jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Pirmdiena, 29. Jūn. 2020. gada
Futbols
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Suhaya Balka - MFC Stal Kriviy Rih8:010:00
 FC Patriot Kriviy Rih - FC Kolos Novopillya0:110:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense - Volta Redonda0:301:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Gjilani - KF Llapi2:218:00
 KF Ballkani - Vushtrria3:118:00
 FC Prishtina - KF Feronikeli3:119:59
Baltkrievija - AFL čempionāts, augstākā Līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alfa - Minsk1:721:14
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Minsk (Rez.) - Shakhtyor Soligorsk (Res.)3:013:00
 FC Minsk (Rez.) - Shakhtyor Soligorsk3:013:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saturn Moscow Region - Khimki FK0:316:59
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 CLB Bong Da Hue - XO SO Kien Thiet Can Tho2:113:00
 Dong Tam Long AN - BA Ria Vung Tau FC0:113:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hai Phong - Hoang Anh Gia Lai0:013:00
 QNK Quang Nam - CLB Viettel0:313:00
 Hai Phong - Hoang Anh Gia Lai0:013:00
 QNK Quang Nam - Viettel FC0:313:00
 TP Ho Chi Minh FC - Da Nang2:215:14
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zorka-Bdu - WFC Botsor Brest7:016:59
Sievietes - Klubu Draudzības spēles (Mačs var ilgt mazāk kā 90 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolbotn - Ovrevoll Hosle3:119:00
Sievietes - Dienvidkoreja - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Hyundai Steel - Changnyeong Wfc2:013:00
 Hwacheon Kspo FC - Suwon0:213:00
 Gyeongju FC - Seoul City4:113:00
 Busan Sangmu - Gumi Sportstoto0:213:00
 Busan Sangmu - Chungbuk0:213:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Vidzgiris Alytus - FK Minija2:618:00
 FK Babrungas Plunge - Tauras2:119:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pardubice - Vysocina Jihlava2:119:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan0:317:30
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Ashkelon2:020:30
 Hapoel Rishon Lezion - Beitar Tel Aviv Ramla0:220:30
 Hapoel Ramat Hasharon - SC Kfar Qasem2:420:30
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Akko0:220:30
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Bnei Sakhnin0:020:30
 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula1:420:30
 Ironi Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv Ramla0:220:30
 Hapoel Ramat Hasharon - SC Kfar Qasem2:420:30
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Bnei Sakhnin0:020:30
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Gol Gohar2:019:15
 Foolad Kuzestan FC - Machine Sazi Tabriz2:119:30
 Esteghlal FC - Saipa Karadj FC1:119:30
 Esteghlal FC - Saipa1:119:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astra Ploiesti - Steaua Bucharest3:219:59
 Astra Giurgiu - Steaua Bucharest3:220:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cracovia Krakow - Pogon Szczecin2:119:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Dunav Ruse - Botev Vratsa1:318:44
 FK Arda Kurdzhali - Botev Plovdiv1:021:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volos Nps - Lamia0:019:30
 Atromitos - Larissa3:019:59
Islande
 NotikumsRezultātsLaiks
 KFG Gardabaer - Aegir3:422:59
Islande - 3. Deild
 NotikumsRezultātsLaiks
 KFG - Aegir3:423:00
Islande - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fylkir - Grotta2:022:15
 Breidablik - Fjolnir3:122:15
 Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur4:122:15
 Fylkir - Grotta2:022:15
 Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur4:122:15
Zviedrija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Notvikens IK - Skelleftea3:020:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hacken BK - Helsingborgs1:019:59
 Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF3:119:59
 BK Hacken - Helsingborgs1:020:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Genclerbirligi - Kasimpasa0:221:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alcorcon - Rayo Vallecano3:222:00
 Zaragoza - Huesca0:122:44
 Zaragoza - SD Huesca0:122:45
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Getafe - Real Sociedad2:122:59
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Spartaks Jūrmala - FK Ventspils1:318:00
 BFC Daugavpils - FK Metta4:218:00
 Valmiera - Tukums-20002:019:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Lyngby BK3:119:59
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salernitana - Cremonese3:319:44
 Cosenza - Trapani2:222:00
 Ascoli - Crotone1:122:00
 Spezia - Pisa1:222:00
 Livorno - Venezia0:222:00
 Chievo - Frosinone2:022:00
 Benevento - Juve Stabia1:022:00
 Pordenone - Virtus Entella2:022:00
 Cittadella - Perugia2:022:00
 Delfino Pescara 1936 - Empoli1:122:00
 Livorno - Venezia0:222:00
 Chievo - Frosinone2:022:00
 Cosenza - Trapani2:222:00
 Ascoli - Crotone1:122:00
 Delfino Pescara 1936 - Empoli1:122:00
 Benevento - Juve Stabia1:022:00
 Cittadella - Perugia2:022:00
 Pordenone - Entella2:022:00
 Spezia - Pisa1:222:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aves - Moreirense0:119:00
 Maritimo - Benfica2:019:59
 Pacos de Ferreira - Porto0:123:15
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northampton - Exeter City4:021:29
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace - Burnley FC0:122:00
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod93:8718:14
 Maccabi Haifa - Ironi Nes94:7918:20
 AS Galil Elyon - Ironi Nahariya87:8218:29
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv81:8418:29
 Hapoel Galil Gilboa - Ironi Nahariya87:8218:30
 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv81:8418:30
 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Jerusalem86:8021:14
Sīrija - Līga D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Yarmouk - AL Ittihad39:9916:59
 Al Hurriyahsa - Al Jallaa61:7519:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guangzhou Longlions - Zhejiang Golden Bulls107:11110:30
 Shandong Golden Stars - Sichuan Blue Whales95:7710:59
 Liaoning Flying Leopards - Qingdao Eagles109:8114:34
 Tianjin Gold Lions - Guandong Southern Tigers98:12615:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Dragon - Flames86:8013:00
 Bull - Buck72:10714:30
 Gemini Star - Zhong Xin Brothers72:6716:00
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMA Antequera - Elche CF4:318:30
E-Sports
Rainbow Six - European League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos Esports Club - Virtus.pro0:119:00
 Team Secret - BDS Esport0:121:00
 Natus Vincere - Rogue0:122:00
 Tempra Esports - Team Vitality0:123:00
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Antonio Spurs (JOKER) - Houston Rockets (BAD_TRIP)61:7319:30
 New Orleans Pelicans (FOSTERS23) - Memphis Grizzlies (ASH)45:5519:30
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - New Orleans Pelicans (FOSTERS23)66:8220:06
 San Antonio Spurs (JOKER) - Memphis Grizzlies (ASH)60:6220:06
 New Orleans Pelicans (FOSTERS23) - San Antonio Spurs (JOKER)56:5120:42
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - Memphis Grizzlies (ASH)72:9120:42
 Houston Rockets (BAD_TRIP) - San Antonio Spurs (JOKER)81:8521:18
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (FOSTERS23)55:5021:18
 New Orleans Pelicans (FOSTERS23) - Houston Rockets (BAD_TRIP)74:6821:54
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (JOKER)78:5021:54
 San Antonio Spurs (JOKER) - New Orleans Pelicans (FOSTERS23)57:5322:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - Houston Rockets (BAD_TRIP)87:6822:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (ANTONIO)51:6303:00
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (ANTONIO)42:5703:36
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Detroit Pistons (MILLER)54:5904:12
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)82:7004:48
 Charlotte Hornets (ANTONIO) - Detroit Pistons (MILLER)78:5805:24
 Detroit Pistons (MILLER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)81:6306:00
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Chicago Bulls (FOSTERS23)58:5816:06
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP)70:6317:54
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ASH) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)60:5800:12
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Toronto Raptors (MILLER)38:5100:12
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)69:5700:48
 Brooklyn Nets (ASH) - Toronto Raptors (MILLER)72:4800:48
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Toronto Raptors (MILLER)70:3701:24
 Boston Celtics (IAMDEVILWALK) - Brooklyn Nets (ASH)61:7001:24
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Brooklyn Nets (ASH)77:5202:00
 Toronto Raptors (MILLER) - Boston Celtics (IAMDEVILWALK)51:4102:00
 New York Knicks (MILLER) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)25:7423:00
 Boston Celtics (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)60:5323:00
 Boston Celtics (TRANQUIL) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)59:9023:36
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - New York Knicks (MILLER)57:3823:36
Starcraft - CasterMuse StarLeague, Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zero - Soma2:313:00
LoL - UK League Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 MNM Gaming Academy - London Esports0:121:00
 Barrage Academy - Bulldog Esports1:022:00
 Munster Rugby Academy - Nvision Esports1:023:00
LoL - Belgian League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsca Esports - Team 7am0:120:00
 Sector One - Aethra Esports0:121:00
 Rsca Esports - KV Mechelen0:122:00
 Sector One - Brussels Guardians1:023:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karma Clan Esports - Samclan Esports Club0:122:00
 GTZ Bulls - Geekcase Esports0:123:00
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edward Gaming Youth Team - TOP Esports Challenger0:208:00
 87 - Bilibili Gaming Junior2:110:00
 Lingan E-Sport - Jingnetgame1:210:00
 JOY Dream - LGD Young Team2:112:00
 Rogue Warriors Shark - LNG Academy2:112:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ucam Esports Club - Vodafone Giants0:119:00
 Origen Bcn - G2 Arctic0:120:00
 Team Queso - MAD Lions Madrid0:121:00
 S2V Esports - Emonkeyz1:022:00
 Movistar Riders - Cream Real Betis0:123:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rainbow7 - Pixel Esports Club1:000:00
 Xten Esports - Infinity Esports CR0:101:00
 Isurus Gaming - Azules Esports1:002:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinodragon Gaming - Edward Gaming2:012:00
 Funplus Phoenix - Victory Five2:114:19
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Immortals - CLoud 90:100:00
 Golden Guardians - FlyQuest1:001:00
 Team Dignitas - Evil Geniuses0:101:59
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jin Air Green Wings - Elements Mystic2:110:59
 OZ Gaming - Griffin0:213:59
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia Fusion - San Francisco Shock0:301:25
CS:GO - Nine to Five
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Nexus Gaming1:210:00
 AGF Esport - Big Omen Academy2:110:00
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.g Esports - Cloud92:101:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - North2:116:00
 Team Vitality - Heroic2:119:00
 Ninjas IN Pyjamas - Fnatic0:219:00
 Team Vitality - Heroic2:119:00
 Ninjas IN Pyjamas - Fnatic0:219:00
 GODSENT - BIG0:222:00
CS:GO - QIWI Teamplay Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espada - Ambush E-Sport1:219:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Hard4u2:011:55
 Hard Legion Esports - Nemiga2:114:55
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levitate - Yeah! Gaming0:203:00
 eSuba - Adaptation0:119:00
 Aalborg Rebels - Team Originem1:020:00
 Team Down2earth - FOR The Win Esports0:121:00
 Nosurrendergg - Granit Gaming1:021:00
 Bluejays International - Berzerk1:021:00
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Endpoint2:112:00
 Forze - Espada2:015:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pact - Sprout0:219:00
 Nemiga - HellRaisers2:019:00
 ALTERNATE aTTaX - Endpoint0:219:20
Dota 2 - LPL Pro Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toonz Reborn - Internal Discord2:011:30
 Crossfire - Team Oracle1:113:30
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geek Fam - Flower Gaming0:209:00
Dota 2 - Arena of Blood
 NotikumsRezultātsLaiks
 KHAN - Cyberium1:213:55
 Team Unique - Team Heroic2:017:20
 Nemiga Gaming - Extremum1:219:55
Dota 2 - BTS Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evil Geniuses - CR4ZY2:000:15
 4 Zoomers - Evil Geniuses2:021:00
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes0:313:30
 Foxes - Panthers1:315:00
 Panthers - Foxes1:322:15
 Foxes - Panthers2:323:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural City - Ural Mountains1:310:00
 Energy - Eurasia3:112:30
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Zizkov I B - VSSK MFF Praha E3:219:00
 TJ Sokol Jinonice B - Reporyje3:019:00
 Radotinsky Sportovni Klub A - TJ Astra Zahradni Mesto A1:319:00
 TJ Astra Zahradni Mesto B - SK Cechie Uhrineves3:119:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Raiders - Military3:206:00
 Ural Elevation - Academy3:208:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eagles-Pro - Uragan Pro2:310:35
 Payp - Plamya Pro3:112:14
 Enerdzhi - Berkut1:314:15
 Molot - Legion0:316:15
Vīrieši - Vjetnama - Nacionālā Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trung Tam Tdtt Quan Doi - Cong An Hai Duong0:312:00
 Quan Khu 3 - Cong An Phu Tho3:015:00
 Da Nang - Canh Sat CO Dong3:216:30
 Da Nang - Btl Canh Sat Co Dong3:216:30
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena3:108:20
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:009:40
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:010:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:012:20
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane3:212:40
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:213:20
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane2:313:40
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:314:00
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam2:314:40
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam1:315:40
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina1:316:00
 Bakhchajyan Elen - Khachatryan Hasmik2:316:40
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:317:00
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:317:20
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:217:40
 Khachatryan Hasmik - Vardanyan, Rubina3:018:00
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:018:20
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:319:00
 Khachatryan Hasmik - Galstyan, Marine3:019:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:220:40
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Severina Yevgeniya - Lapa Anna1:307:59
 Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina1:309:00
 Gubskaya Ekaterina - Lapa Anna1:309:29
 Severina Yevgeniya - Gubskaya Ekaterina0:310:00
 Lapa Anna - Severina Yevgeniya2:310:59
 Stefanyuk Alina - Gubskaya Ekaterina2:311:30
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efimova Anastasia - Farladanska Ganna3:115:30
 Mydvetskaya Anastasia - Gud Veronik3:116:00
 Stepanovskaya Valeriya - Farladanska Ganna2:316:30
 Efimova Anastasia - Mydvetskaya Anastasia0:317:00
 Stepanovskaya Valeriya - Gud Veronik3:017:30
 Mydvetskaya Anastasia - Farladanska Ganna1:318:00
 Efimova Anastasia - Gud Veronik2:318:29
 Stepanovskaya Valeriya - Mydvetskaya Anastasia3:119:00
 Gud Veronik - Farladanska Ganna3:219:30
 Stepanovskaya Valeriya - Efimova Anastasia3:220:00
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:208:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:012:20
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen3:112:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:013:40
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit3:014:20
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:014:40
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit1:316:20
 Antonyan Edvard - Nikoghosyan Narek3:117:40
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:019:00
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:219:20
 Hovanhannistan Melkon - Nikoghosyan Narek3:121:20
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazebny Ruslan - Kalenik Sergey2:300:05
 Solovey Vitaliy - Turchenko Dmitriy0:300:20
 Khorolsky Vitaly - Yunusov Elshad0:300:40
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy2:300:55
 Yunusov Elshad - Lazebny Ruslan0:301:15
 Derevinskiy Dmitriy - Solovey Vitaliy3:201:30
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey3:201:50
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:002:04
 Khorolsky Vitaly - Lazebny Ruslan1:302:25
 Stepanov Denis - Solovey Vitaliy0:302:39
 Derevinskiy Dmitriy - Turchenko Dmitriy2:303:14
 Kalenik Sergey - Lazebny Ruslan1:303:34
 Turchenko Dmitriy - Solovey Vitaliy3:103:49
 Yunusov Elshad - Khorolsky Vitaly3:204:09
 Derevinskiy Dmitriy - Stepanov Denis1:304:24
 Trofimov Nikita - Aseev Dmitriy3:007:59
 Trofimov Nikita - Ivashkin Aleksander0:309:00
 Mosyuk Mikhail - Aseev Dmitriy3:209:29
 Trofimov Nikita - Mosyuk Mikhail1:310:00
 Rodin Aleksey - Krokhmal Vitaliy3:110:15
 Saenko Oleg - Rodin Aleksey3:110:44
 Panin Vyacheslav - Bratukhin Yuriy0:310:59
 Ivashkin Aleksander - Mosyuk Mikhail1:311:30
 Bratukhin Yuriy - Panin Vyacheslav3:013:59
 Kushko Dmitriy - Boychuk Vladimir3:014:45
 Plakhteev Nikolay - Rafikov Rafael3:015:14
 Gedz Valentin - Plakhteev Nikolay0:315:44
 Burdakov Andrey - Kushko Dmitriy2:016:15
 Pavlyuk Roman - Burdakov Andrey3:116:44
 Rafikov Rafael - Gedz Valentin0:317:15
 Boychuk Vladimir - Rafikov Rafael1:317:45
 Korobeynik Sergey - Turchenko Dmitriy3:118:00
 Glivenko Ilya - Naplokov Oleksii0:318:00
 Kebalo Denis - Sukovatiy Igor3:018:29
 Plakhteev Nikolay - Kushko Dmitriy3:018:44
 Burdakov Andrey - Gedz Valentin2:319:44
 Pavlyuk Roman - Plakhteev Nikolay2:320:15
 Rafikov Rafael - Pavlyuk Roman1:320:45
 Rybakov Yuriy - Ptitsyn Dmitriy1:321:44
 Sarma Sergey - Diachenko Ivan0:322:00
 Zharko Igor - Lukander Daniil3:222:20
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir0:322:35
 Rybakov Yuriy - Lukander Daniil3:022:55
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir0:323:10
 Gusev Vitaliy - Diachenko Ivan2:323:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horejsi Miroslavs - Reitspies David1:309:00
 Olejnik Martin - Onderka Frantisek3:009:25
 Gavlas Antonin - Bajger Ondrej3:009:50
 Olivares Felipe - Vrablik Jiri3:210:15
 Horejsi Miroslavs - Olejnik Martin3:010:40
 Gavlas Antonin - Onderka Frantisek3:011:05
 Vrablik Jiri - Reitspies David3:011:30
 Olivares Felipe - Bajger Ondrej0:311:55
 Horejsi Miroslavs - Gavlas Antonin0:312:20
 Olejnik Martin - Reitspies David2:312:45
 Olivares Felipe - Onderka Frantisek3:113:10
 Vrablik Jiri - Bajger Ondrej3:213:35
 Olejnik Martin - Gavlas Antonin1:314:00
 Horejsi Miroslavs - Olivares Felipe3:014:25
 Bajger Ondrej - Reitspies David0:314:50
 Vrablik Jiri - Onderka Frantisek3:115:15
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rumezhak Kyrylo - Kolbasenko Alexander3:100:20
 Vadim Ishchuk - Droshchynskyi Andrii3:000:49
 Zayets Alexey - Yurkov Artem1:308:00
 Reva Vadim - Leonov, Viktor2:308:04
 Havryliuk Bohdan - Bereza Viktor0:308:10
 Avgustov Aleksey - Varchenko Vladimir3:008:15
 Budnikov Alexandr - Zholubak Volodymyr2:308:30
 Ushakov Serhii - Sydorenko Vitalii3:108:35
 Vakhrushev Victor - Ivchuk Oleksandr0:308:39
 Pomin, Roman - Zapletniuk Anatolii3:108:45
 Ponomarenko Oleg - Gatsenko Igor3:008:50
 Merzlikin Valery - Sokolov Sergey3:008:54
 Lavrinenko Pavel - Droshchynskyi Andrii2:309:00
 Popov, Serhii - Sydorenko Andrii2:309:05
 Kurtenko Andrey - Obischenko Andrey1:309:10
 Volkovskyi Viktor - Akimov Yehor3:009:14
 Ilin Oleg - Kunchurov Dmitriy3:009:20
 Yevhen Kyi - Ivchenko Denis3:209:25
 Zayets Alexey - Zholubak Volodymyr3:009:30
 Reva Vadim - Sydorenko Vitalii3:109:34
 Havryliuk Bohdan - Ivchuk Oleksandr1:309:40
 Avgustov Aleksey - Zapletniuk Anatolii1:309:44
 Shukin Dmitriy - Hnoievoi Roman3:009:55
 Droshchynskyi Andrii - Yurkov Artem0:310:00
 Sydorenko Andrii - Leonov, Viktor2:310:04
 Obischenko Andrey - Bereza Viktor1:310:09
 Akimov Yehor - Varchenko Vladimir3:110:15
 Ponomarenko Oleg - Kunchurov Dmitriy3:210:20
 Merzlikin Valery - Ivchenko Denis3:210:24
 Budnikov Alexandr - Lavrinenko Pavel2:310:30
 Ushakov Serhii - Popov, Serhii3:210:35
 Vakhrushev Victor - Kurtenko Andrey3:010:39
 Pomin, Roman - Volkovskyi Viktor3:110:44
 Voronetskyi Artem - Gatsenko Igor3:210:50
 Hnoievoi Roman - Sokolov Sergey3:110:55
 Zayets Alexey - Droshchynskyi Andrii3:211:00
 Reva Vadim - Sydorenko Andrii2:311:04
 Havryliuk Bohdan - Obischenko Andrey3:011:10
 Avgustov Aleksey - Akimov Yehor0:311:15
 Ilin Oleg - Mukhin Vitalii2:311:20
 Yevhen Kyi - Shukin Dmitriy3:111:25
 Lavrinenko Pavel - Zholubak Volodymyr2:311:30
 Popov, Serhii - Sydorenko Vitalii0:311:34
 Kurtenko Andrey - Ivchuk Oleksandr3:111:39
 Volkovskyi Viktor - Zapletniuk Anatolii3:011:45
 Ponomarenko Oleg - Voronetskyi Artem3:211:50
 Merzlikin Valery - Hnoievoi Roman1:311:54
 Budnikov Alexandr - Yurkov Artem0:312:00
 Ushakov Serhii - Leonov, Viktor3:012:05
 Vakhrushev Victor - Bereza Viktor0:312:09
 Pomin, Roman - Varchenko Vladimir3:112:14
 Mukhin Vitalii - Kunchurov Dmitriy3:012:20
 Shukin Dmitriy - Ivchenko Denis1:312:25
 Zayets Alexey - Lavrinenko Pavel3:112:30
 Reva Vadim - Popov, Serhii3:112:34
 Havryliuk Bohdan - Kurtenko Andrey3:212:40
 Avgustov Aleksey - Volkovskyi Viktor3:012:44
 Ilin Oleg - Gatsenko Igor2:312:49
 Yevhen Kyi - Sokolov Sergey3:012:55
 Budnikov Alexandr - Droshchynskyi Andrii3:013:00
 Ushakov Serhii - Sydorenko Andrii1:113:04
 Vakhrushev Victor - Obischenko Andrey3:013:09
 Pomin, Roman - Akimov Yehor3:013:15
 Ponomarenko Oleg - Mukhin Vitalii0:313:20
 Merzlikin Valery - Shukin Dmitriy2:313:24
 Zholubak Volodymyr - Yurkov Artem1:313:30
 Sydorenko Vitalii - Leonov, Viktor1:313:35
 Ivchuk Oleksandr - Bereza Viktor3:013:39
 Zapletniuk Anatolii - Varchenko Vladimir3:013:44
 Ilin Oleg - Voronetskyi Artem3:013:50
 Yevhen Kyi - Hnoievoi Roman3:213:55
 Zayets Alexey - Budnikov Alexandr2:314:00
 Reva Vadim - Ushakov Serhii0:314:04
 Havryliuk Bohdan - Vakhrushev Victor3:014:10
 Avgustov Aleksey - Pomin, Roman3:014:15
 Kunchurov Dmitriy - Gatsenko Igor3:114:19
 Ivchenko Denis - Sokolov Sergey2:314:25
 Lavrinenko Pavel - Yurkov Artem0:314:30
 Popov, Serhii - Leonov, Viktor1:314:34
 Kurtenko Andrey - Bereza Viktor2:314:39
 Volkovskyi Viktor - Varchenko Vladimir3:014:45
 Ponomarenko Oleg - Ilin Oleg3:014:50
 Merzlikin Valery - Yevhen Kyi2:314:54
 Droshchynskyi Andrii - Zholubak Volodymyr0:315:00
 Sydorenko Andrii - Sydorenko Vitalii3:015:05
 Obischenko Andrey - Ivchuk Oleksandr1:315:09
 Akimov Yehor - Zapletniuk Anatolii3:215:14
 Mukhin Vitalii - Gatsenko Igor3:015:20
 Shukin Dmitriy - Sokolov Sergey0:315:25
 Evgeniy Ivanov - Melashenko Oleksandr3:015:34
 Stroilov Andrii - Poturidis George2:315:40
 Yatsenko Sergey - Klymenko Kostiantyn1:315:44
 Voronetskyi Artem - Kunchurov Dmitriy0:315:49
 Hnoievoi Roman - Ivchenko Denis3:215:55
 Starodubskyi Ihor - Kim Dmitriy1:316:04
 Gusak Yuri - Bryzhevatyi Oleksandr2:316:09
 Melnykov Volodymyr - Troian Andrii3:116:15
 Panasenko Volodymyr - Makarenko Roman3:216:24
 Hrytsai Andrii - Holomoz Aleksey1:316:35
 Hryshyn Oleksandr - Obukhov Vitalii2:316:39
 Yurenev Oleh - Khairov Dmytro2:316:44
 Likhitsky Alexander - Turchenko Tymur2:316:55
 Evgeniy Ivanov - Kim Dmitriy0:317:04
 Stroilov Andrii - Bryzhevatyi Oleksandr0:317:10
 Yatsenko Sergey - Troian Andrii3:117:15
 Naida Alexander - Kaminskiy Sergey0:317:25
 Holomoz Aleksey - Melashenko Oleksandr3:117:34
 Obukhov Vitalii - Poturidis George3:017:39
 Khairov Dmytro - Klymenko Kostiantyn3:217:45
 Nadoporozhsky Alexey - Chepurnyi Artem2:317:50
 Panasenko Volodymyr - Turchenko Tymur3:217:54
 Starodubskyi Ihor - Hrytsai Andrii2:318:05
 Gusak Yuri - Hryshyn Oleksandr3:018:09
 Melnykov Volodymyr - Yurenev Oleh1:318:14
 Chernayvskiy Serhii - Kozachenko Anatoly3:118:20
 Kaminskiy Sergey - Makarenko Roman1:318:25
 Evgeniy Ivanov - Holomoz Aleksey0:318:34
 Stroilov Andrii - Obukhov Vitalii3:218:40
 Yatsenko Sergey - Khairov Dmytro3:218:44
 Sedin Volodymyr - Vlasenko Valeriy2:318:49
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander3:118:55
 Hrytsai Andrii - Kim Dmitriy3:119:04
 Hryshyn Oleksandr - Bryzhevatyi Oleksandr2:319:09
 Yurenev Oleh - Troian Andrii3:019:15
 Nadoporozhsky Alexey - Kozachenko Anatoly3:119:20
 Panasenko Volodymyr - Kaminskiy Sergey3:219:24
 Starodubskyi Ihor - Melashenko Oleksandr0:319:35
 Gusak Yuri - Poturidis George3:119:39
 Melnykov Volodymyr - Klymenko Kostiantyn3:119:44
 Vlasenko Valeriy - Chepurnyi Artem3:119:50
 Evgeniy Ivanov - Hrytsai Andrii2:320:04
 Stroilov Andrii - Hryshyn Oleksandr2:320:10
 Yatsenko Sergey - Yurenev Oleh1:320:15
 Chernayvskiy Serhii - Sedin Volodymyr0:320:19
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman3:220:25
 Starodubskyi Ihor - Holomoz Aleksey3:120:34
 Gusak Yuri - Obukhov Vitalii3:120:39
 Melnykov Volodymyr - Khairov Dmytro1:320:45
 Nadoporozhsky Alexey - Vlasenko Valeriy0:320:50
 Panasenko Volodymyr - Naida Alexander1:320:54
 Kim Dmitriy - Melashenko Oleksandr3:021:05
 Bryzhevatyi Oleksandr - Poturidis George3:021:09
 Troian Andrii - Klymenko Kostiantyn3:121:14
 Sedin Volodymyr - Kozachenko Anatoly3:221:20
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey3:221:25
 Evgeniy Ivanov - Starodubskyi Ihor0:321:34
 Stroilov Andrii - Gusak Yuri2:321:40
 Yatsenko Sergey - Melnykov Volodymyr3:221:44
 Chernayvskiy Serhii - Chepurnyi Artem1:321:49
 Turchenko Tymur - Makarenko Roman1:321:55
 Hrytsai Andrii - Melashenko Oleksandr3:222:04
 Hryshyn Oleksandr - Poturidis George3:022:09
 Yurenev Oleh - Klymenko Kostiantyn1:322:15
 Nadoporozhsky Alexey - Sedin Volodymyr3:022:20
 Panasenko Volodymyr - Likhitsky Alexander1:322:24
 Holomoz Aleksey - Kim Dmitriy3:222:35
 Obukhov Vitalii - Bryzhevatyi Oleksandr2:322:39
 Khairov Dmytro - Troian Andrii3:122:44
 Chernayvskiy Serhii - Vlasenko Valeriy3:222:50
 Naida Alexander - Makarenko Roman0:322:55
 Kozachenko Anatoly - Chepurnyi Artem0:323:19
 Kaminskiy Sergey - Turchenko Tymur0:323:25
 Nadoporozhsky Alexey - Chernayvskiy Serhii1:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor2:300:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin3:000:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Kolesnikov Dmitriy0:300:00
 Demic Ying - Merzlikin Dmitry1:300:29
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:100:29
 Demic Ying - Merzlikin Dmitry1:300:30
 Petrochenko Dmitry - Pravednov Andrey3:000:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:100:30
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:301:00
 Pravednov Andrey - Evgeniy Ilyukhin1:301:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:301:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:301:00
 Pravednov Andrey - Evgeniy Ilyukhin1:301:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry1:301:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:101:30
 Vladimir Petrov - Demic Ying0:301:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:101:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:207:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev2:307:00
 Arutiunyan Artem - Poletaev Igor3:107:00
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:207:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev2:307:00
 Arutiunyan Artem - Poletaev Igor3:107:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo3:207:30
 Yusipov Timofey - Minchenkov Igor3:107:30
 Homutov Serguei - Matveev Igor3:007:30
 Aleksandr Skrebnev - Serebrennikov Alexandr0:308:00
 Shagarov Oleg - Yusipov Timofey3:108:00
 Poletaev Igor - Homutov Serguei3:208:00
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery2:308:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:308:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:008:30
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery2:308:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:008:30
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:109:00
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei3:209:00
 Ivanov Valery - Yusipov Timofey3:009:00
 Poletaev Igor - Matveev Igor1:309:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:009:30
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor0:309:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:211:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:011:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey0:311:00
 Gribkov Alexander - Skotnikov Sergey Yurevich3:211:30
 Sukharnikov Nikita - Kuzmin Sergey1:311:30
 Elistratov Igor - Demic Ying3:211:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:112:00
 Pandur Ivan - Sukharnikov Nikita3:112:00
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor0:312:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg1:312:29
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya0:312:29
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg1:312:30
 Demic Ying - Merzlikin Dmitry3:212:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya0:312:30
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor3:213:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:113:00
 Novikov Ilya - Sukharnikov Nikita3:013:00
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:113:00
 Novikov Ilya - Sukharnikov Nikita3:013:00
 Vladimir Petrov - Demic Ying2:313:30
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey1:313:30
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich3:013:30
 Evgeniy Ilyukhin - Sayanov Denis3:215:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor3:115:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Viktor3:115:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov0:315:00
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor3:215:29
 Andreev Danila - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:015:29
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor3:215:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey1:315:30
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry0:316:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:216:00
 Alexander Frolov - Andreev Danila0:316:00
 Sayanov Denis - Petrochenko Dmitry0:316:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:216:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Shirokov Vladimir0:316:30
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy3:116:30
 Smirnov Igor - Evgeniy Ilyukhin3:116:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:216:59
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:116:59
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:217:00
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:317:00
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:117:00
 Alexander Frolov - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:117:30
 Sayanov Denis - Smirnov Igor3:217:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikulin Sergey3:117:30
 Alexander Frolov - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:017:30
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:219:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:119:00
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:219:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov3:119:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:219:30
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo3:119:30
 Poletaev Igor - Matveev Igor3:019:30
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg0:319:59
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev1:319:59
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg0:320:00
 Lavrinenko Dmitry - Aleksandr Skrebnev1:320:00
 Arutiunyan Artem - Poletaev Igor0:320:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr1:320:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:120:30
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:120:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:120:30
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:120:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev2:321:00
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg2:321:00
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev2:321:00
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg2:321:00
 Homutov Serguei - Poletaev Igor3:121:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo0:321:29
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor1:321:29
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor3:121:30
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo0:321:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor1:321:30
 Merzlikin Dmitry - Demic Ying3:122:59
 Sukharnikov Nikita - Zhulyabin Vladimir3:222:59
 Gribkov Alexander - Bazilevsky Vitaly3:023:00
 Merzlikin Dmitry - Demic Ying3:123:00
 Sukharnikov Nikita - Zhulyabin Vladimir3:223:00
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich3:223:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:023:30
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey0:323:30
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:023:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vakulin Artem - Skachenko Serhii1:307:50
 Yarovoi Oleksandr - Reva Anatoliy3:007:55
 Yakovenko Anatoliy - Alekseenko Dmytro3:208:25
 Artem Borysov - Vasylchuk Pavlo0:308:30
 Herasymenko Andrii - Sereda Viacheslav3:008:34
 Synytsia Andrii - Alexander Govorunets2:308:39
 Synytsia Andrii - Govorunets Alexander2:308:40
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar0:308:45
 Kolos Yury - Zenyuk Andrey1:308:50
 Sklifos Serhii - Gamyanin Alexey0:308:55
 Ponomarenko Sergey - Kovalov Oleksandr3:209:00
 Buryak Borys - Brezitskiy Alexandr2:309:05
 Balbas Fedor - Sidorenko Vadim0:309:09
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii3:109:14
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:209:20
 Piskorskyu Igor - Pidleteichuk Petro2:309:25
 Gorkavenko Yevgen - Kibanov Vadym0:309:30
 Vakulin Artem - Alekseenko Dmytro3:009:35
 Yarovoi Oleksandr - Vasylchuk Pavlo3:109:40
 Herasymenko Andrii - Sidorenko Vadim3:109:45
 Gergelyuk Sergei - Alexander Govorunets1:309:49
 Gergelyuk Sergei - Govorunets Alexander1:309:50
 Nechyporuk Vadym - Gritsienko Nazar3:109:55
 Presnyakov Mikhail - Zenyuk Andrey3:010:00
 Kalinichenko Volodymyr - Velchev Andriy2:310:04
 Kovalov Oleksandr - Skachenko Serhii3:210:10
 Brezitskiy Alexandr - Reva Anatoliy2:310:15
 Balbas Fedor - Sereda Viacheslav3:210:20
 Synytsia Andrii - Panchenko Bogdan0:310:24
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy3:110:30
 Kolos Yury - Piskorskyu Igor0:310:35
 Sklifos Serhii - Kibanov Vadym1:310:39
 Yakovenko Anatoliy - Ponomarenko Sergey1:310:45
 Artem Borysov - Buryak Borys3:210:50
 Herasymenko Andrii - Balbas Fedor3:110:55
 Gergelyuk Sergei - Matviienko Serhii1:311:00
 Vahta Dmitriy - Gritsienko Nazar3:111:05
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro2:311:10
 Veliev Anton - Gamyanin Alexey11:15
 Velchev Andriy - Gamyanin Alexey3:011:15
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr1:311:19
 Yarovoi Oleksandr - Brezitskiy Alexandr1:311:25
 Sidorenko Vadim - Sereda Viacheslav3:211:30
 Panchenko Bogdan - Govorunets Alexander3:211:35
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym3:011:39
 Piskorskyu Igor - Zenyuk Andrey2:311:45
 Gorkavenko Yevgen - Kalinichenko Volodymyr3:011:50
 Ponomarenko Sergey - Alekseenko Dmytro3:011:54
 Buryak Borys - Vasylchuk Pavlo0:312:00
 Balbas Fedor - Herasymenko Andrii1:312:05
 Balbas Fedor - Geratschenko Andriy1:312:05
 Gergelyuk Sergei - Panchenko Bogdan0:312:09
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym1:312:14
 Presnyakov Mikhail - Piskorskyu Igor3:212:20
 Sklifos Serhii - Velchev Andriy2:312:25
 Yakovenko Anatoliy - Skachenko Serhii2:312:30
 Artem Borysov - Reva Anatoliy0:312:34
 Sidorenko Vadim - Sereda Viacheslav3:212:40
 Synytsia Andrii - Matviienko Serhii3:112:44
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy3:212:49
 Kolos Yury - Pidleteichuk Petro3:212:55
 Kalinichenko Volodymyr - Kibanov Vadym3:113:00
 Vakulin Artem - Ponomarenko Sergey3:213:04
 Yarovoi Oleksandr - Buryak Borys1:313:09
 Balbas Fedor - Sereda Viacheslav3:013:15
 Gergelyuk Sergei - Synytsia Andrii0:313:20
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:113:24
 Presnyakov Mikhail - Kolos Yury3:113:30
 Gorkavenko Yevgen - Gamyanin Alexey2:313:35
 Yakovenko Anatoliy - Kovalov Oleksandr1:313:39
 Artem Borysov - Brezitskiy Alexandr0:313:44
 Sidorenko Vadim - Herasymenko Andrii3:213:50
 Sidorenko Vadim - Geratschenko Andriy3:213:50
 Matviienko Serhii - Govorunets Alexander2:313:55
 Matviienko Serhii - Alexander Govorunets2:313:55
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:213:59
 Pidleteichuk Petro - Zenyuk Andrey3:114:04
 Sklifos Serhii - Kalinichenko Volodymyr3:114:10
 Alekseenko Dmytro - Skachenko Serhii1:314:15
 Vasylchuk Pavlo - Reva Anatoliy0:314:19
 Balbas Fedor - Sidorenko Vadim1:314:25
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym0:314:34
 Gorkavenko Yevgen - Velchev Andriy1:314:45
 Vakulin Artem - Yakovenko Anatoliy1:314:50
 Yarovoi Oleksandr - Artem Borysov3:114:54
 Sereda Viacheslav - Herasymenko Andrii3:015:00
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy3:015:09
 Kibanov Vadym - Gamyanin Alexey0:315:20
 Ponomarenko Sergey - Skachenko Serhii3:215:25
 Buryak Borys - Reva Anatoliy0:315:30
 Illiushchenko Serhii - Voitenko Yaroslav3:215:35
 Panchenko Serhii - Paukov Vadim3:115:40
 Petryshyn Igor - Tsolik Petro0:315:50
 Sklifos Serhii - Gorkavenko Yevgen0:315:55
 Stasevskiy Oleg - Kolesnik Petro3:015:55
 Kovalov Oleksandr - Alekseenko Dmytro3:016:00
 Brezitskiy Alexandr - Vasylchuk Pavlo3:116:04
 Yaskov Dmytro - Protopopov Vitaly0:316:10
 Baklykov Andrey - Simonchuk David3:016:20
 Van Vladislav - Isaev Andrey1:316:25
 Cherednichenko Pavlo - Maksimchuk Artem1:316:30
 Kalinichenko Volodymyr - Gamyanin Alexey1:316:30
 Krutko Aleksey - Nikolenko Maxim1:316:35
 Kovalchuk Nazar - Tkachenko Oleksandr3:016:40
 Anton Myrza - Voitenko Yaroslav2:316:45
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar0:316:55
 Savenkov Oleg - Tsolik Petro0:317:00
 Velchev Andriy - Kibanov Vadym3:017:04
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr2:317:04
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petro2:317:05
 Velchev Andriy - Kibanov Vadym3:017:05
 Illiushchenko Serhii - Yaskov Dmytro0:317:20
 Mosuk Nazar - Simonchuk David3:117:30
 Petryshyn Igor - Van Vladislav3:017:35
 Stasevskiy Oleg - Cherednichenko Pavlo3:017:39
 Anton Myrza - Protopopov Vitaly3:117:55
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii1:318:05
 Savenkov Oleg - Isaev Andrey3:118:10
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem2:318:14
 Tsybulin Sergey - Kovalchuk Nazar3:018:20
 Yaskov Dmytro - Voitenko Yaroslav1:318:30
 Sydorenko Andrii - Paukov Vadim2:318:35
 Berezynskyi Serhii - Simonchuk David0:318:40
 Van Vladislav - Tsolik Petro2:318:45
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr1:318:49
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petro1:318:50
 Tkachenko Oleksandr - Nikolenko Maxim3:019:00
 Anton Myrza - Yaskov Dmytro3:219:05
 Furman Oleg - Sydorenko Andrii0:319:10
 Baklykov Andrey - Mosuk Nazar2:319:15
 Savenkov Oleg - Van Vladislav3:019:20
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo3:119:24
 Illiushchenko Serhii - Protopopov Vitaly0:319:40
 Panchenko Serhii - Uchen Mykola0:319:45
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:119:50
 Petryshyn Igor - Isaev Andrey3:019:55
 Stasevskiy Oleg - Maksimchuk Artem3:120:00
 Tytyunnik Oleksii - Volokhov Vladislav2:320:05
 Pugach Prokhor - Zhuravlov Maksym3:120:10
 Anton Myrza - Illiushchenko Serhii3:220:15
 Furman Oleg - Panchenko Serhii0:320:20
 Mosuk Nazar - Baklykov Andrey1:320:25
 Savenkov Oleg - Petryshyn Igor1:320:30
 Fashchevskiy Ivan - Stasevskiy Oleg1:320:34
 Derevianko Artem - Volokhov Vladislav0:320:40
 Tytyunnik Oleksii - Pugach Prokhor2:320:45
 Protopopov Vitaly - Voitenko Yaroslav0:320:50
 Uchen Mykola - Paukov Vadim3:220:55
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:221:00
 Isaev Andrey - Tsolik Petro0:321:05
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petr1:321:09
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petro1:321:10
 Derevianko Artem - Zhuravlov Maksym3:021:15
 Pugach Prokhor - Volokhov Vladislav3:021:20
 Simonchuk David - Mosuk Nazar3:221:34
 Derevianko Artem - Pugach Prokhor3:021:50
 Tytyunnik Oleksii - Zhuravlov Maksym0:321:55
 Mosuk Nazar - Berezynskyi Serhii2:322:09
 Derevianko Artem - Tytyunnik Oleksii1:322:25
 Zhuravlov Maksym - Volokhov Vladislav2:322:30
 Simonchuk David - Baklykov Andrey0:322:44
 Yehorov Kyrylo - Selin Andriy3:223:35
 Bosak Viktor - Lohosha Dmytro3:123:45
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Henninger Marius - Cheaib Dauud4:210:50
 Gonzales Eduardo - Wenger Nico4:211:40
 Henninger Marius - Gonzales Eduardo4:212:40
 Wenger Nico - Cheaib Dauud1:413:30
 Henninger Marius - Wenger Nico1:414:30
 Gonzales Eduardo - Cheaib Dauud0:415:20
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Justicia Jose - Deivs Parletti0:112:29
 Adamss Martins - Justicia Jose5:112:55
 Deivs Parletti - Adamss Martins0:513:20
 Koļtsovs Boriss - Justicia Jose1:013:44
 Cole Jarred - Deivs Parletti5:314:10
 Berrijs Kīns - Adamss Martins1:014:34
 Justicia Jose - Cole Jarred3:515:00
 Deivs Parletti - Berrijs Kīns5:315:40
 Adamss Martins - Koļtsovs Boriss1:016:04
 Berrijs Kīns - Justicia Jose5:116:30
 Koļtsovs Boriss - Deivs Parletti5:216:55
 Cole Jarred - Adamss Martins1:017:19
 Koļtsovs Boriss - Berrijs Kīns2:517:45
 Cole Jarred - Koļtsovs Boriss0:118:09
 Berrijs Kīns - Cole Jarred1:018:34
Teniss
Exhibition Games - Sievietes - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aikawa Mayuka - Stevarta Katerina15:00
 Ivanova Daša - Sevinga Sofija15:00
 Halbauere Elī - Stefanī Luisa15:00
 Stevarta Katerina - Halbauere Elī2:115:00
 Nefedova Anastasia - Parksa Alisia2:015:25
 Mendezs Seone - Sevinga Sofija1:216:30
 Glīsone Kvinna - Elija Džennifera17:15
 Glīsone Kvinna - Stefanī Luisa18:00
 Clousing, Keisha R. - Ivanova Daša0:218:00
 Halbauere Elī - Sevinga Sofija18:20
 Mendezs Seone - Elija Džennifera18:45
 Montez Pamela - Volynets Katie1:219:00
 Elija Džennifera - Aikawa Mayuka1:219:10
 Sysoeva Anastasia - Stefanī Luisa0:219:25
 Clousing, Keisha R. - Nefedova Anastasia19:35
 Parksa Alisia - Glīsone Kvinna19:35
 Halbauere Elī - Nefedova Anastasia1:221:10
 Stevarta Katerina - Parksa Alisia0:221:10
 Gamiza Andrea - Hance Kimmi2:021:25
 Mendezs Seone - Ivanova Daša0:222:40
 Volynets Katie - Gamiza Andrea2:022:55
 Clousing, Keisha R. - Sevinga Sofija0:223:05
Exhibition Games - Sievietes - Čehijas elites kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vondroušova Marketa - Aleksandrova Jekaterina1:215:25
 Martincova Terēza - Fruhvirtova Brenda2:115:30
Exhibition Games - Sievietes - Austrumeiropas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šinikova Izabella - Boniča Barbara2:011:00
 Gjorčeska Lima - Draziča Mariana2:012:10
 Kostiča Natālija - Berberovica Nefisa2:113:00
 Kovinic Danka - Joksovic Doroteja2:015:35
 Radanoviča Dejana - Deja Herdzelas2:017:00
 Pitera Katržina - Erajdina Bašaka2:017:00
 Jorovica Ivana - Djakovic Mihaela2:019:00
 Tomova Viktorija - Sretenovic Tijana2:021:00
Exhibition Games - Sievietes - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arcidiacono Federika - Alvisi Eleonora2:016:15
 Di Sarra Federika - Viviani Maria Vittoria2:016:20
Exhibition Games - Vīrieši - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kings Evans - Dmitrijs Popko1:215:00
 Tabilo Alehandro - El Midavijs Adams2:015:00
 Tabilo Alehandro - Mejia Nikolass2:016:30
 Arkonada Džordi - Draxl, Liam0:217:25
 Sarmiento Reimonds - Chappell Nick0:219:00
 Redlicki Martins - Korvins Feliks0:220:40
 Schnur Braiden - Kumar Omni2:022:15
Exhibition Games - Vīrieši - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapeči Daniels - Nardi Luca1:213:35
 Ornago Fabrizio - Rondoni Pietro0:214:45
 Balzerani Rikardo - Grigelis Laurinas0:216:39
 Musetti Lorenzo - Bonadio Rikardo1:222:00
Exhibition Games - Eastern European Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šinikova Izabella - Boniča Barbara2:010:59
 Gjorčeska Lima - Draziča Mariana2:012:09
 Kostiča Natālija - Berberovica Nefisa2:113:00
 Radanoviča Dejana - Deja Herdzelas2:016:59
 Pitera Katržina - Erajdina Bašaka2:016:59
 Jorovica Ivana - Djakovic Mihaela2:019:00
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ore Žuniors Aleksanders - Burnette Sean2:015:00
 Metz David - Carnevale-Miino Tommaso0:216:25
 Burnette Sean - Šeins Raiens0:218:00
 Metz David - Storch Stefan0:219:25
 Šeins Raiens - Ore Žuniors Aleksanders0:220:34
 Carnevale-Miino Tommaso - Storch Stefan2:022:00
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mučova Karolina - Zahlavova Stricova Barbora2:113:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kumar Omni - Chappell Nick2:000:00
 Redlicki Martins - Bobrovs Bogdans2:101:35
 Kings Evans - Popko Dmitrijs1:215:00
 Tabilo Alehandro - El Midavijs Adams2:015:00
 Tabilo Alehandro - Mejia Nikolass2:016:30
 Arkonada Džordi - Draxl, Liam0:217:25
 Sarmiento Reimonds - Chappell Nick0:219:00
 Redlicki Martins - Korvins Feliks0:220:39
 Schnur Braiden - Kumar Omni2:022:15
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brengle Madisona - Mina Greisa2:019:59
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sherif Jwany - Wijesundera, Rushri2:100:29
 Olmosa Žuliana - Gamiza Andrea0:202:25
 Nefedova Anastasia - Parksa Alisia2:015:25
 Montez Pamela - Volynets Katie1:219:00
 Elī Dženifera - Aikawa Mayuka1:219:09
 Sysoeva Anastasia - Stefanī Luisa0:219:24
 Halbauere Elī - Nefedova Anastasia1:221:09
 Stevarta Katerina - Parksa Alisia0:221:09
 Gamiza Andrea - Hance Kimmi2:021:25
 Mendezs Seone - Ivanova Daša0:222:39
 Volynets Katie - Gamiza Andrea2:022:55
 Clousing, Keisha R. - Sevinga Sofija0:223:04
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevov Rumen - Mladenov Adrian1:210:00
 Ivanov Zlatomir - Trendafilov Ivan1:211:30
 Ganchev Ivko - Baichev Boyko2:013:00
 Georgiev Ivalyo - Todorov Dimitr2:014:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goryachiye - Besheniye Psy6:406:49
 Gladiator - Voiny Suomi4:507:50
 Goryachiye - Voiny Suomi10:209:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry4:411:50
 Ledovyy Desant - Stalker4:312:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant7:413:50
 Stalker - Krasnyye Krylia5:814:50
 Ershistyye Tigry - Stalker5:215:49
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia4:416:50
 Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri2:317:50
 Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka2:318:49
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka1:420:50
 Zolotye Drakony - Chernye Grifony1:721:49
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony5:822:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Behrens K / Tillmann C - Barber N / Overlander L0:213:00
 Kortzinger L / Schneider S - Stautz A / Welsch L2:113:59
 Grune A L / Schneider I - Borger K / Muller S0:215:00
 Klinke L / Ottens L - Gernert M / Schulz S2:016:00
 Stautz A / Welsch L - Behrens K / Tillmann C0:216:59
 Grune A L / Schneider I - Kortzinger L / Schneider S2:018:00
 Barber N / Overlander L - Klinke L / Ottens L2:119:00
 Borger K / Muller S - Gernert M / Schulz S0:219:59