jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Trešdiena, 24. Jūn. 2020. gada
Futbols
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Beja - EO Sidi Bouzid0:023:00
Baltkrievija - Kauss Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Dinamo Bgufk - Zorka-BDU6:016:59
Burundi - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 LLB Academic FC - Kayanza United FC3:216:30
 Bumamuru - Atletico Academy1:016:30
 LLB Academic FC - Kayanza United FC3:216:30
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vushtrria - KF Drita0:417:45
 Trepca 89 - KF Flamurtari1:117:45
 KF Dukagjini - KF Gjilani1:317:45
 Vushtrria - KF Drita0:417:45
 KF Dukagjini - KF Gjilani1:317:45
 Trepca 89 - KF Flamurtari1:117:45
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mbeya City FC - Simba SC0:216:00
 Biashara United Mara - KMC FC4:016:00
 Alliance FC - Polisi Tanzania FC1:116:00
 Kagera Sugar - Azam FC1:016:00
 Mbeya City FC - Simba SC0:216:00
 Kagera Sugar - Azam FC1:016:00
 Biashara United Mara - KMC FC4:016:00
 Alliance FC - Polisi Tanzania FC1:116:00
 Young Africans - Namungo FC2:219:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bohemians Praha 1905 B - SK Slavia Praha B2:411:30
 Lokomotiv-2-m - Rodina Moscow1:213:00
 Yantra Gabrovo - Ludogorets Razgrad B1:116:59
 Dobrudzha - Pirin Blagoevgrad0:217:30
 FC Pisek - FC Viktoria Plzen B0:318:00
 Mas Taborsko - SK Benesov4:118:00
 FC Pisek - FC Viktoria Plzen B0:318:00
 Mas Taborsko - Benesov4:118:00
 SK Unicov - Blansko5:218:30
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Ibar Rozaje - FK Decic Tuzi0:418:30
 Bokelj - Lovcen0:119:00
 FK Otrant Ulcinj - FK Drezga2:019:00
 FK Jezero - FK Arsenal0:119:00
 FK Jedinstvo - Mornar Bar6:419:00
 FK Jezero - FK Arsenal0:119:00
 FK Jedinstvo - Mornar Bar6:419:00
 FK Otrant Ulcinj - FK Drezga2:019:00
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lidkopings - Grebbestads IF1:120:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 XO SO Kien Thiet Can Tho - SQC Binh Dinh3:213:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binh Duong - TT Ha Noi0:213:00
 Da Nang - Hoang Anh Gia Lai3:113:00
 Binh Duong - TT Ha Noi0:213:00
 Da Nang - Hoang Anh Gia Lai3:113:00
 Than Quang Ninh - QNK Quang Nam3:114:00
 Sai Gon FC - Hong Linh HA Tinh FC1:115:00
Armēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Artsakh - Banants2:116:30
 Gandzasar Kapan - Ararat-Armenia0:218:45
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan0:121:00
 Valur Reykjavik - Thor KA6:021:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Essen Schonebeck - USV Jena1:117:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foolad Kuzestan FC - Esteghlal FC2:119:30
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojvodina - Partizan Belgrad6:419:59
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unterhaching - 1. FC Magdeburg0:019:59
 SG Sonnenhof - Meppen1:219:59
 Preussen Munster - FSV Zwickau2:120:00
 Unterhaching - FC Magdeburg0:020:00
 Sonnenhof Grossaspach - Meppen1:220:00
 Hallescher FC - Carl Zeiss Jena5:321:29
 Bayern Munchen II - 1860 Munchen2:121:29
 Ingolstadt 04 - Waldhof Mannheim2:021:29
 Hallescher FC - Carl Zeiss Jena5:321:30
 Bayern Munchen II - 1860 Munchen2:121:30
 Ingolstadt 04 - Waldhof Mannheim2:021:30
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - Botev Plovdiv2:020:30
Rumānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - CSMS Iasi5:119:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesd-Zsory - VSC Debreceni0:117:54
 Honved - Kaposvar4:219:59
 Varda - Puskas Academia1:120:00
 Honved - Kaposvari Rakoczi4:220:00
 Paksi SE - Diosgyor VTK4:222:04
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lechia Gdansk - Piast Gliwice1:019:00
 Lech Poznan - Pogon Szczecin0:021:29
 Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa0:021:29
 Lech Poznan - Pogon Szczecin0:021:30
 Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa0:021:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera0:320:15
 Sectzya Nes Ziona - Bnei Yehuda0:020:15
 FC Ashdod - Hapoel Kfar Saba2:320:15
 Sectzya Nes Ziona - Bnei Yehuda0:020:15
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera0:320:15
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - AEK Athens2:119:00
 Olympiakos Piraeus - PAOK Thessaloniki2:021:30
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skoda Xanthi - Atromitos1:020:00
Islande - 4 divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smari - KB3:222:59
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thor Akureyri - Reynir Sandgerdi1:121:00
 KA Akureyi - Leiknir Reykjavik6:021:00
 Kordrengir - IA Akranes2:222:15
 IH Hafnarfjordur - Fylkir0:822:15
 Fjolnir - Selfoss3:222:15
 Throttur Reykjavik - Hafnarfjordur1:222:15
 Stjarnan Gardabae - Leiknir Faskruosfiroi3:023:15
Dānija - 2nd Division Championship Group
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brabrand - FC Helsingor0:219:59
 Akademisk Boldklub Gladsaxe - Avarta2:119:59
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aarhus Fremad - Bronshoj5:020:00
 Dalum - B93 Kobenhavn0:220:00
 FC Sydvest - FA 20003:020:00
 Vejgaard - Slagelse BI2:120:00
 Ringkobing - Skovshoved IF1:220:00
 Naesby - Holbaek1:120:00
 Jammerbught FC - Vanlose3:020:00
 Thisted FC - Frem Copenhagen3:220:00
 VSK Arhus - Hillerod Fodbold1:220:00
 Middelfart - HIK2:020:00
 Brabrand - FC Helsingor0:220:00
 Akademisk Boldklub Gladsaxe - Avarta2:120:00
Dānija - Izslēgšanas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 VSK Arhus - Hillerod Fodbold1:219:59
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skive - Viborg0:119:00
 Naestved - Vejle1:119:00
 Skive - Viborg0:119:00
 Naestved - Vejle1:119:00
Somija - U20 SM
 NotikumsRezultātsLaiks
 PK-35 Vantaa - FC Lahti Akatemia(U20)1:318:14
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Turku - KuPS Kuopio4:418:00
 Honka - Lahti0:120:00
Ukraina - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - Vorskla1:119:30
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Suduva Marijampole - FK Panevezys3:016:59
 Zalgiris - FK Kauno Zalgiris2:319:00
 Banga Gargzdai - Vilniaus Riteriai1:119:59
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinnik Yaroslavl - Ural Ekaterinburg0:216:59
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tenerife - Mirandes4:120:30
 Girona FC - Numancia2:020:30
 SD Huesca - Cadiz1:120:30
 Tenerife - Mirandes4:120:30
 Huesca - Cadiz1:120:30
 Girona FC - Numancia2:020:30
 Ponferradina - Racing Santander1:122:44
 Albacete - Las Palmas0:022:44
 Ponferradina - Racing Santander1:122:45
 Albacete - Las Palmas0:022:45
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Osasuna0:120:30
 Real Sociedad - Celta Vigo0:120:30
 Alaves - Osasuna0:120:30
 Real Madrid - Mallorca2:022:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haugesund - Kristiansund2:219:00
 Aalesunds - Brann2:219:00
 Start - Molde2:319:00
 Stabek - Sandefjord2:019:00
 Viking - Mjondalen1:119:00
 Start - Molde2:319:00
 Haugesund - Kristiansund2:219:00
 Aalesunds - Brann2:219:00
 Stabek - Sandefjord2:019:00
 Odd BK - Valerenga4:121:29
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kriens - FC Stade LS Ouchy2:219:15
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neuchatel Xamax FC - Basel1:219:15
 Lugano - Luzern2:021:29
 Sion - Servette1:121:29
 Lugano - Luzern2:021:30
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jablonec - Slovan Liberec1:118:29
 Slavia Praha - Viktoria Plzen1:021:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vysocina Jihlava - Slavoj Vysehrad4:018:00
 Varnsdorf - Zbrojovka Brno0:118:00
 MFK Chrudim - Usti Nad Labem3:318:00
 Dukla Prague - Vitkovice4:018:00
 MFK Chrudim - Usti Nad Labem3:318:00
 SK Lisen - Banik Sokolov1:318:00
 Varnsdorf - Zbrojovka Brno0:118:00
 SK Lisen - Banik Sokolov1:318:00
 Vysocina Jihlava - Vysehrad4:018:00
 Dukla Prague - Vitkovice4:018:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jablonec - Slovan Liberec1:118:30
 Slavia Praha - Viktoria Plzen1:021:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tondela - Pacos de Ferreira1:321:00
 Moreirense - Famalicao1:123:15
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan - Sassuolo3:320:30
 AS Roma - Sampdoria2:122:44
 Atalanta - Lazio3:222:44
 AS Roma - Sampdoria2:122:45
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wacker Innsbruck - Liefering1:419:15
 Austria Wien II - Vorwarts Steyr1:419:30
 Amstetten - Kapfenberg2:019:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsberger - Sturm Graz2:019:30
 Hartberg - LASK Linz1:519:30
 Wolfsberger - Sturm Graz2:019:30
 Hartberg - LASK Linz1:519:30
 Rapid Vienna - Red Bull Salzburg2:721:29
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers - Bournemouth1:019:59
 Norwich - Everton FC0:119:59
 Newcastle United - Aston Villa1:119:59
 Manchester United - Sheffield United3:019:59
 Wolverhampton Wanderers - Bournemouth1:020:00
 Manchester United - Sheffield United3:020:00
 Norwich - Everton FC0:120:00
 Newcastle United - Aston Villa1:120:00
 Liverpool FC - Crystal Palace4:022:15
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon Lezion0:021:14
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Rocket - Qingdao Eagles82:9406:00
 Shanghai Sharks - Liaoning Flying Leopards87:10410:30
 Tianjin Gold Lions - Shenzhen Leopards83:9710:59
 Xinjiang Tigers - Beijing Ducks67:7814:34
 Sichuan Blue Whales - Shanxi Loongs76:8815:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manawatu Jets - Otago Nuggets100:10408:30
 Franklin Bulls - Taranaki Mountainairs95:10710:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Green Dragon86:7513:00
 BK Opava - BK Svitavy91:8819:00
 BK Opava - Turi Svitavy91:8819:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg81:5921:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CAI Zaragoza - Gran Canaria85:7616:30
 River Andorra - Real Madrid91:7519:30
 Valencia BC - San Pablo Inmobiliaria Burgos94:9022:30
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molonijs Endrjū - Franco Joshua0:103:00
 Diazs Kristofers - Sanchez Jason1:003:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 22:808:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Fubon Guardians10:313:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Lions - Hanwha Eagles3:212:29
 Lotte Giants - KIA Tigers12:30
 KT Wiz - NC Dinos12:30
 LG Twins - Nexen Heroes12:30
 SK Wyverns - Doosan Bears12:30
 Samsung Lions - Hanwha Eagles3:212:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibu Lions - Softbank Hawks6:912:00
 Yakult Swallows - Hanshin Tigers6:112:00
 Yokohama Bay Stars - Chunichi Dragons3:212:00
 Yomiuri Giants - Hiroshima Carp1:512:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters5:212:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:412:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters5:212:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:412:00
Telpu futbols
Spānija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vina Albali Caldepenas - Magna Navarra4:416:00
 Elpozo Murcia - Palma Futsal2:318:00
Pesapallo
Vīrieši - Somija - Ykkospesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oulun Lippo Juniorit - Kannuksen Ura2:018:00
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siilinjarven Pesis - Joensuun Maila1:118:00
 Porin Pesakarhut - Mynamaen Vesa2:018:00
 Hyvinkaan Tahko - Pesa Ysit Lappeenranta1:018:00
 Lapuan Virkia - Seinajoen Maila-Jussit1:118:00
E-Sports
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio Spurs (JOKER) - Houston Rockets (SLAMDUNKVV)71:5609:12
 Houston Rockets (SLAMDUNKVV) - San Antonio Spurs (JOKER)52:5911:00
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Houston Rockets (FOSTERS23)55:6319:30
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Los Angeles Clippers (JEMA11)61:5921:18
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Detroit Pistons (MILLER)50:4703:36
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)65:6304:12
 Detroit Pistons (MILLER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)63:5705:24
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Detroit Pistons (MILLER)50:6506:00
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Chicago Bulls (FOSTERS23)53:5716:06
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Indiana Pacers (SLEEPY)64:4917:54
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (MILLER) - Boston Celtics (TRANQUIL)78:7400:11
 Toronto Raptors (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)27:8700:11
 Brooklyn Nets (MILLER) - Boston Celtics (TRANQUIL)62:6200:12
 Toronto Raptors (IAMDEVILWALK) - Boston Celtics (TRANQUIL)54:4900:47
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Brooklyn Nets (MILLER)74:6300:47
 Brooklyn Nets (MILLER) - Toronto Raptors (IAMDEVILWALK)61:6201:23
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Boston Celtics (TRANQUIL)64:5201:23
 Boston Celtics (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (MILLER)46:5801:59
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Toronto Raptors (IAMDEVILWALK)64:4901:59
 Boston Celtics (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (MILLER)46:5802:00
 Philadelphia 76ers (MILLER) - Toronto Raptors (IAMDEVILWALK)54:6123:00
Basketbols - NBA Cyber - All Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (SLAMDUNKVV) - Portland Trail Blazers (BAD_TRIP)76:9112:36
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Golden State Warriors (JOKER)60:8513:48
 Portland Trail Blazers (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (SLAMDUNKVV)74:5614:24
NBA2K - South American E-Basketball Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers (DARKTIGER2305) - Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8)56:5801:00
 Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8) - Los Angeles Clippers (HENRIQ95)0:201:50
 Philadelphia 76ers (DARKTIGER2305) - Los Angeles Lakers (MARGARIDOO)10:1401:50
 Los Angeles Clippers (HENRIQ95) - Los Angeles Lakers (MARGARIDOO)49:6402:19
 Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8) - Philadelphia 76ers (DARKTIGER2305)67:4602:39
 Los Angeles Lakers (MARGARIDOO) - Milwaukee Bucks (FERNANDESPH8)67:5603:29
 Los Angeles Clippers (HENRIQ95) - Philadelphia 76ers (DARKTIGER2305)48:6303:29
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pacers Gaming - Lakers Gaming60:5501:59
 Gen.g Tigers - Grizz Gaming67:7701:59
 Lakers Gaming - Pacers Gaming74:6502:45
 Grizz Gaming - Gen.g Tigers76:7902:45
 Pacers Gaming - Lakers Gaming65:7503:29
 Raptors Uprising GC - Magic Gaming101:6104:00
 Celtics Crossover Gaming - Pistons GT71:7904:44
 Magic Gaming - Raptors Uprising GC73:9004:44
 Hornets Venom GT - Jazz Gaming55:9705:45
Starcraft 2 - Blizzard SC2 - GSL Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Impact - Stats0:212:30
 Dark - Astrea2:012:30
 Astrea - Impact1:214:45
LoL - NLC, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Ence0:120:00
 Nordavind - Excel UK0:121:00
 Godsent - Riddle Esports1:022:00
 Tricked Esport - MNM Gaming1:023:00
LoL - PG Nationals Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparks Esports - YDN Devils1:019:45
 Outplayed - Samsung Morning Stars1:020:50
 Cyberground Gaming - Mkers0:122:00
 Racoon - Daydreamers1:023:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Offset Esports - Geekcase Esports1:000:00
 GTZ Bulls - Karma Clan Esports1:001:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - Gentlemens Gaming1:018:30
 Piratesports - 7more7 Pompa Team0:119:15
 K1ck Esports Club - Illuminar Gaming1:020:30
 Pride - Komputronik H34t0:121:20
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming Youth - Rogue Warriors Shark2:008:00
 LNG Academy - Optical Spectrum1:210:00
 Lingan E-Sport - Funplus Phoenix Blaze0:210:00
 Edward Gaming Youth Team - Oh My Dream0:212:00
 Jingnetgame - TOP Esports Challenger0:212:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 OH MY God - LNG Esports2:012:00
 Bilibili Gaming - Topsports Gaming0:213:59
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dynamics - APK Prince2:110:59
 KT Rolster - Hanwa Life Esports2:013:59
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - Bren Esports2:007:59
 Invictus Gaming - Tiger1:211:00
 Mazaalai - Divine Vendetta0:214:00
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triumph Gaming - MiBR1:202:15
 Liquid - MiBR2:022:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Esports - Fnatic2:016:00
 GODSENT - Mousesports2:016:00
 G2 Esports - Fnatic2:016:00
 North - Movistar Riders2:119:00
 Team Vitality - Fate2:019:00
 North - Movistar Riders2:119:00
 Team Vitality - Fate2:019:00
CS:GO - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oceanus Gaming - Rise Esports Club1:102:00
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illuminar Gaming - Skade2:014:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espada - Winstrike Team2:110:00
 Team Spirit - Nemiga1:213:20
 Natus Vincere - Hard Legion Esports2:016:30
 Gambit Youngsters - Virtus Pro1:219:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Reckoning Esports0:111:30
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TKA E-Sports - Unicorns of Love1:118:45
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Honoris2:011:55
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moscow Five Academy - Cex0:120:00
 Nosurrendergg - Granit Gaming20:00
 Team Sampi - HA Masse1:020:00
 eSuba - Adaptation20:00
 Eeriness - Team Excellency20:00
 Gameroids - Brute0:120:00
 Bluejays International - Berzerk20:00
 Aalborg Rebels - Team Originem20:00
 Wind and Rain - Gobananas1:020:00
 Veto Esports - Game Agents0:120:00
 LOG Esports - Timechasers1:020:00
 Alltech Esport - Zawisza Bydgoszcz1:020:00
 Nasr Esports - Nexus Gaming0:120:00
 Levadia - Cream Esports0:120:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ex-Paradox Gaming - Bantz2:011:30
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warriors International - Levitate1:004:00
 Warriors International - Swedish Canadians0:104:59
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - Team GamerLegion1:018:00
 Pact - Nordavind1:018:00
 Pact - Fate19:00
 Pro100 - AGO Gaming0:119:00
 Sprout - Team Singularity1:019:00
 Nordavind - Team Singularity1:020:00
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pg Barracx - Motivade.trust Gaming0:209:00
 496 Gaming - Geek Fam2:112:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome.immortal - Vici Gaming0:209:00
 Royal Never Give UP - Invictus Gaming2:110:55
 Team Secret - B82:014:50
 Virtus Pro - Ninjas IN Pyjamas1:216:50
 Team Secret - OG2:020:15
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Euronics Gaming - IVY1:120:10
 Playing Ducks - Team Destiny0:222:30
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Team Sirius1:210:59
 LGD-Gaming - Sparking Arrow Gaming0:213:55
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 4 Zoomers - Beastcoast2:000:20
 CR4ZY - Plasma2:022:00
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:213:30
 Foxes - Panthers0:315:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Fox - Eurasia3:110:10
 Ural City - Energy3:012:00
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 PVD Thai Binh - Nghe An3:012:00
 Ha Nam - Thanh Pho Ho Chi Minh0:315:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Zizkov I B - SK Meteor Praha A1:319:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Raiders - Ural Elevation1:306:10
 University - Military0:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Uragan Pro1:310:20
 Plamya Pro - Legion3:112:05
 Lions - Empire3:213:50
 Titans - Payp3:015:40
Vīrieši - Vjetnama - Nacionālā Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dak Lak - Kom Tum3:110:00
 Btl Canh Sat Co Dong - Trung Tam Tdtt Quan Doi3:010:00
 Sanest Khanh Hoa II - Cong An Thanh Pho Ho Chi Minh3:012:00
 Tra Vinh - Tre Vinh Long3:015:00
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tramps Džuds - Magvaiers Stīvens6:915:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:208:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:009:40
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:010:20
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena0:312:20
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:212:40
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:313:00
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena3:013:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam2:313:40
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa3:014:00
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:015:00
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:117:40
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dotsenko Mariya - Emelyanenko Yulia1:311:15
 Emelyanenko Yulia - Zaytseva Viktoriya3:211:45
 Dotsenko Mariya - Gubskaya Ekaterina3:012:14
 Dotsenko Mariya - Zaytseva Viktoriya1:312:44
 Emelyanenko Yulia - Gubskaya Ekaterina3:013:15
 Gubskaya Ekaterina - Zaytseva Viktoriya3:113:44
 Emelyanenko Yulia - Dotsenko Mariya3:214:15
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malyuta Martha - Zharkova Karina3:208:10
 Chilikina Evgeniya - Panchishin Olga2:308:40
 Kravchuk Tamara - Pachich Yaroslava1:309:10
 Malyuta Martha - Panchishin Olga3:009:40
 Pachich Yaroslava - Zharkova Karina2:310:10
 Chilikina Evgeniya - Kravchuk Tamara1:310:39
 Malyuta Martha - Pachich Yaroslava1:311:10
 Kravchuk Tamara - Panchishin Olga3:111:40
 Chilikina Evgeniya - Zharkova Karina2:312:09
 Malyuta Martha - Kravchuk Tamara0:312:40
 Chilikina Evgeniya - Pachich Yaroslava0:313:09
 Panchishin Olga - Zharkova Karina0:313:39
 Malyuta Martha - Chilikina Evgeniya3:014:10
 Kravchuk Tamara - Zharkova Karina1:314:39
 Pachich Yaroslava - Panchishin Olga3:015:09
 Tsiupko Oleksandra - Kurdova Roksolana3:215:40
 Kurpa Olga - Trofimova Antonina3:015:44
 Pryshchepa Viktoriia - Kozak Anastasiya3:116:09
 Kovtun Nadiia - Faflei Romana2:316:15
 Mikhailik Yana - Yugan Tatiana3:016:39
 Nerush Polina - Tsoma Svitlana2:316:44
 Tsiupko Oleksandra - Kozak Anastasiya3:017:10
 Kurpa Olga - Faflei Romana3:217:15
 Yugan Tatiana - Kurdova Roksolana3:117:39
 Tsoma Svitlana - Trofimova Antonina3:217:45
 Pryshchepa Viktoriia - Mikhailik Yana1:318:10
 Kovtun Nadiia - Nerush Polina2:318:15
 Tsiupko Oleksandra - Yugan Tatiana3:118:40
 Kurpa Olga - Tsoma Svitlana2:318:44
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya1:319:09
 Nerush Polina - Faflei Romana3:219:15
 Pryshchepa Viktoriia - Kurdova Roksolana3:019:39
 Kovtun Nadiia - Trofimova Antonina1:319:44
 Tsiupko Oleksandra - Mikhailik Yana3:120:10
 Kurpa Olga - Nerush Polina2:320:15
 Pryshchepa Viktoriia - Yugan Tatiana2:320:39
 Kovtun Nadiia - Tsoma Svitlana3:020:45
 Kozak Anastasiya - Kurdova Roksolana3:021:10
 Faflei Romana - Trofimova Antonina2:321:14
 Tsiupko Oleksandra - Pryshchepa Viktoriia3:121:40
 Kurpa Olga - Kovtun Nadiia2:321:45
 Mikhailik Yana - Kurdova Roksolana0:322:09
 Nerush Polina - Trofimova Antonina3:222:15
 Yugan Tatiana - Kozak Anastasiya3:222:39
 Tsoma Svitlana - Faflei Romana1:322:44
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurtenko Alina - Miklukha Anna2:308:39
 Kurtenko Victoria - Pentyuk Elena3:209:14
 Vasileva, Maria - Miklukha Anna2:309:49
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria0:310:25
 Kurtenko Victoria - Miklukha Anna1:311:35
 Vasileva, Maria - Kurtenko Victoria3:012:10
 Vasileva, Maria - Kurtenko Alina3:113:20
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit2:308:20
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:311:00
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:112:20
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik2:318:00
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:018:40
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard2:322:20
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rybakov Yuriy - Lukander Daniil3:200:05
 Kushko Dmitriy - Panin Vyacheslav3:000:40
 Panin Vyacheslav - Rybakov Yuriy0:301:15
 Kushko Dmitriy - Lukander Daniil3:001:50
 Lytvynenko Oleg - Khurtak Evgeniy3:102:04
 Kushko Dmitriy - Rybakov Yuriy3:102:25
 Lytvynenko Oleg - Chernetskiy Igor0:302:39
 Panin Vyacheslav - Lukander Daniil1:303:00
 Naumovich Vladimir - Khurtak Evgeniy3:203:14
 Lukander Daniil - Rybakov Yuriy1:303:34
 Khurtak Evgeniy - Chernetskiy Igor1:303:49
 Panin Vyacheslav - Kushko Dmitriy1:304:09
 Naumovich Vladimir - Lytvynenko Oleg2:304:24
 Bonishchuk Taras - Obrazkov Oleg3:208:30
 Borodachev Aleksander - Grishchenko Aleksandr0:308:30
 Krivoshey Sergey - Dotsenko Vladislav3:109:00
 Kostuk Borys - Grishchenko Aleksandr0:309:00
 Bonishchuk Taras - Gorchakov Vadim1:309:30
 Obrazkov Oleg - Bonishchuk Taras3:011:30
 Dotsenko Vladislav - Krivoshey Sergey2:312:00
 Gorchakov Vadim - Bonishchuk Taras3:112:30
 Bratukhin Yuriy - Dotsenko Vladislav3:113:59
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy0:314:30
 Boychuk Vladimir - Burdakov Andrey2:318:00
 Shtaer Arkadiy - Turchenko Dmitriy3:218:00
 Kosarev semen - Shtaer Arkadiy1:318:29
 Kobets Vitalii - Gusev Vitaliy3:122:00
 Zhuravlev Aleksandr - Reznichenko Denis0:322:20
 Gomilko Oleksandr - Sokoltsov Yevhenii0:222:35
 Mashtakov Alexander - Reznichenko Denis1:322:55
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii1:323:10
 Zhuravlev Aleksandr - Yunusov Elshad0:323:30
 Gomilko Oleksandr - Gusev Vitaliy3:123:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sobko Valentyn - Krasutskyi Adam3:100:20
 Kovalchuk Pavlo - Kurtenko Andrey1:300:49
 Mosyuk Mikhail - Kalachevskiy Denis0:307:59
 Trofimov Nikita - Korovychenko Valentyn3:108:04
 Mishchenko Serhii - Populovskyi Eduard2:308:15
 Rybka Aleksey - Ivashkin Aleksander1:308:30
 Matveev Denis - Yolkin Anton3:108:35
 Solomko Serhii - Tanchuk Anatolii3:108:45
 Sokoltsov Yevhenii - Kim Dmitriy3:008:55
 Ratushniak Vladislav - Kalachevskiy Denis2:309:00
 Masko Yevhen - Kirsanov Konstantin3:209:05
 Leonenko Oleksandr - Zaporozhets Dmitriy0:309:15
 Kapinus Rodion - Zhyrnov Oleksandr3:109:20
 Evgeniy Ivanov - Starodubskyi Ihor3:109:25
 Mosyuk Mikhail - Rybka Aleksey2:309:30
 Trofimov Nikita - Yolkin Anton3:109:35
 Mishchenko Serhii - Tanchuk Anatolii3:009:45
 Mischenko Vladislav - Zhyrnov Oleksandr3:109:50
 Kuprykov Serhii - Melashenko Oleksandr0:309:55
 Ratushniak Vladislav - Ivashkin Aleksander1:310:00
 Kirsanov Konstantin - Korovychenko Valentyn1:310:05
 Zaporozhets Dmitriy - Populovskyi Eduard2:310:15
 Kapinus Rodion - Fedoryshyn Ivan3:110:20
 Sokoltsov Yevhenii - Starodubskyi Ihor3:110:25
 Rybka Aleksey - Kalachevskiy Denis0:310:30
 Matveev Denis - Masko Yevhen3:110:35
 Solomko Serhii - Leonenko Oleksandr1:310:44
 Mischenko Vladislav - Kapinus Rodion0:310:50
 Melashenko Oleksandr - Kim Dmitriy2:310:55
 Mosyuk Mikhail - Ivashkin Aleksander0:310:59
 Trofimov Nikita - Kirsanov Konstantin3:111:05
 Mishchenko Serhii - Zaporozhets Dmitriy3:111:15
 Zhyrnov Oleksandr - Fedoryshyn Ivan3:211:19
 Evgeniy Ivanov - Kuprykov Serhii3:111:25
 Ratushniak Vladislav - Rybka Aleksey3:011:30
 Masko Yevhen - Yolkin Anton1:311:35
 Leonenko Oleksandr - Tanchuk Anatolii3:111:45
 Kapinus Rodion - Mischenko Vladislav3:211:50
 Sokoltsov Yevhenii - Melashenko Oleksandr3:011:54
 Ivashkin Aleksander - Kalachevskiy Denis1:312:00
 Matveev Denis - Korovychenko Valentyn0:312:05
 Solomko Serhii - Populovskyi Eduard3:112:14
 Fedoryshyn Ivan - Zhyrnov Oleksandr3:212:20
 Kuprykov Serhii - Starodubskyi Ihor0:312:25
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail3:012:30
 Trofimov Nikita - Masko Yevhen3:112:35
 Mishchenko Serhii - Leonenko Oleksandr3:012:45
 Fedoryshyn Ivan - Kapinus Rodion3:112:49
 Evgeniy Ivanov - Kim Dmitriy3:112:55
 Matveev Denis - Kirsanov Konstantin3:013:04
 Solomko Serhii - Zaporozhets Dmitriy3:213:15
 Zhyrnov Oleksandr - Mischenko Vladislav1:313:20
 Sokoltsov Yevhenii - Kuprykov Serhii2:313:24
 Yolkin Anton - Korovychenko Valentyn3:213:35
 Tanchuk Anatolii - Populovskyi Eduard3:013:44
 Fedoryshyn Ivan - Mischenko Vladislav1:313:50
 Evgeniy Ivanov - Melashenko Oleksandr3:013:55
 Trofimov Nikita - Matveev Denis3:114:04
 Mishchenko Serhii - Solomko Serhii3:214:15
 Zhyrnov Oleksandr - Kapinus Rodion2:314:19
 Starodubskyi Ihor - Kim Dmitriy0:314:25
 Masko Yevhen - Korovychenko Valentyn1:314:34
 Leonenko Oleksandr - Populovskyi Eduard0:314:45
 Sokoltsov Yevhenii - Evgeniy Ivanov3:214:54
 Kirsanov Konstantin - Yolkin Anton2:315:05
 Zaporozhets Dmitriy - Tanchuk Anatolii0:315:14
 Kuprykov Serhii - Kim Dmitriy3:015:25
 Kanunnikov Ilya - Zholubak Mykhailo3:215:30
 Panyshkin Andrey - Babenko Pavlo3:115:34
 Melashenko Oleksandr - Starodubskyi Ihor3:215:55
 Yurchenko Kyrylo - Chornobab Volodymyr2:316:00
 Pirvelli Rodion - Moroz Kostiantyn3:016:04
 Ivchenko Denis - Kuvaiev Roman3:216:24
 Derypaska Roman - Diachenko Viacheslav3:016:30
 Kuzyo Levko - Dukhovenko Oleksandr1:316:35
 Ivchenko Kirill - Yevhen Kyi1:316:55
 Kanunnikov Ilya - Chornobab Volodymyr3:217:00
 Panyshkin Andrey - Moroz Kostiantyn3:217:05
 Hnoievoi Roman - Sokolov Sergey3:217:25
 Diachenko Viacheslav - Zholubak Mykhailo3:017:30
 Dukhovenko Oleksandr - Babenko Pavlo3:117:34
 Lukatskyi Andrii - Klim Vladislav3:117:50
 Ivchenko Denis - Yevhen Kyi0:317:54
 Yurchenko Kyrylo - Derypaska Roman3:218:00
 Pirvelli Rodion - Kuzyo Levko3:018:05
 Korniyenko Nikolay - Zholubak Roman0:318:20
 Sokolov Sergey - Kuvaiev Roman2:318:25
 Kanunnikov Ilya - Diachenko Viacheslav3:118:29
 Panyshkin Andrey - Dukhovenko Oleksandr3:018:34
 Levshin Anatoly - Halynskyi Mykola3:018:50
 Ivchenko Kirill - Hnoievoi Roman0:318:55
 Derypaska Roman - Chornobab Volodymyr2:319:00
 Kuzyo Levko - Moroz Kostiantyn0:319:05
 Lukatskyi Andrii - Zholubak Roman3:119:20
 Ivchenko Denis - Sokolov Sergey1:319:25
 Yurchenko Kyrylo - Zholubak Mykhailo2:319:30
 Pirvelli Rodion - Babenko Pavlo3:019:35
 Halynskyi Mykola - Klim Vladislav1:319:50
 Hnoievoi Roman - Yevhen Kyi0:319:55
 Kanunnikov Ilya - Derypaska Roman0:320:00
 Panyshkin Andrey - Kuzyo Levko3:120:05
 Korniyenko Nikolay - Levshin Anatoly3:120:20
 Ivchenko Kirill - Kuvaiev Roman0:320:25
 Yurchenko Kyrylo - Diachenko Viacheslav3:020:30
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr1:320:35
 Lukatskyi Andrii - Halynskyi Mykola3:220:50
 Ivchenko Denis - Hnoievoi Roman3:220:54
 Chornobab Volodymyr - Zholubak Mykhailo3:121:00
 Moroz Kostiantyn - Babenko Pavlo3:221:05
 Levshin Anatoly - Zholubak Roman3:121:20
 Ivchenko Kirill - Sokolov Sergey1:321:25
 Kanunnikov Ilya - Yurchenko Kyrylo3:121:30
 Panyshkin Andrey - Pirvelli Rodion1:321:34
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav1:321:49
 Yevhen Kyi - Kuvaiev Roman3:221:55
 Kuzyo Levko - Babenko Pavlo1:322:04
 Lukatskyi Andrii - Levshin Anatoly1:322:20
 Ivchenko Denis - Ivchenko Kirill2:322:24
 Diachenko Viacheslav - Chornobab Volodymyr1:322:30
 Dukhovenko Oleksandr - Moroz Kostiantyn3:122:35
 Korniyenko Nikolay - Halynskyi Mykola1:322:50
 Hnoievoi Roman - Kuvaiev Roman3:122:55
 Zholubak Roman - Klim Vladislav3:123:19
 Sokolov Sergey - Yevhen Kyi2:323:25
 Lukatskyi Andrii - Korniyenko Nikolay3:123:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aleksey Ermilov - Basmanov Dmitry Evgenievich2:300:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:200:00
 Elistratov Igor - Merzlikin Dmitry3:100:00
 Gribkov Alexander - Skotnikov Sergey Yurevich0:300:29
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor1:300:29
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:201:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:001:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:201:30
 Elistratov Igor - Abramov Kirill1:301:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander1:301:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:207:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly3:207:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:107:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:207:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly3:207:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:107:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy3:207:30
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey2:307:30
 Buyanin Ivan - Khudaiberdiev Zhasur0:307:30
 Ogay Sergey - Sayanov Denis3:207:59
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:207:59
 Ogay Sergey - Sayanov Denis3:208:00
 Shirokov Vladimir - Buyanin Ivan2:308:00
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:208:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Demic Ying1:308:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:008:30
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor3:008:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:008:30
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Viktor3:008:30
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis2:309:00
 Demic Ying - Buyanin Ivan3:209:00
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis2:309:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:209:00
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:309:29
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy3:109:29
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur1:309:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:309:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy3:109:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:110:59
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor3:010:59
 Aleksandr Skrebnev - Molodtsov Denis2:311:00
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:111:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor3:011:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry1:311:30
 Abramov Kirill - Vladimir Petrov1:311:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery3:011:30
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry1:311:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery3:011:30
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo2:312:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill3:112:00
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor0:312:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:112:29
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev1:312:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:112:30
 Vladimir Petrov - Merzlikin Dmitry0:312:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo2:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor0:313:00
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:013:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo2:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor0:313:00
 Merzlikin Dmitry - Abramov Kirill3:013:00
 Molodtsov Denis - Lavrinenko Dmitry2:313:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov1:313:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery0:313:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov2:315:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:115:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:315:00
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:315:29
 Skotnikov Sergey Yurevich - Vakar Sergey0:315:29
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor0:315:29
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:315:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Vakar Sergey0:315:30
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor0:315:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:216:00
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich3:216:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan0:316:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:216:00
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich3:216:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan0:316:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:116:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich1:316:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:316:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich1:316:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg1:316:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:216:59
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich3:116:59
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin0:316:59
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:217:00
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich3:117:00
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin0:317:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor1:317:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey3:217:30
 Aleksey Ermilov - Novikov Ilya3:017:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey3:217:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor1:317:30
 Aleksey Ermilov - Novikov Ilya3:017:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:219:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:119:00
 Demic Ying - Khudaiberdiev Zhasur0:319:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:219:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:119:00
 Buyanin Ivan - Andreev Danila1:319:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:319:30
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey1:319:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:319:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ogay Sergey3:219:59
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly2:319:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:019:59
 Evgeniy Ilyukhin - Ogay Sergey3:220:00
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly2:320:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:020:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:220:30
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:020:30
 Andreev Danila - Demic Ying1:320:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:220:30
 Andreev Danila - Demic Ying1:320:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:121:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:321:00
 Demic Ying - Buyanin Ivan3:021:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:321:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:221:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila3:021:30
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy3:021:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor2:322:59
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:222:59
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:122:59
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor2:323:00
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:123:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr2:323:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:123:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr3:100:15
 Krutko Aleksey - Levadniy Aleksandr3:000:35
 Tuchkevych Volodymyr - Kuharchuk Aleksandr3:100:45
 Tsybulin Sergey - Telnoy Nikolay3:101:04
 Tsykhotskiy Andrey - Melkumyan Samvel2:301:15
 Krutko Aleksey - Pismenniy Evgeniy1:301:35
 Tuchkevych Volodymyr - Medvedev Aleksandr3:201:45
 Telnoy Nikolay - Levadniy Aleksandr3:102:04
 Melkumyan Samvel - Kuharchuk Aleksandr2:302:15
 Krutko Aleksey - Telnoy Nikolay0:302:34
 Tuchkevych Volodymyr - Melkumyan Samvel0:302:45
 Tsykhotskiy Andrey - Medvedev Aleksandr3:203:15
 Krutko Aleksey - Tsybulin Sergey0:303:35
 Tuchkevych Volodymyr - Tsykhotskiy Andrey1:303:45
 Pismenniy Evgeniy - Levadniy Aleksandr3:204:05
 Medvedev Aleksandr - Kuharchuk Aleksandr2:304:15
 Vakulin Artem - Yakovenko Anatoliy3:207:50
 Harenko Stanislav - Artem Borysov1:307:55
 Ivanov Ruslan - Shkurupii Aleksandr3:108:25
 Ivanov Ruslan - Shkurupii Oleksandr3:108:25
 Yanishevskiy Ilya - Vasylchuk Pavlo2:308:30
 May Ivan - Molochko Anton3:108:34
 Matcyk Andrey - Trachuk Viktor1:308:39
 Palamarchuk Valeriy - Bobrov Anton3:208:45
 Sydorak Nazarii - Presnyakov Mikhail0:308:50
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey0:309:00
 Shepel Vasiliy - Kiulo Sergey3:109:05
 Omelchuk Ivan - Tkachenko Oleksandr3:009:09
 Khvysiuk Andrii - Michalus Alexander3:209:14
 Moshynskyy Oleg - Pyasta Pavlo3:009:20
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav3:209:25
 Vakulin Artem - Shkurupii Oleksandr0:309:34
 Vakulin Artem - Shkurupii Aleksandr0:309:35
 Harenko Stanislav - Vasylchuk Pavlo2:309:40
 Drobov Dmytro - Molochko Anton3:009:44
 Chyzh Pavlo - Trachuk Viktor0:309:49
 Prakht Igor - Hladun Valerii3:109:55
 Maslyanka Sergey - Presnyakov Mikhail1:310:00
 Ponomarenko Sergey - Yakovenko Anatoliy3:010:10
 Kiulo Sergey - Artem Borysov3:110:15
 May Ivan - Omelchuk Ivan3:110:20
 Matcyk Andrey - Khvysiuk Andrii0:310:25
 Palamarchuk Valeriy - Pyasta Pavlo3:110:30
 Sydorak Nazarii - Vakarash Roman3:210:35
 Ivanov Ruslan - Kovalov Oleksandr3:210:45
 Yanishevskiy Ilya - Shepel Vasiliy3:210:50
 Drobov Dmytro - Tkachenko Oleksandr3:110:55
 Chyzh Pavlo - Michalus Alexander1:311:00
 Hladun Valerii - Bobrov Anton1:311:05
 Maslyanka Sergey - Vorsulyak Yaroslav3:211:10
 Vakulin Artem - Ponomarenko Sergey1:311:20
 Harenko Stanislav - Kiulo Sergey3:211:25
 Omelchuk Ivan - Molochko Anton1:311:30
 Khvysiuk Andrii - Trachuk Viktor3:011:35
 Moshynskyy Oleg - Prakht Igor3:011:40
 Vakarash Roman - Presnyakov Mikhail1:311:45
 Kovalov Oleksandr - Shkurupii Aleksandr1:311:55
 Shepel Vasiliy - Vasylchuk Pavlo3:012:00
 Drobov Dmytro - Omelchuk Ivan3:112:05
 Chyzh Pavlo - Khvysiuk Andrii2:312:10
 Palamarchuk Valeriy - Hladun Valerii3:112:15
 Maslyanka Sergey - Vakarash Roman3:112:20
 Ivanov Ruslan - Yakovenko Anatoliy3:112:30
 Yanishevskiy Ilya - Artem Borysov0:312:35
 May Ivan - Tkachenko Oleksandr3:112:40
 Matcyk Andrey - Michalus Alexander1:312:45
 Prakht Igor - Pyasta Pavlo2:312:50
 Sydorak Nazarii - Vorsulyak Yaroslav3:012:55
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr3:113:05
 Harenko Stanislav - Shepel Vasiliy3:113:10
 Drobov Dmytro - May Ivan0:313:15
 Chyzh Pavlo - Matcyk Andrey3:013:20
 Moshynskyy Oleg - Bobrov Anton2:313:25
 Maslyanka Sergey - Sydorak Nazarii3:113:30
 Ivanov Ruslan - Ponomarenko Sergey0:313:40
 Yanishevskiy Ilya - Kiulo Sergey0:313:45
 Tkachenko Oleksandr - Molochko Anton1:313:50
 Michalus Alexander - Trachuk Viktor2:313:55
 Palamarchuk Valeriy - Prakht Igor3:113:59
 Vorsulyak Yaroslav - Presnyakov Mikhail3:214:05
 Shkurupii Aleksandr - Yakovenko Anatoliy3:214:15
 Vasylchuk Pavlo - Artem Borysov3:114:20
 Moshynskyy Oleg - Hladun Valerii3:214:35
 Vakulin Artem - Ivanov Ruslan1:314:50
 Harenko Stanislav - Yanishevskiy Ilya3:114:55
 Pyasta Pavlo - Bobrov Anton1:315:10
 Kovalov Oleksandr - Yakovenko Anatoliy3:115:25
 Shepel Vasiliy - Artem Borysov3:015:30
 Skyba Aleksander - Molochko Aleksey3:115:35
 Krivenko Vitalii - Govorunets Alexander3:215:40
 Palamarchuk Valeriy - Moshynskyy Oleg3:015:45
 Reva Anatoliy - Timchenko Roman2:315:55
 Ponomarenko Sergey - Shkurupii Aleksandr1:316:00
 Kiulo Sergey - Vasylchuk Pavlo3:016:05
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey2:316:10
 Volynets Oleg - Panchenko Bogdan1:316:15
 Prakht Igor - Bobrov Anton1:316:20
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:216:25
 Zharko Igor - Rusin Dmytro3:016:30
 Maksiuta Volodymyr - Kim Petro3:216:35
 Boiko Serhii - Nikolenko Maxim3:216:40
 Kubov Vadim - Molochko Aleksey1:316:45
 Gergelyuk Sergei - Govorunets Alexander1:316:50
 Naumchuk Maxim - Kurotich Anatoliy1:316:50
 Hladun Valerii - Pyasta Pavlo0:316:55
 Rutskiy Sergei - Vadim Tokar1:317:00
 Ivchenko Vitalii - Timchenko Roman1:317:05
 Krutko Aleksey - Kim Petro2:317:10
 Maksiuta Volodymyr - Boiko Serhii0:317:15
 Skyba Aleksander - Samaray Maksym3:217:20
 Bondar Valentin - Panasiuk Serhii3:217:25
 Krivenko Vitalii - Volynets Oleg0:317:25
 Zharskiy Vitaliy - Zenyuk Dmitry0:317:35
 Reva Anatoliy - Zharko Igor3:217:40
 Krutko Aleksey - Nikolenko Maxim0:317:45
 Boiko Serhii - Kim Petro3:117:50
 Kubov Vadim - Scherinskiy Andrey0:317:55
 Gergelyuk Sergei - Panchenko Bogdan3:118:00
 Kundeus Igor - Naumchuk Maxim0:318:00
 Rutskiy Sergei - Maksimiv Sergey1:318:10
 Ivchenko Vitalii - Rusin Dmytro3:018:15
 Krutko Aleksey - Boiko Serhii0:318:20
 Maksiuta Volodymyr - Nikolenko Maxim0:318:25
 Samaray Maksym - Molochko Aleksey3:118:30
 Volynets Oleg - Govorunets Alexander3:018:35
 Bondar Valentin - Kurotich Anatoliy3:018:35
 Zenyuk Dmitry - Vadim Tokar3:118:45
 Zharko Igor - Timchenko Roman3:118:50
 Krutko Aleksey - Maksiuta Volodymyr3:118:55
 Nikolenko Maxim - Kim Petro2:319:00
 Kubov Vadim - Samaray Maksym1:319:05
 Gergelyuk Sergei - Volynets Oleg0:319:10
 Naumchuk Maxim - Panasiuk Serhii1:319:10
 Rutskiy Sergei - Zenyuk Dmitry0:319:20
 Ivchenko Vitalii - Zharko Igor1:319:25
 Skyba Aleksander - Scherinskiy Andrey3:219:40
 Bondar Valentin - Naumchuk Maxim3:219:45
 Krivenko Vitalii - Panchenko Bogdan0:319:45
 Zharskiy Vitaliy - Maksimiv Sergey3:119:55
 Reva Anatoliy - Rusin Dmytro3:020:00
 Shcytka Oleksandr - Stets Pavlo3:120:05
 Yarovoy Viacheslav - Gerasimov Oleksandr3:020:10
 Kubov Vadim - Skyba Aleksander0:320:15
 Gergelyuk Sergei - Krivenko Vitalii1:320:20
 Kundeus Igor - Kurotich Anatoliy2:320:20
 Rutskiy Sergei - Zharskiy Vitaliy3:220:30
 Ivchenko Vitalii - Reva Anatoliy3:120:35
 Obidnyi Oleg - Stets Pavlo3:120:40
 Shcytka Oleksandr - Yarovoy Viacheslav2:320:45
 Scherinskiy Andrey - Molochko Aleksey2:320:50
 Bondar Valentin - Kundeus Igor1:320:55
 Panchenko Bogdan - Govorunets Alexander3:020:55
 Maksimiv Sergey - Vadim Tokar0:321:05
 Rusin Dmytro - Timchenko Roman1:321:10
 Obidnyi Oleg - Gerasimov Oleksandr3:221:15
 Yarovoy Viacheslav - Stets Pavlo0:321:20
 Kurotich Anatoliy - Panasiuk Serhii3:121:30
 Obidnyi Oleg - Yarovoy Viacheslav2:321:50
 Shcytka Oleksandr - Gerasimov Oleksandr3:221:55
 Obidnyi Oleg - Shcytka Oleksandr1:322:25
 Gerasimov Oleksandr - Stets Pavlo2:322:30
 Tytyunnik Oleksii - Boiko Anton0:323:35
 Kotov Viktor - Malashevsky Vladimir0:323:45
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steinle David - Henninger Marius1:410:50
 Happeks Svens - Chamorro Miguel1:411:40
 Steinle David - Happeks Svens4:212:40
 Chamorro Miguel - Henninger Marius4:213:30
 Steinle David - Chamorro Miguel4:214:30
 Happeks Svens - Henninger Marius1:415:20
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evans David - Adamss Martins5:412:30
 Cole Jarred - Evans David3:512:55
 Adamss Martins - Cole Jarred13:40
 Endijs Dženkinss - Evans David5:414:10
 Ričijs Edhauss - Adamss Martins14:10
 Fallon Sherrock - Cole Jarred3:514:35
 Evans David - Ričijs Edhauss5:215:00
 Cole Jarred - Endijs Dženkinss4:515:40
 Fallon Sherrock - Evans David5:416:05
 Ričijs Edhauss - Cole Jarred5:316:30
 Endijs Dženkinss - Fallon Sherrock4:516:55
 Ričijs Edhauss - Endijs Dženkinss5:417:20
 Fallon Sherrock - Ričijs Edhauss2:517:45
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:112:00
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L0:212:40
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L2:114:00
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:010:40
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S2:111:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:009:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:00
Teniss
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ešaja Omers - Goldenberg Lior0:210:30
 Luria Emmanuels - Amars Rans0:213:04
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Birana Šahara - Aklera Jardena0:211:50
 Gluško Lina - Hirina Nikola2:111:50
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navarro Emma - Fernandeza Lejlaha Annija0:200:44
 Kollinsa Daniela Rouza - Anisimova Amanda0:202:39
 Tomļanoviča Ajla - Rodžersa Šelbija2:021:00
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broudijs Laiems - Vords Džeimss0:215:00
 Norijs Kamerons - Penistons Raijens2:118:05
 Edmunds Kails - Marejs Endijs2:119:55
Exhibition Games - Dubultspēles - Izraēlas nacionālā tenisa tūre, sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keidar M / Tilipman L - Betzalel M / Dagan Fruchtman M0:213:05
Exhibition Games - Dubultspēles - Battle of the Brits, Men
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salisbury J / Omara J - Clarke J / Inglot D16:20
 Broady L / Norrie C - Evans D / Glasspool L1:222:44
Exhibition Games - National Tennis Tour Poland, Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Walkow S / Zuk K - Dembek M / Zielinski J2:013:00
Exhibition Games - Nacionālā tenisa tūre Polijā
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zuks Kacpers - Ciass Pavels2:110:59
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gold Harrison - Ore Žuniors Aleksanders15:00
 Mensour Ghali - Burnette Sean2:015:29
 Ore Žuniors Aleksanders - Storch Stefan0:217:10
 Burnette Sean - Strother Caleb2:018:20
 Storch Stefan - Okungbowa Courage2:019:40
 Okungbowa Courage - Ore Žuniors Aleksanders0:222:20
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berankis Rikardas - Basičs Mirza0:210:59
 Miladinovic Marko - Sabanovs Matejs0:210:59
 Djere Laslo - Butulija Boris2:013:00
 Džumhurs Damirs - Rola Blazs2:115:00
 Zivotic Goran - Tadic Vladan0:215:00
 Vachelboin Eric - Rajičs Dušans2:015:00
 Pjevcevic Petar - Stipic Filip0:216:20
 Tepavičs Marko - Dica Nini Gabriel2:016:20
 Krajinovičs Filips - Jotovski Tomislavs2:016:59
 Kirkins Ergi - Malesevičs Nemaņa1:217:39
 Lazarovs Aleksandrs - Medjedovic Hamad2:119:00
 Kecmanovičs Miomirs - Jandric Darko2:019:00
 Lajovičs Dušans - Fatičs Nermans1:221:00
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šmits Konstantīns - Wiskandt, Max1:210:59
 Sanchez Martinez Benito - Lipp Mika2:010:59
 Šmits Konstantīns - Wiskandt, Max1:211:00
 Sanchez Martinez Benito - Lipp Mika2:011:00
 Bahingers Matiass - Helers Peters0:211:00
 Moeller Marvin - Zeiferts Štefans2:111:30
 Guttau Niklas - Florig Philip2:113:00
 Golovčiks Pēters - Gerčs Lukas2:113:09
 Šonenbergs Toms - Vehnelt Kai2:013:30
 Oecbahs, Adrian - Fanselovs Sebastians0:214:04
 Štebe Sedriks- Marsels - Masurs Daniels2:015:35
 Otte Oskars - Ehrenschneider Nino2:015:40
 Torebko Pīters - Kravits Kevins0:215:40
 Otte Oskars - Ehrenschneider Nino2:015:40
 Hanfmans Janniks - Negritu Kristofs2:016:04
 Marterers Maksimilians - Lencs Julians2:017:10
 Haerteis Johannes - Rehberg Max Hans0:217:10
 Marterers Maksimilians - Lencs Julians2:017:10
 Madens Janniks - Vessels Luiss2:017:25
 Altmaiers Daniels - Rosenkranz Mats2:018:20
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabilo Alehandro - Murillo Sebastian2:015:00
 Arevalo Marselo - Dmitrijs Popko0:215:00
 Arevalo R. - Popko Dmitrijs0:215:00
 Rojs Smits - Kingsley Cannon16:10
 Rajffis Sems - Arkonada Džordi0:216:30
 Popko Dmitrijs - Mejia Nikolass2:117:39
 Dmitrijs Popko - Mejia Nikolass2:117:40
 Arevalo Marselo - Tabilo Alehandro0:218:20
 Arevalo R. - Tabilo Alehandro0:218:20
 Murillo Sebastian - Harper Cleeve0:219:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Bobrovs Bogdans1:219:00
 Sarmiento Reimonds - Bojers Dastijs H0:220:30
 Rojs Smits - Rajffis Sems0:221:34
 Adamson Alec - Bobrovs Bogdans2:023:30
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sangrēns Tenijs - Torpegārds Mikaels2:019:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klosa Marija - Gamiza Andrea0:200:55
 Udvardi Panna - Ksu Šilina1:215:00
 Stevarta Katerina - Halbauere Elī2:015:00
 Vikerija Sačija - Parksa Alisia0:215:00
 Jaksiča Jovana - Mendezs Seone0:216:24
 Clousing, Keisha R. - Zarazua Renata0:216:39
 Sevinga Sofija - Van Ngujena Šanelle2:016:50
 Halbauere Elī - Udvardi Panna2:018:00
 Ksu Šilina - Vikerija Sačija2:018:09
 Parksa Alisia - Stevarta Katerina2:018:14
 Olmosa Žuliana - Wijesundera, Rushri2:019:00
 Sevinga Sofija - Sleeth Layne2:119:09
 Clousing, Keisha R. - Elija Džennifera2:019:35
 Clousing, Keisha R. - Elī Dženifera2:019:35
 Jaksiča Jovana - Van Ngujena Šanelle2:119:44
 Deija Kaila - Guillermo Lorraine M2:020:50
 Guillermo Lorraine M - Olmosa Žuliana0:222:35
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirchev Rumen - Mladenov Adrian0:210:00
 Kolev Martin - Slavov Gergi2:013:00
 Avzhiev Dimitr - Lyubomir Shketrov0:214:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gladiator - Voiny Suomi4:206:49
 Besheniye Psy - Goryachiye2:107:50
 Gladiator - Besheniye Psy5:509:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant6:511:50
 Ershistyye Tigry - Stalker6:412:49
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry2:413:50
 Stalker - Krasnyye Krylia4:314:50
 Ledovyy Desant - Stalker6:115:49
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia8:716:50
 Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka5:517:50
 Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi8:418:49
 Ogneniye Pantery - Lyutiye Vepri2:820:50
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony4:921:49
 Chernye Grifony - Zolotye Drakony4:422:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harms M / Peemuller R - Walkenhorst A / Winter S0:213:00
 Wolf G / Wolf P - Glucklederer F / Huhlborn J0:213:59
 Erdmann J / Timmermann T - Sagstetter B / Stadie E2:115:00
 John D / Sievers M - Betzien M / Westphal D0:216:00
 Wolf G / Wolf P - Walkenhorst A / Winter S0:216:59
 Erdmann J / Timmermann T - Betzien M / Westphal D1:219:59