jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Sestdiena, 27. Jūn. 2020. gada
Futbols
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Americano RJ - America RJ0:221:00
Fēru Salas - 1. deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 HB Torshavn II - 07 Vestur Sorvagur4:115:00
 AB Argir II - B71 Sandoy2:118:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Young Africans - Ndanda FC3:216:00
 Singida United - Lipuli FC2:316:00
 Ruvu Shooting - Namungo FC1:116:00
 Mbeya City FC - JKT Tanzania2:016:00
 Kagera Sugar - KMC FC1:116:00
 Mwadui FC - Mtibwa Sugar1:016:00
 Biashara United Mara - Azam FC1:116:00
 Alliance FC - Coastal Union1:016:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK San JV Sumperk - Jiskra Rapotin3:210:59
 Zenit Caslav - Kolin3:311:00
 Admira Praha - FK Dukla Praha B4:111:15
 Tatran Liptovsky M - Spisska Nova Ves3:311:30
 MFK Kosice - MFK Vranov Nad Topou3:111:30
 TJ Sokol Lanzhot - FC Strani2:112:00
 Vasas Budapest - Mosonmagyarovar3:212:00
 Brattvag - Hodd2:014:00
 FC Viktoria Plzen B - SK Slavia Praha B2:115:00
 Asker - Fredrikstad0:516:00
 CSKA 1948 - Strumska Slava5:018:00
 Hebar Pazardzhik - Lokomotiv Sofia2:118:30
Austrālija - South Australia Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Olympic - Adelaide United Youth FC1:111:30
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metalourg Bekobod - Navbahor Namangan1:317:00
 Olmaliq - Mashal Muborak1:017:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dila Gori - Samtredia1:119:59
Japāna - J3 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grulla - Blaubitz Akita0:409:00
 Fukushima Utd - Vanraure Hachnohe FC2:009:00
 Grulla - Blaubitz Akita0:409:00
 Fukushima Utd - Vanraure Hachnohe FC2:009:00
 Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC2:110:00
 Sagahimara - Yokohama0:010:59
 Sagahimara - Yokohama SCC0:011:00
 Kumamoto - Kagoshima United3:212:00
 Gifu - FC Imabari0:012:00
 Kumamoto - Kagoshima United3:212:00
 Cerezo Osaka U23 - Gainare Tottori0:112:00
Japāna - J2 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehime - Tokushima4:312:00
 Ventforet Kofu - Albirex Niigata3:312:00
 Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga0:012:00
 Tokyo Verdy - Machida Zelvia1:112:00
 Ventforet Kofu - Albirex Niigata3:312:00
 Tokyo Verdy - Machida Zelvia1:112:00
 Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga0:012:00
 Nagasaki - Giravanz Kitakyushu2:113:00
 Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock1:313:00
 Montedio Yamagata - Tochigi1:013:00
 JEF United Chiba - Omiya0:113:00
 Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi2:213:00
 Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock1:313:00
 Nagasaki - Giravanz Kitakyushu2:113:00
 Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi2:213:00
 JEF United Chiba - Omiya Ardija0:113:00
 Montedio Yamagata - Tochigi1:013:00
Sievietes - ASV - NWSL Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western New York Flash - Portland Thorns FC2:119:30
Sievietes - Mulan Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taichung Blue Whale - Kaohsiung Sunny Bank6:005:00
 New Taipei - Taoyuan0:209:00
Sievietes - Klubu Draudzības spēles (Mačs var ilgt mazāk kā 90 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stabaek S - Trondheims-Orn2:013:00
 Valerenga - Roa4:013:00
Sievietes - Somija - Naistenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PK-352 - TPS4:015:00
 FC Honka - PK-35Vantaa2:116:00
 HJK Helsinki - Kuopion Palloseura4:216:00
 Jypk - Aland United2:618:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortuna Hjorring - Brondby1:115:00
 Farum BK - VSK Aarhus3:415:00
 FC Thy - Thistedq - Kolding BK0:215:00
Sievietes - Zviedrija - Dammallsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umea - Pitea2:315:00
 Linkopings - Vaxjo Dff3:016:00
 IK Uppsala - Djurgardens IF DFF3:216:00
 Orebro - Eskilstuna United3:317:00
 Rosengard - Vittsjo1:020:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat - Shirak1:418:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamurtari - Luftetari Gjirokaster6:118:00
 Partizani Tirana - Laci1:018:00
Dienvidkoreja - K3 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongju KHNP - Jeonbuk Maeil FC2:110:59
 Yangju Citizen FC - Busan Transportation Corporation0:211:00
 Nuclear Power FC - Jeonbuk Maeil FC2:111:00
 Gangneung City - Chuncheon FC5:013:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daejeon Citizen - Anyang3:313:00
 Ansan Greeners FC - Chungnam Asan FC1:113:00
 Daejeon Citizen - Anyang3:313:00
 Ansan Greeners FC - Chungnam Asan FC1:113:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Seoul - Incheon Utd1:013:00
 Busan lPark - Seongnam FC1:113:00
 FC Seoul - Incheon Utd1:013:00
 Daegu FC - Gangwon2:113:59
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabor Sezana - ASK Bravo0:019:00
 NK Aluminij - Celje0:221:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Zagreb - Osijek0:021:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - CSMS Iasi0:215:29
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Viitorul Constanta3:319:59
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalaegerszeg - Videoton1:116:15
 Diosgyor VTK - Varda0:218:29
 VSC Debreceni - Paksi SE1:118:29
 Ujpest FC - Kaposvar5:018:29
 Diosgyor VTK - Varda0:218:30
 Ujpest FC - Kaposvari Rakoczi5:018:30
 VSC Debreceni - Paksi SE1:118:30
 Ferencvaros - Mezokovesd-Zsory1:021:00
 Puskas Academia - Honved2:121:00
 Ferencvaros - Mezokovesd-Zsory1:021:00
 Puskas Akademia - Honved2:121:00
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lech II Poznan - Katowice3:213:00
 KS Legionovia Legionowo - Resovia0:013:00
 Lech 2 Poznan - Katowice3:213:00
 Olimpia Elblag - Blektini Stargard0:317:00
 Stalowa Wola - Garbarnia Krakow0:218:00
 Stal Rzeszow - Znicz Pruszkow1:218:00
 Pogon Siedlce - Elana Torun3:118:00
 Skra Czestochowa - Gryf Wejherowo7:018:30
 Gornik Leczna - Bytovia Bytow2:018:40
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miedz Legnica - Warta Poznan0:013:39
 Olimpia Grudziadz - GKS Tychy2:416:09
 Stal Mielec - RKS Radomiak Radom2:018:40
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - LKS Lodz2:016:00
 Legia Warszawa - Piast Gliwice1:118:29
 Gornik Zabrze - Wisla Krakow0:121:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Vitosha Bistrica - Carsko Selo 20150:116:30
 Slavia Sofia - CSKA Sofia0:018:44
 Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv6:121:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hadera - Hapoel Raanana2:219:44
 Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva2:120:45
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv3:021:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panionios - Skoda Xanthi2:119:15
 OFI Crete - Panathinaikos0:021:29
Somija - 3. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ESPA - EIF Akademi5:014:30
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaapo Kaarina - Ilves 22:313:59
 SalPA - Atlantis2:315:00
 Viikingit - JaPS0:215:00
 VIFK - JS Hercules1:215:00
 FC Vaajakoski - JBK3:117:00
 HJS Akatemia - Jazz Pori2:217:00
 JIPPO - SC KuFu-984:017:00
 Rops Farmi - Kiisto3:217:00
 Lahden Reipas - EPS0:118:29
 Klubi-04 - TPV0:019:59
Somija - Ykkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerho 07 - EIF Ekenas0:315:00
 KPV - Kooteepee1:116:59
 AC Kajaani - FF Jaro2:217:00
 AC Oulu - Gnistan2:017:00
 KPV - KTP1:117:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haka Valkeakoski - HJK Helsinki2:316:00
Slovākija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banska Bystrica - MFK Skalica2:018:00
 ZTS Dubnica - Poprad2:118:00
 Banska Bystrica - MFK Skalica2:018:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Sered - FC Nitra1:018:00
 FK Pohronie - Zlate Moravce1:018:00
 Zemplin - Spartak Trnava2:219:00
 FK Senica - Trencin1:321:00
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chaika Zelva - FK Kronon Stolbtsy2:212:00
 FK Polock 2019 - Victoria Maryina Gorka0:313:59
 Ostrovets - FC Meliorator Zhitkovichi1:215:30
 FC Molodechno Dussh4 - Ivatsevichi5:016:00
 FK Bumprom - Smiavtotrans5:316:00
 Dyush-3 Stenles Pinsk - FC Dinamo Brest4:117:00
 FC Zhlobin - FC Osipovichi0:517:00
 Baranovichi - FC Pershy Regien Kaverdyaki5:017:00
 Shakhtar-2 Petrikov - Energetik-Bgatu2:018:00
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Gorodeya (Res.) - FC Isloch (Res.)0:213:59
 Torpedo Zhodino res. - FC Vitebsk (Res.)3:115:00
 FC Ruh Brest(Rez.) - Belshina Bobrujsk (Rez.)2:117:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Minsk - Shakhtyor Soligorsk1:116:30
 Neman Grodno - FC Brest1:018:29
 Neman Grodno - FC Dinamo Brest1:018:30
 BATE Borisov - Dinamo Minsk0:220:30
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raplamaa JK - Viimsi JK II2:310:59
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuressaare - Flora Tallinn0:413:00
 Viljandu JK Tulevik - JK Tallinna Kalev2:113:00
 Kuressaare - Flora Tallinn0:413:00
 Narva Trans - FCI Levadia Tallinn4:416:00
 Paide Linnameeskond - Tallinna Legion2:019:00
Islande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ellidi - UMF Einherji6:116:59
 Kordrengir - Dalvik Reynir3:019:00
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reynir Sandgerdi - Augnablik1:017:00
 Ellidi - UMF Einherji6:117:00
Islande - 2. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volsungur - Haukar2:417:00
 Throttur V - Kari1:117:00
 Selfoss - Njarovik1:217:00
 KF Fjallabyggdar - Vidir0:117:00
 Kordrengir - Dalvik Reynir3:019:00
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Vilnus Bfa - DFK Dainava Alytus0:112:00
 FC Hegelmann Litauen Kaunas - FK Panevezys B4:013:00
 FK Atmosphere - FK Kauno Zalgiris B1:016:00
 FK Minija - Šauļu futbola akadēmija2:216:59
 VMFD Zalgiris-3 - Dziugas0:316:59
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Assyriska BK - Vinbergs IF4:113:59
 Onsala BK - Ullareds IK0:214:00
 Assyriska BK - Vinbergs IF4:114:00
 Stenungsunds IF - Vanersborgs FK3:314:00
 Taftea IK - Stode IF0:315:00
 IFK Amal - Carlstad Utd2:115:00
 Umea FC Akademi - Friska Viljor FC0:115:00
 Newroz FC - Assyriska0:015:00
 Rynninge - Tyresö FF1:415:00
 Kungsangens IF - Enkopings SK1:215:00
 Huddinge - Varmbols FC2:315:00
 Arameiska-Syrianska - BK Forward1:115:00
 FC Stockholm Internazionale - Gamla Upsala1:115:00
 Ahlafors IF - IK Gauthiod15:00
 IFK Stocksund - Kvarnsvedens1:115:30
 Vanersborgs IF - Savedalens2:116:00
 Nordvarmland - Oddevold0:116:00
 Gottne IF - Bodens1:016:00
 Atvidabergs FF - IFK Kumla FK4:116:00
 Angelholm - Limhamn Bunkeflo2:017:00
 Fagersta Sodra IK - IFK Osteraakers FK0:417:00
 Fanna BK - Hudiksvalls FF1:217:00
 IFK Lidingo FK - Skiljebo4:217:30
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qviding FIF - Karlskrona2:213:30
 Eskilsminne - Skovde AIK1:015:00
 Trollhattan - Torns2:116:00
 Assyriska Turab IK JKP - Lunds BK0:216:00
 Landskrona - IFK Varnamo1:417:00
 Utsiktens - Oskarshamns AIK2:217:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gefle - IFK Haninge1:215:00
 IFK Berga - Sandvikens0:215:00
 Taby FK - IK Frej1:016:59
 Karlstad - Vasalunds IF3:016:59
 Karlslunds - Orebro Syrianska1:117:00
 Nykopings BIS - Sylvia IF1:317:00
 Taby FK - IK Frej1:017:00
 Karlstad - Vasalunds IF3:017:00
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AFC Utd - Umea FC1:313:59
 AFC Eskilstuna - Umea FC1:314:00
 Akropolis IF - Orgryte Goteborg2:016:00
 Sundsvall - Dalkurd FF1:118:29
 Halmstads - Jonkoping3:018:29
 Osters - Vasteras SK0:018:29
 Halmstads - Jonkoping3:018:30
 Osters - Vasteras SK0:018:30
 Sundsvall - Dalkurd FF1:118:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostersunds FK - Norrkoping2:416:00
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lozovatka - FC Fortuna Kriviy Rih8:110:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolos Kovalivka - Olexandria2:116:59
 Karpaty Lviv - FC Lviv1:116:59
 Kolos Kovalivka - Olexandria2:117:00
 Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk0:019:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskisehirspor - Altay2:217:30
 Osmanlispor FK - Erzurum BB1:317:30
 Eskisehirspor - Altay2:217:30
 Ankaraspor - Erzurum BB1:317:30
 Adana Demirspor - Giresunspor4:219:59
 Menemen Belediyespor - Boluspor1:119:59
 Adana Demirspor - Giresunspor4:220:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Yeni Malatyaspor3:218:29
 Trabzonspor - Ankaragucu1:121:00
 Goztepe - Alanyaspor3:321:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow - FC Ufa0:016:30
 Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow0:217:30
 Dinamo Moscow - CSKA Moscow0:019:00
 Rostov - Arsenal Tula2:119:29
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo La Coruna - Ponferradina2:118:00
 Cadiz - Tenerife0:220:30
 Las Palmas - Elche1:120:30
 Cadiz - Tenerife0:220:30
 Racing Santander - Albacete1:222:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Athletic Bilbao - Mallorca3:115:00
 Celta Vigo - FC Barcelona2:218:00
 Osasuna - Leganes2:120:30
 Atletico Madrid - Alaves2:122:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Start - Odd BK0:519:00
 Valerenga - Viking2:121:29
Dānija - 2nd Division Championship Group
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIK - Brabrand4:013:59
 Bronshoj - Blokhus1:316:00
 Vanlose - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:316:00
 Avarta - Aarhus Fremad0:216:00
 Frem Copenhagen - Middelfart4:216:00
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIK - Brabrand4:014:00
 Dalum - Holbaek0:215:00
 Vejgaard - Hillerod Fodbold0:315:00
 FA 2000 - Naesby0:215:00
 B93 Kobenhavn - FC Sydvest3:116:00
 Skovshoved IF - VSK Arhus0:116:00
 FC Helsingor - Thisted FC3:016:00
 Bronshoj - Jammerbught FC1:316:00
 Slagelse BI - Ringkobing1:216:00
 Vanlose - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:316:00
 Avarta - Aarhus Fremad0:216:00
 Frem Copenhagen - Middelfart4:216:00
Dānija - Danmarksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AB Tarnby - Karlslunde IF2:116:00
 Holstebro - Silkeborg Kfum5:216:00
Dānija - Izslēgšanas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 FA 2000 - Naesby0:215:00
 B93 Kobenhavn - FC Sydvest3:116:00
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vejle - Fredericia2:013:59
 Viborg - Koge HB4:215:00
 Skive - Naestved2:016:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske - Silkeborg1:019:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Stade LS Ouchy - Schaffhausen1:119:15
 Vaduz - Kriens4:221:29
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luzern - Servette2:219:15
 Young Boys - Neuchatel Xamax FC6:021:29
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav0:216:00
 Bohemians 1905 - Slovacko2:118:29
 Slovan Liberec - Banik Ostrava2:121:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banik Sokolov - Varnsdorf1:018:00
 Dukla Prague - MFK Chrudim3:018:00
 Banik Sokolov - Varnsdorf1:018:00
 Dukla Prague - MFK Chrudim3:018:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav0:216:00
 Bohemians 1905 - Slovacko2:118:30
 Slovan Liberec - Banik Ostrava2:121:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Arzignanochiampo - Imolese Calcio1:218:29
 Pianese - US Pergolettese 19320:018:29
 Union Arzignanochiampo - Imolese Calcio1:218:30
 Rende - AZ Picerno1:019:00
 Fano Calcio - Ravenna2:019:30
 Bisceglie - Sicula Leonzio0:119:59
 Olbia Calcio - Giana Erminio1:021:00
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ternana - Juventus (U23)1:221:44
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brescia - Genoa2:218:14
 Cagliari - Torino4:220:30
 Lazio - Fiorentina2:122:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duisburg - Hallescher FC2:215:00
 FSV Zwickau - Eintracht Braunschweig3:215:00
 Duisburg - Hallescher FC2:215:00
 Kaiserslautern - Viktoria Koln3:015:00
 Waldhof Mannheim - Preussen Munster0:015:00
 Carl Zeiss Jena - Bayern Munchen II1:215:00
 Wurzburger Kickers - Hansa Rostock3:115:00
 FSV Zwickau - Eintracht Braunschweig3:215:00
 Kaiserslautern - Viktoria Koln3:015:00
 Waldhof Mannheim - Preussen Munster0:015:00
 1860 Munchen - Unterhaching3:015:00
 Wurzburger Kickers - Hansa Rostock3:115:00
 1860 Munchen - Unterhaching3:015:00
 Carl Zeiss Jena - Bayern Munchen II1:215:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt - Paderborn3:216:30
 Borussia Dortmund - Hoffenheim0:416:30
 Augsburg - RB Leipzig1:216:30
 Bayer Leverkusen - FSV Mainz 051:016:30
 Borussia Dortmund - Hoffenheim0:416:30
 Freiburg - Schalke 044:016:30
 Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin2:116:30
 Werder Bremen - 1. FC Koln6:116:30
 Bayer Leverkusen - FSV Mainz 051:016:30
 Werder Bremen - 1. FC Koln6:116:30
 FC Union Berlin - Dusseldorf Fortuna3:016:30
 Wolfsburg - Bayern Munich0:416:30
 Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin2:116:30
 Freiburg - Schalke 044:016:30
 Wolfsburg - Bayern Munich0:416:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liefering - Kapfenberg3:216:00
 FAC Team Fur Wien - Austria Wien II1:116:00
 FC Juniors OO - Amstetten1:316:00
 Liebherr Gak - Dornbirn1:116:00
 FAC Team Fur Wien - Austria Wien II1:116:00
 Liefering - Kapfenberg3:216:00
 FC Juniors OO - Amstetten1:316:00
 Liebherr Gak - Dornbirn1:116:00
 SV Lafnitz - Wacker Innsbruck1:121:25
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austria Vienna - SKN St.Polten2:518:00
 Wattens - Altach0:118:00
 Mattersburg - Admira Wacker1:218:00
 Wattens - Altach0:118:00
 Mattersburg - Admira Wacker1:218:00
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norwich - Manchester United1:119:30
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlton Athletic - Queens Park Rangers1:014:30
 Swansea City - Luton Town0:114:30
 Preston NE - Cardiff1:314:30
 Swansea City - Luton Town0:114:30
 Barnsley - Millwall0:015:00
 Derby County - Reading2:115:00
 Barnsley - Millwall0:015:00
 Leeds United - Fulham FC3:016:59
 Stoke City - Middlesbrough0:216:59
 Birmingham City - Hull City3:316:59
 Wigan Athletic - Blackburn Rovers2:016:59
 Stoke City - Middlesbrough0:217:00
 Leeds United - Fulham FC3:017:00
 Birmingham City - Hull City3:317:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aston Villa - Wolverhampton Wanderers0:114:30
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions 2 - Rakuten Monkeys 26:1108:00
Nikaragva - Campeonato GPO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matagalpa - Jinotega6:503:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Fubon Guardians6:312:05
 Rakuten Monkeys - Uni-President Lions5:2112:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Eagles - KT Wiz2:710:59
 Lotte Giants - Samsung Lions1:610:59
 Doosan Bears - NC Dinos12:310:59
 SK Wyverns - LG Twins0:310:59
 Nexen Heroes - KIA Tigers2:010:59
 Hanwha Eagles - KT Wiz2:711:00
 Lotte Giants - Samsung Lions1:611:00
 Doosan Bears - NC Dinos12:311:00
 SK Wyverns - LG Twins0:311:00
 Nexen Heroes - KIA Tigers2:011:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters18:407:59
 Yakult Swallows - Yomiuri Giants9:607:59
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes2:107:59
 Seibu Lions - Softbank Hawks8:707:59
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp6:107:59
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters18:408:00
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes1:108:00
 Yakult Swallows - Yomiuri Giants9:608:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks8:708:00
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp6:108:00
 Yokohama Bay Stars - Hanshin Tigers6:812:00
Basketbols
Sīrija - Līga D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Ittihad - Al Hurriyahsa71:5819:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls90:10110:30
 Sichuan Blue Whales - Shandong Golden Stars79:6810:59
 Xinjiang Tigers - Qingdao Eagles102:8214:34
 Shenzhen Leopards - Shanxi Loongs90:8815:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hobart Huskies - Manawatu Jets67:9508:30
 Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs112:10110:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galaxy Amour - Flames61:8109:00
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blues - Highlanders27:2410:04
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 North Queensland Cowboys - Newcastle Knights32:2007:59
 Brisbane Broncos - Gold Coast Titans12:3010:30
 Parramatta Eels - Canberra Raiders24:2412:34
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Movistar - Palma Futsal3:113:30
 Levante UD - Vina Albali Caldepenas2:516:30
Spānija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Movistar - Palma Futsal3:113:30
 Levante UD - Vina Albali Caldepenas2:516:30
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Port Adelaide Power - West Coast Eagles89:4106:44
 St Kilda Saints - Richmond Tigers93:6709:34
 Gold Coast Suns - Fremantle Dockers64:5112:40
 Essendon Bombers - Carlton Blues51:5212:40
 Gold Coast Suns - Fremantle Dockers64:5112:40
 Essendon Bombers - Carlton Blues51:5212:40
Pesapallo
Vīrieši - Somija - Ykkospesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajarven Ankkurit - Haminan Palloilijat2:016:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Military3:006:15
 Academy - Ural Raiders3:108:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uragan Pro - Eagles-Pro2:308:50
 Plamya Pro - Legion2:310:35
 Lions - Payp3:212:09
 Titans - Empire3:114:10
Vīrieši - Ukraina - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulava Lviv - VSC MHP-Vinnytsya1:315:00
 DSO Ternopil - SC Prybyliv3:218:00
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes1:313:30
 Foxes - Panthers1:315:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural City - Red Fox1:314:00
 Ural Mountains - Energy1:316:00
 Eurasia - Ural Stars0:318:00
Sievietes - Vjetnama - National League A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nghe An - Ha Nam3:012:00
 Thai Nguyen - PVD Thai Binh0:315:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alanta-DNU Dnipro - VK Poltavchanka3:013:59
E-Sports
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Boom ID1:111:00
 Neon Esports - Geek Fam1:113:20
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparking Arrow Gaming - LGD-Gaming2:109:00
 Vici Gaming - Royal Never Give UP2:011:54
 Team Secret - Vikin.GG2:015:00
 Flytomoon - Virtus Pro2:017:30
 Team Secret - Flytomoon2:019:45
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aster - Team Sirius2:011:00
 Invictus Gaming - Cdec Gaming0:213:55
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Boston Celtics (ANTONIO)61:6100:12
 Toronto Raptors (MILLER) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)37:6200:12
 Boston Celtics (ANTONIO) - Toronto Raptors (MILLER)61:4100:48
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)56:6300:48
 Boston Celtics (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)72:4801:24
 Toronto Raptors (MILLER) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)81:5701:24
 Boston Celtics (ANTONIO) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)74:5902:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Toronto Raptors (MILLER)40:5802:00
 Toronto Raptors (MILLER) - Boston Celtics (ANTONIO)40:7423:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (ASH)54:7423:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Boston Celtics (ANTONIO)61:6523:36
 Brooklyn Nets (ASH) - Toronto Raptors (MILLER)71:6023:36
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magic Gaming - Warriors Gaming Squad60:5201:00
 76ers GC - Heat Check Gaming92:6301:00
 Jazz Gaming - Gen.g Tigers84:5103:00
 Mavs Gaming - Celtics Crossover Gaming81:5403:00
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beyond Esports - Bren Esports2:008:00
 Vici Gaming - Lucid Dream2:011:00
 Tyloo - D132:013:30
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos - Gen.g Esports0:201:00
 Liquid - Evil Geniuses0:222:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 G2 Esports - GODSENT0:216:00
 Team Vitality - North2:016:00
 G2 Esports - GODSENT0:216:00
 BIG - OG1:219:00
 Ninjas IN Pyjamas - Heroic2:119:00
 BIG - OG1:219:00
 Ninjas IN Pyjamas - Heroic2:119:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - Hard Legion Esports2:113:00
 Nemiga - Team Spirit0:216:00
 Natus Vincere - Virtus Pro2:119:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Global Esports - Bl4ze Esports0:111:30
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honoris - Apeks1:210:55
Starcraft 2 - Blizzard SC2 - GSL Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taeja - Rogue1:207:00
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chengdu Hunters - Guangzhou Charge1:311:00
 Seoul Dynasty - Shanghai Dragons1:313:00
 Hangzhou Spark - London Spitfire0:315:00
 Florida Mayhem - Houston Outlaws3:222:00
LoL - Riot LoL - PCS, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hong Kong Attitude - Resurgence1:012:00
 Berjaya Dragons - Liyab Esports1:013:00
 Talon Esports - Hong Kong Attitude0:113:59
 Machi E-Sports - J Team0:115:00
 Alpha Esports - ahq E-Sports Club0:116:30
 Nova Esports - J Team0:117:30
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bilibili Gaming Junior - Funplus Phoenix Blaze0:208:00
 LNG Academy - SHU Dai Xiong Gaming0:210:00
 Edward Gaming Youth Team - Young Miracles0:210:00
 Jingnetgame - LGD Young Team0:212:00
 Suning Gaming-S - JOY Dream1:212:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Infinity Esports CR - Azules Esports0:123:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suning Gaming - Sinodragon Gaming2:112:00
 Estar - Funplus Phoenix0:214:34
LoL - NA Academy
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves Academy - Counter Logic Gaming Academy1:001:00
 Team Liquid Academy - Team Dignitas Academy0:101:00
 Golden Guardians Academy - Flyquest Academy1:001:00
 Team Solomid Academy - Evil Geniuses Academy1:001:00
 Cloud9 Academy - Immortals Academy1:001:00
 Team Liquid Academy - Team Dignitas Academy0:101:00
LoL - LCL Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Esports - Elements Pro Gaming1:016:00
 Crowcrowd - Vega Squadron1:017:00
 Dragon Army - Unicorns of Love0:118:00
 ONE Breath Gaming - Team Rox1:019:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supermassive Esports - Team Aurora1:013:59
 Galatasaray Esports - Royal Bandits1:015:00
 1907 Fenerbahce Esports - Galakticos0:116:00
 Besiktas Esports Club - HWA Gaming0:116:59
 Bursaspor Esports - Dark Passage0:118:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Progaming Esports1:019:00
 Intz E-Sports - Kabum Esports1:020:00
 Flamengo Esports - Santos E-Sports1:021:00
 Uppercut Esports - Keyd Stars1:022:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marines Esports - Percent Esports0:213:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 APK Prince - Gen.G Esports0:210:59
 KT Rolster - Damwon Gaming0:213:50
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - SK Gaming1:017:50
 Misfits - Excel Esports1:018:40
 Origen - Schalke 041:019:35
 MAD Lions - Rogue1:020:39
 G2 Esports - Fnatic1:021:40
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Counter Logic Gaming1:004:00
 Team Liquid - CLoud 90:104:50
 100 Thieves - Counter Logic Gaming0:122:35
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Chiefs eSports Club - Pentanet.gg0:109:00
 Avant Garde - Mammoth1:010:00
 Order - Gravitas1:011:00
 Legacy eSports - Dire Wolves1:012:00
Galda Teniss
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Severina Yevgeniya - Borodacheva Olena2:308:04
 Yaroshenko Tatyana - Gubskaya Ekaterina2:308:10
 Gordinskaya Anastasia - Stefanyuk Alina0:308:35
 Andreeva Lilia - Harmash Nadiia2:308:39
 Povaliaieva Maryna - Borodacheva Olena0:309:05
 Yureneva Olga - Gubskaya Ekaterina0:309:09
 Severina Yevgeniya - Gordinskaya Anastasia1:309:34
 Yaroshenko Tatyana - Andreeva Lilia3:009:40
 Povaliaieva Maryna - Stefanyuk Alina1:310:04
 Yureneva Olga - Harmash Nadiia3:210:09
 Gordinskaya Anastasia - Borodacheva Olena3:110:35
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina1:310:39
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina2:311:04
 Yaroshenko Tatyana - Harmash Nadiia0:311:10
 Povaliaieva Maryna - Gordinskaya Anastasia1:311:34
 Yureneva Olga - Andreeva Lilia3:011:39
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena0:312:05
 Harmash Nadiia - Gubskaya Ekaterina3:112:09
 Povaliaieva Maryna - Severina Yevgeniya3:112:35
 Yureneva Olga - Yaroshenko Tatyana3:112:40
 Ogarenko Natalia - Tishchenko Dina3:215:44
 Kregul Oksana - Ishchenko Olha1:316:15
 Tiutiunyk Iryna - Pachich Yaroslava1:316:44
 Ogarenko Natalia - Ishchenko Olha0:317:15
 Pachich Yaroslava - Tishchenko Dina3:117:45
 Kregul Oksana - Tiutiunyk Iryna3:018:14
 Ogarenko Natalia - Pachich Yaroslava2:318:44
 Tiutiunyk Iryna - Ishchenko Olha0:319:15
 Kregul Oksana - Tishchenko Dina0:319:45
 Ogarenko Natalia - Tiutiunyk Iryna2:320:15
 Kregul Oksana - Pachich Yaroslava3:020:45
 Ishchenko Olha - Tishchenko Dina2:321:14
 Ogarenko Natalia - Kregul Oksana0:321:44
 Tiutiunyk Iryna - Tishchenko Dina1:322:15
 Pachich Yaroslava - Ishchenko Olha1:322:44
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telnaya Galyna - Aseeva Iryna3:007:55
 Vasileva, Maria - Zaytseva Lilium3:008:30
 Martynenko Mariia - Yehorova Olha3:008:40
 Sova Aleksandra - Shumakova Polina3:109:05
 Leshchenko Olga - Martynenko Mariia0:309:15
 Telnaya Galyna - Zaytseva Lilium3:009:40
 Martynenko Anastasiia - Yehorova Olha3:109:50
 Shumakova Polina - Aseeva Iryna0:310:15
 Martynenko Anastasiia - Martynenko Mariia1:310:25
 Vasileva, Maria - Sova Aleksandra3:010:50
 Leshchenko Olga - Yehorova Olha3:011:00
 Telnaya Galyna - Shumakova Polina3:211:25
 Martynenko Anastasiia - Leshchenko Olga0:311:35
 Sova Aleksandra - Zaytseva Lilium2:312:00
 Yehorova Olha - Martynenko Mariia2:312:09
 Vasileva, Maria - Aseeva Iryna0:312:34
 Telnaya Galyna - Sova Aleksandra13:10
 Vasileva, Maria - Shumakova Polina3:013:10
 Martynenko Anastasiia - Martynenko Mariia1:313:20
 Zaytseva Lilium - Aseeva Iryna0:313:44
 Telnaya Galyna - Vasileva, Maria3:014:20
 Shumakova Polina - Zaytseva Lilium1:314:55
 Sova Aleksandra - Aseeva Iryna15:30
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit0:308:20
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun1:310:40
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korovychenko Valentyn - Trofimov Nikita2:300:20
 Boychuk Vladimir - Dotsenko Vladislav2:300:40
 Matveev Denis - Derypaska Roman0:300:55
 Boychuk Vladimir - Lukander Daniil3:201:50
 Matveev Denis - Trofimov Nikita2:302:04
 Boychuk Vladimir - Krivoshey Sergey3:102:25
 Matveev Denis - Korovychenko Valentyn3:102:39
 Dotsenko Vladislav - Lukander Daniil3:103:00
 Lukander Daniil - Krivoshey Sergey2:303:34
 Dotsenko Vladislav - Boychuk Vladimir0:304:09
 Derypaska Roman - Matveev Denis0:304:24
 Lazebny Ruslan - Gimadeev Ruslan3:208:45
 Kovorotushin Evgeniy - Yunusov Elshad0:309:14
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad2:309:44
 Kim Dmitriy - Bonishchuk Taras3:210:00
 Buluy Sergey - Kyienko Serhii0:310:00
 Kovorotushin Evgeniy - Gimadeev Ruslan2:310:15
 Medvedev Yuriy - Buluy Sergey1:310:30
 Yunusov Elshad - Gimadeev Ruslan3:211:15
 Gimadeev Ruslan - Lazebny Ruslan3:011:45
 Yunusov Elshad - Lazebny Ruslan2:312:44
 Saenko Oleg - Buluy Sergey3:113:00
 Romanenko Andrii - Paniotov Aleksandr3:113:00
 Saenko Oleg - Buluy Sergey3:113:00
 Kovorotushin Evgeniy - Lazebny Ruslan0:313:45
 Kryvorotko Yevhen - Kuzo Lev2:314:30
 Pirvelli Rodion - Dukhovenko Oleksandr0:314:30
 Shapoval Aleksandr - Smetenko Vadim0:314:45
 Alekseev Safrat - Grabskiy Andrey2:315:00
 Kovalchuk Oleksandr - Kebalo Denis2:315:00
 Andreev Mikhail - Masko Yevhen0:315:00
 Vavrenyuk Sergey - Zubkov Eduard1:315:14
 Kuzo Lev - Kebalo Denis3:115:30
 Masko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr1:315:30
 Goradze Artur - Morgun Gleb3:015:30
 Derevianko Andrii - Vavrenyuk Sergey0:315:45
 Grabskiy Andrey - Alekseev Safrat2:318:00
 Kryvorotko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr3:218:00
 Pirvelli Rodion - Andreev Mikhail3:118:00
 Shapoval Aleksandr - Zavinskiy Sergey1:318:15
 Andreev Mikhail - Kuzo Lev1:318:29
 Kovalchuk Oleksandr - Pirvelli Rodion3:118:30
 Morgun Gleb - Goradze Artur0:318:30
 Vavrenyuk Sergey - Shapoval Aleksandr3:018:45
 Morgun Gleb - Alekseev Safrat1:319:00
 Kebalo Denis - Kryvorotko Yevhen3:019:00
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr3:019:00
 Kebalo Denis - Kryvorotko Yevhen3:019:00
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr3:019:00
 Derevianko Andrii - Smetenko Vadim3:219:15
 Kryvorotko Yevhen - Masko Yevhen2:319:30
 Grabskiy Andrey - Goradze Artur0:319:30
 Kuzo Lev - Dukhovenko Oleksandr0:319:30
 Novikov Yuriy - Derevianko Andrii1:319:44
 Pirvelli Rodion - Kebalo Denis3:219:59
 Andreev Mikhail - Kovalchuk Oleksandr1:320:00
 Goradze Artur - Alekseev Safrat3:020:00
 Zavinskiy Sergey - Vavrenyuk Sergey1:320:15
 Grabskiy Andrey - Morgun Gleb2:320:30
 Kovalchuk Oleksandr - Kuzo Lev3:020:30
 Zubkov Eduard - Zavinskiy Sergey1:320:45
 Dukhovenko Oleksandr - Kryvorotko Yevhen1:321:00
 Masko Yevhen - Pirvelli Rodion3:121:00
 Smetenko Vadim - Novikov Yuriy3:221:14
 Mashtakov Alexander - Rodin Aleksey1:321:44
 Matveev Denis - Trofimov Nikita3:222:00
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly1:322:20
 Korovychenko Valentyn - Derypaska Roman3:122:35
 Matveev Denis - Derypaska Roman0:323:10
 Kalenik Sergey - Rodin Aleksey3:023:30
 Korovychenko Valentyn - Trofimov Nikita2:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurischenko Yuriy - Hrymovskyi Oleksii0:308:00
 Sevastianov Mykyta - Bilobrov Volodymyr3:108:15
 Kozachenko Anatoly - Fedoryshyn Ivan3:108:30
 Vietrov Vitalii - Mrykh Maksym3:008:45
 Hudushyn Ihor - Lymarenko Oleksandr3:108:50
 Povalyaev Valentin - Volkov Pavlo1:308:54
 Nadoporozhsky Alexey - Kapinus Rodion3:109:00
 Kolodiy Denis - Bondarenko Iurii3:109:14
 Khairov Dmytro - Yakimenko Stefan1:309:20
 Yemelianov Taras - Obrazkov Oleg3:009:25
 Kurischenko Yuriy - Fedoryshyn Ivan3:009:29
 Sevastianov Mykyta - Mrykh Maksym2:309:44
 Semenets Sergey - Yurenev Oleh3:209:49
 Sokoltsov Yevhenii - Gomilko Oleksandr1:309:55
 Kapinus Rodion - Hrymovskyi Oleksii3:210:00
 Bondarenko Iurii - Bilobrov Volodymyr3:010:15
 Hudushyn Ihor - Yakimenko Stefan3:210:20
 Povalyaev Valentin - Obrazkov Oleg3:010:24
 Kozachenko Anatoly - Nadoporozhsky Alexey3:210:30
 Vietrov Vitalii - Kolodiy Denis0:310:45
 Yurenev Oleh - Lymarenko Oleksandr3:210:50
 Gomilko Oleksandr - Volkov Pavlo1:310:55
 Kurischenko Yuriy - Kapinus Rodion3:111:00
 Sevastianov Mykyta - Bondarenko Iurii3:111:15
 Khairov Dmytro - Semenets Sergey3:111:19
 Yemelianov Taras - Sokoltsov Yevhenii3:111:25
 Nadoporozhsky Alexey - Fedoryshyn Ivan3:111:30
 Kolodiy Denis - Mrykh Maksym0:311:45
 Hudushyn Ihor - Yurenev Oleh1:311:50
 Povalyaev Valentin - Gomilko Oleksandr2:311:54
 Kozachenko Anatoly - Hrymovskyi Oleksii3:112:00
 Vietrov Vitalii - Bilobrov Volodymyr3:012:14
 Semenets Sergey - Yakimenko Stefan2:312:20
 Sokoltsov Yevhenii - Obrazkov Oleg2:312:25
 Kurischenko Yuriy - Nadoporozhsky Alexey2:312:30
 Sevastianov Mykyta - Kolodiy Denis3:212:45
 Khairov Dmytro - Lymarenko Oleksandr0:312:49
 Yemelianov Taras - Volkov Pavlo3:112:55
 Kozachenko Anatoly - Kapinus Rodion3:113:00
 Vietrov Vitalii - Bondarenko Iurii3:113:15
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey3:213:20
 Povalyaev Valentin - Sokoltsov Yevhenii3:113:24
 Fedoryshyn Ivan - Hrymovskyi Oleksii0:313:30
 Mrykh Maksym - Bilobrov Volodymyr0:313:44
 Khairov Dmytro - Yurenev Oleh0:313:50
 Yemelianov Taras - Gomilko Oleksandr2:313:55
 Kurischenko Yuriy - Kozachenko Anatoly3:114:00
 Sevastianov Mykyta - Vietrov Vitalii2:314:15
 Yakimenko Stefan - Lymarenko Oleksandr3:114:20
 Obrazkov Oleg - Volkov Pavlo3:114:25
 Nadoporozhsky Alexey - Hrymovskyi Oleksii3:214:30
 Kolodiy Denis - Bilobrov Volodymyr3:114:45
 Hudushyn Ihor - Khairov Dmytro3:014:50
 Povalyaev Valentin - Yemelianov Taras0:314:54
 Kapinus Rodion - Fedoryshyn Ivan2:315:00
 Bondarenko Iurii - Mrykh Maksym2:315:15
 Semenets Sergey - Lymarenko Oleksandr1:315:20
 Sokoltsov Yevhenii - Volkov Pavlo3:215:25
 Lukatskyi Andrii - Ivanov Viktor3:115:30
 Mishchenko Alexander - Panyshkin Andrey0:315:34
 Solomko Serhii - Akimov Yehor0:315:40
 Yurenev Oleh - Yakimenko Stefan3:015:49
 Gomilko Oleksandr - Obrazkov Oleg3:015:55
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav3:216:00
 Kirsanov Konstantin - Shyndel Igor1:316:04
 Vasko Vitaly - Yakymchuk Yevhen3:216:09
 Sergey Khandetsky - Khakhamidi Pavlo1:316:24
 Lukatskyi Andrii - Klim Vladislav3:116:30
 Babenko Pavlo - Moroz Kostiantyn2:316:35
 Zarovnyi Petro - Shtukovanyi Roman2:316:39
 Ivchenko Kirill - Kuvaiev Roman2:316:55
 Korniyenko Nikolay - Ivanov Viktor3:116:59
 Mishchenko Alexander - Shyndel Igor3:117:04
 Solomko Serhii - Yakymchuk Yevhen3:017:10
 Oleksandr Liushnia - Korobeynik Sergey3:017:25
 Lukatskyi Andrii - Korniyenko Nikolay0:317:30
 Moroz Kostiantyn - Panyshkin Andrey2:317:34
 Shtukovanyi Roman - Akimov Yehor3:117:40
 Nazarov Anatoliy - Efimenko Ivan2:317:50
 Sergey Khandetsky - Kuvaiev Roman3:217:54
 Klim Vladislav - Ivanov Viktor3:018:00
 Kirsanov Konstantin - Babenko Pavlo1:318:05
 Vasko Vitaly - Zarovnyi Petro2:318:10
 Mischenko Vladislav - Zholubak Volodymyr3:018:20
 Korniyenko Nikolay - Lukatskyi Andrii3:118:29
 Mishchenko Alexander - Moroz Kostiantyn3:118:35
 Solomko Serhii - Shtukovanyi Roman0:318:40
 Yurkov Artem - Zayets Alexey3:118:49
 Ivchenko Kirill - Oleksandr Liushnia1:318:55
 Ivchenko Kirill - Liushina Oleksandr1:318:55
 Ivanov Viktor - Klim Vladislav0:319:00
 Babenko Pavlo - Shyndel Igor3:119:04
 Zarovnyi Petro - Yakymchuk Yevhen3:019:09
 Nazarov Anatoliy - Zholubak Volodymyr3:019:20
 Sergey Khandetsky - Korobeynik Sergey0:319:25
 Ivanov Viktor - Korniyenko Nikolay0:319:30
 Kirsanov Konstantin - Panyshkin Andrey1:319:35
 Vasko Vitaly - Akimov Yehor0:319:40
 Zayets Alexey - Efimenko Ivan2:319:50
 Oleksandr Liushnia - Kuvaiev Roman3:219:55
 Klim Vladislav - Lukatskyi Andrii1:320:00
 Mishchenko Alexander - Babenko Pavlo2:320:04
 Solomko Serhii - Zarovnyi Petro1:320:10
 Mischenko Vladislav - Yurkov Artem3:020:20
 Ivchenko Kirill - Khakhamidi Pavlo1:320:25
 Ivanov Viktor - Lukatskyi Andrii1:320:30
 Kirsanov Konstantin - Moroz Kostiantyn3:020:34
 Vasko Vitaly - Shtukovanyi Roman3:220:39
 Nazarov Anatoliy - Zayets Alexey1:320:50
 Sergey Khandetsky - Liushina Oleksandr0:320:54
 Sergey Khandetsky - Oleksandr Liushnia0:320:55
 Klim Vladislav - Korniyenko Nikolay2:321:00
 Shyndel Igor - Panyshkin Andrey1:321:05
 Yakymchuk Yevhen - Akimov Yehor1:321:10
 Yurkov Artem - Zholubak Volodymyr2:321:20
 Ivchenko Kirill - Korobeynik Sergey3:121:25
 Mishchenko Alexander - Kirsanov Konstantin3:221:34
 Solomko Serhii - Vasko Vitaly3:221:40
 Mischenko Vladislav - Efimenko Ivan3:121:49
 Kuvaiev Roman - Khakhamidi Pavlo0:321:55
 Babenko Pavlo - Panyshkin Andrey3:022:04
 Zarovnyi Petro - Akimov Yehor1:322:09
 Nazarov Anatoliy - Yurkov Artem2:322:20
 Sergey Khandetsky - Ivchenko Kirill3:122:24
 Moroz Kostiantyn - Shyndel Igor3:122:35
 Shtukovanyi Roman - Yakymchuk Yevhen3:122:39
 Mischenko Vladislav - Zayets Alexey3:122:50
 Oleksandr Liushnia - Khakhamidi Pavlo3:222:55
 Zholubak Volodymyr - Efimenko Ivan1:323:19
 Korobeynik Sergey - Kuvaiev Roman3:023:25
 Nazarov Anatoliy - Mischenko Vladislav0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:200:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:100:00
 Abramov Kirill - Rakhmanov Viktor3:100:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey2:300:29
 Gribkov Alexander - Skotnikov Sergey Yurevich0:300:29
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey2:300:30
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:000:30
 Gribkov Alexander - Skotnikov Sergey Yurevich0:300:30
 Vladimir Petrov - Rakhmanov Viktor1:301:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg2:301:00
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:001:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg2:301:00
 Vladimir Petrov - Rakhmanov Viktor1:301:00
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:001:00
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:301:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich1:301:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:001:30
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly0:307:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:007:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey0:307:00
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly0:307:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Anatoly Trushkin3:007:00
 Petrochenko Dmitry - Ogay Sergey0:307:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:007:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Kolesnikov Dmitriy1:307:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:007:30
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey3:207:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Kolesnikov Dmitriy1:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Ivanov Viktor3:207:59
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor2:307:59
 Ogay Sergey - Sayanov Denis3:107:59
 Bazilevsky Vitaly - Ivanov Stanislavovic Viktor3:208:00
 Anatoly Trushkin - Matveev Igor2:308:00
 Ogay Sergey - Sayanov Denis3:108:00
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:308:30
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:008:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry0:308:30
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:308:30
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:008:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry0:308:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Matveev Igor1:309:00
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:109:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor1:309:00
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:109:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Viktor1:309:00
 Anatoly Trushkin - Arutiunyan Artem3:209:29
 Ogay Sergey - Pravednov Andrey0:309:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy3:009:30
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor0:310:59
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:310:59
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:010:59
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor0:311:00
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:311:00
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:011:00
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis2:311:30
 Merzlikin Dmitry - Khudaiberdiev Zhasur3:211:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery0:311:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis2:311:30
 Merzlikin Dmitry - Khudaiberdiev Zhasur3:211:30
 Elistratov Igor - Merzlikin Dmitry1:312:00
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor2:312:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo1:312:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor0:312:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg2:312:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor0:312:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev0:312:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo2:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:013:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry0:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:013:00
 Rakhmanov Viktor - Merzlikin Dmitry0:313:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:313:30
 Elistratov Igor - Khudaiberdiev Zhasur3:113:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:013:30
 Elistratov Igor - Khudaiberdiev Zhasur3:113:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:013:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:115:00
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel0:315:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:115:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:215:29
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir2:315:29
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:215:30
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir2:315:30
 Demic Ying - Pronkin Maxim1:315:30
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg1:316:00
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:016:00
 Pinkovskii Pavel - Demic Ying1:316:00
 Zhulyabin Vladimir - Kuzmin Sergey1:316:30
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich3:116:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:116:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg3:216:59
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan3:117:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg3:217:00
 Andreev Danila - Demic Ying1:317:00
 Novikov Ilya - Zhulyabin Vladimir3:217:30
 Pinkovskii Pavel - Pronkin Maxim1:317:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey0:317:30
 Pinkovskii Pavel - Pronkin Maxim1:317:30
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:119:00
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:119:30
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey1:319:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor1:319:59
 Evgeniy Ilyukhin - Smirnov Igor0:319:59
 Homutov Serguei - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:020:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikulin Sergey3:020:30
 Sayanov Denis - Smirnov Igor3:221:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Viktor3:121:00
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei1:321:29
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey0:321:30
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr2:322:59
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey1:322:59
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:022:59
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr2:323:00
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey1:323:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:023:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:223:30
 Elistratov Igor - Khudaiberdiev Zhasur3:023:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fashchevskiy Ivan - Solovey Vitaliy3:200:09
 Demchuk Igor - Treschetka Mykolay2:300:14
 Rubtsov Mykyta - Onischenko Ruslan3:000:14
 Demchuk Igor - Treschetka Mykolay2:300:15
 Rubtsov Mykyta - Onischenko Ruslan3:000:15
 Salivonchyk Vasil - Tovkach Mykola0:300:45
 Krivoy Ivan - Demchuk Igor3:101:15
 Kryvyi Ivan - Demchuk Igor3:101:15
 Metla Oleksii - Kinash Sergey2:301:20
 Salivonchyk Vasil - Treschetka Mykolay0:301:44
 Arzanov Dmitry - Metla Oleksii3:201:50
 Demchuk Igor - Tovkach Mykola0:302:15
 Zaitsev Andrii - Kinash Sergey2:302:19
 Salivonchyk Vasil - Demchuk Igor1:302:45
 Zaitsev Andrii - Metla Oleksii1:302:50
 Kryvyi Ivan - Treschetka Mykolay3:103:14
 Krivoy Ivan - Treschetka Mykolay3:103:15
 Arzanov Dmitry - Kinash Sergey3:103:20
 Salivonchyk Vasil - Kryvyi Ivan1:303:44
 Salivonchyk Vasil - Krivoy Ivan1:303:45
 Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry0:303:49
 Treschetka Mykolay - Tovkach Mykola3:204:15
 Kinash Sergey - Metla Oleksii0:304:20
 Arzanov Dmitry - Kinash Sergey3:204:50
 Krivoy Ivan - Tovkach Mykola0:305:15
 Zaitsev Andrii - Metla Oleksii0:305:19
 Zaitsev Andrii - Kinash Sergey3:005:50
 Arzanov Dmitry - Metla Oleksii0:306:20
 Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry2:306:49
 Tsybulin Sergey - Telnoy Nikolay1:307:50
 Artem Gubenko - Pismenniy Evgeniy3:108:25
 Didukh Oleksandr - Priščepa Jevens3:008:35
 Lohosha Dmytro - Malashevsky Vladimir2:308:40
 Kovalchuk Nazar - Plishilo Volodymyr1:308:50
 Elkhov Artur - Tsubera Roman1:308:55
 Gogenko Sergiy - Belskyi Oleksandr3:109:00
 Lyevshyn Vitaliy - Viktors Jefimovs1:309:10
 Gavrilyuk Oleg - Shevchuk Oleg3:209:15
 Shevchuk Oleg - Kotov Viktor09:15
 Pesternykov Denys - Gordiy Andrey3:009:25
 Nemchenko Denis - Vakulenko Denis3:109:30
 Tsybulin Sergey - Pismenniy Evgeniy3:209:35
 Jaroslavs Žmudenko - Priščepa Jevens0:309:45
 Shevchuk Oleg - Malashevsky Vladimir3:209:50
 Danilyuk Nazar - Plishilo Volodymyr3:110:00
 Skachenko Serhii - Tsubera Roman3:110:05
 Belskyi Oleksandr - Telnoy Nikolay3:210:10
 Didukh Oleksandr - Lyevshyn Vitaliy0:310:20
 Gavrilyuk Oleg - Lohosha Dmytro0:310:25
 Kovalchuk Nazar - Pesternykov Denys3:110:35
 Elkhov Artur - Nemchenko Denis0:310:39
 Artem Gubenko - Gogenko Sergiy2:310:45
 Jaroslavs Žmudenko - Viktors Jefimovs2:310:55
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir2:311:00
 Danilyuk Nazar - Gordiy Andrey3:211:10
 Skachenko Serhii - Vakulenko Denis2:311:15
 Tsybulin Sergey - Belskyi Oleksandr3:211:20
 Lyevshyn Vitaliy - Priščepa Jevens1:311:30
 Lohosha Dmytro - Shevchuk Oleg0:311:35
 Pesternykov Denys - Plishilo Volodymyr2:311:45
 Nemchenko Denis - Tsubera Roman3:111:50
 Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy3:211:55
 Jaroslavs Žmudenko - Lyevshyn Vitaliy0:312:05
 Jaroslavs Žmudenko - Levshin Vitali0:312:05
 Danilyuk Nazar - Pesternykov Denys0:312:20
 Skachenko Serhii - Nemchenko Denis3:212:25
 Artem Gubenko - Telnoy Nikolay3:012:30
 Didukh Oleksandr - Viktors Jefimovs1:312:40
 Kovalchuk Nazar - Gordiy Andrey3:212:55
 Elkhov Artur - Vakulenko Denis1:313:00
 Tsybulin Sergey - Gogenko Sergiy0:313:04
 Jaroslavs Žmudenko - Didukh Oleksandr0:313:15
 Danilyuk Nazar - Kovalchuk Nazar1:313:30
 Skachenko Serhii - Elkhov Artur2:313:35
 Artem Gubenko - Belskyi Oleksandr3:013:39
 Viktors Jefimovs - Priščepa Jevens0:313:50
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr1:314:04
 Vakulenko Denis - Tsubera Roman2:314:10
 Pismenniy Evgeniy - Telnoy Nikolay3:214:15
 Shevchuk Oleg - Gavrilyuk Oleg3:114:30
 Tsybulin Sergey - Artem Gubenko0:314:50
 Malashevsky Vladimir - Lohosha Dmytro3:215:05
 Gogenko Sergiy - Telnoy Nikolay3:115:25
 Omelchuk Ivan - Didukh Viktor3:115:35
 Protopopov Vitaly - Holoborodko Yevhenii3:215:40
 Pidleteichuk Petro - Tkachuk Oleksii2:315:50
 Belskyi Oleksandr - Pismenniy Evgeniy1:316:00
 Maksiuta Volodymyr - Teterya Yuriy3:216:10
 Kostjuk Oleksandr - Vadanuk Artem3:116:15
 Gabrelyan Daniil - Anton Myrza1:316:15
 Tymchyshyn Ivan - Aksenin Vasyl3:116:25
 Tkachenko Oleksandr - Didukh Viktor3:116:45
 Dygalevych Dmytro - Semeniuk Illya3:216:50
 Voitenko Yaroslav - Holoborodko Yevhenii1:316:50
 Vorsulyak Yaroslav - Tkachuk Oleksii3:217:00
 Omelchuk Ivan - Maksiuta Volodymyr3:117:20
 Rybachuk Roman - Vadanuk Artem3:117:25
 Protopopov Vitaly - Gabrelyan Daniil3:017:25
 Pidleteichuk Petro - Tymchyshyn Ivan2:317:35
 Tkachenko Oleksandr - Teterya Yuriy2:317:55
 Kostjuk Oleksandr - Dygalevych Dmytro3:218:00
 Voitenko Yaroslav - Anton Myrza3:118:00
 Kostjuk Oleksandr - Dygalevych Dmytro3:218:00
 Vorsulyak Yaroslav - Aksenin Vasyl3:118:10
 Spartak Abalmaz - Derevinskiy Dmitriy3:118:20
 Kubrak Serhii - Cherednichenko Pavlo1:318:25
 Maksiuta Volodymyr - Didukh Viktor3:018:30
 Rybachuk Roman - Semeniuk Illya2:318:34
 Gabrelyan Daniil - Holoborodko Yevhenii3:118:35
 Tymchyshyn Ivan - Tkachuk Oleksii3:218:45
 Zakladnyi Mykola - Selin Andriy2:318:55
 Spartak Abalmaz - Cherednichenko Pavlo3:019:00
 Tkachenko Oleksandr - Maksiuta Volodymyr0:319:05
 Dygalevych Dmytro - Vadanuk Artem1:319:10
 Voitenko Yaroslav - Gabrelyan Daniil3:019:10
 Vorsulyak Yaroslav - Tymchyshyn Ivan2:319:20
 Selin Andriy - Derevinskiy Dmitriy2:319:30
 Kubrak Serhii - Zakladnyi Mykola3:019:35
 Omelchuk Ivan - Teterya Yuriy1:319:40
 Rybachuk Roman - Dygalevych Dmytro3:119:45
 Protopopov Vitaly - Anton Myrza0:319:45
 Pidleteichuk Petro - Aksenin Vasyl1:319:55
 Spartak Abalmaz - Selin Andriy3:220:05
 Zakladnyi Mykola - Cherednichenko Pavlo3:020:10
 Tkachenko Oleksandr - Omelchuk Ivan3:120:15
 Kostjuk Oleksandr - Semeniuk Illya2:320:20
 Voitenko Yaroslav - Protopopov Vitaly3:120:20
 Vorsulyak Yaroslav - Pidleteichuk Petro1:320:30
 Kubrak Serhii - Derevinskiy Dmitriy2:320:40
 Spartak Abalmaz - Zakladnyi Mykola1:320:45
 Teterya Yuriy - Didukh Viktor3:120:50
 Anton Myrza - Holoborodko Yevhenii2:320:55
 Rybachuk Roman - Kostjuk Oleksandr3:120:55
 Aksenin Vasyl - Tkachuk Oleksii0:321:05
 Kubrak Serhii - Selin Andriy1:321:15
 Cherednichenko Pavlo - Derevinskiy Dmitriy0:321:20
 Semeniuk Illya - Vadanuk Artem3:121:30
 Spartak Abalmaz - Kubrak Serhii3:221:50
 Zakladnyi Mykola - Derevinskiy Dmitriy1:321:55
 Selin Andriy - Cherednichenko Pavlo3:022:25
 Metla Alexey - Kolos Maksym1:323:30
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marks Vebsters - Pols Nikolsons5:112:30
 Warburton Michael - Marks Vebsters3:512:55
 Pols Nikolsons - Warburton Michael5:413:20
 Burton Stephen - Marks Vebsters2:513:45
 Mičels Skots - Pols Nikolsons5:014:10
 Berrijs Kīns - Warburton Michael5:414:35
 Marks Vebsters - Mičels Skots5:415:00
 Pols Nikolsons - Berrijs Kīns5:415:40
 Warburton Michael - Burton Stephen5:316:05
 Berrijs Kīns - Marks Vebsters5:216:30
 Burton Stephen - Pols Nikolsons5:316:55
 Mičels Skots - Warburton Michael5:417:20
 Burton Stephen - Berrijs Kīns3:517:45
 Mičels Skots - Burton Stephen2:518:10
 Berrijs Kīns - Mičels Skots5:318:35
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:011:20
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L2:112:40
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L2:014:00
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:010:00
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S1:209:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:113:20
Teniss
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navarro E / Brady J - Riske A / Rogers S2:001:09
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leshem Edan - Bens Pataels1:213:15
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gluško Lina - Kimchi Shavit2:110:00
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kollinsa Daniela Rouza - Azarenka Viktorija2:003:05
 Bušarda Eižēnija - Stefensa Sloene0:204:44
 Kenin Sofia - Keisa Medisona1:222:59
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evanss Daniels - Marejs Endijs2:115:00
 Edmunds Kails - Norijs Kamerons2:117:20
Exhibition Games - Dubultspēles - Izraēlas nacionalā tenisa tūre Vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukierman D / Leshem E - Goldenberg L / Hasson J2:016:20
Exhibition Games - Dubultspēles - Battle of the Brits, Men
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evans D / Glasspool L - Murray J / Skupski N1:219:45
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cocciaretto Elisabetta - Trevisana Martina0:210:59
 Paolini Jasmīna - Rozatello Kamilla2:015:00
Exhibition Games - MEF Tennis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vavassori Andrea - Arnaboldi Andrea0:212:14
 Sonego Lorenco - Džiustino Lorenso2:016:15
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Cary Nicholas2:000:45
 Draxl, Liam - Carnevale-Miino Tommaso2:015:00
 Vojciks Jakubs - Goldhoffs Džordžs1:215:00
 Vojciks Jakubs - Ore Žuniors Aleksanders0:217:10
 Vega Leonardo - Jatsiks Jahors1:217:34
 Okungbowa Courage - Pabons Kuesta Rikardo18:35
 Vega Leonardo - Carnevale-Miino Tommaso0:219:35
 Goldhoffs Džordžs - Ore Žuniors Aleksanders0:219:59
 Boujadi Lahcen - Jatsiks Jahors0:220:54
 Pabons Kuesta Rikardo - Burnette Sean1:021:25
 Draxl, Liam - Boujadi Lahcen2:022:00
Exhibition Games - Bradenton Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirkovs Vasils - Mejia Nikolass2:016:59
 Korda Sebastjans - Mohs Maikls2:019:30
 Bušamuka Viljams - Andrade Andres2:020:50
 Murillo Sebastian - Gellers Aksels0:222:09
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wiskandt, Max - Oecbahs, Adrian0:210:59
 Moeller Marvin - Šonenbergs Toms2:111:50
 Fanselovs Sebastians - Šmits Konstantīns2:013:30
 Vessels Luiss - Ehrenschneider Nino2:015:00
 Altmaiers Daniels - Negritu Kristofs2:015:00
 Hanfmans Janniks - Rosenkranz Mats2:117:10
 Madens Janniks - Otte Oskars0:218:25
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingsley Cannon - Tabilo Alehandro1:215:00
 Cannon Kingsley - Tabilo Alehandro1:215:00
 Arkonada Džordi - Dmitrijs Popko2:115:00
 Arkonada Džordi - Popko Dmitrijs2:115:00
 Kings Evans - Mihaels Redlickis0:217:04
 Tabilo Alehandro - El Midavijs Adams2:017:30
 Dmitrijs Popko - Kingsley Cannon2:118:25
 Popko Dmitrijs - Cannon Kingsley2:118:25
 Karlovskijs Jevgēnijs - Harper Cleeve2:018:44
 Braimers Geidžs - Ortlip Joshua1:219:00
 Arkonada Džordi - Mihaels Redlickis0:220:30
 El Midavijs Adams - Kings Evans2:020:30
 Adamson Alec - Braimers Geidžs0:222:39
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žirons Markoss - Svajda Zachary2:001:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sleeth Layne - Fanning Emily0:215:00
 Sevinga Sofija - Zarazua Renata0:215:00
 Sysoeva Anastasia - Bleka Harrikaine Tira0:217:15
 Vikerija Sačija - Stevarta Katerina0:217:19
 Nefedova Anastasia - Stevarta Katerina2:018:00
 Newborn Rhiann - Stefanī Luisa0:218:20
 Sherif Jwany - Whittle Sophia0:219:09
 Nefedova Anastasia - Stevarta Katerina2:019:10
 Sherif Jwany - Whittle Sophia0:219:10
 Fanning Emily - Sevinga Sofija0:220:10
 Wijesundera, Rushri - Guillermo Lorraine M1:220:25
 Bleka Harrikaine Tira - Parksa Alisia2:120:30
 Newborn Rhiann - Sysoeva Anastasia2:022:35
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolev Martin - Zgurov Philip0:210:00
 Myumyun Alper - Ganchev Ivko0:211:30
 Frendov Emil - Apostolov Veselin0:213:00
 Slavov Gergi - Mikhailov Manol2:114:30
 Sevov Rumen - Avzhiev Dimitr0:216:00
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besheniye Psy - Voiny Suomi6:506:49
 Goryachiye - Gladiator3:707:50
 Voiny Suomi - Goryachiye7:708:50
 Besheniye Psy - Gladiator11:609:49
 Ershistyye Tigry - Stalker5:611:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant6:312:49
 Stalker - Krasnyye Krylia6:113:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry8:214:50
 Stalker - Ledovyy Desant3:515:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry2:516:50
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka4:717:50
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery2:118:49
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi4:120:50
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony2:321:49
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi4:522:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - Austrijas pludmales volejbola čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kindl M F / Seiser M - Friedl F / Trummer M1:211:50
 Horl J / Winter T - Petutschnig L / Schnetzer F1:211:50
 Kindl M F / Seiser M - Petutschnig L / Schnetzer F0:213:30
 Horl J / Winter T - Kindl M F / Seiser M1:216:50
Sievietes - Austrijas pludmales volejbola čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Almer K / Wiesmeyr S - Mayr A / Schottl B2:010:59
 Fink V / Freiberger E - Mair V / Rodl J2:010:59
 Almer K / Wiesmeyr S - Mair V / Rodl J2:012:40
 Almer K / Wiesmeyr S - Fink V / Freiberger E2:014:10
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gernert M / Schulz S - Behrens K / Tillmann C2:013:00
 Stautz A / Welsch L - Borger K / Muller S0:215:00
 Klinke L / Ottens L - Kortzinger L / Schneider S1:216:00
 Gernert M / Schulz S - Barber N / Overlander L2:016:59
 Grune A L / Schneider I - Stautz A / Welsch L1:218:00
 Borger K / Muller S - Kortzinger L / Schneider S2:119:00
 Behrens K / Tillmann C - Klinke L / Ottens L2:119:59