jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Otrdiena, 02. Jūn. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ryzhiye Lisy - Zheltie Tulpany4:415:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany4:416:00
 Sinie Ptitsy - Ryzhiye Lisy3:416:59
 Zheltie Tulpany - Ryzhiye Lisy4:118:00
 Zheltie Tulpany - Sinie Ptitsy2:419:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy3:419:59
 Ryzhiye Lisy - Zheltie Tulpany4:421:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany2:222:00
Turkmenistan - Yokary Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merw Mary - Shagadam Turkmenbashi1:216:00
 Ahal FC - Kopetdag Ashgabat0:016:15
Kosova - Kosovo FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Prishtina - KF Drenica Skenderaj3:019:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ilves Kissat - Tampereen Peli-Toverit1:118:00
 Stromsgodset - Stabek1:019:00
 Tabor Sezana - Jadran Dekani4:019:00
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tofta Itrottarfelag B68 - HB Torshavn II2:220:30
 AB Argir II - NSI Runavik II2:321:00
 KI Klaksvik II - 07 Vestur Sorvagur1:022:00
 B36 Torshavn II - FC Hoyvik3:122:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IF Fuglajordur - Eb/Streymur2:121:00
Sievietes - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - Hoffenheim1:115:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Crvena Zvezda1:218:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puszcza Niepolomice - Chojniczanka Chojnice1:016:59
 Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow0:019:00
 GKS Belchatow - Sandecja Nowy Sacz0:319:09
 Nieciecza - Wigry Suwalki1:021:00
 Miedz Legnica - Stal Mielec1:221:40
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wurzburger Kickers - 1. FC Magdeburg0:119:59
 Viktoria Koln - FSV Zwickau3:019:59
 Uerdingen - Meppen0:019:59
 Wurzburger Kickers - FC Magdeburg0:120:00
 Uerdingen - Meppen0:020:00
 Viktoria Koln - FSV Zwickau3:020:00
 Unterhaching - Ingolstadt 041:221:29
 Hansa Rostock - Waldhof Mannheim0:121:29
 Unterhaching - Ingolstadt 041:221:30
 Hansa Rostock - Waldhof Mannheim0:121:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ashdod - Hapoel Raanana3:219:44
 Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona3:119:59
 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem3:020:45
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Tallinna Kalev - Tallinna Legion1:019:00
 Tartu JK Tammeka - Kuressaare1:219:30
 Tammeka Tartu - Kuressaare1:219:30
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brondby - Sonderjyske1:019:59
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - 1.SK Prostejov0:018:00
 SK Lisen - Vysocina Jihlava1:118:00
 MFK Chrudim - Hradec Kralove2:218:00
 SK Lisen - Vysocina Jihlava1:118:00
 Varnsdorf - Viktoria Zizkov0:418:00
 Trinec - 1.SK Prostejov0:018:00
 MFK Chrudim - Hradec Kralove2:218:00
 Varnsdorf - Viktoria Zizkov0:418:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav - Zlin1:119:00
 Jablonec - Slovan Liberec0:119:00
 Mlada Boleslav - Zlin1:119:00
 Jablonec - Slovan Liberec0:119:00
 Marila Pribram - Slavia Praha0:121:00
 Pribram - Slavia Praha0:121:00
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mattersburg - Altach1:119:30
 Wattens - SKN St.Polten0:519:30
 Mattersburg - Altach1:119:30
 Wattens - SKN St.Polten0:519:30
 Austria Vienna - Admira Wacker1:021:29
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 29:1308:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys10:513:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NC Dinos - SK Wyverns2:812:29
 KIA Tigers - Lotte Giants7:212:29
 KT Wiz - Doosan Bears8:1112:29
 Hanwha Eagles - Nexen Heroes3:1512:29
 LG Twins - Samsung Lions0:212:29
 KT Wiz - Doosan Bears8:1112:30
 Hanwha Eagles - Nexen Heroes3:1512:30
 NC Dinos - SK Wyverns2:812:30
 LG Twins - Samsung Lions0:212:30
 KIA Tigers - Lotte Giants7:212:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons15:307:00
 Yomiuri Giants - Seibu Lions7:907:59
 Hanshin Tigers - Hiroshima Carp3:207:59
 Orix Buffaloes - Softbank Hawks1:212:00
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tramps Džuds - Velss Daniels3:100:20
 Deiviss Marks - Džoiss Marks1:316:59
 Lisovskis Džeks - Lainss Olivers3:016:59
 Deiviss Marks - Džoiss Marks1:317:00
 Lisovskis Džeks - Lainss Olivers3:017:00
 Brecel Luca - Viljamss Robijs2:217:55
 Holts Maikls - Hetkots Luiss3:118:40
 Brecel Luca - Lainss Olivers3:019:24
 Holts Maikls - Džoiss Marks1:320:30
 Lisovskis Džeks - Viljamss Robijs2:220:40
 Deiviss Marks - Hetkots Luiss2:222:00
 Viljamss Robijs - Lainss Olivers0:322:15
 Holts Maikls - Deiviss Marks1:322:44
 Lisovskis Džeks - Brecel Luca2:223:15
 Džoiss Marks - Hetkots Luiss3:123:50
E-Sports
LoL - El Nexo
 NotikumsRezultātsLaiks
 S2V Academy Team - Movistar Academy0:119:00
 Giants Academy - Origen SB0:120:00
 EUS Anonymous - Kawaii Kiwis0:121:00
 Killabeez - Arena Quesito0:122:00
LoL - Dutch League - Summer Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Thrll - Mcon Esports1:020:00
 Team Echo Zulu - Dynasty1:021:00
 Team Echo Zulu - PSV Esports0:123:00
Starcraft - Gold Series Team Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dian Lake Gaming - Dragon Phoenix Gaming0:614:00
 Team GP - Brave Star Gaming0:615:30
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins (HAXXPOWER) - Nashville Predators (REDDEVIL)8:310:59
 Pittsburgh Penguins (HAXXPOWER) - Calgary Flames (SCRATE)7:111:19
 Nashville Predators (REDDEVIL) - Calgary Flames (SCRATE)4:211:39
 Nashville Predators (REDDEVIL) - Pittsburgh Penguins (HAXXPOWER)1:512:00
 Calgary Flames (SCRATE) - Pittsburgh Penguins (HAXXPOWER)1:612:20
 Calgary Flames (SCRATE) - Nashville Predators (REDDEVIL)0:512:40
 Florida Panthers (SCRATE) - Buffalo Sabres (HAXXPOWER)0:516:59
 Florida Panthers (SCRATE) - Vancouver Canucks (FOLEN)2:517:19
 Buffalo Sabres (HAXXPOWER) - Vancouver Canucks (FOLEN)7:217:39
 Buffalo Sabres (HAXXPOWER) - Florida Panthers (SCRATE)5:318:00
 Vancouver Canucks (FOLEN) - Florida Panthers (SCRATE)0:118:20
 Vancouver Canucks (FOLEN) - Buffalo Sabres (HAXXPOWER)2:218:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Russia (HAXXPOWER) - Canada (SCRATE)3:107:59
 Russia (HAXXPOWER) - Sweden (REDDEVIL)4:208:19
 Canada (SCRATE) - Sweden (REDDEVIL)1:208:39
 Canada (SCRATE) - Russia (HAXXPOWER)1:109:00
 Sweden (REDDEVIL) - Russia (HAXXPOWER)4:709:20
 Sweden (REDDEVIL) - Canada (SCRATE)3:409:40
 Germany (SCRATE) - Slovakia (HAXXPOWER)2:813:59
 Germany (SCRATE) - Denmark (FOLEN)1:414:19
 Slovakia (HAXXPOWER) - Denmark (FOLEN)4:214:39
 Slovakia (HAXXPOWER) - Germany (SCRATE)3:015:00
 Denmark (FOLEN) - Germany (SCRATE)3:115:20
 Denmark (FOLEN) - Slovakia (HAXXPOWER)1:315:40
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wygers - Movistar Riders0:120:00
 Wizard Esports Club - Electrify Esports0:121:15
 Cream Esports - Aion Esports1:022:20
Rainbow Six - Six Masters, Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 LFO - Team Sinister3:712:00
 Team Sinister - LFO1:013:15
 Pittsburgh Knights - Okami0:114:15
 Okami - Pittsburgh Knights1:015:30
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Celtics (WILLOW) - Houston Rockets (MOANA)78:7909:00
 Houston Rockets (MOANA) - Milwaukee Bucks (MILLA)87:9409:29
 Milwaukee Bucks (MILLA) - Los Angeles Lakers (DIAMOND)112:9110:00
 Houston Rockets (MOANA) - Brooklyn Nets (TAMI)87:9010:30
 Milwaukee Bucks (MILLA) - Boston Celtics (WILLOW)98:7211:10
 Los Angeles Lakers (DIAMOND) - Houston Rockets (MOANA)84:8611:39
 Dallas Mavericks (JASMINE) - Milwaukee Bucks (MILLA)96:11012:09
 Minnesota Timberwolves (DIAMOND) - Miami Heat (TAMI)93:10113:00
 San Antonio Spurs (MILLA) - Golden State Warriors (MOANA)75:7813:30
 Utah Jazz (JASMINE) - San Antonio Spurs (MILLA)99:11514:30
 Miami Heat (TAMI) - Utah Jazz (JASMINE)68:7215:40
 Golden State Warriors (MOANA) - Denver Nuggets (WILLOW)72:8316:09
 Houston Rockets (HARDEN) - Milwaukee Bucks (MISSY)84:9117:30
 Milwaukee Bucks (MISSY) - Boston Celtics (JUDI)111:9919:09
 Los Angeles Lakers (POTTER) - Houston Rockets (HARDEN)89:8419:39
 Dallas Mavericks (READDLE) - Milwaukee Bucks (MISSY)94:8920:10
 Minnesota Timberwolves (DAISY) - Miami Heat (JUDI)100:8721:00
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (MILLER)79:7100:00
 San Antonio Spurs (APHEX) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)53:6700:00
 Memphis Grizzlies (ASH) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)63:6500:29
 Houston Rockets (TRANQUIL) - New Orleans Pelicans (MILLER)41:9200:29
 Memphis Grizzlies (ASH) - Dallas Mavericks (SPECIALIST)63:6500:30
 Houston Rockets (TRANQUIL) - New Orleans Pelicans (MILLER)41:9200:30
 San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK) - Memphis Grizzlies (ASH)47:5722:59
 San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK) - New Orleans Pelicans (MILLER)62:5123:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (JOKER)64:5913:59
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Boston Celtics (CRUEL)56:5113:59
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Toronto Raptors (JOKER)56:4814:30
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Brooklyn Nets (ANTONIO)54:5314:30
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ANTONIO)61:5415:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Boston Celtics (CRUEL)38:4615:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Brooklyn Nets (ANTONIO)46:5815:29
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Toronto Raptors (JOKER)70:7415:29
 Boston Celtics (CRUEL) - Brooklyn Nets (ANTONIO)46:5815:30
 Boston Celtics (CRUEL) - Toronto Raptors (JOKER)45:6216:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)45:4416:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Toronto Raptors (JOKER)45:6216:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)45:4416:00
 Toronto Raptors (JOKER) - Brooklyn Nets (ANTONIO)68:5716:30
 Boston Celtics (CRUEL) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)50:5216:30
 Toronto Raptors (JOKER) - Brooklyn Nets (ANTONIO)68:5716:30
 Toronto Raptors (JOKER) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)69:6816:59
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)58:4716:59
 Toronto Raptors (JOKER) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)69:6817:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)47:5717:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)55:6217:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Boston Celtics (CRUEL)62:4818:00
 Toronto Raptors (JOKER) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)53:4318:00
 Toronto Raptors (JOKER) - Boston Celtics (CRUEL)64:7618:29
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)59:4218:29
 Toronto Raptors (JOKER) - Boston Celtics (CRUEL)64:7618:30
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)59:4218:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (CRUEL)60:3907:59
 Orlando Magic (ZO0M) - Miami Heat (JOKER)60:7107:59
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (CRUEL)60:3908:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Miami Heat (JOKER)60:7108:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Miami Heat (JOKER)55:5808:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Orlando Magic (ZO0M)61:6208:30
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Miami Heat (JOKER)55:5808:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Charlotte Hornets (CRUEL)51:5409:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (ZO0M)57:5209:00
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Charlotte Hornets (CRUEL)51:5409:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (ZO0M)57:5209:00
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Miami Heat (JOKER)50:5109:29
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Orlando Magic (ZO0M)45:6209:29
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Miami Heat (JOKER)50:5109:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Orlando Magic (ZO0M)45:6209:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)57:5410:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Miami Heat (JOKER)36:5610:00
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)57:5410:00
 Miami Heat (JOKER) - Orlando Magic (ZO0M)56:5910:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Washington Wizards (FOSTERS23)30:5510:30
 Miami Heat (JOKER) - Washington Wizards (FOSTERS23)68:6510:59
 Orlando Magic (ZO0M) - Atlanta Hawks (SLEEPY)54:5110:59
 Miami Heat (JOKER) - Washington Wizards (FOSTERS23)68:6511:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Atlanta Hawks (SLEEPY)54:5111:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)42:5111:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Atlanta Hawks (SLEEPY)37:4911:30
 Orlando Magic (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)42:5111:30
 Miami Heat (JOKER) - Atlanta Hawks (SLEEPY)64:5912:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Charlotte Hornets (CRUEL)56:7512:00
 Miami Heat (JOKER) - Atlanta Hawks (SLEEPY)64:5912:00
 Miami Heat (JOKER) - Charlotte Hornets (CRUEL)58:4812:29
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (SLEEPY)50:4012:29
 Miami Heat (JOKER) - Charlotte Hornets (CRUEL)58:4812:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utah Jazz (IAMDEVILWALK) - Oklahoma City (ASH)29:7219:59
 Utah Jazz (IAMDEVILWALK) - Denver Nuggets (MILLER)66:7420:30
 Oklahoma City (ASH) - Denver Nuggets (MILLER)60:5021:00
 Oklahoma City (ASH) - Utah Jazz (IAMDEVILWALK)62:4921:29
 Denver Nuggets (MILLER) - Utah Jazz (IAMDEVILWALK)73:5422:00
 Denver Nuggets (MILLER) - Oklahoma City (ASH)50:5122:30
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 UC Sampdoria (HANK) - Genoa CFC (ZAYN)6:219:44
 ACF Fiorentina (FRANKI) - AS Roma (ARCHI)19:59
 UC Sampdoria (HANK) - Torino FC (ALPHA)2:220:15
 Genoa CFC (ZAYN) - SS Lazio (TACOMA)3:421:14
 ACF Fiorentina (FRANKI) - Bologna FC (ARTA)21:44
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (THUNDER) - Real Madrid (FREDDY)5:014:25
 Real Madrid (FREDDY) - Manchester City (JACKOB)1:814:54
 SSC Napoli (THUNDER) - FC Bayern Munich (BLACK)5:114:54
 Manchester City (JACKOB) - FC Bayern Munich (BLACK)5:215:25
 FC Bayern Munich (BLACK) - Piemonte Calcio (TEKASHI)0:415:55
 Manchester City (JACKOB) - Atletico Madrid (TONY)5:215:55
 Liverpool (TOTTI) - Real Madrid (FREDDY)8:016:09
 RB Leipzig (HANK) - Valencia CF (ZAYN)3:222:09
 Ajax Amsterdam (ALPHA) - TOTTENHAM HOTSPUR (ARTA)1:122:24
 Inter Milan (TACOMA) - RB Leipzig (HANK)1:322:24
 FC Porto (ARCHI) - Inter Milan (TACOMA)1:322:39
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denmark (BAPHOMET) - Austria (THIAGO)3:004:59
 Denmark (BAPHOMET) - Mexico (SUPERNOVA)1:005:10
 Switzerland (INDRA13_27) - Austria (THIAGO)1:105:19
 Mexico (SUPERNOVA) - Austria (THIAGO)1:105:30
 Belgium (MISTYEYE) - Brazil (WALKER)3:413:59
 Germany (JENKO) - Spain (QUAVO)0:313:59
 Belgium (MISTYEYE) - Brazil (WALKER)3:414:00
 Germany (JENKO) - Brazil (WALKER)2:114:10
 France (ZO0M) - Belgium (MISTYEYE)1:214:10
 Germany (JENKO) - Brazil (WALKER)2:114:10
 France (ZO0M) - Spain (QUAVO)0:214:20
 Germany (JENKO) - Belgium (MISTYEYE)0:314:20
 Spain (QUAVO) - Belgium (MISTYEYE)0:014:30
 France (ZO0M) - Brazil (WALKER)0:614:30
 Spain (QUAVO) - Brazil (WALKER)1:414:39
 France (ZO0M) - Germany (JENKO)1:414:40
 Spain (QUAVO) - Germany (JENKO)3:114:50
 Brazil (WALKER) - Belgium (MISTYEYE)4:214:50
 Belgium (MISTYEYE) - France (ZO0M)6:415:00
 Brazil (WALKER) - Germany (JENKO)1:015:00
 Belgium (MISTYEYE) - France (ZO0M)6:415:00
 Brazil (WALKER) - Germany (JENKO)1:015:00
 Belgium (MISTYEYE) - Germany (JENKO)3:115:10
 Spain (QUAVO) - France (ZO0M)3:115:10
 Belgium (MISTYEYE) - Spain (QUAVO)4:015:20
 Brazil (WALKER) - France (ZO0M)6:015:20
 Brazil (WALKER) - Spain (QUAVO)3:115:30
 Germany (JENKO) - France (ZO0M)3:015:30
 England (MR.JEY) - Portugal (REDDEVIL)1:118:00
 England (MR.JEY) - Argentina (RYUK)3:318:10
 Netherlands (PHANTOM) - Uruguay (SIMA)0:418:10
 Netherlands (PHANTOM) - Portugal (REDDEVIL)1:118:20
 Portugal (REDDEVIL) - Uruguay (SIMA)0:318:30
 Netherlands (PHANTOM) - Argentina (RYUK)5:118:30
 Netherlands (PHANTOM) - England (MR.JEY)1:318:40
 Portugal (REDDEVIL) - Argentina (RYUK)2:118:40
 Portugal (REDDEVIL) - England (MR.JEY)0:018:50
 Argentina (RYUK) - Uruguay (SIMA)2:318:50
 Argentina (RYUK) - England (MR.JEY)1:119:00
 Uruguay (SIMA) - Netherlands (PHANTOM)1:019:00
 Portugal (REDDEVIL) - Netherlands (PHANTOM)1:219:09
 Argentina (RYUK) - Netherlands (PHANTOM)3:119:20
 Uruguay (SIMA) - Portugal (REDDEVIL)4:219:20
 Argentina (RYUK) - Netherlands (PHANTOM)3:119:20
 England (MR.JEY) - Netherlands (PHANTOM)3:019:30
 Argentina (RYUK) - Portugal (REDDEVIL)2:419:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Lazio Roma (WALKER)3:207:59
 Juventus (JENKO) - Atalanta (MRPANDA)3:107:59
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Lazio Roma (WALKER)3:208:00
 Juventus (JENKO) - Atalanta (MRPANDA)3:108:00
 Inter Milan (PRAYM) - SSC Napoli (MISTYEYE)1:108:10
 Juventus (JENKO) - Lazio Roma (WALKER)0:308:10
 Inter Milan (PRAYM) - SSC Napoli (MISTYEYE)1:108:10
 Juventus (JENKO) - Lazio Roma (WALKER)0:308:10
 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (MISTYEYE)2:208:19
 Inter Milan (PRAYM) - Atalanta (MRPANDA)1:008:19
 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (MISTYEYE)2:208:20
 Inter Milan (PRAYM) - Atalanta (MRPANDA)1:008:20
 Atalanta (MRPANDA) - SSC Napoli (MISTYEYE)0:108:30
 Inter Milan (PRAYM) - Lazio Roma (WALKER)3:108:30
 Atalanta (MRPANDA) - SSC Napoli (MISTYEYE)0:108:30
 Inter Milan (PRAYM) - Lazio Roma (WALKER)3:108:30
 Atalanta (MRPANDA) - Lazio Roma (WALKER)1:208:39
 Inter Milan (PRAYM) - Juventus (JENKO)0:008:39
 Atalanta (MRPANDA) - Lazio Roma (WALKER)1:208:40
 Inter Milan (PRAYM) - Juventus (JENKO)0:008:40
 Atalanta (MRPANDA) - Juventus (JENKO)2:108:50
 Lazio Roma (WALKER) - SSC Napoli (MISTYEYE)0:408:50
 Atalanta (MRPANDA) - Juventus (JENKO)2:108:50
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Inter Milan (PRAYM)3:109:00
 Lazio Roma (WALKER) - Juventus (JENKO)4:009:00
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Inter Milan (PRAYM)3:109:00
 Lazio Roma (WALKER) - Juventus (JENKO)4:009:00
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Juventus (JENKO)4:109:09
 Atalanta (MRPANDA) - Inter Milan (PRAYM)1:109:09
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Juventus (JENKO)4:109:10
 Atalanta (MRPANDA) - Inter Milan (PRAYM)1:109:10
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Atalanta (MRPANDA)4:309:20
 Lazio Roma (WALKER) - Inter Milan (PRAYM)2:109:20
 SSC Napoli (MISTYEYE) - Atalanta (MRPANDA)4:309:20
 Lazio Roma (WALKER) - Inter Milan (PRAYM)2:109:20
 Lazio Roma (WALKER) - Atalanta (MRPANDA)1:209:29
 Juventus (JENKO) - Inter Milan (PRAYM)1:109:29
 Lazio Roma (WALKER) - Atalanta (MRPANDA)1:209:30
 AFC Fiorentina (MR.JEY) - UC Sampdoria (REDDEVIL)1:120:30
 Udinese (SIMA) - Parma Calcio 1913 (RYUK)3:220:30
 AFC Fiorentina (MR.JEY) - Parma Calcio 1913 (RYUK)4:320:40
 Sassuolo (PHANTOM) - Udinese (SIMA)0:220:40
 Sassuolo (PHANTOM) - UC Sampdoria (REDDEVIL)0:320:50
 Sassuolo (PHANTOM) - Parma Calcio 1913 (RYUK)0:221:00
 UC Sampdoria (REDDEVIL) - Udinese (SIMA)1:221:00
 UC Sampdoria (REDDEVIL) - Parma Calcio 1913 (RYUK)3:021:10
 Sassuolo (PHANTOM) - AFC Fiorentina (MR.JEY)1:121:10
 UC Sampdoria (REDDEVIL) - AFC Fiorentina (MR.JEY)2:221:20
 Parma Calcio 1913 (RYUK) - Udinese (SIMA)1:421:20
 Parma Calcio 1913 (RYUK) - AFC Fiorentina (MR.JEY)3:221:30
 Udinese (SIMA) - Sassuolo (PHANTOM)4:121:30
 UC Sampdoria (REDDEVIL) - Sassuolo (PHANTOM)3:121:40
 Udinese (SIMA) - UC Sampdoria (REDDEVIL)0:321:49
 Parma Calcio 1913 (RYUK) - Sassuolo (PHANTOM)1:221:50
 Udinese (SIMA) - UC Sampdoria (REDDEVIL)0:321:50
 AFC Fiorentina (MR.JEY) - Sassuolo (PHANTOM)1:322:00
 Parma Calcio 1913 (RYUK) - UC Sampdoria (REDDEVIL)2:522:00
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)2:100:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester City (KRAFTVK)1:000:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspurs (KRAY)0:000:54
 Manchester City (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)3:101:05
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:101:05
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)0:201:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAFTVK)0:101:18
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)1:123:30
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester City (KRAY)2:023:42
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla (BOMBI1T0) - FC Barcelona (GUSTAVO)1:108:30
 Atletico Madrid (KODAK) - CF Valencia (D1PSEN)3:108:30
 CF Valencia (D1PSEN) - Sevilla (BOMBI1T0)1:008:42
 FC Barcelona (GUSTAVO) - Real Madrid (JKEY)2:108:42
 Sevilla (BOMBI1T0) - Atletico Madrid (KODAK)1:308:54
 Real Madrid (JKEY) - CF Valencia (D1PSEN)1:108:54
 Atletico Madrid (KODAK) - Real Madrid (JKEY)3:409:06
 CF Valencia (D1PSEN) - FC Barcelona (GUSTAVO)2:009:06
 Real Madrid (JKEY) - Sevilla (BOMBI1T0)1:109:18
 FC Barcelona (GUSTAVO) - Atletico Madrid (KODAK)0:109:18
 FC Barcelona (GUSTAVO) - Sevilla (BOMBI1T0)0:309:30
 CF Valencia (D1PSEN) - Atletico Madrid (KODAK)3:009:30
 Sevilla (BOMBI1T0) - CF Valencia (D1PSEN)1:509:42
 Real Madrid (JKEY) - FC Barcelona (GUSTAVO)0:109:42
 Atletico Madrid (KODAK) - Sevilla (BOMBI1T0)0:109:54
 CF Valencia (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)0:209:54
 Real Madrid (JKEY) - Atletico Madrid (KODAK)0:110:05
 FC Barcelona (GUSTAVO) - CF Valencia (D1PSEN)1:310:05
 Real Madrid (JKEY) - Atletico Madrid (KODAK)0:110:06
 FC Barcelona (GUSTAVO) - CF Valencia (D1PSEN)1:310:06
 Sevilla (BOMBI1T0) - Real Madrid (JKEY)2:210:18
 Atletico Madrid (KODAK) - FC Barcelona (GUSTAVO)0:010:18
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (ALEXX00000) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:106:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SSC Napoli (GOSAS)3:006:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)0:306:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - AC Milan (VAL)3:106:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Borussia Dortmund (TEOK)3:106:20
 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY)1:506:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Inter Milan (STALKER)3:206:40
 CSKA Moscow (GARRY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:206:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:106:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Chelsea FC (SAMSON)3:007:00
 Paris Saint Germain (SAM) - FC Porto (ALEXX00000)1:307:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:007:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Paris Saint Germain (SAM)1:207:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester United (KARNEHSON)2:207:20
 Inter Milan (STALKER) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:307:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY)3:307:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SSC Napoli (GOSAS)3:207:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:308:00
 CSKA Moscow (GARRY) - AC Milan (VAL)1:208:00
 SSC Napoli (GOSAS) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:308:00
 Inter Milan (STALKER) - Manchester United (KARNEHSON)3:308:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Paris Saint Germain (SAM)3:308:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON)3:108:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:009:00
 AC Milan (VAL) - SSC Napoli (GOSAS)2:009:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - CSKA Moscow (GARRY)1:109:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - AC Milan (VAL)2:009:20
 Paris Saint Germain (SAM) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:209:20
 SSC Napoli (GOSAS) - Borussia Dortmund (TEOK)3:309:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:309:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER)1:409:40
 Manchester United (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:309:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester United (KARNEHSON)3:010:00
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)4:110:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Chelsea FC (SAMSON)1:010:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:110:20
 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS)4:310:20
 AC Milan (VAL) - Paris Saint Germain (SAM)2:110:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Borussia Dortmund (TEOK)1:310:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - CSKA Moscow (GARRY)2:110:40
 Manchester United (KARNEHSON) - AC Milan (VAL)2:010:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)2:411:00
 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:211:00
 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:111:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:211:20
 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON)1:211:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000)0:211:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Paris Saint Germain (SAM)4:311:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:011:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester United (KARNEHSON)1:011:40
 Paris Saint Germain (SAM) - SSC Napoli (GOSAS)2:312:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:112:00
 Manchester United (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY)5:412:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:112:20
 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL)0:312:20
 Inter Milan (STALKER) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:212:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:112:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000)1:012:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Inter Milan (STALKER)1:312:40
 AC Milan (VAL) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:012:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Manchester United (KARNEHSON)2:213:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Paris Saint Germain (SAM)3:113:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON)1:313:00
 FC Porto (ALEXX00000) - CSKA Moscow (GARRY)1:313:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:213:20
 Chelsea FC (SAMSON) - SSC Napoli (GOSAS)0:013:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Borussia Dortmund (TEOK)1:313:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:313:40
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)1:113:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER)4:214:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern Munchen (SPYPSY)4:314:00
 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:114:00
 SSC Napoli (GOSAS) - FC Porto (ALEXX00000)5:214:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester United (KARNEHSON)2:114:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Chelsea FC (SAMSON)3:014:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:114:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:014:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Juventus Turin (BEN)1:114:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Liverpool FC (TANTO)2:015:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:115:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Real Madrid (MAVERIK)4:415:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:415:20
 Liverpool FC (TANTO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:315:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:215:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manchester City (SONEVIQUE)3:015:40
 Juventus Turin (BEN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:215:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Glasgow Rangers (DESO)2:215:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:016:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Juventus Turin (BEN)1:016:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:116:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Real Madrid (MAVERIK)5:016:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:316:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Liverpool FC (TANTO)4:016:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:316:40
 Liverpool FC (TANTO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:316:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:216:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:117:00
 Juventus Turin (BEN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:317:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Manchester City (SONEVIQUE)2:017:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)1:117:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Glasgow Rangers (DESO)0:017:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:017:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Liverpool FC (TANTO)2:117:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:017:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:117:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:018:00
 Juventus Turin (BEN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:418:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)3:018:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester City (SONEVIQUE)2:318:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:318:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:118:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Barcelona (KARETSOS4)7:218:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Lokomotiv Moscow (BURTON)5:018:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Glasgow Rangers (DESO)2:518:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:619:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Juventus Turin (BEN)2:019:00
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:219:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)6:219:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:219:20
 Juventus Turin (BEN) - Real Madrid (MAVERIK)1:019:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:119:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:019:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:319:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Manchester City (SONEVIQUE)1:220:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:020:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Glasgow Rangers (DESO)2:320:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:320:20
 Liverpool FC (TANTO) - Juventus Turin (BEN)0:120:20
 Real Madrid (MAVERIK) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:120:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Liverpool FC (TANTO)3:220:40
 Juventus Turin (BEN) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:020:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Real Madrid (MAVERIK)2:020:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:121:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:121:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:021:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Manchester City (SONEVIQUE)2:021:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:121:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:421:20
 Liverpool FC (TANTO) - Glasgow Rangers (DESO)0:321:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN)2:121:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:021:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:122:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Liverpool FC (TANTO)2:022:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:022:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Real Madrid (MAVERIK)3:022:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:222:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:122:20
 Liverpool FC (TANTO) - Manchester City (SONEVIQUE)1:222:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:522:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:222:40
 Juventus Turin (BEN) - FC Barcelona (KARETSOS4)5:123:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:323:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Glasgow Rangers (DESO)0:223:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 GERMANY (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:202:30
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)2:302:30
 BELGIUM (KRAY) - GERMANY (KRAFTVK)1:402:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (UPCAKE22)0:002:42
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:102:54
 Brazil (UPCAKE22) - BELGIUM (KRAY)2:202:54
 BELGIUM (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:103:06
 GERMANY (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)0:003:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - GERMANY (KRAFTVK)3:003:18
 PORTUGAL (MELTOSIK) - BELGIUM (KRAY)2:103:18
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace (ARCHI) - Chelsea FC (DANSEL)1:217:15
 West Ham United (TACOMA) - Wolverhampton Wanderers (ARTA)2:517:30
 Chelsea FC (DANSEL) - Arsenal FC (ALPHA)2:017:45
 Manchester United (FRANKI) - Wolverhampton Wanderers (ARTA)18:00
 Chelsea FC (DANSEL) - West Ham United (TACOMA)1:118:14
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugal (TONY) - Argentina (TEKASHI)3:511:45
 Spain (JACKOB) - Belgium (THUNDER)4:112:14
 Italy (TOTTI) - Argentina (TEKASHI)2:012:14
 Italy (TOTTI) - Germany (FREDDY)6:012:44
 Belgium (THUNDER) - Germany (FREDDY)5:013:15
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)3:006:00
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAFTVK)1:206:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)3:006:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:106:11
 Real Madrid (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)2:006:11
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:106:12
 Liverpool FC (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)2:106:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:106:24
 Liverpool FC (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)2:106:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:106:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)4:106:36
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAFTVK)0:106:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)4:106:36
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAFTVK)0:106:36
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)1:206:47
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:206:47
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)1:206:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:206:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)1:107:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:107:00
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)1:107:00
 Liverpool FC (KRAY) - Real Madrid (KRAFTVK)3:007:12
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:107:12
 Liverpool FC (KRAY) - Real Madrid (KRAFTVK)3:007:12
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)3:107:23
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)0:007:23
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)3:107:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)0:007:24
 Real Madrid (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:207:36
 Liverpool FC (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:407:36
 Real Madrid (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:207:36
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)2:407:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAFTVK)0:007:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)2:407:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Manchester United (UPCAKE22)3:004:00
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - CF Valencia (KRAFTVK)1:104:00
 Manchester United (UPCAKE22) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:104:12
 CF Valencia (KRAFTVK) - FC Porto (KRAY)1:004:12
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:304:24
 FC Porto (KRAY) - Manchester United (UPCAKE22)0:004:24
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - FC Porto (KRAY)2:104:36
 Manchester United (UPCAKE22) - CF Valencia (KRAFTVK)1:104:36
 FC Porto (KRAY) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)1:004:48
 CF Valencia (KRAFTVK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)1:104:48
 CF Valencia (KRAFTVK) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)0:104:59
 Manchester United (UPCAKE22) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)1:204:59
 CF Valencia (KRAFTVK) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)0:105:00
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)2:205:12
 FC Porto (KRAY) - CF Valencia (KRAFTVK)1:205:12
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)3:105:24
 Manchester United (UPCAKE22) - FC Porto (KRAY)1:005:24
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)3:105:24
 FC Porto (KRAY) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:405:35
 CF Valencia (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:305:35
 FC Porto (KRAY) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:405:36
 CF Valencia (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:305:36
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - FC Porto (KRAY)2:105:48
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - CF Valencia (KRAFTVK)3:105:48
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - FC Porto (KRAY)2:105:48
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - CF Valencia (KRAFTVK)3:105:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting (SIMA) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2:013:00
 KAA Gent (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)4:213:10
 Basaksehir (PHANTOM) - Celtic (DIMQAA)0:113:20
 Celtic (DIMQAA) - Sporting (SIMA)3:113:30
 Basaksehir (PHANTOM) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1:213:30
 Celtic (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1:013:39
 Basaksehir (PHANTOM) - KAA Gent (MR.JEY)0:513:40
 Celtic (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1:013:40
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Sporting (SIMA)1:213:50
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - KAA Gent (MR.JEY)2:314:00
 Celtic (DIMQAA) - Basaksehir (PHANTOM)4:014:10
 Sporting (SIMA) - Celtic (DIMQAA)3:114:19
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (PHANTOM)2:314:19
 Sporting (SIMA) - Celtic (DIMQAA)3:114:20
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (PHANTOM)2:314:20
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic (DIMQAA)0:314:30
 KAA Gent (MR.JEY) - Basaksehir (PHANTOM)4:014:30
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic (DIMQAA)0:314:30
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Wolfsburg (WALKER)2:117:00
 Stade Rennais (JENKO) - CF Getafe (QUAVO)0:417:00
 Eintracht Frankfurt (ZO0M) - RCD Espanyol (MISTYEYE)1:217:10
 Stade Rennais (JENKO) - Wolfsburg (WALKER)0:117:10
 Eintracht Frankfurt (ZO0M) - CF Getafe (QUAVO)0:217:19
 Stade Rennais (JENKO) - RCD Espanyol (MISTYEYE)0:417:20
 CF Getafe (QUAVO) - RCD Espanyol (MISTYEYE)2:017:30
 Eintracht Frankfurt (ZO0M) - Stade Rennais (JENKO)0:217:39
 CF Getafe (QUAVO) - Wolfsburg (WALKER)1:117:40
 CF Getafe (QUAVO) - Stade Rennais (JENKO)5:317:50
 Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (JENKO)2:018:00
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Eintracht Frankfurt (ZO0M)2:018:00
 CF Getafe (QUAVO) - Eintracht Frankfurt (ZO0M)5:018:10
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Stade Rennais (JENKO)4:018:10
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - CF Getafe (QUAVO)1:218:20
 Wolfsburg (WALKER) - CF Getafe (QUAVO)0:018:29
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (SIMA) - Arsenal FC (RYUK)3:015:29
 Liverpool FC (MRJEY) - Tottenham Hotspur (REDDEVIL)3:315:30
 Manchester City (SIMA) - Arsenal FC (RYUK)3:015:30
 Liverpool FC (MRJEY) - Arsenal FC (RYUK)3:015:40
 Manchester United (PHANTOM) - Manchester City (SIMA)0:215:40
 Manchester United (PHANTOM) - Tottenham Hotspur (REDDEVIL)0:215:49
 Tottenham Hotspur (REDDEVIL) - Manchester City (SIMA)0:116:00
 Manchester United (PHANTOM) - Arsenal FC (RYUK)2:116:00
 Tottenham Hotspur (REDDEVIL) - Manchester City (SIMA)0:116:00
 Tottenham Hotspur (REDDEVIL) - Arsenal FC (RYUK)2:116:10
 Manchester United (PHANTOM) - Liverpool FC (MRJEY)1:116:10
 Arsenal FC (RYUK) - Manchester City (SIMA)1:416:20
 Tottenham Hotspur (REDDEVIL) - Liverpool FC (MRJEY)0:316:20
 Manchester City (SIMA) - Manchester United (PHANTOM)6:216:30
 Arsenal FC (RYUK) - Liverpool FC (MRJEY)0:416:30
 Manchester City (SIMA) - Manchester United (PHANTOM)6:216:30
 Tottenham Hotspur (REDDEVIL) - Manchester United (PHANTOM)2:016:40
 Manchester City (SIMA) - Tottenham Hotspur (REDDEVIL)0:416:50
 Arsenal FC (RYUK) - Manchester United (PHANTOM)4:116:50
 Liverpool FC (MRJEY) - Manchester United (PHANTOM)2:116:59
 Arsenal FC (RYUK) - Tottenham Hotspur (REDDEVIL)2:216:59
 Liverpool FC (MRJEY) - Manchester United (PHANTOM)2:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stade Rennais (SIMA) - Montpellier (ISHKING11)1:110:30
 Saint Etienne (MR.JEY) - OGC Nice (DIMQAA)1:210:30
 Saint Etienne (MR.JEY) - Montpellier (ISHKING11)1:410:39
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Stade Rennais (SIMA)0:210:39
 Saint Etienne (MR.JEY) - Montpellier (ISHKING11)1:410:40
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - OGC Nice (DIMQAA)0:510:50
 Saint Etienne (MR.JEY) - Stade Rennais (SIMA)0:110:50
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Montpellier (ISHKING11)1:310:59
 OGC Nice (DIMQAA) - Stade Rennais (SIMA)1:110:59
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Montpellier (ISHKING11)1:311:00
 OGC Nice (DIMQAA) - Stade Rennais (SIMA)1:111:00
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Saint Etienne (MR.JEY)2:211:10
 OGC Nice (DIMQAA) - Montpellier (ISHKING11)2:211:10
 Girondins Bordeux (PHANTOM) - Saint Etienne (MR.JEY)2:211:10
 OGC Nice (DIMQAA) - Montpellier (ISHKING11)2:211:10
 OGC Nice (DIMQAA) - Saint Etienne (MR.JEY)3:211:19
 Montpellier (ISHKING11) - Stade Rennais (SIMA)1:111:19
 Montpellier (ISHKING11) - Saint Etienne (MR.JEY)2:211:30
 Stade Rennais (SIMA) - Girondins Bordeux (PHANTOM)4:011:30
 OGC Nice (DIMQAA) - Girondins Bordeux (PHANTOM)1:011:39
 Stade Rennais (SIMA) - OGC Nice (DIMQAA)0:111:50
 Montpellier (ISHKING11) - Girondins Bordeux (PHANTOM)2:111:50
 Stade Rennais (SIMA) - OGC Nice (DIMQAA)0:111:50
 Montpellier (ISHKING11) - Girondins Bordeux (PHANTOM)2:111:50
 Montpellier (ISHKING11) - OGC Nice (DIMQAA)1:412:00
 Saint Etienne (MR.JEY) - Girondins Bordeux (PHANTOM)4:012:00
 Montpellier (ISHKING11) - OGC Nice (DIMQAA)1:412:00
 Lyon (TRANQUIL) - AS Monaco (SPECIALIST)1:619:59
 Losc Lille (KLEXTER) - AS Monaco (SPECIALIST)0:220:10
 Marseille (FLESHKA77) - Paris Saint Gemrain (FRIC)2:120:19
 Losc Lille (KLEXTER) - Lyon (TRANQUIL)0:020:20
 Marseille (FLESHKA77) - Paris Saint Gemrain (FRIC)2:120:20
 Paris Saint Gemrain (FRIC) - Lyon (TRANQUIL)1:120:30
 Marseille (FLESHKA77) - AS Monaco (SPECIALIST)2:220:30
 Marseille (FLESHKA77) - Losc Lille (KLEXTER)2:120:39
 Paris Saint Gemrain (FRIC) - AS Monaco (SPECIALIST)0:520:40
 Marseille (FLESHKA77) - Losc Lille (KLEXTER)2:120:40
 AS Monaco (SPECIALIST) - Lyon (TRANQUIL)2:020:50
 AS Monaco (SPECIALIST) - Losc Lille (KLEXTER)4:021:00
 Lyon (TRANQUIL) - Marseille (FLESHKA77)3:121:00
 Paris Saint Gemrain (FRIC) - Marseille (FLESHKA77)2:321:09
 Lyon (TRANQUIL) - Losc Lille (KLEXTER)1:121:10
 Paris Saint Gemrain (FRIC) - Marseille (FLESHKA77)2:321:10
 Lyon (TRANQUIL) - Paris Saint Gemrain (FRIC)2:221:20
 AS Monaco (SPECIALIST) - Marseille (FLESHKA77)5:021:20
 AS Monaco (SPECIALIST) - Paris Saint Gemrain (FRIC)2:321:30
 Losc Lille (KLEXTER) - Marseille (FLESHKA77)0:221:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schalke 04 (INDRA13_27) - VfL Wolfsburg (SUPERNOVA)1:100:00
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Hertha BSC (THIAGO)2:000:00
 Mainz 05 (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (SUPERNOVA)3:000:10
 Werder Bremen (AVENTON) - Hertha BSC (THIAGO)4:100:10
 Mainz 05 (BAPHOMET) - Werder Bremen (AVENTON)1:600:20
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Hertha BSC (THIAGO)1:100:20
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Werder Bremen (AVENTON)3:400:30
 VfL Wolfsburg (SUPERNOVA) - Hertha BSC (THIAGO)2:100:30
 Borussia Dortmund (JENKO) - FC Bayern Munich (MRPANDA)1:310:59
 RB Leipzig (MISTYEYE) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)1:110:59
 Borussia Dortmund (JENKO) - FC Bayern Munich (MRPANDA)1:311:00
 RB Leipzig (MISTYEYE) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)1:111:00
 Borussia Dortmund (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)2:411:10
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - RB Leipzig (MISTYEYE)1:111:10
 Borussia Dortmund (JENKO) - RB Leipzig (MISTYEYE)1:411:20
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - FC Bayern Munich (MRPANDA)0:311:20
 FC Bayern Munich (MRPANDA) - RB Leipzig (MISTYEYE)1:311:30
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)3:311:30
 FC Bayern Munich (MRPANDA) - RB Leipzig (MISTYEYE)1:311:30
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)3:311:30
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Borussia Dortmund (JENKO)1:311:39
 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Bayer 04 Leverkusen (WALKER)0:111:39
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Borussia Dortmund (JENKO)1:311:40
 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Borussia Dortmund (JENKO)4:411:50
 Bayer 04 Leverkusen (WALKER) - RB Leipzig (MISTYEYE)0:211:50
 Bayer 04 Leverkusen (WALKER) - Borussia Dortmund (JENKO)1:412:00
 RB Leipzig (MISTYEYE) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)1:312:00
 RB Leipzig (MISTYEYE) - Borussia Dortmund (JENKO)3:412:09
 FC Bayern Munich (MRPANDA) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)4:312:10
 Bayer 04 Leverkusen (WALKER) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)2:112:20
 RB Leipzig (MISTYEYE) - FC Bayern Munich (MRPANDA)1:312:20
 Bayer 04 Leverkusen (WALKER) - FC Bayern Munich (MRPANDA)5:312:29
 Borussia Dortmund (JENKO) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)1:112:29
 Bayer 04 Leverkusen (WALKER) - FC Bayern Munich (MRPANDA)5:312:30
 VfL Wolfsburg (BAPHOMET) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)0:023:00
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Werder Bremen (RYUK)1:123:00
 VfL Wolfsburg (BAPHOMET) - Werder Bremen (RYUK)3:023:10
 Hertha BSC (AVENTON) - Schalke 04 (INDRA13_27)3:023:10
 Hertha BSC (AVENTON) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)3:023:20
 VfL Wolfsburg (BAPHOMET) - Schalke 04 (INDRA13_27)2:123:20
 Hertha BSC (AVENTON) - Werder Bremen (RYUK)3:123:30
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Schalke 04 (INDRA13_27)1:023:30
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Werder Bremen (RYUK)2:023:40
 Hertha BSC (AVENTON) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)0:223:40
 Werder Bremen (RYUK) - Schalke 04 (INDRA13_27)0:323:50
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)1:023:50
 Werder Bremen (RYUK) - Schalke 04 (INDRA13_27)0:323:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea FC (SKMGERY) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)2:300:00
 SSC Napoli (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)3:300:00
 SSC Napoli (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)4:000:09
 CF Valencia (RYUK) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)2:000:09
 SSC Napoli (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (DINOTOTLI)4:000:10
 Chelsea FC (SKMGERY) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)4:100:20
 SSC Napoli (FLESHKA77) - CF Valencia (RYUK)3:200:20
 Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)3:100:29
 Chelsea FC (SKMGERY) - CF Valencia (RYUK)3:500:29
 Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - Bayer 04 Leverkusen (FRIC)3:100:30
 Chelsea FC (SKMGERY) - CF Valencia (RYUK)3:500:30
 SL Benfica (BAPHOMET) - Olympiacos Piraeus (INDRA13_27)0:101:30
 Galatasaray (SUPERNOVA) - Olympiacos Piraeus (INDRA13_27)2:001:40
 Galatasaray (SUPERNOVA) - SL Benfica (BAPHOMET)1:101:50
 Paris Saint Germain (APHEX) - FC Barcelona (RYUK)2:001:59
 Liverpool FC (SPECIALIST) - Juventus (MILLER)2:001:59
 Club Brugge (THIAGO) - Olympiacos Piraeus (INDRA13_27)1:202:00
 Paris Saint Germain (APHEX) - FC Barcelona (RYUK)2:002:00
 Lokomotiv Moscow (AVENTON) - Olympiacos Piraeus (INDRA13_27)2:002:10
 Paris Saint Germain (APHEX) - Juventus (MILLER)4:202:10
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Liverpool FC (SPECIALIST)1:102:10
 Paris Saint Germain (APHEX) - Juventus (MILLER)4:202:10
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - FC Barcelona (RYUK)0:102:19
 Paris Saint Germain (APHEX) - Liverpool FC (SPECIALIST)1:402:19
 Olympiacos Piraeus (INDRA13_27) - SL Benfica (BAPHOMET)0:002:20
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - FC Barcelona (RYUK)0:102:20
 Paris Saint Germain (APHEX) - Liverpool FC (SPECIALIST)1:402:20
 Olympiacos Piraeus (INDRA13_27) - Galatasaray (SUPERNOVA)1:102:30
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Juventus (MILLER)1:002:30
 SL Benfica (BAPHOMET) - Galatasaray (SUPERNOVA)3:002:40
 FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Paris Saint Germain (APHEX)1:002:40
 FC Barcelona (RYUK) - Juventus (MILLER)4:002:40
 FC Barcelona (RYUK) - Paris Saint Germain (APHEX)1:102:50
 Olympiacos Piraeus (INDRA13_27) - Club Brugge (THIAGO)2:102:50
 Juventus (MILLER) - Liverpool FC (SPECIALIST)2:302:50
 FC Barcelona (RYUK) - Paris Saint Germain (APHEX)1:102:50
 Juventus (MILLER) - Paris Saint Germain (APHEX)0:503:00
 Liverpool FC (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)1:003:00
 Olympiacos Piraeus (INDRA13_27) - Lokomotiv Moscow (AVENTON)1:203:00
 Liverpool FC (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (APHEX)4:203:09
 FC Barcelona (RYUK) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)0:103:09
 Liverpool FC (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (APHEX)4:203:10
 FC Barcelona (RYUK) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)0:103:10
 Juventus (MILLER) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)1:103:20
 Liverpool FC (SPECIALIST) - FC Barcelona (RYUK)2:203:20
 Juventus (MILLER) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)1:103:20
 Paris Saint Germain (APHEX) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)0:203:29
 Juventus (MILLER) - FC Barcelona (RYUK)3:003:29
 Paris Saint Germain (APHEX) - FC Bayern Munich (TRANQUIL)0:203:30
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - Chelsea FC (SPECIALIST)1:322:59
 CF Valencia (KLEXTER) - SSC Napoli (FRIC)0:422:59
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - Chelsea FC (SPECIALIST)1:323:00
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)0:023:10
 CF Valencia (KLEXTER) - Chelsea FC (SPECIALIST)0:523:10
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)0:023:10
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - SSC Napoli (FRIC)3:323:19
 CF Valencia (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)1:123:20
 SSC Napoli (FRIC) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)0:523:30
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - Chelsea FC (SPECIALIST)2:323:30
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - CF Valencia (KLEXTER)3:223:39
 SSC Napoli (FRIC) - Chelsea FC (SPECIALIST)2:123:40
 Ajax Amsterdam (FLESHKA77) - CF Valencia (KLEXTER)3:223:40
 SSC Napoli (FRIC) - CF Valencia (KLEXTER)1:123:50
 Chelsea FC (SPECIALIST) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)8:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (APHEX) - Real Madrid (RYUK)2:005:00
 FC Sevilla (SPECIALIST) - FC Barcelona (MILLER)1:105:00
 CF Valencia (APHEX) - FC Barcelona (MILLER)0:505:10
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - FC Sevilla (SPECIALIST)0:405:10
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - Real Madrid (RYUK)1:405:20
 CF Valencia (APHEX) - FC Sevilla (SPECIALIST)1:405:20
 Real Madrid (RYUK) - FC Sevilla (SPECIALIST)0:405:30
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - FC Barcelona (MILLER)1:005:30
 Atletico Madrid (TRANQUIL) - CF Valencia (APHEX)0:005:40
 Real Madrid (RYUK) - FC Barcelona (MILLER)0:405:40
 FC Barcelona (MILLER) - FC Sevilla (SPECIALIST)1:205:50
 Real Madrid (RYUK) - CF Valencia (APHEX)0:105:50
 FC Sevilla (SPECIALIST) - Atletico Madrid (TRANQUIL)8:006:00
 FC Barcelona (MILLER) - CF Valencia (APHEX)1:206:00
 FC Sevilla (SPECIALIST) - CF Valencia (APHEX)2:106:10
 Real Madrid (RYUK) - Atletico Madrid (TRANQUIL)0:306:10
 FC Sevilla (SPECIALIST) - Real Madrid (RYUK)3:106:20
 FC Barcelona (MILLER) - Atletico Madrid (TRANQUIL)1:306:20
 CF Valencia (APHEX) - Atletico Madrid (TRANQUIL)1:306:30
 FC Barcelona (MILLER) - Real Madrid (RYUK)1:106:30
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puebla FC - Rayados De Monterrey3:104:00
 Atlas FC - Leon2:204:40
 Cruz Azul - Necaxa2:222:00
 CF Pachuca - CF America2:422:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (KRAFTVK)0:000:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspurs (KRAY)1:100:06
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)1:500:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:100:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)2:200:30
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:100:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)2:100:42
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Manchester City (KRAFTVK)1:000:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspurs (KRAY)0:000:54
 Manchester City (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)3:101:06
 Tottenham Hotspurs (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:101:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAFTVK)0:101:18
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspurs (KRAY)0:201:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)23:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)1:123:30
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester United (MELTOSIK)23:42
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester City (KRAY)2:023:42
 Manchester City (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)23:54
 Manchester United (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:123:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugal (PABLIK) - Belgium (MOONEYCB)4:115:00
 Germany (INQUISITOR) - Brazil (TAKA)1:015:00
 Belgium (MOONEYCB) - Spain (OLLE)0:115:11
 Brazil (TAKA) - Portugal (PABLIK)4:215:11
 Belgium (MOONEYCB) - Spain (OLLE)0:115:12
 Spain (OLLE) - Brazil (TAKA)4:215:24
 Portugal (PABLIK) - Germany (INQUISITOR)1:415:24
 Spain (OLLE) - Brazil (TAKA)4:215:24
 Germany (INQUISITOR) - Spain (OLLE)1:315:36
 Brazil (TAKA) - Belgium (MOONEYCB)4:015:36
 Germany (INQUISITOR) - Spain (OLLE)1:315:36
 Belgium (MOONEYCB) - Germany (INQUISITOR)2:215:47
 Spain (OLLE) - Portugal (PABLIK)0:215:48
 Brazil (TAKA) - Germany (INQUISITOR)1:216:00
 Belgium (MOONEYCB) - Portugal (PABLIK)2:116:00
 Spain (OLLE) - Belgium (MOONEYCB)0:016:12
 Portugal (PABLIK) - Brazil (TAKA)2:116:12
 Germany (INQUISITOR) - Portugal (PABLIK)0:016:23
 Brazil (TAKA) - Spain (OLLE)1:116:24
 Spain (OLLE) - Germany (INQUISITOR)1:016:36
 Belgium (MOONEYCB) - Brazil (TAKA)1:016:36
 Spain (OLLE) - Germany (INQUISITOR)1:016:36
 Germany (INQUISITOR) - Belgium (MOONEYCB)0:116:48
 Portugal (PABLIK) - Spain (OLLE)1:416:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - FC Porto (MOONEYCB)1:117:30
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - CF Valencia (TAKA)3:217:30
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - FC Porto (MOONEYCB)1:117:30
 FC Porto (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)0:117:42
 CF Valencia (TAKA) - Ajax Amsterdam (PABLIK)0:117:42
 Manchester United (OLLE) - CF Valencia (TAKA)1:017:53
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - FC Leverkusen (INQUISITOR)0:117:54
 Manchester United (OLLE) - CF Valencia (TAKA)1:017:54
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE)0:118:06
 CF Valencia (TAKA) - FC Porto (MOONEYCB)0:218:06
 FC Porto (MOONEYCB) - FC Leverkusen (INQUISITOR)2:218:18
 Manchester United (OLLE) - Ajax Amsterdam (PABLIK)1:218:18
 FC Porto (MOONEYCB) - FC Leverkusen (INQUISITOR)2:218:18
 FC Porto (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (PABLIK)2:218:30
 CF Valencia (TAKA) - FC Leverkusen (INQUISITOR)3:118:30
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - CF Valencia (TAKA)1:418:42
 Manchester United (OLLE) - FC Porto (MOONEYCB)3:118:42
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - CF Valencia (TAKA)1:418:42
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (PABLIK)0:018:54
 CF Valencia (TAKA) - Manchester United (OLLE)1:018:54
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (PABLIK)0:018:54
 FC Porto (MOONEYCB) - CF Valencia (TAKA)4:019:05
 Manchester United (OLLE) - FC Leverkusen (INQUISITOR)0:019:06
 FC Porto (MOONEYCB) - CF Valencia (TAKA)4:019:06
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - FC Porto (MOONEYCB)0:019:18
 Ajax Amsterdam (PABLIK) - Manchester United (OLLE)1:119:18
 FC Leverkusen (INQUISITOR) - FC Porto (MOONEYCB)0:019:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (PABLIK) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:019:30
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Manchester City (TAKA)0:119:30
 Manchester City (TAKA) - FC Barcelona (PABLIK)4:319:41
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (OLLE)1:119:42
 Paris Saint Germain (OLLE) - Manchester City (TAKA)4:119:54
 FC Barcelona (PABLIK) - Real Madrid FC (INQUISITOR)0:019:54
 Paris Saint Germain (OLLE) - Manchester City (TAKA)4:119:54
 Manchester City (TAKA) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:420:06
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (OLLE)2:020:06
 Paris Saint Germain (OLLE) - FC Barcelona (PABLIK)0:020:17
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Real Madrid FC (INQUISITOR)0:020:18
 Paris Saint Germain (OLLE) - FC Barcelona (PABLIK)0:020:18
 Manchester City (TAKA) - Real Madrid FC (INQUISITOR)2:120:30
 Liverpool FC (MOONEYCB) - FC Barcelona (PABLIK)1:020:30
 Paris Saint Germain (OLLE) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:020:42
 FC Barcelona (PABLIK) - Manchester City (TAKA)3:320:42
 Paris Saint Germain (OLLE) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:020:42
 Real Madrid (INQUISITOR) - FC Barcelona (PABLIK)1:020:53
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - FC Barcelona (PABLIK)1:020:54
 Manchester City (TAKA) - Paris Saint Germain (OLLE)2:120:54
 Paris Saint Germain (OLLE) - Real Madrid FC (INQUISITOR)3:221:06
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester City (TAKA)0:021:06
 FC Barcelona (PABLIK) - Paris Saint Germain (OLLE)1:021:18
 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:121:18
 Real Madrid (INQUISITOR) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:121:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:210:30
 RB Lepzig (BOMBI1T0) - Bayern Munich (GUSTAVO)2:010:30
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - RB Lepzig (BOMBI1T0)1:310:42
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (JKEY)0:210:42
 RB Lepzig (BOMBI1T0) - Borussia Monchengladbach (KODAK)2:010:54
 Borussia Dortmund (JKEY) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)2:010:54
 Borussia Monchengladbach (KODAK) - Borussia Dortmund (JKEY)2:111:06
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Bayern Munich (GUSTAVO)4:211:06
 Borussia Dortmund (JKEY) - RB Lepzig (BOMBI1T0)1:111:18
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Borussia Monchengladbach (KODAK)1:011:18
 Bayern Munich (GUSTAVO) - RB Lepzig (BOMBI1T0)0:211:30
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (KODAK)1:011:30
 RB Lepzig (BOMBI1T0) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:211:42
 Borussia Dortmund (JKEY) - Bayern Munich (GUSTAVO)3:111:42
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Dortmund (JKEY)2:011:53
 Borussia Monchengladbach (KODAK) - RB Lepzig (BOMBI1T0)1:011:54
 Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN) - Borussia Dortmund (JKEY)2:011:54
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:412:06
 Borussia Dortmund (JKEY) - Borussia Monchengladbach (KODAK)1:112:06
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Bayer 04 Leverkusen (D1PSEN)0:412:06
 RB Lepzig (BOMBI1T0) - Borussia Dortmund (JKEY)0:012:18
 Borussia Monchengladbach (KODAK) - Bayern Munich (GUSTAVO)3:012:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (PABLIK) - Manchester United (MOONEYCB)0:013:00
 Tottenham Hotspur (INQUISITOR) - Arsenal FC (TAKA)0:213:00
 Manchester United (MOONEYCB) - Manchester City0:013:12
 Arsenal FC (TAKA) - Liverpool FC (PABLIK)2:113:12
 Liverpool FC (PABLIK) - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)0:213:23
 Manchester City - Arsenal FC (TAKA)1:313:23
 Liverpool FC (PABLIK) - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)0:213:24
 Manchester City - Arsenal FC (TAKA)1:313:24
 Tottenham Hotspur (INQUISITOR) - Manchester City1:213:36
 Arsenal FC (TAKA) - Manchester United (MOONEYCB)2:213:36
 Tottenham Hotspur (INQUISITOR) - Manchester City1:213:36
 Arsenal FC (TAKA) - Manchester United (MOONEYCB)2:213:36
 Manchester City - Liverpool FC (PABLIK)2:113:48
 Manchester United (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)0:013:48
 Manchester United (MOONEYCB) - Liverpool FC (PABLIK)3:014:00
 Arsenal FC (TAKA) - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)1:114:00
 Manchester City - Manchester United (MOONEYCB)1:014:12
 Liverpool FC (PABLIK) - Arsenal FC (TAKA)1:414:12
 Manchester City - Manchester United (MOONEYCB)1:014:12
 Arsenal FC (TAKA) - Manchester City2:114:24
 Tottenham Hotspur (INQUISITOR) - Liverpool FC (PABLIK)0:014:24
 Arsenal FC (TAKA) - Manchester City2:114:24
 Manchester City - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)0:014:35
 Manchester United (MOONEYCB) - Arsenal FC (TAKA)2:114:35
 Manchester City - Tottenham Hotspur (INQUISITOR)0:014:36
 Manchester United (MOONEYCB) - Arsenal FC (TAKA)2:114:36
 Liverpool FC (PABLIK) - Manchester City1:314:48
 Tottenham Hotspur (INQUISITOR) - Manchester United (MOONEYCB)0:314:48
 Liverpool FC (PABLIK) - Manchester City1:314:48
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 RLB Royal Bears - Frz Forze5:212:34
 Team Ruspro R11 - PWR Pele Warriors0:117:54
 Team Ruspro R11 - Ez1 Ez1d 110:320:25
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Pacific
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayaba - Electric Gaming3:114:00
 UND - Lord of Dragon Esports3:015:15
 Talon - FAR East Society3:016:25
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Gen.g Esports0:101:00
 Evil Geniuses - 100 Thieves1:001:59
 Triumph Gaming - Cloud91:023:30
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Virtus Pro1:016:30
 Ninjas IN Pyjamas - SAW1:017:45
 MAD Lions E.c. - Virtus Pro1:018:44
 Team Vitality - Ninjas IN Pyjamas0:020:00
 MAD Lions E.c. - Team Dignitas1:021:29
CS:GO - DreamHack Masters Spring Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tyloo - Beyond Esports2:013:00
 Vici Gaming - Lucid Dream2:016:30
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajuri - Kova Esports1:218:00
 Team Crazycoco - SJ Gaming2:018:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Budapest Five0:111:50
 Complexity Gaming - Honoris0:113:20
 Nordavind - Complexity Gaming0:217:50
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Very1zgaming - Lynn Vision Gaming0:110:00
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Hard Legion Esports1:219:00
CS:GO - LouvardGame
 NotikumsRezultātsLaiks
 THE Dice - Apologis Esport0:120:00
 Misterya Esport - Epsilon0:122:00
 Clear - Fragbox Gaming0:123:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Overt1:014:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cr4zy - Nemiga19:00
CS:GO - ESL Pro European Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intech Tenerife Titans - Team Heretics0:218:00
 9ine - AGO Gaming0:218:00
 Endpoint - Movistar Riders2:020:54
 Sprout - Elites Esports2:021:00
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Team Secret2:116:59
 Sinners Esports - Nemiga0:220:39
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Movistar Riders - ALTERNATE aTTaX0:116:59
 Team Singularity - Pro1001:019:00
Dota 2 - ESL Dota2 - CIS Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikin.GG - Flytomoon0:216:59
 Hellraisers - Team Liquid1:219:20
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 KHAN - 4 Zoomers2:116:30
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Topf Voll Ott - IVY2:020:15
 Airgerlich - Euronics Gaming1:122:30
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aster.aries - Lgd.int1:106:00
 Fnatic - Lgd.int2:008:45
 Lgd.int - Neon Esports1:114:00
Dota 2 - Oceanic Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flashpoint Gaming - Adio Chula0:211:00
 Sincerely Fury - Sadboys.au2:113:25
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike - Team Unique0:219:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 LGD-Gaming - Invictus Gaming2:013:59
 Vikin.GG - Flytomoon0:217:00
 Hellraisers - Team Liquid1:219:20
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poghosyan Asya - Asoyan Valya2:310:39
 Khlghatyan Rima - Asoyan Valya0:311:20
 Khlghatyan Rima - Harutyunyan Oksanna3:113:20
 Poghosyan Asya - Ghazaryan Seda2:313:39
 Hambardzumyan Mariam - Asoyan Valya1:315:20
 Khlghatyan Rima - Ghazaryan Seda0:315:40
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:116:20
 Galstyan, Marine - Khachatryan Hasmik1:317:19
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:117:39
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:318:40
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery0:320:39
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:222:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine1:322:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava0:309:14
 Zaytseva Viktoriya - Saltanovskaya Margarita3:009:44
 Yaroshenko Tatyana - Saltanovskaya Margarita1:310:15
 Zaytseva Viktoriya - Lesnaya Yaroslava1:310:45
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:111:15
 Saltanovskaya Margarita - Lesnaya Yaroslava3:211:45
 Lesnaya Yaroslava - Yaroshenko Tatyana3:112:15
 Saltanovskaya Margarita - Zaytseva Viktoriya0:312:45
 Saltanovskaya Margarita - Yaroshenko Tatyana0:313:15
 Lesnaya Yaroslava - Zaytseva Viktoriya3:013:44
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana3:214:15
 Lesnaya Yaroslava - Saltanovskaya Margarita3:214:45
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novosad Alina - Efimova Anastasia2:315:30
 Gud Veronik - Stepanovskaya Valeriya0:316:00
 Sozoniuk Yevheniia - Efimova Anastasia3:016:30
 Novosad Alina - Gud Veronik3:117:00
 Sozoniuk Yevheniia - Stepanovskaya Valeriya3:117:30
 Gud Veronik - Efimova Anastasia1:318:00
 Novosad Alina - Stepanovskaya Valeriya0:318:29
 Sozoniuk Yevheniia - Gud Veronik3:019:00
 Stepanovskaya Valeriya - Efimova Anastasia3:119:30
 Sozoniuk Yevheniia - Novosad Alina3:020:00
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:001:20
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:001:20
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik3:201:39
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:001:59
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik3:202:39
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:003:00
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik1:303:20
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh2:304:20
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:004:39
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh0:304:59
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:004:59
 Galoyan Ruben - Avakimyan Davit0:305:19
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham0:305:39
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik3:205:39
 Galoyan Ruben - Grigoryan Erik3:206:20
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik3:206:40
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:106:40
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh0:307:00
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:007:20
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik2:307:20
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad1:307:39
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik0:307:39
 Gaibakyan Ruben - Baghdasaryan Varuzhan1:307:59
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:308:39
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen3:109:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:209:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:010:39
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben3:011:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:312:20
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun2:313:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:114:39
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:015:20
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan2:315:40
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit3:216:20
 Hovanhannistan Melkon - Nikoghosyan Narek3:216:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:017:39
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon0:320:39
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:221:20
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon0:321:40
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek0:323:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grabskiy Andrey - Khorolsky Vitaly3:100:20
 Reva Vadim - Kim Dmitriy1:300:20
 Shapoval Aleksandr - Kalenik Sergey1:300:55
 Sarma Sergey - Kireev Sergey1:100:55
 Chernetskiy Igor - Chilikin Aleksandr2:300:55
 Kireev Sergey - Gaynyuk Vladimir0:301:30
 Chilikin Aleksandr - Reva Vadim3:101:30
 Kalenik Sergey - Grabskiy Andrey2:301:30
 Sarma Sergey - Gusev Vitaliy1:302:04
 Shapoval Aleksandr - Khorolsky Vitaly3:002:04
 Chernetskiy Igor - Kim Dmitriy3:202:05
 Shapoval Aleksandr - Khorolsky Vitaly3:002:05
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir2:302:39
 Shapoval Aleksandr - Grabskiy Andrey2:302:39
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir2:302:40
 Shapoval Aleksandr - Grabskiy Andrey2:302:40
 Chernetskiy Igor - Reva Vadim3:002:40
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly3:103:14
 Kireev Sergey - Gusev Vitaliy1:303:15
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly3:103:15
 Kim Dmitriy - Reva Vadim3:003:49
 Khorolsky Vitaly - Grabskiy Andrey1:303:49
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir2:303:50
 Kim Dmitriy - Reva Vadim3:003:50
 Khorolsky Vitaly - Grabskiy Andrey1:303:50
 Chilikin Aleksandr - Chernetskiy Igor1:304:24
 Kireev Sergey - Sarma Sergey3:104:24
 Kalenik Sergey - Shapoval Aleksandr2:304:25
 Chilikin Aleksandr - Chernetskiy Igor1:304:25
 Kireev Sergey - Sarma Sergey3:104:25
 Gorelov Vladislav - Peretiatko Andrii0:307:59
 Trydukh Igor - Maxim Balakirev3:108:00
 Gorelov Vladislav - Peretiatko Andrii0:308:00
 Obrazkov Oleg - Bonishchuk Taras3:008:30
 Makarenko Roman - Borodachev Aleksander2:308:30
 Gorelov Vladislav - Bonishchuk Taras0:309:00
 Obrazkov Oleg - Peretiatko Andrii3:109:29
 Makarenko Roman - Maxim Balakirev3:109:29
 Kuleshov Nikolay - Boychuk Vladimir0:309:30
 Makarenko Roman - Maxim Balakirev3:109:30
 Obrazkov Oleg - Peretiatko Andrii3:109:30
 Dyakov Vladimir - Boychuk Vladimir3:110:00
 Trydukh Igor - Makarenko Roman1:310:00
 Gorelov Vladislav - Obrazkov Oleg3:010:00
 Trydukh Igor - Makarenko Roman1:310:00
 Gorelov Vladislav - Obrazkov Oleg3:010:00
 Borodachev Aleksander - Maxim Balakirev0:310:30
 Bonishchuk Taras - Peretiatko Andrii0:310:30
 Kuleshov Nikolay - Rafikov Rafael3:210:30
 Dyakov Vladimir - Kuleshov Nikolay2:311:00
 Maxim Balakirev - Trydukh Igor1:311:00
 Peretiatko Andrii - Gorelov Vladislav3:211:00
 Boychuk Vladimir - Rafikov Rafael1:311:30
 Bonishchuk Taras - Obrazkov Oleg3:211:30
 Rafikov Rafael - Dyakov Vladimir3:112:00
 Bonishchuk Taras - Gorelov Vladislav3:012:00
 Boychuk Vladimir - Kuleshov Nikolay3:012:30
 Peretiatko Andrii - Obrazkov Oleg3:112:30
 Maxim Balakirev - Makarenko Roman0:312:30
 Boychuk Vladimir - Dyakov Vladimir2:313:00
 Obrazkov Oleg - Gorelov Vladislav1:313:00
 Makarenko Roman - Trydukh Igor0:313:00
 Rafikov Rafael - Kuleshov Nikolay3:013:30
 Peretiatko Andrii - Bonishchuk Taras3:113:30
 Kuleshov Nikolay - Dyakov Vladimir3:113:59
 Rafikov Rafael - Boychuk Vladimir3:114:30
 Diachenko Viacheslav - Krutko Aleksey0:314:30
 Kanunnikov Ilya - Trofimov Nikita0:314:30
 Rafikov Rafael - Boychuk Vladimir3:114:30
 Kanunnikov Ilya - Trofimov Nikita0:314:30
 Ratushniak Vladislav - Kanunnikov Ilya3:115:00
 Trofimov Nikita - Yolkin Anton3:015:00
 Alistratov Aleksandr - Morgun Gleb3:115:14
 Zholubak Mykhailo - Mosyuk Mikhail2:315:30
 Krutko Aleksey - Yolkin Anton1:315:30
 Pavlyuk Oleg - Kovrikov Andrey0:315:30
 Reutov Mikhail - Sedin Volodymyr3:215:44
 Diachenko Viacheslav - Zholubak Mykhailo3:016:00
 Mosyuk Mikhail - Ratushniak Vladislav3:016:00
 Tsubera Roman - Babenko Pavlo1:316:00
 Alistratov Aleksandr - Sedin Volodymyr3:116:15
 Pavlyuk Oleg - Babenko Pavlo3:016:30
 Zholubak Mykhailo - Krutko Aleksey2:316:30
 Ratushniak Vladislav - Diachenko Viacheslav0:316:30
 Reutov Mikhail - Morgun Gleb3:216:44
 Trofimov Nikita - Mosyuk Mikhail1:317:00
 Yolkin Anton - Kanunnikov Ilya3:217:00
 Tsubera Roman - Kovrikov Andrey3:217:00
 Alistratov Aleksandr - Reutov Mikhail3:217:15
 Mosyuk Mikhail - Yolkin Anton3:017:30
 Pavlyuk Oleg - Tsubera Roman3:117:30
 Krutko Aleksey - Kanunnikov Ilya0:317:30
 Sedin Volodymyr - Morgun Gleb3:117:45
 Diachenko Viacheslav - Trofimov Nikita2:318:00
 Babenko Pavlo - Kovrikov Andrey0:318:00
 Zholubak Mykhailo - Ratushniak Vladislav0:318:00
 Kovrikov Andrey - Pavlyuk Oleg3:218:29
 Trofimov Nikita - Zholubak Mykhailo1:318:30
 Ratushniak Vladislav - Krutko Aleksey1:318:30
 Sedin Volodymyr - Reutov Mikhail0:318:44
 Yolkin Anton - Diachenko Viacheslav3:219:00
 Kanunnikov Ilya - Mosyuk Mikhail3:019:00
 Sedin Volodymyr - Alistratov Aleksandr0:319:15
 Diachenko Viacheslav - Kanunnikov Ilya3:019:30
 Babenko Pavlo - Pavlyuk Oleg2:319:30
 Krutko Aleksey - Mosyuk Mikhail2:319:30
 Morgun Gleb - Reutov Mikhail1:319:44
 Kovrikov Andrey - Tsubera Roman3:220:00
 Zholubak Mykhailo - Yolkin Anton3:020:00
 Ratushniak Vladislav - Trofimov Nikita0:320:00
 Reutov Mikhail - Alistratov Aleksandr1:320:15
 Tsubera Roman - Pavlyuk Oleg3:220:30
 Yolkin Anton - Ratushniak Vladislav3:020:30
 Trofimov Nikita - Krutko Aleksey1:320:30
 Morgun Gleb - Sedin Volodymyr3:020:45
 Kovrikov Andrey - Babenko Pavlo3:121:00
 Kanunnikov Ilya - Zholubak Mykhailo3:221:00
 Mosyuk Mikhail - Diachenko Viacheslav3:021:00
 Sarma Sergey - Berezan Oleg3:122:00
 Chilikin Aleksandr - Gnoevoy Kirill3:022:00
 Ptitsyn Dmitriy - Marchenko Denis3:022:00
 Sarma Sergey - Berezan Oleg3:122:00
 Gusev Vitaliy - Chukanov Marat1:322:35
 Chernetskiy Igor - Naumovich Vladimir1:322:35
 Sarma Sergey - Chukanov Marat2:323:10
 Chilikin Aleksandr - Naumovich Vladimir3:023:10
 Sarma Sergey - Chukanov Marat2:323:10
 Gusev Vitaliy - Berezan Oleg3:223:45
 Kushko Dmitriy - Marchenko Denis1:323:45
 Chernetskiy Igor - Gnoevoy Kirill3:023:45
 Kushko Dmitriy - Marchenko Denis1:323:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reitspies David - Tregler Tomas3:009:00
 Klos Patrik - Seibert Jakub1:309:45
 Gavlas Antonin - Vrablik Jiri3:010:15
 Prokopcovs Dmitrijs - Martinko Tomas3:010:40
 Reitspies David - Seibert Jakub3:111:05
 Klos Patrik - Gavlas Antonin1:311:35
 Prokopcovs Dmitrijs - Tregler Tomas0:311:55
 Vrablik Jiri - Martinko Tomas3:112:20
 Reitspies David - Gavlas Antonin3:212:45
 Prokopcovs Dmitrijs - Seibert Jakub3:113:10
 Tregler Tomas - Martinko Tomas3:113:35
 Klos Patrik - Vrablik Jiri0:314:05
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skhabitsky Sergey - Mrykh Maksym1:308:00
 Kosarev semen - Yevhen Kyi1:308:04
 Tsoi Konstiantyn - Yurenev Oleh0:308:15
 Podolian Andrii - Chernyshov Dmytro0:308:19
 Kolesnykov Valeriy - Kondratenko Vasiliy0:308:30
 Kyilo Vitalii - Bortsov Dmitriy3:008:34
 Semenenko Vadym - Khairov Dmytro0:308:45
 Kochetkov Oleksandr - Petrivskyi Ihor2:308:50
 Aleksandr Gress - Tymchenko Volodymyr3:108:54
 Kovpak Egor - Havryliuk Bohdan1:309:00
 Litvinov Vladislav - Yemelianov Taras3:209:05
 Pechenyuk Valery - Yatsenko Sergey3:209:15
 Kononikhin Volodymyr - Ponomarenko Oleg0:309:20
 Voloshko Valery - Antipov Artem3:009:25
 Skhabitsky Sergey - Kondratenko Vasiliy0:309:29
 Kosarev semen - Bortsov Dmitriy3:209:34
 Tsoi Konstiantyn - Khairov Dmytro2:309:44
 Podolian Andrii - Petrivskyi Ihor3:009:49
 Perepelytsia Serhii - Syvych Viktor3:009:55
 Havryliuk Bohdan - Mrykh Maksym2:310:00
 Yemelianov Taras - Yevhen Kyi1:310:04
 Yatsenko Sergey - Yurenev Oleh3:010:15
 Ponomarenko Oleg - Chernyshov Dmytro1:310:20
 Aleksandr Gress - Antipov Artem3:110:25
 Kolesnykov Valeriy - Kovpak Egor3:110:30
 Kyilo Vitalii - Litvinov Vladislav0:310:35
 Semenenko Vadym - Pechenyuk Valery1:310:44
 Kochetkov Oleksandr - Kononikhin Volodymyr1:310:50
 Syvych Viktor - Tymchenko Volodymyr1:310:55
 Skhabitsky Sergey - Havryliuk Bohdan0:310:59
 Kosarev semen - Yemelianov Taras3:111:04
 Tsoi Konstiantyn - Yatsenko Sergey0:311:15
 Podolian Andrii - Ponomarenko Oleg3:211:19
 Voloshko Valery - Perepelytsia Serhii3:011:25
 Kovpak Egor - Kondratenko Vasiliy3:211:30
 Litvinov Vladislav - Bortsov Dmitriy1:311:34
 Pechenyuk Valery - Khairov Dmytro3:111:45
 Kononikhin Volodymyr - Petrivskyi Ihor0:311:50
 Aleksandr Gress - Syvych Viktor3:211:54
 Kolesnykov Valeriy - Mrykh Maksym0:312:00
 Kyilo Vitalii - Yevhen Kyi0:312:05
 Semenenko Vadym - Yurenev Oleh3:012:14
 Kochetkov Oleksandr - Chernyshov Dmytro0:312:20
 Perepelytsia Serhii - Antipov Artem3:012:25
 Skhabitsky Sergey - Kovpak Egor2:312:30
 Kosarev semen - Litvinov Vladislav3:112:34
 Tsoi Konstiantyn - Pechenyuk Valery3:012:44
 Podolian Andrii - Kononikhin Volodymyr3:012:49
 Voloshko Valery - Tymchenko Volodymyr0:312:55
 Kolesnykov Valeriy - Havryliuk Bohdan0:313:00
 Kyilo Vitalii - Yemelianov Taras3:113:04
 Semenenko Vadym - Yatsenko Sergey3:113:15
 Kochetkov Oleksandr - Ponomarenko Oleg0:313:20
 Aleksandr Gress - Perepelytsia Serhii1:313:25
 Kondratenko Vasiliy - Mrykh Maksym2:313:30
 Bortsov Dmitriy - Yevhen Kyi0:313:35
 Khairov Dmytro - Yurenev Oleh2:313:45
 Petrivskyi Ihor - Chernyshov Dmytro0:313:50
 Voloshko Valery - Syvych Viktor2:313:55
 Skhabitsky Sergey - Kolesnykov Valeriy3:014:00
 Kosarev semen - Kyilo Vitalii2:314:04
 Tsoi Konstiantyn - Semenenko Vadym1:314:15
 Podolian Andrii - Kochetkov Oleksandr3:114:19
 Kovpak Egor - Mrykh Maksym2:314:30
 Litvinov Vladislav - Yevhen Kyi2:314:34
 Pechenyuk Valery - Yurenev Oleh0:314:45
 Kononikhin Volodymyr - Chernyshov Dmytro2:314:50
 Aleksandr Gress - Voloshko Valery3:014:54
 Yemelianov Taras - Bortsov Dmitriy3:215:05
 Yatsenko Sergey - Khairov Dmytro1:315:14
 Ponomarenko Oleg - Petrivskyi Ihor3:115:20
 Perepelytsia Serhii - Tymchenko Volodymyr0:315:25
 Baranovskiy Sergey - Derypaska Roman1:315:34
 Tanchuk Anatolii - Mytsyk Alexander2:315:44
 Zemyancev Sergei - Fedorchenko Andriy0:316:04
 Klymenko Kostiantyn - Melnykov Volodymyr1:316:15
 Khitrov Vitalii - Kryvorotko Yevhen0:316:24
 Masko Yevhen - Malinka Roman2:316:35
 Smyk Vasil - Leonenko Oleksandr0:316:44
 Aliyev Anar - Vadim Ishchuk3:116:50
 Kirsanov Konstantin - Sazhnev Vitalii3:116:55
 Baranovskiy Sergey - Fedorchenko Andriy2:317:04
 Tanchuk Anatolii - Melnykov Volodymyr0:317:15
 Muliukin Yevhen - Zayets Alexey3:117:19
 Kovalchuk Oleksandr - Havrysh Daniil1:317:25
 Malinka Roman - Derypaska Roman3:117:34
 Leonenko Oleksandr - Mytsyk Alexander1:317:45
 Melchenko Andrii - Merzlikin Valery2:317:50
 Zemyancev Sergei - Masko Yevhen2:318:05
 Klymenko Kostiantyn - Smyk Vasil3:118:14
 Aliyev Anar - Zayets Alexey1:318:20
 Havrysh Daniil - Kryvorotko Yevhen3:118:25
 Baranovskiy Sergey - Malinka Roman2:318:34
 Tanchuk Anatolii - Leonenko Oleksandr0:318:45
 Merzlikin Valery - Vadim Ishchuk3:118:49
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr0:318:55
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy2:319:04
 Smyk Vasil - Melnykov Volodymyr0:319:15
 Muliukin Yevhen - Melchenko Andrii3:119:20
 Zemyancev Sergei - Derypaska Roman2:319:35
 Klymenko Kostiantyn - Mytsyk Alexander3:019:44
 Aliyev Anar - Merzlikin Valery0:319:50
 Kovalchuk Oleksandr - Sazhnev Vitalii3:219:55
 Baranovskiy Sergey - Masko Yevhen0:320:04
 Tanchuk Anatolii - Smyk Vasil3:020:15
 Melchenko Andrii - Zayets Alexey2:320:19
 Kirsanov Konstantin - Kryvorotko Yevhen0:320:25
 Zemyancev Sergei - Malinka Roman1:320:34
 Klymenko Kostiantyn - Leonenko Oleksandr3:220:45
 Muliukin Yevhen - Vadim Ishchuk1:320:50
 Fedorchenko Andriy - Derypaska Roman1:321:05
 Melnykov Volodymyr - Mytsyk Alexander3:221:14
 Aliyev Anar - Melchenko Andrii3:021:20
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil2:321:25
 Baranovskiy Sergey - Zemyancev Sergei1:321:34
 Tanchuk Anatolii - Klymenko Kostiantyn3:121:44
 Muliukin Yevhen - Merzlikin Valery1:321:49
 Masko Yevhen - Derypaska Roman22:05
 Smyk Vasil - Mytsyk Alexander0:322:15
 Zayets Alexey - Vadim Ishchuk3:222:20
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy22:35
 Leonenko Oleksandr - Melnykov Volodymyr1:322:45
 Aliyev Anar - Muliukin Yevhen3:122:50
 Melchenko Andrii - Vadim Ishchuk0:323:20
 Havrysh Daniil - Sazhnev Vitalii23:25
 Merzlikin Valery - Zayets Alexey1:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:200:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill1:300:00
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:200:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill1:300:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy0:300:00
 Vladimir Nemashkalo - Sayanov Denis3:200:29
 Kirilenko Andrey - Merkushin Yuriy1:300:29
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin2:301:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy2:301:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill3:001:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy2:301:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin2:301:00
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo3:201:30
 Elistratov Igor - Demic Ying3:101:30
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey1:301:30
 Elistratov Igor - Demic Ying3:101:30
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur2:307:00
 Menshikov Andrey - Kuzmin Sergey2:307:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:007:00
 Menshikov Andrey - Kuzmin Sergey2:307:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:007:00
 Shagarov Oleg - Serebrennikov Alexandr3:007:30
 Rakhmanov Viktor - Pinkovskii Pavel0:307:30
 Ramenskiy Igor - Novikov Ilya0:307:30
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg2:308:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor0:308:00
 Kuzmin Sergey - Ramenskiy Igor3:108:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Safonov0:308:30
 Novikov Ilya - Menshikov Andrey3:108:30
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila0:308:30
 Andreev Danila - Rakhmanov Viktor1:309:00
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg2:309:00
 Menshikov Andrey - Ramenskiy Igor1:309:00
 Pravednov Andrey - Serebrennikov Alexandr3:109:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:109:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Pinkovskii Pavel3:009:30
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:211:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey2:311:00
 Vukolov Andrey - Pashkov Nikolay0:311:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir2:311:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey0:311:30
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir3:011:30
 Vakar Sergey - Gribkov Alexander3:112:00
 Pashkov Nikolay - Igor Tukh3:012:00
 Elistratov Igor - Demic Ying3:012:00
 Yanshaev Alexey - Ivanov Viktor3:212:29
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:312:29
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:212:30
 Klimentev Vladimir - Vukolov Andrey3:112:30
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:312:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander1:313:00
 Vukolov Andrey - Igor Tukh1:313:00
 Abramov Kirill - Demic Ying3:013:00
 Vukolov Andrey - Igor Tukh1:313:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander1:313:00
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir1:313:30
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey2:313:30
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir1:313:30
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:013:30
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey2:313:30
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:013:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey2:315:00
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly3:115:00
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor2:315:00
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly3:115:00
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:315:29
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:29
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:315:30
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei2:315:30
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:30
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:016:00
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo3:016:00
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:116:00
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:016:00
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:116:00
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem3:116:30
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis2:316:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy2:316:30
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii1:316:59
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey2:316:59
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo2:317:00
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey2:317:00
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii1:317:00
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis2:317:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei1:317:30
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:117:30
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis2:317:30
 Ramenskiy Igor - Basmanov Dmitry Evgenievich3:019:00
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel0:319:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:019:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery1:319:30
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur3:219:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery1:319:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:019:30
 Pinkovskii Pavel - Rakhmanov Viktor1:319:59
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey0:320:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:020:30
 Ramenskiy Igor - Kuzmin Sergey3:021:00
 Andreev Danila - Rakhmanov Viktor3:221:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya2:321:30
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery1:321:30
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir1:322:59
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg0:322:59
 Igor Tukh - Pashkov Nikolay1:323:00
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg0:323:00
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:223:30
 Elistratov Igor - Alexander Frolov3:023:30
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Semenets Oleksandr - Ivanchatenko Vladislav3:100:05
 Matviienko Serhii - Anton Myrza2:300:09
 Malashevsky Vladimir - Guchok Andrey1:300:14
 Yehorov Kyrylo - Derevinskiy Dmitriy3:100:35
 Holoborodko Yevhenii - Krivenko Vitalii0:300:40
 Kotov Viktor - Bosak Viktor0:300:44
 Metla Alexey - Semenets Oleksandr2:301:04
 Anton Myrza - Krivenko Vitalii1:301:10
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir0:301:15
 Yehorov Kyrylo - Ivanchatenko Vladislav3:101:35
 Holoborodko Yevhenii - Matviienko Serhii3:101:39
 Kotov Viktor - Guchok Andrey3:101:44
 Semenets Oleksandr - Derevinskiy Dmitriy3:202:05
 Anton Myrza - Krivenko Vitalii2:302:10
 Malashevsky Vladimir - Bosak Viktor0:302:15
 Yehorov Kyrylo - Semenets Oleksandr3:002:34
 Holoborodko Yevhenii - Krivenko Vitalii1:302:40
 Kotov Viktor - Malashevsky Vladimir3:002:45
 Metla Alexey - Ivanchatenko Vladislav3:003:05
 Anton Myrza - Matviienko Serhii3:203:09
 Gavrilyuk Oleg - Guchok Andrey3:203:14
 Yehorov Kyrylo - Metla Alexey3:203:34
 Holoborodko Yevhenii - Anton Myrza0:303:40
 Kotov Viktor - Gavrilyuk Oleg1:303:45
 Ivanchatenko Vladislav - Derevinskiy Dmitriy0:304:04
 Krivenko Vitalii - Matviienko Serhii3:204:09
 Guchok Andrey - Bosak Viktor0:304:15
 Vakulin Artem - Ponomarenko Sergey3:107:50
 Vasylchuk Pavlo - Kuznetsov Ihor2:307:55
 Ivanov Ruslan - Veliev Anton3:108:25
 Buryak Borys - Yanishevskiy Ilya3:008:30
 Illiushchenko Serhii - Belanchik Dmitriy3:108:34
 Pesternykov Denys - Simonchuk David3:208:39
 Kornienko Georgiy - Prakht Igor3:208:45
 Kovalchuk Nazar - Kushnyr Vasiliy1:308:50
 Kovalov Oleksandr - Alekseenko Dmytro1:309:00
 Gerasimov Oleksandr - Obidnyi Oleg3:209:05
 Uchen Mykola - Vadim Paukov3:109:09
 Uchen Mykola - Paukov Vadim3:109:10
 Mosuk Nazar - Berezynskyi Serhii3:209:14
 Pyasta Pavlo - Ivanov Leonid0:309:20
 Verbyany Vasily - May Ivan1:309:25
 Vakulin Artem - Veliev Anton3:209:34
 Vasylchuk Pavlo - Yanishevskiy Ilya3:209:40
 Kazmirchuk Vadim - Belanchik Dmitriy3:009:45
 Baklykov Andrey - Simonchuk David3:009:49
 Akhlamov Sergiy - Prakht Igor3:209:55
 Didukh Viktor - Kushnyr Vasiliy0:310:00
 Alekseenko Dmytro - Ponomarenko Sergey0:310:09
 Obidnyi Oleg - Kuznetsov Ihor1:310:15
 Illiushchenko Serhii - Uchen Mykola3:110:20
 Pesternykov Denys - Mosuk Nazar1:310:24
 Kornienko Georgiy - Pyasta Pavlo3:010:30
 Kovalchuk Nazar - Verbyany Vasily2:310:35
 Ivanov Ruslan - Kovalov Oleksandr3:110:44
 Buryak Borys - Gerasimov Oleksandr3:110:50
 Kazmirchuk Vadim - Paukov Vadim1:310:55
 Kazmirchuk Vadim - Vadim Paukov1:310:55
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:110:59
 Akhlamov Sergiy - Ivanov Leonid1:311:04
 Didukh Viktor - May Ivan1:311:10
 Vakulin Artem - Alekseenko Dmytro2:311:19
 Vasylchuk Pavlo - Obidnyi Oleg3:111:25
 Uchen Mykola - Belanchik Dmitriy3:211:30
 Mosuk Nazar - Simonchuk David3:011:34
 Pyasta Pavlo - Prakht Igor1:311:39
 Verbyany Vasily - Kushnyr Vasiliy2:311:45
 Kovalov Oleksandr - Veliev Anton3:111:54
 Gerasimov Oleksandr - Yanishevskiy Ilya1:312:00
 Kazmirchuk Vadim - Uchen Mykola1:312:05
 Baklykov Andrey - Mosuk Nazar3:112:09
 Akhlamov Sergiy - Pyasta Pavlo1:312:14
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily1:312:20
 Ivanov Ruslan - Ponomarenko Sergey2:312:30
 Buryak Borys - Kuznetsov Ihor1:312:34
 Illiushchenko Serhii - Paukov Vadim3:212:40
 Illiushchenko Serhii - Vadim Paukov3:212:40
 Pesternykov Denys - Berezynskyi Serhii3:012:44
 Kornienko Georgiy - Ivanov Leonid1:312:49
 Kovalchuk Nazar - May Ivan0:312:55
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr3:213:04
 Vasylchuk Pavlo - Gerasimov Oleksandr3:213:09
 Kazmirchuk Vadim - Illiushchenko Serhii3:213:15
 Baklykov Andrey - Pesternykov Denys0:313:20
 Akhlamov Sergiy - Kornienko Georgiy3:013:24
 Didukh Viktor - Kovalchuk Nazar1:313:30
 Ivanov Ruslan - Alekseenko Dmytro3:113:39
 Buryak Borys - Obidnyi Oleg3:213:44
 Paukov Vadim - Belanchik Dmitriy3:013:50
 Berezynskyi Serhii - Simonchuk David1:313:55
 Ivanov Leonid - Prakht Igor1:313:59
 May Ivan - Kushnyr Vasiliy1:314:04
 Veliev Anton - Ponomarenko Sergey0:314:15
 Yanishevskiy Ilya - Kuznetsov Ihor1:114:19
 Vakulin Artem - Ivanov Ruslan1:314:50
 Vasylchuk Pavlo - Buryak Borys0:314:54
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey3:115:25
 Gerasimov Oleksandr - Kuznetsov Ihor1:315:30
 Scherinskiy Andrey - Dzhanibekyan Karen3:115:35
 Vakarash Roman - Presnyakov Mikhail1:315:49
 Alekseenko Dmytro - Veliev Anton0:316:00
 Obidnyi Oleg - Yanishevskiy Ilya0:316:04
 Udod Illia - Molochko Aleksey0:316:10
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:016:15
 Zenyuk Andrey - Ivasiv Volodymyr3:116:24
 Nikolenko Maxim - Boiko Serhii1:316:35
 Tsybulin Sergey - Tkachenko Oleksandr0:316:40
 Samaray Maksym - Dzhanibekyan Karen3:116:45
 Nechyporuk Vadym - Yunchyk Valentyn3:016:50
 Piskorskyu Igor - Presnyakov Mikhail2:317:00
 Shcherbak Denys - Boiko Serhii1:317:10
 Nikolenko Maxim - Tsybulin Sergey3:017:15
 Scherinskiy Andrey - Udod Illia3:017:20
 Vahta Dmitriy - Kotik Andrey2:317:25
 Vakarash Roman - Zenyuk Andrey1:317:34
 Shcherbak Denys - Tkachenko Oleksandr0:317:45
 Tsybulin Sergey - Boiko Serhii3:117:50
 Samaray Maksym - Molochko Aleksey2:317:55
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym1:318:00
 Piskorskyu Igor - Ivasiv Volodymyr0:318:09
 Shcherbak Denys - Tsybulin Sergey3:218:20
 Nikolenko Maxim - Tkachenko Oleksandr0:318:25
 Udod Illia - Dzhanibekyan Karen0:318:30
 Vahta Dmitriy - Yunchyk Valentyn2:318:34
 Zenyuk Andrey - Presnyakov Mikhail3:118:44
 Shcherbak Denys - Nikolenko Maxim2:318:55
 Tkachenko Oleksandr - Boiko Serhii3:219:00
 Samaray Maksym - Udod Illia19:05
 Scherinskiy Andrey - Molochko Aleksey2:319:05
 Nechyporuk Vadym - Kotik Andrey1:319:09
 Piskorskyu Igor - Zenyuk Andrey0:319:20
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey1:319:40
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym2:319:45
 Vakarash Roman - Ivasiv Volodymyr1:319:55
 Tytyunnik Oleksii - Kramarenko Aleksandr3:020:05
 Komar Vadim - Volokhov Vladislav3:120:10
 Molochko Aleksey - Dzhanibekyan Karen3:020:15
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn3:020:19
 Piskorskyu Igor - Vakarash Roman3:120:30
 Yarovoi Oleksandr - Kramarenko Aleksandr3:120:40
 Tytyunnik Oleksii - Komar Vadim2:320:45
 Vahta Dmitriy - Gritsienko Nazar3:220:54
 Ivasiv Volodymyr - Presnyakov Mikhail1:321:05
 Yarovoi Oleksandr - Volokhov Vladislav3:021:15
 Komar Vadim - Kramarenko Aleksandr3:121:20
 Yunchyk Valentyn - Kotik Andrey3:221:30
 Yarovoi Oleksandr - Komar Vadim1:321:50
 Tytyunnik Oleksii - Volokhov Vladislav1:321:55
 Yarovoi Oleksandr - Tytyunnik Oleksii0:322:25
 Volokhov Vladislav - Kramarenko Aleksandr3:122:30
 Yehorov Kyrylo - Ivanchatenko Vladislav3:123:35
 Vacak Viacheslav - Illiushchenko Serhii3:123:40
 Khvysiuk Andrii - Trachuk Viktor3:023:45
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes13:30
 Foxes - Panthers15:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Eurasia0:310:00
 Ural City - Red Fox3:012:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Elevation - Academy1:306:00
 Military - Ural Raiders3:108:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enerdzhi - Uragan Pro2:310:15
 Legion - Plamya Pro1:312:14
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tonijs O Šī - Batlers Larrijs5:500:00
 Oshea John - Tērnere Laura6:000:35
 Oshea John - Batlers Larrijs6:401:05
 Tērnere Laura - Tonijs O Šī0:601:35
 Veenstra Richard - Paul Hogan1:022:59
 Farlama Lorraine - Kamerons Deivids2:623:30
PDC Home Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jose De Sousa - Aspinalls Nathans0:100:09
 Džonnijs Klejtons - Skots Veitss1:021:29
 Makss Hops - Wilkinson Carl1:022:04
 Skots Veitss - Wilkinson Carl6:022:35
 Džonnijs Klejtons - Makss Hops6:322:50
 Makss Hops - Skots Veitss1:623:25
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endijs Dženkinss - Kay Keelan0:112:29
 Koļtsovs Boriss - Endijs Dženkinss4:512:55
 Kay Keelan - Koļtsovs Boriss1:513:20
 Mičels Skots - Endijs Dženkinss0:113:44
 Askew Jason - Kay Keelan3:514:10
 Marks Vebsters - Koļtsovs Boriss0:114:34
 Endijs Dženkinss - Askew Jason0:115:00
 Kay Keelan - Marks Vebsters2:515:40
 Koļtsovs Boriss - Mičels Skots0:116:04
 Marks Vebsters - Endijs Dženkinss5:116:30
 Mičels Skots - Kay Keelan5:016:55
 Askew Jason - Koļtsovs Boriss1:017:19
 Mičels Skots - Marks Vebsters5:117:45
 Askew Jason - Mičels Skots1:018:09
 Marks Vebsters - Askew Jason0:118:34
Badmintons
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S2:109:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:011:20
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:112:10
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:212:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:013:40
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:014:20
Teniss
Smash Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tsvetkov Konstantin - Gest Yan1:211:30
 Raitsov Vadim - Lavrentiev Ruslan0:213:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Branstine Karsona - Montez Pamela2:000:50
 Fanning Emily - Elija Džennifera0:215:00
 Khazaniuka Deniza - Lepčenko Varvara1:215:00
 Fanning Emily - Elī Dženifera0:215:00
 Parksa Alisia - Meličara Nikola2:016:24
 Ksu Šilina - Udvardi Panna2:016:59
 Lepčenko Varvara - Fanning Emily1:218:20
 Elī Dženifera - Khazaniuka Deniza1:218:29
 Elija Džennifera - Khazaniuka Deniza1:218:30
 Montez Pamela - Whittle Sophia1:219:15
 Ksu Šilina - Parksa Alisia1:220:19
 Udvardi Panna - Meličara Nikola0:220:34
 Guillermo Lorraine M - Šibahara Ena1:220:54
 Montez Pamela - Guillermo Lorraine M2:023:19
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortlip Joshua - Chappell Nick2:000:34
 Kings Evans - Arkonada Džordi0:216:00
 Lorenci Paolo - Mihaels Redlickis2:017:19
 Redlicki Martins - Chappell Nick0:219:00
 Hohmann Ronald - Mejia Nikolass2:119:24
 Sarkisjans Aleksandrs - Ortlip Joshua2:120:35
 Zverevs Miša - Popko Dmitrijs2:121:29
 Zverevs Miša - Dmitrijs Popko2:121:30
 Braimers Geidžs - Sarmiento Reimonds0:222:30
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lu Klaire - Vandervēge Koko2:004:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džonsons Stīvs - Eskobedo Ernesto2:001:59
 Sangrēns Tenijs - Torpegārds Mikaels2:119:00
 Roberto Sids - Blanšs Ulisess2:021:00
 Makdonalds Makenzijs - Fretendželo Bjorns1:222:59
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Erler - Neumayer Lukas2:010:00
 Ofners Sebastians - Noikrists Maksimilians0:212:00
 Novaks Deniss - Tristan-Samuels Veissborns1:213:20
 Novaks Deniss - Veissborns Tristians-Samuels1:213:20
 Tīms Dominiks - Melcers Jurgens2:016:59
 Thiem Moritz - Osvalds Filips0:218:29
 Picčers Dāvids - Hampels Lenijs2:019:59
Exhibition Games - Marbello kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zielinskis Jans - Terčinskis Mateušs2:110:00
 Michalski Daniel - Kolasinski Filip0:212:09
 Rajski Maciej - Dembeks Mičals2:114:15
 Michalski Daniel - Zielinskis Jans1:216:30
 Rajski Maciej - Terčinskis Mateušs2:118:14
 Dembeks Mičals - Kolasinski Filip2:120:15
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orhon Sinan - Murillo Sebastian0:200:29
 Murillo Sebastian - Schachter Noah0:201:55
 Metz David - Bollipalli Rithvik Choudary0:215:00
 Bernard John - Metz David2:016:09
 Harper Cleeve - Bollipalli Rithvik Choudary2:016:59
 Metz David - Harper Cleeve0:217:54
 Bollipalli Rithvik Choudary - Bernard John0:218:49
 Harper Cleeve - Bernard John2:119:50
 Murillo Sebastian - Cerretani Jamie0:221:34
 Cerretani Jamie - Bradford Carter2:022:30
 Orhon Sinan - Murillo Sebastian0:223:39
Spring Tour(3rd set in super tie-break format)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bezrukov Ivan - Lutkovskii Roman1:210:30
 Lutkovskii Sviatoslav - Hurtov Daniil1:212:00
 Lutkovskii Radimir - Maksims Makrousovs2:014:30
Russia Daily Challenge Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laska Annei - Firsin Grigorii2:003:00
Russia Daily Pro Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filippovich Vladimir - Malakhovich Mikhail2:010:00
 Skindzer Zhan - Basalygo Timofey2:017:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manolov Stanislav - Simov Tihomir0:210:00
 Ganchev Ivko - Sevov Rumen0:211:30
 Bonev Mitko - Zhelev Plamen1:213:00
 Lyubomir Shketrov - Kolev Martin2:014:30
 Yordanov Yordan - Mirchev Rumen0:216:00
 Mladenov Adrian - Todorov Dimitr2:017:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voiny Suomi - Gladiator4:906:49
 Goryachiye - Besheniye Psy7:307:50
 Gladiator - Goryachiye5:409:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant5:611:50
 Krasnyye Krylia - Stalker7:912:49
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia6:313:50
 Stalker - Ershistyye Tigry6:614:50
 Ledovyy Desant - Stalker4:815:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry5:716:50
 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery5:417:50
 Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri3:418:49
 Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi4:221:49
 Zolotye Drakony - Chernye Grifony0:622:50
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dragon Oil - Burgut91:5816:00