Ying3:021:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:221:29
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich0:321:29
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:221:30
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:221:30
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich0:321:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:122:59
 Merkushin Yuriy - Troyanov Yaroslav3:222:59
 Alexander Frolov - Khudaiberdiev Zhasur3:023:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:123:00
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor3:223:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey2:323:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:323:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerasimov Oleksandr - Stets Pavlo3:200:05
 Vacak Viacheslav - Holoborodko Yevhenii3:200:09
 Tovkach Mykola - Treschetka Mykolay3:000:15
 Shcytka Oleksandr - Obidnyi Oleg3:100:34
 Protopopov Vitaly - Paukov Vadim3:200:40
 Protopopov Vitaly - Vadim Paukov3:200:40
 Ivchuk Oleksandr - Kryvyi Ivan0:300:44
 Vasylchuk Pavlo - Gerasimov Oleksandr3:001:04
 Holoborodko Yevhenii - Illiushchenko Serhii3:001:09
 Bivinis Igor - Tovkach Mykola2:301:15
 Shcytka Oleksandr - Stets Pavlo3:001:35
 Protopopov Vitaly - Holoborodko Yevhenii2:301:39
 Ivchuk Oleksandr - Treschetka Mykolay0:301:44
 Gerasimov Oleksandr - Obidnyi Oleg0:302:05
 Vacak Viacheslav - Paukov Vadim3:102:10
 Vacak Viacheslav - Vadim Paukov3:102:10
 Tovkach Mykola - Krivoy Ivan3:102:15
 Tovkach Mykola - Kryvyi Ivan3:102:15
 Shcytka Oleksandr - Gerasimov Oleksandr0:302:34
 Protopopov Vitaly - Vacak Viacheslav3:102:39
 Ivchuk Oleksandr - Tovkach Mykola1:302:45
 Vasylchuk Pavlo - Stets Pavlo3:103:05
 Paukov Vadim - Illiushchenko Serhii0:303:09
 Bivinis Igor - Treschetka Mykolay1:303:14
 Shcytka Oleksandr - Vasylchuk Pavlo1:303:34
 Ivchuk Oleksandr - Bivinis Igor0:303:44
 Stets Pavlo - Obidnyi Oleg1:304:04
 Treschetka Mykolay - Krivoy Ivan3:004:15
 Treschetka Mykolay - Kryvyi Ivan3:004:15
 Nikolenko Maxim - May Ivan3:207:50
 Selin Andriy - Yehorov Kyrylo1:307:55
 Kovalchuk Nazar - Shcherbak Denys3:108:25
 Chaplyanka Anatoliy - Metla Alexey3:208:30
 Berezynskyi Serhii - Bedriychuk Viktor1:308:39
 Gaponov Aleksey - Danilyuk Nazar0:308:50
 Boiko Serhii - Tkachenko Oleksandr1:309:00
 Semenets Oleksandr - Kolos Maksym0:309:05
 Mosuk Nazar - Simonchuk David1:309:14
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey3:209:25
 Nikolenko Maxim - Shcherbak Denys3:209:34
 Selin Andriy - Metla Alexey3:109:40
 Nesterenko Artem - Belanchik Dmitriy3:209:45
 Simonchuk David - Bedriychuk Viktor3:209:49
 Gordiy Andrey - Danilyuk Nazar0:310:00
 Tkachenko Oleksandr - May Ivan3:210:09
 Kolos Maksym - Yehorov Kyrylo3:110:15
 Medvedenko Valery - Uchen Mykola0:310:20
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar3:210:24
 Gordiy Andrey - Gaponov Aleksey3:210:35
 Kovalchuk Nazar - Boiko Serhii3:210:44
 Chaplyanka Anatoliy - Semenets Oleksandr0:310:50
 Nesterenko Artem - Lenko Daniilo3:010:55
 Mosuk Nazar - Bedriychuk Viktor3:111:00
 Plishilo Volodymyr - Danilyuk Nazar0:311:10
 Nikolenko Maxim - Tkachenko Oleksandr1:311:19
 Selin Andriy - Kolos Maksym3:111:25
 Uchen Mykola - Belanchik Dmitriy3:111:30
 Berezynskyi Serhii - Simonchuk David1:311:34
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr3:111:45
 Boiko Serhii - Shcherbak Denys2:311:54
 Semenets Oleksandr - Metla Alexey2:312:00
 Nesterenko Artem - Uchen Mykola3:212:05
 Mosuk Nazar - Bedriychuk Viktor3:012:10
 Gaponov Aleksey - Danilyuk Nazar0:312:20
 Kovalchuk Nazar - May Ivan2:312:30
 Chaplyanka Anatoliy - Yehorov Kyrylo2:312:34
 Medvedenko Valery - Lenko Daniilo3:112:40
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii2:312:44
 Gordiy Andrey - Gaponov Aleksey0:312:55
 Nikolenko Maxim - Boiko Serhii2:313:04
 Selin Andriy - Semenets Oleksandr1:313:10
 Nesterenko Artem - Medvedenko Valery3:113:15
 Berezynskyi Serhii - Bedriychuk Viktor3:013:20
 Plishilo Volodymyr - Danilyuk Nazar1:313:30
 Kovalchuk Nazar - Tkachenko Oleksandr3:013:40
 Chaplyanka Anatoliy - Kolos Maksym3:113:45
 Lenko Daniilo - Belanchik Dmitriy0:313:50
 Mosuk Nazar - Simonchuk David1:313:55
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey3:214:04
 Shcherbak Denys - May Ivan1:314:15
 Metla Alexey - Yehorov Kyrylo3:014:19
 Simonchuk David - Bedriychuk Viktor3:214:30
 Gordiy Andrey - Danilyuk Nazar1:314:39
 Nikolenko Maxim - Kovalchuk Nazar1:314:50
 Selin Andriy - Chaplyanka Anatoliy3:214:54
 Mosuk Nazar - Berezynskyi Serhii3:115:05
 Plishilo Volodymyr - Gordiy Andrey2:315:14
 Boiko Serhii - May Ivan1:315:25
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo2:315:30
 Vakarash Roman - Sydorak Nazarii0:315:50
 Cherednichenko Pavlo - Maksimchuk Artem1:315:55
 Tkachenko Oleksandr - Shcherbak Denys3:016:00
 Kolos Maksym - Metla Alexey3:016:04
 Udod Illia - Bondarchuk Alexander16:10
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn1:316:15
 Vorsulyak Yaroslav - Ivasiv Volodymyr3:216:25
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:116:30
 Alekseenko Dmytro - Kozyr Ivan3:216:35
 Rubtsov Eduard - Vovk Vitalii0:316:40
 Didukh Viktor - Gritsienko Nazar1:316:50
 Tymchyshyn Ivan - Sydorak Nazarii1:317:00
 Rubtsov Sergey - Maksimchuk Artem1:317:05
 Laevsky Maksim - Kozyr Ivan3:117:10
 Alekseenko Dmytro - Rubtsov Eduard1:317:15
 Bondarchuk Alexander - Solovyov Ihor1:317:20
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn3:117:25
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav3:017:35
 Cherednichenko Pavlo - Fashchevskiy Ivan3:117:39
 Laevsky Maksim - Vovk Vitalii0:317:45
 Rubtsov Eduard - Kozyr Ivan3:217:50
 Kotik Andrey - Didukh Viktor3:118:00
 Tymchyshyn Ivan - Ivasiv Volodymyr3:218:10
 Rubtsov Sergey - Kolesnik Petr2:318:15
 Laevsky Maksim - Rubtsov Eduard3:118:20
 Alekseenko Dmytro - Vovk Vitalii1:318:25
 Didukh Viktor - Yunchyk Valentyn3:118:34
 Vorsulyak Yaroslav - Sydorak Nazarii3:218:45
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem3:018:49
 Laevsky Maksim - Alekseenko Dmytro1:318:55
 Vovk Vitalii - Kozyr Ivan2:319:00
 Tymchyshyn Ivan - Vorsulyak Yaroslav0:319:20
 Rubtsov Sergey - Fashchevskiy Ivan2:319:25
 Didukh Viktor - Yunchyk Valentyn3:219:44
 Vakarash Roman - Ivasiv Volodymyr1:319:55
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr2:320:00
 Melnik Valeriy - Tuzhylin Alexander0:320:05
 Skok Pavel - Kogut Bogdan2:320:10
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar0:320:20
 Tymchyshyn Ivan - Vakarash Roman3:120:30
 Rubtsov Sergey - Cherednichenko Pavlo0:320:34
 Lyevshyn Vitaliy - Tuzhylin Alexander3:220:40
 Melnik Valeriy - Skok Pavel3:120:45
 Ivasiv Volodymyr - Sydorak Nazarii1:321:05
 Kolesnik Petr - Maksimchuk Artem3:021:10
 Lyevshyn Vitaliy - Kogut Bogdan3:121:15
 Skok Pavel - Tuzhylin Alexander0:321:20
 Didukh Viktor - Kotik Andrey3:121:30
 Lyevshyn Vitaliy - Skok Pavel2:321:50
 Melnik Valeriy - Kogut Bogdan2:321:55
 Gaysin Ivan - Bondarchuk Alexander1:322:00
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn2:322:04
 Lyevshyn Vitaliy - Melnik Valeriy3:122:25
 Kogut Bogdan - Tuzhylin Alexander2:322:30
 Panchenko Bogdan - Gaysin Ivan0:322:40
 Didukh Viktor - Gritsienko Nazar3:022:40
 Shvidkiy Vadim - Govorunets Alexander3:023:10
 Zinov Nikita - Gaysin Ivan3:123:40
 Guchok Andrey - Malashevsky Vladimir3:123:45
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burton Stephen - Brown John1:012:29
 Endijs Dženkinss - Burton Stephen5:212:55
 Brown John - Endijs Dženkinss0:513:20
 Pols Nikolsons - Burton Stephen0:113:44
 Mičels Skots - Brown John5:114:10
 Marks Vebsters - Endijs Dženkinss1:014:34
 Burton Stephen - Mičels Skots3:515:00
 Brown John - Marks Vebsters0:515:40
 Endijs Dženkinss - Pols Nikolsons0:116:04
 Marks Vebsters - Burton Stephen5:416:30
 Pols Nikolsons - Brown John5:116:55
 Mičels Skots - Endijs Dženkinss1:017:19
 Pols Nikolsons - Marks Vebsters5:217:45
 Mičels Skots - Pols Nikolsons1:018:09
 Marks Vebsters - Mičels Skots0:118:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M17:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S0:209:50
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Rsyan S / Isahakyan S15:10
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Nazaretyan E / Isahakyan G16:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:110:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:011:20
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:112:10
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:212:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:013:40
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis14:20
Teniss
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brachman Spencer - Harper Cleeve0:215:00
 Cerretani Jamie - Ore Žuniors Aleksanders0:216:15
 Brachman Spencer - Kingsley Cannon0:217:45
 Brachman Spencer - Cannon Kingsley0:217:45
 Cerretani Jamie - Gellers Aksels0:218:44
 Kingsley Cannon - Harper Cleeve2:020:10
 Cannon Kingsley - Harper Cleeve2:020:10
 Gellers Aksels - Ore Žuniors Aleksanders2:121:14
Exhibition Games - Adriatic Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petrovic Danilo - Zmak Deni2:013:00
 Nino Serdarusičs - Pavičs Mate2:013:00
 Miktičs Nikolā - Kekez Duje2:013:59
 Zekičs Miljans - Topičs Josko2:013:59
Exhibition Games - German Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaja Anna - Mueller Sarah2:010:59
 Werner Karolīne - Lukic Tea2:010:59
 Heisen Vivian - Steur Joelle Lilly Sophie2:010:59
 Werner Karolīne - Lukic Tea2:011:00
 Zaja Anna - Mueller Sarah2:011:00
 Heisen Vivian - Steur Joelle Lilly Sophie2:011:00
 Steura Džuljette Maria Džozefina - Hodzic Mina0:212:25
 Zīgemunda Laura - Večiča Aleksandra2:012:40
 Nimeijere Jule - Rivkin Nicole2:113:20
 Fridsema Anna-Lena - Middendorf Julia1:215:00
 Matvijenko Lisa - Lisa Eva0:215:00
 Fridsema Anna-Lena - Middendorf Julia1:215:00
 Matvijenko Lisa - Lisa Eva0:215:00
 Korpatsča Tamara - Schunk Nastasja Mariana2:016:24
 Gerlača Katarina - Virges Angelina2:017:04
 Šhaedera Laura - Romy Koelzer0:217:10
 Bartela Mona - Guth Mara2:019:55
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berankis Rikardas - Troickis Viktors2:010:59
 Pavlovičs Luka - Butulija Boris2:010:59
 Lazarovs Aleksandrs - Daljevs Pavle2:010:59
 Shevchenko Alexander - Medjedovic Hamad1:212:20
 Jotovski Tomislavs - Jandric Darko2:012:20
 Djere Laslo - Zivotic Goran2:012:20
 Tepavičs Marko - Cacičs Nikola2:115:00
 Basičs Mirza - Kirkins Ergi2:015:00
 Milojevic Nikola - Vachelboin Eric2:015:00
 Tadic Vladan - Sabanovs Matejs0:216:20
 Kecmanovičs Miomirs - Driničs Milans2:016:20
 Rola Blazs - Kuzmanovs Dimitars2:117:39
 Stahovskis Sergejs - Brkičs Tomislavs1:217:39
 Bedene Aljazs - Stipic Filip2:019:00
 Pjevcevic Petar - Dica Nini Gabriel0:219:00
 Rūsuvori Emīls - Miladinovic Marko2:019:00
Exhibition Games - Dubultspēles - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejcikova B / Strycova B - Muchova K / Pliskova Ka2:116:44
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fruhvirtova Linda - Pliskova Kristīna0:213:00
 Aleksandrova Jekaterina - Pliskova Karolīna0:214:15
 Krejčikova Barbora - Vondroušova Marketa0:215:29
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martos Gornes Sergio - Zapata Miralles Bernabe0:210:59
 Serhio Martos Gornes - Zapata Miralles Bernabe0:211:00
 Ortega-Olmedo Roberto - Damas Miguel0:213:00
 Marti Pujolrass Alekss - Martinez Alex0:215:20
 Amoros Ramoss Pols - Vilella Martinezs Mario0:219:00
 Martos Gornes Sergio - Ortega-Olmedo Roberto0:221:29
 Serhio Martos Gornes - Ortega-Olmedo Roberto0:221:30
Exhibition Games - New Zealand Premier League, Men Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falck R / Klintcharo A - Reynolds F / Whaanga Z2:008:30
 McLachan B / McLachan R - RAI A / Stoupe G2:008:30
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klintčarovs Aleksandrs - Sisam Macsen2:109:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smits Kīgans - Bojers Dastijs H2:000:44
 Tabilo Alehandro - Baker Blu2:015:29
 El Midavijs Adams - Popko Dmitrijs1:215:29
 El Midavijs Adams - Dmitrijs Popko1:215:30
 Tabilo Alehandro - Baker Blu2:015:30
 Zverevs Miša - Schachter Noah2:017:19
 Arkonada Džordi - Kirčheimers Strongs2:117:39
 Arkonada Džordi - Kiršhaimers Strongs2:117:40
 Ortlip Joshua - Redlicki Martins0:219:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Griffits Villjams2:020:10
 Braimers Geidžs - Korvins Feliks1:222:09
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaļinskaja Anna - Partaud Marine2:116:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskobedo Ernesto - Nakashima Brandon2:001:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ofners Sebastians - Picčers Dāvids0:210:59
 Novaks Deniss - Neumayer Lukas2:013:24
 Tīms Dominiks - Alexander Erler2:116:59
 Melcers Jurgens - Hampels Lenijs2:019:09
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manasse Megana - Hanna Čanga0:200:09
 Gamiza Andrea - Wijesundera, Rushri2:001:44
 Khazaniuka Deniza - Meličara Nikola2:115:00
 Halbauere Elī - Nefedova Anastasia0:215:00
 Ksu Šilina - Ivanova Daša2:015:00
 Halbauere Elī - Nefedova Anastasia0:215:00
 Ivanova Daša - Khazaniuka Deniza0:216:15
 Elī Dženifera - Sysoeva Anastasia2:016:44
 Elija Džennifera - Sysoeva Anastasia2:016:45
 Fanning Emily - Zarazua Renata0:216:55
 Sysoeva Anastasia - Meličara Nikola0:218:25
 Halbauere Elī - Ksu Šilina1:218:44
 Manasse Megana - Klosa Marija2:119:00
 Elija Džennifera - Nefedova Anastasia0:219:10
 Šibahara Ena - Kalieva Elvina2:020:39
 Manasse Megana - Šibahara Ena0:222:20
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolev Martin - Mitev Kristian0:210:00
 Angelov Georgi - Zhelev Plamen2:011:30
 Sevov Rumen - Myumyun Alper2:013:00
 Mikhailov Manol - Lyubomir Shketrov0:214:30
 Tanev Ivan - Avzhiev Dimitr0:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony3:301:00
 Voiny Suomi - Besheniye Psy3:406:49
 Gladiator - Goryachiye5:607:50
 Besheniye Psy - Goryachiye5:509:49
 Stalker - Krasnyye Krylia6:811:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant4:612:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry5:513:50
 Ledovyy Desant - Stalker6:214:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant7:615:49
 Ershistyye Tigry - Stalker5:516:50
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri4:517:50
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi4:218:49
 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony5:421:49
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony1:722:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortzinger L / Schneider S - Stautz A / Welsch L2:013:00
 Borger K / Muller S - Klinke L / Ottens L2:013:59
 Behrens K / Tillmann C - Overlaender L / Overlaender S1:215:00
 Kortzinger L / Schneider S - Gernert M / Schulz S2:016:00
 Ittlinger S / Schneider S - Stautz A / Welsch L2:016:59
 Behrens K / Tillmann C - Klinke L / Ottens L2:118:00
 Borger K / Muller S - Overlaender L / Overlaender S2:019:00
 Ittlinger S / Schneider S - Gernert M / Schulz S2:019:59