jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Pirmdiena, 22. Jūn. 2020. gada
Futbols
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul E-Land FC - Ansan Greeners FC0:213:30
Somija - U20 SM
 NotikumsRezultātsLaiks
 IF Gnistan(U20) - KUPS (U20)1:315:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Egersunds - Jerv1:117:15
 Asane - Sotra SK4:219:00
 Mas Taborsko - Bohemians Praha 1905 B0:219:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NSI Runavik - HB Torshavn2:022:00
Sievietes - Dienvidkoreja - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan Sangmu - Gyeongju FC0:313:00
 Changnyeong Wfc - Hwacheon Kspo FC2:113:00
 Suwon - Gumi Sportstoto0:113:00
 Seoul City - Incheon Hyundai Steel1:213:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pardubice - Hradec Kralove0:019:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Rishon LeZion - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:019:59
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan1:219:59
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin0:119:59
 SC Kfar Qasem - Beitar Tel Aviv Ramla4:119:59
 Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula4:520:00
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin0:120:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Akko1:020:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Bnei Lod4:220:00
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:020:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan1:220:00
 SC Kfar Qasem - Beitar Tel Aviv Ramla4:120:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - FC Chindia Targoviste1:016:59
 Viitorul Constanta - FC Hermanstadt4:120:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etar 1924 Veliko Tarnovo - Carsko Selo 20150:120:30
 Etar - Carsko Selo 20150:120:30
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Larissa - Volos Nps3:119:30
 Lamia - Panionios0:119:59
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 IS Halmia - Angelholm0:220:00
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oskarshamns AIK - Karlskrona3:220:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Haninge - Taby FK1:120:30
 Sollentuna FF - Brommapojkarna1:121:00
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brage IK - Sundsvall1:219:59
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Goteborg - Mjallby2:219:59
 Helsingborgs - Elfsborg0:019:59
 Sirius - Hacken BK2:219:59
 Sirius - BK Hacken2:220:00
 IFK Goteborg - Mjallby2:220:00
 Helsingborgs - Elfsborg0:020:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Kiev - Kolos Kovalivka2:119:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adana Demirspor - Osmanlispor FK2:120:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor - Rizespor3:121:00
 Alanyaspor - Trabzonspor2:221:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Gijon - Real Oviedo0:122:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villareal - Sevilla2:220:30
 Leganes - Granada0:022:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyngby BK - Odense1:219:59
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense - Maritimo3:222:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lecce - AC Milan1:420:30
 Fiorentina - Brescia1:120:30
 Lecce - AC Milan1:420:30
 Fiorentina - Brescia1:120:30
 Bologna - Juventus0:222:44
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter City - Colchester2:119:15
 Cheltenham - Northampton0:322:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City - Burnley FC5:022:00
Basketbols
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gurlushikchi - Dragon Oil71:8216:30
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanjing Tongxi Monkey King - Qingdao Eagles95:10306:00
 Shanxi Loongs - Jiangsu Dragons106:10207:00
 Shanxi Loongs - Jiangsu Zhongtian Steel106:10207:00
 Zhejiang Guangsha Lions - Shanghai Sharks95:9010:30
 Shenzhen Leopards - Guandong Southern Tigers104:13910:59
 Xinjiang Tigers - Bayi Rocket102:8214:34
 Tianjin Gold Lions - Sichuan Blue Whales72:10115:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - Ironi Nes89:8919:35
 Ironi Nahariya - AS Galil Elyon94:7619:59
 Ironi Nahariya - Hapoel Galil Gilboa94:7620:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flames - Road Warriors65:6213:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EWE Baskets Oldenburg - Alba Berlin63:9221:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gran Canaria - San Pablo Inmobiliaria Burgos78:7816:30
 Real Madrid - Valencia BC95:9019:30
 CAI Zaragoza - River Andorra93:11322:30
E-Sports
Starcraft - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Killer - Rush1:013:00
 Soma - Sharp0:113:00
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS)0:108:39
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canada (SPURSMAX) - Sweden (APHEX)1:407:59
 Russia (SCRATE) - Canada (SPURSMAX)1:208:24
 Russia (SCRATE) - Sweden (APHEX)5:108:48
 Sweden (APHEX) - Canada (SPURSMAX)1:309:11
 Canada (SPURSMAX) - Russia (SCRATE)1:609:36
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (SLAMDUNKVV) - San Antonio Spurs (MAMBA)28:5307:59
 New Orleans Pelicans (ZO0M) - Memphis Grizzlies (FOSTERS23)41:6308:00
 Memphis Grizzlies (FOSTERS23) - Houston Rockets (SLAMDUNKVV)81:5208:35
 Houston Rockets (SLAMDUNKVV) - New Orleans Pelicans (ZO0M)40:7009:11
 Memphis Grizzlies (FOSTERS23) - New Orleans Pelicans (ZO0M)52:4809:47
 Houston Rockets (SLAMDUNKVV) - Memphis Grizzlies (FOSTERS23)44:6210:24
 San Antonio Spurs (MAMBA) - Memphis Grizzlies (FOSTERS23)53:5311:00
 New Orleans Pelicans (ZO0M) - Houston Rockets (SLAMDUNKVV)77:5111:00
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets (MILLER) - Washington Wizards (ANTONIO)58:7103:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (ASH)37:6103:00
 Charlotte Hornets (MILLER) - Washington Wizards (ANTONIO)58:7103:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (ASH)37:6103:00
 Miami Heat (ASH) - Charlotte Hornets (MILLER)45:5103:36
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Washington Wizards (ANTONIO)48:5103:36
 Miami Heat (ASH) - Charlotte Hornets (MILLER)45:5103:36
 Miami Heat (ASH) - Washington Wizards (ANTONIO)49:6204:12
 Charlotte Hornets (MILLER) - Orlando Magic (TRANQUIL)61:5704:12
 Miami Heat (ASH) - Washington Wizards (ANTONIO)49:6204:12
 Charlotte Hornets (MILLER) - Orlando Magic (TRANQUIL)61:5704:12
 Washington Wizards (ANTONIO) - Charlotte Hornets (MILLER)69:6104:48
 Miami Heat (ASH) - Orlando Magic (TRANQUIL)64:4704:48
 Charlotte Hornets (MILLER) - Miami Heat (ASH)56:7005:24
 Washington Wizards (ANTONIO) - Orlando Magic (TRANQUIL)56:3805:24
 Charlotte Hornets (MILLER) - Miami Heat (ASH)56:7005:24
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (MILLER)61:5806:00
 Washington Wizards (ANTONIO) - Miami Heat (ASH)59:4806:00
 Orlando Magic (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (MILLER)61:5806:00
 Washington Wizards (ANTONIO) - Miami Heat (ASH)59:4806:00
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (ASH) - Dallas Mavericks (ANTONIO)67:5900:12
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)72:5900:12
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Clippers (MILLER)59:4200:48
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)59:5400:48
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Los Angeles Lakers (TRANQUIL)56:6101:24
 Los Angeles Clippers (MILLER) - Houston Rockets (ASH)39:6401:24
 Los Angeles Lakers (TRANQUIL) - Los Angeles Clippers (MILLER)58:4902:00
 Dallas Mavericks (ANTONIO) - Houston Rockets (ASH)69:5302:00
 Dallas Mavericks (JOKER) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)52:5119:30
 Dallas Mavericks (JOKER) - Houston Rockets (ASH)65:7420:06
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Houston Rockets (ASH)51:6220:42
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (JOKER)54:6121:18
 Houston Rockets (ASH) - Dallas Mavericks (JOKER)64:5721:54
 Houston Rockets (ASH) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)61:5622:30
LoL - Belgian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sector One - Rsca Esports1:020:00
 Aethra Esports - Team 7am1:021:00
 Brussels Guardians - KV Mechelen0:122:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geekcase Esports - Boavista FC0:122:00
 Karma Clan Esports - Offset Esports0:123:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victorious Gaming - Edward Gaming Youth Team1:208:00
 JOY Dream - Rogue Warriors Shark2:012:00
 Wanzhen Esports Club - Estar Young0:212:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emonkeyz - Cream Real Betis1:019:00
 G2 Arctic - Team Queso1:020:00
 Origen Bcn - Movistar Riders1:021:00
 Vodafone Giants - S2V Esports1:022:00
 Ucam Esports Club - MAD Lions Madrid0:123:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xten Esports - Azules Esports0:100:00
 Infinity Esports CR - Furious Gaming1:001:00
 Rainbow7 - ALL Knights0:102:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victory Five - Vici Gaming2:012:00
 Estar - Royal Never Give Up1:213:59
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golden Guardians - CLoud 90:100:44
 100 Thieves - Immortals1:001:44
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elements Mystic - OZ Gaming0:213:30
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Justice - San Francisco Shock0:301:25
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 MiBR - Chaos1:222:00
 Cloud9 - New England Whalers2:022:00
 Triumph Gaming - Yeah! Gaming1:222:00
 EnvyUs - Team One Esports0:222:00
 Cloud9 - New England Whalers2:022:00
 Triumph Gaming - Yeah! Gaming1:222:00
 MiBR - Chaos1:222:00
 EnvyUs - Team One Esports0:222:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dignitas - Fate1:216:00
 Complexity Gaming - Japaleno2:116:00
 Fnatic - Nordavind2:116:00
 MAD Lions - Pact0:216:00
 OG - Sprout2:116:00
 BIG - Havu Gaming2:016:00
 C0ntact Gaming - Avez2:016:00
 Heroic - Endpoint2:116:00
 OG - Sprout2:116:00
 Fnatic - Nordavind2:116:00
 Complexity Gaming - Japaleno2:116:00
 Fnatic - Heroic0:219:00
CS:GO - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Swedish Canadians2:002:00
 Levitate - Yeah! Gaming1:103:00
 Team One Esports - Infinity Esports2:004:00
 Thunder Logic - Triumph Gaming0:204:00
CS:GO - BLAST Premier Spring Americas Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 MiBR - Evil Geniuses0:201:30
 Made in Brazil - Evil Geniuses0:201:30
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illuminar Gaming - HellRaisers0:215:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huat Zai - Zigma2:011:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Global Esports - Phoenix Esports1:011:30
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Huat Zai2:009:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Wisla Krakow2:011:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bantz - Really Weird1:011:10
 Really Weird - Control1:013:10
 Paradox Gaming - Ground Zero Gaming1:013:10
 Forbidden - Mako0:113:10
 Really Weird - Paradox Gaming0:114:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eeriness - FOR The Win Esports0:118:00
 Zawisza Bydgoszcz - Brute1:020:00
 eSuba - Orgless50:120:30
 9ine - Adaptation1:021:00
 Bluejays International - Extremum0:121:00
 Gameroids - Cream Esports0:122:00
 Rugratz - Timechasers1:023:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Movistar Riders1:020:00
Dota 2 - LPL Pro Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ffyv2 - Toonz Reborn2:011:30
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veteran - Flower Gaming1:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome.immortal - Royal Never Give UP0:209:00
 Vici Gaming - Invictus Gaming0:210:59
 Flytomoon - Team Empire2:115:00
 Team Secret - Team Unique2:018:00
 Virtus Pro - Team Liquid2:020:10
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdec Gaming - Starluck3:007:59
 Sparking Arrow Gaming - Blaze3:007:59
 Ig.vitality - Team Sirius1:307:59
 Cdec Gaming - Starluck3:008:00
 Sparking Arrow Gaming - Blaze3:008:00
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Plus One00:00
 Beastcoast - Thunder Predator0:200:29
 Beastcoast - Plasma2:002:30
 Evil Geniuses - Business Associates1:122:00
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes1:313:30
 Foxes - Panthers1:315:00
 Panthers - Foxes1:322:30
 Foxes - Panthers3:223:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Mountains - Ural City3:210:00
 Eurasia - Energy3:012:35
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ha Nam - Thai Nguyen0:312:00
 Thanh Pho Ho Chi Minh - Nghe An3:015:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Orion Praha A - TJ Petriny C3:219:00
 Vssk Mff Praha F - KRC1:319:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - Ural Raiders2:306:00
 Academy - Ural Elevation2:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Payp3:210:35
 Titans - Empire3:212:15
 Enerdzhi - Alliance3:114:15
 Berkut - Molot3:216:15
Vīrieši - Vjetnama - Nacionālā Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tre Arirang HCM - Sanest Khanh Hoa II2:310:00
 Da Nang - Btl Canh Sat Co Dong3:010:00
 Tre Vinh Long - Kom Tum3:112:00
 Tra Vinh - Dak Lak2:315:00
 Ben Tre - Cong An Thanh Pho Ho Chi Minh3:016:59
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selbijs Marks - Bingtao Jans9:615:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:107:59
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam1:308:19
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:208:39
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane0:309:40
 Gazaryan Milena - Stepanyan Mariam0:312:20
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:213:20
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane2:313:39
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam0:314:19
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:114:39
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam0:315:40
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:116:00
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:316:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine0:317:00
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik3:217:19
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:117:39
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:318:20
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:318:40
 Khachatryan Hasmik - Bakhchajyan Elen3:219:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:220:20
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen2:321:00
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:021:20
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:321:40
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen3:122:00
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:222:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:322:39
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:022:59
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:323:19
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:023:39
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrova Alisa - Shelest Tetyana2:308:10
 Kolosovska, Oksana - Schekotikhina Natalya1:308:40
 Kovtun Nadiia - Trofimova Antonina0:309:09
 Dubrova Alisa - Schekotikhina Natalya3:109:40
 Trofimova Antonina - Shelest Tetyana3:010:09
 Kolosovska, Oksana - Kovtun Nadiia1:310:40
 Dubrova Alisa - Trofimova Antonina3:211:10
 Kovtun Nadiia - Schekotikhina Natalya0:311:39
 Kolosovska, Oksana - Shelest Tetyana1:312:09
 Dubrova Alisa - Kovtun Nadiia3:012:40
 Kolosovska, Oksana - Trofimova Antonina1:313:09
 Schekotikhina Natalya - Shelest Tetyana1:313:40
 Dubrova Alisa - Kolosovska, Oksana1:314:10
 Kovtun Nadiia - Shelest Tetyana2:314:40
 Trofimova Antonina - Schekotikhina Natalya1:315:09
Vīrieši - Vācija - Dusseldorf Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jha Kanak - Kohler Felix4:010:30
 Mino Alberto - Meng Fanbo1:411:15
 Assar Omar - Hohmeier Nils4:112:44
 Qiu Dang - Engemann Gerrit4:013:30
 Hippler Tobias - Meissnar Cedric4:214:15
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:307:59
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:208:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:208:39
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:309:00
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben1:309:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:209:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:010:20
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben0:310:39
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun0:311:00
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:012:40
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit2:313:20
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen1:313:39
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan1:314:00
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen2:314:19
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:014:39
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:315:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit2:315:40
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:216:20
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon2:316:39
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit2:317:00
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:317:19
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:017:39
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:018:00
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:018:20
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:019:20
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon3:120:19
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:321:20
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit3:121:40
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:122:20
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:023:19
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:123:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey1:300:05
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:000:20
 Yunusov Elshad - Lazebny Ruslan3:200:40
 Derevinskiy Dmitriy - Shukin Dmitriy1:300:55
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly3:201:15
 Shukin Dmitriy - Stepanov Denis3:101:30
 Yunusov Elshad - Kalenik Sergey3:101:50
 Derevinskiy Dmitriy - Turchenko Dmitriy1:302:04
 Yunusov Elshad - Khorolsky Vitaly1:302:25
 Derevinskiy Dmitriy - Stepanov Denis1:302:39
 Lazebny Ruslan - Kalenik Sergey3:003:00
 Shukin Dmitriy - Turchenko Dmitriy3:203:14
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly3:103:34
 Turchenko Dmitriy - Stepanov Denis3:203:49
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad1:304:09
 Shukin Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy3:204:24
 Kutniy Ilya - Grishchenko Aleksandr3:111:30
 Kovalenko Sergey - Goradze Artur1:313:44
 Sukovatiy Igor - Varchenko Mikhail3:016:59
 Zaychenko Valentin - Shukin Dmitriy0:018:00
 Boychuk Vladimir - Reva Aleksandr2:318:45
 Gusev Vitaliy - Chilikin Aleksandr0:322:00
 Gusev Vitaliy - Naumovich Vladimir3:023:10
 Chernetskiy Igor - Chilikin Aleksandr3:123:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 David Petr - Martinko Tomas1:309:00
 Seibert Jakub - Horejsi Miroslavs1:309:30
 Gavlas Antonin - Vrablik Jiri3:010:15
 Prokopcovs Dmitrijs - Tregler Tomas1:310:45
 David Petr - Seibert Jakub2:311:15
 Gavlas Antonin - Horejsi Miroslavs3:212:05
 Tregler Tomas - Martinko Tomas3:212:45
 Prokopcovs Dmitrijs - Vrablik Jiri3:213:15
 David Petr - Gavlas Antonin3:014:05
 Seibert Jakub - Martinko Tomas3:014:35
 Prokopcovs Dmitrijs - Horejsi Miroslavs3:115:00
 Tregler Tomas - Vrablik Jiri3:015:25
 Seibert Jakub - Gavlas Antonin2:315:45
 David Petr - Prokopcovs Dmitrijs0:316:10
 Vrablik Jiri - Martinko Tomas0:316:35
 Tregler Tomas - Horejsi Miroslavs1:317:00
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tkachenko Artem - Ivchuk Oleksandr3:000:20
 Sobko Valentyn - Skorobahatyi Yevhen0:300:49
 Obukhov Vitalii - Gatsenko Igor3:108:00
 Tymchenko Volodymyr - Paksiutov Serhii3:008:04
 Blashkun Aleksandr - Khalupenko Pavlo2:308:15
 Kochetkov Oleksandr - Borodachev Aleksander08:30
 Khurtak Evgeniy - Syvych Viktor3:208:34
 Dynaburg Leonid - Makovka Yaroslav3:108:45
 Bondarenko Iurii - Krasutskyi Adam1:308:50
 Trydukh Igor - Hnoievoi Roman1:308:54
 Khomutovsky Julius - Kunchurov Dmitriy1:309:00
 Voloshko Valery - Sydorenko Vitalii3:109:05
 Solomko Serhii - Leonenko Oleksandr3:209:15
 Kolesnykov Valeriy - Ivchuk Oleksandr3:209:20
 Yevhen Kyi - Kolesnik Yuriy2:309:25
 Obukhov Vitalii - Bryzhevatyi Oleksandr3:209:30
 Tymchenko Volodymyr - Syvych Viktor3:109:35
 Blashkun Aleksandr - Makovka Yaroslav1:309:45
 Kondratenko Vasiliy - Skorobahatyi Yevhen3:109:49
 Ivchenko Denis - Marchuk Maksym3:109:55
 Kunchurov Dmitriy - Gatsenko Igor0:310:00
 Sydorenko Vitalii - Paksiutov Serhii3:110:04
 Leonenko Oleksandr - Khalupenko Pavlo0:310:15
 Bondarenko Iurii - Ivchuk Oleksandr3:110:20
 Trydukh Igor - Kolesnik Yuriy0:310:24
 Kochetkov Oleksandr - Khomutovsky Julius3:110:30
 Khurtak Evgeniy - Voloshko Valery2:310:35
 Dynaburg Leonid - Solomko Serhii0:310:44
 Skorobahatyi Yevhen - Krasutskyi Adam3:210:50
 Marchuk Maksym - Hnoievoi Roman2:310:55
 Obukhov Vitalii - Kunchurov Dmitriy2:311:00
 Tymchenko Volodymyr - Sydorenko Vitalii3:111:04
 Blashkun Aleksandr - Leonenko Oleksandr3:011:15
 Kolesnykov Valeriy - Kondratenko Vasiliy1:311:19
 Yevhen Kyi - Ivchenko Denis3:111:25
 Khomutovsky Julius - Bryzhevatyi Oleksandr2:311:30
 Voloshko Valery - Syvych Viktor3:211:34
 Solomko Serhii - Makovka Yaroslav2:311:45
 Bondarenko Iurii - Skorobahatyi Yevhen1:311:50
 Trydukh Igor - Marchuk Maksym3:211:54
 Kochetkov Oleksandr - Gatsenko Igor3:212:00
 Khurtak Evgeniy - Paksiutov Serhii1:312:05
 Dynaburg Leonid - Khalupenko Pavlo0:312:14
 Kondratenko Vasiliy - Ivchuk Oleksandr3:212:20
 Ivchenko Denis - Kolesnik Yuriy0:312:25
 Obukhov Vitalii - Khomutovsky Julius3:112:30
 Tymchenko Volodymyr - Voloshko Valery3:112:34
 Blashkun Aleksandr - Solomko Serhii3:212:44
 Kolesnykov Valeriy - Krasutskyi Adam1:312:49
 Yevhen Kyi - Hnoievoi Roman1:312:55
 Kochetkov Oleksandr - Kunchurov Dmitriy3:213:00
 Khurtak Evgeniy - Sydorenko Vitalii3:013:04
 Dynaburg Leonid - Leonenko Oleksandr3:213:15
 Bondarenko Iurii - Kondratenko Vasiliy2:313:20
 Trydukh Igor - Ivchenko Denis3:013:24
 Bryzhevatyi Oleksandr - Gatsenko Igor0:313:30
 Syvych Viktor - Paksiutov Serhii2:313:35
 Makovka Yaroslav - Khalupenko Pavlo3:213:45
 Kolesnykov Valeriy - Skorobahatyi Yevhen3:113:50
 Yevhen Kyi - Marchuk Maksym2:313:55
 Obukhov Vitalii - Kochetkov Oleksandr3:113:59
 Tymchenko Volodymyr - Khurtak Evgeniy2:314:04
 Blashkun Aleksandr - Dynaburg Leonid1:314:15
 Ivchuk Oleksandr - Krasutskyi Adam2:314:20
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman3:214:25
 Khomutovsky Julius - Gatsenko Igor3:214:30
 Voloshko Valery - Paksiutov Serhii3:214:34
 Solomko Serhii - Khalupenko Pavlo1:314:45
 Bondarenko Iurii - Kolesnykov Valeriy3:214:50
 Trydukh Igor - Yevhen Kyi3:114:54
 Kunchurov Dmitriy - Bryzhevatyi Oleksandr3:015:00
 Sydorenko Vitalii - Syvych Viktor3:115:05
 Leonenko Oleksandr - Makovka Yaroslav2:315:14
 Kondratenko Vasiliy - Krasutskyi Adam3:115:20
 Ivchenko Denis - Hnoievoi Roman2:315:25
 Mrykh Maksym - Parnyvoda Ilya2:315:30
 Budiak Igor - Kim Dmitriy2:315:34
 Piatachuk Yurii - Yahnitynskyi Kostiantyn0:315:40
 Tanchuk Anatolii - Udovenko Ivan1:315:45
 Skorobahatyi Yevhen - Ivchuk Oleksandr3:015:49
 Marchuk Maksym - Kolesnik Yuriy0:315:55
 Sklyarenko Andriy - Prokopenko Dmitry3:116:00
 Holomoz Aleksey - Kovalenko Vladislav1:316:04
 Podolian Andrii - Drach Dmitriy2:316:09
 Melnykov Volodymyr - Chernyshov Dmytro0:316:15
 Likhitsky Alexander - Solomko Ruslan3:216:24
 Kolbasenko Alexander - Parnyvoda Ilya3:016:30
 Kobets Vitalii - Evgeniy Ivanov3:216:35
 Smyk Vasil - Pakhnyuk Victor2:316:44
 Turchenko Tymur - Sulim Aleksandr3:116:55
 Mrykh Maksym - Sklyarenko Andriy3:017:00
 Budiak Igor - Kovalenko Vladislav3:017:04
 Piatachuk Yurii - Podolian Andrii0:317:10
 Tanchuk Anatolii - Chernyshov Dmytro1:317:15
 Makarenko Roman - Naida Alexander3:017:25
 Kolbasenko Alexander - Prokopenko Dmitry2:317:30
 Evgeniy Ivanov - Kim Dmitriy3:117:34
 Lymarenko Oleksandr - Drach Dmitriy3:017:40
 Pakhnyuk Victor - Udovenko Ivan2:317:45
 Likhitsky Alexander - Sulim Aleksandr3:117:54
 Sklyarenko Andriy - Parnyvoda Ilya3:118:00
 Holomoz Aleksey - Kobets Vitalii1:318:05
 Podolian Andrii - Yahnitynskyi Kostiantyn0:318:09
 Melnykov Volodymyr - Smyk Vasil3:018:14
 Naida Alexander - Solomko Ruslan2:318:25
 Mrykh Maksym - Prokopenko Dmitry3:218:29
 Budiak Igor - Evgeniy Ivanov1:318:34
 Piatachuk Yurii - Drach Dmitriy1:318:40
 Tanchuk Anatolii - Pakhnyuk Victor3:018:44
 Turchenko Tymur - Makarenko Roman3:218:55
 Kolbasenko Alexander - Sklyarenko Andriy0:319:00
 Kobets Vitalii - Kovalenko Vladislav3:119:04
 Lymarenko Oleksandr - Podolian Andrii2:319:10
 Smyk Vasil - Chernyshov Dmytro0:319:15
 Zayets Alexey - Aliyev Anar3:119:20
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander0:319:24
 Prokopenko Dmitry - Parnyvoda Ilya2:319:30
 Holomoz Aleksey - Kim Dmitriy2:319:35
 Drach Dmitriy - Yahnitynskyi Kostiantyn3:119:39
 Melnykov Volodymyr - Udovenko Ivan2:319:44
 Rumezhak Kyrylo - Muliukin Yevhen3:119:50
 Makarenko Roman - Sulim Aleksandr0:319:55
 Kolbasenko Alexander - Mrykh Maksym2:320:00
 Budiak Igor - Kobets Vitalii1:320:04
 Tanchuk Anatolii - Smyk Vasil1:320:15
 Kovpak Egor - Aliyev Anar3:120:20
 Turchenko Tymur - Solomko Ruslan2:320:25
 Holomoz Aleksey - Evgeniy Ivanov3:120:35
 Melnykov Volodymyr - Pakhnyuk Victor3:120:45
 Zayets Alexey - Rumezhak Kyrylo1:320:50
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman0:320:54
 Kovalenko Vladislav - Kim Dmitriy3:021:05
 Chernyshov Dmytro - Udovenko Ivan3:221:14
 Kovpak Egor - Muliukin Yevhen3:221:20
 Turchenko Tymur - Naida Alexander0:321:25
 Tanchuk Anatolii - Melnykov Volodymyr2:321:45
 Rumezhak Kyrylo - Aliyev Anar3:021:49
 Sulim Aleksandr - Solomko Ruslan3:121:55
 Kobets Vitalii - Kim Dmitriy3:122:04
 Smyk Vasil - Udovenko Ivan2:322:15
 Zayets Alexey - Muliukin Yevhen1:322:20
 Likhitsky Alexander - Turchenko Tymur3:122:24
 Evgeniy Ivanov - Kovalenko Vladislav1:322:35
 Pakhnyuk Victor - Chernyshov Dmytro1:322:44
 Kovpak Egor - Rumezhak Kyrylo0:322:50
 Makarenko Roman - Solomko Ruslan3:022:55
 Muliukin Yevhen - Aliyev Anar3:223:20
 Naida Alexander - Sulim Aleksandr1:323:25
 Kovpak Egor - Zayets Alexey0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry2:300:00
 Elistratov Igor - Merzlikin Dmitry1:300:00
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Safonov1:300:00
 Elistratov Igor - Merzlikin Dmitry1:300:00
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Safonov1:300:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:200:29
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery0:300:29
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor0:300:29
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:200:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor0:300:30
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery0:300:30
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:201:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:201:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:001:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry3:201:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:201:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:001:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:101:30
 Evgeniy Ilyukhin - Yusipov Timofey1:301:30
 Elistratov Igor - Abramov Kirill2:301:30
 Pandur Ivan - Novikov Ilya3:207:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey0:307:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:107:00
 Pandur Ivan - Novikov Ilya3:207:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey0:307:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:107:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimir Petrov2:307:30
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich2:307:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimir Petrov2:307:30
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey3:007:30
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov2:307:59
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur1:308:00
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:108:00
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov2:308:00
 Vladimir Petrov - Buyanin Ivan3:008:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:108:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander0:308:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:108:30
 Buyanin Ivan - Khudaiberdiev Zhasur2:309:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:009:00
 Pandur Ivan - Aleksey Ermilov0:309:00
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov1:309:29
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:309:29
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:209:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:309:30
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov1:309:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill2:310:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey0:310:59
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:111:00
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill2:311:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey0:311:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor0:311:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:111:30
 Bazilevsky Vitaly - Ivanov Stanislavovic Viktor0:311:30
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:312:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:212:00
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly3:112:00
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor2:312:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:212:29
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor2:312:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:112:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:212:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry1:313:00
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey2:313:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:113:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry1:313:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:113:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:213:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:213:30
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor1:313:30
 Arutiunyan Artem - Demic Ying2:315:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:315:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr0:315:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:315:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr0:315:00
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:315:29
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev1:315:29
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:315:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev1:315:30
 Yusipov Timofey - Minchenkov Igor1:315:30
 Demic Ying - Anatoly Trushkin2:316:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis1:316:00
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:016:00
 Demic Ying - Anatoly Trushkin2:316:00
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:016:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Arutiunyan Artem2:316:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery2:316:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry3:116:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:117:00
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:117:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:117:00
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:017:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev2:317:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor2:317:30
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:017:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor2:317:30
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich3:119:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:119:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:119:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:119:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:119:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:119:30
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov3:219:30
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey2:319:59
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya0:320:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir1:320:00
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov1:320:30
 Vladimir Petrov - Khudaiberdiev Zhasur3:120:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:221:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey3:021:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey1:321:29
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich3:121:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:223:00
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:023:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veliev Anton - Vakulenko Denis0:307:50
 Chaplyanka Anatoliy - Metla Alexey3:107:55
 Alekseenko Dmytro - Laevsky Maksim3:108:25
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo3:208:30
 Isaev Andrey - Illiushchenko Serhii2:308:34
 Medvedenko Valery - Belanchik Dmitriy3:108:40
 Pesternykov Denys - Berezynskyi Serhii3:008:40
 Lytvynenko Mykola - Vorobuov Ygor3:008:45
 Danilyuk Nazar - Kovalchuk Nazar0:308:50
 Rubtsov Eduard - Skachenko Serhii2:309:00
 Arzanov Dmitry - Baystryuchenko Dmitriy2:309:05
 Voitenko Yaroslav - Kazmirchuk Vadim3:109:09
 Baklykov Andrey - Rybachuk Roman1:309:14
 Filatov Sergey - Dubrovin Dmitry3:109:20
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily3:209:25
 Veliev Anton - Laevsky Maksim0:309:34
 Chaplyanka Anatoliy - Yehorov Kyrylo0:309:40
 Anton Myrza - Illiushchenko Serhii1:309:44
 Rybachuk Roman - Berezynskyi Serhii0:309:49
 Baziyan Leonid - Belanchik Dmitriy0:309:50
 Rybachuk Roman - Berezynskyi Serhii0:309:50
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey1:309:55
 Oleskevych Olexander - Kovalchuk Nazar0:310:00
 Skachenko Serhii - Vakulenko Denis3:210:09
 Baystryuchenko Dmitriy - Metla Alexey3:110:15
 Isaev Andrey - Voitenko Yaroslav1:310:20
 Pesternykov Denys - Baklykov Andrey3:210:24
 Medvedenko Valery - Gabrelyan Daniil2:310:25
 Lytvynenko Mykola - Dubrovin Dmitry2:310:30
 Danilyuk Nazar - Kushnyr Vasiliy1:310:35
 Alekseenko Dmytro - Rubtsov Eduard3:110:44
 Semenets Oleksandr - Arzanov Dmitry3:010:50
 Anton Myrza - Kazmirchuk Vadim3:210:55
 Baziyan Leonid - Lenko Daniilo3:111:00
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:111:00
 Ponomarenko Sergey - Vorobuov Ygor3:011:04
 Oleskevych Olexander - Verbyany Vasily0:311:10
 Veliev Anton - Skachenko Serhii3:211:19
 Chaplyanka Anatoliy - Baystryuchenko Dmitriy2:311:25
 Voitenko Yaroslav - Illiushchenko Serhii3:211:30
 Pesternykov Denys - Rybachuk Roman3:111:34
 Filatov Sergey - Kovalov Oleksandr3:011:39
 Kushnyr Vasiliy - Kovalchuk Nazar1:311:45
 Rubtsov Eduard - Laevsky Maksim0:311:54
 Arzanov Dmitry - Yehorov Kyrylo2:312:00
 Anton Myrza - Voitenko Yaroslav3:112:05
 Baziyan Leonid - Gabrelyan Daniil0:312:09
 Berezynskyi Serhii - Baklykov Andrey1:312:10
 Baziyan Leonid - Gabrelyan Daniil0:312:10
 Lytvynenko Mykola - Ponomarenko Sergey1:312:14
 Oleskevych Olexander - Kushnyr Vasiliy0:312:20
 Alekseenko Dmytro - Vakulenko Denis3:112:30
 Semenets Oleksandr - Metla Alexey2:312:34
 Isaev Andrey - Kazmirchuk Vadim3:112:40
 Rybachuk Roman - Pesternykov Denys1:312:45
 Medvedenko Valery - Lenko Daniilo3:012:45
 Kovalov Oleksandr - Dubrovin Dmitry3:112:49
 Danilyuk Nazar - Verbyany Vasily0:312:55
 Veliev Anton - Rubtsov Eduard1:313:04
 Chaplyanka Anatoliy - Arzanov Dmitry3:213:09
 Anton Myrza - Isaev Andrey3:213:15
 Pesternykov Denys - Baklykov Andrey2:313:20
 Baziyan Leonid - Medvedenko Valery1:313:20
 Filatov Sergey - Vorobuov Ygor3:113:24
 Oleskevych Olexander - Danilyuk Nazar13:30
 Verbyany Vasily - Kovalchuk Nazar3:013:30
 Alekseenko Dmytro - Skachenko Serhii0:313:40
 Semenets Oleksandr - Baystryuchenko Dmitriy3:113:44
 Kazmirchuk Vadim - Illiushchenko Serhii3:113:50
 Berezynskyi Serhii - Rybachuk Roman3:213:55
 Lenko Daniilo - Belanchik Dmitriy0:313:55
 Berezynskyi Serhii - Rybachuk Roman3:213:55
 Lenko Daniilo - Belanchik Dmitriy0:313:55
 Lytvynenko Mykola - Kovalov Oleksandr3:113:59
 Laevsky Maksim - Vakulenko Denis2:314:15
 Yehorov Kyrylo - Metla Alexey3:214:20
 Rybachuk Roman - Baklykov Andrey2:314:30
 Filatov Sergey - Ponomarenko Sergey0:314:34
 Veliev Anton - Alekseenko Dmytro3:214:50
 Chaplyanka Anatoliy - Semenets Oleksandr3:114:54
 Berezynskyi Serhii - Pesternykov Denys3:115:05
 Dubrovin Dmitry - Vorobuov Ygor3:115:09
 Rubtsov Eduard - Vakulenko Denis1:315:25
 Arzanov Dmitry - Metla Alexey2:315:30
 Lytvynenko Mykola - Filatov Sergey1:315:44
 Stasevskiy Oleg - Kolesnik Petr3:115:55
 Skachenko Serhii - Laevsky Maksim2:316:00
 Baystryuchenko Dmitriy - Yehorov Kyrylo3:216:04
 Uchen Mykola - Nesterenko Artem3:116:15
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:116:15
 Kovalov Oleksandr - Vorobuov Ygor2:316:20
 Bedriychuk Viktor - Simonchuk David0:316:25
 Maksimchuk Artem - Cherednichenko Pavlo0:316:30
 Kogut Bogdan - Tuzhylin Alexander1:316:35
 Sinkevych Bogdan - Limonov Anton2:316:40
 Sidorenko Vadim - Shvidkiy Vadim3:216:45
 Paukov Vadim - Nesterenko Artem2:316:50
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy2:316:50
 Ponomarenko Sergey - Dubrovin Dmitry3:216:55
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr2:317:04
 Skok Pavel - Tuzhylin Alexander0:317:10
 Kogut Bogdan - Sinkevych Bogdan2:317:15
 Halai Dmitry - Ulianchych Mykola1:317:20
 Uchen Mykola - Illiushchenko Serhii3:017:25
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:217:25
 Bindas Oleg - Bedriychuk Viktor3:217:35
 Stasevskiy Oleg - Maksimchuk Artem3:217:40
 Skok Pavel - Limonov Anton1:317:45
 Sinkevych Bogdan - Tuzhylin Alexander0:317:50
 Paukov Vadim - Uchen Mykola1:318:00
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey2:318:00
 Gaponov Aleksey - Simonchuk David3:118:10
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo3:118:14
 Skok Pavel - Sinkevych Bogdan1:318:20
 Kogut Bogdan - Limonov Anton1:318:25
 Ulianchych Mykola - Shvidkiy Vadim2:318:30
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:318:34
 Nesterenko Artem - Illiushchenko Serhii3:218:35
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:318:35
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petr0:318:50
 Skok Pavel - Kogut Bogdan3:018:55
 Limonov Anton - Tuzhylin Alexander1:319:00
 Sidorenko Vadim - Ulianchych Mykola2:319:05
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy3:119:09
 Gaponov Aleksey - Bedriychuk Viktor3:019:20
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem3:119:24
 Halai Dmitry - Balbas Fedor0:319:40
 Bindas Oleg - Simonchuk David3:219:55
 Stasevskiy Oleg - Cherednichenko Pavlo0:320:00
 Spartak Abalmaz - Boiko Anton3:020:05
 Zhuravlov Maksym - Tytyunnik Oleksii3:120:10
 Sidorenko Vadim - Halai Dmitry3:120:15
 Gaponov Aleksey - Bindas Oleg2:320:30
 Fashchevskiy Ivan - Stasevskiy Oleg1:320:34
 Kubrak Serhii - Boiko Anton2:320:40
 Spartak Abalmaz - Zhuravlov Maksym3:020:45
 Balbas Fedor - Shvidkiy Vadim0:320:50
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey1:320:54
 Nesterenko Artem - Paukov Vadim2:320:55
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr3:121:10
 Kubrak Serhii - Tytyunnik Oleksii3:121:15
 Zhuravlov Maksym - Boiko Anton0:321:20
 Nechyporuk Vadym - Vahta Dmitriy3:221:30
 Kubrak Serhii - Zhuravlov Maksym3:221:50
 Spartak Abalmaz - Tytyunnik Oleksii3:021:55
 Illiushchenko Serhii - Paukov Vadim3:222:05
 Kubrak Serhii - Spartak Abalmaz1:322:25
 Tytyunnik Oleksii - Boiko Anton3:122:30
 Telnoy Nikolay - Tsybulin Sergey2:323:35
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheaib Dauud - Happeks Svens4:010:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Bluhms Florians0:411:40
 Cheaib Dauud - Evgueni Chtchetinine (BLR)4:012:40
 Bluhms Florians - Happeks Svens4:113:30
 Cheaib Dauud - Bluhms Florians4:014:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Happeks Svens3:415:20
Šautriņas
Australian ISO Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mačins Peters - Cuming Mal5:210:30
 Tomsons Džastins - Fagg Jeremy2:511:10
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fallon Sherrock - Ričijs Edhauss0:112:29
 Endijs Dženkinss - Fallon Sherrock5:112:55
 Ričijs Edhauss - Endijs Dženkinss5:413:20
 Cole Jarred - Fallon Sherrock1:013:44
 Adamss Martins - Ričijs Edhauss3:514:10
 Evans David - Endijs Dženkinss0:114:54
 Fallon Sherrock - Adamss Martins3:515:25
 Ričijs Edhauss - Evans David2:516:00
 Endijs Dženkinss - Cole Jarred5:116:15
 Evans David - Fallon Sherrock5:216:35
 Cole Jarred - Ričijs Edhauss5:216:55
 Adamss Martins - Endijs Dženkinss0:117:19
 Cole Jarred - Evans David5:417:45
 Adamss Martins - Cole Jarred1:018:09
 Evans David - Adamss Martins1:018:34
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys 2 - Fubon Guardians 216:908:00
Teniss
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maestrelli Francesco - Bega Alessandro0:212:00
 Ornago Fabrizio - Berrettini Jakopo1:213:00
 Musetti Lorenzo - Cobolli Flavio2:016:59
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kania P / Shoshyna A - Jaskiewicz K / Wierzbowska A2:018:00
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre, sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzmova K / Kuzmova V - Bencic B / Jaskova A0:219:15
Exhibition Games - Dubultspēles - Slovākijas nacionālā tenisa tūre,vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polasek F / Zelenay I - Gombos N / Klein L2:118:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benčiča Belinda - Kuzmova Viktorija2:018:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Slovākijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molkans Aleks - Lukas Kleins1:215:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogozinska Dzika Stefānija - Kubka Martyna0:213:00
 Pitera Katržina - Kubacha Zuzanna2:013:00
 Rogozinska Dzika Stefānija - Kubka Martyna0:213:00
 Pitera Katržina - Kubacha Zuzanna2:013:00
 Jelen Aleksandra Julia - Šošina Anastasija0:214:50
 Zavacka Džoanna - Kanja Paula2:015:20
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grinkovskis Pjotrs - Gajevskis Kamils2:010:00
 Zuks Kacpers - Rajski Maciej2:010:00
 Grinkovskis Pjotrs - Gajevskis Kamils2:010:00
 Zuks Kacpers - Rajski Maciej2:010:00
 Zielinskis Jans - Kolasinski Filip2:011:34
 Ciass Pavels - Michalski Daniel2:011:54
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Gold Harrison1:215:00
 Johnson Mitchell - Strother Caleb2:015:00
 Johnson Mitchell - Storch Stefan2:116:15
 Bradford Carter - Ore Žuniors Aleksanders0:216:39
 Bradford Carter - Gold Harrison0:217:35
 Storch Stefan - Strother Caleb2:018:29
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Butulija Boris - Cacičs Nikola0:211:30
 Basičs Mirza - Sabanovs Matejs2:011:30
 Berankis Rikardas - Miladinovic Marko2:011:30
 Djere Laslo - Setkičs Aldins2:013:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antonitša Mira - Kraus Sinja2:013:00
 Grabhere Jūlija - Dshandshgava Irina2:014:54
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Murillo Sebastian - Karlovskijs Jevgēnijs2:115:00
 Dmitrijs Popko - Rojs Smits2:015:00
 Popko Dmitrijs - Rojs Smits2:015:00
 Rajffis Sems - Tabilo Alehandro0:216:59
 Kingsley Cannon - Arevalo Marselo1:217:10
 Cannon Kingsley - Arevalo R.1:217:10
 Rojs Smits - Mejia Nikolass0:218:29
 Braimers Geidžs - Sarkisjans Aleksandrs2:019:00
 Popko Dmitrijs - Rajffis Sems2:019:39
 Dmitrijs Popko - Rajffis Sems2:019:40
 Sarmiento Reimonds - Kumar Omni1:220:15
 Arevalo Marselo - Murillo Sebastian2:020:50
 Arevalo R. - Murillo Sebastian2:020:50
 Cannon Kingsley - Tabilo Alehandro1:221:14
 Kingsley Cannon - Tabilo Alehandro1:221:15
 Braimers Geidžs - Bojers Dastijs H2:021:49
 Adamson Alec - Korvins Feliks2:123:10
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brengle Madisona - Mina Greisa2:019:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Makdonalds Makenzijs - Polanskis Pīters2:021:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Kalieva Elvina0:200:40
 Stevarta Katerina - Ksu Šilina1:215:00
 Clousing, Keisha R. - Nefedova Anastasia1:215:00
 Stevarta Katerina - Ksu Šilina1:215:00
 Khazaniuka Deniza - Ivanova Daša1:215:00
 Van Ngujena Šanelle - Mendezs Seone0:216:50
 Halbauere Elī - Udvardi Panna2:017:10
 Parksa Alisia - Jaksiča Jovana2:117:34
 Stevarta Katerina - Clousing, Keisha R.1:218:14
 Ksu Šilina - Khazaniuka Deniza2:018:29
 Olmosa Žuliana - Wijesundera, Rushri2:019:00
 Ivanova Daša - Nefedova Anastasia0:219:15
 Halbauere Elī - Jaksiča Jovana2:120:45
 Udvardi Panna - Van Ngujena Šanelle1:220:50
 Parksa Alisia - Mendezs Seone2:120:54
 Klosa Marija - Guillermo Lorraine M0:220:54
 Parksa Alisia - Mendezs Seone2:120:55
 Klosa Marija - Guillermo Lorraine M0:220:55
 Wijesundera, Rushri - Guillermo Lorraine M0:222:50
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanev Georgi - Todorov Dimitr2:010:00
 Gavrilov Peter - Gospodinov Daniel1:211:30
 Georgiev Ivalyo - Dafinov Aleksandr1:214:30
 Mirchev Rumen - Angelov Georgi0:216:00
 Georgiev Anton - Panev Ivan2:017:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi4:601:00
 Gladiator - Goryachiye2:506:49
 Besheniye Psy - Voiny Suomi3:307:50
 Goryachiye - Besheniye Psy6:409:49
 Ledovyy Desant - Stalker5:811:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry4:412:49
 Stalker - Krasnyye Krylia7:413:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant6:214:50
 Stalker - Ershistyye Tigry4:315:49
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant4:216:50
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi7:517:50
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka3:518:49
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony3:221:49
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony6:322:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolf G / Wolf P - Erdmann J / Timmermann T0:213:00
 John D / Sievers M - Harms M / Peemuller R2:114:00
 Walkenhorst A / Winter S - Betzien M / Westphal D2:015:00
 Sagstetter B / Stadie E - Glucklederer F / Huhlborn J1:216:00
 Wolf G / Wolf P - Harms M / Peemuller R1:217:00
 John D / Sievers M - Erdmann J / Timmermann T0:218:00
 Walkenhorst A / Winter S - Glucklederer F / Huhlborn J2:019:00
 Sagstetter B / Stadie E - Betzien M / Westphal D0:220:00