jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Piektdiena, 26. Jūn. 2020. gada
Futbols
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austria Lustenau - SV Horn1:219:30
 Ried - Blau-Weis Linz1:321:25
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ull/Kisa - Tromso0:015:00
 Kongsvinger - Lillestrom3:115:00
 Strommen - Eidsvold Turn2:019:00
 RSM Hodonin-Sardice - MFK Vyskov0:219:00
 FC Pisek - Mas Taborsko3:220:30
Slovākija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Podbrezova - MSK Zilina B3:016:59
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikingur Gota II - NSI Runavik II0:021:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eb/Streymur - B36 Torshavn0:321:00
Sievietes - Austrālija - NPL South Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Fulham United - Metro United SC2:111:45
 FFSA NTC - Salisbury Inter SC1:411:45
 FC Fulham United - Metro United SC2:111:45
 Adelaide Comets - West Adelaide SC1:513:44
 Adelaide City FC - Adelaide University FC5:113:44
 Adelaide Comets - West Adelaide SC1:513:45
 Adelaide City FC - Adelaide University FC5:113:45
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IA Akranes - Grotta1:122:15
 Fjolnir Reykjavik - Haukar0:222:15
 Afturelding - Vikingur Reykjavik2:022:15
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Kristina - NIK1:119:00
 JAPS/47 - TIPS1:619:44
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vargarda IK - IFK Tidaholm1:220:00
 Enskede - Karlbergs0:220:30
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lindome - Tvaakers0:120:00
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sogdiyona Jizzax - Andijon1:118:00
 Nasaf Qarshi - Buxoro0:018:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Tbilisi - Norchi Dinamo Tbilisi1:119:59
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gwangju FC - Pohang Steelers0:213:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rudar Velenje - Triglav0:121:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Rijeka - HNK Gorica1:219:55
 Hajduk Split - Slaven Belupo2:122:04
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uerdingen - Chemnitzer1:119:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Hermanstadt - FC Academica Arges0:116:59
 Gaz Metan Medias - Botosani FC0:219:59
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz1:016:00
 Nieciecza - Puszcza Niepolomice1:316:59
 GKS Jastrzebie - Chojniczanka Chojnice1:318:40
 Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole1:321:09
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakow Czestochowa - Arka Gdynia3:219:00
 Zaglebie Lubin - Kielce Korona2:121:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More Varna - Etar2:218:44
 Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo2:218:45
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Will - Winterthur3:119:15
 Chiasso - Aarau1:319:15
 Will - Winterthur3:119:15
 Grasshoppers - Lausanne3:121:29
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman Grodno (Res.) - FC Dinamo Brest3:013:59
 Neman Grodno (Res.) - Dinamo Brest (Res)3:014:00
 Bate Borisov (Res) - Dinamo Minsk(Rez.)2:016:59
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Zvezda-Bgu Minsk - Slavia Mozyr5:016:59
 Wigwam Smolevichy - Slutsk2:119:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu JK Tammeka - Nomme Kalju0:219:30
 Tammeka Tartu - Nomme Kalju0:219:30
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riteriai B - Vilniaus Vytis2:317:30
 Lietava Jonava - Kedainiai Nevezis1:018:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursaspor - Adanaspor AS1:019:59
 Altinordu - Keciorengucu Ankara1:219:59
 Bursaspor - Adanaspor AS1:020:00
 Altinordu - Keciorengucu Ankara1:220:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Konyaspor3:021:00
 Besiktas - Torku Konyaspor3:021:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akhmat Grozny - Sochi1:118:00
 Zenit St Petersburg - Krylya Sovietov Samara2:120:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla - Valladolid1:122:59
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riga FC - FK Liepaja2:018:00
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vendsyssel FF - Kolding IF2:219:30
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Aarhus - Aalborg1:419:59
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brentford - West Bromwich1:021:44
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belenenses - Sporting Lisbon1:321:14
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trapani - Pordenone3:019:44
 Juve Stabia - Livorno2:322:00
 Empoli - Benevento0:022:00
 Chievo - Spezia1:322:00
 Perugia - Crotone0:022:00
 Cremonese - Cosenza0:222:00
 Venezia - Ascoli2:122:00
 Virtus Entella - Salernitana1:022:00
 Pisa - Delfino Pescara 19362:122:00
 Frosinone - Cittadella0:222:00
 Juve Stabia - Livorno2:322:00
 Empoli - Benevento0:022:00
 Chievo - Spezia1:322:00
 Pisa - Pescara2:122:00
 Frosinone - Cittadella0:222:00
 Cremonese - Cosenza0:222:00
 Perugia - Crotone0:022:00
 Entella - Salernitana1:022:00
 Venezia - Ascoli2:122:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus - Lecce4:022:44
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Haifa - Hapoel Eilat82:9013:50
 Ironi Nahariya - Maccabi Ashdod86:6813:59
 Hapoel Tel-Aviv - AS Galil Elyon81:8215:49
 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Galil Gilboa65:6515:50
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binagar Asgabat - Dragon Oil102:9614:30
 CSKA - Talyp73:6016:30
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Rocket - Zhejiang Golden Bulls79:9606:00
 Guandong Southern Tigers - Tianjin Gold Lions132:7907:00
 Shanghai Sharks - Guangzhou Longlions85:7510:30
 Shanxi Loongs - Chongqing Fly Dragons98:10610:59
 Shanxi Loongs - Beijing Royal Fighters98:10611:00
 Zhejiang Guangsha Lions - Beijing Ducks100:8714:34
 Jilin Northeast Tigers - Fujian Sturgeons111:12015:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alba Berlin - MHP Riesen Ludwigsburg88:6521:29
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - River Andorra88:8616:30
 Gran Canaria - Valencia BC81:9719:30
 Real Madrid - CAI Zaragoza97:8822:30
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Abraham - Sparrow Avery1:003:00
 Molonijs Džeisons - Baez Leonardo1:003:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers 2 - Fubon Guardians 213:508:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Fubon Guardians3:112:05
 Rakuten Monkeys - Uni-President Lions8:612:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doosan Bears - NC Dinos3:912:29
 Nexen Heroes - KIA Tigers6:812:29
 Hanwha Eagles - KT Wiz7:412:29
 Lotte Giants - Samsung Lions4:612:29
 SK Wyverns - LG Twins7:012:29
 Doosan Bears - NC Dinos3:912:30
 Nexen Heroes - KIA Tigers6:812:30
 Lotte Giants - Samsung Lions4:412:30
 Hanwha Eagles - KT Wiz7:412:30
 SK Wyverns - LG Twins7:012:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yakult Swallows - Yomiuri Giants5:612:00
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp1:412:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks7:412:00
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp1:412:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters7:112:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks7:412:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:512:00
 Yokohama Bay Stars - Hanshin Tigers6:012:00
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Storm - New Zealand Warriors50:610:59
 Sydney Roosters - St.George Illawarra26:1212:55
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greater Western Sydney Giants - Collingwood Magpies66:6412:49
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manzanares FS - Elche CF2:518:30
Pesapallo
Vīrieši - Somija - Ykkospesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuopion Seudun Pesapalloilijat - Alavuden Peli-Veikot1:118:00
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manse Pp Tampere - Pesa Ysit Lappeenranta2:018:00
 Kempeleen Kiri - Lapuan Virkia0:218:00
 Kirittaret Jyvaskyla - Siilinjarven Pesis2:018:00
E-Sports
Rainbow Six - European League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus.pro - Tempra Esports0:119:00
 Rogue - Team Empire1:020:00
 Chaos Esports Club - BDS Esport0:123:00
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Orleans Pelicans (ZO0M) - Memphis Grizzlies (JOKER)62:4719:30
 New Orleans Pelicans (ZO0M) - Houston Rockets (FOSTERS23)57:7320:06
 Memphis Grizzlies (JOKER) - Houston Rockets (FOSTERS23)66:6020:42
 Memphis Grizzlies (JOKER) - New Orleans Pelicans (ZO0M)56:4621:18
 Houston Rockets (FOSTERS23) - New Orleans Pelicans (ZO0M)50:5721:54
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Memphis Grizzlies (JOKER)62:5322:30
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dallas Mavericks (JEMA11) - Los Angeles Lakers (APHEX)63:6207:59
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - New York Knicks (ANTONIO)57:8803:00
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Detroit Pistons (ASH)43:7403:00
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - New York Knicks (ANTONIO)50:8003:36
 Detroit Pistons (ASH) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)53:5003:36
 Detroit Pistons (ASH) - New York Knicks (ANTONIO)52:6804:12
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)67:4404:12
 New York Knicks (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)60:4804:48
 Detroit Pistons (ASH) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)48:3404:48
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Detroit Pistons (ASH)54:6305:24
 New York Knicks (ANTONIO) - Charlotte Hornets (TRANQUIL)75:4905:24
 New York Knicks (ANTONIO) - Detroit Pistons (ASH)52:5706:00
 Charlotte Hornets (TRANQUIL) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)50:6406:00
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers (SLEEPY) - Cleveland Cavaliers (FOSTERS23)47:5315:30
 Cleveland Cavaliers (FOSTERS23) - Indiana Pacers (SLEEPY)73:6117:18
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors (ASH) - Brooklyn Nets (ANTONIO)57:4900:12
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)48:4000:12
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)63:5200:48
 Toronto Raptors (ASH) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)58:5700:48
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Toronto Raptors (ASH)58:7301:23
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)68:5301:24
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Toronto Raptors (ASH)58:7301:24
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)72:6801:59
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (ASH)67:5602:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)72:6802:00
 Toronto Raptors (MILLER) - Boston Celtics (ANTONIO)50:6123:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)71:5723:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Boston Celtics (ANTONIO)54:6923:36
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Toronto Raptors (MILLER)60:4123:36
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warriors Gaming Squad - Mavs Gaming60:6102:00
 Jazz Gaming - Heat Check Gaming83:5902:00
 Kings Guard Gaming - T-Wolves Gaming62:5904:00
 Wizards District Gaming - Knicks Gaming74:6004:00
 Kings Guard Gaming - T-Wolves Gaming65:6004:44
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiger - Beyond Esports2:108:00
 Divine Vendetta - Invictus Gaming1:211:00
 D13 - Lucid Dream2:114:55
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.g Esports - Cloud90:201:45
 MiBR - Furia Esports0:222:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Mousesports2:016:00
 Fate - Movistar Riders0:216:00
 Fnatic - Mousesports2:016:00
 X6TENCE - ENCE1:219:00
 FaZe Clan - Team Heretics2:019:00
 X6TENCE - ENCE1:219:00
 FaZe Clan - Team Heretics2:019:00
CS:GO - Cyber Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Fate2:320:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Syman Gaming0:213:00
 Nemiga - Natus Vincere1:215:29
 Virtus Pro - Team Spirit2:120:25
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Esports - Bl4ze Esports0:111:30
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 RBG Esports - Chaos1:202:00
 Wolsung - Shock Bomb0:118:00
 Bartosze - Royalty UA1:018:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 New England Whalers - Team One Esports1:003:00
 Swedish Canadians - Levitate1:004:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Nordavind0:118:00
LoL - Turkey Academy League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istanbul Wild Cats Academy - Galatasaray Esports Academy1:017:00
 Supermassive Academy - Besiktas Esports Club Academy1:018:00
 Team Aurora Academy - 5 Ronin Academy1:019:00
 Royal Youth Academy - 1907 Fenerbahce Esports Academy1:020:00
 Dark Passage Academy - Galaktikos Academy1:021:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oh My Dream - Estar Young1:208:00
 Rogue Warriors Shark - TOP Esports Challenger2:110:00
 Wanzhen Esports Club - Royal Club1:210:00
 Lingan E-Sport - Optical Spectrum2:112:00
 Vici Gaming Potential - Dominus Esports Y1:212:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Warriors - Team We0:212:00
 Topsports Gaming - Edward Gaming2:113:59
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Dignitas Academy - Evil Geniuses Academy0:101:00
 Cloud9 Academy - Team Liquid Academy1:001:59
 Golden Guardians Academy - Immortals Academy0:103:00
 100 Thieves Academy - Team Solomid Academy0:103:55
 Flyquest Academy - Counter Logic Gaming Academy0:104:50
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Percent Esports - Phong VU Buffalo0:215:50
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afreeca Freecs - SK Telecom T11:210:59
 Team Dynamics - Hanwa Life Esports2:014:19
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schalke 04 - Excel Esports0:118:55
 Team Vitality - Misfits0:119:39
 G2 Esports - SK Gaming0:120:39
 MAD Lions - Origen1:021:40
 Fnatic - Rogue0:122:39
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 OZ Gaming - Spear Gaming2:111:00
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avant Garde - Pentanet.gg0:109:00
 Order - Dire Wolves0:110:00
 Gravitas - Mammoth0:111:00
 The Chiefs eSports Club - Legacy eSports0:112:00
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neon Esports - Boom ID1:111:00
 T1 Gaming - Fnatic0:213:44
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparking Arrow Gaming - Vici Gaming1:209:00
 Royal Never Give UP - LGD-Gaming2:012:14
 Nigma - Team Liquid2:115:00
 Team Secret - Team Liquid0:215:00
 Flytomoon - Nigma1:217:30
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Ig.vitality2:010:59
 Vici Gaming - Cdec Gaming0:213:59
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Beastcoast2:101:50
 Thunder Predator - Midas Club2:005:45
 4 Zoomers - Evil Geniuses2:122:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - AIR Force3:006:10
 University - Ural Raiders0:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Plamya Pro1:310:35
 Uragan Pro - Legion1:312:14
 Enerdzhi - Berkut3:114:15
 Molot - Alliance1:316:15
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:113:30
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energy - Ural Stars0:310:00
 Ural Mountains - Red Fox3:212:00
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vinh Phuc - Hau Giang3:212:00
 Hung Yen - Ha Noi0:315:00
Snūkers
Tour Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magvaiers Stīvens - Alens Marks10:615:30
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane1:308:00
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:208:20
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:008:40
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane1:309:00
 Gazaryan Milena - Simonyan Anahit2:309:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:209:40
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:310:00
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:110:20
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:110:40
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane2:311:00
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa1:311:20
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena0:312:20
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam2:312:40
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:313:00
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena3:113:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam0:313:40
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa1:314:00
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:015:40
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:016:40
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina2:317:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:117:40
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen0:318:00
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:318:20
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen3:218:40
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:021:20
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen3:223:20
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:023:40
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efimova Anastasia - Novosad Alina0:308:10
 Pryshchepa Viktoriia - Mikhailik Yana3:008:39
 Mydvetskaya Anastasia - Tsiupko Oleksandra3:009:09
 Efimova Anastasia - Mikhailik Yana3:109:40
 Tsiupko Oleksandra - Novosad Alina0:310:09
 Pryshchepa Viktoriia - Mydvetskaya Anastasia1:310:39
 Efimova Anastasia - Tsiupko Oleksandra1:311:10
 Mydvetskaya Anastasia - Mikhailik Yana3:111:39
 Pryshchepa Viktoriia - Novosad Alina0:312:09
 Efimova Anastasia - Mydvetskaya Anastasia3:012:40
 Pryshchepa Viktoriia - Tsiupko Oleksandra3:213:09
 Mikhailik Yana - Novosad Alina1:313:40
 Efimova Anastasia - Pryshchepa Viktoriia0:314:10
 Mydvetskaya Anastasia - Novosad Alina3:214:39
 Tsiupko Oleksandra - Mikhailik Yana3:015:09
 Severina Yevgeniya - Borodacheva Olena3:115:34
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina1:315:40
 Gordinskaya Anastasia - Stefanyuk Alina1:316:04
 Emelyanenko Yulia - Yaroshenko Tatyana3:016:09
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina3:216:35
 Hassan Anzhela - Gubskaya Ekaterina0:316:39
 Gordinskaya Anastasia - Borodacheva Olena1:317:04
 Andreeva Lilia - Emelyanenko Yulia2:317:10
 Severina Yevgeniya - Gordinskaya Anastasia3:217:34
 Hassan Anzhela - Yaroshenko Tatyana3:217:39
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena0:318:05
 Emelyanenko Yulia - Gubskaya Ekaterina1:318:09
 Gordinskaya Anastasia - Severina Yevgeniya3:218:35
 Andreeva Lilia - Yaroshenko Tatyana3:118:40
 Borodacheva Olena - Stefanyuk Alina3:019:04
 Hassan Anzhela - Emelyanenko Yulia2:319:10
 Borodacheva Olena - Gordinskaya Anastasia3:219:35
 Yaroshenko Tatyana - Gubskaya Ekaterina3:219:39
 Stefanyuk Alina - Severina Yevgeniya2:320:04
 Hassan Anzhela - Andreeva Lilia3:120:10
 Borodacheva Olena - Severina Yevgeniya3:020:34
 Stefanyuk Alina - Gordinskaya Anastasia2:321:05
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leshchenko Olga - Martynenko Anastasiia3:110:24
 Yehorova Olha - Martynenko Mariia3:211:00
 Leshchenko Olga - Yehorova Olha3:011:34
 Yehorova Olha - Martynenko Mariia1:312:44
 Leshchenko Olga - Martynenko Anastasiia3:113:20
 Leshchenko Olga - Martynenko Mariia3:213:55
 Yehorova Olha - Martynenko Anastasiia0:314:30
 Leshchenko Olga - Yehorova Olha3:015:05
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:309:20
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:010:00
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun1:310:40
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit2:312:40
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit2:313:00
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen1:314:40
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit1:319:00
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:022:20
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ptitsyn Dmitriy - Zhuravlev Aleksandr3:200:05
 Kim Dmitriy - Chilikin Aleksandr2:300:20
 Kushko Dmitriy - Zakharov Yan2:300:40
 Krol Yan - Chernetskiy Igor2:300:55
 Zakharov Yan - Ptitsyn Dmitriy3:101:15
 Kushko Dmitriy - Zhuravlev Aleksandr3:201:50
 Krol Yan - Chilikin Aleksandr3:002:04
 Kushko Dmitriy - Ptitsyn Dmitriy1:302:25
 Krol Yan - Kim Dmitriy3:002:39
 Zakharov Yan - Zhuravlev Aleksandr0:303:00
 Chernetskiy Igor - Chilikin Aleksandr3:103:14
 Zhuravlev Aleksandr - Ptitsyn Dmitriy3:103:34
 Chilikin Aleksandr - Kim Dmitriy3:003:49
 Zakharov Yan - Kushko Dmitriy3:204:09
 Chernetskiy Igor - Krol Yan3:204:24
 Doroshenko Artem - Smetenko Vadim3:108:45
 Doroshenko Artem - Kovalenko Sergey2:309:44
 Panasenko Vladimir - Liushina Oleksandr3:210:00
 Petrov Nikita - Chukanov Marat2:310:00
 Pavlyuk Roman - Reznichenko Denis3:210:30
 Turchenko Dmitriy - Zaychenko Valentin1:310:30
 Kovalenko Sergey - Smetenko Vadim2:311:15
 Smetenko Vadim - Doroshenko Artem3:211:45
 Kovalenko Sergey - Ermolaev Aleksandr1:312:14
 Kuvaiev Roman - Chukanov Marat3:112:29
 Kovalenko Sergey - Doroshenko Artem1:312:44
 Marchenko Denis - Reznichenko Denis3:113:00
 Zaychenko Valentin - Turchenko Dmitriy1:313:00
 Smetenko Vadim - Ermolaev Aleksandr3:113:15
 Dukhovenko Oleksandr - Panyshkin Andrey3:214:30
 Masko Yevhen - Kebalo Denis3:114:30
 Kutniy Ilya - Tsubera Roman3:114:45
 Kuzo Lev - Burylov Vladimir2:315:00
 Pirvelli Rodion - Sazhnev Vitalii1:315:00
 Aseev Dmitriy - Krutko Aleksey3:115:00
 Sukovatiy Igor - Pavlyuk Oleg0:315:14
 Mosyuk Mikhail - Ivashkin Aleksander3:115:29
 Kebalo Denis - Sazhnev Vitalii0:315:30
 Burylov Vladimir - Pirvelli Rodion0:315:30
 Glivenko Ilya - Sukovatiy Igor3:115:44
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr2:316:00
 Panyshkin Andrey - Kuzo Lev3:016:00
 Aseev Dmitriy - Ivashkin Aleksander1:316:00
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr2:316:00
 Panyshkin Andrey - Kuzo Lev3:016:00
 Varchenko Mikhail - Kutniy Ilya2:316:15
 Mosyuk Mikhail - Krutko Aleksey3:116:30
 Dukhovenko Oleksandr - Kebalo Denis3:216:30
 Kuzo Lev - Masko Yevhen0:316:30
 Kovalchuk Oleksandr - Varchenko Mikhail3:016:44
 Pirvelli Rodion - Panyshkin Andrey0:316:59
 Aseev Dmitriy - Mosyuk Mikhail1:317:00
 Pirvelli Rodion - Panyshkin Andrey0:317:00
 Sazhnev Vitalii - Burylov Vladimir3:017:00
 Pavlyuk Oleg - Glivenko Ilya3:017:15
 Ivashkin Aleksander - Krutko Aleksey2:317:30
 Kebalo Denis - Burylov Vladimir3:117:30
 Panyshkin Andrey - Sazhnev Vitalii0:317:30
 Kebalo Denis - Burylov Vladimir3:117:30
 Tsubera Roman - Pavlyuk Oleg3:017:45
 Dukhovenko Oleksandr - Kuzo Lev2:318:00
 Masko Yevhen - Pirvelli Rodion3:018:00
 Varchenko Mikhail - Sukovatiy Igor3:218:15
 Pavlyuk Oleg - Kovalchuk Oleksandr2:318:15
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr2:318:29
 Ivashkin Aleksander - Mosyuk Mikhail3:218:30
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr2:318:30
 Kuzo Lev - Kebalo Denis3:018:30
 Sukovatiy Igor - Kutniy Ilya3:118:44
 Burylov Vladimir - Panyshkin Andrey3:119:00
 Sazhnev Vitalii - Masko Yevhen2:319:00
 Glivenko Ilya - Tsubera Roman3:019:15
 Kebalo Denis - Panyshkin Andrey2:319:30
 Masko Yevhen - Burylov Vladimir2:319:30
 Varchenko Mikhail - Glivenko Ilya3:119:44
 Mosyuk Mikhail - Aseev Dmitriy3:019:59
 Dukhovenko Oleksandr - Sazhnev Vitalii0:320:00
 Kovalchuk Oleksandr - Sukovatiy Igor3:020:15
 Sazhnev Vitalii - Kuzo Lev3:120:30
 Kutniy Ilya - Kovalchuk Oleksandr3:020:45
 Panyshkin Andrey - Masko Yevhen3:021:00
 Tsubera Roman - Varchenko Mikhail2:321:14
 Korovychenko Valentyn - Derypaska Roman2:322:00
 Lukander Daniil - Boychuk Vladimir1:322:20
 Trofimov Nikita - Matveev Denis2:322:35
 Korovychenko Valentyn - Matveev Denis0:323:10
 Lukander Daniil - Dotsenko Vladislav2:323:30
 Trofimov Nikita - Derypaska Roman3:223:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vrablik Jiri - Horejsi Miroslavs3:009:00
 Beness Mihals - Olejnik Martin3:109:30
 Nemecek Jakub - Prokopcovs Dmitrijs0:309:50
 Reitspies David - Martinko Jiri3:110:15
 Vrablik Jiri - Olejnik Martin3:211:10
 Beness Mihals - Nemecek Jakub3:011:30
 Reitspies David - Horejsi Miroslavs3:012:00
 Prokopcovs Dmitrijs - Martinko Jiri3:012:25
 Vrablik Jiri - Nemecek Jakub3:012:50
 Horejsi Miroslavs - Martinko Jiri3:113:35
 Beness Mihals - Prokopcovs Dmitrijs0:313:55
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rumezhak Kyrylo - Merzlikin Valery1:300:20
 Valchuk Ilya - Trydukh Igor3:100:49
 Nemtsov Serhii - Zholubak Roman3:108:00
 Sulim Aleksandr - Matiushenko Andrii0:308:04
 Dmitruk Igor - Antonyan Armen1:308:15
 Boiko Leonid - Halynskyi Mykola08:30
 Boiko Leonid - Levshin Anatoly3:208:30
 Chepurnyi Artem - Tkachev Sergey2:308:34
 Demchuk Dmitry - Kurtenko Andrey1:308:45
 Trydukh Igor - Kolbasenko Alexander3:208:50
 Romanenko Andrii - Shukin Dmitriy2:308:54
 Kilyakin Petro - Zholubak Roman1:309:00
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey3:109:05
 Kokunin Yuriy - Dynaburg Leonid3:009:14
 Valchuk Ilya - Merzlikin Valery2:309:20
 Paniotov Aleksandr - Solomko Ruslan0:309:25
 Nemtsov Serhii - Halynskyi Mykola09:30
 Nemtsov Serhii - Boiko Leonid0:309:30
 Sulim Aleksandr - Tkachev Sergey1:309:34
 Dmitruk Igor - Kurtenko Andrey0:309:44
 Muliukin Yevhen - Kolbasenko Alexander3:009:49
 Kolesnik Yuriy - Marchuk Maksym3:009:55
 Kilyakin Petro - Levshin Anatoly3:110:00
 Kaminskiy Sergey - Matiushenko Andrii1:310:04
 Dynaburg Leonid - Antonyan Armen0:310:15
 Trydukh Igor - Valchuk Ilya0:310:20
 Romanenko Andrii - Solomko Ruslan3:210:24
 Boiko Leonid - Zholubak Roman1:310:30
 Chepurnyi Artem - Likhitsky Alexander3:210:35
 Demchuk Dmitry - Kokunin Yuriy1:310:44
 Muliukin Yevhen - Merzlikin Valery2:310:50
 Marchuk Maksym - Shukin Dmitriy3:010:55
 Nemtsov Serhii - Levshin Anatoly0:311:00
 Sulim Aleksandr - Kaminskiy Sergey1:311:04
 Dmitruk Igor - Dynaburg Leonid2:311:15
 Valchuk Ilya - Kolbasenko Alexander2:311:19
 Paniotov Aleksandr - Kolesnik Yuriy1:311:25
 Boiko Leonid - Kilyakin Petro3:111:30
 Likhitsky Alexander - Tkachev Sergey1:311:35
 Kokunin Yuriy - Kurtenko Andrey2:311:45
 Trydukh Igor - Merzlikin Valery2:311:50
 Romanenko Andrii - Marchuk Maksym3:111:54
 Levshin Anatoly - Zholubak Roman0:312:00
 Chepurnyi Artem - Matiushenko Andrii2:312:05
 Demchuk Dmitry - Antonyan Armen1:312:15
 Muliukin Yevhen - Valchuk Ilya2:312:20
 Kolesnik Yuriy - Solomko Ruslan3:012:25
 Nemtsov Serhii - Kilyakin Petro2:312:30
 Sulim Aleksandr - Likhitsky Alexander3:012:34
 Dmitruk Igor - Kokunin Yuriy2:312:45
 Merzlikin Valery - Kolbasenko Alexander1:312:49
 Paniotov Aleksandr - Shukin Dmitriy2:312:55
 Chepurnyi Artem - Kaminskiy Sergey3:113:04
 Demchuk Dmitry - Dynaburg Leonid3:213:15
 Muliukin Yevhen - Trydukh Igor2:313:20
 Romanenko Andrii - Kolesnik Yuriy1:313:24
 Tkachev Sergey - Matiushenko Andrii0:313:35
 Kurtenko Andrey - Antonyan Armen0:313:45
 Paniotov Aleksandr - Marchuk Maksym3:013:55
 Sulim Aleksandr - Chepurnyi Artem3:014:04
 Dmitruk Igor - Demchuk Dmitry3:114:15
 Solomko Ruslan - Shukin Dmitriy3:014:25
 Likhitsky Alexander - Matiushenko Andrii1:314:34
 Kokunin Yuriy - Antonyan Armen0:314:45
 Romanenko Andrii - Paniotov Aleksandr3:214:54
 Kaminskiy Sergey - Tkachev Sergey3:015:05
 Dynaburg Leonid - Kurtenko Andrey0:315:15
 Kolesnik Yuriy - Shukin Dmitriy3:015:25
 Kapinus Rodion - Fedoryshyn Ivan3:015:30
 Sevastianov Mykyta - Mrykh Maksym0:315:44
 Marchuk Maksym - Solomko Ruslan0:315:55
 Hrymovskyi Oleksii - Kozachenko Anatoly3:016:00
 Melchenko Andrii - Koshkodan Igor3:116:15
 Holomoz Aleksey - Obrazkov Oleg3:216:24
 Kurischenko Yuriy - Fedoryshyn Ivan0:316:30
 Vietrov Vitalii - Mrykh Maksym1:316:44
 Volkov Pavlo - Hrytsai Andrii2:316:55
 Kapinus Rodion - Hrymovskyi Oleksii0:317:00
 Sevastianov Mykyta - Melchenko Andrii3:117:15
 Kobets Vitalii - Gomilko Oleksandr3:017:25
 Kurischenko Yuriy - Kozachenko Anatoly3:117:30
 Vietrov Vitalii - Koshkodan Igor0:317:45
 Holomoz Aleksey - Hrytsai Andrii0:317:54
 Hrymovskyi Oleksii - Fedoryshyn Ivan0:318:00
 Melchenko Andrii - Mrykh Maksym2:318:15
 Gomilko Oleksandr - Obrazkov Oleg3:118:25
 Kapinus Rodion - Kozachenko Anatoly1:318:30
 Sevastianov Mykyta - Koshkodan Igor3:118:45
 Volkov Pavlo - Kobets Vitalii3:018:55
 Kurischenko Yuriy - Hrymovskyi Oleksii0:319:00
 Vietrov Vitalii - Melchenko Andrii0:319:15
 Halynskyi Mykola - Ivanov Viktor1:319:20
 Holomoz Aleksey - Gomilko Oleksandr0:319:24
 Kozachenko Anatoly - Fedoryshyn Ivan1:319:30
 Koshkodan Igor - Mrykh Maksym1:319:45
 Teteruk Michael - Kurchitsky Vladislav19:50
 Kobets Vitalii - Hrytsai Andrii2:319:55
 Kurischenko Yuriy - Kapinus Rodion3:020:00
 Vietrov Vitalii - Sevastianov Mykyta3:220:15
 Trunov Mihail - Ivanov Viktor3:120:20
 Volkov Pavlo - Obrazkov Oleg1:320:25
 Holomoz Aleksey - Kobets Vitalii2:320:54
 Trunov Mihail - Kurchitsky Vladislav3:121:20
 Volkov Pavlo - Gomilko Oleksandr0:321:25
 Hrytsai Andrii - Obrazkov Oleg2:321:55
 Halynskyi Mykola - Kurchitsky Vladislav3:222:20
 Holomoz Aleksey - Volkov Pavlo1:322:24
 Kobets Vitalii - Obrazkov Oleg2:322:55
 Kurchitsky Vladislav - Ivanov Viktor2:323:19
 Gomilko Oleksandr - Hrytsai Andrii3:223:25
 Trunov Mihail - Halynskyi Mykola0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:200:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:100:00
 Abramov Kirill - Vladimir Petrov0:300:00
 Petrochenko Dmitry - Pravednov Andrey3:100:29
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor3:100:29
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey1:301:00
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:001:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Ivanov Stanislavovic Viktor1:301:30
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry1:301:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor2:301:30
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry1:301:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor2:301:30
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:207:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:207:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:007:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:207:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:207:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:007:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila3:207:30
 Yusipov Timofey - Minchenkov Igor3:207:30
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:207:30
 Yusipov Timofey - Minchenkov Igor3:207:30
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:207:30
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur0:307:59
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:107:59
 Aleksandr Skrebnev - Serebrennikov Alexandr3:007:59
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur0:308:00
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:108:00
 Aleksandr Skrebnev - Serebrennikov Alexandr3:008:00
 Andreev Danila - Buyanin Ivan1:308:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery3:108:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:308:30
 Andreev Danila - Buyanin Ivan1:308:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery3:108:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:308:30
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr0:309:00
 Buyanin Ivan - Khudaiberdiev Zhasur3:009:00
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr0:309:00
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:009:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:209:29
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:109:29
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:109:29
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:209:30
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:109:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:109:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan2:310:59
 Elistratov Igor - Abramov Kirill2:310:59
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:010:59
 Novikov Ilya - Pandur Ivan2:311:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill2:311:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:011:00
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich1:311:30
 Vladimir Petrov - Rakhmanov Viktor1:311:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:111:30
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich1:311:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:111:30
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey0:312:00
 Abramov Kirill - Vladimir Petrov3:012:00
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich0:312:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya3:012:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey1:312:30
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor3:012:30
 Vakar Sergey - Skotnikov Sergey Yurevich3:213:00
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov2:313:00
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey1:313:00
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich3:113:30
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor0:313:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:113:30
 Evgeniy Ilyukhin - Sayanov Denis1:315:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:015:00
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy0:315:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem0:315:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Bazilevsky Vitaly1:315:30
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey3:015:30
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry3:216:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor0:316:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor0:316:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:316:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin0:316:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:016:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor3:017:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor1:317:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry0:317:00
 Anatoly Trushkin - Arutiunyan Artem0:317:30
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly2:317:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey3:217:30
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov0:319:00
 Buyanin Ivan - Andreev Danila3:119:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:219:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov0:319:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:219:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:119:30
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:219:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:120:00
 Andreev Danila - Shirokov Vladimir3:220:00
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev0:320:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:120:30
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor0:320:30
 Demic Ying - Buyanin Ivan3:020:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev1:321:00
 Buyanin Ivan - Shirokov Vladimir3:021:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo0:321:30
 Andreev Danila - Demic Ying0:321:30
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill3:222:59
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey2:322:59
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill3:223:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey2:323:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:123:00
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich2:323:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander1:323:30
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry3:023:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solovey Vitaliy - Yarovoi Oleksandr3:100:05
 Panasiuk Serhii - Kurotich Anatoliy1:300:15
 Fashchevskiy Ivan - Volokhov Vladislav3:200:35
 Kundeus Igor - Bondar Valentin0:300:44
 Fashchevskiy Ivan - Yarovoi Oleksandr3:101:05
 Naumchuk Maxim - Panasiuk Serhii1:301:15
 Solovey Vitaliy - Volokhov Vladislav3:201:35
 Kundeus Igor - Kurotich Anatoliy2:301:44
 Fashchevskiy Ivan - Solovey Vitaliy1:302:04
 Panasiuk Serhii - Bondar Valentin1:302:15
 Yarovoi Oleksandr - Fashchevskiy Ivan3:202:34
 Kundeus Igor - Panasiuk Serhii3:102:45
 Volokhov Vladislav - Yarovoi Oleksandr1:303:05
 Naumchuk Maxim - Kurotich Anatoliy3:203:14
 Solovey Vitaliy - Fashchevskiy Ivan3:003:34
 Kundeus Igor - Naumchuk Maxim2:303:44
 Solovey Vitaliy - Yarovoi Oleksandr3:004:04
 Kurotich Anatoliy - Bondar Valentin2:304:15
 Volokhov Vladislav - Fashchevskiy Ivan1:304:35
 Solovey Vitaliy - Volokhov Vladislav3:105:04
 Selin Andriy - Derevinskiy Dmitriy1:307:50
 Spartak Abalmaz - Dzyabura Aleksander2:307:55
 Kubrak Serhii - Kolos Maksym0:308:25
 Zakladnyi Mykola - Cherednichenko Pavlo3:108:30
 Priščepa Jevens - Lyevshyn Vitaliy3:108:35
 Medvedev Aleksandr - Tuchkevych Volodymyr0:308:40
 Sandulenko Uriy - Evtodiy Victor3:008:45
 Kushnyr Vasiliy - Kovalchuk Nazar3:008:50
 Metla Oleksii - Mykhailenko Valerii1:308:55
 Yehorov Kyrylo - Chaplyanka Anatoliy1:309:00
 Stasevskiy Oleg - Boiko Anton3:209:05
 Pysar Dmytro - Didukh Oleksandr3:009:10
 Tsikhotskiy Maxim - Kuharchuk Aleksandr09:15
 Rikun Mikhail - Petukhov Valery09:20
 Bugay Andriy - Rikun Mikhail0:309:20
 Verbyany Vasily - Danilyuk Nazar3:209:25
 Ovcharenko Maksim - Grabskiy Andrey3:009:30
 Pokydko Sergey - Derevinskiy Dmitriy1:309:35
 Komar Vadim - Dzyabura Aleksander3:209:40
 Viktors Jefimovs - Lyevshyn Vitaliy3:009:45
 Melkumyan Samvel - Tuchkevych Volodymyr3:209:50
 Redkov Aleksandr - Bugay Andriy09:55
 Redkov Aleksandr - Evtodiy Victor2:309:55
 Yaremchuk Dmytro - Kovalchuk Nazar3:110:00
 Maksimchuk Artem - Mykhailenko Valerii0:310:05
 Selin Andriy - Chaplyanka Anatoliy2:310:10
 Spartak Abalmaz - Boiko Anton3:210:15
 Priščepa Jevens - Pysar Dmytro2:310:20
 Medvedev Aleksandr - Andrey Tsykhotskiy0:310:24
 Medvedev Aleksandr - Tsikhotskiy Maxim0:310:25
 Medvedev Aleksandr - Tsykhotskiy Andrey0:310:25
 Sandulenko Uriy - Petukhov Valery10:30
 Sandulenko Uriy - Bugay Andriy3:010:30
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily2:310:35
 Metla Oleksii - Ovcharenko Maksim0:310:40
 Kubrak Serhii - Yehorov Kyrylo1:310:45
 Zakladnyi Mykola - Stasevskiy Oleg1:310:50
 Viktors Jefimovs - Didukhs Oleksandrs0:310:55
 Melkumyan Samvel - Kuharchuk Aleksandr2:311:00
 Bugay Andriy - Evtodiy Victor1:311:05
 Redkov Aleksandr - Rikun Mikhail3:111:05
 Yaremchuk Dmytro - Danilyuk Nazar0:311:10
 Maksimchuk Artem - Grabskiy Andrey1:311:15
 Pokydko Sergey - Kolos Maksym1:311:20
 Komar Vadim - Cherednichenko Pavlo2:311:25
 Pysar Dmytro - Lyevshyn Vitaliy1:311:30
 Tsykhotskiy Andrey - Tuchkevych Volodymyr1:311:34
 Verbyany Vasily - Kovalchuk Nazar3:011:45
 Ovcharenko Maksim - Mykhailenko Valerii3:011:50
 Chaplyanka Anatoliy - Derevinskiy Dmitriy3:011:54
 Boiko Anton - Dzyabura Aleksander3:112:00
 Viktors Jefimovs - Pysar Dmytro3:212:05
 Melkumyan Samvel - Andrey Tsykhotskiy3:212:09
 Melkumyan Samvel - Tsykhotskiy Andrey3:212:10
 Redkov Aleksandr - Bugay Andriy2:312:14
 Yaremchuk Dmytro - Verbyany Vasily3:012:20
 Maksimchuk Artem - Ovcharenko Maksim1:312:25
 Selin Andriy - Kubrak Serhii2:312:29
 Spartak Abalmaz - Zakladnyi Mykola2:312:34
 Priščepa Jevens - Didukh Oleksandr3:112:40
 Priščepa Jevens - Didukhs Oleksandrs3:112:40
 Medvedev Aleksandr - Kuharchuk Aleksandr1:312:45
 Sandulenko Uriy - Rikun Mikhail3:112:49
 Kushnyr Vasiliy - Danilyuk Nazar3:212:55
 Metla Oleksii - Grabskiy Andrey3:213:00
 Pokydko Sergey - Chaplyanka Anatoliy3:013:04
 Komar Vadim - Boiko Anton3:013:09
 Viktors Jefimovs - Priščepa Jevens1:313:15
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr0:313:20
 Redkov Aleksandr - Sandulenko Uriy1:313:24
 Rikun Mikhail - Evtodiy Victor3:013:25
 Yaremchuk Dmytro - Kushnyr Vasiliy3:213:30
 Maksimchuk Artem - Metla Oleksii3:113:35
 Yehorov Kyrylo - Kolos Maksym1:313:39
 Stasevskiy Oleg - Cherednichenko Pavlo3:213:44
 Didukh Oleksandr - Lyevshyn Vitaliy3:013:50
 Didukh Oleksandr - Levshin Vitali3:013:50
 Kuharchuk Aleksandr - Tuchkevych Volodymyr3:213:55
 Rikun Mikhail - Evtodiy Victor3:013:59
 Danilyuk Nazar - Kovalchuk Nazar0:314:04
 Grabskiy Andrey - Mykhailenko Valerii2:314:10
 Kubrak Serhii - Derevinskiy Dmitriy0:314:15
 Zakladnyi Mykola - Dzyabura Aleksander3:214:19
 Rikun Mikhail - Bugay Andriy14:35
 Pokydko Sergey - Yehorov Kyrylo3:214:50
 Komar Vadim - Stasevskiy Oleg0:314:54
 Petukhov Valery - Evtodiy Victor15:10
 Kubrak Serhii - Chaplyanka Anatoliy0:315:25
 Zakladnyi Mykola - Boiko Anton3:015:30
 Protopopov Vitaly - Paukov Vadim1:315:40
 Sandulenko Uriy - Rikun Mikhail15:45
 Selin Andriy - Kolos Maksym1:316:00
 Spartak Abalmaz - Cherednichenko Pavlo3:116:04
 Kalugin Vladislav - Maksiuta Volodymyr3:116:10
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:016:15
 Gabrelyan Daniil - Sokur Mihail3:016:15
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:016:15
 Redkov Aleksandr - Evtodiy Victor16:20
 Aksenin Vasyl - Ivasiv Volodymyr0:316:25
 Pokydko Sergey - Kubrak Serhii1:316:35
 Komar Vadim - Zakladnyi Mykola3:016:39
 Yakovliev Hlib - Maksiuta Volodymyr0:316:45
 Nesterenko Artem - Paukov Vadim3:216:50
 Kotik Andrey - Didukh Viktor1:316:50
 Bugay Andriy - Petukhov Valery16:55
 Tymchyshyn Ivan - Sydorak Nazarii1:317:00
 Selin Andriy - Yehorov Kyrylo3:117:10
 Spartak Abalmaz - Stasevskiy Oleg3:217:15
 Kalugin Vladislav - Simonchuk David3:217:20
 Didukh Viktor - Nechyporuk Vadym0:317:25
 Protopopov Vitaly - Gabrelyan Daniil3:117:25
 Didukh Viktor - Nechyporuk Vadym0:317:25
 Tkachuk Oleksii - Aksenin Vasyl0:317:35
 Kolos Maksym - Derevinskiy Dmitriy1:317:45
 Cherednichenko Pavlo - Dzyabura Aleksander2:317:50
 Yakovliev Hlib - Kalugin Vladislav3:117:55
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey1:318:00
 Nesterenko Artem - Sokur Mihail1:318:00
 Tymchyshyn Ivan - Ivasiv Volodymyr1:318:10
 Pokydko Sergey - Selin Andriy1:318:20
 Komar Vadim - Spartak Abalmaz1:318:25
 Maksiuta Volodymyr - Simonchuk David3:118:30
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:318:34
 Gabrelyan Daniil - Paukov Vadim3:218:35
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:318:35
 Aksenin Vasyl - Sydorak Nazarii0:318:45
 Yehorov Kyrylo - Derevinskiy Dmitriy3:218:55
 Stasevskiy Oleg - Dzyabura Aleksander3:219:00
 Gritsienko Nazar - Didukh Viktor0:319:09
 Nesterenko Artem - Gabrelyan Daniil3:119:10
 Gritsienko Nazar - Didukh Viktor0:319:10
 Tymchyshyn Ivan - Aksenin Vasyl2:319:20
 Chaplyanka Anatoliy - Kolos Maksym2:319:30
 Boiko Anton - Cherednichenko Pavlo1:319:35
 Protopopov Vitaly - Sokur Mihail2:319:45
 Tkachuk Oleksii - Ivasiv Volodymyr2:319:55
 Gritsienko Nazar - Didukh Viktor2:320:19
 Nesterenko Artem - Protopopov Vitaly1:320:20
 Tymchyshyn Ivan - Tkachuk Oleksii3:120:30
 Didukh Viktor - Nechyporuk Vadym3:120:54
 Sokur Mihail - Paukov Vadim3:120:55
 Ivasiv Volodymyr - Sydorak Nazarii2:321:05
 Kalugin Vladislav - Maksiuta Volodymyr0:321:25
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar0:321:29
 Kuznetsov Ihor - Rubtsov Mykyta2:321:55
 Simonchuk David - Yakovliev Hlib3:122:00
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym2:322:04
 Fashchevskiy Ivan - Onischenko Ruslan3:122:25
 Solovey Vitaliy - Kuznetsov Ihor2:322:30
 Kotik Andrey - Didukh Viktor1:322:39
 Fashchevskiy Ivan - Rubtsov Mykyta1:323:00
 Kuznetsov Ihor - Onischenko Ruslan3:023:05
 Fashchevskiy Ivan - Kuznetsov Ihor3:123:35
 Solovey Vitaliy - Rubtsov Mykyta0:323:40
 Krivoy Ivan - Tovkach Mykola2:323:45
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gonzales Eduardo - Bluhms Florians3:410:50
 Wenger Nico - Cheaib Dauud0:411:40
 Gonzales Eduardo - Wenger Nico4:212:40
 Cheaib Dauud - Bluhms Florians4:013:30
 Gonzales Eduardo - Cheaib Dauud0:414:30
 Wenger Nico - Bluhms Florians0:415:20
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fallon Sherrock - Ričijs Edhauss0:112:29
 Endijs Dženkinss - Fallon Sherrock5:212:55
 Ričijs Edhauss - Endijs Dženkinss5:413:20
 Cole Jarred - Fallon Sherrock1:013:44
 Adamss Martins - Ričijs Edhauss5:114:10
 Berrijs Kīns - Endijs Dženkinss1:014:34
 Fallon Sherrock - Adamss Martins2:515:00
 Ričijs Edhauss - Berrijs Kīns4:515:40
 Endijs Dženkinss - Cole Jarred1:016:04
 Berrijs Kīns - Fallon Sherrock5:316:30
 Cole Jarred - Ričijs Edhauss4:516:55
 Adamss Martins - Endijs Dženkinss1:017:19
 Cole Jarred - Berrijs Kīns1:517:45
 Adamss Martins - Cole Jarred1:018:09
 Berrijs Kīns - Adamss Martins1:018:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:112:40
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L1:213:20
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L0:214:40
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S1:211:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:009:20
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:010:00
Teniss
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenin S / Mattek-Sands B - Keys M / Azarenka V2:107:00
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ginat Roi - Cukiermans Daniels0:211:15
 Leshem Edan - Simon Sahar2:011:19
 Zemels Jankels - Oliels Išais0:212:35
 Bens Pataels - Smilanskijs Igors2:012:45
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koldobskis Korals - Tahana Maija0:210:00
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navarro Emma - Riske Alisone1:201:55
 Bušarda Eižēnija - Fernandeza Lejlaha Annija2:004:30
 Tomļanoviča Ajla - Pjuga Monika2:021:00
 Dolehaide Karolīna - Anisimova Amanda1:222:59
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edmunds Kails - Broudijs Laiems2:015:00
 Evanss Daniels - Penistons Raijens2:116:40
 Jubb Paul - Norijs Kamerons0:218:25
Exhibition Games - Dubultspēles - Battle of the Brits, Men
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evans D / Glasspool L - Edmunds K / Vords J2:019:40
 Salisbury J / Omara J - Murray J / Skupski N1:221:34
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rozatello Kamilla - Bronzetti Lucia2:013:59
 Paolini Jasmīna - Rubini Stefania2:117:04
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arnaboldi Andrea - Gaio Federiko2:112:29
 Moroni Gians Marko - Vavassori Andrea1:213:50
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojciks Jakubs - Mensour Ghali0:215:00
 Vega Leonardo - Vojciks Jakubs0:216:40
 Cary Nicholas - Okungbowa Courage1:218:15
 Mensour Ghali - Carnevale-Miino Tommaso0:220:20
 Carnevale-Miino Tommaso - Vega Leonardo2:022:15
 Navene Armindo Žuniors - Ore Žuniors Aleksanders0:223:45
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korda Sebastjans - Kirkovs Vasils2:016:59
 Bušamuka Viljams - Murillo Sebastian1:217:30
 Andrade Andres - Gellers Aksels0:218:49
 Mohs Maikls - Mejia Nikolass2:019:00
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanchez Martinez Benito - Lipp Mika2:010:59
 Guttau Niklas - Florig Philip2:010:59
 Šmits Konstantīns - Fanselovs Sebastians0:210:59
 Moeller Marvin - Vehnelt Kai2:010:59
 Sanchez Martinez Benito - Lipp Mika2:011:00
 Guttau Niklas - Florig Philip2:011:00
 Šmits Konstantīns - Fanselovs Sebastians0:211:00
 Moeller Marvin - Vehnelt Kai2:011:00
 Šonenbergs Toms - Zeiferts Štefans2:012:29
 Oecbahs, Adrian - Wiskandt, Max2:112:44
 Helers Peters - Bahingers Matiass1:212:44
 Oecbahs, Adrian - Wiskandt, Max2:112:45
 Helers Peters - Bahingers Matiass1:212:45
 Gerčs Lukas - Verners Pauls2:113:04
 Otte Oskars - Vessels Luiss2:015:00
 Rehberg Max Hans - Haerteis Johannes0:215:00
 Otte Oskars - Vessels Luiss2:015:00
 Rehberg Max Hans - Haerteis Johannes0:215:00
 Torebko Pīters - Lencs Julians1:215:40
 Hanfmans Janniks - Rosenkranz Mats0:215:55
 Štebe Sedriks- Marsels - Masurs Daniels2:116:35
 Madens Janniks - Ehrenschneider Nino2:016:39
 Altmaiers Daniels - Negritu Kristofs2:017:39
 Marterers Maksimilians - Schifris Jeremy2:018:05
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nedeļko Ivans - Bobrovs Bogdans2:100:00
 Karlovskijs Jevgēnijs - Tabilo Alehandro0:215:00
 Blanšs Ulisess - El Midavijs Adams2:015:00
 Mihaels Redlickis - Dmitrijs Popko0:216:30
 Kings Evans - Kingsley Cannon0:216:30
 Kings Evans - Cannon Kingsley0:216:30
 Mihaels Redlickis - Popko Dmitrijs0:216:30
 Arkonada Džordi - El Midavijs Adams2:017:50
 Blanšs Ulisess - Tabilo Alehandro2:017:54
 Nedeļko Ivans - Ortlip Joshua2:119:00
 Popko Dmitrijs - Kings Evans2:019:09
 Dmitrijs Popko - Kings Evans2:019:10
 Cannon Kingsley - Mihaels Redlickis2:019:44
 Kingsley Cannon - Mihaels Redlickis2:019:45
 Sarkisjans Aleksandrs - Adamson Alec1:220:19
 Braimers Geidžs - Bobrovs Bogdans2:023:34
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lēba Džeimija - Mina Greisa0:222:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roberto Sids - Jubenks Kristofers0:218:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Picčers Dāvids2:013:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Whittle Sophia - Montez Pamela1:201:24
 Sevinga Sofija - Sleeth Layne2:015:00
 Vikerija Sačija - Khazaniuka Deniza0:215:00
 Glīsone Kvinna - Parksa Alisia15:00
 Zarazua Renata - Ivanova Daša2:016:15
 Mendezs Seone - Bleka Harrikaine Tira2:016:30
 Clousing, Keisha R. - Sysoeva Anastasia2:017:04
 Parksa Alisia - Sevinga Sofija2:018:05
 Khazaniuka Deniza - Sleeth Layne1:218:40
 Vikerija Sačija - Mendezs Seone18:45
 Bleka Harrikaine Tira - Partaud Marine0:219:55
 Guillermo Lorraine M - Montez Pamela0:220:15
 Clousing, Keisha R. - Glīsone Kvinna20:15
 Ivanova Daša - Sysoeva Anastasia2:020:30
 Guillermo Lorraine M - Klosa Marija1:222:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Georgiev Ivalyo - Gavrilov Peter2:113:00
 Dafinov Aleksandr - Panev Ivan1:214:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony4:400:50
 Goryachiye - Voiny Suomi6:606:49
 Besheniye Psy - Gladiator5:707:50
 Goryachiye - Gladiator2:109:49
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant9:611:50
 Stalker - Ershistyye Tigry4:412:49
 Ledovyy Desant - Stalker3:613:50
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia6:614:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry6:1015:49
 Stalker - Krasnyye Krylia8:516:50
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka5:117:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery4:718:49
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery3:321:00
 Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony2:221:49
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi1:322:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - German Beach Volleyball Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erdmann J / Timmermann T - Wolf G / Wolf P0:213:00
 Klein M / Peemuller R - Pfretzschner S / Sievers M0:214:00
 Glucklederer F / Huhlborn J - Sagstetter B / Stadie E1:215:00
 Betzien M / Westphal D - Walkenhorst A / Winter S0:216:00
 Wolf G / Wolf P - Pfretzschner S / Sievers M0:216:59
 Erdmann J / Timmermann T - Klein M / Peemuller R2:018:00
 Glucklederer F / Huhlborn J - Betzien M / Westphal D0:219:00
 Sagstetter B / Stadie E - Walkenhorst A / Winter S0:219:59