jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Svētdiena, 28. Jūn. 2020. gada
Futbols
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo RJ - Cabofriense6:217:00
 Madureira - Resende0:221:15
 Vasco da Gama - Macae3:122:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Flamurtari - KF Ferizaj3:218:00
 KF Drenica Skenderaj - Trepca 892:418:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanzania Prisons - Simba SC0:016:00
 Mbao FC - Polisi Tanzania FC1:016:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bohemians Praha 1905 B - SK Benesov4:111:30
 Bohemians Praha 1905 B - Benesov4:111:30
 Akron Tolyatti - Sokol Saratov0:016:00
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar Bar - FK Ibar Rozaje2:019:00
 FK Drezga - Lovcen1:119:00
 FK Arsenal - FK Jedinstvo2:119:00
 FK Decic Tuzi - FK Otrant Ulcinj4:019:00
 FK Jezero - Bokelj2:119:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skala IF - HB Torshavn1:317:00
 Vikingur Gota - KI Klaksvik1:217:00
 IF Fuglajordur - TB Tvoroyri1:017:00
 AB Argir - NSI Runavik2:319:00
Austrālija - Sunday League - Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maddington white city FC (Res.) - Jaguar FC (Res.)4:407:59
Austrālija - Sunday League - Premier Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maddington white city FC - Jaguar FC2:110:00
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu JK Poseidon Nirvaana - JK Piraaja Tallinn1:213:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpedo Kutaisi - FC Chikhura Sachkhere2:220:00
Japāna - J3 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kataller Toyama - Nagano Parceiro1:112:29
 Kamatamare Sanuki - Gamba Osaka U232:313:00
Japāna - J2 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kyoto - Jubilo Iwata2:012:00
 Ryukyu - Avispa Fukuoka1:112:29
Sievietes - ASV - NWSL Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Red Stars - Washington Spirit1:204:59
Sievietes - Somija - Ykkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 VIFK - P-Iirot2:014:30
Sievietes - Lietuva - A Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Banga Gargzdai - Vilniaus MFK Zalgiris0:213:00
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Dinamo Bgufk - Abff Wu-198:014:00
 WFC Neman - WFC Bobruichanka3:116:00
 WFC Dnepr-Mogilev - FC Minsk0:918:00
Sievietes - Denmark - Elites Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 B.93 - Vildbjerg SF5:215:00
 Odense Q - Ballerup Skovlunde6:015:00
 HB Koege Pigefodbold - Aalborg BK3:115:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FFC Turbine Potsdam - Hoffenheim2:115:00
 Essen Schonebeck - Bayern Munich0:315:00
 FCC Frankfurt - SC Freiburg0:215:00
 USV Jena - MSV Duisburg0:215:00
 VFL Wolfsburg - Bayer Leverkusen5:015:00
Sievietes - Zviedrija - Dammallsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goteborg - Kristianstads5:116:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lori Vanadzor - Ararat-Armenia2:116:30
 Alashkert - Artsakh0:116:30
 Banants - Pyunik0:118:30
Sīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hutteen Sporting Club - AL Jaish Syr2:117:00
 Al-Wathba SC - Nawair SC2:017:00
 Jableh Sc - Tishreen SC1:117:00
 Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Wahda1:117:00
 Al-Fatowah - Al Karamah1:017:00
 Al-Shorta SC - Al-Sahel SC0:017:00
 Taliya SC - AL Jazeera2:117:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vllaznia - Teuta Durres0:318:00
 Kukesi - Bylis Ballsh1:018:00
 Skenderbeu - FK Tirana1:221:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tractor Sazi Tabriz FC - Nassaji Mazandaran0:118:45
 Padideh Khorasan FC - ZOB Ahan Isfahan FC2:119:00
 Sanat Naft Abadan FC - Pars Jonoubi Jam2:019:30
 Shahin Bushehr - Naft Masjed Soleyman2:219:30
 Paykan FC - Persepolis1:319:30
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jeju United - Gyeongnam1:110:00
 Jeonnam Dragons - Suwon City1:212:00
 Jeonnam Dragons - Suwon FC1:212:00
 Bucheon FC 1995 - Seoul E-Land FC2:313:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ulsan Hyundai Horang-i - Jeonbuk Motors0:212:00
 Suwon Bluewings - Sangju Sangmu0:113:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mura 05 - Domzale0:119:00
 Olimpija Ljubljana - Maribor1:021:44
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucharest - SC FC Voluntari SA0:116:59
 CFR Cluj - Universitatea Craiova2:319:59
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Polkowice - Widzew Lodz4:314:04
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigry Suwalki - GKS Belchatow2:413:39
 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Stomil Olsztyn2:016:10
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk1:216:00
 Slask Wroclaw - Lech Poznan2:218:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara - Levski Sofia1:221:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem0:020:45
 Bnei Yehuda - Hapoel Ironi Kiryat Shmona2:021:00
 Maccabi Netanya - FC Ashdod2:521:00
 Hapoel Kfar Saba - Sectzya Nes Ziona0:121:00
 Bnei Yehuda - Hapoel Ironi Kiryat Shmona2:021:00
 Hapoel Kfar Saba - Sectzya Nes Ziona0:121:00
 Maccabi Netanya - FC Ashdod2:521:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - PAOK Thessaloniki0:219:15
 Panaitolikos - Asteras Tripolis1:119:30
 AEK Athens - Olympiakos Piraeus1:221:29
Somija - Kakkonen
 NotikumsRezultātsLaiks
 OLS - JJK Jyvaskyla1:115:00
 GBK - PS Kemi II3:115:00
 Pif Jalkapallo - GrIFK4:015:00
 FC Espoo - P-Iirot2:015:00
 Nurmijarven Jalkapalloseura - Pepo Lappeenranta3:017:00
 FC Honka/Akatemia - PK-350:017:00
 Kultsu FC - PK Keski-Uusimaa4:317:00
 Miki Mikkeli - FC Kiffen0:318:30
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Turku - Lahti5:016:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruzomberok - Zilina2:119:00
Baltkrievija - Vtoraya Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dnepr Rohachev - Dnepr Mogilev1:518:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpedo-BELAZ - FC Vitebsk1:016:00
 FC Ruh Brest - Belshina Bobruisk3:018:00
 FC Gorodeya - FC Isloch0:219:59
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alftanes - Sindri1:117:00
 Vaengir Jupiters - Tindastoll1:217:00
Islande - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grindavik - Throttur Reykjavik1:017:00
 Leiknir Reykjavik - IF Vestri0:017:00
 IF Magni - Fram Reykjavik1:219:00
 Leiknir Faskruosfiroi - Thor Akureyri2:319:00
 Afturelding - IB Vestmannaeyja1:219:00
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IA Akranes - KR Reykjavik1:222:15
 HK Kopavogs - Valur Reykjavik0:422:15
 IA Akranes - KR Reykjavik1:222:15
 HK Kopavogs - Valur Reykjavik0:422:15
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viltis Vilnius - Saned Joniskis11:020:15
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Kauno Zalgiris - FK Suduva Marijampole0:115:00
 Vilniaus Riteriai - Zalgiris0:716:59
 FK Panevezys - Banga Gargzdai2:119:00
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ytterhogdals IK1921 - Pitea IF2:314:00
 Syrianska - Husqvarna1:316:00
 IFK Umea - Ostersunds FK2:316:00
 IK Tord - IFK Karlshamn2:216:00
 Syrianska - Husqvarna1:316:00
 FC Gute - IFK Eskilstuna1:217:30
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping City - Motala2:014:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brommapojkarna - Tegs SK3:315:00
 Sollentuna FF - IFK Lulea2:119:00
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Degerfors - Norrby IF0:115:29
 GAIS Goteborg - Brage IK0:115:29
 Degerfors - Norrby IF0:115:30
 GAIS Goteborg - Brage IK0:115:30
 Ljungskile SK - Trelleborgs2:018:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjallby - Hammarby2:115:29
 Sirius - IFK Goteborg2:215:29
 Djurgardens - Kalmar5:015:29
 Mjallby - Hammarby2:115:30
 Sirius - IFK Goteborg2:215:30
 Djurgardens - Kalmar5:015:30
 AIK Stockholm - Malmo FF2:218:29
 Elfsborg - Orebro1:118:29
 AIK Stockholm - Malmo FF2:218:30
 Elfsborg - Orebro1:118:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - SC Dnipro-12:116:59
 FC Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk0:019:30
 Desna - Dynamo Kiev3:219:30
 FC Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk0:019:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatayspor - Balikesirspor2:017:30
 Karagumruk - Istanbulspor1:019:59
 Akhisar Belediye - Umraniyespor1:019:59
 Karagumruk - Istanbulspor1:020:00
 Akhisar Belediye - Umraniyespor1:020:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivasspor - Kayserispor0:218:29
 Rizespor - Denizlispor2:218:29
 Sivasspor - Kayserispor0:218:30
 Rizespor - Denizlispor2:218:30
 Istanbul Basaksehir FK - Galatasaray1:121:00
 Gaziantep BB - Antalyaspor1:121:00
 Buyuksehyr Bld.spor - Galatasaray1:121:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Ekaterinburg - Tambov2:116:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - Almeria2:218:00
 Sporting Gijon - Lugo2:018:00
 Numancia - Real Oviedo1:020:30
 Malaga - Girona FC2:020:30
 Numancia - Real Oviedo1:020:30
 Malaga - Girona FC2:020:30
 Fuenlabrada - Extremadura1:122:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante - Real Betis4:215:00
 Villareal - Valencia2:018:00
 Granada - Eibar1:220:30
 Espanyol - Real Madrid0:122:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo/Glimt - Sarpsborg 082:119:00
 Molde - Stabek4:119:00
 Sandefjord - Haugesund0:119:00
 Stromsgodset - Aalesunds1:119:00
 Mjondalen - Kristiansund1:219:00
 Bodo/Glimt - Sparta Sarpsborg2:119:00
 Stromsgodset - Aalesunds1:119:00
 Molde - Stabek4:119:00
 Mjondalen - Kristiansund1:219:00
 Brann - Rosenborg1:221:29
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fremad Amage - Roskilde2:013:59
 Nykobing FC - Hvidovre1:116:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Randers - AC Horsens0:315:00
 Randers Freja - AC Horsens0:315:00
 Hobro - Esbjerg2:116:59
 Nordsjelland - Brondby0:219:00
 FC Copenhagen - Midtjylland1:221:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Lugano1:016:59
 Basel - Sion2:016:59
 St. Gallen - Thun3:216:59
 Basel - Sion2:017:00
 Zurich - Lugano1:017:00
 St. Gallen - Thun3:217:00
Čehija - First League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Plzen - Sparta Prague2:117:30
 Slavia Praha - Jablonec4:019:59
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti Nad Labem - Trinec3:318:00
 1.SK Prostejov - Hradec Kralove2:118:00
 Vlasim - Vysehrad1:118:00
 Vitkovice - SK Lisen2:218:00
 Zbrojovka Brno - Viktoria Zizkov6:118:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opava - Marila Pribram0:015:29
 Teplice - Zlin4:115:29
 Sigma Olomouc - Karvina3:115:29
 Opava - Pribram0:015:30
 Teplice - Zlin4:115:30
 Viktoria Plzen - Sparta Prague2:117:30
 Slavia Praha - Jablonec4:020:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista - Santa Clara1:022:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Milan - AS Roma2:018:14
 Sampdoria - Bologna1:220:30
 Napoli - Spal3:120:30
 Sassuolo - Hellas Verona3:320:30
 Udinese - Atalanta2:320:30
 Sampdoria - Bologna1:220:30
 Sassuolo - Hellas Verona3:320:30
 Napoli - Spal3:120:30
 Udinese - Atalanta2:320:30
 Parma - Inter Milan1:222:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meppen - Ingolstadt 040:213:59
 FC Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach0:115:00
 1. FC Magdeburg - SG Sonnenhof0:115:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel - 1. FC Nurnberg1:116:30
 Hamburger SV - Sandhausen1:516:30
 Jahn Regensburg - Erzgebirge Aue1:216:30
 Dynamo Dresden - Osnabruck2:216:30
 VfB Stuttgart - SV Darmstadt1:316:30
 Greuther Furth - Karlsruher1:216:30
 Hamburger SV - Sandhausen1:516:30
 Jahn Regensburg - Erzgebirge Aue1:216:30
 VfB Stuttgart - SV Darmstadt1:316:30
 Arminia Bielefeld - Heidenheim3:016:30
 Hannover 96 - VfL Bochum2:016:30
 Arminia Bielefeld - Heidenheim3:016:30
 Wehen Wiesbaden - St. Pauli5:316:30
 Hannover 96 - VfL Bochum2:016:30
 Wehen Wiesbaden - St. Pauli5:316:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt1:211:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LASK Linz - Wolfsberger0:118:00
 Red Bull Salzburg - Hartberg3:018:00
 Sturm Graz - Rapid Vienna2:320:30
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield United - Arsenal FC1:215:00
 Leicester City - Chelsea FC0:118:00
 Newcastle United - Manchester City0:220:30
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol City - Sheffield Wednesday1:213:59
 Nottingham Forest - Huddersfield3:116:15
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Watford - Southampton1:318:29
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Holon - Maccabi Rishon Lezion74:9321:00
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dragon Oil - Talyp66:8109:00
 Binagar Asgabat - CSKA66:7411:00
Sīrija - Līga D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Karameh - Al Taleea123:7218:00
 Al Jaish - Al Thawra105:6318:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Guangsha Lions - Guangzhou Longlions92:10006:00
 Jiangsu Dragons - Tianjin Gold Lions120:10407:00
 Beijing Ducks - Shanghai Sharks86:7610:30
 Beijing Royal Fighters - Jilin Northeast Tigers117:11510:59
 Nanjing Tongxi Monkey King - Bayi Rocket97:9514:34
 Fujian Sturgeons - Guandong Southern Tigers126:14315:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Franklin Bulls - Hobart Huskies63:5908:30
 Nelson Giants - Manawatu Jets88:8310:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Road Warriors98:9513:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHP Riesen Ludwigsburg - Alba Berlin74:7516:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona Regal - CB Miraflores98:8418:00
 Valencia Basket - Baskonia Vitoria Gasteiz73:7521:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berchelt Miguel - Valenzuela Eleazar1:005:30
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 26:208:00
Nikaragva - Campeonato GPO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Masaya - Matagalpa9:1101:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Uni-President Lions2:1012:05
 Chinatrust Brothers - Fubon Guardians4:312:05
 Rakuten Monkeys - Uni-President Lions2:1012:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doosan Bears - NC Dinos0:510:59
 Hanwha Eagles - KT Wiz4:810:59
 Lotte Giants - Samsung Lions7:310:59
 SK Wyverns - LG Twins0:410:59
 Nexen Heroes - KIA Tigers1:010:59
 Doosan Bears - NC Dinos0:511:00
 Hanwha Eagles - KT Wiz4:811:00
 Lotte Giants - Samsung Lions7:311:00
 SK Wyverns - LG Twins0:411:00
 Nexen Heroes - KIA Tigers1:011:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yakult Swallows - Yomiuri Giants0:1207:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters4:607:00
 Seibu Lions - Softbank Hawks4:307:00
 Yakult Swallows - Yomiuri Giants0:1207:00
 Rakuten Golden Eagles - Nippon Ham Fighters4:607:00
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp3:1007:59
 Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes6:507:59
 Chunichi Dragons - Hiroshima Carp3:1008:00
 Yokohama Bay Stars - Hanshin Tigers9:112:00
Regbijs
Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crusaders - Chiefs18:1306:34
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manley Sea Eagles - Cronulla Sharks22:4009:05
 Canterbury Bulldogs - Wests Tigers6:3411:30
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Lions - Adelaide Crows83:4606:05
 Melbourne Demons - Geelong Cats44:4708:34
 Hawthorn Hawks - North Melbourne Kangaroos58:5411:05
Pesapallo
Vīrieši - Somija - Ykkospesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kannuksen Ura - Haminan Palloilijat0:215:00
 Loimaan Palloilijat - Kuopion Seudun Pesapalloilijat0:215:00
 Alavuden Peli-Veikot - Sotkamon Jymy 20:216:00
 Simon Kiri - Oulun Lippo Juniorit0:216:00
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mynamaen Vesa - Fera Rauma0:217:00
 Seinajoen Maila-Jussit - Kempeleen Kiri1:117:00
 Joensuun Maila - Kirittaret Jyvaskyla0:117:00
E-Sports
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio Spurs (MILLER) - Houston Rockets (ASH)64:7619:30
 New Orleans Pelicans (TRANQUIL) - Houston Rockets (ASH)70:8320:06
 San Antonio Spurs (MILLER) - New Orleans Pelicans (TRANQUIL)57:5020:42
 Houston Rockets (ASH) - San Antonio Spurs (MILLER)67:5921:18
 Houston Rockets (ASH) - New Orleans Pelicans (TRANQUIL)67:3821:54
 New Orleans Pelicans (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (MILLER)51:6322:30
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (JEMA11) - Los Angeles Lakers (APHEX)59:5408:00
 Los Angeles Clippers (BAD_TRIP) - Houston Rockets (JEMA11)63:5808:36
 Los Angeles Clippers (BAD_TRIP) - Los Angeles Lakers (APHEX)55:7509:12
 Los Angeles Lakers (APHEX) - Houston Rockets (JEMA11)58:6609:48
 Houston Rockets (JEMA11) - Los Angeles Clippers (BAD_TRIP)71:6310:24
 Los Angeles Lakers (APHEX) - Los Angeles Clippers (BAD_TRIP)70:6111:00
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons (MILLER) - New York Knicks (ANTONIO)40:7003:00
 Charlotte Hornets (ASH) - Detroit Pistons (MILLER)69:5403:36
 Washington Wizards (TRANQUIL) - New York Knicks (ANTONIO)53:6603:36
 Detroit Pistons (MILLER) - Washington Wizards (TRANQUIL)75:6204:12
 Charlotte Hornets (ASH) - New York Knicks (ANTONIO)46:5504:12
 New York Knicks (ANTONIO) - Detroit Pistons (MILLER)62:7104:48
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (ASH)80:7305:24
 New York Knicks (ANTONIO) - Washington Wizards (TRANQUIL)63:4705:24
 Washington Wizards (TRANQUIL) - Detroit Pistons (MILLER)48:5506:00
 New York Knicks (ANTONIO) - Charlotte Hornets (ASH)54:7706:00
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons (MILLER) - Indiana Pacers (TRANQUIL)66:6016:42
 Indiana Pacers (TRANQUIL) - Detroit Pistons (MILLER)57:6418:30
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ASH) - Boston Celtics (ANTONIO)78:6400:12
 Toronto Raptors (MILLER) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)53:4300:12
 Boston Celtics (ANTONIO) - Toronto Raptors (MILLER)59:4600:48
 Brooklyn Nets (ASH) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)68:6300:48
 Boston Celtics (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)58:5701:24
 Toronto Raptors (MILLER) - Brooklyn Nets (ASH)46:8101:24
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Toronto Raptors (MILLER)68:5202:00
 Boston Celtics (ANTONIO) - Brooklyn Nets (ASH)71:5202:00
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)47:6723:00
 Toronto Raptors (MILLER) - Brooklyn Nets (ASH)48:6623:00
 Toronto Raptors (MILLER) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)36:6723:36
 Brooklyn Nets (ASH) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)63:4823:36
Basketbols - NBA Cyber - All Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Milwaukee Bucks (APHEX)50:6212:00
 Los Angeles Lakers (BADTRIP) - Los Angeles Clippers (JEMA11)70:6012:36
 Los Angeles Lakers (BADTRIP) - Milwaukee Bucks (APHEX)69:6113:12
 Milwaukee Bucks (APHEX) - Los Angeles Clippers (JEMA11)62:7113:48
 Los Angeles Clippers (JEMA11) - Los Angeles Lakers (BADTRIP)63:7114:24
 Milwaukee Bucks (APHEX) - Los Angeles Lakers (BADTRIP)51:8215:00
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 D13 - Mazaalai2:008:00
 Lucid Dream - Divine Vendetta2:010:30
 Tyloo - Vici Gaming2:013:30
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Cloud92:001:00
 Furia Esports - Liquid0:222:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Movistar Riders - North0:216:00
 Fnatic - G2 Esports2:016:00
 Movistar Riders - North0:216:00
 Fnatic - G2 Esports2:016:00
 ENCE - Heroic1:219:00
 FaZe Clan - BIG0:219:00
 ENCE - Heroic1:219:00
 FaZe Clan - BIG0:219:00
CS:GO - Clutch Island
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Virtus Pro2:015:00
 Natus Vincere - Team Spirit2:021:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Esport - Espada2:111:55
LoL - Riot LoL - PCS, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berjaya Dragons - Hong Kong Attitude0:112:00
 Machi E-Sports - Liyab Esports1:013:00
 Resurgence - J Team0:113:59
 ahq E-Sports Club - Liyab Esports0:115:00
 Talon Esports - Alpha Esports1:016:00
 Nova Esports - ahq E-Sports Club0:118:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team WE Academy - Estar Young1:208:00
 ALL Combo - Royal Club2:110:00
 Dominus Esports Y - Legend Esport Gaming2:010:00
 Oh My Dream - Invictus Gaming Youth0:212:00
 Vici Gaming Potential - Wanzhen Esports Club2:012:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isurus Gaming - Furious Gaming0:100:00
 Xten Esports - Rainbow70:101:00
 Pixel Esports Club - ALL Knights0:102:00
 Furious Gaming - ALL Knights1:023:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 LNG Esports - Vici Gaming1:212:00
 JD Gaming - Rogue Warriors2:114:34
LoL - LJL Japan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fukuoka Softbank Hawks Gaming - Burning Core1:007:00
 V3 Esports - Fukuoka Softbank Hawks Gaming1:008:15
 Detonation Gaming - V3 Esports0:109:29
 Burning Core - Detonation Gaming0:111:15
 Axiz - Sengoku Gaming0:112:29
 Rascal Jester - Axiz1:013:44
 Crest Gaming - Rascal Jester1:015:00
 Sengoku Gaming - Crest Gaming0:116:15
LoL - LCL Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crowcrowd - Elements Pro Gaming1:016:00
 Gambit Esports - Vega Squadron1:017:00
 Unicorns of Love - ONE Breath Gaming1:018:00
 Dragon Army - Team Rox1:019:00
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HWA Gaming - Galatasaray Esports1:013:59
 Supermassive Esports - Besiktas Esports Club1:015:00
 Team Aurora - Bursaspor Esports1:016:00
 Royal Bandits - 1907 Fenerbahce Esports0:116:59
 Dark Passage - Galakticos0:118:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Esports - Pain Gaming0:119:00
 Keyd Stars - Santos E-Sports0:120:00
 Intz E-Sports - Uppercut Esports1:021:00
 Kabum Esports - Progaming Esports1:022:00
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Flash - Phong VU Buffalo2:013:00
 Cerberus Esports - Evos Esports2:016:00
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingzone Dragonx - Afreeca Freecs2:010:59
 SK Telecom T1 - Sandbox Gaming2:013:59
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team SoloMid - Evil Geniuses1:000:00
 Team Liquid - Team Dignitas1:001:00
 Golden Guardians - Immortals0:101:59
 100 Thieves - Team SoloMid0:122:55
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dallas Fuel - Toronto Defiant3:000:00
 Vancouver Titans - Boston Uprising3:002:00
 Washington Justice - Los Angeles Gladiators1:304:00
 Shanghai Dragons - Hangzhou Spark3:011:00
 Chengdu Hunters - Seoul Dynasty0:313:00
 New York Excelsior - Guangzhou Charge2:313:45
 Los Angeles Valiant - Paris Eternal1:322:00
 Atlanta Reign - Vancouver Titans3:023:55
Dota 2 - ONE Esports - SEA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Reality Rift2:009:00
 TNC Pro Team - Neon Esports2:011:15
 Geek Fam - Boom ID0:214:25
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neon Esports - 496 Gaming2:008:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Never Give UP - Sparking Arrow Gaming0:209:00
 Vici Gaming - Sparking Arrow Gaming0:211:00
 Team Liquid - Team Secret0:216:00
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Team Sirius2:111:00
 Team Aster - Ig.vitality2:014:00
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Business Associates - CR4ZY1:201:00
 4 Zoomers - Quincy Crew0:222:00
Volejbols
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Red Fox3:214:00
 Eurasia - Ural Mountains1:316:00
 Energy - Ural City3:018:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - University1:306:15
 AIR Force - Ural Raiders3:208:00
Vīrieši - Ukraina - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VSC MHP-Vinnytsya - DSO Ternopil3:010:00
 SC Prybyliv - Bulava Lviv3:113:00
MMA
UFC - UFC Fight Night
 NotikumsRezultātsLaiks
 Griffin Jordan - Zalal Youssef0:101:10
 Hansen Kay - Frey Jinh YU1:001:35
 Philipe Lins - Bosers Tanners0:102:15
 Pena Luis Antonio - Worthy Khama0:102:25
 Woodson Sean - Erosa Julian0:103:10
 Sato Takashi - Witt Jason1:003:35
 Allen Brendan - Daukaus Kyle1:004:05
 Villante Gian - Green Maurice0:104:30
 Perry Mike - Mickey Gall1:005:10
 Poirier Dustin - Hooker Daniel1:005:45
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:209:00
 Gazaryan Milena - Parsadanyan Raisa0:309:20
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena3:110:20
 Gazaryan Milena - Simonyan Anahit3:011:00
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:011:20
 Gazaryan Milena - Stepanyan Mariam3:112:20
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:312:40
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane3:113:00
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena2:313:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:213:40
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane2:314:00
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:314:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:314:40
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:015:20
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:215:40
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina2:316:20
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:117:40
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery2:320:20
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen0:321:00
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tishchenko Dina - Pachich Yaroslava2:308:15
 Ishchenko Olha - Tiutiunyk Iryna0:308:45
 Ogarenko Natalia - Malyuta Martha3:109:14
 Tishchenko Dina - Tiutiunyk Iryna3:109:44
 Malyuta Martha - Pachich Yaroslava1:310:15
 Ishchenko Olha - Ogarenko Natalia3:010:44
 Tishchenko Dina - Malyuta Martha3:111:15
 Ogarenko Natalia - Tiutiunyk Iryna2:311:45
 Ishchenko Olha - Pachich Yaroslava0:312:14
 Tishchenko Dina - Ogarenko Natalia3:212:44
 Ishchenko Olha - Malyuta Martha3:013:15
 Tiutiunyk Iryna - Pachich Yaroslava3:013:44
 Tishchenko Dina - Ishchenko Olha3:014:15
 Ogarenko Natalia - Pachich Yaroslava1:314:45
 Malyuta Martha - Tiutiunyk Iryna1:315:15
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:012:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:013:00
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:116:20
 Nikoghosyan Narek - Antonyan Edvard3:120:20
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit0:323:00
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mashtakov Alexander - Kalenik Sergey3:200:05
 Matveev Denis - Korovychenko Valentyn0:300:20
 Khorolsky Vitaly - Rodin Aleksey3:200:40
 Derypaska Roman - Trofimov Nikita3:100:55
 Rodin Aleksey - Mashtakov Alexander0:301:15
 Trofimov Nikita - Matveev Denis3:201:30
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey3:201:50
 Derypaska Roman - Korovychenko Valentyn3:002:04
 Khorolsky Vitaly - Mashtakov Alexander3:202:25
 Derypaska Roman - Matveev Denis3:002:39
 Trofimov Nikita - Korovychenko Valentyn3:103:14
 Kalenik Sergey - Mashtakov Alexander3:203:34
 Korovychenko Valentyn - Matveev Denis3:103:49
 Rodin Aleksey - Khorolsky Vitaly3:004:09
 Trofimov Nikita - Derypaska Roman3:004:24
 Maxim Balakirev - Sergey Khandetsky1:309:00
 Gimadeev Ruslan - Khoroshko Aleksandr1:309:29
 Naida Alexander - Grushko Vadim3:009:30
 Gimadeev Ruslan - Khoroshko Aleksandr1:309:30
 Kostuk Borys - Paniotov Aleksandr3:009:30
 Grabskiy Andrey - Morgun Gleb3:109:44
 Maxim Balakirev - Naida Alexander3:110:00
 Romanenko Andrii - Kostuk Borys3:110:00
 Kyienko Serhii - Kuzminich Aleksandr3:110:00
 Maxim Balakirev - Naida Alexander3:110:00
 Romanenko Andrii - Kostuk Borys3:110:00
 Kyienko Serhii - Kuzminich Aleksandr3:110:00
 Derevianko Andrii - Kosarev semen3:110:15
 Gimadeev Ruslan - Kyienko Serhii3:210:30
 Panasenko Vladimir - Paniotov Aleksandr3:110:30
 Sergey Khandetsky - Grushko Vadim1:310:30
 Grabskiy Andrey - Derevianko Andrii3:210:44
 Paniotov Aleksandr - Romanenko Andrii3:211:00
 Grushko Vadim - Maxim Balakirev3:211:00
 Khoroshko Aleksandr - Kuzminich Aleksandr3:011:00
 Morgun Gleb - Kosarev semen2:311:15
 Sergey Khandetsky - Naida Alexander2:311:30
 Panasenko Vladimir - Kostuk Borys0:311:30
 Kuzminich Aleksandr - Gimadeev Ruslan0:311:30
 Kosarev semen - Grabskiy Andrey2:311:45
 Sergey Khandetsky - Maxim Balakirev1:312:00
 Khoroshko Aleksandr - Kyienko Serhii3:112:00
 Panasenko Vladimir - Romanenko Andrii1:312:00
 Morgun Gleb - Derevianko Andrii3:112:14
 Paniotov Aleksandr - Kostuk Borys2:312:30
 Grushko Vadim - Naida Alexander3:212:30
 Khoroshko Aleksandr - Gimadeev Ruslan3:112:30
 Morgun Gleb - Grabskiy Andrey3:212:44
 Kuzminich Aleksandr - Kyienko Serhii3:213:00
 Kostuk Borys - Romanenko Andrii3:113:00
 Naida Alexander - Maxim Balakirev3:013:00
 Kosarev semen - Derevianko Andrii1:313:15
 Kyienko Serhii - Gimadeev Ruslan3:113:30
 Paniotov Aleksandr - Panasenko Vladimir2:313:30
 Grushko Vadim - Sergey Khandetsky1:313:30
 Derevianko Andrii - Grabskiy Andrey3:013:44
 Kuzminich Aleksandr - Khoroshko Aleksandr0:313:59
 Andreev Mikhail - Kovalchuk Oleksandr2:314:30
 Kryvorotko Yevhen - Sazhnev Vitalii0:314:30
 Andreev Mikhail - Kovalchuk Oleksandr2:314:30
 Ermolaev Aleksandr - Averyanov Aleksandr0:314:45
 Kebalo Denis - Glivenko Ilya2:315:00
 Masko Yevhen - Matiushenko Andrii3:115:00
 Dukhovenko Oleksandr - Kuzo Lev3:115:00
 Shapoval Aleksandr - Reutov Mikhail3:015:14
 Varchenko Mikhail - Pavlyuk Oleg2:315:30
 Kovalchuk Oleksandr - Kuzo Lev3:015:30
 Matiushenko Andrii - Dukhovenko Oleksandr3:015:30
 Nechitaylo Evgeniy - Shapoval Aleksandr3:115:44
 Sazhnev Vitalii - Masko Yevhen2:316:00
 Kebalo Denis - Pavlyuk Oleg1:316:00
 Andreev Mikhail - Kryvorotko Yevhen0:316:00
 Vavrenyuk Sergey - Ermolaev Aleksandr3:116:15
 Kryvorotko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr2:316:30
 Varchenko Mikhail - Glivenko Ilya1:316:30
 Masko Yevhen - Andreev Mikhail3:116:30
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey2:316:44
 Dukhovenko Oleksandr - Sazhnev Vitalii3:217:00
 Kuzo Lev - Matiushenko Andrii3:017:00
 Kebalo Denis - Varchenko Mikhail0:317:00
 Reutov Mikhail - Nechitaylo Evgeniy3:017:15
 Pavlyuk Oleg - Glivenko Ilya1:317:30
 Kovalchuk Oleksandr - Matiushenko Andrii3:217:30
 Sazhnev Vitalii - Kuzo Lev0:317:30
 Averyanov Aleksandr - Reutov Mikhail3:217:45
 Andreev Mikhail - Dukhovenko Oleksandr1:318:00
 Kryvorotko Yevhen - Masko Yevhen3:118:00
 Ermolaev Aleksandr - Novikov Yuriy1:318:14
 Dukhovenko Oleksandr - Kryvorotko Yevhen3:218:29
 Masko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr3:118:29
 Dukhovenko Oleksandr - Kryvorotko Yevhen3:218:30
 Masko Yevhen - Kovalchuk Oleksandr3:118:30
 Shapoval Aleksandr - Ermolaev Aleksandr3:118:44
 Matiushenko Andrii - Sazhnev Vitalii1:319:00
 Kuzo Lev - Andreev Mikhail3:019:00
 Nechitaylo Evgeniy - Averyanov Aleksandr3:119:15
 Kovalchuk Oleksandr - Sazhnev Vitalii3:119:30
 Andreev Mikhail - Matiushenko Andrii0:319:30
 Vavrenyuk Sergey - Nechitaylo Evgeniy2:319:44
 Kryvorotko Yevhen - Kuzo Lev2:320:00
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr3:120:00
 Novikov Yuriy - Shapoval Aleksandr1:320:15
 Kuzo Lev - Masko Yevhen3:220:30
 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk Oleksandr2:320:30
 Reutov Mikhail - Novikov Yuriy3:020:45
 Matiushenko Andrii - Kryvorotko Yevhen1:321:00
 Sazhnev Vitalii - Andreev Mikhail3:021:00
 Averyanov Aleksandr - Vavrenyuk Sergey1:321:14
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad2:321:44
 Solovey Vitaliy - Derevinskiy Dmitriy0:322:00
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly1:322:20
 Turchenko Dmitriy - Stepanov Denis3:122:35
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly2:322:55
 Solovey Vitaliy - Stepanov Denis3:223:10
 Kalenik Sergey - Yunusov Elshad3:023:30
 Turchenko Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy0:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yurkov Artem - Efimenko Ivan3:200:20
 Zayets Alexey - Zholubak Volodymyr0:300:49
 Lukatskyi Andrii - Ivanov Viktor2:307:59
 Mishchenko Alexander - Babenko Pavlo3:208:05
 Zarovnyi Petro - Yakymchuk Yevhen3:008:10
 Levshin Anatoly - Klim Vladislav3:108:30
 Shyndel Igor - Moroz Kostiantyn3:108:34
 Smyk Vasil - Shtukovanyi Roman2:308:39
 Zaporozhets Dmitriy - Dulientsov Denys2:308:50
 Khakhamidi Pavlo - Ivchenko Denis3:108:54
 Boiko Leonid - Korniyenko Nikolay0:309:00
 Kirsanov Konstantin - Panyshkin Andrey3:009:05
 Solomko Serhii - Klymenko Kostiantyn3:209:10
 Kolesnykov Valeriy - Krasutskyi Adam3:209:20
 Oleksandr Liushnia - Korobeynik Sergey3:209:25
 Lukatskyi Andrii - Klim Vladislav2:309:30
 Mishchenko Alexander - Moroz Kostiantyn3:109:34
 Zarovnyi Petro - Shtukovanyi Roman3:109:40
 Martyniuk Andrii - Khalupenko Pavlo0:309:49
 Scherbak Andrey - Litvinov Vladislav2:309:55
 Korniyenko Nikolay - Ivanov Viktor3:110:00
 Klymenko Kostiantyn - Yakymchuk Yevhen3:110:09
 Zaporozhets Dmitriy - Krasutskyi Adam1:310:20
 Khakhamidi Pavlo - Korobeynik Sergey1:310:25
 Levshin Anatoly - Boiko Leonid3:210:30
 Shyndel Igor - Kirsanov Konstantin1:310:35
 Smyk Vasil - Solomko Serhii3:010:39
 Khalupenko Pavlo - Dulientsov Denys3:110:50
 Litvinov Vladislav - Ivchenko Denis1:310:55
 Lukatskyi Andrii - Korniyenko Nikolay3:011:00
 Zarovnyi Petro - Klymenko Kostiantyn3:011:10
 Kolesnykov Valeriy - Martyniuk Andrii3:111:19
 Oleksandr Liushnia - Scherbak Andrey3:011:25
 Boiko Leonid - Klim Vladislav2:311:30
 Kirsanov Konstantin - Moroz Kostiantyn3:111:35
 Solomko Serhii - Shtukovanyi Roman2:311:39
 Zaporozhets Dmitriy - Khalupenko Pavlo3:011:50
 Khakhamidi Pavlo - Litvinov Vladislav1:311:54
 Levshin Anatoly - Ivanov Viktor2:312:00
 Shyndel Igor - Babenko Pavlo1:312:05
 Smyk Vasil - Yakymchuk Yevhen3:212:09
 Martyniuk Andrii - Krasutskyi Adam3:212:20
 Scherbak Andrey - Korobeynik Sergey1:312:25
 Lukatskyi Andrii - Boiko Leonid3:212:30
 Mishchenko Alexander - Kirsanov Konstantin1:312:34
 Zarovnyi Petro - Solomko Serhii2:312:40
 Kolesnykov Valeriy - Dulientsov Denys1:312:49
 Oleksandr Liushnia - Ivchenko Denis2:312:55
 Levshin Anatoly - Korniyenko Nikolay1:313:00
 Smyk Vasil - Klymenko Kostiantyn3:013:09
 Zaporozhets Dmitriy - Martyniuk Andrii0:313:20
 Khakhamidi Pavlo - Scherbak Andrey3:213:24
 Klim Vladislav - Ivanov Viktor3:213:30
 Moroz Kostiantyn - Babenko Pavlo3:213:35
 Shtukovanyi Roman - Yakymchuk Yevhen2:313:39
 Kolesnykov Valeriy - Khalupenko Pavlo2:313:50
 Oleksandr Liushnia - Litvinov Vladislav3:213:55
 Lukatskyi Andrii - Levshin Anatoly1:313:59
 Mishchenko Alexander - Shyndel Igor3:114:05
 Zarovnyi Petro - Smyk Vasil3:114:10
 Krasutskyi Adam - Dulientsov Denys0:314:20
 Boiko Leonid - Ivanov Viktor3:214:30
 Kirsanov Konstantin - Babenko Pavlo3:014:35
 Solomko Serhii - Yakymchuk Yevhen3:214:39
 Zaporozhets Dmitriy - Kolesnykov Valeriy3:114:50
 Khakhamidi Pavlo - Liushina Oleksandr3:114:54
 Khakhamidi Pavlo - Oleksandr Liushnia3:114:55
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav3:015:00
 Klymenko Kostiantyn - Shtukovanyi Roman2:315:09
 Martyniuk Andrii - Dulientsov Denys3:015:20
 Efimenko Ivan - Yurkov Artem1:315:30
 Voloshko Valery - Syvych Viktor3:015:35
 Skhabitsky Sergey - Bereza Viktor0:315:40
 Burdelnyy Sergey - Varchenko Vladimir3:115:44
 Khalupenko Pavlo - Krasutskyi Adam0:315:49
 Litvinov Vladislav - Korobeynik Sergey0:315:55
 Mischenko Vladislav - Zayets Alexey3:116:00
 Tolstykh Ruslan - Sotnikov Eduard3:116:04
 Melchenko Andrii - Ivchuk Oleksandr1:316:09
 Udovenko Ivan - Avgustov Aleksey1:316:15
 Marchuk Maksym - Merzlikin Valery1:316:25
 Budnikov Alexandr - Zholubak Volodymyr1:316:30
 Khurtak Evgeniy - Sydorenko Vitalii3:016:35
 Vakhrushev Victor - Havryliuk Bohdan2:316:39
 Leonenko Oleksandr - Zapletniuk Anatolii0:316:44
 Yevhen Kyi - Shukin Dmitriy0:316:55
 Efimenko Ivan - Zayets Alexey3:217:00
 Voloshko Valery - Sotnikov Eduard3:017:05
 Skhabitsky Sergey - Ivchuk Oleksandr2:317:10
 Burdelnyy Sergey - Avgustov Aleksey3:117:15
 Sokolov Sergey - Hnoievoi Roman1:317:25
 Zholubak Volodymyr - Yurkov Artem2:317:30
 Sydorenko Vitalii - Syvych Viktor3:217:34
 Havryliuk Bohdan - Bereza Viktor1:317:39
 Zapletniuk Anatolii - Varchenko Vladimir3:117:45
 Aliyev Anar - Kolbasenko Alexander3:017:50
 Mischenko Vladislav - Budnikov Alexandr3:018:00
 Tolstykh Ruslan - Khurtak Evgeniy3:018:05
 Melchenko Andrii - Vakhrushev Victor3:218:09
 Udovenko Ivan - Leonenko Oleksandr2:318:14
 Muliukin Yevhen - Droshchynskyi Andrii3:018:20
 Hnoievoi Roman - Merzlikin Valery3:118:25
 Efimenko Ivan - Zholubak Volodymyr3:018:29
 Voloshko Valery - Sydorenko Vitalii3:018:35
 Skhabitsky Sergey - Havryliuk Bohdan1:318:40
 Burdelnyy Sergey - Zapletniuk Anatolii1:318:44
 Rumezhak Kyrylo - Vadim Ishchuk2:318:50
 Yevhen Kyi - Sokolov Sergey3:218:55
 Budnikov Alexandr - Zayets Alexey0:319:00
 Khurtak Evgeniy - Sotnikov Eduard3:119:05
 Vakhrushev Victor - Ivchuk Oleksandr1:319:09
 Leonenko Oleksandr - Avgustov Aleksey1:319:15
 Aliyev Anar - Droshchynskyi Andrii0:319:20
 Mischenko Vladislav - Yurkov Artem2:319:30
 Tolstykh Ruslan - Syvych Viktor3:219:35
 Melchenko Andrii - Bereza Viktor3:119:39
 Udovenko Ivan - Varchenko Vladimir3:119:44
 Vadim Ishchuk - Kolbasenko Alexander3:219:50
 Sokolov Sergey - Shukin Dmitriy1:319:55
 Efimenko Ivan - Budnikov Alexandr3:020:00
 Voloshko Valery - Khurtak Evgeniy1:320:05
 Skhabitsky Sergey - Vakhrushev Victor2:320:10
 Burdelnyy Sergey - Leonenko Oleksandr2:320:15
 Muliukin Yevhen - Rumezhak Kyrylo3:120:20
 Yevhen Kyi - Merzlikin Valery3:020:25
 Mischenko Vladislav - Zholubak Volodymyr2:320:30
 Tolstykh Ruslan - Sydorenko Vitalii3:220:34
 Melchenko Andrii - Havryliuk Bohdan3:020:39
 Udovenko Ivan - Zapletniuk Anatolii1:320:45
 Aliyev Anar - Vadim Ishchuk0:320:50
 Zayets Alexey - Yurkov Artem1:321:00
 Sotnikov Eduard - Syvych Viktor3:121:05
 Ivchuk Oleksandr - Bereza Viktor2:321:09
 Avgustov Aleksey - Varchenko Vladimir3:121:14
 Rumezhak Kyrylo - Droshchynskyi Andrii3:221:20
 Yevhen Kyi - Hnoievoi Roman3:121:25
 Efimenko Ivan - Mischenko Vladislav0:321:30
 Voloshko Valery - Tolstykh Ruslan1:321:35
 Skhabitsky Sergey - Melchenko Andrii0:321:40
 Burdelnyy Sergey - Udovenko Ivan2:321:44
 Muliukin Yevhen - Kolbasenko Alexander3:221:50
 Shukin Dmitriy - Merzlikin Valery3:121:55
 Budnikov Alexandr - Yurkov Artem2:322:00
 Khurtak Evgeniy - Syvych Viktor1:322:05
 Vakhrushev Victor - Bereza Viktor0:322:09
 Leonenko Oleksandr - Varchenko Vladimir3:222:15
 Aliyev Anar - Rumezhak Kyrylo2:322:20
 Zholubak Volodymyr - Zayets Alexey3:122:30
 Sydorenko Vitalii - Sotnikov Eduard3:022:35
 Havryliuk Bohdan - Ivchuk Oleksandr1:322:40
 Zapletniuk Anatolii - Avgustov Aleksey0:322:44
 Muliukin Yevhen - Vadim Ishchuk0:322:50
 Sokolov Sergey - Merzlikin Valery3:022:55
 Droshchynskyi Andrii - Kolbasenko Alexander3:123:19
 Hnoievoi Roman - Shukin Dmitriy1:323:25
 Aliyev Anar - Muliukin Yevhen0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:100:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:100:00
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor0:300:00
 Ivanov Valery - Minchenkov Igor3:100:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Merzlikin Dmitry1:300:29
 Minchenkov Igor - Vladimir Safonov3:201:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:301:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:201:30
 Vladimir Petrov - Khudaiberdiev Zhasur2:301:30
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery3:001:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:207:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:007:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir0:307:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:207:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey3:007:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir0:307:00
 Pinkovskii Pavel - Pronkin Maxim3:207:30
 Novikov Ilya - Sukharnikov Nikita3:007:30
 Gribkov Alexander - Bazilevsky Vitaly3:107:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander2:307:59
 Shirokov Vladimir - Pinkovskii Pavel1:307:59
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya0:307:59
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander2:308:00
 Shirokov Vladimir - Pinkovskii Pavel1:308:00
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya0:308:00
 Pronkin Maxim - Demic Ying2:308:30
 Sukharnikov Nikita - Kuzmin Sergey2:308:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikiforov Oleg1:308:30
 Pronkin Maxim - Demic Ying2:308:30
 Bazilevsky Vitaly - Nikiforov Oleg1:308:30
 Demic Ying - Pinkovskii Pavel1:309:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:109:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:009:00
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:209:29
 Yanshaev Alexey - Bazilevsky Vitaly3:209:29
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:209:30
 Zhulyabin Vladimir - Sukharnikov Nikita2:309:30
 Yanshaev Alexey - Bazilevsky Vitaly3:209:30
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy1:310:59
 Smirnov Igor - Evgeniy Ilyukhin3:110:59
 Merzlikin Dmitry - Khudaiberdiev Zhasur3:010:59
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy1:311:00
 Smirnov Igor - Evgeniy Ilyukhin3:111:00
 Merzlikin Dmitry - Khudaiberdiev Zhasur3:011:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:211:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry1:311:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:011:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:211:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry1:311:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:011:30
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:012:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor3:112:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor1:312:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Viktor3:112:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor1:312:00
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor0:312:29
 Vladimir Petrov - Merzlikin Dmitry3:012:29
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:112:30
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor0:312:30
 Vladimir Petrov - Merzlikin Dmitry3:012:30
 Nikulin Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor2:313:00
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey2:313:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor1:313:00
 Nikulin Sergey - Ivanov Viktor2:313:00
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey2:313:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:313:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimir Petrov3:013:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry3:013:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimir Petrov3:013:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei2:315:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr3:115:00
 Vladimir Safonov - Yusipov Timofey0:315:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev1:315:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:315:29
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Poletaev Igor0:315:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev1:315:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:315:30
 Homutov Serguei - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:116:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:016:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery3:016:00
 Homutov Serguei - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:116:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:016:00
 Poletaev Igor - Matveev Igor1:316:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:316:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov1:316:30
 Matveev Igor - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:116:59
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:316:59
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis0:316:59
 Matveev Igor - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:117:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:317:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis0:317:00
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev1:317:30
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg0:317:30
 Homutov Serguei - Poletaev Igor3:017:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev1:317:30
 Homutov Serguei - Poletaev Igor3:017:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:119:00
 Pinkovskii Pavel - Shirokov Vladimir3:119:00
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich0:319:00
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:119:00
 Pinkovskii Pavel - Shirokov Vladimir3:119:00
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich0:319:00
 Zhulyabin Vladimir - Sukharnikov Nikita3:219:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:319:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:219:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:319:30
 Pronkin Maxim - Andreev Danila3:219:30
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir2:319:59
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:119:59
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander1:319:59
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir2:320:00
 Shirokov Vladimir - Pronkin Maxim3:120:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander1:320:00
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel3:220:30
 Sukharnikov Nikita - Novikov Ilya0:320:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:120:30
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel3:220:30
 Sukharnikov Nikita - Novikov Ilya0:320:30
 Novikov Ilya - Zhulyabin Vladimir3:121:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:121:00
 Novikov Ilya - Zhulyabin Vladimir3:121:00
 Pinkovskii Pavel - Pronkin Maxim3:021:00
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:221:29
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey3:121:29
 Pandur Ivan - Sukharnikov Nikita3:021:29
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:221:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey3:121:30
 Pandur Ivan - Sukharnikov Nikita3:021:30
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov1:322:59
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:122:59
 Bazilevsky Vitaly - Ivanov Viktor0:322:59
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov1:323:00
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:123:00
 Bazilevsky Vitaly - Ivanov Stanislavovic Viktor0:323:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:323:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:123:30
 Elistratov Igor - Demic Ying3:023:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:323:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:123:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaitsev Andrii - Metla Alexey3:000:30
 Kinash Sergey - Kolos Maksym1:301:00
 Metla Alexey - Arzanov Dmitry1:301:30
 Kinash Sergey - Metla Alexey1:301:59
 Zaitsev Andrii - Kolos Maksym1:302:30
 Kinash Sergey - Zaitsev Andrii1:303:00
 Kolos Maksym - Arzanov Dmitry0:303:29
 Artem Gubenko - Telnoy Nikolay1:307:50
 Gogenko Sergiy - Belskyi Oleksandr0:308:25
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii3:208:35
 Bortnikov Igor - Demchuk Igor1:308:40
 Pesternykov Denys - Verbyany Vasily3:008:50
 Popovichuk Evgeniy - Koshmai Mikhailo3:108:55
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey2:309:00
 Synytsia Andrii - Gergelyuk Sergei2:309:09
 Uchen Mykola - Holoborodko Yevhenii3:009:15
 Krivoy Ivan - Tovkach Mykola0:309:15
 Plishilo Volodymyr - Danilyuk Nazar1:309:25
 Artem Gubenko - Belskyi Oleksandr3:109:35
 Zinov Nikita - Matviienko Serhii0:309:45
 Treschetka Mykolay - Demchuk Igor0:309:49
 Gordiy Andrey - Verbyany Vasily1:310:00
 Panichev Eduard - Koshmai Mikhailo0:310:05
 Tsybulin Sergey - Telnoy Nikolay3:110:10
 Panchenko Bogdan - Synytsia Andrii3:110:20
 Paukov Vadim - Uchen Mykola1:310:25
 Bortnikov Igor - Krivoy Ivan3:010:25
 Pesternykov Denys - Plishilo Volodymyr2:310:35
 Popovichuk Evgeniy - Troianov Mykyta3:210:40
 Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy3:010:45
 Zinov Nikita - Gergelyuk Sergei3:010:55
 Nesterenko Artem - Holoborodko Yevhenii2:311:00
 Treschetka Mykolay - Tovkach Mykola0:311:00
 Gordiy Andrey - Danilyuk Nazar2:311:10
 Panichev Eduard - Siroklyn Oleksandr3:111:15
 Artem Gubenko - Tsybulin Sergey2:311:20
 Synytsia Andrii - Matviienko Serhii1:311:30
 Krivoy Ivan - Demchuk Igor0:311:35
 Uchen Mykola - Panchenko Serhii3:011:35
 Plishilo Volodymyr - Verbyany Vasily1:311:45
 Troianov Mykyta - Koshmai Mikhailo3:111:50
 Pismenniy Evgeniy - Belskyi Oleksandr3:011:55
 Zinov Nikita - Synytsia Andrii1:312:05
 Treschetka Mykolay - Krivoy Ivan2:312:10
 Nesterenko Artem - Uchen Mykola0:312:10
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr3:112:20
 Panichev Eduard - Troianov Mykyta3:012:25
 Gogenko Sergiy - Telnoy Nikolay1:312:30
 Panchenko Bogdan - Gergelyuk Sergei2:312:40
 Paukov Vadim - Holoborodko Yevhenii2:312:45
 Bortnikov Igor - Tovkach Mykola1:312:45
 Pesternykov Denys - Danilyuk Nazar1:312:55
 Popovichuk Evgeniy - Siroklyn Oleksandr3:213:00
 Artem Gubenko - Pismenniy Evgeniy1:313:05
 Zinov Nikita - Panchenko Bogdan3:113:15
 Nesterenko Artem - Paukov Vadim1:313:20
 Treschetka Mykolay - Bortnikov Igor1:313:20
 Gordiy Andrey - Pesternykov Denys1:313:30
 Panichev Eduard - Popovichuk Evgeniy0:313:35
 Gogenko Sergiy - Tsybulin Sergey2:313:40
 Gergelyuk Sergei - Matviienko Serhii0:313:50
 Holoborodko Yevhenii - Panchenko Serhii3:213:55
 Tovkach Mykola - Demchuk Igor3:113:55
 Danilyuk Nazar - Verbyany Vasily3:214:05
 Siroklyn Oleksandr - Koshmai Mikhailo3:214:10
 Belskyi Oleksandr - Telnoy Nikolay1:314:15
 Artem Gubenko - Gogenko Sergiy2:314:50
 Pismenniy Evgeniy - Telnoy Nikolay3:015:25
 Teterya Yuriy - Tkachenko Oleksandr3:215:35
 Savenkov Oleg - Isaev Andrey3:115:50
 Tsybulin Sergey - Belskyi Oleksandr0:316:00
 Didukh Viktor - Kim Petro3:016:10
 Rybachuk Roman - Kostjuk Oleksandr3:116:15
 Petryshyn Igor - Van Vladislav3:116:25
 Maksiuta Volodymyr - Tkachenko Oleksandr0:316:45
 Udovichenko Serhii - Sereda Viacheslav3:116:50
 Vadanuk Artem - Dygalevych Dmytro3:116:50
 Tsolik Petro - Isaev Andrey3:117:00
 Teterya Yuriy - Didukh Viktor3:217:20
 Herasymenko Andrii - Sereda Viacheslav3:017:25
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr0:317:25
 Savenkov Oleg - Petryshyn Igor3:117:35
 Maksiuta Volodymyr - Kim Petro1:317:55
 Udovichenko Serhii - Balbas Fedor3:218:00
 Rybachuk Roman - Vadanuk Artem0:318:00
 Tsolik Petro - Van Vladislav2:318:10
 Spartak Abalmaz - Volokhov Vladislav3:018:20
 Kuznetsov Ihor - Pugach Prokhor1:318:25
 Didukh Viktor - Tkachenko Oleksandr0:318:30
 Sereda Viacheslav - Balbas Fedor2:318:35
 Semeniuk Illya - Dygalevych Dmytro3:118:35
 Petryshyn Igor - Isaev Andrey3:018:45
 Zakladnyi Mykola - Zhuravlov Maksym2:318:55
 Spartak Abalmaz - Pugach Prokhor2:319:00
 Maksiuta Volodymyr - Didukh Viktor3:019:05
 Udovichenko Serhii - Herasymenko Andrii2:319:10
 Vadanuk Artem - Kostjuk Oleksandr3:219:10
 Tsolik Petro - Petryshyn Igor0:319:20
 Zhuravlov Maksym - Volokhov Vladislav3:019:30
 Kuznetsov Ihor - Zakladnyi Mykola1:319:35
 Teterya Yuriy - Kim Petro3:019:40
 Semeniuk Illya - Vadanuk Artem3:119:45
 Savenkov Oleg - Van Vladislav3:019:55
 Spartak Abalmaz - Zhuravlov Maksym3:220:05
 Zakladnyi Mykola - Pugach Prokhor3:020:10
 Maksiuta Volodymyr - Teterya Yuriy2:320:15
 Rybachuk Roman - Dygalevych Dmytro3:020:20
 Tsolik Petro - Savenkov Oleg3:020:30
 Kuznetsov Ihor - Volokhov Vladislav3:220:40
 Spartak Abalmaz - Zakladnyi Mykola0:320:45
 Kim Petro - Tkachenko Oleksandr3:220:50
 Semeniuk Illya - Rybachuk Roman1:320:55
 Van Vladislav - Isaev Andrey3:021:05
 Kuznetsov Ihor - Zhuravlov Maksym3:121:15
 Pugach Prokhor - Volokhov Vladislav2:321:20
 Dygalevych Dmytro - Kostjuk Oleksandr1:321:30
 Spartak Abalmaz - Kuznetsov Ihor3:121:50
 Zakladnyi Mykola - Volokhov Vladislav3:121:55
 Balbas Fedor - Herasymenko Andrii3:022:05
 Zhuravlov Maksym - Pugach Prokhor2:322:25
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:111:20
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L2:112:40
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L0:214:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:010:00
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S1:209:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:013:20
Teniss
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Women Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomljanovic A / Dolehide C - Fernandez L / Puig M2:000:55
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bens Pataels - Cukiermans Daniels1:210:30
Exhibition Games - Credit One Bank Invitational, Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidija Dženifera - Stefensa Sloene2:003:09
 Matteka-Sandsa Betānija - Rodžersa Šelbija0:221:00
Exhibition Games - Battle of the Brits
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norijs Kamerons - Vords Džeimss2:015:00
 Evanss Daniels - Edmunds Kails2:016:44
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vega Leonardo - Pabons Kuesta Rikardo0:215:00
 Goldhoffs Džordžs - Cerretani Jamie2:117:04
 Vega Leonardo - Jatsiks Jahors0:219:00
 Jatsiks Jahors - Pabons Kuesta Rikardo2:020:10
 Goldhoffs Džordžs - Carnevale-Miino Tommaso2:022:24
 Carnevale-Miino Tommaso - Cerretani Jamie2:023:25
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sarkisjans Aleksandrs - Bobrovs Bogdans0:200:09
 Tabilo Alehandro - Arkonada Džordi2:115:00
 Dmitrijs Popko - Draxl, Liam2:115:00
 Popko Dmitrijs - Draxl, Liam2:115:00
 Kings Evans - Dmitrijs Popko0:217:05
 El Midavijs Adams - Mejia Nikolass0:217:10
 Draxl, Liam - Kings Evans2:018:55
 Mejia Nikolass - Tabilo Alehandro0:219:10
 Schnur Braiden - Sarmiento Reimonds2:020:45
 El Midavijs Adams - Arkonada Džordi2:121:20
 Dmitrijs Popko - Tabilo Alehandro2:121:25
 Altamirano Kolins - Korvins Feliks0:222:20
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Whittle Sophia - Guillermo Lorraine M2:100:00
 Sherif Jwany - Wijesundera, Rushri0:200:20
 Ivanova Daša - Bleka Harrikaine Tira0:215:00
 Fanning Emily - Vikerija Sačija0:215:00
 Parksa Alisia - Partaud Marine2:015:00
 Fanning Emily - Vikerija Sačija0:215:00
 Parksa Alisia - Partaud Marine2:015:00
 Sleeth Layne - Aikawa Mayuka0:216:30
 Halbauere Elī - Portillo Ramireza Marija Hose0:217:10
 Bleka Harrikaine Tira - Fanning Emily2:118:29
 Parksa Alisia - Ivanova Daša2:018:55
 Halbauere Elī - Aikawa Mayuka2:019:30
 Stefanī Luisa - Sleeth Layne2:020:10
 Nefedova Anastasia - Portillo Ramireza Marija Hose1:220:30
 Gamiza Andrea - Sherif Jwany2:020:54
 Olmosa Žuliana - Wijesundera, Rushri2:122:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Todorov Dimitr - Gavrilov Peter2:010:00
 Myumyun Alper - Georgiev Ivalyo0:211:30
 Slavov Gergi - Sevov Rumen2:113:00
 Ganchev Ivko - Mladenov Adrian1:214:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony1:300:50
 Goryachiye - Gladiator6:806:49
 Besheniye Psy - Voiny Suomi5:307:50
 Gladiator - Besheniye Psy4:509:49
 Stalker - Krasnyye Krylia3:611:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant4:312:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry5:413:50
 Ledovyy Desant - Stalker8:314:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant5:015:49
 Ershistyye Tigry - Stalker5:716:50
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery4:217:50
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka5:618:49
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka5:520:50
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi2:021:49
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony6:522:50
Pludmales volejbols
Vīrieši - Austrijas pludmales volejbola čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seidl R / Waller P - Fruehbauer S / Murauer M2:011:50
 Doplers/Horsts - Fruehbauer S / Murauer M2:113:30
 Fruehbauer S / Murauer M - Kratz J / Reiter J2:116:00
Sievietes - Austrijas pludmales volejbola čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bauer A / Haselsteiner S - Klinger D / Ulveseth O0:210:59
 Strauss N / Strauss T - Klinger D / Ulveseth O2:012:40
 Bauer A / Haselsteiner S - Hollaus M / Mitter J0:212:40
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grune A L / Schneider I - Gernert M / Schulz S2:113:00
 Stautz A / Welsch L - Barber N / Overlander L2:013:59
 Kortzinger L / Schneider S - Behrens K / Tillmann C2:015:00
 Borger K / Muller S - Klinke L / Ottens L2:016:00
 Gernert M / Schulz S - Stautz A / Welsch L2:017:00
 Barber N / Overlander L - Kortzinger L / Schneider S0:218:00
 Klinke L / Ottens L - Grune A L / Schneider I0:219:00
 Behrens K / Tillmann C - Borger K / Muller S2:020:00