jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Sestdiena, 20. Jūn. 2020. gada
Futbols
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Gjilani - Vushtrria3:018:00
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 B36 Torshavn II - Vikingur Gota II2:115:00
 AB Argir II - Tofta Itrottarfelag B682:516:30
 FC Hoyvik - HB Torshavn II1:219:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simba SC - Mwadui FC3:016:00
 Coastal Union - Mtibwa Sugar0:016:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Mosaset AL Bireh0:217:00
 Shabab AL Khaleel - Jabal EL Mokaber3:020:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Septemvri Sofia - PFK Hebar Pazardjik1:110:59
 Benesov - SK Slavia Praha B1:010:59
 FC Kurim - SK Lisen B3:210:59
 Trutnov - FC Hradec Kralove B2:211:30
 1 HFK Olomouc - TV Novy Jicin5:011:30
 Tatran Vsechovice - TJ Valasske Mezirici6:311:30
 Bohemians Praha 1905 B - FC Pisek2:112:00
 Kladno - FK Teplice B2:312:00
 Bohemians Praha 1905 B - FC Pisek2:112:00
 Kladno - FK Teplice B2:312:00
 MFK Kosice - Kazincbarcika1:013:00
 FC Viktoria Plzen B - Mas Taborsko2:315:00
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Arsenal - Bokelj2:219:00
 FK Ibar Rozaje - FK Drezga19:00
 FK Jezero - Mornar Bar3:219:00
 FK Otrant Ulcinj - Lovcen3:219:00
 FK Jedinstvo - FK Decic Tuzi2:319:00
Sievietes - Horvātija - Pirmā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktorija - ZNK Dinamo0:1113:00
Sievietes - Polija - Puchar Polski
 NotikumsRezultātsLaiks
 Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz3:013:00
 Gornik Leczna - UKS SMS LODZ3:016:00
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 WFC Dnepr-Mogilev - WFC Brcor1:015:00
 WFC Bobruichanka - Zorka-Bdu2:417:00
Sievietes - Klubu Draudzības spēles (Mačs var ilgt mazāk kā 90 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roa - Kolbotn1:213:00
 Lyn - Trondheims-Orn0:214:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 B.93 - HB Koege Pigefodbold0:215:00
 Aalborg BK - Odense Q4:215:00
 Farum BK - FC Thy - Thistedq1:015:00
 Kolding BK - Fortuna Hjorring0:115:00
 Farum BK - FC Thy - Thistedq1:015:00
 Brondby - VSK Aarhus4:115:00
 B.93 - HB Koege Pigefodbold0:215:00
 Aalborg BK - Odense Q4:215:00
 Brondby - VSK Aarhus4:115:00
Sievietes - Igaunija - Meistriliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Tallinn Kalev - FC Lootos Polva6:113:59
 Flora Tallinn - Saku Sporting5:216:00
 Nomme Kalju - Tammeka Tartu0:218:00
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thor KA - IBV Vestmannaeyjar4:018:30
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navbahor Namangan - Buxoro2:017:00
 Lok. Taškenta - Sogdiyona Jizzax1:217:00
 Olmaliq - Surkhon Termez1:018:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shirak - Ararat-Armenia1:016:30
 Artsakh - FC Lori Vanadzor2:116:30
 Shirak - Ararat-Armenia1:016:30
 Artsakh - FC Lori Vanadzor2:116:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bylis Ballsh - Skenderbeu1:018:00
 Laci - Kukesi2:018:00
Dienvidkoreja - K3 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimhae City - Chuncheon FC4:213:00
 Daejeon Korail - Mokpo City2:213:00
 Incheon Korail - Mokpo City2:213:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons2:013:00
 Chungnam Asan FC - Jeju United0:213:00
 Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons2:013:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seongnam FC - Sangju Sangmu0:113:00
 FC Seoul - Ulsan Hyundai Horang-i0:213:00
 Pohang Steelers - Gangwon2:013:00
 FC Seoul - Ulsan Hyundai Horang-i0:213:00
 Seongnam FC - Sangju Sangmu0:113:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Habitfarm Javor - Indija5:015:29
 Cukaricki - FK Macva Sabac3:117:30
 Crvena Zvezda - Novi Sad2:120:15
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Bravo - Mura 051:019:00
 Celje - Tabor Sezana1:121:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - Osijek0:119:55
 HNK Gorica - Dinamo Zagreb0:022:04
 NK Varazdin - Istra 19613:022:04
 HNK Gorica - Dinamo Zagreb0:022:05
 NK Varazdin - Istra 19613:022:05
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botosani FC - CFR Cluj0:220:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesd-Zsory - Videoton2:117:54
 Puskas Akademia - Paksi SE3:119:59
 Puskas Academia - Paksi SE3:120:00
 Ferencvaros - Ujpest FC1:022:04
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stalowa Wola - KS Legionovia Legionowo2:018:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miedz Legnica - Nieciecza0:113:39
 Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz0:116:09
 GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec1:318:40
 RKS Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice3:118:40
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - Arka Gdynia0:016:00
 Piast Gliwice - Lech Poznan0:218:29
 Rakow Czestochowa - Wisla Krakow3:121:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - Levski Sofia3:316:15
 Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia0:118:44
 Botev Plovdiv - Botev Vratsa3:221:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ironi Kiryat Shmona0:019:44
 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa0:120:30
 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv0:221:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - OFI Crete3:120:30
 AEK Athens - Aris Thessaloniki2:221:29
Slovākija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poprad - Banska Bystrica0:718:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Nitra - FK Senica2:018:00
 Zilina - Slovan Bratislava2:319:00
 Zlate Moravce - Trencin2:321:00
Baltkrievija - ALF Championship, Basic League(2x35min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Artstars - Kryly Radzimy 21:219:15
 BY Torpedo 2 - Avtozak2:020:15
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Osipovichi - FK Bumprom2:013:00
 FC Dinamo Brest - FC Molodechno Dussh42:213:59
 Ivatsevichi - FC Chaika Zelva8:013:59
 FC Dinamo Brest - FC Molodechno Dussh42:214:00
 Ivatsevichi - FC Chaika Zelva8:014:00
 FK Kronon Stolbtsy - FC Bgu Minsk3:316:00
 Smiavtotrans - FK Polock 20194:016:00
 FK Kronon Stolbtsy - FC Bgu Minsk0:116:00
 Smiavtotrans - FK Polock 20194:016:00
 Baranovichi - Dyush-3 Stenles Pinsk1:117:00
 Victoria Maryina Gorka - FC Gorki2:017:00
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belshina Bobrujsk (Rez.) - Bate Borisov (Res)0:213:00
 Belshina Bobrujsk (Rez.) - BATE Borisov0:213:00
 Shakhtyor Soligorsk (Res.) - FC Ruh Brest(Rez.)4:013:59
 FC Vitebsk (Res.) - FC Minsk1:413:59
 Shakhtyor Soligorsk (Res.) - FC Ruh Brest(Rez.)4:014:00
 FC Vitebsk (Res.) - FC Minsk (Rez.)1:414:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Isloch - Torpedo-BELAZ2:216:00
 FC Dinamo Brest - FC Gorodeya3:118:00
 FC Brest - FC Gorodeya3:118:00
 Dinamo Minsk - FC Zvezda-Bgu Minsk0:019:59
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JK Sillamaae Kalev - Tartu JK Tammeka III3:113:00
 Tallinna FC Flora U19 - Parnu JK Poseidon Nirvaana5:013:00
Igaunija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Elva - Flora Tallinn2:413:00
 Narva Trans - JK Tallinna Kalev4:119:00
Islande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haukar - Fjardabyggd2:116:00
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augnablik - UMF Einherji2:217:00
Islande - 2. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dalvik Reynir - Throttur V1:116:00
 Haukar - Fjardabyggd2:116:00
 Njarovik - Volsungur3:117:00
 Vidir - Kordrengir0:317:00
 IR Reykjavik - KF Fjallabyggdar1:019:00
Islande - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram Reykjavik - Leiknir Faskruosfiroi3:016:00
 Vikingur Olafsvik - IF Vestri2:017:00
 IB Vestmannaeyja - IF Magni2:017:00
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KA Akureyi - Vikingur Reykjavik0:016:30
 Grotta - Valur Reykjavik0:318:44
 KR Reykjavik - HK Kopavogs0:321:00
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Hegelmann Litauen Kaunas - FK Minija3:013:59
 DFK Dainava Alytus - Riteriai B2:116:00
Lietuva - II Lyga Vakaru Zona
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Babrungas Plunge - FC Dziugas B2:110:59
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utenis Utena - Atlantas1:115:00
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banga Gargzdai - FK Kauno Zalgiris1:116:59
 FK Suduva Marijampole - Zalgiris1:119:00
Ukraina - Zaporizhya Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melitopolskaya Chereshnya - Portovik Mariupol2:016:00
Ukraina - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolos Pustovarivka - Yunior Makariv2:018:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk - Olexandria3:219:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Bursaspor1:017:30
 Erzurum BB - Eskisehirspor1:019:59
 Balikesirspor - Menemen Belediyespor0:119:59
 Erzurum BB - Eskisehirspor1:020:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kayserispor - Genclerbirligi2:018:29
 Yeni Malatyaspor - Goztepe2:121:00
 Denizlispor - Besiktas1:521:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Ekaterinburg - Rubin Kazan1:213:59
 Arsenal Tula - Spartak Moscow2:316:30
 CSKA Moscow - Zenit St Petersburg0:419:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano3:318:00
 Zaragoza - Almeria0:220:30
 Las Palmas - Lugo1:020:30
 Zaragoza - Almeria0:220:30
 Las Palmas - Lugo1:020:30
 Malaga - Extremadura1:122:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espanyol - Levante1:315:00
 Athletic Bilbao - Real Betis1:018:00
 Getafe - Eibar1:120:30
 Atletico Madrid - Valladolid1:022:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjondalen - Sarpsborg 081:019:00
 Mjondalen - Sparta Sarpsborg1:019:00
 Molde - Rosenborg1:021:29
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Ventspils - Tukums-20003:016:00
 FK Jelgava - BFC Daugavpils1:018:00
 Valmiera - RFS0:419:59
 Valmiera - Rīgas Futbola Skola0:420:00
Dānija - 2nd Division Championship Group
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akademisk Boldklub Gladsaxe - Frem Copenhagen2:216:00
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hillerod Fodbold - Dalum1:115:00
 Holbaek - Vejgaard3:215:00
 Middelfart - Vanlose2:416:00
 VSK Arhus - FA 20000:116:00
 Ringkobing - B93 Kobenhavn1:516:00
 Thisted FC - Bronshoj2:016:00
 Naesby - Slagelse BI1:216:00
 Brabrand - Avarta3:216:00
 FC Sydvest - Skovshoved IF0:216:00
 Aarhus Fremad - FC Helsingor1:016:00
 Jammerbught FC - HIK1:116:00
 Akademisk Boldklub Gladsaxe - Frem Copenhagen2:216:00
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fremad Amage - Skive0:016:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Horsens - Randers Freja0:013:59
 AC Horsens - Randers0:014:00
 Aalborg - Nordsjelland0:419:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Stade LS Ouchy - Chiasso2:119:15
 Kriens - Schaffhausen3:021:29
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neuchatel Xamax FC - Thun2:119:15
 Sion - St. Gallen1:221:29
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Prague - Slovan Liberec4:118:29
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti Nad Labem - SK Lisen0:018:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - Opava3:116:30
 Pribram - Sigma Olomouc2:016:30
 Teplice - Karvina4:116:30
 Zlin - Opava3:116:30
 Marila Pribram - Sigma Olomouc2:016:30
 Sparta Prague - Slovan Liberec4:118:30
 Banik Ostrava - Slavia Praha1:321:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cosenza - Virtus Entella2:119:00
 Salernitana - Pisa1:119:00
 Delfino Pescara 1936 - Juve Stabia3:119:00
 Crotone - Chievo1:119:00
 Livorno - Cittadella0:219:00
 Trapani - Frosinone0:019:00
 Livorno - Cittadella0:219:00
 Crotone - Chievo1:119:00
 Salernitana - Pisa1:119:00
 Cosenza - Entella2:119:00
 Delfino Pescara 1936 - Juve Stabia3:119:00
 Trapani - Frosinone0:019:00
 Pordenone - Venezia0:021:29
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torino - Parma1:120:30
 Hellas Verona - Cagliari2:122:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waldhof Mannheim - Sonnenhof Grossaspach3:215:00
 1. FC Magdeburg - Bayern Munchen II2:215:00
 FC Magdeburg - Bayern Munchen II2:215:00
 Kaiserslautern - Uerdingen4:015:00
 Duisburg - Hansa Rostock0:015:00
 Eintracht Braunschweig - Preussen Munster1:015:00
 Carl Zeiss Jena - Viktoria Koln2:315:00
 Eintracht Braunschweig - Preussen Munster1:015:00
 Carl Zeiss Jena - Viktoria Koln2:315:00
 Waldhof Mannheim - SG Sonnenhof3:215:00
 Kaiserslautern - Uerdingen4:015:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RB Leipzig - Borussia Dortmund0:216:30
 FSV Mainz 05 - Werder Bremen3:116:30
 Hertha Berlin - Bayer Leverkusen2:016:30
 Dusseldorf Fortuna - Augsburg1:116:30
 RB Leipzig - Borussia Dortmund0:216:30
 1. FC Koln - Eintracht Frankfurt1:116:30
 Bayern Munich - Freiburg3:116:30
 1. FC Koln - Eintracht Frankfurt1:116:30
 Hertha Berlin - Bayer Leverkusen2:016:30
 Dusseldorf Fortuna - Augsburg1:116:30
 Paderborn - Borussia Monchengladbach1:316:30
 Schalke 04 - Wolfsburg1:416:30
 Paderborn - Borussia Monchengladbach1:316:30
 Bayern Munich - Freiburg3:116:30
 Hoffenheim - FC Union Berlin4:016:30
 Schalke 04 - Wolfsburg1:416:30
 Hoffenheim - FC Union Berlin4:016:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blau-Weis Linz - FC Juniors OO2:221:25
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wattens - Austria Vienna1:218:00
 Mattersburg - SKN St.Polten2:018:00
 Altach - Admira Wacker1:118:00
 Mattersburg - SKN St.Polten2:018:00
 Wattens - Austria Vienna1:218:00
 Altach - Admira Wacker1:118:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Middlesbrough - Swansea City0:314:30
 Fulham FC - Brentford0:214:30
 Middlesbrough - Swansea City0:314:30
 Fulham FC - Brentford0:214:30
 Millwall - Derby County2:315:00
 Luton Town - Preston NE1:116:59
 Blackburn Rovers - Bristol City3:116:59
 Huddersfield - Wigan Athletic0:216:59
 Queens Park Rangers - Barnsley0:116:59
 Hull City - Charlton Athletic0:116:59
 Sheffield Wednesday - Nottingham Forest1:116:59
 Reading - Stoke City1:116:59
 West Bromwich - Birmingham City0:016:59
 Huddersfield - Wigan Athletic0:217:00
 Luton Town - Preston NE1:117:00
 West Bromwich - Birmingham City0:017:00
 Hull City - Charlton Athletic0:117:00
 Queens Park Rangers - Barnsley0:117:00
 Sheffield Wednesday - Nottingham Forest1:117:00
 Reading - Stoke City1:117:00
 Blackburn Rovers - Bristol City3:117:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Watford - Leicester City1:114:30
 Brighton & Hove Albion - Arsenal FC2:116:59
 West Ham United - Wolverhampton Wanderers0:219:30
 Bournemouth - Crystal Palace0:221:44
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyrat - Binagar Asgabat65:7413:00
 Dragon Oil - Gurlushikchi78:5715:00
Sievietes - Taivāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taiwan Power - Chungwa Telecom67:7112:00
 Taiyuan - Cathay Life62:8213:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanjing Tongxi Monkey King - Zhejiang Guangsha Lions95:11206:00
 Jiangsu Dragons - Shenzhen Leopards105:9807:30
 Qingdao Eagles - Xinjiang Tigers99:11310:30
 Guandong Southern Tigers - Shanxi Loongs105:8211:30
 Beijing Ducks - Liaoning Flying Leopards91:8214:34
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Road Warriors - Galaxy Armour79:8704:00
 Flames - Lions100:7809:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EWE Baskets Oldenburg - Brose Baskets89:7517:30
 Alba Berlin - BG Gottingen88:8521:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - Real Madrid87:8316:30
 River Andorra - Gran Canaria88:10419:30
 Valencia BC - CAI Zaragoza89:7122:30
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laszczyk Kamil - Gudel Piotr1:019:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 25:1108:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys1:1113:35
 Fubon Guardians - Uni-President Lions4:1313:35
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys1:1113:35
 Fubon Guardians - Uni-President Lions4:1313:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KIA Tigers - Samsung Lions6:310:59
 LG Twins - Doosan Bears2:810:59
 Nexen Heroes - SK Wyverns9:310:59
 KT Wiz - Lotte Giants0:810:59
 NC Dinos - Hanwha Eagles3:410:59
 KIA Tigers - Samsung Lions6:311:00
 LG Twins - Doosan Bears2:811:00
 Nexen Heroes - SK Wyverns9:311:00
 KT Wiz - Lotte Giants0:811:00
 NC Dinos - Hanwha Eagles3:411:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orix Buffaloes - Rakuten Golden Eagles1:207:59
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers11:107:59
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines2:307:59
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters1:207:59
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons6:207:59
 Orix Buffaloes - Rakuten Golden Eagles1:108:00
 Yokohama Bay Stars - Hiroshima Carp5:1008:00
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers11:108:00
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines2:308:00
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons6:208:00
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters1:208:00
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiefs - Blues12:2410:04
Rugby Union - Krievijas Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krasnyj Jar - Slava CSP10:1309:00
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gold Coast Titans - St.George Illawarra8:2007:59
 Wests Tigers - North Queensland Cowboys36:2010:30
 Sydney Roosters - Parramatta Eels24:1012:34
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 North Melbourne Kangaroos - Sydney Swans60:7106:44
 Collingwood Magpies - St Kilda Saints81:3709:34
 Geelong Cats - Carlton Blues77:7912:40
 Brisbane Lions - West Coast Eagles74:4412:40
E-Sports
NBA2K - NBA2K Tip Off
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raptors Uprising GC - Gen.g Tigers70:6601:59
 Kings Guard Gaming - Jazz Gaming66:6201:59
 Raptors Uprising GC - Gen.g Tigers70:6602:00
 Kings Guard Gaming - Jazz Gaming66:6202:00
 Raptors Uprising GC - Gen.g Tigers67:7002:45
 Kings Guard Gaming - Jazz Gaming66:5703:29
NBA2K - South American E-Basketball Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milwaukee Bucks (ARTHUURC) - Los Angeles Clippers (HENRIQ95)71:7003:00
 Los Angeles lakers (XDAMBA) - Philadelphia 76ers (HTURATTO)41:6303:00
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ANTONIO)77:8600:11
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)65:5100:11
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (ANTONIO)77:8600:12
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)65:5100:12
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (MILLER)50:3700:47
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)60:5100:47
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (MILLER)50:3700:48
 Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)60:5100:48
 Houston Rockets (ANTONIO) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)53:4201:23
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)61:6801:23
 Houston Rockets (ANTONIO) - Dallas Mavericks (TRANQUIL)53:4201:24
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)67:5301:59
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (MILLER)65:5401:59
 Houston Rockets (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (IAMDEVILWALK)67:5302:00
 Dallas Mavericks (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (MILLER)65:5402:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK)52:4123:00
 Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (MILLER)61:6523:36
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers (JOKER) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)67:5112:00
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Miami Heat (APHEX)62:5012:00
 Indiana Pacers (JOKER) - Miami Heat (APHEX)61:5212:36
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)48:7212:36
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Indiana Pacers (JOKER)65:6113:12
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Miami Heat (APHEX)49:6413:12
 Miami Heat (APHEX) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)34:7613:48
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Indiana Pacers (JOKER)54:6513:48
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)67:3914:24
 Miami Heat (APHEX) - Indiana Pacers (JOKER)56:6114:24
 Indiana Pacers (JOKER) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)44:5815:00
 Miami Heat (APHEX) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)67:6315:00
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)58:5703:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (ANTONIO)61:5803:36
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ANTONIO)53:6304:12
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (TRANQUIL)54:5904:48
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Orlando Magic (TRANQUIL)66:5005:24
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)66:5806:00
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)72:5608:00
 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Boston Celtics (APHEX)61:4208:00
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (FOSTERS23)48:6508:36
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Boston Celtics (APHEX)65:5108:36
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Boston Celtics (APHEX)74:5309:12
 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (JOKER)54:4109:12
 Boston Celtics (APHEX) - Toronto Raptors (FOSTERS23)55:6209:48
 Brooklyn Nets (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (JOKER)50:7409:48
 Toronto Raptors (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)52:6210:24
 Boston Celtics (APHEX) - Philadelphia 76ers (JOKER)53:5910:24
 Philadelphia 76ers (JOKER) - Toronto Raptors (FOSTERS23)62:4111:00
 Boston Celtics (APHEX) - Brooklyn Nets (BAD_TRIP)69:7611:00
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utah Jazz (SLEEPY) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)59:6616:42
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Utah Jazz (SLEEPY)64:5518:30
Basketbols - NBA Cyber - Pacific Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (SLEEPY) - Golden State Warriors (FOSTERS23)51:6519:30
 Sacramento Kings (ZO0M) - Golden State Warriors (FOSTERS23)53:6120:06
 Los Angeles Clippers (SLEEPY) - Sacramento Kings (ZO0M)66:7320:42
 Golden State Warriors (FOSTERS23) - Los Angeles Clippers (SLEEPY)63:4521:18
 Golden State Warriors (FOSTERS23) - Sacramento Kings (ZO0M)61:6221:54
 Sacramento Kings (ZO0M) - Los Angeles Clippers (SLEEPY)68:7522:30
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Faze - Toronto Ultra3:200:30
 Atlanta Faze - New York Subliners3:220:00
 Dallas Empire - Florida Mutineers1:321:30
 Toronto Ultra - Optic Gaming3:023:00
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 FaZe Clan - Complexity Gaming0:217:30
 Natus Vincere - Team Vitality1:220:10
CS:GO - BLAST Premier Spring Americas Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Made in Brazil - Evil Geniuses2:100:29
 MiBR - Evil Geniuses2:100:30
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ambush E-Sport - Fate1:215:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Esports - Reckoning Esports1:011:30
CS:GO - QIWI Teamplay Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Quantum Bellator Fire2:020:00
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Huat Zai2:007:00
 D13 - Onethree.tsg0:210:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Youngsters - Nemiga2:112:55
CS:GO - ESL Pro League - Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beyond Esports - VG.Flashgaming0:210:00
 Invictus Gaming - Lucid Dream2:113:00
 Tyloo - VG.Flashgaming2:016:50
 Beyond Esports - Bigtime Regal2:016:59
CS:GO - ESL Pro League - Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiefs Esports Club - Ground Zero Gaming2:008:00
 Order - Avant Gaming1:210:59
 Chiefs Esports Club - Paradox Gaming2:015:00
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beyond Esports - VG.Flashgaming0:210:00
 Tyloo - VG.Flashgaming2:016:50
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Dynasty - Guangzhou Charge2:311:00
 London Spitfire - Chengdu Hunters3:013:00
 Hangzhou Spark - New York Excelsior3:215:00
 San Francisco Shock - Paris Eternal3:022:00
 Atlanta Reign - Toronto Defiant3:023:25
LoL - Riot LoL - PCS, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talon Esports - Machi E-Sports1:012:00
 Alpha Esports - J Team0:113:00
 Talon Esports - Nova Esports1:014:10
 Resurgence - Machi E-Sports0:115:40
 Liyab Esports - Hong Kong Attitude0:116:39
 ahq E-Sports Club - Berjaya Dragons1:017:45
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Optical Spectrum - Wanzhen Esports Club1:208:00
 Victorious Gaming - Rogue Warriors Shark0:210:00
 Lingan E-Sport - JOY Dream0:210:00
 Funplus Phoenix Blaze - Estar Young0:212:00
 Bilibili Gaming Junior - Edward Gaming Youth Team2:012:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - ALL Knights0:123:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinodragon Gaming - OH MY God0:212:00
 LGD Gaming - Topsports Gaming0:213:59
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
 Counter Logic Gaming Academy - Team Dignitas Academy1:001:00
 Cloud9 Academy - Golden Guardians Academy1:001:00
 100 Thieves Academy - Immortals Academy1:001:00
 Team Solomid Academy - Flyquest Academy1:001:00
 Team Liquid Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sengoku Gaming - Fukuoka Softbank Hawks Gaming1:007:00
 V3 Esports - Sengoku Gaming1:008:15
 Crest Gaming - V3 Esports0:109:30
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Crest Gaming0:110:45
 Rascal Jester - Detonation Gaming0:111:45
 Burning Core - Rascal Jester1:013:10
 Axiz - Burning Core0:114:20
 Detonation Gaming - Axiz1:015:30
LoL - LCL Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Rox - Unicorns of Love0:116:00
 Vega Squadron - ONE Breath Gaming0:117:00
 Gambit Esports - Crowcrowd1:018:00
 Elements Pro Gaming - Dragon Army0:119:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supermassive Esports - Galakticos1:013:59
 Besiktas Esports Club - Galatasaray Esports1:015:00
 HWA Gaming - Dark Passage0:116:00
 1907 Fenerbahce Esports - Bursaspor Esports0:116:59
 Team Aurora - Royal Bandits1:018:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos E-Sports - Uppercut Esports0:119:00
 Flamengo Esports - Keyd Stars1:020:00
 Kabum Esports - Pain Gaming0:121:00
 Intz E-Sports - Progaming Esports1:022:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Secret - Cerberus Esports0:213:00
 Marines Esports - Evos Esports2:116:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afreeca Freecs - Team Dynamics2:110:59
 SK Telecom T1 - Hanwa Life Esports2:114:39
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Gaming - Excel Esports0:118:00
 Misfits - Schalke 041:019:00
 Team Vitality - MAD Lions0:119:59
 G2 Esports - Rogue1:021:00
 Fnatic - Origen0:121:34
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Guardians - Counter Logic Gaming0:103:55
 Immortals - Team SoloMid0:104:50
 100 Thieves - Team Liquid0:122:59
 FlyQuest - Team SoloMid1:023:50
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Mammoth1:009:00
 Pentanet.gg - Gravitas1:010:00
 Legacy eSports - Avant Garde1:011:00
 The Chiefs eSports Club - Dire Wolves1:012:00
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reality Rift - T1 Gaming0:213:00
 Team Adroit - TNC Pro Team1:116:35
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 496 Gaming - Pg Barracx2:006:00
 Cignal Ultra - Neon Esports0:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Flytomoon2:015:00
 B8 - Vikin.GG0:217:25
 B8 - OG0:219:39
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Typhoon E-Sports Club - Ehome.immortal0:208:00
 Longinus - THE New Top0:210:30
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boom ID - Fnatic2:007:00
 Geek Fam - Boom ID3:009:20
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quincy Crew - Beastcoast2:000:29
 Quincy Crew - Plasma2:002:50
 Business Associates - Plasma2:004:59
Volejbols
Vīrieši - Kamerūna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fap Yaounde - Bve Yaounde3:010:00
 Dauphine Douala - Club Efoulan Yaounde0:311:45
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Elevation - AIR Force2:306:15
 Ural Raiders - University2:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Payp1:308:50
 Berkut - Vityaz1:310:45
 Enerdzhi - Alliance1:312:20
 Titans - Empire2:314:10
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:013:30
 Foxes - Panthers3:114:40
 Panthers - Foxes3:222:00
 Foxes - Panthers0:323:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Fox - Ural City3:214:00
 Energy - Ural Mountains3:116:00
 Ural Stars - Eurasia3:218:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Legenda Kyiv - VK Poltavchanka0:312:00
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertsons Nīls - Magvaiers Stīvens5:915:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hambardzumyan Mariam - Ghazaryan Seda0:310:20
 Khlghatyan Rima - Poghosyan Asya3:110:39
 Harutyunyan Oksanna - Poghosyan Asya1:312:40
 Asoyan Valya - Hambardzumyan Mariam3:113:20
 Ghazaryan Seda - Poghosyan Asya3:115:20
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:216:00
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:016:20
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:017:00
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:218:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery0:321:00
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krasikova Anna - Severina Yevgeniya08:00
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena08:30
 Krasikova Anna - Borodacheva Olena09:00
 Stefanyuk Alina - Severina Yevgeniya09:30
 Krasikova Anna - Stefanyuk Alina10:00
 Borodacheva Olena - Severina Yevgeniya10:30
 Severina Yevgeniya - Krasikova Anna11:00
 Borodacheva Olena - Stefanyuk Alina11:30
 Borodacheva Olena - Krasikova Anna12:00
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina12:30
 Stefanyuk Alina - Krasikova Anna13:00
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ishchenko Olha - Kovalenko Valentina3:208:10
 Kuznets Olena - Ogarenko Svitlana2:308:39
 Kurpa Olga - Tishchenko Dina3:109:09
 Ishchenko Olha - Ogarenko Svitlana3:109:40
 Tishchenko Dina - Kovalenko Valentina3:110:09
 Kuznets Olena - Kurpa Olga0:310:40
 Ishchenko Olha - Tishchenko Dina3:011:10
 Kurpa Olga - Ogarenko Svitlana3:111:39
 Kuznets Olena - Kovalenko Valentina3:112:09
 Ishchenko Olha - Kurpa Olga2:312:40
 Kuznets Olena - Tishchenko Dina2:313:09
 Ogarenko Svitlana - Kovalenko Valentina3:213:40
 Ishchenko Olha - Kuznets Olena1:314:10
 Kurpa Olga - Kovalenko Valentina1:314:40
 Tishchenko Dina - Ogarenko Svitlana3:015:09
 Mikhailik Yana - Trigub Julia1:315:40
 Yureneva Svitlana - Kozak Anastasiya3:016:10
 Lapa Anna - Izhakovskaya Inga3:216:40
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya3:117:10
 Izhakovskaya Inga - Trigub Julia3:217:39
 Yureneva Svitlana - Lapa Anna3:018:10
 Mikhailik Yana - Izhakovskaya Inga3:018:40
 Lapa Anna - Kozak Anastasiya1:319:10
 Yureneva Svitlana - Trigub Julia3:119:39
 Mikhailik Yana - Lapa Anna3:220:10
 Yureneva Svitlana - Izhakovskaya Inga3:020:39
 Kozak Anastasiya - Trigub Julia0:321:10
 Mikhailik Yana - Yureneva Svitlana1:321:40
 Lapa Anna - Trigub Julia2:322:09
 Izhakovskaya Inga - Kozak Anastasiya3:022:40
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telnaya Galyna - Aseeva Iryna3:001:20
 Sova Aleksandra - Telnaya Galyna1:301:50
 Zaytseva Lilium - Aseeva Iryna1:302:19
 Zaytseva Lilium - Telnaya Galyna1:302:50
 Sova Aleksandra - Aseeva Iryna0:303:20
 Zaytseva Lilium - Sova Aleksandra2:303:49
 Aseeva Iryna - Telnaya Galyna3:004:20
 Sova Aleksandra - Aseeva Iryna0:304:50
 Zaytseva Lilium - Telnaya Galyna1:305:19
 Zaytseva Lilium - Aseeva Iryna3:005:50
 Sova Aleksandra - Telnaya Galyna1:306:20
 Zaytseva Lilium - Sova Aleksandra1:306:49
 Kurishenko Maria - Prykhodko Yaroslava3:008:35
 Kurtenko Victoria - Kurishenko Maria0:309:09
 Kurtenko Alina - Prykhodko Yaroslava3:109:44
 Kurtenko Alina - Kurishenko Maria1:310:20
 Kurtenko Victoria - Prykhodko Yaroslava3:210:55
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria1:311:30
 Prykhodko Yaroslava - Kurishenko Maria0:312:05
 Kurtenko Victoria - Prykhodko Yaroslava3:012:40
 Kurtenko Alina - Kurishenko Maria2:313:15
 Kurtenko Alina - Prykhodko Yaroslava3:113:50
 Kurtenko Victoria - Kurishenko Maria0:314:25
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria2:315:00
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:300:20
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:300:40
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:000:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun2:301:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:001:20
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:001:20
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:001:39
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan2:301:59
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:301:59
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan1:302:19
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:302:39
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:102:39
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard2:303:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:303:00
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:303:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:203:20
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit2:304:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:204:20
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:104:39
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen0:304:39
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit1:304:59
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:004:59
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:205:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:105:19
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:205:39
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:005:39
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan1:306:00
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:006:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun3:206:20
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:206:20
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben2:306:40
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon2:306:40
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun2:307:00
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:207:00
 Gaibakyan Ruben - Baghdasaryan Varuzhan1:307:20
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:107:20
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:307:39
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard0:307:39
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:307:40
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik1:310:00
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:011:19
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:114:19
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben2:315:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pasternak Vladimir - Kushko Dmitriy0:300:05
 Chukanov Marat - Sarma Sergey3:100:20
 Boychuk Vladimir - Rybakov Yuriy0:300:40
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy3:200:55
 Rybakov Yuriy - Pasternak Vladimir3:201:15
 Gusev Vitaliy - Chukanov Marat3:201:30
 Boychuk Vladimir - Kushko Dmitriy3:201:50
 Boychuk Vladimir - Pasternak Vladimir1:302:25
 Gaynyuk Vladimir - Chukanov Marat3:102:40
 Gusev Vitaliy - Sarma Sergey3:203:14
 Kushko Dmitriy - Pasternak Vladimir3:003:34
 Sarma Sergey - Chukanov Marat3:003:49
 Rybakov Yuriy - Boychuk Vladimir3:204:09
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir2:304:24
 Peretiatko Andrii - Gorchakov Vadim08:00
 Chetverikov Oleg - Bonishchuk Taras08:30
 Gimadeev Ruslan - Buluy Sergey3:108:30
 Shapoval Aleksandr - Nechitaylo Evgeniy0:308:45
 Peretiatko Andrii - Bonishchuk Taras09:00
 Medvedev Yuriy - Starski Anton3:209:00
 Kovalenko Sergey - Averyanov Aleksandr0:309:15
 Chetverikov Oleg - Gorchakov Vadim09:30
 Gimadeev Ruslan - Starski Anton1:309:30
 Shapoval Aleksandr - Averyanov Aleksandr3:109:45
 Peretiatko Andrii - Chetverikov Oleg10:00
 Medvedev Yuriy - Buluy Sergey3:110:00
 Kovalenko Sergey - Nechitaylo Evgeniy3:210:15
 Gimadeev Ruslan - Medvedev Yuriy3:110:30
 Sazhnev Vitalii - Ivashkin Aleksander0:310:30
 Shapoval Aleksandr - Kovalenko Sergey1:310:45
 Starski Anton - Buluy Sergey3:111:00
 Teteruk Michael - Kuzo Lev1:311:00
 Ivashkin Aleksander - Kryvorotko Yevhen0:311:00
 Averyanov Aleksandr - Nechitaylo Evgeniy1:311:15
 Sazhnev Vitalii - Zemyancev Sergei3:111:30
 Buluy Sergey - Gimadeev Ruslan2:311:30
 Pirvelli Rodion - Kutniy Ilya1:311:30
 Nechitaylo Evgeniy - Shapoval Aleksandr3:211:45
 Plakhteev Nikolay - Pavlyuk Roman2:312:00
 Pirvelli Rodion - Kuzo Lev3:212:00
 Sazhnev Vitalii - Kryvorotko Yevhen1:312:00
 Starski Anton - Medvedev Yuriy3:012:00
 Averyanov Aleksandr - Kovalenko Sergey3:212:14
 Plakhteev Nikolay - Andreev Oleg3:112:30
 Ivashkin Aleksander - Zemyancev Sergei3:212:30
 Teteruk Michael - Kutniy Ilya2:312:30
 Starski Anton - Gimadeev Ruslan3:012:30
 Averyanov Aleksandr - Shapoval Aleksandr3:012:45
 Buluy Sergey - Medvedev Yuriy2:313:00
 Kutniy Ilya - Kuzo Lev3:113:00
 Zemyancev Sergei - Kryvorotko Yevhen3:013:00
 Nechitaylo Evgeniy - Kovalenko Sergey3:013:15
 Gorchakov Vadim - Bonishchuk Taras13:30
 Pavlyuk Roman - Andreev Oleg2:313:30
 Medvedev Yuriy - Gimadeev Ruslan3:213:30
 Teteruk Michael - Pirvelli Rodion2:313:30
 Ivashkin Aleksander - Sazhnev Vitalii3:113:30
 Kovalenko Sergey - Shapoval Aleksandr3:013:45
 Buluy Sergey - Starski Anton0:313:59
 Nechitaylo Evgeniy - Averyanov Aleksandr3:114:15
 Surzhik Vladimir - Sarma Sergey3:214:30
 Gorchakov Vadim - Peretiatko Andrii1:314:30
 Kebalo Denis - Glivenko Ilya3:114:45
 Chetverikov Oleg - Chukanov Marat1:315:00
 Bonishchuk Taras - Gusev Vitaliy3:115:00
 Trofimov Nikita - Aseev Dmitriy3:015:00
 Tkachev Sergey - Pavlyuk Oleg1:315:15
 Peretiatko Andrii - Chukanov Marat2:315:30
 Krutko Aleksey - Telnoy Nikolay0:315:30
 Gusev Vitaliy - Chetverikov Oleg0:315:30
 Varchenko Mikhail - Tkachev Sergey3:015:44
 Sarma Sergey - Bonishchuk Taras2:316:00
 Gorchakov Vadim - Surzhik Vladimir3:016:00
 Trofimov Nikita - Telnoy Nikolay0:316:00
 Babenko Pavlo - Kebalo Denis3:216:15
 Bonishchuk Taras - Gorchakov Vadim0:316:30
 Krutko Aleksey - Aseev Dmitriy3:016:30
 Surzhik Vladimir - Peretiatko Andrii1:316:30
 Zotov Hlib - Babenko Pavlo3:216:44
 Chukanov Marat - Gusev Vitaliy3:217:00
 Trofimov Nikita - Krutko Aleksey3:217:00
 Chetverikov Oleg - Sarma Sergey0:317:00
 Pavlyuk Oleg - Varchenko Mikhail1:317:15
 Telnoy Nikolay - Aseev Dmitriy3:117:30
 Peretiatko Andrii - Gusev Vitaliy3:117:30
 Glivenko Ilya - Pavlyuk Oleg0:317:45
 Surzhik Vladimir - Bonishchuk Taras3:118:00
 Aseev Dmitriy - Trofimov Nikita1:318:00
 Gorchakov Vadim - Chetverikov Oleg3:018:00
 Kebalo Denis - Zotov Hlib3:018:14
 Chetverikov Oleg - Surzhik Vladimir2:318:30
 Bonishchuk Taras - Peretiatko Andrii1:318:30
 Tkachev Sergey - Kebalo Denis2:318:45
 Chukanov Marat - Gorchakov Vadim0:319:00
 Varchenko Mikhail - Glivenko Ilya1:319:15
 Gorchakov Vadim - Gusev Vitaliy3:219:30
 Peretiatko Andrii - Sarma Sergey3:119:30
 Aseev Dmitriy - Krutko Aleksey0:319:30
 Babenko Pavlo - Varchenko Mikhail2:319:45
 Surzhik Vladimir - Chukanov Marat3:120:00
 Krutko Aleksey - Trofimov Nikita3:220:00
 Bonishchuk Taras - Chetverikov Oleg0:320:00
 Zotov Hlib - Tkachev Sergey20:15
 Chetverikov Oleg - Peretiatko Andrii2:320:30
 Chukanov Marat - Bonishchuk Taras3:120:30
 Aseev Dmitriy - Telnoy Nikolay0:320:30
 Gusev Vitaliy - Surzhik Vladimir3:121:00
 Sarma Sergey - Gorchakov Vadim3:221:00
 Glivenko Ilya - Babenko Pavlo1:321:15
 Mashtakov Alexander - Lazebny Ruslan3:021:44
 Zaychenko Valentin - Solomko Ruslan3:022:00
 Rodin Aleksey - Khorolsky Vitaly3:222:20
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:222:35
 Mashtakov Alexander - Khorolsky Vitaly2:322:55
 Zaychenko Valentin - Turchenko Dmitriy3:023:10
 Rodin Aleksey - Lazebny Ruslan3:123:30
 Stepanov Denis - Solomko Ruslan3:223:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gudimenko Evgeniy - Zholubak Volodymyr3:100:20
 Kerusenko Yaroslav - Rumezhak Kyrylo3:100:49
 Retynskyi Serhii - Shulepov Maksym3:207:59
 Masko Yevhen - Malinka Roman1:308:05
 Naplokov Oleksii - Panyshkin Andrey3:008:15
 Klim Vladislav - Voronenkov Vladimir3:208:30
 Fedorchenko Andriy - Matveev Denis1:308:34
 Levshin Anatoly - Chepurnyi Artem3:108:45
 Obischenko Andrey - Skhabitsky Sergey3:108:50
 Gomilko Oleksandr - Kobets Vitalii3:008:55
 Kilyakin Petro - Shulepov Maksym3:209:00
 Derypaska Roman - Yolkin Anton3:109:05
 Ivanov Viktor - Hordiichuk Oleksandr3:109:15
 Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy0:309:20
 Obrazkov Oleg - Sokoltsov Yevhenii3:109:25
 Retynskyi Serhii - Klim Vladislav0:309:30
 Masko Yevhen - Matveev Denis0:309:34
 Naplokov Oleksii - Chepurnyi Artem2:309:45
 Obischenko Andrey - Kondratenko Vasiliy0:309:50
 Lisechko Artem - Kuvaiev Roman1:309:55
 Kilyakin Petro - Voronenkov Vladimir3:210:00
 Yolkin Anton - Malinka Roman3:210:04
 Hordiichuk Oleksandr - Panyshkin Andrey2:310:15
 Havryliuk Bohdan - Skhabitsky Sergey1:310:20
 Gomilko Oleksandr - Sokoltsov Yevhenii3:110:25
 Klim Vladislav - Shulepov Maksym3:210:30
 Fedorchenko Andriy - Derypaska Roman1:310:35
 Levshin Anatoly - Ivanov Viktor3:110:44
 Obischenko Andrey - Havryliuk Bohdan1:310:50
 Kuvaiev Roman - Kobets Vitalii3:210:55
 Retynskyi Serhii - Voronenkov Vladimir3:211:00
 Masko Yevhen - Yolkin Anton0:311:05
 Naplokov Oleksii - Hordiichuk Oleksandr3:011:15
 Kondratenko Vasiliy - Skhabitsky Sergey2:311:19
 Obrazkov Oleg - Lisechko Artem3:011:25
 Kilyakin Petro - Klim Vladislav0:311:30
 Derypaska Roman - Matveev Denis3:011:34
 Ivanov Viktor - Chepurnyi Artem3:211:45
 Havryliuk Bohdan - Obischenko Andrey3:211:50
 Gomilko Oleksandr - Kuvaiev Roman2:311:54
 Voronenkov Vladimir - Shulepov Maksym3:112:00
 Fedorchenko Andriy - Malinka Roman0:312:05
 Levshin Anatoly - Panyshkin Andrey3:112:14
 Skhabitsky Sergey - Kondratenko Vasiliy0:312:20
 Lisechko Artem - Sokoltsov Yevhenii1:312:25
 Kilyakin Petro - Retynskyi Serhii1:312:30
 Masko Yevhen - Derypaska Roman0:312:35
 Naplokov Oleksii - Ivanov Viktor2:312:44
 Skhabitsky Sergey - Havryliuk Bohdan1:312:49
 Obrazkov Oleg - Kobets Vitalii3:112:55
 Fedorchenko Andriy - Yolkin Anton3:113:05
 Levshin Anatoly - Hordiichuk Oleksandr3:013:15
 Kondratenko Vasiliy - Obischenko Andrey2:313:20
 Gomilko Oleksandr - Lisechko Artem2:313:25
 Matveev Denis - Malinka Roman3:113:35
 Chepurnyi Artem - Panyshkin Andrey0:313:44
 Skhabitsky Sergey - Obischenko Andrey1:313:50
 Obrazkov Oleg - Kuvaiev Roman2:313:55
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy0:314:04
 Naplokov Oleksii - Levshin Anatoly1:314:15
 Kondratenko Vasiliy - Havryliuk Bohdan3:214:19
 Sokoltsov Yevhenii - Kobets Vitalii3:114:25
 Derypaska Roman - Malinka Roman3:214:34
 Gomilko Oleksandr - Obrazkov Oleg3:014:54
 Yolkin Anton - Matveev Denis1:315:05
 Hordiichuk Oleksandr - Chepurnyi Artem0:315:14
 Lisechko Artem - Kobets Vitalii1:315:25
 Yurchenko Kyrylo - Mosyuk Mikhail0:315:30
 Kirsanov Konstantin - Dukhovenko Oleksandr2:315:34
 Zhuravlov Oleksandr - Reva Yuriy0:315:45
 Kuvaiev Roman - Sokoltsov Yevhenii0:315:55
 Bochkovskiy Vadim - Diachenko Viacheslav0:316:00
 Mishchenko Alexander - Kovalchuk Oleksandr1:316:04
 Zaporozhets Dmitriy - Yakymchuk Yevhen3:016:15
 Marchuk Maksym - Derevianko Andrii3:016:24
 Kim Petro - Zholubak Mykhailo1:316:30
 Shyndel Igor - Havrysh Daniil0:316:35
 Diachenko Ivan - Zapletniuk Anatolii2:316:44
 Ivchenko Denis - Kyienko Serhii0:316:55
 Yurchenko Kyrylo - Diachenko Viacheslav3:216:59
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr3:217:05
 Zhuravlov Oleksandr - Yakymchuk Yevhen3:017:15
 Oleksandr Liushnia - Vakhrushev Victor3:217:25
 Zholubak Mykhailo - Mosyuk Mikhail3:217:30
 Havrysh Daniil - Dukhovenko Oleksandr3:117:34
 Zapletniuk Anatolii - Reva Yuriy1:317:45
 Kolodiy Denis - Droshchynskyi Andrii0:317:50
 Marchuk Maksym - Kyienko Serhii3:217:54
 Bochkovskiy Vadim - Kim Petro3:218:00
 Mishchenko Alexander - Shyndel Igor3:118:05
 Zaporozhets Dmitriy - Diachenko Ivan2:318:14
 Nazarov Anatoliy - Zayets Alexey3:118:20
 Vakhrushev Victor - Derevianko Andrii3:218:25
 Yurchenko Kyrylo - Zholubak Mykhailo3:018:29
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil1:318:34
 Zhuravlov Oleksandr - Zapletniuk Anatolii1:318:44
 Muliukin Yevhen - Vadim Ishchuk3:218:49
 Ivchenko Denis - Liushina Oleksandr3:218:55
 Kim Petro - Diachenko Viacheslav0:319:00
 Shyndel Igor - Kovalchuk Oleksandr2:319:05
 Diachenko Ivan - Yakymchuk Yevhen3:219:15
 Kolodiy Denis - Zayets Alexey2:319:20
 Marchuk Maksym - Vakhrushev Victor3:119:24
 Bochkovskiy Vadim - Mosyuk Mikhail1:319:30
 Mishchenko Alexander - Dukhovenko Oleksandr2:319:35
 Zaporozhets Dmitriy - Reva Yuriy3:119:44
 Vadim Ishchuk - Droshchynskyi Andrii3:019:50
 Oleksandr Liushnia - Kyienko Serhii3:019:55
 Yurchenko Kyrylo - Kim Petro0:320:00
 Kirsanov Konstantin - Shyndel Igor1:320:04
 Zhuravlov Oleksandr - Diachenko Ivan1:320:15
 Nazarov Anatoliy - Muliukin Yevhen3:120:19
 Bochkovskiy Vadim - Zholubak Mykhailo3:220:30
 Mishchenko Alexander - Havrysh Daniil1:320:34
 Zaporozhets Dmitriy - Zapletniuk Anatolii2:320:45
 Kolodiy Denis - Vadim Ishchuk1:320:50
 Marchuk Maksym - Liushina Oleksandr0:320:54
 Marchuk Maksym - Oleksandr Liushnia0:320:55
 Diachenko Viacheslav - Mosyuk Mikhail0:321:00
 Kovalchuk Oleksandr - Dukhovenko Oleksandr0:321:05
 Yakymchuk Yevhen - Reva Yuriy1:321:14
 Muliukin Yevhen - Zayets Alexey1:321:20
 Ivchenko Denis - Vakhrushev Victor1:321:25
 Yurchenko Kyrylo - Bochkovskiy Vadim3:121:29
 Kirsanov Konstantin - Mishchenko Alexander3:021:35
 Zhuravlov Oleksandr - Zaporozhets Dmitriy0:321:45
 Nazarov Anatoliy - Droshchynskyi Andrii3:121:49
 Kyienko Serhii - Derevianko Andrii1:321:55
 Kim Petro - Mosyuk Mikhail3:222:00
 Shyndel Igor - Dukhovenko Oleksandr2:322:05
 Diachenko Ivan - Reva Yuriy3:222:15
 Kolodiy Denis - Muliukin Yevhen1:322:20
 Zholubak Mykhailo - Diachenko Viacheslav3:222:30
 Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr1:322:35
 Zapletniuk Anatolii - Yakymchuk Yevhen3:022:44
 Nazarov Anatoliy - Vadim Ishchuk3:222:50
 Oleksandr Liushnia - Derevianko Andrii3:022:55
 Zayets Alexey - Droshchynskyi Andrii2:323:19
 Vakhrushev Victor - Kyienko Serhii3:123:25
 Kolodiy Denis - Nazarov Anatoliy0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merzlikin Dmitry - Rakhmanov Viktor0:300:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey2:300:00
 Troyanov Yaroslav - Kolesnikov Dmitriy0:300:00
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill3:200:29
 Kirilenko Andrey - Merkushin Yuriy3:100:29
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill3:200:30
 Kirilenko Andrey - Merkushin Yuriy3:100:30
 Pravednov Andrey - Evgeniy Ilyukhin3:000:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor3:101:00
 Evgeniy Ilyukhin - Ogay Sergey3:201:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy3:101:00
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor3:101:00
 Evgeniy Ilyukhin - Ogay Sergey3:201:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov2:301:30
 Petrochenko Dmitry - Pravednov Andrey3:001:30
 Troyanov Yaroslav - Kirilenko Andrey3:001:30
 Petrochenko Dmitry - Pravednov Andrey3:001:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev2:307:00
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:307:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo0:307:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Ivanov Valery2:307:30
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo0:307:30
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim2:307:30
 Shagarov Oleg - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:207:59
 Aleksandr Skrebnev - Serebrennikov Alexandr0:308:00
 Pronkin Maxim - Khudaiberdiev Zhasur2:308:04
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:108:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:108:30
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:108:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:008:39
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:009:00
 Yusipov Timofey - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:309:00
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery1:309:29
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo1:309:29
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery1:309:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:010:59
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:110:59
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:011:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:011:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:111:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:111:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:011:30
 Vladimir Petrov - Alexander Frolov1:311:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:011:30
 Vladimir Petrov - Alexander Frolov1:311:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:111:30
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:212:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:212:00
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:212:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov0:312:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:312:29
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor2:312:29
 Pandur Ivan - Novikov Ilya2:312:30
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor2:312:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:312:30
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:213:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimir Petrov3:013:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:013:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimir Petrov3:013:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:013:00
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov2:313:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:013:30
 Merzlikin Dmitry - Alexander Frolov2:313:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:013:30
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:115:00
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis2:315:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy0:315:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor3:015:29
 Kirilenko Andrey - Skotnikov Sergey Yurevich3:115:30
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor3:015:30
 Petrochenko Dmitry - Minchenkov Igor0:315:30
 Nikulin Sergey - Kirilenko Andrey3:216:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:116:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:116:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:116:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:116:00
 Minchenkov Igor - Pravednov Andrey1:316:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem1:316:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Kolesnikov Dmitriy3:116:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem1:316:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry0:316:59
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:117:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:017:00
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry0:317:00
 Nikulin Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:217:30
 Sayanov Denis - Minchenkov Igor2:317:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor3:017:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery0:319:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:019:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir1:319:00
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery0:319:00
 Pronkin Maxim - Vladimir Petrov1:319:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:019:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:019:30
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:119:59
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev0:319:59
 Vladimir Petrov - Khudaiberdiev Zhasur1:320:30
 Vladimir Safonov - Evgeniy Ilyukhin3:120:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev3:121:00
 Evgeniy Ilyukhin - Shagarov Oleg2:321:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Pronkin Maxim3:021:00
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov3:221:30
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:121:30
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo2:321:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov2:322:59
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey0:322:59
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov2:323:00
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill0:323:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey0:323:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor1:323:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:023:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Protopopov Vitaly - Vacak Viacheslav3:000:09
 Tytyunnik Oleksii - Ivanica Yaroslav1:300:10
 Yarovoi Oleksandr - Brezitskiy Alexandr1:300:15
 Anton Myrza - Holoborodko Yevhenii3:200:40
 Vacak Viacheslav - Matviienko Serhii0:301:09
 Vacak Viacheslav - Anton Myrza1:301:40
 Protopopov Vitaly - Holoborodko Yevhenii2:302:10
 Anton Myrza - Protopopov Vitaly3:202:40
 Holoborodko Yevhenii - Matviienko Serhii0:303:10
 Didukh Viktor - Tsybulin Sergey0:307:50
 Spartak Abalmaz - Vakarash Roman3:207:55
 Pismenniy Evgeniy - Levadniy Aleksandr3:208:25
 Kolesnik Petr - Derevianko Artem3:208:30
 Sidorenko Vladimirs - Udovichenko Serhii0:308:39
 Hilitukha Serhii - Kostjuk Oleksandr3:108:39
 Sidorenko Vladimirs - Udovichenko Serhii0:308:40
 Hilitukha Serhii - Kostjuk Oleksandr3:108:40
 Presnyakov Mikhail - Vorsulyak Yaroslav3:008:50
 Maleev Nikita - Elkhov Artur3:108:55
 Kogut Bogdan - Artem Gubenko3:009:00
 Pugach Prokhor - Dereha Ruslan3:209:05
 Stelmashchuk Stanislav - Shipilov Anton3:009:14
 Skachenko Serhii - Kozhenkov Igor3:109:30
 Didukh Viktor - Levadniy Aleksandr3:009:34
 Spartak Abalmaz - Derevianko Artem3:009:40
 Synytsia Andrii - Dibrova Sergey3:209:49
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr3:009:49
 Synytsia Andrii - Dibrova Sergey3:209:50
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr3:009:50
 Zenyuk Andrey - Vorsulyak Yaroslav3:110:00
 Vakulin Artem - Elkhov Artur3:010:05
 Artem Gubenko - Tsybulin Sergey2:310:10
 Dereha Ruslan - Vakarash Roman3:210:15
 Hilitukha Serhii - Stelmashchuk Stanislav3:110:25
 Presnyakov Mikhail - Vadanuk Artem3:110:35
 Maleev Nikita - Skachenko Serhii0:310:40
 Pismenniy Evgeniy - Kogut Bogdan3:210:45
 Kolesnik Petr - Pugach Prokhor1:310:50
 Dibrova Sergey - Udovichenko Serhii0:311:00
 Semeniuk Illya - Shipilov Anton3:211:00
 Zenyuk Andrey - Pidleteichuk Petro1:311:10
 Vakulin Artem - Kozhenkov Igor3:011:15
 Didukh Viktor - Artem Gubenko0:311:20
 Spartak Abalmaz - Dereha Ruslan3:011:25
 Volynets Oleg - Synytsia Andrii2:311:35
 Stelmashchuk Stanislav - Kostjuk Oleksandr0:311:35
 Vadanuk Artem - Vorsulyak Yaroslav3:111:45
 Skachenko Serhii - Elkhov Artur3:211:50
 Kogut Bogdan - Levadniy Aleksandr2:311:55
 Pugach Prokhor - Derevianko Artem2:312:00
 Sidorenko Vladimirs - Dibrova Sergey3:012:10
 Semeniuk Illya - Stelmashchuk Stanislav3:212:10
 Zenyuk Andrey - Vadanuk Artem3:112:20
 Vakulin Artem - Skachenko Serhii3:012:25
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey2:312:30
 Kolesnik Petr - Vakarash Roman0:312:35
 Hilitukha Serhii - Shipilov Anton0:312:45
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro1:312:55
 Maleev Nikita - Kozhenkov Igor3:113:00
 Didukh Viktor - Kogut Bogdan1:313:05
 Spartak Abalmaz - Pugach Prokhor3:113:10
 Volynets Oleg - Udovichenko Serhii1:313:20
 Semeniuk Illya - Hilitukha Serhii3:113:20
 Zenyuk Andrey - Presnyakov Mikhail1:313:30
 Vakulin Artem - Maleev Nikita3:113:35
 Pismenniy Evgeniy - Artem Gubenko3:013:40
 Kolesnik Petr - Dereha Ruslan1:313:45
 Sidorenko Vladimirs - Synytsia Andrii3:113:55
 Shipilov Anton - Kostjuk Oleksandr3:013:55
 Pidleteichuk Petro - Vorsulyak Yaroslav3:014:05
 Kozhenkov Igor - Elkhov Artur0:314:10
 Levadniy Aleksandr - Tsybulin Sergey3:014:15
 Derevianko Artem - Vakarash Roman2:314:20
 Volynets Oleg - Dibrova Sergey2:314:30
 Didukh Viktor - Pismenniy Evgeniy0:314:50
 Spartak Abalmaz - Kolesnik Petr3:014:55
 Karebin Gennady - Udovichenko Serhii2:315:05
 Kogut Bogdan - Tsybulin Sergey3:015:25
 Pugach Prokhor - Vakarash Roman3:115:30
 Priščepa Jevens - Didukh Oleksandr3:215:35
 Sidorenko Vladimirs - Volynets Oleg2:315:40
 Kovalchuk Nazar - Gaponov Aleksey3:115:50
 Artem Gubenko - Levadniy Aleksandr3:016:00
 Dereha Ruslan - Derevianko Artem0:316:04
 Viktors Jefimovs - Limonov Anton3:016:10
 Synytsia Andrii - Udovichenko Serhii0:316:15
 Gavrilyuk Oleg - Kotov Viktor3:016:15
 Synytsia Andrii - Udovichenko Serhii0:316:15
 Gavrilyuk Oleg - Kotov Viktor3:016:15
 Plishilo Volodymyr - Kravets Yaroslav3:016:25
 Priščepa Jevens - Viktors Jefimovs3:016:45
 Lohosha Dmytro - Shevchuk Oleg3:016:50
 Gordiy Andrey - Gaponov Aleksey3:217:00
 Viktors Jefimovs - Didukh Oleksandr0:317:20
 Malashevsky Vladimir - Kotov Viktor0:317:25
 Kovalchuk Nazar - Plishilo Volodymyr1:317:35
 Priščepa Jevens - Limonov Anton3:117:55
 Gavrilyuk Oleg - Lohosha Dmytro1:318:00
 Gordiy Andrey - Kravets Yaroslav3:118:10
 Derevinskiy Dmitriy - Lebed Dmitriy3:218:20
 Semenets Oleksandr - Kubrak Serhii3:018:25
 Limonov Anton - Didukh Oleksandr1:318:30
 Malashevsky Vladimir - Shevchuk Oleg3:018:34
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey1:318:45
 Derevinskiy Dmitriy - Kubrak Serhii3:219:00
 Lohosha Dmytro - Kotov Viktor2:319:09
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr2:319:20
 Selin Andriy - Lebed Dmitriy3:019:30
 Malashevsky Vladimir - Lohosha Dmytro1:319:45
 Kovalchuk Nazar - Kravets Yaroslav1:319:55
 Derevinskiy Dmitriy - Selin Andriy2:320:05
 Zakladnyi Mykola - Kubrak Serhii2:320:10
 Gavrilyuk Oleg - Shevchuk Oleg3:120:19
 Gordiy Andrey - Kovalchuk Nazar0:320:30
 Semenets Oleksandr - Lebed Dmitriy3:220:40
 Derevinskiy Dmitriy - Zakladnyi Mykola3:020:45
 Malashevsky Vladimir - Gavrilyuk Oleg3:220:54
 Kravets Yaroslav - Gaponov Aleksey3:221:05
 Semenets Oleksandr - Selin Andriy3:021:15
 Kubrak Serhii - Lebed Dmitriy3:121:20
 Shevchuk Oleg - Kotov Viktor2:321:29
 Derevinskiy Dmitriy - Semenets Oleksandr3:121:50
 Zakladnyi Mykola - Lebed Dmitriy1:321:55
 Selin Andriy - Kubrak Serhii1:322:25
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuming Mal - Kewish Tori5:010:30
 Fagg Jeremy - Tomsons Džastins3:511:00
 Mačins Peters - Mathers G.g.5:311:50
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burton Stephen - Brown John5:212:30
 Endijs Dženkinss - Burton Stephen5:112:55
 Brown John - Endijs Dženkinss1:513:20
 Pols Nikolsons - Burton Stephen3:513:45
 Mičels Skots - Brown John5:414:10
 Marks Vebsters - Endijs Dženkinss3:514:35
 Burton Stephen - Mičels Skots3:515:00
 Brown John - Marks Vebsters5:415:40
 Endijs Dženkinss - Pols Nikolsons5:316:05
 Marks Vebsters - Burton Stephen5:216:30
 Pols Nikolsons - Brown John5:116:55
 Mičels Skots - Endijs Dženkinss5:417:20
 Pols Nikolsons - Marks Vebsters4:517:45
 Mičels Skots - Pols Nikolsons3:518:10
 Marks Vebsters - Mičels Skots5:118:35
Badmintons
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S0:212:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg1:210:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:011:30
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:013:40
Teniss
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kawa K / Piter K - Frech M / Shoshyna A12:14
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walkow S / Zuk K - Drzewiecki K / Matuszewski P2:012:20
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benčiča Belinda - Kuzmova Viktorija17:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molkans Aleks - Lukas Kleins17:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kava Katarzina - Šošina Anastasija1:210:59
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuks Kacpers - Michalski Daniel2:110:59
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rīse Hunters - Cerretani Jamie2:015:00
 Kingsley Cannon - Mersjē Tailers2:015:00
 Cannon Kingsley - Mersjē Tailers2:015:00
 Kingsley Cannon - Vallarts Enzo1:216:30
 Cannon Kingsley - Vallarts Enzo1:216:30
 Rīse Hunters - Ore Žuniors Aleksanders1:217:10
 Vallarts Enzo - Mersjē Tailers2:018:20
 Cerretani Jamie - Ore Žuniors Aleksanders0:218:44
Exhibition Games - Adria Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dimitrovs Grigors - Coričs Borna0:215:00
 Zverevs Aleksandrs - Petrovic Danilo0:215:49
 Džokovičs Novaks - Krštins Pedža2:017:15
 Rubļevs Andrejs - Čiličs Marins2:118:20
 Dimitrovs Grigors - Krštins Pedža20:30
 Rubļevs Andrejs - Petrovic Danilo2:021:29
 Džokovičs Novaks - Coričs Borna2:022:24
 Zverevs Aleksandrs - Čiličs Marins2:123:39
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korda Sebastjans - Mohs Maikls0:222:00
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martinez Alex - Vilella Martinezs Mario0:210:00
 Zapata Miralles Bernabe - Damas Miguel1:211:19
 Serhio Martos Gornes - Cekirge Kuzejs1:212:40
 Martos Gornes Sergio - Cekirge Kuzejs1:212:40
 Ortega-Olmedo Roberto - Soriano Barera Adria2:014:45
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bojers Dastijs H - Korvins Feliks0:200:14
 El Midavijs Adams - Arkonada Džordi2:015:00
 Schachter Noah - Kiršhaimers Strongs0:215:00
 Schachter Noah - Kirčheimers Strongs0:215:00
 El Midavijs Adams - Arkonada Džordi2:015:00
 Kings Evans - Mihaels Redlickis2:016:20
 Karlovskijs Jevgēnijs - Zverevs Miša0:216:30
 Kaledans Šahins - Bojers Dastijs H0:221:25
 Braimers Geidžs - Schnur Braiden0:223:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žirons Markoss - Svajda Zachary0:201:59
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Midlers Lukass - Picčers Dāvids0:210:59
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanna Čanga - Klosa Marija00:00
 Lepčenko Varvara - Newborn Rhiann2:115:00
 Sysoeva Anastasia - Zarazua Renata0:215:00
 Elija Džennifera - Clousing, Keisha R.2:015:00
 Elī Dženifera - Clousing, Keisha R.2:015:00
 Elija Džennifera - Zarazua Renata0:217:30
 Lepčenko Varvara - Clousing, Keisha R.17:30
 Fanning Emily - Sysoeva Anastasia0:218:40
 Kalieva Elvina - Gamiza Andrea1:219:00
 Mendezs Seone - Newborn Rhiann2:020:30
 Deija Kaila - Klosa Marija2:021:05
 Gamiza Andrea - Klosa Marija2:022:39
 Deija Kaila - Kalieva Elvina2:023:54
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frendov Emil - Gavrilov Peter2:110:00
 Mladenov Adrian - Kanev Georgi2:013:00
 Apostolov Veselin - Georgiev Ivalyo2:117:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Gladiator5:406:49
 Voiny Suomi - Goryachiye2:207:50
 Ledovyy Desant - Stalker9:011:50
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia7:312:49
 Stalker - Ershistyye Tigry4:513:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant5:414:50
 Stalker - Krasnyye Krylia3:515:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant1:616:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery7:517:50
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi7:518:49
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi3:621:49
 Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony9:722:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glucklederer F / Huhlborn J - John D / Sievers M0:213:00
 Betzien M / Westphal D - Wolf G / Wolf P2:013:59
 Walkenhorst A / Winter S - Harms M / Peemuller R2:115:00
 Sagstetter B / Stadie E - Erdmann J / Timmermann T0:216:00
 Wolf G / Wolf P - Glucklederer F / Huhlborn J0:216:59
 Sagstetter B / Stadie E - Harms M / Peemuller R2:018:00
 Betzien M / Westphal D - John D / Sievers M2:019:00
 Walkenhorst A / Winter S - Erdmann J / Timmermann T2:019:59