jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Piektdiena, 19. Jūn. 2020. gada
Futbols
Austrālija - Norzone Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 University Azzurri FC - Casuarina FC2:113:59
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liebherr Gak - Wacker Innsbruck0:119:30
 SV Lafnitz - FAC Team Fur Wien2:219:30
 Liefering - Dornbirn5:119:30
 Ried - Austria Wien II1:319:30
 Liefering - Dornbirn5:119:30
 SV Lafnitz - FAC Team Fur Wien2:219:30
 Kapfenberg - SV Horn3:119:30
 Austria Lustenau - Austria Klagenfurt0:221:25
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangu - Flamengo0:303:00
 Portuguesa RJ - Boavista RJ0:021:29
Burundi - Nationale B
 NotikumsRezultātsLaiks
 TOP Junior FC - Telaviv FC1:216:00
Burundi - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burundi Sport Dynamic - Ngozi City4:216:30
 Olympic Star - Les Lierres5:116:30
 Burundi Sport Dynamic - Ngozi City4:216:30
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Drita - KF Ferizaj2:018:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraji Wadi Al-Nes - Markez Balata2:516:59
 Hilal Al-Quds - Ahli Qalqilya1:117:00
 Taraji Wadi Al-Nes - Markez Balata2:517:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSM Hodonin-Sardice - Slavia Kromeriz3:117:30
 FK San JV Sumperk - SK Unicov0:418:00
 Hlucin - Frydek-Mistek4:018:00
 FK San JV Sumperk - SK Unicov0:418:00
 Petrkovice - FC Dolni Benesov1:018:29
 Kraluv Dvur - Destne1:118:30
 Petrkovice - FC Dolni Benesov1:018:30
 FC Vsetin - Zastav Zlin B1:418:30
 Ull/Kisa - Kongsvinger0:119:00
 NK Krizevci - Bjelovar2:219:30
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanna Khanh Hoa Bvn - DAK Lak2:113:00
 PHO Hien FC - XO SO Kien Thiet Can Tho4:213:00
Slovākija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Podbrezova - ZTS Dubnica1:116:59
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abff Wu-19 - FC Minsk1:616:00
 WFC Neman - FC Dinamo Bgufk0:518:00
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikingur Reykjavik - IA Akranes1:122:15
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 KV - Reynir Sandgerdi3:423:00
Islande - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thor Akureyri - Grindavik2:121:00
 Keflavik - Afturelding5:122:15
 Throttur Reykjavik - Leiknir Reykjavik1:322:59
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Qoqon 1912 - Qizilqum Zarafshon4:016:59
 Pakhtakor Tashkent - Bunyodkor5:018:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Tirana - Vllaznia3:018:00
 Flamurtari - Partizani Tirana1:218:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Napredak0:217:30
 Vojvodina - Partizan Belgrad1:019:59
 Radnicki Nis - Backa Topola3:122:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wurzburger Kickers - Chemnitzer3:019:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Craiova - Astra Ploiesti2:119:59
 Universitatea Craiova - Astra Giurgiu2:120:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalaegerszeg - Honved2:021:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odra Opole - Chrobry Glogow1:021:09
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaglebie Lubin - LKS Lodz1:019:00
 Gornik Zabrze - Kielce Korona3:221:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More Varna - FC Vitosha Bistrica1:018:14
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolding IF - Roskilde2:219:30
 Viborg - Fredericia0:219:59
 Vendsyssel FF - Koge HB1:119:59
 Viborg - Fredericia0:220:00
 Vendsyssel FF - Koge HB1:120:00
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Brest (Res) - FC Gorodeya (Res.)4:113:00
 FC Isloch (Res.) - Torpedo Zhodino res.2:113:59
 Dinamo Minsk(Rez.) - Energetik BGU Minsk(Res.)4:014:30
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Mozyr - Wigwam Smolevichy2:116:59
 Slutsk - Neman Grodno0:119:00
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kedainiai Nevezis - FK Vilnus Bfa4:117:30
 Dziugas - FK Atmosphere2:018:00
 Šauļu futbola akadēmija - Lietava Jonava0:119:00
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilniaus Riteriai - FK Panevezys1:119:00
Ukraina - Zaporizhya Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tavriya-Skif Rozdol - FC Berdyansk3:216:59
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - FC Lviv3:016:59
 FC Vorskla Poltava - SC Dnipro-12:019:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giresunspor - Adanaspor AS3:119:59
 Istanbulspor - Hatayspor2:219:59
 Giresunspor - Adanaspor AS3:120:00
 Istanbulspor - Hatayspor2:220:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankaragucu - Istanbul Basaksehir FK1:221:00
 Ankaragucu - Buyuksehyr Bld.spor1:221:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krylya Sovietov Samara - Akhmat Grozny2:418:00
 Sochi - Rostov10:119:59
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche - Girona FC1:020:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada - Villareal0:120:30
 Mallorca - Leganes1:120:30
 Granada - Villareal0:120:30
 Sevilla - FC Barcelona0:022:59
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valmiera - Rīgas Futbola Skola0:411:30
 FK Jelgava - BFC Daugavpils1:011:32
 FK Spartaks Jūrmala - Riga FC2:115:56
 FK Liepaja - FK Metta3:015:57
 FK Ventspils - Tukums-20003:022:40
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grasshoppers - Aarau5:019:15
 Will - Lausanne1:119:15
 Grasshoppers - Aarau5:019:15
 Will - Lausanne1:119:15
 Vaduz - Winterthur4:121:29
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Young Boys - Zurich3:221:29
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spezia - Empoli1:018:29
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Guimaraes - Moreirense1:121:00
 Famalicao - Sporting Braga0:023:15
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norwich - Southampton0:319:59
 Tottenham Hotspur - Manchester United1:122:15
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA - Gara Altyn68:6516:30
Sievietes - Taivāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chungwa Telecom - Taiwan Power52:4312:00
 Cathay Life - Taiyuan87:4413:59
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hunters - Lions90:7913:00
 Predators Vologda - Kraken Vologda86:6018:00
 Veterany Vologda - Sokol Falcon81:8719:09
 Parad Avto Vologda - Hardcore Vologda113:7520:19
 Immid Vologda - BC Island Vologda73:8521:29
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHP Riesen Ludwigsburg - Bayern Munich73:7417:30
 Ratiopharm Ulm - Skyliners Frankfurt96:6921:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bizkaia Bilbao Basket - FIATC Mutua Joventut73:7316:30
 Unicaja Malaga - FC Barcelona Regal73:8419:30
 Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife79:7222:30
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers 2 - Rakuten Monkeys 212:2108:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians - Uni-President Lions6:513:35
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys7:413:35
 Fubon Guardians - Uni-President Lions6:513:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Twins - Doosan Bears10:1812:29
 KT Wiz - Lotte Giants9:812:29
 KIA Tigers - Samsung Lions5:412:29
 Nexen Heroes - SK Wyverns2:112:29
 NC Dinos - Hanwha Eagles3:112:29
 LG Twins - Doosan Bears10:1812:30
 KT Wiz - Lotte Giants8:812:30
 KIA Tigers - Samsung Lions5:412:30
 Nexen Heroes - SK Wyverns2:112:30
 NC Dinos - Hanwha Eagles3:112:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons7:712:00
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines1:112:00
 Yokohama Bay Stars - Hiroshima Carp1:512:00
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines2:112:00
 Orix Buffaloes - Rakuten Golden Eagles1:912:00
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers3:212:00
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters3:012:00
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers3:212:00
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters3:012:00
Regbijs
Rugby Union - Krievijas Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strela (Kazan) - CSKA (Moskva)50:815:29
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 S. Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors40:1210:59
 Penrith Panthers - Melbourne Storm21:1412:55
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western Bulldogs - Greater Western Sydney Giants57:3312:49
E-Sports
Rocket League - The Brawl 10K
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue - Jamal Jabary1:322:00
 Team Envy - Stromboli3:122:45
NBA2K - NBA2K Tip Off
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pistons GT - Jazz Gaming52:7602:00
 Grizz Gaming - Kings Guard Gaming52:8402:00
 Pistons GT - Jazz Gaming57:7703:30
 Gen.g Tigers - Cavs Legion GC71:5704:00
 Bucks Gaming - Raptors Uprising GC64:8404:00
 Gen.g Tigers - Cavs Legion GC90:5304:45
 Bucks Gaming - Raptors Uprising GC65:9004:45
 Gen.g Tigers - Cavs Legion GC05:30
 Bucks Gaming - Raptors Uprising GC05:30
NBA2K - South American E-Basketball Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (ARTHUURC) - Brooklyn Nets (ALECAIOMANHA)49:7801:00
 Los Angeles Clippers (IMANTONIOJR) - Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8)57:6301:00
 Philadelphia 76ers (HTURATTO) - Brooklyn Nets (ALECAIOMANHA)50:4301:39
 Los Angeles Clippers (IMANTONIOJR) - Los Angeles Lakers (SEDEL_AACM)52:7001:39
 Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8) - Philadelphia 76ers (HTURATTO)61:6602:19
 Los Angeles Lakers (SEDEL_AACM) - Houston Rockets (ARTHUURC)65:7002:19
 Philadelphia 76ers (HTURATTO) - Los Angeles Lakers (SEDEL_AACM)59:5103:00
 Houston Rockets (ARTHUURC) - Los Angeles Clippers (IMANTONIOJR)76:6503:00
Starcraft - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sorry - Action0:113:00
 Snow - Hero (90)1:013:00
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (SCRATE) - Canada (JET)1:107:59
 Sweden (MISTYEYE) - Russia (SCRATE)4:008:24
 Sweden (MISTYEYE) - Canada (JET)4:108:48
 Canada (JET) - Russia (SCRATE)1:609:11
 Russia (SCRATE) - Sweden (MISTYEYE)1:409:36
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)67:4400:00
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ASH)60:6800:00
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Lakers (MILLER)70:6900:29
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)63:5700:29
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Lakers (MILLER)70:6900:30
 Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)63:5700:30
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)87:6801:00
 Houston Rockets (ASH) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)70:5501:00
 Los Angeles Lakers (MILLER) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)87:6801:00
 Houston Rockets (ASH) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)70:5501:00
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Clippers (IAMDEVILWALK)73:7601:30
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (MILLER)29:6901:30
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (ANTONIO)55:5923:00
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)67:5423:00
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (MILLER)59:6223:36
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Houston Rockets (ANTONIO)55:7123:36
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (MILLER) - Charlotte Hornets (ASH)47:6503:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)68:5203:00
 Washington Wizards (MILLER) - Charlotte Hornets (ASH)47:6503:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (ASH)41:6003:36
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (MILLER)70:7403:36
 Washington Wizards (MILLER) - Orlando Magic (TRANQUIL)49:5504:12
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ASH)63:7504:12
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (TRANQUIL)71:6604:48
 Charlotte Hornets (ASH) - Washington Wizards (MILLER)70:5204:48
 Miami Heat (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (TRANQUIL)71:6604:48
 Charlotte Hornets (ASH) - Washington Wizards (MILLER)70:5204:48
 Washington Wizards (MILLER) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)51:4405:24
 Charlotte Hornets (ASH) - Orlando Magic (TRANQUIL)56:5105:24
 Washington Wizards (MILLER) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)51:4405:24
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (MILLER)62:6406:00
 Charlotte Hornets (ASH) - Miami Heat (IAMDEVILWALK)60:4906:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (MILLER)62:6406:00
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Boston Celtics (BAD_TRIP)44:9007:59
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)08:00
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Boston Celtics (BAD_TRIP)44:9008:00
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)65:3608:35
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Boston Celtics (BAD_TRIP)08:36
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)65:3608:36
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Brooklyn Nets (ZO0M)54:6809:11
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Boston Celtics (BAD_TRIP)75:5809:11
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Brooklyn Nets (ZO0M)54:6809:12
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Boston Celtics (BAD_TRIP)75:5809:12
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ZO0M)50:6509:47
 Boston Celtics (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)97:5209:47
 Philadelphia 76ers (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ZO0M)50:6509:48
 Boston Celtics (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)97:5209:48
 Boston Celtics (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (ZO0M)64:7410:20
 Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)41:7210:20
 Boston Celtics (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (FOSTERS23)52:7110:20
 Brooklyn Nets (ZO0M) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV)70:4610:20
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Legion - Florida Mutineers0:320:00
 London Royal Ravens - Dallas Empire2:321:30
 New York Subliners - Optic Gaming3:123:00
LoL - Turkey Academy League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galaktikos Academy - 5 Ronin Academy1:017:00
 Royal Youth Academy - Besiktas Esports Club Academy1:018:00
 Istanbul Wild Cats Academy - Team Aurora Academy1:019:00
 Dark Passage Academy - Supermassive Academy1:020:00
 Galatasaray Esports Academy - 1907 Fenerbahce Esports Academy0:121:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming Youth - Dominus Esports Y2:008:00
 TOP Esports Challenger - LNG Academy2:010:00
 Suning Gaming-S - Royal Club0:212:00
 Team WE Academy - LGD Young Team2:012:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estar - LNG Esports2:012:00
 Funplus Phoenix - Team We2:113:59
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cloud9 Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
 Golden Guardians Academy - Counter Logic Gaming Academy0:101:59
 100 Thieves Academy - Team Liquid Academy0:103:00
 Team Solomid Academy - Immortals Academy0:104:00
 Flyquest Academy - Team Dignitas Academy0:104:59
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phong VU Buffalo - Overpower Esports1:213:00
 Team Flash - Percent Esports0:216:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandbox Gaming - Damwon Gaming0:210:59
 Kingzone Dragonx - Gen.G Esports2:113:59
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Rogue0:118:55
 Misfits - SK Gaming0:119:50
 G2 Esports - Schalke 041:020:45
 Origen - Excel Esports1:021:44
 Fnatic - MAD Lions0:122:35
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Griffin - Brion Blade0:208:00
 ESC Shane - OZ Gaming2:110:45
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dire Wolves - Gravitas1:009:00
 The Chiefs eSports Club - Mammoth1:010:00
 Legacy eSports - Pentanet.gg1:011:00
 Order - Avant Garde0:112:00
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - G2 Esports2:117:30
 Team Vitality - Ninjas IN Pyjamas2:021:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Americas Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Liquid2:100:29
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ambush E-Sport - Illuminar Gaming0:215:00
 Fate - Budapest Five2:018:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Global Esports0:111:30
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - Berzerk19:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pact - Espada2:111:55
 Hard4u - Apeks2:015:20
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cr4zy - ARG1:016:59
 AGF Esport - Apeks0:120:04
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oceanus Gaming - Chaos1:003:00
 Recon 5 - Oceanus Gaming0:104:00
 Keep The Comms Up - blood, sweat, and tears0:104:00
 Team One Esports - Chaos0:104:00
 Ex-Morning Light - Team One Esports1:005:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - ALTERNATE aTTaX0:116:59
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Detona3:100:00
CS:GO - ESL Pro League - Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paper Rex - VG.Flashgaming1:213:00
 Beyond Esports - Lucid Dream2:013:00
 Bigtime Regal - Invictus Gaming0:216:35
 Lucid Dream - Paper Rex2:017:15
CS:GO - ESL Pro League - ESL Pro League, Season - SA, Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Detona3:100:00
CS:GO - ESL Pro League - Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paradox Gaming - Ground Zero Gaming2:010:59
 Order - Paradox Gaming2:113:59
 Chiefs Esports Club - Avant Gaming0:213:59
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paper Rex - VG.Flashgaming1:213:00
 Beyond Esports - Lucid Dream2:013:00
 Lucid Dream - Paper Rex2:017:15
 Forze - Team Spirit1:218:55
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Execration - Team Adroit1:113:00
 Flower Gaming - T1 Gaming2:015:29
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Strawberry - Neon Esports0:206:00
 Goodfellaz - Flower Gaming0:209:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Flytomoon0:215:00
 Team Unique - OG1:217:19
 B8 - Nigma0:220:39
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ocean - Starluck1:207:55
 Team Sirius - Blaze2:010:55
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geek Fam - Boom ID2:107:00
 Fnatic - Neon Esports2:010:15
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Midas Club2:000:00
 Plasma - Midas Club1:102:55
 Plus One - Beastcoast1:105:20
 Evil Geniuses - CR4ZY2:022:00
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:007:59
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane3:108:19
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:008:39
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:009:00
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena2:309:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:009:40
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:110:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:110:39
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa1:311:19
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:212:20
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:313:00
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane0:313:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam2:313:40
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa2:314:00
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:114:19
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:314:39
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane0:315:20
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen1:316:20
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik3:216:39
 Bakhchajyan Elen - Khachatryan Hasmik2:317:19
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:017:39
 Vardanyan, Rubina - Bakhchajyan Elen3:118:20
 Galstyan, Marine - Khachatryan Hasmik0:318:40
 Khachatryan Hasmik - Galstyan, Marine3:019:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:320:19
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:220:39
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina1:321:20
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen1:321:40
 Vardanyan, Rubina - Bakhchajyan Elen3:122:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery1:322:39
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:023:19
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery2:323:39
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Severina Yevgeniya - Yaroshenko Tatyana1:308:10
 Gubskaya Ekaterina - Andreeva Lilia3:208:39
 Ostrovska Nataliia - Svydnytska Nataliia0:309:09
 Svydnytska Nataliia - Yaroshenko Tatyana0:310:09
 Gubskaya Ekaterina - Ostrovska Nataliia3:210:40
 Severina Yevgeniya - Svydnytska Nataliia2:311:10
 Gubskaya Ekaterina - Yaroshenko Tatyana1:312:09
 Severina Yevgeniya - Ostrovska Nataliia3:112:40
 Gubskaya Ekaterina - Svydnytska Nataliia2:313:09
 Severina Yevgeniya - Gubskaya Ekaterina3:214:10
 Ostrovska Nataliia - Yaroshenko Tatyana2:314:40
 Ogarenko Svitlana - Tishchenko Dina1:315:40
 Kurpa Olga - Ishchenko Olha3:016:09
 Kovalenko Valentina - Kuznets Olena2:316:40
 Ogarenko Svitlana - Ishchenko Olha1:317:10
 Kuznets Olena - Tishchenko Dina2:317:40
 Kurpa Olga - Kovalenko Valentina2:318:09
 Ogarenko Svitlana - Kuznets Olena0:318:40
 Kovalenko Valentina - Ishchenko Olha1:319:09
 Kurpa Olga - Tishchenko Dina3:119:39
 Ogarenko Svitlana - Kovalenko Valentina3:220:10
 Kurpa Olga - Kuznets Olena3:120:40
 Ishchenko Olha - Tishchenko Dina3:221:09
 Ogarenko Svitlana - Kurpa Olga0:321:40
 Kovalenko Valentina - Tishchenko Dina1:322:09
 Kuznets Olena - Ishchenko Olha3:022:40
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:000:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan2:300:40
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon3:100:40
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan1:301:00
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit2:301:20
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:301:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:301:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:001:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:001:59
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:102:19
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:002:19
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:002:39
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:103:00
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan0:303:00
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:303:20
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben1:304:20
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon1:304:20
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik2:304:39
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan0:304:39
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:104:59
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:304:59
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:105:19
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon3:205:19
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit2:305:39
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:305:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:306:00
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:306:00
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen3:106:20
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:106:20
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard1:306:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:006:40
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit0:307:00
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:007:00
 Gaibakyan Ruben - Baghdasaryan Varuzhan2:307:20
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard1:307:20
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:007:39
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:007:39
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh3:107:59
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik0:308:39
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik3:110:39
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:011:19
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik3:212:40
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben1:313:39
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit1:314:19
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:114:39
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:015:40
 Baghdasaryan Gevorg - Jokaklian Trasdamad3:116:39
 Baghdasaryan Gevorg - Gevorgyan Gegham1:317:39
 Baghdasaryan Gevorg - Apraliyan Shant3:118:20
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:018:40
 Jokaklian Trasdamad - Baghdasaryan Gevorg0:319:20
 Apraliyan Shant - Parsadanyan Samvel1:320:39
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel1:321:20
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:021:40
 Apraliyan Shant - Gevorgyan Gegham0:322:20
 Altunyan Karen - Baghdasaryan Gevorg1:322:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khorolsky Vitaly - Saenko Oleg2:300:05
 Chernetskiy Igor - Chilikin Aleksandr3:200:20
 Lazebny Ruslan - Goloveshkin Aleksey3:000:40
 Gusev Vitaliy - Kim Dmitriy3:200:55
 Goloveshkin Aleksey - Khorolsky Vitaly3:101:15
 Lazebny Ruslan - Saenko Oleg0:301:50
 Gusev Vitaliy - Chilikin Aleksandr3:002:04
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly3:102:25
 Gusev Vitaliy - Chernetskiy Igor3:102:39
 Kim Dmitriy - Chilikin Aleksandr3:103:15
 Saenko Oleg - Khorolsky Vitaly2:303:34
 Chilikin Aleksandr - Chernetskiy Igor0:303:49
 Goloveshkin Aleksey - Lazebny Ruslan1:304:09
 Kim Dmitriy - Gusev Vitaliy3:004:24
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey3:208:00
 Petrov Nikita - Shtaer Arkadiy3:008:00
 Butkov Maksim - Oleksandr Liushnia1:308:30
 Shekhovtsov Anton - Panin Vyacheslav3:208:30
 Turchenko Dmitriy - Korobeynik Sergey3:208:30
 Butkov Maksim - Liushina Oleksandr1:308:30
 Ivashkin Aleksander - Varchenko Mikhail3:208:45
 Kovalev Evgeniy - Marakhovskiy Maksim1:309:00
 Petrov Nikita - Korobeynik Sergey0:309:00
 Butkov Maksim - Kaminskiy Sergey2:309:29
 Shekhovtsov Anton - Marakhovskiy Maksim3:209:30
 Likhitsky Alexander - Butkov Maksim3:010:00
 Kovalev Evgeniy - Panin Vyacheslav1:310:00
 Petrov Nikita - Turchenko Dmitriy0:310:00
 Kovalev Evgeniy - Panin Vyacheslav1:310:00
 Oleksandr Liushnia - Kaminskiy Sergey3:210:30
 Shekhovtsov Anton - Kovalev Evgeniy3:010:30
 Korobeynik Sergey - Shtaer Arkadiy2:310:30
 Ivashkin Aleksander - Pavlyuk Oleg3:010:44
 Marakhovskiy Maksim - Panin Vyacheslav1:311:00
 Kaminskiy Sergey - Likhitsky Alexander2:311:00
 Shtaer Arkadiy - Petrov Nikita0:311:00
 Kebalo Denis - Varchenko Mikhail2:311:15
 Panin Vyacheslav - Shekhovtsov Anton3:211:30
 Oleksandr Liushnia - Butkov Maksim0:311:30
 Korobeynik Sergey - Turchenko Dmitriy3:011:30
 Varchenko Mikhail - Ivashkin Aleksander2:311:45
 Oleksandr Liushnia - Likhitsky Alexander2:312:00
 Marakhovskiy Maksim - Kovalev Evgeniy3:012:00
 Korobeynik Sergey - Petrov Nikita3:012:00
 Kebalo Denis - Pavlyuk Oleg1:312:15
 Kaminskiy Sergey - Butkov Maksim3:212:30
 Shtaer Arkadiy - Turchenko Dmitriy2:312:30
 Marakhovskiy Maksim - Shekhovtsov Anton1:312:30
 Kebalo Denis - Ivashkin Aleksander1:312:45
 Butkov Maksim - Likhitsky Alexander1:313:00
 Panin Vyacheslav - Kovalev Evgeniy3:113:00
 Turchenko Dmitriy - Petrov Nikita1:313:00
 Varchenko Mikhail - Pavlyuk Oleg3:213:15
 Kaminskiy Sergey - Oleksandr Liushnia3:013:30
 Kovalev Evgeniy - Shekhovtsov Anton3:213:30
 Shtaer Arkadiy - Korobeynik Sergey1:313:30
 Pavlyuk Oleg - Ivashkin Aleksander1:313:45
 Panin Vyacheslav - Marakhovskiy Maksim3:014:00
 Varchenko Mikhail - Kebalo Denis3:014:15
 Tkachev Sergey - Dukhovenko Oleksandr3:014:30
 Kovalchuk Oleksandr - Sazhnev Vitalii0:314:30
 Rodin Aleksey - Yunusov Elshad3:214:45
 Kryvorotko Yevhen - Teteruk Michael3:115:00
 Pirvelli Rodion - Kuzo Lev0:315:00
 Trofimov Nikita - Aseev Dmitriy3:115:00
 Medvedev Yuriy - Lazebny Ruslan1:315:14
 Krutko Aleksey - Telnoy Nikolay0:315:30
 Sazhnev Vitalii - Kuzo Lev3:015:30
 Teteruk Michael - Pirvelli Rodion0:315:30
 Kovalchuk Oleksandr - Tkachev Sergey2:316:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kryvorotko Yevhen3:016:00
 Trofimov Nikita - Telnoy Nikolay0:316:00
 Starski Anton - Rodin Aleksey2:316:15
 Kryvorotko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr1:316:30
 Krutko Aleksey - Aseev Dmitriy0:316:30
 Khoroshko Aleksandr - Starski Anton0:316:44
 Kuzo Lev - Teteruk Michael3:216:59
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr0:317:00
 Trofimov Nikita - Krutko Aleksey0:317:00
 Lazebny Ruslan - Gutnichenko Aleksey3:217:15
 Dukhovenko Oleksandr - Kuzo Lev3:117:30
 Telnoy Nikolay - Aseev Dmitriy3:017:30
 Sazhnev Vitalii - Teteruk Michael3:017:30
 Kovalchuk Oleksandr - Pirvelli Rodion2:318:00
 Tkachev Sergey - Kryvorotko Yevhen0:318:00
 Rodin Aleksey - Khoroshko Aleksandr3:218:14
 Kryvorotko Yevhen - Sazhnev Vitalii3:118:29
 Pirvelli Rodion - Tkachev Sergey3:218:30
 Kryvorotko Yevhen - Sazhnev Vitalii3:118:30
 Medvedev Yuriy - Rodin Aleksey3:218:45
 Teteruk Michael - Dukhovenko Oleksandr3:119:00
 Kuzo Lev - Kovalchuk Oleksandr1:319:00
 Teteruk Michael - Dukhovenko Oleksandr3:119:00
 Telnoy Nikolay - Trofimov Nikita3:019:00
 Gutnichenko Aleksey - Yunusov Elshad3:119:15
 Sazhnev Vitalii - Dukhovenko Oleksandr0:319:30
 Kovalchuk Oleksandr - Teteruk Michael3:019:30
 Starski Anton - Gutnichenko Aleksey3:219:45
 Krutko Aleksey - Trofimov Nikita0:320:00
 Kryvorotko Yevhen - Pirvelli Rodion3:220:00
 Tkachev Sergey - Kuzo Lev3:020:00
 Khoroshko Aleksandr - Medvedev Yuriy3:120:15
 Kuzo Lev - Kryvorotko Yevhen0:320:30
 Pirvelli Rodion - Sazhnev Vitalii3:020:30
 Kuzo Lev - Kryvorotko Yevhen0:320:30
 Pirvelli Rodion - Sazhnev Vitalii3:020:30
 Khoroshko Aleksandr - Gutnichenko Aleksey1:320:45
 Teteruk Michael - Tkachev Sergey3:121:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk Oleksandr0:321:00
 Lazebny Ruslan - Khoroshko Aleksandr0:321:14
 Pasternak Vladimir - Rybakov Yuriy3:221:44
 Chukanov Marat - Gusev Vitaliy1:322:00
 Kushko Dmitriy - Boychuk Vladimir3:122:20
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir1:322:35
 Pasternak Vladimir - Boychuk Vladimir3:122:55
 Chukanov Marat - Gaynyuk Vladimir2:323:10
 Kushko Dmitriy - Rybakov Yuriy3:123:30
 Sarma Sergey - Gusev Vitaliy3:223:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vrablik Jiri - Reitspies David3:009:00
 Beness Mihals - Horejsi Miroslavs0:309:30
 Prokopcovs Dmitrijs - Gavlas Antonin0:310:05
 Seibert Jakub - Bajger Ondrej3:110:35
 Vrablik Jiri - Horejsi Miroslavs2:310:55
 Beness Mihals - Prokopcovs Dmitrijs1:311:20
 Seibert Jakub - Reitspies David0:311:45
 Vrablik Jiri - Prokopcovs Dmitrijs2:312:35
 Gavlas Antonin - Bajger Ondrej3:012:40
 Seibert Jakub - Horejsi Miroslavs3:013:00
 Reitspies David - Bajger Ondrej3:013:50
 Beness Mihals - Gavlas Antonin0:314:20
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mrykh Maksym - Bilobrov Volodymyr0:300:20
 Kosarev semen - Prokopenko Dmitry3:000:49
 Tanchuk Anatolii - Burdelnyy Sergey2:308:00
 Romanenko Andrii - Maxim Balakirev3:208:05
 Hrymovskyi Oleksii - Yurkov Artem3:108:15
 Leonenko Oleksandr - Melnykov Volodymyr3:108:30
 Solomko Ruslan - Hnoievoi Roman1:308:34
 Strilnyk Yaroslav - Balbas Fedor3:108:45
 Kosarev semen - Bilobrov Volodymyr3:008:50
 Matiushenko Andrii - Bilous Vladislav3:108:54
 Volkovskyi Viktor - Mytsyk Alexander1:309:00
 Shukin Dmitriy - Kolesnik Yuriy2:309:05
 Zhyrnov Oleksandr - Mischenko Vladislav3:209:14
 Merzlikin Valery - Prokopenko Dmitry3:009:20
 Sulim Aleksandr - Turchenko Tymur3:109:25
 Tanchuk Anatolii - Melnykov Volodymyr3:209:29
 Romanenko Andrii - Hnoievoi Roman3:109:34
 Hrymovskyi Oleksii - Balbas Fedor3:209:44
 Sklyarenko Andriy - Mrykh Maksym3:109:49
 Panasenko Volodymyr - Naida Alexander2:309:55
 Mytsyk Alexander - Burdelnyy Sergey2:310:00
 Kolesnik Yuriy - Maxim Balakirev3:010:04
 Mischenko Vladislav - Yurkov Artem3:010:15
 Kosarev semen - Prokopenko Dmitry3:110:20
 Matiushenko Andrii - Turchenko Tymur3:010:25
 Leonenko Oleksandr - Volkovskyi Viktor3:010:30
 Solomko Ruslan - Shukin Dmitriy3:210:35
 Strilnyk Yaroslav - Zhyrnov Oleksandr2:310:45
 Mrykh Maksym - Bilobrov Volodymyr3:210:50
 Naida Alexander - Bilous Vladislav3:010:55
 Tanchuk Anatolii - Mytsyk Alexander2:311:00
 Romanenko Andrii - Kolesnik Yuriy0:311:05
 Hrymovskyi Oleksii - Mischenko Vladislav3:011:15
 Merzlikin Valery - Sklyarenko Andriy3:111:20
 Sulim Aleksandr - Panasenko Volodymyr2:311:25
 Volkovskyi Viktor - Melnykov Volodymyr1:311:30
 Shukin Dmitriy - Hnoievoi Roman1:311:34
 Zhyrnov Oleksandr - Balbas Fedor3:111:45
 Kosarev semen - Mrykh Maksym3:111:50
 Matiushenko Andrii - Naida Alexander3:111:54
 Leonenko Oleksandr - Burdelnyy Sergey2:312:00
 Solomko Ruslan - Maxim Balakirev3:212:05
 Strilnyk Yaroslav - Yurkov Artem3:112:14
 Sklyarenko Andriy - Prokopenko Dmitry2:312:20
 Panasenko Volodymyr - Turchenko Tymur3:012:25
 Tanchuk Anatolii - Volkovskyi Viktor3:112:30
 Romanenko Andrii - Shukin Dmitriy2:312:34
 Hrymovskyi Oleksii - Zhyrnov Oleksandr3:112:44
 Merzlikin Valery - Bilobrov Volodymyr3:012:49
 Sulim Aleksandr - Bilous Vladislav3:112:55
 Leonenko Oleksandr - Mytsyk Alexander3:213:00
 Solomko Ruslan - Kolesnik Yuriy3:213:04
 Strilnyk Yaroslav - Mischenko Vladislav0:313:15
 Kosarev semen - Sklyarenko Andriy3:013:20
 Matiushenko Andrii - Panasenko Volodymyr3:213:24
 Melnykov Volodymyr - Burdelnyy Sergey3:013:30
 Hnoievoi Roman - Maxim Balakirev2:313:35
 Balbas Fedor - Yurkov Artem1:313:44
 Merzlikin Valery - Mrykh Maksym3:113:50
 Sulim Aleksandr - Naida Alexander3:113:55
 Tanchuk Anatolii - Leonenko Oleksandr1:313:59
 Romanenko Andrii - Solomko Ruslan1:314:04
 Hrymovskyi Oleksii - Strilnyk Yaroslav3:114:15
 Prokopenko Dmitry - Bilobrov Volodymyr1:314:20
 Turchenko Tymur - Bilous Vladislav3:214:25
 Volkovskyi Viktor - Burdelnyy Sergey3:014:30
 Shukin Dmitriy - Maxim Balakirev3:114:34
 Zhyrnov Oleksandr - Yurkov Artem3:214:45
 Kosarev semen - Merzlikin Valery1:314:50
 Matiushenko Andrii - Sulim Aleksandr3:114:54
 Mytsyk Alexander - Melnykov Volodymyr3:015:00
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman3:215:05
 Mischenko Vladislav - Balbas Fedor3:015:14
 Sklyarenko Andriy - Bilobrov Volodymyr1:315:20
 Panasenko Volodymyr - Bilous Vladislav3:015:25
 Levshin Anatoly - Retynskyi Serhii2:315:30
 Derypaska Roman - Matveev Denis1:315:34
 Hordiichuk Oleksandr - Chepurnyi Artem0:315:44
 Mrykh Maksym - Prokopenko Dmitry3:215:49
 Naida Alexander - Turchenko Tymur2:315:55
 Boiko Leonid - Shulepov Maksym1:316:00
 Yolkin Anton - Fedorchenko Andriy3:216:04
 Naplokov Oleksii - Kurchitsky Vladislav3:116:15
 Kyilo Vitalii - Obrazkov Oleg3:116:24
 Klim Vladislav - Zholubak Roman1:316:30
 Masko Yevhen - Malinka Roman2:316:35
 Panyshkin Andrey - Trunov Mihail3:116:44
 Gomilko Oleksandr - Holomoz Aleksey0:316:55
 Levshin Anatoly - Shulepov Maksym0:317:00
 Derypaska Roman - Fedorchenko Andriy3:217:05
 Hordiichuk Oleksandr - Kurchitsky Vladislav0:317:15
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii0:317:25
 Zholubak Roman - Retynskyi Serhii3:117:30
 Malinka Roman - Matveev Denis2:317:34
 Trunov Mihail - Chepurnyi Artem3:117:45
 Efimenko Ivan - Zholubak Volodymyr3:017:50
 Obrazkov Oleg - Holomoz Aleksey3:017:54
 Boiko Leonid - Klim Vladislav1:318:00
 Yolkin Anton - Masko Yevhen1:318:05
 Naplokov Oleksii - Panyshkin Andrey1:318:14
 Nazarov Anatoliy - Rumezhak Kyrylo3:118:20
 Kyilo Vitalii - Sokoltsov Yevhenii3:218:25
 Levshin Anatoly - Zholubak Roman3:018:29
 Derypaska Roman - Malinka Roman3:218:34
 Hordiichuk Oleksandr - Trunov Mihail2:318:45
 Gudimenko Evgeniy - Kerusenko Yaroslav3:018:49
 Kobets Vitalii - Gomilko Oleksandr1:318:55
 Klim Vladislav - Shulepov Maksym3:219:00
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy3:219:04
 Panyshkin Andrey - Kurchitsky Vladislav1:319:15
 Efimenko Ivan - Rumezhak Kyrylo3:119:20
 Obrazkov Oleg - Sokoltsov Yevhenii2:319:24
 Boiko Leonid - Retynskyi Serhii2:319:30
 Yolkin Anton - Matveev Denis3:119:35
 Naplokov Oleksii - Chepurnyi Artem3:019:44
 Kerusenko Yaroslav - Zholubak Volodymyr0:319:50
 Kobets Vitalii - Holomoz Aleksey3:119:55
 Levshin Anatoly - Klim Vladislav1:320:00
 Derypaska Roman - Masko Yevhen2:320:04
 Hordiichuk Oleksandr - Panyshkin Andrey2:320:15
 Nazarov Anatoliy - Gudimenko Evgeniy3:220:20
 Kyilo Vitalii - Gomilko Oleksandr1:320:25
 Boiko Leonid - Zholubak Roman1:320:30
 Yolkin Anton - Malinka Roman1:320:34
 Naplokov Oleksii - Trunov Mihail3:220:45
 Efimenko Ivan - Kerusenko Yaroslav0:320:50
 Kobets Vitalii - Obrazkov Oleg0:320:54
 Shulepov Maksym - Retynskyi Serhii3:121:00
 Fedorchenko Andriy - Matveev Denis3:121:05
 Kurchitsky Vladislav - Chepurnyi Artem3:021:14
 Gudimenko Evgeniy - Rumezhak Kyrylo1:321:20
 Gomilko Oleksandr - Sokoltsov Yevhenii3:021:25
 Levshin Anatoly - Boiko Leonid1:321:30
 Derypaska Roman - Yolkin Anton0:321:34
 Hordiichuk Oleksandr - Naplokov Oleksii1:321:44
 Nazarov Anatoliy - Zholubak Volodymyr3:121:49
 Kyilo Vitalii - Holomoz Aleksey3:021:55
 Klim Vladislav - Retynskyi Serhii2:322:00
 Masko Yevhen - Matveev Denis3:122:04
 Panyshkin Andrey - Chepurnyi Artem0:322:15
 Efimenko Ivan - Gudimenko Evgeniy3:222:20
 Gomilko Oleksandr - Obrazkov Oleg3:122:24
 Zholubak Roman - Shulepov Maksym3:222:30
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy1:322:35
 Trunov Mihail - Kurchitsky Vladislav3:022:44
 Nazarov Anatoliy - Kerusenko Yaroslav3:222:50
 Kobets Vitalii - Kyilo Vitalii2:322:55
 Rumezhak Kyrylo - Zholubak Volodymyr2:323:20
 Holomoz Aleksey - Sokoltsov Yevhenii0:323:25
 Efimenko Ivan - Nazarov Anatoliy1:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakhmanov Viktor - Alexander Frolov3:200:00
 Molodtsov Denis - Lavrinenko Dmitry3:200:00
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:100:00
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry3:100:29
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:100:29
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov3:101:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:001:00
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr2:301:30
 Shagarov Oleg - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:201:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill3:201:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:207:00
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:307:00
 Suharkov Oleg - Anatoly Trushkin3:007:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:207:00
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich3:207:30
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:207:30
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:307:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov0:307:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey2:308:00
 Anatoly Trushkin - Arutiunyan Artem2:308:00
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov0:308:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Suharkov Oleg3:108:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander2:308:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:208:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Suharkov Oleg3:108:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey2:309:00
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem2:309:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey2:309:00
 Pandur Ivan - Aleksey Ermilov3:009:00
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:309:29
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:009:29
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:309:30
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:109:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:009:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy2:310:59
 Sayanov Denis - Ogay Sergey1:311:00
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:111:30
 Abramov Kirill - Vladimir Petrov3:111:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:011:30
 Abramov Kirill - Vladimir Petrov3:111:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:011:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:112:00
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:012:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill0:312:00
 Vladimir Petrov - Alexander Frolov2:312:29
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly2:312:29
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:112:30
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly2:312:30
 Vladimir Petrov - Alexander Frolov2:312:30
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:213:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill3:113:00
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy1:313:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:213:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill3:113:00
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey2:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey0:313:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimir Petrov0:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey0:313:30
 Yusipov Timofey - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:315:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir1:315:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr3:015:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir1:315:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila3:215:29
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:115:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila3:215:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:115:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg0:315:30
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur3:116:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Vladimir Safonov3:216:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis0:316:00
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur3:116:00
 Andreev Danila - Buyanin Ivan2:316:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry2:316:30
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey2:316:30
 Andreev Danila - Buyanin Ivan2:316:30
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey2:316:30
 Buyanin Ivan - Khudaiberdiev Zhasur2:317:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:317:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis1:317:00
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:117:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Shagarov Oleg0:317:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev3:117:30
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:117:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev3:117:30
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey3:119:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:119:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:219:30
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey2:319:59
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Arutiunyan Artem3:019:59
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey2:320:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:020:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey3:221:00
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich2:321:29
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:121:29
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich2:321:30
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:121:30
 Merkushin Yuriy - Troyanov Yaroslav1:322:59
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry0:322:59
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:323:00
 Merkushin Yuriy - Troyanov Yaroslav1:323:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry0:323:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimir Petrov3:223:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:023:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey0:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kovalchuk Nazar - Boiko Serhii3:200:05
 Sokur Mihail - Voitenko Yaroslav1:300:10
 Tsybulin Sergey - Tkachenko Oleksandr0:300:35
 Vacak Viacheslav - Anton Myrza3:200:40
 Krutko Aleksey - Kovalchuk Nazar1:301:05
 Voitenko Yaroslav - Matviienko Serhii3:201:10
 Tsybulin Sergey - Boiko Serhii3:001:35
 Vacak Viacheslav - Voitenko Yaroslav1:301:39
 Kovalchuk Nazar - Tkachenko Oleksandr0:302:05
 Sokur Mihail - Anton Myrza0:302:10
 Tsybulin Sergey - Kovalchuk Nazar3:102:35
 Vacak Viacheslav - Sokur Mihail2:302:40
 Krutko Aleksey - Boiko Serhii0:303:05
 Anton Myrza - Matviienko Serhii2:303:10
 Tsybulin Sergey - Krutko Aleksey1:303:35
 Boiko Serhii - Tkachenko Oleksandr2:304:04
 Derevinskiy Dmitriy - Lebed Dmitriy3:107:50
 Volokhov Vladislav - Kuznetsov Ihor1:307:55
 Dzyabura Aleksander - Myronchenko Mykhaylo0:308:25
 Kubrak Serhii - Rubtsov Mykyta3:008:30
 Limonov Anton - Sinkevych Bogdan3:208:35
 Tuchkevych Volodymyr - Medvedev Aleksandr3:008:40
 Orlovskiy Sergey - Maksimenko Artem0:308:55
 Komar Vadim - Vakarash Roman3:009:00
 Kiulo Sergey - Kolesnik Petr2:309:05
 Lyevshyn Vitaliy - Broyakovskiy Vsevolod3:209:10
 Tsykhotskiy Andrey - Melkumyan Samvel1:309:15
 Bobrov Anton - Moshynskyy Oleg1:309:20
 Zenyuk Andrey - Presnyakov Mikhail1:309:25
 Maleev Nikita - Skachenko Serhii0:309:30
 Pokydko Sergey - Lebed Dmitriy1:309:34
 Stasevskiy Oleg - Kuznetsov Ihor1:309:40
 Limonov Anton - Broyakovskiy Vsevolod2:309:44
 Bosak Viktor - Medvedev Aleksandr0:309:49
 Hladun Valerii - Abroskin Yuriy3:209:55
 Pidleteichuk Petro - Aksenin Vasyl2:310:00
 Vakulin Artem - Kozhenkov Igor3:110:05
 Derevinskiy Dmitriy - Vakarash Roman3:110:09
 Volokhov Vladislav - Kolesnik Petr1:310:15
 Lyevshyn Vitaliy - Sinkevych Bogdan3:110:20
 Tuchkevych Volodymyr - Andrey Tsykhotskiy2:310:24
 Tuchkevych Volodymyr - Tsykhotskiy Andrey2:310:25
 Pyasta Pavlo - Abroskin Yuriy3:110:30
 Orlovskiy Sergey - Skachenko Serhii1:310:40
 Dzyabura Aleksander - Komar Vadim3:010:44
 Kubrak Serhii - Kiulo Sergey3:110:50
 Limonov Anton - Lyevshyn Vitaliy1:310:55
 Limonov Anton - Levshin Vitali1:310:55
 Bosak Viktor - Melkumyan Samvel2:311:00
 Bobrov Anton - Hladun Valerii3:111:04
 Pidleteichuk Petro - Presnyakov Mikhail0:311:10
 Kozhenkov Igor - Maksimenko Artem3:011:15
 Pokydko Sergey - Myronchenko Mykhaylo2:311:20
 Stasevskiy Oleg - Rubtsov Mykyta3:011:25
 Broyakovskiy Vsevolod - Sinkevych Bogdan3:011:30
 Tsykhotskiy Andrey - Medvedev Aleksandr2:311:34
 Abroskin Yuriy - Palamarchuk Valeriy2:311:40
 Zenyuk Andrey - Aksenin Vasyl3:111:45
 Maleev Nikita - Vakulin Artem1:311:50
 Vakarash Roman - Lebed Dmitriy3:111:54
 Kolesnik Petr - Kuznetsov Ihor1:312:00
 Lyevshyn Vitaliy - Limonov Anton3:012:05
 Bosak Viktor - Andrey Tsykhotskiy2:312:09
 Bosak Viktor - Tsykhotskiy Andrey2:312:10
 Pyasta Pavlo - Bobrov Anton1:312:15
 Pidleteichuk Petro - Zenyuk Andrey0:312:20
 Orlovskiy Sergey - Kozhenkov Igor1:312:25
 Derevinskiy Dmitriy - Dzyabura Aleksander3:112:30
 Volokhov Vladislav - Kubrak Serhii0:312:34
 Broyakovskiy Vsevolod - Sinkevych Bogdan3:212:40
 Tuchkevych Volodymyr - Melkumyan Samvel3:212:44
 Hladun Valerii - Moshynskyy Oleg3:012:49
 Ivasiv Volodymyr - Presnyakov Mikhail2:312:55
 Vakulin Artem - Skachenko Serhii3:213:00
 Pokydko Sergey - Vakarash Roman3:213:04
 Stasevskiy Oleg - Kolesnik Petr3:113:09
 Lyevshyn Vitaliy - Sinkevych Bogdan3:013:15
 Levshin Vitali - Sinkevych Bogdan3:013:15
 Bosak Viktor - Tuchkevych Volodymyr3:113:20
 Bobrov Anton - Palamarchuk Valeriy2:313:24
 Pidleteichuk Petro - Ivasiv Volodymyr3:113:30
 Maleev Nikita - Maksimenko Artem3:213:35
 Komar Vadim - Myronchenko Mykhaylo1:313:39
 Kiulo Sergey - Rubtsov Mykyta2:313:44
 Broyakovskiy Vsevolod - Limonov Anton0:313:50
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr3:113:55
 Bobrov Anton - Abroskin Yuriy0:313:59
 Presnyakov Mikhail - Aksenin Vasyl3:014:04
 Orlovskiy Sergey - Vakulin Artem0:314:10
 Dzyabura Aleksander - Lebed Dmitriy1:314:15
 Kubrak Serhii - Kuznetsov Ihor3:214:20
 Lyevshyn Vitaliy - Broyakovskiy Vsevolod3:014:25
 Levshin Vitali - Broyakovskiy Vsevolod3:014:25
 Pyasta Pavlo - Moshynskyy Oleg0:314:35
 Maleev Nikita - Kozhenkov Igor3:214:45
 Pokydko Sergey - Komar Vadim3:214:50
 Stasevskiy Oleg - Kiulo Sergey3:014:54
 Sinkevych Bogdan - Limonov Anton3:015:00
 Pyasta Pavlo - Hladun Valerii1:315:09
 Skachenko Serhii - Maksimenko Artem0:315:20
 Dzyabura Aleksander - Vakarash Roman3:215:25
 Kubrak Serhii - Kolesnik Petr1:315:30
 Priščepa Jevens - Didukh Oleksandr2:315:35
 Moshynskyy Oleg - Palamarchuk Valeriy2:315:44
 Zharskiy Vitaliy - Maksimiv Sergey3:115:50
 Orlovskiy Sergey - Maleev Nikita3:215:55
 Derevinskiy Dmitriy - Myronchenko Mykhaylo3:116:00
 Volokhov Vladislav - Rubtsov Mykyta3:116:04
 Pysar Dmytro - Viktors Jefimovs2:316:10
 Yunchyk Valentyn - Vahta Dmitriy3:116:15
 Hladun Valerii - Palamarchuk Valeriy1:316:20
 Zenyuk Dmitry - Haievyi Nazarii2:316:24
 Vakulin Artem - Maksimenko Artem3:016:30
 Pokydko Sergey - Dzyabura Aleksander3:016:35
 Stasevskiy Oleg - Kubrak Serhii3:216:40
 Jaroslavs Žmudenko - Didukh Oleksandr1:316:45
 Nechyporuk Vadym - Kotik Andrey0:316:50
 Abroskin Yuriy - Moshynskyy Oleg2:316:55
 Piskorskyu Igor - Maksimiv Sergey2:316:59
 Kozhenkov Igor - Skachenko Serhii2:317:05
 Derevinskiy Dmitriy - Komar Vadim1:317:10
 Volokhov Vladislav - Kiulo Sergey3:117:15
 Priščepa Jevens - Pysar Dmytro3:217:20
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy3:117:25
 Zharskiy Vitaliy - Zenyuk Dmitry1:317:34
 Myronchenko Mykhaylo - Lebed Dmitriy1:317:45
 Rubtsov Mykyta - Kuznetsov Ihor2:317:50
 Jaroslavs Žmudenko - Viktors Jefimovs0:317:55
 Yunchyk Valentyn - Nechyporuk Vadym2:318:00
 Piskorskyu Igor - Haievyi Nazarii2:318:09
 Pokydko Sergey - Derevinskiy Dmitriy2:318:20
 Stasevskiy Oleg - Volokhov Vladislav3:118:25
 Pysar Dmytro - Didukh Oleksandr1:318:30
 Nechyporuk Vadym - Vahta Dmitriy3:118:34
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:018:45
 Komar Vadim - Lebed Dmitriy1:318:55
 Kiulo Sergey - Kuznetsov Ihor3:019:00
 Jaroslavs Žmudenko - Pysar Dmytro2:319:05
 Yunchyk Valentyn - Kotik Andrey1:319:09
 Piskorskyu Igor - Zenyuk Dmitry1:319:20
 Vakarash Roman - Myronchenko Mykhaylo2:319:30
 Kolesnik Petr - Rubtsov Mykyta3:219:35
 Priščepa Jevens - Viktors Jefimovs3:119:40
 Zharskiy Vitaliy - Haievyi Nazarii3:019:55
 Jaroslavs Žmudenko - Priščepa Jevens1:320:15
 Kotik Andrey - Yunchyk Valentyn3:220:20
 Piskorskyu Igor - Zharskiy Vitaliy2:320:30
 Viktors Jefimovs - Didukh Oleksandr1:320:50
 Yunchyk Valentyn - Nechyporuk Vadym3:220:54
 Haievyi Nazarii - Maksimiv Sergey1:321:05
 Ivanica Yaroslav - Brezitskiy Alexandr1:321:50
 Onischenko Ruslan - Yarovoi Oleksandr2:321:55
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym2:322:04
 Tytyunnik Oleksii - Brezitskiy Alexandr3:122:25
 Ivanica Yaroslav - Onischenko Ruslan2:322:30
 Protopopov Vitaly - Matviienko Serhii1:322:40
 Tytyunnik Oleksii - Yarovoi Oleksandr2:323:00
 Onischenko Ruslan - Brezitskiy Alexandr2:323:05
 Vacak Viacheslav - Holoborodko Yevhenii3:223:10
 Tytyunnik Oleksii - Onischenko Ruslan2:323:35
 Anton Myrza - Matviienko Serhii0:323:40
 Ivanica Yaroslav - Yarovoi Oleksandr0:323:40
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steinle David - Henninger Marius4:310:50
 Wenger Nico - Chamorro Miguel2:411:39
 Steinle David - Wenger Nico3:412:40
 Chamorro Miguel - Henninger Marius4:013:30
 Steinle David - Chamorro Miguel4:314:30
 Wenger Nico - Henninger Marius2:415:20
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foxes - Panthers3:000:50
 Panthers - Foxes1:313:30
 Foxes - Panthers0:315:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Energy3:110:00
 Red Fox - Ural Mountains3:012:00
Vīrieši - Kamerūna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bve Yaounde - Fap Yaounde0:313:00
 Club Efoulan Yaounde - Dauphine Douala3:114:45
 Bve Yaounde - Pad Douala3:016:15
 CSV Yaounde - Dauphine Douala3:018:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Raiders - University3:006:15
 AIR Force - Ural Elevation3:208:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legion - Uragan Pro3:108:50
 Eagles-Pro - Plamya Pro1:310:30
 Titans - Empire3:112:20
 Payp - Lions1:314:10
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuming Mal - Fagg Jeremy4:510:30
 Mathers Gordon - Kewish Tori5:111:10
 Mačins Peters - Tomsons Džastins5:111:45
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fallon Sherrock - Marsh Scott5:212:30
 Deivs Parletti - Fallon Sherrock0:512:55
 Marsh Scott - Deivs Parletti5:213:20
 Evans David - Fallon Sherrock2:513:45
 Adamss Martins - Marsh Scott5:214:10
 Koļtsovs Boriss - Deivs Parletti5:314:35
 Fallon Sherrock - Adamss Martins5:415:00
 Marsh Scott - Koļtsovs Boriss4:515:40
 Deivs Parletti - Evans David5:216:05
 Koļtsovs Boriss - Fallon Sherrock5:216:30
 Evans David - Marsh Scott4:516:55
 Adamss Martins - Deivs Parletti5:417:20
 Evans David - Koļtsovs Boriss5:417:45
 Adamss Martins - Evans David1:518:10
 Koļtsovs Boriss - Adamss Martins5:218:35
Badmintons
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S2:012:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis09:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:011:30
Teniss
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre, sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blinkova A / Sramkova R - Kuzmova K / Kuzmova V1:219:30
 Bencic B / Jaskova A - Palcatova B / Zelnickova R2:020:15
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre,vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gombos N / Klein L - Molcan A / Hornasky F2:017:45
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzmova Viktorija - Bļinkova Anna2:115:00
 Benčiča Belinda - Šmiedlova Anna-Karolīna2:018:50
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukas Kleins - Gombos Norberts2:113:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šošina Anastasija - Falkovska Veronika2:010:59
 Kava Katarzina - Pitera Katržina2:010:59
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciass Pavels - Michalski Daniel1:212:29
 Zuks Kacpers - Dembeks Mičals2:112:29
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rīse Hunters - Daciek Patrick1:215:00
 Bernard John - Murillo Sebastian2:015:00
 Rīse Hunters - Daciek Patrick1:215:00
 Bernard John - Murillo Sebastian2:015:00
 Bernard John - Ore Žuniors Aleksanders0:216:20
 Rīse Hunters - Mersjē Tailers1:216:24
 Murillo Sebastian - Ore Žuniors Aleksanders18:00
 Mersjē Tailers - Daciek Patrick1:218:09
Exhibition Games - Adriatic Challenger Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Primoraca Iva - Mrdeza Tereza0:213:00
Exhibition Games - German Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schultheiss Carmen - Mueller Sarah1:210:59
 Steur Joelle Lilly Sophie - Virges Angelina2:010:59
 Lukic Tea - Jebavija Jasmine2:010:59
 Schultheiss Carmen - Mueller Sarah1:211:00
 Steur Joelle Lilly Sophie - Virges Angelina2:011:00
 Werner Karolīne - Guth Mara2:012:20
 Vachaczika Julija - Steura Džuljette Maria Džozefina2:113:39
 Schunk Nastasja Mariana - Nimeijere Jule2:015:30
 Zīgemunda Laura - Zaja Anna2:116:15
 Fridsema Anna-Lena - Hodzic Mina2:016:24
 Gerlača Katarina - Middendorf Julia2:018:20
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antonitša Mira - Dshandshgava Irina2:013:39
 Grabhere Jūlija - Kraus Sinja2:017:10
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohs Maikls - Kirkovs Vasils2:016:30
 Gellers Aksels - Lorenci Paolo2:016:59
 Korda Sebastjans - Andrejevs Adrians2:117:50
 Polanskis Pīters - Shang Juncheng0:218:20
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zapata Miralles Bernabe - Martinez Alex2:010:59
 Ortega-Olmedo Roberto - Cekirge Kuzejs1:212:09
 Soriano Barera Adria - Martos Gornes Sergio1:214:04
 Soriano Barera Adria - Serhio Martos Gornes1:214:05
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mihaels Redlickis - Arkonada Džordi0:215:00
 Schachter Noah - Kings Evans2:015:00
 Karlovskijs Jevgēnijs - El Midavijs Adams1:216:39
 Redlicki Martins - Chappell Nick2:019:00
 Braimers Geidžs - Sarkisjans Aleksandrs20:15
 Adamson Alec - Kaledans Šahins2:022:15
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaipsons Patrick - Rajffis Sems2:016:59
 Roberto Sids - Makdonalds Makenzijs0:219:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neumayer Lukas - Hampels Lenijs0:210:59
 Melcers Jurgens - Alexander Erler1:213:04
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Kalieva Elvina2:001:50
 Clousing, Keisha R. - Khazaniuka Deniza2:115:00
 Elija Džennifera - Jaksiča Jovana2:115:00
 Clousing, Keisha R. - Khazaniuka Deniza2:115:00
 Elī Dženifera - Jaksiča Jovana2:115:00
 Udvardi Panna - Sleeth Layne2:015:00
 Jaksiča Jovana - Sysoeva Anastasia2:016:00
 Udvardi Panna - Ksu Šilina2:116:39
 Nefedova Anastasia - Khazaniuka Deniza2:017:04
 Manasse Megana - Klosa Marija0:219:00
 Sysoeva Anastasia - Ksu Šilina0:219:44
 Hanna Čanga - Guillermo Lorraine M2:020:19
 Guillermo Lorraine M - Mohamad Shatoo2:022:35
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirchev Nikolai - Mirchev Rumen2:010:00
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voiny Suomi - Goryachiye3:406:49
 Besheniye Psy - Gladiator6:407:50
 Voiny Suomi - Gladiator2:408:50
 Goryachiye - Besheniye Psy4:409:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant3:511:50
 Stalker - Krasnyye Krylia6:612:49
 Ledovyy Desant - Stalker7:113:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry4:414:50
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia6:415:49
 Stalker - Ershistyye Tigry4:016:50
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi5:517:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery7:318:49
 Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony4:821:49
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi5:322:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gernert M / Schulz S - Stautz A / Welsch L2:013:00
 Kortzinger L / Schneider S - Gernert M / Schulz S2:016:00
 Borger K / Muller S - Klinke L / Ottens L2:116:59
 Grune A L / Schneider I - Kortzinger L / Schneider S0:219:00
 Borger K / Muller S - Aulenbrock C / Ferger S2:120:00