jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Ceturdiena, 25. Jūn. 2020. gada
Futbols
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avenir Rjich - Gafsa3:022:59
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Feronikeli - KF Drenica Skenderaj0:017:45
 KF Llapi - FC Prishtina1:117:45
 KF Ferizaj - KF Ballkani1:117:45
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energetik BGU Minsk(Res.) - Slavia Mozyr(res.)4:114:30
 FC Smolevichi(Rez.) - Slutsk(Rez.)0:417:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ham-Kam - Raufoss2:216:30
 Bryne - Flekkeroy1:219:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 DAK Lak - Hung Vuong An Giang1:311:30
 XM Fico Tay Ninh - PHO Hien FC1:112:00
 Binh Phuoc - Sanna Khanh Hoa Bvn0:113:00
Moldova - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSF Speranta - FC Sfintul Gheorghe2:216:59
 FC Speranta - FC Sfintul Gheorghe2:217:00
 Sheriff Tiraspol - CS Petrocub2:120:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rudar - Mladost Podgorica1:119:00
 FK Mladost Ljeskopolje - Grbalj2:021:00
 Zeta - OFK Petrovac1:121:00
 FK Kom - Buducnost0:121:00
 Zeta - OFK Petrovac1:121:00
 FK Kom - Buducnost0:121:00
 FK Mladost Ljeskopolje - Grbalj2:021:00
 FK Iskra Danilovgrad - Sutjeska1:021:29
Sievietes - Dienvidkoreja - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon - Busan Sangmu3:213:00
 Seoul City - Changnyeong Wfc3:313:00
 Incheon Hyundai Steel - Gumi Sportstoto5:013:00
 Incheon Red Angels - Chungbuk5:013:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotive Leipzig - Verl2:218:00
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 JOKI - FC Futura1:419:30
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Qoqon 1912 - Surkhon Termez3:016:15
 Bunyodkor - Lok. Taškenta2:018:14
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi0:316:59
 Dinamo Batumi - FC Telavi1:120:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hradec Kralove - Vlasim1:018:00
 Hradec Kralove - Graffin Vlasim1:018:00
 Viktoria Zizkov - 1.SK Prostejov0:019:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajuelense - Deportivo Saprissa0:205:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Rishon LeZion3:019:59
 Hapoel Afula - Hapoel UM EL Fahem2:119:59
 Hapoel Ramat Gan - SC Kfar Qasem1:019:59
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Ramat Hasharon1:019:59
 Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Petah Tikva1:019:59
 Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva2:119:59
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Rishon Lezion3:020:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Ramat Hasharon1:020:00
 Hapoel Afula - Hapoel UM EL Fahem2:120:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Petah Tikva1:020:00
 Hapoel Ramat Gan - SC Kfar Qasem1:020:00
 Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva2:120:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb1:119:55
 NK Varazdin - Inter Zapresic1:022:04
Rumānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest0:319:59
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slask Wroclaw - Cracovia Krakow3:219:59
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikingur Olafsvik - Vikingur Reykjavik1:122:15
 Breidablik - Keflavik3:222:15
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hvidovre - Fremad Amage3:019:00
 Roskilde - Nykobing FC2:219:59
Zviedrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby - IFK Goteborg1:119:00
 BK Hacken - Elfsborg1:219:00
 Hammarby - IFK Goteborg1:119:00
 BK Haecken - Elfsborg1:219:00
 Malmo FF - AIK Stockholm4:121:14
 Mjallby - Falkenbergs FF1:021:14
 Malmo FF - AIK Stockholm4:121:15
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rayo Vallecano - Sporting Gijon1:120:30
 Almeria - Alcorcon0:120:30
 Rayo Vallecano - Sporting Gijon1:120:30
 Real Oviedo - Fuenlabrada0:022:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eibar - Valencia1:020:30
 Real Betis - Espanyol1:022:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sarpsborg 08 - Stromsgodset2:319:00
 Sparta Sarpsborg - Stromsgodset2:319:00
 Rosenborg - Bodo/Glimt2:321:29
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Ventspils - Valmiera2:218:00
 Tukums-2000 - BFC Daugavpils0:618:00
 FK Ventspils - Valmiera2:218:00
 Tukums-2000 - BFC Daugavpils0:618:00
 FK Metta - FK Jelgava1:019:00
 RFS - FK Spartaks Jūrmala4:119:59
 Rīgas Futbola Skola - FK Spartaks Jūrmala4:120:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Gallen - Zurich0:421:29
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Braga - Vitoria Guimaraes3:222:59
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southampton - Arsenal FC0:219:59
 Burnley FC - Watford1:019:59
 Southampton - Arsenal FC0:220:00
 Chelsea FC - Manchester City2:122:15
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nes - Hapoel Beer Sheva83:8519:24
 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Holon103:6521:14
Sievietes - Sīrija - D1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kasyoun - Al Hurriyah70:6716:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters95:10407:00
 Jiangsu Dragons - Chongqing Fly Dragons95:10407:00
 Guangzhou Longlions - Jiangsu Tongxi103:10510:30
 Guangzhou Longlions - Nanjing Tongxi Monkey King103:10510:30
 Fujian Sturgeons - Shandong Golden Stars93:8410:59
 Xinjiang Tigers - Qingdao Eagles95:9014:34
 Shenzhen Leopards - Jilin Northeast Tigers102:9415:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Otago Nuggets - Nelson Giants107:8208:30
 Franklin Bulls - Canterbury Rams72:7510:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flames - Hunters85:9813:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 FIATC Mutua Joventut - Baskonia Vitoria Gasteiz76:7416:30
 Unicaja Malaga - Bizkaia Bilbao Basket78:6519:30
 FC Barcelona Regal - Iberostar Tenerife86:8722:30
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 27:508:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Uni-President Lions13:612:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Twins - Nexen Heroes2:509:00
 SK Wyverns - Doosan Bears6:1409:00
 KT Wiz - NC Dinos1:309:00
 LG Twins - Nexen Heroes2:509:00
 SK Wyverns - Doosan Bears6:1409:00
 Lotte Giants - KIA Tigers09:00
 KT Wiz - NC Dinos19:612:29
 LG Twins - Nexen Heroes5:812:29
 SK Wyverns - Doosan Bears7:012:29
 Samsung Lions - Hanwha Eagles2:912:29
 KT Wiz - NC Dinos19:612:30
 SK Wyverns - Doosan Bears7:012:30
 Samsung Lions - Hanwha Eagles2:912:30
 Lotte Giants - KIA Tigers12:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yomiuri Giants - Hiroshima Carp5:512:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters5:812:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes5:012:00
 Yakult Swallows - Hanshin Tigers3:112:00
 Yokohama Bay Stars - Chunichi Dragons10:212:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks2:412:00
 Yokohama Bay Stars - Chunichi Dragons10:212:00
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penrith Panthers - S. Sydney Rabbitohs20:1212:49
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Swans - Western Bulldogs39:6712:40
E-Sports
Starcraft - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beast - Ssak0:113:00
 Piano - Hyuk1:013:00
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (TATA) - Los Angeles Lakers (AMAZONKA)107:12407:59
 Los Angeles Lakers (AMAZONKA) - Los Angeles Clippers (CUTIE)119:8908:35
 Houston Rockets (TATA) - Los Angeles Clippers (CUTIE)114:11311:00
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (SIEGFRIED) - Charlotte Hornets (MCQUEEN)57:7303:00
 Detroit Pistons (MILLER) - New York Knicks (IAMDEVILWALK)73:4303:00
 Charlotte Hornets (MCQUEEN) - Detroit Pistons (MILLER)49:7803:36
 Washington Wizards (SIEGFRIED) - New York Knicks (IAMDEVILWALK)26:6603:36
 Detroit Pistons (MILLER) - Washington Wizards (SIEGFRIED)54:3604:12
 Charlotte Hornets (MCQUEEN) - New York Knicks (IAMDEVILWALK)52:6704:12
 Charlotte Hornets (MCQUEEN) - Washington Wizards (SIEGFRIED)75:5704:48
 New York Knicks (IAMDEVILWALK) - Detroit Pistons (MILLER)66:7204:48
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (MCQUEEN)64:3205:24
 New York Knicks (IAMDEVILWALK) - Washington Wizards (SIEGFRIED)92:5305:24
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (MCQUEEN)64:3205:24
 Washington Wizards (SIEGFRIED) - Detroit Pistons (MILLER)38:6306:00
 New York Knicks (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (MCQUEEN)76:6506:00
 Washington Wizards (SIEGFRIED) - Detroit Pistons (MILLER)38:6306:00
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (MCQUEEN) - Toronto Raptors (IAMDEVILWALK)52:7200:12
 Toronto Raptors (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (MILLER)62:7100:47
 Brooklyn Nets (MCQUEEN) - Boston Celtics (SIEGFRIED)74:5700:48
 Toronto Raptors (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (MILLER)62:7100:48
 Philadelphia 76ers (MILLER) - Brooklyn Nets (MCQUEEN)64:5701:23
 Boston Celtics (SIEGFRIED) - Philadelphia 76ers (MILLER)42:6201:59
 Toronto Raptors (IAMDEVILWALK) - Brooklyn Nets (MCQUEEN)63:6102:00
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Brooklyn Nets (ANTONIO)51:7123:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Toronto Raptors (ASH)62:4823:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (ANTONIO)62:7523:36
 Toronto Raptors (ASH) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)60:4623:36
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knicks Gaming - Grizz Gaming80:7202:00
 76ers GC - Pistons GT65:7202:00
 Hornets Venom GT - Pacers Gaming76:6604:00
 Lakers Gaming - T-Wolves Gaming58:6604:00
 Hornets Venom GT - Pacers Gaming63:5304:44
Rainbow Six - GSA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fact Gaming Bnl - Myinsanity1:020:00
 Divizon - Team Secret1:021:00
 Turtle Esports - Warkidz0:123:00
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Stars - Electrify Esports0:121:15
Rainbow Six - Nordic Championship, Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riddle Esports - Sixth Pick1:019:00
 Chaos Esports Club - Godsent0:121:00
 Team Gamerlegion - Granit Gaming0:122:00
Rainbow Six - 6 French League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tempra Esports - Penta0:122:30
LoL - Turkey Academy League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supermassive Academy - Team Aurora Academy1:017:00
 Galatasaray Esports Academy - Royal Youth Academy1:018:00
 1907 Fenerbahce Esports Academy - Galaktikos Academy0:119:00
 Besiktas Esports Club Academy - Istanbul Wild Cats Academy0:120:00
 5 Ronin Academy - Dark Passage Academy0:121:00
LoL - PG Nationals Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Morning Stars - Mkers1:020:00
 Daydreamers - YDN Devils0:121:00
 Racoon - Outplayed0:122:00
 Sparks Esports - Cyberground Gaming1:023:00
LoL - Riot LoL - Prime League Pro Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 OP Innogy Esport - FC Schalke 04 Evolution1:019:00
 BIG - AD Hoc Gaming1:020:00
 Mousesports - SK Gaming Prime1:021:00
 Team Gamerlegion - Unicorns of Love Sexy Edition1:022:00
 mYinsanity - Euronics Gaming0:123:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 ALL Combo - Suning Gaming-S1:208:00
 Bilibili Gaming Junior - Legend Esport Gaming1:210:00
 SHU Dai Xiong Gaming - 872:110:00
 Young Miracles - Team WE Academy0:212:00
 LGD Young Team - Victorious Gaming2:112:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Queso - Movistar Riders0:119:00
 S2V Esports - Ucam Esports Club0:120:00
 MAD Lions Madrid - G2 Arctic0:121:00
 Emonkeyz - Origen Bcn0:122:00
 Cream Real Betis - Vodafone Giants0:123:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Never Give Up - Victory Five0:212:00
 Funplus Phoenix - Invictus Gaming1:213:55
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingzone Dragonx - Sandbox Gaming2:110:59
 Damwon Gaming - Gen.G Esports1:214:30
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elements Mystic - ESC Shane2:108:00
 Griffin - Jin Air Green Wings1:211:00
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tyloo - Invictus Gaming0:207:59
 Mazaalai - Beyond Esports0:210:59
 Tiger - Bren Esports1:213:30
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Chaos2:001:00
 Evil Geniuses - Furia Esports2:122:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 ENCE - Heroic1:216:00
 Ninjas IN Pyjamas - X6TENCE2:016:00
 ENCE - Heroic1:216:00
 Ninjas IN Pyjamas - X6TENCE2:016:00
 Team Heretics - OG1:219:00
 FaZe Clan - BIG0:219:00
 Team Heretics - OG1:219:00
 FaZe Clan - BIG0:219:00
CS:GO - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG Chillin - New England Whalers0:202:00
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fate - Illuminar Gaming2:022:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espada - Team Spirit0:216:00
 Natus Vincere - Gambit Youngsters2:019:00
CS:GO - Asia Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Invictus - Huat Zai3:012:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bl4ze Esports - Reckoning Esports1:011:30
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Pact2:011:55
CS:GO - LPL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rooster - Truckers With Attitude2:012:00
 Paradox Gaming - Mako2:014:05
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Overt - Incept0:114:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Apeks2:017:00
 9ine - Orgless50:118:00
 SJK Esports - TKA E-Sports0:120:00
 Budapest Five - Extremum0:121:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Levitate1:004:00
 Swedish Canadians - Team One Esports0:104:59
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - HellRaisers0:119:00
 Fate - Team Singularity1:019:00
 Wisla Krakow - Fate0:120:00
 Team Singularity - HellRaisers1:020:00
 ALTERNATE aTTaX - HellRaisers0:121:00
 Wisla Krakow - Demolition Crew0:122:00
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boom ID - Reality Rift1:109:00
 Team Adroit - Fnatic0:211:30
 Neon Esports - Flower Gaming0:213:44
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdec Gaming - LGD-Gaming1:210:59
 Vici Gaming - Invictus Gaming2:114:10
 Vikin.GG - Alliance2:017:25
 Virtus Pro - OG2:119:30
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Recast Gaming - Hehe United2:020:15
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - Ig.vitality2:010:59
 LGD-Gaming - Cdec Gaming2:114:30
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Business Associates - 4 Zoomers0:200:00
 Business Associates - Quincy Crew1:222:00
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foxes - Panthers1:314:45
 Panthers - Foxes3:222:15
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Mountains - Energy3:112:00
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thai Nguyen - Thanh Pho Ho Chi Minh0:312:00
 PVD Thai Binh - Ha Nam3:015:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Praha Kosire A - TJ Sokol Vysocany A3:019:00
 TJ Sokol Modrany A - TJ Sokol Horni Pocernice A2:319:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berkut - Enerdzhi3:210:35
 Lions - Titans1:312:15
 Empire - Payp3:014:15
 Alliance - Molot3:016:15
Vīrieši - Vjetnama - Nacionālā Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quan Khu 3 - Dong Anh Ha Noi3:110:00
 Cong An Phu Tho - Cong An Hai Duong3:216:59
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selbijs Marks - Alens Marks2:915:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:016:00
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:116:20
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:017:00
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:121:20
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery0:322:40
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina1:323:00
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dotsenko Mariya - Emelyanenko Yulia3:108:45
 Schekotikhina Natalya - Orobinskaya Yulia3:009:14
 Dotsenko Mariya - Orobinskaya Yulia3:109:44
 Schekotikhina Natalya - Emelyanenko Yulia0:310:15
 Dotsenko Mariya - Schekotikhina Natalya3:210:44
 Orobinskaya Yulia - Emelyanenko Yulia1:311:15
 Emelyanenko Yulia - Dotsenko Mariya3:011:45
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yugan Tatiana - Kurdova Roksolana0:308:10
 Faflei Romana - Trofimova Antonina2:308:15
 Mikhailik Yana - Kozak Anastasiya3:008:40
 Kovtun Nadiia - Nerush Polina3:208:45
 Kurpa Olga - Tsoma Svitlana1:309:15
 Yugan Tatiana - Kozak Anastasiya3:209:40
 Faflei Romana - Nerush Polina2:309:45
 Tsoma Svitlana - Trofimova Antonina2:310:15
 Mikhailik Yana - Tsiupko Oleksandra3:210:40
 Kovtun Nadiia - Kurpa Olga2:310:45
 Faflei Romana - Tsoma Svitlana1:311:15
 Tsiupko Oleksandra - Kozak Anastasiya2:311:40
 Kurpa Olga - Nerush Polina1:311:45
 Mikhailik Yana - Kurdova Roksolana0:312:09
 Kovtun Nadiia - Trofimova Antonina2:312:14
 Yugan Tatiana - Tsiupko Oleksandra2:312:40
 Faflei Romana - Kurpa Olga1:312:44
 Kovtun Nadiia - Tsoma Svitlana3:113:15
 Kozak Anastasiya - Kurdova Roksolana3:213:39
 Nerush Polina - Trofimova Antonina0:313:44
 Yugan Tatiana - Mikhailik Yana3:114:10
 Faflei Romana - Kovtun Nadiia1:314:15
 Tsiupko Oleksandra - Kurdova Roksolana0:314:39
 Kurpa Olga - Trofimova Antonina3:114:45
 Tsoma Svitlana - Nerush Polina2:315:14
 Efimova Anastasia - Novosad Alina3:115:40
 Mydvetskaya Anastasia - Pryshchepa Viktoriia3:216:09
 Stepanovskaya Valeriya - Novosad Alina3:216:39
 Efimova Anastasia - Mydvetskaya Anastasia3:017:10
 Stepanovskaya Valeriya - Pryshchepa Viktoriia3:117:39
 Mydvetskaya Anastasia - Novosad Alina0:318:09
 Efimova Anastasia - Pryshchepa Viktoriia3:118:40
 Stepanovskaya Valeriya - Mydvetskaya Anastasia3:119:09
 Pryshchepa Viktoriia - Novosad Alina1:319:39
 Stepanovskaya Valeriya - Efimova Anastasia2:320:10
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pentyuk Elena - Kurtenko Victoria3:008:39
 Miklukha Anna - Kurtenko Alina1:309:14
 Vasileva, Maria - Kurtenko Victoria3:209:50
 Pentyuk Elena - Miklukha Anna2:310:25
 Vasileva, Maria - Kurtenko Alina3:011:00
 Miklukha Anna - Kurtenko Victoria3:111:35
 Vasileva, Maria - Miklukha Anna0:312:10
 Pentyuk Elena - Kurtenko Alina1:312:45
 Vasileva, Maria - Pentyuk Elena2:313:20
 Kurtenko Alina - Kurtenko Victoria3:213:55
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit1:312:20
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben3:013:00
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:013:20
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:114:00
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:014:40
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben2:315:00
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit0:323:20
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mashtakov Alexander - Zhuravlev Aleksandr0:300:05
 Kobets Vitalii - Gomilko Oleksandr1:300:20
 Reznichenko Denis - Yunusov Elshad2:300:40
 Sokoltsov Yevhenii - Gusev Vitaliy3:000:55
 Yunusov Elshad - Mashtakov Alexander3:201:15
 Reznichenko Denis - Zhuravlev Aleksandr3:201:50
 Sokoltsov Yevhenii - Gomilko Oleksandr3:202:04
 Reznichenko Denis - Mashtakov Alexander0:302:25
 Sokoltsov Yevhenii - Kobets Vitalii3:102:39
 Yunusov Elshad - Zhuravlev Aleksandr2:303:00
 Gusev Vitaliy - Gomilko Oleksandr3:103:14
 Zhuravlev Aleksandr - Mashtakov Alexander2:303:34
 Gomilko Oleksandr - Kobets Vitalii3:103:49
 Yunusov Elshad - Reznichenko Denis1:304:09
 Gusev Vitaliy - Sokoltsov Yevhenii2:304:24
 Rubtsov Eduard - Grishchenko Aleksandr1:308:30
 Kostuk Borys - Rubtsov Eduard3:210:00
 Kovalenko Sergey - Doroshenko Artem3:010:00
 Grishchenko Aleksandr - Turchenko Tymur3:010:30
 Ermolaev Aleksandr - Kovalenko Sergey3:010:30
 Ivchenko Kirill - Peretiatko Andrii3:013:30
 Doroshenko Artem - Shapoval Aleksandr3:013:59
 Kosarev semen - Stepanov Denis3:214:30
 Grabskiy Andrey - Naida Alexander1:314:30
 Sukovatiy Igor - Tsubera Roman3:214:45
 Korobeynik Sergey - Borodachev Aleksander0:315:00
 Nemchenko Denis - Pavlyuk Oleg0:315:15
 Lebedev Denis - Korobeynik Sergey3:015:30
 Naida Alexander - Borodachev Aleksander3:015:30
 Kovalchuk Oleksandr - Nemchenko Denis3:215:45
 Grabskiy Andrey - Kosarev semen1:316:00
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:016:00
 Turchenko Dmitriy - Lebedev Denis0:316:30
 Kosarev semen - Naida Alexander0:316:30
 Pavlyuk Oleg - Kovalchuk Oleksandr2:317:15
 Naida Alexander - Lebedev Denis3:217:30
 Stepanov Denis - Borodachev Aleksander3:017:30
 Tsubera Roman - Pavlyuk Oleg3:217:45
 Grabskiy Andrey - Korobeynik Sergey3:218:00
 Kosarev semen - Turchenko Dmitriy3:118:00
 Nemchenko Denis - Sukovatiy Igor1:318:44
 Kovalchuk Oleksandr - Tsubera Roman3:119:15
 Kutniy Ilya - Nemchenko Denis0:320:15
 Kim Dmitriy - Chernetskiy Igor3:022:00
 Chilikin Aleksandr - Krol Yan1:322:35
 Kim Dmitriy - Krol Yan3:123:10
 Chilikin Aleksandr - Chernetskiy Igor0:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levshin Anatoly - Klim Vladislav0:300:20
 Halynskyi Mykola - Zholubak Roman1:300:49
 Kanunnikov Ilya - Diachenko Viacheslav1:308:00
 Pirvelli Rodion - Cherepnin Maksym1:308:04
 Kozachuk Ivan - Derypaska Roman3:108:30
 Kuzyo Levko - Babenko Pavlo1:308:34
 Bondarenko Iurii - Obischenko Andrey3:008:50
 Kolesnik Yuriy - Sokolov Sergey3:108:54
 Yurchenko Kyrylo - Chornobab Volodymyr0:309:00
 Dukhovenko Oleksandr - Moroz Kostiantyn3:009:05
 Skhabitsky Sergey - Krasutskyi Adam3:209:20
 Paniotov Aleksandr - Hnoievoi Roman1:309:25
 Kanunnikov Ilya - Derypaska Roman3:109:30
 Pirvelli Rodion - Babenko Pavlo0:309:34
 Havryliuk Bohdan - Bilobrov Volodymyr2:309:49
 Solomko Ruslan - Sokolov Sergey3:009:55
 Chornobab Volodymyr - Diachenko Viacheslav3:110:00
 Moroz Kostiantyn - Cherepnin Maksym2:310:05
 Bondarenko Iurii - Krasutskyi Adam3:010:20
 Kolesnik Yuriy - Paniotov Aleksandr3:210:24
 Kozachuk Ivan - Yurchenko Kyrylo2:310:30
 Kuzyo Levko - Dukhovenko Oleksandr1:310:35
 Bilobrov Volodymyr - Obischenko Andrey3:210:50
 Solomko Ruslan - Hnoievoi Roman3:110:55
 Kanunnikov Ilya - Chornobab Volodymyr3:211:00
 Pirvelli Rodion - Moroz Kostiantyn2:311:04
 Skhabitsky Sergey - Havryliuk Bohdan0:311:19
 Paniotov Aleksandr - Sokolov Sergey2:311:25
 Yurchenko Kyrylo - Derypaska Roman3:011:30
 Dukhovenko Oleksandr - Babenko Pavlo3:111:34
 Bondarenko Iurii - Bilobrov Volodymyr3:211:50
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman2:311:54
 Kozachuk Ivan - Diachenko Viacheslav1:312:00
 Kuzyo Levko - Cherepnin Maksym0:312:05
 Havryliuk Bohdan - Krasutskyi Adam3:112:20
 Solomko Ruslan - Paniotov Aleksandr3:112:25
 Kanunnikov Ilya - Yurchenko Kyrylo1:312:29
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr1:312:34
 Skhabitsky Sergey - Obischenko Andrey3:112:49
 Hnoievoi Roman - Sokolov Sergey2:312:55
 Kozachuk Ivan - Chornobab Volodymyr3:013:00
 Kuzyo Levko - Moroz Kostiantyn2:313:04
 Bondarenko Iurii - Havryliuk Bohdan2:313:20
 Solomko Ruslan - Kolesnik Yuriy0:313:24
 Derypaska Roman - Diachenko Viacheslav0:313:30
 Babenko Pavlo - Cherepnin Maksym3:013:35
 Skhabitsky Sergey - Bilobrov Volodymyr3:113:50
 Kanunnikov Ilya - Kozachuk Ivan3:214:00
 Pirvelli Rodion - Kuzyo Levko3:114:04
 Krasutskyi Adam - Obischenko Andrey3:114:20
 Yurchenko Kyrylo - Diachenko Viacheslav3:214:30
 Dukhovenko Oleksandr - Cherepnin Maksym1:314:34
 Bondarenko Iurii - Skhabitsky Sergey1:314:50
 Chornobab Volodymyr - Derypaska Roman0:315:00
 Moroz Kostiantyn - Babenko Pavlo3:215:05
 Havryliuk Bohdan - Obischenko Andrey3:015:20
 Lukatskyi Andrii - Zholubak Roman3:215:30
 Marchuk Maksym - Ivchenko Denis3:015:34
 Akimov Yehor - Polishchuk Vyacheslav3:215:44
 Bilobrov Volodymyr - Krasutskyi Adam3:115:49
 Kotov Yevhen - Halynskyi Mykola3:216:00
 Shukin Dmitriy - Yevhen Kyi2:316:04
 Lukianchuk, Serhii - Demchuk Dmitry1:316:15
 Likhitsky Alexander - Chepurnyi Artem2:316:24
 Klim Vladislav - Nemtsov Serhii3:016:30
 Romanenko Andrii - Ivchenko Denis3:116:35
 Antonyan Armen - Dmitruk Igor1:316:44
 Matiushenko Andrii - Sulim Aleksandr3:216:55
 Lukatskyi Andrii - Halynskyi Mykola3:217:00
 Marchuk Maksym - Shukin Dmitriy3:217:04
 Akimov Yehor - Demchuk Dmitry3:017:15
 Tkachev Sergey - Kaminskiy Sergey3:017:25
 Nemtsov Serhii - Zholubak Roman1:317:30
 Romanenko Andrii - Yevhen Kyi0:317:34
 Dmitruk Igor - Polishchuk Vyacheslav3:017:45
 Nazarov Anatoliy - Merzlikin Valery1:317:50
 Likhitsky Alexander - Sulim Aleksandr3:217:55
 Kotov Yevhen - Klim Vladislav1:318:00
 Shukin Dmitriy - Ivchenko Denis2:318:05
 Lukianchuk, Serhii - Antonyan Armen0:318:14
 Aliyev Anar - Trydukh Igor3:118:20
 Kaminskiy Sergey - Chepurnyi Artem0:318:25
 Lukatskyi Andrii - Nemtsov Serhii3:018:29
 Marchuk Maksym - Yevhen Kyi0:318:34
 Akimov Yehor - Dmitruk Igor3:118:44
 Rumezhak Kyrylo - Valchuk Ilya2:318:49
 Matiushenko Andrii - Tkachev Sergey1:318:55
 Klim Vladislav - Halynskyi Mykola3:219:00
 Romanenko Andrii - Shukin Dmitriy3:219:04
 Antonyan Armen - Demchuk Dmitry3:019:15
 Nazarov Anatoliy - Trydukh Igor3:019:20
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey3:119:24
 Kotov Yevhen - Zholubak Roman3:219:30
 Yevhen Kyi - Ivchenko Denis3:019:35
 Lukianchuk, Serhii - Polishchuk Vyacheslav2:319:44
 Valchuk Ilya - Merzlikin Valery1:319:50
 Tkachev Sergey - Sulim Aleksandr1:319:55
 Lukatskyi Andrii - Klim Vladislav0:319:59
 Romanenko Andrii - Marchuk Maksym3:120:04
 Akimov Yehor - Antonyan Armen3:220:15
 Aliyev Anar - Rumezhak Kyrylo3:220:20
 Matiushenko Andrii - Chepurnyi Artem1:320:25
 Kotov Yevhen - Nemtsov Serhii3:120:30
 Lukianchuk, Serhii - Dmitruk Igor1:320:45
 Nazarov Anatoliy - Valchuk Ilya2:320:50
 Likhitsky Alexander - Tkachev Sergey3:220:54
 Halynskyi Mykola - Zholubak Roman1:321:00
 Demchuk Dmitry - Polishchuk Vyacheslav0:321:14
 Rumezhak Kyrylo - Trydukh Igor0:321:20
 Matiushenko Andrii - Kaminskiy Sergey3:021:25
 Lukatskyi Andrii - Kotov Yevhen0:321:30
 Akimov Yehor - Lukianchuk, Serhii1:321:44
 Aliyev Anar - Merzlikin Valery3:221:49
 Sulim Aleksandr - Chepurnyi Artem1:321:55
 Klim Vladislav - Zholubak Roman1:322:00
 Antonyan Armen - Polishchuk Vyacheslav3:022:15
 Nazarov Anatoliy - Rumezhak Kyrylo3:022:20
 Likhitsky Alexander - Matiushenko Andrii2:322:24
 Nemtsov Serhii - Halynskyi Mykola0:322:30
 Dmitruk Igor - Demchuk Dmitry3:022:44
 Aliyev Anar - Valchuk Ilya1:322:50
 Tkachev Sergey - Chepurnyi Artem2:322:55
 Trydukh Igor - Merzlikin Valery3:223:19
 Kaminskiy Sergey - Sulim Aleksandr2:323:25
 Nazarov Anatoliy - Aliyev Anar2:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor1:300:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:300:00
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor1:300:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov1:300:00
 Molodtsov Denis - Lavrinenko Dmitry0:300:00
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill2:300:29
 Ivanov Valery - Minchenkov Igor3:100:29
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:100:30
 Minchenkov Igor - Vladimir Safonov1:301:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor0:301:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery2:301:30
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr2:301:30
 Rakhmanov Viktor - Vladimir Petrov3:001:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya1:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:307:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor1:307:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya1:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:307:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor1:307:00
 Aleksey Ermilov - Kuzmin Sergey2:307:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Arutiunyan Artem2:307:30
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich0:307:30
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey2:307:59
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov1:107:59
 Matveev Igor - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:307:59
 Novikov Ilya - Aleksey Ermilov1:308:00
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:208:00
 Matveev Igor - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:308:00
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich1:308:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander0:308:30
 Arutiunyan Artem - Anatoly Trushkin1:308:30
 Anatoly Trushkin - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:309:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov0:309:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:209:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Aleksey Ermilov0:309:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:109:29
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:109:29
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:209:29
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:109:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:109:30
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:209:30
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:110:59
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:010:59
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:110:59
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:111:00
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:011:00
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin3:111:00
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor3:111:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:111:30
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor3:011:30
 Elistratov Igor - Rakhmanov Viktor3:111:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:111:30
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Viktor3:011:30
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor1:312:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey0:312:00
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy0:312:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:012:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly2:312:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey1:312:30
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:313:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:313:00
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey2:313:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:313:00
 Vladimir Petrov - Rakhmanov Viktor2:313:30
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor2:313:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:113:30
 Demic Ying - Khudaiberdiev Zhasur3:115:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr1:315:00
 Vladimir Safonov - Yusipov Timofey0:315:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:215:29
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:115:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:315:30
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:116:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Buyanin Ivan3:116:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery0:316:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:116:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery0:316:00
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry2:316:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov2:316:30
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:016:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov2:316:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:116:59
 Demic Ying - Buyanin Ivan3:016:59
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:217:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:117:00
 Demic Ying - Buyanin Ivan3:017:00
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev2:317:30
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:317:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir0:317:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:219:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Aleksey Ermilov - Pandur Ivan3:119:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:219:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Matveev Igor - Andreev Danila3:119:30
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:219:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey3:119:30
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor1:319:59
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey3:220:00
 Pandur Ivan - Novikov Ilya3:120:00
 Andreev Danila - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:020:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey3:020:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey2:321:00
 Anatoly Trushkin - Andreev Danila0:321:29
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey2:321:30
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich2:321:30
 Anatoly Trushkin - Andreev Danila0:321:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:122:59
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:023:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:123:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill3:223:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volokhov Vladislav - Solovey Vitaliy2:300:05
 Gavrilyuk Oleg - Lohosha Dmytro1:300:14
 Yarovoi Oleksandr - Boiko Anton3:000:35
 Tovkach Mykola - Malashevsky Vladimir3:000:44
 Tytyunnik Oleksii - Volokhov Vladislav3:201:04
 Kotov Viktor - Gavrilyuk Oleg0:301:15
 Yarovoi Oleksandr - Solovey Vitaliy1:301:35
 Tovkach Mykola - Lohosha Dmytro3:001:44
 Volokhov Vladislav - Boiko Anton2:302:04
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir3:002:15
 Yarovoi Oleksandr - Volokhov Vladislav3:002:34
 Tovkach Mykola - Gavrilyuk Oleg3:102:45
 Tytyunnik Oleksii - Solovey Vitaliy1:303:05
 Kotov Viktor - Lohosha Dmytro3:203:14
 Yarovoi Oleksandr - Tytyunnik Oleksii2:303:34
 Tovkach Mykola - Kotov Viktor3:203:44
 Solovey Vitaliy - Boiko Anton1:304:04
 Lohosha Dmytro - Malashevsky Vladimir0:304:15
 Malashevsky Vladimir - Kotov Viktor3:105:15
 Vakulin Artem - Ponomarenko Sergey1:307:50
 Vasylchuk Pavlo - Kiulo Sergey1:307:55
 Ryabuhyn Anton - Kovalov Oleksandr1:308:25
 Harenko Stanislav - Shepel Vasiliy3:008:30
 Omelchuk Ivan - May Ivan1:308:34
 Michalus Alexander - Chyzh Pavlo3:208:39
 Moshynskyy Oleg - Palamarchuk Valeriy3:108:45
 Verbyany Vasily - Danilyuk Nazar1:308:50
 Shkurupii Aleksandr - Yakovenko Anatoliy3:209:00
 Artem Borysov - Kuznetsov Ihor1:309:05
 Molochko Anton - Tkachenko Oleksandr3:209:09
 Gerashenko Vadim - Trachuk Viktor1:309:15
 Pyasta Pavlo - Bobrov Anton3:009:20
 Kovalchuk Nazar - Yaremchuk Dmytro0:309:25
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr1:309:34
 Vasylchuk Pavlo - Shepel Vasiliy3:209:40
 Drobov Dmytro - May Ivan1:309:44
 Bivinis Igor - Chyzh Pavlo3:209:50
 Prakht Igor - Hladun Valerii3:109:55
 Kushnyr Vasiliy - Danilyuk Nazar3:010:00
 Yakovenko Anatoliy - Ponomarenko Sergey3:010:09
 Kuznetsov Ihor - Kiulo Sergey2:310:15
 Omelchuk Ivan - Molochko Anton2:310:20
 Michalus Alexander - Gerashenko Vadim1:310:24
 Moshynskyy Oleg - Bobrov Anton1:310:30
 Verbyany Vasily - Kovalchuk Nazar2:310:35
 Ryabuhyn Anton - Shkurupii Oleksandr1:310:44
 Ryabuhyn Anton - Shkurupii Aleksandr1:310:45
 Harenko Stanislav - Artem Borysov2:310:50
 Drobov Dmytro - Tkachenko Oleksandr3:210:55
 Bivinis Igor - Trachuk Viktor3:211:00
 Hladun Valerii - Palamarchuk Valeriy2:311:05
 Kushnyr Vasiliy - Yaremchuk Dmytro3:011:10
 Vakulin Artem - Yakovenko Anatoliy3:011:20
 Vasylchuk Pavlo - Kuznetsov Ihor2:311:25
 Molochko Anton - May Ivan2:311:30
 Gerashenko Vadim - Chyzh Pavlo2:311:35
 Pyasta Pavlo - Prakht Igor2:311:39
 Kovalchuk Nazar - Danilyuk Nazar2:311:45
 Shkurupii Aleksandr - Kovalov Oleksandr3:111:54
 Artem Borysov - Shepel Vasiliy3:112:00
 Drobov Dmytro - Molochko Anton2:312:05
 Bivinis Igor - Gerashenko Vadim3:012:09
 Moshynskyy Oleg - Hladun Valerii1:312:14
 Kushnyr Vasiliy - Kovalchuk Nazar2:312:20
 Ryabuhyn Anton - Ponomarenko Sergey3:212:30
 Harenko Stanislav - Kiulo Sergey3:212:34
 Omelchuk Ivan - Tkachenko Oleksandr0:312:40
 Michalus Alexander - Trachuk Viktor3:212:44
 Prakht Igor - Bobrov Anton3:012:50
 Verbyany Vasily - Yaremchuk Dmytro3:212:55
 Vakulin Artem - Shkurupii Oleksandr2:313:04
 Vakulin Artem - Shkurupii Aleksandr2:313:05
 Vasylchuk Pavlo - Artem Borysov2:313:09
 Drobov Dmytro - Omelchuk Ivan2:313:15
 Bivinis Igor - Michalus Alexander3:013:20
 Pyasta Pavlo - Palamarchuk Valeriy3:113:25
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily2:313:30
 Ryabuhyn Anton - Yakovenko Anatoliy0:313:40
 Harenko Stanislav - Kuznetsov Ihor2:313:44
 Tkachenko Oleksandr - May Ivan2:313:50
 Trachuk Viktor - Chyzh Pavlo2:313:55
 Moshynskyy Oleg - Prakht Igor3:213:59
 Yaremchuk Dmytro - Danilyuk Nazar3:114:04
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey1:314:15
 Shepel Vasiliy - Kiulo Sergey3:014:19
 Pyasta Pavlo - Hladun Valerii0:314:34
 Vakulin Artem - Ryabuhyn Anton1:314:50
 Vasylchuk Pavlo - Harenko Stanislav1:314:54
 Bobrov Anton - Palamarchuk Valeriy1:315:09
 Shkurupii Aleksandr - Ponomarenko Sergey0:315:25
 Artem Borysov - Kiulo Sergey1:315:30
 Molochko Aleksey - Yakovliev Hlib3:015:35
 Krivenko Vitalii - Panchenko Bogdan3:015:40
 Moshynskyy Oleg - Pyasta Pavlo1:315:44
 Zenyuk Dmitry - Rutskiy Sergei3:215:50
 Misevra Vadim - Bratukhin Yuriy3:115:55
 Yakovenko Anatoliy - Kovalov Oleksandr2:316:00
 Kuznetsov Ihor - Shepel Vasiliy3:016:04
 Molochko Aleksey - Scherinskiy Andrey1:316:10
 Kotik Andrey - Didukh Viktor3:116:15
 Govorunets Alexander - Volynets Oleg1:316:15
 Kotik Andrey - Didukh Viktor3:116:15
 Prakht Igor - Palamarchuk Valeriy2:316:20
 Maksimiv Sergey - Zharskiy Vitaliy3:116:25
 Timchenko Roman - Reva Anatoliy2:316:30
 Kim Petro - Maksiuta Volodymyr3:016:35
 Nikolenko Maxim - Krutko Aleksey1:316:40
 Kalugin Vladislav - Yakovliev Hlib3:016:45
 Gergelyuk Sergei - Panchenko Bogdan3:216:50
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:016:50
 Hladun Valerii - Bobrov Anton2:316:55
 Vadim Tokar - Rutskiy Sergei1:317:00
 Ivchenko Vitalii - Bratukhin Yuriy3:117:04
 Boiko Serhii - Maksiuta Volodymyr3:117:10
 Kim Petro - Nikolenko Maxim3:117:15
 Scherinskiy Andrey - Simonchuk David3:017:20
 Krivenko Vitalii - Govorunets Alexander1:317:25
 Nechyporuk Vadym - Didukh Viktor3:217:25
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:017:35
 Misevra Vadim - Timchenko Roman3:117:39
 Boiko Serhii - Krutko Aleksey2:317:45
 Nikolenko Maxim - Maksiuta Volodymyr3:117:50
 Kalugin Vladislav - Simonchuk David3:117:55
 Gergelyuk Sergei - Volynets Oleg3:118:00
 Vadim Tokar - Zharskiy Vitaliy3:018:10
 Ivchenko Vitalii - Reva Anatoliy1:318:14
 Boiko Serhii - Nikolenko Maxim3:218:20
 Kim Petro - Krutko Aleksey1:318:25
 Scherinskiy Andrey - Yakovliev Hlib3:118:30
 Gritsienko Nazar - Didukh Viktor2:318:34
 Govorunets Alexander - Panchenko Bogdan3:218:35
 Maksimiv Sergey - Rutskiy Sergei3:218:45
 Timchenko Roman - Bratukhin Yuriy2:318:49
 Boiko Serhii - Kim Petro1:318:55
 Krutko Aleksey - Maksiuta Volodymyr3:019:00
 Kalugin Vladislav - Scherinskiy Andrey3:119:05
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym2:319:09
 Gergelyuk Sergei - Govorunets Alexander3:119:10
 Vadim Tokar - Maksimiv Sergey2:319:20
 Ivchenko Vitalii - Timchenko Roman1:319:24
 Molochko Aleksey - Simonchuk David1:319:40
 Krivenko Vitalii - Volynets Oleg3:219:45
 Nechyporuk Vadym - Kotik Andrey1:319:45
 Zenyuk Dmitry - Zharskiy Vitaliy3:219:55
 Misevra Vadim - Reva Anatoliy2:320:00
 Ivanica Yaroslav - Onischenko Ruslan2:320:05
 Rubtsov Mykyta - Brezitskiy Alexandr3:220:10
 Kalugin Vladislav - Molochko Aleksey3:220:15
 Didukh Viktor - Gritsienko Nazar2:320:19
 Gergelyuk Sergei - Krivenko Vitalii2:320:20
 Vadim Tokar - Zenyuk Dmitry1:320:30
 Ivchenko Vitalii - Misevra Vadim0:320:34
 Kubrak Serhii - Onischenko Ruslan2:320:40
 Ivanica Yaroslav - Rubtsov Mykyta2:320:45
 Simonchuk David - Yakovliev Hlib3:220:50
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:120:54
 Volynets Oleg - Panchenko Bogdan2:320:55
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:120:55
 Zharskiy Vitaliy - Rutskiy Sergei2:321:05
 Reva Anatoliy - Bratukhin Yuriy3:021:09
 Kubrak Serhii - Brezitskiy Alexandr3:121:15
 Rubtsov Mykyta - Onischenko Ruslan3:021:20
 Nechyporuk Vadym - Didukh Viktor3:021:30
 Kubrak Serhii - Rubtsov Mykyta0:321:50
 Ivanica Yaroslav - Brezitskiy Alexandr2:321:55
 Didukh Viktor - Kotik Andrey2:322:04
 Kubrak Serhii - Ivanica Yaroslav2:322:25
 Brezitskiy Alexandr - Onischenko Ruslan1:322:30
 Nechyporuk Vadym - Gritsienko Nazar0:322:39
 Yarovoi Oleksandr - Volokhov Vladislav3:123:35
 Naumchuk Maxim - Bondar Valentin0:323:45
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berrijs Kīns - Mičels Skots1:012:29
 Burton Stephen - Berrijs Kīns5:412:55
 Mičels Skots - Burton Stephen5:213:20
 Warburton Michael - Berrijs Kīns0:113:44
 Pols Nikolsons - Mičels Skots1:514:10
 Marks Vebsters - Burton Stephen1:014:34
 Berrijs Kīns - Pols Nikolsons4:515:00
 Mičels Skots - Marks Vebsters3:515:40
 Burton Stephen - Warburton Michael0:116:04
 Marks Vebsters - Berrijs Kīns4:516:30
 Warburton Michael - Mičels Skots5:216:55
 Pols Nikolsons - Burton Stephen0:117:19
 Warburton Michael - Marks Vebsters5:317:45
 Pols Nikolsons - Warburton Michael0:118:09
 Marks Vebsters - Pols Nikolsons1:018:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L2:011:20
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:112:00
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L1:214:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:010:40
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S2:013:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:009:20
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:010:00
Teniss
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bouchard E / Collins D - Anisimova A / Stephens S1:203:29
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leshem Edan - Barkai Jannai2:110:00
 Bens Pataels - Goldenberg Lior2:012:20
 Zemels Jankels - Amars Rans2:013:20
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matteka-Sandsa Betānija - Pjuga Monika2:000:20
 Breidija Dženifera - Azarenka Viktorija2:019:59
 Dolehaide Karolīna - Keisa Medisona1:222:59
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jubb Paul - Penistons Raijens2:116:20
 Evanss Daniels - Norijs Kamerons2:019:15
 Marejs Endijs - Vords Džeimss2:021:05
Exhibition Games - Dubultspēles - Izraēlas nacionalā tenisa tūre Vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukierman D / Leshem E - Ginat R / Simon S2:013:50
 Benya R / Sarouk Y - Goldenberg L / Hasson J0:216:25
Exhibition Games - Dubultspēles - Battle of the Brits, Men
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salisbury J / Omara J - Edmunds K / Vords J2:115:00
 Murray J / Skupski N - Evans D / Glasspool L2:123:30
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turati Bianca - Rubini Stefania0:211:10
 Fossa Huergo Nikola - Pieri Džesika2:011:30
 Brancaccio Nuria - Alvisi Eleonora2:012:29
 Paolini Jasmīna - Paoletti Matilde2:116:59
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darderi Luciano - Gaio Federiko1:212:29
 Vavassori Andrea - Fabiano Tomass2:013:30
 Brankačio Rauls - Moroni Gians Marko1:214:30
Exhibition Games - Austrumeiropas Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pjevcevic Petar - Sabanovs Ivans0:210:59
 Rola Blazs - Vanshelboim Eric2:010:59
 Pjevcevic Petar - Sabanovs Ivans0:211:00
 Rūsuvori Emīls - Brkičs Tomislavs11:00
 Jotovski Tomislavs - Kirkins Ergi0:215:00
 Jandric Darko - Tepavičs Marko0:216:20
 Džumhurs Damirs - Rajičs Dušans2:016:59
 Krajinovičs Filips - Malesevičs Nemaņa2:019:00
 Fatičs Nermans - Lazarovs Aleksandrs2:020:54
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korda Sebastjans - Bušamuka Viljams2:016:59
 Kirkovs Vasils - Murillo Sebastian2:018:20
 Gellers Aksels - Mejia Nikolass1:222:30
 Mohs Maikls - Shang Juncheng2:023:50
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vehnelt Kai - Zeiferts Štefans2:010:59
 Gerčs Lukas - Sanchez Martinez Benito2:111:00
 Šmits Konstantīns - Oecbahs, Adrian2:011:00
 Vehnelt Kai - Zeiferts Štefans2:011:00
 Bahingers Matiass - Florig Philip2:011:00
 Helers Peters - Guttau Niklas2:012:20
 Šonenbergs Toms - Moeller Marvin1:212:44
 Wiskandt, Max - Fanselovs Sebastians0:213:09
 Golovčiks Pēters - Lipp Mika0:213:24
 Hanfmans Janniks - Altmaiers Daniels2:015:00
 Lencs Julians - Torebko Pīters1:215:00
 Hanfmans Janniks - Altmaiers Daniels2:015:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Rehberg Max Hans2:015:00
 Lencs Julians - Torebko Pīters1:215:00
 Štebe Sedriks- Marsels - Rehberg Max Hans2:015:00
 Vessels Luiss - Ehrenschneider Nino2:115:25
 Masurs Daniels - Haerteis Johannes1:216:35
 Marterers Maksimilians - Kravits Kevins2:016:39
 Negritu Kristofs - Rosenkranz Mats0:216:50
 Madens Janniks - Otte Oskars2:018:09
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkonada Džordi - Dmitrijs Popko1:215:00
 Arkonada Džordi - Popko Dmitrijs1:215:00
 El Midavijs Adams - Mihaels Redlickis0:215:00
 Tabilo Alehandro - Zverevs Miša2:116:20
 Kings Evans - Karlovskijs Jevgēnijs0:217:50
 Popko Dmitrijs - Mihaels Redlickis2:118:44
 Dmitrijs Popko - Mihaels Redlickis2:118:45
 Braimers Geidžs - Ortlip Joshua0:219:00
 Arkonada Džordi - El Midavijs Adams2:019:15
 Sarkisjans Aleksandrs - Schnur Braiden0:220:30
 Kings Evans - Tabilo Alehandro0:220:34
 Karlovskijs Jevgēnijs - Zverevs Miša2:020:40
 Braimers Geidžs - Adamson Alec2:121:49
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glača Aleksa - Vandervēge Koko2:001:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aragone JC - Opelka Reillijs0:216:59
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Novaks Deniss2:015:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deija Kaila - Wijesundera, Rushri2:000:14
 Zarazua Renata - Jaksiča Jovana2:015:00
 Ksu Šilina - Partaud Marine1:215:00
 Parksa Alisia - Newborn Rhiann2:015:00
 Khazaniuka Deniza - Sleeth Layne2:016:15
 Fanning Emily - Elī Dženifera2:016:59
 Fanning Emily - Elija Džennifera2:017:00
 Nefedova Anastasia - Sysoeva Anastasia2:017:04
 Ksu Šilina - Jaksiča Jovana1:218:05
 Bleka Harrikaine Tira - Zarazua Renata18:30
 Partaud Marine - Newborn Rhiann2:118:49
 Gamiza Andrea - Montez Pamela1:219:00
 Nefedova Anastasia - Fanning Emily2:020:30
 Sysoeva Anastasia - Sleeth Layne0:220:30
 Nefedova Anastasia - Fanning Emily2:020:30
 Deija Kaila - Whittle Sophia2:021:20
 Gamiza Andrea - Deija Kaila2:122:59
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladenov Adrian - Angelov Georgi2:010:00
 Gospodinov Daniel - Apostolov Veselin0:211:30
 Todorov Dimitr - Baichev Boyko2:013:00
 Tanev Boncho - Gavrilov Peter2:014:30
 Mitev Kristian - Lyubomir Shketrov2:117:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Gladiator11:606:49
 Goryachiye - Voiny Suomi2:207:50
 Besheniye Psy - Voiny Suomi4:309:49
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry5:711:50
 Stalker - Krasnyye Krylia8:312:49
 Ershistyye Tigry - Stalker5:313:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant4:914:50
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia6:515:49
 Stalker - Ledovyy Desant4:916:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery2:517:50
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka5:318:49
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi2:220:50
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi4:821:49
 Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony7:222:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolf G / Wolf P - Sagstetter B / Stadie E2:113:59
 Pfretzschner S / Sievers M - Walkenhorst A / Winter S2:015:00
 Erdmann J / Timmermann T - Glucklederer F / Huhlborn J2:116:00
 Klein M / Peemuller R - Wolf G / Wolf P0:216:59
 Betzien M / Westphal D - Sagstetter B / Stadie E2:118:00
 Erdmann J / Timmermann T - Pfretzschner S / Sievers M1:219:00
 Glucklederer F / Huhlborn J - Walkenhorst A / Winter S0:219:59