jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Ceturdiena, 18. Jūn. 2020. gada
Futbols
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Mozyr(res.) - FC Smolevichi(Rez.)1:116:00
 Slutsk(Rez.) - Neman Grodno (Res.)0:118:00
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alftanes - Ellidi0:023:00
Islande - 4 divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lettir - IH Hafnarfjordur1:222:59
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 MyPa - Gnistan1:118:30
 Raufoss - Strommen3:119:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hung Vuong An Giang - BA Ria Vung Tau FC2:212:00
 CLB Bong Da Hue - XM Fico Tay Ninh0:013:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thanh Hoa - NAM Dinh1:013:00
 Hoang Anh Gia Lai - Sai Gon FC1:113:00
 Hong Linh HA Tinh FC - Da Nang0:014:00
 TT Ha Noi - Song Lam Nghe An0:115:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvarosi TC - MTK Budapest2:118:30
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMF Selfoss - Breidablik Kopavogur0:222:15
 Throttur Reykjavik - Valur Reykjavik1:222:15
 KR Reykjavik - Fylkir Reykjavik1:322:15
 Stjarnan - FH Hafnarfjordur3:022:15
 Stjarnan Gardabae - FH Hafnarfjordur3:022:15
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korsnaes FF - NIK2:119:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazlu Rūdas FK Šilas - FC Neptunas Klaipeda5:119:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varnsdorf - Vysehrad2:218:00
 Varnsdorf - Slavoj Vysehrad2:218:00
 Dukla Prague - Banik Sokolov3:118:00
 Vysocina Jihlava - Viktoria Zizkov0:118:00
 Dukla Prague - Banik Sokolov3:118:00
 Hradec Kralove - Zbrojovka Brno1:119:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Saprissa - Cartagines2:301:59
 Herediano - Alajuelense0:005:30
Sīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tishreen SC - Al-Shorta SC1:016:59
 AL Jazeera - Al-Sahel SC1:217:00
 Nawair SC - Al-Ittihad SC Aleppo3:317:00
 AL Jaish Syr - Al-Wathba SC1:117:00
 Al Karamah - Hutteen Sporting Club0:117:00
 Tishreen SC - Al-Shorta SC1:017:00
 Al-Fatowah - Jableh Sc1:117:00
 Al-Wahda - Taliya SC1:117:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stal Mielec - Stomil Olsztyn1:019:09
 Wigry Suwalki - GKS Tychy0:121:40
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladost Lucani - Rad Beograd2:019:59
 Vozdovac - FK Radnik Surdulica1:122:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triglav - Maribor1:319:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSMS Iasi - FC Academica Arges0:119:59
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colchester - Exeter City1:019:15
 Northampton - Cheltenham0:221:44
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod1:219:59
 Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon0:019:59
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel UM EL Fahem1:319:59
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ramat Gan1:219:59
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Maccabi Petah Tikva1:119:59
 Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod1:220:00
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel UM EL Fahem1:320:00
 Hapoel Bnei Sakhnin - SC Kfar Qasem1:020:00
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon3:120:00
 Hapoel Petah Tikva - Maccabi Akhi Nazareth3:120:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ramat Gan1:220:00
 Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon0:020:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Maccabi Petah Tikva1:120:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sectzya Nes Ziona - Hapoel Raanana2:119:59
 Hapoel Hadera - Maccabi Netanya1:220:15
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alanyaspor - Antalyaspor4:020:45
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFÖ Bromölla IF - Osterlen FF0:219:30
 Asarums IF - Dalstorps IF0:120:00
 Skelleftea - Taftea IK1:120:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hacken BK - Malmo FF1:119:59
 Varbergs BoIS FC - IFK Goteborg1:219:59
 Ostersunds FK - Sirius0:219:59
 Mjallby - Falkenbergs FF0:119:59
 Kalmar - Helsingborgs4:019:59
 Varbergs BoIS FC - IFK Goteborg1:220:00
 Ostersunds FK - Sirius0:220:00
 BK Hacken - Malmo FF1:120:00
 Kalmar - Helsingborgs4:020:00
 Mjallby - Falkenbergs FF0:120:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Numancia - Cadiz1:220:30
 SD Huesca - Mirandes1:220:30
 Huesca - Mirandes1:220:30
 Numancia - Cadiz1:220:30
 Alcorcon - Sporting Gijon0:222:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Real Sociedad2:020:30
 Real Madrid - Valencia3:022:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Sonderjyske2:019:00
 Lyngby BK - Silkeborg0:019:00
 Odense - Sonderjyske2:019:00
 Lyngby BK - Silkeborg0:019:00
 Midtjylland - Brondby0:021:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista - Vitoria Setubal3:121:00
 Sporting Lisbon - Tondela2:023:15
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel - Dynamo Dresden2:019:30
 Arminia Bielefeld - SV Darmstadt1:021:29
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matagalpa - San Isidro88:8203:30
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talyp - Galkan16:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veterany Vologda - Predators Vologda88:7218:00
 Kraken Vologda - Sokol Vologda Region55:7319:09
 Immid Vologda - Parad Avto Vologda95:7020:19
 BC Island Vologda - Hardcore Vologda112:6821:29
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BG Gottingen - Alba Berlin68:9317:30
 Brose Baskets - EWE Baskets Oldenburg81:8621:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Andorra - Valencia BC74:9016:30
 Real Madrid - Gran Canaria91:7319:30
 CAI Zaragoza - San Pablo Inmobiliaria Burgos86:9222:30
Regbijs
Rugby Union - Krievijas Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv-Penza - VVA-Podmoskvye Monino18:1215:00
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Knights - Brisbane Broncos27:612:49
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richmond Tigers - Hawthorn Hawks39:7112:40
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians 2 - Wei Chuan Dragons 26:808:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions - Rakuten Monkeys10:513:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Eagles - LG Twins7:912:29
 Nexen Heroes - Lotte Giants3:212:29
 Doosan Bears - Samsung Lions7:312:29
 SK Wyverns - KT Wiz3:512:29
 Hanwha Eagles - LG Twins7:912:30
 Doosan Bears - Samsung Lions7:312:30
 Nexen Heroes - Lotte Giants2:212:30
 SK Wyverns - KT Wiz3:512:30
E-Sports
Rocket League - The Brawl 10K
 NotikumsRezultātsLaiks
 NRG Esports - Demons3:022:00
 RAT Enterprises - 72 Pin Connector3:022:45
Starcraft - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zero - YSC1:013:00
 Ample - Shinee1:013:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (SPURSMAX) - Winnipeg Jets (SCRATE)0:310:30
 New York Islanders (SPURSMAX) - Arizona Coyotes (JET)2:210:50
 Winnipeg Jets (SCRATE) - Arizona Coyotes (JET)6:011:10
 Winnipeg Jets (SCRATE) - New York Islanders (SPURSMAX)1:211:30
 Arizona Coyotes (JET) - New York Islanders (SPURSMAX)2:211:50
 Arizona Coyotes (JET) - Winnipeg Jets (SCRATE)2:512:09
 Detroit Red Wings (SHKET) - Ottawa Senators (APHEX)2:015:29
 Detroit Red Wings (SHKET) - Los Angeles Kings (MAGISTR)0:115:49
 Ottawa Senators (APHEX) - Los Angeles Kings (MAGISTR)4:316:09
 Ottawa Senators (APHEX) - Detroit Red Wings (SHKET)3:116:30
 Los Angeles Kings (MAGISTR) - Detroit Red Wings (SHKET)2:216:50
 Los Angeles Kings (MAGISTR) - Ottawa Senators (APHEX)4:117:10
 Edmonton Oilers (SHKET) - Anaheim Ducks (MAGISTR)2:520:30
 Edmonton Oilers (SHKET) - New York Rangers (APHEX)1:220:50
 Anaheim Ducks (MAGISTR) - New York Rangers (APHEX)5:121:09
 Anaheim Ducks (MAGISTR) - Edmonton Oilers (SHKET)4:221:29
 New York Rangers (APHEX) - Edmonton Oilers (SHKET)0:221:49
 New York Rangers (APHEX) - Anaheim Ducks (MAGISTR)2:522:09
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (SPURSMAX) - Sweden (SCRATE)2:107:59
 Russia (SPURSMAX) - Canada (JET)0:208:19
 Sweden (SCRATE) - Canada (JET)1:208:39
 Sweden (SCRATE) - Russia (SPURSMAX)1:009:00
 Canada (JET) - Russia (SPURSMAX)1:109:20
 Canada (JET) - Sweden (SCRATE)2:209:40
 Belarus (SPURSMAX) - Poland (SCRATE)1:313:00
 Belarus (SPURSMAX) - Ukraine (JET)4:013:20
 Poland (SCRATE) - Ukraine (JET)4:113:39
 Poland (SCRATE) - Belarus (SPURSMAX)6:113:59
 Ukraine (JET) - Belarus (SPURSMAX)1:014:19
 Ukraine (JET) - Poland (SCRATE)1:414:39
 Czech Republic (SHKET) - United States (APHEX)2:118:00
 Czech Republic (SHKET) - Finland (MAGISTR)1:118:20
 United States (APHEX) - Finland (MAGISTR)0:618:40
 United States (APHEX) - Czech Republic (SHKET)2:119:00
 Finland (MAGISTR) - Czech Republic (SHKET)0:119:20
 Finland (MAGISTR) - United States (APHEX)1:119:39
NBA2K - NBA2K Tip Off
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hornets Venom GT - T-Wolves Gaming72:6303:00
 Cavs Legion GC - Wizards District Gaming32:6103:00
 Heat Check Gaming - Bucks Gaming81:6903:00
 Lakers Gaming - Raptors Uprising GC59:10503:00
 Bucks Gaming - Knicks Gaming89:7905:00
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (RETA) - Dallas Mavericks (MISSY)98:10410:30
 Dallas Mavericks (MISSY) - Philadelphia 76ers (READDLE)87:8911:10
 Brooklyn Nets (ELLKA) - Boston Celtics (HARDEN)88:8712:09
 Utah Jazz (POTTER) - Denver Nuggets (HARDEN)73:7213:39
 Portland Trail Blazers (RETA) - Minnesota Timberwolves (JUDI)99:7914:10
 Utah Jazz (POTTER) - San Antonio Spurs (MISSY)101:8714:39
 Minnesota Timberwolves (JUDI) - San Antonio Spurs (MISSY)73:8015:49
 San Antonio Spurs (MISSY) - Portland Trail Blazers (RETA)80:9416:20
Basketbols - NBA Regular Cyber Cup 4x5min
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (MOANA) - Miami Heat (JASMINE)93:8517:30
 Denver Nuggets (WILLOW) - Los Angeles Clippers (MOANA)107:10018:00
 Houston Rockets (SPHYNX) - Miami Heat (JASMINE)107:8418:29
 Los Angeles Clippers (MOANA) - Houston Rockets (SPHYNX)97:9019:30
 Los Angeles Clippers (MOANA) - Denver Nuggets (WILLOW)80:7420:30
 Toronto Raptors (SPHYNX) - Portland Trail Blazers (MOANA)94:8522:59
 Philadelphia 76ers (JASMINE) - Toronto Raptors (SPHYNX)74:9023:30
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)56:5900:00
 Houston Rockets (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (ASH)69:8100:00
 Houston Rockets (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)62:6200:30
 Dallas Mavericks (ASH) - Los Angeles Clippers (MILLER)70:6300:30
 Dallas Mavericks (ASH) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)52:7701:00
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)69:5101:00
 Dallas Mavericks (ASH) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)52:7701:00
 Dallas Mavericks (ASH) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)67:5301:30
 Los Angeles Lakers (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (MILLER)63:5101:30
 Dallas Mavericks (ASH) - Houston Rockets (IAMDEVILWALK)67:5301:30
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (ASH)59:6822:59
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)61:6022:59
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Houston Rockets (ASH)59:6823:00
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)61:6023:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Lakers (MILLER)60:6223:30
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Houston Rockets (ASH)56:6323:30
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Lakers (MILLER)60:6223:30
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Houston Rockets (ASH)56:6323:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miami Heat (JOKER) - Indiana Pacers (ANTONIO)50:7012:00
 Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV) - Atlanta Hawks (APHEX)54:6512:00
 Miami Heat (JOKER) - Indiana Pacers (ANTONIO)50:7012:00
 Atlanta Hawks (APHEX) - Miami Heat (JOKER)54:6412:29
 Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV) - Indiana Pacers (ANTONIO)44:6712:29
 Atlanta Hawks (APHEX) - Miami Heat (JOKER)54:6412:30
 Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV) - Indiana Pacers (ANTONIO)44:6712:30
 Miami Heat (JOKER) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)68:3613:00
 Atlanta Hawks (APHEX) - Indiana Pacers (ANTONIO)52:6013:00
 Miami Heat (JOKER) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)68:3613:00
 Atlanta Hawks (APHEX) - Indiana Pacers (ANTONIO)52:6013:00
 Atlanta Hawks (APHEX) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)66:4213:30
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Miami Heat (JOKER)58:4513:30
 Atlanta Hawks (APHEX) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)66:4213:30
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Miami Heat (JOKER)58:4513:30
 Miami Heat (JOKER) - Atlanta Hawks (APHEX)64:6613:59
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)55:4013:59
 Miami Heat (JOKER) - Atlanta Hawks (APHEX)64:6614:00
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV)55:4014:00
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Atlanta Hawks (APHEX)64:5814:30
 Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV) - Miami Heat (JOKER)36:7314:30
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Atlanta Hawks (APHEX)64:5814:30
 Cleveland Cavaliers (SLAMDUNKVV) - Miami Heat (JOKER)36:7314:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (MILLER) - Charlotte Hornets (ASH)71:6303:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)60:6203:00
 Washington Wizards (MILLER) - Charlotte Hornets (ASH)71:6303:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)60:6203:00
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (MILLER)72:6803:29
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (ASH)67:6003:29
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (MILLER)72:6803:30
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (ASH)67:6003:30
 Washington Wizards (MILLER) - Orlando Magic (TRANQUIL)72:6004:00
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ASH)52:7204:00
 Washington Wizards (MILLER) - Orlando Magic (TRANQUIL)72:6004:00
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ASH)52:7204:00
 Charlotte Hornets (ASH) - Washington Wizards (MILLER)74:6004:30
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (TRANQUIL)56:4904:30
 Washington Wizards (MILLER) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)65:5704:59
 Charlotte Hornets (ASH) - Orlando Magic (TRANQUIL)68:3904:59
 Washington Wizards (MILLER) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)65:5705:00
 Charlotte Hornets (ASH) - Orlando Magic (TRANQUIL)68:3905:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (MILLER)46:6805:30
 Charlotte Hornets (ASH) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)63:4705:30
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (MILLER)46:6805:30
 Charlotte Hornets (ASH) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)63:4705:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Boston Celtics (APHEX)40:5407:59
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Brooklyn Nets (ANTONIO)69:6808:00
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Boston Celtics (APHEX)40:5408:00
 Boston Celtics (APHEX) - Philadelphia 76ers (JOKER)55:7408:30
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Brooklyn Nets (ANTONIO)40:5908:30
 Boston Celtics (APHEX) - Philadelphia 76ers (JOKER)55:7408:30
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Brooklyn Nets (ANTONIO)40:5908:30
 Boston Celtics (APHEX) - Brooklyn Nets (ANTONIO)42:7609:00
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)62:3409:00
 Boston Celtics (APHEX) - Brooklyn Nets (ANTONIO)42:7609:00
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)62:3409:00
 Boston Celtics (APHEX) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)59:4909:29
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (JOKER)55:6109:29
 Boston Celtics (APHEX) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)59:4909:30
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Boston Celtics (APHEX)62:5810:00
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)76:5410:00
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Boston Celtics (APHEX)62:5810:00
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)76:5410:00
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Philadelphia 76ers (JOKER)44:6610:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Boston Celtics (APHEX)67:5310:30
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Philadelphia 76ers (JOKER)44:6610:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Boston Celtics (APHEX)67:5310:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oklahoma City Thunder (SLEEPY) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)44:5614:56
 Utah Jazz (ZO0M) - Minnesota Timberwolves (JEMA11)68:5415:29
 Utah Jazz (ZO0M) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)74:7216:00
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)55:4416:00
 Utah Jazz (ZO0M) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)74:7216:00
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)55:4416:00
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)55:6616:30
 Oklahoma City Thunder (SLEEPY) - Utah Jazz (ZO0M)36:6016:30
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)55:6616:30
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Utah Jazz (ZO0M)77:7316:59
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)61:5616:59
 Minnesota Timberwolves (JEMA11) - Utah Jazz (ZO0M)59:5917:00
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)61:5617:00
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Utah Jazz (ZO0M)57:7317:30
 Oklahoma City Thunder (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (JEMA11)43:5517:30
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Utah Jazz (ZO0M)57:7317:30
 Oklahoma City Thunder (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (JEMA11)43:5517:30
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Minnesota Timberwolves (JEMA11)55:6518:00
 Utah Jazz (ZO0M) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)55:4818:00
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Minnesota Timberwolves (JEMA11)55:6518:00
 Utah Jazz (ZO0M) - Oklahoma City Thunder (SLEEPY)55:4818:00
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden State Warriors (ZO0M) - Los Angeles Clippers (JEMA11)63:6219:30
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Sacramento Kings (HURRICANE)50:5519:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Los Angeles Clippers (JEMA11)63:6219:30
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Sacramento Kings (HURRICANE)50:5519:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Sacramento Kings (HURRICANE)85:6119:59
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Phoenix Suns (SLEEPY)55:4719:59
 Golden State Warriors (ZO0M) - Sacramento Kings (HURRICANE)85:6120:00
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Phoenix Suns (SLEEPY)55:4720:00
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Sacramento Kings (HURRICANE)102:6220:30
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Golden State Warriors (ZO0M)54:6420:30
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Sacramento Kings (HURRICANE)102:6220:30
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Golden State Warriors (ZO0M)54:6420:30
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Golden State Warriors (ZO0M)72:6921:00
 Sacramento Kings (HURRICANE) - Phoenix Suns (SLEEPY)69:5221:00
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Los Angeles Clippers (JEMA11)52:5921:29
 Sacramento Kings (HURRICANE) - Golden State Warriors (ZO0M)61:7021:30
 Phoenix Suns (SLEEPY) - Los Angeles Clippers (JEMA11)52:5921:30
 Golden State Warriors (ZO0M) - Phoenix Suns (SLEEPY)71:6122:00
 Sacramento Kings (HURRICANE) - Los Angeles Clippers (JEMA11)53:6022:00
Soccer - eSports Battle - Night Retro International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazil (TAKA) - Italy (GENAD)0:200:06
 Netherlands (BLACKSTAR98) - France (FEARGGWP)0:100:18
 Italy (GENAD) - England (FLEWLESS_PHOENIX)2:000:18
 Brazil (TAKA) - England (FLEWLESS_PHOENIX)0:400:30
 Italy (GENAD) - France (FEARGGWP)0:100:30
 France (FEARGGWP) - Brazil (TAKA)2:300:42
 England (FLEWLESS_PHOENIX) - France (FEARGGWP)1:500:54
 Brazil (TAKA) - Netherlands (BLACKSTAR98)0:100:54
 England (MELTOSIK) - Brazil (KRAFTVK)3:106:00
 Italy (LABOTRYAS) - FRANCE (UPCAKE22)0:006:00
 England (MELTOSIK) - Brazil (KRAFTVK)3:106:00
 FRANCE (UPCAKE22) - England (MELTOSIK)0:106:11
 Brazil (KRAFTVK) - Netherlands (KRAY)4:206:11
 FRANCE (UPCAKE22) - England (MELTOSIK)0:106:12
 Brazil (KRAFTVK) - Netherlands (KRAY)4:206:12
 England (MELTOSIK) - Italy (LABOTRYAS)1:006:24
 Netherlands (KRAY) - FRANCE (UPCAKE22)3:006:24
 FRANCE (UPCAKE22) - Brazil (KRAFTVK)1:306:36
 Italy (LABOTRYAS) - Netherlands (KRAY)3:106:36
 FRANCE (UPCAKE22) - Brazil (KRAFTVK)1:306:36
 Netherlands (KRAY) - England (MELTOSIK)1:206:47
 Brazil (KRAFTVK) - Italy (LABOTRYAS)0:206:47
 Netherlands (KRAY) - England (MELTOSIK)1:206:48
 FRANCE (UPCAKE22) - Italy (LABOTRYAS)0:107:00
 Brazil (KRAFTVK) - England (MELTOSIK)0:007:00
 England (MELTOSIK) - FRANCE (UPCAKE22)2:107:12
 Netherlands (KRAY) - Brazil (KRAFTVK)1:107:12
 FRANCE (UPCAKE22) - Netherlands (KRAY)1:307:23
 Italy (LABOTRYAS) - England (MELTOSIK)1:107:23
 FRANCE (UPCAKE22) - Netherlands (KRAY)1:307:24
 Italy (LABOTRYAS) - England (MELTOSIK)1:107:24
 Brazil (KRAFTVK) - FRANCE (UPCAKE22)2:207:36
 Netherlands (KRAY) - Italy (LABOTRYAS)2:307:36
 Brazil (KRAFTVK) - FRANCE (UPCAKE22)2:207:36
 Netherlands (KRAY) - Italy (LABOTRYAS)2:307:36
 England (MELTOSIK) - Netherlands (KRAY)0:207:48
 Italy (LABOTRYAS) - Brazil (KRAFTVK)3:207:48
 England (MELTOSIK) - Netherlands (KRAY)0:207:48
 Italy (LABOTRYAS) - Brazil (KRAFTVK)3:207:48
Soccer - eSports Battle - Retro International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netherlands (CHELLOVEKK) - England (OLLE)2:114:55
 Brazil (GENAD) - France (PABLIK)0:214:55
 France (PABLIK) - England (OLLE)1:214:55
 Brazil (GENAD) - Italy (MOONEYCB)2:014:55
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)1:000:06
 Manchester City (UPCAKE22) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:06
 Manchester United (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:100:18
 Liverpool FC (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:100:29
 Manchester City (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:100:29
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (UPCAKE22)1:200:42
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:300:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)4:200:54
 Manchester United (KRAFTVK) - Manchester City (UPCAKE22)1:101:05
 Liverpool FC (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:001:05
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)1:001:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (KRAFTVK)4:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:223:30
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (KRAY)2:123:42
 Manchester United (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:223:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester (UPCAKE22)3:204:00
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)4:104:00
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Leicester (UPCAKE22)3:204:00
 West Ham (MELTOSIK) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)4:104:00
 Leicester (UPCAKE22) - West Ham (MELTOSIK)0:204:12
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Everton (KRAY)0:004:12
 Everton (KRAY) - Leicester (UPCAKE22)0:004:23
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:23
 Everton (KRAY) - Leicester (UPCAKE22)0:004:24
 West Ham (MELTOSIK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)0:004:24
 Leicester (UPCAKE22) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)2:104:36
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAY)0:204:36
 Leicester (UPCAKE22) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)2:104:36
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Everton (KRAY)0:204:36
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)2:004:48
 Everton (KRAY) - West Ham (MELTOSIK)0:004:48
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Crystall Palace (LABOTRYAS)2:004:48
 Everton (KRAY) - West Ham (MELTOSIK)0:004:48
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - West Ham (MELTOSIK)2:004:59
 Leicester (UPCAKE22) - Crystall Palace (LABOTRYAS)1:004:59
 Everton (KRAY) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)1:105:12
 West Ham (MELTOSIK) - Leicester (UPCAKE22)0:205:12
 Everton (KRAY) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)1:105:12
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - West Ham (MELTOSIK)1:105:24
 Leicester (UPCAKE22) - Everton (KRAY)2:205:24
 Everton (KRAY) - Crystall Palace (LABOTRYAS)1:005:35
 Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK) - Leicester (UPCAKE22)2:005:35
 West Ham (MELTOSIK) - Everton (KRAY)1:005:48
 Crystall Palace (LABOTRYAS) - Wolverhampton Wanderers (KRAFTVK)4:205:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (KODAK) - Sevilla FC (D1PSEN)0:108:30
 Atletico Madrid (VRICO) - CF Valencia (MIHALUCH)1:108:30
 FC Barcelona (KODAK) - Sevilla FC (D1PSEN)0:108:30
 Sevilla FC (D1PSEN) - Atletico Madrid (VRICO)0:008:42
 CF Valencia (MIHALUCH) - Real Madrid (JKEY)1:108:42
 Real Madrid (JKEY) - Sevilla FC (D1PSEN)0:108:54
 Atletico Madrid (VRICO) - FC Barcelona (KODAK)0:008:54
 FC Barcelona (KODAK) - Real Madrid (JKEY)2:309:06
 Sevilla FC (D1PSEN) - CF Valencia (MIHALUCH)1:309:06
 CF Valencia (MIHALUCH) - FC Barcelona (KODAK)0:009:18
 Real Madrid (JKEY) - Atletico Madrid (VRICO)3:209:18
 Sevilla FC (D1PSEN) - FC Barcelona (KODAK)0:209:30
 CF Valencia (MIHALUCH) - Atletico Madrid (VRICO)0:309:30
 Real Madrid (JKEY) - CF Valencia (MIHALUCH)1:209:42
 Atletico Madrid (VRICO) - Sevilla FC (D1PSEN)1:009:42
 FC Barcelona (KODAK) - Atletico Madrid (VRICO)0:209:54
 Sevilla FC (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)1:209:54
 FC Barcelona (KODAK) - Atletico Madrid (VRICO)0:209:54
 Sevilla FC (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)1:209:54
 CF Valencia (MIHALUCH) - Sevilla FC (D1PSEN)3:010:06
 Real Madrid (JKEY) - FC Barcelona (KODAK)1:010:06
 FC Barcelona (KODAK) - CF Valencia (MIHALUCH)0:210:18
 Atletico Madrid (VRICO) - Real Madrid (JKEY)3:110:18
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)2:206:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:406:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:006:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:406:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:006:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)2:206:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Liverpool FC (TANTO)4:106:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:006:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:306:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Liverpool FC (TANTO)4:106:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:006:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:306:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:306:40
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)1:106:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Glasgow Rangers (DESO)0:306:40
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)1:106:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:306:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Glasgow Rangers (DESO)0:306:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Paris Saint Germain (SAM)1:107:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:107:00
 Juventus Turin (BEN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:507:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:107:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Juventus Turin (BEN)2:207:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:407:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:007:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Juventus Turin (BEN)2:207:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:007:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Barcelona (KARETSOS4)4:007:39
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:007:39
 Glasgow Rangers (DESO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:407:40
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:007:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Barcelona (KARETSOS4)4:007:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)3:007:59
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Glasgow Rangers (DESO)1:007:59
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)3:008:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)3:008:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Glasgow Rangers (DESO)1:008:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Paris Saint Germain (SAM)2:208:19
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:208:19
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Paris Saint Germain (SAM)2:208:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:208:20
 Juventus Turin (BEN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:108:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)4:208:39
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:208:39
 Paris Saint Germain (SAM) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)4:208:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:208:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:208:40
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:309:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:409:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Juventus Turin (BEN)4:109:00
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:309:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Juventus Turin (BEN)4:109:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:109:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:109:20
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)0:109:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:109:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:109:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Paris Saint Germain (SAM)1:009:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Glasgow Rangers (DESO)1:009:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:209:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Glasgow Rangers (DESO)1:009:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:209:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Paris Saint Germain (SAM)0:510:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)5:210:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:210:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Paris Saint Germain (SAM)0:510:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:110:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)1:010:20
 Liverpool FC (TANTO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:110:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)1:010:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:110:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:210:39
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)2:110:39
 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:410:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)2:110:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:210:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Glasgow Rangers (DESO)1:310:59
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)3:010:59
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Glasgow Rangers (DESO)1:311:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)3:011:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:311:00
 Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:311:19
 Real Madrid (MAVERIK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:311:19
 Glasgow Rangers (DESO) - Paris Saint Germain (SAM)4:111:20
 Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:311:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:311:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:211:39
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)0:211:39
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:211:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)0:211:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:111:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:012:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:112:00
 Juventus Turin (BEN) - Real Madrid (MAVERIK)2:212:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:112:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:312:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Glasgow Rangers (DESO)2:012:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Liverpool FC (TANTO)2:012:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:312:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Glasgow Rangers (DESO)2:112:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Paris Saint Germain (SAM)1:212:40
 Liverpool FC (TANTO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:212:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Glasgow Rangers (DESO)2:112:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:213:00
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:313:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:313:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:101:30
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:201:30
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:101:30
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:201:30
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)0:001:41
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:001:41
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)0:001:42
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:301:54
 Real Madrid (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:301:54
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:301:54
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:402:06
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)2:002:06
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:402:06
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)2:002:06
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:202:17
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:102:17
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:202:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:102:30
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:002:30
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:102:30
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:002:30
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:002:42
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:202:42
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:002:42
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAY)1:102:53
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)0:302:53
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAY)1:102:54
 Real Madrid (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:503:06
 Liverpool FC (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:103:06
 Real Madrid (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)2:503:06
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)2:103:18
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:203:18
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)2:103:18
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:203:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braga (OOLANCER) - Feyenoord Rotterdam (VEEP)1:204:20
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Feyenoord Rotterdam (VEEP)1:304:30
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Braga (OOLANCER)1:404:40
 Feyenoord Rotterdam (VEEP) - Braga (OOLANCER)0:005:10
 Feyenoord Rotterdam (VEEP) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)2:205:20
 Braga (OOLANCER) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)5:005:30
 Arsenal FC (YOSHI) - Lazio (PRAYM)1:413:00
 Gent (SUPERNOVA) - Basaksehir (COOL_J)3:013:00
 Celtic (UNKNOWN) - Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!)0:213:00
 Manchester United (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)2:113:00
 Celtic (UNKNOWN) - Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!)0:213:00
 Arsenal FC (YOSHI) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)2:413:09
 Inter (QUAVO) - Lazio (PRAYM)1:313:10
 Sporting (KISER) - Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!)0:113:10
 Celtic (UNKNOWN) - Basaksehir (COOL_J)1:113:10
 Lazio (PRAYM) - Manchester United (WALKER)1:113:20
 Inter (QUAVO) - Arsenal FC (YOSHI)2:113:20
 Sporting (KISER) - Celtic (UNKNOWN)1:213:20
 Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!) - Gent (SUPERNOVA)2:213:20
 Inter (QUAVO) - Arsenal FC (YOSHI)2:113:20
 Manchester United (WALKER) - Arsenal FC (YOSHI)5:013:30
 Sporting (KISER) - Basaksehir (COOL_J)4:113:30
 Inter (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)3:313:30
 Gent (SUPERNOVA) - Celtic (UNKNOWN)5:013:30
 Gent (SUPERNOVA) - Sporting (KISER)3:113:39
 Lazio (PRAYM) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE)1:213:40
 Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!) - Basaksehir (COOL_J)5:013:40
 Gent (SUPERNOVA) - Sporting (KISER)3:113:40
 Manchester United (WALKER) - Inter (QUAVO)2:313:40
 Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!) - Celtic (UNKNOWN)0:013:50
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Manchester United (WALKER)0:313:50
 Basaksehir (COOL_J) - Gent (SUPERNOVA)1:413:50
 Lazio (PRAYM) - Arsenal FC (YOSHI)1:213:50
 Basaksehir (COOL_J) - Gent (SUPERNOVA)1:413:50
 Lazio (PRAYM) - Arsenal FC (YOSHI)1:213:50
 Lazio (PRAYM) - Inter (QUAVO)3:214:00
 Basaksehir (COOL_J) - Celtic (UNKNOWN)1:314:00
 Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!) - Sporting (KISER)3:214:00
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Arsenal FC (YOSHI)1:314:00
 Celtic (UNKNOWN) - Sporting (KISER)1:014:10
 Arsenal FC (YOSHI) - Inter (QUAVO)1:514:10
 Gent (SUPERNOVA) - Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!)3:014:10
 Manchester United (WALKER) - Lazio (PRAYM)1:214:10
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Inter (QUAVO)3:314:20
 Celtic (UNKNOWN) - Gent (SUPERNOVA)0:114:20
 Arsenal FC (YOSHI) - Manchester United (WALKER)3:314:20
 Basaksehir (COOL_J) - Sporting (KISER)1:314:20
 Sporting (KISER) - Gent (SUPERNOVA)3:214:30
 Inter (QUAVO) - Manchester United (WALKER)1:214:30
 Basaksehir (COOL_J) - Shakhtar Donetsk (FORCEMAJOR!)2:414:30
 Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Lazio (PRAYM)5:314:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace (UNKNOWN) - Newcastle United (FORCEMAJOR!)0:108:00
 Liverpool FC (YOSHI) - Manchester City (PRAYM)0:108:00
 Arsenal FC (WALKER) - Manchester United (MISTYEYE)1:208:00
 Southampton (SUPERNOVA) - Bournemouth (COOL_J)4:008:00
 Aston Villa (KISER) - Newcastle United (FORCEMAJOR!)0:208:10
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester City (PRAYM)0:108:10
 Crystal Palace (UNKNOWN) - Bournemouth (COOL_J)2:008:10
 Liverpool FC (YOSHI) - Manchester United (MISTYEYE)1:008:10
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester City (PRAYM)0:108:10
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Liverpool FC (YOSHI)3:108:20
 Aston Villa (KISER) - Crystal Palace (UNKNOWN)2:008:20
 Manchester City (PRAYM) - Arsenal FC (WALKER)1:108:20
 Newcastle United (FORCEMAJOR!) - Southampton (SUPERNOVA)3:108:20
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester United (MISTYEYE)3:308:30
 Aston Villa (KISER) - Bournemouth (COOL_J)5:208:30
 Arsenal FC (WALKER) - Liverpool FC (YOSHI)2:008:30
 Southampton (SUPERNOVA) - Crystal Palace (UNKNOWN)1:008:30
 Newcastle United (FORCEMAJOR!) - Bournemouth (COOL_J)0:008:40
 Southampton (SUPERNOVA) - Aston Villa (KISER)0:408:40
 Arsenal FC (WALKER) - Tottenham Hotspur (QUAVO)2:508:40
 Manchester City (PRAYM) - Manchester United (MISTYEYE)3:008:40
 Manchester City (PRAYM) - Liverpool FC (YOSHI)2:108:50
 Bournemouth (COOL_J) - Southampton (SUPERNOVA)0:408:50
 Newcastle United (FORCEMAJOR!) - Crystal Palace (UNKNOWN)0:108:50
 Manchester United (MISTYEYE) - Arsenal FC (WALKER)1:208:50
 Manchester City (PRAYM) - Liverpool FC (YOSHI)2:108:50
 Bournemouth (COOL_J) - Southampton (SUPERNOVA)0:408:50
 Bournemouth (COOL_J) - Crystal Palace (UNKNOWN)1:109:00
 Newcastle United (FORCEMAJOR!) - Aston Villa (KISER)2:409:00
 Manchester United (MISTYEYE) - Liverpool FC (YOSHI)3:409:00
 Manchester City (PRAYM) - Tottenham Hotspur (QUAVO)1:209:00
 Southampton (SUPERNOVA) - Newcastle United (FORCEMAJOR!)2:209:09
 Liverpool FC (YOSHI) - Tottenham Hotspur (QUAVO)0:109:09
 Crystal Palace (UNKNOWN) - Aston Villa (KISER)3:009:10
 Arsenal FC (WALKER) - Manchester City (PRAYM)3:309:10
 Liverpool FC (YOSHI) - Tottenham Hotspur (QUAVO)0:109:10
 Southampton (SUPERNOVA) - Newcastle United (FORCEMAJOR!)2:209:10
 Bournemouth (COOL_J) - Aston Villa (KISER)1:109:20
 Crystal Palace (UNKNOWN) - Southampton (SUPERNOVA)1:209:20
 Liverpool FC (YOSHI) - Arsenal FC (WALKER)0:009:20
 Manchester United (MISTYEYE) - Tottenham Hotspur (QUAVO)1:409:20
 Manchester United (MISTYEYE) - Manchester City (PRAYM)1:109:29
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Arsenal FC (WALKER)3:309:29
 Bournemouth (COOL_J) - Newcastle United (FORCEMAJOR!)2:209:30
 Aston Villa (KISER) - Southampton (SUPERNOVA)2:209:30
 Tottenham Hotspur (QUAVO) - Arsenal FC (WALKER)3:309:30
 Manchester United (MISTYEYE) - Manchester City (PRAYM)1:109:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 OGC Nice (YOSHI) - Saint Etienne (KISER)5:215:30
 Paris Saint Germain (SIMA) - Lille (INDRA13_27)1:115:30
 Marseille (OOLANCER) - AS Monaco (CORVIN)0:215:30
 Montpellier (SPURSMAX) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)2:315:30
 Lyon (JENKO) - Lille (INDRA13_27)2:115:40
 Stade Rennais (PHANTOM) - Saint Etienne (KISER)1:715:40
 OGC Nice (YOSHI) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)5:415:40
 Paris Saint Germain (SIMA) - AS Monaco (CORVIN)2:015:40
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)1:100:00
 Borussia Dortmund (AVENTON) - Bayer 04 Leverkusen (VEEP)1:200:00
 RB Leipzig (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)1:100:00
 Wolfsburg (GERNAUT) - Werder Bremen (INDENFOR)2:000:00
 FC Koln (STDM) - Werder Bremen (INDENFOR)3:000:09
 FC Bayern Munich (SPECIALIST) - RB Leipzig (BAPHOMET)4:200:09
 Bayer 04 Leverkusen (VEEP) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)0:300:10
 FC Bayern Munich (SPECIALIST) - RB Leipzig (BAPHOMET)4:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (VEEP) - FC Bayern Munich (SPECIALIST)1:000:20
 Borussia Dortmund (AVENTON) - Borussia Monchengladbach (OOLANCER)2:300:20
 FC Koln (STDM) - Eintracht (SKRIPP)0:400:20
 Hoffenheim (ALBACK) - Werder Bremen (INDENFOR)6:000:20
 Borussia Monchengladbach (OOLANCER) - FC Bayern Munich (SPECIALIST)2:100:30
 Borussia Dortmund (AVENTON) - RB Leipzig (BAPHOMET)0:000:30
 Hoffenheim (GERNAUT) - FC Koln (FRIC)1:023:10
 Hoffenheim (GERNAUT) - Wolfsburg (SKRIPP)0:223:19
 Werder Bremen (KLEXTER) - Hoffenheim (GERNAUT)2:523:39
 FC Bayern Munich (BAPHOMET) - Borussia Monchengladbach (VEEP)0:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus (VEEP) - Paris Saint Germain (BAPHOMET)1:601:30
 Paris Saint Germain (BAPHOMET) - Liverpool FC (SPECIALIST)3:101:50
 Liverpool FC (SPECIALIST) - Juventus (VEEP)2:002:00
 Paris Saint Germain (BAPHOMET) - Juventus (VEEP)1:302:20
 Liverpool FC (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (BAPHOMET)0:202:40
 Juventus (VEEP) - Liverpool FC (SPECIALIST)1:202:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valladolid (UNKNOWN) - Celta (FORCEMAJOR!)2:210:30
 Espanyol (SUPERNOVA) - Alaves (COOL_J)2:110:30
 Real Madrid (WALKER) - FC Barcelona (MISTYEYE)4:010:30
 FC Sevilla (YOSHI) - Atletico Madrid (PRAYM)2:010:30
 Real Madrid (WALKER) - FC Barcelona (MISTYEYE)4:010:30
 Valladolid (UNKNOWN) - Alaves (COOL_J)3:110:40
 UD Levante (KISER) - Celta (FORCEMAJOR!)1:210:40
 CF Valencia (QUAVO) - Atletico Madrid (PRAYM)1:110:40
 FC Sevilla (YOSHI) - FC Barcelona (MISTYEYE)2:110:40
 UD Levante (KISER) - Valladolid (UNKNOWN)1:110:50
 Celta (FORCEMAJOR!) - Espanyol (SUPERNOVA)2:110:50
 CF Valencia (QUAVO) - FC Sevilla (YOSHI)2:110:50
 Atletico Madrid (PRAYM) - Real Madrid (WALKER)1:010:50
 Espanyol (SUPERNOVA) - Valladolid (UNKNOWN)1:011:00
 UD Levante (KISER) - Alaves (COOL_J)2:311:00
 CF Valencia (QUAVO) - FC Barcelona (MISTYEYE)0:411:00
 Real Madrid (WALKER) - FC Sevilla (YOSHI)3:011:00
 Espanyol (SUPERNOVA) - UD Levante (KISER)0:311:10
 Celta (FORCEMAJOR!) - Alaves (COOL_J)3:211:10
 Real Madrid (WALKER) - CF Valencia (QUAVO)4:111:10
 Atletico Madrid (PRAYM) - FC Barcelona (MISTYEYE)1:211:10
 Celta (FORCEMAJOR!) - Alaves (COOL_J)3:211:10
 Espanyol (SUPERNOVA) - UD Levante (KISER)0:311:10
 Alaves (COOL_J) - Espanyol (SUPERNOVA)2:211:20
 Celta (FORCEMAJOR!) - Valladolid (UNKNOWN)1:211:20
 Atletico Madrid (PRAYM) - FC Sevilla (YOSHI)5:011:20
 FC Barcelona (MISTYEYE) - Real Madrid (WALKER)1:111:20
 Alaves (COOL_J) - Valladolid (UNKNOWN)1:011:30
 Celta (FORCEMAJOR!) - UD Levante (KISER)3:311:30
 Atletico Madrid (PRAYM) - CF Valencia (QUAVO)2:111:30
 FC Barcelona (MISTYEYE) - FC Sevilla (YOSHI)3:411:30
 Atletico Madrid (PRAYM) - CF Valencia (QUAVO)2:111:30
 Alaves (COOL_J) - Valladolid (UNKNOWN)1:011:30
 Real Madrid (WALKER) - Atletico Madrid (PRAYM)3:111:40
 Valladolid (UNKNOWN) - UD Levante (KISER)2:111:40
 Espanyol (SUPERNOVA) - Celta (FORCEMAJOR!)4:111:40
 FC Sevilla (YOSHI) - CF Valencia (QUAVO)2:511:40
 Alaves (COOL_J) - UD Levante (KISER)0:111:50
 FC Sevilla (YOSHI) - Real Madrid (WALKER)0:211:50
 Valladolid (UNKNOWN) - Espanyol (SUPERNOVA)0:511:50
 FC Barcelona (MISTYEYE) - CF Valencia (QUAVO)2:311:50
 FC Sevilla (YOSHI) - Real Madrid (WALKER)0:211:50
 FC Barcelona (MISTYEYE) - CF Valencia (QUAVO)2:311:50
 FC Barcelona (MISTYEYE) - Atletico Madrid (PRAYM)2:412:00
 CF Valencia (QUAVO) - Real Madrid (WALKER)1:012:00
 UD Levante (KISER) - Espanyol (SUPERNOVA)3:212:00
 Alaves (COOL_J) - Celta (FORCEMAJOR!)2:212:00
 CF Valencia (QUAVO) - Real Madrid (WALKER)1:012:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (UPCAKE22) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)1:000:06
 Liverpool FC (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:100:30
 Manchester City (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:100:30
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (UPCAKE22)1:200:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)0:300:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)4:200:54
 Manchester United (KRAFTVK) - Manchester City (UPCAKE22)1:101:06
 Liverpool FC (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:001:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (KRAFTVK)4:101:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)1:001:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAFTVK)1:223:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (MOONEYCB) - CF Valencia (GENAD)1:114:53
 CF Valencia (GENAD) - FC Porto (CHELLOVEKK)1:114:53
 Manchester United (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (OLLE)4:014:53
 CF Valencia (GENAD) - Ajax Amsterdam (OLLE)1:018:18
 FC Porto (CHELLOVEKK) - Manchester United (MOONEYCB)0:118:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (DANGERDIM77) - Liverpool FC (NIKKITTA)1:108:00
 Manchester City (SLEZAINTIMA) - FC Barcelona (WHITE_BOY1927)0:108:00
 FC Barcelona (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (INQUISITOR)2:108:12
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Manchester City (SLEZAINTIMA)1:108:12
 Manchester City (SLEZAINTIMA) - Real Madrid (DANGERDIM77)1:208:24
 Paris Saint Germain (INQUISITOR) - Liverpool FC (NIKKITTA)0:008:24
 Real Madrid (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (INQUISITOR)0:208:36
 Liverpool FC (NIKKITTA) - FC Barcelona (WHITE_BOY1927)0:208:36
 FC Barcelona (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (DANGERDIM77)2:308:48
 Paris Saint Germain (INQUISITOR) - Manchester City (SLEZAINTIMA)1:108:48
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Real Madrid (DANGERDIM77)1:109:00
 FC Barcelona (WHITE_BOY1927) - Manchester City (SLEZAINTIMA)0:009:00
 Manchester City (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (NIKKITTA)1:009:12
 Paris Saint Germain (INQUISITOR) - FC Barcelona (WHITE_BOY1927)1:009:12
 Liverpool FC (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (INQUISITOR)2:109:24
 Real Madrid (DANGERDIM77) - Manchester City (SLEZAINTIMA)1:409:24
 Paris Saint Germain (INQUISITOR) - Real Madrid (DANGERDIM77)0:309:36
 FC Barcelona (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (NIKKITTA)0:009:36
 Manchester City (SLEZAINTIMA) - Paris Saint Germain (INQUISITOR)0:209:48
 Real Madrid (DANGERDIM77) - FC Barcelona (WHITE_BOY1927)2:109:48
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - Manchester City (GENAD)4:119:30
 FC Barcelona (OLLE) - Real Madrid (PABLIK)1:019:30
 Paris Saint Germain (MOONEYCB) - FC Barcelona (OLLE)0:019:54
 Real Madrid (PABLIK) - Manchester City (GENAD)1:120:06
 FC Barcelona (OLLE) - Liverpool FC (CHELLOVEKK)2:020:06
 Liverpool FC (CHELLOVEKK) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)4:120:18
 Manchester City (GENAD) - FC Barcelona (OLLE)3:020:18
 Manchester City (GENAD) - Paris Saint Germain (MOONEYCB)3:120:30
 Real Madrid (PABLIK) - FC Barcelona (OLLE)3:020:30
 Manchester City (GENAD) - Real Madrid (PABLIK)0:221:06
 FC Barcelona (OLLE) - Manchester City (GENAD)1:021:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Nations League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugal (SLEZAINTIMA) - Spain (WHITE_BOY1927)1:114:30
 Netherlands (DANGERDIM77) - Italy (NIKKITTA)0:114:30
 Spain (WHITE_BOY1927) - England (INQUISITOR)2:114:42
 Italy (NIKKITTA) - Portugal (SLEZAINTIMA)0:214:42
 Italy (NIKKITTA) - Netherlands (DANGERDIM77)0:014:50
 Spain (WHITE_BOY1927) - Portugal (SLEZAINTIMA)1:214:50
 England (INQUISITOR) - Spain (WHITE_BOY1927)2:014:50
 Netherlands (DANGERDIM77) - Portugal (SLEZAINTIMA)0:014:50
 Spain (WHITE_BOY1927) - Italy (NIKKITTA)0:014:50
 Portugal (SLEZAINTIMA) - England (INQUISITOR)1:214:50
 Portugal (SLEZAINTIMA) - Netherlands (DANGERDIM77)0:014:54
 England (INQUISITOR) - Italy (NIKKITTA)0:014:54
 Italy (NIKKITTA) - Spain (WHITE_BOY1927)0:015:06
 Netherlands (DANGERDIM77) - England (INQUISITOR)2:115:06
 England (INQUISITOR) - Portugal (SLEZAINTIMA)2:115:18
 Portugal (SLEZAINTIMA) - Italy (NIKKITTA)1:115:42
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich (TAKA) - SSC Napoli (FEARGGWP)0:114:51
 Paris Saint Germain (SANE4EK8) - Tottenham Hotspur (BLACKSTAR98)0:014:51
 SSC Napoli (FEARGGWP) - Real Madrid (FLEWLESS_PHOENIX)1:014:52
 Bayern Munich (TAKA) - Paris Saint Germain (SANE4EK8)0:114:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund (KODAK) - RB Leipzig (D1PSEN)0:110:30
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)0:110:30
 RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (VRICO)1:010:42
 Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH) - Bayern Munich (JKEY)4:010:42
 Bayern Munich (JKEY) - RB Leipzig (D1PSEN)3:110:54
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Borussia Dortmund (KODAK)1:010:54
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)0:211:06
 Borussia Dortmund (KODAK) - Bayern Munich (JKEY)1:111:06
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)0:211:06
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Monchengladbach (VRICO)3:111:17
 Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH) - Borussia Dortmund (KODAK)0:211:17
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Monchengladbach (VRICO)3:111:18
 Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH) - Borussia Monchengladbach (VRICO)1:211:30
 RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Dortmund (KODAK)2:011:30
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - RB Leipzig (D1PSEN)0:411:42
 Bayern Munich (JKEY) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)2:011:42
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - RB Leipzig (D1PSEN)0:411:42
 Bayern Munich (JKEY) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)2:011:42
 Borussia Dortmund (KODAK) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:111:53
 RB Leipzig (D1PSEN) - Bayern Munich (JKEY)2:211:53
 Borussia Dortmund (KODAK) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:111:54
 Bayern Munich (JKEY) - Borussia Dortmund (KODAK)1:312:06
 Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH) - RB Leipzig (D1PSEN)0:012:06
 Borussia Dortmund (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)1:212:18
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayern Munich (JKEY)0:012:18
 Borussia Dortmund (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (MIHALUCH)1:212:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (SLEZAINTIMA) - Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927)1:010:00
 Arsenal FC (DANGERDIM77) - Manchester United (NIKKITTA)1:210:00
 Manchester United (NIKKITTA) - Liverpool FC (SLEZAINTIMA)0:110:12
 Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927) - Manchester City (INQUISITOR)0:210:12
 Liverpool FC (SLEZAINTIMA) - Arsenal FC (DANGERDIM77)1:010:24
 Manchester City (INQUISITOR) - Manchester United (NIKKITTA)1:010:24
 Manchester United (NIKKITTA) - Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927)1:110:36
 Arsenal FC (DANGERDIM77) - Manchester City (INQUISITOR)0:110:36
 Manchester City (INQUISITOR) - Liverpool FC (SLEZAINTIMA)1:010:48
 Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (DANGERDIM77)1:010:48
 Manchester United (NIKKITTA) - Arsenal FC (DANGERDIM77)1:011:00
 Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (SLEZAINTIMA)2:211:00
 Manchester City (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927)0:111:12
 Liverpool FC (SLEZAINTIMA) - Manchester United (NIKKITTA)0:311:12
 Manchester United (NIKKITTA) - Manchester City (INQUISITOR)1:011:24
 Arsenal FC (DANGERDIM77) - Liverpool FC (SLEZAINTIMA)0:111:24
 Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927) - Manchester United (NIKKITTA)2:111:36
 Manchester City (INQUISITOR) - Arsenal FC (DANGERDIM77)0:011:36
 Liverpool FC (SLEZAINTIMA) - Manchester City (INQUISITOR)1:211:48
 Arsenal FC (DANGERDIM77) - Tottenham Hotspur (WHITE_BOY1927)1:011:48
 Manchester City (MOONEYCB) - Arsenal FC (GENAD)0:213:00
 Liverpool FC (OLLE) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:013:00
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)1:213:12
 Arsenal FC (GENAD) - Manchester United (CHELLOVEKK)0:313:12
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)1:213:12
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (PABLIK)3:013:23
 Manchester City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE)3:013:24
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Arsenal FC (GENAD)1:113:36
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester United (CHELLOVEKK)0:113:36
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Arsenal FC (GENAD)1:113:36
 Arsenal FC (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)3:113:48
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Manchester City (MOONEYCB)1:113:48
 Arsenal FC (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)3:113:48
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)3:114:00
 Arsenal FC (GENAD) - Manchester City (MOONEYCB)1:114:00
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (GENAD)1:414:12
 Manchester City (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:114:12
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester City (MOONEYCB)2:014:24
 Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester United (CHELLOVEKK)2:014:24
 Manchester United (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (OLLE)3:214:36
 Arsenal FC (GENAD) - Tottenham Hotspur (PABLIK)0:114:36
 Manchester City (MOONEYCB) - Manchester United (CHELLOVEKK)0:314:48
 Liverpool FC (OLLE) - Arsenal FC (GENAD)3:614:48
 Manchester United (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (TAKA)0:121:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA)2:012:30
 Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA) - Spartak Moscow (WHITE_BOY1927)1:012:30
 Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA)0:012:42
 Spartak Moscow (WHITE_BOY1927) - CSKA Moscow (INQUISITOR)0:012:42
 CSKA Moscow (INQUISITOR) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA)0:212:54
 Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA) - Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77)0:012:54
 Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Spartak Moscow (WHITE_BOY1927)0:013:06
 Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77) - CSKA Moscow (INQUISITOR)0:113:06
 CSKA Moscow (INQUISITOR) - Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA)0:013:18
 Spartak Moscow (WHITE_BOY1927) - Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77)0:013:18
 Spartak Moscow (WHITE_BOY1927) - Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA)2:113:30
 Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77)2:013:30
 Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA)0:013:42
 CSKA Moscow (INQUISITOR) - Spartak Moscow (WHITE_BOY1927)1:013:42
 Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77) - Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA)2:113:54
 Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - CSKA Moscow (INQUISITOR)0:013:54
 Spartak Moscow (WHITE_BOY1927) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA)2:114:06
 CSKA Moscow (INQUISITOR) - Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77)0:014:06
 Dynamo Kyiv (SLEZAINTIMA) - CSKA Moscow (INQUISITOR)1:114:18
 Shakhtar Donetsk (DANGERDIM77) - Spartak Moscow (WHITE_BOY1927)0:014:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ez1 Ez1d 11 - Rub FC Kazan2:112:09
 RLB Royal Bears - KAB Kabush0:212:34
Rainbow Six - GSA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turtle Esports - Myinsanity1:020:00
 Divizon - G2 Esports0:121:00
 Rogue - Team Secret0:122:00
 Fact Gaming Bnl - Warkidz0:123:00
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aion Esports - Team Heretics0:120:00
 Electrify Esports - Giants Spain1:021:15
 Movistar Riders - Cream Esports1:022:30
Rainbow Six - Nordic Championship, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gifu Esports - Riddle Esports1:019:00
 Chaos Esports Club - Sixth Pick1:020:00
 Godsent - Team Gamerlegion0:122:00
Rainbow Six - 6 French League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Team Orbit1:019:30
 Tempra Esports - Bekind1:020:30
 BDS Esport - Maestria1:021:30
LoL - Turkey Academy League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supermassive Academy - Galaktikos Academy1:017:00
 Besiktas Esports Club Academy - Galatasaray Esports Academy0:118:00
 Istanbul Wild Cats Academy - Dark Passage Academy1:019:00
 1907 Fenerbahce Esports Academy - 5 Ronin Academy1:020:00
 Team Aurora Academy - Royal Youth Academy1:021:00
LoL - PG Nationals Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mkers - Outplayed1:020:00
 YDN Devils - Cyberground Gaming1:021:00
 Sparks Esports - Racoon1:022:00
 Samsung Morning Stars - Daydreamers1:023:00
LoL - Riot LoL - Prime League Pro Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 mYinsanity - AD Hoc Gaming0:119:00
 OP Innogy Esport - Euronics Gaming0:120:00
 Mousesports - Unicorns of Love Sexy Edition0:121:00
 BIG - Team Gamerlegion1:022:00
 FC Schalke 04 Evolution - SK Gaming Prime1:023:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista FC - Karma Clan Esports1:000:00
 Samclan Esports Club - Electronik Generation1:001:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Optical Spectrum - ALL Combo1:212:00
 Edward Gaming Youth Team - Rogue Warriors Shark2:112:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vodafone Giants - Origen Bcn1:019:00
 Cream Real Betis - Ucam Esports Club1:020:00
 S2V Esports - MAD Lions Madrid1:021:00
 Team Queso - Emonkeyz0:122:00
 Movistar Riders - G2 Arctic1:023:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victory Five - Bilibili Gaming2:112:00
 JD Gaming - Royal Never Give Up1:214:39
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Rolster - Team Dynamics0:210:59
 APK Prince - Hanwa Life Esports2:113:50
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Complexity Gaming1:217:30
 Team Vitality - FaZe Clan0:220:34
CS:GO - BLAST Premier Spring Americas Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liquid - Evil Geniuses1:200:29
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fate - Ambush E-Sport0:216:00
 Illuminar Gaming - Budapest Five2:019:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Nemiga1:214:00
 Espada - Gambit Youngsters2:014:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huat Zai - Zigma14:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Alternate aTTax0:211:55
CS:GO - LPL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paradox Gaming - Control2:112:00
 Mako - Skyfire2:115:05
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Truckers With Attitude - Order0:113:09
 Avant Garde - Forbidden1:013:10
 Overt - Truckers With Attitude0:114:10
 Overt - Chiefs Esports Club0:115:09
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swedish Canadians - Levitate0:104:00
 Big Omen Academy - Team LDLC0:121:00
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG - Forze2:022:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buffdaddys Paypal Team - Levitate0:103:00
 Keep The Comms Up - Polar Ace1:004:00
 Infinity Esports - Team One Esports0:104:00
 Recon 5 - New England Whalers0:104:59
 Buffdaddys Paypal Team - Warriors International0:105:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pact - Movistar Riders1:018:00
 Demolition Crew - AGO Gaming0:118:00
 Wisla Krakow - Team Singularity0:119:00
 Nordavind - Endpoint0:119:00
 Sprout - HellRaisers0:119:00
 Fate - Skade0:119:59
 Sprout - Demolition Crew1:019:59
 Team Singularity - AGO Gaming0:120:00
 Fate - Skade0:120:00
 Sprout - Demolition Crew1:020:00
 Skade - Movistar Riders0:121:00
 Endpoint - Team Singularity0:121:00
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Execration - T1 Gaming0:216:00
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Strawberry - Veteran2:106:00
 Reverse Heaven - Geek Fam2:109:00
 Pg Barracx - Geek Fam0:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Ninjas IN Pyjamas2:015:00
 Nigma - Vikin.GG2:117:39
 B8 - Team Unique2:021:20
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire - OG Seed3:217:30
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neon Esports - Boom ID0:207:00
 Fnatic - Reality Rift2:009:29
 Neon Esports - TNC Pro Team2:111:39
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quincy Crew - Plus One2:001:00
 Business Associates - Thunder Predator2:002:39
 Business Associates - Midas Club2:004:59
 Evil Geniuses - Thunder Predator1:122:00
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khlghatyan Rima - Poghosyan Asya3:110:39
 Hambardzumyan Mariam - Khlghatyan Rima0:312:20
 Ghazaryan Seda - Poghosyan Asya2:312:40
 Asoyan Valya - Hambardzumyan Mariam1:313:20
 Khlghatyan Rima - Ghazaryan Seda0:313:39
 Asoyan Valya - Harutyunyan Oksanna0:314:19
 Hambardzumyan Mariam - Ghazaryan Seda1:314:39
 Harutyunyan Oksanna - Poghosyan Asya0:315:20
 Asoyan Valya - Ghazaryan Seda0:315:40
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:216:20
 Bakhchajyan Elen - Khachatryan Hasmik1:316:39
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:218:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:323:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena0:308:30
 Emelyanenko Yulia - Dotsenko Mariya0:308:45
 Gordinskaya Anastasia - Borodacheva Olena1:309:00
 Litovchenko Marina - Schekotikhina Natalya0:309:14
 Stefanyuk Alina - Krasikova Anna3:209:30
 Emelyanenko Yulia - Schekotikhina Natalya2:309:45
 Gordinskaya Anastasia - Stefanyuk Alina0:310:00
 Litovchenko Marina - Dotsenko Mariya2:310:15
 Borodacheva Olena - Krasikova Anna3:010:30
 Emelyanenko Yulia - Litovchenko Marina3:210:44
 Krasikova Anna - Gordinskaya Anastasia0:311:00
 Schekotikhina Natalya - Dotsenko Mariya3:211:15
 Borodacheva Olena - Stefanyuk Alina3:211:30
 Dotsenko Mariya - Emelyanenko Yulia3:111:45
 Borodacheva Olena - Gordinskaya Anastasia0:312:00
 Schekotikhina Natalya - Litovchenko Marina1:312:15
 Krasikova Anna - Stefanyuk Alina1:312:30
 Schekotikhina Natalya - Emelyanenko Yulia1:312:44
 Stefanyuk Alina - Gordinskaya Anastasia3:213:00
 Dotsenko Mariya - Litovchenko Marina3:113:15
 Krasikova Anna - Borodacheva Olena1:313:30
 Litovchenko Marina - Emelyanenko Yulia0:313:44
 Dotsenko Mariya - Schekotikhina Natalya3:014:15
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farladanska Ganna - Novosad Alina3:008:15
 Gud Veronik - Mydvetskaya Anastasia3:108:45
 Stepanovskaya Valeriya - Sozoniuk Yevheniia2:309:14
 Farladanska Ganna - Mydvetskaya Anastasia3:009:44
 Sozoniuk Yevheniia - Novosad Alina3:210:15
 Gud Veronik - Stepanovskaya Valeriya3:010:45
 Farladanska Ganna - Sozoniuk Yevheniia0:311:15
 Stepanovskaya Valeriya - Mydvetskaya Anastasia3:111:45
 Gud Veronik - Novosad Alina3:012:14
 Farladanska Ganna - Stepanovskaya Valeriya3:212:44
 Gud Veronik - Sozoniuk Yevheniia0:313:15
 Mydvetskaya Anastasia - Novosad Alina3:013:45
 Farladanska Ganna - Gud Veronik1:314:15
 Stepanovskaya Valeriya - Novosad Alina3:114:45
 Sozoniuk Yevheniia - Mydvetskaya Anastasia3:015:14
 Andreeva Lilia - Severina Yevgeniya2:315:40
 Ostrovska Nataliia - Gubskaya Ekaterina3:116:09
 Harmash Nadiia - Yaroshenko Tatyana3:216:40
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina1:317:10
 Yaroshenko Tatyana - Severina Yevgeniya3:017:40
 Ostrovska Nataliia - Harmash Nadiia1:318:09
 Andreeva Lilia - Yaroshenko Tatyana2:318:40
 Harmash Nadiia - Gubskaya Ekaterina3:019:09
 Ostrovska Nataliia - Severina Yevgeniya1:319:39
 Andreeva Lilia - Harmash Nadiia0:320:10
 Ostrovska Nataliia - Yaroshenko Tatyana3:120:40
 Gubskaya Ekaterina - Severina Yevgeniya1:321:09
 Andreeva Lilia - Ostrovska Nataliia1:321:40
 Harmash Nadiia - Severina Yevgeniya2:322:09
 Yaroshenko Tatyana - Gubskaya Ekaterina1:322:40
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan0:300:20
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon1:300:20
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan1:300:40
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon1:300:40
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:001:20
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun0:301:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:101:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:001:39
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:201:59
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit2:301:59
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:102:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun3:202:19
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:002:39
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:203:00
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:203:00
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit2:303:20
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit3:103:20
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon1:304:20
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan0:304:20
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben3:004:39
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:004:39
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:304:59
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:004:59
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:005:19
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon1:305:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:005:39
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard0:305:39
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard0:306:00
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:006:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:106:20
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:006:20
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:306:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:006:40
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:107:00
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:007:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun2:307:20
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:007:20
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:107:39
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben3:207:39
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:009:20
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:111:19
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik2:312:40
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:013:39
 Avakimyan Davit - Galoyan Ruben3:214:39
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:015:20
 Galoyan Ruben - Avakimyan Davit1:315:40
 Gevorgyan Gegham - Baghdasaryan Gevorg3:116:20
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:316:39
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen2:317:19
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:317:39
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:118:40
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:119:20
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:020:39
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:221:40
 Apraliyan Shant - Parsadanyan Samvel0:322:20
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:022:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turchenko Dmitriy - Vakhrushev Victor0:300:20
 Isakov Vyacheslav - Stepanov Denis3:200:55
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:201:30
 Isakov Vyacheslav - Vakhrushev Victor3:002:04
 Stepanov Denis - Vakhrushev Victor1:303:14
 Vakhrushev Victor - Turchenko Dmitriy3:003:50
 Stepanov Denis - Isakov Vyacheslav3:104:24
 Korobeynik Sergey - Shtaer Arkadiy3:208:00
 Rybakov Yuriy - Krivoshey Sergey3:208:30
 Povalyaev Valentin - Ivchenko Kirill3:008:30
 Bratukhin Yuriy - Boychuk Vladimir2:309:00
 Korobeynik Sergey - Ivchenko Kirill3:009:00
 Povalyaev Valentin - Shtaer Arkadiy3:109:30
 Rybakov Yuriy - Boychuk Vladimir3:109:30
 Korobeynik Sergey - Povalyaev Valentin3:210:00
 Bratukhin Yuriy - Krivoshey Sergey2:310:00
 Rybakov Yuriy - Bratukhin Yuriy3:210:30
 Ivchenko Kirill - Shtaer Arkadiy0:310:30
 Boychuk Vladimir - Krivoshey Sergey3:110:59
 Shtaer Arkadiy - Korobeynik Sergey3:211:00
 Boychuk Vladimir - Krivoshey Sergey3:111:00
 Krivoshey Sergey - Rybakov Yuriy1:311:30
 Ivchenko Kirill - Povalyaev Valentin0:311:30
 Boychuk Vladimir - Bratukhin Yuriy1:312:00
 Ivchenko Kirill - Korobeynik Sergey1:312:00
 Boychuk Vladimir - Rybakov Yuriy3:212:30
 Povalyaev Valentin - Korobeynik Sergey3:212:30
 Krivoshey Sergey - Bratukhin Yuriy2:313:00
 Shtaer Arkadiy - Povalyaev Valentin1:313:00
 Bratukhin Yuriy - Rybakov Yuriy3:213:30
 Shtaer Arkadiy - Ivchenko Kirill3:113:30
 Krivoshey Sergey - Boychuk Vladimir3:213:59
 Kostuk Borys - Makarenko Roman3:014:30
 Trydukh Igor - Grishchenko Aleksandr0:314:30
 Kovrikov Andrey - Ivashkin Aleksander2:314:45
 Goradze Artur - Alekseev Safrat2:315:00
 Zaychenko Valentin - Butkov Maksim3:015:00
 Turchenko Dmitriy - Rubtsov Eduard1:315:00
 Elkhov Artur - Kebalo Denis0:315:14
 Grishchenko Aleksandr - Butkov Maksim3:115:30
 Grabskiy Andrey - Shapoval Aleksandr3:215:30
 Rubtsov Eduard - Zaychenko Valentin3:015:30
 Pavlyuk Oleg - Elkhov Artur3:015:44
 Trydukh Igor - Kostuk Borys1:316:00
 Goradze Artur - Shapoval Aleksandr1:316:00
 Makarenko Roman - Turchenko Dmitriy0:316:00
 Grabskiy Andrey - Alekseev Safrat2:316:30
 Turchenko Dmitriy - Trydukh Igor3:216:30
 Kostuk Borys - Grishchenko Aleksandr0:316:30
 Babenko Pavlo - Glivenko Ilya2:316:44
 Butkov Maksim - Rubtsov Eduard1:317:00
 Goradze Artur - Grabskiy Andrey3:017:00
 Zaychenko Valentin - Makarenko Roman0:317:00
 Kebalo Denis - Pavlyuk Oleg0:317:15
 Makarenko Roman - Butkov Maksim0:317:30
 Shapoval Aleksandr - Alekseev Safrat3:117:30
 Grishchenko Aleksandr - Rubtsov Eduard0:317:30
 Ivashkin Aleksander - Kebalo Denis3:017:45
 Trydukh Igor - Zaychenko Valentin1:318:00
 Alekseev Safrat - Goradze Artur3:118:00
 Kostuk Borys - Turchenko Dmitriy3:018:00
 Tsubera Roman - Babenko Pavlo3:118:15
 Zaychenko Valentin - Kostuk Borys1:318:30
 Turchenko Dmitriy - Grishchenko Aleksandr1:318:30
 Shapoval Aleksandr - Grabskiy Andrey1:318:30
 Elkhov Artur - Tsubera Roman1:318:45
 Butkov Maksim - Trydukh Igor3:219:00
 Rubtsov Eduard - Makarenko Roman3:219:00
 Shapoval Aleksandr - Goradze Artur3:219:00
 Pavlyuk Oleg - Ivashkin Aleksander3:219:15
 Grishchenko Aleksandr - Makarenko Roman3:219:30
 Trydukh Igor - Rubtsov Eduard0:319:30
 Alekseev Safrat - Grabskiy Andrey3:019:30
 Glivenko Ilya - Pavlyuk Oleg3:019:45
 Kostuk Borys - Butkov Maksim2:320:00
 Turchenko Dmitriy - Zaychenko Valentin2:320:00
 Grabskiy Andrey - Goradze Artur1:320:00
 Babenko Pavlo - Elkhov Artur3:020:15
 Butkov Maksim - Turchenko Dmitriy3:020:30
 Alekseev Safrat - Shapoval Aleksandr2:320:30
 Zaychenko Valentin - Grishchenko Aleksandr0:320:30
 Kebalo Denis - Babenko Pavlo3:120:45
 Rubtsov Eduard - Kostuk Borys3:221:00
 Makarenko Roman - Trydukh Igor3:021:00
 Ivashkin Aleksander - Glivenko Ilya3:021:14
 Khorolsky Vitaly - Goloveshkin Aleksey3:121:44
 Chernetskiy Igor - Kim Dmitriy3:022:00
 Saenko Oleg - Lazebny Ruslan3:222:20
 Chilikin Aleksandr - Gusev Vitaliy0:322:35
 Khorolsky Vitaly - Lazebny Ruslan3:222:55
 Chernetskiy Igor - Gusev Vitaliy0:323:10
 Saenko Oleg - Goloveshkin Aleksey3:123:30
 Chilikin Aleksandr - Kim Dmitriy3:023:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beness Mihals - Bajger Ondrej3:209:00
 Vrablik Jiri - Gavlas Antonin2:309:35
 Seibert Jakub - Prokopcovs Dmitrijs1:310:25
 Reitspies David - Horejsi Miroslavs2:311:20
 Beness Mihals - Vrablik Jiri0:312:05
 Seibert Jakub - Gavlas Antonin0:312:30
 Horejsi Miroslavs - Bajger Ondrej3:012:50
 Reitspies David - Prokopcovs Dmitrijs2:313:15
 Beness Mihals - Seibert Jakub3:014:00
 Vrablik Jiri - Bajger Ondrej3:114:25
 Reitspies David - Gavlas Antonin1:314:50
 Horejsi Miroslavs - Prokopcovs Dmitrijs1:315:30
 Vrablik Jiri - Seibert Jakub3:016:05
 Beness Mihals - Reitspies David0:316:20
 Prokopcovs Dmitrijs - Bajger Ondrej3:016:45
 Horejsi Miroslavs - Gavlas Antonin1:317:00
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurchitsky Vladislav - Kovalchuk Oleksandr3:100:20
 Kapinus Rodion - Chernayvskiy Serhii2:300:49
 Trofimov Nikita - Ratushniak Vladislav1:308:00
 Mishchenko Alexander - Kryvorotko Yevhen3:008:04
 Hudushyn Ihor - Khairov Dmytro3:108:10
 Samokysh Kirill - Chornobab Volodymyr3:208:30
 Kirsanov Konstantin - Pirvelli Rodion3:208:34
 Pereguda Oleg - Troian Andrii3:008:39
 Kapinus Rodion - Kovalchuk Oleksandr0:308:50
 Havrylov Iurii - Peretiatko Andrii3:208:54
 Kim Petro - Kalachevskiy Denis1:309:00
 Havrysh Daniil - Kuzyo Levko1:309:05
 Akimov Yehor - Yurenev Oleh3:009:09
 Nadoporozhsky Alexey - Chernayvskiy Serhii0:309:20
 Lubko Artem - Pitsyk Sergey1:309:25
 Trofimov Nikita - Chornobab Volodymyr3:209:29
 Mishchenko Alexander - Pirvelli Rodion3:009:34
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii3:209:40
 Teteruk Michael - Kovalchuk Oleksandr1:309:49
 Bortsov Dmitriy - Litvinov Vladislav3:009:55
 Kalachevskiy Denis - Ratushniak Vladislav3:110:00
 Kuzyo Levko - Kryvorotko Yevhen0:310:05
 Yurenev Oleh - Khairov Dmytro0:310:10
 Kapinus Rodion - Nadoporozhsky Alexey2:310:20
 Havrylov Iurii - Pitsyk Sergey1:310:24
 Samokysh Kirill - Kim Petro2:310:30
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil3:010:35
 Pereguda Oleg - Akimov Yehor0:310:39
 Teteruk Michael - Chernayvskiy Serhii3:010:50
 Litvinov Vladislav - Peretiatko Andrii0:310:55
 Trofimov Nikita - Kalachevskiy Denis2:311:00
 Mishchenko Alexander - Kuzyo Levko0:311:04
 Hudushyn Ihor - Yurenev Oleh0:311:10
 Nadoporozhsky Alexey - Kovalchuk Oleksandr1:311:19
 Lubko Artem - Bortsov Dmitriy2:311:25
 Kim Petro - Chornobab Volodymyr0:311:30
 Havrysh Daniil - Pirvelli Rodion3:211:34
 Akimov Yehor - Troian Andrii3:211:39
 Kapinus Rodion - Chernayvskiy Serhii1:311:50
 Havrylov Iurii - Litvinov Vladislav3:211:54
 Samokysh Kirill - Ratushniak Vladislav3:212:00
 Kirsanov Konstantin - Kryvorotko Yevhen3:212:05
 Pereguda Oleg - Khairov Dmytro3:112:09
 Teteruk Michael - Nadoporozhsky Alexey3:212:20
 Bortsov Dmitriy - Pitsyk Sergey3:012:25
 Trofimov Nikita - Kim Petro3:012:30
 Mishchenko Alexander - Havrysh Daniil3:012:34
 Hudushyn Ihor - Akimov Yehor0:312:40
 Chernayvskiy Serhii - Kovalchuk Oleksandr1:312:49
 Lubko Artem - Peretiatko Andrii3:212:55
 Samokysh Kirill - Kalachevskiy Denis0:313:00
 Kirsanov Konstantin - Kuzyo Levko1:313:04
 Pereguda Oleg - Yurenev Oleh3:013:09
 Teteruk Michael - Kapinus Rodion3:113:20
 Havrylov Iurii - Bortsov Dmitriy3:213:24
 Chornobab Volodymyr - Ratushniak Vladislav0:313:30
 Pirvelli Rodion - Kryvorotko Yevhen2:313:35
 Troian Andrii - Khairov Dmytro3:113:40
 Lubko Artem - Litvinov Vladislav3:113:55
 Trofimov Nikita - Samokysh Kirill1:314:00
 Mishchenko Alexander - Kirsanov Konstantin3:114:04
 Hudushyn Ihor - Pereguda Oleg3:214:10
 Pitsyk Sergey - Peretiatko Andrii3:014:25
 Kim Petro - Ratushniak Vladislav1:314:30
 Havrysh Daniil - Kryvorotko Yevhen1:314:34
 Akimov Yehor - Khairov Dmytro2:314:40
 Havrylov Iurii - Lubko Artem3:214:54
 Kalachevskiy Denis - Chornobab Volodymyr3:215:00
 Kuzyo Levko - Pirvelli Rodion3:115:05
 Yurenev Oleh - Troian Andrii3:015:09
 Bortsov Dmitriy - Peretiatko Andrii3:115:25
 Korniyenko Nikolay - Zholubak Roman3:015:30
 Romanenko Andrii - Maxim Balakirev3:015:34
 Zholubak Volodymyr - Hrymovskyi Oleksii1:315:44
 Litvinov Vladislav - Pitsyk Sergey0:315:55
 Boiko Leonid - Voronenkov Vladimir2:316:00
 Shukin Dmitriy - Hnoievoi Roman2:316:05
 Gudimenko Evgeniy - Merzlikin Valery2:316:15
 Likhitsky Alexander - Matiushenko Andrii3:016:24
 Bilous Vladislav - Naida Alexander16:25
 Korniyenko Nikolay - Voronenkov Vladimir3:216:30
 Solomko Ruslan - Kolesnik Yuriy1:316:35
 Balbas Fedor - Hrymovskyi Oleksii2:316:44
 Sulim Aleksandr - Kaminskiy Sergey3:016:55
 Boiko Leonid - Zholubak Roman3:017:00
 Romanenko Andrii - Hnoievoi Roman3:117:04
 Zholubak Volodymyr - Gudimenko Evgeniy2:317:15
 Matiushenko Andrii - Naida Alexander3:117:25
 Korniyenko Nikolay - Boiko Leonid3:017:30
 Kolesnik Yuriy - Maxim Balakirev3:117:34
 Balbas Fedor - Merzlikin Valery1:317:45
 Melchenko Andrii - Bilobrov Volodymyr0:317:50
 Likhitsky Alexander - Sulim Aleksandr3:217:54
 Voronenkov Vladimir - Zholubak Roman1:318:00
 Shukin Dmitriy - Solomko Ruslan3:118:05
 Gudimenko Evgeniy - Hrymovskyi Oleksii3:018:14
 Kovpak Egor - Prokopenko Dmitry3:018:20
 Kaminskiy Sergey - Naida Alexander3:118:25
 Boiko Leonid - Korniyenko Nikolay2:318:29
 Romanenko Andrii - Kolesnik Yuriy2:318:34
 Zholubak Volodymyr - Merzlikin Valery3:018:45
 Mrykh Maksym - Kosarev semen1:318:49
 Sulim Aleksandr - Matiushenko Andrii1:318:55
 Zholubak Roman - Voronenkov Vladimir1:319:00
 Solomko Ruslan - Hnoievoi Roman3:219:04
 Balbas Fedor - Gudimenko Evgeniy3:219:15
 Melchenko Andrii - Prokopenko Dmitry0:319:20
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey2:319:24
 Zholubak Roman - Boiko Leonid3:219:30
 Shukin Dmitriy - Maxim Balakirev3:019:35
 Merzlikin Valery - Hrymovskyi Oleksii0:319:44
 Kosarev semen - Bilobrov Volodymyr3:119:50
 Sulim Aleksandr - Naida Alexander3:019:55
 Voronenkov Vladimir - Korniyenko Nikolay3:119:59
 Romanenko Andrii - Solomko Ruslan3:220:04
 Balbas Fedor - Zholubak Volodymyr2:320:15
 Kovpak Egor - Mrykh Maksym3:220:19
 Kaminskiy Sergey - Matiushenko Andrii0:320:25
 Zholubak Roman - Korniyenko Nikolay3:120:30
 Shukin Dmitriy - Kolesnik Yuriy0:320:35
 Melchenko Andrii - Kosarev semen1:320:50
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander3:120:54
 Voronenkov Vladimir - Boiko Leonid1:321:00
 Hnoievoi Roman - Maxim Balakirev3:121:05
 Mrykh Maksym - Prokopenko Dmitry1:321:20
 Romanenko Andrii - Shukin Dmitriy0:321:34
 Kovpak Egor - Bilobrov Volodymyr3:221:49
 Solomko Ruslan - Maxim Balakirev3:222:04
 Melchenko Andrii - Mrykh Maksym0:322:20
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman1:322:35
 Kovpak Egor - Kosarev semen1:322:50
 Prokopenko Dmitry - Bilobrov Volodymyr3:123:19
 Melchenko Andrii - Kovpak Egor2:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Frolov - Khudaiberdiev Zhasur3:200:00
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey3:200:00
 Alexander Frolov - Khudaiberdiev Zhasur3:200:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg0:300:00
 Merzlikin Dmitry - Rakhmanov Viktor1:300:29
 Gribkov Alexander - Ivanov Viktor3:100:29
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey3:001:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg1:301:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:101:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:101:30
 Alexander Frolov - Merzlikin Dmitry3:001:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:101:30
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:007:00
 Andreev Danila - Vladimir Petrov1:307:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly1:307:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir2:307:30
 Troyanov Yaroslav - Merkushin Yuriy2:307:30
 Petrochenko Dmitry - Evgeniy Ilyukhin0:307:30
 Vladimir Petrov - Buyanin Ivan3:207:59
 Bazilevsky Vitaly - Troyanov Yaroslav2:307:59
 Vladimir Petrov - Buyanin Ivan3:208:00
 Bazilevsky Vitaly - Troyanov Yaroslav2:308:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:108:00
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:108:30
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:008:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:108:30
 Kirilenko Andrey - Troyanov Yaroslav3:209:00
 Andreev Danila - Buyanin Ivan3:109:00
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:109:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:109:29
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy0:309:30
 Vladimir Petrov - Shirokov Vladimir2:309:30
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:109:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov0:310:59
 Vladimir Nemashkalo - Aleksandr Skrebnev1:310:59
 Yusipov Timofey - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:311:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov0:311:00
 Vladimir Nemashkalo - Aleksandr Skrebnev1:311:00
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg1:311:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:011:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis0:311:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg1:311:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:011:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry3:212:00
 Alexander Frolov - Merzlikin Dmitry1:312:00
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry3:212:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Vladimir Safonov3:112:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:112:29
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:112:29
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:112:30
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey1:312:30
 Abramov Kirill - Khudaiberdiev Zhasur3:112:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Merzlikin Dmitry3:113:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:113:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:013:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:113:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:013:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Shagarov Oleg2:313:30
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:313:30
 Aleksandr Skrebnev - Molodtsov Denis3:013:30
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov3:115:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:215:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:215:00
 Suharkov Oleg - Anatoly Trushkin1:315:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:115:29
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:315:29
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:215:30
 Pandur Ivan - Novikov Ilya2:315:30
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:315:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander2:316:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:116:00
 Anatoly Trushkin - Arutiunyan Artem2:316:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander2:316:00
 Anatoly Trushkin - Arutiunyan Artem2:316:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:216:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Suharkov Oleg1:316:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:216:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:216:59
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:016:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:217:00
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:117:00
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem3:017:00
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey3:217:30
 Aleksey Ermilov - Novikov Ilya0:317:30
 Vladimir Petrov - Shirokov Vladimir3:019:00
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy3:219:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey0:319:00
 Vladimir Petrov - Shirokov Vladimir3:019:00
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy3:219:00
 Buyanin Ivan - Pronkin Maxim3:119:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy3:019:30
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:019:30
 Shirokov Vladimir - Buyanin Ivan1:319:59
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly3:220:00
 Ogay Sergey - Sayanov Denis2:320:00
 Shirokov Vladimir - Buyanin Ivan1:320:00
 Pronkin Maxim - Vladimir Petrov2:320:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:120:30
 Merkushin Yuriy - Troyanov Yaroslav3:020:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:120:30
 Vladimir Petrov - Buyanin Ivan2:321:00
 Troyanov Yaroslav - Bazilevsky Vitaly1:321:00
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:121:00
 Troyanov Yaroslav - Bazilevsky Vitaly1:321:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:021:29
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:021:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:021:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:021:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:022:59
 Merzlikin Dmitry - Rakhmanov Viktor0:323:00
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:323:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr2:323:30
 Vladimir Safonov - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:323:30
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr2:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kovalchuk Nazar - Krutko Aleksey3:100:05
 Panchenko Bogdan - Govorunets Alexander3:200:10
 Salivonchyk Vasil - Chyzh Pavlo3:200:14
 Boiko Serhii - Tkachenko Oleksandr3:200:34
 Michalus Alexander - Trachuk Viktor2:300:44
 Shcherbak Denys - Kovalchuk Nazar0:301:04
 Govorunets Alexander - Shvidkiy Vadim0:301:10
 Khvysiuk Andrii - Salivonchyk Vasil2:301:15
 Boiko Serhii - Krutko Aleksey2:301:35
 Zinov Nikita - Govorunets Alexander2:301:40
 Michalus Alexander - Chyzh Pavlo1:301:44
 Kovalchuk Nazar - Tkachenko Oleksandr3:002:04
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii1:302:10
 Salivonchyk Vasil - Trachuk Viktor3:102:15
 Boiko Serhii - Kovalchuk Nazar2:302:34
 Zinov Nikita - Panchenko Bogdan3:102:40
 Michalus Alexander - Salivonchyk Vasil3:002:45
 Shcherbak Denys - Krutko Aleksey0:303:05
 Matviienko Serhii - Shvidkiy Vadim2:303:10
 Khvysiuk Andrii - Chyzh Pavlo3:103:14
 Boiko Serhii - Shcherbak Denys3:103:34
 Michalus Alexander - Khvysiuk Andrii1:303:44
 Krutko Aleksey - Tkachenko Oleksandr3:204:04
 Chyzh Pavlo - Trachuk Viktor3:004:15
 Harenko Stanislav - Rubtsov Mykyta0:307:55
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr0:308:25
 Buryak Borys - Artem Borysov2:308:30
 Broyakovskiy Vsevolod - Sinkevych Bogdan3:108:34
 Bedriychuk Viktor - Simonchuk David08:40
 Dubrovin Dmitry - Yakovliev Hlib1:308:45
 Yaremchuk Dmytro - Kushnyr Vasiliy0:308:50
 Veliev Anton - Ivanov Ruslan09:00
 Ponomarenko Sergey - Kovalov Oleksandr3:109:00
 Yanishevskiy Ilya - Paukov Vadim1:309:05
 Yanishevskiy Ilya - Vadim Paukov1:309:05
 Broyakovskiy Vsevolod - Limonov Anton3:009:09
 Berezynskyi Serhii - Rutskiy Sergei09:15
 Filatov Sergey - Lytvynenko Mykola2:309:20
 Verbyany Vasily - Oleskevych Olexander3:209:25
 Ivanov Ruslan - Yakovenko Anatoliy1:309:34
 Harenko Stanislav - Artem Borysov1:309:40
 Levshin Vitali - Limonov Anton1:309:44
 Lyevshyn Vitaliy - Limonov Anton1:309:45
 Vorobuov Ygor - Yakovliev Hlib3:209:55
 Didukh Viktor - Kushnyr Vasiliy0:310:00
 Ponomarenko Sergey - Ivanov Ruslan1:310:09
 Paukov Vadim - Rubtsov Mykyta0:310:15
 Lyevshyn Vitaliy - Sinkevych Bogdan3:210:20
 Levshin Vitali - Sinkevych Bogdan3:210:20
 Dubrovin Dmitry - Filatov Sergey1:310:30
 Yaremchuk Dmytro - Verbyany Vasily3:210:35
 Vakulin Artem - Yakovenko Anatoliy3:210:45
 Buryak Borys - Yanishevskiy Ilya3:010:50
 Limonov Anton - Sinkevych Bogdan2:310:55
 Vorobuov Ygor - Lytvynenko Mykola3:111:04
 Didukh Viktor - Oleskevych Olexander1:311:10
 Vakulin Artem - Ivanov Ruslan2:311:20
 Harenko Stanislav - Paukov Vadim0:311:25
 Harenko Stanislav - Vadim Paukov0:311:25
 Broyakovskiy Vsevolod - Lyevshyn Vitaliy0:311:30
 Filatov Sergey - Yakovliev Hlib2:311:40
 Verbyany Vasily - Kushnyr Vasiliy0:311:45
 Kovalov Oleksandr - Yakovenko Anatoliy3:011:54
 Yanishevskiy Ilya - Artem Borysov2:312:00
 Limonov Anton - Sinkevych Bogdan3:112:05
 Vorobuov Ygor - Filatov Sergey0:312:14
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily1:312:20
 Ponomarenko Sergey - Vakulin Artem3:112:30
 Buryak Borys - Rubtsov Mykyta2:312:34
 Lyevshyn Vitaliy - Broyakovskiy Vsevolod3:112:40
 Dubrovin Dmitry - Lytvynenko Mykola3:112:49
 Yaremchuk Dmytro - Oleskevych Olexander0:312:55
 Ivanov Ruslan - Kovalov Oleksandr3:113:04
 Harenko Stanislav - Yanishevskiy Ilya3:113:09
 Limonov Anton - Broyakovskiy Vsevolod3:013:15
 Vorobuov Ygor - Dubrovin Dmitry3:113:24
 Didukh Viktor - Yaremchuk Dmytro1:313:30
 Buryak Borys - Vadim Paukov3:013:44
 Buryak Borys - Paukov Vadim3:013:45
 Lyevshyn Vitaliy - Sinkevych Bogdan3:213:50
 Levshin Vitali - Sinkevych Bogdan3:213:50
 Lytvynenko Mykola - Yakovliev Hlib2:313:59
 Oleskevych Olexander - Kushnyr Vasiliy1:314:04
 Artem Borysov - Rubtsov Mykyta2:314:19
 Limonov Anton - Lyevshyn Vitaliy2:314:25
 Limonov Anton - Levshin Vitali2:314:25
 Harenko Stanislav - Buryak Borys0:314:54
 Broyakovskiy Vsevolod - Sinkevych Bogdan3:015:00
 Yanishevskiy Ilya - Rubtsov Mykyta0:315:30
 Vadim Tokar - Molochko Aleksey3:215:35
 Haievyi Nazarii - Zharskiy Vitaliy3:015:50
 Reva Anatoliy - Polosa Maksym3:115:55
 Paukov Vadim - Artem Borysov3:116:04
 Kalugin Vladislav - Scherinskiy Andrey3:016:10
 Maksimiv Sergey - Piskorskyu Igor3:116:25
 Makarchuk Konstantin - Misevra Vadim3:016:30
 Samaray Maksym - Molochko Aleksey0:316:45
 Zenyuk Dmitry - Zharskiy Vitaliy1:317:00
 Ivchenko Vitalii - Polosa Maksym1:317:04
 Lebed Dmitriy - Kinash Sergey0:317:15
 Vadim Tokar - Kalugin Vladislav3:217:20
 Haievyi Nazarii - Maksimiv Sergey3:117:35
 Reva Anatoliy - Makarchuk Konstantin2:317:39
 Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry3:117:45
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey1:317:55
 Zenyuk Dmitry - Piskorskyu Igor3:218:10
 Ivchenko Vitalii - Misevra Vadim0:318:14
 Zaitsev Andrii - Kinash Sergey1:318:20
 Lebed Dmitriy - Arzanov Dmitry2:318:25
 Kalugin Vladislav - Molochko Aleksey1:318:30
 Maksimiv Sergey - Zharskiy Vitaliy3:118:45
 Makarchuk Konstantin - Polosa Maksym3:118:49
 Zaitsev Andrii - Lebed Dmitriy3:118:55
 Samaray Maksym - Kalugin Vladislav1:319:05
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:019:20
 Ivchenko Vitalii - Makarchuk Konstantin1:319:24
 Vadim Tokar - Scherinskiy Andrey1:319:40
 Haievyi Nazarii - Piskorskyu Igor2:319:55
 Reva Anatoliy - Misevra Vadim3:020:00
 Yarovoi Oleksandr - Ivanica Yaroslav2:320:05
 Brezitskiy Alexandr - Tytyunnik Oleksii2:320:10
 Samaray Maksym - Vadim Tokar0:320:15
 Zenyuk Dmitry - Haievyi Nazarii1:320:30
 Ivchenko Vitalii - Reva Anatoliy1:320:34
 Onischenko Ruslan - Ivanica Yaroslav0:320:40
 Yarovoi Oleksandr - Brezitskiy Alexandr3:120:45
 Scherinskiy Andrey - Molochko Aleksey3:120:50
 Piskorskyu Igor - Zharskiy Vitaliy3:221:05
 Misevra Vadim - Polosa Maksym1:321:10
 Onischenko Ruslan - Tytyunnik Oleksii1:321:15
 Brezitskiy Alexandr - Ivanica Yaroslav0:321:20
 Onischenko Ruslan - Brezitskiy Alexandr3:021:50
 Yarovoi Oleksandr - Tytyunnik Oleksii0:321:55
 Onischenko Ruslan - Yarovoi Oleksandr0:322:25
 Tytyunnik Oleksii - Ivanica Yaroslav3:222:30
 Sokur Mihail - Matviienko Serhii1:322:40
 Voitenko Yaroslav - Anton Myrza3:223:10
 Vacak Viacheslav - Matviienko Serhii0:323:40
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:013:30
 Foxes - Panthers0:315:00
 Panthers - Foxes3:222:30
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energy - Ural Mountains3:109:00
 Ural Stars - Red Fox3:110:05
Vīrieši - Kamerūna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fap Yaounde - Pad Douala3:013:00
 Pad Douala - Bve Yaounde0:316:15
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Vityaz3:110:20
 Berkut - Enerdzhi2:312:09
 Eagles-Pro - Plamya Pro3:113:50
 Uragan Pro - Legion2:315:49
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomsons Džastins - Cuming Mal5:210:35
 Mathers Gordon - Fagg Jeremy3:511:10
 Kewish Tori - Mačins Peters1:511:50
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marks Vebsters - Mičels Skots0:112:29
 Pols Nikolsons - Marks Vebsters5:112:55
 Mičels Skots - Pols Nikolsons5:413:20
 Endijs Dženkinss - Marks Vebsters1:013:44
 Brown John - Mičels Skots1:514:10
 Burton Stephen - Pols Nikolsons0:114:34
 Marks Vebsters - Brown John5:015:00
 Mičels Skots - Burton Stephen5:215:40
 Pols Nikolsons - Endijs Dženkinss0:116:04
 Burton Stephen - Marks Vebsters3:516:30
 Endijs Dženkinss - Mičels Skots3:516:55
 Brown John - Pols Nikolsons0:117:19
 Endijs Dženkinss - Burton Stephen2:517:45
 Brown John - Endijs Dženkinss1:018:09
 Burton Stephen - Brown John1:018:34
Badmintons
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S2:112:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg1:209:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:010:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:011:30
Teniss
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre, sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blinkova A / Sramkova R - Cisovska R / Kadleckova M2:016:55
 Palcatova B / Zelnickova R - Juhaszova V / Mihalikova T2:118:00
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre,vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puskar S / Dobry M - Molcan A / Hornasky F0:218:15
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bļinkova Anna - Morvajova Viktoria2:113:00
 Benčiča Belinda - Behulova Bianca2:016:00
 Zelnickova Radka - Šmiedlova Anna-Karolīna0:216:00
 Kuzmova Viktorija - Kuzmova Katarina2:016:44
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukas Kleins - Horanskis Filips2:113:00
 Pokorny Lukas - Gombos Norberts0:213:00
 Lukas Kleins - Horanskis Filips2:113:00
 Pokorny Lukas - Gombos Norberts0:213:00
 Minarik Kristof - Martins Andrejs0:214:54
 Molkans Aleks - Kovaliks Džozefs2:016:09
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkovska Veronika - Freča Magdalena2:013:00
 Šošina Anastasija - Kanja Paula2:016:30
 Pitera Katržina - Wierzbowska Aleksandra2:018:00
 Kava Katarzina - Kubka Martyna2:018:34
 Kava Kataržina - Kubka Martyna2:018:35
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dembeks Mičals - Mikula Mičals2:010:00
 Zuks Kacpers - Kolasinski Filip2:110:00
 Ciass Pavels - Matuževskis Pjotrs2:112:00
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Vallarts Enzo2:015:00
 Rīse Hunters - Harper Cleeve2:016:50
 Kingsley Cannon - Ore Žuniors Aleksanders2:018:05
 Cannon Kingsley - Ore Žuniors Aleksanders2:018:05
 Rīse Hunters - Braswell Micah0:219:39
 Vallarts Enzo - Cannon Kingsley0:221:09
 Vallarts Enzo - Kingsley Cannon0:221:10
Exhibition Games - Adriatic Challenger Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mrdeza Tereza - Ruzic Antonia2:013:59
Exhibition Games - Adriatic Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petrovic Danilo - Nino Serdarusičs2:016:59
Exhibition Games - German Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerlača Katarina - Hodzic Mina2:010:00
 Schunk Nastasja Mariana - Lukic Tea2:110:59
 Lisa Eva - Mueller Sarah2:011:15
 Zīgemunda Laura - Šhaedera Laura2:013:04
 Korpatsča Tamara - Werner Karolīne2:013:44
 Middendorf Julia - Steur Joelle Lilly Sophie2:113:59
 Guth Mara - Jebavija Jasmine2:015:14
 Schultheiss Carmen - Romy Koelzer0:215:29
 Virges Angelina - Hodzic Mina0:217:19
 Matvijenko Lisa - Zaja Anna0:217:45
 Bartela Mona - Nimeijere Jule2:017:54
 Gerlača Katarina - Steura Džuljette Maria Džozefina2:019:24
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shevchenko Alexander - Jandric Darko2:012:29
 Malesevičs Nemaņa - Sabanovs Matejs1:213:50
 Kecmanovičs Miomirs - Brkičs Tomislavs2:015:00
 Pjevcevic Petar - Tadic Vladan0:215:00
 Setkičs Aldins - Rajičs Dušans2:016:00
 Driničs Milans - Stipic Filip2:017:19
 Pavlovičs Luka - Basičs Mirza0:221:00
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korda Sebastjans - Shang Juncheng2:016:30
 Polanskis Pīters - Andrejevs Adrians0:220:15
 Lorenci Paolo - Kirkovs Vasils0:221:34
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortega-Olmedo Roberto - Martos Gornes Sergio2:012:29
 Ortega-Olmedo Roberto - Serhio Martos Gornes2:012:30
 Damas Miguel - Zapata Miralles Bernabe0:213:50
 Martinez Alex - Marti Pujolrass Alekss2:015:00
 Cekirge Kuzejs - Vilella Martinezs Mario2:116:30
 Damas Miguel - Ortega-Olmedo Roberto0:218:25
 Serhio Martos Gornes - Zapata Miralles Bernabe0:219:25
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Statham Oliver - Falck Reece2:106:00
 Statham Hose - Klintčarovs Aleksandrs2:009:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baker Blu - Schachter Noah2:115:29
 Kirčheimers Strongs - El Midavijs Adams2:015:29
 Baker Blu - Schachter Noah2:115:30
 Kiršhaimers Strongs - El Midavijs Adams2:015:30
 Arkonada Džordi - Zverevs Miša1:217:30
 Tabilo Alehandro - Dmitrijs Popko2:117:45
 Tabilo Alehandro - Popko Dmitrijs2:117:45
 Redlicki Martins - Sarkisjans Aleksandrs0:219:00
 Braimers Geidžs - Ortlip Joshua2:020:15
 Schnur Braiden - Korvins Feliks2:021:49
 Griffits Villjams - Chappell Nick23:30
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glača Aleksa - Vandervēge Koko2:001:00
 Dilorenzo Francesca - Mina Greisa2:118:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neumayer Lukas - Alexander Erler1:213:00
 Picčers Dāvids - Hampels Lenijs2:116:20
 Melcers Jurgens - Ofners Sebastians0:219:24
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamiza Andrea - Wijesundera, Rushri2:001:55
 Udvardi Panna - Nefedova Anastasia0:215:00
 Ivanova Daša - Fanning Emily0:215:00
 Elija Džennifera - Parksa Alisia0:215:00
 Elī Dženifera - Parksa Alisia0:215:00
 Livianu Džesika - Sysoeva Anastasia16:15
 Fanning Emily - Elija Džennifera2:017:30
 Fanning Emily - Elī Dženifera2:017:30
 Nefedova Anastasia - Sysoeva Anastasia2:018:00
 Udvardi Panna - Parksa Alisia0:218:00
 Ivanova Daša - Khazaniuka Deniza0:218:05
 Guillermo Lorraine M - Deija Kaila0:219:00
 Šibahara Ena - Kalieva Elvina1:220:50
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simov Tihomir - Mitev Kristian0:210:00
 Myumyun Alper - Yordanov Yordan0:211:30
 Kanev Georgi - Georgiev Anton2:113:00
 Slavov Gergi - Mirchev Nikolai2:114:30
 Valchanov Nikola - Mirchev Rumen2:016:00
 Ganchev Ivko - Mladenov Adrian1:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Goryachiye5:507:00
 Voiny Suomi - Gladiator9:607:59
 Besheniye Psy - Gladiator7:108:50
 Goryachiye - Voiny Suomi6:809:49
 Stalker - Krasnyye Krylia6:712:00
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry5:713:00
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant7:813:59
 Ershistyye Tigry - Stalker10:315:00
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry8:615:50
 Ledovyy Desant - Stalker8:416:50
 Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi0:417:50
 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery3:218:49
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka3:620:50
 Chernye Grifony - Zolotye Drakony4:521:49
 Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi5:622:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borger K / Muller S - Stautz A / Welsch L2:013:00
 Ittlinger S / Schneider S - Overlaender L / Overlaender S2:013:59
 Stautz A / Welsch L - Klinke L / Ottens L0:215:00
 Overlaender L / Overlaender S - Gernert M / Schulz S2:016:00
 Borger K / Muller S - Grune A L / Schneider I2:117:00
 Aulenbrock C / Ferger S - Gernert M / Schulz S1:218:00
 Grune A L / Schneider I - Klinke L / Ottens L2:019:00
 Aulenbrock C / Ferger S - Ittlinger S / Schneider S0:219:59