jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Svētdiena, 21. Jūn. 2020. gada
Futbols
Ķīna - Taiwan Football Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatung FC - FC Taicheng Lions0:211:00
 Taiwan Power Company - Tainan City FC3:211:00
 Hang Yuen - Taichung Futuro FC0:111:00
 Hasus Tsu FC - Ming Chuan University6:011:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Young Africans - Azam FC0:016:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grorud - Strommen0:219:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TB Tvoroyri - AB Argir1:116:59
 IF Fuglajordur - B36 Torshavn0:316:59
 KI Klaksvik - Skala IF3:016:59
 TB Tvoroyri - AB Argir1:117:00
 IF Fuglajordur - B36 Torshavn0:317:00
 KI Klaksvik - Skala IF3:017:00
 Eb/Streymur - Vikingur Gota0:219:00
Austrālija - Sunday League - Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaguar FC - UWA Nedlands FC5:107:59
 Joondalup UTD FC - Quinns FC1:507:59
Austrālija - Sunday League - Premier Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Joondalup United FC - Quinns FC3:110:00
 Jaguar FC - UWA Nedlands FC1:110:00
Moldova - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Petrocub - Sheriff Tiraspol1:020:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grbalj - Rudar1:019:00
 Sutjeska - Zeta0:019:00
 Mladost Podgorica - FK Iskra Danilovgrad2:121:00
 OFK Petrovac - FK Kom1:021:00
 Mladost Podgorica - FK Iskra Danilovgrad2:121:00
 OFK Petrovac - FK Kom1:021:00
 Buducnost - FK Mladost Ljeskopolje1:021:29
Sievietes - Lietuva - A Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kauno FM Zara - FK Banga Gargzdai1:213:00
 Vilniaus MFK Zalgiris - FK Utenis Utena3:113:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ballerup Skovlunde - Vildbjerg SF1:215:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - VFL Wolfsburg0:013:59
 MSV Duisburg - 1. FFC Turbine Potsdam0:016:00
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mashal Muborak - Nasaf Qarshi0:017:00
 Andijon - Metalourg Bekobod0:217:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat - Alashkert1:318:29
Dienvidkoreja - K3 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gangneung City - Gyeongju Citizen FC2:013:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongnam - Bucheon FC 19951:112:00
 Suwon City - Anyang3:213:00
 Suwon FC - Anyang3:213:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Utd - Busan lPark0:112:00
 Jeonbuk Motors - Gwangju FC1:012:00
 Incheon Utd - Busan lPark0:112:00
 Jeonbuk Motors - Gwangju FC1:012:00
 Daegu FC - Suwon Bluewings3:113:59
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triglav - NK Aluminij1:416:59
 Domzale - Olimpija Ljubljana0:119:00
 Maribor - Rudar Velenje3:021:29
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slaven Belupo - HNK Rijeka1:019:55
 Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split3:222:04
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC FC Voluntari SA - CSMS Iasi1:014:30
 Dinamo Bucharest - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe1:317:00
 Steaua Bucharest - Gaz Metan Medias2:220:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaposvar - Varda1:219:59
 Kaposvari Rakoczi - Varda1:220:00
 VSC Debreceni - Diosgyor VTK4:022:04
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Znicz Pruszkow - Skra Czestochowa2:113:00
 Znicz Pruszkow - SKRA Czestochowa2:113:00
 Resovia - Stal Rzeszow0:014:04
 Gryf Wejherowo - Gornik Leczna1:216:00
 Blektini Stargard - Pogon Siedlce2:316:59
 Katowice - Garbarnia Krakow2:018:00
 Elana Torun - KS Polkowice1:418:00
 Katowice - Garbania Krakow2:018:00
 Bytovia Bytow - Olimpia Elblag1:019:00
 Widzew Lodz - Lech II Poznan3:220:10
 Widzew Lodz - Lech 2 Poznan3:220:10
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biala1:113:39
 GKS Belchatow - Stal Mielec2:116:00
 Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki1:016:09
 Warta Poznan - Sandecja Nowy Sacz2:018:40
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pogon Szczecin - Lechia Gdansk0:113:30
 Cracovia Krakow - Jagiellonia Bialystok1:216:00
 Legia Warszawa - Slask Wroclaw2:018:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ludogorets - Beroe Stara2:116:30
 FK Arda Kurdzhali - FC Dunav Ruse0:219:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nazareth Illit1:219:44
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Yehuda - FC Ashdod3:321:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis - Atromitos1:119:15
 Skoda Xanthi - Panaitolikos1:119:30
 Olympiakos Piraeus - Panathinaikos3:021:29
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Sered - FK Pohronie2:218:00
 Zemplin - Ruzomberok1:119:00
 Spartak Trnava - Dunajska Streda0:221:00
Baltkrievija - ALF Championship, Second League (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metrostroi - Dublin0:1315:00
 Los Amigos - BHT4:316:00
 Malanka - Black Label1:016:15
 Celtic - Devays2:019:59
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energetik-Bgatu - Dnepr Rohachev1:316:59
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sputnik - Standard1:518:44
 Zvezda Vvs - Sanderlend3:121:29
Baltkrievija - AFL čempionāts, augstākā Līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Gazgolder3:516:30
 Urozhaynaya - Traktor3:217:30
 Zhodino-Uzhnoe - Zapad-33:217:45
 UNI Minsk - Goryn1:019:00
 Alfa - Instat0:220:15
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belshina Bobruisk - BATE Borisov0:216:00
 FC Vitebsk - FC Minsk1:018:00
 Shakhtyor Soligorsk - FC Ruh Brest1:119:59
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjolnir - Stjarnan1:419:44
 Fjolnir - Stjarnan Gardabae1:419:45
 Fylkir - Breidablik0:122:15
 Hafnarfjordur - IA Akranes2:122:15
 Fylkir - Breidablik0:122:15
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Panevezys B - FK Kauno Zalgiris B3:216:59
 Vilniaus Vytis - VMFD Zalgiris-34:116:59
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Tera Vilnius - FK Atmosphere2:413:59
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskilsminne - Trollhattan1:115:00
 Lunds BK - Linkoping City3:115:00
 Motala - Utsiktens1:316:00
 Skovde AIK - Landskrona2:316:00
 Tvaakers - Assyriska Turab IK JKP1:316:00
 Torns - Qviding FIF3:017:00
 IFK Varnamo - Lindome2:018:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orebro Syrianska - IFK Lulea2:113:00
 IK Frej - Gefle1:115:00
 Vasalunds IF - Nykopings BIS7:116:30
 Sandvikens - Karlstad3:118:00
 Tegs SK - IFK Berga2:019:00
 Sylvia IF - Karlslunds1:020:00
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umea FC - Akropolis IF1:115:29
 Norrby IF - GAIS Goteborg3:015:29
 Umea FC - Akropolis IF1:115:30
 Norrby IF - GAIS Goteborg3:015:30
 Vasteras SK - Degerfors2:218:29
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkenbergs FF - Kalmar0:215:29
 Malmo FF - Varbergs BoIS FC2:215:29
 Norrkoping - Djurgardens3:015:29
 Malmo FF - Varbergs BoIS FC2:215:30
 Falkenbergs FF - Kalmar0:215:30
 Orebro - Ostersunds FK0:018:29
 Hammarby - AIK Stockholm0:218:29
 Orebro - Ostersunds FK0:018:30
 Hammarby - AIK Stockholm0:218:30
Ukraina - Zaporizhya Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agrokom 1990 Pology - Motor Zaporizhya1:216:59
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desna - Zorya Lugansk1:219:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umraniyespor - Karagumruk1:117:30
 Altay - Akhisar Belediye3:119:59
 Boluspor - Altinordu0:019:59
 Altay - Akhisar Belediye3:120:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kasimpasa - Fenerbahce2:018:29
 Galatasaray - Gaziantep BB3:321:00
 Torku Konyaspor - Sivasspor2:221:00
 Konyaspor - Sivasspor2:221:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ufa - Tambov2:115:00
 Lokomotiv Moscow - FC Orenburg1:017:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - Ponferradina1:218:00
 Racing Santander - Tenerife1:218:00
 Mirandes - Ponferradina1:218:00
 Racing Santander - Tenerife1:218:00
 Albacete - SD Huesca2:220:30
 Cadiz - Alcorcon1:120:30
 Albacete - Huesca2:220:30
 Fuenlabrada - Numancia2:022:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celta Vigo - Alaves6:015:00
 Valencia - Osasuna2:020:30
 Real Sociedad - Real Madrid1:222:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo/Glimt - Haugesund6:119:00
 Sandefjord - Start2:219:00
 Valerenga - Stabek2:219:00
 Stromsgodset - Odd BK1:019:00
 Kristiansund - Aalesunds7:219:00
 Valerenga - Stabek2:219:00
 Stromsgodset - Odd BK1:019:00
 Sandefjord - Start2:219:00
 Bodo/Glimt - Haugesund6:119:00
 Brann - Viking3:021:29
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Spartaks Jūrmala - Riga FC2:118:00
 FK Liepaja - FK Metta3:019:59
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nykobing FC - Naestved2:113:59
 Vejle - Hvidovre5:316:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silkeborg - Sonderjyske1:215:00
 Esbjerg - Hobro1:316:59
 Brondby - FC Copenhagen1:119:00
 Midtjylland - AGF Aarhus3:421:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luzern - Basel2:116:59
 Servette - Lugano1:116:59
 Luzern - Basel2:117:00
 Servette - Lugano1:117:00
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovacko - Bohemians 19051:216:00
 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice2:118:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vysehrad - Viktoria Zizkov0:018:00
 Slavoj Vysehrad - Viktoria Zizkov0:018:00
 1.SK Prostejov - Dukla Prague2:318:00
 Zbrojovka Brno - MFK Chrudim3:218:00
 Banik Sokolov - Vysocina Jihlava1:318:00
 Vlasim - Varnsdorf2:118:00
 Banik Sokolov - Vysocina Jihlava1:318:00
 Graffin Vlasim - Varnsdorf2:118:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovacko - Bohemians 19051:216:00
 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice2:118:00
 Viktoria Plzen - Jablonec2:020:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gil Vicente - Aves3:022:59
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cremonese - Benevento0:119:00
 Ascoli - Perugia0:121:29
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta - Sassuolo4:120:30
 Inter Milan - Sampdoria2:122:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meppen - Unterhaching3:013:59
 1860 Munchen - Hallescher FC2:115:00
 FSV Zwickau - Ingolstadt 040:318:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlsruher - Arminia Bielefeld3:316:30
 VfL Bochum - Greuther Furth2:216:30
 Sandhausen - Dynamo Dresden0:116:30
 SV Darmstadt - Wehen Wiesbaden3:116:30
 Karlsruher - Arminia Bielefeld3:316:30
 Heidenheim - Hamburger SV2:116:30
 St. Pauli - Jahn Regensburg1:116:30
 1. FC Nurnberg - VfB Stuttgart0:616:30
 VfL Bochum - Greuther Furth2:216:30
 1. FC Nurnberg - VfB Stuttgart0:616:30
 Erzgebirge Aue - Hannover 962:116:30
 SV Darmstadt - Wehen Wiesbaden3:116:30
 St. Pauli - Jahn Regensburg1:116:30
 Osnabruck - Holstein Kiel4:116:30
 Sandhausen - Dynamo Dresden0:116:30
 Osnabruck - Holstein Kiel4:116:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vorwarts Steyr - Amstetten2:011:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Bull Salzburg - Wolfsberger2:218:00
 Rapid Vienna - Hartberg0:118:00
 Red Bull Salzburg - Wolfsberger2:218:00
 Rapid Vienna - Hartberg0:118:00
 Sturm Graz - LASK Linz0:220:30
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff - Leeds United2:013:59
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United - Sheffield United3:016:00
 Aston Villa - Chelsea FC1:218:14
 Everton FC - Liverpool FC0:021:00
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gara Altyn - CSKA08:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jilin Northeast Tigers - Sichuan Blue Whales97:8507:00
 Zhejiang Golden Bulls - Shanghai Sharks115:9710:30
 Shandong Golden Stars - Tianjin Gold Lions84:8310:59
 Guangzhou Longlions - Bayi Rocket104:8814:34
 Beijing Royal Fighters - Fujian Sturgeons108:12115:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Ashdod114:8219:00
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Holon85:7319:15
 Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv72:9219:15
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Holon85:7319:15
 Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv72:9219:15
 Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon Lezion84:7821:14
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hunters - Road Warriors67:6904:00
 Green Dragon - Galaxy Armour73:8409:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHP Riesen Ludwigsburg - Ratiopharm Ulm71:7116:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iberostar Tenerife - Bizkaia Bilbao Basket70:7816:30
 FIATC Mutua Joventut - Unicaja Malaga89:9819:30
 FC Barcelona Regal - Baskonia Vitoria Gasteiz81:7522:30
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navarrete Emanuel - Lopez Victor Uriel1:006:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians 2 - Rakuten Monkeys 215:108:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians - Uni-President Lions6:1312:05
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys1:812:05
 Fubon Guardians - Uni-President Lions6:1312:05
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys1:812:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Twins - Doosan Bears1:310:59
 NC Dinos - Hanwha Eagles9:710:59
 KIA Tigers - Samsung Lions5:1210:59
 Nexen Heroes - SK Wyverns7:210:59
 KT Wiz - Lotte Giants3:210:59
 LG Twins - Doosan Bears1:311:00
 NC Dinos - Hanwha Eagles9:711:00
 KIA Tigers - Samsung Lions5:1211:00
 Nexen Heroes - SK Wyverns7:211:00
 KT Wiz - Lotte Giants3:211:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers7:107:00
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons0:307:00
 Orix Buffaloes - Rakuten Golden Eagles4:007:00
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons0:307:00
 Orix Buffaloes - Rakuten Golden Eagles4:007:00
 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers7:107:00
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines1:507:59
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters2:1207:59
 Yokohama Bay Stars - Hiroshima Carp2:107:59
 Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines1:508:00
 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters2:1208:00
 Yokohama Bay Stars - Hiroshima Carp2:108:00
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurricanes - Crusaders25:3906:34
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Raiders - Manley Sea Eagles6:1409:05
 Cronulla Sharks - Canterbury Bulldogs20:1811:30
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gold Coast Suns - Adelaide Crows82:2908:04
 Fremantle Dockers - Port Adelaide Power41:7013:10
E-Sports
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (TRANQUIL)58:5300:12
 Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK) - Houston Rockets (TRANQUIL)57:5300:48
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK)39:4601:24
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (MILLER)31:5102:00
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Dallas Mavericks (ANTONIO)41:5823:00
 Los Angeles Lakers (TRANQUIL) - Houston Rockets (ASH)68:4123:00
 Los Angeles Lakers (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (ANTONIO)43:6823:36
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Clippers (MILLER)67:7523:36
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (APHEX)55:6512:00
 Atlanta Hawks (APHEX) - Indiana Pacers (SLEEPY)67:6713:48
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic (MILLER) - Miami Heat (ANTONIO)54:6603:00
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)65:5203:00
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Orlando Magic (MILLER)48:6003:36
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Miami Heat (ANTONIO)52:8203:36
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Miami Heat (ANTONIO)55:7304:12
 Orlando Magic (MILLER) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)55:5804:12
 Miami Heat (ANTONIO) - Orlando Magic (MILLER)63:4604:48
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)60:5804:48
 Orlando Magic (MILLER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)51:5605:24
 Miami Heat (ANTONIO) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)60:4005:24
 Miami Heat (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)73:6206:00
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Orlando Magic (MILLER)33:5606:00
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland Trail Blazers (PHANTOM) - Oklahoma City (BAD_TRIP)67:5515:30
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Oklahoma City (BAD_TRIP)74:5716:06
 Portland Trail Blazers (PHANTOM) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)60:7416:42
 Oklahoma City (BAD_TRIP) - Portland Trail Blazers (PHANTOM)59:6817:18
 Oklahoma City (BAD_TRIP) - Minnesota Timberwolves (ZO0M)62:7717:54
 Minnesota Timberwolves (ZO0M) - Portland Trail Blazers (PHANTOM)76:6018:30
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Royal Ravens - Paris Legion3:100:05
 New York Subliners - Toronto Ultra3:101:30
 Dallas Empire - London Royal Ravens3:002:55
 Florida Mutineers - New York Subliners3:221:00
 Atlanta Faze - Dallas Empire3:222:30
CS:GO - ESL Pro League - Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 VG.Flashgaming - Invictus Gaming2:113:44
 Tyloo - VG.Flashgaming3:017:54
CS:GO - ESL Pro League - Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Chiefs Esports Club2:007:59
 Avant Gaming - Order1:310:59
CS:GO - BLAST Premier Spring EU Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 FaZe Clan - Team Vitality0:217:30
 Complexity Gaming - Team Vitality2:121:29
CS:GO - BLAST Premier Spring Americas Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Evil Geniuses1:200:29
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Onethree.tsg0:206:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Esport - Hard Legion Esports1:211:55
 HellRaisers - Fate0:214:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paradox Gaming - Incept1:013:10
 Pc419 - Paradox Gaming0:114:10
LoL - Riot LoL - PCS, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Resurgence - Nova Esports0:112:00
 J Team - ahq E-Sports Club1:013:00
 Resurgence - Berjaya Dragons1:013:59
 Liyab Esports - Talon Esports0:115:09
 Berjaya Dragons - Machi E-Sports0:116:00
 Hong Kong Attitude - Alpha Esports0:116:59
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 LGD Young Team - Oh My Dream2:108:00
 Young Miracles - Suning Gaming-S0:210:00
 SHU Dai Xiong Gaming - Legend Esport Gaming0:210:00
 TOP Esports Challenger - Royal Club2:012:00
 Vici Gaming Potential - Invictus Gaming Youth0:212:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xten Esports - Furious Gaming1:000:00
 Pixel Esports Club - Infinity Esports CR0:101:00
 Rainbow7 - Azules Esports0:101:55
 Pixel Esports Club - Isurus Gaming0:123:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suning Gaming - Rogue Warriors2:012:00
 Invictus Gaming - Edward Gaming2:113:59
LoL - LCL Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crowcrowd - Unicorns of Love0:116:00
 Vega Squadron - Elements Pro Gaming0:117:00
 ONE Breath Gaming - Dragon Army1:018:00
 Gambit Esports - Team Rox1:019:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galakticos - Bursaspor Esports0:113:59
 Royal Bandits - Besiktas Esports Club0:115:00
 HWA Gaming - Team Aurora1:016:00
 Dark Passage - Supermassive Esports0:116:59
 Galatasaray Esports - 1907 Fenerbahce Esports0:118:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabum Esports - Flamengo Esports0:119:00
 Progaming Esports - Santos E-Sports0:120:00
 Pain Gaming - Uppercut Esports1:021:00
 Keyd Stars - Intz E-Sports1:022:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerberus Esports - Team Flash2:013:00
 Evos Esports - Team Secret0:215:30
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Rolster - Gen.G Esports1:210:59
 APK Prince - Damwon Gaming0:213:59
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 CLoud 9 - Evil Geniuses1:000:49
 Counter Logic Gaming - Team Dignitas1:001:39
 Team Liquid - Evil Geniuses0:122:59
 FlyQuest - Team Dignitas1:023:45
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Gladiators - Houston Outlaws1:300:50
 Dallas Fuel - Vancouver Titans0:302:15
 Guangzhou Charge - Hangzhou Spark3:211:00
 Chengdu Hunters - Shanghai Dragons2:313:00
 New York Excelsior - London Spitfire3:115:00
 Boston Uprising - Philadelphia Fusion0:322:00
 Los Angeles Valiant - Florida Mayhem3:123:40
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reality Rift - Neon Esports1:109:00
 TNC Pro Team - Flower Gaming1:111:45
 Team Adroit - T1 Gaming1:114:15
 Team Adroit - Fnatic14:15
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reverse Heaven - Pg Barracx2:006:00
 Veteran - Neon Esports0:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aster - Sparking Arrow Gaming0:209:00
 LGD-Gaming - Cdec Gaming0:211:30
 Virtus Pro - Alliance0:215:00
 OG - Vikin.GG1:217:15
 Virtus Pro - Flytomoon0:220:25
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ocean - Ehome.immortal2:008:00
 Blaze - THE New Top2:010:40
 Ocean - Blaze1:213:15
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quincy Crew - 4 Zoomers1:100:00
 Plus One - Midas Club2:001:59
 Plus One - Plasma1:104:30
 CR4ZY - Thunder Predator0:222:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIR Force - Ural Elevation3:106:00
 Military - Ural Raiders2:308:00
Vīrieši - Vjetnama - Nacionālā Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tre Arirang HCM - Tra Vinh0:310:00
 Tre Vinh Long - Ben Tre1:312:00
 Dak Lak - Sanest Khanh Hoa II3:015:00
 Cong An Thanh Pho Ho Chi Minh - Kom Tum3:116:59
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:113:30
 Foxes - Panthers1:315:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Fox - Ural Stars3:014:00
 Ural Mountains - Eurasia2:316:00
 Ural City - Energy3:018:00
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vinh Phuc - Ha Noi1:312:00
 Hau Giang - Hung Yen3:015:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alanta-DNU Dnipro - VC Legenda Kyiv3:010:00
MMA
UFC - Las Vegas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modafferi Roxanne - Lauren Murphy0:100:30
 Jaynes Justin - Kamačo Frenks1:001:05
 Cortney Casey - Robertson Gillian0:101:20
 Barriault Marc Andre - Piechota Oskar1:001:45
 Tecia Torres - Van Buren Brianna1:002:10
 Guida Clay - Green Bobby0:102:40
 Miller Jim - Roberts Roosevelt1:003:05
 Muhammad Belal - Good Lyman1:003:30
 Pennington Raquel - Marion Reneau1:004:05
 Emmetts Džošs - Burgos Shane1:004:45
 Blaydes Curtis - Volkov Alexander1:005:20
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tramps Džuds - Higinss Džons9:415:29
Galda Teniss
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapa Anna - Izhakovskaya Inga1:308:10
 Trigub Julia - Kozak Anastasiya3:108:39
 Pryshchepa Viktoriia - Mikhailik Yana3:009:09
 Lapa Anna - Kozak Anastasiya3:109:40
 Mikhailik Yana - Izhakovskaya Inga3:010:09
 Trigub Julia - Pryshchepa Viktoriia0:310:39
 Pryshchepa Viktoriia - Kozak Anastasiya3:211:39
 Trigub Julia - Izhakovskaya Inga3:012:10
 Lapa Anna - Pryshchepa Viktoriia0:312:40
 Trigub Julia - Mikhailik Yana1:313:09
 Kozak Anastasiya - Izhakovskaya Inga3:213:40
 Lapa Anna - Trigub Julia2:314:10
 Pryshchepa Viktoriia - Izhakovskaya Inga3:114:40
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya3:015:09
 Shelest Tetyana - Trofimova Antonina0:315:40
 Kolosovska, Oksana - Schekotikhina Natalya0:316:09
 Hassan Anzhela - Dubrova Alisa1:316:39
 Shelest Tetyana - Schekotikhina Natalya2:317:10
 Dubrova Alisa - Trofimova Antonina1:317:40
 Kolosovska, Oksana - Hassan Anzhela3:118:09
 Shelest Tetyana - Dubrova Alisa3:018:40
 Hassan Anzhela - Schekotikhina Natalya0:319:09
 Kolosovska, Oksana - Trofimova Antonina0:319:39
 Shelest Tetyana - Hassan Anzhela0:320:10
 Kolosovska, Oksana - Dubrova Alisa3:120:39
 Schekotikhina Natalya - Trofimova Antonina3:221:10
 Shelest Tetyana - Kolosovska, Oksana3:121:40
 Hassan Anzhela - Trofimova Antonina3:122:09
 Dubrova Alisa - Schekotikhina Natalya0:322:40
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sova Aleksandra - Aseeva Iryna0:300:29
 Sova Aleksandra - Telnaya Galyna0:301:30
 Zaytseva Lilium - Aseeva Iryna1:301:59
 Telnaya Galyna - Zaytseva Lilium3:002:30
 Sova Aleksandra - Aseeva Iryna0:303:00
 Sova Aleksandra - Zaytseva Lilium3:003:29
 Telnaya Galyna - Aseeva Iryna3:004:00
 Sova Aleksandra - Telnaya Galyna1:304:30
 Kurtenko Victoria - Kurishenko Maria0:308:34
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria0:309:09
 Prykhodko Yaroslava - Kurishenko Maria0:309:45
 Prykhodko Yaroslava - Kurtenko Victoria3:210:20
 Kurtenko Alina - Kurishenko Maria0:310:55
 Prykhodko Yaroslava - Kurtenko Alina3:211:30
 Kurishenko Maria - Kurtenko Victoria3:012:05
 Kurtenko Alina - Kurishenko Maria0:312:40
 Prykhodko Yaroslava - Kurtenko Victoria1:313:15
 Prykhodko Yaroslava - Kurishenko Maria1:313:50
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria3:214:25
 Prykhodko Yaroslava - Kurtenko Alina0:315:00
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:200:20
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:000:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun3:201:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit0:301:39
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard2:301:59
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan1:301:59
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit2:302:19
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:302:19
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard1:302:39
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan3:202:39
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit1:303:00
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:103:00
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:203:20
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:003:20
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen3:004:20
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:304:20
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:004:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:004:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun3:206:00
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit1:306:00
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik2:306:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:006:20
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard2:306:40
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan3:106:40
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan2:307:20
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard2:307:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:007:39
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:007:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mashtakov Alexander - Rodin Aleksey3:000:05
 Zaychenko Valentin - Stepanov Denis0:300:20
 Khorolsky Vitaly - Lazebny Ruslan2:300:40
 Turchenko Dmitriy - Solomko Ruslan3:000:55
 Lazebny Ruslan - Mashtakov Alexander3:101:15
 Solomko Ruslan - Zaychenko Valentin2:301:30
 Khorolsky Vitaly - Rodin Aleksey1:301:50
 Turchenko Dmitriy - Stepanov Denis0:302:04
 Khorolsky Vitaly - Mashtakov Alexander3:102:25
 Turchenko Dmitriy - Zaychenko Valentin3:102:39
 Solomko Ruslan - Stepanov Denis3:103:14
 Rodin Aleksey - Mashtakov Alexander3:203:34
 Stepanov Denis - Zaychenko Valentin1:303:49
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly3:004:09
 Solomko Ruslan - Turchenko Dmitriy1:304:24
 Sergey Khandetsky - Gnoeviy Roman1:308:00
 Gorchakov Vadim - Onischenko Ruslan1:308:00
 Bonishchuk Taras - Gaynyuk Vladimir3:008:30
 Sokolov Sergey - Maxim Balakirev2:308:30
 Oprischenko Egor - Saenko Oleg3:108:30
 Sokolov Sergey - Maxim Balakirev2:308:30
 Averyanov Aleksandr - Doroshenko Artem3:108:45
 Moroz Pavel - Starski Anton3:209:00
 Sergey Khandetsky - Maxim Balakirev3:209:00
 Gorchakov Vadim - Gaynyuk Vladimir3:109:00
 Tkachev Sergey - Elkhov Artur3:109:15
 Bonishchuk Taras - Onischenko Ruslan3:209:30
 Sokolov Sergey - Gnoeviy Roman3:109:30
 Averyanov Aleksandr - Elkhov Artur1:309:45
 Sergey Khandetsky - Sokolov Sergey3:210:00
 Gorchakov Vadim - Bonishchuk Taras2:310:00
 Moroz Pavel - Saenko Oleg3:010:00
 Sergey Khandetsky - Sokolov Sergey3:210:00
 Gorchakov Vadim - Bonishchuk Taras2:310:00
 Moroz Pavel - Saenko Oleg3:010:00
 Tkachev Sergey - Doroshenko Artem3:110:15
 Oprischenko Egor - Moroz Pavel1:310:30
 Gaynyuk Vladimir - Onischenko Ruslan1:310:30
 Maxim Balakirev - Gnoeviy Roman0:310:30
 Averyanov Aleksandr - Tkachev Sergey1:310:44
 Gnoeviy Roman - Sergey Khandetsky2:311:00
 Onischenko Ruslan - Gorchakov Vadim3:111:00
 Elkhov Artur - Doroshenko Artem3:111:15
 Gaynyuk Vladimir - Bonishchuk Taras3:111:30
 Saenko Oleg - Oprischenko Egor1:311:30
 Maxim Balakirev - Sokolov Sergey0:311:30
 Gaynyuk Vladimir - Bonishchuk Taras3:111:30
 Saenko Oleg - Oprischenko Egor1:311:30
 Doroshenko Artem - Averyanov Aleksandr3:111:45
 Gaynyuk Vladimir - Gorchakov Vadim0:312:00
 Maxim Balakirev - Sergey Khandetsky0:312:00
 Elkhov Artur - Tkachev Sergey2:312:14
 Akimov Igor - Oprischenko Egor0:312:30
 Gnoeviy Roman - Sokolov Sergey3:112:30
 Onischenko Ruslan - Bonishchuk Taras3:012:30
 Elkhov Artur - Averyanov Aleksandr1:312:45
 Saenko Oleg - Moroz Pavel3:113:00
 Sokolov Sergey - Sergey Khandetsky1:313:00
 Bonishchuk Taras - Gorchakov Vadim0:313:00
 Doroshenko Artem - Tkachev Sergey2:313:15
 Onischenko Ruslan - Gaynyuk Vladimir2:313:30
 Moroz Pavel - Oprischenko Egor3:213:30
 Gnoeviy Roman - Maxim Balakirev3:213:30
 Moroz Pavel - Oprischenko Egor3:213:30
 Onischenko Ruslan - Gaynyuk Vladimir2:313:30
 Tkachev Sergey - Averyanov Aleksandr0:313:45
 Saenko Oleg - Akimov Igor1:314:00
 Doroshenko Artem - Elkhov Artur0:314:15
 Masko Yevhen - Kryvorotko Yevhen3:114:30
 Kuzo Lev - Zemyancev Sergei3:014:30
 Kovalenko Sergey - Smetenko Vadim3:214:45
 Sazhnev Vitalii - Pirvelli Rodion3:015:00
 Malinka Roman - Ivashkin Aleksander0:315:00
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy3:115:15
 Zemyancev Sergei - Pirvelli Rodion3:115:30
 Ivashkin Aleksander - Sazhnev Vitalii1:315:30
 Kebalo Denis - Nemchenko Denis3:115:30
 Zavinskiy Sergey - Vavrenyuk Sergey1:315:45
 Kryvorotko Yevhen - Malinka Roman3:116:00
 Tsubera Roman - Nemchenko Denis1:316:00
 Kuzo Lev - Masko Yevhen0:316:00
 Shapoval Aleksandr - Kovalenko Sergey3:116:15
 Masko Yevhen - Zemyancev Sergei3:016:30
 Malinka Roman - Kuzo Lev3:016:30
 Reutov Mikhail - Shapoval Aleksandr1:316:45
 Sazhnev Vitalii - Kryvorotko Yevhen2:317:00
 Pirvelli Rodion - Ivashkin Aleksander2:317:00
 Novikov Yuriy - Zavinskiy Sergey1:317:15
 Kryvorotko Yevhen - Pirvelli Rodion3:017:30
 Zemyancev Sergei - Ivashkin Aleksander0:317:30
 Nemchenko Denis - Glivenko Ilya1:317:30
 Smetenko Vadim - Novikov Yuriy3:017:45
 Kuzo Lev - Sazhnev Vitalii1:318:00
 Masko Yevhen - Malinka Roman3:118:00
 Glivenko Ilya - Tsubera Roman3:018:00
 Sazhnev Vitalii - Masko Yevhen3:118:30
 Malinka Roman - Zemyancev Sergei1:318:30
 Vavrenyuk Sergey - Kovalenko Sergey3:118:44
 Pirvelli Rodion - Kuzo Lev1:319:00
 Ivashkin Aleksander - Kryvorotko Yevhen3:019:00
 Zemyancev Sergei - Kryvorotko Yevhen2:319:30
 Kuzo Lev - Ivashkin Aleksander1:319:30
 Glivenko Ilya - Kebalo Denis3:119:30
 Kebalo Denis - Tsubera Roman3:220:00
 Malinka Roman - Sazhnev Vitalii3:120:00
 Masko Yevhen - Pirvelli Rodion3:120:00
 Reutov Mikhail - Vavrenyuk Sergey2:320:15
 Ivashkin Aleksander - Masko Yevhen3:220:30
 Pirvelli Rodion - Malinka Roman0:320:30
 Novikov Yuriy - Reutov Mikhail1:320:45
 Kryvorotko Yevhen - Kuzo Lev3:121:00
 Sazhnev Vitalii - Zemyancev Sergei1:321:00
 Smetenko Vadim - Shapoval Aleksandr3:121:15
 Stepanov Denis - Shukin Dmitriy3:122:00
 Kalenik Sergey - Yunusov Elshad1:322:20
 Turchenko Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy3:222:35
 Khorolsky Vitaly - Yunusov Elshad3:122:55
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy0:323:10
 Turchenko Dmitriy - Shukin Dmitriy3:123:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muliukin Yevhen - Droshchynskyi Andrii0:300:20
 Vadim Ishchuk - Zayets Alexey3:000:49
 Shulepov Maksym - Diachenko Viacheslav0:308:00
 Mishchenko Alexander - Kovalchuk Oleksandr3:208:04
 Reva Yuriy - Yakymchuk Yevhen0:308:15
 Bochkovskiy Vadim - Zholubak Mykhailo3:008:30
 Shyndel Igor - Havrysh Daniil1:308:34
 Zhuravlov Oleksandr - Zapletniuk Anatolii3:108:45
 Droshchynskyi Andrii - Kovpak Egor2:308:50
 Oleksandr Liushnia - Derevianko Andrii3:008:54
 Kilyakin Petro - Yurchenko Kyrylo0:309:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kirsanov Konstantin1:309:05
 Dynaburg Leonid - Diachenko Ivan1:309:15
 Lavrinenko Pavel - Zayets Alexey3:109:20
 Ivchenko Kirill - Ivchenko Denis1:309:25
 Shulepov Maksym - Zholubak Mykhailo3:209:29
 Mishchenko Alexander - Havrysh Daniil3:009:35
 Reva Yuriy - Zapletniuk Anatolii3:209:45
 Skripnik Sergey - Vadim Ishchuk3:109:50
 Vakhrushev Victor - Kyienko Serhii2:309:55
 Yurchenko Kyrylo - Diachenko Viacheslav2:310:00
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr2:310:05
 Diachenko Ivan - Yakymchuk Yevhen3:210:15
 Droshchynskyi Andrii - Zayets Alexey3:210:20
 Oleksandr Liushnia - Ivchenko Denis2:310:25
 Bochkovskiy Vadim - Kilyakin Petro3:010:30
 Shyndel Igor - Dukhovenko Oleksandr3:110:35
 Zhuravlov Oleksandr - Dynaburg Leonid2:310:45
 Vadim Ishchuk - Kovpak Egor3:110:50
 Kyienko Serhii - Derevianko Andrii1:310:55
 Shulepov Maksym - Yurchenko Kyrylo2:310:59
 Mishchenko Alexander - Kirsanov Konstantin0:311:04
 Reva Yuriy - Diachenko Ivan3:011:15
 Lavrinenko Pavel - Skripnik Sergey3:011:20
 Ivchenko Kirill - Vakhrushev Victor2:311:25
 Kilyakin Petro - Zholubak Mykhailo0:311:30
 Dukhovenko Oleksandr - Havrysh Daniil3:011:34
 Dynaburg Leonid - Zapletniuk Anatolii3:011:45
 Droshchynskyi Andrii - Vadim Ishchuk3:211:50
 Oleksandr Liushnia - Kyienko Serhii3:111:54
 Bochkovskiy Vadim - Diachenko Viacheslav1:312:00
 Shyndel Igor - Kovalchuk Oleksandr3:212:05
 Zhuravlov Oleksandr - Yakymchuk Yevhen3:112:15
 Skripnik Sergey - Zayets Alexey1:312:20
 Vakhrushev Victor - Ivchenko Denis2:312:25
 Shulepov Maksym - Kilyakin Petro3:212:30
 Mishchenko Alexander - Dukhovenko Oleksandr3:112:35
 Reva Yuriy - Dynaburg Leonid1:312:45
 Lavrinenko Pavel - Kovpak Egor3:212:49
 Ivchenko Kirill - Derevianko Andrii1:312:55
 Bochkovskiy Vadim - Yurchenko Kyrylo2:313:00
 Shyndel Igor - Kirsanov Konstantin1:313:05
 Zhuravlov Oleksandr - Diachenko Ivan1:313:15
 Droshchynskyi Andrii - Skripnik Sergey1:313:20
 Oleksandr Liushnia - Vakhrushev Victor2:313:25
 Zholubak Mykhailo - Diachenko Viacheslav3:013:30
 Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr0:313:35
 Zapletniuk Anatolii - Yakymchuk Yevhen3:113:44
 Lavrinenko Pavel - Vadim Ishchuk3:213:50
 Ivchenko Kirill - Kyienko Serhii1:313:55
 Shulepov Maksym - Bochkovskiy Vadim1:313:59
 Mishchenko Alexander - Shyndel Igor3:014:05
 Reva Yuriy - Zhuravlov Oleksandr1:314:15
 Zayets Alexey - Kovpak Egor1:314:20
 Ivchenko Denis - Derevianko Andrii3:214:25
 Kilyakin Petro - Diachenko Viacheslav0:314:30
 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk Oleksandr3:214:35
 Dynaburg Leonid - Yakymchuk Yevhen3:114:45
 Droshchynskyi Andrii - Lavrinenko Pavel0:314:50
 Oleksandr Liushnia - Ivchenko Kirill3:214:54
 Yurchenko Kyrylo - Zholubak Mykhailo3:015:00
 Kirsanov Konstantin - Havrysh Daniil1:315:05
 Diachenko Ivan - Zapletniuk Anatolii0:315:15
 Skripnik Sergey - Kovpak Egor3:215:20
 Vakhrushev Victor - Derevianko Andrii1:315:25
 Kurtenko Andrey - Khalupenko Pavlo0:315:30
 Lisechko Artem - Budiak Igor3:215:35
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey1:315:45
 Vadim Ishchuk - Zayets Alexey2:315:50
 Kyienko Serhii - Ivchenko Denis2:315:55
 Dulientsov Denys - Makovka Yaroslav3:016:00
 Yatsenko Sergey - Troian Andrii0:316:15
 Turchenko Tymur - Naida Alexander0:316:25
 Zaporozhets Dmitriy - Blashkun Aleksandr3:116:30
 Holomoz Aleksey - Obrazkov Oleg16:35
 Yurenev Oleh - Khairov Dmytro2:316:45
 Yevhen Kyi - Kolesnik Yuriy3:116:55
 Kurtenko Andrey - Makovka Yaroslav3:017:00
 Lisechko Artem - Vasyukov Vladimir1:317:04
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii1:317:15
 Trydukh Igor - Naida Alexander2:317:25
 Blashkun Aleksandr - Khalupenko Pavlo1:317:30
 Khairov Dmytro - Semenets Sergey3:017:45
 Kokunin Yuriy - Ivchuk Oleksandr0:317:50
 Turchenko Tymur - Yevhen Kyi3:117:54
 Dulientsov Denys - Zaporozhets Dmitriy0:318:00
 Starodubskyi Ihor - Holomoz Aleksey3:218:05
 Yatsenko Sergey - Yurenev Oleh1:318:15
 Melchenko Andrii - Skorobahatyi Yevhen0:318:20
 Trydukh Igor - Kolesnik Yuriy0:318:25
 Kurtenko Andrey - Blashkun Aleksandr1:318:29
 Hudushyn Ihor - Khairov Dmytro3:118:45
 Tkachenko Artem - Sobko Valentyn3:018:50
 Yevhen Kyi - Naida Alexander1:318:55
 Zaporozhets Dmitriy - Makovka Yaroslav3:119:00
 Holomoz Aleksey - Vasyukov Vladimir1:319:05
 Yurenev Oleh - Troian Andrii3:119:15
 Kokunin Yuriy - Skorobahatyi Yevhen2:319:20
 Turchenko Tymur - Kolesnik Yuriy0:319:24
 Dulientsov Denys - Khalupenko Pavlo1:319:30
 Starodubskyi Ihor - Budiak Igor0:319:35
 Yatsenko Sergey - Semenets Sergey3:119:45
 Sobko Valentyn - Ivchuk Oleksandr1:319:50
 Trydukh Igor - Yevhen Kyi2:319:55
 Kurtenko Andrey - Zaporozhets Dmitriy3:020:00
 Lisechko Artem - Holomoz Aleksey1:320:05
 Hudushyn Ihor - Yurenev Oleh0:320:15
 Melchenko Andrii - Tkachenko Artem2:320:20
 Kolesnik Yuriy - Naida Alexander0:320:25
 Dulientsov Denys - Blashkun Aleksandr1:320:30
 Starodubskyi Ihor - Hrytsai Andrii0:320:35
 Yatsenko Sergey - Khairov Dmytro3:120:45
 Kokunin Yuriy - Sobko Valentyn3:020:50
 Trydukh Igor - Turchenko Tymur0:320:54
 Makovka Yaroslav - Khalupenko Pavlo3:021:00
 Vasyukov Vladimir - Budiak Igor3:221:05
 Troian Andrii - Semenets Sergey3:121:15
 Tkachenko Artem - Skorobahatyi Yevhen1:321:20
 Kurtenko Andrey - Dulientsov Denys3:121:30
 Hudushyn Ihor - Yatsenko Sergey1:321:44
 Melchenko Andrii - Ivchuk Oleksandr1:321:49
 Zaporozhets Dmitriy - Khalupenko Pavlo3:222:00
 Holomoz Aleksey - Budiak Igor3:222:04
 Yurenev Oleh - Semenets Sergey1:322:15
 Kokunin Yuriy - Tkachenko Artem1:322:20
 Blashkun Aleksandr - Makovka Yaroslav1:322:30
 Hrytsai Andrii - Vasyukov Vladimir2:322:35
 Khairov Dmytro - Troian Andrii1:322:45
 Melchenko Andrii - Sobko Valentyn3:122:50
 Skorobahatyi Yevhen - Ivchuk Oleksandr3:123:19
 Kokunin Yuriy - Melchenko Andrii3:223:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aleksey Ermilov - Novikov Ilya3:100:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:000:00
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry3:000:00
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich3:000:29
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor3:100:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:101:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg2:301:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:101:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikiforov Oleg2:301:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya0:301:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:201:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:101:30
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:001:30
 Petrochenko Dmitry - Minchenkov Igor0:307:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:307:00
 Nikulin Sergey - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:307:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:307:00
 Petrochenko Dmitry - Minchenkov Igor0:307:00
 Nikulin Sergey - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:307:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:207:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Bazilevsky Vitaly3:207:30
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor0:307:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:007:59
 Minchenkov Igor - Sayanov Denis3:007:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Skotnikov Sergey Yurevich3:107:59
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:008:00
 Minchenkov Igor - Sayanov Denis3:008:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Skotnikov Sergey Yurevich3:108:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:108:30
 Ogay Sergey - Petrochenko Dmitry3:008:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:008:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:108:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:008:30
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:009:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:109:00
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:009:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:109:00
 Nikulin Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich0:309:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:209:29
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor3:209:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:209:30
 Minchenkov Igor - Ogay Sergey3:209:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry3:110:59
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill0:311:00
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry3:111:00
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Safonov3:111:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:311:30
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:111:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis0:311:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery0:312:00
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry3:012:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo0:312:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:212:29
 Yusipov Timofey - Evgeniy Ilyukhin3:012:29
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:212:30
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor1:312:30
 Yusipov Timofey - Evgeniy Ilyukhin3:012:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry2:313:00
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery0:313:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:013:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry2:313:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:013:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:013:30
 Vladimir Safonov - Yusipov Timofey2:313:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis0:313:30
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:215:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov0:315:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:215:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Pronkin Maxim0:315:00
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov3:215:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:315:30
 Pandur Ivan - Novikov Ilya0:315:30
 Pronkin Maxim - Shirokov Vladimir0:316:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:116:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:016:00
 Pronkin Maxim - Shirokov Vladimir0:316:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:116:00
 Vladimir Petrov - Khudaiberdiev Zhasur3:216:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:016:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich0:316:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:216:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:016:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:217:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:017:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:017:00
 Pronkin Maxim - Vladimir Petrov2:317:30
 Aleksey Ermilov - Novikov Ilya3:217:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey0:317:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Kolesnikov Dmitriy2:319:00
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey0:319:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Kolesnikov Dmitriy2:319:00
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey0:319:00
 Matveev Igor - Anatoly Trushkin3:119:59
 Pravednov Andrey - Minchenkov Igor1:319:59
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:220:00
 Bazilevsky Vitaly - Skotnikov Sergey Yurevich3:120:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:221:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:321:00
 Sayanov Denis - Minchenkov Igor1:321:00
 Matveev Igor - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:321:29
 Pravednov Andrey - Ogay Sergey3:021:29
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly1:321:30
 Pravednov Andrey - Ogay Sergey3:021:30
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:122:59
 Ivanov Valery - Evgeniy Ilyukhin3:122:59
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:123:00
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:223:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis2:323:30
 Vladimir Safonov - Yusipov Timofey2:323:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:223:30
 Vladimir Safonov - Yusipov Timofey2:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pismenniy Evgeniy - Levadniy Aleksandr3:207:50
 Pugach Prokhor - Dereha Ruslan3:007:55
 Kogut Bogdan - Tsybulin Sergey2:308:25
 Derevianko Artem - Spartak Abalmaz3:108:30
 Medvedev Aleksandr - Savchenko Andriy3:208:39
 Dibrova Sergey - Synytsia Andrii3:108:40
 Oleskevych Olexander - Danilyuk Nazar1:308:50
 Panichev Eduard - Bratukhin Yuriy0:308:55
 Artem Gubenko - Didukh Viktor1:309:00
 Volokhov Vladislav - Vakarash Roman0:309:05
 Kuharchuk Aleksandr - Tuchkevych Volodymyr2:309:14
 Sereda Viacheslav - Gergelyuk Sergei3:009:14
 Kuharchuk Aleksandr - Tuchkevych Volodymyr2:309:15
 Sereda Viacheslav - Gergelyuk Sergei3:009:15
 Verbyany Vasily - Oleskevych Olexander3:009:25
 Timchenko Roman - Rusin Dmytro1:309:30
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey3:209:34
 Pugach Prokhor - Spartak Abalmaz3:109:40
 Melkumyan Samvel - Savchenko Andriy1:309:49
 Sidorenko Vadim - Udovichenko Serhii3:009:50
 Melkumyan Samvel - Savchenko Andriy1:309:50
 Kushnyr Vasiliy - Danilyuk Nazar3:110:00
 Ivchenko Vitalii - Bratukhin Yuriy0:310:04
 Didukh Viktor - Levadniy Aleksandr1:310:09
 Vakarash Roman - Dereha Ruslan3:110:15
 Volynets Oleg - Synytsia Andrii3:110:24
 Medvedev Aleksandr - Kuharchuk Aleksandr1:310:25
 Kushnyr Vasiliy - Oleskevych Olexander3:010:35
 Panichev Eduard - Timchenko Roman1:310:39
 Kogut Bogdan - Artem Gubenko3:210:45
 Derevianko Artem - Volokhov Vladislav3:110:50
 Dibrova Sergey - Udovichenko Serhii0:310:59
 Melkumyan Samvel - Tuchkevych Volodymyr3:111:00
 Verbyany Vasily - Danilyuk Nazar3:211:10
 Ivchenko Vitalii - Rusin Dmytro1:311:15
 Pismenniy Evgeniy - Didukh Viktor2:311:19
 Pugach Prokhor - Vakarash Roman1:311:25
 Kuharchuk Aleksandr - Savchenko Andriy1:311:34
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily1:311:45
 Timchenko Roman - Bratukhin Yuriy2:311:50
 Artem Gubenko - Tsybulin Sergey0:311:54
 Volokhov Vladislav - Spartak Abalmaz2:312:00
 Volynets Oleg - Gergelyuk Sergei3:212:10
 Melkumyan Samvel - Kuharchuk Aleksandr3:012:10
 Danilyuk Nazar - Oleskevych Olexander1:312:20
 Ivchenko Vitalii - Timchenko Roman1:312:25
 Kogut Bogdan - Levadniy Aleksandr3:112:30
 Derevianko Artem - Dereha Ruslan3:212:35
 Udovichenko Serhii - Synytsia Andrii3:012:45
 Medvedev Aleksandr - Tuchkevych Volodymyr3:212:45
 Kushnyr Vasiliy - Danilyuk Nazar1:312:55
 Panichev Eduard - Rusin Dmytro0:313:00
 Pismenniy Evgeniy - Artem Gubenko3:013:04
 Pugach Prokhor - Volokhov Vladislav1:313:10
 Dibrova Sergey - Sereda Viacheslav0:313:20
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr0:313:20
 Dibrova Sergey - Sereda Viacheslav0:313:20
 Verbyany Vasily - Oleskevych Olexander3:113:30
 Ivchenko Vitalii - Panichev Eduard3:113:35
 Kogut Bogdan - Didukh Viktor3:013:40
 Derevianko Artem - Vakarash Roman1:313:44
 Volynets Oleg - Udovichenko Serhii1:313:55
 Tuchkevych Volodymyr - Savchenko Andriy0:313:55
 Volynets Oleg - Udovichenko Serhii1:313:55
 Tuchkevych Volodymyr - Savchenko Andriy0:313:55
 Verbyany Vasily - Danilyuk Nazar3:014:05
 Rusin Dmytro - Bratukhin Yuriy3:114:10
 Tsybulin Sergey - Levadniy Aleksandr1:314:15
 Spartak Abalmaz - Dereha Ruslan3:014:20
 Sidorenko Vadim - Gergelyuk Sergei3:014:30
 Kushnyr Vasiliy - Oleskevych Olexander1:314:39
 Pismenniy Evgeniy - Kogut Bogdan2:314:50
 Pugach Prokhor - Derevianko Artem3:214:54
 Sereda Viacheslav - Synytsia Andrii3:115:05
 Verbyany Vasily - Kushnyr Vasiliy0:315:15
 Artem Gubenko - Levadniy Aleksandr3:215:25
 Volokhov Vladislav - Dereha Ruslan1:315:30
 Volynets Oleg - Sidorenko Vadim2:315:40
 Gaponov Aleksey - Kovalchuk Nazar1:315:49
 Didukh Viktor - Tsybulin Sergey2:316:00
 Vakarash Roman - Spartak Abalmaz0:316:05
 Bortnikov Igor - Treschetka Mykolay3:116:15
 Sereda Viacheslav - Udovichenko Serhii1:316:15
 Kravets Yaroslav - Gordiy Andrey3:216:24
 Krivoy Ivan - Demchuk Igor3:116:50
 Kryvyi Ivan - Demchuk Igor3:116:50
 Dibrova Sergey - Gergelyuk Sergei0:316:50
 Plishilo Volodymyr - Kovalchuk Nazar3:117:00
 Tovkach Mykola - Treschetka Mykolay3:217:25
 Sidorenko Vadim - Synytsia Andrii3:117:25
 Gaponov Aleksey - Kravets Yaroslav1:317:34
 Dibrova Sergey - Sidorenko Vadim1:318:00
 Bortnikov Igor - Krivoy Ivan3:018:00
 Dibrova Sergey - Sidorenko Vadim1:318:00
 Bortnikov Igor - Kryvyi Ivan3:018:00
 Plishilo Volodymyr - Gordiy Andrey3:218:10
 Tytyunnik Oleksii - Yarovoi Oleksandr3:118:20
 Gergelyuk Sergei - Synytsia Andrii1:318:34
 Tovkach Mykola - Demchuk Igor3:118:35
 Kravets Yaroslav - Kovalchuk Nazar0:318:44
 Paukov Vadim - Uchen Mykola3:019:05
 Kryvyi Ivan - Treschetka Mykolay2:319:09
 Krivoy Ivan - Treschetka Mykolay2:319:10
 Volynets Oleg - Dibrova Sergey3:119:10
 Plishilo Volodymyr - Kravets Yaroslav3:219:20
 Boiko Anton - Yarovoi Oleksandr3:219:30
 Volynets Oleg - Sereda Viacheslav3:119:45
 Tovkach Mykola - Krivoy Ivan3:119:45
 Gaponov Aleksey - Gordiy Andrey2:319:55
 Tytyunnik Oleksii - Boiko Anton2:320:05
 Zakladnyi Mykola - Zhuravlov Maksym1:320:10
 Paukov Vadim - Medvedenko Valery3:020:15
 Udovichenko Serhii - Gergelyuk Sergei3:120:20
 Bortnikov Igor - Demchuk Igor3:020:20
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey3:120:30
 Pugach Prokhor - Yarovoi Oleksandr3:120:40
 Tytyunnik Oleksii - Zakladnyi Mykola1:320:45
 Sokur Mihail - Uchen Mykola3:220:50
 Tovkach Mykola - Bortnikov Igor3:020:54
 Gordiy Andrey - Kovalchuk Nazar3:021:05
 Pugach Prokhor - Boiko Anton2:321:15
 Zhuravlov Maksym - Yarovoi Oleksandr3:221:20
 Demchuk Igor - Treschetka Mykolay1:321:30
 Tytyunnik Oleksii - Pugach Prokhor3:221:50
 Zakladnyi Mykola - Yarovoi Oleksandr1:321:55
 Boiko Anton - Zhuravlov Maksym3:022:25
Badmintons
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S2:011:40
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:009:30
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:20
Teniss
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaskieviča Karolina - Wierzbowska Aleksandra0:214:54
 Niewiadomska Patrycja - Golas Olga2:015:40
 Saska Wiktoria - Pržbiļska Jūlija2:017:04
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galus Piotr - Kolasinski Filip1:210:59
 Konopko Witold - Vojčiks Jans0:210:59
 Galus Piotr - Kolasinski Filip1:211:00
 Konopko Witold - Vojčiks Jans0:211:00
 Grinkovskis Pjotrs - Szimons Valkovs2:112:29
 Kolasinski Filip - Marek Wojciech2:017:00
 Zuks Kacpers - Vojčiks Jans2:017:00
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dmitrijs Popko - Gold Harrison2:015:00
 Bradford Carter - Bernard John0:215:00
 Popko Dmitrijs - Gold Harrison2:015:00
 Bradford Carter - Bernard John0:215:00
 Draxl, Liam - Gold Harrison2:016:39
 Bradford Carter - Daciek Patrick0:216:39
 Draxl, Liam - Gold Harrison2:016:40
 Bradford Carter - Daciek Patrick0:216:40
 Daciek Patrick - Bernard John0:218:05
 Draxl, Liam - Popko Dmitrijs1:218:14
 Draxl, Liam - Dmitrijs Popko1:218:15
Exhibition Games - Adria Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coričs Borna - Krštins Pedža2:015:00
 Zverevs Aleksandrs - Rubļevs Andrejs0:216:20
 Džokovičs Novaks - Nino Serdarusičs2:017:39
 Čiličs Marins - Petrovic Danilo0:218:34
 Džokovičs Novaks - Rubļevs Andrejs21:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamson Alec - Korvins Feliks0:200:14
 Arkonada Džordi - Schachter Noah2:015:00
 El Midavijs Adams - Kiršhaimers Strongs0:215:00
 El Midavijs Adams - Kirčheimers Strongs0:215:00
 Kings Evans - Zverevs Miša0:216:35
 Mihaels Redlickis - Karlovskijs Jevgēnijs0:216:50
 Chappell Nick - Kaledans Šahins2:019:00
 Schnur Braiden - Korvins Feliks2:020:19
 Braimers Geidžs - Adamson Alec2:021:29
 Redlicki Martins - Bojers Dastijs H2:123:04
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sleeth Layne - Sysoeva Anastasia0:215:00
 Nefedova Anastasia - Halbauere Elī2:015:00
 Newborn Rhiann - Zarazua Renata0:215:00
 Fanning Emily - Lepčenko Varvara0:216:20
 Sleeth Layne - Nefedova Anastasia0:217:25
 Sysoeva Anastasia - Newborn Rhiann1:217:25
 Lepčenko Varvara - Zarazua Renata2:018:14
 Halbauere Elī - Fanning Emily2:018:29
 Mohamad Shatoo - Kalieva Elvina2:119:00
 Gamiza Andrea - Deija Kaila0:220:39
 Gamiza Andrea - Mohamad Shatoo2:022:35
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanev Boncho - Frendov Emil2:110:00
 Mitev Kristian - Slavov Gergi2:011:30
 Todorov Dimitr - Yordanov Yordan0:213:00
 Gavrilov Peter - Apostolov Veselin2:114:30
 Avzhiev Dimitr - Valchanov Nikola2:016:00
 Panev Ivan - Georgiev Ivalyo2:117:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Voiny Suomi3:306:50
 Gladiator - Goryachiye6:507:50
 Voiny Suomi - Gladiator5:309:50
 Stalker - Ershistyye Tigry7:311:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant3:612:49
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia7:413:50
 Ledovyy Desant - Stalker4:314:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant7:315:49
 Krasnyye Krylia - Stalker3:616:50
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka7:717:50
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi3:1118:49
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony5:121:49
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony8:622:50
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cuming Mal - Mačins Peters5:410:30
 Kewish Tori - Fagg Jeremy1:511:10
 Tomsons Džastins - Mathers G.g.5:211:40
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Betzien M / Westphal D - Erdmann J / Timmermann T2:113:00
 Glucklederer F / Huhlborn J - Harms M / Peemuller R2:113:59
 Walkenhorst A / Winter S - Wolf G / Wolf P2:115:00
 Sagstetter B / Stadie E - John D / Sievers M0:216:00
 Glucklederer F / Huhlborn J - Erdmann J / Timmermann T0:216:59
 Betzien M / Westphal D - Harms M / Peemuller R2:018:00
 Sagstetter B / Stadie E - Wolf G / Wolf P2:019:00
 Walkenhorst A / Winter S - John D / Sievers M2:019:59