jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Otrdiena, 23. Jūn. 2020. gada
Futbols
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos - Favorit0:419:59
Burundi - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Les Lierres - Aigle Noir1:614:30
 Burundi Sport Dynamic - Inter Stars2:116:30
 Vital'O FC - Rukinzo FC4:217:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting San Jose - AD Juventud Escazucena1:022:59
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruvu Shooting - Ndanda FC0:016:00
 Singida United - Mtibwa Sugar1:316:00
 Mbao FC - Coastal Union1:016:00
 Tanzania Prisons - JKT Tanzania2:216:00
 Mwadui FC - Lipuli FC3:016:00
 Singida United - Mtibwa Sugar1:316:00
 Mbao FC - Coastal Union1:016:00
 Tanzania Prisons - JKT Tanzania2:216:00
 Ruvu Shooting - Ndanda FC0:016:00
 Mwadui FC - Lipuli FC3:016:00
Serbija - U19 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RFK Novi Sad (U19) - Petar Puaca (U19)3:118:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Hilal Al-Quds3:020:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPV - Kerho 073:018:30
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dong Tam Long AN - CLB Bong Da Hue2:113:00
 BA Ria Vung Tau FC - Tdcs Dong Thap3:213:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Song Lam Nghe An - TP Ho Chi Minh FC1:313:00
 NAM Dinh - Hai Phong0:214:00
 CLB Viettel - Thanh Hoa1:215:00
Sievietes - Klubu Draudzības spēles (Mačs var ilgt mazāk kā 90 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - Kolbotn4:115:30
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik Kopavogur - KR Reykjavik6:022:15
 Fylkir Reykjavik - Throttur Reykjavik2:222:15
 FH Hafnarfjordur - UMF Selfoss0:222:15
 Breidablik - KR Reykjavik6:022:15
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giresunspor - Istanbulspor2:117:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemnitzer - Eintracht Braunschweig1:219:59
 Uerdingen - Wurzburger Kickers1:219:59
 Chemnitzer - Eintracht Braunschweig1:220:00
 Uerdingen - Wurzburger Kickers1:220:00
 Viktoria Koln - Duisburg1:021:29
 Hansa Rostock - Kaiserslautern1:121:29
 Viktoria Koln - Duisburg1:021:30
 Hansa Rostock - Kaiserslautern1:121:30
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv0:020:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Craiova - Botosani FC2:119:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Videoton - Ferencvaros1:019:55
 Ujpest FC - Zalaegerszeg2:122:04
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arka Gdynia - Zaglebie Lubin3:219:00
 Kielce Korona - Rakow Czestochowa0:119:00
 Arka Gdynia - Zaglebie Lubin3:219:00
 Kielce Korona - Rakow Czestochowa0:119:00
 LKS Lodz - Gornik Zabrze1:321:29
 Wisla Krakow - Wisla Plock1:021:29
 LKS Lodz - Gornik Zabrze1:321:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Maccabi Netanya2:419:44
 Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem2:219:59
 Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv0:320:50
 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa1:321:00
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram Reykjavik - IR Reykjavik3:121:00
 IB Vestmannaeyja - Tindastoll7:021:00
 Vaengir Jupiters - KR Reykjavik1:822:15
 Skautafelag Reykjavikur - Valur Reykjavik0:322:15
 Afturelding - Arborg3:022:15
 Grotta - Hottur3:023:15
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koge HB - Kolding IF1:019:30
 Fredericia - Vendsyssel FF2:419:59
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tyresö FF - Huddinge3:221:00
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orgryte Goteborg - Halmstads0:319:59
 Trelleborgs - Osters0:119:59
 Jonkoping - Ljungskile SK2:119:59
 Orgryte Goteborg - Halmstads0:320:00
 Trelleborgs - Osters0:120:00
 Dalkurd FF - AFC Eskilstuna5:020:00
 Jonkoping - Ljungskile SK2:120:00
Somija - U20 SM
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Inter Turku (U20) - FC Honka U204:218:00
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pif Jalkapallo - Atlantis1:118:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ilves Tampere - Haka Valkeakoski0:118:00
 Turku PS - HJK Helsinki0:119:59
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche - Deportivo La Coruna0:120:30
 Lugo - Malaga0:020:30
 Elche - Deportivo La Coruna0:120:30
 Extremadura - Zaragoza1:222:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valladolid - Getafe1:120:30
 Levante - Atletico Madrid0:120:30
 Valladolid - Getafe1:120:30
 Levante - Atletico Madrid0:120:30
 FC Barcelona - Athletic Bilbao1:022:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schaffhausen - Chiasso2:119:15
 Winterthur - Grasshoppers1:119:15
 Schaffhausen - Chiasso2:119:15
 Winterthur - Grasshoppers1:119:15
 Lausanne - Vaduz1:121:29
 Aarau - Will4:121:29
 Lausanne - Vaduz1:121:30
 Aarau - Will4:121:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thun - Young Boys1:021:29
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Prague - Banik Ostrava3:221:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - Marila Pribram1:018:29
 Sigma Olomouc - Teplice0:018:29
 Karvina - Opava0:018:29
 Zlin - Pribram1:018:30
 Sigma Olomouc - Teplice0:018:30
 Karvina - Opava0:018:30
 Sparta Prague - Banik Ostrava3:221:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Setubal - Rio Ave1:221:00
 Benfica - Santa Clara3:421:14
 Porto - Boavista4:023:15
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hellas Verona - Napoli0:220:30
 Spal - Cagliari0:120:30
 Hellas Verona - Napoli0:220:30
 Spal - Cagliari0:120:30
 Genoa - Parma1:422:44
 Torino - Udinese1:022:44
 Genoa - Parma1:422:45
 Torino - Udinese1:022:45
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dornbirn - FAC Team Fur Wien1:119:30
 SV Horn - SV Lafnitz3:219:30
 Dornbirn - FAC Team Fur Wien1:119:30
 SV Horn - SV Lafnitz3:219:30
 Blau-Weis Linz - Austria Lustenau2:119:30
 Austria Klagenfurt - Liebherr Gak1:219:30
 FC Juniors OO - Ried3:219:30
 Blau-Weis Linz - Austria Lustenau2:119:30
 FC Juniors OO - Ried3:219:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altach - Mattersburg1:119:30
 Admira Wacker - Austria Vienna0:219:30
 SKN St.Polten - Wattens1:121:29
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leicester City - Brighton & Hove Albion0:019:59
 Tottenham Hotspur - West Ham United2:022:15
Basketbols
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liaoning Flying Leopards - Guangzhou Longlions102:10606:00
 Fujian Sturgeons - Jilin Northeast Tigers107:11207:00
 Beijing Ducks - Nanjing Tongxi Monkey King90:9310:30
 Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi90:9310:30
 Guandong Southern Tigers - Jiangsu Zhongtian Steel119:7110:59
 Guandong Southern Tigers - Jiangsu Dragons119:7111:00
 Zhejiang Golden Bulls - Zhejiang Guangsha Lions93:11814:34
 Shandong Golden Stars - Beijing Royal Fighters94:10315:00
 Shandong Golden Stars - Chongqing Fly Dragons94:10315:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taranaki Mountainairs - Nelson Giants112:9608:30
 Canterbury Rams - Hobart Huskies102:7010:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratiopharm Ulm - MHP Riesen Ludwigsburg85:9421:29
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Malaga87:8616:30
 Bizkaia Bilbao Basket - FC Barcelona Regal73:8519:30
 Iberostar Tenerife - FIATC Mutua Joventut82:8022:30
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 24:708:00
 Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 222:1208:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Fubon Guardians4:1113:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Lions - Hanwha Eagles11:412:29
 SK Wyverns - Doosan Bears2:912:29
 LG Twins - Nexen Heroes3:812:29
 Lotte Giants - KIA Tigers4:312:29
 KT Wiz - NC Dinos3:412:29
 Samsung Lions - Hanwha Eagles11:412:30
 SK Wyverns - Doosan Bears2:912:30
 LG Twins - Nexen Heroes3:812:30
 Lotte Giants - KIA Tigers4:312:30
 KT Wiz - NC Dinos3:412:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yokohama Bay Stars - Chunichi Dragons3:012:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:512:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks11:312:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:512:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters4:012:00
 Yakult Swallows - Hanshin Tigers1:412:00
 Yomiuri Giants - Hiroshima Carp3:212:00
Telpu futbols
Spānija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Movistar - Jaen3:116:00
 FC Barcelona - Levante UD2:318:00
E-Sports
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giants Spain - Wygers0:020:00
 Wizard Esports Club - Movistar Riders0:021:15
 Cream Esports - Team Heretics1:022:30
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Orleans Pelicans (ZO0M) - San Antonio Spurs (APHEX)56:4908:36
 San Antonio Spurs (APHEX) - New Orleans Pelicans (ZO0M)56:6010:24
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Houston Rockets (BAD_TRIP)78:4919:30
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (ASH)60:5919:30
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)71:6820:06
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Dallas Mavericks (ASH)70:5620:06
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Los Angeles Lakers (JOKER)48:6520:42
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - Dallas Mavericks (ASH)66:8220:42
 Dallas Mavericks (ASH) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)70:7721:18
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - Los Angeles Lakers (JOKER)61:8321:18
 Dallas Mavericks (ASH) - Los Angeles Lakers (JOKER)54:7621:54
 Los Angeles Clippers (FOSTERS23) - Houston Rockets (BAD_TRIP)76:4321:54
 Dallas Mavericks (ASH) - Houston Rockets (BAD_TRIP)82:7122:30
 Los Angeles Lakers (JOKER) - Los Angeles Clippers (FOSTERS23)58:4322:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (IAMDEVILWALK)58:4403:00
 Washington Wizards (MILLER) - Detroit Pistons (TRANQUIL)63:4404:12
 Charlotte Hornets (IAMDEVILWALK) - Detroit Pistons (TRANQUIL)68:5404:48
 Detroit Pistons (TRANQUIL) - Washington Wizards (MILLER)61:7106:00
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (ASH)62:5515:30
 Indiana Pacers (BAD_TRIP) - Chicago Bulls (FOSTERS23)48:6016:06
 Indiana Pacers (BAD_TRIP) - Cleveland Cavaliers (ASH)43:6616:42
 Cleveland Cavaliers (ASH) - Chicago Bulls (FOSTERS23)65:6817:18
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Indiana Pacers (BAD_TRIP)52:3817:54
 Cleveland Cavaliers (ASH) - Indiana Pacers (BAD_TRIP)66:5618:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (MILLER) - Boston Celtics (TRANQUIL)73:6000:12
 Boston Celtics (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (MILLER)41:6702:00
Basketbols - NBA Cyber - All Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)62:7312:00
 Golden State Warriors (SCRATE) - Utah Jazz (APHEX)59:5012:00
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Golden State Warriors (SCRATE)71:7312:36
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Utah Jazz (APHEX)75:5012:36
 Golden State Warriors (SCRATE) - Atlanta Hawks (ZO0M)57:6713:12
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Utah Jazz (APHEX)61:4813:12
 Portland Trail Blazers (HURRICANE) - Atlanta Hawks (ZO0M)56:6413:48
 Utah Jazz (APHEX) - Golden State Warriors (SCRATE)36:7113:48
 Golden State Warriors (SCRATE) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)58:6214:24
 Utah Jazz (APHEX) - Atlanta Hawks (ZO0M)46:7214:24
 Atlanta Hawks (ZO0M) - Golden State Warriors (SCRATE)77:5815:00
 Utah Jazz (APHEX) - Portland Trail Blazers (HURRICANE)57:6915:00
LoL - NLC, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 MNM Gaming - Dusty0:121:00
 Tricked Esport - Barrage Esports1:022:00
 Fnatic Rising - Phelan Gaming1:023:00
LoL - Dutch League - Summer Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Thrll - Team Echo Zulu1:020:00
 Defusekids - PSV Esports0:120:55
 Mcon Esports - Dynasty0:121:50
LoL - Riot LoL - Prime League Pro Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Gaming Prime - mYinsanity0:119:00
 AD Hoc Gaming - Mousesports1:020:00
 Team Gamerlegion - OP Innogy Esport1:021:00
 Euronics Gaming - FC Schalke 04 Evolution0:122:00
 Unicorns of Love Sexy Edition - BIG0:123:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTZ Bulls - Samclan Esports Club0:100:00
 Electronik Generation - For The Win Esports1:001:00
 Boavista FC - Electronik Generation0:122:00
 Samclan Esports Club - For The Win Esports1:023:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentlemens Gaming - K1ck Esports Club0:118:30
 Komputronik H34t - 7more7 Pompa Team0:119:30
 Pride - Illuminar Gaming0:120:30
 Rogue Esports Club - Piratesports1:021:30
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinodragon Gaming - JD Gaming0:212:00
 LGD Gaming - Invictus Gaming2:113:55
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeah! Gaming - MiBR0:222:00
 Team One Esports - Triumph Gaming0:222:00
 Yeah! Gaming - MiBR0:222:00
 Team One Esports - Triumph Gaming0:222:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Complexity Gaming - C0ntact Gaming1:216:00
 Fnatic - Pact2:016:00
 Complexity Gaming - C0ntact Gaming1:216:00
 Fnatic - Pact2:016:00
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Fate1:212:00
 HellRaisers - Fate2:121:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Espada2:010:00
 Nemiga - Winstrike Team2:012:45
 Natus Vincere - Gambit Youngsters1:215:00
 Virtus Pro - Hard Legion Esports2:120:30
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Divine Vendetta - Zigma1:213:00
CS:GO - LVP Unity League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Heretics - SAW1:220:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Truckers With Attitude - Downfall2:111:30
 Ground Zero Gaming - Rooster1:215:00
 Ground Zero - Rooster1:215:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Wisla Krakow0:117:00
 ALTERNATE aTTaX - HellRaisers18:00
 Movistar Riders - Unicorns of Love1:019:00
 AGO Gaming - Skade0:119:00
 Movistar Riders - Unicorns of Love1:019:00
 Fate - Nemiga1:020:00
 AGO Gaming - Nordavind20:00
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goodfellaz - Veteran2:009:00
 Motivade.trust Gaming - 496 Gaming0:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparking Arrow Gaming - Cdec Gaming2:109:00
 Team Aster - LGD-Gaming0:212:00
 Team Secret - Vikin.GG2:014:50
 Virtus Pro - Team Empire2:018:00
 Team Secret - Nigma0:219:39
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airgerlich - Kolossus2:020:15
 Esport Rhein-Neckar - Topf Voll Ott1:122:20
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blaze - Starluck2:006:00
 Starluck - Ig.vitality1:208:45
 Ig.vitality - Blaze2:112:00
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - Beastcoast0:200:29
 Quincy Crew - Midas Club2:003:00
 4 Zoomers - Thunder Predator0:204:30
 CR4ZY - Quincy Crew1:122:00
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mērfijs Šauns - Alens Marks8:915:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:117:00
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:222:00
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:222:40
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:023:00
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:123:20
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana1:309:14
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina3:009:29
 Povaliaieva Maryna - Stefanyuk Alina3:010:30
 Orobinskaya Yulia - Zaytseva Viktoriya3:210:44
 Stefanyuk Alina - Grushko Irina3:110:59
 Yaroshenko Tatyana - But Nadezhda2:311:15
 Povaliaieva Maryna - Severina Yevgeniya3:011:30
 But Nadezhda - Orobinskaya Yulia3:011:45
 Stefanyuk Alina - Povaliaieva Maryna0:312:00
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:112:14
 Stefanyuk Alina - Severina Yevgeniya3:112:29
 Yaroshenko Tatyana - Orobinskaya Yulia2:312:44
 Severina Yevgeniya - Grushko Irina3:213:00
 But Nadezhda - Zaytseva Viktoriya0:313:15
 Povaliaieva Maryna - Grushko Irina3:013:30
 Zaytseva Viktoriya - Orobinskaya Yulia1:313:44
 But Nadezhda - Yaroshenko Tatyana0:314:15
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malyuta Martha - Kravchuk Tamara0:315:40
 Chilikina Evgeniya - Zharkova Karina3:216:09
 Panchishin Olga - Pachich Yaroslava1:316:39
 Malyuta Martha - Zharkova Karina2:317:10
 Pachich Yaroslava - Kravchuk Tamara3:217:39
 Chilikina Evgeniya - Panchishin Olga3:018:09
 Malyuta Martha - Pachich Yaroslava2:318:40
 Panchishin Olga - Zharkova Karina0:319:09
 Chilikina Evgeniya - Kravchuk Tamara3:219:39
 Malyuta Martha - Panchishin Olga3:020:10
 Chilikina Evgeniya - Pachich Yaroslava3:120:39
 Zharkova Karina - Kravchuk Tamara3:221:09
 Malyuta Martha - Chilikina Evgeniya3:221:40
 Panchishin Olga - Kravchuk Tamara0:322:09
 Pachich Yaroslava - Zharkova Karina3:022:39
Vīrieši - Vācija - Dusseldorf Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mengel Steffen - Fadeev Kirill4:010:30
 Duda Benedikt - Hippler Tobias4:311:15
 Jha Kanak - Steger Bastian0:012:09
 Meng Fanbo - Qiu Dang1:413:59
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham1:300:20
 Baghdasaryan Gevorg - Jokaklian Trasdamad3:000:40
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad2:301:20
 Altunyan Karen - Baghdasaryan Gevorg2:301:39
 Parsadanyan Samvel - Gevorgyan Gegham3:201:59
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:202:19
 Hrutyunyan Davit - Jokaklian Trasdamad1:302:19
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:302:39
 Gevorgyan Gegham - Baghdasaryan Gevorg3:103:20
 Hrutyunyan Davit - Altunyan Karen1:304:20
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik3:104:20
 Parsadanyan Samvel - Baghdasaryan Gevorg3:204:39
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik1:304:39
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik0:304:59
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:304:59
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik2:305:19
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:005:19
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen3:105:39
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik0:305:39
 Baghdasaryan Gevorg - Apraliyan Shant3:006:00
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik3:006:00
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh3:006:20
 Gevorgyan Gegham - Hrutyunyan Davit3:006:20
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik2:306:40
 Parsadanyan Samvel - Apraliyan Shant3:006:40
 Avakimyan Davit - Grigoryan Erik3:207:00
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:207:20
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:307:20
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen3:107:39
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit2:307:39
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen0:312:20
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:112:40
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen3:213:20
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun2:313:40
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:014:20
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit2:315:20
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik2:322:00
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit3:022:40
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard2:323:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naumovich Vladimir - Chilikin Aleksandr0:300:55
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey3:201:15
 Kosarev semen - Grabskiy Andrey2:301:50
 Naumovich Vladimir - Chernetskiy Igor3:002:04
 Kosarev semen - Vavrenyuk Sergey3:002:25
 Novikov Yuriy - Grabskiy Andrey3:003:00
 Chilikin Aleksandr - Chernetskiy Igor0:303:14
 Grabskiy Andrey - Vavrenyuk Sergey3:203:34
 Chernetskiy Igor - Gusev Vitaliy3:003:49
 Novikov Yuriy - Kosarev semen1:304:09
 Chilikin Aleksandr - Naumovich Vladimir1:304:24
 Shtaer Arkadiy - Povalyaev Valentin3:211:30
 Krivoshey Sergey - Ptitsyn Dmitriy0:311:30
 Grushko Vadim - Povalyaev Valentin0:312:29
 Krivoshey Sergey - Dyakov Vladimir0:313:59
 Kovalenko Sergey - Alekseev Safrat0:315:29
 Kuvaiev Roman - Bonishchuk Taras3:115:29
 Gaynyuk Vladimir - Bonishchuk Taras3:116:00
 Gusev Vitaliy - Kuvaiev Roman0:316:00
 Rodin Aleksey - Khorolsky Vitaly3:016:15
 Bonishchuk Taras - Gusev Vitaliy2:316:30
 Gorchakov Vadim - Gaynyuk Vladimir3:016:59
 Alekseev Safrat - Kosarev semen1:317:30
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:017:30
 Lazebny Ruslan - Goloveshkin Aleksey1:317:45
 Khorolsky Vitaly - Medvedev Yuriy1:318:14
 Alekseev Safrat - Kovalenko Sergey3:218:29
 Krokhmal Vitaliy - Khorolsky Vitaly1:318:44
 Alekseev Safrat - Shapoval Aleksandr0:319:00
 Alistratov Aleksandr - Lazebny Ruslan3:219:15
 Rodin Aleksey - Alistratov Aleksandr0:319:44
 Medvedev Yuriy - Krokhmal Vitaliy0:320:15
 Sarma Sergey - Bonishchuk Taras3:220:30
 Kosarev semen - Alekseev Safrat3:120:30
 Goloveshkin Aleksey - Medvedev Yuriy1:320:45
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy3:021:00
 Lazebny Ruslan - Rodin Aleksey2:321:14
 Chernetskiy Igor - Naumovich Vladimir1:322:00
 Lukander Daniil - Kushko Dmitriy2:322:20
 Rybakov Yuriy - Kushko Dmitriy3:122:55
 Lukander Daniil - Panin Vyacheslav1:323:30
 Khurtak Evgeniy - Naumovich Vladimir1:323:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibert Jakub - Prokopcovs Dmitrijs1:309:00
 David Petr - Tregler Tomas3:209:35
 Vrablik Jiri - Horejsi Miroslavs0:310:10
 Gavlas Antonin - Martinko Tomas3:210:45
 Seibert Jakub - Tregler Tomas0:311:15
 Gavlas Antonin - Prokopcovs Dmitrijs3:111:30
 David Petr - Vrablik Jiri3:211:45
 Horejsi Miroslavs - Martinko Tomas3:111:55
 Seibert Jakub - Vrablik Jiri0:312:20
 Gavlas Antonin - Tregler Tomas3:212:45
 Prokopcovs Dmitrijs - Martinko Tomas3:013:10
 David Petr - Horejsi Miroslavs3:013:35
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapinus Rodion - Ivanov Viktor0:307:59
 Sulim Aleksandr - Solomko Ruslan3:108:05
 Prokopenko Dmitry - Parnyvoda Ilya3:008:10
 Akimov Yehor - Chernyshov Dmytro2:308:15
 Naplokov Oleksii - Nadoporozhsky Alexey2:308:30
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman3:008:34
 Mrykh Maksym - Sklyarenko Andriy2:308:39
 Vasko Vitaly - Pakhnyuk Victor3:208:45
 Peretiatko Andrii - Litvinov Vladislav0:308:55
 Zhyrnov Oleksandr - Teteruk Michael1:309:00
 Naida Alexander - Chepurnyi Artem2:309:05
 Obischenko Andrey - Kolodiy Denis1:309:10
 Mytsyk Alexander - Polishchuk Vyacheslav1:309:14
 Gusak Yuri - Alekperov Eldar2:309:20
 Yemelianov Taras - Ivchenko Kirill2:309:25
 Kapinus Rodion - Nadoporozhsky Alexey2:309:29
 Sulim Aleksandr - Makarenko Roman3:009:34
 Prokopenko Dmitry - Sklyarenko Andriy3:209:40
 Akimov Yehor - Pakhnyuk Victor3:009:44
 Sevastianov Mykyta - Bortsov Dmitriy1:309:55
 Teteruk Michael - Ivanov Viktor2:310:00
 Chepurnyi Artem - Solomko Ruslan3:110:05
 Kolodiy Denis - Parnyvoda Ilya3:010:09
 Polishchuk Vyacheslav - Chernyshov Dmytro0:310:15
 Hryshyn Oleksandr - Alekperov Eldar0:310:20
 Peretiatko Andrii - Ivchenko Kirill0:310:25
 Naplokov Oleksii - Zhyrnov Oleksandr3:210:30
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander3:210:35
 Mrykh Maksym - Obischenko Andrey3:110:39
 Vasko Vitaly - Mytsyk Alexander1:310:44
 Bortsov Dmitriy - Litvinov Vladislav3:010:55
 Kapinus Rodion - Teteruk Michael3:110:59
 Sulim Aleksandr - Chepurnyi Artem3:011:04
 Prokopenko Dmitry - Kolodiy Denis1:311:10
 Akimov Yehor - Polishchuk Vyacheslav0:311:15
 Gusak Yuri - Stroilov Oleh3:111:19
 Yemelianov Taras - Sevastianov Mykyta1:311:25
 Zhyrnov Oleksandr - Nadoporozhsky Alexey3:111:30
 Naida Alexander - Makarenko Roman0:311:34
 Obischenko Andrey - Sklyarenko Andriy1:311:39
 Mytsyk Alexander - Pakhnyuk Victor2:311:45
 Hryshyn Oleksandr - Ilin Oleg3:211:50
 Peretiatko Andrii - Bortsov Dmitriy1:311:54
 Naplokov Oleksii - Ivanov Viktor1:312:00
 Likhitsky Alexander - Solomko Ruslan3:212:05
 Mrykh Maksym - Parnyvoda Ilya2:312:10
 Vasko Vitaly - Chernyshov Dmytro3:012:14
 Stroilov Oleh - Alekperov Eldar1:312:20
 Sevastianov Mykyta - Ivchenko Kirill3:112:25
 Kapinus Rodion - Zhyrnov Oleksandr2:312:29
 Sulim Aleksandr - Naida Alexander1:312:35
 Prokopenko Dmitry - Obischenko Andrey0:312:40
 Akimov Yehor - Mytsyk Alexander2:312:44
 Gusak Yuri - Myrzak Volodymyr3:012:49
 Yemelianov Taras - Litvinov Vladislav2:312:55
 Naplokov Oleksii - Teteruk Michael1:313:00
 Likhitsky Alexander - Chepurnyi Artem3:113:05
 Mrykh Maksym - Kolodiy Denis1:313:09
 Vasko Vitaly - Polishchuk Vyacheslav1:313:15
 Peretiatko Andrii - Sevastianov Mykyta2:313:24
 Nadoporozhsky Alexey - Ivanov Viktor3:213:30
 Makarenko Roman - Solomko Ruslan3:213:35
 Sklyarenko Andriy - Parnyvoda Ilya3:013:40
 Pakhnyuk Victor - Chernyshov Dmytro3:113:44
 Gusak Yuri - Ilin Oleg2:313:50
 Yemelianov Taras - Bortsov Dmitriy3:113:55
 Kapinus Rodion - Naplokov Oleksii2:313:59
 Sulim Aleksandr - Likhitsky Alexander3:114:05
 Prokopenko Dmitry - Mrykh Maksym0:314:10
 Akimov Yehor - Vasko Vitaly3:214:15
 Alekperov Eldar - Myrzak Volodymyr3:014:19
 Ivchenko Kirill - Litvinov Vladislav3:214:25
 Zhyrnov Oleksandr - Ivanov Viktor0:314:30
 Naida Alexander - Solomko Ruslan1:314:34
 Obischenko Andrey - Parnyvoda Ilya3:214:39
 Mytsyk Alexander - Chernyshov Dmytro3:114:45
 Hryshyn Oleksandr - Gusak Yuri1:314:50
 Peretiatko Andrii - Yemelianov Taras3:114:54
 Teteruk Michael - Nadoporozhsky Alexey3:115:00
 Chepurnyi Artem - Makarenko Roman3:015:05
 Kolodiy Denis - Sklyarenko Andriy2:315:09
 Polishchuk Vyacheslav - Pakhnyuk Victor3:215:14
 Sevastianov Mykyta - Litvinov Vladislav3:215:25
 Samokysh Kirill - Mosyuk Mikhail0:315:29
 Matveev Denis - Korovychenko Valentyn1:315:35
 Tkachenko Artem - Populovskyi Eduard1:315:45
 Ilin Oleg - Alekperov Eldar1:315:49
 Bortsov Dmitriy - Ivchenko Kirill0:315:55
 Ivashkin Aleksander - Zholubak Mykhailo3:216:00
 Kirsanov Konstantin - Masko Yevhen1:316:04
 Kozlov Denys - Demchuk Dmitry3:016:15
 Sokoltsov Yevhenii - Oranskiy Igor3:016:25
 Ratushniak Vladislav - Derypaska Roman3:116:30
 Yolkin Anton - Zemyancev Sergei3:216:35
 Martyniuk Andrii - Mishchenko Serhii1:316:45
 Evgeniy Ivanov - Kovalenko Vladislav3:016:55
 Samokysh Kirill - Zholubak Mykhailo3:017:00
 Matveev Denis - Masko Yevhen3:017:04
 Tkachenko Artem - Demchuk Dmitry1:317:15
 Kim Dmitriy - Holomoz Aleksey1:317:25
 Derypaska Roman - Mosyuk Mikhail2:317:30
 Zemyancev Sergei - Korovychenko Valentyn3:217:30
 Mishchenko Serhii - Populovskyi Eduard3:117:45
 Burdelnyy Sergey - Krasutskyi Adam0:317:50
 Sokoltsov Yevhenii - Kovalenko Vladislav2:317:55
 Ivashkin Aleksander - Ratushniak Vladislav1:318:00
 Kirsanov Konstantin - Yolkin Anton1:318:05
 Kozlov Denys - Martyniuk Andrii3:118:15
 Levytskyi Vitalii - Kurtenko Andrey2:318:20
 Holomoz Aleksey - Oranskiy Igor2:318:25
 Samokysh Kirill - Derypaska Roman3:118:29
 Matveev Denis - Zemyancev Sergei3:018:35
 Tkachenko Artem - Mishchenko Serhii2:318:45
 Sobko Valentyn - Kovalchuk Pavlo3:018:49
 Evgeniy Ivanov - Kim Dmitriy3:218:55
 Ratushniak Vladislav - Zholubak Mykhailo3:219:00
 Yolkin Anton - Masko Yevhen2:319:05
 Martyniuk Andrii - Demchuk Dmitry3:019:15
 Burdelnyy Sergey - Kurtenko Andrey3:119:20
 Sokoltsov Yevhenii - Holomoz Aleksey2:319:25
 Ivashkin Aleksander - Mosyuk Mikhail3:119:30
 Kirsanov Konstantin - Korovychenko Valentyn1:319:35
 Kozlov Denys - Populovskyi Eduard0:319:45
 Kovalchuk Pavlo - Krasutskyi Adam2:319:50
 Kim Dmitriy - Kovalenko Vladislav3:119:55
 Samokysh Kirill - Ratushniak Vladislav0:319:59
 Matveev Denis - Yolkin Anton3:220:05
 Tkachenko Artem - Martyniuk Andrii0:320:15
 Levytskyi Vitalii - Sobko Valentyn1:320:19
 Evgeniy Ivanov - Oranskiy Igor0:320:25
 Ivashkin Aleksander - Derypaska Roman0:320:30
 Kirsanov Konstantin - Zemyancev Sergei2:320:35
 Kozlov Denys - Mishchenko Serhii3:020:45
 Burdelnyy Sergey - Kovalchuk Pavlo1:320:50
 Sokoltsov Yevhenii - Kim Dmitriy3:120:54
 Zholubak Mykhailo - Mosyuk Mikhail3:121:00
 Masko Yevhen - Korovychenko Valentyn3:221:05
 Demchuk Dmitry - Populovskyi Eduard2:321:15
 Sobko Valentyn - Kurtenko Andrey2:321:20
 Evgeniy Ivanov - Holomoz Aleksey3:121:25
 Samokysh Kirill - Ivashkin Aleksander3:221:29
 Matveev Denis - Kirsanov Konstantin3:021:35
 Tkachenko Artem - Kozlov Denys1:321:44
 Levytskyi Vitalii - Krasutskyi Adam1:321:49
 Kovalenko Vladislav - Oranskiy Igor0:321:55
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail3:022:00
 Yolkin Anton - Korovychenko Valentyn0:322:05
 Martyniuk Andrii - Populovskyi Eduard1:322:15
 Burdelnyy Sergey - Sobko Valentyn3:122:20
 Sokoltsov Yevhenii - Evgeniy Ivanov2:322:25
 Derypaska Roman - Zholubak Mykhailo3:022:30
 Zemyancev Sergei - Masko Yevhen2:322:35
 Mishchenko Serhii - Demchuk Dmitry3:122:44
 Levytskyi Vitalii - Kovalchuk Pavlo2:322:50
 Kim Dmitriy - Oranskiy Igor0:322:55
 Kurtenko Andrey - Krasutskyi Adam1:323:19
 Holomoz Aleksey - Kovalenko Vladislav3:223:25
 Burdelnyy Sergey - Levytskyi Vitalii2:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:100:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin1:300:00
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor2:300:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Kolesnikov Dmitriy1:300:30
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey1:301:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:001:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:101:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev2:307:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:107:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:007:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo1:307:30
 Anatoly Trushkin - Andreev Danila3:207:30
 Yusipov Timofey - Minchenkov Igor1:307:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:107:59
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:207:59
 Aleksandr Skrebnev - Serebrennikov Alexandr3:208:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:108:00
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:208:00
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery1:308:30
 Andreev Danila - Arutiunyan Artem0:308:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:008:30
 Andreev Danila - Arutiunyan Artem0:308:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery1:308:30
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:009:00
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:209:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin3:009:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:209:29
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila2:309:29
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor0:309:29
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:209:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila2:309:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor0:309:30
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill3:010:59
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:310:59
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich0:310:59
 Rakhmanov Viktor - Abramov Kirill3:011:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:311:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich0:311:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor3:111:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:211:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:111:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:211:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:111:30
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich3:212:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey3:212:00
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry0:312:00
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor3:112:29
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey0:312:29
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor3:112:30
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:312:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey0:312:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:213:00
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:213:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:013:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:213:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:013:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:213:30
 Abramov Kirill - Elistratov Igor1:313:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:013:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:015:00
 Nikulin Sergey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:215:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:015:00
 Evgeniy Ilyukhin - Sayanov Denis0:315:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:215:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly3:215:29
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:215:30
 Shirokov Vladimir - Vladimir Petrov3:215:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly3:215:30
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:216:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir2:316:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Ivanov Stanislavovic Viktor3:116:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:216:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir2:316:00
 Vladimir Petrov - Khudaiberdiev Zhasur2:316:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:116:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:116:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:016:59
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:116:59
 Nikulin Sergey - Ivanov Viktor3:216:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:017:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:117:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:217:00
 Buyanin Ivan - Vladimir Petrov2:317:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:117:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:217:30
 Buyanin Ivan - Vladimir Petrov2:317:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:117:30
 Anatoly Trushkin - Demic Ying3:219:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:119:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:019:00
 Anatoly Trushkin - Demic Ying3:219:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:019:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:119:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:019:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila0:319:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:219:59
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev0:319:59
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:220:00
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:320:00
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev0:320:00
 Andreev Danila - Anatoly Trushkin3:020:30
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:120:30
 Andreev Danila - Anatoly Trushkin3:020:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev1:321:00
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:021:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo1:321:29
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor0:321:29
 Demic Ying - Andreev Danila1:321:30
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo1:321:30
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor0:321:30
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov2:322:59
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor3:022:59
 Kuzmin Sergey - Aleksey Ermilov2:323:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey2:323:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:223:30
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill1:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krutko Aleksey - Pismenniy Evgeniy3:200:05
 Novak Ruslan - Hilitukha Serhii1:300:14
 Levadniy Aleksandr - Tsybulin Sergey3:000:34
 Kostjuk Oleksandr - Semeniuk Illya2:300:44
 Telnoy Nikolay - Krutko Aleksey3:101:04
 Stelmashchuk Stanislav - Novak Ruslan01:15
 Kostjuk Oleksandr - Hilitukha Serhii0:301:35
 Levadniy Aleksandr - Pismenniy Evgeniy0:301:35
 Novak Ruslan - Semeniuk Illya0:302:00
 Krutko Aleksey - Tsybulin Sergey3:002:05
 Kostjuk Oleksandr - Novak Ruslan1:302:15
 Levadniy Aleksandr - Krutko Aleksey2:302:35
 Hilitukha Serhii - Semeniuk Illya1:302:45
 Telnoy Nikolay - Pismenniy Evgeniy2:303:05
 Levadniy Aleksandr - Telnoy Nikolay2:303:35
 Semeniuk Illya - Hilitukha Serhii3:103:45
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey0:304:04
 Alekseenko Dmytro - Vakulenko Denis3:207:50
 Semenets Oleksandr - Baystryuchenko Dmitriy2:307:55
 Skachenko Serhii - Veliev Anton0:308:25
 Chaplyanka Anatoliy - Arzanov Dmitry3:108:30
 Isaev Andrey - Holoborodko Yevhenii08:35
 Baklykov Andrey - Pesternykov Denys2:308:39
 Medvedenko Valery - Gabrelyan Daniil2:308:40
 Ponomarenko Sergey - Dubrovin Dmitry3:108:45
 Vakarash Roman - Aksenin Vasyl3:108:50
 Laevsky Maksim - Rubtsov Eduard3:209:00
 Metla Alexey - Yehorov Kyrylo1:309:05
 Voitenko Yaroslav - Kazmirchuk Vadim3:209:09
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar3:109:15
 Belanchik Dmitriy - Truten Yevhenii3:009:15
 Kovalov Oleksandr - Vorobuov Ygor3:209:20
 Sydorak Nazarii - Vorsulyak Yaroslav1:309:25
 Alekseenko Dmytro - Veliev Anton3:109:35
 Semenets Oleksandr - Arzanov Dmitry3:209:40
 Anton Myrza - Holoborodko Yevhenii09:45
 Mosuk Nazar - Pesternykov Denys2:309:49
 Baziyan Leonid - Gabrelyan Daniil0:309:50
 Filatov Sergey - Lytvynenko Mykola0:309:55
 Maslyanka Sergey - Aksenin Vasyl2:310:00
 Rubtsov Eduard - Vakulenko Denis3:010:10
 Yehorov Kyrylo - Baystryuchenko Dmitriy1:310:15
 Anton Myrza - Kazmirchuk Vadim2:310:20
 Isaev Andrey - Voitenko Yaroslav10:20
 Medvedenko Valery - Belanchik Dmitriy1:310:24
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii2:310:25
 Medvedenko Valery - Belanchik Dmitriy1:310:25
 Ponomarenko Sergey - Vorobuov Ygor3:110:30
 Vakarash Roman - Sydorak Nazarii0:310:35
 Skachenko Serhii - Laevsky Maksim3:110:45
 Chaplyanka Anatoliy - Metla Alexey3:210:50
 Berezynskyi Serhii - Pesternykov Denys1:311:00
 Baziyan Leonid - Truten Yevhenii0:311:00
 Lytvynenko Mykola - Dubrovin Dmitry1:311:05
 Maslyanka Sergey - Vorsulyak Yaroslav1:311:10
 Alekseenko Dmytro - Rubtsov Eduard0:311:20
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo2:311:25
 Baklykov Andrey - Mosuk Nazar1:311:35
 Belanchik Dmitriy - Gabrelyan Daniil1:311:35
 Kovalov Oleksandr - Filatov Sergey3:211:40
 Sydorak Nazarii - Aksenin Vasyl3:011:45
 Laevsky Maksim - Veliev Anton1:311:55
 Metla Alexey - Arzanov Dmitry2:312:00
 Anton Myrza - Voitenko Yaroslav0:312:05
 Pesternykov Denys - Berezynskyi Serhii3:112:09
 Baziyan Leonid - Belanchik Dmitriy1:312:10
 Ponomarenko Sergey - Lytvynenko Mykola3:112:15
 Maslyanka Sergey - Sydorak Nazarii2:312:20
 Skachenko Serhii - Vakulenko Denis3:012:30
 Chaplyanka Anatoliy - Baystryuchenko Dmitriy0:312:35
 Isaev Andrey - Kazmirchuk Vadim3:212:40
 Medvedenko Valery - Truten Yevhenii0:312:45
 Mosuk Nazar - Baklykov Andrey0:312:45
 Filatov Sergey - Vorobuov Ygor3:212:50
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav2:312:55
 Alekseenko Dmytro - Laevsky Maksim3:113:05
 Semenets Oleksandr - Metla Alexey3:213:10
 Anton Myrza - Isaev Andrey3:113:15
 Anton Myrza - Kazmirchuk Vadim2:313:15
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:113:20
 Baziyan Leonid - Medvedenko Valery0:313:20
 Kovalov Oleksandr - Dubrovin Dmitry3:213:25
 Maslyanka Sergey - Vakarash Roman0:313:30
 Skachenko Serhii - Rubtsov Eduard3:113:40
 Chaplyanka Anatoliy - Yehorov Kyrylo2:313:45
 Pesternykov Denys - Mosuk Nazar3:213:55
 Truten Yevhenii - Gabrelyan Daniil0:313:55
 Pesternykov Denys - Mosuk Nazar3:213:55
 Ponomarenko Sergey - Filatov Sergey3:014:00
 Vorsulyak Yaroslav - Aksenin Vasyl2:314:04
 Veliev Anton - Vakulenko Denis3:114:15
 Arzanov Dmitry - Baystryuchenko Dmitriy0:314:20
 Mosuk Nazar - Berezynskyi Serhii2:314:30
 Kovalov Oleksandr - Lytvynenko Mykola2:314:35
 Alekseenko Dmytro - Skachenko Serhii2:314:50
 Semenets Oleksandr - Chaplyanka Anatoliy3:014:55
 Pesternykov Denys - Baklykov Andrey3:215:05
 Vorobuov Ygor - Dubrovin Dmitry3:215:10
 Laevsky Maksim - Vakulenko Denis3:115:25
 Metla Alexey - Baystryuchenko Dmitriy1:315:30
 Ponomarenko Sergey - Kovalov Oleksandr3:215:45
 Gaponov Aleksey - Kuzmenko Grigoriy3:115:49
 Cherednichenko Pavlo - Stasevskiy Oleg3:215:55
 Rubtsov Eduard - Veliev Anton3:016:00
 Yehorov Kyrylo - Arzanov Dmitry2:316:05
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym2:316:15
 Filatov Sergey - Dubrovin Dmitry0:316:20
 Simonchuk David - Bedriychuk Viktor3:116:24
 Kolesnik Petr - Maksimchuk Artem3:116:30
 Kogut Bogdan - Tuzhylin Alexander2:316:35
 Skok Pavel - Sinkevych Bogdan3:116:40
 Samaray Maksym - Skyba Aleksander0:316:45
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar2:316:50
 Lytvynenko Mykola - Vorobuov Ygor2:316:55
 Bindas Oleg - Kuzmenko Grigoriy3:216:59
 Fashchevskiy Ivan - Stasevskiy Oleg1:317:05
 Limonov Anton - Tuzhylin Alexander0:317:10
 Kogut Bogdan - Skok Pavel0:317:15
 Scherinskiy Andrey - Kubov Vadim3:217:20
 Halai Dmitry - Gubarev Ilya1:317:25
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym1:317:25
 Gaponov Aleksey - Simonchuk David3:017:34
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr3:117:40
 Limonov Anton - Sinkevych Bogdan3:117:45
 Skok Pavel - Tuzhylin Alexander1:317:50
 Samaray Maksym - Kubov Vadim3:017:55
 Sidorenko Vadim - Shvidkiy Vadim3:218:00
 Vahta Dmitriy - Kotik Andrey1:318:00
 Bindas Oleg - Bedriychuk Viktor3:118:09
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem3:218:15
 Limonov Anton - Skok Pavel3:118:20
 Kogut Bogdan - Sinkevych Bogdan3:018:25
 Scherinskiy Andrey - Skyba Aleksander3:018:30
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym3:118:35
 Gubarev Ilya - Ulianchych Mykola3:018:35
 Simonchuk David - Kuzmenko Grigoriy3:218:44
 Kolesnik Petr - Stasevskiy Oleg2:318:50
 Limonov Anton - Kogut Bogdan0:318:55
 Sinkevych Bogdan - Tuzhylin Alexander0:319:00
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey3:219:05
 Sidorenko Vadim - Gubarev Ilya1:319:10
 Vahta Dmitriy - Gritsienko Nazar3:019:10
 Bindas Oleg - Simonchuk David3:119:20
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:219:25
 Molochko Aleksey - Kubov Vadim1:319:40
 Halai Dmitry - Shvidkiy Vadim3:119:45
 Gaponov Aleksey - Bedriychuk Viktor3:019:55
 Gerasimov Aleksandr - Stets Pavlo3:120:05
 Obidnyi Oleg - Yarovoy Viacheslav3:020:10
 Samaray Maksym - Molochko Aleksey3:220:15
 Sidorenko Vadim - Halai Dmitry3:120:20
 Bindas Oleg - Gaponov Aleksey3:120:30
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo1:320:35
 Shcytka Oleksandr - Stets Pavlo3:020:40
 Gerasimov Aleksandr - Obidnyi Oleg3:020:45
 Kubov Vadim - Skyba Aleksander0:320:50
 Shvidkiy Vadim - Ulianchych Mykola3:220:55
 Bedriychuk Viktor - Kuzmenko Grigoriy1:321:05
 Shcytka Oleksandr - Yarovoy Viacheslav3:221:15
 Obidnyi Oleg - Stets Pavlo3:121:20
 Shcytka Oleksandr - Obidnyi Oleg3:121:50
 Gerasimov Aleksandr - Yarovoy Viacheslav3:221:55
 Shcytka Oleksandr - Gerasimov Aleksandr3:022:25
 Yarovoy Viacheslav - Stets Pavlo3:022:30
 Tsybulin Sergey - Levadniy Aleksandr3:023:35
 Tsykhotskiy Andrey - Kuharchuk Aleksandr3:023:45
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes13:30
 Foxes - Panthers15:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurasia - Ural Stars3:010:10
 Red Fox - Ural City3:112:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - Ural Elevation3:106:15
 Academy - Ural Raiders3:008:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Legion1:310:35
 Uragan Pro - Plamya Pro1:312:15
 Berkut - Alliance3:114:15
 Enerdzhi - Molot3:215:14
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marks Vebsters - Pols Nikolsons5:212:30
 Warburton Michael - Marks Vebsters5:112:55
 Pols Nikolsons - Warburton Michael5:013:20
 Burton Stephen - Marks Vebsters2:513:45
 Mičels Skots - Pols Nikolsons5:314:10
 Evans David - Warburton Michael2:514:35
 Marks Vebsters - Mičels Skots3:515:00
 Pols Nikolsons - Evans David1:515:40
 Warburton Michael - Burton Stephen1:516:10
 Evans David - Marks Vebsters5:116:30
 Burton Stephen - Pols Nikolsons5:416:55
 Mičels Skots - Warburton Michael5:117:20
 Burton Stephen - Evans David2:517:45
 Mičels Skots - Burton Stephen4:518:10
 Evans David - Mičels Skots5:218:40
Badmintons
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S0:211:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:009:20
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:110:00
Teniss
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benijs Roje - Bulis Mors2:011:45
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nadel Nikola - Jonesa Kristīne2:010:30
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenin Sofia - Riske Alisone2:022:59
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edmunds Kails - Vords Džeimss2:016:59
 Evanss Daniels - Klarks Džejs2:018:55
 Marejs Endijs - Broudijs Laiems2:020:39
Exhibition Games - Dubultspēles - Battle of the Brits, Men
 NotikumsRezultātsLaiks
 Murray J / Skupski N - Broady L / Norrie C1:215:00
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darderi Luciano - Rika Giorgio2:110:59
 Forti Francesco - Vavassori Andrea1:210:59
 Dalla Valle Enriko - Passaro Francesco2:112:20
 Kapeči Daniels - Arnaboldi Andrea0:212:20
 Rondoni Pietro - Gaio Federiko0:213:39
 Marcora Roberto - Fonio Džovanni0:213:39
 Brankačio Rauls - Arnaldi Matteo2:115:00
 Gigante, Matteo - Fabiano Tomass1:215:44
 Bartolotti Marco - Džiakomini Luka2:016:20
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkowska W / Kubka M - Kania P / Shoshyna A1:215:00
 Hedrzak M / Rutkowska W - Piter K / Rogozinska Dzik S0:216:35
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walkow S / Zuk K - Marek W / Michalski D2:015:00
 Dembek M / Zielinski J - Mikula M / Wojcik Y2:016:44
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pitera Katržina - Kubka Martyna0:210:59
 Zavacka Džoanna - Šošina Anastasija1:213:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuks Kacpers - Zielinskis Jans2:110:59
 Grinkovskis Pjotrs - Ciass Pavels0:213:00
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Cerretani Jamie2:015:00
 Strother Caleb - Vallarts Enzo0:215:00
 Vallarts Enzo - Kiefer Alexander16:25
 Johnson Mitchell - Ore Žuniors Aleksanders0:216:39
 Kiefer Alexander - Strother Caleb17:40
 Johnson Mitchell - Cerretani Jamie2:018:34
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basičs Mirza - Miladinovic Marko2:010:59
 Kuzmanovs Dimitars - Brkičs Tomislavs2:010:59
 Berankis Rikardas - Sabanovs Matejs2:010:59
 Butulija Boris - Setkičs Aldins1:212:20
 Djere Laslo - Cacičs Nikola2:013:00
 Jandric Darko - Dica Nini Gabriel0:215:00
 Kecmanovičs Miomirs - Tepavičs Marko0:215:00
 Stipic Filip - Sabanovs Ivans0:215:05
 Rola Blazs - Rajičs Dušans2:016:20
 Džumhurs Damirs - Vachelboin Eric2:016:59
 Fatičs Nermans - Medjedovic Hamad2:019:00
 Krajinovičs Filips - Kirkins Ergi2:019:00
 Lajovičs Dušans - Lazarovs Aleksandrs1:221:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dshandshgava Irina - Karner Elena0:213:00
 Antonitša Mira - Grabhere Jūlija2:015:00
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerčs Lukas - Lipp Mika2:010:59
 Bahingers Matiass - Guttau Niklas2:010:59
 Moeller Marvin - Zeiferts Štefans2:111:00
 Gerčs Lukas - Lipp Mika2:011:00
 Bahingers Matiass - Guttau Niklas2:011:00
 Golovčiks Pēters - Sanchez Martinez Benito2:012:14
 Helers Peters - Florig Philip2:012:14
 Golovčiks Pēters - Sanchez Martinez Benito2:012:15
 Helers Peters - Florig Philip2:012:15
 Lencs Julians - Kravits Kevins0:215:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Haerteis Johannes2:015:00
 Masurs Daniels - Rehberg Max Hans2:016:50
 Marterers Maksimilians - Torebko Pīters2:017:19
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabilo Alehandro - Arevalo Marselo0:215:00
 Tabilo Alehandro - Arevalo R.0:215:00
 Dmitrijs Popko - Murillo Sebastian2:015:00
 Popko Dmitrijs - Murillo Sebastian2:015:00
 Rojs Smits - Arkonada Džordi2:016:39
 Polanskis Pīters - Cannon Kingsley0:217:04
 Polanskis Pīters - Kingsley Cannon0:217:05
 Mejia Nikolass - Tabilo Alehandro0:218:40
 Arevalo Marselo - Dmitrijs Popko2:019:00
 Arevalo R. - Popko Dmitrijs2:019:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Bojers Dastijs H0:220:19
 Murillo Sebastian - Polanskis Pīters20:50
 Rojs Smits - Kingsley Cannon2:121:00
 Rojs Smits - Cannon Kingsley2:121:00
 Adamson Alec - Kumar Omni0:222:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskobedo Ernesto - Žirons Markoss2:001:00
 Roberto Sids - Makdonalds Makenzijs0:219:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klosa Marija - Olmosa Žuliana0:200:09
 Halbauere Elī - Zarazua Renata0:215:00
 Fanning Emily - Van Ngujena Šanelle1:215:00
 Ksu Šilina - Newborn Rhiann2:015:00
 Udvardi Panna - Sysoeva Anastasia2:016:35
 Nefedova Anastasia - Glīsone Kvinna2:016:55
 Ivanova Daša - Sleeth Layne2:017:15
 Ksu Šilina - Fanning Emily2:017:39
 Halbauere Elī - Newborn Rhiann1:218:49
 Gamiza Andrea - Whittle Sophia2:019:00
 Zarazua Renata - Van Ngujena Šanelle2:019:39
 Nefedova Anastasia - Udvardi Panna2:019:40
 Zarazua Renata - Van Ngujena Šanelle2:019:40
 Sysoeva Anastasia - Ivanova Daša0:220:54
 Klosa Marija - Montez Pamela1:220:54
 Sysoeva Anastasia - Ivanova Daša0:220:55
 Klosa Marija - Montez Pamela1:220:55
 Montez Pamela - Whittle Sophia0:222:30
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirchev Nikolai - Angelov Georgi2:010:00
 Dafinov Aleksandr - Frendov Emil2:111:30
 Myumyun Alper - Kanev Georgi0:213:00
 Lyubomir Shketrov - Kolev Martin2:114:30
 Sevov Rumen - Mirchev Rumen2:016:00
 Avzhiev Dimitr - Mitev Kristian0:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Goryachiye3:406:49
 Gladiator - Voiny Suomi3:507:50
 Goryachiye - Voiny Suomi3:509:49
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia4:811:50
 Ledovyy Desant - Stalker2:212:49
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant5:213:50
 Stalker - Ershistyye Tigry6:114:50
 Krasnyye Krylia - Stalker5:415:49
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry6:316:50
 Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi5:217:50
 Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka3:318:49
 Chernye Grifony - Zolotye Drakony2:521:49
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony4:622:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Betzien M / Westphal D - Glucklederer F / Huhlborn J1:213:00
 John D / Sievers M - Wolf G / Wolf P0:213:59
 Harms M / Peemuller R - Erdmann J / Timmermann T2:115:00
 Walkenhorst A / Winter S - Sagstetter B / Stadie E2:016:00
 John D / Sievers M - Glucklederer F / Huhlborn J2:016:59
 Wolf G / Wolf P - Betzien M / Westphal D0:218:00
 Harms M / Peemuller R - Sagstetter B / Stadie E1:219:00
 Erdmann J / Timmermann T - Walkenhorst A / Winter S0:219:59